PDA

Teljes verzió megtekintése : Gumiszoba/dühöngő



oldal : 1 [2]

Caroline
2012-04-28, 21:08
Azt nem írom hogy ne foglalkozz velük. Nem tudom valaki hogy lehet ilyen sz.láda kis.kancsó. nem tudom esetleg próbálj velük beszélni én tudom milyen ha szemetek az emberrel, velem végig általánosban szivattak és piszkáltak meg szenyák voltak, a mostani suliba jobb a helyzet pl tavaly nem szoltak hozzám most idén már nem néznek annyira levegőnek én se tettem semmi rosszat csak levettem a konvengenciót hogy nem vagyok számukra szimi(biztos azé mert nem úgy nézek ki mint egy plázacica)
Ha meg továbbra is szemetek, megtudják milyen egy kedves barátságos embert zárnak ki az úgymond klikkjükből a nagy arcuk miatt, hát ha észre veszk magukat.

YzaaA
2012-04-28, 21:16
Én már csak reménykedni tudok...:)

lilla
2012-05-08, 20:39
Kész, ez annyira ráillik drámatanáromra! :'DDD kiégek, basszus.
Azt mondja, az előadás május végén van.
Erre nem a szülinapomra teszi.... annyira murphy :'DD
már csak röhögni tudok rajta

OBig
2012-05-08, 21:03
Mossmé? Drámai szülinap. :D:D
Max, kapsz ajándékba egy sírcsokrot. :)

lilla
2012-05-08, 21:21
Mossmé? Drámai szülinap. :D:D
Max, kapsz ajándékba egy sírcsokrot. :)

huuh, nagyon fantasztikus lenne. teli lenne koponyákkal, meg minden. szexi.
annyiból para, hogy tök jól elterveztem mindent, megbeszéltük a programokat, mit csinálunk, hogy csináljuk és akkor bumm... mégsem... :'DD

namivanmar
2012-05-09, 06:47
Kész, ez annyira ráillik drámatanáromra! :'DDD kiégek, basszus.
Azt mondja, az előadás május végén van.
Erre nem a szülinapomra teszi.... annyira murphy :'DD
már csak röhögni tudok rajta

Az élet szívás, jobb hamar hozzászokni. Főleg, ha az ember eltervez akármit. Kitartás! És sikeres előadást!

Caroline
2012-05-10, 15:06
Behalt a joystikom azaz pontosabban a bal nyíl, gombja tegnap semmi baja nem volt. meg ma se egy jó 10 perce nem csinálja amit kell:angry:
elindítom a az egyik custom pálya mentését és nem megy balra, állhatok vissza billentyűre a manóba! pedig nem is lett át állítva csak gamepleyt néztem hozzá
(de lehet hogy csak piszkos és azé nem érintkezik)-és szedhetem szét:mad:
:(

Tainted
2012-06-10, 13:39
Ez nem igaz!!!!!! Kikészülök a barátnőm anyjától!!!!!! Ilyen nincs, hogy mindent úgy kell csinálni ahogy ő fütyül!!!!!!:angry::angry::angry::censored: Mindjárt felrobbanok.... Legszívesebben úgy megmondanám már neki......:angry::angry::angry:

Gegooo
2012-06-10, 14:39
Ez nem igaz!!!!!! Kikészülök a barátnőm anyjától!!!!!! Ilyen nincs, hogy mindent úgy kell csinálni ahogy ő fütyül!!!!!!:angry::angry::angry::censored: Mindjárt felrobbanok.... Legszívesebben úgy megmondanám már neki......:angry::angry::angry:

Milyen régóta vagytok együtt? (Mármint a barátnőddel)

Tainted
2012-06-10, 20:03
Több mint 6 hónapja...:@

Gegooo
2012-06-12, 14:56
Nemigazán vagyok egy kapcsolatszakértő és nem biztos,hogy segítek vele,de...Szerintem türj.Mármint ha komoly. Nyilván ez egyfajta "anyósi kínzás",de szerintem kibírható a dolog ég úgy fél évig.Na jó lehet nem addig tart de nyilván kell neki egy kis idő míg elfogad téged és a szokásaidat.Egyszerűen csak mutasd meg neki hogy elég jó vagy a lányához,és ha ezt belátja akkor nem fog cseszegetni.(persze nőből van+ az anyósjelölted jelnleg szóval mindig így lesz egy picit szóval 100% győzelmet nem aradsz)

Ui: Vagy fél óráig tartot mire ezt beképeltem!
2 oka van: -Fáradt vagyok
-Emiatt nem találtam a laptopomon azt a bííííp % jelet

Tainted
2012-06-12, 15:07
: DD Hát az a legszebb a dologban, hogy a két anyuka ismeri egymást mert egy óvodába jártam a mostani barátnőmmel: D (Sajnos erre nem emlékszem ×ddd) És az anyja jóban van velem is:|| Egyszerűen k.rva nagy a szigor:||| Még az anyum sem érti a szüleit:| (Mert nem csak az anyuja, hanem az apuja is szigorú, de nem annyira mint az anyja:|) De most pénteken megpróbálom kikérni őt este 10-11-ig hisz ünnepelni kell, mert vége a sulinak: D (És még sosem itattam le rendesen a barátnőmet: DD A gond, csak az, hogy nagyon meglátszik rajta a pia és az anyja nagyon utálja az alkoholt ×ddd Dehát... Ez az élet habos oldala: D)

Gegooo
2012-06-12, 15:10
És még sosem itattam le rendesen a barátnőmet: DD A gond, csak az, hogy nagyon meglátszik rajta a pia és az anyja nagyon utálja az alkoholt

Hihi pedig azt úgy kell! Csak hülyülök az én anyám se bírja ha piás vagyok vagy ha anőim azok.Mind1 ha ismer téged akkor nem tudom írtam hogynem vagyok egy nagy szkértő az én "kapcsolataim" nem nagyon működtek tovább mint 2 hónap szóval szurolok nektek!:D

Tainted
2012-06-12, 15:16
Köszi^^ És nőim?: D Te multiban nyomod?: D Remélem elengedik 11-ig, mert addigra talán kiszállna belőle az alkohol ×ddd Na de nem akarom tele off-olni a topicot^^":$

Gegooo
2012-06-12, 18:25
Köszi^^ És nőim?: D Te multiban nyomod?:

Természetesen azt úgy kell!:D
Komolyra fordítva nem úgy értettem,hogy több kapcsolatom is volt mármint nem egyszerre!:D és egyik se volt túl tartós:(

Tainted
2012-06-12, 18:37
Gondoltam, de ezt nem hagyhattam ki bocsi!: D És értem: S Ez szomorú: S

Gegooo
2012-06-12, 19:42
Annyira nem egy kapcsolat két emberes munka és sajna volt néhány olyan hogy én nem akartam meg néha a leány nem akarta.
Így soha nem jött össze:)
Divatszerelem phfűű:@

namivanmar
2012-06-12, 20:15
alkohol... szörnyű

Gegooo
2012-06-12, 20:44
alkohol... szörnyű

igen az de csak ha nem tusz mértéket tartani
vagy ha az öcsédet kell hazacibálnod részegen egy házibuliról:S

YzaaA
2012-06-12, 20:56
Hány éves az öcséd??

namivanmar
2012-06-12, 21:09
szörnyű az mértékkel meg anélkül is. mindenhogyan egy b@romság...

Tainted
2012-06-13, 13:00
Tini szemmel egyelőre nem az: )

Gegooo
2012-06-13, 13:04
Hány éves az öcséd??

17 most de kb egy éve rúgott be.Annyira nem volt vészes első házibulija és nem igen tudta hol a határ viszont a sajátlábán hoztam őt haza!
Be a hidegzuhany alá és mire anyámék hazaértek már aludt.Igau,hogy másnap mind a 2-en kaptunk:S

namivanmar
2012-06-14, 15:12
két és fél hét alatt ideért a drága játék amit rendeltem és ps3 verziót kaptam xbox helyett. #angry

tombraidermaster1996
2012-06-14, 15:15
Na az szarügy... PS3-mad van legalább? De ilyen figyelmetlenek hogy lehetnek? Honnan rendelted namivanmar? Attól függ amúgy minden.

namivanmar
2012-06-14, 15:21
van mindkét konzolom, szóval nem a világ vége. csak a ps3-mat nem igazán szeretem. és mivel a korábbi része is xboxos meg minden az ami mintkettőre van...
amerika. nem lesz visszkaüldözgetés szerintem...
annyibol tudok venni egy boxos verziot nálunk. a szép gyüjtöi dobozom meg megmarad... majd kiváncsi vagyok mit fognak válaszolni. amúgy még soha semmi bajom nem volt ilyen rendelésekkel. se tesómnak. (pedig naogyn sokmindent vettünk már a világ minden tájáról)

tombraidermaster1996
2012-06-14, 15:26
Értem, akkor jó játékot neked hozzá ps3-mon namivanmar, legfeljebb majd megveszed akkor az 576-tól boxra.

namivanmar
2012-06-14, 15:33
mostnaában nem fogok játszani vele. mivel az első részére se jutott még időm. mire azt végigjátszom addigra meg olcsobb lesz talán ez a rész is. 576-tól meg max akkor rendelek ha másol már nincs mert az egyik legdrágább bolt... máshonnan néha futárral együtt olcsobban szoktam kijönni... ja de azért köszi :) majd földobok egy képet róla, mert azért szép csomag

Kacsa
2012-06-14, 17:55
honnan rendelted? amazon?

namivanmar
2012-06-14, 18:08
ebay. boltokban már nincsen szerintem csak előrendelésnél volt megjelenéskor.

namivanmar
2012-06-26, 14:26
csak annyit szeretnék, hogy a büdös k. @nyját az illetékeseknek. elnézést. de nagyon felb@sztak. illetve "megloptak". bocsánat. nem is tudom minek irtam le.

Robbie
2012-06-26, 16:54
Ki? mi? hol? merre?

namivanmar
2012-06-26, 17:13
kitalálták hogy visszamenőeg behajtják a TB-t. amit igazán igénybe sem vettem (4-5 évnyi). -290. jólesett nagyon... ennyiért most kétnaponta bemegyek a dokihoz megvakartatom a s€ggem vele. de ha nem vérzel hat sebből el is zavarnak hogy minek vagy ott. na mindegy.

namivanmar
2012-06-27, 18:19
12 játékóra kuka. FFfffFFFFFFffFFUUUUUuuUUUUUUUUUUuuUU
ez nem az én hetem.

YzaaA
2012-06-27, 18:25
Miért mi történt???

namivanmar
2012-06-27, 18:34
semmi. achievementre hajtok az Overlordban. és nincs minden hibalehetöség kizárva a játékprogramban. nem jött össze valami, és elmentödött, nincs visszaút.

YzaaA
2012-06-27, 18:41
Jaaa értem:D:DHát az nem jó:/

Caroline
2012-06-27, 19:06
Gondolom előröl viszed az egészet

namivanmar
2012-06-27, 19:38
katasztrófa. ujrakezdem. egy óra játék. megint beszop@t. erre rá kell pihenni mert kikészülök idegileg :angry:

tom croft
2012-08-13, 10:17
fas*zom milyen jó hogy megint szinte minden nap beregisztrál valaki és még csak fel se jár -.- már megint hatvanötezer millióan vagyunk azt itt vannak max 10 en a fórumon ....-.-

OBig
2012-08-13, 11:50
Az haggyán, de mily kevesen leszünk a talin! :) :D:D

Caroline
2012-08-17, 11:41
kezd elegem lenni most már, ezt a s**** megvettem 1000 forintért és még egy évet se húzott ki. A pusztulás álljon a veséjükbe.:angry::mad:
Minek is vettem meg ezt a majom joystickot. vettem volna meg inkább a hajvasalót. Na mindegy majd a kezem vissza szokik a bill. -re.
(bár lehet hogy csak tisztítani kell mert hol műkszik hol nem) valami érintkező hibája lehet. :(

Akcy
2012-08-18, 10:00
^
Húúú, ettöl most olyan flashem volt :)
Mikor C=64en a mikrokapcsos joyokban mindig eltört az a pici rugó aztán lehetett cserélgetni :)
Autóféria tidzsu-tidzsu :D

Tapasztalatom szerint a joyok koszolódni nemigen szoktak, de ha kontaktos akkor azt megpróbálhatod hogy szétszeded és összerakod újra, hátha. Rosszab valszeg nem lehet tőle.

Caroline
2012-08-18, 10:29
majd megnézem hogy milyen mert ez ilyen 1000 forintos alap még analog sincsen rajta
http://i00.i.aliimg.com/photo/266544677/PC_USB_Joystick.jpg na ilyen a kivitelezése

de lehet kapok egyet ingyért apu munkatársától.

Akcy
2012-08-18, 14:42
Ja hogy controller :kratz: nem mindegy.
Igen, tényleg ajánlatos egy jó analóg beszerzése

Scoobykah
2012-08-23, 22:28
wááhhh......úgy fel tudom bosszantani magam ezen a fórumon néhány ember miatt....egyszer lennék admin....lehet itt olyan röpködések lennének,mint a tiszavirágok párzásánál....

YzaaA
2012-08-23, 22:34
Kire vagy ennyire kibukva?

Roli
2012-08-23, 22:41
Na már mi történt? :vlol:

Michele
2012-08-31, 13:30
Tedd adminná - mindjárt kiderül. xDD

YzaaA
2012-08-31, 14:16
HehxDDKivi lennék rá:P

Caroline
2012-09-01, 17:50
Nem nyitja meg a chatet és a főoldit:(

OBig
2012-09-01, 18:34
http://tombraiders.hu/forum/chat/

Caroline
2012-09-01, 21:32
köszi

Caroline
2012-09-04, 20:25
kikaptuk az irodalom tételeket és ki is kezdtem dolgozni de már lerohad a kezem

Kacsa
2012-09-06, 16:12
:\\\ kitartást. :)

namivanmar
2012-09-07, 21:35
ne görcsölj rá ennyire. én a legtöbb tantárgybol a tétel cimeket sem tudtam, mégis gond nélkül elfelejtettem... kitartás

Caroline
2012-09-08, 10:04
Nem nehéz csak sok a java tétel megvan csak olyan átláthatatlan meg azért is kell átkörmölnöm:)

Caroline
2012-09-22, 15:30
:mad: nekem van egy problémám:mad:

Lehet nem csak nálam van, miért kell lenézni azt aki nem egy gimibe jár amit úgymond elitbe jár, hanem szakközépbe, és nem cicababa kinézetű és nem mercivel hozza visszi az apuci meg anyuci hanem bejár és nem plázacica. Nem tudom a sulimat mé kell lenézni, mert csak azé mert mi nem csak discot és popot meg hip hop ot hallgatunk. mindenki külön egyéniség ezé és nem vagyuk kitünőek. ezért? ÉN egy sulit se nézek le attól még nem vagyunk mások hogy más suliba járunk .
(mindig azt hallom a ... suliba nézd már milyen fejek vannak,inkább kikerülöm őket:mad:)

Matie
2012-11-22, 23:25
Figyelem, ezt senki ne próbálja ki otthon!

Épp rajzolni akarsz, de a mintakép a gépeden van. Kicsi a hely, így az egész rajzolólapos cuccot rá kell raknod a gépre is. Most mitévő legyél?

0. Először is, menj be anatómia gyakorlatra, hogy a nap végére jól lefáradj (ez a lépés persze helyettesíthető, de ki nem hagyható)
1. Nyisd meg a képet, amit le akarsz rajzolni.
2. Végy egy bazinagy A3-as rajzolólap tömböt.
3. Fogd a tömböt, most rá kéne tenni a gépre, hogy elkezdhess alkotni.
4. Lódítsd meg a billentyűzet irányába úgy, hogy a sarkával kapásból kitörj két billentyűt is.

Kihagyhatatlan pillanat: szépen lassan felfogod, mit műveltél; bámulsz, mint borjú az új kapura, és rájössz, mekkora idióta vagy.
Aztán felméred a kárt. A kurzorok közül az alsó teljesen kiesett, a jobb oldali kiugrott. A jobb oldali menthető, az csak kipattant - visszapattintod, kicsit megkönnyebbülsz. Az alsó viszont akárhogy is, de halálra van ítélve - a finoman felépített, amúgy is csak nagyítóval látható, kínai technológiával összerakott kis vacak "alkatrészek" közül az egyik eltört, földi halandónak összeszerelni lehetetlen.


Most nem tudom eldönteni, sírjak vagy nevessek? :'D Egyáltalán van esély egy ilyet helyrehozni, foglalkoznak valahol ilyenekkel? Mondjuk nem hiszem, mert nincs a világon még egy ilyen balfék.

Petya a Lara Fan
2012-11-22, 23:53
Figyelem, ezt senki ne próbálja ki otthon!

Épp rajzolni akarsz, de a mintakép a gépeden van. Kicsi a hely, így az egész rajzolólapos cuccot rá kell raknod a gépre is. Most mitévő legyél?

0. Először is, menj be anatómia gyakorlatra, hogy a nap végére jól lefáradj (ez a lépés persze helyettesíthető, de ki nem hagyható)
1. Nyisd meg a képet, amit le akarsz rajzolni.
2. Végy egy bazinagy A3-as rajzolólap tömböt.
3. Fogd a tömböt, most rá kéne tenni a gépre, hogy elkezdhess alkotni.
4. Lódítsd meg a billentyűzet irányába úgy, hogy a sarkával kapásból kitörj két billentyűt is.

Kihagyhatatlan pillanat: szépen lassan felfogod, mit műveltél; bámulsz, mint borjú az új kapura, és rájössz, mekkora idióta vagy.
Aztán felméred a kárt. A kurzorok közül az alsó teljesen kiesett, a jobb oldali kiugrott. A jobb oldali menthető, az csak kipattant - visszapattintod, kicsit megkönnyebbülsz. Az alsó viszont akárhogy is, de halálra van ítélve - a finoman felépített, amúgy is csak nagyítóval látható, kínai technológiával összerakott kis vacak "alkatrészek" közül az egyik eltört, földi halandónak összeszerelni lehetetlen.


Most nem tudom eldönteni, sírjak vagy nevessek? :'D Egyáltalán van esély egy ilyet helyrehozni, foglalkoznak valahol ilyenekkel? Mondjuk nem hiszem, mert nincs a világon még egy ilyen balfék.

Pillanatragasztóval esetleg megpróbálhatod visszaragasztani, de mint mondtad, elég kicsi műanyag alkatrészek ezek, így szerintem sokat nem nyersz vele.

Roli
2012-11-23, 07:15
Figyelem, ezt senki ne próbálja ki otthon!

Épp rajzolni akarsz, de a mintakép a gépeden van. Kicsi a hely, így az egész rajzolólapos cuccot rá kell raknod a gépre is. Most mitévő legyél?

0. Először is, menj be anatómia gyakorlatra, hogy a nap végére jól lefáradj (ez a lépés persze helyettesíthető, de ki nem hagyható)
1. Nyisd meg a képet, amit le akarsz rajzolni.
2. Végy egy bazinagy A3-as rajzolólap tömböt.
3. Fogd a tömböt, most rá kéne tenni a gépre, hogy elkezdhess alkotni.
4. Lódítsd meg a billentyűzet irányába úgy, hogy a sarkával kapásból kitörj két billentyűt is.

Kihagyhatatlan pillanat: szépen lassan felfogod, mit műveltél; bámulsz, mint borjú az új kapura, és rájössz, mekkora idióta vagy.
Aztán felméred a kárt. A kurzorok közül az alsó teljesen kiesett, a jobb oldali kiugrott. A jobb oldali menthető, az csak kipattant - visszapattintod, kicsit megkönnyebbülsz. Az alsó viszont akárhogy is, de halálra van ítélve - a finoman felépített, amúgy is csak nagyítóval látható, kínai technológiával összerakott kis vacak "alkatrészek" közül az egyik eltört, földi halandónak összeszerelni lehetetlen.


Most nem tudom eldönteni, sírjak vagy nevessek? :'D Egyáltalán van esély egy ilyet helyrehozni, foglalkoznak valahol ilyenekkel? Mondjuk nem hiszem, mert nincs a világon még egy ilyen balfék.


Uh szegény, hát nagyon drukkolok, hogy sikerüljön valahogy megjavítani vagy javíttatni. :)

Most hirtelen ennyi (http://www.youtube.com/results?search_query=laptop+keyboard+repair&oq=laptop+ke&gs_l=youtube.3.0.0l10.1725.4160.0.5450.13.9.2.2.2. 0.107.807.8j1.9.0...0.0...1ac.1.6EJZer22zBg) jutott eszembe... de hát ki tudja itt is mit talál az ember. :(

Akcy
2012-11-23, 08:02
Ha a foglalat nem sérült a billentyűt helyettesitheted egy másikkal a ritkán használtak közül, NumDel vagy hasonló.

Matie
2012-11-23, 22:00
Nagyon köszi a tippeket! :) Elég nehéz lenne elmagyarázni, mi a gond vele pontosan, de rájöttem, hogy működik, és sajnos a lehető legrosszabb helyen tört el a legminiatűrebb részen, ahol forognia és támasztania kéne. Szóval ragasztani nem lehet, visszapattintani lehetetlen, mert el van törve. Kicserélni meg szintén nem tudom, mivel pont ezek a legkisebb billentyűk, az összes többinek különbözik a mérete.:( Így jártam, gondolom, viszont most jutott eszembe, hogy helyettesíteni lehet a funkciót, ha kikapcsolom a NumLock-ot. Régi TR-eket és szerkesztett pályákat meg nem tudom, hogy fogok játszani, át kéne szokni kontrollerre, amit nem nagyon szeretek.: p (Billentyűzetet meg egeret használni nekem milliószor egyszerűbb.)

OBig
2012-11-24, 11:59
És miért nem csatlakoztatsz egy USB-s billzetet?
Én már alapból is ezt teszem a Bogi laptopjával, hisz láthattad. :)

Matie
2012-11-25, 18:55
Húú, na ez eszembe se jutott! Ha nagyon nem megy, akkor az a megoldás tökéletes lenne :)

tom croft
2013-02-09, 10:11
wááááááááááááááááá
tegnap elindítottam a kép renderelést és még most is megy.... de nem ez a gond hanem hogy kíszúrtam hogy szarul állítottam be lara ruhájának a bump mappjeit :( most mit csináljak állítsam le ?? :S

Caroline
2013-02-09, 10:41
szerintem elsőnek futtast végig, de ha nagyon de nagyon zavar akkor inkább állítsd le

tom croft
2013-02-09, 11:09
le állítottam :D csak ajjj olyan sok idő :D

Caroline
2013-03-08, 15:21
Kezd elegem lenni az infós bandából (nem osztálytársaim) nap mint nap összefutok vele sőt valamelyik szünetben egy emeleten van óránk és arra nem méltatnak hogy megmondják doga és tessék megint szívok nem baj kell még egy karó nem baj szívjak csak:angry: de én legyek kedves és mondjam meg hogy lesz e doga vagy nem, csak én nem tudok ilyen lenni nem így lettem nevelve.

Sveby
2013-03-08, 16:05
Engem általános iskolában kiközösítettek mert rocker voltam. Ma örülnék neki ha ez lenne a bajom. ^^

OSZRichard
2013-03-10, 09:54
Hát igen ez a kirekesztettek társasága, de ettől lesz erős az ember;):D.

Michele
2013-03-10, 17:03
... de ettől lesz erős az ember;):D.

Marha jó, mondhatom. xD

Caroline
2013-03-10, 17:09
Hát nem tudom, hogy ettől lesz erős az ember, igazából nem az a problem hogy nem mondták meg a dogát hanem hogy semmibe néznek na meg levegőnek na meg persze annak hogy ha megszűnnék létezni, szóval ennyi az az kirekesztenek.
na meg kis szürkének, mert nem rúgok be minden hétvégén :(

Roli
2013-03-10, 17:21
^Az lehet, hogy nem rúgsz be minden hétvégén, nem jársz bulizgatni, fekszel le fűvel-fával, viszont ők majd 30 évesen úgy ki lesznek égve, hogy ihaj...

Matie
2013-03-10, 18:15
Az biztos. Hosszú távon neked lesz jobb, nem nekik. :) Ha meg így állnak hozzád, ne is foglalkozz velük, annyit nem ér az egész, hogy miattuk idegeskedj. Az az egyik legrosszabb, ha el is hitetik veled, hogy "szürke" vagy, ez nem igaz. Attól még hogy nem az árokban alvást és az egyéb "menő" szórakozásokat szereted, lehetsz te is legalább olyan jó ember (sőt, én azokat jóval többre tartom, mint pl. az olyanokat, akiket említettél). Lehet, ez most sovány vigasz, de ha ezen túl tudsz jutni, és nélkülük is jól tudod érezni magad, semmi gond nem lesz.
És biztos vannak, akik egy cipőben járnak veled vagy hasonlóan gondolkodnak, csak meg kell őket találni. Nem vagy egyedül. : )

Caroline
2013-03-10, 18:28
Ez jól esett :) itt sokkal jobban érzem magam a fórumon mint "drága" osztálytársaim közt.

OSZRichard
2013-03-11, 16:41
Matie jól mondja felül kell emelkedni az ilyeneken;).

Sveby
2013-03-11, 18:55
Ez jól esett :) itt sokkal jobban érzem magam a fórumon mint "drága" osztálytársaim közt.

Ez pár év múlva meg fog változni. :D Ezzel nem azt mondom hogy nem érzem jól magam, csak átértékelődtek a dolgok. Sokkal jobban szeretek személyesen beszélni emberekkel (még ha egy kicsit félénk is vagyok) mint interneten keresztül. Persze szeretek veletek beszélni! Csak sosem tudhatod hogy az 'Iloveénkicsipónim' nick mögött éppen egy sorozatgyilkos rejlik. :D :D :D Fú de hülye és paranoiás lettem... :D :D :D

Matie
2013-03-11, 20:11
Úgy tényleg más. :D
Attól függ, én pl. pont azzal vagyok bajban állandóan.


Csak sosem tudhatod hogy az 'Iloveénkicsipónim' nick mögött éppen egy sorozatgyilkos rejlik. :D :D :D

Iiigen, én is csak egyszer tartottam pisztolyt a fejedhez, bár kölcsönös volt. :vlol: :vlol:

Sveby
2013-03-11, 20:15
Majd én megtanítalak személyesen beszélni, ne legyenek gátlásaid :D :D :p
Én beismerem hogy sorozatgyilkos vagyok! :jumper::vlol: Aki letérdel előtted :D :D :D

Matie
2013-03-11, 21:17
:vlol: :vlol:

Ééés most húzatják ki velünk a netet a koliban, elmennek a fenébe, akkor meg minek fizetjük?! Ki is szedem, mert a végén még leszedik a fejem, pedig fordítva kéne lennie. :angry:

Sveby
2013-03-12, 06:26
Adjadnekiiiik! :D Szedd szét őket :D :D :D :jumper:

Matie
2013-03-12, 11:40
Az kéne. Jöttek, amikor nem is voltunk itt, és szépen kihúzgáltak mindent mindenkinél. Jó tudni, hogy csak így bejárkálnak.
Kábellel lehet használni, de az csak egy embernek jó (az én asztalomig el se ér), vehetünk valami elosztót meg még több kábelt, óriási. Csak ne mondták volna, mikor beköltöztünk, hogy vegyünk routert, mert az jobb, vicces, hogy most meg megtiltják, mert az blokkolja a hálózatot. Aki visszadugja, fegyelmi, szép. Nem igaz, hogy nem lehet megoldani legalább egy közös wifivel vagy szakemberrel beállíttathatnák az egészet. Áááá.:thud:

Caroline
2013-03-12, 14:26
Az fajin, de hát fizetitek és kihúzzák a netet ez igazságtalanság.

Roli
2013-03-14, 14:49
Egész álló nap áramingadozás... :angry: Még egy szál videót, semmit nem tudok csinálni, mert óránként elmegy az áram. :angry:

Hol a net, hol a tévé, hol az áram...

Caroline
2013-03-14, 16:51
Volt már nálunk is ilyen

OSZRichard
2013-03-14, 17:44
Sajnos ez igaz de a szerelők gőzerővel dolgoznak mindig értünk ez vigasztaljon ;).

Robbie
2013-03-14, 18:58
Egész álló nap áramingadozás... :angry: Még egy szál videót, semmit nem tudok csinálni, mert óránként elmegy az áram. :angry:

Hol a net, hol a tévé, hol az áram...
És pont most:joy:
Nah ilyen nekem is az egész hónap... xD

lilla
2013-03-14, 21:36
Egész álló nap áramingadozás... :angry: Még egy szál videót, semmit nem tudok csinálni, mert óránként elmegy az áram. :angry:

Hol a net, hol a tévé, hol az áram...

Csak nem a funtasztikus hó miatt?

Roli
2013-03-14, 21:37
^ De, ráadásul el is vagyunk zárva a külvilágtól, mert borulnak ki folyamatosan ki a fák, így lezárták a hozzánk vezető egyetlen utat... LOL. Buszok, kamionok az árokban, olyan hófúvás van, hogy kimenni ki sem lehet menni a lakásból.

Caroline
2013-03-18, 19:49
Bírom a trollface olvasóit beraknak egy tr fail postot és fikázzák a játékot holott eggyel sem játszottak még és még LE pályával sem érdekes.mert a wow olyan hú de jó. Annyira de annyira tud az ilyen hergelni.

Anikó
2013-03-19, 10:30
Már nagyon dühös vagyok, ezekkel a nagy harcosokkal nem bírok, állandóan valahogy hátulról elkapnak. :angry:

OBig
2013-03-19, 11:36
Már nagyon dühös vagyok, ezekkel a nagy harcosokkal nem bírok, állandóan valahogy hátulról elkapnak. :angry:
Jajj csillagom, hát valaki hátulról szereti. :D:D:D Kérdezd meg A Lajos-t. :D:D:D
Szrtmm segítni fog. Valamiben. :jumper::jumper:

Anikó
2013-03-19, 13:07
NA, szóltam neki de nem segitett, hanem kiröhögött. :D

Mpaul
2013-04-09, 13:37
Sziasztok! :)

A TR2013 topikba küldtem egy üdvözlő üzenetet. Ezt az üzenetet, valamint a reagálásokat a hozzászólás végére raktam.
Nem gondoltam arra, hogy erre privátban válaszoljak.

Először is köszönöm a kedves fogadtatást... Nem ezt vártam...
Folytatom azzal, hogy a "ciki" jelzőt a TR.hu-ra vonatkozóan írtam. Mivel a TRs.hu messze jobban néz ki, valamint aktuálisabb, stb... amit ki is hangsúlyoztam a hozzászólásomban.....
Ahogy elnézem ezt érthettétek félre. Hozzáteszem, hogy talán tényleg kétértelműre sikerült, nem így akartam.
De annyi, hogy az érti félre, aki akarja...

A további kijelentésekre reagálva:
Kedves OBig,
1. "barátaim" nevű dolog... Egyrészt Hamster-rel már nagyon régóta nem beszéltem, nem igazán tartjuk a kapcsolatot. Ahogy Iron és Hamster sem egymással. Bár köztük még jobban elmérgesedett a helyzet. Másrészt nálam a barátság mély dolog, Hamster inkább haver volt és maradt is. Amúgy igazán gondom nincs is vele. És Veled sem volt soha.
2. Mit szeretnék? Mindig is követtem a TR sorsát, az életem egy becses része ehhez kötődik. Kijött az új TR játék... Ezzel játszottam, játszok most is. Nagyon tetszik, és ezt meg akartam Veletek osztani. Elkezdtem dicsérni az oldalt, erre kaptam egy hűvös fogadtatást. És Te mit szeretnél?

Kedves zsolt,
remélem a hozzászólásod átgondolod ez után, láthatjátok, hogy nem volt semmi rossz szándékom.

Szeretettel, Mpaul


* * *
Mpaul:
Jól láttam, hogy a Tomb Raider 2013 stáblistájában a TRs.hu szerepel? (és nem a TR.hu...) Ez nem kicsit ütős és ciki
Szóval a véleményem, hogy tárgyalnotok kéne a TR.hu vezetőségével és összevonni a két oldalt (a TR.hu domain is ide mutasson, és az ottani anyagok, amik értékesek és csak ott szerepelnek (van ilyen?) azok is itt lehessenek...)
A TRs.hu messze jobb és aktuális tudásbázist tudhat magáénak...
üdv, Mpaul
(nagyon-nagyon régi és egyben újonnan regisztrált tag)
(http://tombraiders.hu/forum/showthread.php?5-%C1ltal%E1nos-TOMB-RAIDER-t%E1rsalg%F3&p=32183&viewfull=1#post32183)

OBig:
Nos kedves Mpaul!
Sok idő eltelt. Legutóbb akkor beszéltünk, amikor tárhelyet ajánlottam fel Neked. Visszautasítottad a trs-hu-t akkor. Most mit is szeretnél???
Tavaly ott volt a lehetőség, felajánlottuk az egyesülést. Hamster barátod meggátolta. Fellángolt, aztán pár nap alatt ki is hunyt. A fúzió nemsikerült.
Igen. Egyetlen megoldásnak azt tartom, hogy hozzánk mutasson a link. De ezt a barátaid úgy sem hagyják. Nem hagyják, mert egyszerűen nem fogják fel, hogy eljárt felettük az idő. A dac rossz tanácsadó.
Persze, felettem is eljárt, de én felfogtam, és átadtam a vezérlőbotot.
„Jól láttam, hogy a Tomb Raider 2013 stáblistájában a TRs.hu szerepel? (és nem a TR.hu...) Ez nem kicsit ütős és ciki „
Nem hinném, hogy cikinek éreznéd. Tudod, Te is, évek óta halott a tr.hu. Halott, mert barátaid nem haladtak a korral, mert …. ……….
„az ottani anyagok, amik értékesek és csak ott szerepelnek (van ilyen?) azok is itt lehessenek...)”
Nem hinném hogy vannak ilyenek. Én legalábbis nem tudok róla. De ha vannak, természetesen továbbvisszük. Jogunk is lehet rá, hisz anno a mi-én munkánk volt benne. De ezt megint tudod kedves MPaul.
Amúgy üdv az oldalon, remélem nem egyszeri a dolog, bár megértem, ha mégsem. Tőlünk is vannak páran, akik a Te oldaladra mentek. „Kidnek mi.”
Üdv, OBig
(hozzászólás törölve)

zsolt:
Én nem kívánok a két oldal régi konfliktusában állást foglalni.
Mindkettőtöknek szólt, Palinak főképp, mert azért elég régóta követi a két oldalt, hogy tudja: egy ilyen beírás régi tagok jelenlétében olaj a tűzre.
Én próbáltam nem magamra venni az elhangzottakat és nem válaszolni rá. Ezt tudjuk be az önuralmamnak és a békeszeretetemnek.
(http://tombraiders.hu/forum/showthread.php?5-%C1ltal%E1nos-TOMB-RAIDER-t%E1rsalg%F3&p=32224&viewfull=1#post32224)

OBig
2013-04-09, 15:28
Igazad van kedves, rhatt nagy szmájli MPaul. :) Mindig elfelejtem, hogy te egy mosollyal elintéztél mindent. No és persze hogy te, sosem vettél részt a lejáratásunkban,,,, sőőőőőt velünk IS jöttél talizni. Hát meghajlok előtted, de komolyan. Rég nem beszéltünk.! Nekem mindig is az userek voltak a fontosak. No ezt a régi oldal nem akarta felfogni. De nincs is mit erről beszélni, meglett az eredménye. :) Igen, kicsit meghökkentem a beírásodon, ami valóban félre értelmezhető volt. De pont én voltam, aki arra hivatkozván, hogy régóta ismer, olybá vettem, hogy csak elírás volt az egész. Kérdezd meg zsolt-ot. :)
No egy szó, mint 100 ha lesz még tr tali, sikítani fogok neked. :)
No, lényeg a lényeg! Örömmel üdvözöllek itt nálunk, és remélem benézel máskor is. Ha másért nem, mint TR-es őskövület. Ne szabadkozz. Mire felnő a gyerek, neked már csak a tr2 marad- LOLLOL

Mpaul
2013-04-12, 09:59
Hmmm...
Elemezgethetném, hogy Önmagadnak mondasz ellent, és ide-oda váltod a hangnemedet... de minek...
Nem is dédelgetek 6-8 éves sérelmeket... :/ Érdekelt volna hogy hogy vagytok, mesélhettem volna csodálatos házasságomról és gyermekemről, de ezek az érzések elhalványultak a fogadtatástól. :( :(
Nekem erre nincs szükségem...
Csá... Szevasztok... :bye:

OBig
2013-04-12, 11:23
Igaza volt a zsoltnak. csak én nem hittem neki, azt hittem, jobban ismerlek, kedves Mpaul.
Nos nem is szeretnék ehhez hozzáfűzni mást, mint pápá.
Mesélhettem volna az unokámról, de úgy sem érdekelt volna.
Nagy kár, hogy így jöttél vissza, szrt keverve, mint rég, lerombolvba az emlékezetem szerinti embert. Sajnálom.

Mitzy
2013-05-21, 14:16
Áhhh!:angry:
Ez neked kedves osztályfőnök:
Ó hogy az a Balatonfüredben világot,látott sikoltozásba öltöztetett,ködmönbe bujtatott,rézhasú,nagyfejű,szultán udvarát megjárt,csőszkunyhóban elrejtett, pikkelypáncélt hordó,fafogú,rézfűrésszel megsebzett,bronztérdű,repedt sarkú,büdös szájú,ritka fogú,csempeszobában felneveltetett,mocskos,tetves,rabló, Mari néni!:mad:
Amúgy Erzsi az osztályfőnök...

Caroline
2013-05-21, 15:31
Mi történt ha meg kérdezhetem?

Roli
2013-05-21, 18:00
Akkor már én is dühöngök egy sort... :D

Kiment ma valami a tévémben, és olyan, mintha be lenne LSD-zve:

http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/Feacutenykeacutep0274.jpg

http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/Feacutenykeacutep0272.jpg

http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/Feacutenykeacutep0276.jpg

Caroline
2013-05-21, 19:00
nem biztos a képcsővel lehet gond, (ha olyan a tévéd )mágneseződésnél szokott ilyen lenni egy régi tévénkkel volt ilyen probléma annak a sarkai lettek ilyenek

Sveby
2013-05-21, 21:15
Vegyél inkább új tévét :D:D Bár végülis még nézhető :D

Mitzy
2013-05-22, 14:49
Nos kérem szépen:
A fejemhez vágta ez a...hogy(színötös tanuló vagyok de mindegy)
Most már te is a kisegítő iskolába valók közé tartozol?!
De komolyan ezt csak azért mert ki mertem ejteni a számon egy randa mondást...(nem áll távol tőlem az ékesszólás:D)
Mocsadék...:mad:
De még ma is bsztatott... Idézem:Látom ám mit csinálsz a pad alatt!Beírok az ellenőrződbe!
Úristen pedig csak zsepit kerestem...telefonom ott sem volt...

Caroline
2013-05-22, 17:54
Sajnos vannak ilyen tanárok akik sokat képzelnek magukról

sgtGiggsy
2013-05-23, 19:42
Akkor már én is dühöngök egy sort... :D

Kiment ma valami a tévémben, és olyan, mintha be lenne LSD-zve:


Színpanel. Nekünk a régi Orionunkban az ilyesmit 800-1000 forintos áron javította a szerelő. Nem volt olyan rég, mai áron az olyan 2-3000 Forint lenne. Nem olyan komoly probléma :)

Roli
2013-05-23, 19:54
Már megjavítottam, de köszi. :D (Kétszer rácsaptam a tévére, aztán jó lett... :D)

Thak
2013-05-24, 12:07
:D Rácsapás ára: 2000 Ft. :D
Az állatorvosi chipezés mintájára (http://vitapet.hu/wp-content/uploads/chip%C3%A1rak-e1358175212489.jpg)

namivanmar
2013-05-24, 12:53
sosem az egy kalapácsütés kerül ezer forintba a lakatosnál/kovácsnál, hanem a tudás maga, hogy hova kell ütni.

Milan
2013-05-24, 13:51
Kétszer rácsaptam a tévére, aztán jó lett... :D
Ó... A jó régi javítási mód. :)
Örülök, hogy még ma is vannak olyan emberek akik ismerik ezt a módszert. :)

Mitzy
2013-07-15, 12:21
A BÜDÖS******ÉLETBE!
ELSZALADT VELEM A LÓ NAGYON...
MEGYEK AZ UTCÁN ERRE OTT VAN HÓT NYOMI G*CI KIS OSZTÁLYTÁRSAM ÉS BESZÓLT MINDEN SZ*RSÁGOT.
ÚGY POFON VÁGTAM HOGY SZEGÉNY CSAK ÚGY REPÜLT AZ ÁROKBA...(EZ MOST KOMOLYAN,NEM VAGYOK NÉHA TISZTÁBAN AZ ERŐMMEL,SAJNA NÉHA MAGAMTÓL IS FÉLEK)
NEKEM NE MONDOGASSA HOGY K*RVA,MIKOR Ő TIZENÉVES LÉTTÉRE PIÁL,FÚJJA A FÜSTÖT,DROGOZIK,LE AKARTÁK TARTÓZTATNI,MINDEN CSÁVÓVAL AKI SZEMBE JÖN VELE B*SZIK....
ELEGEM VAN...:mad:
RÁADÁSUL SZÜNET VAN A KRUCIFIKSZES TEREMBURÁJÁT NEKI.REMÉLEM NEM CSAK NEKEM CSESZTÉK EL A NAPOM:angry:
MOST TI JÖTTÖK....

Sveby
2013-07-15, 14:06
Örülnék neki nagyon ha ez lenne a legnagyobb problémám. :)

Mitzy
2013-07-15, 17:21
Nekem nyáron vannak csak ilyen mini problémáim...
Sokkal nagyobbak is szoktak lenni:)

Sveby
2013-07-15, 17:43
Nem tűnt mininek... :vlol: A gyerekekről meg annyit, hogy a múlt héten valamelyik nap fagyizni voltam haverommal és sétáltunk hazafelé... Egy padon ült egy kissrác körülötte 3 kiscsaj és magyaráz a gyerek valami olyasmit hogy: "Tudom hogy jól nézek ki és buknak rám a csajok..." Először fuldokló hangokat adtam ki aztán rájöttem hogy nem tudom visszatartani és kegyetlenül kiröhögtem, hangosan hozzátéve hogy: "Még éppen hogy elkezdtél mutálni, fiam..."
Tehát igen, nyakon kell b*szni az illetőt hogy beessen az árokba. :vlol:

namivanmar
2013-07-15, 17:54
...lapáttal

Mitzy
2013-07-16, 09:38
Nem lapát volt nálam,csak egy macskakonzervvel telített szatyor...
Már bánom hogy nem azzal b*sztam rá egy jó nagyot:vlol:
Mint mondtam én már csak ilyen vagyok:p
Most is jól felmérgelt a gép...
Kegyetlenül áramtalanítottam utána...:D
Rohadjon meg a májacskája...:vlol:
Pedig akkor nagyobbat ütöttem volna mint Muhammad Ali fénykorában...:vlol:

Sveby
2013-07-16, 14:34
Még a végén nem fogok tudni aludni.

OBig
2013-07-16, 19:49
Még a végén nem fogok tudni aludni.
Majd szólok Mep-nek, az bealtat. :)

Sveby
2013-07-16, 19:55
Fúúú most röhögök mint állat és meg is tudnálak fojtani... :D :vlol:

Mitzy
2013-07-17, 08:26
Miért ne tudsz hálni??
Találkoztál egy budimumussal??:D

Mephizto12
2013-07-17, 16:18
Fúúú most röhögök mint állat és meg is tudnálak fojtani... :D :vlol:


Én egy kicsit sírtam is :lol:

Caroline
2013-07-20, 20:22
Állandóan felnyársalnak a kardok
(KAP PROJECT-KRIPTA):angry::mad:

Mitzy
2013-07-20, 21:26
Jujj mennyit tököltem ott én is!
:rolleyes:

Corty
2013-07-23, 21:51
A betyár úristenit:angry: mielőtt tolnám a time trialokat anniversary-ben, mondom ne legyenek ott a mentések. kitöröltem, csak épp sikerült azt a konfigos file-t is törölni, ami a játék beállításait tartalmazza. igy hát elfelejtette hogy végigvittem hardon :angry::angry:

OSZRichard
2013-07-24, 08:55
Uhh az pech én az "Euro truck Simulátor 2" vel jártam így bosszantó:confused:.

Mitzy
2013-07-24, 19:47
Uffsz...
Olyat estem ma hogy...
Bringázok az udvaron elé jön(:rolleyes:)egy fél tégla,persze ráhajtok és bummm!
2 méter repülés 1 méter csúszás,hátsó fél beütése egy betonlépcsőbe.:rolleyes:

Caroline
2013-07-24, 21:25
jujjjj, az nem jó

Mephizto12
2013-07-25, 13:48
True story. Pont a féltéglára....

Sveby
2013-07-25, 15:06
Teach me master. Én csak részegen tudok elesni... :(

OSZRichard
2013-07-26, 08:58
Valakinek józanul is megy:confused:.

Mitzy
2013-07-27, 16:09
Bizony megy,de részegen durvább...
És ez nem az én hanem a féltégla hibája...:rolleyes:

Caroline
2013-07-31, 13:45
Ekkora pofátlanságot, amit ezek a nem szólítom nevükön cégek, beadom az önéletrajzot leadom a telószámot és még értesíteni sem értesítenek és még válaszolni se válaszolnak hogy nem kellek a munkahelyre vagy felvennének a hat helyről eddig 2 re válaszoltak. :angry: de ezt is úgy hogy telefonon kérdeztem rá

Sveby
2013-07-31, 14:20
Látom tapasztalatlan vagy ez téren... Ez teljesen normális. EZ NORMÁLIS. Ezen nem kell dühöngeni, nem fognak szólni ha nem kellesz. Na mit szólsz?

Caroline
2013-07-31, 18:39
Csak annyit hogy ez van

OSZRichard
2013-08-02, 07:01
Hát sajnos ez tényleg nehéz de sok szerencsét egy jó munkahelyhez.

Caroline
2013-08-02, 13:19
Köszi :)

Mitzy
2013-08-06, 13:16
Tényleg sok szerencsét!
Ne húzd fel magad!
:)
(Pont én dumálok...)

LaraFan61
2013-08-09, 13:49
ah,a fenébe pont most romlott el a videókártyám amikor 50-szerre játszottam volna a tr 2013-al és szépen tönkrement a hűtése.:angry: Még jó hogy 2 van a gépbe.ugyhogy most a legendel meg az azelőtiekkel tudok csak játszani.:angry::angry:
úgyhogy még csak 49-szer játszottam a tr-t.Komcsi hogy számoltam :D alig várom hogy tudjak venni egy újat.

Mitzy
2013-08-13, 11:46
Csak én vettem észre hogy mindjárt itt az iskola???????!!!!!!!
Hát nem igaz...
Úristen majdnem egy teljes évet össze leszek zárva 30(!)retardálttal!
Óáh..Fojj..
Az utcában locsoló embereknek is lenne egy két szavam...
Megyek az utcán erre ez a sz*rdarab(sajnos szomszédom)rám irányítja a slaggot, bamm, az hittem belerúgok a "legbecsesebb"testrészébe...
Mocsadék...:mad::angry:
Csupa víz lettem...

OBig
2013-08-13, 12:11
Csupa víz lettem...

Vedd úgy, hogy a rendes szomszédod párakapuval fogadott. :) Én örülnék neki. :)

Mitzy
2013-08-13, 12:46
Köszi OBig...:)
Erre nem is gondoltam...
Most viszont jöhetne valaki meglocsolni mert 40 fokban itt poshadok...
Az is segítene ha valaki itt lenne és megröhögtetne...:)

Sveby
2013-08-13, 13:35
Júj ne is mondd, úgy izgulok az iskola miatt, tök szuper lesz, alig várom! :jumper:

Mitzy
2013-08-13, 14:32
Viszont elég alattomosan tud feléd kúszni egy hárpia osztályfőnök...
Hogy aztán megkeserítse az életedet és hátbatámadjon,leszúrjon mikor senki nem figyel...:cool:
(Jó lennék sci-fi írónak is!):D

Sveby
2013-08-13, 14:38
Én tanulás céljából fogok iskolába járni, azért hogy szakmát szerezzek. Akinek ezzel problémája lesz az iskolában azt szétütöm. :cool:

Caroline
2013-08-13, 15:13
Jó is a suli, főleg ha minden tanár jófej+ az osztálytársak is. Az uccsó órán pedig az utolsó 10 percnél hazaengednek, aki meg b****ja az embert először nálam ez mindig sikerült


1. szépen el kell magyarázni hogy álljon le mert ha nem annak következményei lesznek azokat pedig ismertetni nálam többnyire ez bevált a suliba. bár csak egyszer kellett elmagyarázni másnap a gyerek előre köszönt (pedig csak azt modtam, ha még egyszer belém kötsz vagy valamelyik jó barátomba akkora sallert kapsz hogy leszáll a fejed+ beköplek a tanárnak hogy belém kötöttél és a szóra se hallgatsz)
2. ha nem válik be lehet durvábban beszélni azaz elküldeni a p-ba bár nem szoktam káronkodni a másikra!

Sveby
2013-08-13, 15:23
Nos igen, biztos igazad van. :D Csak így hogy közeleg a szünet vége számomra nagyon unalmas (és idegesítő!) tud lenni az ilyen anti-suli hozzáállás. :D Elnézést. :( És nem sokat gondolkozok hogy mivan ha belém kötnek... :p

Caroline
2013-08-13, 16:03
Jó dolog egy szakmát le tenni, bár én már nem vagyok iskolás mert végeztem:)

Sveby
2013-08-13, 16:08
Már én is rég... :vlol:

Mitzy
2013-08-13, 19:47
Nem az iskolát utálom hanem az osztályfőnököm...
Mert képzeljétek,ez a banya elmehetett volna nyugdíjba korkedvezménnyel mert nincs még 60,de a 40 éve megvan neki...
EZ meg nem fogadta el...
Az indok:Mit képzeltek,hogy én egyedül legyek otthon?!
Se férje,se gyereke neki.Csak egy kutya(FIFIKE!)meg egy macska(CICUMICU!)van neki.

Sveby
2013-08-13, 20:37
Szerintem tök jogos, én se mennék nyugdíjba ha nem lenne senkim. Az ilyenekkel helyes jóban lenni.

Matie
2013-08-13, 21:18
Az én osztálytársaim nagy része se volt túl jóban pár tanárral, pedig ők alapvetően nagyon rendesek voltak. Hozzáállás kérdése. :)
Így utólag már eléggé hiányzik a gimnázium. Mindig mondták nekünk, hogy most még a tenyerükön hordoznak minket, és milyen igazuk volt. Jó dolgod van még, hidd el. :D

OBig
2013-08-13, 21:23
Addig van jó dolgod amíg suliba jársz. :)

Sveby
2013-08-13, 21:37
Ezért megyek vissza suliba, mert én ezt tudom. :D :jumper:

Mitzy
2013-08-14, 10:07
Csak hát kivételez a drága.:rolleyes:
Van egy pár kedvence,én megpróbálok jóban lenni vele,de csak azokkal törődik.
Engem annyiiba vesz mintha sz*rdarab lennék a hűtő mögött:o

Mitzy
2013-08-31, 18:26
Úristen!:eek:
Bocsánat hogy kétszer írok!
Ez borzasztó!:eek:
Az utcánk kereszteződésében baleset volt!Mentők,rendőrök,tűzoltó,minden...:eek:
Annyira megijedtem a torkomban dobog a szivem,csak egy fékhang,üvegcsörömpölés,majd az a rettenetes csattanás...:eek:
Szivem majd megállt...A mentő elment immár szirénázás nélkül,egy síró robogós nő,azt zokogta hogy úristen,jézusom.:eek:
Teljes pánik,ordibálás,sírás,helyszínelés,oda-vissza ralizó rendőrautók,szirénavisongás,kifolyt benzin,homokot hintő tűzoltók,szaladgáló mentők jellemezték a helyszínt...:(
Szomszédnénik pletykagyűjtő akciója...:(
Most látom az ablakból hogy szállítják az autókat el...:(
Meg fog állni a szívem olyan ideges vagyok!:(
Nem tudjuk hogy meghalt e valaki...

Caroline
2013-09-05, 11:08
az nagyon nem jó

rám egyszer villám csapás hozta a frászt, belecsapott a villám a temetőben lévő harangba pedig otthon voltam és a temető pedig úgy kb 1,5 km re tőlünk

Mitzy
2013-09-05, 14:40
Jézusom!
Szerintem én ott haltam volna meg ijedtemben...

Caroline
2013-09-07, 09:24
hát rám hozta a frászt, pedig nincs is túl közel hozzánk a temető

Caroline
2013-09-14, 15:16
úgy fájnak a lábaim +karjaim meg a válam+a nyakam:angry:
útálok túlórázni!

Mitzy
2013-09-15, 09:18
Au!
Nem lennék a helyedben...

Mitzy
2013-09-21, 11:15
Úristeen!:angry:
Tegnap kikaptam a biosz dolgozatot... 3-as...:rolleyes:
De az hogy lehet hogy az osztályfőnököm kedvencének ugyanannyi pontja lett mit nekem és 4-est kapott???!!!:confused:
Tegnap volt,de még mindig tiszta méreg vagyok...:mad:

OSZRichard
2013-09-21, 11:31
A világ sajnos tele van korrupcióval. Jobb mihamarabb túltenni magad rajta;).

Kacsa
2013-09-21, 12:55
Ne aggódj, nem vagy egyedül, nálunk is ez megy. :)

Caroline
2013-09-21, 17:12
Nálunk is volt ilyen, amíg suliba jártam

Mitzy
2013-09-28, 20:13
Úhhhh....
Ma volt sportnapunk....:lara:
Kitomboltam magam,a kezem vérvörös a sok kötélhúzástól.:mad:
A végén magánakcióként kiálltam egyedül 5 ember ellen és győztem!!:p
Utána 17 órára kellett Művelődési Házba menni...
Az Itthon vagy! program(tudjátok Magyarország szeretlek!)keretében versenyeztünk...
Segítő voltam,a csapatban csupa nyolcadikos,mi segítők meg két hetedikes és a másik kettő nyolcadikos....;)(én hetedikes vagyok...)
ÉS POKOLIAT CSALTAK A TANÁROK!!!!!
HOGY SZAKADNA LE A MOCSKOS POFIKÁJUK!!!!!!
HOGY LEHET AZ HOGY MINDEN FELADATRA 1-2-3 PONTOT LEHETETT KAPNI,ERRE AZ EGYIKRE ADTAK A MÁSIK CSAPATNAK 55 PONTOT???!!:angry::mad:
Pedig ha ez nem lett volna mi győzünk!:mad:
Ajjhh...:angry:

Caroline
2013-10-16, 21:21
:angry::angry:Úgy szeretem ha az idegeimmel játszanak. Plussz ha azé orrolnak rám amiről én nem tethetek mert az illető nem áll a lábára....
No meg érdekbarátok azok megtalálnak meg ha nemet mondok valamire akkor dögöljek meg! persze ha kell valami jó vagyok!
Herótom van az ilyen emberekből de már nagyon! tipikus a szomszéd tehene is dögöljön meg!:angry::angry:
de azé legyek kedves és aranyos az ilyen személyekkel szemben:rolleyes:
a ló nincs jó a szamár is szokták mondani:rolleyes:


Csak engem vesznek körül az ilyenek vagy másnak is vannak ilyen bunkó lény féle ismerőse mert az ilyen ember nem ember hanem egy utolső görény dög!

Finom voltam és nőiesen kiengedtem a gőzt!

YzaaA
2013-10-17, 15:09
Jaj ne is mond az osztályom is pont ilyen
Mult hét csütörtökén (azóta ítéletnapnak hívom.) Úgy-e h nehezükre esik halgatni a bagázsnak mert órán sokkal jobban esik dumálni, erre a tanál felkapta a vizet(még a gép is cseszte az agyát jó magyarán) S mivel vele van az utolsó 5 óránk egész nap egész 2 órán keresztül felmérövel bombázott, ami nekem tuti 1-es lesz hála ezeknek az idiótáknak, rájuk szoltunk kb 6x de jó magyarán sz..tak rea-.-*
S az a szép h még nekik áll fennebb....S még ne legyek ideges...
Na de mind1 is azóta se tudják befogni a szájukat s ezért is tanulok minden kib*****tt órára, mert sose tudom, hogy ezek az idióták mikor milyen kedvet csinálnak a tanárnak.
s még sírnak h jaj búknak meg hát jaj vajon miért? Idióták esküszöm, 11-ikesek s olyan eszük van mint az ovodásoknak v max 4-ikesnek hát már komolyan én szégyellem magamat...-.-*
Dehát ez van, s még azaz h megsértödnek ha nem adom oda a házit hát multkor úgy beszívtam me mindeni töllem másolt s ezért írtunk felméröt hát mondom kapjátok be többet nem adom oda s azóta is rám morrognak hát szép...
Dehát amig hülyék nincs velük mit tárgyalni, úgy is azon az elven vagyok, hogy majd megjön az eszük elöbb utóbb...v lehet h mégse de ott van a HA!

Mitzy
2013-10-17, 15:27
Hát,engem egész nap 26 retardált ugrál körbe(jó nem mindenki az)...:p
Szóval,Caroline nem csak neked vannak bunkó lényféle embertársaid....:D
Yzaa...
Neked is k....gök a tanáraid??
Akkor testvérek vagyunk az ügyben!:cool: