PDA

Teljes verzió megtekintése : Levelbase Advent Calendar 2014 - Spriggan's Heart By Pat Chancey (Mugs)



OBig
2014-12-23, 20:38
Levelbase Advent Calendar 2014 - Spriggan's Heart

Készítő: Pat Chancey (Mugs)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/14/spriggans_heart.htm).

Story:

Csatlakozz Larához, aki egy téli kalandra indult, hogy flfedezze egy régi, romos vár környékét.Egy régi könyvet talált, amiben le van írva, hogy meg kell szerezniSpriggans 3 szívét és az oltárra kell tenni őket. így lesz csak boldogság, és jólét az új évben.

Review:

E pálya elkezdésekor, nagyon szépen textúrázott pálya tárult elém. Talán ezért is, csodákat vártam e játéktól. Sajnos végül, azt kell mondanom, nekem nem tetszett. Folyamatos hiányérzetem csak tetézte, a befejezés. Amennyiben egy komplex pálya együttes része, akkor viszont le a kalappal. A játékban 3 szívet kell megtalálnunk, ill. a 2. részben, egy dobozkával kombinálva, 3 konzolra felrakni, hogy tovább juthassunk. A játék, !! ezen része !! kimerül, egy fagyos, gázos barlangrendszerben, való ugrabugrálásban. Egy-két időkapcsoló is nehezíti dolgunk, s ha leesünk, vagy megfagyunk, vagy megfulladunk. :( Életcsomaggal sem vagyunk túlzottan ellátva, imígyen nem árt spórolni vele. A 3 szívet, 3 zöld szörnytől lehet megszerezni, de mivel robbanós nyilunk is van, ez nem kihívás. Végül hómotorral átsiklunk a pálya második részére, ahol a secretek száma sincs beállítva. (2/70)-ből. Itt is az akadályok leküzdése a feladat. Ellenség viszont nincs. Ha mind a 3 szív a helyére kerül, megnyílik a kijárat, s mi kilépve, befeleztük a játékot. Aki szereti a szado-mazós pályákat, azoknak bátran ajánlom. :) Egyéb iránt, köszönet a pályáért, a szerkesztőnek. Jó hajtépést mindenkinek. :D Másod-harmad végigjátszásra egész meg lehet szokni. :) (Duduska)