PDA

Teljes verzió megtekintése : Ancient Artifact II Készítõ: Max aka maax87 (Michael)



OBig
2015-05-10, 21:31
Ancient Artifact II

Készítő: Max aka maax87 (Michael)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/15/ancient_artifact2.htm).

Story:

Lara Croft finds the Holy Grail – the most famous artifact in the human history. According to some of the legends, it is supposed to grant its owner immortality. The artifact gets stolen by Audrey Brijett, who has her own ends. What she fails to realize is the dark secret held within The Grail itself. Lara must retrieve it at all costs before it is too late.

Review:

Huh ... Nehéz erről a pályáról gyors bepillantót írnom. Természetesen a leírtak, a szubjektív, személyes érzéseim, gondolataim tükrözik. Szerettem és utáltam is egyben eme pályát.
Utáltam, mert nálam már súrolta a játszhatatlan kategória határát.
Imádtam, mert a rendkívül jók, és változatosak a pályályai, s van "bónuszcsoki" a végére. :D Kezdőknek nagyon nem ajánlom. Rengeteg időre futás, és speciális ugrást igényel a végigjátszást. (Banános ugrás jobbra, balra, le. Sarkos ugrás stb ...), viszont ha sikerül, megpihenhetünk egy kicsit, de nem sokáig. Nincs benne levezető, pihentető pálya.
Utazásunk alatt, bolyongunk Velencében, bányában, Párizsban, és ősi romok között. Játék végén, meg kell küzdenünk egy főellenséggel is. Ha megszerezzük mind a 3 érmét, egy bónusz pályán, összeszedve 20 arany gömböt, megnyílik a kincseskamra ajtaja is, s miénk sok-sok millió virtuális arany. :) 6 pályán keresztül kell eljutnunk a "Szent Grál" megszerzéséig. A pályák mindegyikén van kemény időre futás. Lőszerünk és életcsomagjaink, a secretek megtalálásával gyarapodik. Secretek nincsenek nagyon eldugva, így egy kis szemfülességgel könnyen meglelhetjük. Ellenségünk sem túl sok, de nem túl könnyű esetek. :( Sok a kötelező sérülés.
A végigjátszást, ha lehet, ne nézzétek, meg amíg egyszer ki nem játszottátok.
Szerintem így nagyon élvezetes és nagyon jó a játékmenete, ezért is tettem róla videó végigjátszást. A grafikában, ellenségekben nincs semmi extra, s Lara is a klasszikus, de nem az eredeti TR másolata. A játék az akadályok, leküzdésére van kihegyezve.
Jó szórakozást minden bátor harcosnak, aki nekiveselkedik.

Duduska.

Mitzy
2015-05-11, 15:45
Köszönjük szépen!! :D Nagyon nagy munka lehetett... :o
Kár, hogy nekem nem indul el a játék, mert indítás után csak egy nagy fekete szoba van és ha menteni próbálok azt írja ki mentésnek, hogy cutscene 1... XD