PDA

Teljes verzió megtekintése : Searching for the Holy Grail By:Jose Manuel Boo Pouso (Jose)



OBig
2014-01-21, 20:45
Searching for the Holy Grail

Készítő: Jose Manuel Boo Pouso (Jose)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/14/searching_for_the_holy_grail.htm).

Story:

A Szent Grál egy edény vagy csésze, amit Jézus használt az Utolsó vacsorán. Robert de Boron versei szerint Jézus feltámadt, megjelent Arimateai Józsefnek, hogy arra utasítsa: szállítsa a Grált a Brit-szigetekre. Későbbi írók úgy jegyezték le, hogy ugyanez a József arra használta a Grált, hogy összegyűjtse a vért és nedvet, ami abból a sebből származik, amelyet a római százados lándzsája ejtett Krisztus testén. Később Britanniában alapítottak egy őrző dinasztiát, hogy biztonságban és rejtve tartsák. Újraolvasva apja kéziratait, Lara lejegyezte egy olyan kastély helyét az Egyesült Királyságban, melynek lakói úgy élnek, mint az első évezredben. Ez gondolkodóba ejtette és úgy döntött, hogy oda utazik körülnézni. (Fordította: Sveby)

Review:

Nagyon szép ez a pálya. Változatosak a feladatok, és ellenség sincs sok. Van pár időre menő feladat, de nem veszélyes.*Az első pálya, amit láttam eddig, hogy a tr4-ból ismert kalapácsost ki lehet nyírni pisztollyal is. Sarkalatos pontja volt ez nálam a játéknak, mert nem gondoltam rá. Pedig vérzett, amikor rálőttem. :) 5 secret van a pályán. 4-et kell begyűjteni ahhoz, hogy a végén egy ajtót kinyitva velük, meg legyen az ötödik. Arra vigyázz, ha megvan már a Szent Kehely, nem tudod használni a fegyvereidet. De nem is kell, megoldható a nélkül is. :) Ne hagyja ki senki ezt a remek kalandot.