PDA

Teljes verzió megtekintése : 20x20x20 Competition: A Night at Ardhi's Sandscapes By Dennis Wigbers (TheTiger)



OBig
2012-12-01, 07:46
20x20x20 Competition: A Night at Ardhi's Sandscapes

Készítő: Dennis Wigbers (TheTiger)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/12/a_night_at_ardhi_s_sandscapes.htm).


Story:

Miközben a "Many Worlds One Sky" storymat épitettem egy pálya túl nagy lett és 4 alrészre kellett felosztani. Egy nyilt bejárható világú pályának 4 alpálya egyszerüen túl sok és még én is eltévedtem benne. Szóval úgy döntöttem hogy egy részt kiveszek és ebböl csinálom a 20x20x20 pályámat. Szóval ez nagyrészt olyan dologból van ami jövőbeli pályáimon fog feltünni.
A pálya egy "Ardhi" nevű szürreális bolygón játszódik amit az ősi Földi istennő Ardhi teremtett. Eredetileg Larának meg kellett volna találnia az utat a következő világba hogy harcoljon a Pegasus Galaxis szabadságáért lovagok egy csoportja ellen akik úgy hivják magukat "A Vas Vihar".
Szóval ennek a pályának a neve "Sandfalls - Ardhi's Dungeons" Ahol Larának meg kell találnia Ardhi Oltárát ahol a kapcsolat terme található más további világokhoz.


Review:

Annyi a változatosság ezen a kis pályán hogy nem is hittem volna hogy 20³be belefért. És tényleg nem, a fórum szerint az épitő két kockával túllépte a keretet, de a konszenzus az volt hogy ilyen kicsire nem adunk. Az első dolog ami azonnal feltünik hogy egy erősebb gravitációjú bolygón járunk, előfordult már korábban hogy épitők hozzányultak a gravitációhoz de mindig gyengébbé tették ami látványos nagyobb ugrásokat tett lehetővé. Tudomásom szerint ez az első eset hogy valaki a másik irányba módositotta és nagyon örülök neki mert ezzel emelhető a nehézségi fok, a már természétünkké vált beidegződések felülvizsgálatára van szügség, úgymint átugrandó távolságok és magasságok felmérése, remek ötlet, új szint hoz a játékba. De az épitőnek jól meg kell tanulnia a saját fizikáját mert néhány helyen le lehet vágni. Egy nagyon hatásos flipmap amikor kikapcsoljuk a hőpajzsot, legalábbis szerintem az volt figyelembe véve azt a szörnyeteg csillagot odafent. A havazás látszólag szobahőmérségleten is tetszett, elvégre más a gravitáció, más a légnyomás, különben se mondta senki hogy az viz hó. Jó a zene, főleg a lebegő szigetek szekciónál, de a hangerőt kicsit lejjebb lehetett volna venni hogy a zene szép aláfestés maradjon, ne tolakodjon az előtérbe mint az újabb hivatalos játékokban. A harmadik sárkánykánál eldobtam a billentyűzetet, ez szép volt. Igazán élvezetes időtöltés volt és nagyon várom a teljes játékot.(Akcy)