PDA

Teljes verzió megtekintése : Peruvian Adventures By Daffy (Philippe Leroy)



OBig
2013-11-30, 21:24
Peruvian Adventures

Készítő: Daffy (Philippe Leroy)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/13/peruvian_adventures.htm).

Story:

Lara Peruban kalandozik ezen a négy pályából álló szintben. Bár a pálya vége közel van a kezdéshez, de addig sok feladat vár rád, amíg kinyithatod az utolsó ajtót. Mint az életben. A cél közel, de mégis messze van. :)

Review:

Daffy-t jó pályakészítőnek tartom, ez egy korábbi műve, szerintem remekre sikeredett. Nincs túlbonyolítva, egyszerűek a feladatok, de változatosak, kezdő játékosoknak is simán ajánlanám. Ellenfeleink raptorok, bennszülött harcosok, denevérek, sőt később egy T-Rex is nehezíti a dolgunkat. Bár, nem ellenfél, a shotgun-t nagyon nem szereti. 4 pályán keresztül kalandozhatunk Peruban, közben 10 secret-et is fellelhetünk, Gold Dragon-ok képében. Lőszert és medit is lelünk bőven, de utóbbira nincs szükségünk, alig sérülünk. Fegyvert csak a Shotgun-t kapjuk meg, de nincs is másra szükség, igazából kispisztollyal is simán végigvihető, kivéve a T-Rex, de az meg 1 lövéstől elterül. Induljon is a kaland! (baal76)

Caroline
2013-12-01, 11:05
Ki is próbálom!

YzaaA
2013-12-01, 11:57
Én ezt már régebben végigvittem nagyon jó és hangulatos kis pálya :D:)

baal76
2013-12-01, 12:26
Próbáljátok ki bátran, lazításnak megteszi. :) Daffy későbbi pályája az Escape in the Pacific, komolyabb fejtöréseket fog okozni, majd jövök annak is a végigjátszásával. :)

Duduska
2013-12-01, 13:37
Ezt én is végigvittem, annó.
Nagyon kellemes, és nem unalmas pálya.

Mitzy
2013-12-01, 17:15
Szerintem nagyon jó kis pálya!:jumper: