PDA

Teljes verzió megtekintése : Tomb Raider Secret Agent Alexis Rombaut (Terra Forever)



OBig
2012-05-10, 21:56
Az első videóvégigjátszás nálunk.

Tomb Raider Secret Agent

Készítő: Alexis Rombaut (Terra Forever)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/12/secret_agent.htm).

Story:

Az Európai Unió összegyűlt Gent ősi városában, Belgiumban egy újabb csúcstalálkozóra, hogy a pénzügyi válságról értekezzenek. Eközben az anti-globalisták tömegesen tiltakoztak, ám terroristák is beszivárogtak közéjük. Lejutottak egy ősi alagútba, ami a konferenciaépület alatt található. Miután elvesztették a kapcsolatot az anti-globalisták beépített emberével, az újonnan alakult Európai titkosszolgálat kiküldte a legújabb tagját, a szeretett Laránkat, a leges legfontosabb küldetésére.
Megtudja Lara időben menteni Gent gyönyörű városát? (Fordította: Roli)


Review:

Mikor elkezdtem játszani eme pályán, a szám tátva maradt. Gyönyörűen megszerkesztett pálya, kiváló textúrákkal. Feladatunk, elkapni a terroristákat. Ehhez egy városrészben kell bolyonganunk. Valójában több pálya van egymásba integrálva. A játék nem lineáris, s többször vissza kell térnünk egy-egy pályarészhez. A játékban 6 keresztet kell megszerezni, könnyebb-nehezebb terepeken. Secretet nem találtam. Sajnos a játékmenetről már nem mondhatok ennyi jót. A motor rengeteg helyen beakad, s nem lehet kiszedni, csak az utolsó mentés visszatöltésével. Sok a bug. Sűrűn mentsen mindenki. Az operaház előtt mindenféleképpen. Sok haltak már éhen a liftben, mert nem nyílik ki az ajtó. :) Ellenségeink géppisztolyos rendőrök és bunkóval felszerelt gengszterek. (Pályán előre haladva egyre erősebbek). Persze néhány kutya és denevér is. A megszerezhető dolgok nincsenek nagyon eldugva, de a pályák nagysága miatt, néha nagyon nehéz megtalálni őket. Sokszor nincsen előnézeti kamera. A motort nem ajánlatos elhagyni, ha nem akarunk sokat gyalogolni. Végigjátszásakor, vegyes érzelmekkel játszottam. Ebből a pályából sokkal-sokkal többet ki lehetett volna hozni. Összességében, játszottam már jobb pályákon is, de mivel ezek önerőből készülnek, én csak köszönetet tudok mondani a szerkesztőknek.

Duduska

Scoobykah
2012-05-13, 22:25
épp ezzel játszok :)
bár tény,h idegesítő,hogy csomó mindenben el tud akadni :(

ettől függetlenül nagyon szép,tetszik:)

(juteszembe...nálam a Square résznél,nekem miért szaggathat?)

Caroline
2012-05-14, 16:32
Én is ezzel játszok jelenleg, de elakadtam.Valami izét ír a sakktáblánál de nem mozgatja, semmit se csinál. Biztos hogy a játék nem hibás mert innen szedtem le. Scoobykah te hol tartasz?

Caroline
2012-05-14, 16:34
épp ezzel játszok :)
bár tény,h idegesítő,hogy csomó mindenben el tud akadni :(

ettől függetlenül nagyon szép,tetszik:)

(juteszembe...nálam a Square résznél,nekem miért szaggathat?)

nekem nem szaggat, csak kidob ritkán.

Most vittem ki a rescue to the princesst- na az szagatott meg kidobált az egyensúlyozós résznél.

Michele
2012-05-14, 18:40
EU? Terroristák? Heh, aranyosss. :D

Scoobykah
2012-05-14, 19:07
Én is ezzel játszok jelenleg, de elakadtam.Valami izét ír a sakktáblánál de nem mozgatja, semmit se csinál. Biztos hogy a játék nem hibás mert innen szedtem le. Scoobykah te hol tartasz?

Riversidenál,a harmadik holy cross-t kell megszereznem (van itt két súlykapcsoló,a motorhoz,meg a csónakhoz)

Caroline
2012-05-14, 19:13
Aha én meg időközben ráköttem, hogy a fekete bábukat kell mozgatni.

CrashHungarian98
2012-05-14, 19:26
Ezt is kifogom próbálni!!! Jól néz ki.:D Az Adventures of Lara Croftot már kivittem :p

OBig
2012-05-14, 20:49
Én is ezzel játszok jelenleg, de elakadtam.Valami izét ír a sakktáblánál de nem mozgatja, semmit se csinál. Biztos hogy a játék nem hibás mert innen szedtem le. Scoobykah te hol tartasz?

Tudsz sakkozni? Ismered a susztermattot? Ez annak egy változata.
No told csak meg a királynőt!

Caroline
2012-05-14, 21:53
Sakkozni azt nem tudok, apám segített én még a bábukat se ismerem fel ő modta akirálynővel 2 őt lehet előre menni.

Caroline
2012-05-15, 11:11
Sajnos le kellett törölnöm mert megint bechraselt és átállította a monitorom felbontását! nálam csinálja csak!
jól megijedtem hirtelen nem tudtam mit csináljak

Scoobykah
2012-05-16, 16:08
Tetszik a játék,meg minden,de nem tudom befejezni.

hiába teszem be a kígyó szemeket a helyükre,nem nyílik ki a kupola ajtaja.mentés visszatöltéssel,valamint a játék újra indításával se nyílik ki.Kár...így elég nagy csalódás lett...a sok kis bug mellett:/

Michele
2012-05-16, 18:24
Sajnos le kellett törölnöm mert megint bechraselt és átállította a monitorom felbontását! nálam csinálja csak!
jól megijedtem hirtelen nem tudtam mit csináljak
Laptopon nálam is ez van. :/ (Mondjuk egy másik játéknál.) Szóval inkább megvárom, míg lesz új gépem, aztán megint lesz miken levezetni a feszültséget. He-he... :D