PDA

Teljes verzió megtekintése : Scarecrowfield By: SnakeEater (shadowplayer)



OBig
2013-04-15, 06:51
Scarecrowfield

Készítő: SnakeEater (shadowplayer)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/13/scarecrowfield.htm).


Story:

Lara egy tekercset keres, miközben felfedezi a területet. Útját a kastélyban csapdák, különböző ellenfelek, és sok rejtély nehezíti. 8 titkos helyet is találsz a pályán.

Review:

Üdv TR Játékosok. Sokan játszotok már az új 2013-as TR-el. Azért remélem, nem felejtette még el a régi szerki pályákat. Sajnos az új TR már csak nyomokban TR, így aki továbbra is szeretne egy kicsit kutatni, gyűjtögetni, annak ajánlom eme rövidke kis húsvéti pályát. A játékban néhány madárijesztő, (lovas katona), egy-két tyúk (mini raptor), nagy skorpió lesz az ellenségünk. A fő cél a húsvéti tojást megszerezni és behelyezni a dombtetőn lévő kosárba. A pályát végig lehet vinni pisztollyal is, de fegyver, lőszer, medipack van bőven elszórva a fűben, secretekben. 8 secretet kell megtalálnunk, melyek nincsenek nagyon eldugva. Van kötelező sérüléses rész is, így 3 medipack bánja. Összességében akinek elege van a 2013-as TR vérfürdőjéből, az bátran kapcsolódjon ki ebben a kicsi szerki pályában. Jó szórakozást mindenkinek. (Duduska)

Caroline
2013-04-15, 15:48
Én már korábban kijátszottam ötletes kis pálya volt.

OBig
2013-04-15, 19:45
Duduska is kész volt a végigjátszással már hetek óta, csak én nem értem rá. :)

Caroline
2013-04-17, 17:09
:) de fent van, így elég munka van egy végigjátszással, meg gondolom volt fontosabb dolgod is:) azt meg meg lehet érteni hogy ami fontosabb azt előre venni