PDA

Teljes verzió megtekintése : Gumiszoba/dühöngő



oldal : [1] 2

Roli
2011-01-19, 16:05
Ha elszakad a cérna...:floet:

Caroline
2011-02-18, 14:54
Hát a nemlétező micsodám kivan az iskolával, meg az egyik "kedves kis osztálytársammal" olyan nyira nagyképű, teleszájjal beszél, ő meg úgy tesz mintha nem tom ki lenne, na meg hétfőn szódoga németből kedden meg nyelvtan nagydoga

YzaaA
2011-02-18, 15:29
pfuu
hát mindenesetre meg van gyülve a bajod:D
nektek is van német?:p
uggy szeretem:o
jha boccs ez dühongö ugy hogy OFF:D
bocsi:D;)

Bexika
2011-02-18, 21:54
wáááááááááá
hogyan lehet, hogy péntek délután és este egyetlen egy darab alfaretardáltnyomorék sincsen fönt azon a hülye windows live messengeren??????????????!!!!!!!!!!!!!

szétunom az agyam, én ebbe belefogom halni :angry:

Kacsa
2011-02-19, 08:39
én és az unalom már régóta barik vagyunk:rolleyes:
bár én se szeretek unatkozni, egyke gyerek vagyok. és mindennel el tudom ütni az időt. komolyan. ha adsz egy 3 mm-es cérnát, azzal is.

Bexika
2011-02-19, 10:25
én is egyke vagyok, de én bele tudok őrülni az unalomba xD egyszerűen társasági lény vagyok...

Michele
2011-02-19, 15:20
Na ha már panaszkodunk...
Legszívesebben kidobnám az ablakon ezt a rohadt Movie Makert! :mad: Az egy dolog, hogy párszor lefagy, vagy nem csinálja, amit mondok neki...
De hogy a fenébe lehet egy lent megjelenő feliratot megtartani az adott klip elejétől a végéig?! A Súgó marhára segített... :angry:

horus
2011-02-19, 18:34
Asszem be lehet allitani hogy mettol meddig tartson, de mar nem tom hogy kell mert mar eleg regen hasznaltam azt:o

Kacsa
2011-02-19, 19:07
egyszerűen társasági lény vagyok...

ez a jó
.

Ting
2011-02-19, 19:31
De hogy a fenébe lehet egy lent megjelenő feliratot megtartani az adott klip elejétől a végéig?! A Súgó marhára segített... :angry:

Addig húzod a felirat csúszkáját, amíg az adott klip véget nem ér.

Michele
2011-02-19, 19:36
No egen, le is írta, de egyszerűen csak áthelyezte. :privateeye: Hogy miért...? Hm.

Kacsa
2011-03-05, 12:44
:angry: a nyomorék, rohadék, b'szadék fagyásokba:angry:
megyek Resi4-ben, elmentem a játékot. túljottam a Regenerátorokon is (erről nem írok, rémálom volt), 3-4-et megöltem. elértem még egy nagyobb harchoz is. ezeket is kinyírtam, és csak egyszer haltam meg. megyek a Typewriterhez, hogy elmentsem a játékot, de előtte rendet rakok az Eszköztáramban. ott állok a Gépíró előtt, erre mielőtt lenyomom azt a k'rva mentés gombot, lefagy a játék!:angry:
és ez, amit most újra megtehetek, kb. 45 perc. azaz 45percet elszartam az életemből:angry:
mentem is bevenni egy magnézium-tablettát. :mad:
igazából nem tomboltam, csak szépen körbejártam a szobát, ittam egy keveset, és azon vezettem le a feszültésget, hogy a gépet szépen, erőszakosan megfosztottam az áramtól. ezt neked, hülye gép -->:p
azaz lenyomtam a főkapcsolót, úgy, hogy a gép még ment. :D
de most annyira lusta vagyok megint túlmenni azokon a nyomorult dögökön. :mad: (a Regenerátorokon)
pff...... de leglább megtudtam, milyen az Infravörös Távcső.:rolleyes: optizok...;)

Petya a Lara Fan
2011-03-05, 22:04
Na ha már panaszkodunk...
Legszívesebben kidobnám az ablakon ezt a rohadt Movie Makert! :mad: Az egy dolog, hogy párszor lefagy, vagy nem csinálja, amit mondok neki...
De hogy a fenébe lehet egy lent megjelenő feliratot megtartani az adott klip elejétől a végéig?! A Súgó marhára segített... :angry:

Ezért használok én komolyabb műveletekhez Sony Vegas-t.
Ha érdekelne a progi esetleg,nyomj egy PM-et :D

Michele
2011-03-06, 14:55
Hmmm, meggondolom, Petya. :D
______________________________________

Mivel megoldódott az előző probléma, gondoltam haladok egy kicsit a TRA végigjátszással. De... ehh... az agyamra megy az a játék! :mad: Tényleg nincs hozzá patch?! Nem hiszem el. :angry:
Tudniilik nem tudok minden pályát egyhuzamban felvenni. Sokszor félbehagyom; hm! majd folytatom másnap. Csakhogy.. Ez nem mindig célravezető. Ugyanis ha mentést tölt be az ember, akkor eltűnnek azok a rohadt secretek. Ugyanez betöltés utáni halálnál. Besz*rok! Ilyen nincs! És emiatt már annyit kellett trükköznöm! :mad: Kész.. Most Egyiptom 2. pályájának végén járok. Szépen kezdtem egy pálya eleji mentéssel, mert az még nem okoz gondot. Jó, meg se halok, semmi, megyek szépen, ahova kell. Lehúzok egy kapcsolót, és erre mit csinál?! Így tünteti el a secreteket!! Aaaaarrgh!! Ezezezez kész ez a játék! :angry:

______________________________________

Aaaahhhhh... :privateeye:

Petya a Lara Fan
2011-03-06, 20:29
Hmmm, meggondolom, Petya. :D
Rendicsek. :D

Kacsa
2011-04-22, 20:42
húúúúúúúúúúúúúú de fölb@sztam magam ezen a nyavalyás co-opon a GoL-ban... sőt, nem is a co-opon, hanem egy idióta emberen!:angry::angry::angry:
tegnap is este co-opzok egy csajjal, ollyan jó volt vele játszani! mindig kisegítettük egymás, ha bajba voltunk, köcsönösen rohantunk egymáshoz:hug:
erre ma este elkezdek co-opni egy kanadai játékossal, hát a kurv@ anyját, egymás után 5-ször felrobbantott engemet, és NEM HARCBAN! tiszta egyenes volt az ösvény, mentünk, és mindig hátrahagyott egy bombát, és amikor én beleléptem, megvárta az aljas, amíg belelépek, és FELROBBANTOTTA! :mad::angry:
volt ott egy élettöltő-oltár (olyan zöld), és oda is rakott egyet, megvárta, amíg odamegyek, hogy feltöltsem az Ő KIB@SZOTT BOMBÁZÁSAIBÓL LÉVŐ SÉRÜLÉSEIMET, erre azt is felrobbantja mondom jóóóóvan, nem érdekel, megyek tovább, de amikor már ezután is eljátszotta ugyanezt egyszer szándékosan , akkor már modnom: húúúúúú hogy kapnád be!
kiléptem, és ment is a negaítv visszajelzés a LIVE-nak.
fúúúúúúúúúúú de köcsög f@sszopók vannak...........:mad:
és én nem is vétettem semmit ellene!
(isméttlem, EZT KEREKEN ÖTSZÖR ELJÁTSZOTTA A SZEMÉTLÁDÁJA!!!!!!!!!!)

Robbie
2011-04-22, 20:45
Idegenek ezt szokták csoda hogy az első nem ezt csinálta jó volt olyan amikor Rolival szivadtuk egymást, de ezek direkt elsők akarnak lenni..-.-

Kacsa
2011-04-22, 21:00
én SOSE csinálnám, akkor sem, ha nagyon béna lenne:mad:
inkább EASYre raknám a harci nehézséget. de tudtommal nekem 2ször akkora volt, mint neki! (azaz az életcsíkom:clown:) és ő volt az, aki mindegyik harcnál meghalt. ááá, hülyék ezek....:mad::angry:

YzaaA
2011-04-22, 21:27
jaj eggyüt érzek én is az ijenektöl nekem is felmegy a pumpám komolyan mondom ez ojan idegesitö!!!:angry::angry:
amikor CS-en játszottam 1 köcsög amerikai intézett el engem a bombával hogy haljon étlen az a szemét kis g*ci:angry:
volt az a rész amikor tuszokat kell kimenekiteni a házbol
s az a g*ci amikor kimentettem volna 1 tuszt felrobbantott hogy roh@djon meg a kis g*ci!!!:angry:
s ezt vagy6x megcsinálta velem :angry:
én irtam neki angolul hogy ne léngy szives fejezd be de ö tovább fojtatta!!:angry:
s akkor mondtam KÉSZ VÉGE ELEGEM VAN!!!!!!!s azzal kiléptem és ki is töröltem a játékot ojan ideges voltam hogy haljanak meg az ijenek:angry::angry::angry:

Petya a Lara Fan
2011-04-22, 21:44
Ilyen CoD-ban is elő szokott fordulni,a sok low skilles hülyegyökér....
Ilyenkor Én általában írok egy ilyet a játék chatjébe: ***** ** ******** *** **********!!

YzaaA
2011-04-22, 21:45
amm pár betüt nem raksz oda hogy 1 kicsit értelmesebbé váljon Petya?:D

Cindy
2011-04-22, 21:50
húúúúúúúúúúúúúú de fölb@sztam magam ezen a nyavalyás co-opon a GoL-ban... sőt, nem is a co-opon, hanem egy idióta emberen!:angry::angry::angry:
tegnap is este co-opzok egy csajjal, ollyan jó volt vele játszani! mindig kisegítettük egymás, ha bajba voltunk, köcsönösen rohantunk egymáshoz:hug:
erre ma este elkezdek co-opni egy kanadai játékossal, hát a kurv@ anyját, egymás után 5-ször felrobbantott engemet, és NEM HARCBAN! tiszta egyenes volt az ösvény, mentünk, és mindig hátrahagyott egy bombát, és amikor én beleléptem, megvárta az aljas, amíg belelépek, és FELROBBANTOTTA! :mad::angry:
volt ott egy élettöltő-oltár (olyan zöld), és oda is rakott egyet, megvárta, amíg odamegyek, hogy feltöltsem az Ő KIB@SZOTT BOMBÁZÁSAIBÓL LÉVŐ SÉRÜLÉSEIMET, erre azt is felrobbantja mondom jóóóóvan, nem érdekel, megyek tovább, de amikor már ezután is eljátszotta ugyanezt egyszer szándékosan , akkor már modnom: húúúúúú hogy kapnád be!
kiléptem, és ment is a negaítv visszajelzés a LIVE-nak.
fúúúúúúúúúúú de köcsög f@sszopók vannak...........:mad:
és én nem is vétettem semmit ellene!
(isméttlem, EZT KEREKEN ÖTSZÖR ELJÁTSZOTTA A SZEMÉTLÁDÁJA!!!!!!!!!!)

Látod Kacsám, ezért nem játsok én PSN-en másokkal :D
Megelőzöm a bajt..

horus
2011-04-22, 21:50
Én is ezért nem szoktam multizni :D

YzaaA
2011-04-22, 21:59
én már régota nem multizok:D:rolleyes:
de veletek jo lenne:D:hug:
ti legalább nem robbantanátok fel minden 5 percben!!:angry::rolleyes:
igaz?:rolleyes:

Cindy
2011-04-22, 22:05
...:Háááááát :floet::floet::floet::floet:

Nem, dehogy :D

Petya a Lara Fan
2011-04-22, 22:19
amm pár betüt nem raksz oda hogy 1 kicsit értelmesebbé váljon Petya?:D

De. Ezt csak cenzúráztam mert csúnya lett volna. :)

Ting
2011-04-23, 10:52
húúúúúúúúúúúúúú de fölb@sztam magam ezen a nyavalyás co-opon a GoL-ban... sőt, nem is a co-opon, hanem egy idióta emberen!:angry::angry::angry:
tegnap is este co-opzok egy csajjal, ollyan jó volt vele játszani! mindig kisegítettük egymás, ha bajba voltunk, köcsönösen rohantunk egymáshoz:hug:
erre ma este elkezdek co-opni egy kanadai játékossal, hát a kurv@ anyját, egymás után 5-ször felrobbantott engemet, és NEM HARCBAN! tiszta egyenes volt az ösvény, mentünk, és mindig hátrahagyott egy bombát, és amikor én beleléptem, megvárta az aljas, amíg belelépek, és FELROBBANTOTTA! :mad::angry:
volt ott egy élettöltő-oltár (olyan zöld), és oda is rakott egyet, megvárta, amíg odamegyek, hogy feltöltsem az Ő KIB@SZOTT BOMBÁZÁSAIBÓL LÉVŐ SÉRÜLÉSEIMET, erre azt is felrobbantja mondom jóóóóvan, nem érdekel, megyek tovább, de amikor már ezután is eljátszotta ugyanezt egyszer szándékosan , akkor már modnom: húúúúúú hogy kapnád be!
kiléptem, és ment is a negaítv visszajelzés a LIVE-nak.
fúúúúúúúúúúú de köcsög f@sszopók vannak...........:mad:
és én nem is vétettem semmit ellene!
(isméttlem, EZT KEREKEN ÖTSZÖR ELJÁTSZOTTA A SZEMÉTLÁDÁJA!!!!!!!!!!)

Egyszer velem ez Dead Rising 2 Co-Opban fordult elő (PC-s verzió), valami magyar tag nem hagyott békén, folyton csak csatlakozni akart, na mondom jó, felveszem, erre TISZTÁRA meg volt őrülve. Engem akart megölni, amikor meg bossharcot akartam, 2 perc alatt megölte a boss. Meg is érdemelte, csak azért segítettem fel, mert járt érte achievement. (lulz)

Amúgy van már XBOX Live Gold ingyé'? Mert akkor megnézem. :D

horus
2011-04-23, 10:59
Igen már pár napja ingyen van a GOLD :):D

Ting
2011-04-23, 11:01
Tegnap még nekem nem írta. Na mindegy, köszi az infót. :)

Kacsa
2011-04-23, 11:06
Meg is érdemelte, csak azért segítettem fel, mert járt érte achievement. (lulz)

hidd el, én is csak azért akartam most Toteccel multizni, mert csak úgy kaptam meg a BACK TO SENDER c. acsit. meg is volt az első 2 percben, mondom oké, na akkor ha már itt vagyok, továbbmegyek. na, ez lett az eredémye. el is ment a kedvem a co-optól ám.:(
na mindegy, ma trfannal fogok co-opzni, ő nem fog Friendly Fire-t alkalmazni.:D

horus
2011-04-23, 11:09
bizti nem ... ajj istenem ... most látni fogod milyen nyomi vok xDDD

Kacsa
2011-04-26, 19:30
A JÓ ***** ÉLETBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad ::mad::mad::angry::angry::angry:
NEM IGAZ! A HYDROPHOBIA: PROPHECY CSAK PC-RE ÉS PS3-RA JÖN? MERT AZ A *********-NYOMORULT-SENKIHÁZI MICROSOFT NEM AKARJA FELRAKNI XBLA-ra!!!:angry::angry::mad::mad:(a Dark Energy viszont igen, de mivel a FASSZOPÓ MICROSOFT KEZÉBEN A DÖNTÉS:...... AJJJ:angry:)
AKKOR: LEHET? HOGY AZ ME2 IS CSAK PS3-ra és PC-re JÖN,
AKKOR MOST JUT ESZEMBE HOGY EGY HALOM MATEKHÁZIM VAN MÉG, ÉS 1 ÓRA ALATT MEG KELL CSINÁLNOM:angry::mad:
FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ HOGY ROHANDA MEG AZ EGÉSZ ÉLET:angry::mad:

horus
2011-04-26, 19:37
Én úgy tom, hogy a HYDROPHOBIA: PROPHECY nem a folytatás csak az első rész jön PSN-re és Steam-re :)

Robbie
2011-04-26, 19:51
Nem nagyon tudtam értelmezni google fordító mint mond de azt értettem hogy:
"új grafikus motor, új textúrák, továbbfejlesztett víz-motor, új hang és zene, új menük, új karakter modellek, új jelenetek, új harci lehetőségek, Új véget, az új mindent ... Ez tulajdonképpen egy teljesen új játék, a hangok, és még van egy in-game visszajelzés motor"Lehet "remakelt" javított verza lenne ?:)
Nahát legalább kipróbálom :)
http://i53.tinypic.com/2r5fec8.jpghttp://i54.tinypic.com/2qk2fsk.jpghttp://i54.tinypic.com/f5pqh.jpg
nem is nézz ki roszul :)

Kacsa
2011-04-26, 19:55
Én úgy tom, hogy a HYDROPHOBIA: PROPHECY nem a folytatás csak az első rész jön PSN-re és Steam-re :)

jó, igazad van, imádlak tégedet trfan, most ezt elhittem neked, így 3-ból csak kettő gond lett.:D
amúgy én nagyon hamar lecsillaodok. nagyon nehezen jövök ki a sodromból, és hamar is csillapodok le. csak most összecsaptak a fejem felett a hullámok.:)
___
te, most hogy átgondolom, tényleg igazad van.:)
csak az a gond, hogy.... hoppá, ez már off, megyek át az Egyéb játékok topicba!
(fú most büszkék rám az adminok :D)a Kacsa megtanult nem offolni! :D

Michele
2011-04-26, 19:57
Nah, nem csak nekem elcseszett ez a nap. Hejhó.

Kacsa
2011-04-26, 20:02
Nah, nem csak nekem elcseszett ez a nap. Hejhó.

most legszívesbben megölelnélek, Angyalom.:hug:

horus
2011-05-03, 20:49
Hjajj csak eltűnhetnék már ebből a suliból :angry::angry::angry: annyira várom már a gimit, ma úgy felcseszett egy lány :angry::angry: Beszólogat nekem, de nagyon birom nekem szól be hogy b*zi, de tükörbe nem néz mikor bajsza van meg szörős a keze lány létére :mad::mad::mad::angry::angry: mocskos herma g*** :mad::mad::censored::censored::censored: fojj de utálom :censored::censored:

YzaaA
2011-05-03, 21:27
hát akkor nem vagyok 1-edül!!!!
nekem nap mint nap ha nem mindenki de legalább 1 ember beszól nekem:angry::angry:
s azok a beszolások is ojanok hogy pff....:angry:
szivesen úgy beszolnék neki hogy attol kudúlna a kis k****:mad:
de hát én afféle vagyok hogy inkább befogom a pofám!!!mert nem akarok galibát!
torkig vagyok az ijenektöl!!!!!!!:angry::angry:
már alig várom hogy én is eltakarodjak abbol a kib*szott sulibol!!!!!!!!!!:angry::angry:
már kezd mindenkiböl elegem lenni!!!!
csak a román meg a matek vizsgán verjem át valahogy magamot a magyar az megy:D:p
dehát ezek katasztrofákk!!!!!!!
föleg a romátanárnö!!!:angry:
hülye szénabugja :angry::angry::angry::angry::angry:
ma teljesen kikészített feleltetett s adott 1 4-est pedig a verset tudtam és még bár azt sem kérdezte ki a k*cs*g kur*ja:angry::angry:
s a többiektöl kikérdezze hogyro*djon meg!!!!!!:angry:

Robbie
2011-05-03, 21:30
Hjajj csak eltűnhetnék már ebből a suliból :angry::angry::angry: annyira várom már a gimit, ma úgy felcseszett egy lány :angry::angry: Beszólogat nekem, de nagyon birom nekem szól be hogy b*zi, de tükörbe nem néz mikor bajsza van meg szörős a keze lány létére :mad::mad::mad::angry::angry: mocskos herma g*** :mad::mad::censored::censored::censored: fojj de utálom :censored::censored:
Lehet hogy szerelmes beléd :P

Cindy
2011-05-04, 14:46
Hjajj csak eltűnhetnék már ebből a suliból :angry::angry::angry: annyira várom már a gimit, ma úgy felcseszett egy lány :angry::angry: Beszólogat nekem, de nagyon birom nekem szól be hogy b*zi, de tükörbe nem néz mikor bajsza van meg szörős a keze lány létére :mad::mad::mad::angry::angry: mocskos herma g*** :mad::mad::censored::censored::censored: fojj de utálom :censored::censored:

Azért szólt be mert borotválod magad,
vagy azért mert kisebbségi komplexusa van?

avalon
2011-05-04, 14:48
Vagy maga a lány egy Ku*a xD

Kacsa
2011-05-04, 15:30
Lehet hogy szerelmes beléd :P

úgy van. a kislányok akkor viselkednek így.
kicsit röhejes, dehát akkor is így van:clown:
adok egy tanácsot, trfan: mondd neki, hogy: te, most te szerelmes vagy belém, vagy miért viselkedsz így?
erre a lány: fujj, te hülye vagy? beléd? (ez MINDIG így van, mindig fujjognak, én tudom)
te meg: igen, belém. mert ha tovább csinálod ezt a b@sztatást, már gondolkozhatunk a randin is.
a lány erre: aha, persze, csak szeretnéd, hogy szerelmes legyek beléd, fujj, hagyjál már.
_____
és ha minden igaz, többet nem fogja ezt csinálni. (a b@sztatást.)
:D én már láttam picsákat az életben... (bár ez még édeskevés volt, jönnek majd még azok:D)

horus
2011-05-04, 15:57
beteg a fejére, nem hiszem, hogy szerelmes belém mert van pasija...
De ma megint kezdte, én nem most nem szóltam, vissza neki, de barátnőm ott volt és kiosztotta (majdnem bunyó lett belőle :D) nem hiszem, hogy még1x fogja csinálni....

Kacsa
2011-05-04, 16:11
de barátnőm ott volt és kiosztotta (majdnem bunyó lett belőle :D)

csak gondolj bele, rajtad veszekedtek! :vlol::clown:

Caroline
2011-05-05, 13:06
Azért szólt be mert borotválod magad,
vagy azért mert kisebbségi komplexusa van?

Hát vannak ilyen kis szemét emberkék, én is utálom az ilyeneket,jól teszed ha visszaszólsz.

Bexika
2011-05-11, 16:29
fúúúúú, de elegem van már a sok lepcses pofájú kétszínű hülyegyerekből... persze az ember háta mögött mindenféle hülye pletykákat kell terjeszteni az-az igazi... öccsém, hogy le tudnék keverni párat ezeknek... :mad::mad:

most már aztán tényleg leállíthatnák magukat, mert úgy leoltom őket, hogy holnap is csak hápogni fognak tudni normális válasz helyett :mad:

YzaaA
2011-05-11, 19:39
nem vagy 1edül!!!
vagyunk 1 páran:angry::angry:
nekem is tökre elegem van ezekböll!!!!!!!!!!:angry:
nálam szine az egész napom így megy!!!!:mad::mad:

Caroline
2011-05-12, 21:13
nem vagy 1edül!!!
vagyunk 1 páran:angry::angry:
nekem is tökre elegem van ezekböll!!!!!!!!!!:angry:
nálam szine az egész napom így megy!!!!:mad::mad:

Ezek szerint nem vagyok egyedül, normális osztálytársaim vannak csak néha beborul náluk valami, és mindig engem találnak meg mint ma, de leoltottam őket, volt sulimban is ez volt egy gyerek beszólogatott, szegénykét csúnyán leoltottam, de másnap előre köszönt.

Kacsa
2011-05-13, 13:48
csúnyán leoltottam, de másnap előre köszönt.

ezeket úgy utálom:mad:talpnyaló disznók.

Caroline
2011-05-14, 20:39
ezeket úgy utálom:mad:talpnyaló disznók.

én is csak jó pofit kellet neki vágni mert összejött egyik barátnőmmel, úgy örültem hogy szétmentek 2 hét múlva, talpnyaló disznó pasi, mert csak arra kellett volna neki, ki is utáltuk, még jó hogy csak 9. volt nem volt osztálytársunk, csak szegény barátnőmet sajnáltam.

Caroline
2011-05-14, 20:40
Vége lett a kedvenc anime sorozatomnak,:mad::(

YzaaA
2011-05-16, 19:43
wáááááááá:angry::angry::angry::angry::angry:
az idegeim már nem bírják sokáig a f*sz kivan már hát ebböl elegem van!!:angry::angry:
bárcsak eltelne ez a 3 hét tünjek már el onnan*.*:angry:
na most ezen a napon majdnem leorditottam a tanárnöt is:angry:
idiota bugja:mad:
hogy útálom :angry:
meg a többi nagyképü részeges pics*k*.*:angry:
már elegem van belöllük komojan mondom!!!!!!!!!
valaki löjön fejbe ezt már nem bírom nem fogom kibirni ezt a 3 hetet a pics*ba bele!!!!!!!!:angry::angry::angry::angry::angry:

YzaaA
2011-05-18, 20:51
wááááá az idegeim robbannak szét jézusom ez az idiota pöccs Matektanár felszólított felelni pedig én semmi rosszat nem csináltam dehát éppen engem szurt ki az a köcsög:angry::angry:
s én nem tudtam és bevágott nekem egy nagy 3-ast még vénetlenül se jöjjek ki 6-os ra lezár 5-ös re a pöccs!!!!:angry:
s még 1 felmérömnél jók voltak az eredmények meg minden de ö kellet agyon 1 kib*szot 6-ost csak azért mert 1 idiota csonkakúpot nem rajzoltam oda:angry::angry::angry::angry:
idiota barom!!!!!!!!!!!!!:angry:
elegem van már!!
nem fogom kibirni!!!
jaj istenem megbolondulok:nut::nut::nut:

horus
2011-05-18, 21:03
OMG! 6-ost :eek: Romániába olyan is van ?

namivanmar
2011-05-18, 21:16
wááááá az idegeim robbannak szét jézusom ez az idiota pöccs Matektanár felszólított felelni pedig én semmi rosszat nem csináltam dehát éppen engem szurt ki az a köcsög:angry::angry:
s én nem tudtam és bevágott nekem egy nagy 3-ast még vénetlenül se jöjjek ki 6-os ra lezár 5-ös re a pöccs!!!!:angry:
s még 1 felmérömnél jók voltak az eredmények meg minden de ö kellet agyon 1 kib*szot 6-ost csak azért mert 1 idiota csonkakúpot nem rajzoltam oda:angry::angry::angry::angry:
idiota barom!!!!!!!!!!!!!:angry:
elegem van már!!
nem fogom kibirni!!!
jaj istenem megbolondulok:nut::nut::nut:

addig örülj amig suliba vagy :)

Bexika
2011-05-18, 21:22
6-os? :O Durva...

Kacsa
2011-05-19, 13:08
6-os? az milyen? fordítva 6-os vagy nagyon jó?
OMG összezavarodtam....
ha valakit Szlovákiában 5-ösre zárnak az tudtommal megbukik.
ha Romániában valakit 6-osra zárnak akkor bukik meg? vagy Romániában 10 jegy van?
O_o nem értem.

horus
2011-05-19, 14:06
ha valakit Szlovákiában 5-ösre zárnak az tudtommal megbukik.


Igen, igen vagy leteszik B-be :)

Bexika
2011-05-19, 15:37
B-be?

úristen, most már én se értem hogyan van xD

YzaaA
2011-05-19, 16:05
nem nálunk a 4-es a bukás jegy:D
szerencsére én még nem kényszerülök erre:p
csak egy 5-re:angry:
fuha minnyárt ballagunk már a képek is megvannak már csak a vizsgák vannak hátra:(
ettöl kezdve bejelentem hogy nem leszek gépnél addig,amig a viizsgákon nem megyek át tehát szurkoljatok hogy sikerüljön:D
fuha........
ez is 1x el kell jöljön:D
na akkor 1 honap múlva ismét találkozunk:D
szijasztok és szorítsatok az nagyon jo jönne!!!!!!:D

horus
2011-05-19, 16:08
4es ? OMG most már végképp nem értem... 5,6 nem buksz viszont 4 igen .... nem értem.... xDDDD :P
Szoritunk.... Sok sikert!!!:)

YzaaA
2011-05-19, 16:10
hát igen max 3 tantárgybó 4-re jössz ki akkor mehetsz is évet ismételni:S
köszi:D

Kacsa
2011-05-19, 16:13
nem nálunk a 4-es a bukás jegy:D
szerencsére én még nem kényszerülök erre:p
csak egy 5-re:angry:

4-es bukás, 5-ös még nem bukás... szóval ezt azt jelenti, hogy te nagyon rosszul tanulsz.:clown:

YzaaA
2011-05-19, 16:14
nem igaz:p
jobban tanulok mint a tesom:clown:
neki több 3-sa volt mint nekem mert nekem csak 1 3-asom volt:)

Kacsa
2011-05-19, 16:15
nem igaz:p
jobban tanulok mint a tesom:clown:
neki több 3-sa volt mint nekem mert nekem csak 1 3-asom volt:)

mivan? a 4-es nem bukás jegy? :eek:
hát akkor te már megbuktál? OMG:nut:

YzaaA
2011-05-19, 16:17
OMG KacsaxD:nut:
ha 3 tantárgyol kijössz 4-esre akkor már megbuktál!!!!!!!!!!:clown:
na m1 ezt most nem fokozomxD:D

horus
2011-05-19, 16:19
na és mi van akkor ha az egyik tantárgyból kijössz 4-esre, a másikból 5re, a harmadikból 6osra ???

Bexika
2011-05-19, 18:39
de én ezt nem értem... 1-3 oké, 4-es bukás, 5-6 oké... hogy van ez?? :O :eek: :confused:

YzaaA
2011-05-19, 19:14
jajh istenem:nut:
1-4-ig nem oké!!!!!!!!!!!!
rendben????????
csak 5-10-ig!!!!!!!
világos?
vagy még mindig sötét???:rolleyes:

Bexika
2011-05-19, 19:22
naaa, nem olyan egyszerű felfogni ezt, amikor fogalmunk sincs az egészről xD

és akkor elvileg a 4-esnél rosszabb a 3, 2, 1? (nyugi többet nem kérdezek csak ez érdekel még xD)

Kacsa
2011-05-19, 19:35
ez a román iskola borzalmas lehet xD (legalábbis az értékelő rendszere)
ha már a 4-es is bukást jelent, akkor miért kell még 3-2-1 jegyet belearakni?
vagy ez olyan, mint Amerikában a többszörös életfogytiglan? (az egyszers életfogytiglan is élete végéig van, amikor többszörösítik, az már csak... dísz)

YzaaA
2011-05-19, 19:47
fuha fárasztotokxD:rolleyes:
khmmm.......na szóval:D
ez az 1,2,3,4 1 esre nem tudsz lezárodni mert nincs ahogy ha csak nem szer be fijamatosan 1-eseket:D
ugyan ez va a 2,3 nál is:D
de 4-esböl már sokat tudsz szerezni,ha:töbször is feleltetnek és te soha nem tudsz semmit:clown:,vagy pofázol a tanárnak:clown:,vagy ha lógz a suliból:D
és ha lezárnak mindenböl (bár nem hiszem hogy az egészböl:D)4-esre,akkor megbuktál és mehetsz évet ismételni:D
így már érthetö???????:clown:
mert többet nem magyarázok:p

namivanmar
2011-05-19, 19:49
ez a román iskola borzalmas lehet xD (legalábbis az értékelő rendszere)
ha már a 4-es is bukást jelent, akkor miért kell még 3-2-1 jegyet belearakni?
vagy ez olyan, mint Amerikában a többszörös életfogytiglan? (az egyszers életfogytiglan is élete végéig van, amikor többszörösítik, az már csak... dísz)

szerintem egy 4-es még nem buktat, csak ha 3 vagy mennyi. olyan mintha nálunk pl megbuksz ha három tárgyból 2-est kapsz. vagyis gondolom hasonlo. csak mivel nálunk kisebb a skála ezért a három kettes "enyhébbnek" hat. de én csak tippelem hogy így lehet valahogy.

YzaaA
2011-05-19, 19:58
igen ez igy van:D
és 4-essel is meg lehet bukni:D

horus
2011-05-19, 20:20
Én már értem akkor 1-4 rossz jegy, 5-10 jó jegy :D
OMG!!csak akkor buktok meg ha több tantárgyból van rossz jegyetek O_o bezzeg nálunk elég 1 tantárgyból 5öst szerezni oszt megbuksz xDDDD

YzaaA
2011-05-19, 20:54
nem az elöbb leirtam hogy ha max 3 tantárgyból:D
csak akkor buksz meg:p

horus
2011-05-19, 21:08
nem az elöbb leirtam hogy ha max 3 tantárgyból:D
csak akkor buksz meg:p

én is ezt mondtam :p
De már szarrá offoltuk a topikot úgyhogy elég :D:p

YzaaA
2011-05-19, 21:12
rendben:D
benne vagyok;)

Caroline
2011-05-24, 13:54
Elegemvan ebből a dögmellegből!!!

Cindy
2011-05-24, 14:21
Én imádom :D
Végre nem kel mindig farmerban mászkálnom :p

Caroline
2011-05-25, 19:04
Én imádom :D
Végre nem kel mindig farmerban mászkálnom :p

Én is szeretem a meleget, csak az a baj hogy a suliban a termünkben semmi levegő nincs, pocsék a fekvése, 6. órában meg nem kellemes bent ülni a nagy melegben

tom croft
2011-05-26, 20:50
fhuuuuu gyerekek csak én unom szét a fejem egész nap:mad: :mad::mad::angry:?? vagy ti is unalmasnak találtok naggyábol már mindent :( ??

Petya a Lara Fan
2011-05-26, 21:32
Én imádom :D
Végre nem kel mindig farmerban mászkálnom :p

Hmm, akkor miniszoknya, vagy nagyon rövid naci? :D
Én utálom ezt a meleget, ráadásul allergiás is vagyok, egész nap csak "Hapcí-hapcí"....

Robbie
2011-05-26, 21:47
Én meg kiütéses leszek a naptól xD
De legalább lehet látni szép formákat :D

Scoobykah
2011-05-26, 21:53
gyerekek voltatok már úgy h inkább lettetek vna suliba mint otthon?:D:eek:
így szóbeli előtt lassan már elegem van...tanulni nem tanulok csak kondiba járok haverokkal...:jumper:

de vhogy hiányoznak az osztálytársak..meg1-2 lány..:P
gondolom elég idiótán hangzik nem?:angry::angry::confused::eek:

Robbie
2011-05-26, 21:57
Nyár végén mindig unom magam itthon akkor elmennék, de első nap már vissza sírom a szünetet XDXD

Petya a Lara Fan
2011-05-26, 22:00
Én meg kiütéses leszek a naptól xD
De legalább lehet látni szép formákat :D

Bizony bizony, szépséges formákat. Mmmm :P :D

Michele
2011-05-27, 14:13
Csak az a baj, hogy olyanok is "kipakolnak", akiknek nagyon nem kéne. :vlol:

Robbie
2011-05-27, 14:18
Csak az a baj, hogy olyanok is "kipakolnak", akiknek nagyon nem kéne. :vlol:

ezt hogy érted? XDXD
http://1.bp.blogspot.com/_B_zTOWPKdYo/R5YzVxT5XVI/AAAAAAAAAag/PZ8bo3jCvd4/s200/FatGirl_FatFriday_Swimsuit_10Nov06.jpg
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Michele
2011-05-27, 14:22
Váááááh!! Valahogy így! :vlol:

horus
2011-05-27, 14:24
ezt hogy érted? XDXD
http://1.bp.blogspot.com/_B_zTOWPKdYo/R5YzVxT5XVI/AAAAAAAAAag/PZ8bo3jCvd4/s200/FatGirl_FatFriday_Swimsuit_10Nov06.jpg
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

XDXDXDXD LMFAO


gyerekek voltatok már úgy h inkább lettetek vna suliba mint otthon?:D:eek:

Én mindig úgy vagyok xDDD DE most meg már egy kicsit szomorú vagyok, mert hiányozni fognak az osztálytársaim... :o

Kacsa
2011-05-27, 14:41
DE most meg már egy kicsit szomorú vagyok, mert hiányozni fognak az osztálytársaim... :o

igen? de irigyellek. nekem 3 osztálytársam fog hiányozni csak. (pláne hogy többet nem talizok velük...:()
ugye azt mondtam, 3 osztálytársam fog a legjobban hiányozni? na, abból a harmadik különösen, mert a napokban jöttem rá, milyen jófej, és közvetlen.pedig a származása nem erre utal...:privateeye:
_____________

ezt hogy érted? XDXD
http://1.bp.blogspot.com/_B_zTOWPKdYo/R5YzVxT5XVI/AAAAAAAAAag/PZ8bo3jCvd4/s200/FatGirl_FatFriday_Swimsuit_10Nov06.jpg
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

fúh de gusztustalanok xDD kocák.

horus
2011-05-27, 14:44
Mi olyan jó kis csapat voltunk :( csak 2 ember volt/van akit rühellek :(
Hááát nem a bőrszine és a származása alapján kéne megitélni vkit :P ....

Cindy
2011-05-27, 14:49
Hááát nem a bőrszine és a származása alapján kéne megitélni vkit :P ....
Én azt teszem! ( lehet megkövezni)

Amúgy most még hiányoznak a régi osztálytársak, de középsuliban majd lesznek új barátaitok. Én mellesleg.. UTÁLTAM az általános...

horus
2011-05-27, 14:52
Én azt teszem! ( lehet megkövezni)
Hát nem haragudj de én nem megköveznélek hanem fejbelőnélek, utálom a rasszizmust -.-" .....


Én se nagyon szertem, mert halál unalmas....
De most igy visszagondolva annyira jó volt olyan sokat hülyültünk annyi sok csinytevésben benne voltunk .... Most meg mindennek vége :privateeye:

Cindy
2011-05-27, 15:03
Hát nem haragudj de én nem megköveznélek hanem fejbelőnélek, utálom a rasszizmust -.-" .....

Fegyvertípust választhatok?
Rasszistának nem nevezném magam, mert van 1 roma barátnőm akivel jól megvagyunk. Ráadásul 1 rossz szót nem szólok a más bőrű illetve származású emberekre.. 1szerűen rossz tapasztalat miatt ha meglátok 1ett nem arra gondolok hogy milyen szép és jó.. Viszont szoktak érni pozitív csalódások...
Na, akkor mennyek el golyót is venni?:D

Scoobykah
2011-05-27, 15:07
áhhhhhveri bjúúúúúútifúúúúúúúllllll:jumper::angry:

Scoobykah
2011-05-27, 15:10
Én azt teszem! ( lehet megkövezni)

Amúgy most még hiányoznak a régi osztálytársak, de középsuliban majd lesznek új barátaitok. Én mellesleg.. UTÁLTAM az általános...


asszem ezzel egyetértek az én osztályom 3-ikban szokott össze leginkább...akkor hogyis mondjam...csináltunk elég sok dolgot...:S :D

horus
2011-05-27, 15:10
Fegyvertípust választhatok?
Rasszistának nem nevezném magam, mert van 1 roma barátnőm akivel jól megvagyunk. Ráadásul 1 rossz szót nem szólok a más bőrű illetve származású emberekre.. 1szerűen rossz tapasztalat miatt ha meglátok 1ett nem arra gondolok hogy milyen szép és jó.. Viszont szoktak érni pozitív csalódások...
Na, akkor mennyek el golyót is venni?:D

Neeeem szükséges :D igy már másss :D

Robbie
2011-05-27, 15:23
1szerűen rossz tapasztalat miatt ha meglátok 1ett nem arra gondolok hogy milyen szép és jó..
Főleg Miskolcon rendesen félek xD

namivanmar
2011-05-27, 15:31
Amúgy most még hiányoznak a régi osztálytársak, de középsuliban majd lesznek új barátaitok. Én mellesleg.. UTÁLTAM az általános...

én a gimit is :D
bár annyiból jobb volt hogy rá voltam kényszerítve arra, hogy emberek között legyek.

Kacsa
2011-05-27, 16:16
Főleg Miskolcon rendesen félek xD

jahhh már mesélted mi történt, amikor megtetszett valakinek az MP3-mad... vagy telód? :vlol:

Petya a Lara Fan
2011-05-27, 16:22
ezt hogy érted? XDXD
http://1.bp.blogspot.com/_B_zTOWPKdYo/R5YzVxT5XVI/AAAAAAAAAag/PZ8bo3jCvd4/s200/FatGirl_FatFriday_Swimsuit_10Nov06.jpg
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

fujj lehánytam a képernyőt :D XD

Robbie
2011-05-27, 16:24
jahhh már mesélted mi történt, amikor megtetszett valakinek az MP3-mad... vagy telód? :vlol:

Jajaja teló volt K_rva anyját xD

tom croft
2011-06-18, 20:16
csak szerintem tök halott pár napja a fóru m máskor olyan nyüzsgés van :O

tom croft
2011-07-06, 17:32
fhuuuu tomb raider forums-on mekkora egy fassz_pó g_cik az emberek :mad:
több mint 1 hete kérdeztem valamit és azóta se válaszoltak :mad:
közben minden nap fen nvannak 389-en de egyikse képes válaszolni... retek rib_ncok:mad::mad::mad::mad:

Kacsa
2011-07-06, 19:01
több mint 1 hete kérdeztem valamit

mit?:)hátha mi is tudunk segíteni (kivéve ha már nálunk is kérdezted és mi sem tudtunk:D)

Robbie
2011-07-06, 19:08
LOL TRF 90% búza XD

Kacsa
2011-07-06, 19:15
LOL TRF 90% búza XD

szerinted már mindenki búza, aki nem tetszik neked. először Leon,most a TRF-esek. nem tudom, miért jó ez a búzázás, sosem értettem. (nem csak rád mondom most ezt)
Hmmm... Cindy, te is szereted a csokis kekszet, ugye?:)

Robbie
2011-07-06, 19:16
szerinted már mindenki búza, aki nem tetszik neked.

LOL nem amúgy tényleg rengetegen vannak TRFen XD

---

Leon csak viccből mondom mert mai szemmel egy ilyen fickó már az.xD

Kacsa
2011-07-06, 19:19
LOL nem amúgy tényleg rengetegen vannak TRFen XD

én is azért nem szeretem őket, csak XNA miatt látogatok fel, amúgy nem vok regizve. túl nagy a közösség, nagyon sok a paraszt és a troll, és annyian vannak, mint a legyek.:privateeye:

YzaaA
2011-07-06, 19:41
Leon csak viccből mondom mert mai szemmel egy ilyen fickó már az.xD

HuuH akkor jó:o:hug:

Kacsa
2011-07-06, 19:56
Leon csak viccből mondom mert mai szemmel egy ilyen fickó már az.xD

most kukacoskodó leszek, thuuudom:D: miért is olyan búza Leon? mi nem tetszik benne?:D

tom croft
2011-07-06, 20:01
szerinted már mindenki búza, aki nem tetszik neked. először Leon,most a TRF-esek. nem tudom, miért jó ez a búzázás, sosem értettem. (nem csak rád mondom most ezt)
Hmmm... Cindy, te is szereted a csokis kekszet, ugye?:)
jujj csokis keksz :vlol: XDDDDDDDD khm na Cindy várjuk a választ :naughty:

LOL TRF 90% búza XD
én csak 1 ről tudok vmi carmbit2 vagy mifas*om XD
jah am kacsa már kérdeztem és sajnos senkisem tudta :/ :S brühühü de am 2 perce rájöttem szal megint nyugott vagyok XD

YzaaA
2011-07-06, 20:04
most komolyan nem mind1 hogy búza vagy nem búza??
búza s kész!!!!
minek kell ostromolni öket hisz ök is emberek!!
fajgyülölök!!!!:clown:útálom a fajgyülïlöket!!!:clown:

Kacsa
2011-07-06, 20:04
jujj csokis keksz :vlol: XDDDDDDDD khm na Cindy várjuk a választ :naughty:

egy másik topicba:offtopic:


minek kell ostromolni öket hisz ök is emberek!!


szerintem is!!! amíg nekem nem lesz bajom miattuk thőőőlem aztán azt csinálnak, amit akarnak.

tom croft
2011-07-06, 20:07
egy másik topicba:offtopic:


jajjj XDDD ez az offtopicod XD:vlol::vlol::vlol:


most komolyan nem mind1 hogy búza vagy nem búza??
búza s kész!!!!
minek kell ostromolni öket hisz ök is emberek!!
fajgyülölök!!!!útálom a fajgyülïlöket!!!
én nem mondtam h bajom van velük :D :D :D csak akkor bántom őket ha velem akarnak csokis kekszet enni XDDDD

Hanna
2011-07-06, 20:08
Igazi pasik mindig ezüst szőkék :D Jeh baby:jumper:(játékokban):cool:

Robbie
2011-07-06, 20:14
most komolyan nem mind1 hogy búza vagy nem búza??
búza s kész!!!!
minek kell ostromolni öket hisz ök is emberek!!
fajgyülölök!!!!:clown:útálom a fajgyülïlöket!!!:clown:
Melegek nem külön fajok xD :D
Nekem van meleg ismerősöm azzal nincs baj de ha a külseje már olyan "fura" nee inkább nee vagy ha érdekesen viselkedik akkor is csőőő, és ott van egypár aki csőőő
Na tehát amíg normálisan nézz ki vagy viselkedni bajom nincs vele :)

YzaaA
2011-07-06, 20:18
na jólvan akkor:D
akkor megnyugodtamXDD:D

Cindy
2011-07-07, 10:58
Detto :D
Hamár az a kis csajos nyálas búza akkor köszönöm menny a közelemből :D
Nekem is van 1 meleg ismerősöm( lezbi is van ám xD.. Jó társaságokba keveredek :P) és nagyon is normális :D
Senki nem mondaná meg róla hogy búza :D.. Legalább 1 pasi akiről tudom nem kukkol vagy csap rá a ****emre... xDD

Caroline
2011-07-07, 21:38
Búza, na ezt a kifejezést nem is hallottam a homosexuálisról minden mást de még a búza szót nem de ötletes kis kifejezés:) én a búza szónál inkább a kancsót szoktam haználni

Kacsa
2011-07-07, 21:41
Búza, na ezt a kifejezést nem is hallottam a homosexuálisról minden mást de még a búza szót nem de ötletes kis kifejezés:) i

pedig közismert.:rolleyes:

avalon
2011-07-08, 10:44
Detto :D
Hamár az a kis csajos nyálas búza akkor köszönöm menny a közelemből :D
Nekem is van 1 meleg ismerősöm( lezbi is van ám xD.. Jó társaságokba keveredek :P) és nagyon is normális :D
Senki nem mondaná meg róla hogy búza :D.. Legalább 1 pasi akiről tudom nem kukkol vagy csap rá a ****emre... xDD

LoL én is meleg vagyok :)
És nem félek bevallani, ha nem fogadnak el az az ő dolguk, nem tőlük függ az életem :)
Remélem, ti elfogadtok :hug:

Caroline
2011-07-24, 10:45
A franc kivan ezzel a majom gépemmel, mindig rittig akkor kell elromlania ha hónap vége van vagy valami új cuccot tetetek bele, ennek tetejébe nem elég még én vagyok a rohadt szemétláda ha nem hagyom magam kihasználni tiszta vicc, MOSTMÁR ELEGEM VAN!!!:angry:


Na most jól kipanaszkodtam magam.

Scoobykah
2011-07-24, 21:14
Na akkor használom rendeltetésére én is a topicot.

Azért nemkicsit kivan az a bizonyos szervem az olyan emberekkel,akik kioktatnak,kritizálnak másokat,vagy ha épp nem ,de szólsz neki (normálisan),
h ezt,v azt neígy csináld,akkor meg világfájdalma van és egyből megy keresni vmi társat magának,h nehogymár másnaklegyen igaza.Nem vagyok vmi életbölcse de a 20 évemmel többet tettem le az asztalra mint más a tizenegynéhány évével.jah ami van azt meg nem képes értékelni,+ a saját dolgai,munkái meg khm....arról jobb nem is beszélni......
és a legjobb ha szóltál neki(v bárki más már megy anyucihoz h jaj megint bántanak,de én az ártatlan jótétlélek nemcsináltam semmit)
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁ
najó..ink mentem kondizni mert még átütöm a falat is....:@

YzaaA
2011-08-06, 21:45
fhú azt a rohat mindenségit ****ki mé ijen rohat nehéz az élet b*****????:angry:
hnem hiszem el!!!:angry:
hogy lehetek ennyire idióta hogy elhaggyak egy kib****** csokit az uton??:angry:
és még az is közrejátszik hogy felbicikliztem 11 km-ert a házunkig majd vissza hazafele.Othon meg azon kapjuk magunkat hogy nincs csoki!
Fhúúúúú azt a k**** h*************!!!!!!!:angry:nah akkor megint kerekezz fel 11 km-ert egy kib****** csoki miatt amit persze nem kapsz meg!!:angry:
most mondjátok meg hogy lehet valaki ijen hülye BF???:angry::angry::angry:
ájj a rohat életbe már de mérges vagyok magamra mé a fhászomért vagyok ijennyire hülye??:angry:
öcsém!!:(

Robbie
2011-08-06, 22:32
Ez csak egy csoki XD Nyugi XD

Petya a Lara Fan
2011-08-06, 22:37
BF???

Battlefield jeeeeeeeeeeeee :D
Na de komolyan, ha ekkora hűhó, akkor biztos valami nagyon finom és drága csoki lehetett. :) :D

tom croft
2011-08-06, 22:40
Ez csak egy csoki XD Nyugi XD

a csoki többetér mindenki életénél :mad::mad::mad::jumper::jumper::jumper:
Csoki forever

Robbie
2011-08-06, 22:41
Battlefield jeeeeeeeeeeeee :D
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :jumper: :jumper: :jumper:
Egy igaz gamer mindenben a játékot látja XD, én species best friendre értettem elsőnek -.-" XD

Underhoe
2011-08-06, 22:57
LoL én is meleg vagyok :)
És nem félek bevallani, ha nem fogadnak el az az ő dolguk, nem tőlük függ az életem :)
Remélem, ti elfogadtok :hug:

Ez meglepő, hogy csak így bevallod, de én nagyon értékelem. Le a kalappal.

Hogy valamit a topikhoz is szóljak: Ma 50 km biziclizés után az ájulás határán voltam. Tüdőmet majdnem kiköptem, ráadásul holnap megyek el itthonról. Csodás lesz olyan izomlázzal, hogy meg sem fogok tudni mozdulni. :p

Kacsa
2011-08-07, 10:39
Ma 50 km biziclizés után az ájulás határán voltam. Tüdőmet majdnem kiköptem, ráadásul holnap megyek el itthonról. Csodás lesz olyan izomlázzal, hogy meg sem fogok tudni mozdulni. :p

háttt majd túl leszel rajta:D

YzaaA
2011-08-07, 12:09
Ez csak egy csoki XD Nyugi XD
De akkor is!!!!:angry::D


Na de komolyan, ha ekkora hűhó, akkor biztos valami nagyon finom és drága csoki lehetett. :) :D
Igazad van drága is volt!!:D

a csoki többetér mindenki életénél :mad::mad::mad::jumper::jumper::jumper:

ijet meg se haljak tom!!!!:rolleyes:



Hogy valamit a topikhoz is szóljak: Ma 50 km biziclizés után az ájulás határán voltam. Tüdőmet majdnem kiköptem, ráadásul holnap megyek el itthonról. Csodás lesz olyan izomlázzal, hogy meg sem fogok tudni mozdulni. :p
eggyüt érzek veled én is 33 km-et bicikliztem fel le fel le fel le:rolleyes:
azt hittem hogy ott helybe meghalok nem kaptam levegöt:rolleyes:

Petya a Lara Fan
2011-08-09, 01:35
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :jumper: :jumper: :jumper:
Egy igaz gamer mindenben a játékot látja XD, én species best friendre értettem elsőnek -.-" XD

Ennyi XDDDD :D

YzaaA
2011-08-15, 19:02
fháááá soha nem végzek ezzel a resi 5-tel b*******:angry::angry::angry::angry:
az uccso résznél amikor Wesker Sheva-hoz megy megölni akkor a lávánál fojton meghalok b*******!!!!:angry::angry::angry::angry::angry::an gry:
má felb***** az agyamat:angry::angry::angry::angry::angry:
hogy a fhászomba esik bele abba a k**** lávába, ha nyomogatom megállás nélkül azt a k**** T betüt amit mutat a képernyö????:angry::angry::angry::angry:
fhúúúú ez idegesítöbb még a fagyásnál is!!!!!!:angry:

Hanna
2011-08-15, 19:04
fháááá soha nem végzek ezzel a resi 5-tel b*******:angry::angry::angry::angry:
az uccso résznél amikor Wesker Sheva-hoz megy megölni akkor a lávánál fojton meghalok b*******!!!!:angry::angry::angry::angry::angry::an gry:
má felb***** az agyamat:angry::angry::angry::angry::angry:
hogy a fhászomba esik bele abba a k**** lávába, ha nyomogatom megállás nélkül azt a k**** T betüt amit mutat a képernyö????:angry::angry::angry::angry:
fhúúúú ez idegesítöbb még a fagyásnál is!!!!!!:angry:
Lehet lassú vagy.:o

YzaaA
2011-08-15, 19:17
Lehet lassú vagy.:o

dehát gyorsan nyomtam!!!!:mad::angry::angry::angry::angry::angry :
mind1 megprobálom megint
sorra jönnek a ki****ások b******* már!!!!!:angry::angry::angry:

Caroline
2011-08-15, 20:52
Hogy a nem tudom mi egye meg a nemnormálatlan bunkó majom fejét némelyik embernek aki az utcán nem tud viselkedni hanem csak elmebeteg módjára üvöltözni meg nyeríteni mint a lovak kultúráltan is lehet vihorászni röhögni ennek tetejébe én a közelbe lakok az ilyen bunkó emberekhez és ezt mind a főtéren csinálják kora estétől 11 ig.ÉS EZ MÁR NEM AZ ELSŐ.:angry:

YzaaA
2011-08-15, 21:39
bocsássatok meg a dupla hszz-ért csak elfelejtettem mérgemben hogy már irtam:D
Caroline ismerös!!!:cool:

Hanna
2011-08-17, 21:19
ki volt ez a szemét állat aki gyárt egy progit oszt nagy szar be töltöm a dazba és nem is olyan lett mint amilyen kéne vagy amilyent mutatott a progi.. ááááá és kezdhetem elörröl az egészet....:mad::mad::mad::mad:

Scoobykah
2011-08-28, 20:00
LoL én is meleg vagyok :)
És nem félek bevallani, ha nem fogadnak el az az ő dolguk, nem tőlük függ az életem :)
Remélem, ti elfogadtok :hug:

a mai világban szerintem nem a melegség a probléma.hanem vannak akik túzásba viszik.tudom,mert elég sok ismerősöm bi vagy meleg...és sorolhatnám.nemez a lényeg.de a mai világban van aki divatból csinálja.még a mi pici hazánkban is.a gond az,h mi nagyon le vagyunk maradva MINDEN téren,(erről még a jóisten se győz meg h nem igy van sajna)és hát nem tűrik meg.lásd melegfelvonulás elleni felvonulás.kéremszépen ez SZÁNALMAS!neked is,nekik (homoszexuális embereknek)ugyanolyan jogotok van az élethez mint egy heteronak.pláne h van mikor egy homi(bocsi a szóért)kivűlállóként jobban lát dolgokat.igen kivülállót mondtam,mivel nekik bizonyos mértékig más az értékrendszere mint átlagos embernek.
és minden tiszteletem a Tiéd,h felvállalod,mert elég sokan "titkos ilonát" játszanak.remélem érted mire gondolok.

srry részben ebbe a topicba tartozik,részben offoltam.: ( ha vki reagál,akk offtopicba vigye,vagy az én topicomba.köszönöm

OBig
2011-08-29, 12:23
Azért ne dicsőítsük a melegeket.
Részemről OK. Legyenek, de NE reklámozzák magukat.

Így is van itt több is az oldalon.
A magam részéről nem szeretem ezeket, no mert pont ezek keverték a szrt eddig az oldalon.
Érdekes nem???
Vajon miért?

Nem vitát gerjesztek, csak elmondom a véleményemet.

horus
2011-08-29, 13:44
Azért ne dicsőítsük a melegeket.
Részemről OK. Legyenek, de NE reklámozzák magukat.


Nekem ugyanez a velemenyem, ne csinaljanak melegfelvonulast meg ne gusztustalankodjanak az utcan meg stb..

Scoobykah
2011-08-29, 14:23
Azért ne dicsőítsük a melegeket.
Részemről OK. Legyenek, de NE reklámozzák magukat.

Így is van itt több is az oldalon.
A magam részéről nem szeretem ezeket, no mert pont ezek keverték a szrt eddig az oldalon.
Érdekes nem???
Vajon miért?

Nem vitát gerjesztek, csak elmondom a véleményemet. ezt mondom én is.am az oldalon keverik azt a bizonyost? :O:O
elvagyok maradva,v túl naiv vagyok?(csk mert nem vettem észre)

Petya a Lara Fan
2011-08-29, 15:16
Azért ne dicsőítsük a melegeket.
Részemről OK. Legyenek, de NE reklámozzák magukat.

Ott a pont(y).

Kacsa
2011-08-29, 15:35
elvagyok maradva,v túl naiv vagyok?(csk mert nem vettem észre)

nem vetted észre, mert az adminok csinálják a dolgukat :)

Petya a Lara Fan
2011-08-31, 12:44
Holnap rohadt iskola :angry: Már most felcsesz az ideg.

YzaaA
2011-08-31, 12:49
uff de sajnállak titeket nekem csak egy hét múlva lessz:D
de nem várom:o

Ting
2011-08-31, 12:50
Szerencsére nekünk még ez a hét semmi sem lesz. Még cuccot se kellesz hozni, csak noteszt, meg tollat. :)

horus
2011-08-31, 13:10
Nekunk csak jovo heten lessz :p

Kacsa
2011-08-31, 13:22
:mad: inkább Jigsaw tesztelne, minthogy suli :vlol:

Cindy
2011-08-31, 13:47
Én valamiért nem izgulok miatta... Lehet azért mert már megszoktam..xD
Holnap még csak évnyitó 3 osztályfőnökivel. Holnap után meg mindenből év eleji dolgozat... Ló****t nem ismételtem át a nyáron..xD

Petya a Lara Fan
2011-08-31, 14:10
Holnap még csak évnyitó 3 osztályfőnökivel.

Nekem is ugyan ez. Kezdődik megint ez a szar, istenem de nem akarok menni...

Kacsa
2011-08-31, 14:22
Nekem is ugyan ez. Kezdődik megint ez a szar, istenem de nem akarok menni...

nem baj, Petya barátom. 240 nap múlva ismét elölről kezdődik a nyáriszünet:hug:

YzaaA
2011-08-31, 14:24
hát igen de az még rohat mesze van!!!:D

Kacsa
2011-08-31, 14:32
hát igen de az még rohat mesze van!!!:D

én úgy szoktam, hogy mindg apró célokat tűzök ki magamnak az életben, semmit sem lehet egyszerre :)
pl. most a szülinapomat várom, okt. 20-án :) aztán a karácsonyt, dec. 24-én. aztán majd Lara szülinapját, februárban. aztán majd a locsolást, áprilisban. hopp, mindjárt elmegy az év! utána a névnapomat, júniusban :) aztán persze ott a nyár... ott nem kell várni semmit :D és kezdődik elölről :D próbáld meg te is, meglátod, könnyebb az élet :D

Cindy
2011-08-31, 14:36
Kacsám...
Mi van akkor ha valakinek szinte 1 hónapban van szülinapja, névnapja, karácsonya, mikulása( én akkor is szoktam valamit kapni... Kicsit sem vagyok dedó xD) stb? xD

YzaaA
2011-08-31, 14:42
na az már ******ás CindyXDD:D
nekem hála az égnek júliusban van szülinapom meg asszem névnapom isXD:D
de a többi messze van:D
Kacsa úgy csinálom csak siratom a nyarat!!!!XDD:D

Kacsa
2011-08-31, 17:02
Kacsám...
Mi van akkor ha valakinek szinte 1 hónapban van szülinapja, névnapja, karácsonya, mikulása stb? xD

akkor ráb@szott xD :vlol:

YzaaA
2011-08-31, 17:13
akkor ráb@szott xD :vlol:

IKSZDÉ!!XDDDDDD:vlol:

Cindy
2011-08-31, 19:51
akkor ráb@szott xD :vlol:

Kösz xD
Én is szeretlek..xD

Petya a Lara Fan
2011-08-31, 20:47
nem baj, Petya barátom. 240 nap múlva ismét elölről kezdődik a nyáriszünet:hug:

Még kimondani is szörnyű. :D :hug:

namivanmar
2011-08-31, 22:07
Én valamiért nem izgulok miatta... Lehet azért mert már megszoktam..xD
Holnap még csak évnyitó 3 osztályfőnökivel. Holnap után meg mindenből év eleji dolgozat... Ló****t nem ismételtem át a nyáron..xD

mi a rák? éve eleji dolgozat? nyári átismétlés? hol élnek ezek?
de jo hogy nekem ilyenek nem voltak :D

tom croft
2011-09-01, 11:37
óóóóóóóóóóó öcsém h ez a suli mekkora egy fos -.- mindenki halál beképzelt nagyon megy a linkeskedés..teszik veszik magukat fhoj de utálom azokat akik azt hiszik valakik azt sehol shemmi.....f@szé kellet bezárni a másikat....

Kacsa
2011-09-01, 13:32
f@szé kellet bezárni a másikat....

aaaaaz szép. rögtön első nap bunkóskodnak;)

Robbie
2011-09-01, 14:35
Új közösségbe mindig így van :D
Mindenki megmutatja hogy ő a f@sza gyerek :D

Ting
2011-09-01, 14:43
Jááááj, túlélteeeeem! :D Már csak 179 nap van hátra... :D A csütörtök tuti nem lesz a kedvencem, 7 óra egy nap (ma csak 6-ot tartottak meg, a 0. most nem volt), holnap viszont csak 4 lesz, hálaazégnek. :)

Öcsí
2011-09-01, 14:46
Én élveztem az eleső napot,bár szar mert megint új terembe kerültünk,de megmentettem az osztály kabaláját Zsrnyeskovát(celluksz fecni) :D:D
Egészen odáig volt jó míg fel nem ültem a 12:45-ös buszra...hát majdnem besz*rtam komolyan.Leghátul,légkondi nélkül,1 óra zötykölődés,össze keveredett izzadság szag pfújj borzalmas volt :D

Kacsa
2011-09-01, 15:00
Új közösségbe mindig így van :D
Mindenki megmutatja hogy ő a f@sza gyerek :D

jaja xD
a többiek meg először csak vigyorognak rajta, aztán nem tetszik nekik, végül fellépnek ellene :D
be kell vallanom, egész jó oszttársakat kaptam :) bár majd csak később derül ki igazán :)

YzaaA
2011-09-01, 15:05
én esküszöm félek töllük:clown:
kivcsi leszek hogy eggyátalán lessznek-e barátaim ott vagy ott is kiközösítenek a f*szfejek:clown:

Öcsí
2011-09-01, 15:08
Jaj nee ne vedd ezt ilyen görcsösen :D Én mindig is magányos típus voltam és mégis összes osztálytársammal jóban vagyok,persze már csak 17-en vagyunk :P

YzaaA
2011-09-01, 15:17
én a végére kezdtem megkedvelni egyesüket:p
és még mindig jó kapcsolatban vagyunk bár nem beszélek velük ojan sokat:D
de azért félek az újaktól:clown:

Caroline
2011-09-01, 16:43
Ne izgulj YzaaA, csak nem lesznek szemetek veled a középsuliban a diákok legtöbbször megkomolyodnak és "jobb is a légkör" mármint rendesebbek az emberek mint álltalánosban, előző középsuliban más osztályból is szereztem barátokat:)

Cindy
2011-09-01, 17:05
Biztos jó lesz neked is YzaaA.
Nekem lett 1 új osztársam.. Valami liu ling akármi... Nem is az a baj hogy Ázsiai. Hanem az hogy nem tud magyarul bazdki..xD... Még angolul se nagyon.. Hál istennek ott van a testvére(szintén Ázsiai) de az már beszél magyarul :D.
Rajtuk kivűl semmi változás nem volt.. Mindenki szép és jó.. Így most már 23-an vagyunk az osztályban és ennyi :D

Kacsa
2011-09-01, 17:05
Nekem lett 1 új osztársam.. Valami liu ling akármi... Nem is az a baj hogy Ázsiai. Hanem az hogy nem tud magyarul bazdki..xD... Még angolul se nagyon.. Hál istennek ott van a testvére(szintén Ázsiai) de az már beszél magyarul :D.

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL EZ MOST KOMOLY?! :vlol::vlol::vlol: LIU LING XDDDDDDDDDDDDDDDD és akkor hogy beszél? olyan kínai csingcsanghuicshing-esen? :D

Ting
2011-09-01, 17:34
Kici kínái Ling neve olyán mint Ting neve, occó occó.

Michele
2011-09-01, 17:44
Fúh, én sose bírtam a kilencedikeseink többségét... :vlol: A lányok azt gondolták, bordélyházba kerültek, a fiúk meg azt hitték, ők a janik.
És annyian voltak mindig, mint a nyű. :angry:

YzaaA
2011-09-01, 17:47
Ting:IKSZDÉXDD:vlol:
Cindy,Caro:Lehetséges de amig nem vagyok bizti benne addig félek:o

Kacsa
2011-09-01, 18:42
A lányok azt gondolták, bordélyházba kerültek...

EHHHHEHEHEHE :vlol:

OBig
2011-09-01, 19:29
Én szívesen járnék még suliba. :)

Majd még visszasírjátok, ha elkezdtek melózni. :)

Kacsa
2011-09-01, 19:41
Majd még visszasírjátok, ha elkezdtek melózni. :)

na igen, mindenki ezt mondja :D

Öcsí
2011-09-01, 19:51
Hát igen mindig mindenki rinyál valamiért :D De ez mindig is így lesz :D

Hanna
2011-09-04, 18:48
****om ki van a high polyval.:mad::angry::angry::angry:

tom croft
2011-09-04, 18:52
****om ki van a hygh polyval.:mad::angry::angry::angry:

xDDDDDDD nyugi van hanna nyugi van xDDDDD

Hanna
2011-09-06, 16:07
Miért nem lehet egy normális keygent csinálnii miérrtt?? vagy kocsög serial sámot bele rakni csak simán ááááááááááá tököm kivan máá.:angry: Sz@r hecker lennék:D

namivanmar
2011-09-06, 17:03
****om ki van a high polyval.:mad::angry::angry::angry:

high poly jó. nem kocka mint a régi dolgok :D bár nem tudom miről van szó, de ha idegesít kapcsold ki :) tudom ez sem megoldás.

Hanna
2011-09-06, 17:07
high poly jó. nem kocka mint a régi dolgok :D bár nem tudom miről van szó, de ha idegesít kapcsold ki :) tudom ez sem megoldás.
Tudom hogy jó de másnak nem:D Mindig ezt hallom vissza hogy hanna high poly :o

Scoobykah
2011-09-11, 11:03
na igen, mindenki ezt mondja :D

helyesen.én még suliba járok,de dolgozok mellette.és azt hiszem ink csak suliba járnék.:S nemkellemes egy multi cégben dolgozni mint egy biorobot.

YzaaA
2011-09-12, 19:48
a francba a mai fiatalokkal!!:angry::angry:
mé nem tudnak most is gondolkozni már mér kell mindenkjit lenézni???:angry:
teszik magukat mintha ojan vagányak lennének osz nem másak mint egy rakat sz*r:rolleyes:
nem is értem azt hittem hogy jó lessz a suli aztán kiderül hogy senkivel se tok jóba lenni mivel mindenki levegönek néz már komolyan elegem van az egészböl!!!:angry::angry::angry::angry:

Cindy
2011-09-12, 20:14
Hm...
1 ismerős sincs ott?
Hogy hogy levegőnek néznek? Tettél valami olyat vagy csak szimplán bunkók?
Vagy... Yzám, ugye nem az van hogy félénk vagy? Menny oda hozzájuk és te is beszélgess velük.
Ha 1-edül fogsz mindig kullogni akkor csak te fogsz szívni. Maguktól nem mennek oda hozzád barátkozni.

dzsemfix
2011-09-13, 09:40
a francba a mai fiatalokkal!!:angry::angry:
mé nem tudnak most is gondolkozni már mér kell mindenkjit lenézni???:angry:
teszik magukat mintha ojan vagányak lennének osz nem másak mint egy rakat sz*r:rolleyes:
nem is értem azt hittem hogy jó lessz a suli aztán kiderül hogy senkivel se tok jóba lenni mivel mindenki levegönek néz már komolyan elegem van az egészböl!!!:angry::angry::angry::angry:

Nekem most a 3. évem, hogy nincs barátom, és senkivel se tudok rendesen beszélgetni. Úgy élem túl, hogy járok más közösségekbe is, ahol jó érzem magam. Ott sincs se barátom, se akihez szólnék, de jó a tevékenység, amit ott csinálok. A suliban az előttem ülőhöz szólok 2 mondatot. (semmi lényegeset, olyanokat, hogy itt van-e a matek könyved, stb.)
Szerintem próbáld meg ezt te is!:)

YzaaA
2011-09-13, 14:17
na sikerült kontaktust kötni már a fél osztályt ismeremXD:D
és kezdek jó viszonyba lenni a többiekkel:D
beszélgetek velük kacarászunk:D
a mai nap meg tette hatását határozottabb lettem és nyitottabb^^
remélem ez így is marad:D

Caroline
2011-09-23, 20:55
MÁR A NEM LÉTEZŐ MICSODÁM KIVAN AZ ISKOLÁVAL FOHAA
Már megint zagyvát futottunk tesin, mert a tanárnak szivathatnékja van :(
Meg kezd arra kilyukadni a majom ofő is hogy akinek nem tetszik a képe attól mihamarabb meg akar szabadulni bár engem nem rühell:mad: de az osztályból néhány embert igen főleg a jó fejeket akiket én is bírok tiszta csicska ez az iskola nem volt ilyen tavaly :(

YzaaA
2011-09-25, 17:40
ooo jeee mostmár annyira jó suliba járni^^
tök rendes mindenki megvolt az 1 buli is és nagyon jó volt!!!!^^:D
kezdek barátokat szerezni:D
mostmár bizts hogy nem fogok elmenni ebböl az osztályból:hug:

Underhoe
2011-10-22, 20:35
Hmm, hát emiatt már annyira nem dühöngök, de azért kiírom magamból...

Már hetek óta jönnek kedves üzenetek egy rejtélyes "rajongómtól", amik nagyrészt azt taglalják, hogy mekkora egy szar, suttyó, szívtelen és bunkó ember vagyok. Mellékesen megjegyezném, hogy a TRF-ről érkezett ez a drága "barátom" (névtelenként írja a leveleket, bár én egészen biztos vagyok a személy kivoltáról), tehát ismerni sem ismerhet, hiába ápoltunk baráti viszonyt. Az interneten keresztül lehordani egy olyan embert, akit személyesen nem is ismer...na, hát szerintem ez a szánalmas. Főleg, ha kiváltó ok nincs is, illetve én nem tudok róla. Bár ahogy megtudtam az idő múlásával, szép történeteket alkotnak ott rólam, egy régi melléfogásom miatt. Azzal leírtam magamat a szemükben, úgy tűnik. Én meg ezzel végérvényesen végeztem is azzal a fórummal. Sajnos ennyi idő kellett hozzá, hogy rájöjjek mekkora egy szarfészek az a hely. Teli van undorítóbbnál undorítóbb, kétszínű emberekkel. Max. a level editor részlegbe fogok belesni néhanapján, azonban számomra halott az a fórum. Már nem az, ami régen volt, nagy kár érte.

Visszatérve - amúgy eddig egész muris kivitelezésű leveleket kaptam; a nagyja arról szólt, hogy nem is csodálkozik, amiért elhagytak a barátaim (erről én miért nem tudok?), és hogy ne féljek, lassan az újak is magamra hagynak, mert egy bánatos, szívtelen barom vagyok. Ezeken jókat nevettem, azonban a legutóbbi üzenet konkrétan azt tartalmazta, hogy nyomjak egy tár golyót a fejembe. Kedves, mi? Sajnos azt hiszi, hogy érdekel a véleménye, és ezért nem hajlandó békén hagyni. Az igazság az, hogy magasról teszek arra, ki mit gondol rólam...főleg, ha mindez nem igaz.

Bocsi a regényért, de ezt muszáj volt. :p

Roli
2011-10-22, 20:40
Elmebetegekkel ne foglalkozz :D Úgy látszik az ő életük tökéletes, csak a máséval tud(na)k foglalkozni. Szard le. És tiltsd le szerintem.
(Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de na. :D)

Underhoe
2011-10-22, 21:06
Már törölte magát, de amúgy sem szándékoztam bármilyen figyelmet tanusítani iránta. XD Az ilyen embereknek csak tükörbe kéne nézni. :p

Robbie
2011-10-22, 22:35
Én meg mondtam hogy TRFen köcsögök vannak xD
Nyali gép az összes xD

Ting
2011-10-23, 19:43
Ezek sajnos a trollok legrosszabb fajtájába tartoznak. Még viccesnek sem mondhatóak. Irigyek, ennyi az egész. Látják, hogy tehetséges vagy, ők meg nem azok, és ezért egyből fikáznak.

Caroline
2011-11-02, 18:43
A franc kivan a sok idiótával amelyik olyan ökörségeket ír hogy xy halott oszt szeressed visszajön megölelni az xy ha nem küldöd tovább akkor nem fognak szeretni, ilyen baromságokkal zargatni az embert tiszta csicska az ilyen:mad:

Kacsa
2011-11-02, 20:43
A franc kivan a sok idiótával amelyik olyan ökörségeket ír hogy xy halott oszt szeressed visszajön megölelni az xy ha nem küldöd tovább akkor nem fognak szeretni, ilyen baromságokkal zargatni az embert tiszta csicska az ilyen:mad:

ezekt én is útálom :angry: régebben, amikor először ismerkedtem az internettel (kb. 10 éves lehettem) nem küldtem tovább egy ilyen hülye levelet és tutira furdalt a lelkiismeret :S aztán rájöttem, hogy fölöslegesen :^/

YzaaA
2011-11-02, 21:56
Az ijenek nekem is megeszik az idegemet!!-.-*
Nem azzal vagy a baj hogy 1x elküldik, hanem az hogy 100 ember elküldi Ugyanazt-.-*:angry:
Ennél idegölöbb nincs is!!!-.-*:angry::rolleyes:
De mégis van, csak ez is elég idegölö:D:vlol:

Caroline
2011-11-02, 22:01
Hát ja, ismerősöm mindig ilyen hülyeségeket küld.

Scoobykah
2011-11-17, 14:46
Valaki igazán megmondhatná,hogy mi a jó büdös ..................ért vannak emberek,akiknek ki van jelölve a munkájuk,amiért fizetést kapnak?azért h DOLGOZZANAk.de neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!majd a hülye technikusis srácok megcsinálják!lapátoljatok sz@rt,almozzatok,szénázzatok,mossátok ki a hűtőt,takarítsatok,csutakoljátok a lovakat.a munkával nincs gondom.DE HOGY MINDEN ÁTKOZOTT CSÜTÖRTÖKÖN NEKÜNK KELL MINDENT MEGCSINÁLNI MÁR NONSZENSZ!!!!akk kérem a fizetésüket,és egy rossz szavam se lesz.de amig nekem kell hazamennem trágyaszagúan,a lovardából,addig fogok pofázni nekik ameddig csak jólesik!!a görény formáját a linkelő marháiknak!

Caroline
2011-11-17, 18:48
Valaki igazán megmondhatná,hogy mi a jó büdös ..................ért vannak emberek,akiknek ki van jelölve a munkájuk,amiért fizetést kapnak?azért h DOLGOZZANAk.de neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!majd a hülye technikusis srácok megcsinálják!lapátoljatok sz@rt,almozzatok,szénázzatok,mossátok ki a hűtőt,takarítsatok,csutakoljátok a lovakat.a munkával nincs gondom.DE HOGY MINDEN ÁTKOZOTT CSÜTÖRTÖKÖN NEKÜNK KELL MINDENT MEGCSINÁLNI MÁR NONSZENSZ!!!!akk kérem a fizetésüket,és egy rossz szavam se lesz.de amig nekem kell hazamennem trágyaszagúan,a lovardából,addig fogok pofázni nekik ameddig csak jólesik!!a görény formáját a linkelő marháiknak!


"Látom" ill. olvasom jól vel húztak, teljesen igazad van , hát igen vannak érdekes emberek ls.D*** nem írom ki az internet szolgáltatót mikor szar volt a modenem nekem is azt mondták a telefonban hogy mit kell csinálni a gépen hogy legyen net.

Caroline
2011-11-17, 18:51
A f*****m kivan a sok kis g****l hogy aki normális videójátékkal játszik az már pchiopata meg erőszakos egyesek szerint nem kell mindenkit egy kalap álá venni mert nem mindenki debil. Én is ilyenekkel játszottam mégse vagyok erőszakos, meg nem voltak elvonási tüneteim. meg a Tr-t is szeretem mégsem hiszem magam hogy tudok szaltózni meg fegyvert kezelni meg nem is ugrálok a házakon falakon, és mind azért mondják ez mert egy nem normális emberke szurkálgatja a kis osztálytársait ezért megint be skatulyázzák aki lövöldözős és háborús game-ket tol a gépen ill. a netes szervereken

Kacsa
2011-11-17, 20:00
A f*****m kivan a sok kis g****l hogy aki normális videójátékkal játszik az már pchiopata meg erőszakos egyesek szerint nem kell mindenkit egy kalap álá venni mert nem mindenki debil. Én is ilyenekkel játszottam mégse vagyok erőszakos, meg nem voltak elvonási tüneteim. meg a Tr-t is szeretem mégsem hiszem magam hogy tudok szaltózni meg fegyvert kezelni meg nem is ugrálok a házakon falakon, és mind azért mondják ez mert egy nem normális emberke szurkálgatja a kis osztálytársait ezért megint be skatulyázzák aki lövöldözős és háborús game-ket tol a gépen ill. a netes szervereken

nálunk pont fordítva van :vlol:
nálunk mindenki Codozik vagy CSzik vagy tán BFezik, én meg gyűlölöm őket. :mad::angry:
szerencsére van EGY normális ember, aki szereti a normális játékokat is, mint én.

Ting
2011-11-17, 20:12
Nálunk is így van, viszont van 1 jó haver, aki szintén kipróbál mindenféle stílusú játékot. :)

Kacsa
2011-11-17, 21:06
Nálunk is így van, viszont van 1 jó haver, aki szintén kipróbál mindenféle stílusú játékot. :)

jaaj, bajtársam :)
nálunk is az az egy ember, akiről beszéltem, kipróbálta az Amnesiát is (a biztatásomra) és naaaaagyon tetszett neki :)

Petya a Lara Fan
2011-11-17, 21:29
nálunk pont fordítva van :vlol:
nálunk mindenki Codozik vagy CSzik vagy tán BFezik, én meg gyűlölöm őket. :mad::angry:
szerencsére van EGY normális ember, aki szereti a normális játékokat is, mint én.

Rúgok csípek harapok! :D CoD is, BF is normális, itt csak az a kérdés, hogy kinek mi jön be :D

Caroline
2011-11-28, 14:51
Nem tudom miért kell némelyik emberkének szarni a macskájára, így az széthordja a kedves kis barátoskájait a gangon hogy egy másiké összeszedje,
Kezdem unni egyes barmok miatt kell szívnia az én macskámnak mert ő nem hajlandó ki kizelnije a macskáját, oszt jól is áll anyagilag má nem azért én nem vagyok olyan hogy inkább leszarom a macskámat a kutyám végett(pedig nincs kutyám), most vihettem az enyémet dokihoz az ő b***m-arcúsága végett, :mad:

Kacsa
2011-11-28, 16:57
Kezdem unni egyes barmok miatt kell szívnia az én macskámnak mert ő nem hajlandó ki kizelnije a macskáját, oszt jól is áll anyagilag má nem azért én nem vagyok olyan hogy inkább leszarom a macskámat a kutyám végett(pedig nincs kutyám), most vihettem az enyémet dokihoz az ő b***m-arcúsága végett, :mad:

úúú szegény cica :( mi is történt vele? :( mindenesetre jobbulást neki :(

Caroline
2011-11-28, 17:50
úúú szegény cica :( mi is történt vele? :( mindenesetre jobbulást neki :(

Bolhás lett szegény:(

Kacsa
2011-11-28, 19:40
Bolhás lett szegény:(

akkor olyan bolhafürdőt kell vennie? :(

húúúú... részvétem. egyszer "fürdettem" meg a macskámat, azóta megesküdtem Isten színe előtt, hogy soha, de soha többször nem fogom. :rolleyes:
húztam "védőruházatot", de még így is szénné kapart :D

Caroline
2011-11-28, 20:29
akkor olyan bolhafürdőt kell vennie? :(

húúúú... részvétem. egyszer "fürdettem" meg a macskámat, azóta megesküdtem Isten színe előtt, hogy soha, de soha többször nem fogom. :rolleyes:
húztam "védőruházatot", de még így is szénné kapart :D

Ja nem kell fürdetni, még csak az hiányozna ha nagyon tele lenne akkor be se engedném a szobába, kapott cseppet amit a marjára kellett rakni de pár nap és rendbe is jön.

Kacsa
2011-11-28, 20:49
kapott cseppet amit a marjára kellett rakni de pár nap és rendbe is jön.

jjaaj igeen, el is felejtettem azt :) van az a Frontline Combo, vagy mi, és azt odacseppented, hogy ne tudja lenyalni :)

Caroline
2011-11-29, 16:42
jjaaj igeen, el is felejtettem azt :) van az a Frontline Combo, vagy mi, és azt odacseppented, hogy ne tudja lenyalni :)

Attól beteg szegényke meg bolondul tőle, fypryst-et kapott már jobban van

YzaaA
2011-12-11, 13:02
Ilyen zsugori népséget még nem láttam életemben!!:angry:
Hát nem lehet ígaz, hogy én rendes vagyok velük, ök meg le se sz@rnak!!:angry:
Ha kéne leckét mutatni másnnak ahoz mennek, de amikor nekem kéne, akkor már mindenki vagy beteg, vagy nincs ithon ez kész örület!!:angry:
Miért nem vesznek észre már??Mintha egy átlátszo micsoda lennék, komolyan mondom, hogy elegem van már!!:angry:

Kacsa
2011-12-11, 17:02
Miért nem vesznek észre már??

mert köcsögök :p
na, most tényleg, ilyenkor el kell gondolkozni, hogy Te mit csinálhatsz rosszul, azaz szerinted miért néznek levegőnek. :)
szóval.. szted miért?

YzaaA
2011-12-11, 17:07
Nem tudom, azt mondják hogy nem ezért, de szerintem ezért: TÚlságosan is sajnáltatom magamat, és hogy nem vagyok túl nyilt, tehát elzárkozom!
És én most megprobálok változtatni eze, mert ez így nem mehet tovább!
De viszont ez már mérgesít!!:angry:

Caroline
2011-12-11, 17:22
Se ha szólsz hozzájuk hozzád szólnak?
Amúgy ez nálunk is így van, engem is levegőnek éznek nem szólnak hozzám, csak ha én nyitok feléjük ez nagyon szar, ja és semmit nem csináltam, igaz én egy kicsit félénk vagyok.
szerencsére piszkálni nem piszkálnak,én meg arról nem tehete ha félénkebb vagyok, hiába próbálok barátkozni velük akkor sem szólnának hozzám csak egy kettő emberke, engem is levegőnek néznek

YzaaA
2011-12-11, 17:27
Na ez az az érzés, ami nállam is van!!Félénk vagyok, és nem merek kinyilni, mert egy pics@ eljátszotta az önbizalmamat, azonta, hogy örökre egy:ut leszünk mint barátok, én hittem neki, de hátba szurt.
Azota nem merek kinyilni, mert félek 1 ugyanijentöl.

horus
2011-12-11, 18:19
Na ez az az érzés, ami nállam is van!!Félénk vagyok, és nem merek kinyilni, mert egy pics@ eljátszotta az önbizalmamat, azonta, hogy örökre egy:ut leszünk mint barátok, én hittem neki, de hátba szurt.
Azota nem merek kinyilni, mert félek 1 ugyanijentöl.

Nalam is hasonlo van, csak kapcsiknal van ez, hogy vki atb@szott és azota nem nagyon merek, vagyis igen, de nem merek hosszu kapcsit kialakitani inkább gyorsan otthagyom, me felek h a tortenelem megismetelne onmagat :S

Caroline
2011-12-19, 15:24
Egyszer akarok a f****a képet csinálni és nem lefagy az xna lara arrrrrrrrrrrrrrrrrgh!:mad:

horus
2012-01-29, 12:16
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Fujj de fel****tak most.... miert nem tud mindenki a sajat dolgaval foglalkozni, csak engem tudnak kibeszélni, megszólni, lehordani... de sajat magukat nem tudják megnézni, az összes drogista, az egyik *****bb mint a masik, de persze erről nem tudnak témázni... :mad::mad::mad::mad:
dIOH8Trfas4&ob
Its the way i wanna live... Why cant i live my life without all the things that ppl say ???

YzaaA
2012-01-29, 12:28
Pont az történt velem 1 pár nappal ezelött, a tesom lehordott a sárga földig!!
Amúgy nállam ez mindennapi, én inkább csak úgy teszek, h lenyelem, nem szólok shemmit, mondják csak.De ez már engem is kezd kikészíteni.Nem is látják magukat, h mijenek, és még rám vannak szálva...... kész örület!!

Caroline
2012-02-01, 17:27
Háát, a nemlétező micsodám kivan hogy egy m***om 100 asban nem lehet normális filcet kapni mert minden 2. sz**** mászhattam fel a reálba ott már viszont volt normális

Hanna
2012-03-23, 20:03
Istenem ezt nem hiszem el 2GB ram kell a resident evil operation raccoon city ááá áááááá a jó édes *************************:mad:

Kacsa
2012-03-23, 21:50
Istenem ezt nem hiszem el 2GB ram kell a resident evil operation raccoon city ááá áááááá a jó édes *************************:mad:

2 GB RAM?
ne haragudj aranyom, de eme mennyiségű RAM már régóta alap dolog x'DD és egy ilyen grafikájú játékhoz meg korántsem meglepő.

Hanna
2012-03-23, 22:04
2 GB RAM?
ne haragudj aranyom, de eme mennyiségű RAM már régóta alap dolog x'DD és egy ilyen grafikájú játékhoz meg korántsem meglepő.
Nem mondod aranyom.... Azon morgok hogy nem sokkal üti csak az ennyim most szedhetem szét bele rakosgatni.....Amihez rohantul nincs kedvem:D

Kacsa
2012-03-24, 12:29
Azon morgok hogy nem sokkal üti csak az ennyim most szedhetem szét bele rakosgatni.....

boccs de ezt a mondatod nem értem.

horus
2012-03-24, 12:32
boccs de ezt a mondatod nem értem.

Én se.. sztem meg elég kevés is a 2GB ram, mert a mai jatekoknal olyat szoktam latni hogy 4GB ram kell meg stb...

Kacsa
2012-03-24, 14:35
Én se.. sztem meg elég kevés is a 2GB ram, mert a mai jatekoknal olyat szoktam latni hogy 4GB ram kell meg stb...

sőt, az ajánlott RE:ORC rendszerkövijeiben 4 GB is van.

Caroline
2012-03-27, 21:19
Na hát ilyen se történt még velem.:
Szárítom a hajam, és látom hogy füstöl valami a tükörben(hát mi füstöl az a fránya konektor) hogy r**** meg.:mad::angry:

Hanna
2012-03-27, 22:25
Na hát ilyen se történt még velem.:
Szárítom a hajam, és látom hogy füstöl valami a tükörben(hát mi füstöl az a fránya konektor) hogy r**** meg.:mad::angry:

Azt meg hogy?:rolleyes: Konektort füstölni nem láttam még:D Makasz száritót... Én meg üldözöm az újságokat apám nem megy föl a padlásra :mad:

Caroline
2012-03-28, 15:39
Azt meg hogy?:rolleyes: Konektort füstölni nem láttam még:D Makasz száritót... Én meg üldözöm az újságokat apám nem megy föl a padlásra :mad:

Hát mögüle jött ki, meg vagy 15 éves,

horus
2012-04-16, 15:30
Mi a teendő ha utálom a homofób osztálytársamat?
Az osztályban van 1 ilyen utálom:angry::angry::angry::angry:
De nem csak őt hanem a többi beképzelt ****t is, ők nem homofóbok, de utálom őket is, mert beképzeltek, annyira nagyra tartsák magukat, pedig olyan senkik....
:angry::angry::angry::mad::mad::mad::mad:
A kukim kivan tőlük
:mad::mad::mad::mad::mad:

CrashHungarian98
2012-04-16, 15:42
Sajnos az én osztályomba is vannak ilyen beképzel ****ok :mad:

YzaaA
2012-04-16, 19:19
Nyúggi nem csak nállatok vannak!!!!!!
Itt is van elég!!!
Az idegeim televannak már velük!!!Mire olyan büszkék ember???Hogy apuci meg anyuci vesz neki sok jó cuccot???Úgyan már........
Úgyan olyan átlagos emberek mint pölö mi vagyunk!!Csak hát ammenyire egoisták az IQ szintük a földet mossa.....:rolleyes:

horus
2012-04-16, 19:25
Jaja mert Apuci meg Anyuci itt tulajdonos meg ott meg ilyen-olyan üzletember és ezért olyan beképzeltek... elkényeztetett ****fejek... bekepzelt söpredékek..
uWc8di0JjHA

YzaaA
2012-04-16, 19:30
Úgy van!!:DÉs az mérgesít a legjobban, hogy csak azokat szeretik, akik nyaliznak nekik.....Pff...............szánalom banda.......:rolleyes:

YzaaA
2012-04-19, 20:18
há me mielött mentem volna el 1-ik osztársam feajánlotta, hogy segít bepotolni a feladatokat
odaadtam a füzerteimet, aztán meg kezd nekem szívozi, hogy hozom s hozom, addigmind hozza, hogy én utánna kellet mennyek annak a teteibe, hogy ó ***** messze lakik
a tesom is jött, erre elkezdte le****ni öket, erre ök felháborodtak, s mondják, há bár köszönjem meg, hogy bár bepotolta a leckéimet
há hova köszönjem meg, amikor már az elején megköszöntem szépen
s hogy én úgy beszélek vele, mint a paraszlánnyal s így sugy,
mondom bazdmeg hozzád sem szoltam nehogy már neked áll fennebb
és én meg nem tehettem rolla, hogy a tesom jött
s le****ta öket
én nem akartam
dehát úgyis
mindig én vagyok a ****házi
ezt nem hiszem el:angry::angry::angry:
és még én vagyok a **** úgy-e??:angry::angry::angry::angry::angry:

Caroline
2012-04-19, 20:52
Na az ilyen az igazán a szemét emberke, megigéri hogy beleírja a füzeteidbe az anyagot, és b******* vissza hozni, ne igérje meg ha lusta rá és adja vissza a füzeteid. Akkor még pattog is neked, és úgy hogy neked van igazad,meg miaz hogy le********házik.

YzaaA
2012-04-19, 21:01
szerencse, hogy a rossz szavakat nem ö mondta, hanem a barátnöje, me ha elkapom az úton valahol az összes hajszálát kitépem az biztos!!:angry::angry:
Lerendeztük azugyet, szal éke van u.m. de azért ez mégiscsak sok volt.
ezért nem fogok soha senkinek sem segíteni

Caroline
2012-04-20, 15:15
Hát igen, legyél velük kedves, de vissza felé már nem megy.

YzaaA
2012-04-27, 15:55
Juuuj de mérges vagyok fhúúúúú de ideges vagyok!!!:angry::angry::angry:
Ha most nem gond elmondom, hogy miért!!:rolleyes:
1 idióta leánka el kezd hazudozni mások elött, hogy én soha a büdös életben nem segítettem meg hogy meg sem köszöntem a segítségeit.......amikor meg vagy 3x megköszöntem, és.....jaaa még akkor sem!!:angry:
És most megfenyegetett, hogy hozza az ö drágalátos barátait és megveret!!
És jelzem, azelött legjobb barátnök voltunk!
És mégis én vagyok a rossz most is!!:angry::angry:
Annyira ideges lettem, hogy a vérnyomásom a plafont súrolta, majdnem össze estem, annyira remegett mindenem.....
Annyira gyülölöm, hogy ezt csakis velem csinálják meg, mást bezzeg nem b@sznak átal mint engemet:angry::angry:
Miért ilyen a sors???:(

Michele
2012-04-27, 16:24
Miért ilyen a sors???:(

Hátha "csak" rá akar vezetni valamire... ;)

YzaaA
2012-04-27, 16:33
De mire??Mi rosszat tettem???:(