PDA

Teljes verzió megtekintése : Resident Evil



Robbie
2012-07-12, 18:47
Közkívánatra Resident Evil topik! :)

http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/resident.jpg

A Resident Evil (Japánban: Biohazard) egy japán túlélőhorror-videojáték.
Később filmadaptációk, könyvek, képregények, akciófigurák is készültek a sorozat és szereplői alapján.
A játékokat a Capcom fejlesztette és Mikami Sindzsi tervezte.
A játékokra nagy hatással volt George A. Romero „Dead”-sorozata, az eredeti Alone in the Dark videojáték-sorozat és a Nintendo Entertainment Systemre írt Sweet Home.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Resident_Evil_(sorozat)

Caroline
2012-07-12, 18:55
Jaj de jó!:)Resi topic.

Na akkor én írok is ide, meg tudja nekem mondani, hogy az új resi anime mikor jelenik meg idehaza
ez a címe: Resident Evil Damnation(kárhozat).
köszike előre is

Ting
2012-07-12, 19:03
Jaj de jó!:)Resi topic.

Na akkor ín írok is ide, meg tudja nekem mondani, hogy az új resi anime mikor jeenik meg idehaza
ez a címe: Resident Evil Damnation(kárhozat).
köszike előre is

Hazai megjelenésről nem tudok, viszont Japánban 2012. október 27-én fog debütálni, tehát esélyes hogy mi már csak jövőre láthatjuk, vagy nagyon év vége felé.

Caroline
2012-07-12, 19:11
Hazai megjelenésről nem tudok, viszont Japánban 2012. október 27-én fog debütálni, tehát esélyes hogy mi már csak jövőre láthatjuk, vagy nagyon év vége felé.

köszi

Kacsa
2012-07-12, 19:16
Dejó, Resi topic! :D
Na, akkor mesélek:
én is nagyon szeretem a Resi játékokat, főleg a régebbieket. Az újak is nagyon jó (ismétlen NAGYON jó) akciójátékok) de túlélőhorror elemeket nem véltem bennük felfedezni. :floet: de aki szereti a jó sztorival rendelkező, minőségi, akciójátékokat, kötelezőek neki. :))
Kedvenc Resi részem a REmake. a legfélelmetesebb Resi rész, és hogy őszinte legyek, az egyik legfélelmetesebb játék is. :) (na, azért nem olyan Amnesia-szinten, persze. :D az a játék más tészta, de említésre mindenképp méltó: ide, ebbe a topicba elég lesz róla annyi, hogyha szereted a horrort, és nem játszottál az Amnesiával, te NEM ismered az igazi horrort. ennyi. :P)
amúgy a legelső Resident Evilem a Resi 4 volt, hát nagyon tetszett. :) Regenerátorok........ bwááááááhh. :clown:
kedvenc karakterem meg Ada. Ada Wong.
http://sandbox.yoyogames.com/extras/user/image/san2/997/358997/thumb/lol_face.jpg?1293949573
Igen CrashH, ezt csak NEKED írtam. :clown: :jumper: :D

CrashHungarian98
2012-07-12, 20:58
:D Nah akkor én is le írom a Resivel való kapcsolatom :clown: Kedvenc részem a RE2 és a kedvenc karim Claire. :D Játszottam már az össze sszámos résszel az 1el és a 3al csak belelestem. A RE4et kivégesztemj a 2t is Leonnal is Claireel is. A Resi 5öt abbahagytam Jill után mert nagyon unalmasnak tartom. a Resi 6ról ne is beszéljünk......

YzaaA
2012-07-12, 20:58
Nekem is az volt életem legelsö Resi-je:D
És most hogy megismertem a Resi 2-öt most már az a kedvenc részem^^
Hihetetlen jó rész, nagyon tetszik:D
Crash-al mostt csinálunk vidit rolla:clown:

Caroline
2012-07-13, 08:02
Az tök jó!
amúgy nagyon jó a végigjátszásaitok(tr5,tr4). :):cool:

CrashHungarian98
2012-07-13, 11:15
Dejó, Resi topic! :D
Na, akkor mesélek:
én is nagyon szeretem a Resi játékokat, főleg a régebbieket. Az újak is nagyon jó (ismétlen NAGYON jó) akciójátékok) de túlélőhorror elemeket nem véltem bennük felfedezni. :floet: de aki szereti a jó sztorival rendelkező, minőségi, akciójátékokat, kötelezőek neki. :))
Kedvenc Resi részem a REmake. a legfélelmetesebb Resi rész, és hogy őszinte legyek, az egyik legfélelmetesebb játék is. :) (na, azért nem olyan Amnesia-szinten, persze. :D az a játék más tészta, de említésre mindenképp méltó: ide, ebbe a topicba elég lesz róla annyi, hogyha szereted a horrort, és nem játszottál az Amnesiával, te NEM ismered az igazi horrort. ennyi. :P)
amúgy a legelső Resident Evilem a Resi 4 volt, hát nagyon tetszett. :) Regenerátorok........ bwááááááhh. :clown:
kedvenc karakterem meg Ada. Ada Wong.
http://sandbox.yoyogames.com/extras/user/image/san2/997/358997/thumb/lol_face.jpg?1293949573
Igen CrashH, ezt csak NEKED írtam. :clown: :jumper: :D

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2011/110/0/6/shadowleggy_ada_by_nikk5i-d3efefy.gif :D

tombraidermaster1996
2012-07-13, 19:27
Nekem a Resi4 volt az első amivel játszottam, nos egy 5 perc alatt meguntam, a többivel nem játszottam még de szívesen kipróbiznám őket, legalábbis az 1 től 3ig meg a kiegeket. Amúgy a. REmake az mikori? Nagyon új? Ám a Sonic sorozatot ki szereti még rajtam kívül? :D :offtopic:

YzaaA
2012-07-13, 19:47
Nekem a Resi4 volt az első amivel játszottam, nos egy 5 perc alatt meguntam, a többivel nem játszottam még de szívesen kipróbiznám őket, legalábbis az 1 től 3ig meg a kiegeket. Amúgy a. REmake az mikori? Nagyon új? Ám a Sonic sorozatot ki szereti még rajtam kívül? :D :offtopic:

Meguntad 5 perc alatt?????Nem vagy a fiamxDDD
A 2-est probáld ki az a legjobb;)Ésm a 3-ast is:DAz új részek már nem olyan jók:rolleyes:

tombraidermaster1996
2012-07-13, 20:19
Meguntam azonnal a RE4et, olyan unalmas... A többit meg vhogy bészerzem aztán kipróbizom. :)

YzaaA
2012-07-13, 20:43
Meguntam azonnal a RE4et, olyan unalmas... A többit meg vhogy bészerzem aztán kipróbizom. :)
Nem is unalmas!!Tök jó:DA Resi5 na az aztán unalmas....:rolleyes:
Legyen is úgy;)

CrashHungarian98
2012-07-13, 23:41
A Resi 4 az utolsó RE játék számomra! :p Utána már a többi sz*r.

Robbie
2012-07-14, 08:48
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M3Y_WeDLhy0

Kacsa
2012-07-14, 09:10
tök jó ez a trailer. :)

Caroline
2012-07-14, 09:35
Aha, nekem is teszik, nagyon remélem nálunk is idén lesz bemutatva legalább is jó lenne és nem kellene a jövő évet megvárni.

YzaaA
2012-07-14, 10:29
Nagyon tetszik:D
Már várom:)

tombraidermaster1996
2012-07-14, 11:09
Nekem nagyon felkeltette az érdeklődésemet a Resi sorozat. :) Kezdem megszeretni. :) De az is biztos, hogy ezt nézni fogom ha kijön magyarul. :) :D
A Kaptár filmeket meg kifejezetten imádtam. :) Ez meg nagyon érdekel, nagyon jól néz ki eddig. :)

Robbie
2012-07-14, 12:55
Sokan utálják a "Kaptár" filmeket de én imádom, van benne valami ami megfogott így kövi részt is moziban nézzem meg 3Dben!
Afterlife 3Dben nagyon ott volt :D( Ezúttan is Roli remélem akkor a környéken jársz mert elrángatlak Resi5re :D)

tombraidermaster1996
2012-07-14, 12:57
:D De amúgy a Kaptár meg a Resi ugyan az, csak a Kaptár az a filmes adaptációja a játéknak, ugyan úgy, mint a TR Movie adaptációk is. Nem? :)

Caroline
2012-07-14, 13:03
DE ugyanaz, ezt a címet mi adtuk neki mármint aki szinkronizálta, helyes fordítása ez lenne: 'A gonosz lakóhelye' csak ez a fordítás nem dizájnos és tetszetős szerintem ezért lett ilyen gagyi címe hogy kaptár.

tombraidermaster1996
2012-07-14, 13:38
Pedig a Resident Evil magyarban is jobban hangzana, mint a Kaptár. :) De mért pont Kaptár? Ezen vagyok pöppet megakadva. XD

Kacsa
2012-07-15, 01:42
Sokan utálják a "Kaptár" filmeket de én imádom, van benne valami ami megfogott így kövi részt is moziban nézzem meg 3Dben!
Afterlife 3Dben nagyon ott volt :D( Ezúttan is Roli remélem akkor a környéken jársz mert elrángatlak Resi5re :D)

én is imádom, közünk ugyan nincs a játékhoz de filmről van szó, nem játékról. :D nagyon jó akciófilm-franchiset hozott létre az a Paul W. S. Anderson, vagy ki. :D Milla már csak hab a tortán. ^^
kíváncsi leszek majd a Resi5 filmre, szeptemberben debütál. :)
TRMaster: azért Kaptár, mert a legelső rész egy titkos Umbrella-laborban játszódott, egy hatalmas, földalatti, méhkaptár alakú laborban (a labor neve is angolul The Hive, azaz magyarul: A kaptár. :))
csak persze a 2., 3., és a 4. filmek már egyáltalán nem szólnak semmiféle kaptárról, szóval..... :floet: a magyarok sz@rok az angol filmek címeinek fordításában. :P
inkább lett volna "Gonosz Városlakó", mint ez. xDDD

tombraidermaster1996
2012-07-15, 09:58
Az egyre nem nagyon emlékszem, mert régen láttam. Amúgy a címeknél tényleg idióta a fordítás...

CrashHungarian98
2012-07-15, 10:24
:offtopic: Még jó hogy a Tomb Raidert meghagyták úgy ki tudja milyen hülyeségre fordították volna :D

tombraidermaster1996
2012-07-15, 10:28
Mondjuk Sírrabló? XD Amúgy azt jelenti pontosan. :D

CrashHungarian98
2012-07-15, 10:47
Az jó de valami hülyeséget is kitalálhahatnak xD

tombraidermaster1996
2012-07-15, 12:08
Pl.? Lárrá Króftt Túúúúúmbb Rééééjjjjjdöööööörrrrrrrrrrrrrr. XD Sztem olyasmit találtak volna ki neki, hogy a Fíny Haromszüge. XDDDDDD

CrashHungarian98
2012-07-15, 12:25
Na de ez már off :offtopic:

tombraidermaster1996
2012-07-15, 12:29
Az, de hát na. XD

YzaaA
2012-08-17, 13:29
Vajon ez miért van??O.o
http://i49.tinypic.com/s42b60.png
1 csomót mentettem s nem mutatja, miért??:S

Hanna
2012-08-17, 13:42
Pasz. oda menti... Lényeg hogy fusson! XD

YzaaA
2012-08-17, 17:43
Há jóvan, de akkor is zavarxDRendesen nem tudok játszani miatta...:p

Caroline
2012-08-17, 18:42
lehet felülírja az előzőt nem pedig újat csinál

YzaaA
2012-08-17, 20:47
Nem nem nem az a baj, hanem az hogy tünik elxD
És ez csak Leon-nál Claire-nél nincsen:p
Mindig felülírom a mentéseim, szal nem aval van a gond:D

Elkezdtem a Claire-B-t, szerintem az lehetett volna az elsö sztori is, tényleg nagyon jó:D
Kaptam egy infinit Rocket Launchert, ami nagyon jó:D1 lövés és pápá Mister X xDDEddig már 4-et megöltem:p

Hanna
2012-08-27, 17:31
Mi a nyavalya az a F.D.A meg W.H.O. (Degeneration, film) XD Mondja a Claire.

Caroline
2012-08-27, 20:46
Na a W.H.O.:
Az Egészségügyi Világszervezet (World Health Organisation, WHO) az Egyesült Nemzetek Szervezetének egyik szervezete, a nemzetközi közegészségügy koordináló hatóságaként működik. Székhelye a svájci Genf városban található. (wikipedia)

F.D.A.: az meg ilyen gyógyszerekkel vagy mi a szösszel foglalkozik.

Hanna
2012-08-30, 19:12
AAA kösz caro!:D

YzaaA
2012-09-03, 18:27
Valaki nem tudja, hogy a Resi4-ben hogy lehet lehalkítani a zenét??Vagy eggyátalán lelehet??:vlol:

Hanna
2012-09-04, 09:20
Mevan Juci be tojtá?XDDDDDDDDDDD

YzaaA
2012-09-04, 10:18
Mé kelellet vóna??xDÉn csak kérdeztemxDD

Kacsa
2012-09-14, 20:57
Na valahogy most jelent meg a Resi Retribution. :) Majd egyszer megnézem. :D

YzaaA
2012-09-14, 21:12
Jaaaaj én is meg akarom nézni!!:jumper:

Roli
2012-09-14, 21:26
Na, mi holnap megyünk Miskolcra moziba megnézni a Resident Evil: Megtorlást 3D-ben, szóval ez ilyen "mini TR tali" lesz. :D

Akik ott lesznek: Michele, Domi, Domi barátnője, Robbie, Robbie haverja és én. :D

Robbie
2012-09-14, 21:27
Várom már :D

Robbie haverja. :D
Bojler :)

YzaaA
2012-09-14, 21:29
Ajj de jó nektek basszús, én meg nem tudok menni, mert nincs a közelben sehol mozi:(Meg szerintem nem is engednének be, mert plussz18 nem?xD

Kacsa
2012-09-14, 22:04
Na, mi holnap megyünk Miskolcra moziba megnézni a Resident Evil: Megtorlást 3D-ben, szóval ez ilyen "mini TR tali" lesz. :D

Akik ott lesznek: Michele, Domi, Domi barátnője, Robbie, Robbie haverja és én. :D

DEJÓ! :D na basszus, 3D-ben? :jumper: húúú az gec| jó lehet O___o
jó szórakozást! :jumper:
________________
ne aggódj Iza, én se moziba nézem. :( :D mondjuk Pécsen vagy Szegeden van mozi, aránylag közel, deee most éppen nagyon spórolok vmire. :angel:

YzaaA
2012-09-14, 23:15
DEJÓ! :D na basszus, 3D-ben? :jumper: húúú az gec| jó lehet O___o
jó szórakozást! :jumper:
________________
ne aggódj Iza, én se moziba nézem. :( :D mondjuk Pécsen vagy Szegeden van mozi, aránylag közel, deee most éppen nagyon spórolok vmire. :angel:

3D moziban még soha nem voltam, csak kupolásban németországban, de tök jó volt:D
A filmet majd valahonnan letöltöm, mert már annyira kivi vok rá, hogy azt már szavakba sem lehet önteni!:jumper:
Hát az én pénzemet hiába akarom sprórolni, mindig el kell költsem valamirexDDe sok sikert bármi legyen az:angel:

Robbie
2012-09-15, 19:27
Hatalmas a film :D
Egy jó NAGY fordulat is van benne :D:D

Robbie
2012-09-18, 12:11
Ma jön a Resi 6 demo kíváncsi vagyok már :D

YzaaA
2012-09-18, 14:46
én is eléggé, dehát nem fogom tudni kiprobálni:|Majd mond el, hogy milyen lett!!:D

Kacsa
2012-09-18, 15:30
Ma jön a Resi 6 demo kíváncsi vagyok már :D

na, majd egyszer letöltöm boxra :)

CrashHungarian98
2012-09-18, 20:42
Na megnéztem az új Kaptárt :D K*rva jó volt! :D De akkor Claire meghalt? :(

Roli
2012-09-18, 21:03
Na lehet engem utálni, de leírom a véleményem. :D

A Resi6 demó: sötét, unalmas, egyhangú, akció az egész, semmi félelem. Tucatjáték, gagyiság. Irányítás túl bonyolult a 4-hez és 5-höz képest. Sőt még bugos is a játék néhol.

A film: Három dolog tetszett benne: a zene, Jill és a 3D. Jól megírta egy kommentelő GameKapcson, ezt be is másolom, mert egyetértek vele. :)


Végignéztem. Nos, a véleményem:
0% hasonlóságot vélek felfedezni a film és játék között. Na jó, talán 3-4% a szereplők miatt, de csak a neveik miatt.
Nem tudom, mi volt ebben a részben a "megtorlás", de mindegy. Szerintem ez a rész a szánalom teteje... Komolyan, ki az az Alice? Minek kellett betenni a filmbe olyan főszereplőt, aki nem is szerepel a RE történelmében? Már az 1. részben is rüheltem, utálom hogy mindenki meghal csak ő nem. Meg mi az, hogy egy gép foglalja el a világot? Ez érthetetlen... Weskernek kéne a főgonosznak lennie, aki a messzi háttérből irányítja a szálakat, nem pedig segítséget kérni Alicetől, hogy mentse meg a ****üket. Meg az egész film egy helyszínen játszódott, ez is borzalmas volt. Az ellenfelek siralmasak... A Las Plagas vírus le utánzása borzalmas...
1: Mivel még kifejletlen plaga-t adott be magának, kizárt hogy olyan gyorsan hatna. Kell várni egy ideig, hogy legyen valami hatása. Lásd RE 4 (játék)
2: Ha megjönne a hatása, akkor sem ilyen hatása lenne, mind a játékba. Itt is, lásd: RE 4.
3: Leon rosszul ejtette ki a Las Plagast. Aki nem hiszi, halgassa meg néhányszor újra.

És úgy van, ölessük meg Barryt! Meg Adát állítsuk be kis tehetetlen ribancnak, Leont pedig egy képzetlen Weskernek dolgozó embernek. Ez megy! De az már nem, hogy egy normális RE filmet összerakjanak, ááá, az már felülmúlja elképzeléseiket. Meg Jill is... Legalább a hajszínére figyeltek volna oda, de mindegy... Meg hol volt Chris, Claire? Ja, azok még a hajón meghaltak? Persze! Hogy is merészeltem megkérdezni, hogy mi történt a RE főszereplőivel, hogyan is mertem... A B.O.W mondjuk hasonlított, de hát... Azért egy ilyen nem hal bele egy olyan robbanásba... De mindegy... Meg milyen jó, hogy a zombik tudnak úszni! Váó! A zombik túlélték a robbanást, de a nagy erős B.O.W nem.
Tudnék én még írni néhány sort... De szerintem ti is tudjátok ezeket... Szóval elég lesz ennyi kritika.

Ja, és egy másik, ezzel is egyetértek :D :


Megneztem, egy rakat sz@r, motorozo autot vezeto gepfegyveres raketa lovoldozo zombiek? Fetrengtem :)))))) Amugy a legtobb jelenet a regi resze4kbol lett ki copy/paste-ezve, semmi eredetiseg, ja a vegen meg azok a repulo molylepkek es a posztapokaliptikus hangulat, na az vagot gerincre :D A leggagyib resz az osszes kozul, igenytelen, rohejes, otlettelen, story nulla, latszik hogy csak a kedveskejenek csinalta a rendezo a filmet, maskepp nem sokat szerepelne mozikban :P

YzaaA
2012-09-18, 21:18
Engem is idegesített Alice, hogy mindíg bele pofátlankodik a filmben, a játékban, meg semmi szó nincs rólla.
Meg még azon is meglepödtem, hogy nem Wesker a fö boss??O.oElvileg ö kéne az ú.n."Vörös királyné"(vagymiacsuda) helyett lennie a leggonoszabbnak.
Észre vettem azt is, hogy azokat a késes embörkéket,(amik az afterlifeban is benne voltak azt hiszem) a RE5-röl kopizták, meg azt a Salvador embökét, meg a katonákat 1 picikét.
Jill tényleg nagyon jó volt benne:)
Sajnáltam, hogy Ada-át elkapták(pont öt??Azt a rohat jó szuper kémet??) és tényleg olyan kis szerencsétlennek mutatkozott:|
De attól eltekintve a film nekem a 10 skálán 5-öst kap töllem:Pmert az efektek azért jók voltakxD

Robbie
2012-09-18, 22:03
Resi 5re akciót mondtak erre mi lesz XD de ettől függetlenül marha jó!
Leonos pályán 2x-3x volt horror ijesztgetés próba nem jött be de viszont a mozdulatok lenyűgözőek, tetszik a spontán kézzel lábbal való harc Leonos pályán nem is kellett lőni csak amikor kötelező volt.
Chrises pálya CoD ez a rész nem tetszett!
Másik palis pálya is jó volt akció shooter volt ez is de jobb mint a Chrises.
Marha jó 5letek vannak benne mint pl kettő összeérő halott ellenségből valami trutyi lesz ami átalakul... valamivé amit nehezebb megölni ez marha jó 5let, valamint Chrises pályán tetszett a több katona jelenléte valahogy emberibb lett az egész :)
Totyogós játékmenetnek ágyő még a felvehető tárgyakért sem gyúl ez viszont nem jó :(

Kacsa
2012-09-19, 15:49
nem haragszotok ha ezeket most nem olvasom el? :\ elfelejtettem mondani hogy nem akarok spoilert, és gondolom ezek tele vannak velük. :D

tom croft
2012-09-29, 11:22
énis megnéztem :D nekem nagyon tetszett egyik kedvenc filmem :D

YzaaA
2012-09-29, 11:35
Nekem a Damnation most a kedvenc CG filmem lett, halál komolya.Pár résznél már betegettem bele, hogy mi lesszxD
Tényleg nagyon jó lett, szerintem a 10-es skálan megérdemli a 10-et:D

Kacsa
2012-09-29, 18:03
Tényleg nagyon jó lett, szerintem a 10-es skálan megérdemli a 10-et:D

na és 100-ason? :D

YzaaA
2012-09-29, 18:15
na és 100-ason? :D

Töllem a 100-at is megkaphatná, annyira jó!!^^

Kacsa
2012-09-29, 21:27
Töllem a 100-at is megkaphatná, annyira jó!!^^

na és egy ezresen? :D

YzaaA
2012-09-30, 09:32
Kacsa, töllem a maximumot kapja meg!!:D

Roli
2012-10-02, 20:51
Szépen leszerepelt a Resident Evil 6, ami nagyon is érthető - már semmi köze nincs a horrorhoz, csak eszetlen lövöldözés az egész.
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/resident-evil-6

YzaaA
2012-10-02, 20:55
Tudtam, hogy ez lessz a Resi 6-ból...:rolleyes:

Kacsa
2012-10-03, 22:26
Szépen leszerepelt a Resident Evil 6, ami nagyon is érthető - már semmi köze nincs a horrorhoz, csak eszetlen lövöldözés az egész.
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/resident-evil-6

:DDDDDD
ÁÁÁÁJHÁJHÁJH :DDDDDD ROLI basszus feldobtad az estét :D:D:D:D:D:D:D
MEG-ÉR-DE-MEL-TED, CAPCOM! :D :P :P

amúgy remélem abbahagyják végre a resident Evil név megszégyenítését. az 5ös rész után abba kellet volna hagyni.
For the record, egy egy másik szériával is ugyanezt kéne tenni sztem... :D kussolj Kacsa.

OBig
2012-10-04, 06:05
For the record, egy egy másik szériával is ugyanezt kéne tenni sztem... :D kussolj Kacsa.

A Mario-ra gondoltál? :)

Kacsa
2012-10-04, 22:06
A Mario-ra gondoltál? :)

Hát, most, hogy mondod, igen. :D

Akcy
2012-10-05, 14:21
az 5ös rész után abba kellet volna hagyni
Hát szerintem már a 4es után.
Abból amiket olvastam róla ez a rész ugyanolyan cooperativ marhaság mint az 5 volt csak rosszabb irányitással, őszintén már kiváncsi sem vagyok rá. :(

Amúgy több sorozat neve is eszembe jutott amivel ugyanazt lehetne tenni. A TR talán, de csak talán, az új fejlesztő miatt kivétel lehet, hát reméljük.

CrashHungarian98
2012-10-05, 14:27
Szerintem is a 4 után kellet volna abbahagyni az 5ös nagyon unalmas :| 6ról ne is beszéljünk mondjuk még nem játszottam vele de gondolom milyen lehet...

Kacsa
2012-10-05, 19:19
Hát szerintem már a 4es után.
Abból amiket olvastam róla ez a rész ugyanolyan cooperativ marhaság mint az 5 volt csak rosszabb irányitással, őszintén már kiváncsi sem vagyok rá. :(

Amúgy több sorozat neve is eszembe jutott amivel ugyanazt lehetne tenni. A TR talán, de csak talán, az új fejlesztő miatt kivétel lehet, hát reméljük.

egy húron pendülünk mi Akcy, teljesen. :D

YzaaA
2012-10-05, 20:38
Hátöö...olvasgattam, 1 kicsit utánna, és annyi kritikát kapott, hogy tátva maradt a szám...Mondjuk megérdemelte, mert néztem végigjátszást, tisztára olyan Darkside Chronicles-es feelingje volt,ebbol csak annyit szürtem le, hogy na szevasz...:rolleyes:
A Resi4-nél tényleg abbahagyhatták volna,(mondjuk ott is van sok idegesítö rész Ashley-vel, de ö legalább nem pazaról löszert, mint az a buta Sheva,az volt a legmérgesítöbb a Resi5-ben) már a Resi5-ben csalodtam, hát már tényleg úgy éreztem, hogy a Resi6-ban is nagyot fogok csalódni...Hát nem??:DLogikus:P

Roli
2012-10-05, 22:57
Teljesen más téma, de emlékeztek még Andrea rajzára (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=952:tomb-raider-fan-art-by-lukacsi-andrea&catid=73:tomb-raider-9&Itemid=13)? :D

Na, egy újabb remekmű tőle :D

http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/f/2012/278/0/d/resident_evil__leon__claire__sherry_resting_by_the lasta-d5gv2xn.jpg (http://thelasta.deviantart.com/art/Resident-Evil-Leon-Claire-Sherry-resting-330654875)

http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2012/244/4/b/resident_evil_wallpaper_by_thelasta-d5d6yui.jpg (http://thelasta.deviantart.com/gallery/#/d5d6yui)

http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2012/234/4/1/claire_redfield__not_ready__2_by_thelasta-d5c2c11.jpg (http://thelasta.deviantart.com/gallery/#/d5c2c11)

YzaaA
2012-10-06, 09:09
Teljesen más téma, de emlékeztek még Andrea rajzára (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=952:tomb-raider-fan-art-by-lukacsi-andrea&catid=73:tomb-raider-9&Itemid=13)? :D

Na, egy újabb remekmű tőle :D

http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/f/2012/278/0/d/resident_evil__leon__claire__sherry_resting_by_the lasta-d5gv2xn.jpg (http://thelasta.deviantart.com/art/Resident-Evil-Leon-Claire-Sherry-resting-330654875)

http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2012/244/4/b/resident_evil_wallpaper_by_thelasta-d5d6yui.jpg (http://thelasta.deviantart.com/gallery/#/d5d6yui)

http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2012/234/4/1/claire_redfield__not_ready__2_by_thelasta-d5c2c11.jpg (http://thelasta.deviantart.com/gallery/#/d5c2c11)

Uristen, hiszen ezek gyönyörüek!!:OClaire meg végképp!!^^♥

Kacsa
2012-10-06, 13:18
hehe, nagyon jók. =) TR és Resi, legjobbak. :)

CrashHungarian98
2012-10-06, 14:29
TR és Resi, legjobbak. :)

Így van! :D

Nagyon szép munka :)

Robbie
2012-10-06, 20:09
PSP cím HDra húzva ennyit a grafikájáról, Chris endingje pedig túl van érzelegve.

CrashHungarian98
2012-10-06, 20:10
PSP cím HDra húzva ennyit a grafikájáról, Chris endingje pedig túl van érzelegve.

Te már ki is vitted? xD Jó rövid lehet akkor.

Robbie
2012-10-06, 20:12
Youtubeon spoilereztem megvenni úgyse fogom :)
Viasz bábuk, még a főszereplő poligon számát se vitték fel, hogy gömbölyű fejű legyen nemhogy a ruhája..
http://i49.tinypic.com/f1l6o4.png

Roli
2012-10-07, 09:29
Én is csak videókon fogom megnézni, 1 Ft-ot nem költenék erre a rakás sz.rra.

De viszont most örülök, mert továbbjutottam Code Veronica X-ben, szóval megy megint a félelem 1000-rel LOL

http://media.tumblr.com/tumblr_m5s9icDTCK1r37ka0.jpg

CrashHungarian98
2012-10-07, 10:40
na ebbe valami tengeralattjáróba jutotam, s vissza kellet adnom, mert kölcsönbe volt meg :|

Roli
2012-10-07, 11:22
Én most valami palotában vagyok, és aranyfegyvereket kéne megszerezni, csak épp elgázosítanak :vlol::vlol: Hajaj, nem jövök rá, hogy mit kell csinálni - még. :p

CrashHungarian98
2012-10-07, 11:25
Én most valami palotában vagyok, és aranyfegyvereket kéne megszerezni, csak épp elgázosítanak :vlol::vlol: Hajaj, nem jövök rá, hogy mit kell csinálni - még. :p

Azt majd Steve veszi fel, fhu asszem a palotából ki kel lépni ami nem történik meg, mert Claire hallja Steve sikolyát xD

Roli
2012-10-07, 11:44
A-ha! :D Köszi. :D (Bár fel is vettem valami tengerészeti jelvényt, és annak valahol kint láttam a foglalatát, úgyhogy ígyis-úgyis ki kellett volna mennem. xD)

CrashHungarian98
2012-10-07, 12:13
Nm! :D

CrashHungarian98
2012-10-24, 20:17
http://oi50.tinypic.com/2dj74bc.jpg

Huhh, hiába játszottam már, mégis megittam egy pohár vizet utána, még mindig izgalmas :D

Na jöhet a Leon B :) Ezt még nem játszottam, szóval szurkoljatok :D

Robbie
2012-10-25, 16:38
Na most minden elismerésem a Capcomé Resident Evil 5 Lost in Nightmare nagyon jó DLC!
Ilyen lenne egy igazi klasszikus Resi TPSben :D Köszönöm Roli hogy Jill voltál:hug:

Kacsa
2012-10-25, 23:02
A Lost in Nightmares nekem is nagyon tetszett :) A föld alatti labirintus tényleg régies Resi hangulatú volt, észveszejtő, kihívó, és könnyen eltévedős. :D ja, és ha meghalsz, kezdheted elölről. :\
Ami még nagyon tetszett az a fixált kamera easter egg, ami sajna csak a mansionban van. :)

Matie
2012-11-17, 23:23
Hm, én annyira nem ismerem a játékokat, de az 5-öt most végigvittem Shevaként Bradley-vel (Tombraider95). Egész jó, majd a 6-ot is végig kéne vinni ugyan így:P Single playerben viszont biztos nem lenne jó, nem hiszem, hogy úgy valaha megpróbálnám.
A 4-et csak Tina videóin keresztül láttam, de az a rész nálam már az elég ijesztő kategóriába esik. x)

http://i.imgur.com/nPGmE.png

Roli
2012-11-17, 23:27
Gratula! :D Na és A-t kaptál, ez szép teljesítmény! :thumb:
Mi Robbieval már abbahagytuk egy jó ideje, csak a kiegészítők miatt vettük újra elő. :) De pro-ban az óriás boss-t lehetetlen legyőzni. :mad: Legalábbis 20x-ra sem ment... :(

Tina Von Rottenburger? XD (vagy hogy hívják :D) namivanmar is szereti. :)

Matie
2012-11-17, 23:42
Rottenburger!! :vlol: :vlol: Szegény:'D Tina von Rotter, igen, régebben sokat néztem a videóit, mostanában már kevésbé, ő is RE5-özik most.:D

Köszi :) Mondjuk csak a mostani részre kaptam A-t, biztos volt B is, 6-2-nél (azt hiszem) S is. O.O (Célozni szeretek, főleg fejre. XD Ha épp nem akad a játék.) Teljes statisztikát sose kaptam, mivel csak részletekbe lehet így végigvinni, hogy becsatlakozok másodikként. Pedig kíváncsi lennék, egy darabig fogalmam se volt az irányításról, kb. a lickereknél jöttem rá, hogy gyorsgombbal is lehet fegyvert váltani... Na most én egészen addig harc közben is úgy váltottam, hogy az inventoryval szórakoztam (E, jobb gomb, Equip, párszor jól el is rontottam). DX

A végső bossharccal mi is megszenvedtünk, kb. csak 20-szor estem bele a lávába, mire végre sikerült rájönni, hogy kell addig Weskerrel elbánni. X) Most a normál fokozat jön, aztán a veterán, hát kíváncsi vagyok.:D

YzaaA
2012-11-18, 13:24
Na igen, az ezköztár az már nagyon idegölö párszor, a játék elején pedig volt jegyzet, hogy van gyorsgomb, amivel elö lehet venni a fegyókat:P
Amikor Sheva-val vittem végig Wesker-nél folyton beleestem a lávába, lehet hogy 10-nál többszörisxDHú emllékszem milyen ideges voltam akkor:vlol:
Nagyon szép teljesítmény Matie:)A 4-est is ki kéne probáld, nem tudod, mit hagysz ki:D(amúgy elsöre engemis kerülgetett a frászxD)

Kacsa
2012-11-18, 14:59
szép teljesítmény, és a 4est muszáj kivinned, a nextgenes Resik közül az a legjobb. :) tényleg ijesztő, vannak benne KOMOLYAN fosatós pillanatok (Sewers, Regenerátorok), de izgalmas és hosszú. :thumb:
én már agyonnyúztam, nincs kedvem elővenni.

YzaaA
2012-11-18, 15:08
Konkrétan én is kijátszodtam belölle még a sz@rt isxDTe a mercenaries-t soha nem tom megunni:D

Roli
2012-11-18, 15:16
Ezzel teljesen egyetértek, a 4. a legjobb az újabbak közül. :)

CrashHungarian98
2012-11-18, 15:43
Bizony, a Resi 4et bűn kihagyni :D

Matie
2012-11-18, 20:37
Na igen, az ezköztár az már nagyon idegölö párszor, a játék elején pedig volt jegyzet, hogy van gyorsgomb, amivel elö lehet venni a fegyókat:P


Ahaa, akkor ezért nem tudtam róla - nem nagyon álltam le olvasgatni. :o


Hmmm, akkor a 4-et tényleg ki kéne próbálni, jól hangzik!:D A Regenerátorokról már láttam korábban egy videót, húúúúúú, előtte kötök életbiztosítást.:vlol:

CrashHungarian98
2012-11-18, 20:48
Hmmm, akkor a 4-et tényleg ki kéne próbálni, jól hangzik!:D

Na hajrá! :D Sok sikert hozzá ;)

YzaaA
2012-11-18, 21:04
A Regenerátorokról már láttam korábban egy videót, húúúúúú, előtte kötök életbiztosítást.:vlol:

Akkor tedd meg most azonnal, mert az elsö találkozásnál konkrétan szívstoppot kapszxDÉn még most is félek töllük:|

Roli
2012-11-18, 21:12
előtte kötök életbiztosítást.:vlol:

:vlol::vlol::vlol:
----------
Pontosan kik is azok a regenerátorok? (Bocsi, el vagyok tévedve XD) Viszont én ezektől félek:

A láncfűrészes Mariska néniktől, meg a vaksi börtöntölteléktől. LOL Ja meg a vége felé a benga négerektől. lol

CrashHungarian98
2012-11-18, 21:26
http://images.wikia.com/creepypasta/images/8/85/Regenerator.jpg A regenerátor :vlol:

Meg még van a kastélyban az a fekete izé aminek van farka, most nem jut eszembe a neve én attól is féltem.

Roli
2012-11-18, 21:32
Ja hogy ezek?! :eek: Hogy felejthettem el ezeket, mikor tényleg ezektől kaptam szívrepedést?! :vlol: Köszi Crash :D

CrashHungarian98
2012-11-18, 21:49
nm :D

YzaaA
2012-11-19, 14:44
http://images.wikia.com/creepypasta/images/8/85/Regenerator.jpg A regenerátor :vlol:

Meg még van a kastélyban az a fekete izé aminek van farka, most nem jut eszembe a neve én attól is féltem.

Milyen farkatlan izé??xDAz ameikkel a sewer-ben kell megküzdeni a liftnél??Jaj az de köcsög, régebben a szívstoppokat kaptam tölle:vlol:(nameg a halálokat:|xD)

Kacsa
2012-11-20, 20:17
Akkor tedd meg most azonnal, mert az elsö találkozásnál konkrétan szívstoppot kapszxDÉn még most is félek töllük:| hajajjj, első találkozás..... tisztán emlékszek, annyira megijedtem hogy lepauzáztam és csak vártam..... :\\\\

Roli, azok a Bella nővéreeeeeek! :D :jumper:
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100812135141/capcomdatabase/images/a/a8/BellaSisters.png

YzaaA
2012-11-20, 21:24
Roli, azok a Bella nővéreeeeeek! :D :jumper:
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100812135141/capcomdatabase/images/a/a8/BellaSisters.png

Ezeket hogy útálom mercenaries-benxDKrauser-rel szerencsére nem nehéz öket kinyórnixDna meg Hunk-al sem:P

Kacsa
2013-03-09, 12:50
De kihalt ez a topic. :D Mint a játék is. :P
Midnenesetre a REmaket és a Resi Zero-t kiadhatnák újra Xboxra és PS3ra. Bár már úgyse fogják. Mondjuk 720ra és PS4re jó lenne. :)
Azok a részek gyönygyszemek, kár, hogy ennyire nehezen lehet velük játszani. Wii és GameCube.... oh my god... -_-

tom croft
2013-03-27, 06:57
elkeztem játszani a Resi 6 al nagyon tetszik :D

zsolt
2013-03-27, 08:28
Én a negyedikkel kezdtem a sorozatot, nagyon a végén jártam már, mikor kijött hozzá a HD textúracsomag :P
Nekem durván bejött: folyamatosan olyan hangulatot sugárzott, amitől nem érezted magad biztonságban.

Az ötödiket is végigjátszottam, de az is kb. TR-szerű hack&slash volt, minimális ijesztgetéssel.

A hatodik trailereit ahogy néztem még nem tudom, hogy érdemes-e a figyelemre.

tom croft
2013-03-27, 09:36
hát az 5. jobb de ez sem rossz :D és az a legszebb amit nem is értek h a Tomb Raider szaggat nagyon a gépemen a procim miatt a resi 6 meg fullon megy szaggatás nélkül... nem értem én ezt :D

Rumplestillskin
2013-03-27, 13:08
hát az 5. jobb de ez sem rossz :D és az a legszebb amit nem is értek h a Tomb Raider szaggat nagyon a gépemen a procim miatt a resi 6 meg fullon megy szaggatás nélkül... nem értem én ezt :D
:offtopic:
vedd le DX9-re.:D (Ha nem tod hogy hogy kell szólj!:D)

YzaaA
2013-10-05, 13:04
Hali:D
Én tudom hogy még a megjelenés elött azt montam a RE6-ra h fúú ezt nem játszom ki meg minden, most még is hozzányúltam, és meg kell, hogy valljam, elég jó lett:D A történetek is tetszenek, a mozgások, meg ezek az extrák amik még benne vannak, igaz a ruhán nem nagyon kreatívak(pl Leon kalóz ruhája jarr xD) De attól eltekintve tetszett nekem s most azon törekszem, hogy meglegyenek az emblémák, meg a merciben a helyszíneket is nyitogatom:D
Kövezzen meg akárki, akinek nem tetszik nekem bejött, igaz pár Campaign-ba hülyeség az h több benne az ellenség s mégse ad löszert -.-* Meg nem nagyon van meg a régi Resi hangulat az is igaz, mert engem nem az fosatott be, hogy jaj zombik vannak, hanem hogy jaj mennyi zombi van tehát jó, de mégsexD
Szal így összevetve jó játék lett, igaz vannak benne bugok is, de jó, fölleg a coop, mert egyedül egy igazi kín végigvinni :o :D
Na ennyit erröl ideje kussolnixD:D

Matie
2013-11-01, 16:37
Még nem vittem végig, de eddig tetszik. :) Igazából csak a Leon+Helena campaingben voltak horrorosabb részek (a temetőben kapásból beleestem 3 sírgödörbe, loool), talán az tetszett a legjobban. Azt már végigvittem, illetve a Chris+Piers részt is:

Szegény Piers... x.x Egy holland lánnyal játszom coopban, neki Piers a kedvence, és a kampány végén sírva is fakadt. xD
Azt a bosst hogy gyűlölöm... 21-szer haltam meg miatta zsinórban, amikor futni kellett előle. Hogy a jó életbe lehet így összehozni egy vacak kameraszekvenciát? Istenem... Ahogy megfordul a kamera, semmit nem látok abból, hogy merre futok épp, és marhára nem mindegy, ráadásul alig van idő.

Jake szövege jó. :D Azért nem könnyűek ezek a kampányok, és jó hosszúak is. A Leonos részen kívül eddig az egész inkább valami nagyon extrém akciófilmre emlékeztet. Romboljunk le és robbantsunk fel mindent, amit csak lehet, egy idő múlva már megszokja az ember az explosionfestet. :zzZ: Mondjuk attól még élvezhető, csak épp a lényeget felejtették ki belőle...

CrashHungarian98
2013-11-01, 17:23
Hogy a jó életbe lehet így összehozni egy vacak kameraszekvenciát? Istenem... Ahogy megfordul a kamera, semmit nem látok abból, hogy merre futok épp, és marhára nem mindegy, ráadásul alig van idő.


Jajj ne is mond, emlékszel YzaaA mennyit szenvedtünk ott? xD

YzaaA
2013-11-01, 17:28
Én is így látom, na meg Chris kampánya szerintem az a legjobb, abban lehet érezni a csapatszellemet, hogy milyen fontos is a csapatmunka, na meg az utolsó résznél amikor mennek az Underground Oil Field-re na ott a párbeszéd köztük, hallatszik, hogy kialakult egy féle barátság, és tisztelet. És Piers egész idáig követte, söt még azt is megtette, hogy feláldozta saját magát érte egyszerüen le a kalappal szerintem ez a legjobb és legszebb, hiába hogy olyan battlefield-es hangulata van,(kivéve a löszert mert az sosincs mikor kéne-.-:D) mégis élvezhetö volt nekem az tetszett a legjobban!
Na igen Piers, kedvenc férfi karakterem lett, azóta a szörnyet rohattúl gyülölöm, elöször mi is 1 csomószor meghaltunk a futkosó résznél nem értem minek kellet szolid kameraállást berakni nem lett régi Resi hangulata az biztos.Coop-ban az volt a probléma, hogy amikor Chris szökött volna eltelik 5 mp és mikor szökne bumm leesett hát fhúú xD
De én nagyon megszerettem a személyiségét nagyon inteligens okos és kedves, ott van mindig Chris mellet, segíti, amikor khmm Ada-t kell kergetni, egyszóval nagyon megfogott, és a végén tényleg nagyon sajnáltam pedig úgy megszerettem x( én könnyeztem a végén halál komolyanxD

Igen Leon Kampánya filmszerü volt ahogy mondod, Jake kampánya is tetszett viszont 1 kicsikét rövid, de örülök, hogy viszont láthatom Sherry-t is ekkora korban :) És Ustanak, na az kemény csávó nálla leakadtam a lávás résznél meg a bújkálósnál na ott kiderült valami a bigárral kapcsolatban de nem merek spoiler-ezni:D
Ada meg túl rövid egy olyan Assigment Ada-nak felel meg a RE4-böl de mégis össze volt kapcsolva mind a 3 kampánnyal ami viszont tetszett, mindenhol felbukkant benne volt a keze.
Viszont a Coop hülyén van megoldva nála, dehát ebböl élünk.
Na ennyi röviden :D

Matie
2013-11-02, 11:32
Igen, a csapatmunka nagyon ott volt Chrisnél, viszont egy-két résznél olyan érzésem támadt, mintha CoD-oznék Resi helyett. xD
És uff, most pont ott tartok, hogy Ustanaknál kell bújkálni, már ott voltam az ajtónál, Sherry sehol, erre lebuktam és szegény Jake kicsit szét lett trancsírozva... :/ Na majd valamikor nekifutok megint, hátha. D:

YzaaA
2013-11-02, 11:48
Igen, a csapatmunka nagyon ott volt Chrisnél, viszont egy-két résznél olyan érzésem támadt, mintha CoD-oznék Resi helyett. xD
És uff, most pont ott tartok, hogy Ustanaknál kell bújkálni, már ott voltam az ajtónál, Sherry sehol, erre lebuktam és szegény Jake kicsit szét lett trancsírozva... :/ Na majd valamikor nekifutok megint, hátha. D:

Na igen az a rész nagyon szivatós oda kell figyelni, viszont figyeld a bogarakat, mert lehet velük valamit csinálni ;)

YzaaA
2013-12-01, 11:23
Oké hello belló emberkék bejelenteni valóm van, és érdekel a véleményetek!
Nost egy páran( pontosabban 3-an xD) Neki fogtunk honosítani a Resident Evil 6-ot, és már addig eljútottunk hogy meg vannak az Itemek, meg 1 pár cutscene és ha valaki csatlakozni szeretne a magyarításhoz az írjon privátot s küldöm a programot és ha nem érti elmagyarázom (am nem nehéz).
És mikor kész lesz akkor szólok és akkor várnék 1 pár jelentkezöt tesztelni hogy felfigyele esetleg hibákra vagy ha a szövegek nem találnak, esetleg hülyén van fórdítva vagy ilyesmi.
Köszönöm hogy végigólvastad! :D És ha segítesz azt is megháláljuk valahogy :D

Mitzy
2013-12-13, 17:15
Nekem nincs sok beleszólásom,de szerintem jó ötlet!! :jumper:
Naggyon jó! :D

CrashHungarian98
2014-02-07, 21:57
Hello! :D
Rég írtak ide :D
Végiogvittem megint a Resi 2t és végre sikerült A rankot elérnem :yahoo:
Claire A
http://oi62.tinypic.com/2nbrqsx.jpg

Leon B
http://oi60.tinypic.com/2ufzz8h.jpg

YzaaA
2014-02-08, 09:15
Ügyes vagy!! Én is végigvittem és mind a 4 story0t sikerült A-ra kitolni, sajna nincs statisztika, mert nem éreztem fontosnak x) De kint van és meg van Hunk is majd azt is meglássuk :D

OSZRichard
2014-02-08, 10:04
Mentés nélkül vitted végig:eek:? ;):thumb:

Roli
2014-02-08, 10:12
Kenik-vágják a Resi 2-t :D Gratula! :thumb:

Caroline
2014-02-08, 10:40
YzaaA és CrashHungarian98 rezi szakértők legalább is nagyon ügyesen tolják a játékot én mindig c-t meg D-t kaptam mikor játszottam a 2. és 3. résszel ps1-en :)

Gratulálok igazán ügyik vagytok! Főleg hogy nem is mentettetek .

CrashHungarian98
2014-02-08, 11:24
Na azért 1x 2x quick saveltem szóval :smackbum::smackbum::smackbum:
Amúgy a Leon B nagyon nehéz volt az elején, de a magnum lőszerrel spóroltam s megkaptam a fejlesztését is így nem volt nehéz Mr. Xet legyőzni :D

OBig
2014-02-08, 12:40
Kenik-vágják a Resi 2-t :D Gratula! :thumb:

Igaz, gratula nekik. !!!
Kár hogy a TR videóvégigjátszásokat mégsem teljesítették.
Az ígéret szép szó, .........................

YzaaA
2014-02-08, 13:42
Kösz Caró és Roli:D
Én meg most vittem ki a Resident Evil Survivor-t hát a föboss milyen nehéz volt :O
De itt s stafo:D
http://i61.tinypic.com/22mjk7.png
Am 1 kicsitfira, hogy FPS nézetü dehát na, ígyis élvezhetö volt:D

OBig
2014-02-10, 11:47
Látom nem számít az ígéret arrafelé.

Caroline
2014-02-22, 14:00
a resi 3 a nemesis azt hogy kell örökéletessé varázsolni :)
http://www.actiontrip.com/cheats/resident-evil-3-nemesis.phtml ezt valaki magyarázza már el nekem légyszives mert én nem igazán értek hozzá

köszi előre is. Vagy esetleg valaki megcsinálná nekem

SZERK: Tárgytalan mert levettem mert felidegesített hogy meghalltam benne mindig

CrashHungarian98
2014-04-17, 15:33
És megint nagyon jól teljesítettünk RE6ba YzaaA-val No Mercybe :D

http://oi57.tinypic.com/2iuq5xz.jpg

YzaaA
2014-04-17, 15:34
Tihi ^^ :D

Mitzy
2014-04-17, 18:25
Ügyes! :D :jumper:

Matie
2014-04-28, 19:48
Wow, szép! O: A legtöbb pont, amit itt össze tudtam szedni az 1 millió volt, az is csak egyszer, 2-ről nem is álmodom. xD Ügyesek vagytok :)
Szerk.: oh, és most nézem, hogy no mercy... wow o.o

YzaaA
2014-04-28, 19:50
No Mercy-t sokkal jobban szeretjük, mert több az ellenség, könnyebb a kombókat begyüjteni:) A simába elég nehéz egyes pályákon :|
Jaa és itt Leon meg Sherry az ász :) Na jó Carla néni se rossz xD De am itt sokkal jobb a mercibe Leon mint a 4-esbe, ott tiszta f*s:|

Matie
2014-04-28, 19:54
Igen, van, hogy egy darabig egyszerűen nem jönnek, pl. Urban Chaos - vagy 20 próbálkozás után jöttünk rá, hogy lehet, meg kéne nézni a hidat ilyenkor, mert ott van egy pár, csak nagyon lassan jönnek lefelé. A kombót megtartani a legnehezebb, azt hiszem, sose sikerült a 150-es, csak 120.

YzaaA
2014-04-28, 19:56
Na igen, ismerös a szitú :|
De 1x mintha sikerült a 150 de lehet hogy rosszúl emlékszem.
Na igen, úgy kell szenvedni, de ekkor jön egy kis taktika :D

Caroline
2014-10-21, 12:22
Meglesz a Resi 4 mégpedig az ultimate Hd kiadása:):p

ja és a 6. része

CrashHungarian98
2014-10-21, 19:42
RE4 ultimate hd edition nekem nem jön be mem tudom mit tudtak belerakni hogy nekem úgy akad (minimális beállításon még elmegy) de szerintem a régi jobb s szebb is a rajongók által készített textúramodok mint ez. Persze ha jó géped van akkor ajánlom :). Az irányítást nahyon jól kijavították a HDba minden elismerésem nagyon jól lehet célozni egérrel is. Annyjval szebb az eredetitől hogy sokkal szebbek a fényviszonyok

RE6ot azt szeretem pedig megjelenés előtt nem volt túl jó véleményem róla.

Caroline
2014-10-22, 09:25
nem rossz amúgy bírja a gépem is :) az elején megmurdeltam agyon nyomott a szikla a zombi parasztok rám lökték

Na akit érdekel ez a verzió annak csak ajánlani tudom :)
Egyrészt szerintem szebb. egérrel kell célozni jobb az irányítása

http://www.youtube.com/watch?v=Ul-VAnlZOrQ

elkezdtem a 6. részt nagyon király

Caroline
2015-03-02, 16:26
Na én meg beszereztem a RE hd remaket irtózatosan király játék.

Caroline
2016-12-01, 15:28
Resident Evil 0 Hd.
Első nekifutásra nem is könnyű de nem is teljesíthetetlen. Viszont nincs láda, ki kell dobálni az inventoriból ami nem kell, gyógyfüvet meg csak Rebecca tud kombózni. A nagyobb fegyók 2 helyet foglalnak.
végigjátszás után elérhető a leech hunter és a wesker mód.