PDA

Teljes verzió megtekintése : BtB2013 - The Oath of the Icy Tower By Jan Wilczek (jawi)



OBig
2013-12-09, 19:39
BtB2013 - The Oath of the Icy Tower

Készítő: Jan Wilczek (jawi)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/13/btb2013_the_oath_of_the_icy_tower.htm).

Story:

"Sűrűsödik az éj és elkezdődik az őrségem. Nem ér véget a halálom napjáig. Nem veszek feleséget, nem birtoklok földet, nem nemzek gyermeket. Nem viselek koronát és nem aratok diadalt. A helyemen élek és halok meg. Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi. Az Éjjeli Őrségnek ajánlom életemet és becsületemet a mai éjszakára és mindegyikre, amely ezután következik."
~ George R. R. Martin
Messze, északon egy hatalmas tornyot építettek, hogy megakadályozzák a lelkek visszatérését e világba. Jeges Toronynak hívták. Az évszázadok során hadseregek esküdtek meg, hogy sohasem hagynak fel a torony őrzésével, megvédik azt a holtaktól, és biztonságban tartják az élőt. Pár ezer évvel később azonban egy újonnan megválasztott vezető megunta feladatát, és megpróbált elszökni az embereivel. Megszegték az esküt, és átkozottak lettek, ezáltal az idők végezetéig a Jeges Toronyban kell raboskodniuk. Manapság jóval több démon van a világon, mint valaha. Lara Croft úgy gondolja, hogy egy ismeretlen északi istenség, a Jeges Torony alapítójának fejszéje a kulcs a béke megteremtéséhez. Ha a Földön lett elrejtve, a démonok végleg visszavonulnának. Tehát Lara elindul az élő és holt birodalmának határához. A fejsze megszerzéséhez szembe kell néznie saját félelmeivel. Tettei emlékeztetik majd az őröket arra, hogy egy esküt teljesíteni kell. (Fordította: Matie)

Review:

Miért pont ez az első BtB 2013-as pálya, amelyhez magyar nyelvű végigjátszás készült? Nem sorban haladok, lesz mindhez a későbbiekben. Majd újra nekiesek a többi pályának is, és akkor elkészülnek. (baal76)

Mitzy
2013-12-13, 17:04
Nekem tetszik nagyon ez a pálya! :D