PDA

Teljes verzió megtekintése : Lara Croft - Tomb Raider



Roli
2011-01-19, 17:00
Minden, az első filmmel kapcsolatban. :)

Szajuri
2012-04-10, 13:34
Imádom az aláfestő zenéket és Daniel Craig-et (L) Angie-vel :D

drlecter
2014-08-02, 14:16
Aki valamilyen oknál fogva még nem látta az első részt, ma bepótolhatja a TV-ben. :)

Duduska
2016-04-30, 20:37
Sziasztok.
Nem láttam kint a hírt ..... imígyen hátha érdekel valakit :D

"Megvan az új, mozifilmes Lara Croft"
https://sg.hu/cikkek/118847/megvan-az-uj-mozifilmes-lara-croft

drlecter
2016-04-30, 21:14
Sziasztok.
Nem láttam kint a hírt ..... imígyen hátha érdekel valakit :D

"Megvan az új, mozifilmes Lara Croft"
https://sg.hu/cikkek/118847/megvan-az-uj-mozifilmes-lara-croft

Szia!

Köszönjük szépen, de már kint volt. Ha jól láttam, akkor mi voltunk az elsők az országban, akik kirakták hivatalosan is - vagy ha nem is az elsők, mert ugye én sem tudom az összes oldalt végigvizslatni, mindenképpen a legelsők között. :)

laci92
2016-05-05, 21:04
Én nagyon örülök Alicia Vikandernek, szerintem nagyon tehetséges színésznő. Nálam elsősorban a forgatókönyvön és a rendezőn fog múlni a dolog...

Matie
2016-05-08, 20:10
Én még nem hallottam róla, de csupa jókat olvasni Aliciáról, úgyhogy feltettem a listámra az Ex Machinát. :) Én is inkább a forgatókönyv miatt aggódom, meglátjuk, mi sül ki belőle.

drlecter
2016-05-08, 21:23
Én egy filmjét se láttam még, de állítólag tényleg tehetséges színésznő. Látom a tekintetében Larát, szerintem korrektül meg fogja formálni a karakterét - de tényleg a legfontosabb dolog a forgatókönyv, a film 50%-a múlik rajta kb.

sgtGiggsy
2016-05-13, 17:43
Nekem csak egy bajom van ezzel a döntéssel. Hiába nagyon jó színésznő Vikander (az Ex Machinában, és az U.N.C.L.E.-ban is nagyot alakított, bár az utóbbi azért nem volt nehéz szerep) és felel meg az arca is a szerepre, túlságosan törékeny. Még ha a reboot Larát veszik is alapul, akkor is furcsán veszi ki magát egy ennyire csajos, törékeny lány, mint akcióhős. A játékán biztos nem fog múlni a siker, de az alkata ad okot aggodalomra. Persze ha a sztori jó lesz, annyira nagy gondot talán nem jelent a dolog, de remélem azért pakol magára pár kiló izmot a forgatás kezdetéig.

kistaki112
2016-05-15, 10:41
Egyet értek az előttem szólóval.

drlecter
2016-05-16, 18:40
Gondoltam megismerkedek akkor a színésznővel és megnézem az Ex Machinát tőle, arról már amúgy is sok jót hallottam. A filmről majd egy másik topicban fogok kicsit bővebben írni, de amúgy az átlaghoz képest nagyon jó, egyszer bőven meg lehet nézni, sőt, még jobb társasággal, mert utána lehet egy jót beszélgetni róla! :) Szerintem semmi gond nincs Alicia színészi képességeivel, engem meggyőzött, szerintem (már amennyire egy filmből meg lehet állapítani) jó Lara lesz belőle. Viszont egyet kell értsek lacival és Matieval, javarészt a forgatókönyv fogja majd nálam is eldönteni a dolgokat. A rendezőt nem ismerem, róla nem tudok nyilatkozni.

Zsolt_72
2017-02-07, 05:09
Megérkeztek az első képek Aliciával :) ( http://tombraiders.hu/news/movienews/1588-filmforgatas-alicia-vikander ). Nekem tetszik, remélem, nem szúrják el a témát. Angelina (szerintem) kitűnő választás volt korábban, ebben a lányban pedig tudok reménykedni. Meglátjuk. :D

Thak
2017-02-08, 09:03
Azért comb és törzsizomzat terén kigyúrhatta volna magát némileg...

OSZRichard
2017-02-08, 18:09
Hát lehet, hogy meg fog erősödni egy kicsit, mert hogy gyereket vár. :)

drlecter
2017-02-16, 22:49
Megérkeztek az első képek Aliciával :) ( http://tombraiders.hu/news/movienews/1588-filmforgatas-alicia-vikander ). Nekem tetszik, remélem, nem szúrják el a témát. Angelina (szerintem) kitűnő választás volt korábban, ebben a lányban pedig tudok reménykedni. Meglátjuk. :D

Én is reménykedek benne. :) Nem mondom, hogy annyira nagyon várom a filmet, mert van némi fenntartásom, de szerintem is jó választás volt Alícia a szerepre. Bár tényleg lehetne kicsit izmosabb is, ahogy Thak írta. Mindenesetre a képek alapján ígéretes a film... persze azok csak képek. :)


Hát lehet, hogy meg fog erősödni egy kicsit, mert hogy gyereket vár. :)

Véletlenül nem Camillával keverted össze? :)

OSZRichard
2017-02-17, 21:38
:kratz: Lehet.

TranSam
2017-02-20, 19:17
Hát lehet, hogy meg fog erősödni egy kicsit, mert hogy gyereket vár. :)

Szóval ez a magyarázat az elfoglaltságodra! És mikorra várjátok? :jumper:

Thak, szerintem is szedhetne fel egy kicsit, de ki tudja, mire a film meglesz kialakulhat ez is.

OSZRichard
2017-02-21, 19:01
Húú, annak nagyon örülnék, ha ő lenne a felelős az elfoglaltságomért. :D :clown:

Zsolt_72
2017-03-28, 10:26
http://hu.ign.com/tomb-raider-2/21906/news/itt-vannak-az-elso-kepek-es-sztorireszletek-a-tomb-raider-fi

Az alcím: Felejtsük el Angelinát, itt van Alicia! - azért én nem felejtem el a valaha szebb napokat látott, remek színésznő és anno klassz csaj Angie-t :D Persze vitathatatlan, hogy az idő múlása miatt (plusz a mostani filmben eleve a nagyon ifjú Lara szerepel) már nem lenne alkalmas a szerepre. Lássuk, mit hoz össze Alicia... :cool:

Kieg.:

Azért ez a tartalmi leírás eléggé odaver, alaposan kikerekedtek tőle a szemeim:

"A 21 évessé cseperedő lány különösebb cél nélkül tengeti mindennapjait, motorosfutárként dolgozik a trendi Kelet-Londonban: albérletre alig telik neki, az egyetemi óráin pedig csak néhanapján bukkan fel."

Emberek, egy kőgazdag angol nemesi család sarja, Lady Croft még 21 évesen sem nagyon kell, hogy motoros futár legyen és nehezen megfizethető albérletben éljen - a Croft Manor helyett. WTF? :)))) Még a futárkodás csak-csak, uncsizik, rendben, de albérlet? LOL

Matie
2017-03-28, 12:50
Na igen, a leírás szerint makacs, nem hajlandó átvenni az apja vállalkozását, önerőből, a saját lábán akar megélni. Nem elképzelhetetlen, de elég valószerűtlen, hogy valaki, aki ilyen előkelő környezetben nevelkedett, ennyire elzárkózna az egésztől, pedig különösebb oka nincs rá. :)

drlecter
2017-03-28, 17:03
http://hu.ign.com/tomb-raider-2/21906/news/itt-vannak-az-elso-kepek-es-sztorireszletek-a-tomb-raider-fi

Az alcím: Felejtsük el Angelinát, itt van Alicia! - azért én nem felejtem el a valaha szebb napokat látott, remek színésznő és anno klassz csaj Angie-t :D Persze vitathatatlan, hogy az idő múlása miatt (plusz a mostani filmben eleve a nagyon ifjú Lara szerepel) már nem lenne alkalmas a szerepre. Lássuk, mit hoz össze Alicia... :cool:

Kieg.:

Azért ez a tartalmi leírás eléggé odaver, alaposan kikerekedtek tőle a szemeim:

"A 21 évessé cseperedő lány különösebb cél nélkül tengeti mindennapjait, motorosfutárként dolgozik a trendi Kelet-Londonban: albérletre alig telik neki, az egyetemi óráin pedig csak néhanapján bukkan fel."

Emberek, egy kőgazdag angol nemesi család sarja, Lady Croft még 21 évesen sem nagyon kell, hogy motoros futár legyen és nehezen megfizethető albérletben éljen - a Croft Manor helyett. WTF? :)))) Még a futárkodás csak-csak, uncsizik, rendben, de albérlet? LOL

Nekem meg pont az általad említett rész tetszett meg. :D Végre valami újítás. Merthogy általában eddig nem ilyen karaktereket kaptunk. Az viszont nemgyerebe, hogy már megint a drága papát kutatja... De attól még kiváncsi leszek a filmre, eddig bizakodó vagyok vele kapcsolatban.