PDA

Teljes verzió megtekintése : Aspidetr Easter Time 2012 - Once Upon A Time -Inside the Magic Gem - DEMO By Greywolf



OBig
2012-05-01, 12:06
Aspidetr Easter Time 2012 - Once Upon A Time -Inside the Magic Gem - DEMO

Készítő: Greywolf

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/12/once_upon_a_time_demo.htm).


Story:

Egyszer, áprilisban is tombolt a hideg tél a földön. Egy Lara nevű, fiatal lány a jeges, de tiszta éjszakában az otthona erkélyéről bámulta a csillagokat, amik most valahogy fényesebbek voltak, mint máskor. Főleg Cygnus csillagai ragyogtak jobban, és vibráltak, mintha mozognának. Azután Cygnus hattyúvá vált, elkezdett csapkodni a szárnyaival- Lara pislantott a szemeivel, nem hitte el amit lát. A hattyú egy kanyart írt le az égen. Olyan súlytalannak látszott, mint a tollai. Lara ismét megdörzsölte a szemét, nem akart hinni neki. A hattyú egyenesen felé szállt. Larta elfutott volna legszívesebben, de a lábai a földbegyökereztek.. A madár épp előtte szállt le, mint egy árnyék.

-Szia- mondta.

-Neked Larának kell lenned, úgy vélem. Óhh, ne lepődj meg, hogy tudom a nevedet – folytatta, mert látta, a mi kis Laránk nem képes, hogy kérdezzen kifulladva a meglepetéstől.

–Sok dolgot tudok, minden éjszaka vigyázok a Földre, és látom, ami ott történik. Úgy érzem Te képes vagy megoldani egy fontos Húsvéti feladatot. A Tavasz Tündért rabságban tartja a gonosz Téli Varázsló.

- Miből gondolod, hogy én képes vagyok erre? – Kérdezte végre Lara.

- Mert hogy sikerrel járj, ehhez nincs szükséged sem nagy erőre, fegyverekre, varázslatra. Éppen elég a nemes származásod, a kalandvágy, és okosságod. Nos? Mit gondolsz erről? Készen állsz, hogy velem gyere?

Lara felült a hattyú hátára, mely széles volt, mint egy póni. Az éjszakai égen repültek, kis és nagy városok felett, amíg megpirkadt. Akkor elérték az Évszakok Völgyében levő várat, tornyot. A hattyú leszállt egy nagy erkélyen. Lara elindult a kalandra. Sok termen végigment, és elért egy olyan szobába, ahol egy lepellel takart magas alak várt rá.

- Jónapot! Mondta a varázsló, és Larán hideg borzongás futott végig.

- Látom egy vendéget hozott a sors, aki szabaddá akarja tenni a húsvétra a Tavasz Tündért. Én rabságba vetettem, bebörtönöztem az én Mágikus Drágakövemmel. Hát szabadítsd, ki ha tudod! – Vedd fogságba én Mágikus Kövem.

Es a varázsló botján a drágakő elkezdett fényesen villogni, a szoba forogni kezdett. Lara érezte, hogy a kő elkezdi magába szippantani.

Review:

Húsvéti pályának készítették, de nekem nemigazán volt ünnepi érzésem a kaland során. Igaz, nem voltak ellenségek, de nyuszik sem, tojások sem. :) Viszont volt rengeteg forgó kés, penge, amik miatt még medipackot is kellett használnom. Egyébként jó kis kaland volt, ajánlom a figyelmetekbe. Három secret is van a pályán, de az egyikbe csak egy bug árán lehet csak bejutni szerintem, mert az ajtó csak belülről nyitható a lépcsőházban.