PDA

Teljes verzió megtekintése : Coyote Creek 2. By: Cowboy & EssGee & GMac & Titak



OBig
2012-12-04, 20:06
Coyote Creek 2.

Készítő: Cowboy & EssGee & GMac & Titak

A pálya magyarítva van. A fordítást készítette: Bogi

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/12/coyote_creek2.htm).

Story:

Csatlakozz Larához, fejtsétek meg együtt Coyote Creek titkait! Segíts neki kiszabadítani az apacsok főnökét, Sötét Felhő Főnököt. Indulj el a föld alatti apacs temetőn át, barlangokon keresztül, a legendás Arany Város felkutatására. Kalandod kanyonokon, felrobbantott hidakon át vezet, miközben evezned is kell, miközben apacs templomokon át elérsz Kellar-hoz, az atlantiszihoz, aki még Natlát is megvesztegette. Pusztítsd el az idegen származású aranykészítő gépeket, amik táptalajai a kapzsiságnak, kegyetlenségnek.

Review:

Miután letöltöttem, nagy várakozással indítottam a játékot, hiszen két nagy kedvenc pályaszerkesztőm műve is szerepelt benne. (Titak & George Maciver) A teljes játékot 4-en készítették. Cowboy & EssGee & Titak & George Maciver. A játék folyamán egy indián falu történetébe pillanthatunk be. Segítünk megszabadulni egy valós mítosztól. Van, ahol csak ügyességünk a legfontosabb, s van, ahol harcolnunk kell emberi, idegen, robotikus, misztikus, avagy naturalisztikus ellenségeinkkel. Játék lineáris, s a feladatok megoldásával haladhatunk előre. Akik nem szeretik a vad ugrabugrálást, azok gyönyörködhetnek a realisztikus tájképek látványában is. Fegyver, lőszer és életerőcsomag van bőven, amelyek a pályán előre haladva, és a titkos helyek felkutatásával egyre bővül. Megszerezhető fegyverek: Sörétes, Colt, Nyílpuska, Uzi, Magnum. Ellenségeink: Emberek, farkasok, kígyók, és egyéb misztikus lények. Sőt van egy főellenségünk is. Összesen 22 titkot kell megtalálnunk Összességében, kellemes kikapcsolódást jelentett. Nekem, a Kanyon, első játszáskor, idegesítően hosszúnak tűnt. (Duduska)

YzaaA
2012-12-04, 20:29
Nahát ez a review jól jött mert elakadtam:DKöszönjük a fáradozásokat:D

OBig
2012-12-04, 20:49
A review?
Akkor remek revjút írtál Duduska. :D