PDA

Teljes verzió megtekintése : Egyéb játékok



oldal : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

YzaaA
2012-02-20, 18:49
Valaki ismer 1 ojan horror játékot, hogy The House???
Mert én halottam rolla, de nem kapok vidit rolla, pedig ahogy elmesélték nagyon izgi lehet!!:D

Caroline
2012-02-20, 19:23
Mert az tán csak aszt hiszem de lehet nem jól gondolom az egy flash játék
http://www.youtube.com/watch?v=F4OPX8ObpuA





Kurvára ijesző

YzaaA
2012-02-20, 19:33
Nem hiszem, hogy erre gondoltam, de köszi:)
Hogy a játékok mennyit változtak öregem!!:D
http://trollfesz.net/wp-content/uploads/2012/02/2756778_460s1.jpg
Nem is gondoltam volna, hogy a GTA valaha így nézett ki:o

Michele
2012-02-20, 19:43
Nem is gondoltam volna, hogy a GTA valaha így nézett ki:o

Bizony-bizony. :D A második részét még most is imádom. :yahoo: (Nekem az volt az első GTA. :o )

YzaaA
2012-02-22, 16:39
http://www.moddb.com/mods/white-night
Egyszerüen nem tudom, hogy hogyan kell elindítani!!:angry:
Ide-oda rakocsáltam, semmi haszna:rolleyes:

Kacsa
2012-02-22, 17:48
http://www.moddb.com/mods/white-night
Egyszerüen nem tudom, hogy hogyan kell elindítani!!:angry:
Ide-oda rakocsáltam, semmi haszna:rolleyes:

http://www.moddb.com/mods/white-night/tutorials/how-to-install-total-conversions-how-to-run-them

Szajuri
2012-02-22, 19:14
Valaki ismeri ezt a jatekot TERA: The Exiled Realm of Arborea ???

tombraidermaster1996
2012-02-23, 17:03
Ha szabad megkérdeznem, ki játszik androidos okos telón játékokkal? Most a clouds and sheeps-szel játszom, nagyon jó, sztem próbáljátok ki, nekem tetszik. Lehet, h csak azért, mert a birkák a kedvenc állataim.

Petya a Lara Fan
2012-02-24, 22:22
Ha szabad megkérdeznem, ki játszik androidos okos telón játékokkal? Most a clouds and sheeps-szel játszom, nagyon jó, sztem próbáljátok ki, nekem tetszik. Lehet, h csak azért, mert a birkák a kedvenc állataim.

Én! :D Egész jó kis játékokat lehet rá találni marketen, és viszonylag gyorsan jön az utánpótlás, tehát hamar jönnek újabb és újabb játékok. :) Most Fruits & Fun (Vagy mi a neve) -nal játszom, magyar fejlesztő(k) csinálja/ják, próbáld ki. :)

Szajuri
2012-02-25, 00:22
Ha szabad megkérdeznem, ki játszik androidos okos telón játékokkal? Most a clouds and sheeps-szel játszom, nagyon jó, sztem próbáljátok ki, nekem tetszik. Lehet, h csak azért, mert a birkák a kedvenc állataim.


Eeeen :D HTC HD2-m van. Angry Birds, Cut the Rope... De amit mondasz azt nem ismerem :)

tombraidermaster1996
2012-02-26, 09:37
Értem, Angry Birds nálam is jöhet, Talking Ben meg Talking Tom 1-2 Sonic CD (az is úgy, hogy alkalmazás eredeti marketes, kifizettem) a datát meg úgy kellett warezosan leszednem, mert 2 hetet szenvedtem vele, mobilnettel telómon, letölti a 270 megát, és kiírja, hogy hiba? Az mi? Kb. ennyi amivel játszom, de mind nagyon jó, imádom őket. Egynél melyik játék jobb, mint a pc-s, de komolyan. Csak kár, hogy TR nuku Androidra...

Fúúúú. Nem tudom, hogy ki emlékszik még a Sheep-re amit az Empire Interactive gyártott anno. Wáááááá.... Hülye birkák! :D K.rva nehéz játék. Aki emlékszik rá az praclit a magasba! :D
http://images32.fotosik.pl/189/ce393e9a77c99fa5.jpeg Imádom ezt a game-et. :)

Michele
2012-02-28, 20:13
Úúú, teljesen rá vagyok kattanva Max bácsi harmadik kalandjára... Vááárom nagyon! :clown: Aztán ott lesz majd a GTAV. Hujj!! :jumper:

Michele
2012-03-03, 20:26
Hú, ki kell egészítsem fenti "listámat" az AC3-mal. :eek: :clown:

Kacsa
2012-03-04, 12:47
Hé, hallottátok, hogy kijött az Alan Wake PCre? :) most töltöm. :)
Steamről. :angel:

horus
2012-03-04, 13:28
Hé, hallottátok, hogy kijött az Alan Wake PCre? :) most töltöm. :)
Steamről. :angel:

már rég xD irtam is róla ide xD

Kacsa
2012-03-04, 16:53
már rég xD irtam is róla ide xD

Istenem x'DDD
nem figyelek eléggé, gyakran megesik. :vlol:

Michele
2012-03-05, 18:18
:yahoo:
rrZWDJioRpA

Kacsa
2012-03-05, 20:10
Hú, Angyalom, most gondolom majd' behugyozol. :D :D :D
Fúúú... november.... hát nem most fog megjelenni. :( De még mindig korábban (valószínűleg), mint a TR9... vagyis... sőőőt, nagyjábol egyszerre jelennek majd meg. :D
Én a TR9et is amúgy november közepe felé jósolom. November előtt sztem semmiképp se jön ki, de ne legyen igazam. :D
Ezio FTW. :D Már ha ez Ezio, of course. :D

horus
2012-03-05, 20:29
Sztem meg már Szeptemberben itt lessz :p

Stranger
2012-03-05, 20:41
Hú, Angyalom, most gondolom majd' behugyozol. :D :D :D
Fúúú... november.... hát nem most fog megjelenni. :( De még mindig korábban (valószínűleg), mint a TR9... vagyis... sőőőt, nagyjábol egyszerre jelennek majd meg. :D
Én a TR9et is amúgy november közepe felé jósolom. November előtt sztem semmiképp se jön ki, de ne legyen igazam. :D
Ezio FTW. :D Már ha ez Ezio, of course. :D
Majd átteszik a "világvége" dátumára ezzel a marketinszöveggel: A játék ami megváltja a világot. xd

Kacsa
2012-03-06, 14:12
Sztem meg már Szeptemberben itt lessz :p

áhh, angoloknál (meg gondolom angol nyelvűeknél) a FALL 2012 az 2012 szeptember 22-én kezdődik (ami már nagyon szeptember vége), szóval legkorábban is októberben.

Michele
2012-03-06, 14:39
Kacsa: neeem, ő már nem Ezio. Szerettük (bár én annyira nem xD ), jó volt, de elég belőle. :D
Azt hiszem már van 3 éve, hogy fejlesztik. :kratz: A fán ugrálósdiért meg hatalmas 5*. :eek: Fúh, nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz az egész játék. :clown:

"TR"9 meg továbbra sem képes felvillanyozni, így hát várni se várom. Ez már valami annyira más - és nem jó értelemben. A Crystal inkább váltson, dolgozzanak egy saját játékon. (Már ők se tudnak mit kezdeni a sorozattal szerintem.) Nah, azt szívesen megnézném, komolyan. :) Deee van is ilyen, nem? :kratz:

horus
2012-03-06, 15:34
Kacsa: neeem, ő már nem Ezio. Szerettük (bár én annyira nem xD ), jó volt, de elég belőle. :D
Azt hiszem már van 3 éve, hogy fejlesztik. :kratz: A fán ugrálósdiért meg hatalmas 5*. :eek: Fúh, nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz az egész játék. :clown:

"TR"9 meg továbbra sem képes felvillanyozni, így hát várni se várom. Ez már valami annyira más - és nem jó értelemben. A Crystal inkább váltson, dolgozzanak egy saját játékon. (Már ők se tudnak mit kezdeni a sorozattal szerintem.) Nah, azt szívesen megnézném, komolyan. :) Deee van is ilyen, nem? :kratz:

Nekem is ez a velemenyem a TR-rol... Van egy csomo sajat jatekuk, a legismertebb/sikeresebb a Legacy of Kain ill. Blood omen :D

Kacsa
2012-03-06, 18:29
én azért még mindig kiváncsi vagyok a TR-re, na. :D majd egyszer úgyis kiábrándulok belőle, már sokkalta kisebb fan vagyok mint mondjuk egy éve, ez tény.
annyira idegesítő voltam, így visszagondolva. :clown: (ez most nem a fórumi aktivitásomhoz tartozik, ez most magánélet)

Petya a Lara Fan
2012-03-06, 23:08
Csak kár, hogy TR nuku Androidra...


Hát, ps emulátorral megoldható (lenne) a TR -ezés is, de azért az alá az emu alá kell hardver, nem tudom melyik teló bírná. Na meg akkor a képernyőn lennének a gombok, ami zavaró lehet (kivéve ugye az Xperia Play -t), tehát ez (még) nem annyira megvalósítható (információim szerint). :)

horus
2012-03-06, 23:23
Hát, ps emulátorral megoldható (lenne) a TR -ezés is, de azért az alá az emu alá kell hardver, nem tudom melyik teló bírná. Na meg akkor a képernyőn lennének a gombok, ami zavaró lehet (kivéve ugye az Xperia Play -t), tehát ez (még) nem annyira megvalósítható (információim szerint). :)

en ugy tom ugy van PS emu androidra :D és h lehet jatszani PS1 jatekokat vele... nem tom hol volt mar, nem is probaltam de holnap rakeresek es felrakom :D

YzaaA
2012-03-07, 07:32
én azért még mindig kiváncsi vagyok a TR-re, na. :D majd egyszer úgyis kiábrándulok belőle, már sokkalta kisebb fan vagyok mint mondjuk egy éve, ez tény.
annyira idegesítő voltam, így visszagondolva. :clown: (ez most nem a fórumi aktivitásomhoz tartozik, ez most magánélet)

1ellőre még én is várom, de most már én sem vagyok nagyon nagy fan, kezdek kiábrándulni a TR-ből........
Mostanában nagyon nem is játszom, esetleg az Amnesia-án:DJa és ki ne haggyam a Silent Hill 3-at♥:D
Viszont ha megjőn én kiprobálom, mert kivi vagyok, hogy mit ügykődtek rajta, de az a régi TR feeling úgy sem lessz meg.....pont mint a Resi-nél:(

OBig
2012-03-07, 12:19
Ajjajjjjj! Kacsa+YzaaA!
A kivégzőosztag már felállt.

Nem Kacsa, az nem az. :):D:D:D

Kacsa
2012-03-07, 14:07
boccs OBig de ezt most teljes mértékben nem értem. xD

OSZRichard
2012-03-07, 15:19
Há há há ezt hagyom kibontakozni:D:clown: a kérdésem majd később teszem fel.:clown:

tombraidermaster1996
2012-03-07, 17:26
1ellőre még én is várom, de most már én sem vagyok nagyon nagy fan, kezdek kiábrándulni a TR-ből........


Pffff.... B.meg Iza! :D A TR korunk egyik legnagyobb játéka. Ha a fő részekből az ójak nem jönnek be, játssz szerkipályákkal! :) Azok egynélmelyike jobb, mint valamelyik fő rész. :) A legend bejön(legalábbis magnetic grapple plusz a soundtrack plusz motorozás) másért nem. Anniversary meg soundtrackért, meg grapple-ért. Ennyi. A régiekben meg a hosszúság tetszik, az a mindjárt kitöröm a nyakam feeling. Szépen felépített helyszínek voltak bennük. Na jó, TR2-ben az utolsó pár pálya, legalábbis a temple of xian-tól picit olyan rusnyák, régi 60-as évek beli textúrák kb... :( De a többi rendben, szépek a textúrák, helyek nehézség. Az újaknál meg a grafikra mentek, nem a többire. Ennyi. :) Szerkipályák közül meg amit imádok és megunhatatlan az Leif Melles-től az Eastermansion. :) Egyszerűen pazar, gyönyörű zenék, jól kidolgozott helyek, jó feladatok,szép textúrák. Na meg a macska... Belelősz oszt még ugrik neked meg karmol. Na ott anyuztam a cicunak. De higgyétek el, hogy jók a szerkesztett pályák, mert mindegyik másmilyen, ráadásul általában mindegyik jó. Amúgy Iza, bocs a b.megért, de ez sz@rul esett. Bocsi. :) Amiatt írtam smiley-t, hogy nem gondolom komolyan.

Michele
2012-03-07, 18:30
Há há há ezt hagyom kibontakozni:D:clown: a kérdésem majd később teszem fel.:clown:

Na-na! :D Nem lesz itt semmi különös.

Robbie
2012-03-08, 00:07
Dou4Gy0p97Y
Sajnos tech demo de nagyon jól sikerült bevezető lett szerintem, hasonló játékot szívesen látnék :D

Kacsa
2012-03-08, 14:12
ez mi?!?! :OOOO ez játék (lesz)? :OOO
nagyon tetszik!
tetszik ez a "az-ember-robotot-készít-ami-fellázad" téma. :D

YzaaA
2012-03-08, 15:04
Pffff.... B.meg Iza! :D A TR korunk egyik legnagyobb játéka. Ha a fő részekből az ójak nem jönnek be, játssz szerkipályákkal! :) Azok egynélmelyike jobb, mint valamelyik fő rész. :) A legend bejön(legalábbis magnetic grapple plusz a soundtrack plusz motorozás) másért nem. Anniversary meg soundtrackért, meg grapple-ért. Ennyi. A régiekben meg a hosszúság tetszik, az a mindjárt kitöröm a nyakam feeling. Szépen felépített helyszínek voltak bennük. Na jó, TR2-ben az utolsó pár pálya, legalábbis a temple of xian-tól picit olyan rusnyák, régi 60-as évek beli textúrák kb... :( De a többi rendben, szépek a textúrák, helyek nehézség. Az újaknál meg a grafikra mentek, nem a többire. Ennyi. :) Szerkipályák közül meg amit imádok és megunhatatlan az Leif Melles-től az Eastermansion. :) Egyszerűen pazar, gyönyörű zenék, jól kidolgozott helyek, jó feladatok,szép textúrák. Na meg a macska... Belelősz oszt még ugrik neked meg karmol. Na ott anyuztam a cicunak. De higgyétek el, hogy jók a szerkesztett pályák, mert mindegyik másmilyen, ráadásul általában mindegyik jó. Amúgy Iza, bocs a b.megért, de ez sz@rul esett. Bocsi. :) Amiatt írtam smiley-t, hogy nem gondolom komolyan.

Én imádom a régi TR-ket, megunhatatlanok, csak már annyi csalódás ért az Undinál is, hogy már kezdjuk elveszíteni a reményt és még a rajongást is.......
Ez nem csak a TR nél van meg, hanem a Resi-nél is!Én már az új részt sem várom!
Az tény, hogy jók voltak eddig, de 1 kis idö után unalmas ezeket játszani fojton fojvást újra és újra, de nem szeretnénk, ha csak a grafóra mennek, meg hogy úgyanaz a történet legyen, szinte majdnem az egész résznek, hogy Lara még minig anyucit s apucit keresik.....
Több kaland kell, izgalom, nem számítanak az új mozdulatok vagy az új grafó (nálam), inkább legyenek újjab erekjék, amiket meg kell találni, újjabb szereplök, ellenségek, akiket le kell gyözni, ne mindig úgyan az.......
Sajnálom, hogy neked mint TR fannak rosszúl esett ez a krtika, de ezt én így gondolom, és nem azért írom, mert Kacsa is azt írta!
Egyéni döntés alapján eldöntöttem magamnak, hogy kiprobálom, és remélem, hogy meglessz a régi TR feeling, mert a régi TR-knek is nagyon jó a történetük, és ezért szeretem azokat a részeket, nem pedig a grafó miatt!!!
Szerény véleményem szerint ennyi amit gondolok, semmi több.:D

OSZRichard
2012-03-08, 15:23
Na-na! :D Nem lesz itt semmi különös.

Nem gondoltam semmi rosszat csak szeretem a jóízű humort Michele ;).

Robbie hangulatos és felkelti az érdeklődést ez a videó, tetszik.
Másrészről az "I Am Alive" játékról szeretnék többet hallani mert jónak ígérkezik.
Sajna még nem lehet hallani semmit a kiadásáról az egyik dátum szerint 2011:confused:.
http://www.youtube.com/watch?v=HZ6Aely9YrQ
http://www.youtube.com/watch?v=uUfBJrnrPNg&feature=relmfu

YzaaA
2012-03-08, 15:35
Másrészről az "I Am Alive" játékról szeretnék többet hallani mert jónak ígérkezik.
Sajna még nem lehet hallani semmit a kiadásáról az egyik dátum szerint 2011:confused:.
http://www.youtube.com/watch?v=HZ6Aely9YrQ
http://www.youtube.com/watch?v=uUfBJrnrPNg&feature=relmfu[/QUOTE]

Wááááóóóóóóóó!!!!!!!!!!!
Ez nagyon tetszik!!!Minden elismerésem az Ubi soft-al kapcsolatban, hihetetlen jó játékokat készítenek!!!:D
Ennek a megjelenését nagyon várom!!:jumper::jumper:

horus
2012-03-08, 16:01
Nem gondoltam semmi rosszat csak szeretem a jóízű humort Michele ;).

Robbie hangulatos és felkelti az érdeklődést ez a videó, tetszik.
Másrészről az "I Am Alive" játékról szeretnék többet hallani mert jónak ígérkezik.
Sajna még nem lehet hallani semmit a kiadásáról az egyik dátum szerint 2011:confused:.
http://www.youtube.com/watch?v=HZ6Aely9YrQ
http://www.youtube.com/watch?v=uUfBJrnrPNg&feature=relmfu

I am alive egy kaki, regen is irtunk rola itt, van rola mar egy rahedli video, trailer, stb... Megjelenest mindig atrakjak, legeloszor 2010ben akartak kiadni, de nem volt penz ezert kesobb azt mondtak h csak digitalisan fog megjelenni, es majd 2011 tavasza lessz a megjelenés de megin eltolódott juniusra, aztan jott az osz uj megjelenesi datummal, ekkor december volt a datum, majd megint most Januarban attettek tegnapra és tegnap kiisjott XBOX LIVE ARCADE-ra, de PSN-n se hive se hamva...

tombraidermaster1996
2012-03-08, 17:31
Én imádom a régi TR-ket, megunhatatlanok, csak már annyi csalódás ért az Undinál is, hogy már kezdjuk elveszíteni a reményt és még a rajongást is.......
Ez nem csak a TR nél van meg, hanem a Resi-nél is!Én már az új részt sem várom!
Az tény, hogy jók voltak eddig, de 1 kis idö után unalmas ezeket játszani fojton fojvást újra és újra, de nem szeretnénk, ha csak a grafóra mennek, meg hogy úgyanaz a történet legyen, szinte majdnem az egész résznek, hogy Lara még minig anyucit s apucit keresik.....
Több kaland kell, izgalom, nem számítanak az új mozdulatok vagy az új grafó (nálam), inkább legyenek újjab erekjék, amiket meg kell találni, újjabb szereplök, ellenségek, akiket le kell gyözni, ne mindig úgyan az.......
Sajnálom, hogy neked mint TR fannak rosszúl esett ez a krtika, de ezt én így gondolom, és nem azért írom, mert Kacsa is azt írta!
Egyéni döntés alapján eldöntöttem magamnak, hogy kiprobálom, és remélem, hogy meglessz a régi TR feeling, mert a régi TR-knek is nagyon jó a történetük, és ezért szeretem azokat a részeket, nem pedig a grafó miatt!!!
Szerény véleményem szerint ennyi amit gondolok, semmi több.:D

Én sem a grafik miatt szerettem eddig sem, hanem amiatt, mert jó volt, el lehetett vele hülyéskedni. Ha legendet untad, akkor boliviában leugráltál a hegyről és hallgattad a sikítást, na nepalnál is ugyan ezt csináltam ha untam, anninál meg perunál. A régiekben meg minden tetszett, az újak so-so-hali-mot-etnek. Elmegy egynek. Az új Tr-t meg ki sem tom majd próbálni. De nekem sem tetszett ez a keresd a mamit történet. De az excalibur meg a mjölnir tetszett. Amanda egy sexi gonosztevő, Natla meg egy vén fos. :D Amúgy új játékokkal nem is játszom, csak régebbiekkel. Azokat szeretem. Nem tom, hogy mennyire ismerős a Jazz Jackrabbit név nektek, de az régen jó volt, és még most is, egyszerű de nagyszerű történet, irányítás is jó, zene is. Új játékoknál sz@r történet, sz@r irányítás, sz@r zene. Ennyi a véleményem az új játékokról! :D Nagy rakás vacak az egész. Régen tudtak játékot csinálni, most mért nem? Hajrá Sega meg Nintendo! :D Ők az igazi nagy és jó cégek, jó játékaik vannak, jó grafika, jó irányítás, jó történet, jó zene. Ennyi.

Stranger
2012-03-08, 18:35
Nem tom, hogy mennyire ismerős a Jazz Jackrabbit név nektek, de az régen jó volt, és még most is, egyszerű de nagyszerű történet, irányítás is jó, zene is...
Jazz Jackrabbit 2-vel játszottam sokat. Osztott képernyős coop tesómmal/osztálytárssal, HELL YEA! :D

YzaaA
2012-03-08, 18:45
Régen tudtak játékot csinálni, most mért nem?.

Azért kedves elvtársam, mert ezek csak a látványosságra, meg az élethüségre mennek!!:DJa és fölleg arra, hogy a rajongóknak bejöjjön, ezért minden 1-es játékból, ami népszerü volt eddig lopnak 1 kicsit és belepasírozzák, hogy úigy tünjön, hogy az most saját müvük, de nem az!!Nah pont ez van a REsi 6-nál is!
A 4-es rész meg mijen jó már, megunthatatlan♥:DMost meg??:/Már az 5-ös 1 nagy bukás, nehogymár a 6-os ne lenne az.....
Pont mint a TR-nél az undi bukott, kitudja, hogy most az új TR-böl mit hoznak ki??
Már a CRystal-ban sem tudok teljes mértékben megbízni, mert már 1 csomót buktak, föleg amióta ök csinalják a TR sorozatokat már kezdett unalmassá válni........
Én pl a mostani játékokban csak nagyrész tudok csalódni, föleg azokban, amelyek csak a grafóra mennek nagyon rá, semmi másra..........
Én szeretem a TR-t nem úgy mint régen az igaz.....de szeretem, és most csak reménykedni tudok és is.......:D

tombraidermaster1996
2012-03-09, 15:24
Jazz Jackrabbit 2-vel játszottam sokat. Osztott képernyős coop tesómmal/osztálytárssal, HELL YEA! :D

Én is nagyon sokat játszottam rajta, szerettem. A jazz 1-hez meg tudok xp vista win7 dosboxos változatot. Nekem úgy simán ha elindítom főmenü jó meg minden, elkezdek játszani 3 jazz meg 3 fa 3 teknős, mindenből három van... De dosbox-szal tökéletes, imádom még mindig. Viszont a 3. része az egy pre-alpha 3 pályás vacak lett, amit azóta sem csinálnak, már jöhetne 4. rész, várnám. Új játékok tényleg csak a grafikára mennek, nem a többire.... :( A régi játékok az igaziak, ajánlom mindenkinek a figyelmébe a régieket. Attól, hogy régiek, nem szabad elhanyagolnunk őket, mert igenis jók, ráadásul többet érnek, mint egy vacak új generációs 2012-es játék!!!!!!!!!!!!!!!!;):D:p Csak ennyit akartam mondani erről az egész "jó a next gen" kifejezésről meg tévhitről!

OSZRichard
2012-03-09, 16:08
Hát ez igaz, a játék világban ma már minden egy kicsit kiábrándító. :(

Petya a Lara Fan
2012-03-09, 23:44
en ugy tom ugy van PS emu androidra :D és h lehet jatszani PS1 jatekokat vele... nem tom hol volt mar, nem is probaltam de holnap rakeresek es felrakom :D

áhá, akkor jól hallottam róla :D Én kivi lennék rá, egy linket megköszönnék :) (akár priviben is)

horus
2012-03-10, 00:35
áhá, akkor jól hallottam róla :D Én kivi lennék rá, egy linket megköszönnék :) (akár priviben is)

Nos letöltöttem az emut és működik meg minden, csak erős teló kell hozzá hogy elbirja a játékot, felraktam a TR2-őt de a telóm (Xperia X8) ujraindult tőle.
A progit innen (http://www.4shared.com/file/vzSarjAf/psx4droid_v307beta.html?aff=7637829) töltheted le, itt (http://www.pocketgamer.co.uk/feature.asp?t=how_to&c=22491) pedig egy kis útbaigazitást kapsz a játék feltelepitéséről. (<---- Angol tudást igényel)

Robbie
2012-03-10, 16:15
Itt egy magyar: http://www.kulsomennyorszag.hu/hirek/110-ps1-psx-snes-jatekok-android-mobilra

Kacsa
2012-03-10, 18:36
Ti ismeritek ezt az I AM Alive c. játékot?
http://i44.tinypic.com/se81p0.png
Én letöltöttem demóját Xboxra (mivel cak arra van, illetve a tavasz folyamán még PS3-ra)
Egyszerű kis Arcade játék, de sztem nagyon izgi.

Nem tudom láttátok-e az I am Legend filmet. Magyar címe Legenda vagyok. nah, nekem az is tetszett. :D Will Smith van benne, meg egy kutya :D Arról szól, hogy egy katasztrófa (most erősen lerövidítek) miatt az emberiség száma olyannyira lecsökkent, hogy már csak nagyon kevés ember maradt a bolygón. A túlélőknek meg nincs kajájuk, és azok az emberek, akik meg is maradtak, ellenséggé változtak.
Van benne peremen mászkálás (elég sok), nah, ez a gyengepontom. :D Inenntől eleve le vagyok fegyverezve.
Tetszik a hangulat, tetszik a története, pont az a jó benne, hogy nem lehet olyan sokat tudni. Bár én már hozzászoktam, persze. Aki ilyen mennyiségben nézi a Fringe-t, ami egy sci-fi dráma sorozat, az már hozzászokott, hogy nem sokat tud az elején a sztoriról.
Egy metropoliszban játszódik, ahol rengeteg helyen, az utcaszinten mérges por van. (De persze nem midnenhol. Vannak ARÁNYLAG tiszta utcák, de tulajdonképpen az egész városi levegő borzasztóan szennyezett)
Azt ugye mondanom sem kell, hogy romokban van minden.
Az utánpótlások rendkívül csekélyek, a fegyverek lőszereinek minden egyes molekuláját ki kell használnunk. :D Na, túlzok, persze :P

A revieweket azonban NEM értem.
Általánosságban jókat kapott, pedig nem is annyira jó.
Hát ja, pedig én szeretem, legalábbis eddig tökre tetszik, de Crystaltisztán (boccs ezt nem hagyhattam ki xD) látom, hogy kissé bénuska. És mégis, tán a legszigorúbb reviewelő, a Metacritic
(ami egyesíti az összes eddigi reviewet, és ezért is olyan veszélyes... könnyen a középszerű kategórába sodorhatja a játékot, ami a legrosszabb. Inkább hordják le a sárga földig VAGY imádják, de ha köpnek rá... az a legrosszabb. Most ezt tényleg higyjétek el!)
egész jó pontokat adott neki.
72-őt. (100-ból)
Az IGN, aki sztem a legpontosabb reviewelő, az viszont 4.5 öt adott neki. Na ne má, nem az 5-ből. :p a 10-ből :eek:
Deháttttt... na... na, legalább nincs benne annyira abban a középkategórában.

A negatív kritikák, amikkel egyetértek:
- az animációk valóban rosszak. Még a Hydrophobia animációinál is rosszabbak :P (Igen Robbie, rosszabbak. :D)
- a színek... az oké, hogy olyan hangulatot akartak teremteni, de könyörgöm, szó szerint bántotta a szemem 1 óra játék után. (Olyan túl szürkés, olyan zöldes, olyan... sz@r!)
- a grafika. Bezony, ezt tőlem halljátok. :rolleyes: De sajnos el kell ismerni, a textúrák kicsi méretűek és a fény-árnyék effektek is vackok.
- na és itt van még valami. Sokszor elmondja nekünk a játék, hogy legyünk takarékosak, molekula-szinten. (Mint ahogy az előbb is elmondtam. :D Minden gramm tárggyal takarékosnak kell lennünk) De itt jön a bibi. A játék egy ún. STAMINA-rendszert használ, azaz ha futsz, ha mászol, megy lefelé az erőd. (TR:AOD módon. :D) És az életerő is persze lemegy, ha megsebeszülsz. Jé, nemmondod, Kacsa?http://i43.tinypic.com/34ql4c9.png

De itt jön a bibi. Az életerő nem regenerálódik, és bizonyos (eléggé könnyen átléphető, sőt, néha a játék kialakítása miatt kötelező) szint után MÁR a STAMINA SEM!
Na, ezt adjátok össze: nincs erőd + nincs életed + nincsenek kaják, vagy italok = hát persze, hogy a halál. >_<
Azt persze nem akarták, hogy leugorj egy szakadékba, vagy vágd el a torkod, vagy vmi ilyesmi. beleépítettek a játékba egy szörnyű Retry-from-checkpoint rendszert. Ez nekem NAGYON nem tetszik.
.
.
.
.
.

Na, ennyi voltam mára, de most saját magamnak is kiveséztem ezt a játékot, azaz eleve el akartam gondolkozni rajta, hogy most mit is gondolok róla. (Igen, ezt az előző mondatot... most olvassátok el még egyszer. :clown:) Csak ha már így elgondolkozok, miért is ne írjam le a kedvenc fórumomra? :group_hug:

Na, jóvan, mentem. :hi:

Robbie
2012-03-10, 21:30
Én "ismerem" legelső előzetesben még a CG nagyon megtetszett imádtam :D majd, nagy csönd volt akkor gyanakodtam nah lefújták mint kiderült másik stúdió kapta meg a címet mert előző nagyon bugos volt így újra lett kezdve.
Kijött az első gameplay OMFG ez mi a sz@r...-.- azóta nem is nézzem nagy reményeket fűztem hozzá :( nem próbáltam még de nem is fogom xD


(Igen Robbie, rosszabbak. )
:D:D:D

Roli
2012-03-10, 21:58
Köszi Kacsa, na én akkor már a demóig se fogok eljutni :D

Kacsa
2012-03-11, 12:51
Köszi Kacsa, na én akkor már a demóig se fogok eljutni :D

:D Hát, elvileg tavasz folyamán jön PSNre is. :)
Amúgy a demóját sztem mindenképp megéri letölteni, mert viszont eléggé egyedi játéknak tűnik.:) Az egyediség pedig tudjátok, a csimpaszkodás-mászás után a másik gyengepontom. :D

amúgy még valami, ami idegesít a gameban: akármennyire ki vagy fáradva vagy meg vagy sebesülve, semmi lihegés, semmi dülöngélés, csak lassabban futsz, és véres képernyő, oszt kész. egy ilyenféle survival játékban kötelezőnek tartom az agónia látványát. :rolleyes: (ja, és ilyenkor a lassú futás miatt is kötelező a Retry használata, ha nehéz helyen vagy)

YzaaA
2012-03-11, 13:10
- a grafika. Bezony, ezt tőlem halljátok. :rolleyes:

Ez most komolyan mondod???:eek:
A grafó engem eggyáltalán nem érdekel, visszont a története nagyon is bejön!!:D
Jó vannak kritériumok, amiket én is hiányolok, pölö a színek, így ojan szürke hangulatot ad:/Igaz a Resi 4-ben sincsenek ojan fantasztikusan sok szín, de akkor is...:Dígy eléggé nyomott és sötét....
az hogy falra lehet mászni és kapaszkodni....aww kedvencem♥:D
Nekem bejön a sok hibája ellenére is:D

Kacsa
2012-03-11, 13:49
Nekem bejön a sok hibája ellenére is:D

játszottál már egyáltalán vele? -__- :rolleyes:

YzaaA
2012-03-11, 15:23
Nem, de láttam gameplay-t:rolleyes:

Kacsa
2012-03-11, 16:51
Nem, de láttam gameplay-t:rolleyes:

az nem elég. eleve becsapósak tudnak lenni, de eme játék esetében pláne.

Ting
2012-03-11, 18:57
Talán emlékeztek azt mondtam hogy első nap megveszem, annyira bejövős. Szerencsére nem tettem. Amikor megjelent, elkezdtem nézni reviewokat, meg gameplayt, és eldöntöttem, nekem ez így nem kell. Valahogy jobbat vártam. Viszont kipróbáltam az új Alan Wake demóját, az pedig sokkal jobban tetszett, mint amire számítottam. Úgyhogy inkább az Alan Wake's American Nightmare-t vettem meg, és azt kell mondjam: iszonyat jó! :) Végigvittem az első fejezetet a háromból, már várom hogy holnap folytathassam! :D

Kacsa
2012-03-11, 20:00
Viszont kipróbáltam az új Alan Wake demóját, az pedig sokkal jobban tetszett, mint amire számítottam. Úgyhogy inkább az Alan Wake's American Nightmare-t vettem meg, és azt kell mondjam: iszonyat jó! :) Végigvittem az első fejezetet a háromból, már várom hogy holnap folytathassam! :D

Majd azt is kipróbálom. :)

Ting
2012-03-13, 19:38
Szeretnétek ingyen játékot? Töltsétek ki a Paradox Interactive kérdőívét, tök mindegy miket írtok, a végén kér egy e-mail címet, és majd hónap végén küldenek egy levelet a Cities In Motion nevű játék kódjával, amit felhasználva le tudjátok tölteni a játékot, legálisan, ingyen. :)

https://www.surveymonkey.com/s/ParadoxSurvey

Kacsa
2012-03-14, 13:47
Szeretnétek ingyen játékot? Töltsétek ki a Paradox Interactive kérdőívét, tök mindegy miket írtok, a végén kér egy e-mail címet, és majd hónap végén küldenek egy levelet a Cities In Motion nevű játék kódjával, amit felhasználva le tudjátok tölteni a játékot, legálisan, ingyen. :)

https://www.surveymonkey.com/s/ParadoxSurvey

köszi, már töltöm is kifele. :D

Stranger
2012-03-14, 16:21
Szeretnétek ingyen játékot? Töltsétek ki a Paradox Interactive kérdőívét, tök mindegy miket írtok, a végén kér egy e-mail címet, és majd hónap végén küldenek egy levelet a Cities In Motion nevű játék kódjával, amit felhasználva le tudjátok tölteni a játékot, legálisan, ingyen. :)
https://www.surveymonkey.com/s/ParadoxSurvey
Köszi. :D Kíváncsi vagyok egyébként a kérdőív eredményére, én normálisan ki is töltöttem.

Ting
2012-03-14, 21:20
Köszi. :D Kíváncsi vagyok egyébként a kérdőív eredményére, én normálisan ki is töltöttem.

Én is, elég jó kérdések voltak, és kb. 10 perc volt az egész. :)

Szajuri
2012-03-15, 02:33
aaaa skacok de ez fokeppen Yazanak es Kacsanak szol :D koszonom a batoritast es telleg nem annyira felelmetes szoval tuleltem az Amnesia-t :jumper::jumper: kitoltam :jumper::jumper: es hallhattam azt a csodalatos zenecsket :jumper: Most ugy vagyok hogy szeretem a zombikat a brute olyan cukiiiii :hug: Nnnah a custom storyk kozul pedig a dark room hat az cool, tulajdonkeppen az adta a masodik lokest hogy kijatszam a game-t.
Ezt pedig latni kell, nem tudom lattatok e de olyan edesek :)
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=s9UWnJu2rHM

Szajuri
2012-03-15, 02:47
Mert az tán csak aszt hiszem de lehet nem jól gondolom az egy flash játék
http://www.youtube.com/watch?v=F4OPX8ObpuA





Kurvára ijesző


Ti hogy tudtok ilyenekkel jatszani? Nnna de nekem is most kell vissza olvasgassak es meg megis neznem...hajnali 2kor...ahogy a kad megtellik verrel gondolom az es valami elkezd kijonni belole..most meg a wc-re felek kimenni xDDDD Tisztar a Kor jut eszembe..ahhoz kepest 4x ujraneztem xDDD

Kacsa
2012-03-15, 15:56
úristen ez az Alan Wake de zavaros -__-' lóf@szt se értek belőle :angry:
a Silent Hillt is azért nem szeretem mert túl random (nekem már szó szerint véletlenszerű dolgok vannak abban a játékban), túl eszelős a története.
remélem azért mire az Alan Wake 2 DLCjét kijátszom, lesz a játék történetéről egy halvány fingom.
na de mára elég volt belőle, már a szó szoros értelmében rongyos az elmém.

horus
2012-03-15, 16:50
úristen ez az Alan Wake de zavaros -__-' lóf@szt se értek belőle :angry:
a Silent Hillt is azért nem szeretem mert túl random (nekem már szó szerint véletlenszerű dolgok vannak abban a játékban), túl eszelős a története.
remélem azért mire az Alan Wake 2 DLCjét kijátszom, lesz a játék történetéről egy halvány fingom.
na de mára elég volt belőle, már a szó szoros értelmében rongyos az elmém.

En pont emiatt imádtam... hihetetlen történet :D ^^
2 dlc ****t sem ér...

Kacsa
2012-03-15, 18:46
2 dlc ****t sem ér...

a PCs verzióban alapból benne vannak, és elvileg kiderül az igazság is bennük.
vagy most akkor mi a f@szom van? Alan él, vagy halott? vagy csak ott van a tó alján, és örökké írnia kell? és a házikó, amibe Alan és Alice éppen be akartak költözni? az hogy tűnt el? és Alice a végén kiúszott a tó legaljáról? áhh, nagyon nem értem. magyarázd már el, horus, ha te érted.

Ting
2012-03-15, 19:51
Amikor először vittem végig, akkor én is eléggé össze voltam zavarodva, de most hogy végigvittem az American Nightmare-t, így már mindent értek. :) Mondjuk az igaz, hogy ha nincs az AN, akkor még mindig nem érteném, de én akkor is szeretném a sztoriját. :D

horus
2012-03-15, 20:22
a PCs verzióban alapból benne vannak, és elvileg kiderül az igazság is bennük.
vagy most akkor mi a f@szom van? Alan él, vagy halott? vagy csak ott van a tó alján, és örökké írnia kell? és a házikó, amibe Alan és Alice éppen be akartak költözni? az hogy tűnt el? és Alice a végén kiúszott a tó legaljáról? áhh, nagyon nem értem. magyarázd már el, horus, ha te érted.

tudom de akk sem vmi jó, nekem csak egy önismétlés volt... xD
Mai napig nem teljesen tiszta a kép xDDDD
Nos kezdjük ott hogy Alan egy regényiró, van egy befejezetlen irománya. Alan él és virül, de fáradt ezért elmennek vakációra a feleségével, aztán a felesége meglepi egy irógéppel aminek Alan nem örül és csúnyán összevesznek, Alan kimegy frisslevegőt szivni mikor a kiálltás hallasztik a házból, Alice eltűnik, és a regénye kezd szépen eletre kellni, először fogalma sincs róla hogy mi történik de aztán ő is kezd rájönni... ne és innen nekem is homályos... játék játszás közben egyre izgibb lett, mikor elvittek abba az elmegyogyóba akkor azt hittem h nem a regény kelt életre hanem csak Alan őrült meg.... A végét sem nagyon értem, asszem hogy a töri azzal záródik hogy Alan legyőzte a gonoszt és visszament a házba befejezte az irományt és Alice felszabadult... viszont a végén volt egy érdekes jelenet mikor Alan irt.... na azt nem értettem mi akart lenni...

Kacsa
2012-03-15, 20:46
Nos kezdjük ott hogy Alan egy regényiró, van egy befejezetlen irománya. Alan él és virül, de fáradt ezért elmennek vakációra a feleségével, aztán a felesége meglepi egy irógéppel aminek Alan nem örül és csúnyán összevesznek, Alan kimegy frisslevegőt szivni mikor a kiálltás hallasztik a házból, Alice eltűnik, és a regénye kezd szépen eletre kellni, először fogalma sincs róla hogy mi történik de aztán ő is kezd rájönni... ne és innen nekem is homályos... játék játszás közben egyre izgibb lett, mikor elvittek abba az elmegyogyóba akkor azt hittem h nem a regény kelt életre hanem csak Alan őrült meg.... A végét sem nagyon értem, asszem hogy a töri azzal záródik hogy Alan legyőzte a gonoszt és visszament a házba befejezte az irományt és Alice felszabadult... viszont a végén volt egy érdekes jelenet mikor Alan irt.... na azt nem értettem mi akart lenni...

na, pont ameddig te eljutottál, pont akkor kezd nekem is behomályosulni. :D
mindegy, ha majd befejeztem a 2 DLC-t, akkor megyek, és kiolvasoma teljes történetet az Alan Wake Wikia-n, ott le van írva epizódonként a történet. :)
(de ha hiszitek, hanem, még, ott is le vín írva, hogy többértelmű, és magyarázatra szoruló a befejezés. :privateeye:
nem szeretem én ezt. felőlem akár a lehető legértelmetlenebb is lehet a történet - DE a játék legvégén derüljön mindenre fény, magyarázódjon meg minden.
vagy ha nem, akkor rakjanak ki vmi To be continued-et, de még azt se láttam, csak 3 db pontot (...), és közben Alice aszonta, hogy "Alan, wake up." (mondanom sem kell, hogy ki van zárva, hogy Alan az egész játék cselekményét csak álmodta :angry:na AZ gyönyörű lenne.

a játék tényleges legeslegeslegvégén, a legutolsó szavak a Creedtiseknél viszont valami olyasmik, hogy "Alan Wake will continue his journey through the dark"
Szóval ezt vehetjük egy To be continuednek is?
mert ha igen, akkor hajlandó vagyok részben megbocsátani, hogy nem kaptam válaszokat. :rolleyes:
ez most tényleg Alanos volt. :rolleyes:(egoista beszólás)

horus
2012-03-15, 21:03
na, pont ameddig te eljutottál, pont akkor kezd nekem is behomályosulni. :D
mindegy, ha majd befejeztem a 2 DLC-t, akkor megyek, és kiolvasoma teljes történetet az Alan Wake Wikia-n, ott le van írva epizódonként a történet. :)
(de ha hiszitek, hanem, még, ott is le vín írva, hogy többértelmű, és magyarázatra szoruló a befejezés. :privateeye:
nem szeretem én ezt. felőlem akár a lehető legértelmetlenebb is lehet a történet - DE a játék legvégén derüljön mindenre fény, magyarázódjon meg minden.
vagy ha nem, akkor rakjanak ki vmi To be continued-et, de még azt se láttam, csak 3 db pontot (...), és közben Alice aszonta, hogy "Alan, wake up." (mondanom sem kell, hogy ki van zárva, hogy Alan az egész játék cselekményét csak álmodta :angry:na AZ gyönyörű lenne.

a játék tényleges legeslegeslegvégén, a legutolsó szavak a Creedtiseknél viszont valami olyasmik, hogy "Alan Wake will continue his journey through the dark"
Szóval ezt vehetjük egy To be continuednek is?
mert ha igen, akkor hajlandó vagyok részben megbocsátani, hogy nem kaptam válaszokat. :rolleyes:
ez most tényleg Alanos volt. :rolleyes:(egoista beszólás)
Van folytatás American Nightmares nem rég jött ki, bár ez nem a AW2 de ez is folytatás, úgy tom legelőször trilógiának terveztek csak aztán az első résznél a várt siker elmaradt.... AN csak marketing volt sztem, ezzel akarták kideriteni hogy valójában Alan milyen népszerű is és lehete jövője a sorozatnak, nos elég sikeres lett igy gondolom lessz Alan Wake 2...
Nem hiszem hogy álmodta :D de az engem is eléggé kiábránditana :D

Ting
2012-03-15, 21:26
a játék tényleges legeslegeslegvégén, a legutolsó szavak a Creedtiseknél viszont valami olyasmik, hogy "Alan Wake will continue his journey through the dark"
Szóval ezt vehetjük egy To be continuednek is?


Fun Fact: Az American Nightmare credits része meg úgy végződik, hogy: "Alan Wake's journey through the night will continue." :D

Kacsa
2012-03-15, 22:09
Fun Fact: Az American Nightmare credits része meg úgy végződik, hogy: "Alan Wake's journey through the night will continue." :D

naaa, az az :D (nem emlékeztem szó szerint, de most hogy mondod, az az :D)
amúgy most Nightmare módon fogom keresni a manuscripteket, megkeresem mind, aztán kijátszoma 2 DLCt, aztán elolvasom az Alan Wake Wikia-n a történetet, aztán megnézem az American Nightmare végigjátszását, ezek után már biztos érteni fogom. :D :vlol:

Ting
2012-03-16, 12:58
Sok sikert hozzá, a Nightmare mód egy igazi "painintheass", 2 ütés és Alannek annyi, de szerintem neked menni fog, főleg hogy a Resi4-ben a Pro módot már megcsináltad. :D

Kacsa
2012-03-16, 13:59
Sok sikert hozzá, a Nightmare mód egy igazi "painintheass", 2 ütés és Alannek annyi, de szerintem neked menni fog, főleg hogy a Resi4-ben a Pro módot már megcsináltad. :D

jaaaj, hát kössz, hogy bízol bennem. :D
(de meg kell mondani, hogy normal módon is a játék vége felé már meghaltam párszor :rolleyes: :D)

amúgy játszok ezzel az American Nightmareval, és meg kell mondani, kurv@izgi :jumper: csak kár, hogy ebben a játékban sem értem, hogy mit miért, hogy miért kéne újraírni a valóságot, és mit akar ez a Mr. BZZZZ (Scratch), és hogy Alan hogy került Arizona kellős közepébe. :rolleyes:
hümmm, legalább kikerült a Dark Placeből. (ez a Dark Place ugye Bright Fallsban, a Cauldron tó alján van?)

Ting
2012-03-16, 16:26
Azért kell átírni a valóságot, mert 2 év telt el az első rész vége óta, és Alan egy másik dimenzióba került, így azt hiszi Alice és Barry hogy Alan halott. Viszont hogyha legyőzi Mr. Scratchet, akkor visszakerülhet oda, ahol a szerettei vannak. :) Mr. Scratch Alan gonosz oldala, és jelenleg ő az, aki be tud menni a rendes dimenzióba Alicehez és Barryhez, és az a célja, hogy megölje őket. Ilyen egyszerű az egész. :D

horus
2012-03-16, 16:57
Tegnap szereztem uj xboxot :jumper:
Meghoztátok a kedvem hozzá, megyek is minnyá játszok vele... Nagyon izgi az egész... kib@szot jó játék :jumper::D

Kacsa
2012-03-16, 17:34
Azért kell átírni a valóságot, mert 2 év telt el az első rész vége óta, és Alan egy másik dimenzióba került, így azt hiszi Alice és Barry hogy Alan halott. Viszont hogyha legyőzi Mr. Scratchet, akkor visszakerülhet oda, ahol a szerettei vannak. :) Mr. Scratch Alan gonosz oldala, és jelenleg ő az, aki be tud menni a rendes dimenzióba Alicehez és Barryhez, és az a célja, hogy megölje őket. Ilyen egyszerű az egész. :D

húúú, köszi :D
de van egy kérdésem: ha Mr. Scratch át tud menni a másik dimenzióba, ahol Alice és Barry vannak, miért nem ölte meg már őket?



Tegnap szereztem uj xboxot :jumper:
na, mi volt a gond a régivel?

Ting
2012-03-16, 17:50
de van egy kérdésem: ha Mr. Scratch át tud menni a másik dimenzióba, ahol Alice és Barry vannak, miért nem ölte meg már őket?


Ez jó kérdés. :D Szerintem Mr. Scratch az American Nightmare eseményei közben jött rá arra, hogy ő átmehet, mert az AN vége felé árulja el, hogy mi a célja velük.

De ez egyáltalán nem biztos, ez csak az én találgatásom. :)

horus
2012-03-17, 21:06
Jajj elkezdtem játszani Resi4et Xboxon!!! Ki****ott jóóóóó!!!! Istenem PC-n hogy utáltam.. itt meg imádom... :jumper:

CrashHungarian98
2012-03-18, 10:20
Én mostanába a GTA 4el játszok XBoxon, nekem nagyon tetszik. :D Most a második szigeten vok.

Caroline
2012-03-18, 16:17
Találtam egy hidden object játékot, és tiszta Tomb Raider feelingje van

The Golden Bird of paradise a neve
http://i44.tinypic.com/347hh6o.jpg
http://i41.tinypic.com/50imiq.jpg


a képen a csaj tisztára hasonlít Larára

itt a link:
http://www.jatek7.hu/jatekok/logikai-jatekok/the-golden-bird-of-paradise

Szajuri
2012-03-20, 18:13
Találtam egy hidden object játékot, és tiszta Tomb Raider feelingje van

The Golden Bird of paradise a neve
http://i44.tinypic.com/347hh6o.jpg
http://i41.tinypic.com/50imiq.jpg


a képen a csaj tisztára hasonlít Larára

itt a link:
http://www.jatek7.hu/jatekok/logikai-jatekok/the-golden-bird-of-paradise


Bejövős :)

Robbie
2012-03-20, 22:03
Mellékesen hátha érdekel valaki :D
A Crystal Dynamics Soul Reaver rebooton dolgozik?

A VG247 értesülései szerint a Crystal Dynamics csapata a Tomb Raider reboot mellett a Legacy of Kain sorozat feltámasztásán is ügyködik.
A Crystal Dynamics csapata nemcsak a Tomb Raider sorozatba próbál meg újra életet lehelni, hanem egy másik kultikus sorozatot, a '90-es évek közepén bemutatott Legacy of Kain szériát is igyekszik feltámasztani.
A VG247 névtelen forrása szerint a Soul Reaver kapna rebootot, de egyelőre nem tisztázott, hogy Raziel vagy Kain lesz-e a főhős.
A sorozat története még 1996-ban, PlayStation-ön vette kezdetét a Blood Omen: Legacy of Kainnel, amit 1999-ben követett PlayStation és PC platformokon a Soul Reaver, majd 2000-ben egy Dreamcast kitérő következett. Egy évvel később, 2001-ben jelent meg egy direkt folytatás, a Legacy of Kain: Soul Reaver 2, ami PC mellett PS2-n mutatkozott be.
Ezt követően a rajongók 2002-ben kaptak még egy részt, a Blood Omen 2: Legacy of Kain személyében, majd 2003-ban egy PC-s, PS2-es és Xbox-os részt, a Legacy of Kain: Defiance-t.

Persze ez csak egy pletyka.

Szajuri
2012-03-21, 01:15
Amnesia-Justine
Valaki segítsen legyen szíves! Felfrisseltem de nem indul. És nem találok crack-et hozzá :(

Kacsa
2012-03-21, 14:14
Amnesia-Justine
Valaki segítsen legyen szíves! Felfrisseltem de nem indul. És nem találok crack-et hozzá :(

a launcherben nem a play gamere kell menni, a Justinera. jobb alsó sarokban.

Szajuri
2012-03-23, 18:41
a launcherben nem a play gamere kell menni, a Justinera. jobb alsó sarokban.


Köszike:)

Szajuri
2012-03-23, 18:44
Amúgy kinek van full mentése Resident Evil 5 - höz? De olyan hogy "mindent megnyitott állás". Mert gugliról rohadt nehéz találni egy normálisat. Tegnap csak durván 2órát pazaroltam így el a semmire :mad: Légyszi légyszi!!

Caroline
2012-03-23, 19:58
Kérdezd meg YzaaA-t, neki lehet hogy van.

Caroline
2012-03-23, 19:59
Bejövős :)

:) csak kár hogy a premiumot meg kell venni

CrashHungarian98
2012-03-23, 21:45
Ajjaj Caroline :clown:

Ting
2012-03-25, 16:26
Hoztam nektek egy újabb ingyenes játékot: Treasure Adventure Game a neve, a GOG.com ingyen adja oda, platformer/adventure/rpg címnek néz ki, szóval ha valakit érdekel az ilyesmi, annak ajánlom! :)

http://www.gog.com/en/gamecard/treasure_adventure_game

Regisztrálni kell, ha még nincsen profilotok!

tombraidermaster1996
2012-03-29, 18:10
Hellósztok srácok! Valakinek nincs esetleg meg a Sonic 3d blast pc-re zenés kiadásban? Sehol nem találok olyat, ami zenés lenne... Akinek van zenés az légyszi priviben küldjön egy linket pls.! Nagyon megköszönném, ez az egyik kedvenc játékom, a pc-s saturnos teljesen más, mint a genesis verzió. Ezek jobbak, más a zene, jobb a grafika. A genesis-es meg a lebutított verzió. Ezerszer kijátszottam már, de még mindig imádom, majd meg halok érte. Tehát nagyon szépen kérlek titeket, hogy akinek meg van, ráadásul ha zenés, az pls. írjon egy privit. Köszönöm mégegyszer. http://www.tssznews.com/wp-content/uploads/2010/06/s3dbcompare2.png Így néz ki az összehasonlítás. A jobbik a pc-s a csúnyább a genesis-es.

Petya a Lara Fan
2012-03-30, 12:03
Nos letöltöttem az emut és működik meg minden, csak erős teló kell hozzá hogy elbirja a játékot, felraktam a TR2-őt de a telóm (Xperia X8) ujraindult tőle.
A progit innen (http://www.4shared.com/file/vzSarjAf/psx4droid_v307beta.html?aff=7637829) töltheted le, itt (http://www.pocketgamer.co.uk/feature.asp?t=how_to&c=22491) pedig egy kis útbaigazitást kapsz a játék feltelepitéséről. (<---- Angol tudást igényel)

Köszönöm, kipróbálom! (És sorry a késői válaszért) :)

YzaaA
2012-04-03, 17:32
Embörkék segítség kéne!!Mivel itt sok számítógép zseni van ezért megkérdem....hogy a francba tudjam elkerülni a játék lefagyását???????????
Feltettem a resi4-et (megintXD:D)És nem megy, 1x-üen nem megy!!!:angry::angry:
Már ojan ideges vagyok, hogy verem a falba a fejemet, nem tudom miért de fagy le!!Minden kompaktibilis modban!!:angry::angry:
Mit kövessek el hogy müködjön??Patch-el probálkoztam nem megy!!
Fóájj pont amikor szeretnék nosztalgiázni nem megyen:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Szerk:Probléma megoldva!Nem tom mé, de valahogy újraindítottam a gépet és mostmár mukodikXD:D

Kacsa
2012-04-03, 19:44
Embörkék segítség kéne!!Mivel itt sok számítógép zseni van ezért megkérdem....hogy a francba tudjam elkerülni a játék lefagyását???????????
Feltettem a resi4-et (megintXD:D)És nem megy, 1x-üen nem megy!!!:angry::angry:
Már ojan ideges vagyok, hogy verem a falba a fejemet, nem tudom miért de fagy le!!Minden kompaktibilis modban!!:angry::angry:
Mit kövessek el hogy müködjön??Patch-el probálkoztam nem megy!!
Fóájj pont amikor szeretnék nosztalgiázni nem megyen:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Szerk:Probléma megoldva!Nem tom mé, de valahogy újraindítottam a gépet és mostmár mukodikXD:D

na, ennek volt értelme. ;)

YzaaA
2012-04-03, 19:52
A semmiért teszem tönkre az idegeimetXD
Hát most jóvanna Szöke vagyok nem láccik???:D:D

Kacsa
2012-04-04, 13:24
Hát most jóvanna Szöke vagyok nem láccik???:D:D

legyél is büszke rá. ;)

CrashHungarian98
2012-04-06, 19:57
Jövőhéten meglesz a Resi 5 Gold! :p :jumper:

Kacsa
2012-04-06, 20:04
Jövőhéten meglesz a Resi 5 Gold! :p :jumper:

dejó. :D gondlom, tudod, az épppppen nekem is megvan. :D am hány játékod van eddig boxra össz-vissz?

YzaaA
2012-04-06, 21:03
De jó nektek, mind eredeti játékotok van:(Nekem a Szüleim nem engedik meg hogy vegyek, azt mondják, hogy tulságosan mániás vagyok, meghogy a játék a gyerekeknek való:angry::rolleyes:
De most öszintén én nem vagyok az??:rolleyes:
Boccs az off-ért de ezt muszáj volt:(

CrashHungarian98
2012-04-06, 22:58
Jelenleg 12 de hamarosan 13 :D

Kacsa
2012-04-07, 09:33
De jó nektek, mind eredeti játékotok van:(Nekem a Szüleim nem engedik meg hogy vegyek, azt mondják, hogy tulságosan mániás vagyok, meghogy a játék a gyerekeknek való:angry::rolleyes:
De most öszintén én nem vagyok az??:rolleyes:
Boccs az off-ért de ezt muszáj volt:(

áhh, hagyjad Iza, én se veszek boxra játékokat, legutoljára tavaly nyáron vettem meg a Resi5 Goldot, és idén is csak év végén a TR9-et fogom boxra megvenni. :D

Jelenleg 12 de hamarosan 13 :D

Jesus. :D

YzaaA
2012-04-07, 10:30
De nem hogy box-ra vegyem meg, nincs is, hanem PC-re, de nem lehet......:S
Csak más verzából élek......(úgy értem, hogy másolt példány az eredetiröl:D)

horus
2012-04-07, 12:13
Jesus. :D
Nekem volt 21 eredeti játékom ebbol eladtam 11et tehát most van 10 eredeti játékom és még ezen kivul legalabb 20 masolt....

Robbie
2012-04-07, 13:57
Nálam most 25 eredeti van ebből 5 ps3 amitől nemsokára megválok :D

a játék a gyerekeknek való
Ismerős helyzet :)

Ami
2012-04-07, 14:50
Szerintem a tomb raider a leg jobb habár a 2011-es mortal kombat is jó, de a legjobb egy értelmű a tomb raider underworld

YzaaA
2012-04-08, 09:51
Olyan jó ez az ALan Wake:jumper::jumper:
Csak nekem a vidikari miatt annyira lassan megy:S:(
Az írányitás nagyon szokatlan, az egerem is elég érzékeny, amikor forgatom szinte nem látok semmit...

Kacsa
2012-04-08, 09:52
az egerem is elég érzékeny, amikor forgatom szinte nem látok semmit...

Istenem. talán a beállításokban át lehet állítani az egér érzékenységét.

YzaaA
2012-04-08, 09:55
Átálítottam, de akkor is nagyon lassú a játék:rolleyes:]Mikor forgatom nem látok semmit, mert elmosodik a kép.....

inthesky
2012-04-08, 12:46
Nekem a CRYSIS a másik kedvencem :D nagyon jó game :cool:

YzaaA
2012-04-10, 11:00
Valaki meg tudná mondani, hogy az Amnesia-ában a Costum Stories-ban miért nem jönnek elö a pályák??
Másolgattam, felül is írtam söt még újra le is töltöttem, de sehol semmi...

Szajuri
2012-04-10, 13:40
Heeelp please! Resi5-ön hogyan a csudába lehet multiplayerezni?? Mert pl tökre jó lenne 3an is játszani vagy többen és a lenyíló windowslive ablakból úgy vettem ki, hogy van multiplayer de jómagam sehogysem tudom kivitelezni, hogy ....

Kacsa
2012-04-10, 14:24
Heeelp please! Resi5-ön hogyan a csudába lehet multiplayerezni?? Mert pl tökre jó lenne 3an is játszani vagy többen és a lenyíló windowslive ablakból úgy vettem ki, hogy van multiplayer de jómagam sehogysem tudom kivitelezni, hogy ....

csak ketten lehet, és a multihoz meg kell venni. (de ha esetleg nem, akkor privááát.)

Szajuri
2012-04-11, 02:02
csak ketten lehet, és a multihoz meg kell venni. (de ha esetleg nem, akkor privááát.)

Aaaaj miért csinálják ezt minden game-mel amit az ember fia/lánya megszeret?! Mondjuk ha tavaly előtti a game akkor már biztos olcsóbb XD gááz az se tudom mikori game XD

CrashHungarian98
2012-04-11, 13:00
Aaaaj miért csinálják ezt minden game-mel amit az ember fia/lánya megszeret?! Mondjuk ha tavaly előtti a game akkor már biztos olcsóbb XD gááz az se tudom mikori game XD

2009 asszem :)

Kacsa
2012-04-11, 15:46
Aaaaj miért csinálják ezt minden game-mel amit az ember fia/lánya megszeret?!

hogy meg kell venni? x'DDDD
aranyom, minden játékot meg kell venni. :D

YzaaA
2012-04-11, 18:23
Másként nem élvezheted a jó bonúsz pályákat!!:D:rolleyes:

Szajuri
2012-04-12, 01:40
Nnna persze kétlem, hogy ti megvesztek minden játékot :) nem olyanok a kilátások Mo-n.

YzaaA
2012-04-12, 09:32
Én nem is mondtam, hogy minden játékot megveszek..:p
Söt én ennél rosszab helyzetben vagyok:rolleyes:
Dehát nah........ha akarod élvezni meg kell venni:p:D

CrashHungarian98
2012-04-13, 20:24
Nah végre megérkezett a Resi 5 Gold! :jumper: Rögtön fel is használtam a 3 hónapos Gold kártyát és játszottam valakivel, 1-1 Chaptertől elvittük egész 3-2ig :hug: Am fogalmam sincs ki volt ő, de jót játszottunk. xD Még a nevét is elfelejtettem pedig bejelöltem volna :(

Kacsa
2012-04-13, 20:39
Vissza tudod keresni, kivel játszottál.

CrashHungarian98
2012-04-13, 20:41
Vissza tudod keresni, kivel játszottál.

Ok megkeresem majd :D Öhmm hol? :o Xbox.comon nem tom vagy majd megnézem a konzolon.

Kacsa
2012-04-14, 09:43
Ok megkeresem majd :D Öhmm hol? :o Xbox.comon nem tom vagy majd megnézem a konzolon.

konzolon az Xbox Guidében a Friends opciót megkeresed, és azon belül asszem a PLAYERS fülre mész, de nem tudom biztosra.:)

Petya a Lara Fan
2012-04-14, 17:40
Nnna persze kétlem, hogy ti megvesztek minden játékot :) nem olyanok a kilátások Mo-n.

Én igenis megveszem azokat a játékokat, amik tetszenek - úgy gondolom, hogy ami tetszik, azt igenis illik megvenni, ezzel támogatva a fejlesztők eddigi és további munkáját. :) Ha egyből nem is tellik rá, összekuporgatom rá a pénzt. :)

Michele
2012-04-14, 17:46
Én igenis megveszem azokat a játékokat, amik tetszenek - úgy gondolom, hogy ami tetszik, azt igenis illik megvenni, ezzel támogatva a fejlesztők eddigi és további munkáját. :) Ha egyből nem is tellik rá, összekuporgatom rá a pénzt. :)

Ennyi. :D :thumb:
Vagy meg kell várni, míg olcsóbb lesz, addig meg... :clown:

Petya a Lara Fan
2012-04-16, 09:06
Ennyi. :D :thumb:
Vagy meg kell várni, míg olcsóbb lesz, addig meg... :clown:

:D addig: virágbolti verzió :D

Szajuri
2012-04-17, 01:59
Helló belló kedves infolátogatók,

lenne újra egy kérdésem :) szóval aki játszik az amnesia the dark descent-el az tudja miről van szó :) találtam egy mod-ot hozzá ''white night'' a neve. Én felinstalláltam viszont ezt írja:

Amnesia: The Dark Descent 1.2 patch (Justine) is essential. Whithout it, you won't be able to play White Night.

Oké feluppoltam a Justine-ra viszont nem találok működő crack-et. :/ Valamint ugyanúgy az amnesia.exe-vel indítsam? mondjuk csak az az egy exe-m van meg a white night, de az is mindaddig nem indul amíg nincs működőképes crack a játékhoz.

Próbáltam értelmesen fogalmazni remélem érthető voltam.

YzaaA
2012-04-17, 09:13
Az Amnesia Justine rajta van a gépeden??
Mert azt írja, hogy anélkül a White Night nem fog elindulni.
Amúgy hogy raktad fel??Elmagyaráznád nekem is??:D

Kacsa
2012-04-17, 14:00
Helló belló kedves infolátogatók,

lenne újra egy kérdésem :) szóval aki játszik az amnesia the dark descent-el az tudja miről van szó :) találtam egy mod-ot hozzá ''white night'' a neve. Én felinstalláltam viszont ezt írja:

Amnesia: The Dark Descent 1.2 patch (Justine) is essential. Whithout it, you won't be able to play White Night.

Oké feluppoltam a Justine-ra viszont nem találok működő crack-et. :/ Valamint ugyanúgy az amnesia.exe-vel indítsam? mondjuk csak az az egy exe-m van meg a white night, de az is mindaddig nem indul amíg nincs működőképes crack a játékhoz.

Próbáltam értelmesen fogalmazni remélem érthető voltam.

küldtem privátot, oksa? :)

OSZRichard
2012-04-24, 16:27
Kaphatok egy kis segítséget Kacsa vagy valaki aki ért a "need for speed"-hez.
Melyiket szerezem meg melyik jobb az újabbak közül pl: Hot Pursuit; Run; Undercover ?

YzaaA
2012-04-24, 16:35
Nekem pölö a Hot Persuit tetszik a legjobban, de nálam a suliban a skacok azt mondják, hogy az Undercover a legjobb:P

OSZRichard
2012-04-24, 16:43
Értem köszi :D.

Caroline
2012-04-24, 17:10
Láttam you tuben egy tök jó játékot,
legalább is jónak tűnik a videó alapján, mondjuk jó brutál egy game
God of war 3 a neve.
Tökre jó az alaptörténete, megnéztem magyar felirattal az első két résztnek a cutsceenjét, a látványvilág is zsír főleg a 3. a leg véresebb a bossharcok királyak a Helios boss harc a legdurvább.
puszta kézzel letépi a fejét

Kacsa
2012-04-24, 17:29
új Frictional Games játék!
http://www.aamfp.com/
2012 végén érkezik. :)

Petya a Lara Fan
2012-04-24, 17:48
Láttam you tuben egy tök jó játékot,
legalább is jónak tűnik a videó alapján, mondjuk jó brutál egy game
God of war 3 a neve.
Tökre jó az alaptörténete, megnéztem magyar felirattal az első két résztnek a cutsceenjét, a látványvilág is zsír főleg a 3. a leg véresebb a bossharcok királyak a Helios boss harc a legdurvább.
puszta kézzel letépi a fejét

Népszerű sorozat tudtommal a God of War, Én kölcsönkértem tavaly nyáron a haverom PSP -jét, azon rajtavolt egy GoW játék (Nem emlékszem már mi volt az alcíme), ki is nyomtam rendesen. :D Jó volt, de rövid, és egy végigjátszásig elég, de semmiképp nem rossz játék. Bizonyára a fő részek hosszabbak, és tartalmasabbak. :)


Kaphatok egy kis segítséget Kacsa vagy valaki aki ért a "need for speed"-hez.
Melyiket szerezem meg melyik jobb az újabbak közül pl: Hot Pursuit; Run; Undercover ?

Semelyik. Szerintem egy undorító tákolmány az összes utóbbi rész. A Shift bejött Nekem a "szimulátorsága" miatt, a Shift 2 már nem volt jó, ezek az arcade részeg meg.. nem adnék értük 2000 Forintot sem. Sajnos az Most Wanted volt az utolsó arcade rész, ami nagyot ütött, és jó játék volt. Ha a három közül kéne választanom, Én az Undercover -t választanám, azt még valahogy élveztem is, bár többen láttam, hogy mondják, hogy a Hot Pursuit azért nem volt olyan rossz. Nézz meg róluk gameplay -eket, teszteket, értékeléseket, biztos el tudod majd dönteni, hogy melyik tetszik Neked jobban. :)

Kacsa
2012-04-24, 18:24
OSZRichard, tőlem ne kérj segítséget, NFS ügyben, mert gyűlölöm az összes autós játékot. xD
SHift megvan boxra, deháááát nem játszottam vele 2 órát, mióta megvan a boxom... úgy 3 éve? :rolleyes:

CrashHungarian98
2012-04-24, 20:41
Nekem az Underground 2 a kedvencem a NFSek közt. Sok résszel játszottam már Carbon, Most Wanted, Undercover de az tetszett a legjobban. :)

Robbie
2012-04-24, 21:07
Láttam you tuben egy tök jó játékot,
legalább is jónak tűnik a videó alapján, mondjuk jó brutál egy game
God of war 3 a neve.
Tökre jó az alaptörténete, megnéztem magyar felirattal az első két résztnek a cutsceenjét, a látványvilág is zsír főleg a 3. a leg véresebb a bossharcok királyak a Helios boss harc a legdurvább.
puszta kézzel letépi a fejét

Ahhaam :D egyik részben meg olyan van hogy sexelni kell leányzókkal és ott kell gomb kombinációkat nyomkodni hát ne csak ő nyomkodjon :naughty::vlol: most jelentették be az új részt god of war ascension

YzaaA
2012-04-24, 21:11
új Frictional Games játék!
http://www.aamfp.com/
2012 végén érkezik. :)

Úúúúúúiiiiiiii:jumper::jumper::jumper::jumper::jum per:
Hát ezt nem hiszem el!!:eek:
Még 1 Amnesia rész AAwwwww:3♥♥
Most teljesen fel vagyok fillanyozva, már alig várom!!:jumper::jumper:

Kacsa
2012-04-25, 14:51
Úúúúúúiiiiiiii:jumper::jumper::jumper::jumper::jum per:
Hát ezt nem hiszem el!!:eek:
Még 1 Amnesia rész AAwwwww:3
Most teljesen fel vagyok fillanyozva, már alig várom!!:jumper::jumper:

én még nem gondolok semmit, hiszen nem lehet róla ezeken kívül semmit se tudni, és meg kell mondjam, EDDIG ez a steampunkos vagy milyen hangulat nem jön be. :floet: de majd meglátjuk. :)
ja és Iza: elkedztem a White Nightot. :D

OSZRichard
2012-04-25, 15:31
Köszönöm szépen a válaszotokat mindegyikőtöknek :D. Így már sikerülni fog a döntés ;).

Caroline
2012-04-25, 15:34
Ahhaam :D egyik részben meg olyan van hogy sexelni kell leányzókkal és ott kell gomb kombinációkat nyomkodni hát ne csak ő nyomkodjon :naughty::vlol: most jelentették be az új részt god of war ascension

:) nem tudom melyik be van mert én se mert egyikkel se játszottam csak a cutsceeneket néztem meg a 3. meg teljes játékmenetet néztem de abba van azt hiszem de amit én néztem csak annyit láttam hogy az aphroditével akar e ...-ni de azt már nem hogy izél a játékos csak azt hogy kap élet pontot. vagy mi a szöszt. ja meg a csaj alul öltözött volt de consoridált volt a vid.

YzaaA
2012-04-25, 15:47
én még nem gondolok semmit, hiszen nem lehet róla ezeken kívül semmit se tudni, és meg kell mondjam, EDDIG ez a steampunkos vagy milyen hangulat nem jön be. :floet: de majd meglátjuk. :)
ja és Iza: elkedztem a White Nightot. :D

Én nagyon bízok benne:D:)
Naés eddig hogy tetszik??:DIgaz ojan járkáló szörnyek nincsenek, csak más, de a hangulat, meg a zene, meg atörténet is nagyon el lett találva!!:D
Én most elkezdtem a Trough the Portal-t nem jobb mint a White Night de az is egész jó;)

Robbie
2012-05-03, 12:08
Akit esetleg érdekelne:

Amennyiben rendelkezel facebook felhasználói fiókkal, és szeretnéd a két teljesen ingyenesen letölthető PlayStation mini játékot magadénak tudni, nincs más dolgod, mint erre https://www.facebook.com/playstationaccess?sk=app_423711397642076 kattintva kedvelni az oldalt. A Store-on keresztül beváltható kód két játékhoz, a Jewel Keepers: Easter Islandhez és az Urbanixhoz enged hozzáférést. A szoftverek PS3-mon, PSP-n és PS Vitán is futtathatóak.

Kacsa
2012-05-08, 17:37
kipróbáltam a RE: Operation Raccoon Cityt, és teeeeeeeee, embeeeer, ezt a foooost.......
alid hogy letöltöttem már töröltem is le, ember, hogy lehet ilyen gagyi sz@rt alkotni?
Úúúúúúúúristen. szörnyű. mintha egy borzalmasan kivitelezett háborús fps-t látnék, aminek egy véletlen elírás miatt Resident Evil a címe. :P
egyszerűen gusztustalan.


de mielőtt még valaki elkezdné,, hogy maradi vagyok mert leragadtam annál, hogy a Resident Evilnek survival horrornak kell lennie, annak üzenem:
1. leszarom, hogy a Capcom menni akar a trendekkel, a RESIDENT EVIL AZÉRT RESIDENT EVIL, MRT SURVIVAL HORRROR A MŰFAJ!!!
2. a játék nem csak szerintem sz@r, akkorát bukott, mint állat. :P

CrashHungarian98
2012-05-08, 18:10
Én még nem próbáltam ki nem tudom hogy töltsem e le de nem sok jót hallok róla úgyhogy inkább nem. Az egyik ismerősömnek megvan és azt mondja hogy tele van bugokkal :S

YzaaA
2012-05-08, 18:44
kipróbáltam a RE: Operation Raccoon Cityt, és teeeeeeeee, embeeeer, ezt a foooost.......
alid hogy letöltöttem már töröltem is le, ember, hogy lehet ilyen gagyi sz@rt alkotni?
Úúúúúúúúristen. szörnyű. mintha egy borzalmasan kivitelezett háborús fps-t látnék, aminek egy véletlen elírás miatt Resident Evil a címe. :P
egyszerűen gusztustalan.


de mielőtt még valaki elkezdné,, hogy maradi vagyok mert leragadtam annál, hogy a Resident Evilnek survival horrornak kell lennie, annak üzenem:
1. leszarom, hogy a Capcom menni akar a trendekkel, a RESIDENT EVIL AZÉRT RESIDENT EVIL, MRT SURVIVAL HORRROR A MŰFAJ!!!
2. a játék nem csak szerintem sz@r, akkorát bukott, mint állat. :P

Így igaz!!!Nem tudom elhinni, hogy a RE idáig fejlödött!!!
Mëg mindig a 4-es a kedvenc részemXDEz olyan mint a TR-nél egyre rosszabbakat adnak ki............Már akkor inkább a 6-os Resit ki sem probálomXDHogy miért csak a grafó meg ezek a rohat lövöldözös háborus sza@rokra mennek??örök rejtély:rolleyes:

Kacsa
2012-05-08, 18:53
Hogy miért csak a grafó meg ezek a rohat lövöldözös háborus sza@rokra mennek??örök rejtély:rolleyes:

mert a gamer közösség legjava is ilyen igénytelenné féjlődött hogy csak a kinézetre vannak tekintéllyel. komolyan mondom mint a mai társadalom is; csak a külsőt nézik.
áhhh, hagyjuk, felb@szom magam valahányszor rájuk gondolok.
nem tudom ilyenkor mi van, de az embernek ilyenkor az jut eszébe, "régen minden jobb volt". amúgy ez se igaz teljesen, annak a kornak is megvoltak a hibái, dehát a legtöbb ember mégis úgy vélekedik, hogy jobb helyzet volt.

YzaaA
2012-05-08, 18:58
De azért felháborító azt látni, hogy amiért a legjobban rajongsz azt a szemed elött rontják fatálisan el!!:angry:

Kacsa
2012-05-08, 19:57
De azért felháborító azt látni, hogy amiért a legjobban rajongsz azt a szemed elött rontják fatálisan el!!:angry:

az bizony. :mad:

tombraidermaster1996
2012-05-09, 08:21
De azért felháborító azt látni, hogy amiért a legjobban rajongsz azt a szemed elött rontják fatálisan el!!:angry:


mert a gamer közösség legjava is ilyen igénytelenné féjlődött hogy csak a kinézetre vannak tekintéllyel. komolyan mondom mint a mai társadalom is; csak a külsőt nézik.
áhhh, hagyjuk, felb@szom magam valahányszor rájuk gondolok.
nem tudom ilyenkor mi van, de az embernek ilyenkor az jut eszébe, "régen minden jobb volt". amúgy ez se igaz teljesen, annak a kornak is megvoltak a hibái, dehát a legtöbb ember mégis úgy vélekedik, hogy jobb helyzet volt.

Hát Iza igazad van. TR régen tök jó volt, még ha nem is valami irtó szuper grafija volt, de most meg a grafira mennek, nem a történetre.... Egyedüli játék, amit még mindig nem nagyon tudnak elrontani az a Sega Sonic the hedgehog szériája. Jó nem azt mondom, hogy a Sonic 4 episode egy olyan jó lett volna, mert sz@r az irányítás, de a története zenéje megfog, és picit szaggatva legalább elfut az én ratyi gépemen is. Meg most kijön a Sonic 4 episode 2 is. Na igen, a béta amúgy fent volt steamen, letöltötték sokan, de másnap nem ment.... Na igen, megcrackelték és megy. Nekem megvan etz a béta a gépemen most, hááááttt látszik, hogy béta, textúrákat be sem tölti az első 2 pályán eddig, ott vok megakadva nagyon. Irányításon sokat finomítottak, sztem jó lesz, csak túl rövid sztem.... 4 zóna plusz a death egg 2 meg ha megvan mindkét sonic 4 steames-ben, vagy ha nincs meg a steames csak a crackelt, nemtom, vhogy így van, akkor még jár hozzá egy plusz zóna, amiben metál sonikkal vagy. De legalább még ez az egy játék az, aminél még a hangulat az élmény, a sztori megvan. Pedig már sonic is 21 éves. Régóta nyomja az ipart már a sünike, de még mindig szuperül bírja. :)

Van benne valami Kacsa, hogy csak a grafikát nézik.... A játékmenet levan sz@rva.... De ahogy mondtad, a való életben is már nem a belsőt, hanem a külsőt nézik.... :S :(

Robbie
2012-05-09, 18:54
Amerikai piacra szánták ott meg főként csak a bugyuta cod megy...

Kacsa
2012-05-09, 21:30
Amerikai piacra szánták ott meg főként csak a bugyuta cod megy...

fúú te, a cod :angry:
x'DDD amúgy sokan írták, hogy egy olcsó RE és COD keverék. :)

Michele
2012-05-11, 19:03
AC 3
H8QYPVHLbUE_LazyVlCPGfU
Nem mutatnak olyan sokat, de akkor is mmmMMMmmmMMM... :naughty:

Az állatokat mondjuk sokallom, bár ez már az én bajom.

Petya a Lara Fan
2012-05-11, 21:41
CN35U2qZi58

Tegnap letöltöttem a demo -t Steam -ről, és csináltam is egy gameplay -t. Jó játék, tetszik, és örülök hogy meglátogatta a játék a PC -t is, sajnos Én csak a legeslegelső Ridge Racer -rel tudtam/tudok játszani. Kicsit azért még sokallom érte a 10K -t, de amint lejjebb megy, szerintem vétel lesz. :)

tombraidermaster1996
2012-05-18, 14:13
Wáááááá.... Hogy rohadna meg a sega! :mad: B@sznak kiadni a sonic 4 episode 1-et és 2-t sony xperia mini pro-ra... :mad: Felmegyek Play áruházra gépen, erre mit ír ki mindkét alkalmazásnál??? Nem kompatibilis a telómmal... :mad: Hogy rohadnának meg! :mad:

Petya a Lara Fan
2012-05-18, 16:19
Wáááááá.... Hogy rohadna meg a sega! :mad: B@sznak kiadni a sonic 4 episode 1-et és 2-t sony xperia mini pro-ra... :mad: Felmegyek Play áruházra gépen, erre mit ír ki mindkét alkalmazásnál??? Nem kompatibilis a telómmal... :mad: Hogy rohadnának meg! :mad:

Ez azért van általában, mert a telód hardvere nem elég a játéknak, így megelőzik azt, hogy letöltsd, telepítsd, aztán szétakadozzon, esetleg lefagyjon a telód :)

tombraidermaster1996
2012-05-18, 16:45
Ez azért van általában, mert a telód hardvere nem elég a játéknak, így megelőzik azt, hogy letöltsd, telepítsd, aztán szétakadozzon, esetleg lefagyjon a telód :)

Bocsi Petya, de a telefonomon semmi nem szaggat, nézz nyugodtan egy tesztet róla. Viszont rájöttem, hogy mi a baj. A marketen ami van, az nagy felbontású telókra van, viszont van egy hvgás kiadás, ami kisképernyős telókhoz való. De ezt csak egyféle módon lehet megszerezni. Warezolással.... Pedig inkább fizetnék érte. Mégha az episode 1 az egy ezres is, az episode 2-t még hvgásban nem találtam, de az meg 2000 forint... Viszont ha megtudom szetrezni a hvgásat és megy, akkor nem lesz baj. Egyszer megvolt a nagyképernyős változat és az hót fehér volt, zene volt, minden működött, csak minden fehér volt... :S Hátha most menne, direkt úgy kerestem rá, hogy sony xperia mini prora legyen. Olyan jó lenne kijátszani telón, mert a gépen szaggat rohadtul...

Ting
2012-05-18, 22:17
CN35U2qZi58

Tegnap letöltöttem a demo -t Steam -ről, és csináltam is egy gameplay -t. Jó játék, tetszik, és örülök hogy meglátogatta a játék a PC -t is, sajnos Én csak a legeslegelső Ridge Racer -rel tudtam/tudok játszani. Kicsit azért még sokallom érte a 10K -t, de amint lejjebb megy, szerintem vétel lesz. :)

Én is kipróbáltam valamelyik nap a demóját, tényleg elég jó játék, pedig én annyira nem kedvelem ezeket az autós játékokat. :) (vannak jók, pl. a Need For Speed, de egy van ami nálam mindent ver: a Split/Second.) Annak meg főleg örültem, hogy benne van Skrillextől a Kill Everybody. :D

tombraidermaster1996
2012-05-19, 15:02
Na, működik a Sonic 4 Episode I a telómon! :):):):):):):):):) Olyan jó, csak rövid... :( De nagyon bejön, csak a második epizód jöjjön ki adreno datával, megveszem, vagy leszedem. :) Mondjuk ha megveszem az alkalmazást, akkor ha a datát letöltöm hozzá anetről, az nem bűn. :) Tehát megveszem és adreno datát szedek hozzá, mert anélkül nem megy.... Mivelhogy a sony xperia mini pro kisképernyős és ahhoz a kisképernyős data kell...:) Szerintem nyugodtan próbáljátok ki mindkét epizódot, mert szuper jók. :)

Petya a Lara Fan
2012-05-19, 22:37
Bocsi Petya, de a telefonomon semmi nem szaggat, nézz nyugodtan egy tesztet róla. Viszont rájöttem, hogy mi a baj. A marketen ami van, az nagy felbontású telókra van, viszont van egy hvgás kiadás, ami kisképernyős telókhoz való. De ezt csak egyféle módon lehet megszerezni. Warezolással.... Pedig inkább fizetnék érte. Mégha az episode 1 az egy ezres is, az episode 2-t még hvgásban nem találtam, de az meg 2000 forint... Viszont ha megtudom szetrezni a hvgásat és megy, akkor nem lesz baj. Egyszer megvolt a nagyképernyős változat és az hót fehér volt, zene volt, minden működött, csak minden fehér volt... :S Hátha most menne, direkt úgy kerestem rá, hogy sony xperia mini prora legyen. Olyan jó lenne kijátszani telón, mert a gépen szaggat rohadtul...

Tudtommal a mini pro hardverileg majdnem egy szinten van az X8 -al (ami Nekem van), (aztán lehet tévedek abban hogy egy szinten van), mondjuk nem tudom mi egy ilyen Sonic igénye, de általában ami a Te telódra hardverileg nem jó, az nem lesz látható Neked Market -en (Play -en) sem. :)


Én is kipróbáltam valamelyik nap a demóját, tényleg elég jó játék, pedig én annyira nem kedvelem ezeket az autós játékokat. :) (vannak jók, pl. a Need For Speed, de egy van ami nálam mindent ver: a Split/Second.) Annak meg főleg örültem, hogy benne van Skrillextől a Kill Everybody. :D

:) Én imádtam kicsi koromban a Ridge Racer 1 -et, és a mai napig is imádom, nemrég pörgettem ki megint, nosztalgiaképp, csak kár, hogy igen rövid. (1 óra alatt kipörgetem, de tényleg). Aztán a többi részével nem volt alkalmam soha játszani, és amikor láttam, hogy jön PC -re az új rész, akkor nagyon megörültem, és a demo alapján tetszik Nekem is nagyon. :) Nem szeretem a Skrillex -et, csak úgy nem is hallgatnűm, de a játékban való vezetéshez nagyon jó, hangulatos. :)

tombraidermaster1996
2012-05-20, 09:21
Tudtommal a mini pro hardverileg majdnem egy szinten van az X8 -al (ami Nekem van), (aztán lehet tévedek abban hogy egy szinten van), mondjuk nem tudom mi egy ilyen Sonic igénye, de általában ami a Te telódra hardverileg nem jó, az nem lesz látható Neked Market -en (Play -en) sem. :)


Amúgy van benne valami, hogy hardverileg egyforma a két telefon. Alig különbözik, esetleg képernyőméret, mert a mini pro képernyője az az x8-asnak az egyharmad képernyőjével kisebb. Az x8-nak nincs qwerty-je meg nem érintősek az alsó gombjai, de egyébként ugyan az a kettő. Viszont a lényeg, ami lényeg az, hogy adrano-s a két telefon, tehát ha egy sd-datás játékot szedel le, pedig a többség az, akkor adrano datát kell hozzá szerezni. A Sonic 4-hez nekem adreno data kellett, mert csak az támogatja a kisképernyős módot, aztán most fut, már a Lost Labirinth Zone-nál vagyok és egy Chaos Emeraldom van... Rövid, de jó game, imádom. :)

Kacsa
2012-05-20, 18:24
halljátok, a Resi4 és a Code: Vera után át kéne portolni a REmaket és a RE Zerot is mind X360-ra, mind PS3-ra. :) ollllyan fain lenne. :D
sőt, PC-re is kellenének, hogy ne emuval kelljen őket játszani. :(

CrashHungarian98
2012-05-20, 18:40
Én a Code Verát kipróbálnám amúgy már játszottam vele csak nem túl sokat xD Meg PS1 emun megvan a Resi 2 amit még else indítottam azt is el kell kezdjem 1x. Meg Resi 5öt is kéne folytassam :rolleyes:

horus
2012-05-20, 18:42
halljátok, a Resi4 és a Code: Vera után át kéne portolni a REmaket és a RE Zerot is mind X360-ra, mind PS3-ra. :) ollllyan fain lenne. :D
sőt, PC-re is kellenének, hogy ne emuval kelljen őket játszani. :(

Resi4 nagyon jo Xbox-on... imadom...

CrashHungarian98
2012-05-20, 18:44
Én a Code Verát venném meg XBoxra. Véletlenül borítós változat nem lesz? :p Mert akkor venném meg.

Roli
2012-05-20, 18:47
Csak én voltam ilyen, aki a Code Verát már rögtön az elején abbahagyta a temetőnél? :rolleyes::vlol: Megérné tovább játszani? Mert már ott a kamera kikészített. :(

CrashHungarian98
2012-05-20, 19:14
Resi 2be most bele néztem de nem tom hogyan kell Claire-el menni végig kell vigyem Leonnal? Á a kameranézet nagyon zavar. Lehet hogy nem is játszok vele, valahogy nem jön be nekem. :/

Petya a Lara Fan
2012-05-20, 20:59
Amúgy van benne valami, hogy hardverileg egyforma a két telefon. Alig különbözik, esetleg képernyőméret, mert a mini pro képernyője az az x8-asnak az egyharmad képernyőjével kisebb. Az x8-nak nincs qwerty-je meg nem érintősek az alsó gombjai, de egyébként ugyan az a kettő. Viszont a lényeg, ami lényeg az, hogy adrano-s a két telefon, tehát ha egy sd-datás játékot szedel le, pedig a többség az, akkor adrano datát kell hozzá szerezni. A Sonic 4-hez nekem adreno data kellett, mert csak az támogatja a kisképernyős módot, aztán most fut, már a Lost Labirinth Zone-nál vagyok és egy Chaos Emeraldom van... Rövid, de jó game, imádom. :)

A lényeg, hogy megy :)

Kacsa
2012-05-20, 21:03
Csak én voltam ilyen, aki a Code Verát már rögtön az elején abbahagyta a temetőnél? :rolleyes::vlol: Megérné tovább játszani? Mert már ott a kamera kikészített. :(

és csak én vagyok ilyen bátor aki végig tudta vinni a Resi2-őt? :rolleyes:
jaaajjj Roli, próbáld már meg az Amnesiát, és vedd fel videóra a reakciódat. :D sztem kész lenne a mikrofonod a sikítások után. :D

Roli
2012-05-20, 21:08
Neki ugrok majd a Rayman 2 Revolutions után megint, csak ne lennének azok a fixált kamerák annyira fixáltak :vlol:

Ez úgyis témába vág, a csajszi reakcióit figyeljétek a pókok láttán LOL


9U8TjY8OOrI

Michele
2012-05-20, 21:47
^Úr. Isten. x'D

horus
2012-05-20, 21:57
Én a Code Verát venném meg XBoxra. Véletlenül borítós változat nem lesz? :p Mert akkor venném meg.
Németországban jelent meg dobozos változat a Resi4ből boxra, Code Verával nem tom mi a helyzet, az is jöhetne dobozosan is, azt is kipróbálnám....

Resi 2be most bele néztem de nem tom hogyan kell Claire-el menni végig kell vigyem Leonnal? Á a kameranézet nagyon zavar. Lehet hogy nem is játszok vele, valahogy nem jön be nekem. :/
Először nekem is furi volt a REsi klasszikusokba, de aztán megszoktam, márha elkezdted szerintem fejezd is be, sztem jó játék, vidd ki mind2-vel :D

és csak én vagyok ilyen bátor aki végig tudta vinni a Resi2-őt? :rolleyes:
Annó én is végigvittem :D

Stranger
2012-05-20, 22:40
Neki ugrok majd a Rayman 2 Revolutions után megint, csak ne lennének azok a fixált kamerák annyira fixáltak :vlol:
Ez úgyis témába vág, a csajszi reakcióit figyeljétek a pókok láttán LOL
XDD Hát nem azonosult a karakterrel, az biztos. xd :D

namivanmar
2012-05-20, 22:43
Ha valaki talál Little Big Planet 2 Collectors Editiont újat eladót az szólhatna. Figurával, "könyvtámasszal", mindennel... Nem akarom amerikából rendelni, ha nem muszáj... Drga mint a bűn, hátha még áfát is rávágnak nekem... Én hirtelen csak olyan boltokat találtam ahol nincs raktáron. Köszi

Petya a Lara Fan
2012-05-21, 08:19
Neki ugrok majd a Rayman 2 Revolutions után megint,

Váóó, Te is azzal tolod? :D Most pörgettem ki a Rayman 2 -őt PS1 -en, aztán közben nekiálltam tolni PS2 -őn a R2 Revolutions -el. :D

Kacsa
2012-05-21, 14:22
a Resiknél nem tudjátok, mennyit hisztiztem a rögzített kamerák miatt. :D nem tudom, emékszik-e innen valaki, de Cindy sztem bizti emélkszik még rá. :D
amúgy az első pár helyszínen fura, de higyjétek el, tökéletesen meg lehet szokni, sőőőt.... manapság AZT SZERETNÉM, ha a Resi6-nek is rögzített kamerái lennének.
apropó Resi6, hallottátok, hogy a Capcom vissza akarja varázsolni a klasszikus survival horrort bele?
:vlol:
basszák már meg. ennyi robbanás és akciózás nem survival horror.
...legalábbis a trailerben csak CSIHI-PUHI-KABOOOM-PUFF volt... és a tarilernek meg tükröznie kell a játékok hangulatát.
szóval vagy nagyon rosszra csinálták a Resi6 trailerét, (és éppen csak azt a néhány robbanást rakták bele ami van a játékban) vagy pedig tényleg - és ez a valószínűbb - ismételten csak nevében lesz Resident Evil ez a rész. :rolleyes:

OSZRichard
2012-05-21, 17:00
Kacsa ez engem is érdekel de a statikus kamerákról annyit, hogy ami volt az "Alone In The Dark" -ban hát az kegyetlen jó volt:D
Nem tudom ki ismeri.

YzaaA
2012-05-21, 18:32
Én 1x nekifogtam, de sokat nem haladtam elöreXD
folyton meghaltamX(
Viszont gondolkozom azon, hogy ujra nekifogok..........:D
A rögzített kamera nagyon zavar engemet, ha lehetne akkor TPS v FPS-es legyen, dehát azt mondják, h itt is csak a régi resik voltak jók hát most üsse kö kiviszem ha törik ha szakad!!:D
A CV nagyon megtetszett a resi2 után kiviszem ezt is:D

Amúgy szerintem is B+ a Capcomosoknak, már ezt úgy sem tudják visszacsinálni...kellet nekik a CoD-osoknak építeni:rolleyes:

CrashHungarian98
2012-05-21, 19:32
Na megvan a Claire CD is :p. Először vele viszem ki. Megváltozott a véleményem nagyon tetszik ez a Resi :hug: Most még csak a rendőrségen vagyok. Code Verát is próbáltam régebben emuval de nem voltak Cutscenek xD. Helyettük képek voltak. Azt majjd XBoxra szeretném beszerezni. :)

Kacsa
2012-05-22, 14:19
Amúgy szerintem is B+ a Capcomosoknak, már ezt úgy sem tudják visszacsinálni...kellet nekik a CoD-osoknak építeni:rolleyes:

a Codosoknak csak az Operation raccoon Cityvel építettek. :rolleyes: és az még nem is lenne olyan hűűű de nagyon nagy baj (de azért figyelemre méltóan megbukott a játék), mert nem főrész a játék. mellékjáték csak.

de az, hogy a főrészeket is elakciósították, az... :mad:


RE1-3: survival horror.

RE4: habár már shooter-nek számít, még mindig sok összetevője megvan a survival horrornak. (de már nagyon nem a régi.)

RE5: egy tökéletes (mert igenis nagyon jó szórakozást nyújt) AKCIÓ-KALAND.
horror? Resi5? a macskám ijesztőbb tőle.
na jó. a láncfűrészes majini és az executioner első pár alkalomkor LÁTVÁNYRA lehet ijesztő. de simán kicselezheted mind a kettőt, mégpedig úgy, hogy nekihőkölsz, és vissza. :rolleyes: minden ellenséget ki lehet így cselezni. a RE3ba hogy lehetett kicselezni, na hogy? bizony, el kellett találni azt a századmásodpercet, amikor le kellett nyomni az egyik gombot.... :D a mai napig csak a huszadik alkalomkor sikerül. :)

YzaaA
2012-05-22, 16:34
a Codosoknak csak az Operation raccoon Cityvel építettek. :rolleyes: és az még nem is lenne olyan hűűű de nagyon nagy baj (de azért figyelemre méltóan megbukott a játék), mert nem főrész a játék. mellékjáték csak.

de az, hogy a főrészeket is elakciósították, az... :mad:


RE1-3: survival horror.

RE4: habár már shooter-nek számít, még mindig sok összetevője megvan a survival horrornak. (de már nagyon nem a régi.)

RE5: egy tökéletes (mert igenis nagyon jó szórakozást nyújt) AKCIÓ-KALAND.
horror? Resi5? a macskám ijesztőbb tőle.
na jó. a láncfűrészes majini és az executioner első pár alkalomkor LÁTVÁNYRA lehet ijesztő. de simán kicselezheted mind a kettőt, mégpedig úgy, hogy nekihőkölsz, és vissza. :rolleyes: minden ellenséget ki lehet így cselezni. a RE3ba hogy lehetett kicselezni, na hogy? bizony, el kellett találni azt a századmásodpercet, amikor le kellett nyomni az egyik gombot.... :D a mai napig csak a huszadik alkalomkor sikerül. :)

Nem baj, akkor is mérgesít, hogy nem tudnak 1 normális játékot kreálni!!!:angry:

CrashHungarian98
2012-05-22, 16:36
Yza megszeredzted? :D Nekem nagyon lassan akarja feltölteni, de már nem tom sajnos h honnan vannak már nem találom :S

YzaaA
2012-05-22, 16:45
Még nem.....de keresek...:D
Ez a RE The Darkside Chronicles nagyon tetszik!!^^Majd esetleg azt is kiprobálom^^:D

Kacsa
2012-05-23, 15:33
MEGJELENT AZ ALAN WAKE AMERICAN NIGHTMARE PC-RE!!!!!!!!!!!!! :jumper: :jumper: :jumper: :jumper: :jumper: :jumper: :jumper: :jumper:
már töltöm is!!!!!
Steamen keresztül. :angel: :rolleyes:

Kacsa
2012-05-24, 22:20
http://www.moddb.com/members/jmfstorm/downloads
aki Amnesiás, annak muszály kipróbálnia azt a kettő custom storyt. :D HIIIHETETLEN JÓÓ!

YzaaA
2012-05-25, 19:01
Én már kivittem!!:D
Nagyon klassz nekem tetszik:D:D
Én ezt ajánlom, nekem elnyerte a tetszésemet:D: http://www.moddb.com/mods/insanity-nocturnal-confusion

Kacsa
2012-05-25, 19:43
nekem MOSTANSÁG olyan custom mapok kellenek, amik hűek az Amnesiához, nem rugaszkodnak el a játék hangulatától, dizájnjától.
sokat kitoltam már, de a legtöbb nem olyan Amnesiás... :rolleyes:
ez a Followed by Death viszont nagyon hű az alapjátékhoz, olyan, mintha maga a Frictional Games folytatta volna a játékot.

YzaaA
2012-05-25, 21:28
Nekem ez az Insanity tetszett eddig meg a Study of Insanity, azok elég hátborzongatóak voltak nekem eddig:D
De a Followed by Death sem rossz szerintem is jó CS, eggyes emberek nagyon jó CS-kat tudnak csinálni:D:)

Gegooo
2012-05-29, 10:49
Sziaszto Gegooo vagyok! Nagyon tetszik az oldal és a Tomb raider!(Nem nem ezért írok ide)
Van egy problémám egy játékkal the Witcher.Nem tudom ismeritek e vagy nem ez most nem fontos,de nem tudom elíndítani!A notebookomra akartam feltelpíteni windows7 van a gépen felrakta de nem índítja el mert azt írja ki hogy: az első fuutatáshoz rendszergazának kell lennem!Pedig én rendszergazaként vagyok bejelentkezve!

Pls segítsen valaki aki tud! Előre is köszönöm és elnézést kérek a kis regényért.:)

Robbie
2012-05-29, 12:03
Sziaszto Gegooo vagyok! Nagyon tetszik az oldal és a Tomb raider!(Nem nem ezért írok ide)
Van egy problémám egy játékkal the Witcher.Nem tudom ismeritek e vagy nem ez most nem fontos,de nem tudom elíndítani!A notebookomra akartam feltelpíteni windows7 van a gépen felrakta de nem índítja el mert azt írja ki hogy: az első fuutatáshoz rendszergazának kell lennem!Pedig én rendszergazaként vagyok bejelentkezve!

Pls segítsen valaki aki tud! Előre is köszönöm és elnézést kérek a kis regényért.:)
Szia! :)
Jobb klikk futtatás rendszergazdaként?

Gegooo
2012-05-29, 14:36
Szia!
Jobb klikk futtatás rendszergazdaként?

Eeeegen nem azt már próbáltam,de nem engedi így se még a jobb klikk tulajdonságok beállításnál is áttálítottam,de nem nyitja meg:(

namivanmar
2012-05-29, 15:29
Eeeegen nem azt már próbáltam,de nem engedi így se még a jobb klikk tulajdonságok beállításnál is áttálítottam,de nem nyitja meg:(

Esetleg kompatibilitás modosítás? Ez is jobb klikk tulajdonságoknál van. bár az nem ilyen hibaüzenetet irna szerintem. de a windows néha megérthetetlen. Van ami nekem xp módban megy csak.

Gegooo
2012-05-29, 15:42
Nem tudom talán úgy engedi még nem próbáltam köszi:)

Petya a Lara Fan
2012-05-29, 20:56
Ejj ejj, hát a rendszer telepítésekor kell valamit állítgatni, hogy rendszergazda legyél, de ahhoz újra kéne telepíteni a gépet, szóval ezt az opciót hagyjuk is.
Menj a vezérlőpult/felhasználói fiokok opcióra, és katt a "Felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása" -ra. Ott húzd le a második, vagy az utolsó "kötőjelre" a csúszkát, és próbi úgy, hátha. :)

YzaaA
2012-06-03, 16:17
Aki Anéziás ajnánlom a Tenebris Lake-et kijátszásra, épp most kaptam szívgörcsöt töllexD
És eléggé jó a játék:)A hangok is passzolnak szörnyeket is söt még a zenéket is kicserélték másra, aszittem, h leesek a székröl amikor megláttam azt a szörnyetX(:vlol:

Gegooo
2012-06-03, 17:34
Menj a vezérlőpult/felhasználói fiokok opcióra, és katt a "Felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása" -ra. Ott húzd le a második, vagy az utolsó "kötőjelre" a csúszkát, és próbi úgy, hátha. :)
Megcsináltam nem engedi azt írja ki hogy:

The drivers require installation (with an administrator account )Do you want to proceed now?Igen /Nem
Aztán ezt:Ha rámegyek az igenre:Unable to proceed (error1275)


Esetleg kompatibilitás modosítás? Ez is jobb klikk tulajdonságoknál van. bár az nem ilyen hibaüzenetet irna szerintem. de a windows néha megérthetetlen. Van ami nekem xp módban megy csak.

Kipróbáltam nem vált be! Azért köszi

Mod: legközelebb egy üzenetbe írd, ne kettőbe!

Matie
2012-06-03, 21:06
Aki Anéziás ajnánlom a Tenebris Lake-et kijátszásra, épp most kaptam szívgörcsöt töllexD
És eléggé jó a játék:)A hangok is passzolnak szörnyeket is söt még a zenéket is kicserélték másra, aszittem, h leesek a székröl amikor megláttam azt a szörnyetX(:vlol:

Hmm, én nem játszok az Amnéziával (épp azért, mert nem akarok infarktust kapni), de nézni elég vicces.:p Ismered PewDiePie videóit? Ő szokott Amnéziás Let's Play videókat feltölteni, lehet, hogy tetszene, itt (http://www.youtube.com/watch?v=4dWIQ9N_tSc&t=02m00s) egy részlet.:D
A Tenebris Lake-et is elkezdte már, meg még egy másikat, amit korábban említettél (azt hiszem, ez (http://www.youtube.com/watch?v=KPqFZWjtqqI&t=12m30s) volt az, de nem vagyok benne biztos).

--
Kb. egy hónapja kezdtem el játszani az Uncharteddel, annyiszor hallottam már, mennyire hasonlít a TR-re, ki kellett próbáljam. És nagyon bejön! A manuális célzással még mindig küszködök, az első játék vége felé vagyok már, de enyhén beijedtem a hajóroncson a zombiktól... Úgyhogy már vagy két hete a generátoros teremben vagyok. :vlol: Amikor elkap valamelyik, sehogy se tudok kiszabadulni, kezdhetem elölről az egészet. Aki játszott már vele, tudna adni egy-két tippet?:o Ilyenkor idegesítő, hogy futás meg ugrálás közbe nem nagyon lehet lőni, shotgunnal többre mennék. :/

YzaaA
2012-06-03, 21:12
IsmeremxD
Nézni vicces, de amikor látod, h hirtelen kinyílik az ajtó és szembeszöki 1 szörny, ami proofer volt, na az már rohattúl ilyesztöxD:vlol:
Én szeretem az ilyen horror v ilyedös félelmetes játékokat, legalább sikerélményel messz ha végigvittem:D
Én is ki kéne probáljam ez az Unchatedet:D

Roli
2012-06-03, 21:23
A manuális célzással még mindig küszködök, az első játék vége felé vagyok már, de enyhén beijedtem a hajóroncson a zombiktól... Úgyhogy már vagy két hete a generátoros teremben vagyok. :vlol: Amikor elkap valamelyik, sehogy se tudok kiszabadulni, kezdhetem elölről az egészet. Aki játszott már vele, tudna adni egy-két tippet?:o Ilyenkor idegesítő, hogy futás meg ugrálás közbe nem nagyon lehet lőni, shotgunnal többre mennék. :/

A következő trükköm mindig bejött, remélem Neked is befog! :D Szóval, kapsz egy erősebb gépfegyverhez ott sok-sok lőszert. Nem emlékszek pontosan a nevére, mert már nincs meg a játék. A lényeg, hogy mindig fuss körbe és körbe a középső oszlop körül és közben lődd le a sápadtarcúakat! :D Tehát futás, aztán R1 (ha jól emlékszel), közben ahogy futsz úgy még nagyjából célba is talál és így nem kell megállni egy pillanatra sem. :) Így egyszer sem kapnak el! :D Aztán figyeld közben az ajtót, amint kinyílt, futás ki :D

Petya a Lara Fan
2012-06-04, 08:49
Megcsináltam nem engedi azt írja ki hogy:

The drivers require installation (with an administrator account )Do you want to proceed now?Igen /Nem
Aztán ezt:Ha rámegyek az igenre:Unable to proceed (error1275)

A csúszkát nem engedi lehúzni?

Ezt nem a problémához, hanem csak úgy: E3 konferencia menetrend (http://gamepod.hu/hir/e3_konferencia_menetrend.html)

Michele
2012-06-04, 15:30
http://1.bp.blogspot.com/-uPdGCf4lIiM/T8tdK9gaHsI/AAAAAAAAAMQ/-cBvIWznHMU/s1600/lib0.jpg

Gegooo
2012-06-04, 15:46
A csúszkát nem engedi lehúzni?

De engedi le is húztam,mind a kettő lehetőségre de nem engedi megnyitni így se

Petya a Lara Fan
2012-06-04, 16:21
Próbálj driver -t frissíteni (videokártya) (egy próbát megér), milyen kártyád van? (AMD/Ati vagy nVidia?) Ha nem tudod, akkor vezérlőpult-rendszer és ott még valamire ha kattintasz akkor kiadja részletesebben az infókat, csekkold le.

Matie
2012-06-04, 18:16
A következő trükköm mindig bejött, remélem Neked is befog! :D Szóval, kapsz egy erősebb gépfegyverhez ott sok-sok lőszert. Nem emlékszek pontosan a nevére, mert már nincs meg a játék. A lényeg, hogy mindig fuss körbe és körbe a középső oszlop körül és közben lődd le a sápadtarcúakat! :D Tehát futás, aztán R1 (ha jól emlékszel), közben ahogy futsz úgy még nagyjából célba is talál és így nem kell megállni egy pillanatra sem. :) Így egyszer sem kapnak el! :D Aztán figyeld közben az ajtót, amint kinyílt, futás ki :D

A-ha! Legközelebb azzal kezdem, hogy ezt kipróbálom, köszi a tippet!! :)

YzaaA
2012-06-04, 20:25
Én most éppenséggel a Resi2-öt játszom, de annyira rossz nekem ez a kameraállásxD
Amúgy eddig egész jó a játék:D

Kacsa
2012-06-04, 21:06
Én most éppenséggel a Resi2-öt játszom, de annyira rossz nekem ez a kameraállásxD

majd megszokod. ;) az egésznek olyan mozis feelingje lesz, nomeg az is fontos, hogy anno nem voltak olyan fejlett 3D-s grafikák, és a klasszikus Resik előre renderelt hátterei akkkoriban minden gamert elkápráztattak. :D

YzaaA
2012-06-04, 21:23
Azzal nincs is shemmi gond csak a kameraállásal, még nem szoktam meg:p

Robbie
2012-06-05, 08:45
Quantic Dreamnek bejött ismét EPIC játék lesz!

http://i.imgur.com/JdU0D.jpg (http://i.imgur.com/R73Ox.jpg) http://i.imgur.com/QwE6P.jpg (http://i.imgur.com/aRqY6.jpg) http://i.imgur.com/GohgQ.jpg (http://i.imgur.com/T2XYs.jpg)

http://i.imgur.com/CBDt6.jpg (http://i.imgur.com/dZigB.jpg) http://i.imgur.com/OcKRS.jpg (http://i.imgur.com/OcKRS.jpg)http://i.imgur.com/vn8zn.jpg (http://i.imgur.com/KhzsE.jpg)

http://www.youtube.com/watch?v=4NEup8y0g-Q

Kacsa
2012-06-05, 14:43
PS3 exkluzív, mi? :\

tombraidermaster1996
2012-06-05, 16:40
Valyon miért van olyan érzésem, hogy az első képen látható csajt ellopták a Crystalosok Larának, mert deto ugyen úgy néz ki, mint az új Lara...

YzaaA
2012-06-05, 16:58
Szerintem meg nem:DA 3-ik képen is ugyanaz a csaj van amúgy..:p

Robbie
2012-06-05, 17:03
Valyon miért van olyan érzésem, hogy az első képen látható csajt ellopták a Crystalosok Larának, mert deto ugyen úgy néz ki, mint az új Lara...
Ellen Page a "karakter" benne :D
Igen csak ps3 exlusive :/
http://2.bp.blogspot.com/-eDJ3ccicsgE/TiRdyhfS9FI/AAAAAAAACQQ/GKC98D833TQ/s1600/ellen+page+hair+%252811%2529.jpg

YzaaA
2012-06-05, 17:07
nagyon szép a csaj:D
És tetszik a játék is:)

Kacsa
2012-06-05, 17:13
nem semmi. :D
na látod Iza, ilyen egy szép csaj, nem azok az SZTK-s szemüveges szőke ribancok manapság. ^^

ja, és:

... míg a Resident Evil 6-ot és a COD-ot az E3 szégyenének. :)

HEEEEEELYEEEEEEEESSSSSSS!!!!!!!!! :jumper: MIND2 MEGÉRDEMELTE! :D
Resit kicsit sajnálom, de azt kapta, amit megérdemelt. :D az IGAZI Leon és Jill és Claire most velem együtt röhögnek. :D Ashley meg sikít. ^^

YzaaA
2012-06-05, 17:28
Ada meg kilövi az egész CapomosokatxDD
Hát igen ez a csaj szép is:)

Kacsa
2012-06-05, 17:30
Ada meg kilövi az egész CapomosokatxDD

jaja. :D
már készülőőőődik......
http://www.popcrunch.com/wp-content/uploads/2010/03/VG-Ada-Wong.jpg

YzaaA
2012-06-05, 17:38
Kár, hogy Leon nem idomított be 1 regenerátort, me azt is rájuk küldhetné:vlol:

Roli
2012-06-05, 17:42
HEEEEEELYEEEEEEEESSSSSSS!!!!!!!!! :jumper: MIND2 MEGÉRDEMELTE! :D
Resit kicsit sajnálom, de azt kapta, amit megérdemelt. :D az IGAZI Leon és Jill és Claire most velem együtt röhögnek. :D Ashley meg sikít. ^^

Tényleg nem jó, amit eddig mutattak a Resi6-ból, jóformán semmi, sőt szinte semmi olyan kiemelni való dolog nincs, ami a Resi5-ben ne lett volna :/ Amit meg mutattak, az jóformán egy az egyben az ORC volt, csak átültetve a 6-ba... na ez a gáz :(

Gegooo
2012-06-05, 19:08
Próbálj driver -t frissíteni (videokártya) (egy próbát megér), milyen kártyád van? (AMD/Ati vagy nVidia?) Ha nem tudod, akkor vezérlőpult-rendszer és ott még valamire ha kattintasz akkor kiadja részletesebben az infókat, csekkold le.

Aztmondja....Ati és azt hol tudom frissíteni rámegyek a google-én arra hogy fríssítés és kész vagy hüleséget csinálnék?

Petya a Lara Fan
2012-06-06, 20:18
Sunáznám kategória a csaj :D

Gegooo: Innen (http://support.amd.com/us/Pages/AMDSupportHub.aspx) kell letöltened driver -t, fent oldalt kellene kiválasztanod a kártyád típusát (asztali videokártya, és a kártyád típusszáma például: HD6750)

Kacsa
2012-06-07, 14:00
Sunáznám kategória a csaj :D


Ada Wong? :D az biztos. :jumper:
... bár az afölötti csaj is az..... xD

Petya a Lara Fan
2012-06-07, 23:11
A csíkos pólós cicára gondoltam :D (Ellen Page)

namivanmar
2012-06-09, 12:43
Robbienak igaza volt, a LittleBigPlanet 2 tényleg könnyebb mint az első része. Csak az utolsó világban volt 2 pálya ami felhúzott kicsit. A többin elsőre vagy másodikra átmentem. Már csak gyűjtögetni kéne. Aztán neki lehet állni a Batman Arkham Asylumnak. yeah

tombraidermaster1996
2012-06-09, 17:53
A LittleBigPlanet az jó játék amúgy? Kíváncsi volnék rá nagyon. :)

namivanmar
2012-06-09, 19:38
PS3 exkluzív. ha kreatív vagy és szereted a "gyerekes/aranyos" dolgokat, platformereket, ugrálos játékokat akkor az. youtube... akármire kiváncsi vagy keress rá a nevére youtube-on. ennyi :) a játék nagy erőssége a pályaszerkesztő (tekintve a többmillió felhasználók által épített pályát!). a story mód szinte csak egy demo hozzá hogy miket lehet épiteni. persze az "építőelemeket" játék közben kell összeszedned. nézz utána, abbol nem lesz baj :)

tombraidermaster1996
2012-06-09, 20:05
Rendeben, köszi! :) Imádom az ilyen játékokat. Nem tudom, hogy emlékszel-e a Sheepre amit az Empire Interactive és a Minds Eye adott ki 2000-ben ilyen Lemmingshez hasonló játék, de jó, én imádom, csak eddig a demoja van meg... :( De a játék szuper. :) Igen, a mesterséges hkülyeség megtette a hatását. :D

TheMasterOfTRA
2012-06-09, 20:34
Én most Az Assasin's Creed III-at várom, Október 31.-én megveszem xbox360-ra, nem érdekel ha drága lesz. :p :D

Michele
2012-06-09, 20:58
Én most Az Assasin's Creed III-at várom
Nekem is ez az egyik olyan játék, amit nagyon várok. :clown:

tom croft
2012-06-13, 08:17
nRfroCeDk2E ú ú ú Nekem ez kell :D

Ting
2012-06-16, 15:14
Ha jól tudom, ingyen XBL Gold hétvége van. Akit érdekel, az mehet kockulni a haverokkal ingyé! :D

Gegooo
2012-06-16, 15:52
Csak egy gyors kérdés.Van itt olyan aki Dragon Age 2-zik?

Kacsa
2012-06-16, 16:53
OMGOMGOMGOMGOMG!!!!!! Imááááááááááááádooooooooooom!!!!!!!!! lávcsi szercsi puszcsi cicuka <3
4CagMNLxa9M&feature
vééééééééégre!!!!!! :jumper: :jumper: :jumper: :jumper: gyere Iza, örüljünk együtt! :jumper::jumper::jumper::jumper: :hug:


SZERK.: ja, és kössz hogy szólsz, Ting! :D

YzaaA
2012-06-16, 17:36
Te jó Isten Te jó Isten Te jó Isten Te jó Isten Te jó Isten Te jó Isten!!!!!!!Áwwww:jumper::jumper::jumper::jumper:: jumper::jumper:
De vagány basszus de várom már!!!!^^^^^^♥♥♥♥♥

Kacsa
2012-06-16, 19:58
Te jó Isten Te jó Isten Te jó Isten Te jó Isten Te jó Isten Te jó Isten!!!!!!!Áwwww:jumper::jumper::jumper::jumper:: jumper::jumper:
De vagány basszus de várom már!!!!^^^^^^♥♥♥♥♥

éééén is :D:D:D:D :jumper:
amúgy hallod azt a röfögést? x"DDD lehet, hogy disznó-szörnyek lesznek benne? x'DD
meg nagyon sok malackás dolgot találtam, benne...
a templomban főleg: az oltáron is két disznó van, meg azon a színes üvegen is az embernek disznófeje van 0__o"
amúgy ez a Bátor a Gyáva kutyára emlékeztet, abban volt az a hentes Disznó bácsi :vlol: viccet félretéve rettegtem tőle és az egész mesétől. xD de mindig megnéztem. :clown:

YzaaA
2012-06-16, 20:01
Hja halittam, lehetséges hogy olyasmi leszxDD:DKivi vagyok rá hogy hogy nézhet ki:DLehet hogy az a gépezet átalakítja majd az embereket disznóváxDD:vlol:
Azokat én is láttam elég fura volt:vlol:

Azt én is sokat néztem, na attól aztán tényleg féltemxDD:D

Kacsa
2012-06-16, 20:03
Lehet hogy az a gépezet átalakítja majd az embereket disznóváxDD:vlol:


na, ez érdekes gondolat. :kratz: :thumb:

tombraidermaster1996
2012-06-16, 20:14
Azt én is sokat néztem, na attól aztán tényleg féltemxDD:D

Ez most komoly?! XD Ti féltetek a bátor a gyáva kutyától????? XD Én mindig röhögtem az egészet, imádtam. :D

Robbie
2012-06-16, 20:53
Én is féltem tőle :P Imádtam :D

Kacsa
2012-06-16, 21:27
Én is féltem tőle :P Imádtam :D

minden normális gyerek retteg tőle, miközben imádja xDDDDDDD
bocs TRMaster, ezt nem hagyhattam ki. :clown:

tombraidermaster1996
2012-06-16, 21:42
Kösz, rendes vagy XDDDDDDD Pedig tök aranyos mese volt anno. :D Még a Billy és Mandy kalandjai a Kaszássalt imádtam nagyon, mekkora egy balfék a Kaszás benne XDDDDDDDDDDDDDDDDD Mandy meg elmehetne egy főgonosznak XDDDDD

Kacsa
2012-06-17, 09:36
Még a Billy és Mandy kalandjai a Kaszássalt imádtam nagyon, mekkora egy balfék a Kaszás benne XDDDDDDDDDDDDDDDDD Mandy meg elmehetne egy főgonosznak XDDDDD

azt én is imádtam. :D le is rajzoltam őket, különösen Mandy fejének formája tetszett. x"D

tombraidermaster1996
2012-06-17, 10:34
Na ja, nekem is. XD Amúgy megvan az összes évad most, imádom. Na jó, csak egy kérdés, a Tron Örökségből csináltak játékot? :) Most láttam a filmet HBO-n és rohadtul tetszett a vége... Nem elejétől láttam, de Olivia jól játssza a szerepét szerintem. :) Ha ezt a szerepet jól játssza, akkor miért ne lehetne ő a TR3-ban Lara Croft? :D Annyira jó a film is, olyan jól meg van csinálva, meg jó a zenéje, azért érdeklődöm, hogy van-e belőle játék, mert kivi vagyok rá nagyon. :)

Ting
2012-06-17, 11:37
Tron Legacy: The Gameről nem tudok, viszont van egy Örökséggel kapcsolatos játék. Tron: Evolution a neve, az Örökségnek az elősztoriját mutatja be. PC-re, PS3-ra, PSP-re, és XBOX360-ra kapható. Játszani nem játszottam vele, úgyhogy véleményt nem tudok nyílvánítani. Viszont a filmet én is láttam, és tényleg jó volt. De azért a zene sokat növelt a minőségén. :) Hiába, a Daft Punk nem tud hibázni.

OSZRichard
2012-06-17, 12:47
Valaki tudna segíteni. Hol tudok úgy előjegyezni a Hitman: Absolution-ra, hogy a Hitman: Sniper Challenge-t is megkapjam hozzá?
Sajna csak egy oldalt ismerek[cdgalaxis] de ott nem lesz kapható ez a kiegészítő.

Ting
2012-06-17, 14:53
Csak az 576-ban tudod megvenni a Sniper Challenget. Én is előrendeltem ott a játékot, viszont anélkül is megveheted a Sniper Challenget, hogy elő kellene rendelned az Absolutiont. 1500 Ft a Sniper Challenge, viszont ha felmutatod a blokkját a Sniper Challengenek, amikor veszed az Absolutiont, akkor 1500 Ft-tal olcsóbb lesz a játék, mert beszámítják. :) Amúgy jó kis kiegészítő, szóval tényleg megéri az árát! :)

tombraidermaster1996
2012-06-17, 15:28
Tron Legacy: The Gameről nem tudok, viszont van egy Örökséggel kapcsolatos játék. Tron: Evolution a neve, az Örökségnek az elősztoriját mutatja be. PC-re, PS3-ra, PSP-re, és XBOX360-ra kapható. Játszani nem játszottam vele, úgyhogy véleményt nem tudok nyílvánítani. Viszont a filmet én is láttam, és tényleg jó volt. De azért a zene sokat növelt a minőségén. :) Hiába, a Daft Punk nem tud hibázni.

Értem, köszi! :) A zene nekem is k.rvára bejön, főleg az end titles. Imádom. :)

YzaaA
2012-06-17, 17:59
na, ez érdekes gondolat. :kratz: :thumb:

Kiváncsi vagyok rá:D:DMerthát a címe is azt mondja, h egy gép malacoknak...:p
Fúúú nem gyözöm várni!!:D:DHajrá Frictional Games:thumb:

OSZRichard
2012-06-17, 19:13
Kösz Ting :D

wdavid
2012-06-17, 23:33
játszik valaki közületek esetleg Battlefield 3 multit? :D aki igen az jelöljön be aztán néha játszhatunk pár kört :D

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/sp0ng3_m0nk3y/

Petya a Lara Fan
2012-06-18, 00:21
Én nem, viszont ha játszasz CoD MW2 -őt és MW3 -mat, akkor azt szívesen tolnék veled :) Ha igen, akkor ha van kedved, vegyél fel: petya292 (GhostPetya nicknéven játszom)

...de bennevagyok BF: Bad Company 2 -ben, Medal of Honor 2010 -ben, CoD 2 - 4 -ben is.