PDA

Teljes verzió megtekintése : Shipwreck Ithaca By Colin Benson



OBig
2015-09-20, 21:03
Shipwreck Ithaca

Készítő: Colin Benson

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/15/shipwreck_ithaca.htm).

Üdv minden olvasónak.

Colin Benson - Shipwreck Ithaca, egy 2014-es, TR4 szerkesztett, 4 pályás játék.
Benson, a tőle megszokott stílusban készítette el újabb pályákat.
Az eredeti TR4-től eltérően, extra fegyverekhez, csak ez elrejtett gyémántok megtalálása esetén jutunk.
Pályánként 6 -ot kell megtalálni. 1-2 kristály viszonylag könnyen megtalálható, de a többi keményebb dió.
Ezen végigjátszás is azért húzódott, mivel a 2. részben nem találtam meg 1 kristályt.
A játék a klasszikus TR textúrákat használja, a klasszikus ellenségekkel.
Nekem nem túl nehéz volt a végigjátszás, de kezdőket biztosan megizzasztja.

A játékban, egy elsűlyedt hajó roncsai között bolyongunk. Utunk során, igen sok időre futással találkozunk.
Ha nem találjuk meg az elrejtett kristályokat, nagyon gyenge lesz a fegyverzetünk, és életcsomag készletünk.
Ellenség van bőven, mind fegyveres, és mind fegyver nélküli. A játék a kreatív gondolkodásunkra van kihegyezve,
ill. a kristályok megszerzésére. Egyéb iránt, a hiányos kristálykészlet mellett is tovább lehet jutni.
Bonuszként, gyűjthetünk még érméket is. A játék menetére nincs befolyással.
A végigjátszásban én nem foglalkoztam velük, csak azt szedtem fel, ami közvetlen az utamba került.

Végezetül mindenkinek ajánlom, aki szereti a kreatív logikát, igénylő játékmenetet.
Jó szórakozást.
Duduska.