PDA

Teljes verzió megtekintése : Technikai problémák



Roli
2013-03-05, 20:40
A technikai jellegű problémák topicja.

Géé
2013-03-06, 10:16
Kaptam a játékhoz DLC csomagot, de a világért sem tudok rájönni, hogy hol tudom én ezt aktiválni? Nem tud valaki esetleg segíteni, hova menjek? :D (PC)

Ditto
2013-03-06, 11:22
Ugyan ott ahol a játékot aktiváltad. Steamen keresztül. Games menü -> Activate a Product on Steam, beírod a kulcsot és kész.

sportoslinda
2013-03-06, 12:21
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Ott tartok, amikor Lara lábát elkapja vki és ki kell szabadítania magát, ez után amikor szeretnék tovább menni, akkor egyszerűen leáll az egész játék.
Mit tudok tenni, mert jó a gépem, mert elindul és tudok is vele játszani, de ennél a résznél kiakad. Most ez vmi hiba lehet a PC játéknál, mint korábban is volt az egyik Lara játéknál?
Előre is köszi a segítséget.

zsolt
2013-03-06, 13:09
..volt már PC-s fix, de az inkább teljesítmény javítás miatt volt, ha jól tudom.

Géé: utánanézek délután.

Orsi
2013-03-06, 13:13
Nem lenne szabad,hogy leálljon a játék. Mert ugye elöször tetszelik úgy is,és csak utána adják ki forgalomba. Tehát nem hiszem,hogy a PC változat hibás lenne. Nekem nem fordult elő ilyen egyik TR PC játéknál se. :/

sportoslinda
2013-03-06, 13:25
Rendben és köszi.

Orsi
2013-03-06, 13:26
Rendben és köszi.

Ha esetleg még lenne problémád,nyugodtan írhatsz privát üzit is. :)

Ditto
2013-03-06, 14:29
Leállás alatt azt érted, hogy kifagy a játék? (standard windows hiba ablak) vagy egyéb hiba? Teljes gép lefagyás, kép kimerevedés, stb

Orsi
2013-03-06, 14:33
Sztem úgy érti,hogy játszik folyamatosan,és egyszer csak kilép a játék. Magától.
És sztem nem a PC hibája,hogy csak úgy kilép a játék.

sportoslinda
2013-03-06, 14:45
Ezt írja ki és utána bezárja az egész játékot. Pedig nem akadozott meg semmi, rendesen ment eddig és itt egyszerűen ezt írja ki mindig.

Tomb Raider működése leállt.
A program helyes működése hiba miatt megszakadt. A windows bezárja a programot és értesíteni fogja Önt, ha megoldást talál a problémára.

Caroline
2013-03-06, 15:02
Próbáltad újra rakni a játékot? Lehet az segít.

sportoslinda
2013-03-06, 15:04
Próbáltad újra rakni a játékot? Lehet az segít.

próbáltam már azt is de ennél a résznél mindig kiakad. :(

Caroline
2013-03-06, 15:11
Nem cserélik ki ahonnan vetted?, mert lehet gyártás hiba is (ritka de előfordulhat). Hiába tesztelnek. Mi tv-vel jártunk így na de ez már off.

sportoslinda
2013-03-06, 15:16
Nem tudom, majd utána nézek, de köszi a tippet. Meg először meg kellene tudni, hogy most a játék hibás v. vmi más miatt van ez a hiba üzenet.

zsolt
2013-03-06, 15:20
Nem tudom, majd utána nézek, de köszi a tippet. Meg először meg kellene tudni, hogy most a játék hibás v. vmi más miatt van ez a hiba üzenet.

A tomb raider könyvtárában keletkezik egy mdmp (vagy valami hasonló) kiterjesztésű fájl?
Próbáld a grafikai effekteket levenni, a felbontást meg valamilyen közepes szintre beállítani.

Ha letörlöd a játékot (steam-ből törlés), akkor újra tudod telepíteni steam-ről, csak kicsit lassabb, mint lemezről.

Géé
2013-03-06, 15:29
Ugyan ott ahol a játékot aktiváltad. Steamen keresztül. Games menü -> Activate a Product on Steam, beírod a kulcsot és kész.

Köszönöm a segítséget! Működik!

sportoslinda
2013-03-06, 17:06
A tomb raider könyvtárában keletkezik egy mdmp (vagy valami hasonló) kiterjesztésű fájl?
Próbáld a grafikai effekteket levenni, a felbontást meg valamilyen közepes szintre beállítani.

Ha letörlöd a játékot (steam-ből törlés), akkor újra tudod telepíteni steam-ről, csak kicsit lassabb, mint lemezről.


Köszi a tanácsot, de így is leáll annál a résznél :/

Dope
2013-03-06, 17:20
Köszi a tanácsot, de így is leáll annál a résznél :/

A problemad a HANG-al lesz.
millio +1 szazalek.
kapcsold le a hangot es meglatod menni fog. amit tehetesz az az hogy a jatekon belul az FX hangot kikacsolod.

(nalam ez a Battlefield3-asnal volt)

sportoslinda
2013-03-06, 17:36
A problemad a HANG-al lesz.
millio +1 szazalek.
kapcsold le a hangot es meglatod menni fog. amit tehetesz az az hogy a jatekon belul az FX hangot kikacsolod.

(nalam ez a Battlefield3-asnal volt)


Így is kiakad ugyan azzal a hiba üzenettel, de azért köszi.

Dope
2013-03-06, 17:41
okkor ott valami fizikai gond lesz.. Tulmexik a proci keves a hutes ra vagy valami ilyesmi.. lehet ujrakene huto pasztazni :P
pasz.. de sztem ez valami fizikai hardware gond lesz.. es a hiba uzenet azert jelenik meg mert óvja a gepet a tulmelegedestol

sportoslinda
2013-03-06, 17:43
Értem és köszi még egyszer. :)

Géé
2013-03-06, 18:08
Én is a Tomb Raiderrel együtt vettem egy plusz extra hűtőt a laptopom alá mert a múltkor (egy másik játéknál) 90 fokosra melegedtek a cuccok benne (a videokártyánál még "elmegy"), de hogy a processzor is :eek:
hosszútávon tuti elhalálozós a dolog... mivel tudtam hogy a TR-el nem 20 percet fogok játszani mondom kellene valami plusz hűtés...

Orsi
2013-03-06, 18:33
Mondjuk tényleg nem árt a hütő. Mert akkor nem lesz probléma,mert nem tud annyira felmelegedni a hütője se a laptop-nak se a PC-nek. :) Én is használok hütőt a laptopom alatt,mert nekem is forró szokott lenni,ha nem megy a hütő. :D

sportoslinda
2013-03-06, 18:53
Rendben, akkor majd nézek egy hűtőt a laptopomhoz és remélem akkor működni fog.

Illetve szeretném megköszönöm mindenkinek a segítséget. :)

Roli
2013-03-06, 19:28
Vagy esetleg ha frissítenéd a videokártyád driver-ét? :)

sportoslinda
2013-03-06, 20:47
Frissítettem a videokártyámat , illetve szereztem hűtőt is és így működik.

Köszönöm a segítséget még egyszer. :))

Géé
2013-03-06, 20:50
Rendben, akkor majd nézek egy hűtőt a laptopomhoz és remélem akkor működni fog.
Illetve szeretném megköszönöm mindenkinek a segítséget. :)

Ja, nem azért mondtam, hogy ez megfogja oldani a problémát :( mert szerintem sajnos nem. Ott valami hardware probléma lesz, vagy windows probléma!
(Lehet, hogy egy esemény utáni mentéssel amúgy át is lépnéd a problémát...)

sportoslinda
2013-03-06, 22:18
Ja, nem azért mondtam, hogy ez megfogja oldani a problémát :( mert szerintem sajnos nem. Ott valami hardware probléma lesz, vagy windows probléma!
(Lehet, hogy egy esemény utáni mentéssel amúgy át is lépnéd a problémát...)

Hűtéssel működik :) Szóval köszi az ötletet :))

Géé
2013-03-07, 00:52
Hűtéssel működik :) Szóval köszi az ötletet :))

:D Örülök, hát akkor neked is nagyon jó játékot! :lara:

OBig
2013-03-07, 06:36
Nem tudja valaki, miért nem működik a Fraps a jkátékban?
Vagy hogy lehet kiszedni a videókat, átvezető animokat?
F12-vbel lehet képeket kiszedni, de az F12-őt nem lehet átállítani más gombra?

Matie
2013-03-07, 06:50
Hmm, nálam tökéletesen működik a Fraps a játékkal, még a játék elején a CGI-s videónál is. Lehet, hogy túl régi verzió? Talán egy újabbal működne. :)
A screenshotos gombot a Steamen keresztül át lehet állítani. A fő panelen van egy Steam fül, ott Beállítások, In-Game (4. fül, nem tudom, magyarul is ugyan így van-e elnevezve), és ott kell átírni az F12-t.

kolosits
2013-03-07, 10:25
Sziasztok! En a cd galaxis-tol rendeltem a jatekot. Allitolag "ket DLC-vel". Nos a jatekkal semmi baj de a DLC-ket nem talalom. Volt a tokban egy lengyel webaruhaz reklamlapja azon van egy kod de azt nem fogadja el! Ha esetleg valaki tudna segiteni vagy netan o is onnan rendelte es tudna infot adni az nagyon jo lenne! Koszi!

Robbie
2013-03-07, 10:46
Sziasztok! En a cd galaxis-tol rendeltem a jatekot. Allitolag "ket DLC-vel". Nos a jatekkal semmi baj de a DLC-ket nem talalom. Volt a tokban egy lengyel webaruhaz reklamlapja azon van egy kod de azt nem fogadja el! Ha esetleg valaki tudna segiteni vagy netan o is onnan rendelte es tudna infot adni az nagyon jo lenne! Koszi!
Szia!
Milyen platformon?
Email címedet nézted? Nekünk oda küldte egy másik konzol bolt a dlc kódokat.

kolosits
2013-03-07, 12:25
Szia!
Milyen platformon?
Email címedet nézted? Nekünk oda küldte egy másik konzol bolt a dlc kódokat.

Szia!Pc-re! Koszi a segitseget megoldodott! Nekem a szamlam hatoldalan van egy kis matrican! Meg szerencse nem dobtam ki!:)

OBig
2013-03-08, 12:06
Matie!
Igen, valóban, az újabb verzió már működik. Viszont nem vesz fel hangot. Gondolom valami beállítási hiba. Mit kéne átállítanom?

Matie
2013-03-08, 20:41
Különböző verzióknál ez más lehet, nálam a Movies fülnél kellett kipipálni egy olyat, hogy "Record Win7 sound", és úgy már vette a hangot is. :)

OBig
2013-03-08, 21:10
Megvan ez Matie, valami beállítási gondom lehet valamelyik hangkártyánál. Mert van egy alaplapi. az Realtek. Ha ott állítom be a sztereó keverést, akkor nincs a játéknak se hangja. Ha a másikat állítom be, a SoundBlastert, akkor van a játéknak hangja, a fülhallgatóban, de nem vesz fel hangot. Szóval itt állok már három napja, nemtom csinálni a végigjátszást, mert nemtom felvenni a cutsceneket. :)
Értöd? :)

zsolt
2013-03-09, 07:23
Megvan ez Matie, valami beállítási gondom lehet valamelyik hangkártyánál. Mert van egy alaplapi. az Realtek. Ha ott állítom be a sztereó keverést, akkor nincs a játéknak se hangja. Ha a másikat állítom be, a SoundBlastert, akkor van a játéknak hangja, a fülhallgatóban, de nem vesz fel hangot. Szóval itt állok már három napja, nemtom csinálni a végigjátszást, mert nemtom felvenni a cutsceneket. :)
Értöd? :)Az alaplapit miért nem tiltod le a bios-ban?

Rumplestillskin
2013-03-09, 09:17
xboxon amiker beteszed a cd-t és amikor kíírja h crystal dynamics meg h square enix nektek nem jön be a képbe ilyen sok sok fekete csík? vagy ez mindenkinél így van direkt?:confused:

Roli
2013-03-09, 09:18
^Az direkt olyan, nyugi. :)

Géé
2013-03-09, 10:53
^ Igen, nekem PC-n is becsíkozik...

toma21
2013-03-09, 15:03
Sziasztok. Nekem valamiért nem menti el a dolgokat :S Kilépek és kezdhetem az egészet újból.. Ötlet valakinek?

tom croft
2013-03-09, 17:08
gyerekek miért van az h ráá kattintok az ikonjára és nem csinál semmit ?? windows 7 home premium az op rendszere a nővéremnek ...ja és laptop

Anikó
2013-03-09, 18:21
Hova teszi a játék a mentést?

Rumplestillskin
2013-03-09, 18:34
gyerekek miért van az h ráá kattintok az ikonjára és nem csinál semmit ?? windows 7 home premium az op rendszere a nővéremnek ...ja és laptop
esetleg nem bírja el?:D írd be gugliba h can you run it? és akkor az elsőre katt és válaszd ki a tomb raidert és nézd meg mit ad ki.:)

tom croft
2013-03-09, 19:47
olyan nincs :D 4gb ram, nvidia(valami..) 1gb, 2.8 dual core

OBig
2013-03-09, 20:28
Hova teszi a játék a mentést?
C--ProgramFiles---Steam---Userdata. És ott valamelyik könyvtárban vannak a mentések, profil, és egy másikba teszi az F12-vbel kiszedett képeket.

Anikó
2013-03-10, 08:18
C--ProgramFiles---Steam---Userdata. És ott valamelyik könyvtárban vannak a mentések, profil, és egy másikba teszi az F12-vbel kiszedett képeket.

Köszönöm szépen! :)

tom croft
2013-03-10, 19:35
okké feltettem a javítást mostmár elindul de mikor kisodródik lara a tengerből aztán az a benszülött leüti és be jön a square enix logo kidob egy olyannal h aTomb Raider működése leállt... na ez miért van ?? :S

Roli
2013-03-10, 19:43
Frissítsd a videokártyád driverjét és kapcsold ki az összes effektet, úgy mennie kéne. :)

OBig
2013-03-15, 21:42
Ki tudja, hogy ki lehet azt kapcsolni valahol, hogy a Steam elmentse a mentéseket? No mert hiába töltök vissza egy elmentett régebbi mentést, akkor is ugyanott tudom csak folytatni, ahol abbahagytam.
PC-ről van szó.

nemrike
2013-03-16, 00:33
Ki tudja, hogy ki lehet azt kapcsolni valahol, hogy a Steam elmentse a mentéseket? No mert hiába töltök vissza egy elmentett régebbi mentést, akkor is ugyanott tudom csak folytatni, ahol abbahagytam.
PC-ről van szó.

Jobb klikk a játékra Steamen belül, Tulajdonságok (legalsó menüpont), Frissítések (második fül balról), és az alsó szekcióban kiveszed a pipát a Steam Felhő (cloud) szinkronizálás mellől.

OBig
2013-03-16, 07:39
Köszi. No ezt is bele kell írni a végigjátszásba, hogy használni is tudják majd a mentéseket. :)

Szajuri
2013-03-22, 21:21
sziasztok! pc-s verzióval játszom és olyan problémám van hogy változó időközönként színes fura alakú objektumok elkezdenek villogni a képernyőn meghatározatlan időre aztán újra visszajön a rendes játékbeli kép....és lövésem sincs miért van... Valakinek hasonló problem esetleg? Örülnék egy kis segítségnek :)

Na mostmár az is hozzájön hogy utána ''tomb raider is not responding'' hang minden van farkas megöl de a kép meg nyema vagy visszajön vagy nem

zsolt
2013-03-25, 21:15
színes fura alakú objektumok elkezdenek villogni a képernyőn
Erről egy screenshotot tudnál lőni?
Nekem a világítással voltak problémáim (ha megmozdultam a hajókabinban, a szürkületi fényből nappali fény lett. Ha visszaálltam akkor vissza).

Más:
Frissült az nvidia driver. Lehet, hogy javít bugokat.

Tryst
2013-03-29, 22:50
Üdv Mindenki!

Olyan problémám lenne, hogy egy Logitech Rumblepad 2-vel tolnám a cuccot, viszont nem működik pár funkció, pl.: célzásnál a célkereszt mozgatása.

Valaki találkozott esetleg ilyen problémával?

Kösz előre is!

sgtGiggsy
2013-03-29, 23:16
Üdv Mindenki!

Olyan problémám lenne, hogy egy Logitech Rumblepad 2-vel tolnám a cuccot, viszont nem működik pár funkció, pl.: célzásnál a célkereszt mozgatása.

Valaki találkozott esetleg ilyen problémával?

Kösz előre is!

Sajnos a játékban alapból nem működnek rendesen a gamepad-ek. Én egy Xbox controller emulátort használok az ilyen célokra mindig:
x360ce vibmod 3.1.4.1 (https://code.google.com/p/x360ce/downloads/detail?name=x360ce%20vibmod%203.1.4.1.zip&can=4&q=)
Ha letöltöd a zipet, amit linkeltem, abban van pár fájl, ezek közül neked az: x360ce.ini és az xinput1_3.dll kell. Ezeket be kell másolni a játék mappájába, ahol a játék exe-je is van. Ezután az ini fájlt szerkeszteni kell notepad-del. Nem túl bonyolult, annyi az egész, hogy meg kell adni, hogy a gamepad-ed melyik gombja az Xbox mely gombjának feleljen meg. Akár az sincs kizárva, hogy állítgatás nélkül jó is az ini fájl. Miután ezzel megvagy, el lehet indítani a játékot. Indulás közben hallanod kell egy csilingelő hangot (csak egy fél másodpercre) ez jelzi, hogy a játék Xbox controllernek ismerte fel a gamepad-edet. Ha nem hallod a hangot, nincs gáz, kilépsz a játékból, és ki kell próbálni, hogy az xinput1_3.dll-t átnevezed a következők valamelyikére: xinput9_1_0.dll, xinput1_2.dll, xinput1_1.dll Tapasztalataim szerint ha az xinput1_3.dll névvel nem működik egy játék, általában az xinput9_1_0.dll szokott a nyerő lenni.

zsolt
2013-03-29, 23:18
Tapasztalataim szerint ha az xinput1_3.dll névvel nem működik egy játék, általában az xinput9_1_0.dll szokott a nyerő lenni. Nekem a 9-essel ment. RumblePad2

sgtGiggsy
2013-03-29, 23:21
Nekem a 9-essel ment. RumblePad2

Én nem tudom, hogy melyikkel működik, mert újabban ha használnom kell ezt a trükköt, úgy ahogy van az összes néven bemásolom a dll-t a játék mappájába :D

Rumplestillskin
2013-03-31, 12:09
:)
http://stats.tombraider.com/data/assets/trstatpr/images/icons/preloader.gif
Am valami van a fórummal. Én nem is az "Elakadások, segítségek"-be tettem.. :confused:

popey74
2013-04-01, 15:07
Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon is és szertnék segítséget kérni.
A cannibáloknál vagyok,de nem tudok tüzes nyílra váltani.
Pc-re kérném a segítséget!!
Köszi

Milan
2013-04-01, 15:10
Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon is és szertnék segítséget kérni.
A cannibáloknál vagyok,de nem tudok tüzes nyílra váltani.
Pc-re kérném a segítséget!!
Köszi
Elég gyakori probléma.
A megoldás: Vedd elő az íjjat, majd nyomd meg mégegyszer a kiválasztógombját. (Alapbeállításon: "1" gomb)

popey74
2013-04-01, 16:11
köszi!
De van egy kis gondom még.Nem ég a nyílvessző vége így nem tudok ajtót robbantani vele!A fáklya meggyullad az E gombbal aktiválom.A nyílvesszőt hogy égjen az nem megy!
köszi a gyorss válaszodat addig nem tudok tovább menni.

Milan
2013-04-01, 17:24
köszi!
De van egy kis gondom még.Nem ég a nyílvessző vége így nem tudok ajtót robbantani vele!A fáklya meggyullad az E gombbal aktiválom.A nyílvesszőt hogy égjen az nem megy!
köszi a gyorss válaszodat addig nem tudok tovább menni.
:eek: Hoyghogy nem ég. Pedig épp az lenne a lényeg, hogy mikor megnyomod mégegyszer a kiválasztógombját, akkor meggyullad a vége.
Próbáld meg mégegyszer, biztos sikerülni fog. :)

TheSukix3
2013-04-01, 21:13
Sziasztok!
Én olyan gondal jelentkezem hogy van egy Speed link-es Gamepadom(xbox 360 kinézetü) és játék közbe a fegyverváltásbol is csak 2-t válaszhatok bal és felső fegyver, és a bal (oldali) (kamerás) joystick viszont abszolút nem működik csak harc közben a zoom, nem tudom mi a probléma.....
És még van egy másik. A button mapping ba minden normálisan be van állitva ám játék közbe teljesen rossz, amikor lövök bekapcsol survival inscrit( ami multiba váltásnál eltorzitja a képet így nehezebb célozni az ellenséget) és amikor meghalok pl. a fegyvrtbáltás [E] szintén nem működik nem ad be semmit, [F]:nem a baráthoz teleportál vissza hanem a bázisra....

Előre is köszönöm a segitséget nagy szükségem lenne megoldásra mert nagyon leköt ez a játék:)

Sziasztok!

sgtGiggsy
2013-04-01, 23:58
:eek: Hoyghogy nem ég. Pedig épp az lenne a lényeg, hogy mikor megnyomod mégegyszer a kiválasztógombját, akkor meggyullad a vége.
Próbáld meg mégegyszer, biztos sikerülni fog. :)

Én szerintem a fáklyával próbálja meggyújtani a nyílvesszőt. Ha jól veszem ki a szavaiból.

sgtGiggsy
2013-04-02, 00:04
Egy korábbi hozzászólásom idézném, mert szerintem a te problémádra is ez lehet a megoldás:


Sajnos a játékban alapból nem működnek rendesen a gamepad-ek. Én egy Xbox controller emulátort használok az ilyen célokra mindig:
x360ce vibmod 3.1.4.1 (https://code.google.com/p/x360ce/downloads/detail?name=x360ce%20vibmod%203.1.4.1.zip&can=4&q=)
Ha letöltöd a zipet, amit linkeltem, abban van pár fájl, ezek közül neked az: x360ce.ini és az xinput1_3.dll kell. Ezeket be kell másolni a játék mappájába, ahol a játék exe-je is van. Ezután az ini fájlt szerkeszteni kell notepad-del. Nem túl bonyolult, annyi az egész, hogy meg kell adni, hogy a gamepad-ed melyik gombja az Xbox mely gombjának feleljen meg. Akár az sincs kizárva, hogy állítgatás nélkül jó is az ini fájl. Miután ezzel megvagy, el lehet indítani a játékot. Indulás közben hallanod kell egy csilingelő hangot (csak egy fél másodpercre) ez jelzi, hogy a játék Xbox controllernek ismerte fel a gamepad-edet. Ha nem hallod a hangot, nincs gáz, kilépsz a játékból, és ki kell próbálni, hogy az xinput1_3.dll-t átnevezed a következők valamelyikére: xinput9_1_0.dll, xinput1_2.dll, xinput1_1.dll Tapasztalataim szerint ha az xinput1_3.dll névvel nem működik egy játék, általában az xinput9_1_0.dll szokott a nyerő lenni.

Annyival kiegészíteném, hogy a TR esetében az xinput9_1_0.dll a megfelelő fájlelnevezés.

TheSukix3
2013-04-02, 13:04
Egy korábbi hozzászólásom idézném, mert szerintem a te problémádra is ez lehet a megoldás:



Annyival kiegészíteném, hogy a TR esetében az xinput9_1_0.dll a megfelelő fájlelnevezés.






Oké ezzel megvagyok érzékeli hogy átneveztem csak a lövést meg a jobb analogkar(kamera)t ha lefelé tolom akk balra vissz meg a többi se arra amerre szeretném.... esetleg ha eltudnád küldeni a te beállitásod hátha jobb lenne vagy valami

skypen elérsz: visualmetinstudio

köszi a segitséget!:)

zsolt
2013-04-02, 13:44
Oké ezzel megvagyok érzékeli hogy átneveztem csak a lövést meg a jobb analogkar(kamera)t ha lefelé tolom akk balra vissz meg a többi se arra amerre szeretném.... esetleg ha eltudnád küldeni a te beállitásod hátha jobb lenne vagy valami

skypen elérsz: visualmetinstudio

köszi a segitséget!:)

Itt az enyém (RumblePad2):
97

TheSukix3
2013-04-02, 14:00
köszi de ezzel nem működik a kamera se nekem Speed linkes xbox 360 kinézetü karom van...

esetleg még az jó lenne ha elmondanád melyik a lövés meg stb akkor betudnám állitani.....
és azt nem tudod hogy nekem alap beálitás a kontrol még is amikor lövök a survival inscrot is bekapcsol a Q-ra nem reagál mutliplayerbe f el nem baráthoz megy bázishoz [e]: hiába nyomom nem jön ki a fegyvercserélő ablak ha más updatet teszek bele normálisan megy de akkor meg nem talál meccseket:S

zsolt
2013-04-02, 14:13
köszi de ezzel nem működik a kamera se nekem Speed linkes xbox 360 kinézetü karom van...

esetleg még az jó lenne ha elmondanád melyik a lövés meg stb akkor betudnám állitani.....
és azt nem tudod hogy nekem alap beálitás a kontrol még is amikor lövök a survival inscrot is bekapcsol a Q-ra nem reagál mutliplayerbe f el nem baráthoz megy bázishoz [e]: hiába nyomom nem jön ki a fegyvercserélő ablak ha más updatet teszek bele normálisan megy de akkor meg nem talál meccseket:SCsak otthon tudom megnézni neked, itt csak a konfigurációs fájl volt meg.

Rumplestillskin
2013-04-02, 14:15
esetleg még az jó lenne ha elmondanád melyik a lövés meg stb akkor betudnám állitani
Én xboxon játszom leírom.:)
RT: lövés
LT: előveszi a fegyót
RB: alt. lövés
LB: survival inst.
x: interact
y: melee attack:D (ha már tudod azt a skillt)
b: guggolás..
a: ugrás
R: kamera
R (benyomva): kamera a helyére áll
L: iránytás
L (benyomva): ellentétes nézet
azok a "nyilak" pedig fegyverváltás.:)
(am Roli. Az oldalon az írányításnál elrontottad. Higgy nékem!:D Felcserélted.)

Roli
2013-04-02, 14:29
^Tényleg, az LT az LB-vel, RT az RB-vel fel volt cserélve. Javítottam, köszi :)

TheSukix3
2013-04-02, 14:33
Én xboxon játszom leírom.:)
RT: lövés
LT: előveszi a fegyót
RB: alt. lövés
LB: survival inst.
x: interact
y: melee attack:D (ha már tudod azt a skillt)
b: guggolás..
a: ugrás
R: kamera
R (benyomva): kamera a helyére áll
L: iránytás
L (benyomva): ellentétes nézet
azok a "nyilak" pedig fegyverváltás.:)
(am Roli. Az oldalon az írányításnál elrontottad. Higgy nékem!:D Felcserélted.)


köszi de nekem ez a x360ce.ini fájlba kéne nem xbox-osba:S

zsolt
2013-04-02, 14:37
köszi de nekem ez a x360ce.ini fájlba kéne nem xbox-osba:S

Nekem már több játékkal ment ez a x360ce.
Valami rémlik, hogy az analóg kart külön kellett beállítani, hogy melyik tengelyt mozgassa.

Tervezem egy ideje, hogy a XBox kontrolleremhez veszek PC-s adaptert, de még nem került megvalósítási fázisba, mert igazából csak a kíváncsiság hajt, mivel van rendes PC-s :)

TheSukix3
2013-04-02, 16:03
Nekem már több játékkal ment ez a x360ce.
Valami rémlik, hogy az analóg kart külön kellett beállítani, hogy melyik tengelyt mozgassa.

Tervezem egy ideje, hogy a XBox kontrolleremhez veszek PC-s adaptert, de még nem került megvalósítási fázisba, mert igazából csak a kíváncsiság hajt, mivel van rendes PC-s :)


És akkor majd eltudod mondani hogy ebbe a x360ce.ini be melyik a támadás meg ezek? mert nagyon jó lenne....

Rumplestillskin
2013-04-02, 18:25
^Tényleg, az LT az LB-vel, RT az RB-vel fel volt cserélve. Javítottam, köszi :)
Nincsmit. :) Én is akkor vettem észre hogy leellenrőrizzem magam.:D

eveke
2013-04-02, 18:43
tessék itt a link:

http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=135407#Research_Base

itt tudsz letölteni mentéseket 1%-onként.
mentsd oda ahova telepitetted a játékot->azonbelül save(mappa)--> ide behelyezed és nevezed át pl.: save2-re! így majd ha elinditod a játékot a cuntionuesbe a save2 re kattintva betölti!
remélem tudtam segiteni:) A Tom Raiders mappámba nincs save mappa.... :( merre lelhetem a gépen?

sgtGiggsy
2013-04-02, 19:07
A Tom Raiders mappámba nincs save mappa.... :( merre lelhetem a gépen?

"Program Files" ("Program Files x86", ha 64 bites Windowst használsz) "Steam" mappa, azon belül "userdata" de ennél közelebbit már nem tudok mondani így hirtelen.

eveke
2013-04-02, 19:16
"Program Files" ("Program Files x86", ha 64 bites Windowst használsz) "Steam" mappa, azon belül "userdata" de ennél közelebbit már nem tudok mondani így hirtelen.

Még a régebbi 32 bites :(

sgtGiggsy
2013-04-02, 19:17
Még a régebbi 32 bites :(

Akkor Program Files azon belül Steam, azon belül userdata

OBig
2013-04-02, 19:35
TheSukix3!!!

Semmi kifogásunk, ha idegen linkeket nyomsz be.
Feltéve, ha az nincs meg nálunk.
De ha m,ár idejöttél, vedd a fáradtságot, és a mi linkünket szúrd be, ha már egyszer annyit dolgoztunk vele.
Jó?

Rumplestillskin
2013-04-02, 19:42
Még a régebbi 32 bites :(
Vagy ha kalózkodtál akkor Windows key + "r" %appdata% majd azon kívül local, SKIDROW.

zsolt
2013-04-02, 19:43
És akkor majd eltudod mondani hogy ebbe a x360ce.ini be melyik a támadás meg ezek? mert nagyon jó lenne....

Nálam így néz ki:

kép (http://centralgame.treditor.hu/zsolt/misc_images/x360.png)

Rumplestillskin
2013-04-02, 19:45
Nálam így néz ki:
Kép (http://centralgame.treditor.hu/zsolt/misc_images/x360.png)
:offtopic:
Hmm.. jó nagy kép!:D

zsolt
2013-04-02, 19:47
:offtopic:
Hmm.. jó nagy kép!:D

Ja, én is láttam, csak nem tudtam hogy egy 160k-s png-t zokon vesz tőlem :)

Mindenesetre az eredeti post-ban most már nagy van a linken.

TheSukix3
2013-04-02, 20:14
TheSukix3!!!

Semmi kifogásunk, ha idegen linkeket nyomsz be.
Feltéve, ha az nincs meg nálunk.
De ha m,ár idejöttél, vedd a fáradtságot, és a mi linkünket szúrd be, ha már egyszer annyit dolgoztunk vele.
Jó?

nemrég regiztem és nem nézegettem semmit hanem azt nézem h jötte válasz a problémámra...-.- de jó kitörlöm
--------
nekem sajna nem ilyen nekem szöveges dokumentum:( és ezeknél nem tudom melyik a támadás meg a célkereszt...

sgtGiggsy
2013-04-02, 20:20
nekem sajna nem ilyen nekem szöveges dokumentum:( és ezeknél nem tudom melyik a támadás meg a célkereszt...

A játékban a beállítások közt van egy olyan menüpont, ahol kiírja az Xbox kontroller gombkiosztását, és abban láthatod, hogy melyik gomb melyik. Ennél közelebbit most nem tudok mondani, mert nem annál a gépnél ülök, ahova fel van téve a TR.

TheSukix3
2013-04-02, 20:37
A játékban a beállítások közt van egy olyan menüpont, ahol kiírja az Xbox kontroller gombkiosztását, és abban láthatod, hogy melyik gomb melyik. Ennél közelebbit most nem tudok mondani, mert nem annál a gépnél ülök, ahova fel van téve a TR.

igen de abban a x360ec.ini fáljba mert nekem csak oylan van ilyenek nincsenek csak 4 gomb van kiirva Y A B X ennyi gomb van többi nem tudom hogy mi esetleg küldök 1 képet.

itt a x360ec.ini fálj beállitásai( alap)

http://kepfeltoltes.hu/view/130402/x360ec_www.kepfeltoltes.hu_.png

nekem igy néz ki:S

sgtGiggsy
2013-04-02, 20:52
igen de abban a x360ec.ini fáljba mert nekem csak oylan van ilyenek nincsenek csak 4 gomb van kiirva Y A B X ennyi gomb van többi nem tudom hogy mi esetleg küldök 1 képet.

itt a x360ec.ini fálj beállitásai( alap)

http://kepfeltoltes.hu/view/130402/x360ec_www.kepfeltoltes.hu_.png

nekem igy néz ki:S

A Left Trigger az az LT, a Right Trigger az az RT, a Left Thumb az a bal analóg kar lenyomott állapota, a Right Thumb az a jobb analóg kar lenyomott állapota, a Left Shoulder az LB, a Right Shoulder az az RB (ebben a két gombban ne keress logikát) A Back és Start magától értetődnek. Az analóg karok beállításai kicsit macerásabbak lehetnek, ha nem működnek rendesen, ott a "Left Analog X=" típusú értékekkel kell játszani, de csak akkor, ha nem működik rendesen (ha fordítva mozognak, mint kéne, akkor az adott tengelyre vonatkozó részen meg kell cserélni a megadott szám előjelét, tehát ha mondjuk előre mozdítva a kart, Lara hátrafelé mozdul, akkor a "Left Analog Y=-2" írd át "Left Analog Y=2"

TheSukix3
2013-04-02, 21:06
A Left Trigger az az LT, a Right Trigger az az RT, a Left Thumb az a bal analóg kar lenyomott állapota, a Right Thumb az a jobb analóg kar lenyomott állapota, a Left Shoulder az LB, a Right Shoulder az az RB (ebben a két gombban ne keress logikát) A Back és Start magától értetődnek. Az analóg karok beállításai kicsit macerásabbak lehetnek, ha nem működnek rendesen, ott a "Left Analog X=" típusú értékekkel kell játszani, de csak akkor, ha nem működik rendesen (ha fordítva mozognak, mint kéne, akkor az adott tengelyre vonatkozó részen meg kell cserélni a megadott szám előjelét, tehát ha mondjuk előre mozdítva a kart, Lara hátrafelé mozdul, akkor a "Left Analog Y=-2" írd át "Left Analog Y=2"

a left trigerhez beirtam h LB mert a karon az van irva a right triger hez az rb-t de igy mikor belépek a játékba egyböl célkeresztbe teszi és nem tudok belőle kilépni...

mindegy akkor nem viszem gamepaddal aki be tudja állitani az nem tudom mi nem tudom beállitani ha a kamera jó az irányitás nem ha az irányitás jó a kamera nem a lövést se tudom melyik inkább hagyom...

sgtGiggsy
2013-04-02, 21:22
https://lh4.googleusercontent.com/-RuH8QsGyKak/UVsuWQCMlwI/AAAAAAAACk4/oEKbMRdUnxs/s1756/K%C3%A9p+077.jpg

Nálam így néznek ki a beállítások. Nekem az 5-ös gomb a Survival Instict, tehát az az LB, a 7-sel célzok, tehát az az LT.

TheSukix3
2013-04-02, 21:40
https://lh4.googleusercontent.com/-RuH8QsGyKak/UVsuWQCMlwI/AAAAAAAACk4/oEKbMRdUnxs/s1756/K%C3%A9p+077.jpg

Nálam így néznek ki a beállítások. Nekem az 5-ös gomb a Survival Instict, tehát az az LB, a 7-sel célzok, tehát az az LT.


jó mindent jol beállitottam csak a fel és a le kamera lt-re meg rt-re reagál és nem tudom mit állitsak vissza hozzá ugy irtam be mint a tied és igy nem tudom melyik:S
de már megyek aludni majd holnap elintézem de jó lenne ha most leirnád._.

sgtGiggsy
2013-04-02, 21:54
jó mindent jol beállitottam csak a fel és a le kamera lt-re meg rt-re reagál és nem tudom mit állitsak vissza hozzá ugy irtam be mint a tied és igy nem tudom melyik:S
de már megyek aludni majd holnap elintézem de jó lenne ha most leirnád._.

Elméletben a letöltött Xpadder mappában kell lennie egy XInputTest.exe nevű fájlnak. Ha azt elindítod (FONTOS: Indítás előtt mindenképp másold be a TR mappájába, hogy egy helyen legyen a játékhoz használt x360ce.ini-vel) akkor tudod tesztelni, hogy a játék melyik billentyűt melyiknek érzékeli. Így ki tudod deríteni, hogy pontosan hol vannak elcsúszva a beállításaid. Bocsi, de ennél többet nem tudok segíteni ebben a kérdésben. Amúgy ha esetleg később is szükséged lenne majd az Xpadder-re, nyugi, ez csak az első beállításig ilyen macerás, után elméletben működni fog mindig rendesen (majdnem mindig, nekem a Splinter Cell Conviction-ben eléggé meg volt bolondulva, de az az egyedüli kivétel)

TheSukix3
2013-04-03, 14:52
Elméletben a letöltött Xpadder mappában kell lennie egy XInputTest.exe nevű fájlnak. Ha azt elindítod (FONTOS: Indítás előtt mindenképp másold be a TR mappájába, hogy egy helyen legyen a játékhoz használt x360ce.ini-vel) akkor tudod tesztelni, hogy a játék melyik billentyűt melyiknek érzékeli. Így ki tudod deríteni, hogy pontosan hol vannak elcsúszva a beállításaid. Bocsi, de ennél többet nem tudok segíteni ebben a kérdésben. Amúgy ha esetleg később is szükséged lenne majd az Xpadder-re, nyugi, ez csak az első beállításig ilyen macerás, után elméletben működni fog mindig rendesen (majdnem mindig, nekem a Splinter Cell Conviction-ben eléggé meg volt bolondulva, de az az egyedüli kivétel)


hát elinditom és az van kiirva hogy nincs bekötve kar:S valamiért nem érzékeli....

julette
2013-04-07, 18:14
Sziasztok. Segítség. A pálya nevét nem tudom, de amikor egy embert, ha jól hiszem valami Roth-nak hívják megtámadnak a farkasok, ő lelövi, de a lába megsérül. Nekem kellenne elmenni az elsősegélycsomagért, de nem kapok hegymászó csákányt. A felszereléseim közt, az alsó kisképen a hegymászó csákány van , de a képernyő közepén csak a régi van, és az oldalamon is az van. Így nem tudok hegyet mászni,. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, meg van, ment csákány nélkül is .

Szajuri
2013-04-07, 23:30
Erről egy screenshotot tudnál lőni?
Nekem a világítással voltak problémáim (ha megmozdultam a hajókabinban, a szürkületi fényből nappali fény lett. Ha visszaálltam akkor vissza).

Más:
Frissült az nvidia driver. Lehet, hogy javít bugokat. >>> igen letöltöttem és már nem csinálja ;)

BravoTwoCharlie
2013-05-12, 10:31
Sziasztok!

Egy tanácsra volna szükségem!

Prólgattam a játékot és igen megtetszett, gondoltam hát meg is veszem. (Igen letöltöttem, hátha nem tetszik majd, de szerencsére nem így sült el.)
Na az volna a kérdésem, ha dobozos verziót veszek (mert a Steam-es drágább), attól még a Steam-ről tudok hozzá letölteni DLC-t?
Nem tudom a TR-ben van-e Steam támogatás.
Esetleg a játékon keresztül is lehet venni DLC-ket?
(Ugye van egy downloadable content menüpont.Talán ott is lehet majd?)

Illetve, a DLC könyvtárban lévő DLC-ket (outfit pack 1) továbbra is lehet használni a lemezes változatban (PACK4.000.tiger, PACK8.000.tiger fájlok).

Ha van valakinek ezirányú tapasztalata, szívesen fogadom a tanácsát!

Köszönöm!

sgtGiggsy
2013-05-12, 15:43
Sziasztok!

Egy tanácsra volna szükségem!

Prólgattam a játékot és igen megtetszett, gondoltam hát meg is veszem. (Igen letöltöttem, hátha nem tetszik majd, de szerencsére nem így sült el.)
Na az volna a kérdésem, ha dobozos verziót veszek (mert a Steam-es drágább), attól még a Steam-ről tudok hozzá letölteni DLC-t?
Nem tudom a TR-ben van-e Steam támogatás.
Esetleg a játékon keresztül is lehet venni DLC-ket?
(Ugye van egy downloadable content menüpont.Talán ott is lehet majd?)

Illetve, a DLC könyvtárban lévő DLC-ket (outfit pack 1) továbbra is lehet használni a lemezes változatban (PACK4.000.tiger, PACK8.000.tiger fájlok).

Ha van valakinek ezirányú tapasztalata, szívesen fogadom a tanácsát!

Köszönöm!

Mindegy hogy veszed meg, a játék a Steam-en keresztül regisztrálja magát, így tudsz hozzá a Steam-ről letölteni DLC-ket. (Gondolom az Origin-en vásárolt verzióra ez nem érvényes) A torrentes verzióval érkező DLC-ket a legális verzióval biztos nem fogod tudni használni, mert betöltésnél ellenőrzi a Steam, hogy megvetted-e őket, és ha nem, akkor egyszerűen letiltja.

BravoTwoCharlie
2013-05-12, 15:54
Köszi!

deni12
2013-05-18, 16:27
Nekem az lenne a problémám hogy azon a napon megvannak a mentések és másnapra eltűntek.Valaki tud segíteni?

OSZRichard
2013-05-24, 18:18
Jó kérdés Steam kompatibilis operációs rendszered van?

sgtGiggsy
2013-05-24, 21:20
Jó kérdés Steam kompatibilis operációs rendszered van?

Mi az, hogy Steam kompatibilis operációs rendszer? :confused:

OSZRichard
2013-05-25, 08:36
Szerintem a Steam nem minden operációs rendszerrel kompatibilis Ubuntuval nálunk nem ment.

GeriKun
2013-06-01, 20:21
Üdvözletem megint! :D tress FX téma érdekelne, pontosabban az hogy milyen videó karival tudom üzemeltetni ? (jelenlegi gépem nem viszi ezt az opciót, viszont újat veszek ebben a hónapban és szeretném tudni hogy mik azok amik közül válogathatok ? Ha jól tudom Nvidián ez az effekt nem működik, szóval erről szeretnék kérni egy nagy tájékoztatást) Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

Stranger
2013-06-01, 21:01
Szia
Milyen felbontás/beállítások mellett szeretnéd bekapcsolni?
Egy HD7850 nem ártana magas felbontáshoz és max beállításokhoz. De még azzal is gyakran leeshet az FPS.

Matie
2013-06-01, 21:14
A legerősebb NVIDIA kártyák (pl. GTX 670, 680 stb.) is viszik, illetve ATI Radeon 7000 felett jól kéne mennie. Alatta nem ajánlott, megy pl. 6490M-en is, de nagyon alacsony FPS-en, eléggé szaggat tőle a játék. YouTube-on van pár tesztvideó, ha rákeresel arra, hogy "TressFX Nvidia" vagy "TressFX AMD", általában kiírják, milyen kártyán megy, elég jól le lehet szűrni, hogy mennyire működik. :)

GeriKun
2013-06-01, 23:25
Tiszta, köszönöm a segítségeket!
*nagy felbontás mellett szeretném majd használni

petritymark
2013-08-29, 00:02
Hali! Feltelepítettem minden gond nélkül a 2013 tombraider-t, ám amikor indítanék beállítások után, dob egy hibaüzenetet: Nem sikerül inicializálni a Direct3D-t a jelenlegi beállításokkal! :S teendő? (ha csak nem azért van mert régebbi a vidókártyám: ati hd 4650)

zsolt
2013-08-29, 00:38
Hali! Feltelepítettem minden gond nélkül a 2013 tombraider-t, ám amikor indítanék beállítások után, dob egy hibaüzenetet: Nem sikerül inicializálni a Direct3D-t a jelenlegi beállításokkal! :S teendő? (ha csak nem azért van mert régebbi a vidókártyám: ati hd 4650)Szia,

a videókártya drivereket mindenképp frissíteni. Jobbára nVidia kártyákra optimalizálják a játékot, de a régi driver miatt is lehetnek kompatibilitási problémák.
Utána próbáld meg legalacsonyabb beállításokkal indítani a játékot. A youtube (http://www.youtube.com/watch?v=Ch6MCkBQ86w)-on van ezzel a videokártyával játékvideó, így azért - a gyártók eltérő kiszerelése miatt - nem biztos, hogy menni fog, de jó esélyeid vannak :)
512MB grafikus RAM a tapasztalataim kell neki (nekem ennyivel futott a játék vidáman 1920x1200-as felbontással, single playerben alsó-középkategóriás minőséggel, multiban minimálisra húzva, de teljes felbontással).

Itt (http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1355&game=Tomb%20Raider) a videokártyáddal és egy 6-7 éves Core 2 Duo-t beállítva és 4GB RAM-ot feltételezve leteszteltem azt írta hogy elbírja a játékot.

Stranger
2013-08-29, 14:03
Szerintem simán bírnia kell low beállítások mellett, HD-ban a játékot. Ha a játék felajánlotta, hogy frissíti a directx-t, de te kihagytad akkor érdemes megnézni, hogy tudod-e utólag (telepítő fájlok között, általában redist mappában szokott lenni a directx telepítő).
Úgy vettem észre, hogy a Microsoft már külön nem ad ki frissítéseket a Directx-hez, de amikor telepítettem új játékokat pl. Far Cry 3, Tomb Raider, Bioshock Infinite, stb. akkor láthatóan frissítette a játék a Directx-t.
Amúgy AMD-re van optimalizálva a játék. Persze nem nagyon profitál ebből a 4000-es sorozat.

Roach911
2013-10-31, 18:51
Sziasztok
El akadtam annál a résznél mikor a nagy szörny el kap fel kötöz ki szabadulok menekülök és egy omladozó párkányról át kéne ugranom egy másik párkányra viszont ahogy ugrok a kép ugrik viszont Lara nem így nem tudok semerre menni mivel így bebugol.
Tudtok benne segíteni esetleg valami linket küldeni patchről vagy ilyesmi? (Nem eredeti a játék)

Roli
2013-10-31, 19:03
Szia! :)

Tudsz egy képet küldeni róla, vagy pedig mentést?

Matie
2013-10-31, 20:24
Szia! :)

Ismerős a leírás, valahogy így (http://www.youtube.com/watch?v=8SsQDW258_0) néz ki a dolog? Ez a bug nálam is előjött. Pihentettem a játékot egy kicsit, majd újra elindítottam, ekkor már nem ragadt be a kamera. Lehet, hogy alacsony FPS miatt fordul ez elő, akkor szokott ilyeneket csinálni a játék, 30 körülivel erősebb gépnél már nem fordult elő. Próbáld lejjebb venni a grafikát és ha kell, esetleg a felbontást is.

YzaaA
2013-11-01, 10:36
Ha ilyen akkor nekem is volt, én olyankor lassan sétáltam oda kisebb megállásokkal és akkor sikerült.
Meg egyszer a Costal Bluffs-nál mikor át kell sétálni a fán, akkor korábban állt meg, vagyis a levegöben és lezuhant ez a szerencsétlen -.-

Ichigo Kurosaki
2013-11-25, 19:36
nekem csinál olyat a legvégén amikor leszakad a padlózat és a katonák leesnek de az eggyik visszarepül és a semmiben lebeg és úgy lő engemet,de mindig ezt csinálja akárhányszor végigvittem,mondjuk nem nagy probléma:D

Caroline
2014-03-25, 17:34
Most látom csak 12 giga kell neki:eek: elég kevés ahoz képest hogy múlt évben készült:)
A gépem is bírja :)

drlecter
2014-04-21, 11:44
Egy általam még sose látott bug :D

https://www.youtube.com/watch?v=pYd97yPRbAM

Tímea S.
2014-07-09, 18:11
Üdv!

Tudom korábban már kérdezte valaki, de én most újra megkérdezem
"Hogyan kell tüzes nyílra váltani?" :mad:
Elértem a Shanty Town részhez, elvileg az 1-es gomb ismételt lenyomásával lehetne változtatni a nyilakon, de nálam ez valamiért nem működik. Semmi nem változik.

Volt valaki hasonló helyzetben és tudja rá a megoldást?

YzaaA
2014-07-09, 21:53
Én még nm találkoztam ilyesmivel de esetleg megpróbálhatod átrakni vmilyen más gombra a beállitásoknál.
Nekem hiba nélkül működik.

Tímea S.
2014-07-10, 00:35
Nem értem, hogy nálam miért nem úgy működik mint bárki másnál?! Próbálkozok... :cool:
Valahogy sikerült átállítanom és eljutottam a katakombákig, viszont itt meg kötél kellene és csak tüzes + sima nyilat tudok használni, pont azt nem amit kellene. :mad:

Matie
2014-07-10, 01:59
Kötélre már nem azzal a gombbal kell átváltani, hanem középső egérgomb/görgő/space lenyomásával fog Lara köteles nyilat használni. :)

Tímea S.
2014-07-14, 12:42
És mi a titka annak, hogy az óriást legyőzzem a hajón?
Bárhogyan időzítek ha az első nyisszantáson túl is jutok (100-ból 1x) az utolsó csapást soha nem találom el. :angry:

YzaaA
2014-07-14, 13:45
amikor nem figyel Shotgun-al lövöd a fejét, amikor meg QTE (Quick Time Event) következik, mikor elöjön az ikon, azután egy nagyon hangyányit vársz és utána nyomod le a gombot. Nekem mindig csak így sikerült, ha túlságosan elkapkodom akkor vége :D

vimzol91
2015-11-28, 12:35
Sziasztok!Olyan gondom van ,hogy titkos kódot kér a telepítésnél ,de sajnos nem tudom és nem is találom se hol ezt.Tudnátok nekem ebbe segíteni?Előre is köszönöm! :)

Matie
2015-11-28, 13:11
Szia! :)

A játékhoz Steam (http://store.steampowered.com/about/?l=hungarian) szükséges, ott kell aktiválni egy bizonyos Steam kóddal, amit a dobozban lévő telepítési útmutató hátoldalán találsz. Ezt a Steam kliensen keresztül a Játékok menü - Termék aktiválása Steamen (Activate a Product on Steam) menüpontban tudod megtenni.

vimzol91
2015-11-28, 14:32
Nekem ez egyáltalán nem akar sikerülni. [Link eltávolítva] ez alapján csináltam mindent és most meg ezt dobja ki. Tomb raider működéses leállt
A windows képes ellenőrizni ,hogy az interneten található-e megoldás a problémára.
Van még remény?

Matie
2015-11-28, 15:56
Ja, hogy nem eredeti verzióról van szó... hivatalos fórumon a warez (https://hu.wikipedia.org/wiki/Warez) nem megengedett, ezért a linket el kellett távolítanom. De azt hiszem, tudok segíteni, ha szeretnél egy eredeti játékot legális, problémamentes megoldással. Küldtem privát üzenetet. :)

kistaki112
2016-01-04, 21:28
Hát nekem csak 1 nagy problémám van vele! :( Ha multin játszok 1 kör után valahogy csak én játszom mindenki felszívódik és semmit nem tudok kezdeni vele, már újra letöltöttem a játékot hát ha valami hiányzó file okozza de nem változott a helyzet. :/ (PC)

drlecter
2016-01-04, 22:15
Hát nekem csak 1 nagy problémám van vele! :( Ha multin játszok 1 kör után valahogy csak én játszom mindenki felszívódik és semmit nem tudok kezdeni vele, már újra letöltöttem a játékot hát ha valami hiányzó file okozza de nem változott a helyzet. :/ (PC)

Nem lehet, hogy a net okozza? :(

kistaki112
2016-01-04, 22:19
Nem lehet, hogy a net okozza? :(
1,1 Mbit/s sebességű az internetem :(

Matie
2016-01-04, 22:38
Valószínűleg az internet lesz a ludas. :( Van, hogy csapatostul mindenkit kivág, de ennyire gyakran nem kéne, hogy kidobáljon. Ha instabil a net, akkor könnyen így járhatsz sajnos... remélem, sikerül valahogy megoldani, és 1-2 meccsnél hosszabb időre tudsz majd maradni :)

kistaki112
2016-02-10, 18:16
Sziasztok! :) Nekem 2-3 napja van egy olyan problémám hogy nem megy a steam átfedés (azaz a játékban a steam használata)tegnap előtt és tegnapnem tudtam multin játszani, ma már a játékba sem engedett belépni :eek: Már mindent próbáltam, de nem sikerült megcsinálni :angry: Nem e tudjátok mi a gond? :o

Pancs
2016-03-25, 21:42
Segítséget szeretnék kérni abban is mikor már az elején a farkas támadásnál arra kellene irányítanom a nyilat majd megölni, nem tudom irányítani a nyíl irányát, sem célpontot keresni nem tudok vele...így lelőni sem tudom! Hol tudok ezen állítani ?? PC-n billentyűzete kezdtem el játszani...KÖSZI a segítséget előre is!!

OBig
2016-03-25, 21:45
Az egy interaktív rész, a farkast nem tudod lelőni. A nyilak azt jelzik, melyik kurzort kell nyomnod, majd utána azt is jelzi, a játék, hogy melyik gombbal kell kinyírnod a farkast.
Fontos, hogy időben, nyomd le a gombokat.
"Kifelé azonban rádtámad a vezérfarkas. Most egy interaktív játék következik. Nagyon gyorsan kell nyomogatni a jobbra-balra-t, majd a jeleknek megfelelően a Melee gombbal pofánrúgni, majd az Interactive gombbal elővenni egy nyilat, végül a Melee gombbal gyorsan döfködni, amíg kimúlik a dög."

Dr Whitman
2019-10-22, 18:28
Feltettem a játékra ezt a definitive edition textúra csomagot, de valamiért borzasztóan ráncos lett tőle Lara arca. Mással nem volt gond de ez így elég illúzióromboló, úgyhogy újra kellett telepíteni a játékot. Ezek után nem ajánlom a használatát, a játék amúgy is nagyon szép ultra grafikán.

kaszajoco
2023-12-16, 19:51
Sziasztok!

Ha game pass-ról telepítettem a játékot, hová a búsba kell telepíteni magyarítást?
Mert valamiért úgy el van rejtve mintha valami hadititok lenne.

Köszi a választ!

kaszajoco
2023-12-19, 15:59
Olvassa valaki a fórumot vagy tök feleslegesen ír ide az ember?

Duduska
2023-12-23, 23:30
Olvassa valaki a fórumot vagy tök feleslegesen ír ide az ember?

Szia.
Gondolom, olyan nem olvassa, aki érdemben hozzá tud szólni.

OBig
2023-12-26, 10:36
A magyarítást a játék könyvtárába kell telepíteni.

kaszajoco
2024-01-01, 08:09
Telepítettél már bármit / vagy úgy kérdem, hogy használtál már pc game passt? A játékok 90%-ánál azt se lehet tudni, hogy hová telepíti a játékot, magát a játék könyvtárát, a telepítési mappát se lehet megtalálni. Ezért kérdeztem, hogy tudtok-e valamit amit én nem..de úgy látszik nem!

Matie
2024-01-01, 15:57
A megoldás attól még ez marad...

Itt olvasgatnék: https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/where-do-xbox-gamepass-games-install-to-on-pcs/845ceb04-fea7-4fde-b001-8b63fa52df7b

C:/Program Files/WindowsApps - ez egy rejtett mappa, a nézet fülön be kell kapcsolni a rejtett fájlok megjelenítését. De a game pass játékok nagy része le van védve és nem módosítható. A fenti linken írnak megoldást, de csak óvatosan, mert kizárhatod magad a rendszerből, ha valamit nem jól csinálsz.