PDA

Teljes verzió megtekintése : Általános Lara Croft: Relic Run társalgó



Matie
2015-06-19, 00:21
Minden Lara legújabb végtelen futós játékáról.

Ki hogy teljesített? :)
Hamarosan jön a Mountain Pass is új járművel, átkokkal, új boss is lesz benne, és a pálya állítólag egyfajta tisztelgés lesz majd a Tomb Raider II előtt!

bowgi
2015-07-14, 20:56
Én nem vagyok nagy mobilon játszós típus, de ezt ki kellett próbálni, mert hát mégis csak Lara...:)
Relikviákkal jelenleg így állok: Jungle Temple 20/20, Desert Ruins 10/20.

Részemről 0 anyagi ráfordítással játszom, így elég lassan gyűlnek az ankh-ok és a gyémántok.
Megfigyeléseim:
-Ha csak lehet reggel-délben-este indítani egy runt, a supply drop miatt.
-Minden nap benézni a Store-ba a gyémántvásárláshoz és nyomni egy visszát, gyakran felajánlja, hogy egy videóért ad 5 gyémántot.
-Gyűjteni az ankh-okat és szinte csak a végén felhasználni, az utolsó relic-eknél, mert azokat már nagyon nehéz megszerezni.

Az átkok sajna kimaradnak nekem, mert nem játszák az ismerőseim :(

drlecter
2015-07-14, 21:03
Én nem vagyok nagy mobilon játszós típus, de ezt ki kellett próbálni, mert hát mégis csak Lara...:)
Relikviákkal jelenleg így állok: Jungle Temple 20/20, Desert Ruins 10/20.

Részemről 0 anyagi ráfordítással játszom, így elég lassan gyűlnek az ankh-ok és a gyémántok.
Megfigyeléseim:
-Ha csak lehet reggel-délben-este indítani egy runt, a supply drop miatt.
-Minden nap benézni a Store-ba a gyémántvásárláshoz és nyomni egy visszát, gyakran felajánlja, hogy egy videóért ad 5 gyémántot.
-Gyűjteni az ankh-okat és szinte csak a végén felhasználni, az utolsó relic-eknél, mert azokat már nagyon nehéz megszerezni.

Az átkok sajna kimaradnak nekem, mert nem játszák az ismerőseim :(

Jól haladsz! :)
Igen, supplyt 6 óránként ad, de nekem már egy jó ideje nem ajánlja fel azt az 5 gyémántot, nem is próbálkozom már. :(

bowgi
2015-07-15, 07:56
Közben rájöttem, hogy a régi oldal fórumára írtam :D:angry:
Ez volt a könyvjelzőmben.

Volt, hogy pár napig nekem sem dobta az 5 gyémántot, de aztán visszatért :)

Matie
2015-07-15, 10:16
Réginek nem régi, még működik. Ki átment, ki maradt, mindenki ahogy jónak érzi. :)

Én szintén nem költöttem rá egy vasat se, a bossok megöléséből nagyon jól meg lehet élni. :D Egy boss killért 10 gyémántot kapsz és a jutalom egyre nő, ha egy futás alatt több bosst is megölsz. Harmadik alkalommal már 25 gyémántot ad, ha jól emlékszem.

bowgi
2015-07-16, 14:19
Az már tényleg jó fizetség! Én sajna nem vagyok ennyire pro, még csak a t-rex volt meg, az is csak egyszer egy run alatt :o

Matie
2015-07-20, 13:23
Majd belejössz :) Én egy jó darabig egyszer se tudtam megölni, de felfejlesztett crossbow-val sokkal könnyebb. Érdekes módon a T-Rexet jóval nehezebb legyőzni, mint a sivatagi bosst, sokszor már csak egyszer ad lehetőséget arra, hogy lőhessem. :/

Végigpörgettem a stáblistát, találtam egy kis érdekességet:

http://i.imgur.com/6Q6eTtA.jpg

Egyetlen T-Rex sem sérült meg a játék készítése során :vlol:

LaraTheSurvivor22
2015-08-27, 18:30
Sziasztok!

Látom annyira nem pörög a téma, de azért lenne egy kérdésem:

Nem tudjátok véletlenül, illetve nem hallottatok bármiféle információt arról, hogy a Mountain Pass pálya mikor válhat elérhetővé?

Bízom benne, hogy nem lesz fizetős...

LaraTheSurvivor22
2015-08-27, 18:33
a T-Rexet jóval nehezebb legyőzni, mint a sivatagi bosst, sokszor már csak egyszer ad lehetőséget arra, hogy lőhessem. :/


Ez engem is idegesít :/ Eljutsz odáig, nagy nehezen, aztán meg csak nem jön össze....

Matie
2015-08-28, 00:54
Mivel maga a játék ingyenes, nem hiszem, hogy ez a pálya külön fizetős lenne. :) Sajnos még mindig semmi hír nincs, hogy mikor jelenik meg, csak egy érdekesség, kiszivárgott egy tervrajz (http://s22.postimg.org/74many0sh/FB_IMG_1440606894243.jpg). Remélem, ez azt jelenti, hogy hamarosan játszhatunk is vele, már ideje lenne...

fery02
2015-09-07, 00:39
Sziasztok!

Aki Facebook bejelentkezéssel játszik és nem zavarná, megtenné, hogy felvesz FB-on ismerősnek, hogy az ezzel kapcsolatos achievement-eket meg tudjam/tudjuk szerezni?
Elég csak erre az időre ismerősnek lennünk természetesen.
Kamu FB-om van, Miatt Csak Játék néven. :)

Megköszönöm, aki segít benne.

Egyébként nagyon jól el lehet lenni vele, bár Snapi 800-on is képes szépen beakadozgatni, meg a telefont is keményen izzasztja meg meríti, de végülis korrektül is néz ki a játék, azt meg kell hagyni.

Matie
2015-09-07, 10:56
Szia!

Szívesen segítek, rég kaptam már én is átkokat a játékban. Írtam üzenetet. :)

fery02
2015-09-20, 02:06
Köszönöm szépen a segítséget itt is, meg is lettek időközben az átkos achievement-ek (gondolom te voltál ebben a segítségemre Matie, bevallom még csak most fogom tisztázni ezt, hogy akkor most ki is segített nekem a fórumról. :))!

Többiekhez is:
Van közületek valaki, aki a War-Drobe achievement-et meg tudta szerezni?
Ugye hordani kéne legalább egyszer mind az 5 ruhát, de én már mindet hordtam legalább egyszer és hármat mutat csak a számláló ennél az achi-nél. :S
Lehet írok majd ezzel kapcsolatban a support-ra, mert gyanús, hogy ez bug-os.

drlecter
2015-09-20, 14:06
Köszönöm szépen a segítséget itt is, meg is lettek időközben az átkos achievement-ek (gondolom te voltál ebben a segítségemre Matie, bevallom még csak most fogom tisztázni ezt, hogy akkor most ki is segített nekem a fórumról. :))!

Többiekhez is:
Van közületek valaki, aki a War-Drobe achievement-et meg tudta szerezni?
Ugye hordani kéne legalább egyszer mind az 5 ruhát, de én már mindet hordtam legalább egyszer és hármat mutat csak a számláló ennél az achi-nél. :S
Lehet írok majd ezzel kapcsolatban a support-ra, mert gyanús, hogy ez bug-os.

Ha jól tudom, akkor megoldható a problémád úgy, hogy frissíted a játékot valamelyik patchel és átírja 4-re a számot.

fery02
2015-09-20, 20:15
Ha jól tudom, akkor megoldható a problémád úgy, hogy frissíted a játékot valamelyik patchel és átírja 4-re a számot.

Köszi a segítséget, de előbb megvárom most már a szupport válaszát a dologra! Végül időközben megírtam nekik is a problémát.

Az meg, hogy "patch-elnem" kéne a játékot (androidon játszom), azt jelentené, hogy valami internetről letöltött apk-val írjam felül az alapból legfrissebb verziós játékot?
Nem hangzik túl szimpatikus lépésnek ez, majd max akkor próbálom ki, ha az az 1 achi fog már csak hiányozni (azon kívül már csak 2 másik hiányzik, ebből az "élj túl 25 ingát egy futás alatt" lesz a legkeményebb).

drlecter
2015-09-20, 21:17
Nincs mit :)

Igen, valószínűleg a patch szó nem a legjobb választás volt, úgy értettem, hogy updateld, vagy frissítsd. Nekem anno működött. Elvileg amúgy mindegy, hogy milyen verzión játszod, az update az mindenhol update. Bár az is lehet, hogy mindegyik frissítés kell, mert egymásra épül, és ha egy is kimarad, akkor valami nem lesz jó.
És ok, az a biztos most már. Huh, nekem az még nem sikerült, sok sikert hozzá :)

Matie
2015-09-20, 21:30
Köszönöm szépen a segítséget itt is, meg is lettek időközben az átkos achievement-ek (gondolom te voltál ebben a segítségemre Matie, bevallom még csak most fogom tisztázni ezt, hogy akkor most ki is segített nekem a fórumról. :))!

Igen, én voltam a bűnös :) Sok sikert a többihez is!

A War-Drobe nekem gond nélkül működött. Érdekes, nem 5 ruhát kellene kérnie, hanem csak négyet. Volt egy frissítés még mielőtt belerakták volna a klasszikus öltözetet, abban átírták a követelményt 5-ről 4-re. Az utána lévő frissítésben adták hozzá az ötödik ruhát. Lehetséges, hogy valahogy kimaradt a korábbi frissítés? Hátha a support a segítségedre lesz ezzel kapcsolatban...

fery02
2015-09-23, 22:54
Fura hogy írjátok ezt az "egymásra épülő frissítes" dolgot, ugyanis Androidon tudtommal jó ideje már intelligensen működik a Play áruházból való letöltés, miszerint egy applikációt ha letöltünk (jelen esetben ez a játék ugyebár), akkor azt kompletten tölti le, nincs is lehetőség pl korábbi verziók telepítésére, mindig csak az aktuális kiadás érhető el.
Neten lehet persze keresgélni meg próbálgatni kétes eredetű különféle verziós .apk telepítőcsomagokat, de ha lehet hivatalos úton szeretnék eljárni mindenképp, máskülönben olyan kalózkodás érzésem lenne (még ha elméletben nem is történne közben ilyesmi).

Válaszolt is már közben egyébként a support, tanácsolták, hogy két telefon újraindítás között állítsam le, majd töröljem a Play Áruház adatait és gyorsítótárát és mindezek után próbáljam ki a játékot, ha szükséges, akkor mind az 5 ruhával újrajátszva játékokat.
Sajnos ez továbbra sem segített, szóval itt valami más lesz a dolog hátterében.


De hogy valami örömmel szolgáljak (mondjuk ez persze számomra öröm inkább csak). :)
Meg lett a "25 inga csapda" acsi!!! :D

Ma sikerült nyomni egy 8 695 709 pontos kört 32,21 km-t futva és bőven teljesítettem benne a kritériumot. Meg is lepődtem, hogy az achi felvillanása után milyen megkönnyebbültem cikáztam a későbbi ingák között. Ugye onnantól már lement a vállamról a teher, felszabadulva könnyebben ment minden. :)
Hozzáteszem ahhoz a menethez még, hogy az alap ruhával játszottam, 115 gyémántot hoztam össze T-rex-ek leölésével és az utolsó percekben támadó sima (lilás színű) ellenfeleknek már 3 lövés kellett maxra tuningolt íjpuskából, így elég gyorsan fogyódhatott a medipakkom (nem is csekkoltam a végén, hogy most hogy állhatok vele).

Szóval már csak a War-Drobe acsin kívül már csak egy érme gyűjtős acsi hiányzik (az majd magától meglesz napokon belül) és ha minden sikerülni fog nagyon büszke leszek magamra. :D

drlecter
2015-09-24, 00:30
Fura hogy írjátok ezt az "egymásra épülő frissítes" dolgot, ugyanis Androidon tudtommal jó ideje már intelligensen működik a Play áruházból való letöltés, miszerint egy applikációt ha letöltünk (jelen esetben ez a játék ugyebár), akkor azt kompletten tölti le, nincs is lehetőség pl korábbi verziók telepítésére, mindig csak az aktuális kiadás érhető el.
Neten lehet persze keresgélni meg próbálgatni kétes eredetű különféle verziós .apk telepítőcsomagokat, de ha lehet hivatalos úton szeretnék eljárni mindenképp, máskülönben olyan kalózkodás érzésem lenne (még ha elméletben nem is történne közben ilyesmi).

Válaszolt is már közben egyébként a support, tanácsolták, hogy két telefon újraindítás között állítsam le, majd töröljem a Play Áruház adatait és gyorsítótárát és mindezek után próbáljam ki a játékot, ha szükséges, akkor mind az 5 ruhával újrajátszva játékokat.
Sajnos ez továbbra sem segített, szóval itt valami más lesz a dolog hátterében.


De hogy valami örömmel szolgáljak (mondjuk ez persze számomra öröm inkább csak). :)
Meg lett a "25 inga csapda" acsi!!! :D

Ma sikerült nyomni egy 8 695 709 pontos kört 32,21 km-t futva és bőven teljesítettem benne a kritériumot. Meg is lepődtem, hogy az achi felvillanása után milyen megkönnyebbültem cikáztam a későbbi ingák között. Ugye onnantól már lement a vállamról a teher, felszabadulva könnyebben ment minden. :)
Hozzáteszem ahhoz a menethez még, hogy az alap ruhával játszottam, 115 gyémántot hoztam össze T-rex-ek leölésével és az utolsó percekben támadó sima (lilás színű) ellenfeleknek már 3 lövés kellett maxra tuningolt íjpuskából, így elég gyorsan fogyódhatott a medipakkom (nem is csekkoltam a végén, hogy most hogy állhatok vele).

Szóval már csak a War-Drobe acsin kívül már csak egy érme gyűjtős acsi hiányzik (az majd magától meglesz napokon belül) és ha minden sikerülni fog nagyon büszke leszek magamra. :D

Mivel nekem eddig sose volt androidos telefonom, ezért nem tudom hogyan működik.
Amúgy meg nem hiszem, hogy csak neked öröm az új rekordod, szerencsére sok ember van, aki tud a másik örömének is örülni - ügyes vagy! :D Gratulálok! Nem lehetett könnyű...
Ha pedig jól sejtem, az érmés acsi az egymilliós, de az előbb-utóbb úgyis meglesz magától.

fery02
2015-09-24, 22:47
Mivel nekem eddig sose volt androidos telefonom, ezért nem tudom hogyan működik.
Amúgy meg nem hiszem, hogy csak neked öröm az új rekordod, szerencsére sok ember van, aki tud a másik örömének is örülni - ügyes vagy! :D Gratulálok! Nem lehetett könnyű...
Ha pedig jól sejtem, az érmés acsi az egymilliós, de az előbb-utóbb úgyis meglesz magától.

Köszönöm a gratulációt! :)

Végül pedig meglett a megoldás a bugosnak vélt War-Drobe achi ügyében. A játék nálam valamiért nem számolt úgy tűnik korrekten, ha csak közvetlen a főképernyőn lévő hátizsák ikonból váltottam ruhát, márpedig kb mindig ott cserélgettem.
Gondoltam kipróbálom mi lenne, ha bemennék a Store/Outfit szekcióba és ott próbálgatnám fel sorba a ruhákat. Az volt a megoldás. :)

Szóval már csak igen, az az 1 millió coinos acsi hiányzik, ami ugye már piskóta. Várom a harmadik helyszínt.

Köszönet a segítségetekért! :)
Szupport is elismerésre méltó, mert legutóbb elég sok adatot bekértek tőlem, screenshot-okkal együtt, látszik, hogy érdekelte őket is a probléma.
Természetesen nekik is megírtam a megoldást és azért ott valóban nem stimmel valami, hogy hátizsákból váltva ruhát nem számolja az achi-hoz az értékeket.

fery02
2015-09-25, 16:06
Szeretnék ötlettel szolgálni azoknak, akiknek esetleg időfolyamán szervizbe kellene vinniük majd készüléküket, netán visszaállítani rajta a rendszert vagy esetleg készüléket cserélnének.
Mivel a játék nem kínál felhőmentést, eléggé bajban tud lenni a fentiek esetében az átlag ember, ugyanis a fenti történések esetében odaveszne a játékos profil és mindent nulláról kellene kezdeni (fura, hogy a Lara Croft: GO viszont tartalmaz felhőmentést, miközben az stílusából adódóan nem annyira kívánna, ellenben egy ilyen runner játék, mint ez a Relic Run).

Sajnos csak Android platform-ra ismerek megoldást, de amit ismerek, azt már kb 1 éve használom különféle játékok esetében és ezidáig még nem találkoztam olyan játékkal, amiből hibásan mentette volna ki a játékos profilomat, szóval feltételezem ez a Relic Run sem fogna ki rajta.
Ugyan nem próbáltam még ki, hogy egy szűz rendszerre visszaállítva az így kimentett profil, az működni fog-e, de hamarosan ki kell majd próbálnom és megírom majd az eredményt.

Szóval az asztali Total Commander fájlkezelőjének az Android ADB (http://logout.hu/cikk/android_adb_backup/mentes_haladoknak.html) plugin-járól lenne szó.
Gondoltam egyből leírás formájában linkelem be, amiben megtalálható a letöltő link is.

Pozitívum, hogy root nélküli készüléken is működik, csupán csak a Fejlesztői módot kell engedélyezni a készülékünkön és azon belül pedig bekapcsolni az USB hibakeresést, majd összekötni kábellel a gépet és a készüléket, az azon felugró RSA kulcs ujjlenyomat ablakot engedélyezni és ha minden jól megy, Total Commanderben láthatóvá válik is a készülék, ahol máris lehet backup-okat készíteni bármelyik telepített applikációnkról (backup folyamatnál, a felugró ablakban nem szükséges a pipákhoz nyúlni, nem kell módosítani semmin sem).
Ha nem látszódna a készülék TC-ben, akkor valószínűleg nincsen valami megfelelő driver telepítve. Ilyenkor ajánlatos esetleg az adott készülékhez tartozó PC Suite/Companion, stb... programot letölteni, ami egyben a szükséges driver-eket is telepíti.

Remélem a jövőben segíteni fog még ezen írásom valaki játékosprofiljának a megmentésében. :)

drlecter
2015-10-14, 16:41
Végre valahára kijött a már régóta várt Tibeti pálya! Juhúú :D
Mindenképpen fogunk róla részletesebben is írni, de egy kis türelmet kérnénk, mert nem csak az új pálya (amihez ugye hozzátartozik az új boss fight, új jármű és az új ellenségek) jött ki, hanem vele együtt szinte az egész játékot átvariálták, rengeteg újdonságot adtak hozzá.
Hangulatában abszolút a TR 2-t hozza, ami külön öröm :)

LaraTheSurvivor22
2015-10-14, 17:35
Nagyon vártam már az új pályát, jobban mint a karácsonyt, de nekem eddig sajnos csak negatív tapasztalataim vannak :/

1. Vagy 5x kidobott a játék, (eddig az ég világon semmi baja nem volt rendesen, zökkenőmentesen futott a telefonomon) végül rájöttem, hogy most már csak akkor enged játszani, ha folyamatos, illetve állandó az internet kapcsolat. Nem tudom, hogy ez csak nálam van-e így..... Amint kikapcsolom, a játék azonnal kidob. Ez egy hatalmas negatívum, hisz a játék így már duplán meríti az aksit.
2. Már nem engedi végigfutni, felfedezni a pályát a játék, szakaszonként kell teljesíteni, és ha eljutottál a végéig, csak akkor oldja fel a végtelen futást. Bár szerencsére ez csak az új pálya esetében van így.
3. Még a frissítés előtt maxra fejlesztettem a nyílpuskát, most olyan, mintha gyengébb lenne, bár ahogy láttam hozzáadták a továbbfejlesztés opciót, szóval gondolom ezért.
4. Nekem most az 1. TRex legyőzése után a szokásos 10 helyett most csak 7 gyémántot adott. A Piros Trex-et pedig a maximumra fejlesztett nyílpuskával 2. nekifutásra legyőztem, ez most nem sikerült.


Szerintem bőven elég lett volna hozzáadni az új pályát, meg a fegyvert.

Közben már internetkapcsolat mellett is néha kidob a játék :/ :(
Ez nálam sosem fordult elő a jelenlegi frissítés előtt, csak remélni tudom, hogy egy esetleges következő frissítés talán megoldja majd ezt a problémát.
Kár, mert amúgy az új pálya tényleg jó lett, de idegesítő hogy gyémántokat, és majdnem megszerzett relikviákat veszítettem el így.

laci92
2015-10-16, 20:42
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ugye nemrég kijött végre a Mountain Passos frissítés, de valamiért eltűnt az összes gyémántom. Több, mint 200 volt :/
Ez valami bug? Bocs, ha hülye kérdés, de egyáltalán valahogy vissza tudom kapni még őket?

drlecter
2015-10-17, 15:59
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ugye nemrég kijött végre a Mountain Passos frissítés, de valamiért eltűnt az összes gyémántom. Több, mint 200 volt :/
Ez valami bug? Bocs, ha hülye kérdés, de egyáltalán valahogy vissza tudom kapni még őket?

Szia! :)
Attól tartok, hogy ez valami bug lesz, kicsit utánanéztem, sok embernél előjött ez a probléma. Ráadásul valószínűleg nem fogod tudni visszaszerezni a gemjeidet :(

fery02
2015-10-17, 19:14
de nekem eddig sajnos csak negatív tapasztalataim vannak :/

Tökéletesen egyet értek az egész hozzászólásoddal.
Engem is kidobál nagyon sűrűn (ez egyébként internetkapcsolat, vagy annak a minőségétől független amúgy úgy veszem észre).

Szerintem is elég lett volna csak az új pálya. Ez a szakaszosdi nagyon nem jön be ezzel az egész csillagos értékeléses rendszerrel együtt.

Akármennyire is vártam a frissítést, legfőképp a kibodálások miatt én jegelem a játékot és várok a következő frissítésig.
Kár érte. :/

Matie
2015-10-20, 20:50
Én BlueStacks-t használok, így szerencsére engem nem dobál ki, de egy hosszabb futásnál pl. úgy beszaggatott, hogy semmit nem tudtam csinálni, és nekimentem a falnak. Korábban nem volt ilyen.

Hatalmasat csalódtam a frissítésben én is, az új pályának nagyon örülök, de a fegyvereket olyan mértékben lebutították, hogy a lövöldözős részeket teljesen hazavágta, katasztrofális lett, egyáltalán nem kiegyensúlyozott. A kevlar vestek eszméletlen gyorsan fogynak, és nagyon arra van kihegyezve az egész, hogy kénytelen legyél pénzt költeni drágakövekre, mert egyszerűen alig ad a játék. Az egy dolog, hogy a futás során gyakrabban lehet találkozni egy-egy begyűjthető gyémánttal, de a supply drop már csak 24 óránként felvehető, ami nekem amúgy is oly mindegy, mert egy korábbi update óta szinte csak és kizárólag érméket adott... Az új pályarendszerrel elvileg könnyebb drágakövet farmolni a T-Rexes és Manticore-os pályákon, ha elég erősek a fegyverek, de állítólag az is limitált mennyiségű drágakövet ad. Eleinte a szokásos mennyiséget, aztán kevesebbet, pár kör után pedig egyáltalán nem ad semmit, tehát még farmolni se farmolhat az ember.

Az eredeti koncepció sokkal jobb volt, a mostaniról lerí, hogy ki akarnak zsebelni, és már egyáltalán nem szórakoztató, el is vette a kedvem a játéktól. :( Nagyon remélem, hogy egy újabb frissítés keretében kijavítják ezeket, eddig egyöntetűen (és teljesen érthetően) mindenki elégedetlen a jelenlegi állapottal. Kár érte, mert nem rossz az új pálya, csak nem kellett volna ilyen drasztikusan átszabni az egész játékot.

fery02
2015-10-22, 14:56
Közben ahogyan elkezdtem vele játszogatni és mélyebbre mentem Tibetben, azóta már nem dobálgat ki a játék, szóval futási gondom már nincs.

Szépen összefoglaltad a problémákat a játékról és egyúttal megalkothattad ezzel az általános közösségi véleményt is.


Ugyan időt nem annyira szántam még a játékra, hogy pl korábbi pályákra visszamenjek, Tibet-ben pl még boss harcom sem volt (tegnap a motoros szán pl még újdonság volt nekem), de az persze már feltűnt, hogy a leggyengébb jetinek is az eddig fullos pisztolyból 2 lövés kell, a jégcsap dobálósoknak meg nem is tudom pontosan mennyi jelenleg...

Store-ban szétnézve rengeteg új fejlesztési lehetőség van, de a legelkeserítőbb persze, hogy mindent gyémántért lehet csak.
Amíg frissítés előtt karnyújtásnyira voltam attól, hogy szó szerint mindent kimax-oljak a játékban, most fényévekre kerültem, annyi mindenhez kéne egyszerre rengeteg gyémánt.
Ezekkel együtt az meg különösen lesújtó, hogy írásod alapján a gyémánt farmolás sem a régi már, tényleg merőben változott meg a játék (lehet nem az elvártak szerint veszik az emberek a Lara Croft GO-t vagy nem tudom, mert egyébként videó formájában már láttam is róla tegnap reklámot játékon belül).

Legalább gyorsan el tudja dönteni az ember, hogy meg szeretne-e mindent szerezni gyémántokkal vagy nem (természetesen NEM).
Megint megpróbálom megszerezni az új achi-kat, a korábbi 2 pályát is újra végigjátszom (ha már ezzel az új rendszerrel szó szerint végig lehet őket játszani) és kész.

drlecter
2015-10-26, 17:57
Sajnos én is azoknak a táborát erősítem, akiknek nem tetszik az új frissítés :(
Tibet szép hangulatos. és kb. ennyi a pozitívum, amit nyilatkozni tudok. Minden más csak szándékos butítás, aminek egyértelműen a pénzlehúzás a célja. Nálam ez nem jött be, és ahogy látom, sokan másoknak se. Totálisan megölték a játékélményt. Nem elég, hogy a harcok sokkal nehezebbek lettek, de mindamellett, hogy több ellen is van, még a kevlar és a medipack is sokkal jobban használódik. Supplyból is csak napi 1 van, és mióta ez az új rendszer van, nem kaptam egy ankhot se. Boss fightokért is kevesebb jutalom jár. Az új fegyverről nem tudok nyilatkozni, mert egyszerűen nincs elég pénzem a fejlesztésére, mindig medire meg kevlarra kell költenem. Az pedig még egy nagy kitolás, hogy a leaderboards hetente törlődik.
A 120 mini játék nem lenne rossz, de ezekkel a feltételekkel inkább siralmas. Kár az egészért.

laci92
2015-10-28, 18:00
Szia! :)
Attól tartok, hogy ez valami bug lesz, kicsit utánanéztem, sok embernél előjött ez a probléma. Ráadásul valószínűleg nem fogod tudni visszaszerezni a gemjeidet :(

Sajnos tényleg nem sikerült, de mindegy, nem idegesítem magam rajta. Legalább nem kerültek pénzbe a gemek :) Csak sajnálom a ráfordított időt :(
Meg amúgy se tetszik nekem a játék a legutóbbi frissítés óta, nagyon lehúzós lett :S
Azért köszi a segítséget :)

Matie
2015-10-31, 20:43
Akinek még van kedve játszani, Halloween alkalmából 40%-kal olcsóbbak az ankhok, és feleannyi pénzért lehet átkokat szórni:

http://i.imgur.com/3x4lt6J.png

Személy szerint én hozzá se nyúltam azóta az egészhez, olyan mértékben fogynak a medik és a kevlar vestek, hogy hamar kifogynék a nehezen összegyűjtögetett játékbeli pénzemből.:o Egyelőre jegelem a játékot én is.

drlecter
2015-10-31, 20:47
Akinek még van kedve játszani, Halloween alkalmából 40%-kal olcsóbbak az ankhok, és feleannyi pénzért lehet átkokat szórni:

http://i.imgur.com/3x4lt6J.png

Személy szerint én hozzá se nyúltam azóta az egészhez, olyan mértékben fogynak a medik és a kevlar vestek, hogy hamar kifogynék a nehezen összegyűjtögetett játékbeli pénzemből.:o Egyelőre jegelem a játékot én is.

Nekem kb végigvihetetlen, mert szinte az összes pénzemet a barátaim elátkozására költöttem :D (Ezúton is bocsánat :p)
Viszont annyira hamar jönnek a harcok, és annyira gyorsan fogynak a cuccok, hogy tényleg lehetetlenség gyűjtögetni - game over.

fery02
2015-11-01, 17:11
Időközben kipróbáltam az általam korábban részletezett játékállás kimentéses dolgot (új rendszert telepítettem a telefonomra) és jelentem tökéletesen működik.

Matie
2015-11-07, 02:50
Jó tudni, hogy létezik ilyen megoldás, és működik :)
Aki PC-n játssza BlueStacks-en keresztül, ott szintén ki lehet másolni a mentést ES File Explorerrel, párszor már nagyon jól jött (hamarosan írok is róla egy rövid útmutatót).

drlecter
2015-12-16, 17:25
Azt kell mondjam, hogy személy szerint úgy vettem észre a legutóbbi mikulásos frissítés óta, hogy sokkal jobb cuccokat kapok a hat óránkénti supply dropoknál :)