PDA

Teljes verzió megtekintése : Egyéb játékok



oldal : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

Kacsa
2011-11-03, 20:47
kijátszottam a Mafia 2-őt, hatalmas élmény volt. :)
irtózatosan jó játék ez, ha tehetitek, mindenképp próbáljátok ki. nagyon szép története van. és izgalmas is.
na meg szomorú. :(
ÉS NEM HAPPY ENDINGJE VAN :jumper:

Petya a Lara Fan
2011-11-03, 21:55
kijátszottam a Mafia 2-őt, hatalmas élmény volt. :)
irtózatosan jó játék ez, ha tehetitek, mindenképp próbáljátok ki. nagyon szép története van. és izgalmas is.
na meg szomorú. :(
ÉS NEM HAPPY ENDINGJE VAN :jumper:

:) ÉS TUTI LESZ FOLYTATÁS! :D
Próbáld ki a Mafia 1-et is PC-n, állítólag az még a Mafia 2 -nél is sokkal jobb. :)

Stranger
2011-11-03, 22:50
:) ÉS TUTI LESZ FOLYTATÁS! :D
Próbáld ki a Mafia 1-et is PC-n, állítólag az még a Mafia 2 -nél is sokkal jobb. :)
Én anno kipróbáltam a demoját. Annyira emlékszek, hogy nehéz volt lőni... :D
Amúgy Kacsa, ha a grafika miatt már nincs kedved, mod-okkal ennyit még kilehet belőle sajtolni:
http://www.youtube.com/watch?v=H_QkySrVXgI

Petya a Lara Fan
2011-11-04, 00:01
Én anno kipróbáltam a demoját. Annyira emlékszek, hogy nehéz volt lőni... :D
Amúgy Kacsa, ha a grafika miatt már nincs kedved, mod-okkal ennyit még kilehet belőle sajtolni:
http://www.youtube.com/watch?v=H_QkySrVXgI

Én még nem próbáltam ki a játékot, de tervbe van, és nagyon mondják, hogy jó :D Jól néz ki modokkal is :)

Robbie
2011-11-04, 00:35
kijátszottam a Mafia 2-őt, hatalmas élmény volt. :)
irtózatosan jó játék ez, ha tehetitek, mindenképp próbáljátok ki. nagyon szép története van. és izgalmas is.
na meg szomorú. :(
ÉS NEM HAPPY ENDINGJE VAN :jumper:

Kajakra tetszett? én úgy olvastam hogy borzalmas lett ilyen 6-7 pontos, demo alapján nekem is tetszett de mi volt benne 1 küldi az meg semmi :)
Én ajánlanám az L.A Noire-t jó játék :cool:

Kacsa
2011-11-04, 09:08
Kajakra tetszett? én úgy olvastam hogy borzalmas lett ilyen 6-7 pontos, demo alapján nekem is tetszett de mi volt benne 1 küldi az meg semmi :)

kajakra. :)
Robbie, nehogy azt hidd, hogy valami bugosság, hülye animáció, rövidség, gagyiság, rossz hangulat miatt pontozták le :)
ezek mind-mind tökéletesek benne.
azért pontozták le, mert igazából nem is a maffia-beli életről szól, hanem Vito Scaletta magánéleti történetéről, amiben (nagy) szerepet játszik a maffia is, deeee valójában... szóval a küldetések elég nagy része nem a maffiához kapcsolódik.
volt egy olyan rész, ahol egy videóval hónapokat letudtak a készítők Vito életének azon szakaszáról, amikor kőkeményen a maffia embere volt. :)
(nyilván, akinek igazi maffiakaland kell, az ezeket a dolgokat nem megnézni akarja, hanem megcsinálni)

de mivel én nem játszottam se a Mafia 1-gyel, sem AKÁRMELYIK más maffiás játékkal, nekem ez volt az első maffiózós játékom, hát persze, hogy el vagyok varázsolva. :D

aaaszem az egyik review azt írta, hogy "ez a játék mindent lerombol, amit eddig a maffiáról ismertünk"
hát persze, hogy a köcsög EDGE volt az, gyűlölöm őket :angry: nemcsak ezért, még az ME-ért is. meg mindenért. khurva kritikusok. :mad:

Ting
2011-11-04, 11:56
Jó játék a Mafia 2, csak rövid, és a börtönös rész sem igazán maffiás. :) Még 2 poszterem is van Mafia II-s. :)

CrashHungarian98
2011-11-04, 13:24
Nah végivittem a Resi 4ben az Assignment Ada-t is :D

Kacsa
2011-11-04, 13:31
Nah végivittem a Resi 4ben az Assignment Ada-t is :D

gratula :)
én a végén Krausernél elakadtam, de aztán legyőztem, mégpedig úgy, hogy miután megjelent, visszafutottam abba a regenerátoros laborba. utána elővettem a semi-auto riflét, és visszamentem arra a hídra, ahol Krauser van. mikor kinyitottam az ajtót, Krauser mindig a híd másik felén volt, és pont elég időt adott nekem arra, hogy távolról belelőjek a lábába, aztán, mikor még a földön guggol, izomból lőjem :) mikor felállt, akkor szépen visszafordultam, és visszamentem a laborba. weapon reload.
újra rányitottam, megint a híd másik felén volt. eljátszottam ezt vele megint. és megint. és megint. és megint. :jumper: egyszóval sikerült kiakasztanom a játékot. és így könnyű volt :)

Michele
2011-11-04, 13:59
Aaaargh, nekem kell ez az új GTA! :clown: Kerül amibe kerül... Mármint hogy képes legyek játszani valamin... :rolleyes:
...
:angry:

CrashHungarian98
2011-11-04, 14:42
Hát én pár halállal letudtam győzni xD

Kacsa
2011-11-04, 15:25
Aaaargh, nekem kell ez az új GTA! :clown: Kerül amibe kerül... Mármint hogy képes legyek játszani valamin... :rolleyes:
...
:angry:

gondolom akkor már totál új gépet kel venned, mert minden gagyi rajta :) és nem lenne érdemes kicserélgetni.
háttt.... sok sikert, Angyalom. :angel:

Michele
2011-11-04, 16:49
Nem ártana váltani, az fix. :D De megérné... megérné... megérnééééhh... :clown:
Végre valami, amire várhatok, és még szeretem is. Váóó. :cool: :jumper:

YzaaA
2011-11-06, 15:43
Úristen!!!!Ez az Amnesia egyszerüen hihetetlen jóó!!!!:jumper:
Már most imádom!!
Ojan para hangulata van hogy....az valami hihetetlen.
Ojan mintha te lennél a csávó helyében, ez fantaszikus!!
Elképesztö és hihetetlen!!:jumper::jumper:
Emelem kalapom a készítök elött!

Kacsa
2011-11-06, 15:52
Úristen!!!!Ez az Amnesia egyszerüen hihetetlen jóó!!!!:jumper:
Már most imádom!!
Ojan para hangulata van hogy....az valami hihetetlen.
Ojan mintha te lennél a csávó helyében, ez fantaszikus!!
Elképesztö és hihetetlen!!:jumper::jumper:
Emelem kalapom a készítök elött!

:D ugye-ugye.
már le is töltötted, kipróbáltad, vagy csak videókat nézel róla? :)

YzaaA
2011-11-06, 16:32
Fel van téve de még nem probáltam ki!!:D
Csak vidin láttam, de írtora klassz!!:jumper::jumper:

Robbie
2011-11-06, 16:33
:D ugye-ugye.
már le is töltötted, kipróbáltad, vagy csak videókat nézel róla? :)

Természetesen steamre érted :D:D

Kacsa
2011-11-06, 16:42
Természetesen steamre érted :D:D

:D hát hogyne :D direkt figyelem, hogyha egy játéknak van Steames verziója akkor nyugodt szívvel írhatom a letöltést :D :vlol:

YzaaA
2011-11-06, 19:03
Nagyon para!!:eek:
Fantasztikus!!
Mintha én lennék a helyében
Nagyon írtozok!
Föleg a sötétben!És látszik hogy ö is kezd bekattanni a sötétben!
Váá imádom!!:jumper:

Kacsa
2011-11-06, 19:45
Föleg a sötétben!És látszik hogy ö is kezd bekattanni a sötétben!
Váá imádom!!:jumper:

jaaaj tudtam én, hogy neked való :D
jó szórakozást, drág... azaz jó BORZONGÁST, drágám.:)
a közepe felé irtózatosan félelmetes lesz, tarts néhány pótbugyit a közelben. :)
ja, és még valami: a Tinderboxokkal NEM kell takarékoskodni, nekem a játék végén még maradt 35 darab felhasználatlanul. :) szóval csak világíts. :)

YzaaA
2011-11-07, 15:29
Oksa, meglessz!!:D
Én imádom a horrort!!:jumper:
Tök para ez az Amnesia:DÉs....imádom!!:clown:
Jó majd tartogatok!!;):D

horus
2011-11-12, 00:18
Na ez az egyetlen játék ami érdekelni tud : :jumper::D:D:D:jumper:
1ZNfjmnycGo

Kacsa
2011-11-12, 22:15
húúú ez a Just Cause 2.... IMÁDOM! :jumper::jumper:

eddig a kedvencem a Bolo Santosi.... AZTAT IS IMÁDOM! :jumper:
http://media.giantbomb.com/uploads/3/32824/1347289-bolo_santosi_large.jpg
MÁÁÁJ NÉÉÉM IZZ BÓLÓÓ SZÁNTÓÓÓÓZZIII.
amúgy ez egy kisebb netes mém, keressetek rá. :)

Ting
2011-11-12, 22:59
Na ezen például behaltam. :D

PeM37xe-4Jw

Caroline
2011-11-13, 20:44
Bár játszani nem tudok gépen mert elég alap gépem van de ezek az új pc játékok tök jók

Tök király a Just causes 2 a trailerjében a manus james Bondot megszégyenítően mozog a krapek.
http://www.youtube.com/watch?v=5kjs-SC70Wg

Kacsa
2011-11-13, 21:19
Tök király a Just causes 2 a trailerjében a manus james Bondot megszégyenítően mozog a krapek.
http://www.youtube.com/watch?v=5kjs-SC70Wg

Rico Rodriguez szerintem nem is ember, egy szuperhős, és a hátitáskája állandóan újraszövi az ejtőernyőket :D
ennél a játéknál tényleg el kell tekinteni a realisztikától, itt a látvány fontos :)

Caroline
2011-11-14, 18:50
Rico Rodriguez szerintem nem is ember, egy szuperhős, és a hátitáskája állandóan újraszövi az ejtőernyőket :D
ennél a játéknál tényleg el kell tekinteni a realisztikától, itt a látvány fontos :)

Hát igen a látványosság miatt olyan überzsír király ez a játék a video alapján

Kacsa
2011-11-14, 19:10
Hát igen a látványosság miatt olyan überzsír király ez a játék a video alapján

játszani játszottál vele? :)

Kacsa
2011-11-15, 21:24
http://konzolokszervize.hu/microsoft-xbox360-x360/kiegeszito-xbox-360--pc-vezeteknelkuli-kontroller
:D megnéztem a Konzolokszervize GYIK-jét, és azt mondják, hogyha egy termék MEGRENDELHETŐ, azaz nincs raktáron, akkor is 1-5 munkanapon belül kiszállítják :)
ez nekem tökéletes lenne :)
amúgy is, olyan kontit akartam, ami nem csak PC-hez, a boxhoz is jó :)
na, majd decemberben, akkor. :D

Caroline
2011-11-15, 22:34
játszani játszottál vele? :)

Hát sajna nem. így csak a vidi alapján tudom megállapítani, igaz kellene vele játszani is egy teljes vélemény megállípításához

van egy ilyen rossza szokásom ha látok egy zsír játékot arról rögtöm azt mondom hogy király egy game

Kacsa
2011-11-16, 14:23
van egy ilyen rossza szokásom ha látok egy zsír játékot arról rögtöm azt mondom hogy király egy game
:D... ismerős. :D

dzsemfix
2011-11-18, 21:02
Bár játszani nem tudok gépen mert elég alap gépem van de ezek az új pc játékok tök jók

Tök király a Just causes 2 a trailerjében a manus james Bondot megszégyenítően mozog a krapek.
http://www.youtube.com/watch?v=5kjs-SC70Wg

Nagyon szuper játék lehet! Wiin nem lesz, ugye?:(

Ting
2011-11-18, 22:36
Nem lesz Wii-n, de nem kell ezt mindig megkérdezned, mindig fel van tüntetve az adott játék Wikipédiás oldalán. :)

Robbie
2011-11-19, 20:08
Hát nekem végem vagy 40 évet öregedtem :mad::mad:
legegyszerűbben a következő kép mindent elmagyaráz.
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/594232_700b_v1.jpg

Stranger
2011-11-19, 20:17
Hát nekem végem vagy 40 évet öregedtem :mad::mad:
legegyszerűbben a következő kép mindent elmagyaráz.

LOL! Hát ez haláli... Én Battlefieldezek, elég ismerős a helyzet. :D

Roli
2011-11-19, 23:25
Hát nekem végem vagy 40 évet öregedtem :mad::mad:
legegyszerűbben a következő kép mindent elmagyaráz.
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/594232_700b_v1.jpg

Dettó! Veled éltem át xDDDD :vlol:

Crash82
2011-11-20, 11:00
Az én Alice Madness Returns Cheshire Cat Fandub-om
Szerintem a kijtéssel nincsenek nagyobb gondok,
viszont a hangom nem illik a macskához xD

http://www.youtube.com/watch?v=DhUzZ9xWNn4&feature=feedu

Robbie
2011-11-20, 12:13
Dettó! Veled éltem át xDDDD :vlol:

Katasztrófa volt ami volt, többet se nyomom azt a játék módot azt biztos :D
Am ha PSN beakarna jönni nyomhatnánk ma egy halálos módot :D

Caroline
2011-11-20, 15:13
Nagyon szuper játék lehet! Wiin nem lesz, ugye?:(

Ps3,xbox360,meg pc végigjátszást láttam róla de ahogy Ting is írja sajna nem-(bár nekem nincs wii-m)

Caroline
2011-11-20, 15:17
Találtam egy játékot, bár nem konzolos meg pc-s, hanem csak sima netes game, de el lehet vele szórakozgatni:

Mechanical-Commando

http://ingyen-jatekok.org/mehanical-commando/


Én most ezzel játszok

Michele
2011-11-20, 18:36
Múlt héten egyszerűen rákattantam a Max Payne-re. :jumper: Már el is felejtettem, mennyire imádom! :hug: (Főleg az első részt. :cool: )

Ting
2011-11-20, 18:58
Jájj, ne is mondd, egyik kedvenc sorozatom! :) Pár hónapja én is ismét belevágtam az első részbe, baromi jó! Attól tartok, hogy a harmadik már nem lesz ilyen színvonalas. :(

Caroline
2011-11-20, 20:58
Jájj, ne is mondd, egyik kedvenc sorozatom! :) Pár hónapja én is ismét belevágtam az első részbe, baromi jó! Attól tartok, hogy a harmadik már nem lesz ilyen színvonalas. :(

Hát igen láttam róla úgymond trailert, a 2. végig is toltam igaz kicsit nehézkes volt az a mission ahol a sittest fazont kell fedezni( mikor ilyen jelmezben volt) Az 1. is jó azzal meg uncsiteóméknál voltam 1x előttem játszott vele és játszhattam vele fél órát( bár akkor még nem volt pc-m csak ps1-em):)

Michele
2011-11-20, 21:10
Nekem valahogy már a 2. se az igazi. Bár ettől függetlenül imádom. Most is azzal játszok, és hááát... rá kellett jönnöm valamire.
Nem csak Max és Mona között forr a levegő:
http://i40.tinypic.com/15qbryb.png
:vlol:

Caroline
2011-11-21, 16:52
Nekem valahogy már a 2. se az igazi. Bár ettől függetlenül imádom. Most is azzal játszok, és hááát... rá kellett jönnöm valamire.
Nem csak Max és Mona között forr a levegő:
http://i40.tinypic.com/15qbryb.png
:vlol:

Az a screenshoot nagyon vicces,:) meg za is mikor a raktáros résznél jártam és lőttem lefele az embereket csak úgy röpködtek szalaszét

Crash82
2011-11-27, 13:39
http://www.youtube.com/watch?v=3YM69Nn__2c

Játékok:
X-Blades
Mabinogi
Alice : Madness Returns

CrashHungarian98
2011-11-27, 14:50
"A videó UMG tartalmát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzői jogi okok miatt." :(

Crash82
2011-11-27, 15:10
"A videó UMG tartalmát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzői jogi okok miatt." :(

Mivan? O_O
Még a hangot is eltorzítottam az énekesnek hogy ne legyen ilyen gond....

Ting
2011-11-27, 21:19
Sokat vaciláltam, hogy hova kerüljön a most következő komment, de végül emellett a topic mellett döntöttem, mert ide jobban illik, mint a Konzolokhoz. Szóval:

Kedves XBOX360 felhasználók! Pénteken Fekete Péntek volt, és kb. 10 játék 50% olcsóbb lett. Nagyrészük (talán az összes, nem néztem) még mindig ugyanolyan áron van, ezért van pár felesleges pontotok, azt javaslom szerezzétek be valamelyiket! Én a Bejeweled Blitz LIVE-ot vettem meg, mert csak 200 MS pontom volt, viszont életem egyik legjobb döntése volt hogy beszereztem. :) Nem vagyok oda a puzzle-játékokért, de ez nagyon bejön! ITT mindent megtaláltok! (http://xbox.hu/blog/2011/november/blackfriday/)

Még valami: Láttam, hogy sokan érdeklődnek az I Am Alive iránt, pont úgy mint én. Jó hírem van: megjelent a játék achievement listája, és bár elég átlagos gyűjtemény lett, úgy érzem egy elég szórakoztató játékban lesz részünk. :) A lista megtekinthető IDE (http://www.xbox360achievements.org/game/i-am-alive/achievements/) kattintva.

Crash82
2011-11-28, 07:02
A fent említett youtube linket ha valakit még érdekli
itt megnézheti:
http://www.megavideo.com/?v=4MTI4Y6U

tombraidermaster1996
2011-12-15, 13:45
Nem tudom, hogy ki játszott már közületek a Sonic AdventureDX-szel. Most azt tolom, rövid, de jó játék. Nekem bejön a grafika is, mert 2003-as játékhoz képest olyan 2006-os grafikája van. Egy szóval a sega kitett magáért. :)

Kacsa
2011-12-15, 20:44
hallotatok már a Penumbra nevű játékról? 3 része van. Overture, Black Plague, és Requiem.
a Frictional Games csinálta, mint az Amnesiát, szóval gondolhatjátok, hogy kőkemény horror. :)
nemsokára, ha letöltődnek (a Fricitonal Games Store-ból, hivatalosan, természetesen :vlol:) akkor ezekkel fogok játszani :)
kíváncsi vagyok.

YzaaA
2011-12-16, 17:28
Penumbra??És az miröl szól??:D
Amúgy még az Amnesia-át sem vittem végig, most vagyok a legijesztöbb résznél, majdnem felnyársalt 1 szörny!!:O:(
Szerk: Daniel annyira rossz állapotban van, hogy minden mozog.Az agyát nem lehet valahogy helyre hozni, mert tényleg nincs valami jól!!:D

Kacsa
2011-12-16, 21:20
Penumbra??

huhh olvass utána, mert nem sokat tudok én sem róla :)
Philip, a főhős, egy fizikus, és az anyja két hete halt meg, és most kapott egy levelet az apjától, akit halottnak hitt, és így Grönlandra megy, ahol egy barlangrendszerben mindenféle szörnyűségbe keveredik.


Szerk: Daniel annyira rossz állapotban van, hogy minden mozog.Az agyát nem lehet valahogy helyre hozni, mert tényleg nincs valami jól!!:D

hol tartasz most egész pontosan? (amikor elindítod a játékot, akkor a Load Gamre kattintva kihozza a mentéseket, és ott van a pálya címe is)

amúgy CSAK és KIZÁRÓLAG úgy tudod Daniel Sanity-jét feljebb vinni, hogy haladsz előre a játékban. megkeresed a tárgyakat, puzzle-öket teljesítesz, sőt, bizonyos helyekre belépve automatikusan felmegy a Sanity Crystal Clear-ra, bár ez ritka.
ja, és a fényforrásoknál is felmegy, de olyannyira lassan, hogy felesleges ott álldogálnod.

horus
2011-12-20, 17:09
<33333333333333333333
n_xaxNeb59s

YzaaA
2011-12-21, 21:57
hol tartasz most egész pontosan?

A Prison South-nál, ott,ahol van az a rés a földön, de túl kicsi ahoz, hogy lekusszak rajta!
Annyira félek ilyen állapotban 1 szörnyel találkozni, hogy ki sem merek mozdulni abból a szobából.

Kacsa
2011-12-22, 07:59
Annyira félek ilyen állapotban 1 szörnyel találkozni, hogy ki sem merek mozdulni abból a szobából.

pedig ki kell :P
a Sanity csak akkor megy fel, ha haladsz előre a játékban.
de amúgy te bajod :P ennél a játéknál mutatkozik meg igazán, ki bírja a horrort.

horus
2011-12-22, 14:20
Ez az Amnesia egy darab fos... feltelepitem, elinditom erre vmi blackbox hiba jön, ez meg semmi, mondom akko letöltöm a legujabb drivert a grafikamho, megistörtent feltelepitettem, a kepernyo szep, letisztult, elesebb lett (:jumper:) elinditom a játékot erre az egér b@szakodik ... nem megy se jobbra se ballra csak lent a képernyő alján van... ez még a driver előtt is volt de nem bántam mondom előbb had induljon el a játék, ezt a problémát is megoldottam utánanéztem a neten és elintéztem... aztán elinditom a justinet és oké minden játszok vele aztán meg egyszer csak MEGLEPETÉS kék-halál meglátogatott... :privateeye:

YzaaA
2011-12-22, 15:36
Nem adom fel!!:D
Úgy is végigviszem!!
Az úgy-e nem számít, ha párszór megöl a szörny??:D

Kacsa
2011-12-22, 15:43
Ez az Amnesia egy darab fos... feltelepitem, elinditom erre vmi blackbox hiba jön, ez meg semmi, mondom akko letöltöm a legujabb drivert a grafikamho, megistörtent feltelepitettem, a kepernyo szep, letisztult, elesebb lett (:jumper:) elinditom a játékot erre az egér b@szakodik ... nem megy se jobbra se ballra csak lent a képernyő alján van... ez még a driver előtt is volt de nem bántam mondom előbb had induljon el a játék, ezt a problémát is megoldottam utánanéztem a neten és elintéztem... aztán elinditom a justinet és oké minden játszok vele aztán meg egyszer csak MEGLEPETÉS kék-halál meglátogatott... :privateeye:

már ne haragudj de ez khuvára nem a játék hibájának tűnik. és ne mondd rá, hogy egy darab fos, mert attól, hogy technikailag nem működik, attól... na hagyjuk. (amúgy nézd a Metacritices reviewét... a Metacritic messze a leggyengébb pontszámokat szokta adni, de itt...)
pláne ha a patchet is feltetted, ilyen probléma még nem merült fel, nekem totál hibátlanul futott.
milyen géped van?


Az úgy-e nem számít, ha párszór megöl a szörny??:D

nem. ez csak egy game.

YzaaA
2011-12-22, 15:52
Oké akkor itt nem számolja a halálokat, akkor én most így el mertek idnulniXDCsak semmi 5-letem nincs, hogy merre, s hogy s mit!!:confused:
Nem baj majd közben kiderül.:D
Nekem is hibátlanul fut, igaz 1-1 helyen akadozik a vidi karim miatt, de nekem jól megy.A telepíttés során nem lépett fel valami gond vagy ilyesmi??

horus
2011-12-22, 16:08
már ne haragudj de ez khuvára nem a játék hibájának tűnik. és ne mondd rá, hogy egy darab fos, mert attól, hogy technikailag nem működik, attól... na hagyjuk. (amúgy nézd a Metacritices reviewét... a Metacritic messze a leggyengébb pontszámokat szokta adni, de itt...)
pláne ha a patchet is feltetted, ilyen probléma még nem merült fel, nekem totál hibátlanul futott.
milyen géped van?


nem. ez csak egy game.

Ez a játék hibája, a technikai hibák is a játékhoz tartoznak, nem a gépem hibája mert ezek másoknak is felmerültek, több forumon is olvastam...
Néztem a Can you run it oldalon és töké futnia kő, legalább is ezt irja...
Patcheltem is még a driver feltelepitése előtt és akkor is megvolt a blackbox meg az egér hiba is... ez egy szar... jó lenne, de a készitőknek ezekre is odakellet volna figyelniük...

YzaaA
2011-12-22, 16:32
Érdekes, hogy nekem tök jól megy!!:rolleyes:

Kacsa
2011-12-22, 17:05
Érdekes, nekem is, és én sehol sem olvastam ilyeneket. :rolleyes:
Amúgy a játék reviewjei nem szólnak semmiféle ilyesmi hibákról, és mivel a játék CSAK PC-re van, ezért biztos, hogy megemlítették volna azért. De ha nem is említik meg, nem hiszem, hogy 100-ból 90 körüli pontokat kap. :P (Metacritic 85 pontot adott neki, és tőle ez eléggé sok)

De azért horus, még mindig naaagyon kivi vagyok a géped adataira :) Hátha valami szemet szúr :)

horus
2011-12-22, 17:14
Érdekes, nekem is, és én sehol sem olvastam ilyeneket. :rolleyes:
Amúgy a játék reviewjei nem szólnak semmiféle ilyesmi hibákról, és mivel a játék CSAK PC-re van, ezért biztos, hogy megemlítették volna azért. De ha nem is említik meg, nem hiszem, hogy 100-ból 90 körüli pontokat kap. :P (Metacritic 85 pontot adott neki, és tőle ez eléggé sok)

De azért horus, még mindig naaagyon kivi vagyok a géped adataira :) Hátha valami szemet szúr :)
CPU - AMD Sempron 2500+ 1,5 Ghz
Ram - 1GB
OS - Win XP
Grafika - Nvidia Geforce 6200 (Pixel/Vertex Shader 3)

Kacsa
2011-12-22, 17:20
CPU - AMD Sempron 2500+ 1,5 Ghz
Ram - 1GB
OS - Win XP
Grafika - Nvidia Geforce 6200 (Pixel/Vertex Shader 3)

Hááát ez elég gyenge :D (ne vedd sértésnek)
ha jól látom, az egy egymagos proci? és csak 1,5 GHz-es? na és a vidikari? az is nagyon régi.
amúgy nekem is ugyanilyen gépem volt, csak az 1,6 GHz es volt és 6100-as volt benne a vidikari. ja és 1,5 GB RAM volt benne, de az itt most nem sokat számít.
most, ami nekem van:
Intel Dual Core 2.6 GHz
Radeon HD 6570 (2 GB DDR3, imááááádom :D)
2 GB RAM

Stranger
2011-12-22, 17:23
Most az Amnesia-ról van szó? Eléggé erős gép kell hozzá, Horusé pedig kb. olyan sz@r mint az enyém... :p
Szerk: Igen Kacsa, tudjuk. Neked ott az über****a, 2 gigás, directx11-es vadiúj videókártya. :D (nem vagyok irigy xd)

YzaaA
2011-12-22, 17:31
Akkor nekem hogy mehet, ha ilyen sz@r a vidikarim??
Csak azért megy jobban, mert a gép új??::D

Kacsa
2011-12-22, 19:37
Akkor nekem hogy mehet, ha ilyen sz@r a vidikarim??
Csak azért megy jobban, mert a gép új??::D

neked elég erős a procid, drága Iza. :D ha jól tudom, valami enyémhez hasonló kétmagos Intel.

Kacsa
2011-12-22, 19:44
sebaj horus, próbáld ki a PENUMBRA-t, azt is a Frictional games csinálta. az régebben jelent meg, és alacsonyabbak is a rendszerkövijei neki, deha nem lenne elég, annyira el lehet rondítani a játékot a Graphics menüben, hogy biztos, hogy a gyenge gépeken is elfut. :D

Penumbra: Overture
Penumbra: Black Plague
Penumbra: Requiem

irtózatosan jó (és ijesztő), és nem utolsósorban olyan elgondolkoztató története van... én még most is tökre el vagyok merülve benne. amúgy most kezdtem el a Requiemet, sorba mentem, és annyira sajnálom, hogy mindjárt vége... annyira sajnálom Philipet... és Redet is.
ez a Tuurngait meg... semmiről sem tehet... mindenről az ember tehet, hogy annyira kártékony!
persze csak akkor élvezed igazán, ha odafigyelsz, és beleéled magad, és nem azzal a céllal játszod ki, hogy; na, legyek túl rajta, hanem átélni kell eztet. :) ez is olyan beleélős, mint az Amnesia. ja, és itt sem lehet harcolni, amit EGYÁLTALÁN nem bánok. már kissé csömöröm is lett ezekből a harcolós játékokból, már lehet, hogy csak utólag érzem így. :)

itt is minőségi munkát végzett a Frictional Games.

ha szeretnél kipróbálni, küldj egy privátot. :)

YzaaA
2011-12-22, 19:54
neked elég erős a procid, drága Iza. :D ha jól tudom, valami enyémhez hasonló kétmagos Intel.

Dehát az én gépem 3 magos.O.O

Kacsa
2011-12-22, 19:58
Dehát az én gépem 3 magos.O.O

Na, annál jobb :D Még erősebb, mint gondoltam :) a proci a legfontosabb, az áll az első helyen, mindig, minden körülmények között. :D

Ting
2011-12-22, 22:43
Na igen, ezért viszi le a gépem teljesítményét a proci nekem. :D Minden klappol, viszont a procim egy fokkal lejjebb a többi cuccomhoz képest. (AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.20 GHz)

YzaaA
2011-12-24, 15:37
Jézusom majdnem megölt a szörny O.o
Kinyitottam az ajtot, ahova a Cistern-hez kell menni, errefel jön a szörny, megáll asz ajtónál, meg sem moccan, én meg úgy-e kkezdtem rosszabb állapotba esni, végül elkezdtem futni, ö 1x megütött, de nem történt nagy baj futottam tovább, és valahová albujtam, aztán elment!!
Azt hittem hogy meghalok, fú de megijedtem!!
Rendesen órdítoztam, hogy ne ölj meg, menny el innen, váá minnyá megöl!!:D

Kacsa
2011-12-24, 20:28
Jézusom majdnem megölt a szörny O.o
Kinyitottam az ajtot, ahova a Cistern-hez kell menni, errefel jön a szörny, megáll asz ajtónál, meg sem moccan, én meg úgy-e kkezdtem rosszabb állapotba esni, végül elkezdtem futni, ö 1x megütött, de nem történt nagy baj futottam tovább, és valahová albujtam, aztán elment!!
Azt hittem hogy meghalok, fú de megijedtem!!
Rendesen órdítoztam, hogy ne ölj meg, menny el innen, váá minnyá megöl!!:D

Istenem Iza, látom, hogy te először vagy igazán megijedve egy videojátékban. :rolleyes: de semmi gond, jobb, ha hozzászoksz ehhez, mert ez még csak a kezdete a játéknak, ez még semmi, azokhoz képest, amik jönnek. (Choir.... az a hely... te Jézusom)
és nem is baj, ha igazán, "vinyákolósan" be vagy sz@rva, hiszen mindenki (aki számít) megmondta, hogy az Amensia a világ eddigi legijesztőbb játéka. :D
most, a Penumbrában volt nálam egy pillanat, ami még semmikor, az Amnesiában sem. :D (felkiabáltam ijedtemben. :D)
most lehet mondani, hogy hazudok, de még az Amnesiában sem volt több nálam egy-két "ómájgád!"-nál, azokat sem kiabálva mondtam.
a Penumbrában tényleg komolyan megrémültem, de még mindig az a véleményem, hogy az Amnesia összeségében - ijesztőbb, mint a Penumbra.
de ne felejtsük el, hogy nem sokkal >_> a Penumbra sem piskóta.

Caroline
2011-12-24, 21:36
Ránéztem you tube-on az amnesia-ra meg a Penubrára hát eléggé ilyesztő én nem merék játszani vele ha nem lenne a gépem alap:)

YzaaA
2011-12-25, 11:14
Jól van na azért én még nem ismerem annyira a játékot mint te, aki végig is vitte!!:rolleyes:
Nekem ez ijesztö volt és kész!!Teljesen peparáztam, azt hittem, hogy nincs menekvés elölle, és hogy megöl, de nem úgy sikeredett és örülök neki!
De már kezdtem felbátrodni, és végig fogom vinni a játékot ha törik, ha szakad, mert kivi vagyok az Ending-jére!!:D
Jó tudni, hogy nem én vagyok az 1-etlen aki sikitozbva vitte végig a jatékot!!:rolleyes:
Nekem még nem volt alkalmam játszani horror játékkal azért vagyok ilyen:rolleyes:De ha 1x bele lendülök, akkor már nem fogom abbahagyni!!:D
Én imádok parázni, és tudom hogy ez csak 1 játék, de teljesen beleélem magam, erröl már viszont nem tehetek:rolleyes:
Idövel majd csak röhögni fogok a szörnyeken, ha már végigvittem, de most még félek töllük, szal....szerintem ez másnál is így van!!:D
Nem tudom elhinni, hogy te nem paráztál benne!:rolleyes:
Amugy hány nap alatt vitted végig??:D

horus
2011-12-25, 12:37
Nem szar a gep a jatekhoz Can u run it oldal azt irta h minden ok.... am meg a jatek azota mar reg megy, akadozas nelkul, nem rossz a jatek csak egy ido utan unalmas.. kek halal nem tom miert volt a justineban, de a jatekban meg 1x sem fordult elo...

Kacsa meg mar mast nem tud szajkozni csak h neki milyen az eros gepe, ez egy dolog de nem kellene ezzel a melledet verned...

emiccy
2011-12-25, 13:43
hallotatok már a Penumbra nevű játékról? 3 része van. Overture, Black Plague, és Requiem.
a Frictional Games csinálta, mint az Amnesiát, szóval gondolhatjátok, hogy kőkemény horror. :)
nemsokára, ha letöltődnek (a Fricitonal Games Store-ból, hivatalosan, természetesen :vlol:) akkor ezekkel fogok játszani :)
kíváncsi vagyok.

az biszti h en is kivancsi vagyok :)
(bocs ha akcentus nelkul irtam bisztos ki tudjatok olvasni)
amugy en hallotam arrol a jatekrol mar tegnap neki fogtam a Penubra Overture XD Olyan faxa es izgis jatek:clown::jumper::jumper::)

YzaaA
2011-12-25, 14:26
Ez a Penumbra úgy-e az Amnesia elött készült Kacsa??:)

avalon
2011-12-25, 15:25
Hello :)
Most éppen játszom a Final Fantasy 13-mat és pont itt (http://www.youtube.com/watch?v=3EpHfWxad9s&feature=relmfu) 7:04 megakad a játék és nem megy tovább, nem tud valaki segíteni, vagy megmondani miért?

Kacsa
2011-12-25, 16:43
Nem tudom elhinni, hogy te nem paráztál benne!:rolleyes:
Amugy hány nap alatt vitted végig??:D

köhömm-köhömm...
nem paráztam benne? ilyet nem írtam. :D annyit írtam, hogy nem sikítottam fel.
de azért elég keményen remegtem, nagyonis rettegtem, elmondanám. :)
dehát... fiú létemre nem lenne szép sikoltozni. :D

hány nap alatt? hú... asszem volt, hogy szünetet tartottam benne, vagy elakadtam egy puzzle-ben egy napra, de olyan 4-5 nap alatt asszem megvolt... de már komolyan nem emlékszem. :) max. egy hét.


Kacsa meg mar mast nem tud szajkozni csak h neki milyen az eros gepe, ez egy dolog de nem kellene ezzel a melledet verned...

jóvanna csakhát olyan régóta vártam erre. :D
főleg hogy saját lóvé, és hát na. :D

Ez a Penumbra úgy-e az Amnesia elött készült Kacsa??:)

igen, Iza. :) a Penumbra úgy-e az Amnesia előtt készült. :D
Hello :)
Most éppen játszom a Final Fantasy 13-mat és pont itt (http://www.youtube.com/watch?v=3EpHfWxad9s&feature=relmfu) 7:04 megakad a játék és nem megy tovább, nem tud valaki segíteni, vagy megmondani miért?

milyen platformon gamelsz?

avalon
2011-12-25, 18:59
Kacsa: Xbox360 :)

Kacsa
2011-12-25, 21:08
Kacsa: Xbox360 :)

és maga a gép fagy le, vagy még meg tudod nyitni az Xbox Guidet?

Robbie
2011-12-25, 21:15
Ha backup játék valószínűleg az a ludas.

Kacsa
2011-12-25, 21:27
KIJÁTSZOTTAM A JUST CAUSE 2-ŐT! :D
Isteni volt, nagyon izgi, kalandos, látványos, unrealisztikusan fantasztikus volt! :D
Jaaj BOLO SANTOSI *__* imádom azt a nőt. ahogy beszél. :D
íme a végső statisztikáim.
http://i41.tinypic.com/20ic41f.jpg

YzaaA
2011-12-25, 22:03
de olyan 4-5 nap alatt asszem megvolt... de már komolyan nem emlékszem. :) max. egy hét.

Húú hát akkor én szünettel lassan 3 hete tolomXD
Vagy 1 hónapja??Nem tudom, de elég nagy szünetet tartottam idáig!:D
Most valamiért karácsonyra nekivágodtam!!:D

avalon
2011-12-25, 22:34
és maga a gép fagy le, vagy még meg tudod nyitni az Xbox Guidet?

A loadingnél megáll, mozog meg minden, tölt, csak nem tölt be, hadtam úgy kb 40 percig ugyan úgy töltött :C

Kacsa
2011-12-26, 10:41
A loadingnél megáll, mozog meg minden, tölt, csak nem tölt be, hadtam úgy kb 40 percig ugyan úgy töltött :C

ééés a CD? :) ugye nem karcos? és feltelepítetted a boxod merevlemezére? (ha van)

YzaaA
2011-12-26, 18:20
Most vagyok az Agrippa-nál!!:D
Tölle is messze van még a játék vége??:D
Amúgy élvezem ahogy mond elég rendes fickó!!:DBár a búráját nem csípem!!:|

Kacsa
2011-12-26, 20:32
Most vagyok az Agrippa-nál!!:D
Tölle is messze van még a játék vége??:D
Amúgy élvezem ahogy mond elég rendes fickó!!:DBár a búráját nem csípem!!:|

Agrippa? Hááát még kissé messze van, de nem túlságosan :)
Rendes fickó. :vlol: Ez tetszik. :D

Caroline
2011-12-27, 18:33
Én meg akkor ne is szoljak aki csak a gameplayet nézem az amnéziának, ismerősöm mondta hogy csak annak ilyesztő egy horro játék aki végigtolja de ez nem igaz. kajak ilyesztő pedig csak nézem nem játszok.:eek:
http://www.youtube.com/watch?v=mXydcJ6JOlg na ezen a hátamon futkosott a szél mármint a videón, am yzaa ebben semmi fegyver nincs? Így kell végig vinni ?
Szerintem vidd végig mert érdekes endingje van (nem játszottam vele)

Sajna kicsi a vidikártyám hozzá 6300 as és legalább 9000 akárhanyas kéne hozzá hogy néztem :(

Kacsa
2011-12-27, 18:47
am yzaa ebben semmi fegyver nincs? Így kell végig vinni ?

és? az igazi horrorban nincsenek, vagy eléggé limitáltak a fegyverek.
mi értelme lenne annak, ha meg tudnád magad védeni? asszem a való életben sem tudnád,és ennek pont az a lényege, hogy elmerülj a játékban, minél jobban beleélhesd magad.

Stranger
2011-12-27, 19:47
és? az igazi horrorban nincsenek, vagy eléggé limitáltak a fegyverek.
mi értelme lenne annak, ha meg tudnád magad védeni? asszem a való életben sem tudnád,és ennek pont az a lényege, hogy elmerülj a játékban, minél jobban beleélhesd magad.
Nem játszottam az Amnesiával, de biztos jobb is így. Sokkal jobban félsz, ha nem tudod magad megvédeni... ezért is utáltam TR5-ben a Gallows Tree-t, a kis Larával. :p

Kacsa
2011-12-27, 20:07
Sokkal jobban félsz, ha nem tudod magad megvédeni... ezért is utáltam TR5-ben a Gallows Tree-t, a kis Larával. :p

szerintem is, a TR5 Gallows Tree túl ijesztő volt :D (Tomb Rédernek túl ijesztő, de horrornak persze gyenge)

Caroline
2011-12-27, 21:21
és? az igazi horrorban nincsenek, vagy eléggé limitáltak a fegyverek.
mi értelme lenne annak, ha meg tudnád magad védeni? asszem a való életben sem tudnád,és ennek pont az a lényege, hogy elmerülj a játékban, minél jobban beleélhesd magad.

Most hogy írod ez igazígy izgisebb pl az alone in rhe dark 4 elején sincs pisztoly ha a cajal akarjuk végig vinni

YzaaA
2011-12-27, 21:29
és? az igazi horrorban nincsenek, vagy eléggé limitáltak a fegyverek.
mi értelme lenne annak, ha meg tudnád magad védeni? asszem a való életben sem tudnád,és ennek pont az a lényege, hogy elmerülj a játékban, minél jobban beleélhesd magad.

Teljesen igaz, igy legalább megtanulsz parázni is!!XD:D
Szerintem nem is kell fegyver, így nem is igazi horror a játék, söt nem is nevezhetö annak.
Az az igazi, amikor semmid nincs, és külömbözö modszerekkel probálsz meg túlélni, na az ám az igazi game!!!!:D
Ez annyira egyedi ez az Amnesia, nagyon szeretem, a szívemhez nöt, elég ijesztö, de én naaagyon szeretem!!:D


Jaj egek ura életemben nem féltem 1 játékban ennyit, mint ebben!!
A második szörny olyan hangokat ad ki, mint egy bika szörny, és én elsönek annak hittem, de amikor képen láttam, hogy hogy is néz ki!!Azt hittem elájulok!!:o
A legijesztöbb rész a Sewer-ben volt, amikor fel kell mászni a létrán, a végén, kinyitom az ajtot, és a szörny hangja!!
Nyitogatom az ajtókat, futok mint a bolod, mmikor meg elértem a létrét, akkor kezdtem felmászni, majdnem elkapott!!Úgy megijedtem!!

Amúgy nekem csak 1-2 helyt lassul be, de attól eltekintve szépen megy a játék!!:D

Kacsa
2011-12-28, 10:08
Jaj egek ura életemben nem féltem 1 játékban ennyit, mint ebben!!
A második szörny olyan hangokat ad ki, mint egy bika szörny, és én elsönek annak hittem, de amikor képen láttam, hogy hogy is néz ki!!Azt hittem elájulok!!:o
A legijesztöbb rész a Sewer-ben volt, amikor fel kell mászni a létrán, a végén, kinyitom az ajtot, és a szörny hangja!!

a Brute?
a Brute az kegyetlen.
a Sewer? fúú, az is.
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsZWu9AIfxcT4S8ykygMK26ohgLu7sM K0lxA6KoqWE0Dn1tRlPQlxNUhfM
jó, most mondhatjátok, hogy fúú de gagyi ebben nincs semmi ijesztő, de higyjétek el, ha hozzárakjátok a hangokat, plusz, hogya hátad mögött szalad... (és persze a mi elménk is olyan fostalicska, hogyha nem látja a dolgokat akkor önkétlenül sokkal rosszabbnak képzeljük el, mint amilyen)

YzaaA
2011-12-28, 12:12
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsZWu9AIfxcT4S8ykygMK26ohgLu7sM K0lxA6KoqWE0Dn1tRlPQlxNUhfM
jó, most mondhatjátok, hogy fúú de gagyi ebben nincs semmi ijesztő, de higyjétek el, ha hozzárakjátok a hangokat, plusz, hogya hátad mögött szalad... (és persze a mi elménk is olyan fostalicska, hogyha nem látja a dolgokat akkor önkétlenül sokkal rosszabbnak képzeljük el, mint amilyen)

Úgy van, a látszat néhe csal, én úgy féltem, amikor ez a hátam mögött futkosott!!
A Choir-ban is majdnem elkapott>.<
De ennek ellenére imádom!!
Képzeld Kacsa már ajánlottam az 1-ik osztársamnak, aki nagy horror fan, a Triler megfogta, szal kivi vok mit csinál majd a játékban!!:D

Caroline
2011-12-28, 12:25
hát igen az emberi elme furcsa dolgokat tud csinálni főleg ha hall ijesztő szörny hangokat azt tudná képzelni mi a franc lehet az biztos nagy meg van vagy 100 foga meg meg akar ölni meg ilyenek, én a hangoktól "fosok be" nagyon, meg tiszta olyan mintha a a kastély üvöltene na meg amikor elkezd mozogni a falak meg a vörös hártya izék jelenek meg a falon. pedig én nem vagyok ilyedős a horroroktól de ez elviszi a prímet.

Neten egyszer játszottam az ördögűzővel sajna meghaltam mert a kocsi kulcsot nem találtam és egyre csak sötétedett be én meg kezdtem szívinfartust kapni és erre tesóm megijeszt és sikítottam egyet anyám meg mondja neked meg mi bajod van?

YzaaA
2011-12-28, 12:29
Jaa a tesom is mindig ezzt csinálja, mikor Amnesia-ázok!!
1x megéltem azt az örömömet, hogy a második szörny nem ölt meg, erre ö szép halnak a hátam mögé surran és meijeszt!!
Azt hittem, hogy a szívem kiszökik a helyéreöl!!:rolleyes:
úgy útálom az ilyent!!:D

Kacsa
2011-12-28, 12:36
Jaa a tesom is mindig ezzt csinálja, mikor Amnesia-ázok!!
1x megéltem azt az örömömet, hogy a második szörny nem ölt meg, erre ö szép halnak a hátam mögé surran és meijeszt!!
Azt hittem, hogy a szívem kiszökik a helyéreöl!!:rolleyes:
úgy útálom az ilyent!!:D

nekem csak EGYSZER volt ilyen, a macska ugrott oda az asztalomra xD
Custom story-val játszottam, Study of Insanity a neve, sztem a amnesiás szerkipályák közül az eddig a legjobb.
ha van kedvetek, Google keressetek rá. :) akinek megvan az Amnesia, le is töltheti.

YzaaA
2011-12-28, 12:37
Le is fogom!!:D
És csak annyi kell h bemásolod a könyvtárába, és kész??:D

Kacsa
2011-12-28, 13:48
Le is fogom!!:D
És csak annyi kell h bemásolod a könyvtárába, és kész??:D

redist/custom stories-be. :)

YzaaA
2011-12-28, 13:59
Köszi Kacsa, de ezt csak majd a játék végigvivése után!!:D


Én meg akkor ne is szoljak aki csak a gameplayet nézem az amnéziának, ismerősöm mondta hogy csak annak ilyesztő egy horro játék aki végigtolja de ez nem igaz.

Szerintem ez meg nagyon is igaz, mivel aki játsza jobban fél, mint aki nézi!!
Most gondolj bele Caro, te csak nézed, eddig neked elég ijesztö, mi lenne akkor, ha játszanál??
én szó szertin néztem a végigjátszást, mielött játszottam volna, és amikor a Sewer-es rész volt, amikor megölte a szörny, amikor kinyitotta az ajtót, igaz hogy féltem, de amikor én a játékban ugyan ott voltam jobban féltem, mint a gameplay-ben!!
amikor tudod, hogy a hátad mögött van, ki kéne cselezni, de nem tudod hogy hogy, akkor lehet igaszán félni, nem akkor, hogy nézed, ahogy a másik játszik helyetted, és valahogy megmenekül, vagy esetleg megöli magát!!:/
Én ottt, ahol a játékos meghalt, én nem haltam meg, tök simán vittem végig, mig a másik 2x egymás után megölte magát, söt,(jelzem) nem futott el elölle, hanem hagyta, hogy megölje a szörny!!
SZerintem te jobban félsz, játék közben, mint hogyha csak néznéd!!:D

horus
2011-12-28, 14:06
Telleg félős hangulata van... először nagyon féltem, mig egy szörny megnem latogatott miko lattam milyen... hááááát az volt a gondolatom h ez full gagyi utána már nem féltem és a játék számomra unalmassá vált...

YzaaA
2011-12-28, 16:35
Sikerült végig vittem!!:jumper::jumper::jumper::jumper::D

Caroline
2011-12-28, 18:42
Köszi Kacsa, de ezt csak majd a játék végigvivése után!!:D



Szerintem ez meg nagyon is igaz, mivel aki játsza jobban fél, mint aki nézi!!
Most gondolj bele Caro, te csak nézed, eddig neked elég ijesztö, mi lenne akkor, ha játszanál??
én szó szertin néztem a végigjátszást, mielött játszottam volna, és amikor a Sewer-es rész volt, amikor megölte a szörny, amikor kinyitotta az ajtót, igaz hogy féltem, de amikor én a játékban ugyan ott voltam jobban féltem, mint a gameplay-ben!!
amikor tudod, hogy a hátad mögött van, ki kéne cselezni, de nem tudod hogy hogy, akkor lehet igaszán félni, nem akkor, hogy nézed, ahogy a másik játszik helyetted, és valahogy megmenekül, vagy esetleg megöli magát!!:/
Én ottt, ahol a játékos meghalt, én nem haltam meg, tök simán vittem végig, mig a másik 2x egymás után megölte magát, söt,(jelzem) nem futott el elölle, hanem hagyta, hogy megölje a szörny!!
SZerintem te jobban félsz, játék közben, mint hogyha csak néznéd!!:D



Hát ez persze igaz hogy annak félelmetesebb aki játszik,az is nagyon parázott akinek a végigjátszását nézem. viszont kapkodós gameplayt is láttam már

Caroline
2011-12-28, 18:52
Viszont láttam egy másik játékot is az is horror fílingű legalább is annak tűnik:
Hasonlít az Alone in the darkhoz azzal viszont játszottam nem tudom kicsitt jobban tetszett a rezinél olyan okkultos hangulata van az alone-nak.

Obscure II a neve

http://www.youtube.com/watch?v=Bj591_PHku4
http://www.youtube.com/watch?v=-WAXM5b8BT8

Kacsa
2011-12-28, 19:08
Sikerült végig vittem!!:jumper::jumper::jumper::jumper::D

gratula :) és milyen volt? :D és SPOILER-es lenyitható-elrejtő-vacakba írd már le, melyik endinget érted el :D

YzaaA
2011-12-28, 21:06
gratula :) és milyen volt? :D és SPOILER-es lenyitható-elrejtő-vacakba írd már le, melyik endinget érted el :D

láttam mind a 3 féle ending-et!!:jumper::jumper:
SPOILER ALERTAz 1. endiget úgy éltem át, hogy Legyöztem Alexandert, és kijutottam a kastélyból!
A 2. ending-ben kinyilt a kapu, és én használtam Agrippa fejét, hoogy kijussak onnan, de meghaltam én is Alexander-rel.
A 3. endingben, pedig Alexander gYözöt, és én meghaltam!És azok a hangok, amiket korábban haloitta, ujra feléledtek, majd aztán szépen meghaltam.

Fantasztikusan hátborzongatóan király volt!!:D:jumper::jumper:
Imádom, még 1x végig fogom vinni, annyira jó játék!!:jumper::jumper::clown:

avalon
2011-12-30, 17:30
ééés a CD? :) ugye nem karcos? és feltelepítetted a boxod merevlemezére? (ha van)

nem tom hogyan kell feltelepíteni vagy mi xD Bocsi csak most kaptam xD
Am nem karcos.
Próbáltam berakni a disc 2est de nem ment vele sem :/

dzsemfix
2011-12-31, 08:52
Még valaki régebben ít a just cause 2röl,megvan a demoja, nagyon szuper! Mindden nap játszok vele! A mirrors edgevel ugyanígy vagyok

Kacsa
2011-12-31, 10:14
Még valaki régebben ít a just cause 2röl,megvan a demoja, nagyon szuper! Mindden nap játszok vele! A mirrors edgevel ugyanígy vagyok

HÚÚÚ Dzsemfix, a világ egyik legjobb játékairól beszélsz :) megtaláltad a kedvenceimet :D
csak kérdezd meg Robbiet vagy engem, hgy mennyire jó az ME ^^
a Just Cause 2 is :) (az első JC az sz@r xD) pont most játszottam ki a JC2-t, PC-n, és hát ajánlom mindkettő gamet. majd... max húsvétra. :D gyűjtsd a pénzt :)

Ting
2011-12-31, 10:51
Mirror's Edge már nagyon jó áron kapható, Tescoban 1500 Ft-ért vettem meg (X360 verzió). :) Kötelező játék, rengeteget el lehet vele lenni.

Kacsa
2011-12-31, 11:12
Mirror's Edge már nagyon jó áron kapható, Tescoban 1500 Ft-ért vettem meg (X360 verzió). :) Kötelező játék, rengeteget el lehet vele lenni.

jaja, nagyon izgi :)
CSAK 1500 FT?!?!?! :eek::eek::eek: nem is tudtam, hogy már ennyiért adják.
hallod dzsemfix, ez rohadt jó ár! :D és garantálom, hogy egy jó darabig CSAK ezzel fogsz játszani :)

CrashHungarian98
2011-12-31, 12:08
Énis játszottam a ME Demojával Boxon nagyon tetszett.:DEbbe a Tescoba nincsenek XBoxos játékok :(

horus
2011-12-31, 13:28
Mirror's Edge már nagyon jó áron kapható, Tescoban 1500 Ft-ért vettem meg (X360 verzió). :) Kötelező játék, rengeteget el lehet vele lenni.

OMG:eek::eek::eek::eek::eek::eek: 1500 FT ?????:eek::eek::eek::eek::eek: EZZZ rohadt OLCSOOOOOOOOOO!!!
Ennek a duplája a napi zsebpénzem xD

YzaaA
2012-01-01, 14:54
Massive Fail emberek!!XD
Láttam a szörnyet, és probáltam vele kitolni, erre felmászik 1 dobozra, és körbe körbe forogXDD
én meg hanyigálom a dobozt neki, de forog tovább, ijet még nem láttamXD
Tudod Kacsa, ott, ahol a Laboratoriumban meg kell csinálni az acid-ot, hogy eltüntessük az a nyálkát, na ott mikor lementem az acid-al nem volt ott!!:eek:
És igy megmaradt nekem az acid, ez valami glich??

Kacsa
2012-01-01, 17:27
És igy megmaradt nekem az acid, ez valami glich??

hát... úgy néz ki. :D
az acid nem maradhat meg, elhasználódik a nyálka feloldása után. :)
nem baj, van egy ajándék savad, amit nem tudsz felhasználni. :D

avalon
2012-01-01, 17:34
Na VÉGRE megy a Final Fantasy XIII :D :D :D
Olyan JÓ játék, nekem picit jobban tetszik mint a Tomb Raider ^_^"
Lightning a KEDVENCEM a lányok közül.
A fiúk közül pedog Hope, bár ha kicsit furán viselkedik.
Nagyon jó játék ajánlom mindenkinek :D :D :jumper::jumper::jumper:

Kacsa
2012-01-02, 12:42
tényleg nagyon jó játék, mert a története nagyon szép, izgalmas, sok karakter van, akivel azonosulhatunk. :) és a grafikája is nagyon szép, persze. és tele van nagyon ötletes megvalósítással. (a régebbi FFekkel nem játsszotam)
csak sajnos nem az én játékom, mert oylan szerepjátékos-fejlődős, és ebben én nem vagyok jó. SOSE voltam jó a játékbeni fejlesztésekben, nem udtam sosem, melyik képességemet fejlesszem, illetve harci taktikákat is nehezen- illetve alig tudtam kitalálni. (ez amúgy a való életben is így van, nem tudok taktikázni. :D)

Barthandelusnál elakadtam vagy egy 8 hónapra, aztán sikerült továbbjutni 32672348762734 halál után, de most, a 2. Barthandelusnál is elakadtam, és nagyon nem tetszik ez, hogy ilyen harcolós-fejlődős-szerepjátékos ez a játék. több, mint egy éve nem vettem elő a játékot, de nem is akarom.

de persze, mint mondtam, ne hallgassatok rám, mivel ez a játék nem az én stílusom.
viszont amíg nem akadtam el, addig nagyon tetszett a története. :)

Robbie
2012-01-03, 20:12
"A Square Enix európai honlapján jelentette be, hogy a neves stúdió (CD) idén egy teljesen új IP-t villant be, ami annyit jelent, hogy a szóban forgó szoftver nem folytatás, remake, vagy reboot."
https://member.eu.square-enix.com/en/blogs/2012
http://playstationcommunity.hu/note/6616?ref=nf

Szerintem nagyon jól teszik ha egy kicsi elrugaszkodnak a TRtől :)

YzaaA
2012-01-07, 22:11
Gondolkozom azon, hogy kiprobálom a Left4Dead2-ött!!Le van töltve, de még nincs feltéve, elöször véleményeket kérek!!Mit szoltok??:D

Kacsa
2012-01-08, 10:14
Gondolkozom azon, hogy kiprobálom a Left4Dead2-ött!!Le van töltve, de még nincs feltéve, elöször véleményeket kérek!!Mit szoltok??:D

nagyon jó játék, próbáld ki. :)

YzaaA
2012-01-09, 17:47
Húúú hát ez a Study of Insanity nagyon király!!:D
A 2-nd floor-nál járok, és amikor a bezárt ajtónál voltam, és vissza felé mentem a szörny csak úgy eléjött, én kezdtem hátrálni, mikor 1x csak eltünik!!
Mondom ez jó random voltXD
Nagyon tetszik, csak az az idegölö, hogy túlnyomoan sötét van mindenholX(:D

YzaaA
2012-01-11, 19:59
Elnézést, hogy ide is leírom, és hogy duplázok, de a topicomba senki nem néz be:o
A Left 4 Dead 2-höz szügséges a steam, hogy müködjön??:D

Kacsa
2012-01-11, 20:00
Elnézést, hogy ide is leírom, és hogy duplázok, de a topicomba senki nem néz be:o
A Left 4 Dead 2-höz szügséges a steam, hogy müködjön??:D

pivátban válaszoltam.

YzaaA
2012-01-11, 20:14
Minden eggyes indításnál:Out of Range.
Valami ötlet??

Öcsí
2012-01-11, 22:12
Ezzel a Skyrimel játszott vagy játszik valaki?:D

Kacsa
2012-01-12, 14:24
Ezzel a Skyrimel játszott vagy játszik valaki?:D

én nem, de azt hallottam, nagyon-nagyon jó.
mivel van PC-re is, kipróbálhatnám... de sztem nem az én stílusom.

mesélj róla. :D

Öcsí
2012-01-12, 15:51
Annyira az én stílusom se,de nagyon élvezhető :D És ez a nagy "szabadság" ez a nyitott világ nagy jó,a dinamikus időjárás nagyon jók,remélem hasonlóan lesz megoldva mindez a Tomb Raider-ben is :D

Kacsa
2012-01-12, 16:19
Annyira az én stílusom se,de nagyon élvezhető :D És ez a nagy "szabadság" ez a nyitott világ nagy jó,a dinamikus időjárás nagyon jók,remélem hasonlóan lesz megoldva mindez a Tomb Raider-ben is :D

na igen, a nagy szabadság nagyon jó (lásd: Just Cause 2...imádom) , de sztem nem illik a TR-hez :\

Öcsí
2012-01-12, 17:24
Majd kiderül ;) Olyan elveszettnek érzed magad :D és ez kicsit ijesztő :D

Kacsa
2012-01-12, 18:19
Majd kiderül ;) Olyan elveszettnek érzed magad :D és ez kicsit ijesztő :D

igen, félek ettől az újítástól :( sztem ez már nagyon eltávolodna a TR-es hagyományoktól. (egyszerre egy pálya, nem pedig nyitott sziget)
de menjünk csak át a TR9-es topicba, mert vmire kiváncsi vagyok.

Robbie
2012-01-12, 21:04
Ezzel a Skyrimel játszott vagy játszik valaki?:D
Még nem de ha én elkezdeném játszani olyan másfél évig senki se hallana felőlem :D
http://fortnightlitpress.files.wordpress.com/2011/05/knapp01.png?w=480

Öcsí
2012-01-13, 18:18
Mindenképp próbáld ki :D

YzaaA
2012-01-13, 18:32
Én nekifogtam a Penumbra-ának és full magyarul játszom!!:D
Egész kellemes, és megtetszett a vidik alapján!!:D

Kacsa
2012-01-13, 19:44
Én nekifogtam a Penumbra-ának és full magyarul játszom!!:D


megmondanád, hogy a francba? :D akár privit is küldhetsz, ha olyan Jack Sparrowos a cucc, ha érted, mire célzok. :D

Robbie
2012-01-13, 20:22
megmondanád, hogy a francba? :D akár privit is küldhetsz, ha olyan Jack Sparrowos a cucc, ha érted, mire célzok. :D
Habár nem YzaaA vagyok de: http://magyaritasok.hu/downloads/details/714/penumbra

Kacsa
2012-01-13, 21:02
Habár nem YzaaA vagyok de: http://magyaritasok.hu/downloads/details/714/penumbra

elvileg van olyan, hogy magyar szinkronos is, de nem tudom, az hogyan van. :D
ezért mondtam, hogy Iza akár privit is küldhet, ha nem a legfehérebb módon szerezte be. :D

YzaaA
2012-01-13, 21:21
Nekem nem csak a szöveg magyar, hanem az egész játék, a beszélgetések is full magyarok!!:D

----Ne reklámozzunk torrent oldalakat! --------- Robbie
Amugy meg mind a 3 Penumbra magyar ha jól tudom:D:rolleyes:

Kacsa
2012-01-14, 11:04
Nekem nem csak a szöveg magyar, hanem az egész játék, a beszélgetések is full magyarok!!:D

----Ne reklámozzunk torrent oldalakat! --------- Robbie
Amugy meg mind a 3 Penumbra magyar ha jól tudom:D:rolleyes:

b+ Iza, hát nem elmondom kétszer, hogy küldd el privátban? xDDD meg még Robbie is rád szól.
asszem illik rád az avatarod. ;)

YzaaA
2012-01-14, 11:33
Nem akartam letólodniXDDMind 1 küldök akkor privit:rolleyes:

OBig
2012-01-15, 10:52
A Drakannal, vagy a Drakan 2-vel játszott még valaki Roli-n kívül?
Sajnos a 2 csak ps2-re jelent meg, de műxik ps2-es emuval is. :)
És Indiana Jones kalandjaival? :)

Stranger
2012-01-15, 12:16
A Drakannal, vagy a Drakan 2-vel játszott még valaki Roli-n kívül?
Sajnos a 2 csak ps2-re jelent meg, de műxik ps2-es emuval is. :)
És Indiana Jones kalandjaival? :)
Drakannal még kis koromban, de csak egy kicsit, haveromnál. Annyira emlékszek, hogy voltak benne sárkányok... :D Szerintem PC-n játszottunk. o.O

Kacsa
2012-01-15, 13:18
És Indiana Jones kalandjaival? :)

húúú egy olyan játékkal játszottam, az Emperor's Tomb-bal.
egyszerűen le voltam hengerelve, imádtam, ééérted, IMÁÁÁDTAM!!!!!!! :jumper::D
3x szor játszottam eddig ki. :) de nagyon szeretem. :)
kisebb koromban volt ez, pár éve. ha most vagyok 15, akkor olyan 11-12 éves lehettem, amikor rajongtam érte. :)
de mai fejjel is ha belegondolok, nagyon jó játék. :)

YzaaA
2012-01-15, 18:40
A Penumbra-ábol már végig vittem az Overture-t és a Black Plague-et, már csak a Requiem maradt ki!!:D
A Black Plague-ben annyira féltem a szörnyektöl, föleg mikor futottak utánnam..:|De nagyon megszerettem, a története is nagyon jó:D

OBig
2012-01-15, 19:59
Az se rossz Kacsa. Van annak egy elődje is, az Indiana Jones and the Infernal Machine. :)

Kacsa
2012-01-15, 20:30
A Penumbra-ábol már végig vittem az Overture-t és a Black Plague-et, már csak a Requiem maradt ki!!:D
A Black Plague-ben annyira féltem a szörnyektöl, föleg mikor futottak utánnam..:|De nagyon megszerettem, a története is nagyon jó:D

na, ennek örülök. megkérdezhetem (csak kiváncsiságból) hogy használtál-e eddig végigjátszást akár az Overtureban, akár a Black plague-ban? :) nem szégyen, ha igen.

különösen örülök, hogy szereted a történetét.
én ugyanis szeretem azt, amikor egy történet tök lyukas, azaz csomó minden értelmetlennek tűnik. :) régen lehet, hogy nem így voltam vele, de ma már igen. :)
és a Penumbra teljesen zavaros egy olyan embernek, aki mindig mindent tudni akar.
namost, lehet, hogy te még nem észlelted eztet. (hogy zavaros a története)
majd a Requiemben fogod.
a Requiem egy katasztrófa, ennyit elárulok.
ka-taszt-ró-fa. nem csak történeti alapon, de gameplayben is.
elcseszték. nem méltó lezárása a Penumbrának.
nem mondok többet, de garantálom, hogy te is csalódni fogsz, drágám.

YzaaA
2012-01-15, 20:55
Az Overture-t és a Black Plague-et megnéztem, mielöt játszodtam volna, de a logikai feladványoknál, pl a morse jelek vagy a kártyák újraírásánál le voltak vágva a vidik, így azt magamtól csináltam meg!:D:)
A Requiem-et végigjátszás nélkül szeretném végig vinni, hátha sikerül.
Én tapasztaltam hogy ''lyukas'' a történet, már a Black Plague-nél is, mert komplett alig értettem belölle valamit, még így full magyaron is.
Nekem már most nem tetszik a Requiem, a helyszín meg minden:/Nekem nem jön be!!De az elsö 2 nagyon is tetszik:)

Kacsa
2012-01-16, 07:57
Nekem már most nem tetszik a Requiem, a helyszín meg minden:/Nekem nem jön be!!De az elsö 2 nagyon is tetszik:)

ugyanígy vagyok vele.
amúgy én a Requiemnél használtam végigjátszást, mert olyan unalmas volt, hogy semmi kedvem nem volt gondolkozni.

YzaaA
2012-01-16, 15:25
Lehet hogy én is kéne nézzék, már elakadtam annál a hídnál........
Beledobigáltam azokat a súlyos köveket, de amúgy sem ereszkedett le...

Szerintem ahogy ezt elrontották, attol még az Amnesia jobban sikerült, sokkal akciódúsabb és ijesztöbb.:D

Kacsa
2012-01-16, 16:41
attol még az Amnesia jobban sikerült, sokkal akciódúsabb és ijesztöbb.:D

hát hogyne. :D hihetetlen klassz a Penumbra, de sokkal jobb az Amnesia. :D

Caroline
2012-01-16, 18:41
A penumbra az a játék amiben az az izé pucér szörnyek vannak oszt látszik nekik a micsodájuk-direkt van rejtve

YzaaA
2012-01-16, 19:20
Igen az!:D
Valami nekemvalo játékot még nem tudtok ajánlani??:D
Horrort v akciót, mert folyamatosan ugyanazzal a játékokkal jáccani kicsit úncsi:o

OBig
2012-01-16, 20:39
Valami nekemvalo játékot még nem tudtok ajánlani??

Mario? :):D

CrashHungarian98
2012-01-16, 20:42
Crash ! :p Csak nincs PCre :\

Ting
2012-01-16, 20:47
Ez megfelel? :)

http://i40.tinypic.com/30ldw21.jpg

:vlol: Csak vicceltem. Silent Hill-t próbáltad már? A Serious Sam sorozatot? A Will Rock is egy SS klón. :)

Kacsa
2012-01-16, 21:07
Táltos Paripám 2....... x""DDDDD ****dmeg Ting :vlol: :vlol:

Ting
2012-01-16, 21:24
Hééé... az egy színvonalas játék. Még a Legjobb Választásba is bekerült. :vlol:

Kacsa
2012-01-17, 14:09
Hééé... az egy színvonalas játék. Még a Legjobb Választásba is bekerült. :vlol:

ja igen, a LV a színvonal teteje. :D :vlol:

YzaaA
2012-01-17, 16:06
Ez megfelel? :)

http://i40.tinypic.com/30ldw21.jpg

:vlol: Csak vicceltem. Silent Hill-t próbáltad már? A Serious Sam sorozatot? A Will Rock is egy SS klón. :)

Ez most komoly???????????XDD:vlol::vlol:
Amúgy sem vagyok oda a lovakért!!:P
A Silent Hill-en gondolkodtam, és elkezdem a 3-as részivel, az elbírja a vidikarim??
A Will Rock-ot már játszsottam és 1x sikerült végig vinni:D
A Serious Sam-ot nem ismerem, de megcsekkolom:D

Kacsa
2012-01-17, 18:42
A Silent Hill-en gondolkodtam, és elkezdem a 3-as részivel, az elbírja a vidikarim??
simán. sztem.

Ting
2012-01-17, 21:20
Közben találtam még neked egy akció-horrort: The Suffering 1-2. Megvannak, de még nem próbáltam ki őket, viszont azt tudom, hogy sokan kedvelik a stílusa miatt. :)

YzaaA
2012-01-18, 16:06
Megnéztem, és megtetszett!!:D
Késöbb kiprobálom kössz Ting!:)
Jaa, amúgy a Requiem-ben hatalmasat csalodtam........:/
Bemászok a kohoba és elégek, ez azt jelzi, h meghaltam, de miért, hiszen az ellenmérget megkaptam, v nem??

horus
2012-01-20, 18:04
USA elnöke nagy bejelntésre készül, a 10 évvel ezelőtt Racoon Cityben történtekkel kapcsolatban, viszont egy bioterror támadás miatt ezt nem tudja megtenni, mikor Leon S. Kennedy (Resident Evil 4 főhőse) a megmentésére igyekszik, ámbár mikorra megérkezik az elnök a virus hatására kicsit átalakul. Ashleynek muszály meghoznia élete egyik legnehezebb döntését, miközben a BSAA egyik tagja Chris Redfield (Resident Evil 1 és 5 valamint részben Code Veronica főszereplője) megérkezik Hong Kongba amit szintén bioterror támadás ért!

Egyik ország sem biztonságos már. A világ egy félelemmé egyesült. Mindenhol virus kitörések. A helyzet szörnyű. Az utolsó remény is meghalt már!

Resident Evil 6
sS_bGpe9qE8

2012 November 20-án újra retteghetünk, Amerikában, Kinában és Európa falvaiban, a világ egyik legsikeresebb horror-játékának keretein belül, több karakter játszhatóságára van lehetőség melyeknek megvan a saját teljesen független történetük (Mint a 2. Resident Evil játékban) Xbox 360, PS3 konzolokon illetve PC-n...

YzaaA
2012-01-20, 18:55
Na már csak ezért is nagyon várom az öszt!!<3^^:jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper :

Kacsa
2012-01-20, 19:18
YUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUYYYYYYYYYYYY :jumper::jumper::jumper::jumper:
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉéééééééééééééééjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeee eeeeeennnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! :jumper::jumper::jumper:

CrashHungarian98
2012-01-20, 19:59
Ez nagyon jól néz ki már várom! Ebben az évben az ősz lesz az igazi :D TR megjelenés és Resi 6 megjelenés! :jumper:

Robbie
2012-01-20, 20:16
Ez borzasztó :/
túl sok mindent akartak megmutatni, nagyon katonás is :/ metrós rész tetszett csak meg a havas jelenet volt jó :)

Kacsa
2012-01-20, 20:38
Ez borzasztó :/
túl sok mindent akartak megmutatni, nagyon katonás is :/ metrós rész tetszett csak meg a havas jelenet volt jó :)

na megváltoztattom a véleményem: ez valóban borzalmas.
meghalt a Resi. kijelenthetjük.
bejeleette a Capcom, hogy még az eddiginál is jóval akciódúsabb lesz a resi - azaz semmi beleélés, semmi túlélőhorror, azaz csak csak eszetlen előremenés.... ekkora f@szt.....
meg azt is mondátk, hogy call of Dutysoknak szánják.... COD?!?! KAPJÁK BE A F@SZOMAT!!!!!!!
elmehetnek a *******.
http://4.bp.blogspot.com/-Ks7fV8jWr6E/TXjjpw22sII/AAAAAAAAATE/fY3iAyfIP84/s1600/angry-face.jpg

horus
2012-01-20, 20:41
na megváltoztattom a véleményem: ez valóban borzalmas.
meghalt a Resi. kijelenthetjük.
bejeleette a Capcom, hogy még az eddiginál is jóval akciódúsabb lesz a resi - azaz semmi beleélés, semmi túlélőhorror, azaz csak csak eszetlen előremenés.... ekkora f@szt.....
meg azt is mondátk, hogy call of Dutysoknak szánják.... COD?!?! KAPJÁK BE A F@SZOMAT!!!!!!!
elmehetnek a *******.
http://4.bp.blogspot.com/-Ks7fV8jWr6E/TXjjpw22sII/AAAAAAAAATE/fY3iAyfIP84/s1600/angry-face.jpg

Áhhh nekem nagyon tetszik, igazi akciódus, izgalmas, pörgős játék lessz ez... Benne lessz Ingrid Hunnigan is lol

YzaaA
2012-01-20, 22:26
Ha csak futkározni kell benne mint egy agybajos, akkor meg már ki sem probálom..........
Mi a jó abban, hogy mész, és csak gyilkolsz, hol van itt ebben a túlélés, vagy a horror fogalma??
Nem hiszem el, ami jó, már azt is el kell b@szni???:angry::angry:

horus
2012-01-20, 23:03
Ha csak futkározni kell benne mint egy agybajos, akkor meg már ki sem probálom..........
Mi a jó abban, hogy mész, és csak gyilkolsz, hol van itt ebben a túlélés, vagy a horror fogalma??
Nem hiszem el, ami jó, már azt is el kell b@szni???:angry::angry:

Megmondták h a Resi gyökeresen megfogváltozni és ez megis történt még pár évvel ezelőtt...
Zombik vannak benne igy megvan a horror fogalma + az egész ilyen dark utcákon játszódik stb... Eleve az egész játék alapja a túlélés a story meg minden... Én jobban örülök egy ilyennek mint h lenne egy olyan unalmas mint pl az amnesia...
Am meg ha vki mond egy véleményt akko már azt azonnal követni kell ???
Elébb még annyira örültetek most meg miko Robbie beirja h neki nem tetszik akkor nektek se tetszik... nem kő a másikat majmolni mindig....
Nem lessz ilyen megyünk és csak lövünk, Chris tünt csak ilyennek nekem, viszont nekem még ez is tetszik, a 2 karakter mellet még lessz több is akivel játszhatunk, egy csomó régi kari fog visszakerülni... annyira szerettétek a REsi4et Leonos rész egy resi4 klón, az irányitás a környezet ugyanaz, most ez mégsem tetszik ???
Aho eddig kivolt rakva a hir ott mindenhol tetszett mindenkinek...

Kacsa
2012-01-21, 10:08
Ha csak futkározni kell benne mint egy agybajos, akkor meg már ki sem probálom..........
Mi a jó abban, hogy mész, és csak gyilkolsz, hol van itt ebben a túlélés, vagy a horror fogalma??
Nem hiszem el, ami jó, már azt is el kell b@szni???:angry::angry:

IGEN!!!!! hol lesz ebben a félelem, amikor a fegyók tárai tele vannak, és ha minden 15. lépésednél van egy csekkpont? hol lesz ebben a puzzle megoldás? hol vannak az erősen limitált fegyók? hol vannak a TYPEWRITEREK?!?!?! hol van a hangulat?
SEHOL, BASSZUS!!!!!! :angry:
gratulálok, Capcom. íme még néhány új gyűlölőd.
CODdá változtatjáka resit???!?! hát basszák meg, ez nem is resi!!!!! csak a neve miatt. :mad::angry: legalább változtatnák meg a nevet Zombie-shooterré vagy valami hasonló gagyivá!!!!!!!!
a capcom csakis a klasszikus resiknek és a hagymományos névnek köszönheti majd a resi6 megvásárlóit!

CSAK GRATULÁLNI TUDOK, MOST MÁR VÉÉÉGLEG ELB@SZTATOK MÉG EGY JÓ JÁTÉKOT!


Elébb még annyira örültetek most meg miko Robbie beirja h neki nem tetszik akkor nektek se tetszik... nem kő a másikat majmolni mindig....

ez nem a Robbie miatt volt, csak mikor megláttam, hát persze hogy bezsongok, de elmondnám, mikor még nem is láttam Robbie hsz-ét, csak a trailert láttam, már akkor láttam, hogy ez egy gagyi zombilövölde lesz, aminek csak a neve resident Evil, de semmi köze nincs hozzá.

tombraidermaster1996
2012-01-21, 12:07
Megmondták h a Resi gyökeresen megfogváltozni és ez megis történt még pár évvel ezelőtt...


Mivan? Már minden gyökeresen megfog változni? Ez mi? Komolyan, már a TR-nél is Resinél is, még minél változik meg gyökeresen minden? Basszus, már az agyamra megy ez a duma, hogy "minden megfog változni gyökeresen az xy-nál"... Cöhh...

Robbie
2012-01-21, 13:02
Szerintem a totyogó játék menetet is ellehet felejteni egy helyben lövés stb... ahogy kivettem az egyik jelenetben pedig pont ez is tette mássá mint a többi tucat tps-t

horus
2012-01-21, 13:23
Mivan? Már minden gyökeresen megfog változni? Ez mi? Komolyan, már a TR-nél is Resinél is, még minél változik meg gyökeresen minden? Basszus, már az agyamra megy ez a duma, hogy "minden megfog változni gyökeresen az xy-nál"... Cöhh...

Minden megváltozik, változnak az idők.... nem maradhat minden mindig ugyanugy... Ugyanazt nem adhatjak le 100x TR-nél is 3 rész után megunták 4.rész már nem volt sikeres 5 sem...

Kacsa játszottál már vele ??? Honnan tudod h nem lessz hangulatos, senkisem mondta h nem lessz benne typewriter.. senkise mondta h csekkppont lessz minden 15.lepesnel...
honnan veszed h nem lessz félelmetes ? A játéknak kb a negyedét sem láttad csak egy pár perces vidit... Honnan veszed h annyi municio lessz ??? Honnan veszed h nem lessz benne puzzle ??? Honnan szedted h nem lesznek limitalva a fegyók ???
Allig van róla infónk de persze te már egy pár sorból és egy pár perces vidiből az egész játékot eltudod mondani...

Amugy most jöttek infók, allitolag dramai horror lessz, 2 éve fejlesztik, csomó uj karakter lessz, az elnokot Leon lelövi majd... Nem tom hol itt a gyökeres változtatás, az elején ezt mondtak de most nem tom eldönteni h most vmi teljesen ujat akarnak v a régit vissza... Nemesis-szerű lény is lessz benne, zombik mellet lesznek még elég brutális szörnyecskék is benne... Irányitás, akciós, pörgős co-op (mint resi5) horrorisztikus környezetben, (resi4es irányitással) Claire és Wesker nagy valószinu****el nem lesznek benne mivel a szinkronszineszek twitteren csiripeltek h ők már nem dolgoznak rajta...

Kacsa
2012-01-21, 14:57
azért mondtam, mert láttam. :P tudom én, mit kell várni, és hidd el, hogy egy ócska lövöldözős, zombis TPS lesz, aminek semmi köze az igazi Resihez.

Mivan? Már minden gyökeresen megfog változni? Ez mi? Komolyan, már a TR-nél is Resinél is, még minél változik meg gyökeresen minden? Basszus, már az agyamra megy ez a duma, hogy "minden megfog változni gyökeresen az xy-nál"... Cöhh...

hidd el, én is ugyanígy vagyok.

YzaaA
2012-01-21, 15:44
Ami változni fog csak a grafo, meg az új mozdulatok lesznek semmi más.Lehet, h jó lesz lehet h nem, de az elvárasaim a k&#239;ovetkezök:Nem kellenek chekpoiintok mindenhol, nehezítsék 1 kicsit, mert így csak könnyeb lesz, legyen ójan , h kell töltényeket szerezni, nem hogy fullba fel van szerelve már az elején, a sZörnyek, bár legyenek, valamennyire ijesztöek,stb..........
És kikérem magamnak, az Amnesia azért jobb, mint 1 zombilövöldés mittugyaménmi, bár ott megvan a túlélés, és a félelem.

Kacsa
2012-01-21, 17:53
És kikérem magamnak, az Amnesia azért jobb, mint 1 zombilövöldés mittugyaménmi, bár ott megvan a túlélés, és a félelem.

pontosan. a túlélés és az félelem hiányzik a mai Resikből is.
jók a mai resik természetesen, tökéletes akciójátékok, mert izgi, többnyire jó a történetük, de kikérem magamnak, én egy Rezident Ívöltől nem ezt várom, hanem a túlélést, az egészen nehézkes puzzle-ök megoldását, és az eléggé limitált lőszereket.
de ma már ennek búcsút mondhatunk.
amúgy rájöttem én, miért van ez nálam és nálad, Iza. mi már az előző generáció végéhez tartozunk, a mi játékaink már átalakulnak, jóval rosszabbak lesznek - nekünk. a mostani és a kövi generáció persze ezt nem érzékeli már. nekik ez lesz a resi, nekünk az volt.

sosem kapjuk már vissza azt, amit szeretünk. már nem is azok az emberek csinálják a játékot, mit is várunk mi el, édes Istenem.
csak szomorú belegondolni, hogy elrontják azt, amiért az ember ennyire rajong. :(
DE KÖNYÖRGÖM, CODossá alakítani a resit, te jó ég, még mindig nem bírom ezt felfogni....
http://www.tacomaworld.com/forum/attachments/5-lug/106586d1309660550-5-lug-specific-parts-accessories-designed-5lugger-all-us-facepalm.gif

YzaaA
2012-01-21, 18:05
Igen, majd megörülok, hogy direkt a COD-osoknak szánják.........
Jó a idök váltznak, de ami jó, azt miért kel még jobban elrontani, hogy másnak tetszedjen??
Hjaj egek úra, már csak azt kívánom, hogy a TR jó legyen bár.........

Caroline
2012-01-22, 09:57
Elég jó néz ki így első látásra, bár én nem hiszem hogy játszok is vele(ahhoz updatelni kéne a gépem, pl proci vidikari meg ram ahhoz nekem meg nincs keretem rá) ha meg keretem lenne rá inkább vennék ps3-t és azon tolnám az új játékokat

Robbie
2012-01-22, 20:07
Egyre jobban hasonlít az operation raccoon cityre szerintem xD
Kínai résznél rögtön az jutott eszembe most meg 2-6 coop o.o
http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2012/01/6657c24250fc217e7f76f774caf4eb4a.jpg

Kacsa
2012-01-22, 20:09
na már látom, ebben aztán semmi horror se lesz. x"DD
coopos játékok egyáltalán nem ijesztőek.

horus
2012-01-22, 21:24
na már látom, ebben aztán semmi horror se lesz. x"DD
coopos játékok egyáltalán nem ijesztőek.

Nem lessz horror, nem is annak készül már, nem látod ? Action/Adventurenak van besorolva :P

Kacsa
2012-01-23, 07:52
Nem lessz horror, nem is annak készül már, nem látod ? Action/Adventurenak van besorolva :P

és ezt te egyáltalán nem találod szomorúnak? egy KICSIT sem vagy csalódott? :\

Roli
2012-01-23, 10:43
Én nagyon csalódott vagyok.

Resi4-et épp azért imádtam, mert nem volt coopos, félelmetes volt, mert magadra voltál utalva végig. Azt, hogy meg kellett menteni Ashley-t, már más tészta, mert nem zavart vizet :)
De hogy a Resi5-ben már nem éreztem azt a horrort, mint a 4-ben, az fix. :( Most meg ez a 6, jajj. Már csak le akarják húzni az utolsó bőrt is a játékról, filmről nem is beszélve.

Trailert elnézve csak a lövöldözésre van az egész kiélezve, sőt egy rakat poént lelőttek a videónak köszönhetően. Ezt nagyon elcseszték így...

TR-nél ez most pont, hogy jó, mert legalább van számtalan titokzatosság, mert kb. semmit nem tudunk a szigetről. Itt meg, bumm bele a lecsóba. :privateeye:

Ting
2012-01-23, 12:38
Annak ellenére, hogy nem horror, engem érdekel. Szeretem a Resident Evilt, engem annyira nem zavar, hogy most megint egy akciójátékot csinálnak. Lehet utálni, de én még az Operation Raccoon City-t is várom. :) Csak nem lesz olyan rossz. Meg kell szokni, hogy változnak az igények. Szeretem a zombilövöldéket, nagy Left 4 Dead rajongó vagyok, az utóbbi pár évben elkaptam a zombifertőzést. :) Ha nem lesz olyan rossz, és agyonszkriptelt marhaság mint a CoD, akkor jöhet. :P

Kacsa
2012-01-23, 14:39
Én nagyon csalódott vagyok.

Resi4-et épp azért imádtam, mert nem volt coopos, félelmetes volt, mert magadra voltál utalva végig. Azt, hogy meg kellett menteni Ashley-t, már más tészta, mert nem zavart vizet :)
De hogy a Resi5-ben már nem éreztem azt a horrort, mint a 4-ben, az fix. :( Most meg ez a 6, jajj. Már csak le akarják húzni az utolsó bőrt is a játékról, filmről nem is beszélve.

Trailert elnézve csak a lövöldözésre van az egész kiélezve, sőt egy rakat poént lelőttek a videónak köszönhetően. Ezt nagyon elcseszték így...

TR-nél ez most pont, hogy jó, mert legalább van számtalan titokzatosság, mert kb. semmit nem tudunk a szigetről. Itt meg, bumm bele a lecsóba. :privateeye:

így van. a lehető legjobban egyetértek. :)
Resi4 is kezdett átmenni a shooteres kategóriába, de ott még mindig jelen van az a klasszikus resi-íz, ami annyira felejthetetlen.:D
itt meg? olcsó, lövöldözős, Resident Evil című fost kapunk.

Annak ellenére, hogy nem horror, engem érdekel. Szeretem a Resident Evilt, engem annyira nem zavar, hogy most megint egy akciójátékot csinálnak. Lehet utálni, de én még az Operation Raccoon City-t is várom. :) Csak nem lesz olyan rossz. Meg kell szokni, hogy változnak az igények. Szeretem a zombilövöldéket, nagy Left 4 Dead rajongó vagyok, az utóbbi pár évben elkaptam a zombifertőzést. :) Ha nem lesz olyan rossz, és agyonszkriptelt marhaság mint a CoD, akkor jöhet. :P

egyáltalán nem baj, ha szereted az FPS-zombilövöldéket, bizony nekem is nagyon tetszik a L4D, és bizony a Dead Island is bejön. (egyedül a fejlesztések nem tetszenek benne, nem szeretem az RPG játékokat)
szal: nem baj, ha szereted a zombilövöldéket, de az viszont ELÉÉGÉ NAGY baj, ha egy nagy múltú, nagy rajongói táború játékot átalakítanak egy.... tudjátok, mivé.

YzaaA
2012-01-23, 15:58
Egyi osz.társam is azt mondta, hogy a Resi 6 milyen jó lessz má!!Mondom neki így??COD-osoknak szánt játék??Ne értsetek félre, én is nagyon seretem a L4D-t mert tetszik, viszont ez már 1 kicsit nem üt be nekem.
Igazi horrort akarok, 1 igazi Resi-t, amit még régebben megismertem!!Nem szeretnék Coop-ot benne, nem kell!!Legyen ojan mint a régi részek!!Kár, hogy új szokások jöttek létre!:(
Ez is igaz, most már lehet tudni, hogy mivel van dolgunk, a TR-nél pedig nem tudunk sokat(ami szerintem 1 nagyon jó lépés, mert ahogy olvastam már a játék kész csak a hibákat javitják ki, ami nagy elörelépes szerintem)Ezek elsiették az egészet!CSalodtam a Capcom-ban.De azért ha megjelenik én is kiprobálom, de nem hiszem, hogy nagy élményem lessz benne.

horus
2012-01-23, 16:48
és ezt te egyáltalán nem találod szomorúnak? egy KICSIT sem vagy csalódott? :\

Tőlem lehet még indie game is, csak legyen jó :D

Kacsa
2012-01-23, 17:13
De azért ha megjelenik én is kiprobálom, de nem hiszem, hogy nagy élményem lessz benne.

viccelsz?! előszeretettel fogom egy NAAAGY vigyorral a képemben kipróbálni! :P
de hogyan fogom eztet csinálni?
hadd válaszoljak egy képpel.
http://1.bp.blogspot.com/_ugTveXjH5bo/TUIc8-zQt_I/AAAAAAAABLQ/KdVR9N5Qv50/s1600/scott_the_pirate.png
remélem értitek a célzást. :P

Robbie
2012-01-24, 12:42
Szerintem simán megoldhatták volna hogy a fő részek ezek a horrorisztikusabbak a mellék ágak mint a re: orc meg kimeríthetné a bumbum játékosokat :)



http://1.bp.blogspot.com/_ugTveXjH5bo/TUIc8-zQt_I/AAAAAAAABLQ/KdVR9N5Qv50/s1600/scott_the_pirate.png
remélem értitek a célzást. :P
:D:D:D:D

Kacsa
2012-01-24, 14:18
Szerintem simán megoldhatták volna hogy a fő részek ezek a horrorisztikusabbak a mellék ágak mint a re: orc meg kimeríthetné a bumbum játékosokat :)

na, Robbie, itt az igazság. :cool:

Cindy
2012-01-28, 14:55
Vidi alapján szerintem izgalmas lesz.. Kel nekik is a lóvé és a TPS-ek mostanában nagyon mennek.. Nem hülye a Capcom... Túlélő mászkálós, gyűjtögetős horror játékok már nem divatok... Ennyi el kel fogadni sajnos.. A mai világban a pörgős, akció dús játékok a menők.. Nekem tetszik amúgy vidi alapján, Leon-ra beindultam szokás szerint..xD és örülök hogy kapcsolódni fog a 4. részhez. A pályák is tetszetősnek tűnnek

Természetesen én is szomorú vagyok hogy nem olyan a játék mint régen de hát.... Ez van sajna :(

horus
2012-01-28, 15:15
Leon borostás xDDD nem borotválkozik a majom, lenyirathatná a haját úgy én is beindulnék rá xDDD

YzaaA
2012-01-28, 15:26
Vidi alapján szerintem izgalmas lesz.. Kel nekik is a lóvé és a TPS-ek mostanában nagyon mennek.. Nem hülye a Capcom... Túlélő mászkálós, gyűjtögetős horror játékok már nem divatok... Ennyi el kel fogadni sajnos.. A mai világban a pörgős, akció dús játékok a menők.. Nekem tetszik amúgy vidi alapján, Leon-ra beindultam szokás szerint..xD és örülök hogy kapcsolódni fog a 4. részhez. A pályák is tetszetősnek tűnnek

Természetesen én is szomorú vagyok hogy nem olyan a játék mint régen de hát.... Ez van sajna :(

Én majd kiprobálom, a vidi alapján nekem is tetszenek a hejszínek meg az új mozdulatok, de még mindig nem tom felfogni hogy CoD-osoknak tervezik a játékot!!:rolleyes:
Mind1 az ídö változik, majd amúgyis más véleménnyel leszünk az egéssz jatékkal, ha kiprobáltuk, azért ne itéljük el elöre, mint a Crystal-t, hiszen már látszik hogy ezen a TR-n milyen sokat dolgoznak!És nekem tetszik, h élethüvé akarják csinálni!!:D

Cindy
2012-01-28, 15:31
Leon borostás xDDD nem borotválkozik a majom, lenyirathatná a haját úgy én is beindulnék rá xDDD

Baba pofit nem csípem úgy hogy nekem sexy....grrrr xD
Haja nekem tetszik...XD

YzaaA
2012-01-28, 16:28
Baba pofit nem csípem úgy hogy nekem sexy....grrrr xD
Haja nekem tetszik...XD

Öszintén szólva, nekem isXD

Kacsa
2012-01-28, 16:58
Természetesen én is szomorú vagyok hogy nem olyan a játék mint régen de hát.... Ez van sajna :(

olyan nehéz ebbe beletörődni, nekem akkor sem megy. :(

horus
2012-02-01, 16:41
Ez basszott jó O_O
bWqvaDG-_gM

Robbie
2012-02-02, 00:30
Ismerős? :D
jkP3bjh4gd0

Barney
2012-02-02, 11:38
Ismerős? :D
jkP3bjh4gd0

Nagyon emlékeztet valakire :P

Kacsa
2012-02-02, 14:58
na, nem baj. :D Lara rejtetten itt is itt van. :D azért szívesen elviselnék egy Larás Kinectes játékot, csak egy kis vacak spin-offként, aminek max. annyi köze van a szériához, mint a GoL. :D

Ting
2012-02-05, 19:56
A Microsoft 3 hét ingyen XBOX Live Goldot ad azoknak, akik letöltik majd a február 14-én megjelenő Mass Effect 3 demóját. Azt hiszem, ez az év egyik legjobb híre azoknak, akiknek nincs Gold előfizetésük. (lásd pl. én :D) Nem vagyok benne 100% biztos, hogy más játékra is lehet majd használni, de ha igen, akkor DJ Hero multi, készülj, jövöööööök! :)

Bővebb informésön: http://xbox.hu/blog/2012/februar/goldme3/

Ha tud valaki mást is róla, szóljon! :)

Szerk.: A PC Guru oldalán azt írják, hogy minden előnyét kihasználhatjuk a Goldnak. Illetve ezt is: "ha nem vettél xboxos online passt a Battlefield 3-hoz, akkor a demó multiplayer részét csak február 17-én próbálhatod ki." Ki mondta, hogy mindenki a demót akarja használni? :D

Kacsa
2012-02-06, 08:03
A Microsoft 3 hét ingyen XBOX Live Goldot ad azoknak, akik letöltik majd a február 14-én megjelenő Mass Effect 3 demóját. Azt hiszem, ez az év egyik legjobb híre azoknak, akiknek nincs Gold előfizetésük. (lásd pl. én :D) Nem vagyok benne 100% biztos, hogy más játékra is lehet majd használni, de ha igen, akkor DJ Hero multi, készülj, jövöööööök! :)

Bővebb informésön: http://xbox.hu/blog/2012/februar/goldme3/

Ha tud valaki mást is róla, szóljon! :)

Szerk.: A PC Guru oldalán azt írják, hogy minden előnyét kihasználhatjuk a Goldnak. Illetve ezt is: "ha nem vettél xboxos online passt a Battlefield 3-hoz, akkor a demó multiplayer részét csak február 17-én próbálhatod ki." Ki mondta, hogy mindenki a demót akarja használni? :D

MIVAAAAAAAAAAN?!?!?! 3 HÉT INGYÉÉÉ GOLD, HA LETÖLTÖK EGY B@SZOTT DEMÓT?!?!?!?!
YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
Ting, kurvhára öülök neked, most aztán feldobtad a napomat! :hug::hug:

Roli
2012-02-07, 18:28
http://gamekapocs.hu/hir/27519/nem_a_multba_nez_a_resident_evil

Kár. :(

Kacsa
2012-02-07, 19:33
http://gamekapocs.hu/hir/27519/nem_a_multba_nez_a_resident_evil

Kár. :(

Namitmondtam, na mit mondtam?
Én már el sem olvasom a cikket... egyszerűen nem érdekel.

YzaaA
2012-02-12, 16:00
http://gamekapocs.hu/hir/27519/nem_a_multba_nez_a_resident_evil

Kár. :(

Szinte éreztem, hogy ez lessz........:(

Kacsa
2012-02-12, 20:04
Szinte éreztem, hogy ez lessz........:(

ezt nem kell érezni, ha egy kicsit is volt realitásérzeted, akkor megnézted a resi5-öt, plusz a Resi6 trailerét, és rögtön tudtad, hogy ez lesz. :privateeye:

YzaaA
2012-02-14, 15:53
De jó de jó de jóóó :jumper: akkor tudtok nekem segíteni ugye ugye ? :) Mert elakadtam :D írjatok hova írhatok témával kapcs. (ebbe kicsit buta vagyok)

Nos, egész pontosan hol akadtál el??:D
Érdekes, hogy eddig csak 2x játszottam végig, és már minden zugát ismerem!!:D
Jut eszembe, Kacsa, te is szoktál Costum Story-kat játszani, úgy-e??:D

Kacsa
2012-02-14, 19:19
Jut eszembe, Kacsa, te is szoktál Custom Story-kat játszani, úgy-e??:D

igen. :) tudok is ajánlani párat, mivel vannak olyan jók, hogy az csak na.

YzaaA
2012-02-14, 19:21
Én most 1 csomot töltöttem le, amúgy én is tudnék 1-et ajánlani, söt 2-öt is!Az 1-ik az Emma's story, szerintem az hihetetlen jóra sikeredett, a másik az a La Caza, az is baromi jó:D
Vagy a The things in the night, de a kedvencem a Trapped in my mind az nagyon klassz:DAjánlom probáld ki:D

Kacsa
2012-02-15, 14:50
Én most 1 csomot töltöttem le, amúgy én is tudnék 1-et ajánlani, söt 2-öt is!Az 1-ik az Emma's story, szerintem az hihetetlen jóra sikeredett, a másik az a La Caza, az is baromi jó:D
Vagy a The things in the night, de a kedvencem a Trapped in my mind az nagyon klassz:DAjánlom probáld ki:D

ezenfelelül a Study of Insanity még hihetetlen minőségi.

YzaaA
2012-02-15, 16:41
Naná.....az is hihetetlen jó!!:)

Szajuri
2012-02-16, 17:44
Hogy tudok az Amnesia/Custom Stories-ba betenni palyakat????? Ja es van valakinek mentese??? A Storage palyanal beakadtam en nem birok tovabbmenni tudom mit kellene csinalni de egyszeruen beparaztam...nem megy :D aztan neztem youtube-on vegigjatszast es plane nem megy :DDD es raadasul fejhallgatom van mert parom elcsente a hangfalakat.... :/ szoval plane nem megy :D

YzaaA
2012-02-16, 17:50
Costum Story-kat úgy tudsz betenni, hogy a játék mappájába belépsz, ott van 1 ojan nevü mappa, hogy redist és ott kell legyen 1 ojan mappa, hogy costum_stories és oda kicsomagolod a CS-kat!:D
Pontosan hol vagy, ott, amikor van 1 ajtó, és ha kinyitod kijön 1 grunt, vagy ott, ahol a robbanószert kell készíteni??:D

Amúgy kaptam 2 Costum Story-t, amivel nem tudok bánni, az 1-ik a Trough the Portal a másik a White Night, és hogy csináljam, hogy tudjak játszani vele, mert ha simán a CS mappába kicsomagolom nem megy.:(

Szajuri
2012-02-16, 17:50
Ja meg letoltottem a Resident Evil 5 -ot. De meg sohasem jatszottam RE reszekkel. Max olvasgattam kommenteket. Mennyire felelmetes? :D Hasonlo hangulatu az Amnesiahoz ?

Szajuri
2012-02-16, 17:51
Mi az a grunt ? Bocsi :D

YzaaA
2012-02-16, 17:53
A közelébe sem ér......esetleg a REsi 4 na az már félelmetes volt számomra!!:D
Fölleg a Regenerátorok........azt ajánlom probáld ki!!:)
A grunt az ez: http://imageshack.us/photo/my-images/51/servant.png/
és van 1 másik a brute, az meg ez: http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/i/2011/334/f/7/amnesia_the_dark_descent__servant_brute_original_b _by_fil1969-d4hrhfm.jpg

Szajuri
2012-02-16, 17:55
Nem, eppen csakhogy beleptem a raktarba..lementem a lepcson, es Daniel megcsinalta a jegyzetet a ''szokatlan sotetsegrol'' majd leptem parat es a hatam mogul egy zombi hangjat hallottam.... aaaaaa es leteptem a fejhallgatot es kirohantam a szobabol XDDD parom meg csak nevetett rajtam... :/ majd a fejere nyomtam a fejhallgatot jatszott 2percet es libaboros lett a hata a hanghatasoktol XDDDD

YzaaA
2012-02-16, 17:59
Igen a hanghatások nagyon meg tudnak ijeszteni!:DHa elöre mész, ott jobb oldalt van 1 ajtó, ha oda bemensz, lessz egy Drill part, de azt ha felveszed, jön 1 grunt, és akkor gyorsan a sötétbe kell rejtöz, mert ha nem észrevesz s megöl.:DProbáld meg, megéri végig vinni, sokszor én is úgy voltam, hogy nem viszem v;egig ez nekem rohat ijesztö, aztán végigvittem, ne aggódj, a brute-al való találkozás sokkal ijesztöbb lesz!!:D

Szajuri
2012-02-16, 18:06
tudod meg mindig nem neztem meg amiket belinkeltel majd fel 7 utan addigra mar nem leszek egyedul :D Sokszor elhatarozom hogy nah most elinditom a jatekot es vegigviszem ameddig idom engedi mert ez ugyis csak jatek :D de aztan mikor a jatekban vagyok uuuuhhh kitor a panik :D pedig csak jatek :D meg youtube-on is nem is ijeszto...meg nevetek is sokszor ahogy a jatekos beparazik ... :D nade amikor meg jatszom inkabb visitok :D :D

Szajuri
2012-02-16, 18:10
Van egy palyaresz de az mar inkabb a jatek vege fele van, vizben maszkalos de ott nincs viziszorny es eleg sotet a palya, majd egy pillanat alatt a szin pirosra majd sotet pirosas feketere valt...nagyon durva meg a zene is alatta....na ha en odaig eljutok nem tudom meddig fogok ott dekkolni... Bakker a fejlesztok nem feltek? :D De ez a sok ki****ott zombi mi a p-nek meg hogy neznek mar ki...aaaa a szivem olyankor kiugrik de nem a boldogsagtol

CrashHungarian98
2012-02-16, 18:12
Nem szabad dupla hozzászólást írni...! :D

YzaaA
2012-02-16, 18:15
Jaj elsö probálkozásként csak felszöktem egy ladára s ott dekkoltamXD
Amúgy videókon nem lehet félni rajta, amikor játszod??Na akkor sz@rsze de eröst!!:D
Minden esetre szép munkát végeztek a játékkal, emelem kalapom elöttük!!:D
Háat, hang nélkül, viszont nem lehet jáytszamni, esetleg ha kiveszed a háttérzenét, és benne hagyon a szereplök hangját nem lenne annyira ijesztö, de ikább hangal jobb játszani.Én is azon az elven voltam, hogy most áhh csak 1 játék, nem halok meeg, és mikpor játszottam, úr isten, minnyárt meghalok meg ijenekXD
Elsönek félelmetes, de nézd meg mekkora sikerélményed lessz, amikor kivitted!!:D
köszi Crash, épp most akartam írniXD

Kacsa
2012-02-16, 18:31
hát Szajuri, ez így nem fog menni, megmondjuk mit csinálj, de ha nem mered, akkor nem mész semmire.

amúgy a zenét nem lehet levinni az Amnesiában, a hangok settingsben csak egy Master Volume van, külön-külön nem lehet hangosítani.

YzaaA
2012-02-16, 18:33
Azt hittem lehet...Amúgy sem használtam volna, mert nincs rá szügségem, már megszoktam:D

Hát igen, naggyából ott maradsz a raktárban:D

Kacsa
2012-02-16, 18:35
Azt hittem lehet...Amúgy sem használtam volna, mert nincs rá szügségem, már megszoktam:D

Hát igen, naggyából ott maradsz a raktárban:D

amúgy a Storage és a Choir (és talán az Archive Tunnels, a Kaernk-kel, azzal a láthatatlan víziszörnnyel) a játék legijesztőbb részei. nem szerintem, csak úgy általánosságban.

YzaaA
2012-02-16, 18:36
Szerintem a Dungeons més a Sewer is.......én végülis ott féltem a legjobban, plussz még ezek:D

Szajuri
2012-02-16, 18:41
Hahah vicces :) De nekem a Custom Story mappa az üri :/ Valaki lenne szíves elmondaná nekem lépésenként hogy és mint honnan lehet letölteni vagy honnan és mit csomagoljak ki, mert tényleg üri. Köszöntem szépen előre is!

Ami nagyon gáz, hogy oké megnézem olykor a végijátszást. De pl a videóban megy a játékos és nála nem jön a zombika, bezzeg én mikor elmegyek ugyanazon a helyen nálam bezzeg jön... :/ hogy nem az ördög...

YzaaA
2012-02-16, 18:44
Biztos csak a hang, nálam is ez így volt............
beírod a keresöbe, h Amnesia costum stories és ott kiad 1 csomo pontot kiválasztasz 1-et, de 1 fontos kérdés, van winRAR-od??:DMert ha nincs azt is le kel tölteni....

Szajuri
2012-02-16, 18:45
Igen van. Oks. Na majd később írok hátha ma tovább lépek :D Köszöntem.

YzaaA
2012-02-16, 18:46
Nincs amit!!:D
Aztán leírom a többit is, ha van rá igény!!:)

Kacsa
2012-02-16, 19:15
Hahah vicces :) De nekem a Custom Story mappa az üri

tudod, a Customs Story mappába kell belerakni a sztorikat. :D ha nem rektál bele eddig, akkor még jó, hogy üres. xD

Szajuri
2012-02-16, 22:13
És én mégis azt honnan tudhattam volna??? Eleve nem is tudtam arról a mappáról :D

Kacsa
2012-02-17, 14:14
És én mégis azt honnan tudhattam volna??? Eleve nem is tudtam arról a mappáról :D

nem baj, most már tudsz. :D

amúgy ha nagyon nem megy az Amnesia, ha TÉNYLEG nagyon nem megy (akár elakadás, akár a beparázás miatt), akkor tanácsolom, hogy kezdd elölről, vagy próbálkozz mentésekkel valahonnan.

Ting
2012-02-17, 15:37
:( Sajnos csak a Mass Effect 3-hoz tudod használni az XBOX Live Goldot 3 hétig, a többi játékhoz nem kapod meg. Amúgy a multija a játéknak szerintem nagyon jó, még így is megéri letölteni a demót.

Szajuri
2012-02-17, 17:46
nem baj, most már tudsz. :D

amúgy ha nagyon nem megy az Amnesia, ha TÉNYLEG nagyon nem megy (akár elakadás, akár a beparázás miatt), akkor tanácsolom, hogy kezdd elölről, vagy próbálkozz mentésekkel valahonnan.

Köszönöm, és már csináltam így, pl többször újból kezdtem de amint elérek a Storage-ba ott megáll az élet egészen onnantól, hogy megvan a robbanószer és ááh folyton bele akadok egy zombiba :'( Miért?????? :'( Minden szép és jólenne ha nem az az uuuh nem is tudom mit irjak hogy néz ki, mi a f****rt kell ennyire rondának lennie?? :'((( És ez még nem is kifejezés rá. Egyébként semmi más bajom nincs a játékkal csak ezek az álmomban se jöjjenek elő lények. Miért nem egy aranyos cirmos cicát tettek oda? :D Sajna tegnap nem bírtam továbbhaladni benne, mert pasim bealudt..és ált. mindig itt dolizik mellettem, és akkor nyugisabban megy a játék is :D

YzaaA
2012-02-17, 18:01
Miért nem egy aranyos cirmos cicát tettek oda? :D

Na az meg hogy támadna rád??R%á úgrik a képedre és addig karmolja, amig meghalsz??XD:vlol:
Zombi macska, mint a Penumrában az a zombi kutyaXD

Kacsa
2012-02-17, 18:42
mindig itt dolizik mellettem, és akkor nyugisabban megy a játék is :D

akkor kérd meg, hogy közben hátulról öleljen át és suttogjon a füledbe. :D
garantálom, hogy nem fogsz megijedni. xD

Szajuri
2012-02-17, 18:49
akkor kérd meg, hogy közben hátulról öleljen át és suttogjon a füledbe. :D
garantálom, hogy nem fogsz megijedni. xD


Neeeem azééért írtam odaaa :) .. hanem abból egyből következik, hogy nem egyedül kell szembesüljek a sokkoló látvánnyal :'( Ti hogy hogy nem "****tok" tőlük??? Valaki mondjon már egy jó tippet légysziiiiii

Kacsa
2012-02-17, 18:53
Ti hogy hogy nem "****tok" tőlük??? Valaki mondjon már egy jó tippet légysziiiiii

látszik, hogy nőből vagy. xD :vlol:
hát hogy mondjunk tippeket azzal kapcsolatban, hogy ne félj? x""D
hallgass Nyan Catet közben. :clown:

YzaaA
2012-02-17, 18:58
Még én sem féltem ennyire:p
Nyan cat hmm........http://www.youtube.com/watch?v=VoS7oNAPsWc XD

Caroline
2012-02-17, 20:41
Ja meg letoltottem a Resident Evil 5 -ot. De meg sohasem jatszottam RE reszekkel. Max olvasgattam kommenteket. Mennyire felelmetes? :D Hasonlo hangulatu az Amnesiahoz ?

Mindkét játékról csak videókat láttam, de az amnézia sokkal sokkal ijesztőbb a Resident Evil-től az inkább izgalmas mint ijesztő. szerintem próbáld ki bátran

Szajuri
2012-02-19, 20:04
''Trapped in my mind'' eleg jo gyakorlasnak a felelem ellen xD asszem a ''legrosszabbal'' kezdtem xD

Szajuri
2012-02-19, 20:05
Mindkét játékról csak videókat láttam, de az amnézia sokkal sokkal ijesztőbb a Resident Evil-től az inkább izgalmas mint ijesztő. szerintem próbáld ki bátran

1 het pihi utan menni fog :D koszike:)

horus
2012-02-20, 17:37
Napokban PC-re (steamre) megérkezett az Alan Wake felturbózott változata!A játék most tartalmazza a 2 DLC-t is! Aki teheti szerezze be ezt a hihetetlen jó, kihagy6atlan kalandot ami most csak 20 eu (nyitó cimnek, nagyon olcsó) :D
iz7HhSzvuak