PDA

Teljes verzió megtekintése : Multiplayer



Robbie
2013-01-16, 17:06
http://i49.tinypic.com/t6qohs.png

A frencsájz történetében először kapunk multiplayer részt, lehetünk a hajótörés túlélői (Survivors), vagy a sziget ellenséges bennszülöttei, az úgynevezett dögevők (Scavengers).

Minden játékmódban alaposan testre szabhatjuk karakterünket. Minden résztvevő eltérő statisztikával és felszereléssel rendelkezik: lesz egy elsődleges lőfegyverünk vagy egy íjunk, használhatunk gránátszerű lövedékeket és a közelharcoknál a hegymászó-csákányunk is. A jó teljesítmény fejében XP üti a markunkat, amivel új karaktereket nyithatunk meg, vagy a már meglévőket fejleszthetjük.

A Tomb Raider multiját a Deus Ex: Human Revolutionről elhíresült Eidos Montreal fejleszti.


http://www.youtube.com/watch?v=lIW44p0p8VY


Multiplayer csoport steamre:

Tomb Raider [HUN]
http://media.steampowered.com/steamcommunity/public/images/avatars/bd/bd97e52acf064f5e5267db6f81c6b1255f6a5185_full.jpg (http://steamcommunity.com/groups/tr-hun)

Roli
2013-01-16, 18:22
Ha gondoljátok, ide összegyűjthetjük a gamer tageket, és a konzolokat is, hogy ki min fog játszani. :)

Kezdem: Roli_29 (PS3) - de légyszi írj egy üzenetet, hogy innen vettél fel. :)

Robbie
2013-01-16, 20:32
^:D PSN ID: Robbie_HUN

Tainted
2013-01-16, 20:35
PC-n, csak a Steam-en keresztül lehet majd multiplayerezni? Mert ha igen akkor nem biztos, hogy tudok majd multizni. Na mind egy. TaintedLove96 [Steam]

Kacsa
2013-01-17, 15:26
PC-n, csak a Steam-en keresztül lehet majd multiplayerezni? Mert ha igen akkor nem biztos, hogy tudok majd multizni. Na mind egy. TaintedLove96 [Steam]

Hát én is ideírom a szépség kedvéért.
Steam és Xbox 360: bazsakacsa

namivanmar
2013-01-17, 16:15
szerintem akinek van az ugyis beírta a profiljába a gamer ID-k közé, nem? :P

Roli
2013-01-17, 17:49
Igen, de nem mindenki akar/tud játszani. :)

Rumplestillskin
2013-01-17, 19:20
Sziasztok! Hogy ha a géphez nem veszem meg a játékot vagy is letöltöm, és megcrackelem, akkor lehet majd vele multizni?

Robbie
2013-01-17, 19:26
^Ilyen jellegű kérdésekben nem segíthetünk! De ha tudnánk se tudnánk segíteni még...
http://tombraiders.hu/images/stories/official-tr-fansite.png

Rumplestillskin
2013-01-17, 19:30
^Ilyen jellegű kérdésekben nem segíthetünk! De ha tudnánk se tudnánk segíteni még...
http://tombraiders.hu/images/stories/official-tr-fansite.png
Köszi a választ!:D Gondoltam..megkérdem hátha volt/van/lesz ilyen hír. (Amúgy nekem nem nagyon tetszik a multi, nem a TR-be illő)

Roli
2013-01-17, 19:36
(Amúgy nekem nem nagyon tetszik a multi, nem a TR-be illő)

Üdv a klubban! :vlol:

Rumplestillskin
2013-01-17, 19:38
Üdv a klubban! :vlol:
Akkor nem vagyok egyedül. :)

LaraTheSurvivor22
2013-01-17, 22:18
Akkor nem vagyok egyedül. :)

Nagyon nem :)

Dope
2013-01-17, 23:00
mar lassan '' anti TR multi'' forum lesz XD :D

CrashHungarian98
2013-01-18, 14:43
Akkor nem vagyok egyedül. :)

Nem há :D

Robbie
2013-01-19, 12:13
Kemény meló lesz kiplatinázni MP 60-as szint az szép..:eek:

Roli
2013-01-19, 12:27
Valahogy csak megoldjuk... :D Muszáj a platinum trófea, ha még a fele multiplayer trófea is. :D

Caroline
2013-01-26, 15:35
a multy-s része tiszta farcry3 beütésű vagy csak én látom olyannak

Géé
2013-03-07, 01:42
Bár én biztos nem most fogom multizni, mert még sehol sem tartok a játékban :P

Steam: nagygee (http://steamcommunity.com/profiles/76561198085540213)

nyugodtan felvehet bárki.

Kacsa
2013-03-09, 12:47
Ha codozni akartok, ne TR-ezzetek. :D

Zalana
2013-03-09, 17:17
Sziasztok
Valaki megtudja mondani hogy a mikrofont hogy lehet kikapcsolni a multi résznél. Másoknak be van kapcsolva és nem lehet más hallani csak a folyamatos sitergést, már fáj a fejem tőle .(

Deadman
2013-03-10, 20:48
Szia!

Ki lehet. Rákattintasz akinél be van kapcsolva a mikrofon és ott lesz alul egy Mute felirat, arra katt és elcsendesedik :)

Thak
2013-03-12, 12:02
Szívesen játszanék én is, de engem a steam levág minduntalan. Ahogy utánanéztem, az userek kb egyharmadának ez a problémája... Bárkinek bármi ötlete? Az mégsem járja, hogy egy béna kliens miatt ne lehessen játszani...

zsolt
2013-03-12, 12:21
Én tegnap éjjel toltam egy pár meccset, 1. szintűként a 20-30. szintűek között :)
Egyszer se vágott le.

Viszont az egyik pályán találtam egy kéziágyút, azzal lehetett volna kaszálni durvát, de csak egy ellen tévedt elém mielőtt végetért a játék :)

Thak
2013-03-12, 13:36
Alapvetően nicns gond vele - még tölteni is elkezdett egy TDM-re -, csak ez az 5-10 sec utáni cennection lost. Annak ellenére, hogy a steam nem szakad meg, csak úgy multi közben kiírja.

zsolt
2013-03-12, 23:22
Multiplayer csoport steamre:

Tomb Raider [HUN]
http://media.steampowered.com/steamcommunity/public/images/avatars/bd/bd97e52acf064f5e5267db6f81c6b1255f6a5185_full.jpg (http://steamcommunity.com/groups/tr-hun)

Fannalin
2013-03-14, 18:02
Hali, van valakinek kedve multizni? nem vagyok profi és még egyedül se vittem végig, de játszani jó :) skype: fannalin email: efanni@gmail.com

zsolt
2013-03-14, 18:05
Hali, van valakinek kedve multizni? nem vagyok profi és még egyedül se vittem végig, de játszani jó :) skype: fannalin email: efanni@gmail.com

PC-s, Xbox-os vagy PS3-as változatod van?
Ha PC-s akkor itt (http://steamcommunity.com/groups/tr-hun) tudsz csatlakozni.

Ha valakinek van még kedve játszani, megbeszélhetünk hétvégén egy időpontot, amikor megpróbálunk minél többen lenni.

Fannalin
2013-03-14, 22:00
PC és igazából nem nagyon vagyok benne a témában h hogy kell csatlakozni:confused:

bowgi
2013-03-15, 15:37
Multiplayer csoport steamre:
[url=http://steamcommunity.com/groups/tr-hun]Tomb Raider [HUN]
Sziasztok
Én is csatlakoztam (PC), full kezdő vagyok multiban de a TR miatt meg kell próbálni :)

Thak
2013-03-19, 15:05
Szuper, kijött egy patch és ez megoldotta a pc-sek disconnect problémáját. Egész jó ez a multi, bár ahogy látom, a high lvl-esek csak campelgetnek egy íjjal a kezükben...

Rumplestillskin
2013-03-19, 16:22
http://thetombgamer.tumblr.com/post/45758192560/tomb-raider-multiplayer-teszt
Írtam egy tesztet a multiról! :o :o :) Ha nem baj persze megosztom:)

bowgi
2013-03-24, 13:20
Nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan lehet loadout-ot váltani játék közben? Mert a bill.kiosztásnál nem találtam ilyet, de néha feljött az ablak alul, lehet, hogy csak véletlen nyomom meg - de melyiket?
Amúgy sajna még "itteniekkel" nem játszottam, de találkoztam magyarokkal :) Bizony jó lenne együtt játszani, főleg a kimondottan csapatjátékokat, mint a "Cry for help". Ott kell a közös stratégia.
És még egy kérdés: Elméletileg nekem is megvan a Shanty Town multitérkép. Azon csak akkor tudnék játszani, ha privát meccset csinálnék?

zsolt
2013-03-24, 13:42
Nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan lehet loadout-ot váltani játék közben? Mert a bill.kiosztásnál nem találtam ilyet, de néha feljött az ablak alul, lehet, hogy csak véletlen nyomom meg - de melyiket?
Amúgy sajna még "itteniekkel" nem játszottam, de találkoztam magyarokkal :) Bizony jó lenne együtt játszani, főleg a kimondottan csapatjátékokat, mint a "Cry for help". Ott kell a közös stratégia.
És még egy kérdés: Elméletileg nekem is megvan a Shanty Town multitérkép. Azon csak akkor tudnék játszani, ha privát meccset csinálnék?

Ha meghaltál, az E billentyűre jön fel a választóablak.

zsolt
2013-03-25, 09:38
Ha estefelé lesz még három játékos (PC-s), akinek van kedve végigjárni a multis pályákat, akkor be tudjuk gyakorolni a rejtett fegyverek (minigun, íj) rejtekhelyeit, hogy játék közben gyorsan meg lehessen találni.
Pályánként 3 rejtekhely van, ahol valamelyik előfordul (hacsak valaki el nem vitte valamelyiket).

Thak
2013-03-26, 01:54
Nem írunk egy rövid ismertetőt a módokról, tippekről? Csak hogy hogyan kell játszani, mert én is lobbykon keresztül kérdezgettem, mit kell csinálni, mire végre valaki megmondta. És az emberek ne TDM-zni menjenek, mert az egyértelmű, hanem a jobbakra, cry for help és rescue :D

Kezdem én, aztán többiek kiegészítik, ha van vmi. Bár ahogy így elgondolom, komplett fordítást lehetne neki csinálni. Vagy ha nem is azt, ilyen wikipedia szerűen. Nem készítjük el?

Cry for help.
A batteryt az akciógombbal lehet felvenni, alapértelmezettként 'E'.

A Survivor csapat feladata, hogy aktiváljon 3 db rádiót, amiket úgy tehetnek meg, hogy benne állnak a rádiópontok körüli kék körben. Ha meghalnak, Batteryt dobnak el.
Ők trükközhetnek úgy, hogy ha biztosan tudják, hogy meg fogják ölni őket, akkor beleugranak valami szakadékba, így az ellenség nem tud batteryhoz jutni. Most hogy ez mennyire etikus...:rolleyes:A survivor csapat is fel tudja venni a batteryt, és ajánlatos is, ezzel megakadályozva, hogy az ellenség pontot szerezzen.
A Scavenger csapat feladat az, hogy összeszedjen 20 db batteryt(elem) és megakadályozza, hogy feltöltődjenek a rádiók. Tehát elsősorban nem a kill a fontos, hanem az, hogy fel is tudják venni a batteryt. Így nem érdemes nyílt területen lelőni valakit, és eszeveszetten odarohanni, mert nagy eséllyel kilőnek, mielőtt elérhetenéd a batteryt. Nekik könnyebb feladatuk van, ugyanis ha bedobnak egy tűzbombát a rádió területére, addig sem tud ott állni senki, és azalatt több irányból leszedhetik a túlélőket. Ráadásul a térképen mindig látszik, hogy hány túlélő áll az adott rádióponton, a kék körben. Emiatt azt javaslom, hogy a survivor csapatból sose álljanak többen egy pontban, hanem valaki menjen el fedezni bizonyos bejáratokat, de ne álljon benne a körben semmiképp.


Rescue.
Medikitet felvenni az akciógombbal lehet('E').
Survivort megölni a melee(közelharc) gombbal kell, miután lekerült a földre. ('F)
Survivort feléleszteni a sprint/evade gombbal lehet (alapértelmezésként 'shift').

A Survivor csapat feladata az, hogy semmiképp ne haljanak meg, és egy kék körbe visszacipeljék az 5 db medikitet. Egyszerre mindig csak egyet lehet, és azt az ellenség is látja, hol van. Aki cipekedik, az nem tud harcolni, viszont ha megnyomja a fegyver gombját, akkor azonnal eldobja a medikitet, és célozni kezd. A csapattagoknak érdemes fedezniük őt, és egymást is feléleszteni, ha elhulltak. Ha valaki meghal, először csak a földre kerül, és pisztollyal még fog tudni lőni. Meg kell próbálni olyan útvonalon menni, ami sok fedezéket nyújt, arra az esetre, ha valaki elesik, fel lehessen éleszteni. Ugyanis amíg tart a procedúra, elég sokáig állunk egyhelyben, és egy jó kempelőpontról simán meg lehet akadályozni a dolgot. Bizonyos idő elteltével (30 másodperc talán), ha addig nem végezték ki a csáklyával, meghal, és az ellenség pontot szerez.
A Scavenger csapat feladata a túlélők legyilkolása és kivégzése közelharci módszerrel, vagy pedig úgy, hogy miután földre kerültek, senki nem éleszti fel őket. Érdemes rendezetten szétszóródniuk (a rendezett szétszóródás alatt azt értem, hogy egy csoportban kell mozogniuk, de nem közel egymáshoz), ugyanis a földbe harapó túlélők elég jól ledarálják őket, amíg megpróbálják őket megközelíteni a kivégzéshez. Nem felétlenül kell csáklyát vágni a fejükbe, ha jó ponton állunk, akkor bevédhetjük a területet, megakadályozva, hogy bárki is a szerencsétlen közelébe jusson, és felélessze. Arra természetesen mindig figyelniük kell, hogy a medikit ne jusson be a helyére. Könnyen lehet úgy veszteni, hogy az ember szaladgál mindenfelé, csak nem a medikites után, esetleg egymaga belerohan az egész túlélő csapatba, és hiába szed le belőlük kettőt, s aztán meghal, ha egy életben marad, és feléleszt mindenkit. Ezért kell, hogy a csapattársak a közelben legyenek. A scavengernek a pont megszerzése a fontos, akár annak árán, hogy utána rögtön lelövik (természetesen ha a medikites még mindig szaladgál, akkor nem:)).

Személy szerint ez a két mód a kedvencem, megfelelő csapattal nagyszerű szórakozás. Nagyjából mindenki vágja, hogy ki hol van, nem pedig derült égből villámcsapásként fog ránk omlani valaki, és igencsak mókás helyzetek tudnak kikeredni. Főleg a Rescueban. Ugyan nem minden pálya alkalmas ezekre, van, amelyiken egyik-másik csapat inkább előnyben van. De az Underground, Monastery pályákat bátran merem ajánlani voksra, azok mindenre jók:)

zsolt
2013-03-26, 08:17
Nem írunk egy rövid ismertetőt a módokról, tippekről?

Gondoltuk mi is hogy összeszedjük egy írásba a főoldalon, mert a fórum hozzászólások kipörögnek pár nap alatt. Természetesen összeszedhetjük együtt is a tippeket, és a végén kanyarít belőle valaki egy összefüggőt. A végére meg odabiggyesztjük, hogy kik hozták össze :)
Ha lősz magyarázó képeket az írásodhoz, és elküldöd nekünk (a tombraiders.hu@gmail.com-ra), akkor felteszem a szerverre és küldök vissza linkeket, hogy betedd a helyére.

Mi tegnap a rejtett fegyverek fellelhetőségét kezdtük el csinálni.
Ha csinálsz privát meccset, akkor abba be tudsz lépni egyedül is, és tudsz lövöldözni screenshotokat vidáman. Videózni is, akár.

Anikó
2013-03-28, 18:26
Szeretnék multiban játszani, de nem tudom hogy hogy kell csatlakozni, kiválasztottam a karakert, meg pisztolyt is, de hogyan tovább?

zsolt
2013-03-28, 18:29
Szeretnék multiban játszani, de nem tudom hogy hogy kell csatlakozni, kiválasztottam a karakert, meg pisztolyt is, de hogyan tovább?

Find Match: megadott játéktípusból keresel már futó vagy kezdődő játékot
Quick Match: az elsőnek megtalált játékba beszállsz
Create Private Match: privát (meghívásos) játék, itt te adod meg a pályát, játéktípust

Anikó
2013-03-28, 19:29
Find Match: megadott játéktípusból keresel már futó vagy kezdődő játékot
Quick Match: az elsőnek megtalált játékba beszállsz
Create Private Match: privát (meghívásos) játék, itt te adod meg a pályát, játéktípust

Megtalálja, de nem tudok mit megnyomni, hogy belépjek. :jumper:

zsolt
2013-03-28, 19:30
Megtalálja, de nem tudok mit megnyomni, hogy belépjek. :jumper: PS3, Xbox vagy PC?

Anikó
2013-03-28, 19:41
PC, Azt írja, hogy Cannot find Session. Ez mit jelent?

zsolt
2013-03-28, 19:42
PC, Azt írja, hogy Cannot find Session. Ez mit jelent?mi a steam azonosítód? megpróbállak meghívni játékra.

Anikó
2013-03-28, 19:47
mi a steam azonosítód? megpróbállak meghívni játékra.

Hm, olyanom nincs, nem vagyok Steames. Akkor nem is tudok játszani multit?

zsolt
2013-03-28, 19:48
Hm, olyanom nincs, nem vagyok Steames. Akkor nem is tudok játszani multit?Háát, akkor nem hiszem :/ De majd utánanézek.

Anikó
2013-03-28, 19:53
A névnél ott van, hogy ani.

Tyler
2013-03-28, 20:01
PS3-on játszik valaki? Jó lenne a platinát megszerezni, de a multis trophyk elég idegörlőek. Jó lenne egy boostoló-partner, akivel akár xp-t is farmolhatnánk.

Roli
2013-03-28, 20:08
Én PS3-on játszok, úgy rémlik, hogy fent is vagyunk egymás partnerlistáján, nyomhatnánk majd valamikor. :) Csak először én is a single trófeákkal szeretnék szórakozni, utána a multival. :)
Meg nem titok, de utálom a multit. :)

zsolt
2013-03-28, 20:09
Én PS3-on játszok, úgy rémlik, hogy fent is vagyunk egymás partnerlistáján, nyomhatnánk majd valamikor. :) Csak először én is a single trófeákkal szeretnék szórakozni, utána a multival. :)
Meg nem titok, de utálom a multit. :)

Hidd el, mókás tud lenni, főleg, ha ismerik egymást a résztvevők.

Van, ahol keményen együtt kell dolgozni, nem lehet csak úgy flangálni az orrunk után.

Roli
2013-03-28, 20:12
Most már csak azért is lesz móka, mert a készülő *kucc-kucc* szuperfegyveres cikkel gyerekjáték lesz irtani a népet. :D

Tyler
2013-03-28, 20:12
Jaja, még a LCnGOL miatt vettelek föl! :) Mondjuk elég ritkán látlak...
A multi nekem se igazán jött be, de mivel nem nehéz a platina, csak időigényes, gondoltam rámegyek. Mostanában viszont eléggé megtetszett. Lehet csak a sikerélmény miatt, de ha jó csapatba kerülök csak úgy záporoznak az xp-k. :)

zsolt
2013-03-28, 20:13
Most már csak azért is lesz móka, mert a készülő *kucc-kucc* szuperfegyveres cikkel gyerekjáték lesz irtani a népet. :D

Nehogy azt hidd.. :) azzal is lelőnek és ugrott a csúzlid :) Csak színfoltja a játéknak.

Roli
2013-03-28, 20:16
Jaja, még a LCnGOL miatt vettelek föl! :) Mondjuk elég ritkán látlak...
A multi nekem se igazán jött be, de mivel nem nehéz a platina, csak időigényes, gondoltam rámegyek. Mostanában viszont eléggé megtetszett. Lehet csak a sikerélmény miatt, de ha jó csapatba kerülök csak úgy záporoznak az xp-k. :)

Igen, offline játszom leginkább, multiban is csak 26-os szintig jutottam el, utána már ráuntam. :) Na de majd most lehet jobb lesz. :) Össze kéne gyűljünk többen a fórumról, ahogy láttam, Corty is PS3-on játszik. :D


Nehogy azt hidd.. :) azzal is lelőnek és ugrott a csúzlid :) Csak színfoltja a játéknak.

Már nagyjából képben vagyok pár rejtekhellyel, így csak nem ölnek meg egyből. *Ártalmatlanul néz* lol

Tyler
2013-03-28, 20:32
Én tizenakárhányas szintnél untam rá, de tegnap meg ma pár óra alatt közel 10 szintet léptem. Most járok lvl 28-nál. Összejövünk páran, mindenkinek meg lehet a legtöbb trophy, a végére már csak xp farmolás lenne. Azt olvastam, hogy ketten a legegyszerűbb/leggyorsabb kb 15 óra játékidő alatt meg lenne a 60. szint, meg akkor ugye még 2x Perstige 2-ben és 3-ban.

Rumplestillskin
2013-03-28, 20:34
utána már ráuntam. 26-os szintig jutottam el
Én még csak 3-as szintű vagyok.. Mivel lehet am xp-t szerezni mondjuk? Csak azzal ha ölök?

Tyler
2013-03-28, 20:44
Kb mindenért jár. Rescue-ban lehet a legjobban farmolni, ha te szállítod le a medkiteket. Privát meccsben beállítjátok 20-ra a leszállítandó mennyiséget, aztán dől az xp. A másik addig gyűjthet savageket. Amúgy Cry for Helpben ha élesíted a rádiójelet, azért is, ha ellenségként begűjtöd az aksikat, azért is. Ha vesztes csapatban vagy, még azért is jár. Szóval pár óra alatt szép szinteket lehet lépni.

Rumplestillskin
2013-03-28, 20:45
Kb mindenért jár. Rescue-ban lehet a legjobban farmolni, ha te szállítod le a medkiteket. Privát meccsben beállítjátok 20-ra a leszállítandó mennyiséget, aztán dől az xp. A másik addig gyűjthet savageket. Amúgy Cry for Helpben ha élesíted a rádiójelet, azért is, ha ellenségként begűjtöd az aksikat, azért is. Ha vesztes csapatban vagy, még azért is jár. Szóval pár óra alatt szép szinteket lehet lépni.
Köszi a tippet, csak az a baj hogy egyik barátom sem Tomb Raiderezik..:(

Matie
2013-03-28, 20:56
Nyert körrel már eleve kapsz 3000 XP-t. :) Aztán ott vannak az apróbb dolgok, pl. kötélcsapda, megtámadnak, de te ölöd meg a támadót, bombát helyezel el, és az ellenség belesétál, sikeres orvosi csomagszállítás, rádiótranszmitter-aktiválás, és még lehetne sorolni. :D Rescue és Cry for Help módban minél jobban részt veszel a győzelemben (orvosi csomagok, battery-k vagy transzmitterek, survivor-eliminálás), annál több pontot tudsz szerezni. Szuperfegyver megtalálásáért az első alkalommal is kapsz 1000 XP-t.

Most 26-os vagyok, és még nem unom (mivel sose tudom azt játszani, amit épp akarok, mert olyat pont nem talál, másnapra meg csak olyan van), közbe folyamatosan látom, hogy kell trükközni, és hát... próbálkozok. XD Legalábbis akkor elég nehezen megy, amikor olyan valaki van ellenem, aki már rég elérte a 60-as szintet, lehet, már kétszer is. TDM-ben, FFA-ban kifejezetten idegesítő, de csapatjátékban nem annyira vészes. A Rescue és a Cry for Help egész egyedi, kell csapatmunka rendesen. :)
PC-n is tök jó lenne fórumról játszani valamikor:


Multiplayer csoport steamre:

Tomb Raider [HUN]
http://media.steampowered.com/steamcommunity/public/images/avatars/bd/bd97e52acf064f5e5267db6f81c6b1255f6a5185_full.jpg (http://steamcommunity.com/groups/tr-hun)

---

Köszi a tippet, csak az a baj hogy egyik barátom sem Tomb Raiderezik..:(

PC, PS3 vagy XBOX? Ha esetleg PC-n játszol, nyugodtan vegyél fel Steamen (http://steamcommunity.com/id/matie).

Tyler
2013-03-28, 20:58
PC-n, X-Box-on, v PS-en tolod? Szerintem ezen a fórumon simán találsz valakit akármelyik platformra.

Rumplestillskin
2013-03-28, 21:08
PC, PS3 vagy XBOX? Ha esetleg PC-n játszol, nyugodtan vegyél fel Steamen (http://steamcommunity.com/id/matie).
XBOX. :D

zsolt
2013-03-28, 21:09
PC-n, X-Box-on, v PS-en tolod? Szerintem ezen a fórumon simán találsz valakit akármelyik platformra.

Érik bennem az elhatározás, hogy csinálok olyan profil mezőt, amibe be lehet írni, hogy melyik játékot milyen platformon játszod.

Tyler
2013-03-28, 21:13
PC-re meg PS-re is már találtál volna jelentkezőt, de biztos játszik valaki a fórumról XBOXon is! :D

Milan
2013-03-28, 23:58
Én is szeretnék már multizni eggyet (Aztán meg többet. :)), de a Steam elveszi a kedvem tőle. :mad:
Szerintem sokkal jobb lett volna a multi, ha nem csak Steamen keresztül lehet játszani.


Érik bennem az elhatározás, hogy csinálok olyan profil mezőt, amibe be lehet írni, hogy melyik játékot milyen platformon játszod.
Hmm. Szerintem jó ötlet. :) És pontosan, hogy gondolod?

zsolt
2013-03-29, 00:11
Én is szeretnék már multizni eggyet (Aztán meg többet. :)), de a Steam elveszi a kedvem tőle. :mad:
Szerintem sokkal jobb lett volna a multi, ha nem csak Steamen keresztül lehet játszani.Mi vele a baj?
Ha összejövünk annyian hogy lehessen értelmesen meccset tolni, akkor nem érdekel senkit a steam :)


Hmm. Szerintem jó ötlet. :) És pontosan, hogy gondolod?

szabadon beírható:
TR1 pc, TR2 pc, TRA xbox.
Nem hiszem, hogy ennél kifinomultabb beviteli módszer szükséges volna.

Milan
2013-03-29, 00:16
szabadon beírható:
TR1 pc, TR2 pc, TRA xbox.

Aha. Ötletes. :) Tetszik.
Valamiféle ikonokat is kéne hozzá találni, :) ha akarod segítek. :)

Rumplestillskin
2013-03-29, 10:30
:eek: multiban egyedül játszom rescueban és csak szállítom a mediket, és már 7-es szinten vagyok!!!!!!!!!!!!:D Köszi a tippet! ;)

Már 18 :D:D:D És kaptam egy olyan achit hogy: On my way up

Thak
2013-03-29, 13:08
Így azért elég unalmas lesz 60-ig felmenni... Meg kicsit be is lassul. Mondjuk én kiszedtem a passzívok közül a "plusz XP" plecsnit, mert vannak viccesebbek is. Amúgy el nem tudom képzelni, hogy lehet konzolon fps-ezni... mennyi idő, míg becélzol vele valakit, vagy megfordulsz, stb, egér nélkül?

Multi úgy fun, ha mások ellen tolod. Szórakozol, megy az idő és jön az xp ígyis úgyis.:)

zsolt
2013-03-29, 13:18
Így azért elég unalmas lesz 60-ig felmenni... Meg kicsit be is lassul. Mondjuk én kiszedtem a passzívok közül a "plusz XP" plecsnit, mert vannak viccesebbek is. Amúgy el nem tudom képzelni, hogy lehet konzolon fps-ezni... mennyi idő, míg becélzol vele valakit, vagy megfordulsz, stb, egér nélkül?

Multi úgy fun, ha mások ellen tolod. Szórakozol, megy az idő és jön az xp ígyis úgyis.:) Egyetértek. :thumb:

Én az esetek 90%-ában benne vagyok a játékban legtöbbet meghalt játékos TOP 2-ben, sokszor első vagyok :D
Megyek és lövök, csinálom amit kell és néha repülök.
Nincs ezzel baj.

Tegnap Matie-vel együtt zúztunk, ketten voltunk két másik ellenfél ellen, akik átlag 15 szinttel voltak felettünk (25. szint környékén vagyunk), de eszünkbe se jutott kilépni. Küzdöttünk, mint disznó a jégen, vesztettünk, de aztán kezdődött a következő. :)

Van, hogy 10. szint alatti ellenfél nyír ki úgy, hogy azt se tudom mondani hogy fapapucs, szóval némi tehetséggel, rutinnal pótolható a szintkülönbségből fakadó ideig-óráig tartó előny.

De egyébként a kontroller probléma jogos: szép, hogy most már nincs auto. célkeresés, de azért találhattak volna arra valami megoldást, hogy kontrollerrel kb. ugyanolyan hatékonyan lehessen harcolni mint egérrel-billentyűzettel. :(

Rumplestillskin
2013-03-29, 13:34
Így azért elég unalmas lesz 60-ig felmenni
Nembaj jóvanaz :) Majd egyszer sikerül.:D Már 25ös vagyok:D


de azért találhattak volna arra valami megoldást, hogy kontrollerrel kb. ugyanolyan hatékonyan lehessen harcolni mint egérrel-billentyűzettel. :(
De mért? Megkell tanulni kontrollerrel játszani.. Én vele sokkal könnyebben tudok mint gépen.

Thak
2013-03-29, 13:40
Nem az a gond, hogy nehéz lenne kontrollerrel játszani, hanem hogy lassú. Egyszerűen nem tudsz olyan gyors lenni vele, mint egy egérrel. Mondjuk nem gáz, mert a konzolosok nme tolják pc-sek ellen :)

sgtGiggsy
2013-03-29, 13:42
Nem az a gond, hogy nehéz lenne kontrollerrel játszani, hanem hogy lassú. Egyszerűen nem tudsz olyan gyors lenni vele, mint egy egérrel. Mondjuk nem gáz, mert a konzolosok nme tolják pc-sek ellen :)

Igen, de az is hátrányban van, aki PC-n szeretne kontrollerrel játszani :(

zsolt
2013-03-29, 13:49
Én vele sokkal könnyebben tudok mint gépen.Úgy érted, hogy egy távolabbi fej méretű dolgot hamarabb becélzol vele, mint egérrel?

Thak
2013-03-29, 13:50
De minek kontrollerrel tolni pc-n? Sokkal jobb a billentyűzet egér kombó, kifinomultabb. Már ha a játék támogatja ezt, és ez aTomb Raider ilyen. Ami konzolra van optimalizálva, és csak úgy tessék-lássék pc-re átírták, azzal kb lehetetlen tolni. Mondtam is anno, hogy a TR-AoD-ot egy botkormánnyal lehet igazán irányítani, nekem úgy volt a legjobb xD. Előző postomban akartam linkelni ezt a videót, de ha már írtál... :)
Ilyet nem lehet konzollal: https://www.youtube.com/watch?v=kacX7qYWX6M Ez egy UT2003 fragvideó. Nagyon szerettem ezt a játékot, én is ezzel a moddal toltam.


Jó, ízlések és pofonok :) Bár lehet, hogy ha anyám nem ragaszkodik ahhoz, hogy mi aztán nem fogunk konzolon játszani (4-6 éves voltam), akkor mostanra én is konzolos lennék. Kérdeztem, mi volt a baja vele? Azt válaszolta, hogy az elbutítja a kézügyességem, és nem fejleszt rajta semmit, szenvedjek csak a billentyűzettel. Nem tudom, mennyire volt igaza, de úgy gondolom, a pc és kontroller kapcsolata olyan, mint a jégkorcsolya-görkorcsolya. Görkoris bármikor tud jégkorizni, de fordítva nem igaz.

Rumplestillskin
2013-03-29, 13:52
Úgy érted, hogy egy távolabbi fej méretű dolgot hamarabb becélzol vele, mint egérrel?

Úgy. :D Vagyis én. :) Csak gyakorlás kérdése.


De minek kontrollerrel tolni pc-n?
Én xboxon tolom. :D Géphez még nem vettem olyan bigyulát amivel rálehet csatlakoztatni a kontrollert.

zsolt
2013-03-29, 14:02
Úgy. :D Vagyis én. :) Csak gyakorlás kérdése.Nekem is van egy Wireless RumblePad 2-esem, az idejét nem tudom mióta. Autóversenyt, TPS-eket, minden vackot ezzel tolok. De egyszerűen lövöldözős játékokra alkalmatlan.
Van nekem is Xbox-om, a Halo van meg hozzá, és idegesítő, hogy mennyire lassan lehet vele célozni. Az egér jellegéből fakadóan több sebességű mozgásra képes. (Az egészen lassú haladástól a villámgyorsig sokkal több lépcső van, mint kontrolleren és a két véglet is nagyobb.)

Írok istenbizony egy programot, amivel a képernyőn egy megadott méretű karikába kell belevinni egy kurzort és lemérem az átlagidőket egérrel és kontrollerrel :)

Rumplestillskin
2013-03-29, 14:28
idegesítő, hogy mennyire lassan lehet vele célozni. Az egér jellegéből fakadóan több sebességű mozgásra képes. (Az egészen lassú haladástól a villámgyorsig sokkal több lépcső van, mint kontrolleren és a két véglet is nagyobb.)

Szerdán megjön az Avermedia, és veszek fel TR végigjátszást, és akkor majd megnézheted hogy hogyan célzok én, meghogy hogyan játszom. :D :)

Matie
2013-03-29, 14:34
Ilyet nem lehet konzollal: https://www.youtube.com/watch?v=kacX7qYWX6M Ez egy UT2003 fragvideó. Nagyon szerettem ezt a játékot, én is ezzel a moddal toltam.

Az biztos, hogy konzolon lehetetlen lenne, imádtam az Instagib módot, egérrel nagyon pontosan lehetett célozni...:D

Én a kezdetek óta PC-n játszok, és el nem tudom képzelni, hogy lehetne rendesen TR multizni kontrollerrel. Persze megszokás kérdése (a launch partyn mit összeszenvedtem, mire végre sikerült lelőni Bambit...), de egyszerűen nem lehet annyira gyors/pontos, mint egérrel.

Egyébként többször is olvastam itt-ott, hogy ha a célzás gombot kétszer nyomjuk meg, akkor Lara automatikusan becélozza az ellenséget. Nem tudom, hogy csak konzolon működik-e, nálam nem működött, multiban pedig nem hinném, hogy be lenne kapcsolva.

Corty
2013-03-30, 11:35
Össze kéne gyűljünk többen a fórumról, ahogy láttam, Corty is PS3-on játszik. :D

Igen PS3-on játszok:) ÖSszegyűlhetnénk valamikor. Mondjuk nekem kb. 1 órám volt eddig, amit multizással töltöttem :D nem rossz, de azt a kevés szabadidőmet ami van inkább a single playerrel töltöm:) és mióta megjelent még mindig csak 70% körül járok...mondjuk nem sürgetem, nincs ezzel semmi baj:)
Tehát multiba szerintem elég noob leszek :D de legalább lesz frag rate-etek :jumper:
A hétvégén, az ünnepek alatt ha úgy van összebeszélhetnénk egy baráti multizós kikapcsolódós játékra :)

Roli
2013-03-30, 12:45
Akkor mindenképp beszéljünk meg egy időpontot, lehet még csatlakoznának többen is hozzánk, és akkor mehetne a játék. :)

Calmild
2013-03-30, 14:06
Helló. :) Csatlakoznék a ps-csapathoz. PsNetwork nevem szintén Calmild.

Roli
2013-03-30, 14:08
Szia! :)

De jó! :D Felveszlek még ma téged is és Cortyot is. :)

Rumplestillskin
2013-03-30, 15:42
Aki XBOXon tolja felvehet: TheTombGamer :)

Corty
2013-03-30, 16:47
Szia! :)

De jó! :D Felveszlek még ma téged is és Cortyot is. :)

Zsír:D Ma olyan 8ig ráérek. Utána sajnos dologidő van. De holnap és hétfőn is jó :D

Rumplestillskin
2013-03-30, 17:15
Ti hanyas szinten vagytok?
Én 26 :D

Corty
2013-03-30, 17:42
Ti hanyas szinten vagytok?
Én 26 :D
Én kb. 1 óra játék után vagy 3 :D:D:jumper:

Corty
2013-03-31, 16:21
Roli! Nagyon jó volt játszani! Köszi:)! igaz még tanulni kell a mapot, meg fejlődni skillben, de jó lesz az :) később még játszunk ? ;)

Roli
2013-03-31, 16:32
Jó volt bizony! :D Köszi a játékot. :)
Játszunk persze! :)

Thak
2013-03-31, 17:16
Legyen pc-s banzáj is!
Rátok legalább rátok merem bízni a hátsómat :D (micsoda mondat) Kicsit sok volt már abból, hogy bebiztosítom az egyik bejáratot a fegyveremmel, másikba lerakok taposóaknát, amit ketten őriznek, és még így sem képesek megvédeni azt az ajtót, én meg nem nézek hátra, gondolván, hogy csak elbánnak úgy 3 emberrel... hát nem:clown:

Rumplestillskin
2013-03-31, 18:27
Jó nektek hogy van kivel játszani. :( Már 28-as vagyok!:D

Corty
2013-03-31, 19:10
Roli? indulhat a móka? :D

Roli
2013-03-31, 19:13
Roli? indulhat a móka? :D
Igen, nemsokára fent vagyok! :D

zsolt
2013-04-02, 16:46
Legyen pc-s banzáj is!

Fél 11-től rendelek, Cry for Help v. Rescue szakon ;)
Ha legalább 4-6-an leszünk, lehet privát meccseket is tolni.

Tyler
2013-04-03, 16:52
Valakinek van kedve/ideje (jobbik esetben mindkettő) összeboostolni a Down Boy! és a Artilleryman trophy-t PS3-on? Az vegyen fel!
PSN ID: Tyler89-HUN

Milan
2013-04-03, 16:57
Valakinek van kedve/ideje (jobbik esetben mindkettő) összeboostolni a Down Boy! és a Artilleryman trophy-t PS3-on? Az vegyen fel!
PSN ID: Tyler89-HUN
Szerintem ha azt akarod, hogy sokan lássák a PlayStation Network ID-t, akkor írd be a profilodban, a gamertategek közé. :)
Így sokkal többen fognak tudni róla. :)

Roli
2013-04-03, 16:58
Valakinek van kedve/ideje (jobbik esetben mindkettő) összeboostolni a Down Boy! és a Artilleryman trophy-t PS3-on? Az vegyen fel!
PSN ID: Tyler89-HUN
Ugyanez a kettő hiányzik nekem is, szóval benne vagyok. :) Mikor játszunk?

Tyler
2013-04-03, 17:00
Mostanában fönt leszel? Beach pályán mindkettő gyorsan megszerezhető!

Roli
2013-04-03, 17:02
Most felmegyek, és akkor légyszi majd hívj meg. :)

Tyler
2013-04-03, 17:04
Rendben először tudjuk le a Down Boyt, aztán géppuskázás.

Géé
2013-04-03, 17:23
Legyen pc-s banzáj is!
Rátok legalább rátok merem bízni a hátsómat :D (micsoda mondat) Kicsit sok volt már abból, hogy bebiztosítom az egyik bejáratot a fegyveremmel, másikba lerakok taposóaknát, amit ketten őriznek, és még így sem képesek megvédeni azt az ajtót, én meg nem nézek hátra, gondolván, hogy csak elbánnak úgy 3 emberrel... hát nem:clown:

Felőlem is mehetne a PC-s multi, fórumozókkal, én benne vagyok!

Remélhetőleg így nem nyírnának ki olyan gyorsan :D a múltkor már nagyon ideges voltam.

(nálam kisebb szintű... lövöm mint állat... semmi, ő rám lő kettőt és megmurdálok) áhhh .. kész voltam az idegtől.

.................................................. ...............................

Zsolt esetleg valamikor meg lehetne ismételni ezt a multis dolgot... amúgy voltatok elegen?

zsolt
2013-04-04, 08:42
Zsolt esetleg valamikor meg lehetne ismételni ezt a multis dolgot... amúgy voltatok elegen?
Tegnap játszottunk öten privát meccset, és szórakoztatóbb volt ismerősökkel, mint az online játékok bugyraiból a TR lobbyba tévedt terminátorok ellen :)
Még a mikrofont kell beüzemelni, és akkor lehet ugatni játék közben, hogy kinek hol kell a hátsóját megmenteni. Vagy hogy ki melyik kijáratot fedezze :)

Szerintem sokat számít, ha játék közben tudunk kommunikálni.
Be kéne gyakorolni elterelő hadműveleteket, és simán lehetne nyerni bárki ellen.
Például egy alap: az első játékos belő az egyik bejáraton (jobb esetben gránátot) és a többiek meg sunyin hátulról lekaszálják bentieket.

bowgi
2013-04-04, 10:58
Igen, nagyon jó volt a tegnapi közös játék!
Bár a mikrofon rendelkezésemre állt, én nem szívesen használom. Főleg hirtelen felindulásból elkövetett káromkodások kiszivárgása miatt is...:o Bár kétségtelen, hogy nagyon nagy taktikai előny lehet egy jól kommunkáló csapat, ahogy Zsolt is említette. Sőt, ezt csak így lehet.
Minden esetre nagyon várom a következő alkalmat!

zsolt
2013-04-04, 11:02
Igen, nagyon jó volt a tegnapi közös játék!
Bár a mikrofon rendelkezésemre állt, én nem szívesen használom. Főleg hirtelen felindulásból elkövetett káromkodások kiszivárgása miatt is...:o Bár kétségtelen, hogy nagyon nagy taktikai előny lehet egy jól kommunikáló csapat, ahogy Zsolt is említette. Sőt, ezt csak így lehet.
Minden esetre nagyon várom a következő alkalmat!
Majd az érzékenyebb lelkűeknek javasoljuk a Mute opciót a lobbyban :)

Egyébként sokan bekapcsolva hagyják és hallani mindenfélét. Vagy a játék zenéjét vagy ahogy zajlik körülötte az élet.. Egyik nap skype-on dumált egy magyar srác játék alatt.

És az a baj, hogy ha később csatlakozol a játékhoz akkor hallgatnod kell végig.
Lehet, hogy bosszúból bekötök nekik valami idegesítőt :)
Trololo Guy (http://www.youtube.com/playlist?list=PL67DF670AE7195516)-t vagy Uhrin Benedek (http://www.youtube.com/watch?v=AcPLiH0K_QI)et :)

Thak
2013-04-04, 16:04
És az a baj, hogy ha később csatlakozol a játékhoz akkor hallgatnod kell végig.
Lehet, hogy bosszúból bekötök nekik valami idegesítőt :)
Trololo Guy (http://www.youtube.com/playlist?list=PL67DF670AE7195516)-t vagy Uhrin Benedek (http://www.youtube.com/watch?v=AcPLiH0K_QI)et :)

:D

Nem, nem kell hallgatni később sem. Megnyitod a scoreboardot [TAB] és ott vannak ezek a hangszórójelek a nevek mellett. Simán katt rá, és lenémítja.

Egyébként baromi idegesítő, hogy alapbeállítás az, hogy hangaktiválja a mikrofont, akár akarod, akár nem. Én már inkább kihúztam, úgyis ritkán használom... A kommunikációval kapcsolatban: igen, sokszor látom, hogy leszednek, és a társam egyszerűen nem figyel se arra, hogy én meghaltam, se a környezetére, és nem néz a háta mögé, aztán leszedik őt is. Meg ehhez hasonló esetek. Bár én már megszoktam ezt Unreal Tournamentből, tudom, hogy a társaim hol vannak, aztán ha meghalnak, azt is tudom, hogy hol lőtték le őket, és enemy merre mászkálhat. Sose használtam hangalapú kommunikációt, mert szar a fülem. Pont ezért rühellem a CS-t, bármilyen reality fps-t, meg UT pure CTF-t, TDM-t, amiben fontos, hogy halljad, ha valaki jön feléd, vagy repül a flak grenade, vagy valaki pont elcsórta a frissen spawnolt bónuszt, mert az is ad hangot... stb... Én max azt hallom, ha valahol robbantanak, vagy megy a minigun, de hogy merről jön... passz:)

zsolt
2013-04-05, 08:21
:D

Nem, nem kell hallgatni később sem. Megnyitod a scoreboardot [TAB] és ott vannak ezek a hangszórójelek a nevek mellett. Simán katt rá, és lenémítja.És tényleg, köszönöm :)


Egyébként baromi idegesítő, hogy alapbeállítás az, hogy hangaktiválja a mikrofont, akár akarod, akár nem. Én már inkább kihúztam, úgyis ritkán használom... A kommunikációval kapcsolatban: igen, sokszor látom, hogy leszednek, és a társam egyszerűen nem figyel se arra, hogy én meghaltam, se a környezetére, és nem néz a háta mögé, aztán leszedik őt is. Meg ehhez hasonló esetek. Bár én már megszoktam ezt Unreal Tournamentből, tudom, hogy a társaim hol vannak, aztán ha meghalnak, azt is tudom, hogy hol lőtték le őket, és enemy merre mászkálhat. Sose használtam hangalapú kommunikációt, mert szar a fülem. Pont ezért rühellem a CS-t, bármilyen reality fps-t, meg UT pure CTF-t, TDM-t, amiben fontos, hogy halljad, ha valaki jön feléd, vagy repül a flak grenade, vagy valaki pont elcsórta a frissen spawnolt bónuszt, mert az is ad hangot... stb... Én max azt hallom, ha valahol robbantanak, vagy megy a minigun, de hogy merről jön... passz:)

Nem tudom, hogy ezen mondjuk egy dolby-s hangrendszer segítene-e.

Thak
2013-04-05, 10:37
Nem tudom, hogy ezen mondjuk egy dolby-s hangrendszer segítene-e.

Rajtam nem. :) Ide olyan finomságok kellenek, amikre már rá van edződve a fül, úgy évek alatt, és észre sem veszed, csak tudod, amint meghallod. Persze van játék, ami olyan batár erős sztereón megy, hogy nem lehet elhibázni (Fable3 pl), de a fps nekem nem ilyen. Nem baj, ezért játszottam pontlövőt, ahhoz ez nem kell, csak reakcióidő, annak meg nem vagyok híján:)

Jó volt a tegnapi játék, csak kellene még ember... Anikó? Sveby? Matie, egyszer gyere fel úgy 9 felé is :D

Géé
2013-04-05, 13:11
Nagyon jó volt mint a 2 napi játék :) örülök hogy összejött.

Persze jó lenne, ha még 1x ennyien lennénk. Tehát ilyen 8-an már jó lehetne játszani.

Tehát ha valaki még játszik steamen az jöjjön! :)

Multiplayer csoport steam: Tomb Raider [HUN] (http://steamcommunity.com/groups/tr-hun)


Én sem használom nagyon a mikrofonom néha elszalad egy-két káromkodás :o :D ,de azért persze meg lehet próbálni...



... szórakoztatóbb volt ismerősökkel, mint az online játékok bugyraiból a TR lobbyba tévedt terminátorok ellen :) ...


amúgy tényleg gáz, egyszer nekem volt olyan, hogy ellenségeim ilyen 3 db 2x végigvitték már a multit, velem ilyen level 10,20,30-sok és konkrétan az ellenség beállt a kijáratunk elé
és úgy leszedett, "hogy még el sem indult a játék" tehát szinte nem ért földet a lábad... mondjuk ennek nem tudom mi értelme van... igazából ki is léptem.
(Nem látok logikát abban ahogy a játék néha szét választja a játékosokat.)

Thak
2013-04-05, 14:05
Végülis annyira sokat nem számít, ki hányas. Láttam én lvl10-es terminátort is. Max annyit számít a szint, hogy megszokja, emberek merről lőnek, merről jönnek, és reflexből odalő. Íjjal pl így szereznek csomó killt.

Scavengerhez én pl az alap puskát használom, mert nekem az vált be legjobban. A többinek óriási a visszarúgása... Általában azzal is van sok killem, a survivoros fegyók nem jönnek be.
Remélem nem raknak be valami epic fegyvert dlc-ként, mert az nem fair...
Íjat meg nem tudok használni, annak ellenére, hogy alapból pontlövő vagyok, mert ez az egér ami van nekem, automatikusan reseteli magát, ha 3 másopercnél tovább tartom lenyomva mindkettő gombját. Úgy meg az érzékenység esik egy csomót, és nem tudok célozni...

bowgi
2013-04-05, 14:13
az ellenség beállt a kijáratunk elé és úgy leszedett, "hogy még el sem indult a játék" tehát szinte nem ért földet a lábad... mondjuk ennek nem tudom mi értelme van... igazából ki is léptem.
(Nem látok logikát abban ahogy a játék néha szét választja a játékosokat.)

Igen, sajnos némelyik pálya tökéletes arra a célra, hogy azonnali spawnhalált haljon valaki (pl. Chasm, de a többin is rá lehet menni a spawn-kijáratokra). Én is szenvedtem már emiatt, de a "másik oldalon" is álltam már, ott is zavart.

A hangokról jut eszembe: A Beach-en van egy kilátó ami a tetején csáklyázható, lehet is hallani, ha sunyiskodik valaki felfelé de arra jöttem rá, hogy az a táv duplaugrással is megmászható, ami jelentősen lehalkítja a közeledést :D
Sajnos a Shrine kilátója nem ilyen.

Tényleg nagyon jó lenne még egy emberke (vagy több)! Páratlan számú embert nehéz elosztani 2 csapatra hogy jó legyen.

Géé
2013-04-05, 18:11
Majd az érzékenyebb lelkűeknek javasoljuk a Mute opciót a lobbyban :)
Egyébként sokan bekapcsolva hagyják és hallani mindenfélét. Vagy a játék zenéjét vagy ahogy zajlik körülötte az élet.. Egyik nap skype-on dumált egy magyar srác játék alatt.
És az a baj, hogy ha később csatlakozol a játékhoz akkor hallgatnod kell végig.
Lehet, hogy bosszúból bekötök nekik valami idegesítőt :)
Trololo Guy (http://www.youtube.com/playlist?list=PL67DF670AE7195516)-t vagy Uhrin Benedek (http://www.youtube.com/watch?v=AcPLiH0K_QI)et :)

Vagy egy kis gangnam style (http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0)-t :jumper:



... Tényleg nagyon jó lenne még egy emberke (vagy több)! Páratlan számú embert nehéz elosztani 2 csapatra hogy jó legyen.

igen még legalább egy, mert tényleg nehéz elosztani 5 embert, két felé. :)

Roli
2013-04-05, 20:33
Egy jó tanács [ha még nem ismeritek], hogy hogy lehet nagyon egyszerűen és nagyon gyorsan sok XP-t szerezni (20.000 és 30.000 között):

- Készíts egy privát mérkőzést
- Menj a Rescue-ra
- Mindenképp túlélővel légy
- Match Options-ra kattintva állítsd be a következőket: legyen 20 perces a mérkőzés, és 20 db orvosi dobozt lehessen felvenni.
- Jöhet a menet. :)

Így kb. 12-15 perc alatt 20 dobozt be tudsz szerezni, amiért úgy nagyjából 27.000 XP jár. :) Jó arány, nem? :D
Kicsit unalmas, de ha közben még salvageket is gyűjtögetsz, akkor duplán megéri... pláne, hogy egyedül vagy, és senki nem zavar. :)

OSZRichard
2013-04-05, 21:11
Rafinált kiskapu.

sgtGiggsy
2013-04-05, 21:20
Rafinált kiskapu.

Nem annyira. Hasonlót már a South Parkban is csináltak :)

zsolt
2013-04-05, 21:45
Vagy egy kis gangnam style (http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0)-t :jumper:Az a baj, hogy a sok idiótának az nem büntetés :)


Egy jó tanács [ha még nem ismeritek], hogy hogy lehet nagyon egyszerűen és nagyon gyorsan sok XP-t szerezni (20.000 és 30.000 között):
Én is gondolkoztam ezen, de szerintem jobb, ha élesben jönnek a pontok. Ott tapasztalsz, ráérzel és látod, hogy a többiek hogyan csinálják. Ha felhúzod magad gyorsan akkor ugyanúgy szétszednek az első pályán. Csak ciki lesz, hogy 10-20 szinttel alacsonyabbak teszik :)

Én - hacsak nem durva túlerőből fakad - elvagyok azzal, ha kikapunk. Volt, hogy 10 másodpercen múlt hogy nem nyertünk, volt, hogy az utolsó leheletemmel dobtam be az eü. csomagot a körbe, mielőtt összeestem, és ezzel nyertünk.

20 percig róni a köröket unalmas.
Ami viszont jó egyedül: begyakorolni a pályákat. Honnan hova lehet feljutni, a mászható falak teteje hol függőleges, hogy fel lehessen kapaszkodni, hol mi robbantható és begyakorolni, hogy hol vannak a rejtett fegyverek (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1094&Itemid=79), és a bázisról mennyi idő odaérni, mi az optimális bejárási sorrend.

Matie
2013-04-05, 21:54
Egyébként sokan bekapcsolva hagyják és hallani mindenfélét. Vagy a játék zenéjét vagy ahogy zajlik körülötte az élet.. Egyik nap skype-on dumált egy magyar srác játék alatt.

Igen, néha elég érdekes, egyszer hallottam, ahogy egy külföldi kisgyerek bedühödött rám. :p És nálam is volt olyan, hogy hallottam valaki(ke)t mikrofonon keresztül, amikor elkezdtek káromkodni, na akkor esett le, hogy magyarok. :vlol:

Erről a scoreboardos hangletiltásról még nem tudtam, jól fog jönni ez is!


Jó volt a tegnapi játék, csak kellene még ember... Anikó? Sveby? Matie, egyszer gyere fel úgy 9 felé is :D

Megyek/vagyok/leszek!:D Mondjuk holt fáradtan, szóval sok szerencsétlenkedést lehet várni a részemről. xD Ha ma még lesz játék.


amúgy tényleg gáz, egyszer nekem volt olyan, hogy ellenségeim ilyen 3 db 2x végigvitték már a multit, velem ilyen level 10,20,30-sok és konkrétan az ellenség beállt a kijáratunk elé
és úgy leszedett, "hogy még el sem indult a játék" tehát szinte nem ért földet a lábad... mondjuk ennek nem tudom mi értelme van... igazából ki is léptem.
(Nem látok logikát abban ahogy a játék néha szét választja a játékosokat.)

Na ez az, amit nagyon utálok, van pár olyan map (Underground, Chasm), ahol a spawn helyéről lehetetlenség kimozdulni, mert azonnal lelőnek. De ez akármelyik pályán simán megtörténhet, csak néhányon legalább lehet taktikázni, aztán csak 30mp múlva lőnek le, nem pedig 10... Az ilyennek tényleg semmi értelme, akik ennyire jól nyomják, hogy azonnal elbarikádozzák a spawn-t és legyilkolnak mindenkit, menjenek Ranked meccsekre.
Be kéne rakni egy gránátvetőt (ha lesz végre) az egyik loadoutba, repülnének.:D

Az elosztásban gyakran tényleg semmi logika. Legalább ki lenne valahogy kalkulálva... De amikor pont jó lenne, mert mindkét csapatra jut egy-egy erősebb játékos, a kb. 10-20 alatti szintűek mind átállnak a legerősebbhez, hogy aztán a magas lvl-es is kénytelen legyen váltani, a végére meg naná, hogy a 2 erős egy csapatba kerül, engem meg ellenük oszt be. Aztán meg mehet a mészárlás.

Éés igen, ahogy Thak is mondja, velem is volt olyan, hogy egy alacsony szintűtől kellett, hogy féljek, nem egyszer. Szóval jobb fegyverek, skillek ide vagy oda, tényleg rengeteget számít a tapasztalat. :)


A hangokról jut eszembe: A Beach-en van egy kilátó ami a tetején csáklyázható, lehet is hallani, ha sunyiskodik valaki felfelé de arra jöttem rá, hogy az a táv duplaugrással is megmászható, ami jelentősen lehalkítja a közeledést :D

Húú, emiatt is szenvedtem már, de ez meg fogja oldani, köszi a tippet!! Volt már párszor olyan, hogy nem lehetett leszedni a fent lévőket, mert észrevettek, mászás közben lelőni valakit meg sima ügy.

zsolt
2013-04-05, 21:58
Na ez az, amit nagyon utálok, van pár olyan map (Underground, Chasm), ahol a spawn helyéről lehetetlenség kimozdulni, mert azonnal lelőnek.A Chasm pályán oldalra le lehet ugrani mindkét irányba (jó fedezékekből lehet lőni), illetve mindkét kötélpályán el lehet lódulni. Ott - szerintem - nincs gond.
Az Underground pályán is van két kijárat. Persze lehet őrizni mindkettőt, de csak ideig-óráig tudják megakadályozni, hogy kijusson valaki. Utána meg mindenki ráspawnol az illetőre, ha az illetőnek van annyi esze, hogy megvárja valahol míg felgyógyul, hogy rá lehessen ugrani. :)

Erre is jó lehetne az élőbeszédes játék.
Tényleg, az élő beszédet nem csak a saját csoport hallja, jól sejtem?

Roli
2013-04-05, 22:20
Én is gondolkoztam ezen, de szerintem jobb, ha élesben jönnek a pontok. Ott tapasztalsz, ráérzel és látod, hogy a többiek hogyan csinálják. Ha felhúzod magad gyorsan akkor ugyanúgy szétszednek az első pályán. Csak ciki lesz, hogy 10-20 szinttel alacsonyabbak teszik :)



Igen, de mint pl. én - aki nincs oda a multiért - aki gyűjti a trófeákat, annak ez jól jön, ha nyugodtan el szeretne jutni 60-as szintig, és tovább. :)

zsolt
2013-04-05, 22:26
Igen, de mint pl. én - aki nincs oda a multiért - aki gyűjti a trófeákat, annak ez jól jön, ha nyugodtan el szeretne jutni 60-as szintig, és tovább. :)

Hát, ha a generálisra gyúrsz, akkor egy pár órát el fogsz játszadozni így :)

Amane
2013-04-06, 17:00
PS3-ról és az azonosítóm: LucAmane

Tyler
2013-04-06, 19:28
Hát, ha a generálisra gyúrsz, akkor egy pár órát el fogsz játszadozni így :)

Trophy Guide-ban azt írják, hogy ezzel a megoldással kb 15 óra alatt meg lehet a 60. szint. Szóval 45 óra alatt beeadja azt a bizonyos trophy-t is.

Nekem is jó lenne már minél előbb a platina, de ez így tényleg unalmas. Szóval nyomok 1-2 ilyet, aztán Cry For Help-ezek, hogy élvezzem is.
Eleinte nekem sem jött be a multi, de minél többet játszottam, annál jobban megkedveltem. Talán a platina után is még elő fogom venni. :)

Roli: amúgy a Beach pályán garantált a 30.000 xp. Ott ahol jár a "lift", ha leugrasz a csomaggal, akkor ad +500 xp valami long drop-ra, vagy mire. Szóval 1.500 csomagonként, összejön a 30k negyed óra alatt. 1,771,100 xp kell a 60. szinthez, szóval közel 120x kell megcsinálni, hogy beadja a Shopaholic trófeát. :D

Roli
2013-04-06, 19:40
Roli: amúgy a Beach pályán garantált a 30.000 xp. Ott ahol jár a "lift", ha leugrasz a csomaggal, akkor ad +500 xp valami long drop-ra, vagy mire. Szóval 1.500 csomagonként, összejön a 30k negyed óra alatt. 1,771,100 xp kell a 60. szinthez, szóval közel 120x kell megcsinálni, hogy beadja a Shopaholic trófeát. :D

Király, köszi! :D Ki is próbálom majd. :D :thumb:

Rye
2013-04-07, 13:03
Helló! Az én ID-m Rye (PC - Steam). Vegyetek fel és mehet az "ihaj csuhaj"! ;)

bowgi
2013-04-07, 13:49
Alkalom teszi a spawn-killert. Ez végülis csak akkor áll fenn, ha nagyon aránytalan a csapatelosztás. Márpedig sajnos ez igen gyakori. Ha nem vesszük azt, amikor az emberek szándékosan akarnak egy csapatba kerülni hanem csak azt, amikor a automatika osztja fel a csapatokat, hát rémes dolgok születnek. Én olyan algoritmust használnék ilyenkor, ami a death/kill ratio-t veszi alapul. Ugyanis gyakran a szintnek semmi köze ahhoz, hogy az adott játékos mennyire "jó"; xp-t lehet kapni a vereségért is, meg az egyedüli pályánlevésből is. Szóval én úgy csinálnám, hogy sorrendbe raknám az arány szerint a játékosokat, aztán az első lenne A csapatban, a második a B-ben és így továbbb felváltva.
Az is rémes, amikor már folyik a küzdelem és ha van hely, berak valahova játékost. Volt olyan, hogy kevesebben voltunk, kevés szintűek, vesztésre álltunk, mégis az ellenfélhez rakott új belépőt. Jó, lehet hogy ebben a Steam meghívásos mechanizmusa is közrejátszik, de ez nagyon igazságtalan. Ez nem tudom, hogyan működik, lehet hogy nem is befolyásol semmit, mert volt olyan is, hogy valaki meghívott és az ellenfélhez kerültem. Itt egy összetettebb logika kéne, hányan vannak, ki áll nyerésre és a csapatban lévő emberek átlag ratio-ja.

Corty
2013-04-07, 18:34
Egy multi? :)

LucAmane küldtem Neked egy Friend Request-et ;)

zsolt
2013-04-07, 18:36
Helló! Az én ID-m Rye (PC - Steam). Vegyetek fel és mehet az "ihaj csuhaj"! ;)

1. Írd be a profilodba a steam id-det
2. Multiplayer csoport steam: Tomb Raider [HUN] (http://steamcommunity.com/groups/tr-hun) ez látom megvan :)

LaraFanBoy_=)
2013-04-07, 20:10
Kicsit tudnátok mesélni a multiról? :D Nagyon érdekelne :D!

zsolt
2013-04-07, 21:41
Kicsit tudnátok mesélni a multiról? :D Nagyon érdekelne :D!

4 mód van:
Team Deathmatch:
Csapatban ki öl meg több ellenfelet.
Free for All: ugyanez, csak mindenki mindenki ellen.
Rescue:
Túlélők feladata: megadott számú (alapból 5) véletlenszerűen elhelyezett eü. csomagott kell egy pontra elvinni, a lelőtt társakat meggyógyítani, mielőtt véglegesen megölik. Egyszerre csak 1 eü csomag van a pályán.
Scavengerek feladata: megadott számú (alapból 20) túlélőt megölni.

A lelőtt túlélők egy ideig a földön fekszenek, pisztollyal tudnak lőni az ellenfelekre, de fogy az életerejük. A társaik meg tudják gyógyítani, a scavengerek meg tudják ölni.

Cry for Help:
Túlélők feladata: a megadott számú (alapból 3) rádiót életre kell kelteni. Ehhez körülötte kell állni, míg kész nem lesz. Illetve lehetőség szerint meggátolni, hogy a meghalt társuk által elejtett akkukat az ellenfél szedje össze.

Scavengerek feladat: a túlélők hullájából összeszedni a megadott számú (alapból 20) akkut.

2-4 fős csapatokban folyik a játék, normál játéknál 2 nyert meccsig.
Az utolsó két játékmódnál kifejezetten fontos a csapatmunka.

bowgi
2013-04-08, 13:50
Bár az "Általános" társalgóban folyt téma a weapon DLC-k vásárlásáról, itt kérdezném meg, hogy megéri-e a pénzt? Szóval jók-e a fegyverek? Melyiket érdemes leginkább megvenni? Használhatóak-e mindkét frakcióban?
Előre is köszi a választ!

zsolt
2013-04-08, 13:55
Bár az "Általános" társalgóban folyt téma a weapon DLC-k vásárlásáról, itt kérdezném meg, hogy megéri-e a pénzt? Szóval jók-e a fegyverek? Melyiket érdemes leginkább megvenni? Használhatóak-e mindkét frakcióban?
Előre is köszi a választ!

Én a CE-hez kapott Hitman-es fegyvereket használom és az íjat nagyritkán. A Silverballer pisztoly kevesebbet sebez, mint a magnum, de jó a tűzgyorsasága. Volt 1-2 alkalommal, hogy 1 tiszta fejlövés se ölt meg egy ellenfelet.

Inkább alacsony szinten mondanám kiemelkedőnek. Ami még nálad is eljöhet, mert presztízsszint lépésnél újra 1. szintű leszel, amivel elveszted a fejlesztéseket, fegyvereket de a vásárolt fegyverek ilyenkor is megmaradnak.

Amane
2013-04-08, 15:32
Egy multi? :)

LucAmane küldtem Neked egy Friend Request-et ;)
Láttam :)
Multi ?
Mikor ;)

LaraFanBoy_=)
2013-04-08, 16:06
4 mód van:
Team Deathmatch:
Csapatban ki öl meg több ellenfelet.
Free for All: ugyanez, csak mindenki mindenki ellen.
Rescue:
Túlélők feladata: megadott számú (alapból 5) véletlenszerűen elhelyezett eü. csomagott kell egy pontra elvinni, a lelőtt társakat meggyógyítani, mielőtt véglegesen megölik. Egyszerre csak 1 eü csomag van a pályán.
Scavengerek feladata: megadott számú (alapból 20) túlélőt megölni.

A lelőtt túlélők egy ideig a földön fekszenek, pisztollyal tudnak lőni az ellenfelekre, de fogy az életerejük. A társaik meg tudják gyógyítani, a scavengerek meg tudják ölni.

Cry for Help:
Túlélők feladata: a megadott számú (alapból 3) rádiót életre kell kelteni. Ehhez körülötte kell állni, míg kész nem lesz. Illetve lehetőség szerint meggátolni, hogy a meghalt társuk által elejtett akkukat az ellenfél szedje össze.

Scavengerek feladat: a túlélők hullájából összeszedni a megadott számú (alapból 20) akkut.

2-4 fős csapatokban folyik a játék, normál játéknál 2 nyert meccsig.
Az utolsó két játékmódnál kifejezetten fontos a csapatmunka.
Köszi Zsolt a részletes leírást. Amúgy így elsőre nekem a TDM tetszik :D!

Corty
2013-04-08, 19:31
Láttam :)
Multi ?
Mikor ;)

Meglátjuk, hogy ma lesz-e meccsnézés, vagy hogy alakul az este:) ha úgy, akkor jelzem Neked ps-en;)

Amane
2013-04-08, 22:02
Meglátjuk, hogy ma lesz-e meccsnézés, vagy hogy alakul az este:) ha úgy, akkor jelzem Neked ps-en;)

Yepp :)

Rye
2013-04-14, 02:28
1. Írd be a profilodba a steam id-det
2. Multiplayer csoport steam: Tomb Raider [HUN] (http://steamcommunity.com/groups/tr-hun) ez látom megvan :)

Talán erre gondolsz: Rye882 ? :p :o

zsolt
2013-04-17, 10:01
Talán erre gondolsz: Rye882 ? :p :o

Azért is volt áthúzva, mert utólag észrevettem, hogy már csatlakoztál.
De mentségemre szolgáljon, hogy a steamId-d itt nem volt kitöltve a profilodban ;)

Egyébként is... már egy csomót játszottunk együtt, ne kötözködj :D

Rye
2013-04-21, 15:58
Azért is volt áthúzva, mert utólag észrevettem, hogy már csatlakoztál.
De mentségemre szolgáljon, hogy a steamId-d itt nem volt kitöltve a profilodban ;)

Egyébként is... már egy csomót játszottunk együtt, ne kötözködj :D

Szuper! Jók a multi társaim, szóval örülök, hogy már játszottunk egy csomót! ;) De ha már itt tartunk, elárulhatnád nekem, melyik a steam ID-m: Rye, vagy Rye882? Nem tudtam megbizonyosodni róla. :P Béna vagyok, ennyi. :D

zsolt
2013-04-22, 01:47
Szuper! Jók a multi társaim, szóval örülök, hogy már játszottunk egy csomót! ;) De ha már itt tartunk, elárulhatnád nekem, melyik a steam ID-m: Rye, vagy Rye882? Nem tudtam megbizonyosodni róla. :P Béna vagyok, ennyi. :D

Custom URL/Egyedi URL név alatt találod a profilod szerkesztésénél.

Rye
2013-04-22, 12:27
Custom URL/Egyedi URL név alatt találod a profilod szerkesztésénél.

Köszi a segítséget! Rye882 lett. ;) Na gyerünk! nyírjuk a népet!!! :D

zsolt
2013-04-22, 12:30
Köszi a segítséget! Rye882 lett. ;) Na gyerünk! nyírjuk a népet!!! :D

Este.

Bár.. épp ma jött meg a melóhelyemen az új Xbox. Csak TR kéne rá, meg Gold előfizetés :)

Rye
2013-04-22, 12:34
Este.

Bár.. épp ma jött meg a melóhelyemen az új Xbox. Csak TR kéne rá, meg Gold előfizetés :)

Ahh! Lara Xboxon. Ez igen! Mázlista! :p

zsolt
2013-04-22, 12:37
Ahh! Lara Xboxon. Ez igen! Mázlista! :pCsak a FIFA 13-at vették (vagy kapták?) meg hozzá. Bár befogadná a szervezetem a kötszeres kontrollert :)

Lehetne a multiról írni valami vaskosabb ismertetőt.
Játéktípusok, pályák, taktikák, single playerben nem található fegyverek.

Kedvcsinálónak.

Bár egyre több magyar bukkan fel, akik egy-egy csapatnak szóló magyar üzenet után írnak vissza, hogy "ti is magyarok vagytok?" :)

Milan
2013-04-22, 12:43
Bár.. épp ma jött meg a melóhelyemen az új Xbox. Csak TR kéne rá, meg Gold előfizetés :)
:eek: Mi? Kell Gold elfőfizetés a multihoz?

Ja, amúgy Gratula a Xboxhoz! :)

zsolt
2013-04-22, 12:44
:eek: Mi? Kell Gold elfőfizetés a multihoz?

Ja, amúgy Gratula a Xboxhoz! :) Az online játékhoz kell a Gold. Nekem már van otthon box-om, de nem vagyok hajlandó pénzt adni azért, amit egy másik platformon ingyen kapok. Többek között ezért maradtam meg PC-s.
Ezt az xbox-ot a főnökség vette ide a melóhelyemre, rekreációs szándékkal :)

Rye
2013-04-22, 12:49
Az online játékhoz kell a Gold. Nekem már van otthon box-om, de nem vagyok hajlandó pénzt adni azért, amit egy másik platformon ingyen kapok. Többek között ezért maradtam meg PC-s.
Ezt az xbox-ot a főnökség vette ide a melóhelyemre, rekreációs szándékkal :)

Ilyen munkahelyen szívesen dolgoznék én is. :D

zsolt
2013-04-22, 12:52
Ilyen munkahelyen szívesen dolgoznék én is. :DAzért az nem úgy néz ki, hogy munkaidőben odaülünk egy kicsit fifázni :) De délután lehet, meg havonta 1x esti iszogatós/eszegetős céges buli van az irodában. Eddig PS2 volt bent, Guitar Hero-val.

Géé
2013-04-23, 23:19
Kell a szórakozás, kikapcsolódás a melóhelyen is, még jó hogy tesznek is érte :)
(és nem csak a feszültség van, meg a hajtás) (bár már nem ide való a téma, de nem baj :p )

Géé
2013-04-24, 23:23
Ma a multiban egyik nagy poén, volt egy ellenség aki harcművésznek gondolta magát (közelharcban próbálta meg mindig megölni az ellenfelet a csáklyával), az én egyik játékos társamat betalálta hátulról, de az nem mert megfordulni, hanem elfutott, az ellenség meg utána és szépen deathmatchen -en végig kergették egymást a pályán (nem tudom, de vicces volt látni, sírtam a röhögéstől) :D

A másik, hogy játszottam egy kedves fórumos társunkkal, egyszer csak valami hibát kiírt a windows és kidobott az asztalra, de a játék még futott, így hát visszaléptem :)
Onnantól kezdve az ellenségek fele nem látott :D mondjuk én meg a társaimat nem láttam, de cry for help-ben pont jól jött... ott álltam a rádió mellett, aztán szépen aktiválgattam őket, az ellenség meg nem látott... biztos csodálkoztak hogy ki van ott :D ... sajnos csak két játékot tudtam így lenyomni, utána végleg megadta magát a játék és újra kellett indulnom

érdekes dolgokat csinál mostanában ez a TR multi.

bowgi
2013-04-25, 12:16
@Géé: Az tényleg nagyon vicces lehetett :D

A mi cégünknél is vannak rekreáció céljából konzolok de én nem szoktam játszani. A TR-t nem is lenne jó csak 10-20 percig tolni, ahhoz sok idő kell :D A sportjátékok jók erre meg az autóversenyzősök. De én azt nem szeretem. :(

Hamarosan vége a 2 hetes kiküldetésemnek és már alig várom, hogy ismét multizhassak veletek otthon! Meg rá kéne menni majd a RANKED meccsnyerős trófeára is...;)

Rye
2013-04-26, 10:06
@Géé: Az tényleg nagyon vicces lehetett :D

A mi cégünknél is vannak rekreáció céljából konzolok de én nem szoktam játszani. A TR-t nem is lenne jó csak 10-20 percig tolni, ahhoz sok idő kell :D A sportjátékok jók erre meg az autóversenyzősök. De én azt nem szeretem. :(

Hamarosan vége a 2 hetes kiküldetésemnek és már alig várom, hogy ismét multizhassak veletek otthon! Meg rá kéne menni majd a RANKED meccsnyerős trófeára is...;)

Húúú! Tényleg rá kéne nyomulni a RANKED meccsekre. Próbálgattam de elég meredek. :P

@Géé: Jó kis poén lehetett láthatatlanul tolni. :) Az viszont tény, hogy csinál furi dolgokat a multi. Néha vicces, mint Géé esetében, de néha borzalom! De az tetszik, hogy ha ki is dob a játék, nagy esély van rá, hogy ugyanabba a meccsbe tesz vissza, ha azonnal visszajelentkezel. Legalább ennyi pozitívum. :p

bowgi
2013-04-26, 11:31
Húúú! Tényleg rá kéne nyomulni a RANKED meccsekre. Próbálgattam de elég meredek. :P
Az lenne a jó, ha lennénk legalább négyen és addig nyomnák egy-egy típusú játékot, amíg mindenki biztos lenne benne, hogy volt nyertes. Amúgy nem tudom, hogy most ez a plecsni arra vonatkozik, hogy legyél nyertes csapatban, vagy hogy legyél a csapatodból az első!?
Sajnos nagyon nehéz, hogy ennyi ember összejöjjön, "idegenekre" meg nem nagyon lehet számítani, nem nagyon szoktak lenni ranked-en :S

Matie
2013-04-26, 14:28
Még nem próbáltam, de én úgy értelmeztem, hogy csapat alapú játékmódokban elég, ha benne vagy a győztes csapatban, csak Free For All-ban kell elsőnek lenni, mert csak akkor nyerhetsz.

@Géé: Az a csákányos dolog is jó lehetett... :vlol: Egy ilyet (http://www.youtube.com/watch?v=919g1E39TUo)is ki kéne próbálni egyszer.:p
Nálam is előfordult ez a láthatatlanság-dolog, csak épp én nem láttam az ellenséget, viszont ők se láttak engem. x) Akkor nem volt jó, amikor solariiként játszottam Cry for Helpet, mert töltődött a transzmitter folyamatosan, viszont senkit se láttam a közelben, így megölni se lehetett azt, aki ott állt valahol. Viszont survivorként jól jött, és nagy előnyt jelent, töltöd a transzmittert, de esélyük sincs, hogy megakadályozzák. :D

fery02
2013-05-01, 09:25
Mit kap az az élettelem kocka, aki legálisan "kimaxolja" a multiplayer-t (Prestige 3-as Level 60 + minden fegyver fejlesztés)? :)

zsolt
2013-05-01, 09:26
Mit kap az az élettelem kocka, aki legálisan "kimaxolja" a multiplayer-t (Prestige 3-as Level 60 + minden fegyver fejlesztés)? :)

Virtuális hátbaveregetést ;)

Géé
2013-05-02, 12:06
@zsolt: :D


@Géé: Az a csákányos dolog is jó lehetett... :vlol: Egy ilyet (http://www.youtube.com/watch?v=919g1E39TUo)is ki kéne próbálni egyszer.:p ...

Ez de jó :D :vlol: (valahogy ugyan így kergették egymást amúgy...) már azt hittem bevezettek, valami új meccs félét, hogy csak csákánnyal lehet egymásra vadászni... de ha jól láttam egyszerűen csak megbeszélték hogy csak azzal támadnak egymásra. :D (mit ki nem találnak :D ) ilyet mi is csinálhatnánk egyet :) mert a steamen már azért elég sokan vagyunk, csak egyszer össze kéne hozni a csapatot, mert már szerintem simán vagyunk 8-an, tehát akár lehetne egy normális meccs csak fórumozókkal.

( most egy pár napot vidéken voltam, de mától vagyok én is újra! :cool: már akit érdekel :D)

Matie
2013-05-02, 12:48
Igen, lebeszélték, hogy csak azzal esnek egymásnak, jól kitalálták... :D
Most pénteken és szombaton már én is leszek, ha megy a játék, szóljatok! :)

zsolt
2013-05-02, 13:37
már azt hittem bevezettek, valami új meccs félét, hogy csak csákánnyal lehet egymásra vadászni... Tegnap valahogy egyedül maradtam a játék elejére a Underground pályán 4 Solariival szemben. Mondtam nekik, hogy segáz, mivel nem lehet csapatot váltani, ne aggódjanak, játszunk mást. A cél az volt, hogy elérjek a bunkerükig :D
Sikerült, majdnem 2x, egy pár lépés hiányzott mikor lejárt az idő.
Az elsőnél fellőttem egy gránátot hozzájuk és csak másodperceken múlott, hogy egy halálugrásból respawnoló srácot nem késztettem újrázásra :) Aztán a nagy lelkesedésemben le is kaszált gyorsan.

Géé
2013-05-02, 15:06
Az elő szokott fordulni :D de milyen jól megoldottad a problémát :)

Scoobykah
2013-05-09, 13:05
Sziasztok!
azt szeretném kérdezni,hogy xbox hogy multizhassak mindenképp kell gold előfizetés,vagy ha van xy barát,akkor anélkül is lehet?

illetve...ha nincs gold előfizetés,meg tudom nézni a multis mapokat?

Milan
2013-05-09, 14:13
Sziasztok!
azt szeretném kérdezni,hogy xbox hogy multizhassak mindenképp kell gold előfizetés,vagy ha van xy barát,akkor anélkül is lehet?

illetve...ha nincs gold előfizetés,meg tudom nézni a multis mapokat?
Igen, kell Gold előfizetés ahoz, hogy multizz.

Mapokat megnézni, azt nem tudom lehet-e.

LaraTheSurvivor22
2013-05-15, 11:51
Sziasztok!

Vettem egy TR könyvet,amihez kaptam két ajándék DLC multi kódot,asszem a hóhér,és a megégett arcú csákó,nekem nem kell,aki szeretné,az írjon nekem.

Az egyik X-boxos,a másik ps3-as.

Amane
2013-06-09, 15:03
Sziasztok!
Megint én ... azt szeretném kérdezni hogy más-más conzolról (PS és PS3) lehet közössen multini ? Akár TR akár akárhol?

zsolt
2013-06-09, 15:50
Sziasztok!
Megint én ... azt szeretném kérdezni hogy más-más conzolról (PS és PS3) lehet közössen multini ? Akár TR akár akárhol?
Ha az a kérdés, hogy Xbox Live, PSN és PC (Steam) között van-e átjárás, akkor az a válaszom hogy nincs. PC-s PC-ssel, Xbox-os Xbox-ossal tud játszani csak.

LaraTheSurvivor22
2013-06-12, 17:13
Ps3 probléma

sziasztok!
az lenne a kérdésem h másnál is előfordul,hogy néha kifagy a multi játék,illetve töltés közben?

Roli
2013-06-12, 17:14
Elő. :(

LaraTheSurvivor22
2013-06-12, 19:12
már arra is gondoltam,hogy a gépemmel van vmi.........mert jelenleg csak az az egy játékok van,nem tudok mást kipróbálni
és szörnyű,mert kilépni sem tudok,az egész gépet újra kell indítanom,csak a Restart oldja meg :/
és mostanában egyre többször csinálja ma leültem,mondom kipróbálom már a multit,mivel 3x végigtoltam a játékot,erre 5 próbálkozásból kb 3x kifagy,meg játék közben elég érdekes
dolgokat csinál,az ellenfél befagy előttem,lőnek rám vagy 100x,erre semmi majd 1 perc múlva a semmitől összeesek,és meghalok........

Géé
2013-06-18, 13:29
... ma leültem,mondom kipróbálom már a multit,mivel 3x végigtoltam a játékot,erre 5 próbálkozásból kb 3x kifagy,meg játék közben elég érdekes
dolgokat csinál,az ellenfél befagy előttem,lőnek rám vagy 100x,erre semmi majd 1 perc múlva a semmitől összeesek,és meghalok........

Ez semmi ne aggódj, nekem olyan dolgokat produkált a multi, hogy minden nap volt valami újdonság: lefagy, végtelenségig tölt, sétáló játékos a levegőben, elveszítette a textúráját a játék, nem sérülő játékos, akadozás, nem láttam az ellenfeleket - vagy épp ők nem láttak engem (ez nem egyszer előfordult, bár ennek örültem :D)

Ami a legrosszabb volt hogy az egyik kifagyás után elveszítettem a teljes level szintemet, meg vele együtt mindent (tehát nulláról kellett újraindulnom)!
Így fel is hívnám mindenkinek a figyelmét arra, hogy érdemes néha menteni az egész játékot!
Vagy ha úgy gondolja hogy ő az otthoni gépén kívül máshol nem fog játszani akkor az internetes szinkronizálást kapcsolja ki, mondjuk ez PS3...stb. esetén nem tudom pontosan hogy működik, de PC-n a Steamen a Játék tulajdonságokban a Steam Felhő szinkronizálás kikapcs.

Nem csak velem fordult ez elő!

Thak
2013-06-18, 20:51
Akkor mi még Pc-vel viszonylag szerencsések vagyunk.
Ez a leírás úgy néz ki, mintha egy rakás bughalmaz lenne az egész... nem mondom, hogy nálam is előfordultak már, de igen elvétve. Ma pedig az első atomcsalóhoz volt szerencsém, 2x sebesség, killhack, robbantáshack, teleportálóhack. Finom volt.

Matie
2013-06-18, 21:17
Géé is PC-n játszik... :D És ahogy olvastam, csak a PC tűnik ennyire bugosnak. Nálam mindig van valami nyavalya. Láthatatlan emberek, végtelen load screen, black screen, csalók, beragadó animációk, bugos pálya (minden használhatatlan rajta), halhatatlan emberkék, crashek (mint ahogy pont most is történt mindannyiunkkal XD), stb. stb. Egy óriási bugfest az egész sajnos. :( Pedig ha megcsinálnák rendesen, tök élvezhető lenne.
És állítólag a konzolokon mindig van meccs, a PC-s azokhoz képest kihalt. És sokkal gyorsabb a lobby is, itt meg simán olvasok közbe egy könyvet, míg elindul egy meccs. Ha elindul.

Thak
2013-06-18, 22:31
Ennyire nem borzasztó xD Csak kihalt. Loading screennél már hozzászoktam más jétékoknál is, hogy általában a gyengébb gépek miatt tölt be lassabban. Ha már meglévő meccsbe joinolok, nekem nagyon gyors.

Matie
2013-06-19, 21:58
Nálam ennyire borzasztó. XD Ma pl. hihetetlenül laggol, de nem csak nekem. Nem telik el úgy nap, hogy ne találkoznék legalább 3-féle buggal. :'D

Géé
2013-06-20, 01:11
Hát igen, nálam sem a géppel van a probléma.

LaraTheSurvivor22
2013-06-20, 16:59
Géé is PC-n játszik... :D És ahogy olvastam, csak a PC tűnik ennyire bugosnak. Nálam mindig van valami nyavalya. Láthatatlan emberek, végtelen load screen, black screen, csalók, beragadó animációk, bugos pálya (minden használhatatlan rajta), halhatatlan emberkék, crashek (mint ahogy pont most is történt mindannyiunkkal XD), stb. stb. Egy óriási bugfest az egész sajnos. :( Pedig ha megcsinálnák rendesen, tök élvezhető lenne.
És állítólag a konzolokon mindig van meccs, a PC-s azokhoz képest kihalt. És sokkal gyorsabb a lobby is, itt meg simán olvasok közbe egy könyvet, míg elindul egy meccs. Ha elindul.

Nem igaz!
Nálam ugyanezeket csinálja ps3-on is!
Én is volt,hogy elkezdtem olvasni,olyan sokáig töltött......
Meg alig van meccs,kevés a játékos,volt hogy elindítottam,írta hogy várakozás a többi játékosra,és vagy 45 percig úgy hagytam,senki sem jött,pedig meghívókat is küldözgettem.
Van hogy elindul a meccs,útközben leáll,mert kevés a játékos.....
Láthatatlan ellenség,volt,hogy egyedül én voltam a pályán,mégis egyszer csak összeestem,és meghaltam,meg hogy visszaszámolt,a feltámadásig,mégis már javában játszottam...... :( :/

Matie
2013-06-20, 18:28
Akkor ott is vannak érdekes dolgok... XBOX-ra mondták, hogy nem nagyon vannak problémák. Amúgy este jóval többen játszanak, ma pl. rengetegen voltak, és egy csomó magyarral lehet találkozni. :D
Ma meg volt egy új bug (illetve több is volt, csak már annyi van, hogy meg se tudom őket jegyezni :vlol: ): solarii-val voltam, a loadoutom meg survivor-ös maradt. Szóval nyomulhattam a survivor shotgunnal és a landmine-okkal, felszerelést viszont váltani így nem lehetett. o.o

Szerk.: amúgy nem érdemes 45 percig várni. Még 10-ig se nagyon. Keress rá külön a Cry for Helpre, külön Rescue-ra vagy ami kell, ha nincs akkor pedig Quick Match. Ha tényleg nincs semmi, valószínűleg senki nem akar a lobbyban várakozni, a meglévő meccsek pedig tele vannak. Érdemes egy kicsit várni, hátha az egyik véget ér, ilyenkor többen kilépnek. Ekkor lehet bejutni.

Thak
2013-06-21, 09:14
Berakhattak volna egy számlálót a matchmakingba, hogy hányan vannak online... Vagy bármi hasonló, ami kijelzi az userek számát. Nem csak a meccsben levőket, azokat is, akik csak lobbyban várnak. Szerintem akkor talán kicsit többen lennének, és nem vándorolna percenként lobbyból lobbyba ugyanaz a pár ember.

Matie
2013-06-21, 11:45
Na ez jó ötlet lenne, mert így nem lehet tudni, hogy pang az egész vagy csak tele van minden meccs és mindenki más vándorol lobbyról lobbyra. Így olyan, mintha kihalt lenne, pedig van meccs, csak nem lehet bejutni, várakozni meg senki se várakozik sokat...

LaraTheSurvivor22
2013-06-21, 16:14
Meg meghívni se lehet szinte senkit privát meccsre.......volt hogy elküldtem vagy 50 meghívót,erre 2-en jöttek be,pedig vártam elég sokat a visszajelzésekre.
Ps3-an amúgy szívesen játszanék bárkivel,e azt veszem észre több a pc-s,meg az x-boxos.....

Matie
2013-06-21, 16:23
AFK, vagy épp másik meccsen vannak. Most engem is meghívtak párszor, de kb. egyhez tudtam csatlakozni csak, mert a többinél meccs közepén voltam. Vagy simán nem vettem észre a meghívót. XD Becsatlakozni nem tudsz másokhoz? Steamen van olyan, hogy Join Game, azon keresztül tudsz bejutni a meccsre, ahol játszik az illető, ha van hely. :)
Amúgy külföldön úgy látom, hogy a PS3 a legnépszerűbb, itthon sajnos nem tudom...

LaraFan61
2013-06-23, 15:31
sziasztok, nekem ezt írja ki a multi pedig működik az internetem::angry::angry::angry::angry::angry::ang ry:The network connection to the sQuare enix has benn lost please check your internet connection.

Lara.
2013-07-18, 21:34
Nekem az a bajom,hogy eljutottam a multiban a 14.szintre(ha jól emlékszem). Egy-két hétig nem játszottam vele és most megint játszottam,de a 0.szintről indultam megint..:eek: Ez mitől lehet? Valakinek előfordult már?

Géé
2013-07-22, 10:29
Igen nálam is előfordult már csak nem a 14. szinten. hanem level 60 + 20 környékén, kicsit rosszabb. A Steam-en a Tomb Raider felhő szinkronizálást ki kell kapcsolni, ha PC-n játszol, más eszközökön nem tudom megmondani, ez hol van, vagy van e ilyen probléma. De bármikor visszaugorhatsz level 1-re, ha valami hiba lép fel... kicsit ha visszaolvasol #165-ös hozzásólásban (http://tombraiders.hu/forum/showthread.php?365-Multiplayer&p=33913&viewfull=1#post33913) már egyszer kifejtettem.

Lara.
2013-07-24, 14:23
Igen nálam is előfordult már csak nem a 14. szinten. hanem level 60 + 20 környékén, kicsit rosszabb. A Steam-en a Tomb Raider felhő szinkronizálást ki kell kapcsolni, ha PC-n játszol, más eszközökön nem tudom megmondani, ez hol van, vagy van e ilyen probléma. De bármikor visszaugorhatsz level 1-re, ha valami hiba lép fel... kicsit ha visszaolvasol #165-ös hozzásólásban (http://tombraiders.hu/forum/showthread.php?365-Multiplayer&p=33913&viewfull=1#post33913) már egyszer kifejtettem.

Köszönöm szépen! Igen,azon a szinten már "kicsit" rosszabb.. PC-n játszok.Akkor azt kikapcsolom.Köszönöm még egyszer a segítséget! :)

drlecter
2013-11-22, 21:57
Egy kis segítséget szeretnék kérni!

Szerintetek a solarii magnum pisztolyhoz melyik a két legjobb perk?

Köszi :)

Ichigo Kurosaki
2013-11-25, 19:32
szerintem a multi úgyahogy egész tűrhető:D

LaraFan61
2013-12-08, 17:30
Ha valaki Szeretne Velem játszani Az ezen a néven megtalál :
dettiike28 (pc)

zsolt
2013-12-09, 10:37
Ha valaki Szeretne Velem játszani Az ezen a néven megtalál :
dettiike28 (pc)

Elég sokan vagyunk innen ebben a csoportban: http://steamcommunity.com/groups/tr-hun

Pronto
2014-01-18, 17:50
egy kis segitség kellene.
THE NETWORK CONNECTION TO THE SQUARE ENIX SERVER HAS BEEN LOST. PLEASE CHECK YOUR INTERNET CONNECTION
ezt irja ki ha multizni akarok pedig steamos. nemtok vele mit kezdeni

drlecter
2014-01-18, 21:37
Lépj ki a játékból és kicsivel később próbáld meg újra, nekem eddig működött.

Pronto
2014-01-19, 09:16
kössz de ha én egész nap ki-be lépkedek akkor se jó

Matie
2014-02-21, 15:51
Egyet értek drlecter-el akár milyen **** a multi egy kis társasággal fel lehet dobni az egészet:D
De na nem baj megoldom valahogy :D És mégegyszer bocsi az offért :o

Itt folytatom ->
Pontosan, a lényeg a társaság, akármennyire egyszerű és bugos a multi, ismerősökkel mégis annyit lehet szórakozni, elképesztő. :D (GTA? xD) Nem hiába játszottam vele 1000 órát.
Legalább pár "jó" bug is van (csúszkálás (https://www.youtube.com/watch?v=EiT53wJWqqA) pl.). Legutóbb meg csináltunk egy csak melee-s FFA-t, DLC mapokon is, elég bizarr volt, de vicces.:D


unnsWQkb4h0


Amúgy karácsony körül többször is le volt árazva Steamen a TR 80%-ra, szerintem lesz még ilyen alkalom, érdemes ilyenkor beszerezni. :)

YzaaA
2014-02-21, 16:01
Igen nagyon jól el lehet szórakozni :D
De nekem volna egy megoldásom, hogyan multiznánk együtt, viszont ezt ha akarod priviben felvázolhatom :D :)

Matie
2014-02-21, 16:04
Csupa fül vagyok. :)

drlecter
2014-02-21, 16:48
Itt folytatom ->
Pontosan, a lényeg a társaság, akármennyire egyszerű és bugos a multi, ismerősökkel mégis annyit lehet szórakozni, elképesztő. :D (GTA? xD) Nem hiába játszottam vele 1000 órát.
Legalább pár "jó" bug is van (csúszkálás (https://www.youtube.com/watch?v=EiT53wJWqqA) pl.). Legutóbb meg csináltunk egy csak melee-s FFA-t, DLC mapokon is, elég bizarr volt, de vicces.:D


unnsWQkb4h0


Amúgy karácsony körül többször is le volt árazva Steamen a TR 80%-ra, szerintem lesz még ilyen alkalom, érdemes ilyenkor beszerezni. :)

1100 órát:D
Illetve nem csak karácsonykor szokott, bár akkor vannak a legnagyobb akciók.

Matie
2014-03-07, 01:06
Nem mondtam, hogy csak karácsonykor szokott.:p

Ez hatalmas volt :'DD Szó szerint, megfájdult a torkom a röhögéstől, ezért játszok ezzel annyit :vlol::vlol::vlol:


xp3G9jJ_6Q0

drlecter
2014-03-07, 10:52
Nem mondtam, hogy csak karácsonykor szokott.:p

Ez hatalmas volt :'DD Szó szerint, megfájdult a torkom a röhögéstől, ezért játszok ezzel annyit :vlol::vlol::vlol:


xp3G9jJ_6Q0

Nem mondtam, hogy te azt mondtad, hogy csak karácsonykor szokott! :D:p
Amúgy igen, bár akkor én még jobban jártam, nekem "csak" a könnyem csordult ki :jumper:

YzaaA
2014-03-07, 15:08
OMG mekkora íj O.o Hát ez nagy :vlol:

drlecter
2014-03-31, 22:03
Néhány példa, hogy miért jó multizni:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243767547
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=238682399
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=234823072
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=233878847
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=233651636
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=231906611
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243767573
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=229832473
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=229117552
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=229117542
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=224098609
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=233139655
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=232837242

:D

CrashHungarian98
2014-04-05, 23:50
Néhány példa, hogy miért jó multizni:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243767547
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=238682399
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=234823072
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=233878847
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=233651636
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=231906611
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243767573
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=229832473
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=229117552
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=229117542
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=224098609
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=233139655
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=232837242

:D

s még egy pár :D

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=245645923

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=245646368
Ezek a halálpózok :vlol:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=245646697
S csalók... :D

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246082702
Itt életmentő voltam :D

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=245750358

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246149424

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246149663

Ez meg egy érdekes meccs, volt, ugyanis mikor meghaltunk nem lehetett visszatérni s egyvalaki rohangált a pályán :vlol: A végén meg a statisztikán meg csak én voltam rajta :kratz:

drlecter
2014-04-06, 01:00
Hehehe, örülök, hogy raktál fel párat :)
Egyrészt szuper képek, másrészt hátha megjön a kedv....

Roli
2014-04-06, 11:42
Ma én is elememben voltam :jumper:

http://distilleryimage0.ak.instagram.com/dfd9fba8bd6d11e3aff20002c954d708_8.jpg

Matie
2014-04-06, 12:21
Woow, 14/0, szép! :eek: :)

--
Hááát ez a tegnapi/mai nap kegyetlen volt.:jumper: Csak fel akarok venni valamit, erre jön mindenki a "privát" meccsbe, na mindegy, azért elvoltunk :'D

http://i.imgur.com/B6LCale.jpg

http://i.imgur.com/XZ28PU7.jpg

http://i.imgur.com/jxDUXFT.jpg

Hopp, egy Larafej:
http://i.imgur.com/a7JR1NO.jpg

Shantytown másképp:
http://i.imgur.com/jSwYN4D.jpg

Majd Rescue-n összefutottunk flavioval, egy jópofa csalóval, mindenki nagyon szerette:
http://i.imgur.com/eMAr5uA.jpg

A végén tényleg 6 vs 1 volt, egymást nem öltük, flaviot viszont igen.:clown:
Aztán jött még valaki, aki korábban a privát Rescuekban is volt, látta, flavio mit művel, ő is ugyanolyan brutál módon elkezdett csalni (https://www.youtube.com/watch?v=pbEaJlShrxA).

Amikor ez a 2 végre megunta az egészet, elkezdtünk suicide jumpolni mindenhonnan.
http://i.imgur.com/Cjv5767.jpg

A toronyból nem sikerült... hogy miért? Az a pózna a jobb oldalon nem néz ki valami jól, hogy a következő pillanatban mi történt, ki lehet találni.:D
http://i.imgur.com/SNCUGbq.jpg

Ééés ez nem az én képem, de nem tudtam rendesen lekapni:

> Beach Sandwich < (http://cloud-3.steampowered.com/ugc/3314955328814115230/345A8194BD3F3EE2854EF980AFBE74B2F65F7AE1/)

Ez se volt semmi, főleg, amikor hopp, bocsika, véletlen lelöksz valakit. Vagy hátulról bekészítik a gránátvetőt. xD

CrashHungarian98
2014-04-06, 12:24
Woow, 14/0, szép! :eek: :)

--
Hááát ez a tegnapi/mai nap kegyetlen volt.:jumper: Csak fel akarok venni valamit, erre jön mindenki a "privát" meccsbe, na mindegy, azért elvoltunk :'D

http://i.imgur.com/B6LCale.jpg

http://i.imgur.com/XZ28PU7.jpg

http://i.imgur.com/jxDUXFT.jpg

Hopp, egy Larafej:
http://i.imgur.com/a7JR1NO.jpg

Shantytown másképp:
http://i.imgur.com/jSwYN4D.jpg

Majd Rescue-n összefutottunk flavioval, egy jópofa csalóval, mindenki nagyon szerette:
http://i.imgur.com/eMAr5uA.jpg

A végén tényleg 6 vs 1 volt, egymást nem öltük, flaviot viszont igen.:clown:
Aztán jött még valaki, aki korábban a privát Rescuekban is volt, látta, flavio mit művel, ő is ugyanolyan brutál módon elkezdett csalni (https://www.youtube.com/watch?v=pbEaJlShrxA).

Amikor ez a 2 végre megunta az egészet, elkezdtünk suicide jumpolni mindenhonnan.
http://i.imgur.com/Cjv5767.jpg

A toronyból nem sikerült... hogy miért? Az a pózna a jobb oldalon nem néz ki valami jól, hogy a következő pillanatban mi történt, ki lehet találni.:D
http://i.imgur.com/SNCUGbq.jpg

Ééés ez nem az én képem, de nem tudtam rendesen lekapni:

> Beach Sandwich < (http://cloud-3.steampowered.com/ugc/3314955328814115230/345A8194BD3F3EE2854EF980AFBE74B2F65F7AE1/)

Ez se volt semmi, főleg, amikor hopp, bocsika, véletlen lelöksz valakit. Vagy hátulról bekészítik a gránátvetőt. xD

Jók ezek a DLC térképek :D Teggnap is volt egy csaló, nem lehetett kinyírni s mikor kiírtam hogy van egy csaló már meg lehetett ölni :D

Roli
2014-04-06, 12:34
Általában nyomon követem a multis screenshotjaitokat, és mindig röhögök, hogy milyen jól elvagytok, és milyen jó csapat alakult ki. :D
Már a zsigereitekben van a multi. :D
------

Köszi Matie, volt már 19 is, csak épp az utolsó pillanatban nyírt ki valaki -,-
http://i.imgur.com/jMTvmyt.jpg

Mikor megölt, akkor kb. így éreztem:
http://i.imgur.com/UH7dTF0.jpg

drlecter
2014-04-06, 15:26
Roli: na ezek után SEMMILYEN kifogást nem fogadok el tőled ha játszani hívlak/unk, jönnöd kell, kész, punktum! :) Egyébként gratula, tudsz te ha akarsz! :D

Matie: nem tudom ki volt az első, aki utánad ment, engem szinte 2 mp eltéréssel hívott Tomee és Moy :p Ebből is látszik, hogy mennyien szeretik Matiet! :D :D :D A hátulról jövő gránátok többségét nekem kell megköszönni. ;)

Flavio nekem régen a "barátom" volt, sokat játszottam vele, de akkor még nem csalt - vagy ügyesen leplezte :) Azóta? Pfff, minden ami szemszájnak ingere! :(

Crash: szerezd be a dlc mapokat, nem fogsz csalódni bennük :D

Pár képet töltöttem már fel, de idővel lesz majd több is:


http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246138153
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246138220
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246138402
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246138552
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246162975
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246163112
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246163337

CrashHungarian98
2014-04-06, 16:42
Épp most találkoztam ezzel a Flavioval s ugyanazt csinálta, mint a videóban... xD

http://oi61.tinypic.com/10fqdzc.jpg
Szerencsém volt, nem vett észre :p

Roli
2014-04-06, 18:01
Roli: na ezek után SEMMILYEN kifogást nem fogadok el tőled ha játszani hívlak/unk, jönnöd kell, kész, punktum! :)

Az jó kifogás, hogy már legalább 20x elmondtam, a gépemen a multi olyan, hogy úgy befagy, hogy mire kifagy, már csak azt látom, hogy 10x megöltek?! :eek: :vlol:

drlecter
2014-04-06, 18:10
Az jó kifogás, hogy már legalább 20x elmondtam, a gépemen a multi olyan, hogy úgy befagy, hogy mire kifagy, már csak azt látom, hogy 10x megöltek?! :eek: :vlol:

Tudom, mondtad már, de állj hozzá pozitívan, vagy mondj rá valamilyen bűbájt, legrosszabb esetben tényleg küldöm azt a gépet... :D


Szerk.: itt az újabb dózis

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246741138
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246741161
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246741191
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246741216
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246741354

YzaaA
2014-04-07, 18:24
Én is élvezném a multit:D Jól nyomjátok: Kár h én nem tudok veletek :| De majd egyszer talán:D
Addig is jó szórakozást :)

drlecter
2014-04-07, 20:13
Köszi:D Remélem mihamarabb találkozunk...

YzaaA
2014-04-07, 20:33
Én is remélem :D

drlecter
2014-04-08, 00:43
Akkor egy újabb dózis:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246918157
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246918195
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246918232
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246918290
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=246918453

:D

Szerk.: még egy eresztés

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=247506745
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=247506789
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=247506831
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=247506868

Matie
2014-06-14, 01:43
Köszi Matie, volt már 19 is, csak épp az utolsó pillanatban nyírt ki valaki -,-
http://i.imgur.com/jMTvmyt.jpg

Mikor megölt, akkor kb. így éreztem:
http://i.imgur.com/UH7dTF0.jpg

Loool :vlol:

___________

Hát ez meg... :vlol: Pedig azt hittem, több, mint egy év után már nem lepődök meg semmin.

http://i.imgur.com/FdyHmZy.jpg

http://i.imgur.com/EZs3Ycn.jpg

Annyira elcsodálkoztam, hogy egy perc alatt vesztettünk, de nem érdekelt :'D

YzaaA
2014-06-15, 19:15
O_o Ez elég érdekes, hogy csináltad? xD

Matie
2014-06-15, 19:23
Painttel... izé, bár tudnám. :D Néha elég érdekes dolgokat produkál, a fekete fejű Lara (http://i.imgur.com/1LvQ64q.jpg) és ez a kedvencem:

http://i.imgur.com/nBSeaYR.jpg

:'D

YzaaA
2014-06-15, 19:24
Mother of Tomb Raider :OO

drlecter
2014-07-01, 16:19
Tegnap volt szerencsém ismételten konstatálni, hogy ez a játék még mindig meg tud lepni! :jumper::jumper::jumper:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=279383279
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=279383341
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=279383384
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=279383439

Robbie
2014-07-01, 16:23
http://i.imgur.com/nBSeaYR.jpg

Még jól is nézz ki :eek:

CrashHungarian98
2014-07-21, 21:44
Üdv! Mit szólnátok ha összegyűlnénk pár privát meccsre innen fórumról így magyarok? :D (PC) Aki akar felvehet steamen: xycrashyx98

zsolt
2014-07-21, 22:28
Annyira elcsodálkoztam, hogy egy perc alatt vesztettünk, de nem érdekelt :'D

Valami súlyos probléma lehet a videókártyáddal v. a driverével :D

Matie
2014-07-22, 00:02
Másoknál is előfordulnak ilyenek, de igen, ebben biztos vagyok. Sokszor crashel a driver (főleg TR, Sony Vegas miatt), ma megint a TR ölte meg, kék halál lett belőle. Nem jó laptopon játszani... :/

Thak
2015-04-28, 13:43
Feltoltam a képemet Steamre, és még midnig megy a TR multi. Meg is lepődtem, hogy rescuet is sikerült játszani, pár órán keresztül. Nem gondoltam volna, hogy két év után is marad ember. Örülök, hogy így van, mert jó szórakozás volt :D

OSZRichard
2015-04-28, 17:19
Tényleg meglepő, mert nagyon sok - akár jobb - multis játék van, de ez bizonyítja, hogy a sorozatnak vannak rajongói. :)

Matie
2015-07-20, 13:42
Egészen meglepődtem, mostanában szinte mindig találok DLC-s meccset. Pár hónapja csak a leárazások környékén lehetett találni nagy nehezen, persze most is többnyire csak Team Deathmatch kategóriában. (Ha bárki szeretné kipróbálni a DLC-s pályákat, vagy akár egy sima meccset szeretne játszani, nyugodtan vegyetek fel Steamen (http://steamcommunity.com/id/anapenka), szívesen küldök meghívót meccsbe.)

És kb. egy éve csücsül a raktáramban feleslegesen egy Silverballer (http://store.steampowered.com/app/208795/) és az Aviatrix ruha (http://store.steampowered.com/app/208807/), az előbbi multiban kifejezetten hasznos, az egyik leghatékonyabb pisztoly. Nekem már megvannak, így szívesen odaadnám valakinek, ha esetleg kellenének, nyugodtan írjatok üzenetet. :)

laci92
2015-12-28, 13:50
Köszi Doki! Tök jó kép lett :D És köszönöm a megannyi jó meccseket is, no meg a sok tanítást! Nem is gondoltam volna, hogy ennyi mindenre oda kell figyelni benne :eek:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=585747845

drlecter
2015-12-28, 16:17
Köszi Doki! Tök jó kép lett :D És köszönöm a megannyi jó meccseket is, no meg a sok tanítást! Nem is gondoltam volna, hogy ennyi mindenre oda kell figyelni benne :eek:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=585747845

Köszönöm :) Jó kis ffa volt :p És tisztelem a kitartásodat! Mert hát ez is kell ehhez, emlékszem én sem voltam pro benne (most is csak max közepes szinten mozgok), nagyon sok hónapon át az volt az átlag statisztikám, hogy 2 kill és 10 death :D Nagyon sok türelem és kitartás kell ahhoz, hogy valaki a nulláról kezdve eljusson egy elfogadható szintre. Sajnos sok esetben csak a nyavalygás megy. Ha lelőnek valakit ötnél többször egy meccs alatt, akkor fogja magát és kilép, majd megy a "sz@r játék"-duma.
Egyszer még régen segédkeztem egy fiatal srác barátnőjének a gyakorlásban. Nem ő volt a legügyesebb játékos, de azért nem lett volna annyira nagyon elveszve, ha nem adja fel. Csak hát folyamatosan ment a nyenyere meg a "de béna vagyok, minek játszok" szöveg. A végén odáig ment, hogy a srác megkért rá, hogy legyek már szíves hagyni magam, hogy legyen meg a sikerélménye :jumper:
Szóval türelem és kitartás!

Matie
2015-12-29, 21:20
Aki nem olyan játékokon edződött, mint pl. a Counter Strike, és még nem mozgott a kompetitív multiplayer mezején, tényleg nehéz dolga van. Korábban én se játszottam soha ehhez hasonlóval, úgyhogy nekem is nagyon új volt az egész. De szerencsére az újdonsült multisok is könnyen feltalálhatják magukat, a lehetőségek adottak - csapdákat lehet felállítani, taposóaknákat elhelyezni, kezdetben én csak ezekkel tudtam bárkit elkapni. Más játékosoktól is ellestem pár trükköt, ezek is hasznosak lehetnek: felállított kötélcsapdába taposóaknát vagy lőszeres dobozt helyezve szinte biztos halál, ha a kötélben fennakad valaki, és csak les, hogy mi a fene történt. :D A szuperfegyverekkel (http://www.tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1094&Itemid=79)szintén könnyebb, én konkrétan a versenyíj által tanultam meg, hogy is kell használni az íjat.

Szóval türelem tényleg kell hozzá, és abból nagyon sok egyrészt, mert nagyon bugos a játék, másrészt pedig ömlesztve vannak a tapasztalt játékosok a kezdőkkel, így a kezdőknek valóban hamar elmegy a kedvük az egésztől. De megéri próbálkozni, idővel egyre jobban fog menni. Az külön tetszik, hogy ha nehéz helyzetbe kerülsz, kénytelen vagy kitalálni valami stratégiát, ami fekszik. Régen nagyon idegesítettek az íjászok, a pálya másik végéből simán lekaptak, nekem meg nem ment az íjászkodás. Fogtam egy shotgunt, megkerültem őket a pályán, föld alatt illetve arról, amerre épp nem figyeltek, és hátulról olyan könnyű volt lekapni őket, hogy csak na. :)

Kezdetben a Rescue és a Cry for Help azok a játékmódok, amelyekben kezdőként a legtöbb eredményt lehet elérni, és a legjobban lehet szórakozni. (Én addig utáltam a multit, amíg Thak meg nem mutatta, hogy is működnek ezek a játékmódok, onnantól kezdve nagyon élveztem a dolgot.) Rescue-ban a medipackek szállításával sok XP-t lehet szerezni, a tapasztaltabbak közben megvédenek az ellenségtől. Ez kovácsolja össze a legjobban a játékosokat is, mert a csapatmunka és a taktika itt tényleg fontos lehet.
2 éve volt egy összeszokott társaság, akik minden este csináltak privát Rescue-t, ahova volt, hogy egy órát kellett várni, mire bejutott az ember. Na az egy élmény volt mindig, kiegyenlített csapatokkal, jó társasággal. Mára már sajnos szétesett a csapat, de a játék megjelenése után majdnem 3 évvel még mindig lehet találni jó meccseket. Nem sokat, de lehet, és az nem semmi.

A másik dolog, ami beleszólhat abba, ki mennyire jó az az, hogy milyen géped van. Nagyon nem fair, de 30 és 60 FPS között ég és föld a különbség. A csákány gyorsabb, a célzás jóval könnyebb, sokkal gördülékenyebb az egész, és ez nagyon erősen kiütközik. Ilyen szempontból a konzolosok jártak jól.

Van, aki "csal" is a csákánnyal, és 200 FPS-en így tolja és kaszabol le mindenkit: https://youtu.be/XIDmxvs2MMg Elég röhejesen néz ki :D

drlecter
2015-12-30, 20:21
Aki nem olyan játékokon edződött, mint pl. a Counter Strike, és még nem mozgott a kompetitív multiplayer mezején, tényleg nehéz dolga van. Korábban én se játszottam soha ehhez hasonlóval, úgyhogy nekem is nagyon új volt az egész. De szerencsére az újdonsült multisok is könnyen feltalálhatják magukat, a lehetőségek adottak - csapdákat lehet felállítani, taposóaknákat elhelyezni, kezdetben én csak ezekkel tudtam bárkit elkapni. Más játékosoktól is ellestem pár trükköt, ezek is hasznosak lehetnek: felállított kötélcsapdába taposóaknát vagy lőszeres dobozt helyezve szinte biztos halál, ha a kötélben fennakad valaki, és csak les, hogy mi a fene történt. :D A szuperfegyverekkel (http://www.tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1094&Itemid=79)szintén könnyebb, én konkrétan a versenyíj által tanultam meg, hogy is kell használni az íjat.

Szóval türelem tényleg kell hozzá, és abból nagyon sok egyrészt, mert nagyon bugos a játék, másrészt pedig ömlesztve vannak a tapasztalt játékosok a kezdőkkel, így a kezdőknek valóban hamar elmegy a kedvük az egésztől. De megéri próbálkozni, idővel egyre jobban fog menni. Az külön tetszik, hogy ha nehéz helyzetbe kerülsz, kénytelen vagy kitalálni valami stratégiát, ami fekszik. Régen nagyon idegesítettek az íjászok, a pálya másik végéből simán lekaptak, nekem meg nem ment az íjászkodás. Fogtam egy shotgunt, megkerültem őket a pályán, föld alatt illetve arról, amerre épp nem figyeltek, és hátulról olyan könnyű volt lekapni őket, hogy csak na. :)

Kezdetben a Rescue és a Cry for Help azok a játékmódok, amelyekben kezdőként a legtöbb eredményt lehet elérni, és a legjobban lehet szórakozni. (Én addig utáltam a multit, amíg Thak meg nem mutatta, hogy is működnek ezek a játékmódok, onnantól kezdve nagyon élveztem a dolgot.) Rescue-ban a medipackek szállításával sok XP-t lehet szerezni, a tapasztaltabbak közben megvédenek az ellenségtől. Ez kovácsolja össze a legjobban a játékosokat is, mert a csapatmunka és a taktika itt tényleg fontos lehet.
2 éve volt egy összeszokott társaság, akik minden este csináltak privát Rescue-t, ahova volt, hogy egy órát kellett várni, mire bejutott az ember. Na az egy élmény volt mindig, kiegyenlített csapatokkal, jó társasággal. Mára már sajnos szétesett a csapat, de a játék megjelenése után majdnem 3 évvel még mindig lehet találni jó meccseket. Nem sokat, de lehet, és az nem semmi.

A másik dolog, ami beleszólhat abba, ki mennyire jó az az, hogy milyen géped van. Nagyon nem fair, de 30 és 60 FPS között ég és föld a különbség. A csákány gyorsabb, a célzás jóval könnyebb, sokkal gördülékenyebb az egész, és ez nagyon erősen kiütközik. Ilyen szempontból a konzolosok jártak jól.

Van, aki "csal" is a csákánnyal, és 200 FPS-en így tolja és kaszabol le mindenkit: https://youtu.be/XIDmxvs2MMg Elég röhejesen néz ki :D

Uh az a kötélcsapda+lőszeres doboz nagyon szemét trükk, főleg ha közbe beállsz úgy, hogy jó rálátásod legyen a kötélre, majd ha jön az ellenfél és csak átugorja a kötelet mondván majd átállítom én a kart sunyiban, akkor csak szétlövöd a kötelet és bamm XD
Rescuet nagyon ajánlom a kezdőknek, mert a kitek adta xp-k által hamarabb tudják unlockolni a jobb fegyvereket és képességeket, amivel sokkal könnyebben vehetik fel a versenyt az erősebbekkel. Sajnos az autobalance fabatkát sem ér, kár hogy erre nem figyeltek :(
Amúgy mind a négy játékmódnak megvan a maga szépsége, nekem mind a négy tetszik valamiért. Nagyon sokan nem szeretik például a Free For All-t, amiben mindenki mindenki ellen van, pedig egy jó csapattal nagyon pörgős és kompetitív tud lenni. Na persze oda kell ám figyelni rendesen, mert könnyen lehet, hogy amíg becélzol valakit, kapsz egy tüzes nyilat a hátadba, miközben valaki egy fejlövéssel azonnal likvidál téged, de közben egy másik játékos le akart csákányozni és már csak a robbanó bombás holtesteddel találkozhatott volna ha időközben nem robbantja fel őt dinamittal egy sarokba bebújt ember, akinek "gyávaságát" egy gránáttal jutalmazták...

Egyébként meg röhej, mert az a 200 FPS-es csávó szerint kb a multisok 3/4-e csaló LOL Pont ő beszél, aki ha vesztésre áll, nem várja meg a végét és kilép, vagy mindig úgy rakja össze a csapatokat az áthelyezéseivel, hogy totálisan unfair legyen - persze az ő javára :p

laci92
2016-01-07, 19:57
Matie, drlecter - köszi a tippeket, alkalmazni fogom majd ellenetek :p

ismeretlenismerős
2016-09-20, 19:52
Mivel szabadságon vagyok, így áldozni szerettem volna egy kis időt a Tomb Raiderre...nem hittem, volna, hogy senki sem játszik már a játékkal. (legalábbis, nem multizik.) Hogy ne is említsem a ToO -t, nem elég, hogy a játék két éve nem volt frissítve, de még játékos sincs.
Kárpótolt, a GTA V :D

OBig
2016-09-20, 19:59
Csak lesz valaki, aki lealáz a multiban. :) :p
Én sose multiztam, nem merek kiállni. :)

Matie
2016-09-21, 20:02
PC-n játszol vagy konzolon? Már eléggé megritkult a multis tábor így több, mint 3 év után, de még mindig vannak, akik játszanak - legalábbis PC-n biztos. :)

ismeretlenismerős
2016-09-24, 09:50
#PCMasterrace

(laptop :D)

Matie
2016-09-24, 18:35
Szuper! :D Hétvégenként estefele kicsit ráérek, ha van kedved, meg tudnálak hívni egy-egy meccsbe. Steamen itt (http://steamcommunity.com/id/anapenka) megtalálsz, ha nem tudsz felvenni, írj üzenetet, újabban egy bizonyos szint eléréséig nem enged barátokat felvenni. És ha van multihoz DLC mapod, akkor azokat kapcsold ki az Options - Matchmaking menüben, különben jóformán lehetetlenné válik, hogy meccset találj.

ismeretlenismerős
2016-09-25, 10:56
kész :)

Dodo
2017-02-16, 21:12
Sziasztok! Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Nekem is meg vannak a már korábbiakban említett Multiplayer kódok amelyeket egy könyvhöz kaptam de nem tudom aktiválni. PC-n játszok. Valaki tudna segíteni hol,hogyan kell aktiválni? Nagyon köszönöm a segítséget előre is :) .

Matie
2017-02-16, 22:09
Szia! :)

A Steam kliensen keresztül a fenti Játékok menüben a "Termék aktiválása a Steamen" menüpontot kell kiválasztanod. A feltételek elfogadása után tudod beírni a termékkódot.

Dodo
2017-02-16, 22:37
Szia! Sajnos ezt már próbáltam de valamiért érvénytelennek írja a kódokat. De nagyon köszönöm a gyors választ :)

drlecter
2017-02-16, 22:43
Szia! Sajnos ezt már próbáltam de valamiért érvénytelennek írja a kódokat. De nagyon köszönöm a gyors választ :)

Szia!

Biztos, hogy jól írtad be? Néha elég könnyű összetéveszteni a betűket és a számokat, például a 0-O-t.

Dodo
2017-02-16, 22:50
Szia!
Igen igen biztos szerencsére a kódomban nincsenek is ilyen karakterek :)

drlecter
2017-02-16, 22:54
Szia!
Igen igen biztos szerencsére a kódomban nincsenek is ilyen karakterek :)

Szia!

Igazán nincs mit. :)
Akkor ez egy jó kérdés. Honnan szerezted a kódokat? Ha más nem, akkor megpróbálhatsz írni a Square Enixnek, hátha tudnak segíteni!

Dodo
2017-02-19, 14:39
Szia!
Egy limitált kiadású 2013-a Tomb Raider végigjácásos könyvhöz kaptam a kódokat. Volt hozzá egy rövid aktiválási útmutató amit majd csatolok. Az angoltudásom nem a legfényesebb de az itt leírtak alapján jártam el mégis mikor a kódom kiváltására került a sor érvénytelennek jelezte. Írtam nekik levelet de azt válaszolták hogy ez nem az ő hatáskörük. Szóval nemértem.
128

drlecter
2017-02-19, 20:34
Szia!
Egy limitált kiadású 2013-a Tomb Raider végigjácásos könyvhöz kaptam a kódokat. Volt hozzá egy rövid aktiválási útmutató amit majd csatolok. Az angoltudásom nem a legfényesebb de az itt leírtak alapján jártam el mégis mikor a kódom kiváltására került a sor érvénytelennek jelezte. Írtam nekik levelet de azt válaszolták hogy ez nem az ő hatáskörük. Szóval nemértem.
128

Szia!

Steamen azokat a kódokat próbáltad aktiválni, amit e-mailben küldött neked a bradygames?

Dodo
2017-02-19, 21:31
Sajnos nem küldték el e-mailben a kódokat mert érvénytelennek tartották a kiváltás célját szolgáló kódokat amik a könyvbe voltak :( .

Dodo
2017-02-19, 21:39
Mondjuk ami még külön érdekes hogyha beírom a bradygames linket amit megadtak egy primagames nevű honlapra dob. Szóval nemtudom lehet hogy frissítették a honlapot és már nem foglalkoznak ilyen kódbeváltással. Én erre gondoltam mert a válasz e-mailben is azt írták, hogy ez nem az ő hatáskörük. Már nem tudom mire gondojak :kratz:

drlecter
2017-02-19, 22:28
Mondjuk ami még külön érdekes hogyha beírom a bradygames linket amit megadtak egy primagames nevű honlapra dob. Szóval nemtudom lehet hogy frissítették a honlapot és már nem foglalkoznak ilyen kódbeváltással. Én erre gondoltam mert a válasz e-mailben is azt írták, hogy ez nem az ő hatáskörük. Már nem tudom mire gondojak :kratz:

Sajnos nem tudom mi lehet a baj. Csak arra tudok gondolni, hogy régi a kód, és lejárt, amiatt írja érvénytelennek. Végül is a Reboot közel négy éves, ami érthető is, mert ha jól tudom, akkor általában egy évig szoktak érvényesek lenni a kódok, még a játékoknál is.

Zsolt_72
2017-02-20, 08:21
Sajnos nem tudom mi lehet a baj. Csak arra tudok gondolni, hogy régi a kód, és lejárt, amiatt írja érvénytelennek. Végül is a Reboot közel négy éves, ami érthető is, mert ha jól tudom, akkor általában egy évig szoktak érvényesek lenni a kódok, még a játékoknál is.

Szerintem is így van, azaz lejárt a kód beválthatóságának ideje.

Dodo
2017-02-20, 21:28
Hát kár :'( . Azért köszönöm a segítséget :) . Még megkpróbálkozok a Square enixneki írni.

drlecter
2017-02-20, 22:32
Hát kár :'( . Azért köszönöm a segítséget :) . Még megkpróbálkozok a Square enixneki írni.

Igazán nincs mit és sajnálom. :(
És jól teszed, legalább az esélyt megadod!

Player_Zsolti
2019-05-29, 18:59
Sziasztok!

Nemrég végigjátszottam a játékot és szeretném benne megcsinálni az összes achievment-t. Az a probléma, hogy sajnos a multiplayer halott, így vannak achik, amiket nem tudok egyedül összehozni. Két személy kéne még kb. akikkel a multiplayeres achievmenteket is megtudnám csinálni. Esetleg ha valaki tudna rajtam segíteni, akkor írjon rám. Köszönöm szépen előre is! :)