PDA

Teljes verzió megtekintése : Waverly Hills Sanatorium by Thibaut (911)



OBig
2012-11-22, 20:13
Waverly Hills Sanatorium

Készítő: Thibaut (911)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/12/waverly_hills_sanatorium.htm).

Story: Lara Croft hallott egy régi szanatóriumról ahol egy régi festményt tartanak. Senki sem akar oda menni a városi legenda és az állítólagos szellemek miatt akik ott élnek. A Louvre megkérte hogy találja meg a festményt nekik. Lara Croft nem igazán hisz a szellemekben.

Review: Egy kisértetiesnek szánt pálya túlzásba vitt sötétséggel és jópár kezdő hibával, úgymint a világvége, hiányzó hangok, vékony falak, tárgyak neve az inventoryban beleértve a küldetés célját jelentő festményt is a végén, a semmiböl megjelenő kuka, rossz szekrény nyitás anim, pár rossz trigger a vége felé, a szekrényekbe szánt pickupok csak elöttük vannak a földön. Ez amúgy fényt derített egy jópofa engine bugra ami nekem új volt, hogy az ilyen tárgyakat meg lehet sokszorozni, mikor kinyitsz egy szekrényt mindig megkapod az összes ilyen szekrényesnek szánt pickupot a szobából. Kevés ellenfél. Vannak érdekes megoldások mint az önjáró tolókocsi, feliratok, ügyesen alkalmazott hangok pl Lara megjegyzései, az épitkezés is jó. Sajnos a pálya nagyon sötét, szó szerint a teljes játékidőt flare-el a kézben töltöttem volna, még azokban a szobákban is ahol ég a lámpa, igy inkább feltoltam a gammát ami kicsit kimosta a szineket. A kisérteties hangulatot máshogy is el lehetett volna érni, nem csak frusztráló mindenhol jelenlevő sötétséggel. Továbbá a story nem lett rendesen kidolgozva, az alap történet majd a notesz sokkal több feltárandó rejtélyt igért mint amit végül kaptunk. Összességében azért igéretes próbálkozás hiszen láthatunk kreativ megoldásokat, főleg a hangok terén de a statikus objektumokat is jól választotta és helyezte el a készitő. A játékmenet lehetett volna fűszerezettebb, kevesebb sötétség és egy alapos béta teszt, ezek hiányoztak egy jó pályához. (Akcy)

(A helyesírást, és a formátumot Akcy készítette)