PDA

Teljes verzió megtekintése : Egyéb játékok



oldal : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Roli
2011-01-19, 15:57
Minden olyan játék, ami nem TR. :)

Robbie
2011-01-20, 17:57
Most játszok a Naruto shippuuden ultimate ninja storm 2vel nagyon jó játék lenne ha nem lennének kivágva a legszebb és legjelentősebb történések, sajna felépítésében túl egyszerűnek sikeredett ugyan azokat a helyszíneket kell bejárnom ami már unalmas pedig csak a chapter 3nál járok (hol van még a vége xD) harcrendszer jó ámbár néhol túl egyszerű ahol nehéznek kéne lenni és ugyan ez fordítva.
3 játékot irigyelek XBOX 360ról ebből kettő Naruto, ott számomra annyira tökéletes volt sajna csak demo alapján.

Adventurer
2011-01-20, 20:01
Robbie az a játék nekem is megvan. Story Mode-ot nem viszem mert nincs értelme küldiket csinálni :D Free Mode-ban a szomszéddal nyomom 1P vs 2P-ben.
Nekem a játék tetszik de szerintem azaz 1x végigjátszós játéknak tűnik. Meg lehet unni. Akit bővebben érdekel a játék, itt megtalálhatja: http://ipon.hu/jatekok/naruto_shippuden_ultimate_ninja_storm_2/851/

Kacsa
2011-01-21, 20:58
Ojéééé feloldtam Resi4-ben a Mercenaries miniben Weskert!:jumper::jumper::jumper:
(és a poén, hogy ez volt a legnehezebb. de kifogtam a SUPER Salvadoron is.hogyan? este rajzoltam róla egy képet (anyám belezsretett a dokiban XD és minden alkalommal, amikor levágta a fejemet, bemutattam neki. mert a kép a falon volt. így hamar legyőztem!):) (segítőim: gránt és puska):o:D

Ting
2011-01-22, 15:09
Ki milyen játékot vár 2011-ben? :)

Én a Portal 2-t, a Duke Nukem Forevert, a Bulletstormot, a Mirror's Edge 2-t, a Postal 3-at, na meg persze a Tomb Raidert. (bár az szerintem 2012-ben jön ki. :))

horus
2011-01-22, 15:39
Tomb Raider, Batman Arkham City, Homefront, Forza 4, X-Men: Destiny az origins is jó volt ez is nagyon jó lehet asszem ennyi :rolleyes: De van még egy csomó játék ami bejelentésre vár és jól néz ki

Ting
2011-01-22, 17:16
Tényleg, a Batman is most fog jönni, véletlenül kimaradt a fejemből. :)

horus
2011-01-22, 18:51
Arkham Asylum is nagyon jó játék főleg 3D-ben:).....Nagyon várom már a folytatást :)

Ting
2011-01-22, 19:14
Végigvittem, nem is egyszer, 3D-ben sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni, de úgy biztos még nagyobb élmény. :)

Robbie
2011-01-22, 20:03
Tomb Raider,Tomb Raider Trilogy, Uncharted 3,Killzone 3 (talán),Final Fantasy versus XIII, Final Fantasy type 0,És ha tényleg jönne a Mirror's Edge 2 :D
De mondjuk még ide raknám a LIttleBIGPlanet 2őt és a Parasite Eve :D

horus
2011-01-22, 20:33
Ting, szerezz be egy szemüveget és próbáld ki nagyon jó nem is gondoltam volna hogy annyira kijön majd a 3D egy játékban, de nagyon klassz ;)

Petya a Lara Fan
2011-01-22, 21:19
Én a Crysis 2-őt várom. :jumper:
(Szuper hiper physx direct x 11 totálmegabrutál grafika ó je :jumper: )

horus
2011-01-22, 21:32
Én láttam pár gameplayt róla, de nem tudtam eldönteni hogy az most RPG vagy FPS mert az egyik vidiben FPS-nek látszott a másikban RPG-nek :o:p:D

Petya a Lara Fan
2011-01-22, 21:50
Van ahol külső nézetben mutatnak,de am fps lesz. :D

Michele
2011-01-22, 21:53
Lenne mindenkihez egy kérdésem, ha nem probléma. :o Csak egy kis felmérés.

Kinek mit jelent az "ideális játék"? Műfajt nem határozok meg, most nem érdekes. Kitérhettek a harcrendszertől kezdve az életerőn át a történetig, hangulatig mindenre. :D

Stranger
2011-01-22, 22:02
Hú Michele, sztem ehhez egy külön topic kellene. :jumper:

OSZRichard
2011-01-23, 09:30
Szeretem a stratégiai játékokat amiken gondolkodni kel és az se baj ha akciózni kel, egy kifejezéssel "kettő az egyben" - játékokat kedvelem. És még az is nagyon fontos, hogy menyire tud megfogni, lenyűgözni a játék alapsztorija.

Kacsa
2011-01-23, 11:15
először is! TIN!!!! ME2?!?! ÁLMAIMBAN!! IMÁDOT AZT!! kb. minden héten játszok vele jó sokat! Istenem! tényleg jön?!?!?!:jumper::jumper::jumper:vívívívívívív:clo wn::jumper:
akkor: TR9, ME2. ezt e kettőt várom, sorrendben, bár nem sok választja el őket egymástól nekem (a kedvenc-ranglstámon)

Michele! Angyalkám:angel:
Ideális game?
Nos... először is a hangulat, történet.
nem szeretem a háborús játékokat. többségében az FPS-eket se. (sztem az ME - nem is FPS)
akkor: ne legyen benne sok lövöldözés,(de az se baj, ha van benne sok, csak ne értelmetlenül menj előre és PUFFPUFF véééér HEDSOT) kivéve, ha rád lőnek, és menekülni kell.
és a mozgások.
legyen mászkálós.:Da stratégiától irtózom. sztem semmi jó nincsen bennük.:o
aztán utoljára a grafika.
én ehhez nem tudok mit írni, én azon nőttem fel, hogy a játékaimnak **** a grafikája.
(Ui.: amikor megvettem a boxot és hozzá az FF13, mat, elájultam a graftól)

horus
2011-01-23, 11:27
Szeretem ha jó a story ha a story a játék folyamán pörög, csavarodik, szeretem ha játék TPS vagy FPS nézetű....harcrendszer jó ha játék folyamán új combo-kat kapunk mint a Batmanben van, szeretem az Adrenalin Doge-t, a nehéz játékokat is szeretem, ha hosszú játékokat és a grafika is letud nyűgözni és egy jó példa a Batman arra hogy egy jó grafikájú játék is lehet jó és nehéz....A játékokban ne legyenek bugok mert az nagyon tud idegesiteni.....A játék legyen akciódús....Szeretem ha a játékban sok fegyverünk van, ha az eletcsikod nem magától megy fel hanem neked kell megszerezni vmit mint pl.a TR-ben a medikket....am az FPS nem attól lessz FPS mert háborús az ME igenis FPS játék, láttam már TPS játékot is ami háborús

Petya a Lara Fan
2011-01-23, 11:55
Fú Michele,hol is kezdjem. :D
Hm,ideális játék.Nálam ez műfajtól eltérő tud lenni.
Minden játékban számomra fontos a történet.Ha a történet gyenge,akkor lehet akármilyen a grafika,nem érdekel.A történetnek olyannak kell lenni,ami megfog,magával ragad,példa erre egy old gen Tomb Raider,egy Call of Duty 4,vagy akármelyik CoD rész,(kivéve az 1-2-őt,esetleg a 3-mat,nekik nem igazán van történetük).Ragaszkodom a valósághű dolgokhoz is,viszont imádom a nem valós,tele fantáziás játékokat.Pl.: A Call of Duty Modern Warfare 2 is fantázián alapul részben,de mindezek mellett megjelenik mellette a valóságalap is,így nagyszerű párost alakít ez a kettő,egy felejthetetlen játékélményt.
Lényeg a lényeg,a sztori rettentő fontos,függetlenül attól,hogy ez valósághű,vagy sem. Aztán térjünk ki részletesebb dolgokra.Imádom az autós műfajú játékokat,nagy kedvencem a csak Ps-re kidolgozott játék,a Gran Turismo.Mostanság is játszom az 1-el meg a 2-vel,és azért úgy hasonlítgatom őket gondolatban,melyik rész hol erősebb.Egy autós játékban fontos számomra a részletesség,autós játékban nem szeretem a fantáziát,a valótlan dolgokat,fontos számomra hogy valósághű legyen.Szeretem,ha az autómat,csak úgy mint a valóságban,javíthatom,állítgathatom,tuningolhatom kedvemre,persze ezt úgy,hogy megfeleljen a valóságnak.A GT-ben ez mind megvan,és a zene,a gyönyörű pályák,a robusztus autók,a versenyszellem,a sebesség és az adrenalin olyan fantasztikus elegyet alkot,hogy azt mondom,ez egy ideális,és tökéletes játék.
Apropó zene.Bármilyen műfajnál fontos számomra a zene,a dallam.Dallamok nélkül a játék számomra nem játék.Nem elégszem meg azzal,hogy van egy FPS játék,és beraknak alá egy igénytelen tuc-tuc-tuc semmirekellő zenét,nekem fontos az,hogy a játékban történő eseményekhez a megfelelő,igényes dallamot társítsák,és az esemény,amit esetleg a tervezés alatt a fejlesztők kipróbálnak,utána hozzátársítsák a zenét,onnantól az esemény,a történés teljesen új értelmet nyer.Példa rá,van egy Call of Duty 4 tesztalanyunk,a végén a fél legénységet megölik,maradsz te,ott vagy félholtan,a társad próbál rajtad segíteni,de őt is lelövik,és hozzátársítják a gyönyörű,és egyben szomorú zenét,egyszerűen Te is elérzékenyülsz,annyira szomorú az esemény,és ezt a zene teszi megfelelő hangulatúvá. De van például amikor egy üldözős esemény történik,olyankor az izgalmas,adrenalin dús eseményhez,egy izgalmas,az eseményhez megfelelő zenét komponálnak,az egyszerűen fenomenális.Egy autós játékban,vegyük például ismét a Gran Turismo-t,szeretem ha olykor a verseny alatt meg egy jó rock-zene,vagy esetleg egy jó szám az elektronikus műfajból.És ilyenkor ki kel próbálni azt, [Én kipróbáltam] hogy kipróbálod zene nélkül,és zenével,és Te magad is rájössz,hogy sokkal nagyobb élmény versenyezni zene társaságában.
Vagy,mint a Tomb Raider-eknél,fontosak a dallamok.Egy kissé ijesztő dallam sugallja azt,hogy mi történhet a teremben,és ez a dallam rettentő fontos,a TR a dallam nélkül számomra nem lenne játék.
Pár szót esetleg a grafikáról is. Szeretem a szép grafikát,de ennek ára is van (Sokszor atomerőművet kell vásárolni PC esetén),de viszont egy tökéletes sztori mellett nem olyan fontos a grafika.Lásd TR,vagy CoD.
Röviden ennyi számomra az ideális játék. :D

Kacsa
2011-01-23, 12:00
ME igenis FPS játék,
nem vagyok hülye XD de az ME egy olyan FPS játék, amilyen nincs még a világon. a legtöbb FPS játék lövöldözős.
ezért én nem szeretm az FPS-eket, egyet kivéve. na vajon melyik az?:o
JA meg még egyet szeretek -> Resident Evil The Darkside Chronicles:rolleyes:
(aki nem tudná,mostanában az újabb Resiket kedvelő fan lettem):)

horus
2011-01-23, 12:01
Ja igen a zene az autós játékokban nagyon jó főleg mint a GTA-ban berakhatsz magadnak olyan zenét amilyet csak akarsz, NFS-t szertem az autós játékokból itt is megvan amit petya mondott kedvedre tuningolhatod az autót ahogy csak akaraod....A horror játékok is jók azokat is szeretem....RE nagyon jó játék főleg az első 3...Az 5 meg vmi fantasztikus játék nagyon jó.....RE-ben nincs autó célzás ezt imádom mert mikor lősz az vhogy az FPS és a TPS keveréke lessz.....

Kacsa
2011-01-23, 12:04
nekem a Mafia 2-ben tetszenek az autós zenék xD megyek a kocsival, közben mennek ezek a régies zenék:rolleyes::rolleyes:tiszta jó hangulatom van olyankor:)

Kacsa
2011-01-23, 12:37
ige, a zenét én is kifeljetettem:angry:pedig legalább annyira fontos, mint a story. az ME-i zenék tetszettek nekem a legjobban az össze játék közül.:angel:
meg a RE4-esek. ez a kettő a csúcs nekem.

horus
2011-01-23, 14:26
http://www.youtube.com/watch?v=vbcuS6ttyuk&feature=related
A 2 nagy kedvenc és még a zene is jó:) ^^

Robbie
2011-01-23, 14:46
Megfogó történet pl megmentem a testvéremet (ME) vagy akár meghal a karakterem a játék végén(nem mondom meg melyik játék de FF),pörgős játékmenet,ugrálós,mászós stb.., nem tucat játék (fifa) és akkor nem is sport játék(kivéve ha mozgás érzékelős)
De a teljesen új, egyedi játékok is megfognak (Heavy rain,flow,flower.....)

Szóval általánosságban nekem a Tomb Raider,Resident Evil,Prince of Persia, Assassin's Creed felé játékok jönnek be :D
FPS csak haverokkal/oszt. társakkal élvezetes számomra :D singlebe egy idő után nekem egyhangú :D

Kacsa
2011-01-23, 15:06
nekem nem sok játék jön be:rolleyes:
bár ebben én is hibás vagyok... TR, ME, RE.... talán még a Sims. ENNYI.:D ja, és a HYDROPHOBIA. mert AZ is játék, bárki bármit mond. (nem rátok céloztam)

Ting
2011-01-23, 19:34
először is! TIN!!!! ME2?!?! ÁLMAIMBAN!! IMÁDOT AZT!! kb. minden héten játszok vele jó sokat! Istenem! tényleg jön?!?!?!:jumper::jumper::jumper:vívívívívívív:clo wn::jumper:
akkor: TR9, ME2. ezt e kettőt várom, sorrendben, bár nem sok választja el őket egymástól nekem (a kedvenc-ranglstámon)

Igen, úgy néz ki, hogy lesz ME2, és talán még ebben az évben. :)

Kacsa
2011-01-24, 16:04
Akkor azt megveszem.:rolleyes:

horus
2011-01-24, 16:06
Bocsi Kacsa, de nagyon úgy néz ki hogy Xbox 360-ra nem jön
http://xbox360.ign.com/objects/143/14320484.html

Kacsa
2011-01-24, 16:11
Na jó.... elég volt. Ne tegyék tönkre a napomat. Ez jó volt. Ki fog jönni 360ra is. Még nem hivatalos. És nehyog visszaírj, nem rád vagyok mérges....de.... ilyen nincs.:):DKi fog jönni. Ha nem.... akkor megnézem a walktroughot... olan béna machinimásat, mert az úgyis elbénázza mindig és mindenhol körülnéz. Ki fog jönni Ki fog.
KI FOG JÖNNI!!!! :ohno:

Michele
2011-01-24, 19:34
Köszönöm a válaszokat. :D

Meli
2011-01-30, 08:30
Tomb Raider, Batman Arkham City, Homefront, Forza 4, X-Men: Destiny az origins is jó volt ez is nagyon jó lehet asszem ennyi :rolleyes: De van még egy csomó játék ami bejelentésre vár és jól néz ki

Az X men: Destiny ebben az évben fog megjeleni? Már alig várom!!!!!!!!!:jumper:

horus
2011-01-30, 10:14
Aham :jumper::)

Meli
2011-01-30, 18:17
Már alig várom!!!!:jumper: Már láttam a trailert és nagyon jó lesz!!!!:jumper:

OSZRichard
2011-02-02, 17:13
valaki tud valamit lesz e Hitman 5 ?

horus
2011-02-02, 17:23
A Hitman 5 már úton van, karácsony környékén jön :)

Ting
2011-02-02, 20:28
Szerintetek valaha megjelenik a Duke Nukem Forever? Én mostmár 75%-osan hiszek benne, ha nem több, mert új trailer, és megjelenési dátum is érkézett. Nagyon várom már a májust, megint a klasszikusokkal játszok. :)

horus
2011-02-02, 20:45
Duke Nukem ForÉva xDDD

Ting
2011-02-02, 20:47
Duke Nukem For Éva :vlol:

Abban a játékban Duke Nukem célja az lenne, hogy rózsát hozzon egyetlen virágszálának, Évának. :vlol:

OSZRichard
2011-02-03, 15:13
A Hitman 5 már úton van, karácsony környékén jön :)

igen ezt jó hallani

YzaaA
2011-02-05, 18:37
valaki jáccik itt shreket?
am hol lehet letölteni a 3,4-es reszeket?

horus
2011-02-05, 19:14
Itt warez linket nem kapsz:ohno:....Tiltja a szabályzat:tease: :ohno:

Kacsa
2011-02-05, 21:16
ja.
arra ottan van a Gugli. beíod, hogy shrek 3 vagy 4 torrent, és ha nem találsz, megeszem a TE téli csizmád.:rolleyes:

YzaaA
2011-02-06, 09:44
ja akkor nem szügséges megvárom amig hazahozzák:D:p

ha hazahozzák:p

Kacsa
2011-02-08, 11:58
trfan te mit gondolsz a Resi 5-ről? megéri Goldban megvenni, vagy nem? hát persze, ez relatív: megéri 9 ezerért megvenni a Goldot? (ami tartalmazza a Resi 5-öt és a 2 kiegészítőjét)

Robbie
2011-02-08, 12:53
En mar lattam 7500ert Goldot PSre es azon mar rajta vannak a kiegeszitok ellenben az Xbox verzahoz kepest ahol lekellesz tolteni.
Szal nem olcso de a jatek meger annyit. :)

horus
2011-02-08, 13:23
trfan te mit gondolsz a Resi 5-ről? megéri Goldban megvenni, vagy nem? hát persze, ez relatív: megéri 9 ezerért megvenni a Goldot? (ami tartalmazza a Resi 5-öt és a 2 kiegészítőjét)

Nagyon jó játék....A legjobb akció játék amit valaha is játszottam.....Én olcsón vettem a normál kiadást, de ha előtte tudom hogy ilyen jó megvettem volna a Goldot szal megéri a Resi5 Goldot megvenni, a boxos verziohoz sem kell letölteni a 2 kiegészitőt már hozzá adják, igaz már eladtam a játékot, de nagyan meg is bántam igy lehet hogy én is befogom szerezni a Gold kiadást :jumper:

Kacsa
2011-02-08, 16:24
akkor jó:)
2 ember véleménye azért csak ér valamit:D
meg azér a demója is nagyon tetszett, bár az a kis láncfűrészes ****gyerek egy nyikhaj xD Dr. Salvador felnyalatná vele a padlót:vlol:

horus
2011-02-08, 17:44
:eek: Dr.Salvadort 2 perc alatt kinyirtam, az RE5-ben az első végigjátszásnál mikor először taliztam a Chainsow Majini-vel nehéz volt végezni vele, azt a dagatt hályas Salvadort megszoptatná az RE5-ös láncfűrészes csávó :p:D

Robbie
2011-02-08, 17:50
Nagyon jó játék....A legjobb akció játék amit valaha is játszottam.....Én olcsón vettem a normál kiadást, de ha előtte tudom hogy ilyen jó megvettem volna a Goldot szal megéri a Resi5 Goldot megvenni, a boxos verziohoz sem kell letölteni a 2 kiegészitőt már hozzá adják, igaz már eladtam a játékot, de nagyan meg is bántam igy lehet hogy én is befogom szerezni a Gold kiadást :jumper:

"PS3-ra egy Blu-ray lemezen lesz elérhető, míg Xbox360-on egy DVD-n és egy letölthető tartalmak megnyitását szólgáló kóddal. Vagyis Xbox360-on mindenképpen le kell tölteni a kiegészítőket. ...., ami négy kiegészítőt jelent."

horus
2011-02-08, 18:02
Az m1, fő hogy ingyen van a 2 kieg. A további 2 csak avatarok meg ruhák :)

Robbie
2011-02-08, 18:09
Nem m1 mert 9ért nem olcsó ha én 7500ért láttam psen.

Kacsa
2011-02-08, 18:29
azt a dagatt hályas Salvadort megszoptatná az RE5-ös láncfűrészes csávó :p:D
ne sértegesd a haveromat:vlol:
nekem ez így volt: (Jé, és ez nem is off, mert egyéb játékokról írok)
Aszongya: a legelső találkozásom a Resivel a Resi5 demója volt. be voltam ****va a láncfűrészes majinitől, de amikor rájöttem, hogy először csak megközelít, végigmér a szemével, hogy milyen lennél a partnerének, és amikor úgy dönt, hogy nem, mert túl világos a bőrőd, rasszista módon levága. megfigyeltem, hogy odajön, megáll, 2 mp-t vár, és kész. Dr. Salvador meg éppen megáll, már lengeti is.:cool:

horus
2011-02-08, 18:35
Én nem az árról beszéltem, az m1 hogy letötltöd vagy hozzá adják úgy is ingyé van szal sztem m1....Az árról meg annyit hogy még 75ért is nagyon drága én 15 euróért láttam Gold kiadást postával eggyüt, a normál kiadást még anno 8 euért vettem postával eggyütt :) Hát nekem nem igy volt , ha oda szaladt máris levágta a Sheva vagy Chris fejét

Kacsa
2011-02-08, 18:42
ó ezek a pénznemek xD sose tanulom meg az átváltásukat xD:offtopic:

horus
2011-02-08, 18:47
Mióta bejött az euró már kb tudok forintról euróra "váltani" :D meg forditva :D

Robbie
2011-02-08, 19:46
Én nem az árról beszéltem, az m1 hogy letötltöd vagy hozzá adják úgy is ingyé van szal sztem m1....Az árról meg annyit hogy még 75ért is nagyon drága én 15 euróért láttam Gold kiadást postával eggyüt, a normál kiadást még anno 8 euért vettem postával eggyütt :)

Hát de gondolhatnád Magyarországon élünk 7500 Ft. igenis olcsó!

horus
2011-02-08, 19:49
Nagyon Drága én abból már 2-3 játékot is veszek.....

Kacsa
2011-02-08, 19:52
hát kinek mi.... bár ez már olyan "szocproblémás"...
aki jól él, azaz gazdag, biztos nem kottyan meg. és van olyan is, aki nem engedheti meg magának.

Robbie
2011-02-08, 19:52
-.-
1. újonnan volt!
2.nem mind 1 hogy milyen játékot veszel az árából mondjuk egy fifa 08,09,10 mind potom 1-2 ezer forint oszt ****t sem ér....
3. Természetesen boxra olcsóbb minden mert olcsó dvd-s. ennek ellenére 9ért méregdrága de mégis Resi5 MEGÉRI! főleg multi :D

Kacsa
2011-02-08, 19:54
fifa 08,09,10 mind potom 1-2 ezer forint oszt ****t sem ér....
én semmi értelmét nem látom azoknak a játékoknak. most komolyan! ha valaki focizni akar, akkor menjen ki, vagy ha csak nézni, akkor ott vannak a sportcsatornák, azokon esténként szinte állandóan foci van:D
ja és Robbie nem tok multizni boxon:o spli screenbe meg nagyon ****, ráadásul nincs még1 kontim:o

horus
2011-02-08, 20:04
1.Azért szidod a boxot mert irigykedsz hogy mi olcsóbban hozzájtunk a játékhoz mig te még használtan is egy csomó pénzt dobsz ki érte a Blu-**** miatt...nem rég én is akartam egy PS-t de ez az amiért nem kell egy rakás fos a köbön egy csomót fizetsz érte és még az MS-re mondják hogy pénzéhes...-.-
2.m1 hogy milyen játékot veszel az árai minden tipusu játékoknak ugyanaz ha nem látnád még használtani is mindenki ugyanazon az áron adja...Ami számit esetleg az év -.-
3.újonan más, használtan kell játékokat venni :D

Fifa igen is jó, főleg a 10:jumper:

Kacsa
2011-02-08, 20:05
ajajajajjjjjj..... olyan koznol vár lesz itt....:floet:

Robbie
2011-02-08, 20:54
1.Azért szidod a boxot mert irigykedsz hogy mi olcsóbban hozzájtunk a játékhoz mig te még használtan is egy csomó pénzt dobsz ki érte a Blu-**** miatt...nem rég én is akartam egy PS-t de ez az amiért nem kell egy rakás fos a köbön egy csomót fizetsz érte és még az MS-re mondják hogy pénzéhes...-.-
2.m1 hogy milyen játékot veszel az árai minden tipusu játékoknak ugyanaz ha nem látnád még használtani is mindenki ugyanazon az áron adja...Ami számit esetleg az év -.-
3.újonan más, használtan kell játékokat venni :D

Fifa igen is jó, főleg a 10:jumper:
LOOOOOOOL ismét okoztál számomra nevetséges perceket XDXD
Rendesen fájnak a hülyeségeid XDXD

horus
2011-02-08, 21:19
Jah ilyenkor már hülyeség -.- tipikus PSfanboy -.-

Robbie
2011-02-08, 21:36
Csak nem akartam hogy konzol war legyen ahogy kacsa is írta de ha szeretnéd akkor kifejtem neked megalázóan :D
te tipikus lúzer -.-

Kacsa
2011-02-09, 10:10
:eek: tévedtem, nem is koznol war lesz itt, sokkal rosszabb:( személyes háborúúúú....:worship: na meg off :S (mondja a példakép:D)

horus
2011-02-09, 13:31
Na látod most már tudod hogy nekem van igazam a boxal kapcsolatban és már csak ilyen személyes sértéseket tudnál mondani.....lúzer aki megcsinált :)Annyira komolyan veszi a konzol dolgok hogy emiatt sértegett másokat jó az még hadján hogy PSfan, de a játék miatt nem igen kéne másokat lehordani na de m1 ha te igy látod.....Tipikus kocka és hülyegyerek -.-

Petya a Lara Fan
2011-02-09, 13:33
Mik vannak itt...
Az tény,amit el kell fogadni,hogy ezen a fostalicska Magyarországon minden drága,lassan már a levegőút is pénzért árulják,sokkal jobban megéri kint,külföldről,euróban vásárolni,mert sokkalta olcsóbb,és a 9500 Ft helyett,(vagy nem is tudom mit írtál Rob),ami a mai árfolyamon 35.0201 EUR,kint megkapod 20 EUR-ból,ami azért jelentős különbség.
(Már akinek,ugye?)
Én ezt még a régi fórumon,mikor csatlakoztam hozzátok,kifejtettem,hogy nem olcsó mulatság a konzol,(És mielőtt valaki belém köt,a PC-sem az),viszont igen nagy különbség az,hogy bizonyos oldalakról ingyen hozzájuthatsz játékokhoz,és nem vágsz ki az ablakon nem tudom hány ezer forintot,mint konzolon,ó.(Jó,lassan eluralkodik a nem legális megoldás a Sony konzolján is,de azért a PC-én ez egy kicsit más téma)
Jó,ez most relatív,hogy kinek mi drága,mi fér bele a keretbe,ezért nem szabad szidni a másikat,valaki tehetősebb,valaki kevésbé,viszont úgy gondolom,hogy itt Magyarországon leszívják a pénztárcádat,külföldön meg olcsóbban hozzájutsz dolgokhoz.Engedhetnének a játékok,a PC-és hardverek,és a konzolok árából is,és meglátnák,hogy mindjárt kelendőbbek lennének a dolgok,sokkal jobban fogynának.

horus
2011-02-09, 13:41
Nem igen kéne szidni a másikat egy konzol miatt annyira komolyan veszi ezt az X vs.PS dolgot pedig csak 2 konzolról van szó 2 hülye játékról, na de m1 vki komolyan veszi vki még komolyabban gondolom Robbie is az a kis kocka gyerek lehet akinek mindene a konzol meg a játék -.- .....

Robbie
2011-02-09, 15:19
jaaaj horus istenem inkább ne írtál volna vissza nem néznélek ennyire hülyének!
1. Engem mit érdekel hogy olcsóbban jutsz hozzá egy játékhoz semmilyen hozzászólásomban nem utaltam arra hogy szegény én drágán jutnék hozzá, másik hogy én már alapból máshogy jutok hozzá a játékokhoz szal nekem már nem pénz..
2. egy játék vásárlásánál nem csak az év befolyásolja az árát, de én ezt úgy gondolom mindenki számára egyértelmű ezek szerint nem.

3.Itt pampogsz szó szerint röhejesen hogy nem kéne szidni a másikat amikor full totál azt csinálod, önmagad hazudtolod meg!!
Alapból nem írtam volna lúzert ha nem kezdtél volna el személyeskedni.

"tipikus PSfanboy"
"robbie is az a kis kocka gyerek lehet akinek mindene a konzol meg a játék -.- "
Talán nem kéne oly annyira baromságokat írnod el kéne olvasni még 2x és nem lenne ilyen konfliktus.
Azt se tudod hogy vásárolok vagy mit vásárolok és osztod az észt!
Itt gyerekezel le bárkit amikor még totál tojás héj van a ****eden te hol élsz? komolyan mondom? Szálljál csak le a földre te gyerek!
Mint az oviban komolyan mondom psfanboy,psfanboy.....
Nem vagyok na bumm ha az lennék se szégyellném csak ha hülyeséget írsz és ha már más másként vélekedik áááh tipikus fanboy nahát okos vagy ezek szerint mondhatom !
Én ezzel itt be is fejeztem és a vitát le is zártam továbbiakban nem kívánok részt venni.

horus
2011-02-09, 15:38
Sztema PSFanboy nem annyira sértő Fanboy - Vki rajong vmiért nem azért irtam nem sérteni akartam.....Am miért mondtam volna baromságot én azt mondtam hogy 75ért is drága te meg elkezdtel lúzerezni ...Sztem drág..... látszik te mégis szégyenled minden 1es alkalommal ha szóba jön az Xbox te már ott is vagy és cáfolsz meg mondod hogy a PS jobb....na de m1 Nem érdekelsz.....

Robbie
2011-02-09, 15:43
Egy játék újonnan 10-12 ezer körül forog és ezért mondtam hogy 7500 Ft.ért olcsó mert mi más lenne -4500.
Még szép hogy cáfolok ha nem úgy mondod ahogy van ne vezessük már a másikat félre.

Kacsa
2011-02-09, 17:20
Robbie egykor mondtad, hogy egy csomó játkot tudnál nekem mondani, ami tetszene. :) na melyek azok? (amik persze vannak boxra, vagy gyengék a PC-követelmények)

horus
2011-02-10, 15:25
Aki szereti a Mass Effect játékokat az Irja alá e következő peticiót...A petició azért indult mert nem akarják leforditani az ME3-mat és lehet hogy ezzel a peticióval elérjük, hogy leforditsák a játékot magyarra, csehre és szlovákra :) Ha nem szereted a játékot és tetszett a következő videó már csak azért is ird alá
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XYqKtUUr-Ws

Robbie
2011-02-10, 16:19
+Enslaved
Assasins Creed II
Assasins Creed brotherhood
Dead Rising 1-2
Resident Evil 5
+Silent hill homecoming
+Batman: AA
Devil May Cry 4
WET(demo tetszett egy ideig után nem XD)
+Dead Space
Prince of Persia 2008
+Prince of Persia: FS

Ahol + van azt most tervezem bepótolni :D

Hanna
2011-02-10, 16:57
Szerintem a PC=Konzollal egyik kutya másik eb. Nekem van itthon PCm és Ps2.
Lehet hogy a pcére olcsóbbak a játékok de szívatósabb mivel kb 3évente vagy 2 évente mindig kell venni valamit bele! Minél jobb 1 játék annál táposabb cucc kel. Konzol méregdrága az első megvétel a játékok is drágák viszont az én ps2m még a legelső szériás a "vastag" amióta kijött nem romlott el! Pedig őt jobban nyúztam mint a pct!Tehát rá nem költöttem semmit makx 1szer vagy 2szer tisztítani vittem ami kb 10ezer volt meg memokarit szoktam de a régieknek sincs semmi bajuk meg talán joystickot veszek ennyi.
Ugyan az mind a kettő felesleges taglalni.

MissCroftable
2011-02-10, 17:07
Ez az örök konfliktus :), mint a biciklis meg az autós. Soha nem lesz megoldás.:)
Nagy dráma tud még lenni a warez, nem warez.:) Nekem mondjuk mindegy, van pc-m is, xb-om is, 2 ps-em is, eredeti játékom is, írott játékom is, letöltött játékom is. Úgyhogy én mindenki mellett állok.:cool::D

Kacsa
2011-02-10, 18:38
én is.:)
ez nagyon nagypofájúság lett volna: régen én is Pc-s voltam. vegyük pl. a TRU DLC-ket. nagyon nagy kicseszésnek vettem, hogy csak a boxosok kapták meg őket. amikor lett boxom, és az LS-t le is töltöttem, hű de jó meg minden volt, de még akkor is azt mondtam, hogy kicseszés. (sőt, akkor már még nagyobbnak véltem)
Nem felejtettem el, hogy honnan jöttem, az biztos.:D
(Nem mintha oyan rossz helyről. a PCnek is, és bizony a konzolnak is megvan a saját kis előnye, mind1ik másmiért jó);)

horus
2011-02-10, 18:52
Én meg már hülyeségnek tartom azt hogy a konzolt a PC-hez hasonlitotsák....A konzolt a játékra, játszásra találták ki mig a PC 1álatlán nem arra való én annak örülnék ha PC-re 1etlen játék sem jönne már és nem lennének bukott játékok....A játékok sokkan jobban kilennének dolgozva és sokkal jobbak lennének nem csak a grafikájuk lenne hanem lenne egy kis izgalom meg játékélmény is...

Kacsa
2011-02-10, 18:55
:eek:
én már csak azért is szeretem a PC-s játékokat, mert nekem egy időben CSAK az volt, és emlékszem, mennyire útáltam azokat, akik exkluzivitásban részesültek.
most magamat útáljam? kösz, inkább.... nem. én emékszek, hogy honnan jöttem.

Hanna
2011-02-10, 19:29
Azért kivi vagyok ki milyen játékokkal játszik?:)

Én :D Guild Wars,The Last Remnant,Bloodrayne,Chaos Legion,Resident Evil, Tekken,Devil My Cry,Tomb Raider, Final Fantasy,Left 4 Dead, S.T.A.L.K.E.R., Metal Gear Solid, Sims 2, Onimusha, Samurai Warriors, Dynasty Warriors, God of War, stb..

horus
2011-02-10, 19:40
NFS, Resi, TR, COD, GTA, Mass Effect, Prince of Persia, kb ennyi

Ting
2011-02-10, 20:03
Tomb Raider, Resident Evil, Prince of Persia, Mirror's Edge, True Crime, Left 4 Dead, Portal, Serious Sam, Duke Nukem, Aliens vs. Predator, Assassin's Creed, mostanában Mass Effect, Devil May Cry, Splinter Cell, Bloodrayne, Gears Of War, és van még. :)

Robbie
2011-02-10, 20:11
Jelenleg Assassin's Creed Brotherhood,Naughty bear-el játszom :D

Kacsa
2011-02-10, 20:30
örök kedvenceim, fontossági sorrendben: Tomb Raider, Mirror's Edge, HYDROPHOBIA, Resident Evil. És néha-néha Sims. De nagyon néha.:)

MissCroftable
2011-02-11, 10:07
Tomb Raider, Resident Evil, Prince of Persia,Call of Duty, Need for Speed, Medal of Honor, Wet, ennyi jut hirtelen az eszembe.

horus
2011-02-13, 16:16
Ki láttam már az új Final Fantasy XIII-2 trailerét?
Annyira jó :jumper:

Kacsa
2011-02-13, 16:21
én láttam most... de nem az én stílusom.

Hanna
2011-02-13, 22:09
Final Fantasy XIII-2 má 1 hete láttam :jumper:
Nekem az új nem jön be :confused: ff8 oszt ágyő azt még mindig nem vittem végig :D Nincs erőm cmadárkát tenyészteni:rolleyes:

horus
2011-02-13, 22:13
Én is kb 1 hete hogy láttam :p csak elfelejtettem ide irni róla :o:p:D nekem nagyon bejön ez a trailer meg az FFXIII játék is nagyon bejön...tetszik pedig nem nagyon szeretem az RPG-t (bár a Mass Effect 2 is nagyon tetszett meg a Fallout3 sem olyan rossz pedig ezek is RPG játékok :D)

Robbie
2011-02-14, 17:46
Kacsa mi lesz velünk?:(:(:(:(:(

Megakadt a Mirror's Edge 2 fejlesztése
2009 decemberében a svéd csapat örömmel erősítette meg a folytatás készültét, a közelmúltig minden rendben is haladt a projekttel. Új irányokat találtak az innovatív előd folytatásának lefektetésénél, így az meg is érdemelte a második részt. A Press2Play szerint nem véletlen, hogy eddig még nem mutatták be a játék jelenlegi verzióját.

Jelen állás szerint a fejlesztési munkálatok megakadtak, a DICE bármilyen patinás cég, munkaerőforrásai nem kiapadhatatlanok, a Mirrors Edge 2-ben résztvevő összes érintett már átköltözött egy másik projektre. Lehet, hogy mindez visszavonhatatlan? Végleg lemondhatunk arról, hogy Faith valaha új erőre kapva visszatér? Az elődben felvetett ötletek bár jók voltak, némileg behatárolták a játék egészét, kidolgozatlannak tűntek, ám ha a második részben mindezeket tökéletesítik a studiónál, akkor hatalmas sikerre számíthatnak.

Egyetlen életképes okot tudnánk megjelölni a Mirrors Edge 2 kényszerpihenőjeként, ez pedig a Battlefield 3.
http://gamekapocs.hu/hir/21927/megakadt_a_mirror_s_edge_2_fejlesztese

horus
2011-02-14, 18:21
Olyan jó ez a B3, annyira jól néz ki^^ mostanság úgy sincs egy normális FPS....ME egy rakás sz"r, jól tették hogy abba hadjták, igy a B3-ra összpontosul a munka ^^
:)

Michele
2011-02-14, 19:03
ME egy rakás sz"r, jól tették hogy abba hadjták, igy a B3-ra összpontosul a munka ^^
:)

Nem igazodhat mindenki a te ízlésedhez. Valakinek meg pont az ME a kedvenc. Na és? De így kijelenteni, hogy sz*r...

horus
2011-02-14, 19:12
persze,hogy nem.....mindenkinek más az izlese én csak mondtam 1 véleményt nekem nem tetszik ennyi, senkinek nem mondtam hogy igazodjon hozzám :nut:

Michele
2011-02-14, 19:25
Pedig néhány korábbi megnyilvánulásodból már erre következtettem - csak nem akartam beleszólni. De végülis az a jó, ha tévedek. Igaz-e? :D

Kacsa
2011-02-14, 20:30
:mad::mad:
ne szakadjon meg!!! :mad:
Robbie hát biztos nem pusztulok bele, de nagyon fogom sajnálni. (és ez nem kifejezés)
az ME egy olyan játék, amit nem lehet találni még egyet, de még olcsó koppintások sincsenek róla, és ez bizony azt bizonyítja, hogy EGYEDI és UTÁNOZHATATLAN, meg se próbálják lemásolni. háborús-lövöldözős-autós játékokból van elég :x
AKkkor inkább csak PS3-ra és PC-re jelenjen meg, de legalább csinálják meg! :mad::mad:
trfan.... hát nem az... és most kénytelen leszek a számomra legutálatosabb smileyt használni::p

horus
2011-02-14, 20:31
am Kacsa az ME2-ből már van egy demó szal lehet hogy majd kifog szivárogni

Petya a Lara Fan
2011-02-14, 23:43
Hát igen,a DICE gőzerővel dolgozik,az általam rakás fosnak nyilvánított BF 3-mon,ami,megjegyzem,állítólag nem biztos hogy megjelenik konzolon.
Azt nyilatkozták,hogy már nem foglalkoznak DirectX 9-el,és XP-vel,csakis Dx 10-11-re és Win7-re fejlesztenek. (Grafika mániás barmok) (És az okosok szerint a konzolok egy módosított Dx 9-et futtatnak,szóval a konzolok max. egy butított graf-ú verziót kapnak.) És a hülye DICE ezért nem fog jó Fps-t csinálni soha,mert rámennek a grafra,a gameplay meg egy rakás fos.Ezért győz a CoD széria,mivel nem extra grafikás,mégis kiegyensúlyozott,pörgős,izgalmas játék.
Szóval gratula DICE!

Petya a Lara Fan
2011-02-14, 23:48
Amúgy hétvégén kiszivárgott a Crysis 2,így a Crytek igencsak fogja a fejét,és csak remélik,hogy menni fognak az eladások.A kiszivárgott verzió egy tesztereknek szánt verzió,benne az összes pályával,elviekben multiplayer lehetőséggel is,viszont még tele buggal,Dx11 nélkül,de az egész játék ettől függetlenül végigjátszható.
A játék megjelenése előtt demo is várható,Dx11 lehetőséggel,a játék 2011. 03. 22.-én jelenik meg,azaz Március 22.-én.

Robbie
2011-02-15, 09:24
Amúgy hétvégén kiszivárgott a Crysis 2,így a Crytek igencsak fogja a fejét,és csak remélik,hogy menni fognak az eladások.A kiszivárgott verzió egy tesztereknek szánt verzió,benne az összes pályával,elviekben multiplayer lehetőséggel is,viszont még tele buggal,Dx11 nélkül,de az egész játék ettől függetlenül végigjátszható.
A játék megjelenése előtt demo is várható,Dx11 lehetőséggel,a játék 2011. 03. 22.-én jelenik meg,azaz Március 22.-én.
Hát ez szívás de szerintem aki rajongója az úgy is megveszi majd vagy letölti és utána megveszi de még mindig ott vannak a konzolos bevétek akkor.
De érdekes hogy a Killzone 3at is kilopták 1 héttel a megjelenés előtt mííí véletlen... xD
Ami 40 GB O_O

horus
2011-02-15, 11:10
Hát igen,a DICE gőzerővel dolgozik,az általam rakás fosnak nyilvánított BF 3-mon,ami,megjegyzem,állítólag nem biztos hogy megjelenik konzolon.
Azt nyilatkozták,hogy már nem foglalkoznak DirectX 9-el,és XP-vel,csakis Dx 10-11-re és Win7-re fejlesztenek. (Grafika mániás barmok) (És az okosok szerint a konzolok egy módosított Dx 9-et futtatnak,szóval a konzolok max. egy butított graf-ú verziót kapnak.) És a hülye DICE ezért nem fog jó Fps-t csinálni soha,mert rámennek a grafra,a gameplay meg egy rakás fos.Ezért győz a CoD széria,mivel nem extra grafikás,mégis kiegyensúlyozott,pörgős,izgalmas játék.
Szóval gratula DICE!

Pedig a B:BC nagyon jó meg a BC2 is sztem jobb mint a COD....Hivatalosan megvan erősitve hogy jön PS3, MS Win és Xbox360-ra...COD-ot elrontották, osztálytársamnál játszottam a Black Ops-szal hát nekem nem tetszik, de az igaz hogy az MW 1-2-őt nem előzheti meg semmilyen FPS sem :jumper:

Kacsa
2011-02-15, 13:43
am Kacsa az ME2-ből már van egy demó szal lehet hogy majd kifog szivárogni
trfan te miről beszélsz? O.O:eek:

Petya a Lara Fan
2011-02-15, 13:51
Nekem meg van a BC2,de egy fos a CoD-hoz képest,míg a CoD-ban vannak Kupák,Lan kupák,addig a BC-ben csak lóf... fun szerverek vannak. De hát ez sajátos vélemény.

Robbie
2011-02-15, 13:52
Na akkor én meg azt mondom hogy a Medal of Honor a legjobb :jumper:

horus
2011-02-15, 14:31
trfan te miről beszélsz? O.O:eek:
Van egy "belső használatra" készült demó és sztem csak idő kérdése hogy mikor szivárog ki :)

Az új MoH se rossz, de COD:BO-nak nincs meg az a hangulata mint az MW-nek vagy a BC-nek....

Kacsa
2011-02-15, 14:42
Van egy "belső használatra" készült demó és sztem csak idő kérdése hogy mikor szivárog ki :)

ha nagyon szűklátókörű lennék, akkor most akarnám a kiszivárgást. de úgy biztos gyengék lennének az eladások.:D

horus
2011-02-15, 15:46
:eek:Milyen eladások ?! Nem adják el hanem 1x egy szép napom a neten fog megjelenni és lelehet majd tölteni...(nem hivatalosan szal olyan mint a warez majd vki ellopja)

Kacsa
2011-02-15, 16:30
jogos, rosszul értelmeztem a demó fogalmát:clown:
hirtelen azt hittem, az egész játékot rakják a netre:jumper:

Petya a Lara Fan
2011-02-15, 17:01
Na akkor én meg azt mondom hogy a Medal of Honor a legjobb :jumper:

Ú arról én akkor semmit se mondok (mert negatív kritika lenne),de maradjunk annyiban,hogy ízlések,és pofonok. :D
A BO multi hangulata jó,a single se lett olyan pusztulat mint a WaW-é,de a MW sorozat single-jeit nem veri. Mondjuk a zombie-zás nem rossz BO-ban. :jumper:

Kacsa
2011-02-15, 19:47
én meg megint rákaptam a Sims 3-ra. olyan jó házat építettem ma, holnap berendezem.:o egyébként én nem gyakran építek házakat, de most pont elköltözött a gyereke, mert felnőtt lett. (pontosabban fiatal felnőtt):D
kicsit fájt a szívem, hogy otthagytam az apját meg az anyját, hogy innentől kezdve saját maguk boldoguljanak (az AI-jük segítségével) , dehát legyen az a vigasz, hogy megmuattam nekik, mit hogyan kell csinálni.:clown: (a szó legszorosabb értelmében)
most elkezdem újból, mint annak idején az anyjával meg az apjával, de itt jóval másabb minden már.(szép magyar mondat xDDD) (kezdve azzal, hogy egy hárommázsás nővel vagyok mostan xD... de azért kedves teremtés.:))
és tudós vagyok, számítógépzseni jellemvonással (amit nem én választottam, hanem RANDOM módon kaptam, mert szarul tanultam :D) , a nő meg egyszerűen jó, de kicsit mogorva. de sztem meglesznek. (pláne, hogy itt nincs olyan, hogy elválok, mert nem szeretlek.) itt az van, amit én akarok:naughty:

Robbie
2011-02-15, 20:01
Jaaj ne mond én is hébe hóba Sims 3azok mostanába :D
Természetesen Lara Croft, és további 2 fiatal ember életét alakítgatom :D

Kacsa
2011-02-15, 20:18
:D te is?:) az jó.;)
engem nagyon el tud szórakoztatni. PC-n vagy PS3-mon nyomod? :D

Robbie
2011-02-15, 20:24
Ősrégi lepukkadt gépem van szóval PSen de Sims csakis PC-n jó :D:D
majd áprilistól pc-n nyomom :D
De én rájöttem arra hogy építeni szeretek mindig felépítem a házat megunom újat építek egy új simcitynek is örülnék régi szép simcity 4 emlékek :):)

horus
2011-02-15, 21:11
Jajj régen én is mindig Sims2-őztem, régi szép idők....Sims3-ban csak az nem tetszik hogy csak 1 családdal játszhatszz....Szerintetek melyik jobb a 2 vagy a 3? Nekem a 2 jobban tetszik főleg a kiegészitőkkel :)

Robbie
2011-02-15, 21:13
2. egyértelmű de az 1. lesz mindig is a kedvenc :D :cool:

Kacsa
2011-02-16, 15:20
dehogy csak 1 családdal lehet lenni, trfan. a Városzerkesztőbe kilépsz, és bal oldalt ott az Aktív Háuztatrtás Váltása gomb. túl lassú? hát, kérlek szépen, ennyi ára azért csak lehet annak, hogy: a Sims 2-ben velem megesett, hogy született egy gyerek. a gyerek felnőtt, meg is halt. és erre a szülei ugyanakkora korban maradtak, mint a gyerek születésekor. hát nem röhej?

horus
2011-02-16, 15:43
:eek: Ezt nem is tudtam :o

Kacsa
2011-02-18, 15:49
Oh my God.... a Resi4 Professional módon egy rÉéÉéÉmÁlOm:mad:
ez aztán a nehéz játék.... amit k'rvára nem bánok! régen játszottam ilyen jót, ilyen idegesen, iylen hajtépősen, és ilyen izgatottan! :D

Bexika
2011-02-18, 16:05
jah, hát igen... apának is meggyűlt vele a baja... x'D

Robbie
2011-02-18, 22:37
Ismét ME fejlemények!!
http://www.escapistmagazine.com/news/view/107834-Mirrors-Edge-Sequel-May-Still-Be-Running

Kacsa
2011-02-19, 08:37
:) köszönöm, Istenem:clown:

Robbie
2011-02-20, 17:27
Végeztem az Enslaved Odyssey to the West című játékkal és csak ajánlani tudom, sajna nem egy nagy játék (1-2 délutános) de nagyon pörgős és szimpatikusak a karakterek de nem utolsó sorban gyönyörű O_O eszméletlen színek,effektek és animációk. TPS rajongóknak szerintem kötelező darab!
OG4oLZR3Qx8

horus
2011-02-21, 21:24
Most fedeztem fel egy jónak igérkező survivor-horror játékot, melynek cime Dead Island.Az alapstory - Egy szigeten rekedtünk és túlkell élnünk a hirtelen jött zombiapokalipszist.

Több karakter közül választhatunk a végigjátsztás céljára, egy Xian Mei nevű recepciós, egy Logan névre keresztelt szörfös, Sam B nevű rapper és Purna emberkéinkből választhatunk.A játékot már 2007-ben bejelentették aztán jött egy trailer amely abban a hitben tartotta a játékosokat hogy még 2008-ban kijön.Aztán csak pletyka szintű infók jöttek és mindenki úgy tartotta a projekt a kukában végzi, de nem rég jött egy elképesztő trailer és a trailer megnézése után arra következtettem, hogy majd a a tralerben bemutatott karakternek nagyon jó lessz a storyja :)
lZqrG1bdGtg

Robbie
2011-02-21, 21:38
Tegnap láttam pont a játékot :D
Hiába játék de sajnálom a kislány :( ha megmenthetem benne nekem akkor ez KELL!!! XDXD :D éés nagyon jó 5let ez a karakter választósdi megdobja a játékidőt majd rendesen remélem!
Am hogy megjelenjen a YT vidi a link végét kell beilleszteni tehát ennél a videónál a "lZqrG1bdGtg"
de kijavítottam :D

Kacsa
2011-02-22, 13:13
aztak'rvahétszentségit:eek::eek::eek::eek::eek::ee k:
a Kacsa aszongya: olcsóóó Resiutánzat. a trailer után: :eek::eek::eek::eek:
milyen grafika!!!!! milyen jó törénete lehet!!!!!!!:eek::eek::eek:
csak az a kár., hogy max. a demójával gamelhetek sztem. :o

horus
2011-02-22, 13:28
Kösz Robbie.Most már tudom hogy kell ide linkelni YT vidiket.Én is sajnálom a kislányt a játékokban pont az ilyen "drámai" storykat szeretem
Kacsa : Nem hiszem hogy Resi utánzat lessz...A Resi olyan darkosabb olyan horrorosabb hangulata van....Miért nem játszhatsz a full verzióval ? Jön Xbox 360-ra is :)

Kacsa
2011-02-22, 13:52
mert akkor inkább Resi5:D meg most eleve elfogyott a pénzem.:rolleyes:
igaz, egy Kinect majdnem kijönne belőle, de egy nem-TR játékot most sztem nem fogok venni. de ki tudja?:)
(és a Kinectet CSAK péladképpen hoztam föl. nem fogom megvenni. erre a legkisebb az esély. akkor inkább Dead Island és Resi5 egyszerre:clown:)

horus
2011-02-22, 15:16
A Kinect rengeteg pénz abból még újonan is kijön egy Resi5 Gold egy TR játék meg ha kijön a Dead Island még az is kijönne belőle....Ha meg használtan akkor még egy csomó játék kijönne belőle....

Kacsa
2011-02-22, 16:26
halljátok megnéztem a Reversed változatot is
http://www.youtube.com/watch?v=1BoIqVn-qB4.
na akkor jöttem rá igazán, hogy mi is van.
nem is kicsit szomorodtam el. kicsit hülyén fog hangzani de... azon szomorodtam el, hogy egy olyan kislány hal meg, akinek a pólóján olyan nagyon reális, tipikus való világi embléma van. szörfölős, nagyfejű, Hello Kitty-szerű. ettől annyira valóságosnak tűnik... mintha film lenne.
ez most nagyon megérintett. vajon mi lett a sorsuk? a lánynak annyi. az anyját is megharapták (leteperték a földre, sztem esélye sem volt). az apjának meg az ablak maradt - szal ő is meghalt? vagy átjutott a tömegen valahogy?

Robbie
2011-02-22, 16:38
Remek most még jobban sajnálom :(:(:(
Eredeti trailer zenéje is nagyot dob a dolgon:)

Kacsa
2011-02-22, 16:41
oké gyerekek már ott tartok hogy folyamatosan nézem... és már az empátia nem tudom milyen magas fokán tartok. be kell szereznem ezt a játékot. majd nyáron. talán. nem is talán. muszáj. nagyon megtetszett.
ezzel a zenével szomorúbb... de valahogy a másik zene illik a megfordított képsorohoz.

horus
2011-02-22, 16:44
Az majd kiderül :D Én pont most néztem meg azt a változatot, annyira várom már csak jönne már ki olyan jó lessz a trailer is fantasztikus a screenshotok nagyon jók és 4 év fejlesztés után csak nem lessz rossz:jumper:
Úgy látszik az idei évben nagyon jó játékok jönnek Batman Arkham City, L.A Noire, Tomb Raider, Dead Island, Mass Effect 3, Need For Speed Shift 2, Call of Duty Modern Warfare 3, Resident Evil 6 és az általam várva várt Call of Juarez 3 az egyik legjobb FPS bejelentése jött nem rég a Call of Juarez The Cartel melyből még csak pár screenshot van, de már is beleszerettem

Kacsa
2011-02-22, 16:46
OMG lőjetek fejbe:eek:
TR9????
ez, Dead Island, ami bejön???
Resi6??? az meg milyen?!?!?!:eek:

horus
2011-02-22, 16:52
Resi6-ról még nincs hivatalos infó illetve van mert Wesker szinkronhangja egy interview-ban elárulta, hogy a Resi6 már fejlesztés allatt áll és a szavaiból azt is kivehettük, lehet hogy Wesker is visszatér.....Bár nincs hivatalos megjelenési dátum sztem a TR még ez éven megérkezik hozzánk...Dead Island - most már egy csomó Screen kiadnak meg már van trailerünk is egy pár igy gondolom nincs messze a megjelenés

Bexika
2011-02-22, 17:16
hűha, újra rákattantam a Heroes V-re :D
tényleg, van itt valaki aki tudja mi az a M.a.g.u.s. ? : D

Kacsa
2011-02-22, 17:50
Marha
Alfa
Gógyi
Unalmas
Sisak
én tudom!:D

horus
2011-02-22, 19:05
sOETXeARENo&
Ezzel a zenével még jobb :D

Kacsa
2011-02-22, 19:13
nekem ezzel a zenével tetszik a legjobban.
1BoIqVn-qB4

horus
2011-02-22, 20:17
Jó ez mind 1ikkel :D 1szerüen fantasztikus ez a trailer :jumper: Az eredeti meg nagyon illik hozzá igazából az a legjobb :p

Kacsa
2011-02-22, 20:27
úgy van. hihetelen jó. most már rájöttem egyébként az egészre.
sztem ez a háromtagú család csak egy példa. nem lesznek benne majd a játékban, csak a trailerben szerepelnek. az anyát is megharapták, a lányt is, az apának sincs sok esélye. :(
nem tud valaki egy olyan játékot, amiben van érzelem is, de horroros-véres? (Resin kívül) én ilyet szeretnék. csak a vége ne happyend legyen. mert az nem bírom.

Robbie
2011-02-22, 21:05
nem tud valaki egy olyan játékot, amiben van érzelem is, de horroros-véres? (Resin kívül) én ilyet szeretnék. csak a vége ne happyend legyen. mert az nem bírom.
Talán a Silent Hill Homecoming most pont azzal nyomom van benne érzelem :D
Egyébként én is szívesen látnék még példákat ami nagyon szép vagy nagyon szomorú játék befejezéssel ér véget :D

horus
2011-02-22, 21:15
Resi nem is érzelmes csak az 5 ben van egy kis érzelgőség a Jill boss után.....meg játszottam már az összes számos résszel, de mind happy end:clown:
Nekem is kellenek olyanok....Silent Hill nem tudom beszerezni sehonnan :angry: újonan meg nem akarom meg venni mert drága :mad:
Mi lessz velünk Kacsa ? A Resi6 csak ShitStation 3-ra akar jönni :(
Régebben a MS próbálta átcsábitani a Resit Xbox 360-ra exkluzivként, most meg 1 pletyka szerint a Sony próbálkozik :angry: A fene vinné el a Sony meg a PS-t :mad:

Robbie
2011-02-23, 07:30
Resi nem is érzelmes csak az 5 ben van egy kis érzelgőség a Jill boss után.....meg játszottam már az összes számos résszel, de mind happy end:clown:
Nekem is kellenek olyanok....Silent Hill nem tudom beszerezni sehonnan :angry: újonan meg nem akarom meg venni mert drága :mad:
Mi lessz velünk Kacsa ? A Resi6 csak ShitStation 3-ra akar jönni :(
Régebben a MS próbálta átcsábitani a Resit Xbox 360-ra exkluzivként, most meg 1 pletyka szerint a Sony próbálkozik :angry: A fene vinné el a Sony meg a PS-t :mad:

Tuti kamu....
Mind2 nagy gépre muszály kiadniuk mert ha csak ShitBoxon(ezt muszály volt :D) lenne japánban nemnagyon hozzna pénz ha meg csak PSen akkor amcsiba nemhozzna be elegendő pénzt....:D(szerintem)
Én személy szerint nem mondom hogy nem örülnéééék dee üzleti szempontból nem lenne jó, kivéve ha nem közvetlen folytatás mint resi6 hanem mint a PS2-n valmelyik rész XD
Vaaagy aztis eltudom képzelni hogy PS2 átirat jönne vagy WII átírat move-ra.(mint a Dead Spacenél)
Van linked ? :)

horus
2011-02-23, 13:35
Hát végül is a Capcom szorosabb kapcsolatban áll a MS-tal mint a Sonyval mindig is jobban szerette az Xboxot (Dead Rising, Lost Planet, RE5 DLC-i stb.)
Meg amit elmondtál te is azt a Capcom egyik embere is elmondta még régebben....Meg most jobban utána olvasva ha exkluziv is lessz akkor is csak ideiglenesen egy vagy egy félév után jön a többi platformra is
Link - http://www.justpushstart.com/2011/02/20/rumor-ps3-timed-exclusive-for-resident-evil-6/

Kacsa
2011-02-23, 14:15
Mi lessz velünk Kacsa ? A Resi6 csak ShitStation 3-ra akar jönni

nem tudom... de én nem kezdeném szidni a PlayStationt 3.mat. Se az Xbox 360-at.
Mert már k'rvára elegem van a konzol várból.
Vészmadáááárrr vagyok tudom, de akkor is...

Michele
2011-02-23, 14:35
Szerintem is abba lehetne már hagyni az állandó provokálást, mert valaki úgyis bekapja a csalit, aztán meg megy a sz*rdobálás oda-vissza. Aminek ugye semmi értelme.

Kacsa
2011-02-23, 14:50
alig, h hazaértem, elkezdtem nézni a Dead island trailerét:rolleyes:
tegnap letöltöttem a gépre és azóta folyamatosan nézem, minden kis részletet megfigyelve. annyira fantasztikus.... bár nekem nem is maga a túlélő-játék tetszik annyira, csak ez a videó... nem is a videó. a család. annyira meginspirált ez a három ember...:( már ki is találtam egy történetet hozzájuk.
nekem az a rész tetszik a legjobban, amikor a kislány leesik. (tudooom, tudoom, barbárságnak tűnik..) de nagyon jól megcsinálták azt a jelenetet. az a legdrámaibb. nem is tudom Kacsa, talán azért olyan drámai, mert meghal egy kislány >_<

horus
2011-02-23, 16:51
Nekem muszály beszereznem a Marvel vs Capcom 3 játékot.Most láttam olyan jó :jumper:
tvVTn2zafyA

Ting
2011-02-23, 17:59
A Dead Island trailert én is láttam, YouTubeon találtam olyan verziót, amiben rendesen mennek az események, nem visszafelé, sok mindent megmagyaráz. Amúgy tényleg zseniális, rég volt már ilyen kreatív trailer.

Kacsa
2011-02-23, 19:50
éne lőször azt néztem amit ide linkelt valamelyikőtök, és totál zavarodott voltam, így rákerestem TeCsövön (LOL:D) a kronológiai verzióra. Na akkor jöttem rá és szomorodtam el. Amúgy én se láttam még ilyen érzelmes, kreatív, és egyben haszonleső, elcsábító trailert. Asszem érték is olyan kritikák, hogy egy kislány halálával kezdődik (vagy végződik, ugye a verzió szerint), és ez sokak szemében (azokéban akikben van egy csöppnyi emberség) nagy sajnálatot kelt. És így nagy kíváncsiságot. Éééééés így nagy sikert is. ÉÉÉÉÉÉS ha így folytatják, és a játék is király, akkor hhaaaaaaaAAAtalmas hasznot:thumb::yahoo:

Ting
2011-02-24, 18:39
Nos, nekem eladható szinte minden zombis cucc. :) (Dead Rising, Left 4 Dead, stb.)

horus
2011-02-24, 20:21
G6_R5S_TUjc
Megajándékozna vki egy Nitendo 3DS-szel ? :D

Robbie
2011-02-24, 20:48
Kajak egy hónap múlva jelenik meg a 3DS :D bááárcsak lenne pénzem...:D
Na bezzeg ilyenkor nem kockaság a hordozható konzol... :D:D
Am szerintem a Revalations lesz majd a nagy!!

horus
2011-02-24, 20:58
Jaja a Rev jobb lessz abban benne lessz Jill is ^^
De hogy nem csak az a baj hogyha minden Resi játékot ki akarunk játszani akkor muszály hogy legyen minden fajta konzolunk, a capcomnak nagy szokása minden új platformra exkluzivan kiadnia egy Resit ˇˇ

Robbie
2011-02-24, 21:04
Hát végül is a nintendo nagyon puszipajtása a Resi sorozatnak, így várható volt.
Reméljük lesz egy 3DS emu! :naughty:

Petya a Lara Fan
2011-02-25, 14:48
Resident Evil: Racoon City - teljesen új karakterekkel:

http://gamepod.hu/hir/resident_evil_racoon_city_teljesen_uj_karakterekke .html

Kacsa
2011-02-25, 14:50
Főleg, hogy az RaCCoon City. Csak hogy annyira kukacoskodó legyek :rolleyes:
(Nem néked, Petya, hanem az odlalnak)

Petya a Lara Fan
2011-02-25, 16:04
:D Engem igazából nem izgat a dolog,csak tudom hogy vannak itt néhányan akik szeretik ezt a játékot,aztán gondoltam belinkelem. :D

OSZRichard
2011-02-25, 16:09
Hát lenne egy problémám. Szeretném megvenni a GTA 3-at de van esélyem megkapni valamilyen boltban és ha igen milyenben tudom, hogy régi de nekem ez az első igazi kedvencem.

Ting
2011-02-25, 16:24
Grand Theft Auto Trilogy néven kiadta a The Gamemania 2500 FT-ért (GTA 1, 2, 3), a Media Marktban, az 576-ban és minden ilyen boltban megtalálhatod. :)

horus
2011-02-25, 17:06
Nem értem hogy a SOCOM hogy fejleszthet játékot ?! am én úgy érzem ez nem lessz olyan jó játék egy másik fejlesztő már nem nagyon tudja úgy megcsinálni a játékot mint az eredeti nem is kell olyan messzire mennünk, hisz a CD sem tud egy normális TR-t csinálni :rolleyes:

OSZRichard
2011-02-26, 08:09
Grand Theft Auto Trilogy néven kiadta a The Gamemania 2500 FT-ért (GTA 1, 2, 3), a Media Marktban, az 576-ban és minden ilyen boltban megtalálhatod. :)

igen azt én is láttam de evvel csak annyi a probléma, hogy nekem nem kel az 1, és a 2

Kacsa
2011-02-26, 09:10
nem sikerül továbbjutni a Resi4 Pro módjában Bitores Mendeznél:mad:
az a (Petya, most figyelj, mert a Mafia 2-ből van:D) az a Fat Fuck mindig felnyársal. amikor már leszakadt a törzse, mert azt könnyen eelérem már, az a kis dög, ami a deszkákon ugrál, azaz deszkáról-deszkára folyton átszúrja Leont:mad:
a """" anyját:censored: pedig ez a harc nálam asszem 10 halállal megvolt elsőre, most 25-ödszörre halok meg:mad:
(amúgy valószínű hogy rosszul írtam a huszontötödeszörrét, de hirtelen nem jut esezmbe, hogy kell helyesen:o)
http://forum.valinor.com.br/picture.php?albumid=952&pictureid=9801
Megoldva xD csak egy rakétakilővő kellett. :jumper: Sindelly most olyan büszke lenne rám:(

Ting
2011-02-26, 11:42
igen azt én is láttam de evvel csak annyi a probléma, hogy nekem nem kel az 1, és a 2

Sajnos azok nélkül már szerintem csak Vaterán és ilyen helyeken tudod beszerezni.

Anikó
2011-02-26, 12:05
Én játszom az AlternatívA című játékkal, igaz point & clikk-es de nagyon tetszik, a jövőben játszódik, nehéz logikai feladványok vannak benne, most éppen egy kódot próbálok kitalálni. :angry:

horus
2011-02-27, 14:58
R5DL6jFXfhM
Olyan hangulatos ez a trailer

Ting
2011-02-27, 15:41
Ne is mond, én most a játékkal játszottam, valami elképesztően hangulatos. Minden kis döntésnek nagy a fontossága a történet végére.

horus
2011-02-27, 15:50
Én csak a demójával játszottam, de nagyon tetszett, sajna nem tudom beszerezni a full gamet http://i53.tinypic.com/npgrnt.gif

Ting
2011-02-27, 19:28
Igen, sajnos XBOX-on még nincs olyan jó árban, mint PC-n. Az első részt játszottad? Én azt egy bug miatt nem tudtam végigvinni, de már az első pár perce is jobb volt a másodiknak. :)

Petya a Lara Fan
2011-02-27, 20:07
nem sikerül továbbjutni a Resi4 Pro módjában Bitores Mendeznél:mad:
az a (Petya, most figyelj, mert a Mafia 2-ből van:D) az a Fat Fuck mindig felnyársal. amikor már leszakadt a törzse, mert azt könnyen eelérem már, az a

:D Gonosz kis idegesítő Fat Fuck lehet. :D

horus
2011-02-27, 20:21
Igen, sajnos XBOX-on még nincs olyan jó árban, mint PC-n. Az első részt játszottad? Én azt egy bug miatt nem tudtam végigvinni, de már az első pár perce is jobb volt a másodiknak. :)

Nem nincs fenn Live-on és a story se kapcsolódik nagyon a másodikéhoz szal nem érdekel :clown:

Ting
2011-02-28, 13:40
Igen, meg amúgy is, a második rész ezerszer jobb lett. :)

Amúgy valaki tudja, hogy hogyan tudnám beszerezni a Dead Rising 2: Case Zerot? Nincs fent magyar LIVE-on, ilyenkor milyen módszerhez kell folyamodni?

Kacsa
2011-02-28, 14:37
OMG hogy lehet magyar LIVE-ozni?:eek:
Nekem angolul van. Van magyar feliratos Xbox is? de innetől folytassuk a diskurzust a Konzolok topicban, mert offolááás:clown:

Robbie
2011-03-02, 20:23
O_O........... Azt hittem elo, na ilyennek kellene lennie mai korunk fpseinek (grafra)
EFj8blswNz0
pápá cod

Ting
2011-03-02, 20:44
O_O........... Azt hittem elo, na ilyennek kellene lennie mai korunk fpseinek (grafra)
EFj8blswNz0
pápá cod

Igen, és gondolj bele: ez még semmi a végleges változathoz képest. :)

horus
2011-03-02, 21:07
pápá cod
Mondtam én hogy ez jobb mint a cod :D.
Nekem is tetszik a grafika is meg a gameplay is, bár félek hogy ez is úgy lessz mint a legtöbb mai gém - brutál graf, gameplay 0 :o

Petya a Lara Fan
2011-03-02, 21:52
Hihihi inkább nem is mondok semmit mert megint veszekedés lenne belőle. :D
Csak pár érv ami a CoD mellett szól:
- A BF 3 csak PC-re készül,konzolra el is felejthetitek,vagy ha esetleg meggondolnák magukat a fejlesztők,akkor egy butított graf-al érkező verzió megy a konzolra.
- A játék futtatásához szükséges hardver ára nem piskóta,a CoD-hoz meg alig kell PC,így több ember játszik,és fog játszani CoD-al,mint a BF 3-mal.
-A játék nem fog futni Xp-én,mert minimum Directx 10 kell neki,azaz minimum Vista op. rendszert kell használni,és mint tudjuk,a Vista egy nagy fail volt. Nemrég volt egy kutatás,ahol azt nézték,hogy a magyar emberek milyen op rendszer használnak. Magyarország lakosságának 75 %-a Xp-t használ. Azaz a 75 % nem fog BF 3-mal játszani,ebből van pár hülye aki a játék miatt felrakja az ugyancsak fail Win 7-et,de ők sem nagy százalékban,míg az a 75 % nyugodtan fogja futtatni a következő CoD részt. Innen el is lehet dönteni melyik játék a népszerűbb. :)
- Ja és a szokásos dolog: Nice grafic,shit gameplay.
(Nem vitás,a játék grafikája gyönyörű (Bár a Crysis 2-é gyönyörűbb),de a szép grafika miatt a történet,a hangulat ratyi lesz,és így bukik el a game. A CoD visszafogja magát,a grafika nem ronda,de nem is Crysis 2 szépségű,de a játék története,hangulata tökéletes,és ez teszi a játékot jó játékká,nem a bámulatos graf. )

horus
2011-03-03, 13:35
B3 10000% hogy jön Xbox 360-ra és PS3-ra, konzol mindig erősebb mint a PC igy gyengébb semmiképen nem lessz....Réges rég elvan döntve hogy jön konzolra.....Konzolra majd tuti később jön mint PC-re a mozgásérzékelő miatt és majd jobban is ki lessz dolgozva a konzolos verzió mint a PC-s
COD-hoz annyit hogy ott pont a grafikára figyelnek jobban mint a gameplay-re a Black OPs is egy rakás sz*r...BC-nek mindig is jobb volt a storyja meg a hangulata......arra meg úgy is találnak megoldást hogy játszhassanak vele XP-n...A B nek is vannak rajongói ezek a fanok igy is úgy is kifogják játszani nem az fogja eldönteni hogy Xp-je vagy Vistája van, az igazi fan úgy is megfogja találni a módját hogy játszhasson vele....

Michele
2011-03-03, 13:37
Hát ez tényleg gyönyörű. :eek: A szívem fájdul bele néha, hogy én ilyet soha nem érhetek el, mert ugye Mo-on úgyse kapnék elég teret, meg... öh, na mindegy. :D
(Ezt csak általánosságban.) Másrészt viszont a jó játékélmény így még fele annyira sem garantált. Tudjuk jól, hogy ahol ennyire építenek a grafra és csak ezt reklámozzák, ott sz*rnak a többire, amitől tulajdonképpen játék a játék. Fuj.

Óóó, hogy miért érdeklődök pont ilyesmi iránt??! :vlol:

Kacsa
2011-03-03, 13:59
én nem vagyok a lövöldözős típus. szarom le őkeeet! DICE!!!! AZ ME2-T CSINÁJÁÁÁTOK!!!:wave:

Petya a Lara Fan
2011-03-03, 14:25
B3 10000% hogy jön Xbox 360-ra és PS3-ra, konzol mindig erősebb mint a PC igy gyengébb semmiképen nem lessz....Réges rég elvan döntve hogy jön konzolra.....Konzolra majd tuti később jön mint PC-re a mozgásérzékelő miatt és majd jobban is ki lessz dolgozva a konzolos verzió mint a PC-s
COD-hoz annyit hogy ott pont a grafikára figyelnek jobban mint a gameplay-re a Black OPs is egy rakás sz*r...BC-nek mindig is jobb volt a storyja meg a hangulata......arra meg úgy is találnak megoldást hogy játszhassanak vele XP-n...A B nek is vannak rajongói ezek a fanok igy is úgy is kifogják játszani nem az fogja eldönteni hogy Xp-je vagy Vistája van, az igazi fan úgy is megfogja találni a módját hogy játszhasson vele....

Jaj ne kezd ezt a hülyeséget,pár számítástechnikai embernek megmutatnám röhögnének,ezt tényleg nem bántásból,de gondold át amit írsz. :)
Erősebb mint a PC? Hehehe. xD Ezt hagyjuk is,nem ez a vita tárgya jelenleg.
1. Ha értenél egy icike picikét is a számítógépek világához,tudnád,hogy nem lehet a játékot,de még op rendszert sem megbuherálni úgy,hogy működjön Xp-én. A Frostbite 2 motor alapból Directx 11-re íródik,valamint Directx 10-el lesz futtatható,és ha tudnád,Xp-én csak és kizárólag Directx 9-van,semmivel,mondom,semmivel nem lehet megbuherálni azt,hogy a játék fusson.
Link,remélem elolvasod: http://gamepod.hu/hir/battlefield_3_win_xp_tamogatas_nelkul.html
A másik (Ezt sem én találtam ki,hanem a "nagyok" mondták) :
A ps3 és xbox egy módosított directx 9-et használ,ami valamivel szebb,mint az alap direcx 9 pc-én.Így ti butított változatot fogtok kapni konzolra,a fejlesztők minden erejükkel azon vannak,hogy a pc-ből hozzák ki a maximumot,nem a konzolból. Ezt twitteren nyilatkozták. Szóval nem egyszerű portolt szarfos játék lesz,hanem végre odafigyelnek a pc-sekre is. ( ".Konzolra majd tuti később jön mint PC-re a mozgásérzékelő miatt és majd jobban is ki lessz dolgozva a konzolos verzió mint a PC-s " :vlol: )
2. Ezen is jót röhögtem: "COD-hoz annyit hogy ott pont a grafikára figyelnek jobban mint a gameplay-re a Black OPs is egy rakás sz*r...BC-nek mindig is jobb volt a storyja meg a hangulata......"
Elárulom neked hogy a Battlefield-nek nagyon hosszú ideig nem volt sztorija,mert csak multiplayer játék volt,valamint még bot-ok ellen lehetett játszani offline. Sztorija soha nem volt. A Bad Company 1 volt az első BF játék,aminek volt sztorija,addig meg a CoD vitte a különböző díjjakat. (CoD 4 Game of the Year ugye)
Ha a Black Ops-ban a grafikára figyeltek volna jobban akkor nem ilyen lenne a grafikája. :D A sztorija a CoD BO-nak jó volt,bár kétségtelen,hogy az abszolút kedvencem,a Modern Warfare sztori módja viszi a prímet az Fps játékok műfajában. A multi a lényeg,amit ti,konzolosok nem tanultok meg. (Bocs Kacsa,ezt nem Neked szántam,meg Te gondolom amúgysem vagy az a multizós típus ;) ) Már jó ideje nem a sztoriról szól az egész,és elárulom neked,BF 3-ban,de még BF BC2-ben sem a sztori volt a lényeg,hanem a multiplayer. És ezt olyan emberektől hallottam,akik BF fanok,ezt saját maguk ismerték el. A másik,kicsit bújd a weboldalakat,és nézd meg,melyik játék a népszerűbb. :) A CoD-ban meg állandóan szervezik a multiplayer lan,és egyéb kupákat,valamint nem egy olyan klán létezik,akiket maga hardver gyártó cégek szponzorálnak,azért,hogy részt vegyenek CoD kupákon,versenyeken,és ilyen BF-ben nincs. A vérbeli multira vágyó játékos bizony CoD-al játszik.
És tényleg olvasd el,és gondold át,hogy mekkora marhaságokat írsz le. :) ;)
Nem bántásból,egyáltalán nem bántásból. ;)

Ui.: A BF grafika terén elbújhat a Crysis 2 mellett. ;)

Petya a Lara Fan
2011-03-03, 14:35
Jaj ezt még neked,konzolboy. :) (A lényeget kiemeltem)
Végre elkezdtek csöpögni a Battlefield 3 információk a világ BF oldalain, sőt mondhatjuk, hogy tele van az internet a BF3 al. A Game Infromer magazin pár leközölt egy cikket, melyben már pár ingame kép is látható, ezeket nézhetitek meg lentebb.
Pár érdekesebb információ, mely a cikkből kiderül.
- Több unlock mint a BC2 ben
- Karakter kinézetek módosíthatók lesznek bizonyos szinten
- Co-op mód
- Megfigyelő mód
- BF3 -on kétszer annyian dolgoznak mint a BC2 -őn
- Egyik pályán földrengés les, mely megrázó élményt fog nyújtani
- Minden rombolható lesz, persze ésszerű mértékig
- Több pályarész, nem csak a közép-keleten játszódik majd
- PC lesz a fő verzió, 64 jáétkossal multiplayerben
- Nem lesz modolható
- Eredeti sztori, nem kapcsolódik a BFBC2 -höz.
Na akkor melyik is lesz a fő verzió? :D

Robbie
2011-03-03, 14:40
Semmi bajom a CoDal de undorító minden évbe kijön 1 és azt se tudják normálisan portolni (black ops ps3 pl) egy motoron megy majdnem az összes azt se fejlesztik pedig itt a példa hogy jelen korszakunkban ilyet is tudunk csinálni, ezért nem értem mért kell lemaradni, és minél olcsóbban fejleszteni ja de tudom pénz mert mindenki megveszi..-.-
Konzolra muszáj kijönni ilyen "nagy" munkával járó azaz pénzel járó projectnek mert PC fityinget nem hozz a játék iparra:)
Egy vidi alapján ne általánosítsunk story és gameplay ügyileg úgy gondolom :D

Kacsa
2011-03-03, 14:44
Öhömm, Petya, kipróbáltad már a Resit? mert mondtad, hogy adsz neki egy esélyt.:)

Petya a Lara Fan
2011-03-03, 14:47
Semmi bajom a CoDal de undorító minden évbe kijön 1 és azt se tudják normálisan portolni (black ops ps3 pl) egy motoron megy majdnem az összes azt se fejlesztik pedig itt a példa hogy jelen korszakunkban ilyet is tudunk csinálni, ezért nem értem mért kell lemaradni, és minél olcsóbban fejleszteni ja de tudom pénz mert mindenki megveszi..-.-

Ebben teljesen egyetértek veled Robbie,de ha ezt nézzük akkor a Black Ops-
ot kell szidni,mivel azt egy másik fejlesztőcsapat,a Treyarch csinálta,és az azért észrevehető hogy az Infinity Ward (CoD 1-2-4-6) nagyon szép,minőségi,és nagyon jó sztorival rendelkező,igényes játékot készít. Lásd ugye Mw 1,Mw 2,még a CoD 2-vel (pedig 2005-ös game) is rengetegen tolják.
Én sem helyeslem azt,hogy minden évben új CoD jön,de én azért,mert az előtte levő CoD részt eldobják a sufniba,mert új jön,és az előtte levő rséz nem tudja rendesen kiforrni magát. 2005-ben ez nem így volt,és nem is jött mindíg új rész. 2 évre rá ha jól emlékszem jött a CoD 4. Ez nekem is cseszi a csőrömet,de a pénz nagy úr. (Ugyanúgy az Ea-nál is). :)
Szóval a BO-t nem tudnák normálisan portolni,és rengeteg volt a hibája a megjelenéskor is,amik közül néhányat a mai napig nem javítottak ki. De a BO előtt minden CoD azt hiszem minőségien lett portolva. :)

Robbie
2011-03-03, 14:50
Ebben teljesen egyetértek veled Robbie,de ha ezt nézzük akkor a Black Ops-
ot kell szidni,mivel azt egy másik fejlesztőcsapat,a Treyarch csinálta,és az azért észrevehető hogy az Infinity Ward (CoD 1-2-4-6) nagyon szép,minőségi,és nagyon jó sztorival rendelkező,igényes játékot készít. Lásd ugye Mw 1,Mw 2,még a CoD 2-vel (pedig 2005-ös game) is rengetegen tolják.
Én sem helyeslem azt,hogy minden évben új CoD jön,de én azért,mert az előtte levő CoD részt eldobják a sufniba,mert új jön,és az előtte levő rséz nem tudja rendesen kiforrni magát. 2005-ben ez nem így volt,és nem is jött mindíg új rész. 2 évre rá ha jól emlékszem jött a CoD 4. Ez nekem is cseszi a csőrömet,de a pénz nagy úr. (Ugyanúgy az Ea-nál is). :)
Szóval a BO-t nem tudnák normálisan portolni,és rengeteg volt a hibája a megjelenéskor is,amik közül néhányat a mai napig nem javítottak ki. De a BO előtt minden CoD azt hiszem minőségien lett portolva. :)
Na igen kiadták a játékot hozott pénzt" oké skacok jön a kövi pénztárcát elő!!"
Ez jön le az egészből... :S :(

Kacsa
2011-03-03, 15:05
:clown: hát igen, az ember nagyon telhetetlen. Ha van tökéletes, MIÉRT nem lehet MÉG tökéletesebb?

Robbie
2011-03-03, 15:17
Hát ez tényleg gyönyörű. :eek: A szívem fájdul bele néha, hogy én ilyet soha nem érhetek el, mert ugye Mo-on úgyse kapnék elég teret, meg... öh, na mindegy. :D
Mmint hogy ilyen játék fejlesztésében sosem lesz lehetőséged?:)

Petya a Lara Fan
2011-03-03, 15:23
Na igen kiadták a játékot hozott pénzt" oké skacok jön a kövi pénztárcát elő!!"
Ez jön le az egészből... :S :(

Nem akarok a CoD ellen szólni,de ez tényleg undorító,ez,és csak ez undorító az Activisontől. Ha a pénzéhség fájna,sokan ordítanának.

Kacsa
2011-03-03, 15:46
ordítani? azok már rég elájultak volna:D

Petya a Lara Fan
2011-03-03, 16:03
ordítani? azok már rég elájultak volna:D

:D Lehet. Bár szerintem a mai világban a játékoknál a fejlesztők 90 %-a pénzéhes.

Petya a Lara Fan
2011-03-03, 16:04
Öhömm, Petya, kipróbáltad már a Resit? mert mondtad, hogy adsz neki egy esélyt.:)

Ömm próbáltam az 5-öt,de hibás volt,aztán letöröltem,most pedig a 4-ik részen gondolkozok. :D

Kacsa
2011-03-03, 16:13
ÓÓÓÓ IMÁDOMM A RESI 4-eT!!! most is azt tolom:D

Michele
2011-03-03, 16:31
Mmint hogy ilyen játék fejlesztésében sosem lesz lehetőséged?:)

Hhhát én idióta barom mint dizájner szeretnék részt venni játék/-ok elkészítésében. De ez csak egy álmodozás. :rolleyes:

Robbie
2011-03-03, 16:55
Hhhát én idióta barom mint dizájner szeretnék részt venni játék/-ok elkészítésében. De ez csak egy álmodozás. :rolleyes:
Dehogy vagy idióta ha így veszed tényleg álmodozás :) tessék tenni ellene hogy ne csak álmodozás legyen! Vannak nálunk is nagyon jó fejlesztők!
Pl:
Zen Studios (http://en.wikipedia.org/wiki/Zen_Studios)
Crytek
3D Magic (http://3dmagicbox.com/magyar/index.php)
neocoregames (http://www.neocoregames.com)

Petya a Lara Fan
2011-03-04, 15:28
Hamarosan elkészítem a Crysis 2 multiplayer demo gameplay-ét,természetesen HD-ben. Ha fel lesz töltve youtube-ra,linkelem. :)

Robbie
2011-03-04, 17:05
Hamarosan elkészítem a Crysis 2 multiplayer demo gameplay-ét,természetesen HD-ben. Ha fel lesz töltve youtube-ra,linkelem. :)

Oksa Sikert!:D

------

"Mike Capps, a konzolos vonalon X360 exkluzív Gears of War sci-fi TPS szériát készítő Epic stúdió egyik főnöke azt mondta, cége "nagyon szeretné" áthozni a sorozatot Playstation 3-ra is.

"Szeretnénk-e meggyőzni a Killzone és Resistance rajongókat arról, hogy a Gears egy durvajó sorozat? Hát persze, hogy jó lenne megjelentetni a Gears of War játékokat Playstation 3-on. Nagy buli lenne. Ott is ott szeretnénk lenni. Mindenhol ott akarunk lenni." - mondta az úr az IndustryGamers magazinnak adott interjújában a GDC-n.

Természetesen a Microsoft nem igazán örülne egy ilyen multiplatformosításnak. Capps ezt pontosan tudja, és azzal is tisztában van, hogy cége sokat köszönhet a Microsoftnak. Ettől függetlenül kijelentette: a Gears of War franchise az Epic tulajdona, és ők döntik el, mit csinálnak vele.
Az Epic minden új Gears-rész előtt komoly tárgyalásokat folytat a Microsofttal, hogy merre tovább. Capps azt mondja, a számítástechnikai óriás minden esetben "meggyőzi őket arról, hogy érdemes nekik dolgozni". Emellett a Microsoft súlyos marketinggel támogatja az Epic játékait, ami nagy terhet vesz le a stúdió válláról. "

MSnek 3 nagy exlusive címe volt ebből egy már nem (Mass effect) és jön még a gears of war zsíííír :D

Petya a Lara Fan
2011-03-04, 21:00
Oksa Sikert!:D

Köszi! :D Fel is töltöttem,a minőség egész jó lett. (Ahhoz viszonyítva hogy a közel 11 Gigás felvételt lecsökkentettem 350 Mb-ra,és a videó HD-ban készült el,16:9-es képaránnyal) Nem teljesen olyan lett,mint amilyennek akartam,de nem filmet csináltam,hanem gameplayt,olyan játékosok számára,akik érdeklődnek a játék iránt. Így hát tessék csak megnézni,aki teheti nézze HD-ban. Jó szórakozást hozzá!

http://www.youtube.com/watch?v=P5Jx5Msq6Ls

Kacsa
2011-03-05, 09:07
jónak néz, meg minden, de pont az én stílusom:o

Robbie
2011-03-05, 12:30
Azt az eget én elszédültem XD ez nagyon gyors XD
Én most a Bulletstormal játszok nekem qvára bejön sajna már csak 2 fejezet van hátra :( :D

Ting
2011-03-05, 20:21
A Bulletstorm zseniális lett. :) Az első trailertől kezdve tudtam, hogy ezt a játékot nekem találták ki, nem csalódtam. :)

Viszont tényleg rövid, én valamelyik nap reggel 9 órakor indítottam el, és fél 4-re már kész is voltam vele. De ott az Echo mód, amivel gyakorolhatjuk a jobbnál jobb skillshotokat.

Petya a Lara Fan
2011-03-05, 22:00
Azt az eget én elszédültem XD ez nagyon gyors XD
Én most a Bulletstormal játszok nekem qvára bejön sajna már csak 2 fejezet van hátra :( :D

Én is próbáltam,egész jó,csak van benne pár hiba (Grafikai) A warez verzió átka a hibás game,aztán letöröltem,majd kerítek egy másikat. :D

Robbie
2011-03-06, 11:06
ááááh nagyon faxa játék :D
Sajnos nekem is volt 2 hibám egyikbe belehaltam, másik meg 1 fegyver a hátam mögött volt semmit nem láttam tőle WTF? xD
Story-t nem nagyon értettem, de várom a folytatást :D

Petya a Lara Fan
2011-03-06, 11:45
:D
Bár Game Trailer az idei felhozatalból:
Call of Juarez - The Cartel : Announcement Trailer [HD]
Link: http://www.youtube.com/watch?v=nSbjNuh5dp0&feature=feedu
Dragon Age 2 - Official Gamescom Destiny Trailer [HD]
Link: http://www.youtube.com/watch?v=750KflE-Yew
Devil May Cry 5 - TGS 2010 Announcement Trailer [HD]
Link: http://www.youtube.com/watch?v=KwIFRl1Fo-U&feature=relmfu
Star Wars - The Old Republic : The Great Hyperspace War [HD]
Link: http://www.youtube.com/watch?v=koFo0xd93eY&feature=channel_video_title
Killzone 3 - Official Launch Trailer
Link: http://www.youtube.com/watch?v=xWrduBxozT8&feature=channel_video_title
Bulletstorm - Official Launch Trailer [HD]
Link: http://www.youtube.com/watch?v=9hkMnTjJOAM&feature=channel_video_title
Crysis 2: Prophet Returns Trailer
Link: http://www.youtube.com/watch?v=SbgR-1Q5CEQ&feature=related
Operation Flashpoint: Red River - Debut Trailer
Link: http://www.youtube.com/watch?v=8aRbR8xv8m4
Need for Speed Shift 2 Unleashed Teaser Trailer [HD]
Link: http://www.youtube.com/watch?v=xfpNzKjPBP4
Battlefield 3 Premiere Gameplay Trailer
Link: http://www.youtube.com/watch?v=wi2tae2PmmU&feature=related
Megpróbáltam a legérdekesebbeket összegyűjteni,remélem nem hagytam ki egyet sem. :D

horus
2011-03-06, 12:01
A call of Juarez 3 nagyon jó a 2 is fantasztikus volt nagyon jó a hangulata, de már most láttom hogy a 3 is olyan jó lessz :)

Robbie
2011-03-06, 12:47
Öööhm hát most így semmisem keltette fel az érdeklődésem talán egy kicsit a DMC 5 utálják de nekem semmi bajom vele :D

Ting
2011-03-06, 13:16
ááááh nagyon faxa játék :D
Sajnos nekem is volt 2 hibám egyikbe belehaltam, másik meg 1 fegyver a hátam mögött volt semmit nem láttam tőle WTF? xD
Story-t nem nagyon értettem, de várom a folytatást :D

Nekem az egyetlen hibám az volt, hogy

amikor azt a nagy dínószerű izét kellett irányítani, ráálltam a lábára, ő meg egyszerűen elment, és mivel nem lehet ugrani, a levegőben rekedtem, és kezdhettem előlről.

:)

Robbie
2011-03-06, 13:33
Nekem az egyetlen hibám az volt, hogy

amikor azt a nagy dínószerű izét kellett irányítani, ráálltam a lábára, ő meg egyszerűen elment, és mivel nem lehet ugrani, a levegőben rekedtem, és kezdhettem előlről.

:)
Hasonló volt velem is talajba ragadtam és nem tudtam menni majd megöltek...
De ezt a 2 bugot leszámítva nálam semmisem volt, totál 9esre értékelem a játékot nem volt monoton,jó zenék voltak, effectek gyönyörűek voltak, és egy egyedi darab lett :)

horus
2011-03-06, 14:10
Áprilisban jön a Jurassic Park The Game, szerettem a Jurassic Park filmeket most találtam rá a játék trailerére és nekem nagyon bejön
q7G94FZIoao

Ting
2011-03-06, 18:32
Erről még én sem hallottam. :D De nem rosszul néz ki, az tény.

Petya a Lara Fan
2011-03-06, 20:37
Új Resident Evil játék leleplezés hamarosan:
http://gamepod.hu/hir/uj_resident_evil_jatek_leleplezes_hamarosan.html

horus
2011-03-06, 20:39
Új Resident Evil játék leleplezés hamarosan:

Pontosabban még ebben a hónapban :D

Kacsa
2011-03-06, 20:49
akkor Ganadók és Majinik helyett újra zombik lesznek?:D

horus
2011-03-06, 21:04
Hát vagy Outbreak 3 vagy Outbreak Reboot lessz és az Outbreakban úgy tudom zombik vannak

Robbie
2011-03-06, 21:25
vaagy ps2es verza ps3ra :)

Cindy
2011-03-11, 14:57
Basszus de jó lenne egy outbreak 3 :jumper:
Régi álmom válna valóra!:jumper:
Reboot-nak is örülnek hogyha újra lenne rajta multi. :3 Ha pedig nem, akkor hülyeség az egész :(

Bexika
2011-03-11, 19:42
Új Resident Evil!! :D:D de jóóóóóóóóóóóó :D *örül, mint majom a farkának*

horus
2011-03-11, 19:47
Új Resident Evil!! :D:D de jóóóóóóóóóóóó :D *örül, mint majom a farkának*

Hat ebben az evben egy csomo Resi fog jonni es sztem amire mi azt hisszuk hogy Outbreak nem is Outbreak lessz hanem a reg bejelentett Resident Evil Portable

YzaaA
2011-03-11, 19:51
mitöl jo játék a resi?:confused:
valaki 1 trailert?:rolleyes:

horus
2011-03-11, 21:12
mitol jo a Resi ? hangulat, story, meg meg egy csomo dolog probald ki mert ezt igy nem lehetne elmagyarazni ezt erezni kell :D:p
Itt van a Resi5 trailere
UX89tmpiuDA
Az 5 annyira jo amiutan vegig jatszottam azt mondtam ennel jobb jatekot meg eletemben nem jatszottam hosszu, nem is olyan konnyu megfog a story es mind ez mellet meg a grafika is lenyugozo az a hangulat igaz az 5 mar nem olyan horror, de akkor is megvan a sajatos akcios hangulata imadtam benne a csapatmunkat hogy segiteni kell egymast Shevaval, az akcio jelenetek (cutscenek) olyan filmszeruek....De a regi reszek is jok ám a horroros hangulat, a sexy Jill és legfőkébb az tetszett benne, hogy befolyásolhatod a játék storyját, a fegyvereket lehet kombinálni amivel egy fantasztikus újszerű fegyvert csinálhatsz magadnak, A resi játékokban azt is szerizem hogy többször is végig viheted a játékod, de nem fogod unni mert játszhatsz más karakterrel is.

YzaaA
2011-03-11, 21:20
WooooW ezt ki akarom probálni!!:jumper::jumper::jumper:
ez tök joo!!!!!!!!!!:jumper:

horus
2011-03-11, 21:24
Ez naon jo annyira megbantam hogy eladtam :(

Robbie
2011-03-11, 22:02
Próbáljátok ki a Dead Space-t most azzal tolom, nagyon keményt a cucc!!:clown:
Remélem nem kapok szívinfarktust mire kiviszem :D

YzaaA
2011-03-12, 08:57
na meg a will rock-ot probáltátok már????
eddig az volt a legbrutál s legnehezebb játékom
majdnem szivinfarktust kaptam de végül végigvittem:D
teccik az a mutáns tehén amelyik dobigálja utánnam a baltájátXD:rolleyes::vlol:

Ting
2011-03-12, 10:25
Soha életemben nem hallottam még róla. :)

YzaaA
2011-03-12, 12:10
ha't pedig jo ja'te'k nekem tetszett
foleg az utolso pa'ja ahol Zeust kellet legyozni:)
de bevallom az volt a legnehezebb pa'lya!!:rolleyes:

Kacsa
2011-03-12, 14:36
mitöl jo játék a resi?:confused:


:rolleyes: nagyrészt mert japán gyökerei vannak.:cool:

YzaaA
2011-03-12, 15:14
az akkor jo
szeretem a kinaiakat:D:rolleyes:

Kacsa
2011-03-12, 16:21
LOL
japán, meg kínai, csak a bőrük meg a nyelvük hasonlít.
de a minőségben éles eltérések vannak.:o

Cindy
2011-03-12, 19:19
Kacsa, ha hiszed ha nem a nyelvük is teljesen más :D meg az ABC-jük meg minden isten nyila :D

Akkor hogy ne csak offoljak
YzaaA TR melett a legjobb játék sorozat a RE :D. Nincs olyan része amelyiket nem lehetne szeretni^^(ha van wiid, ps2-őd ps3/Xbox360-od és nintendo ds-ed nameg 1 nokia mobilod akkor az összes részét kiviheted xDD)

Kacsa
2011-03-12, 19:21
hát persze Cindy, nem is azért modntam, tudom, hogy a nyelvük is más, csak nehogy YzaaA azt higyje, hogy egy japán termék olyan jó, mint egy japó:D ezért egy kissé leegyszerűsítettem nekije :D
amúgy ma kinyírtam Krausert a Resiből huhh hát értem, hogy te miért nem játszottad ki eddig Pro módon, Cindy.
nekem is csak trainerrel sikerült ám :floet:
am azonnal kikapcsoltam, mihelyt kinyírtam őtet, de már nem bírtam idegekkel. -.- ha nem halatam meg 26-szor, egyszer sem:angry:

Cindy
2011-03-12, 19:31
Te kis csaló :p habár 26 megdöglés után én is ki****tam volna a francba.
Most néztem meg Trf... Horus régi belinkelt linkjét arról a Dead islandról és eléggé tetszetős :cool:. Remélem még a közel jövőben készen lesznek vele. Vagy legalább 1 demót csinálnak belőle.
Habár azt nem értem miért minden horror játékban zombik vannak.A szellemek, vámpírok, csontvázak stb... kimentek a divatból?:D

Ting
2011-03-12, 22:48
A vámpírokról jut eszembe: csak nehogy legyen Twilight: The Game. :vlol:

Robbie
2011-03-12, 22:56
Keso xD aszem hallotam mar hogy keszulni fog egy twilight jatek XD

horus
2011-03-13, 09:42
(ha van wiid, ps2-őd ps3/Xbox360-od és nintendo ds-ed nameg 1 nokia mobilod akkor az összes részét kiviheted xDD)
na meg egy PSP-d meg egy gamecube-d...
:eek: OMG tvajlajt jatek xD
Sztem azert mert a zombik ijesztobbek :D

Michele
2011-03-13, 09:58
Én sose tartottam a zombikat ijesztőnek, csak baromságnak. Ugye így hogy rettenjek meg tőle?! :rolleyes:
Robbie, remélem most csak viccelsz... :eek: :D

Robbie
2011-03-13, 10:04
Igaz 2009es hír:
A nagysikerű Twilight (Alkonyat) novella alapján játék készül, méghozzá nem is akármilyen, hanem egy MMO.

A BrainJunk Studios fejlesztésében készül a Twilight sorozat alapján egy MMOG, melyben mind az ember, vérfarkas és vámpir kasztokat kipróbálhatjuk. A játék helyszíne a Washington-i Forks.
A játék lehetőséget ad időutazásra is, így különböző idősíkok között ugrálhatunk. Természetesen bővítik a játék helyszíneit, tehát olyan helyeket is bejárhatunk, melyek a könyvben benne sem voltak. A játék fejlesztési osztályának főnöke, Brandon Gardner az interjúban rengetegszer hangsúlyozta, hogy a linearitás szóba sem jöhet, amiket azért az MMO-k során már megszokhattunk, tehát nagy értékű információnak nem számít. A Midnight Sun és Twilight kötetekhez nagyon közel áll a történet, így megismerhetjük a sztorit mind Edward, mind Bella szemszögéből.

Petya a Lara Fan
2011-03-13, 10:53
Én sose tartottam a zombikat ijesztőnek, csak baromságnak. Ugye így hogy rettenjek meg tőle?! :rolleyes:
Robbie, remélem most csak viccelsz... :eek: :D

Hát azért a Doom 3 nevű játék igen durva. :D

Kacsa
2011-03-13, 10:56
Jaaajh Cindykém, nem is az én ötletem volt ám a tréner:D
a szomszéd ajánlotta föl:clown: én meg már idegállapotban voltam, hát persze, hogy elfogadtam:rolleyes: amúgy szégyelltem is magam rendesen. utálom a cheatereket. ha online lettem volna, azaz multiba (ami nincs is a Resi4-ben) akkor nem is használtam volna;) (még mindig ég a pofám, mert a "szenvedj és jutalmat kapsz" elv alapján élek, nem csalok, még puskázni se nagyon szoktam a suliban)



Habár azt nem értem miért minden horror játékban zombik vannak.A szellemek, vámpírok, csontvázak stb... kimentek a divatból?:D

biztos rájöttek, hogy ZOMBI RULZ!
xDD Zombie LÁW:vlol:

JAVÍT: gondoltam jófej leszek, és nem idegesítem az adminokat, ezért inkább szerkesztem a hsz-t :D
ja, és most közös fotoózáson vettem részt egy Regenerátorral, csak a vége felé ( a másdodik és harmadik kép) beidegesedett, és harapni akart a hálatlanja. pedig most celebbé teszem.
ja, és aki nem bírja a rusnyaságokat, (akiket meg is értek) azok számára elrejtem őket, mert enyhén ijesztőek.:jumper:
http://i53.tinypic.com/23ktbur.jpg
itt nézett rám a dög. (itt kihasználtam egy bugot, ait a YouTubén láttam:clown:
http://i51.tinypic.com/xaukok.jpg
itt már harapóskodott.
http://i56.tinypic.com/2nsrsps.jpg
íme az Infravörös Távcsőn keresztül, de itt már nem élt sokáig, mivel megszabadítottam a Plagáitól (fehér pöttyök a a tesén. de a hátán is volt egy :()
ugye milyen borzalmas egy lény?:confused:

Kacsa
2011-03-13, 18:09
váóóó :jumper::jumper:
http://i52.tinypic.com/30uefqo.jpg
el se hizsem, végre PRO módon is:jumper:

Ting
2011-03-13, 18:51
Gratula, én még első végigjátszásomat sem fejeztem be. :D A Regenerátorok most jöttek elő, blöee, először megláttam, szívbaj jött rám. :)

horus
2011-03-13, 19:01
Nagy Grat.:)

Kacsa
2011-03-13, 20:12
Ting: jujha... na az durva rész. Én úgy győztem le a félelmemet, (Regenerátor-fóbia) hogy elindítottam a Regenerátor-lélegzést és zenéjüket egyben, és kikapcsoltam a lámpát a szobában, tök sötété volt, és úgy egy idő után mrá nem féltem tőlük;) próbáld meg te is.
Regenerátor zene és lélegzés egyben:
6H7HeJKPCN0
hupsz bocss az eredeti Regenerátor zene: (mivel ez csak az "Evil Malaise")
B_SVyZY-zuc
amúgy most, hogy Pro módon is kész a játék, így megkaptam INGYÉÉÉÉ a Plaga Removal Laser 412-őt (P.L.R. 412), ami valalami baromi jóóó:jumper:
itt egy vidi róla:
fFcLI6xgnhk
ja, és MINDENKIT, MINDEN FŐNÖKHARCOT elsőre kinyír:eek::jumper::jumper:
még a Regenerátorokat is...............................
hogy mi is ez a fegyver? egy olyan speckó sugárzást bocsát ki, ami kizárólag a Plagákat öli meg (de azonnal), a Plaga nélküli testre, vagy a kifejletlen-Plagás testre ártalmatlan.
mert ha a Plaga már teljesen kifejlődőtt a testben, csak halállal lehet eltávolítani. a gazdatest halával. :(

Lara Croft2
2011-03-14, 14:03
El cserélném egy Assassin's Creed: Brotherhood plakátomat egy Alison Carroll-os vagy Tomb Raider Underworld-ös plakátra. Ha valakinek van kettő bármelyikből,akkor az írjon nekem PÜ-t. :)

YzaaA
2011-03-14, 17:52
Ting: jujha... na az durva rész. Én úgy győztem le a félelmemet, (Regenerátor-fóbia) hogy elindítottam a Regenerátor-lélegzést és zenéjüket egyben, és kikapcsoltam a lámpát a szobában, tök sötété volt, és úgy egy idő után mrá nem féltem tőlük;) próbáld meg te is.
Regenerátor zene és lélegzés egyben:
6H7HeJKPCN0
hupsz bocss az eredeti Regenerátor zene: (mivel ez csak az "Evil Malaise")
B_SVyZY-zuc
amúgy most, hogy Pro módon is kész a játék, így megkaptam INGYÉÉÉÉ a Plaga Removal Laser 412-őt (P.L.R. 412), ami valalami baromi jóóó:jumper:
itt egy vidi róla:
fFcLI6xgnhk
ja, és MINDENKIT, MINDEN FŐNÖKHARCOT elsőre kinyír:eek::jumper::jumper:
még a Regenerátorokat is...............................
hogy mi is ez a fegyver? egy olyan speckó sugárzást bocsát ki, ami kizárólag a Plagákat öli meg (de azonnal), a Plaga nélküli testre, vagy a kifejletlen-Plagás testre ártalmatlan.
mert ha a Plaga már teljesen kifejlődőtt a testben, csak halállal lehet eltávolítani. a gazdatest halával. :(

WoooW:jumper::jumper::jumper::jumper:
nincs PC-ben???
annyira joo!!!!!!:jumper::jumper:
ki akarom probálni!!!!!:D:jumper:
nincs pénzem ps-re vagy wii-re és bisztos hogy apám nem vesz németbe mert 1 csomot kértem s nem vett:(
pedig ojan jo lenne annyira kiprobálnám:jumper:

Cindy
2011-03-14, 18:16
YzaaA: De van pc-re.(re 1,2,3,4 és 5 van pc-re) :D Kacsa is azon nyomja.

YzaaA
2011-03-14, 18:46
akkor jo:D
megnyugodtam:o
amm le lehet tölteni?
és ha igen valaki linket priviben nekem :p
szerk:most már nem kell:D mert diablon megkaptam:p

Ting
2011-03-14, 18:58
Kacsa: Kösz a segítséget, majd valamelyik nap kipróbálom. :)