PDA

Teljes verzió megtekintése : Fortress Stonerock - The Adventure*By: Leif Melles (l.m.)



OBig
2012-12-26, 10:33
Fortress Stonerock - The Adventure

Készítő: Leif Melles (l.m.)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/12/fortress_stonerock_the_adventure.htm).


Story:

Lara véletlenül hallott a Golden Mask-ról, az Aranymaszk-ról. Kis kutatás után Lara már sejti hol lehet. Fortress Stonerocknál. Már azt is tudja, hogy kettő golyót kell megtalálnia, a Bullet Glory-kat, a Dícsőség Golyóit ahhoz, hogy beléphessen a Arena of Death-be, a Halál Arénájába. De a kutatásban nincs egyedül. Az ellenség már Fortress Stonerock-nál a Sziklaerődnél van, és előbb szeretné rátenni a kezét a kincsre. Larának vajon sikerül az álarcot előbb meglelnie?

Review:

Mikor elkezdtem eme kis szösszenettel játszani, nem gondoltam, hogy ilyen kellemes élményt fog nyújtani. Barangolásunk alatt, egy 3 szintes pályán mászkálunk, keresgélünk, kutatgatunk. A játék nem lineáris, azaz bármikor bárhová vissza tudunk jutni. Természetesen a megszerzett tárgyak, kulcsok arányában. Nagyon kellemes játékmenetet kapunk, rengeteg secret-tel, tárgyakkal. Játék nem túl vad. Ellenfeleink nem túl erősek. Találunk bőven fegyvert, medipack-ot, lőszert, rengeteget. Ellenfeleink pókok, denevérek, kutyák, botos emberek, néhány páncélos ember, sas, s ha a sors úgy hozza, 2 erős páncélos katona a legvégén. A leírt játékmenet, az én végigjátszásom, azaz elképzelhető, hogy más, más sorrendben játssza majd végig. Medipackunk is lesz bőven, de az életerőnk a pályaugrások alakalmával mindig feltöltődik, így szinte nincs is rá szükség.

Fegyvereink, pisztoly, nyílpuska (sima lőszerrel), Uzi, colt, és lézeres célzó a fegyverekre. 13 secret, 4 titkos kulcs és egy fősecret.

Jó szórakozást mindenkinek. (Duduska)