PDA

Teljes verzió megtekintése : Konzolok



oldal : 1 2 [3]

Scoobykah
2012-10-31, 10:05
köszi a segítséget.:)

az a baj,hogy használtan nézem (vatera,teszvesz,ebay stb)
de hiba nélkülit (nem gond ha külsőleg karcos) nem találok...a többi meg mind 45-nél kezdődik....sőt olyat is láttam aki kontrollerek,kábelek nélkül adja ennyiért csak a gépet -.-

Caroline
2012-10-31, 10:12
na ha viszont onnan veszel feltétlenül próbálj olyat venni amit ki is tudsz próbálni, nehogy úgy járj mint ismerősöm megvette kipróbálás nélkül és rá***tt, és csináltatnia kellett.

Robbie
2012-10-31, 11:34
Ha X360at veszel csakis slimet vegyél használtan, nagyon rizikós régebbi fajta x360at venni, de ez a PS3ra is vonatkozik.

Kacsa
2012-10-31, 11:45
én még mindig olyan régimódi vagyok, hogy elektronikai cikket eszembe nem jutna használtan venni. :rolleyes: (lásd: a telóm. tavasz óta spóroltam.)

namivanmar
2012-10-31, 17:23
hasnzáltan egyiket sem vennék mondjon akárki akármit, én inkább tovább sporolok vagy nem vásárolok ha normálisat nem tudok. minthogy bajt vegyek a nyakamba, ami a végén többe van mint egy új és biztosan jó/garanciás

Roli
2012-10-31, 17:27
^Ott a pont, 3x is ráfáztunk használt cuccok miatt. :rolleyes:

- Volt egy használt Xbox 360-unk: kb. 1 évig bírta, aztán 3LED-es lett. Megjavíttattuk (ohh mi naivok :D) aztán két hét után megint visszaesett. Azóta már alkatrészként eladtam darabokban, de legalább az ár egy töredéke megtérült. :)

- Vettem egy PSP-t. Olyan, de olyan buta volt az eladója, hogy a szoftverét totál taccsra vágta, a PS1 játékokat sem akarta vinni, sőt szinte semmit sem. Több nap és hét ráment, mire mindent helyrehoztam. Sok féle programot kellett frissíteni, törölni, újratelepíteni, aztán megint törölni, stb. Szóval rémálom volt. De utána minden ment tökéletesen. :) (Azóta már azt is meguntam, szóval még tavaly karácsonykor túladtam rajta.) :)

- Vettünk öcsémnek egy használt 60GB-os PS3-ot legutóbb. A hirdető úgy tüntette fel, hogy semmi baja, keveset játszott, stb... hát igen, én öcsémet a fentebb említettek miatt már előre figyelmeztettem, hogy meg fogja szívni. Rászóltam: 2 nap (!!!) után sárga ledes lett, és be sem lehetett kapcsolni a PS-t. Mondjuk itt annyi szerencsénk volt, hogy az eladó visszavette, mi csak a szállítási költségeket álltuk. :) (Ja és mint utólag kiderült az eladó már bele is piszkált a PS3-ba, szóval a hirdetésben is hülyére vettek az embereket...)

Szóval ezek után többet használt elektronikai cikk a lakásba NEM kerül. :)

Robbie
2012-10-31, 18:59
Legjobb ha megbízható üzletben veszed használtan jobb helyeken átvizsgálják.

Kacsa
2012-11-01, 18:38
engem eleve az a tudat is zavar, hogy más már ezt használta. :D xd
a turkálós ruhát ki lehet mosni, ezt nem. :D

Kacsa
2013-02-20, 16:08
http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-20-playstation-4-out-november-has-xbox-live-style-subscription-report
Hát nincs ingyenes online játék a PS4-ben.

Orsi
2013-02-21, 18:56
És nem tudtok valakit,aki eladna PS3-at? :) Mert rögtön meg tudnám venni az illetőtől. :) Ár megegyezés szerint. :D

Sveby
2013-02-21, 19:04
Vatera vagy valami hasonló oldalon próbálkozz. :)

Caroline
2013-02-21, 19:10
Vagy menj be egy olyan üzletbe ami megbízható és foglalkoznak használt konzollal. Mert sokkal megbízhatóbb ne hogy úgy járj mint ismerősöm vett használt ps2 őt és csináltatni kellett és így több-be került neki mint ha újonnan vette volna. és a ps3 al még jobban jársz ha azt veszel használtan

namivanmar
2013-02-22, 10:39
én is inkább egy boltos, átnézett, esetleg pár hónap garanciával árult gépet javasolnék egy ismeretlen helyett, ha lehetséges. bár én PS-ből nem találtam ilyet, csak xboxból.

lilla
2013-02-22, 22:51
én mondjuk a PSP-met vaterán vettem, több, mint egy éve megvan és semmi baja. :) Igaz, nem volt feltörve, azt külön meg kellett csináltatnom, de hát rózsaszín... egyik ismerősöm feltette rá a legújabb (nem jut eszembe a szó) programot, és tökéletesen működik :)
amúgy a ps2-met apu nekem is használt boltban vette, és így jobban belegondolva én is azt ajánlanám.
amúgy meg én playstationos vagyok nagyon, szóval PS3-mat vennék.

Corty
2013-04-05, 19:54
:offtopic:
PS3-asoknak egy érdekesség. Én elgondolkodom rajta, hogy beszerzek egyet:

Gioteck SC1 Wireless Sports Controller (PS3)

http://www.lep.co.uk/lifestyle/entertainment/games-and-gaming/gaming-review-gioteck-sc-1-sports-controller-1-5532807

Nem azért mert +1 killem lenne egy meccs alatt, nem vagyok kocka.
Maximálisan ps3 párti vagyok, de a kontrollere számomra nem olyan "tökéletes", mint az xbox-é. Lehet, hogy ez kéz- és stílusfüggő, nekem jobban kézreáll az xbox-é, és a 2 gomba elrendezése szerintem szerencsésebb, mint az original ps3-as kontrolleré.

Ti mit szóltok hozzá?

namivanmar
2013-04-05, 20:30
PS3-asoknak egy érdekesség. Én elgondolkodom rajta, hogy beszerzek egyet:

Gioteck SC1 Wireless Sports Controller (PS3)

én ps-hez egy speedlink xeox-ot használok. nem olyan preciz mint a box kontroller, kicsit nagyobb a holt zónája szerintem, és más az érzete a joynak, de ha használja az ember egy darabig már nem feltünö, csak ha egymás után a kettőt. nameg a D-pad is eléggé lötyögős, de hát annak nincs olyan nagy szerepe talán. amúgy a teljes formája ugyan az, csak az alja nem olyan sima mint a boxé, hanem hullámos az ujjak elhelyezése miatt gondolom, nem zavaró számomra (bár fölöslegesnek érzem). elnézést az off-topicért

Milan
2013-05-21, 21:30
A Microsoft bemutatta az új játékkonzolát.
XBOX One
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/936775_611567745541035_1100133636_n.jpg
Mit szóltok hozzá?

namivanmar
2013-05-22, 06:57
majd E3 után meglátjuk mi lesz belőle. Eddig csak egy halom fölösleges hülyeség, majdnem mint a PS4 csak más irányban.

Kacsa
2013-05-25, 22:05
nem igazán keltette fel az érdeklődésemet xD nem is a játékokon van a hangsúly már.

namivanmar
2013-09-29, 08:14
Battlefield 3 premium edition nem kell valakinek xbox-ra? (nem tudom a kódját felhasználtam e a letöltős cuccokhoz) megvettem kb 30 percet játszottam vele, azóta PC-re váltottam úgyhogy eladnám vagy PC-s verzióra cserélném

Caroline
2013-09-29, 09:27
Én most psp-n agyalok, ha megtartana a munkahelyem, gyűjtök rá persze előbb a gépet kell mögcsináltatni :)

Sveby
2013-10-04, 20:22
Örülök hogy megcsináltátok a PS2 verzióját a TRU-nak, mert fuuuh igen, annyira más hogy folyamatosan ki vagyok akadva rajta... :P :D

Szajuri
2014-02-19, 01:42
Remélem nézi valaki ezt a topicot is mint látom utolsó hozzászólás tavaly történt :) gondolkodom hogy veszek PS4-et ami viszont visszatart hogy csatlakoztatható-e LCD monitorra?

namivanmar
2014-02-19, 10:09
ha van a monitornak HDMI bemenete szerintem igen.

Milan
2014-02-19, 10:15
Ha van HDMI csatlakozója akkor simán lehet.
De ha van RCA csati akkor is, csak vigyázz, hogy hang is legyen.

Szajuri
2014-02-20, 00:41
hogy érted hogy vigyázzak hang is legyen? hangszórókat lehet ps4-hez csatlakoztatni? :D vagy fejhallgatót? aaa már akkor inkább veszek egy LCD tv-t csak úgy túl drága lenne az egész cucc

Roli
2014-02-20, 08:27
Itt egy videó, hogy hogy lehet (elméletileg könnyen) csatlakoztatni a monitorhoz:


http://www.youtube.com/watch?v=6su7X1ffCxs

Mondjuk kellenek hozzá átalakítók... de biztos van ennél egyszerűbb megoldás is. :)

namivanmar
2014-02-20, 11:29
ugy látom csak optikai hang kimenete van a ps4-nek. úgyhogy ha a monitorodban nincs hangszoro (ami nagyon ritka hogy van) akkor a HDMI kábelen keresztül hiába menne a hangod a képernyő felé. képet látnál, de külön hangrendszerre kéne vinni a hangot az optikai audio kimeneten keresztül. Ha van házimozi erősítő azokon szokott lenni ilyen hangbemenet. de ha nincs kmolyabb tv, akkor nemhiszem hogy van erősítő.
Azt hiszem a headsetet a kontrolleren keresztül használja a ps4, tehát lehet hogy arra rá lehet kötni egy normális fejhallgatót.
Ha csak a kép a lényeg, akkor nézd meg a monitor hátulján van e HDMI bemenet. ha van akkor működnie kell.

Szajuri
2014-02-22, 00:36
Remek. Köszönöm szépen eme kielégítő segítséget :D :)

illegalfreq
2014-02-26, 11:22
Én is segítek kicsit: az a legjobb ha van HDMI bemenet a monitoron, de nem feltétlenül szükséges, az is elég ha DVI bemenet van rajta, mert HDMI-DVI átalakítót lehet venni. A hang már érdekesebb téma, optikai kimenete van a PS4-nek, így valamilyen hangadó eszközre a néma monitoron kívül mindenképpen szükséged lesz. A legegyszerűbb persze egy optikai bemenettel rendelkező erősítő, de nem szükséges ez sem, én úgy oldottam meg, hogy vettem egy optikai -> analóg átalakítót, így a PS4-em egy sima Logitech 2.1 hangrendszerre van kötve RCA kábelen keresztül. 2.1 erősítő optikai bemenettel Magyarországon egyszerűen nem kapható, két hónapig kajtattam utána, de senki sem forgalmaz. Drágább cuccok vannak természetesen, de nem akartam 40-50-et költeni egy plusz Blu-Ray lejátszóra, amikor a PS4 maga is kezeli a BD-ket.

Amit én ajánlok, hangrendszer nélkül a legolcsóbb egy monitor tévé, én ezt a típust használom: 22"-os LG Flatron M227WDP. Ez egy Full HD (1920*1080) felbontású monitor tv, amin van 2 hdmi csatlakozó, monitor bemenet, dvi, scart, tényleg minden ami kell. Sajnos már nem forgalmazzák ezt a típust, de az utolsó ára 45.000 Ft volt, szóval elég baráti egy ilyen géphez képest. Ráadásul a monitor mivolta miatt elég alacsony a válaszideje, tehát input lagra sem kell számítani, avagy nem fog késni a kép az irányításodhoz képest, ami sok sima tv esetében előfordulhat konzolos játéknál. Szerintem vegyél egy monitor tv-t, valami hasonló felépítéssel, plusz egy Logitech 2.1 hangfalszett 10.000 Ft, egy optikai-analóg átalakító pedig kb 3000 Ft Angliából. Meg tudom adni milyen típus volt és honnan rendeltem ebay-ről.

Remélem segítettem :) Ha bármi kérdés van és tudok rá válaszolni, szívesen teszem!

lilla
2015-02-17, 23:54
Valaki ert a psp-hez? Ha igen, akkor kuldene nekem egy pu-t? Lenne egy hatalmas kerdesem, mert mar vegso elkeseredettsegemben nem tudom, mit tegyek.
Koszpusz

Caroline
2017-07-15, 15:25
Xbox360 konzolon hogyan lehet képernyőképet készíteni? Telóm gagyi képeket készít.

Matie
2017-07-19, 14:22
Xbox 360-on sajnos nincs ilyen beépített funkció, csak Xbox One konzolokon. Ahhoz, hogy screenshotokat tudj készíteni, kell egy külön kütyü, amivel videót tudsz felvenni konzolon.