PDA

Teljes verzió megtekintése : Konzolok



oldal : 1 [2] 3

horus
2011-04-28, 22:22
sztem átprtolnak :D Liveon ilyen még sose volt...Sony mostanában egyre többet hibazik ...

Robbie
2011-04-28, 22:25
És mit gondoltok,most,hogy a Sony így elvágta magát a Ps3 tulajdonosok előtt,a Sony visszahozhatja hírnevét,és újból minden mehet a régi kerékvágás szerint,vagy a Sonyba többé,vagy egy jó ideig nem fognak megbízni a felhasználók. Lehetséges,hogy a kétségbe esett Ps3 tulajdonosok átpártolnak egy másik platformhoz? Mi lehet a Sony jövője ezek után? Mit gondoltok?

Szerintem marad minden a régiben tehát nem gondolom hogy ez egy világmegváltó dolog lett volna lehet látni hogy a ps3 hackerek ezalatt értem akik a rendszert nem a különféle szervereket hackelik hogy lassan felmondanak mert ugyan az lenne a ps3 sorsa mint a psp azaz mindig kijönne egy új fw amit ismét felkéne törni de rá 1 hétre újból jön egy fw...
Sokat olvasgattam itt ott és nem azt láttam hogy F@szom szar psn megyek xboxhoz hanem hogy jaaj mikor lesz PSN szóval szerintem az egész ég és föld :D

Petya a Lara Fan
2011-04-28, 22:36
Értem.
És Ti,így Ps3 felhasználók nem féltek attól,hogy esetleg a hitelkártya kódok is kikerülhetnek?
A felhasználók adatait már így is megszerezték,és ki tudja,hogy mi van a hitelkártya kódokkal.

Robbie
2011-04-28, 22:39
Értem.
És Ti,így Ps3 felhasználók nem féltek attól,hogy esetleg a hitelkártya kódok is kikerülhetnek?
A felhasználók adatait már így is megszerezték,és ki tudja,hogy mi van a hitelkártya kódokkal.
Igazából ez a dolog engem nem érint magyar hitelkártya nem működik storeon :)
DE szerintem a hackerek célja nem ez volt :) de sose lehet tudni.:(

Robbie
2011-04-28, 22:49
Igazából sajnálom a sony-t most előzi be az MS-t és ebben az évben hozza a legdurvább játék címeket és akkor közbe jönnek ilyenek...
Most kezd nyitni sony az MMO-k felé de legalább a psn ingyenes tehát nem kell meg hosszabbítani csak a PSplust :)
1-2 hét kiesés miatt nemfog elesni a sony :) annak idején 3LED sem volt kis dolog mégis vették :)
(bocsi dupla post)

Cindy
2011-04-29, 11:58
Értem.
És Ti,így Ps3 felhasználók nem féltek attól,hogy esetleg a hitelkártya kódok is kikerülhetnek?
A felhasználók adatait már így is megszerezték,és ki tudja,hogy mi van a hitelkártya kódokkal.

Én sem félek mert nincs is PSN-es accom :P
Hülyeségnek tartanám ha most mindenki átpártolna Xbox-ra..
PSN gondolom nem olyan védett mint a Live mivel INGYENES...
Most 1 hétig még mindenki keverni fogja a szart hogy ''jaj ezért jobb a Xbox meg a Sony szar''... Az ilyen emberek 1szerüen undorítóak..
Szerintem 1-2 hét és mindenki el is feletkezik az esetről.. Ámen :P

Kacsa
2011-04-29, 14:20
hjaaajjjjj de jó, hogy ebben nem vagyok érintett xDDD
meg amúgy is, én LIVE-on semmi fontosabbat nem adtam meg, kreáltam egy totál hamis e-mailt, valami írországi falucskában lakok, és John Smith-nek hívnak.
így senki sem fog zaklatni, akkor sem, ha feltörik az accomat.:p<--- ezt nektek, hackerek!

horus
2011-04-29, 14:40
Én is ezta nevet adtam meg:vlol: és Londonban lakom az e-mail is kitalált :D

Kacsa
2011-04-29, 14:51
Én is ezta nevet adtam meg:vlol: és Londonban lakom az e-mail is kitalált :D

helyes. én sem szeretek adatokat megadni ilyen óriási, többmilliós felhasználós site-on, az veszélyes lehet. :o

horus
2011-04-29, 15:00
Hát jah, na meg mivel minden rendszer feltörhető nem akarom, hogy mindenki tudja a szeméyes adataimot :D
mikor reggeltem egy csomó ideig kerestem London irányitószámát meg egy érvényes londoni utcát :vlol::vlol::vlol:

Kacsa
2011-04-29, 15:07
csomó ideig kerestem London irányitószámát meg egy érvényes londoni utcát :vlol::vlol::vlol:

egyébként én is xDDDDDD

avalon
2011-05-02, 17:32
Sziasztok!
Pls valaki mondja meg itt vagy privát üzenetben, hogy hogyan kell pc-ről wii-re rárakni a játékokat?
Pontosabban a Super Mario Galaxy 2-ről lenne szó!
Mert letöltöttem és apummal nem tudjuk, hogyan rakjuk rá!
Kell bele valamilyen csip, vagy simán DVD-re rárakni?
Vagy, hogy milyen égető program kell!
Tegnap megnéztünk már vagy 20 videót, de nem ment semmi!
Előre is nagyon köszönöm :-)

Robbie
2011-05-02, 17:38
Sokat segíteni nemtudok de softmodolva van a gép ?:)

avalon
2011-05-02, 17:39
Bocsika kicsit hülye vagyok, de mi az? :o:o:o

Kacsa
2011-05-02, 17:41
Sziasztok!
Pls valaki mondja meg itt vagy privát üzenetben, hogy hogyan kell pc-ről wii-re rárakni a játékokat?
Pontosabban a Super Mario Galaxy 2-ről lenne szó!
Mert letöltöttem és apummal nem tudjuk, hogyan rakjuk rá!
Kell bele valamilyen csip, vagy simán DVD-re rárakni?
Vagy, hogy milyen égető program kell!
Tegnap megnéztünk már vagy 20 videót, de nem ment semmi!
Előre is nagyon köszönöm :-)

rá kell rakatni a Wii-re egy programot, de azt csak nagyon hozzáértő személyek tudják. el kellene vinni valami szervízféleségbe, csak az a gond, ez a "rárakás" illegális. szóval... nem tudom, nincs-e a lakóhelyeken valami konzolos, játékos bolt. ott csak tudnak segíteni...
a szomszédom Wii-jét úgy törték fel, hogy valami "Homebrew Channel" nevű csatornát raktak rá. (ugye a Wii főmenjében különbözö Channelek vannak)
nem tudom a részleteket...:o nincs nálatak valami konzolos bolt?

Robbie
2011-05-02, 17:43
Wii szoftvere megvan bruherálva ezáltal mennek a letöltött játékok:)
http://wii.webkaloz.info/bev.htm itt van leírás róla :)

avalon
2011-05-02, 17:46
Akkor most kell csip, vagy nem?
Mert Robbie-nál azt mondja, hogy nem, Kacsa azt mondod, hogy igen :confused:

Robbie
2011-05-02, 17:49
Elég a soft mod :)
Sajna ebben hogy hogy kell nem tudok segíteni még nemvolt alkalmam wii-t soft modolni de a leírások eléggé részletesnek tűnnek :)

avalon
2011-05-02, 17:53
Köszike a segítséget :D :D :D!
Tegnap kaptam meg olyan JÓÓÓÓÓÓ :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::j umper::jumper::jumper::jumper:

Robbie
2011-05-02, 18:05
Köszike a segítséget :D :D :D!
Tegnap kaptam meg olyan JÓÓÓÓÓÓ :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::j umper::jumper::jumper::jumper:

:D Majd próbáld ki a Tomb Raider Anniversary-t vannak benne wii "mini feladványok" :cool:

avalon
2011-05-02, 18:15
:D Majd próbáld ki a Tomb Raider Anniversary-t vannak benne wii "mini feladványok" :cool:

Komoly? :jumper::jumper::jumper:
Yaaaaaaaaaaay

YzaaA
2011-06-06, 19:07
Xbox360 jo népszerü:eek::eek::eek::eek::eek:
ez igen!!!!:cool:

Kacsa
2011-06-06, 21:58
Xbox360 jo népszerü:eek::eek::eek::eek::eek:
ez igen!!!!:cool:

ez most hogy jön ide? xDDDDDDDDDDD

avalon
2011-06-07, 19:41
LOL nem tudom, de azon gondolkozom, hogy vegyek-e a wii mellé egy PS3-ast vagy Xbox360-t!
melyik a jobb?

horus
2011-06-07, 19:53
Ugyanazt tudja mind2:) egyiksem jobb a másiknál... :)
am meg olvass vissza ebben a topikban páran már rákérdeztek... ;)
Nekem Xboxom van és nagyon jó és olcsóbb mint a PS3:)
Én Xboxot ajánlom:)

Robbie
2011-06-07, 19:58
Psesesek PS3at ajánlják Xesek Xboxot :D
Ezért is értelem szerűen PS3 ajánlom :D Sok exlusive játék jön PSre minden kategóriában :D
___________________________
Néztek a Nintendo-t? WII-U az új konzol/kiegészítő neve
http://www.gamekapocs.hu/media/galeria/jatek/5/5828/10420/168966_normal_50.jpg
http://www.gamekapocs.hu/media/galeria/jatek/5/5828/10420/168967_normal_51.jpg

namivanmar
2011-06-07, 20:00
LOL nem tudom, de azon gondolkozom, hogy vegyek-e a wii mellé egy PS3-ast vagy Xbox360-t!
melyik a jobb?

attol függ mi a fontos neked! PS előnye a bluray lejátszo, és a több exkluziv játék talán. teljesitménybe kb egy szinten mozognak. vanank elvakult emberek akik szerinte ez meg az a jobb, de átlag embernek nem hiszem hogy sok a különbség.ps-ben több a grafikai lehetöség, de nehezebb ugy fejlesztnei a játékot, hogy azt ki is használhassa, ezért sokan nem teszik meg. pedig ugy gyalázná az xbox-ot. így marad a kb azonos teljesitmény a legtöbb játékban. de erre vanank az exkluziv játékok. xbox meg jobban kezeli a tömöritett texturákat ha jol rémlik nekem. régen néztem már összehasonlító dolgot, akkor még nem is volt xbox slim. akkor még a wifi is előnye volt a ps-nek, de a slimben már van az is. ha tudsz angolul akkor youtubon van egy sokrészes összehasonlito videosorozat talán valami consol wars vagy milyen címen (http://www.youtube.com/watch?v=fARdxkovMhQ&) valamitn a slimben sizntén javult az xbox hangereje. eléggé zajos volt a korábbi verzio, állitolag ez eltünt belőle. vagyis már nem zavaró :)
de ez egy nagyon szubjektiv és kényes téma azthiszem :)

nekem pl még zajos boxom van, egyedül a wifit (ja meg a blurayt) hiányolom belőle, de már bekábeleztem a netet úgyhogy mindegy. ha meg meglesz az uj erösitö a hangja se fog zavarni mert a hangfal elnyomja :)
én meg amúgy sem vagyok hardcore gamer. nagyon nem. de a tősgyökeres TR-esek a PS felé vonzodnak talán. elvégre kb az adta el az első PS-t :)
a box egy kicsit olcsobb

szóval én nem ajánlok, inkább nézd végig vagy olvass el egy valamiféle hosszu összehasonlitót.

Robbie
2011-06-07, 20:06
Na megtaláltam az új WII-t csak nemértem mért nem mutadták a konferencián :S
http://wiimedia.ign.com/wii/image/article/117/1173491/CONSOLEInline_1307462236.jpg
UgW0MfuAgNc

avalon
2011-06-07, 20:13
Akkor úgy döntöttem, hogy ps3 :)
Itt nálunk mind a kettő 300€!
és mégis a tesóm fiának is van akkor + tud nekem adni kölcsön :D:D:D
Köszi a segítséget, kedvesek vagytok :jumper::jumper:

horus
2011-06-07, 20:16
Na megtaláltam az új WII-t csak nemértem mért nem mutadták a konferencián :S
http://wiimedia.ign.com/wii/image/article/117/1173491/CONSOLEInline_1307462236.jpg
UgW0MfuAgNc

Ez meg mi a szar ? Ezt a Nitendo most komolyan gondolja ? Oo

namivanmar
2011-06-07, 20:16
Akkor úgy döntöttem, hogy ps3 :)
Itt nálunk mind a kettő 300€!
és mégis a tesóm fiának is van akkor + tud nekem adni kölcsön :D:D:D
Köszi a segítséget, kedvesek vagytok :jumper::jumper:

akkor tudtok játszani is legalább. a box-ban ez még hátrány hogy fizetös a live. legalábbis a legértlemesebb része. viszont mikro beindult a ps network-je még kókány volt, ezer bajjal, azért volt akkoriban mégis jobb a fizetős konkurens. ma már nemtudom :D

horus
2011-06-07, 20:18
Akkor úgy döntöttem, hogy ps3 :)
Itt nálunk mind a kettő 300€!
és mégis a tesóm fiának is van akkor + tud nekem adni kölcsön :D:D:D
Köszi a segítséget, kedvesek vagytok :jumper::jumper:

Nem tom honna veszed de nagyon nincsenek egy árban... A box csak 180 eu mig a PS3 300 eu....

avalon
2011-06-07, 20:20
Nem tom honna veszed de nagyon nincsenek egy árban... A box csak 180 eu mig a PS3 300 eu....

Lehet magyarban igen, de itt nem!
Voltunk Tatabányán ott is 290€ volt!
Itt 180€ egy wii :)
Én olyan fajta típus vagyok, hogy ha hamarabb megvan a pénzem Xbox-ra, akkor megveszem xD!
Tudom elég DEBIL természet xD!

Robbie
2011-06-07, 20:21
Ez meg mi a szar ? Ezt a Nitendo most komolyan gondolja ? Oo
LOL Igen komolyan gondolja, ezzel a konzollal a hc játékosokat is megakarják fogni de ahhoz képest multiplatform játékok lesznek a húzó címei hardcore rétegnek pl:BF3,AC,Ghost recon,batman stb...
Eddig nevetségesnek tűnik....:S

avalon
2011-06-07, 20:23
Jah még annyi, hogy az Xbox-on vannak azok a fények a kapcsolónál és hallottam, hogy elég hama piros lesz, ami azt jelenti, hogy rossz!
ennyi bajom van csak Xbox-al, amúgy nagyon bejön :D

Robbie
2011-06-07, 20:25
Jah még annyi, hogy az Xbox-on vannak azok a fények a kapcsolónál és hallottam, hogy elég hama piros lesz, ami azt jelenti, hogy rossz!
ennyi bajom van csak Xbox-al, amúgy nagyon bejön :D

Az új Xboxoknál már nincs 3Led :D

avalon
2011-06-07, 20:26
Az új Xboxoknál már nincs 3Led :D

Juhé :jumper::jumper::jumper: :D:D:D

horus
2011-06-07, 20:29
Lehet magyarban igen, de itt nem!
Voltunk Tatabányán ott is 290€ volt!
Itt 180€ egy wii :)
Én olyan fajta típus vagyok, hogy ha hamarabb megvan a pénzem Xbox-ra, akkor megveszem xD!
Tudom elég DEBIL természet xD!

Nem tudom Magyarba mennyi... Szlovákiában élek... Lehet hogy rossz, drágább helyen nézted mert most nézem a 250 GB box 200 eu mig a PS3 250 GB 300 egy 100-sal olcsóbb a box :D

3ledtől nem kell félni a Slimben már egyáltalán nincs a régieket meg már nem árulják....

namivanmar
2011-06-07, 20:29
Jah még annyi, hogy az Xbox-on vannak azok a fények a kapcsolónál és hallottam, hogy elég hama piros lesz, ami azt jelenti, hogy rossz!
ennyi bajom van csak Xbox-al, amúgy nagyon bejön :D

igen a red ring of death. az inkább régen volt aktuális... és valóban az újban nincs is úgy LED, szóval "duplán megszűnt" szerintem. az enyém megy már 1-2 éve... játék közben kétszer ha lefagyott összesen. ps-ről nincs tapasztalatom. annak mondjuk a kontrollere nem olyan megnyerő számomra.

avalon
2011-06-07, 20:34
Nem tudom Magyarba mennyi... Szlovákiában élek... Lehet hogy rossz, drágább helyen nézted mert most nézem a 250 GB box 200 eu mig a PS3 250 GB 300 egy 100-sal olcsóbb a box :D

3ledtől nem kell félni a Slimben már egyáltalán nincs a régieket meg már nem árulják....

Ja ha Szlovákiában élsz akk ok mert én is :D :D :D
mert én mindenhol azt láttam, hogy 300€, de ha van 180€-t akkor 10 perc múlva meg lesz :jumper::jumper::jumper: nem emlékszel hol vetted? Nay elektrodom?
Akkor javul a helyzet Xbox lesz xD!

horus
2011-06-07, 20:38
Egy Elektro nevű boltban vettem, 1 éve akkor, de az óta már nincs aza bolt :(
Itt néztem elébb 4GB Silm + 4 játék közül választhatsz ajandékba :
http://www.progamingshop.sk/xbox-360-premium-s-4gb-p-39997.html
vagy itt van egy 250 GB :
http://www.progamingshop.sk/xbox-360-premium-s-250gb-p-4247.html


LOL Igen komolyan gondolja, ezzel a konzollal a hc játékosokat is megakarják fogni de ahhoz képest multiplatform játékok lesznek a húzó címei hardcore rétegnek pl:BF3,AC,Ghost recon,batman stb...
Eddig nevetségesnek tűnik....:S
Azzal a kontival hogy a fenébe fogja meg a HC játékosokat ??? érintőképernyős tab (vagy mi) ??? WTF?!

avalon
2011-06-07, 20:40
Most meik a jobb?
4GB vagy 250GB?
vagy ugyan az? xD
Srry elég hülye vagyok erre a témára xD

namivanmar
2011-06-07, 20:41
Most meik a jobb?
4GB vagy 250GB?
vagy ugyan az? xD
Srry elég hülye vagyok erre a témára xD

ha tervezel játékok/demok/egyebek letöltését meg egyéb média tárolását a 4Gb nem valami sok szerintem.

Robbie
2011-06-07, 20:43
Mindenféle képpen a 250est mondanám nekem 40GBos PS3am van és alig fért rá vagy 8 demo :D
De mondjuk akkor "csak" 80 euró a különbség.

horus
2011-06-07, 20:45
Ugyanaz mind2 csak az egyik 4gb-s hard diskel rendelkezik a másik meg 250 Gb-sel... háááát nem is tom én nem nagyon használom ki a HDD-t, de lehet hogy te kifogod nem tom...

avalon
2011-06-07, 20:45
hát 1 nem tudom minek letölteni Xboxról demot!
Értem, hogy ki kell próbálni a játékot, de én nem nagyon szoktam demózni, még a PC-n sem :P!
De az Xbox úgy van mint a Wii, hogy elmenti a játékot és ha kiveszem a CD-t és visszarakom, akkor az elmentett tartalom rajta lesz?:o
És mi a különbség az Xbox Live és az Xbox 360 között?
Előre is köszi :D!

Robbie
2011-06-07, 20:48
hát 1 nem tudom minek letölteni Xboxról demot!
Értem, hogy ki kell próbálni a játékot, de én nem nagyon szoktam demózni, még a PC-n sem :P!
De az Xbox úgy van mint a Wii, hogy elmenti a játékot és ha kiveszem a CD-t és visszarakom, akkor az elmentett tartalom rajta lesz?:o
És mi a különbség az Xbox Live és az Xbox 360 között?
Előre is köszi :D!
:D:D Xbox Live egy online szolgáltatás demokat, DLCket, filmeket, lehet letölteni :)És természetesen online játszani ami sajna nem ingyenes.
És igen a mentéseid megmaradnak :D

avalon
2011-06-07, 20:49
:D:D Xbox Live egy online szolgáltatás demokat, DLCket, filmeket, lehet letölteni :)És természetesen online játszani ami sajna nem ingyenes.

Ahá, akkor már végre értem :D !

avalon
2011-06-07, 20:51
Ugyanaz mind2 csak az egyik 4gb-s hard diskel rendelkezik a másik meg 250 Gb-sel... háááát nem is tom én nem nagyon használom ki a HDD-t, de lehet hogy te kifogod nem tom...

Hát én az Alice Madness Returns-ot venném meg, meg a the sims 3-ast stb :D:D

namivanmar
2011-06-07, 20:51
xbox mentésekre használja a hard-disk-et. a játékot nem menti le rá, szóval kell bele a lemezt tömni (leglalábbis én nem tudok róla hogy le tudja menteni, de lehet csináltak hozzá cuccot)
ha csak mentéshez kell ahoz elég a 4 giga.
Az xbox live az "online" rendszere az xbox 360nak, amin keresztül játszhatsz multiplayerben, levelezhez meg üzengethetsz az ott felvett ismeröseiddel.
Demokat is le tudsz tölteni a live-ról, az ingyen van, de egyéb kiegészitőket már csak microsoft pontért szedhetsz le.
valamint a multiplayerezés is csak akkor megy ha gold vagy milyen tagságid van (fizetős)
gyakori hogy bizonyos csomagokhoz adnak egy honap ingyenes gold tagságit

horus
2011-06-07, 20:52
:D:D Xbox Live egy online szolgáltatás demokat, DLCket, filmeket, lehet letölteni :)És természetesen online játszani ami sajna nem ingyenes.
És igen a mentéseid megmaradnak :D

meg lehet zenéket klippeket letölteni van rajta rádió, twitter, FB...
meg most fog rá jönni Skype, YouTube meg kinectre minden isten f***a

Robbie
2011-06-07, 20:52
Sims 3 nem olyan jó konzolon, elkezdem tényleg van javulás de sims PCre való szerintem :D

horus
2011-06-07, 20:54
Sims 3 nem olyan jó konzolon, elkezdem tényleg van javulás de sims PCre való szerintem :D

Sztem is...

Hát ez hab a tortán :D
Am egy picit LOL hogy még csak most lesz YT rég bevezethették volna már face és twitter mellé :D

Hát jah pont ilyenkor vezetik be azt is mikor már nem tudok felépni rá ;'(

Robbie
2011-06-07, 20:55
meg lehet zenéket klippeket letölteni van rajta rádió, twitter, FB...
meg most fog rá jönni Skype, YouTube meg kinectre minden isten f***a

Hát ez hab a tortán :D
Am egy picit LOL hogy még csak most lesz YT rég bevezethették volna már face és twitter mellé :D

namivanmar
2011-06-07, 20:56
http://www.youtube.com/watch?v=zmHY_VnuDdE&
ha valakit esetleg érdekel. 1:40től kb...

namivanmar
2011-06-07, 21:00
Hát ez hab a tortán :D
Am egy picit LOL hogy még csak most lesz YT rég bevezethették volna már face és twitter mellé :D

YT,FB meg twitter picasa meg nemtudom még mi már a tv-mben is van ami egy éve megvan. igaz biztos nem annyira interaktiv meg butitott verzio. nem mintha én rajonganék ezekért a multi-multi-média-mindent-egybe gépektől, ahoz még fejlődni kell hogy a pc, a tv, a net, konzol, meg minden egybe legyen egy nagy képernyőn és egy dobozba legyenek tárolva :)

avalon
2011-06-07, 21:01
Milyen játékokat tudtok ajánlani?

Robbie
2011-06-07, 21:04
Na ezt majd az egyéb játékok topikba kérlek :D

avalon
2011-06-07, 21:04
Na ezt majd az egyéb játékok topikba kérlek :D

Jah bocsi :D:D:D:D

Petya a Lara Fan
2011-06-07, 21:37
Most néztem, a TESZKÓBA 45K az XBOX 360 (Slim, 4 GB -s asszem). :D
Am néztem ezt a Nintendo-s vackot, hát csak ennyit mondok: FAIL! :D

avalon
2011-06-07, 21:38
Most néztem, a TESZKÓBA 45K az XBOX 360 (Slim, 4 GB -s asszem). :D
Am néztem ezt a Nintendo-s vackot, hát csak ennyit mondok: FAIL! :D

Az több mint fail! Az WTF!

Petya a Lara Fan
2011-06-07, 21:41
Az több mint fail! Az WTF!

Ugye jól értetted mire értettem, hogy fail? :D

avalon
2011-06-07, 21:44
Ugye jól értetted mire értettem, hogy fail? :D

igen arra a nintendo galambpukira :D

Petya a Lara Fan
2011-06-07, 21:45
igen arra a nintendo galambpukira :D

galambpuki. :D Jól van, akkor jól értetted. :D

avalon
2011-06-07, 21:46
galambpuki. :D Jól van, akkor jól értetted. :D

Hát már azért a nintendo kedózd nagyon furcas lenni!
Sztem elég a Wii!
nem meg, hogy ez e! xD

Petya a Lara Fan
2011-06-07, 21:51
Hát már azért a nintendo kedózd nagyon furcas lenni!
Sztem elég a Wii!
nem meg, hogy ez e! xD

Nem tudják felvenni a harcot az X-el és a PS -el, nem értem, miért jó ez Nekik. Japánban még elmegy, de európában ez édes kevés. :D (Omg, Japánban is mindenki Sony matyi :D )

avalon
2011-06-08, 15:41
Már alig várom, hogy játszak az Xbox360-al :jumper::jumper::jumper:

Robbie
2011-06-20, 14:49
Nem azért mondom csak olyan rossz látni, hogy a konzolunk élete már a végéhez közeledik xDDDD :SSS :P
Na ez pont jó hogy felhoztad, mivel az én elképzeléseim szerint a WII-Unak hála nem megrövidülni fog, hanem épp ellenkezőleg jobban kitolódik az új konzol jövetele, Wii-U tudása olyan mint a mostani generációé tehát játék fejlesztés portolás nem lehet gond.
Több multiplatfom játék lesz külsősfejlesztőktől.

horus
2011-06-20, 15:42
Nem tudják felvenni a harcot az X-el és a PS -el, nem értem, miért jó ez Nekik. Japánban még elmegy, de európában ez édes kevés. :D (Omg, Japánban is mindenki Sony matyi :D )

De eegen feltudja venni:DEz azért jó nekik mert mind3 konzol közül a Wii kellt el a legjobban:D

Hááát nem is tudom lehetséges, de sztem nem fogják már ezt igy sem sokáig húzni állitólag a jövő évi E3on már új box is lessz....

Robbie
2011-06-20, 16:50
Az ilyen pletykáknak nem kell hinni XD
Idei E3on is sok okost mondta hogy lesz GTA V LESZ LESZ LESZ XD oszt Rockstar meg E3ra nem is megy xD

Petya a Lara Fan
2011-06-20, 17:11
De eegen feltudja venni:DEz azért jó nekik mert mind3 konzol közül a Wii kellt el a legjobban:D

Hááát nem is tudom lehetséges, de sztem nem fogják már ezt igy sem sokáig húzni állitólag a jövő évi E3on már új box is lessz....

Igen? A kutyafáját. Vágom. :D

Petya a Lara Fan
2011-07-06, 16:14
Xbox360 játékok PC-re? (http://gamepod.hu/hir/xbox360_jatekok_pc-re.html)

YzaaA
2011-07-06, 16:17
wooow ez de jóó lenne!!:jumper::jumper:

horus
2011-07-06, 16:31
Xbox360 játékok PC-re? (http://gamepod.hu/hir/xbox360_jatekok_pc-re.html)

Sztem csak egy olcsó pletyka és nem igaz... ez egy csomó pénzbe kerülne az emberek inkább csak simán játszanának konzolon...

Petya a Lara Fan
2011-07-06, 16:43
Sztem csak egy olcsó pletyka és nem igaz... ez egy csomó pénzbe kerülne az emberek inkább csak simán játszanának konzolon...

Simán megvalósítható, főleg a Windows 8 jövetelével, ami amúgy már játékra lesz fejlesztve.

YzaaA
2011-07-06, 16:51
Simán megvalósítható, főleg a Windows 8 jövetelével, ami amúgy már játékra lesz fejlesztve.

ZSÍÍÍRRRRRR!!!!!!!!!!!:jumper::jumper::jumper::jum per::jumper:
fel fogok tenni egy win8-at a gépemre!!!!!!!:jumper::jumper::jumper:

Kacsa
2011-07-06, 16:52
fel fogok tenni egy win8-at a gépemre!!!!!!!:jumper::jumper::jumper:

ideje lenne nekem is majd:clown:

Robbie
2011-07-06, 16:55
Hááát ha a Resi5 akadozott akkor szerintem mondj le egy ideig a win8 és X360 játék kombórol :)

Kacsa
2011-07-06, 19:02
Hááát ha a Resi5 akadozott akkor szerintem mondj le egy ideig a win8 és X360 játék kombórol :)

én?:o
____________

Robbie
2011-07-06, 19:07
én?:o
____________

Jaaaj YzaaAnak írtam:D

YzaaA
2011-07-06, 19:39
:o:o:o
Francba!!!!!!:D

horus
2011-07-06, 21:16
Simán megvalósítható, főleg a Windows 8 jövetelével, ami amúgy már játékra lesz fejlesztve.

Nem mondtam hogy nem valósit6ó meg csak hogy ezt nem sokan vennék igénybe mert drága lenne, kellene egy nagyon drága erős gép, a win8, előfizu a Livera vagy majd ami lessz ez igy már nem érné meg, többe lenne mint maga a konzol....

Kacsa
2011-07-06, 21:18
...ez igy már nem érné meg, többe lenne mint maga a konzol....

igen. előbb-utóbb többet kellene fizetned, mintha kapásból vennél egy XBox360-at.:(

Robbie
2011-07-06, 21:44
Na ez pont nem az aktuális témáról szól de közbe vágok XD
Nem értem mi van velem régóta akarok WII-t venni de mikor volt pénzem nem vettem meg, és el is költöttem sok ideig bennem volt h a wii hülyeség és majd veszek move-t most ismét felkaptam a fejem hogy nekem kell egy WII és nem kell move főként játék felhozatal miatt másik meg hogy egy vitát be kellesz szereznem jövőre , de persze semmi diákmunka sehol FFFUUU nem tudom mi lesz ebből:(:(

horus
2011-07-06, 21:50
Én egyiket sem venném meg a mozgásérzékelő nem érdekel, a WII levan maradva... XDDDD Köss bele vkibe és vitázzatok!! :D

Robbie
2011-07-06, 21:51
http://dobrochan.ru/src/jpg/1104/ffuuu.jpg
XDXDXDXDXD:jumper:

Petya a Lara Fan
2011-07-07, 00:00
Nem mondtam hogy nem valósit6ó meg csak hogy ezt nem sokan vennék igénybe mert drága lenne, kellene egy nagyon drága erős gép, a win8, előfizu a Livera vagy majd ami lessz ez igy már nem érné meg, többe lenne mint maga a konzol....

Én szívesen igénybe venném, illetve kipróbálnám. Egyértelműen nem azoknak szól a dolog, akiknek gyenge gépük van. Erős gép? Megvan. Win 8? Meglesz. A többit majd meglássuk.

Petya a Lara Fan
2011-07-07, 10:24
Már 2012-ben megjelenik PlayStation 4? (http://prohardver.hu/hir/playstation_4_2012_megjelenik.html)

Kacsa
2011-07-07, 10:39
Erős gép? Megvan. Win 8? Meglesz. A többit majd meglássuk.

Pénz? Először meglesz, aztán már többet fizetsz, mintha vennél egy boxot.:)Nyilván drága lesz, pláne az első hónapokban.:)

Petya a Lara Fan
2011-07-07, 10:44
Pénz? Először meglesz, aztán már többet fizetsz, mintha vennél egy boxot.:)Nyilván drága lesz, pláne az első hónapokban.:)

Hát a gép megvan, Windows -t soha a büdös életben nem vettem, és nem is fogok, de más forrásból megszerzem. Tudod, más források. ;)

Kacsa
2011-07-07, 10:46
Tudod, más források. ;)

:hug::DOOOOOksa.:D

horus
2011-07-07, 23:09
Hát a gép megvan, Windows -t soha a büdös életben nem vettem, és nem is fogok, de más forrásból megszerzem. Tudod, más források. ;)

Csak, hogy az a kérdés hogy a más forrásból szerzett Windowson foge menni ;) Meg ha ez igaz lessz az MS már bizti erősebben fog védekezni....

Petya a Lara Fan
2011-07-07, 23:18
Csak, hogy az a kérdés hogy a más forrásból szerzett Windowson foge menni ;) Meg ha ez igaz lessz az MS már bizti erősebben fog védekezni....

Átviszem a témát a PC-be. :)

Kacsa
2011-08-04, 08:16
Jó az XD TRU konzolokon 30 fpsel megy :D

eddig nálam boxon a Mafia 2 volt a leglassabb, de nagyon tikán, tényleg nagyon ritkán, alig érezhetően belassul a Resi5, de csak tényleg egy mp-re, és nagyon ritkán.
a Mafia 2 viszont sokszor lemegy akár 10 FPS alá is. amikor sok a por.
Viszont meglepő, hogy a Final Fantasy 13 totál simán megy, vajsimán.:) pedig annak rohadt szép a grafja.
PS3mon volt már érezhető balssulás? :vlol: hülye kérdés, mi? :D

Robbie
2011-08-04, 11:45
eddig nálam boxon a Mafia 2 volt a leglassabb, de nagyon tikán, tényleg nagyon ritkán, alig érezhetően belassul a Resi5, de csak tényleg egy mp-re, és nagyon ritkán.
a Mafia 2 viszont sokszor lemegy akár 10 FPS alá is. amikor sok a por.
Viszont meglepő, hogy a Final Fantasy 13 totál simán megy, vajsimán.:) pedig annak rohadt szép a grafja.
PS3mon volt már érezhető balssulás? :vlol: hülye kérdés, mi? :D

TRU az lemegy 24-28-ra is :mad: amúgy a rossz optimizáció miatt biztos vannak játékok de sose figyeltem eddig :)

Kacsa
2011-08-04, 11:59
amúgy a rossz optimizáció miatt biztos vannak játékok de sose figyeltem eddig :)

vannak-vannak! van még az az Enslaved: Odyssey to the West! na az is!:((a demója van meg)

Robbie
2011-08-04, 12:32
vannak-vannak! van még az az Enslaved: Odyssey to the West! na az is!:((a demója van meg)

Jaj na igen sajna teljesben is vannak részek bőven Unreal motor picit elavult a nagy területeknél, pedig milyen jó játék :D vége fele még poénokal fűszerezve :D

Scoobykah
2011-08-14, 00:34
előre olvastam egypár hsz-t,és láttam h eléggé kiveséztétek a ps2,xbox,psp témát.
én azért kikérném a véleményeteket,mert ahogy elnézem valamennyire értetek hozzá.mivel nem vagyok vmi tehetős emberke,így a gépem nem tom az egekbe emelni.szeretnék venni vmien konzolt,ps2re gondltam.egy oldalon találtam 10.000ért.igazából nekem az Underworld miatt kellene,meg 1-2 játék miatt.
szval mit lenne érdemesebb megvennem,ps2-t,v kuporgassak még egy kicsit xboxra?

horus
2011-08-14, 00:54
xbox, a ps2 mar eleg elavult

Hanna
2011-08-14, 08:34
Gyüjtsél még rá! Mindig az új konzolokra gyártanak új játékot (Régieket is viszik):rolleyes: Vagy föl húzod a Pcdet....

Scoobykah
2011-08-14, 11:22
oksa.köszi:)

Kacsa
2011-08-14, 20:42
jaja. ha hosszútávon játszani szeretnél, akkor vagy fölhúzod a PC-det, vagy veszel egy boxot vagy PS3-mat.:) (deee... ha engem kérdezel, akkor konzolt kéne venni :o)

PS2 már régi, de szó mi szó, megszolgálta az idejét :D

YzaaA
2011-08-14, 20:56
én is eggyet értek ha játék miatt kell akkor vegyé konzolt!!:D
az a legjobb megoldás hogy ne mérgelöggyé s rugdossad szét a géped oldalát me nem megy a játékodXD:D
nekem is végrte megvalosul egy régi álmom szal én szerintem is végyé Xbox-ot mert mostanába tényleg arra gyártanak játékokat(érthetö modon:rolleyes::D)
még gyüjtsél és akkor mehet a menet!!!!:D
hja és sok sikert hozzá:)

Kacsa
2011-08-14, 21:11
vegyél Xbox-ot mert mostanába tényleg arra gyártanak játékokat(érthető modon:rolleyes::D)


PC-re és PS3-ra és Wii-re is gyártanak játékokat, YzaaA.:D

YzaaA
2011-08-14, 21:26
de Xbox-ra is gyártanak sokat Kacsa:rolleyes:
tudom hogy azokra is gyártanak:D:rolleyes:
tényleg ojan szökének látszom??:angry::rolleyes:

Kacsa
2011-08-14, 21:28
tényleg ojan szökének látszom??:angry::rolleyes:

neeem, csak úgy írtad, mintha főleg az Xboxra gyártanak játékokat manapság:)

YzaaA
2011-08-14, 21:30
neeem de manapság arra gyártják a legtöbb játékot:D
meg Wii-re meg PS3-ra nameg PC-re:rolleyes:

Robbie
2011-08-14, 21:36
LOOOL :D Egy mondattal a jelen generációra gyártanak több játékot :)
Wiire már egyre kevesebbet mert megérett a váltásra,Pcre is kevesebbet mert a warez uralkodik, Xboxra több Liveról letölthető játékot készítenek PSre meg több exlusiveot :D

YzaaA
2011-08-14, 21:40
LOOOL :D Egy mondattal a jelen generációra gyártanak több játékot :)


:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: nem eszt montam?????:rolleyes:XDD

Robbie
2011-08-14, 21:49
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: nem eszt montam?????:rolleyes:XDD

Először nem :p

YzaaA
2011-08-14, 21:53
XDDDDD:p:rolleyes:
hja jó....:rolleyes:

Petya a Lara Fan
2011-08-15, 01:32
PS2 már régi, de szó mi szó, megszolgálta az idejét :D

Miiiiii, a mai napig nyúzom a kis dögöt. :D Játékot is lehet kapni rá, persze nem olyan sokat, de azért jó néhány helyen van a raktáron. ;) Vagy használtan is lehet, persze. :D

Scoobykah
2011-08-15, 19:16
én azért kérdeztem,mert ami játék az az editor,és már nagyon ki szeretném próbálni az Underworldöt többek közt,és hát,ha nem használom annyit..bár aztán kitudja,mert ha megvan jön a kövi játék,meg a kövi,és így tovább...(bevallom kicsit a resident evil is érdekel,épp a régieket szerzem be ps1re)

YzaaA
2011-08-15, 19:18
(bevallom kicsit a resident evil is érdekel,épp a régieket szerzem be ps1re)

jól teszed:thumb:

Kacsa
2011-08-15, 21:15
hát Scoobykah... az Underwolrd PS2-es verziója nagyon, NAGYOn sz@r. volt szerencsám Wii-n kijátszani, de... hát...:D
a klasszikus Resik PS1-n hatalmas élmény!!!:hug::)én emulátorral játszottam ki, és úgy is tetszett, hát még TV-n, valódi PS1-en milyen klassz lehet!:)

Petya a Lara Fan
2011-08-17, 17:27
A PlayStation 3 árcsökkentése mellett érkezik a lebutított PSP (http://prohardver.hu/hir/playstation_3_arcsokkentes_lebutitott_psp.html)

Nem gondoltam volna, hogy kidobnak egy új szériát :eek: :D
Nagyon szép az "új" PSP, gyönyörű, matt fekete burkolata van, viszont nincs benne wifi. Valamivel 30 ezer forint alatt lesz. :eek: :D

http://prohardver.hu/dl/cnt/2011-08/75971/pspe1000.jpg

Robbie
2011-08-17, 17:51
Ezt tegnap írtam én is :D
Jó lenne ismét psp a kezembe főleg ilyen árban :D Kindom Hearts és Parasite Eve 3at, Monster Hunter-t nyomni kéne ámbár az utóbbi jön ps3ra :D
Na majd úgyis jövőre derül ki hogy psp vagy vita lesz :) ez évben WII-t tervezek venni :D míg mielőtt nintendo kinyomja az új modelt ami kisebb mert kivették belőle a GC támogatást.:(

YzaaA
2011-08-17, 17:57
WII-t???:eek::eek::eek:
nahát.....
én Xbox-ra hajtok:D
remélem meglessz:D
sok sikert hozzá Robbie:thumb:

Robbie
2011-08-17, 18:07
WII-t???:eek::eek::eek:
nahát.....
én Xbox-ra hajtok:D
remélem meglessz:D
sok sikert hozzá Robbie:thumb:

köszi :D sok sikert neked is !!!
Fele már megvan gyűjtöm gyűjtöm csak elne költsem xd

YzaaA
2011-08-17, 18:12
kösszih:D
csak 2 hónapot kell rá várjak^^
hmm.....2 hónap????
csak jó kell legyek s megkapom a jutalmamat:naughty:

Petya a Lara Fan
2011-08-17, 18:34
Ezt tegnap írtam én is :D


Na, mikor, hol, Én nem látom. :D

Kacsa
2011-08-17, 19:02
WII-t???:eek::eek::eek:
nahát.....
én Xbox-ra hajtok:D


minek Robbienak Xbox, ha már van neki PS3? :D nekem meg nem kell Wii mert elfosom magam és már fogom isa kezembe a Wiimote-ot :D ráadásul mivel meg van chieppelve, vagy mi, bármelyik netről letöltött játékot is viszi :D kell rá valami Neogamma Channel, meg egy Homebrew Channel, egy pár giás pendrive, az USB Loader nevű channel, és a PC-dre valami Wii USB Manager :D:vlol: ennyi. :D kicsit sem bonyolult:vlol:

YzaaA
2011-08-17, 19:08
minek nekem Wii??????
Rühellem a Wii-t már elsö probálásból is!!!:D
amugy meg sok cucc kell hozzá!!!:rolleyes:

Robbie
2011-08-17, 19:11
Nekem kell WII XD
1 hogy saját legyen nem a szomszédé :p
2 egy rakat játék van ami KEEEEEELL



Na, mikor, hol, Én nem látom. :D
Egyéb játékokban tettem egy kis említést :D

YzaaA
2011-08-17, 19:17
Nekem kell WII XD
1 hogy saját legyen nem a szomszédé :p
2 egy rakat játék van ami KEEEEEELL


ezért megértemXD:D
nekem azé kell Xbox mert:
1 hogy ne álmodozzak róla és sirjak utánna és legyen egy sajátom:D
2 mert egy csomo játék kell nekem és e akadozzon a gépemen a re5 meg az undi!!!!!!!!!:D
érthetöö nem???:D:rolleyes:

Robbie
2011-08-17, 19:22
ezért megértemXD:D
nekem azé kell Xbox mert:
1 hogy ne álmodozzak róla és sirjak utánna és legyen egy sajátom:D
2 mert egy csomo játék kell nekem és e akadozzon a gépemen a re5 meg az undi!!!!!!!!!:D
érthetöö nem???:D:rolleyes:

Na de aztán tényleg egy csomó jójáték miatt vegyél ne shrek miatt mert nem lett jó a játék :(

YzaaA
2011-08-17, 19:29
nem shrek mijatt de nekem tetszik!!!!!!!:o
nem pot mijatta hanem a TRU mijatt is a Resi5 miatt is nameg a Left4Death miatt is:D
aztán esetleg kiprobálom a hitmant:Dés a TRA-t is:D
aztán a többin még gondolkozok:)

Robbie
2011-08-17, 19:36
nem shrek mijatt de nekem tetszik!!!!!!!:o
nem pot mijatta hanem a TRU mijatt is a Resi5 miatt is nameg a Left4Death miatt is:D
aztán esetleg kiprobálom a hitmant:Dés a TRA-t is:D
aztán a többin még gondolkozok:)

Hát hát nem épp a legjobb felhozatal kivéve a L4D,hitman mert azt még nem nyomtad (aszem) :)

YzaaA
2011-08-17, 20:07
nem azokat még nem de bejönnek:D
meg még lehetséges az AvP 3-is:D
az is tetszik nagyon^^:D
és még azt sem toltam

Petya a Lara Fan
2011-08-17, 20:19
Nekem kell WII XD
1 hogy saját legyen nem a szomszédé :p
2 egy rakat játék van ami KEEEEEELL



Egyéb játékokban tettem egy kis említést :D

Jaaa, az lehet. :D

Ting
2011-08-17, 20:30
Várj... a TRU nem megy rendesen? Ha a Resi5 ment, annak főleg mennie kéne.

YzaaA
2011-08-17, 20:32
nem megy mindent alacsonyra vettem s nagyon akat!!
de már mind1:Dmert kijátszom Xbox-on^^:clown::D
a 2 kiegészitöjével eggyütt:clown:

Kacsa
2011-08-17, 20:38
YzaaA, már ne haragudj, resi5, TRA, ezekért hülye lennél, ha megvennéd a boxot, már kijátszottad őket -___-"
Left 4 Dead? Próbáltad PC-n már?:)
hogy érted, hogy nagyon akadt? egészen pontosan mennyi FPS-t adott? :) FRAPS-szal mérd le.http://www2.fraps.com/setup.exe
azért jól gondold meg a box megvásárlását, mert nagyon drága. ja, és mindenképp Slim-et vegyél, az több szempontból is a legjobb :)és ott tényleg nincs warez, kivéve, hogyha megbuheráltatod, mint horus. (tényleg, hogy is megy ez a megbuherálás? :D)

YzaaA
2011-08-17, 20:41
dehogy mérem mán le és montam hogy nem csak a Resi5-ért és a TRU-ért veszem meg wááááááá:angry::rolleyes:
nem hiszem el a falnak beszéllek????:angry:montam hogy mást is veszek amit még nem játszottam ki és nem fogom most letölteni a L4D2-öt csak azé hogy mérjem megy mennyi FPS!!!!:rolleyes:
megvárom a Box-om és arra megveszem s kijátszom ennyi!!!:rolleyes:

Ting
2011-08-18, 18:45
Egyetértek Kacsával, olyanokat ne vegyél meg amik megvannak PC-n, nekem 1x történt eddig ilyen, a Gears of War 1-nél, mivel eladtam pár régi PSP-s játékot, amik nem kellettek, és csak a 2 GOW-ra volt pénzem, ezért úgy gondoltam, a második mellé szépen el fog majd férni az első rész XBOX változata is. Plusz multis játékokat is ha tudsz, mindenképp PC-re vegyél, mert XBOX-on kell Gold hogy futtasd. (pl. Left 4 Dead, Team Fortress 2)

Petya a Lara Fan
2011-08-18, 20:46
Egyetértek Kacsával, olyanokat ne vegyél meg amik megvannak PC-n, nekem 1x történt eddig ilyen, a Gears of War 1-nél, mivel eladtam pár régi PSP-s játékot, amik nem kellettek, és csak a 2 GOW-ra volt pénzem, ezért úgy gondoltam, a második mellé szépen el fog majd férni az első rész XBOX változata is. Plusz multis játékokat is ha tudsz, mindenképp PC-re vegyél, mert XBOX-on kell Gold hogy futtasd. (pl. Left 4 Dead, Team Fortress 2)

Vagy PS3, és azon díjtalan a net. :)

Kacsa
2011-08-18, 20:57
Vagy PS3, és azon díjtalan a net. :)

én pl. azt is ajánlom YzaaA-nak :) YzaaA, egészen pontosan miért nem veszel PS3-mat? Az már túl drága lenne?

YzaaA
2011-08-18, 20:58
most gondoljam meg magam???:D
neemmmm a coop-osat hogy vegyek már meg???
akkor inkább a left4death se kell már!!!:D
de vannak ojan játékok amihez nem kell net ugyebár!!:D
dehát akkor ti mért vagytok Xbox-osok ha aszondjátok hogy nem jo a net mijatt???
vagy ti fizetitek a netet is melléje hogy van ez összezavarodtam:nut:
akkor már inkább PS3-mat mondok apámnak hogy vegyen ****us az Xbox-al sok a baj!!!XD:D

Kacsa
2011-08-18, 21:07
kapsz a boxod csomagjába egy Ethernet kábelt. a géped netes kábelét kihúzod (ha van router, az még jobb) a box Ethernet kábelét dugod be a helyére a modembe, és a box hátuljába bedugod az Ethernet kábel másik felét. Akkor létre tudsz magadnak hozni egy Xbox LIVE fiókot, a konzolon, mert nem kell a gépeden asszem xD már régen csináltam meg az enyimet.
ennyi. van fiórkod. ehhez nem kell semmi plusz pénz. és itt jön a bibi.
először rohadtul nem fog neked feltűnni a bibi, mert amikor megveszed a boxodat, ingyenesen kapsz hozzá egy 1 Hónapig tartó GOLD előfizut. (jól hallottad :D én az Elitemhez kaptam egyet, de nem tudom, hogy Slimen hogy van ez. mindenesetre ha a Slim-hez nem kapsz, akkor is Slimet vegyél:) és ne feledd, nam kártyán kaptam, hanem csak úgy. bele volt építve a boxba :D)
a bibi abból állna, hogy nem tudsz multizni, Facebookozni, Twitterezni, Kinect Video Chatezni. (ezeket nyújtja a GOLD :) de valójában csak a multi az érdekes. meg talán a Kinect Video Chat... talán :))
Ha multizni szeretnél, akkor nincs Xbox:p Vagyis akkor van, ha hülye vagy xD
igazából egy kicsit még én is megbántam a boxot, bár nem tudom biztosra. PS3 nekem még mindig drágábbnak tűnik...vagy csak rosszul látom.:)
___________________
remélem YzaaA most minden ezzel kapcsolatos kérdésedre választ kaptál ;)

YzaaA
2011-08-18, 21:14
na akkor veszek PS3-at!!:D
****om az Xbox túl sokat kér!!!
nem fogom a netet itt dugdosni hogy menjen a net Box-on inkább hagyom is a Box-os témát!!
meghát én multizni akarok!!:D
veszek PS3-at csak 2 kérdésem lenne vele kapcsolatban:D
1 lehet-e netröl játékot tölteni neki??
2 azt halottam hogy csippelni kel hogy tudjak játszani ha netröl töltök le játékot neki azt meg hogy kell??:D

Kacsa
2011-08-18, 21:24
na akkor veszek PS3-at!!:D
****om az Xbox túl sokat kér!!!
nem fogom a netet itt dugdosni hogy menjen a net Box-on inkább hagyom is a Box-os témát!!
meghát én multizni akarok!!:D
veszek PS3-at csak 2 kérdésem lenne vele kapcsolatban:D
1 lehet-e netröl játékot tölteni neki??
2 azt halottam hogy csippelni kel hogy tudjak játszani ha netröl töltök le játékot neki azt meg hogy kell??:D

YzaaA. nyugi. ezt az Xboxos témát most úgy otthagytad. aludj még pár napot, olvass a neten. meg nehogy azt hidd, hogy PS3-nál nem kella kábeleket dugdosni XD kivéve ha van wi-fid. van wi-fid?:rolleyes:
meg amúgyis, nem gondolod, hogy elhamarkodod? ahogy elolvastam a hozzászólásodat, rohadtul nem vagy képben:o

YzaaA
2011-08-18, 21:34
hát nem ez igaz nem vagyok képben!!:o
oooooo mind1 nem akarok mán játszani se akkor inkább laptopot veszek és kész!!!!!!!!!XDD
ez a konzolos téma nekem magas!!!:nut:

Kacsa
2011-08-18, 21:45
hát nem ez igaz nem vagyok képben!!:o
oooooo mind1 nem akarok mán játszani se akkor inkább laptopot veszek és kész!!!!!!!!!XDD
ez a konzolos téma nekem magas!!!:nut:

áááá kicsit sem hamarkodod el xD nem vagy semmi, Iza:D
először itt sírsz hogy boxooooot boxot akarok már úúúgy várom, most 1 percre PS3mat veszel a multi miatt, most meg laptop. :D okéééé xD :vlol:

Petya a Lara Fan
2011-08-18, 22:00
na akkor veszek PS3-at!!:D
****om az Xbox túl sokat kér!!!
nem fogom a netet itt dugdosni hogy menjen a net Box-on inkább hagyom is a Box-os témát!!
meghát én multizni akarok!!:D
veszek PS3-at csak 2 kérdésem lenne vele kapcsolatban:D
1 lehet-e netröl játékot tölteni neki??
2 azt halottam hogy csippelni kel hogy tudjak játszani ha netröl töltök le játékot neki azt meg hogy kell??:D

Jailbreak -kel (Meg biztos van még egyéb módszer, Én nem vagyok vele képben) lehet "feltörni", és akkor lehet vele játszani nem eredetivel is, viszont akkor ugrik a net, a garancia, a multis játék, ezért nem érdemes, meg azért sem, mert olyan sok játék nincs fent hozzá a neten.

YzaaA
2011-08-18, 22:09
áááá kicsit sem hamarkodod el xD nem vagy semmi, Iza:D
először itt sírsz hogy boxooooot boxot akarok már úúúgy várom, most 1 percre PS3mat veszel a multi miatt, most meg laptop. :D okéééé xD :vlol:

kacsa most képzeled????
a kedvenc játékaimat nem tom kiprobálni Box-on mert kéri a Goldot!!!
akkor meg minek???
PS3-ra meg meg kell vennem a játékokat(nem mintha a Boxra nem kéne:rolleyes:)össze vagyok zavarodva ennyi!!!
már azt sem tudom hogy mit vegyek!!!
Xbox-ot mondja Horus meg hát Chaten Robbie hurus meg namivanmar adtak egy csomo 5letetet adtak Boxhoz itt meg egy csomo negatívumot olvastam rolla szal!!!
épp ezé zaarodok bele az eggyik fél ezt mondja a másik meg azt!!!nem tudom hogy most mi a jú s mi nem!!
nem tudom miért de senki nem tud engem megérteni:(
nem kell a multi csak tudjak a kedvenc játékommal akadozás nélkül játszani!!

meghát Robbie adta az az 5letet hogy ugyis adnak a boxom mellé 1 honapos Gold elöfizetést vagy mit és hogyha neked is meglenne a gld-od akkor nyomhatnánk 1-üt egy coopos gamet:D

Ting
2011-08-18, 23:00
Figyelj, én nem bántam meg az XBOX-ot, tudod hogy miért? :) Mert engem nem érdekel a GOLD, érted? Nem. Érdekel. Azért, mert multizni amúgy sem nagyon szeretek másokkal, csak olyanokkal, akik fent vannak a barátlistámon. Meg amúgyis, én nem COD-ozok, ahol az egyik lételem a multi, hanem inkább a singleplayer nekem a fontos. Viszont a Left 4 Deadet azt nagyon szeretem, de azt is inkább csak PC-n. Jó, tudom hogy most szénnéfikáztuk Kacsával ezt a dolgot, de én attól még tökéletesen meg vagyok a boxommal elégedve, mert offlineban is hatalmasakat tudok szórakozni. Szoktak lenni amúgy ingyenes GOLD hétvégék, majd azon ha akarod, jól letöltjük a Left 4 Dead 2 demóját, és akkor közösen játszunk, oké? :)

Robbie
2011-08-18, 23:03
meghát Robbie adta az az 5letet hogy ugyis adnak a boxom mellé 1 honapos Gold elöfizetést vagy mit és hogyha neked is meglenne a gld-od akkor nyomhatnánk 1-üt egy coopos gamet:D
Horus írta :D
---
Ha multi nem kell akkor Xbox :D

Petya a Lara Fan
2011-08-19, 00:21
meghát én multizni akarok!!:D





nem kell a multi csak tudjak a kedvenc játékommal akadozás nélkül játszani!!


Most akkor mivaaaaaa'? :D

YzaaA
2011-08-19, 10:02
najó most én is összebolondítottam PetyátXD:D
Ting:Én is úgy akarom hogy nem pont multis game-et veszek hanem legyen benne single player is mert én is azt kedvelem a leginkább:Djha amugy meg Gold hétvégék????na az akkor úgy pont jó lessz:)multizni én sem akarok vadidegenekkel szóval akkor Gold nekem nem kell:D
Robbie:Jóvan akkor elolvastam:p
Petya:én szeretnék multizni nagyon jó lenne csakhát vadidegenekkel akik ojan jok abban a bizonyos játékban hogy fojton megölnek annak semmi értelme nincs!!:Dszóval multizni csak ugy multiznék ha ismernék valakit akivel lehet:D
érthetöen írtam vagy már megint nem vagyok tisztában abban amit írtam???:D

Kacsa
2011-08-19, 10:24
Yza, most tényleg nagy a zavar a buksidban :D csak nyugi.


tudjak a kedvenc játékommal akadozás nélkül játszani!!

hát... nem kell aggódni, ha konzolt veszel, akkor ebben biztos lehetsz, hogy soha többet nem lesz akadozás :) én pont ezért vettem a boxot. gyűlöltem már az 5-6 FPS-eket, és nem akartam a gépet felfejleszteni.
amúgy boxhoz és PS3-hoz is ugyanúgy meg kell venni a játékokat.
________________
most szeretnék kérdezni vmit attól, akinek van PS3-ma, oksa? :D
Roli, Robbie, a PS3-hoz hogyan lehet csatlakoztatni a netet? annyit tudok, hogy van benne beépített wi-fi, de van benne olyan Ethernet port is?:)

YzaaA
2011-08-19, 10:41
Yza, most tényleg nagy a zavar a buksidban :D csak nyugi.


hát... nem kell aggódni, ha konzolt veszel, akkor ebben biztos lehetsz, hogy soha többet nem lesz akadozás :) én pont ezért vettem a boxot. gyűlöltem már az 5-6 FPS-eket, és nem akartam a gépet felfejleszteni.
amúgy boxhoz és PS3-hoz is ugyanúgy meg kell venni a játékokat.


hahahát az biztos hogy nagy zör van idebent:nut:
nem számít megveszem a játékokat a saját pénzemböl!!!:D
hiddel én is gyülölöm az undit nem mértem le de ojan kb 4-5 max 6FPS-t adott szal ez már komojan nagyon idegölö:D

Kacsa
2011-08-19, 10:53
hiddel én is gyülölöm az undit nem mértem le de ojan kb 4-5 max 6FPS-t adott szal ez már komojan nagyon idegölö:D

hát.... nem vagyok én abban olyan biztos :D (mármint idegölőnek idegölő, de nem hiszem, hogy annyit adott :D) ha a resi5 jól megy rajta akkor az Undinak pláne.

YzaaA
2011-08-19, 12:00
a resi5 is csak néhol megy jó:D
az undi a tüzes részeknél lassul be míg a resi ott ahol vannak azok a nagy tartályok és az U-8 is:D
tehát az undi mexicoban Xibalbá jól megy fény nélkül de ha bekapcsolom akkor belassul:rolleyes:
nah ennyi!!:D

Petya a Lara Fan
2011-08-19, 13:31
Értem YzaaA. :D



most szeretnék kérdezni vmit attól, akinek van PS3-ma, oksa? :D
Roli, Robbie, a PS3-hoz hogyan lehet csatlakoztatni a netet? annyit tudok, hogy van benne beépített wi-fi, de van benne olyan Ethernet port is?:)

Gondolom beledugod a netkábelt mint a pc-be és kész nem? :D

Kacsa
2011-08-19, 13:35
Gondolom beledugod a netkábelt mint a pc-be és kész nem? :D

ööö.... van a PS3-mon Ethernet port, vagy csak wi-fi?

Robbie
2011-08-19, 14:13
ööö.... van a PS3-mon Ethernet port, vagy csak wi-fi?

Persze minden modelnél van kezdetektől wifi, ethernet port,kártya olvasó is kivéve a 40GBosoknál (mondjuk ezt nem kérdezted m1 LOL):D

Kacsa
2011-08-19, 19:31
Persze minden modelnél van kezdetektől wifi, ethernet port,kártya olvasó is kivéve a 40GBosoknál (mondjuk ezt nem kérdezted m1 LOL):D

hihi akkor jó :D
kártyaolvasó? :D

dzsemfix
2011-08-23, 18:56
Szerintetek a Tomb Raider ps2-n vagy wii-n jobb?

Ting
2011-08-23, 19:00
Ha az Anniversaryra gondolsz, akkor szerintem a Wii verzióban több minden van. Igaz, hogy nem játszottam vele, viszont a trailerekben is mutatták, hogy új feladványok vannak benne, olyanok amik csak ott lennének jók, tehát a Wii mondhatjuk hogy "egyedibb." :)

Kacsa
2011-08-23, 19:08
Igen, a Wii-s sokkal jobb. Nekem volt szerencsém Wii-n kijátszani, és higgy nekem dzsemfix, jobb :) Emellett PC-n játszottam ki. (A PS2-es és a PC-s verzió ugyanannyit nyújt)

horus
2011-09-08, 17:47
http://prohardver.hu/hir/2013_uj_generacios_xbox_erkezhet.html

Es sztem igaz, mert most mar merfoldkohoz erkeztunk, a napokban teljesen szethekkeltek az xbox 360-at jott egy uj JTAG hack es ezzel mar minden lehetseges a hekkerek szamara... MSnek lepnie kell... Sztem a 360at mar hagyjak a fenebe, support nelkul es nem sokara jon az uj generaciós box...

Kacsa
2011-09-08, 18:59
Sztem a 360at mar hagyjak a fenebe, support nelkul es nem sokara jon az uj generaciós box...

aha, és akkor majd megveszem az újat.. a LÓF@SZT!:clown:
teljes mértékben a saját szocproblémám, hogy nem vagyok hullagazdag, és nincs pénzem az új xboxra, tudoomm...:rolleyes:ezt ne is ragozzuk tovább. nem szükséges megvenni, tudom.
de szerintem még azért korai lenne, nem? hova akarnak fejlődni már a játékok grafikájában? ugyan, hova? egyáltalán lehet?
Isten bizony, az új xboxnak vagy az új PS-nek csak akkor lenne értelme, ha már lenne hozzá olyan 3D-s sisak, ahol teljesen benne lennél a játékban, és éreznéd a szagokat, akár ízeket, és még virtuális étterem is lenne benne, ahol... :vlol:
____________
na, most komolyan, hová lehetne fejlődni? az addig oké, hogy erősebb hardvert akarnak belerakni... de ugyan miért? csak a játékok grafikájáért kell azt, nem? (javítsatok ki, ha nem... :floet:) nem tudom, de ma már olyan szép grafikájú játékokat visz simán a box, hogy nem tudom, meddig akarnak elmenni ezzel a grafikával. előbb-utóbb elérik a végállomást, ahol tovább nincs... sőt... sztem már elérték...

Stranger
2011-09-08, 19:18
Igen, grafika miatt lenne jó csak az új konzolgeneráció.
Amúgy itt egy másik cikk prohardvertől: http://prohardver.hu/hir/amd_beszelt_eloszor_uj_generacios_xbox.html
A cikk írója nagyon vágja ezt a témát, kb. annyi az egész lényege, hogy PC azért érte be csak mostanában a konzolokat, mert DirectX miatt le van limitálva a valós sebessége, mert ugye azon keresztül kommunikál a szoftver a hardverrel, míg konzolon ez közvetlen. Na de most, ha egy mai felső kategóriás hardvert használnának konzolokban, nagyon jó grafikát lehetne elérni. De 2-3 éven belül még jobb hardverek lesznek, azzal már tényleg Avatar szintű lenne a grafika... Azért ha érdekel a grafika ha nem, ez biztos nagy lépés lenne. :D

Kacsa
2011-09-08, 19:38
csak úgy kíváncsiságból: szerintetek a végtelenségig lehet a grafikát fejleszteni?:D
előbb-vagy utóbb eljön az a nap, amikor tényleg, semmi új ötlettel nem lehet előrukkolni a grafika terén. ezt biztos tudja mindenki;) már annyira várom azt a napot:jumper:azt a reakciót, amit ki fog váltani a videojáték-gyártóktól:D
mert azt ne mondjátok, hogy a végtelenségig lehet csinálni mindent :)

Stranger
2011-09-08, 19:44
Hát igen, egyszer biztos megáll a fejlődés, mert egyszerűen már nincs hova.. Legalábbis az én fantáziám nem tud a tökéletesnél is tökéletesebbet elképzelni.. Ha ilyen tempóban fejlődik a grafika, sztem még mi is bőven látni fogjuk azt a grafikát. :D

horus
2011-09-08, 19:45
Sztem meg nagyon nem ertek a vegallomashoz :p
Amugy sztem nincs vegallomas mindig lessz szebb realisztikusabb mindig lessz benne vmi uj ami majd szebbe jobba teszi ezek a cegek meg majd ugy is kitalalnak vmit amibol penzt huzhatnak hisz erre vannak szakosodva : penzhuzas...:p

Michele
2011-09-08, 19:45
Mindig van/lesz min fejleszteni. :D

Robbie
2011-09-08, 20:46
Mai szemmel 2013 lenne az ideális a generáció váltás, de ez WII-U teljesítményétől és sikerétől is függhet hisz ha az embereknek ennyire bejönne ez a képernyős kontroller (nem lol) és a WII-U még mindig gyengébb lenne mint az X-PS akkor ha kiadnának egy ilyen kiegészítőt akkor kivenne meg egy konzolt ha kiegészítőként is megveheti a már létező konzoljára.
Persze ott van ha sikeres akkor kiadnak egy újat de szerintem ha nem lenne nagy teljesítménye akkor nem lépne a konkurens.
SONY úgy tervezte a PS3at hogy hosszú távon legyen és ha a sony nem nagyon lépne szerintem MS se lépne ebben az ügyben.

Legjobban ebben a témában azt utálom hogy sok helyen olvasni hogy a PC-sek lenézik a konzolosokat XD mmint hogy megállítják a fejlődést stb meg kapjuk a szar könnyű konzol portokat és valamiért eléggé elterjedt (khm gameszar.hu) ez hogy biztos azért könnyű a játék mert konzolosoknak készül.
WTF WTF WTF XD egy picit eltértem de már nagyon kezdem unni a hülye magyar kommenteket hogy biztos azé szar mer konzolos mert azok hülyék blablahblah LOL

Jah meg mér kéne váltani azért mert lehetne szebbet létrehozni? könyörgöm ps2 tíz éves gép ugyan olyan jól lehet rajta játszani (HD felhúzások ezt igazolják is.) mint mindenen, unom ezt hogy kötelező 5-6 évente váltani.....

horus
2011-09-08, 20:55
Lol en pont hogy a PCseket nezem le nem is lenezes ez....´hanem hulyenek tartom oket me fejlesztgetik azt a szart minthogy 1x megvennek oszt keszz...
Nem tom hogy hatraltatja a konzol a PC-t miko azt mindig lehet fejleszteni...

Jah es hogy ne legyen vita... PCvsKonzol ennek itt vege ;)

De mindig MS szokott elobb lepni aztan jon a Sony... :D

˝Jah meg mér kéne váltani azért mert lehetne szebbet létrehozni?˝

Há azé hogy Sony meg MS bácsiknak doljon a le :D

Robbie
2011-09-08, 20:57
Lol en pont hogy a PCseket nezem le nem is lenezes ez....´hanem hulyenek tartom oket me fejlesztgetik azt a szart minthogy 1x megvennek oszt keszz...
Nem tom hogy hatraltatja a konzol a PC-t miko azt mindig lehet fejleszteni...

Jah es hogy ne legyen vita... PCvsKonzol ennek itt vege ;)

De mindig MS szokott elobb lepni aztan jon a Sony... :D
Régen PS2 idején PS2 lépett elsőnek :D ezzel az egy évvel meg is alapozta anno magának a dolgokat :D

horus
2011-09-08, 21:02
Régen PS2 idején PS2 lépett elsőnek :D ezzel az egy évvel meg is alapozta anno magának a dolgokat :D

na igen de akk az mas volt me akkor MSnek az volt az elso konzolja :D

Kacsa
2011-09-09, 14:39
mint mindenen, unom ezt hogy kötelező 5-6 évente váltani.....

IGEN!!!!! IGEN!! IGAZ!!! ÚGY VAN!!!:clown: :vlol:
(ez most a Kacsa-féle masszív egyetértés kifejezése xD:D)

avalon
2011-09-10, 16:43
helósztok :D
tudna valaki küldeni egy linket, ahol megrendelhetem az Xbox360-t?
mert emlékszem, hogy egyszer valaki küldött nekem egyet, úgy tudom horus és azon az oldalon csak 181 euró volt! szóval ha valaki tud olyan oldalt, akk előre kösziiii ^^
ps: szlovákiában élek

Kacsa
2011-09-10, 17:02
ps: szlovákiában élek

akkor csak horus tud segíteni :\

dzsemfix
2011-09-14, 18:40
ÁÁááááá! Nem igaz! Van egy ps2-m, tudom elavult, ezért kaptam egy wii-t. Úgy volt, hogy a wii-re lesznek az új játékok. Ez így van, vagy nem?:angry:

Kacsa
2011-09-14, 18:43
ÁÁááááá! Nem igaz! Van egy ps2-m, tudom elavult, ezért kaptam egy wii-t. Úgy volt, hogy a wii-re lesznek az új játékok. Ez így van, vagy nem?:angry:

wii-re lesznek az "új" játékok? :D hát a Wiinek nem erőssége a hardver, és sajnos a mai játékok a nagy, batár, totál realisztikus grafikára mennek, és a Wii nem tud olyan nagy grafikával dolgozni :( a Wiinek a mozgásérzékelés meg az ilyen "interaktív" cuccok az erőssége,...
de - legalábbis hardver-ügyileg - nem tudja felvenni a harcot az Xboxszal vagy a PS3-mal.:)

Robbie
2011-09-14, 18:48
Áthoztam ide a hszokat :)
Igen sajnos a WII most kezd kimenni, még fognak játékokat megjeleníteni de már nem olyan intenzíven és nem is olyan minőségi játékok lesznek, 3-4 nagy játék még fog jönni többről nem tudok csak ilyen kis közép kategóriás játékok.
Természetesen Nintendo támogatni fogja a WII-t Wii-U mellet :)

Ting
2011-09-14, 21:24
A Wii bulikonzol, ha kijön egy partijáték, egy családi játék, az úgyis lesz rajta. A Wii U miatt még több évig is ki fogja ő bírni. :)

dzsemfix
2011-09-15, 14:37
A Wii bulikonzol, ha kijön egy partijáték, egy családi játék, az úgyis lesz rajta. A Wii U miatt még több évig is ki fogja ő bírni. :)

Persze, a wiinek van 10000 célbalövős, sportolós játéka. De én olyanokkal szeretnék játszani, mint a TR:)

Kacsa
2011-09-15, 14:58
De én olyanokkal szeretnék játszani, mint a TR:)

hát, arra sajnos nem a Wii a jó :(

Ting
2011-09-15, 14:58
Hát sajnos a Wii nem a TR-re szakosodott. :(

Kacsa
2011-09-16, 16:13
Nem tudja valaki, mikor lesz a legközelebbi XBOX Live GOLD Hétvége? :)

Ting
2011-09-16, 17:19
Hát eddig ahogy nézem minden év novemberében volt egy, szóval szerintem november. :)

Robbie
2011-09-16, 20:17
Na ma megvásároltam a drágaságomat méégpedig a Nintendo Wii-t :)
Nagyon pöpecül megy :naughty: már szerzem is be a játékokat :D

dzsemfix
2011-09-16, 20:30
Na ma megvásároltam a drágaságomat méégpedig a Nintendo Wii-t :)
Nagyon pöpecül megy :naughty: már szerzem is be a játékokat :D

Húúú! Neked is wii-d van? Akkor vedd mag a red steelt, nekem az a kedvenc wii játékom!:)

YzaaA
2011-09-16, 21:05
Na ma megvásároltam a drágaságomat méégpedig a Nintendo Wii-t :)
Nagyon pöpecül megy :naughty: már szerzem is be a játékokat :D

na az nagyon jóó:D
sok sikert a játékokhoz:D
éss.... mejiket veszedd meg elöbb ha megkérdezhetem:naughty::D

Kacsa
2011-09-16, 21:23
Na ma megvásároltam a drágaságomat méégpedig a Nintendo Wii-t :)
Nagyon pöpecül megy :naughty: már szerzem is be a játékokat :D

jó játékot! :D ha kérdésed van a Wii-vel kapcsolatban, akkor csak lökjed, tudoddd, szomszéééd :D

Robbie
2011-09-16, 22:26
Kacsa köszönöm :D 3 órát szenvedtem ma vele tod amit a szomszédod is csinált a wiivel :floet:
---
Első játékom az a Dead Rising de hamarosan Resi 4 :D
---
Igen, a Red steel tervbe van véve :D

Kacsa
2011-09-16, 22:48
Első játékom az a Dead Rising de hamarosan Resi 4

a Resi4 nagyon, NAGYON jó a Wii-n. ezt tanúsíthatom, tapasztalat :) tényleg nagyon jó, élvezni fogod :)

YzaaA
2011-09-16, 23:09
wáááóooo Resi 4^^:jumper::jumper::jumper:
imádom:clown:
sok szerencsét:Dés évezd ki magad:)

Ting
2011-09-17, 10:21
Arról én is hallottam, hogy meglepően jó lett. Ismerek olyat aki nem vitte végig a PS2-es verziót, mert megunta, viszont a Wii-s változat az egyik kedvence. :) Na majd én meg akkor az XBOX360-as verzióról fogok beszámolni, ha megjelenik. :D (jövő hét szerda)

Kacsa
2011-09-17, 11:19
Na majd én meg akkor az XBOX360-as verzióról fogok beszámolni, ha megjelenik. :D (jövő hét szerda)

talán szülinapomra én meg a Code: Veronicát szeretném... (tudod, Resi4 és Code: Vera egyszerre jelennek meg) hiszen most megpróbáltam emulátorral.... de nagyon akadozik, a hang is, minden... úgyhogy....:)

Ting
2011-09-18, 15:31
Háát... nem teljesen egyszerre. A Code Veronica azt hiszem 25-én vagy 26-án jön ki.

Petya a Lara Fan
2011-10-05, 21:52
Pletykák az Xbox720-ról (http://gamepod.hu/hir/pletykak_az_xbox720-rol.html)
Xbox720 logó egy film trailerében (http://gamepod.hu/hir/xbox720_logo_egy_film_trailereben.html)
(Az utóbbi tök funny :D)

Cindy
2011-10-19, 20:40
1 szó... Minek???
Nem rá érnek még?... 2014-2015 ideálisabb dátum lenne... Nekem ps3-nak/ xbox 360-nak is nagyon szép grafja van.. Nem tudom hova lehet még fejleszteni... Legtöbb újonnan kifejlesztett játéktól amúgy is ki****attúl fáj már a szemem...(Child of Eden...) Mi lesz így 3-4 év múlva... Ráadásúl... Az utobbi 1-2 évben vett a legtöbb ember Xbox 360-at/ps3-mat... Erre most jó 2 évre újat akarnak?... Hülyeség...

Petya a Lara Fan
2011-10-19, 21:21
1 szó... Minek???
Nem rá érnek még?... 2014-2015 ideálisabb dátum lenne... Nekem ps3-nak/ xbox 360-nak is nagyon szép grafja van.. Nem tudom hova lehet még fejleszteni... Legtöbb újonnan kifejlesztett játéktól amúgy is ki****attúl fáj már a szemem...(Child of Eden...) Mi lesz így 3-4 év múlva... Ráadásúl... Az utobbi 1-2 évben vett a legtöbb ember Xbox 360-at/ps3-mat... Erre most jó 2 évre újat akarnak?... Hülyeség...

Egyetértek valahogy, még ráérnének. :)

namivanmar
2011-10-20, 12:41
azért vesznek most többen mert elfogadhatobb az ára. a box határait már elérték jódeje a játékfejlesztők. már több mint 5 éves cucc, az 'új' slim nem sokkal nyújt többet. 5-6 év nagyon sok idő ilyen téren. kell bele több memória, hogy ne kelljen tömöritett texturákkal dolgozni, és erősebb GPU, hogy menjen igazi HD-ben a játék. legalábbis gondolom.
a fejlesztés sosem áll le, mindig van gyorsabb, nagyobb, 'okosabb'

Kacsa
2011-10-20, 15:34
1 szó... Minek???
Nem rá érnek még?... 2014-2015 ideálisabb dátum lenne... Nekem ps3-nak/ xbox 360-nak is nagyon szép grafja van.. Nem tudom hova lehet még fejleszteni... Legtöbb újonnan kifejlesztett játéktól amúgy is ki****attúl fáj már a szemem...(Child of Eden...) Mi lesz így 3-4 év múlva... Ráadásúl... Az utobbi 1-2 évben vett a legtöbb ember Xbox 360-at/ps3-mat... Erre most jó 2 évre újat akarnak?... Hülyeség...

úúúgy van :)
totál jó a mostani box, meg a mostani PS3 is, még mindig 1000% zsííír, én már a Wii-U-t sem értem, minek van :rolleyes:
ja, és a hova lehet fejleszteni a grafikát.... sztem sehova :rolleyes: ennyire nem kell reálisnak lennie. ha valaki nagyon szép grafikát akar látni, akkor menjen ki a szabadba.

Cindy
2011-10-20, 17:36
ha valaki nagyon szép grafikát akar látni, akkor menjen ki a szabadba.

Ott a pont :D

namivanmar
2011-10-20, 17:47
nem gondolkodtok játékfejlesztő aggyal. majd ha meglátjátok a következő generációt megint elámultok hogy húdezsír. gondolom én. legalábbis remélem fejlesztenek annyit a dolgokon :)
hozzátenném nekem is elég ez a mostani szint főleg hogy alig játszom. mégis tervezek egy ps3 vételt blu ray lejátszónak a box mellé :D

Petya a Lara Fan
2011-11-08, 17:10
A következő Xbox kisebb és olcsóbb lesz a 360-nál (http://gamepod.hu/hir/a_kovetkezo_xbox_kisebb_es_olcsobb_lesz_a_360-nal.html)

Ámen!

Kacsa
2011-11-08, 18:33
A következő Xbox kisebb és olcsóbb lesz a 360-nál (http://gamepod.hu/hir/a_kovetkezo_xbox_kisebb_es_olcsobb_lesz_a_360-nal.html)

Ámen!

sztem ez egy rohadt nagy pletyka, de úgy veszem észre, hogy annak is szánták, ahogy olvasom a cikket. :)

Cindy
2011-11-08, 20:26
Na ez fura...
2013-ban win 9?... Könyörgöm még a 7-et sem szokta meg mindenki...(pld én xD)
Azért kíváncsi leszek mivel fognak legközelebb előrukkolni.

Robbie
2011-11-08, 21:24
Hát ha tényleg olcsóbb lesz a jelenleginél akkor kész Xbox lesz "a" konzol, mivel Wii-U biztos szép árral fog megjelenni ha már a kontroller lesz vagy 25-35 e. :S

Petya a Lara Fan
2011-11-08, 21:38
A Win 9 -es hír alapból pletyka, mert a Májkroszoft 3 évente ad ki új Windows -t a kezei közül, és ha jövőre Win 8 lesz, akkor 2015 -re lesz Win 9.

Kacsa
2011-11-09, 14:58
Wii-U biztos szép árral fog megjelenni ha már a kontroller lesz vagy 25-35 e. :S

na most lőjön valaki fejbe. MOST! :clown:
na asszem nekem nem lesz Wii-U-m. :D

Robbie
2011-11-09, 18:59
na most lőjön valaki fejbe. MOST! :clown:
na asszem nekem nem lesz Wii-U-m. :D

Megjelenéskor egy sima kontroller mennyi lehet 15 ezer minimum? na most ehhez csapjunk hozzá egy nagy érintő kijelzőt, kamerát és egy jó erős akkumulátort simán meg van a 30ezer :S :/

horus
2011-11-09, 19:02
Megjelenéskor egy sima kontroller mennyi lehet 15 ezer minimum? na most ehhez csapjunk hozzá egy nagy érintő kijelzőt, kamerát és egy jó erős akkumulátort simán meg van a 30ezer :S :/

EZt most nem éertem (hullye vok XD) A kontit kulon kell majd megvenni hozza??? Boxhoz a geppel eggyut adjak...

Robbie
2011-11-09, 19:04
EZt most nem éertem (hullye vok XD) A kontit kulon kell majd megvenni hozza??? Boxhoz a geppel eggyut adjak...

Hozzá adják csak hogy az mekkora plusz költség lesz majd :D

Kacsa
2011-11-09, 21:14
EZt most nem éertem (hullye vok XD) A kontit kulon kell majd megvenni hozza??? Boxhoz a geppel eggyut adjak...

még jó hogy adják hozzá, az már mekkora köcsögség lenne, ha nem lenne kontoller a csomagban :D az olyan lenne mint a Fanta narancs aroma nélkül :vlol:

dzsemfix
2011-11-20, 15:18
Sziasztok!
Valaki nem ismeri, hogy milyen a Nintendo 3DS? Úgy tudom, hogy 3D-s a képe, és nem kell hozzá szemüveg. Megnéztem, vannak rá jó játékok. Szerintetek megéri megvenni?
Régen gondolkodtam, hogy kéne venni egy PSP-t, ha várni kell valahol, vagy ilyesmi. Persze nem csak a várakozás miatt. Van egy nagyon régi ps2-m, már nem is használom, és van egy nagyon régi wiim. Ezért gondoltam a psp-t, hogy legyen valami, ami viszi az új játékokat. A végén úgy döntöttem, hogy nem kell. Ezekre a célokra jó a Nintendo 3DS? Megéri megvenni?

Robbie
2011-11-20, 15:53
Sziasztok!
Valaki nem ismeri, hogy milyen a Nintendo 3DS? Úgy tudom, hogy 3D-s a képe, és nem kell hozzá szemüveg. Megnéztem, vannak rá jó játékok. Szerintetek megéri megvenni?
Régen gondolkodtam, hogy kéne venni egy PSP-t, ha várni kell valahol, vagy ilyesmi. Persze nem csak a várakozás miatt. Van egy nagyon régi ps2-m, már nem is használom, és van egy nagyon régi wiim. Ezért gondoltam a psp-t, hogy legyen valami, ami viszi az új játékokat. A végén úgy döntöttem, hogy nem kell. Ezekre a célokra jó a Nintendo 3DS? Megéri megvenni?

Pont a PSP és a WII az a két konzol ahol egyre kevesebb új játék jelenik meg :(
Ha most akarsz venni és jó árban akkor a 3DS-t mondanám mert új konzol ahogy láttam vannak boltok akik már elég kedvező áron árulják, és kontabilis a régi Nintendo DS játékokkal is :)
Állítólag tényleg érezhető a 3D de van akinek fáj tőle a feje persze kikapcsolható de ha van lehetőség valahol tekintsd meg mielőtt megveszed :)
43 ezerért láttam kék-piros-feketében, de ha vársz tavaszig és pénztárca megengedi vehetsz PS Vita-t :)

dzsemfix
2011-12-09, 18:14
bocs, elfelejtettem írni, nagyon köszönöm a válaszod! még lenne egy kérdésem. 10 000 forintért lehet venni új eXplay nevű konzolt. Már csomót böngésztem utána a neten, de semmit sem találtam. A kérdésem az lenne, hogy jó minőségűek-e rá a játékok, megéri-e, mit tudsz róla? Előre is köszönöm a válaszod!:)

Kacsa
2011-12-10, 16:34
10 000 forintért lehet venni új eXplay nevű konzolt.

eXplay? mi van? xDDD

Ting
2011-12-10, 23:14
Én megtaláltam... Vaterán. Ez valami kínai cucc szerintem, főleg hogy teljesen úgy néz ki mint a PSP. http://jatek.vatera.hu/jatekkonzol_jatek/konzol/egyeb/explay_multimedias_kezi_konzol_x6_4gb_1512691460.h tml

Kacsa
2011-12-11, 09:57
azt írja a tulaj a hozzászólásban, hogy valami 5 játék van rá, és mind olyan régi, 16 bites.
MIAF@SZ?!?! :clown::clown::clown:
dehogy vedd meg, ez rohadt sz@r.

dzsemfix
2011-12-11, 11:43
igen, én is vaterán találtam meg. oké, nem veszem meg, kösz a segítséget!:)

Kacsa
2011-12-30, 13:24
tényleg, a japánoknak, a hongkongiaknak és a taiwaniaknak már van PS Vitájuk? :D

Ting
2011-12-30, 14:30
Igen, és az első héten jól fogyott, viszont most nem nagyon veszik. Tegnap olvastam a Konzol Magazinban egy írást róla, a szerkesztőségnek tetszett, mert érdekes újításokat tartalmaz, és elég jó címek vannak hozzá.

lilla
2012-01-08, 01:45
Nekem őszintén szólva tetszik a vita, csak kicsit tartok az irányítástól. Nem tudom, a játék hevében hogy tudnám hirtelen használni az érintőképernyőt, meg vakargatni a hátulját. Bár, biztos csak szokás kérdése..

horus
2012-04-04, 13:59
„Tehát történt, hogy a GamesIndustry magazin megkeresett néhány fejlesztőt, akik már a Wii U-ra fejlesztenek, és megkérdezték őket, hogy mi a véleményük a Nintendo hamarosan megjelenő gépéről. A vélemények, amennyiben valósak - amit meglehetősen nehéz ellenőrizni - kifejezetten negatívak.

Az egyik vélemény szerint nincs egy szinten a PS3-mal és az Xbox360-nal, egyszerűen grafikailag gyengébb. Ugyanezt erősítette meg egy másik forrás is.

A második véleményformáló azt is kifejtette, hogy ugyan a Wii U van amiben jobb, mondjuk a modernebb dizájnban, de az elsődleges értékesítési pont mégis a tablet controller.

Az új irányítóval kapcsolatban viszont kiemelték, hogy korlátozott a használata, nem független magától a géptől”

http://beatweek-com.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/01/Xbox-720-Wii-U-PS41.jpg



forrás:Gamepod (http://gamepod.hu/hir/a_wii_u_meg_az_xbox360-nal_es_a_ps3-nal_is_gyengeb.html)

Kacsa
2012-04-04, 15:07
mit is vártak egy KONTROLLERtől, aminek tablet FORMÁJA van. x'D
talán majd félig annyit tud, mint egy iPad? :vlol:
vagy nem értem. az az érintőkijelző használható lesz WiiUtól függetlenül is? ...nem vagyok képben ezzel a WiiUval kapcsolatban. azt se tudom, mik az eredeti infók róla. de akkor is sz@r lesz. most dobbantani akar a Nintendo, de sztem olyan gyenge eladások lesznek, mindenki X720/PS4 mellett dönt majd... ha egyáltalán ezek lesznek a neveik. :D

Robbie
2012-04-04, 16:33
Legviccesebb hogy adatok sincsenek róla, szerintem is bukni fog ma már kijönni egy hasonló teljesítményű géppel kész öngyilkosság :S 2006ban még eltudták adni mozgásérzékelő miatt most nem hiszem....

YzaaA
2012-04-04, 16:52
Fúúú hát én ilyesmikhez nagyon nem értek, de ha jól elnézem a WiiU-t nem nagyon használják.....
Szerintem is meg fog bukni, hiszen az Xbox-okat meg a PS-eket könnyeb használni mint ezt a WiiU-t.Igazán nekem nem jön be...:S

Robbie
2012-04-06, 20:05
Csendben egy kérdés mostani Xbox 360 slimek flashelhetőek?

horus
2012-04-06, 23:15
Csendben egy kérdés mostani Xbox 360 slimek flashelhetőek?

Igen, de nem mind1ik attól függ milyen a lejátszója, Hitachi még nem flashelhető...

avalon
2012-05-01, 13:41
Hello valaki pls meg tudja mondani, hogyan tudom áttégetni a Xbox360-as játékot egy normál CD-re és fogom tudni játszani az Xboxon? Úgy értem ha e gépen lehúzom és rá akarom égetni a Cd-re onanntĺ menni fog vagy valami program kell hozzá? elore is koszike :)

horus
2012-05-01, 16:36
Hello valaki pls meg tudja mondani, hogyan tudom áttégetni a Xbox360-as játékot egy normál CD-re és fogom tudni játszani az Xboxon? Úgy értem ha e gépen lehúzom és rá akarom égetni a Cd-re onanntĺ menni fog vagy valami program kell hozzá? elore is koszike :)

normál CDre sehogy.. dupla-rétegu 8.5 GB-s DVD kell hozza.. nem lehet csak ugy egyszeruen rairni, hanem kulon progi kell hozza, marmint az irasra (pl. CloneCD)...

avalon
2012-05-01, 19:11
normál CDre sehogy.. dupla-rétegu 8.5 GB-s DVD kell hozza.. nem lehet csak ugy egyszeruen rairni, hanem kulon progi kell hozza, marmint az irasra (pl. CloneCD)...

és a colneCD-vel menni fog?

Kacsa
2012-05-06, 10:44
halljátok, miért van az, hogyha PS3-mon megszerzel egy trófeát, akkor csak rá 10 mp-re mutatja? O__o
xboxon azon nyomban megjelenik az Achievement Unlocked figyelmeztetés.
PS3mon mindig olyan későn? :eek:

horus
2012-05-06, 10:51
és a colneCD-vel menni fog?

Amennyiben flashelve van az Xboxod!

Roli
2012-05-06, 10:53
halljátok, miért van az, hogyha PS3-mon megszerzel egy trófeát, akkor csak rá 10 mp-re mutatja? O__o
xboxon azon nyomban megjelenik az Achievement Unlocked figyelmeztetés.
PS3mon mindig olyan későn? :eek:

Bevallom ez idegesít is engem nagyon, de nem lehet mit ellene tenni, minden játéknál ilyen... :(

Kacsa
2012-05-06, 14:39
Bevallom ez idegesít is engem nagyon, de nem lehet mit ellene tenni, minden játéknál ilyen... :(

ezt nagyon furcsállom, a Sony ezt sztem egy nyamvadt patch-el simán megoldhatná. :)

TheMasterOfTRA
2012-05-06, 18:42
Nemrég kaptam (1-2 hete) 1 XBOX360 Slim 250GB-et. Ez az első konzolom. Most rendeltem egy játékot (TRU) hozzá, és már nagyon várom hogy megjöjjön. :D :) Igazából az Xboxot is rendeltem XD :D

Scoobykah
2012-10-29, 11:37
kéne egy kis segítség : D

ps3-at vagy xbox360 -at éri meg megvenni?

azaz ha van itt olyan aki konyít hozzá,akkor legyen oly kedves és magyarázza el nekem,hogy melyiket és miért :)
köszi

Kacsa
2012-10-29, 15:15
Hát..... igazából, hogyha tényeg azt akarod, hogy őszinte legyek, azt kell mondanom, egyiket se.
Indokok:
1. PC...... :D
2. Nemsokára megjelennek az új generációs konzolok. (PS4 és Xbox 720)

De ha kötelező eme kettő közül választani, akkor én inkább az X360at választanám.

namivanmar
2012-10-29, 15:58
ha az ember játszani akar semmiképpen sem PC. mivel egy játékra való PC árából megveheted mindkét konzolt...
Amúgy valóban a végét közeliti mindkettő. hogy melyiket és miért az leginkább izlés dolga. szerintem baromi hosszu listát lehetne irni róluk.
Nekem van mindkettő, igaz a PS-t csak a bluray lejátszás és az exkluziv játékok miatt vettem amúgy részemről xbox párti vagyok.
Jobban szeretem az xbox kontrollerét is, számomra ezerszer kényelmesebb és kézreállóbb, és az xbox nem is töltöget annyit a menükben mint a PS. (lásd a korábban emlitett trofea listás szuttyogást is)
Ám a PSben ott lapul az igen komoly hardver, de ezt csak az exkluziv játékok használják ki (sokkal komolyabb/időigényesebb programozást igényel). Amit xboxra fejlesztenek és ugy kerül át PS-re az gyakran szenved is emiatt. (Máshogyan van felosztva a memoria és a processzorok elérése, vagy mi a szösz) Márpedig szerintem manapság a box kis előnyt élvez játékfejlesztési szempontból.
De aki nem játszik exkluziv játékkal és nem sasszemü sznob, meg pixelről pixelre összehasonlitó, és csak az egyik géppel rendelkezik annak tényleg csak ízlés dolga.
Esetleges szempont lehet még a multiplayer, ami PS-el ugye ingyen van, boxnál pedig kell Gold Live tagságra előfizetni, ami éves dijat elosztva havi 1000ft alat van már. (ami egy über-multiplayer-játékosnak nem hiszem hogy akkora összeg)
Az internet csurig van összehasonlitással. Esetleg írj le pár szempontot, hogy mi fontos számodra, úgy könnyebb segíteni. Vagy ha tudod taposgasd meg őket valahol :)

+
amig még láttam itt-ott videókban, hogy a PS képe/szinei pasztelesebbek, nem olyan élénk kontrasztos mint a boxon, ami izlés szerint megint vagy jó, vagy rossz. ezt egykét videoban YT-on meg tudod nézni szerintem.

Stranger
2012-10-29, 16:43
Xbox-nál nem minden játékhoz kell az a live cucc nem? Mert ha igen, akkor nem nagyon éri meg xbox PC helyett, mert azért az nem kis pénz, ha hosszútávlatban nézzük... már ha multizik az ember. Sőt, akkorsem éri meg a konzol ha nincs nagyobb monitorunk, TV-nk mert ugye az úgy kényelmes ha távolabbról, nem az iróasztal fölé görnyedve egy kis gamepad-al a kézben játszunk. Egy nagyobb monitor és konzol árából összesen kijön egy korrekt PC ára.
Ezt a csatornát érdemes megnézni: http://www.youtube.com/user/thelensoftruth
Össze van hasonlítva egy rakat játék, megnézheted, hogy a kedvenceid melyiken futnak jobban...

namivanmar
2012-10-29, 16:53
live az van. de fizetés nélkül csak "silver" (ami leginkább demot meg egyéb dolgokat letölteni értelmes, másra nemigazán, szerintem). az online multiplayer játékhoz "gold" kell. minden játéknál szerintem. még nem használtam, szóval nem tudom igazán.
havi 7-800ft nem egetverő összeg számomra. de az én vagyok. (van aki naponta elbagózik annyit...)
TV talán van nekik amin tud játszani... persze ha kisebb meg képcsöves akkor azt valoban nem jó közelről bámulni.
Ha meg konzolt vesz és van egy kis esze, akkor nem monitort vesz hozzá, hanem tv-t (hacsak nem akar nagy monitort a géphez is. de ha nem azon játszik akkor pc-re kár bas*ott nagy monitor amit nem lát át az ember). De gondolom tv/monitor nélkül nem akar venni konzolt.
50-55e ft-ból nem tudom milyen játékra való pc-t lehetne összerakni, de szerintem semmilyet (táp, alaplap, proci, memoria, videokártya, ha mondjuk ezek kellenének) bár nem tudom milyen konfigurácio kell manapság egy jo játékélményhez pc-n.

Kacsa
2012-10-29, 18:54
írd le, mennyi pénzt szánsz erre az egészre, Scoobykah. :vlol:

Roli
2012-10-29, 19:54
Nem nagyon akartam belemenni megint ebbe a konzolos dolgokba, de leírom a véleményem. :) Volt már Xboxunk, most meg PS3-on 'tolom'.

Xbox mellett szól:
- A fejlesztők erre szeretnek fejleszteni, így a PS sok esetben csak portot kap.
- Sok az exkluzív tartalom Xbox-ra. (Lásd pl. a TRU DLC-ket.) A Microsoft szó szerint megveszi a játékkiadókat, így a boxosok némi előnyben vannak. Szerintem.
- Lehet flashelni.
- Picivel olcsóbb, mint a PS, bár boltfüggő, meg típusfüggő...

Na ezzel le is tudtam a mellette részeket, most nézzük az ellene részeket.

- Mai napig olvasni, hogy még mindig sok a típushibás box, ezért még mindig nincsenek biztonságban a játékosok.
- Fizetned kell, hogy multizzál. (Ezt már namivanmar is elmondta, a gold előfizetéssel.)
- Nincs benne bluray meghajtó - nagy hiba!
- Gyenge a hardver, már nem tudnak mit kihozni belőle.
- Ha flashelted a gépet és elkapnak, akkor örökre le leszel tiltva Live-ról.
- Némelyik típus hangos, mint egy "porszívó".

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

PlayStation: előnyök:

- Bluray meghajtó.
- Ingyen multi.
- Erősebb hardver.
- Nem hangos, szinte hangja sincs.
- Exkluzív címek. (Unchartedért és Little Big Planetért már megéri a PS :D)
- PS1 játékokkal kompatibilis (TR1-5, fuckyeah :D)
- Némely PS2 játékkal is kompatibilis, azokat le lehet tölteni a Store-ból. :) (De ha 60GB-os PS3-ad van, akkor lemezről futtatni tudod az összes PS2 címet:))

Hátrányok:
- Mivel előszeretettel portolnak xboxról PS-re, ezért néhol a jó hardver ellenére még csúnyább a játék, mint boxon.
- A trófeákkal van egy kis baj: míg boxon "realtime" mutatja az achievementeket, itt van néhány másodperc késés.
- Nem tudják a fejlesztők teljes mértékben kihasználni. Habár az Uncharted 3 már nagyon súrolta a határokat, még mindig van mit kihozni a masinából. :)

namivanmar
2012-10-29, 20:32
naja. a korábbi box igen hangos volt. az újabb slim már elég halknak mondható (a sima 360 igen hangos volt még valóban). engem nagyon meglepett mikor váltottam. És mivel flemásolom a játékokat gépre, ezért játék közben sem forgatja már a lemezt tehát ott sem hangos, csak inditánsál ellenöriz rá hogy megvan-e a lemez. Szóval már csak némi ventillátor hangja van. Ha valahogy szól a játék hangja már el is nyomja, főleg egy 5.1-el, meg gondolom fejhallgatóval is. Én a régi hangos boxot is elnyomtam hangerővel tehát annyira ott sem zavart :)
Amúgy ez sokat dobna a PS-en is ha fel tudná másolni a játékokat és játszás közben nem lemezezne már. A PS3 amúgy valóban totál némának tekinthető.
Nekem amugy hardver hibám sem a korábbi sem a slim xbox-al nem volt, pedig még mindig szeretik felhozni ezt ellene.
A PS hardveréből tényleg elképesztőt lehet kihozni, de szerintem ha valaki megnézi a Battlefield 3-mat, ami felrakja a HD pack-ot magának, nem mondja hogy rosszul néz ki. Sőt nekem az állam leesett kb. miért nem néz ki úgy minden játék. Bár gondolom kb az a box határa.
Amúgy vitát én sem akarok, csak megosztom a véleményemet, tapasztalatomat.

Kacsa
2012-10-29, 20:36
tényleg, milyen TV-d van, Scoobykah? és a pénzt se felejtsd el. :D

Scoobykah
2012-10-29, 21:05
nekem mindenképp csak játék miatt kellene
(Tomb Raider 7-8-9 ;TRA,Hitman 4(ha van boxra v ps-re)5..aztán a TRU DLC-k stb.)

am 45-50 ezerre gondoltam,max 60...de akkor nagyon jónak kell lennie.
a tévém nem nagy kunszt...egyszerű kis Sony kockatv :)

Akcy
2012-10-29, 21:45
ha az ember játsznai akar semmiképpen sem PC. mivel egy játékra való PC árából megveheted mindkét konzoltEz

Annyit tudok javasolni hogy csinálj egy listát magadnak az exclusive játékokról, tehát ami vagy csak az egyikre vagy csak a másikra van és dönts az alapján. Én ezt csináltam, a PS felé billent a mérleg.

namivanmar
2012-10-30, 07:27
52ből már házhoz is hozzák a 250 gigás slim xboxot. (alapgép + 1 wireless kontroller) a 4 gigásat nem ajánlom, jobb ha felmásolod a játékokat a gépre...
PSből most jött ki a super slim ami jóval drágább és rondább is szerintem, a sima slim talán 55 körül van árban, de lehet hogy most az újabb verzio miatt már kevesebb helyen találod meg. Érdemes utánanézned az unchartednek, eldöntheti a mérlegedet a PS felé.
persze használt cuccokat találsz olcsóbban. azt se feledd, hogy a játékot is meg kell venned valószinüleg ami szintén nem olcsó, de szerintem inkább vegyél új gépet és használt játékot, ha szűk a keret. PS-re pedig megkapod a TR trilogiát 5-6 ezer között ujonnan, ez valoszinü olcsóbb mint boxra egyesével akár használtan is megvenni őket. Viszont TRU DLC azt hiszem csak boxra van.

Robbie
2012-10-30, 12:41
Nekem is mind2 volt, most az xbox slim szimpatikus nekem de xbox lövöldözős konzol, ps3on meg változatosabbak a játékok szerintem.
Én mondom a ps3at a goldra szánt pénzt meg költöd egy ps+ra 1 év alatt kapsz vagy 40 játékot
most például Just Cause 2,Infamous 2, Bulletstorm, Borderlands, Motorstorm, LittleBIGPlanet 2 meg 2 kisebb játék ingyen leszedhető, jövőhónapban meg jön a Crysis 2 :)



Lehet flashelni.
Újakat nem lehet. :(

Roli
2012-10-30, 12:51
^ Ííí, akkor az a pozitívuma is kilőve. :p :D

Viszont az a PlayStation plusz tényleg jó. :)

CrashHungarian98
2012-10-30, 13:52
TRU DLC-k .)


Akkor XBox :D

Kacsa
2012-10-30, 17:37
nekem mindenképp csak játék miatt kellene
(Tomb Raider 7-8-9 ;TRA,Hitman 4(ha van boxra v ps-re)5..aztán a TRU DLC-k stb.)

am 45-50 ezerre gondoltam,max 60...de akkor nagyon jónak kell lennie.
a tévém nem nagy kunszt...egyszerű kis Sony kockatv :)

ezek esetében mindenképp box. :)