PDA

Teljes verzió megtekintése : The Reflection of Eternity By: Teemu Kettunen (teme9)



OBig
2012-06-30, 21:26
The Reflection of Eternity

Készítő: Teemu Kettunen (teme9)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/12/the_reflection_of_eternity.htm).

Story:

Lara az egyik legkorábbi kalandjában van éppen, tele adrenalinnal és készen az akcióra. Egy ritka és erővel teli ereklye után kutat, melyet az örökkévalóság homokórájának neveznek. Ez az eszköz nagyon bonyolult mechanikájú, és rengeteget ér. De Larát nem a pénz hajtja. A homokóra megmutatja a múltat a tisztaszívűeknek. Larának meg kell találnia az órát, hogy segítsen Winstonnak visszaemlékezni az elveszett gyermekkorára, amiért túl sokáig volt bezárva a hűtőkamrába… (Fordította: Roli)


Review:

Hatalmas, és gyönyörű ez a pálya. Harc nem sok van benne, mindössze pár denevér, kispók, pár gorilla, és krokodil, csak a végén kell felkötni a gatyát Kali ellen. De addigra sok medipackot beszerzünk, így az sem lehet gond, még a tapasztalatlan kincsvadászoknak sem. De higgyétek el, medipack használata nélkül is megy a dolog. :) A dzsungelben kalandozunk, buja növényekkel borított, rég elfeledett templomokban, és fantasztikus, mágikus lebegő szigeteken. A feladatok változatosak. Néhol egy emelvényt kell építenünk, néhol karokkal kell szabályoznunk a továbbmenetelünket. Három secret is van a pályán, jól eldugva, bennünk egy-egy arany elefántszobor. Ne hagyja ki senki ezt a mesterművet.

YzaaA
2012-07-02, 10:08
Húú nagyon szép pálya:DMajd aztán kiprobálom:)

CrashHungarian98
2012-07-16, 12:58
Na én most kezdtem el újra és tovább jutottam mint elsőnek :D Nagyon tetszik ez a pálya, szerintem ez a legjobb :D

YzaaA
2012-07-16, 16:00
Na én most kezdtem el újra és tovább jutottam mint elsőnek :D Nagyon tetszik ez a pálya, szerintem ez a legjobb :D

De nem jobb a Fadning Light-nál:hug::jumper:
De ez is nagyon szép, hangulatos és elgondolkoztató:rolleyes::D

OBig
2012-07-16, 20:13
Milyen pálya az a Fadning Light Yza?

YzaaA
2012-07-16, 20:19
http://www.youtube.com/watch?v=NVFsvYIFQbY&feature=autoplay&list=PL6F886D4E8F6CDDE7&playnext=1
Ez az:DAmit még régebb kerestem volt:pMost ezt játszom annyira jó^^