PDA

Teljes verzió megtekintése : Egyéb játékok



oldal : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

Kacsa
2011-08-16, 21:37
Ezért is néztem az EA konferenciát hogy hááátha egy kis bejelentés nekem egy ME2 logo is megfelelne de neeeeeeeem szerintem majd jövőre lesz bejelentve ebben az évben lemennek EA nagy címei úgyis xD

na, akkor várok. :D

Petya a Lara Fan
2011-08-16, 22:18
Alap, hogy megveszem a CoD -ot, mert a single playert még a BF se tudja verni.
Kacsa, idén a DICE minden erejével a BF -en dolgozik, olyan magasra tették a lécet, hogy muszáj csak és kizárólag ezen dolgozniuk, majd ha lecseng a láz akkor meg nekiállnak a következő sikerjátéknak, ami esetleg az ME2 is lehet. ;) :D

Szerk.: Azért látszik hogy a BF ugyan úgy lop, a Call of Duty sorozat egyik legmenőbb játékmódja már a CoD WaW óta a Co -op játékmód, na, megnézve ezt a videót, a BF -es is ugyan olyan mint a CoD -é. Ettől függetlenül kíváncsi leszek rá. :)

Kacsa
2011-08-17, 09:42
http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/118/1184507/resident-evil-4-hd-20110727113951470.jpg
Héhéhéhé :D itt valami nem stimmel:)
ez egy Resi4 HD képernyőmentés :) 1 hónap múlva jelenik meg, a Code: Veronciával egyetemben.
____________
Leon életkijelzője felett, ott van egy Ashley-nevű is. csakhogy itt nem volt velünk Ashley, ez biztos. itt el volt rabolva.
szóval számíthatunk torténeti átírásra is a Resi4 HD verziójában is? :)
ja, és meg kell jegyeznem, hogy kurv@ szép a lézercélzóóóóó :D
___________
VÁÁÁÁÁÁÁÁ TI TUDTÁTOK, HOGY A LIMBO MEGJELENT PC-RE?!?!augusztus 2-án.:jumper: én imádtam a demóját Xboxon, de egy fityinget nem adnák érte, olyan rohadt rövid :D
Én úgy szeretlek téged, picike qTorrentem! XDDDDDD
____________
Szerk:: na, meg is van a Limbóóó :D
a backbuster height-et 240-re állítottam a Settings fájlban (bizony. ingame nincsenek beállítások, sem a Launcherben :P vacak konzolport... -_____-), és így eddig az FPS szám 17-23 között mozgott. azaz 20 FPS. egy szavam nem lehet :D
tetszik a játék :) amúgy már most a feléig értem -_________- tudod, ki adna ezért pénzt?!?!?! :vlol: 1200 MS pont? LOL, nagy LOL. ennél még a Doritos Crash Course is hosszabb, pedig az ingyenes, és legalább vannak színei :D

Michele
2011-08-17, 12:20
A Limbo az engem is érdekel. Tök jó. :clown:

Kacsa
2011-08-17, 12:32
A Limbo az engem is érdekel. Tök jó. :clown:

a géped simán elvinné :) az enyim is elviszi :D ha kell, segítek :D
privátban :D amúgy nagyon sikeres lett a játék, 100/90 pontokat kapott.
nekem is tetszik, csak a hossza xD röhej. pénzt nem ér. egy fotyót sem. de a hangulata király, ami nagyon fontos :)

Ting
2011-08-17, 18:49
Nekem is megvan PC-n, tényleg nagyon jó, csak rövid. Bár nekem így is sok idő, mert nagyon béna vagyok benne. :vlol:

Kacsa
2011-08-18, 11:10
na most aztán összezavart ez a Limbo.
olyan mintha kognitív Alzheimer-kórom lenne:rolleyes: rámegyek a Chapter Select menüpontra, és olyan chaptereket mutat, amikre nem is emlékszem. komolyan, eddig én csak a föld alatt voltam, totál sötétben, erre olyan területek váltak elérhetővé, amiknél nem is voltam. kezdem azt hinni,hogy valami nincs rendben nálam:rolleyes:
____________
SZERK.: Najó, kész van :rolleyes: nagyszerű volt, igaz, hogy rövid, de friss és rendkívül egyedi, ami nem túl gyakori manapság. (a hangulatáról nem is beszélve)
de mégis, nem tudom igazán szeretni, túl keveset láttam belőle.
amúgy rájöttem a zavarodottságom okára is :rolleyes:
MASSZÍV SEPARATE WAYS :) tanulniuk kéne a Crystalnak :D több útvonal, de úgy képzeljétek el, hogy totál más a pálya, ha nem arra mész, ahova kell :) de így is - úgy is be lehet fejezni :)
csak az a furcsa, hogy úgy tűnik, az egyik útvonalon nincsenek chapterek... azaz a menüből nem lehet betölteni...:kratz:
apropó befejezés: SPOILER!
akkor most a végén megtalálta a nővérét? :)

Michele
2011-08-18, 14:22
Egy kijelentésedre reagálnék most, Kacsa: Az biztos...

Na mi lehet az?? :vlol:

Petya a Lara Fan
2011-08-18, 16:03
Nem lesz split-screen a Battlefield 3 koop módban (http://gamepod.hu/hir/nem_lesz_split-screen_a_battlefield_3_koop_modban.html)

Kacsa
2011-08-18, 18:43
Egy kijelentésedre reagálnék most, Kacsa: Az biztos...

Na mi lehet az?? :vlol:

talán a 'Crystalnak tanulnia kellene belőle", ugye Angyalom? :D
__________________

Nem lesz split-screen a Battlefield 3 koop módban (http://gamepod.hu/hir/nem_lesz_split-screen_a_battlefield_3_koop_modban.html)

hát... :D split-screen... az egyik legelb@szottabb dolog a világon:vlol: játékélményt nullára söpri :)

Petya a Lara Fan
2011-08-18, 20:47
talán a 'Crystalnak tanulnia kellene belőle", ugye Angyalom? :D
__________________


hát... :D split-screen... az egyik legelb@szottabb dolog a világon:vlol: játékélményt nullára söpri :)

Ajaj Kacsa, nem játszottál Te annyit PS1 -el közösen a barátaiddal anno, ez a baj. :D Tudod milyen jó volt split screenbe nyomtani a haverjaiddal a legjobb játékokat? :D Aaaa, szép emlékek... :) Persze akkor még nem volt konzolon net, és neten való játék, azért volt split screen. Most már nincs szükség rá, de pl. a Dirt 3 -ban bevezették, és lehet együtt nyomulni egy szobában a haveroddal, ami nagyon jó szórakozást, mikor együtt a haverral kolát szürcsölgetve chips társaságában játszotok. :D

Kacsa
2011-08-18, 20:55
Ajaj Kacsa, nem játszottál Te annyit PS1 -el közösen a barátaiddal anno, ez a baj. :D

hát egyszer apámmal játszottam xD Destruction Derby RAW-val mentünk xD de akkor is utáltam a split-screent... eltorzította a képet és ráadásul az ő kocsiját néztem sokszor xD mondom ez nem is arra megy, ahova én mondom xD
aztán valami boxos játékkal játszottunk, a barátommal... de nem volt a jó a split-screen miatt:rolleyes: nekem nem jön be:o

Robbie
2011-08-18, 23:09
Én imádom a coopos/2 játékos játékokat sokkal jobb egy baráttal játszani mint egyedül mesterséges intelligencia ellen :D
Autós,sport, verekedős játékoknál nagyobb benned a verseny láz, coopnál meg a csapat munka ISTENI :D:D

Petya a Lara Fan
2011-08-19, 00:14
Én imádom a coopos/2 játékos játékokat sokkal jobb egy baráttal játszani mint egyedül mesterséges intelligencia ellen :D
Autós,sport, verekedős játékoknál nagyobb benned a verseny láz, coopnál meg a csapat munka ISTENI :D:D

Ennyi! :D Aaaa, egy jó Tekken egy haverral nagyszerű élmény. :D

Kacsa
2011-08-19, 10:25
Ennyi! :D Aaaa, egy jó Tekken egy haverral nagyszerű élmény. :D

ki nem szereti egymást véresre verni?:jumper: aajjj, az a jó xD :vlol:
-Sarcasm Self-test Complete. xD :vlol:

Michele
2011-08-19, 15:07
http://www.dailymotion.com/video/xkm2nq_assassin-s-creed-revelations-gamescom-singleplayer-demo_videogames?start=1#from=embed

Nyááúú... :naughty:

Robbie
2011-08-19, 21:07
http://www.dailymotion.com/video/xkm2nq_assassin-s-creed-revelations-gamescom-singleplayer-demo_videogames?start=1#from=embed

Nyááúú... :naughty:

Na ilyeneket nem szabad nézni csak vagy 2 percig XD

Kacsa
2011-08-22, 20:22
http://i51.tinypic.com/xc2ebn.jpg
emlékeztek még, hogy megígértem, hogy belinkelem, ha 100%-ra érek a resi5ben? na, tessék, itt van :D de egy csomó Achievement még vár.
kár, hogy azokat a Versusosokat nem tudom majd megszerezni T_T" nyomorék, pénzéhez Mákroszoft!:angry:

YzaaA
2011-08-22, 21:25
http://i51.tinypic.com/xc2ebn.jpg


:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
most ojat tudnék kárinkodni!!!!!:D
hogya a fhászomba csinálod????:rolleyes:
én soha a büdös életben nem tom kivinni A-ra vagy S-re
mondjuk az amatörön nekem is tiszta esses dehogy normálon ****ki!!:eek::eek:
áhh most bénának érzem magam:(

Ting
2011-08-22, 22:25
A válasz egyszerű: Kacsa iz veri-veri gúd et Rezident Ívöl. :) Amúgy jól láttam, hogy 83 óra volt mire végigvitted 100%-osra? O_o Én a Red Dead Redemptionban járok 91%-nál, de most egy időre abbahagytam, mert az Alan Wake 1000G-jén dolgozok. :)

YzaaA
2011-08-22, 22:49
:) Amúgy jól láttam, hogy 83 óra volt mire végigvitted 100%-osra? O_o

nekem több is lessz!!!:D
hisszed-e????:D:p
****ki neked még a professionál is csupa A B A B:eek::eek:
áhh....én minden nap játszom akkor sem megy jobban!!!!
miért????oh....Istenem miért????miért vagyok ijen béna???írigylek it mindenkit:(

Kacsa
2011-08-23, 08:25
Amúgy jól láttam, hogy 83 óra volt mire végigvitted 100%-osra?

annyi.
de nem egyhuzamban:clown:
hamarabb is meg tudtam volna kapni, mert ahogy elnézem, csak ki kellett játszani az összes chaptert minden nehézségi szinten, meg talán megkapni az összes figurát (bár ebben nem vagyok biztos)
csak én még emellett persze LiN-eztem, meg DE-eztem, meg Achievementeket gyűjtök, Mercenaries, stb. :)
azaz még vannak achik bőven. és csak most jön a neheze: majd jön a fegyverfelfejlesztés (bár ezzel már jól állok), akkor megszerezni az összes fegyót, akkor van még a DE profi módja:mad:, meg a Kung Fu Fighting Weskerrel.

Michele
2011-08-23, 22:28
Azt az eget...!!! :eek: :vlol:
http://www.freshprincecreations.com/ts3vicecity.htm

YzaaA
2011-08-23, 23:17
****ki ez de durva!!!XDD:vlol:

Petya a Lara Fan
2011-08-24, 00:17
Azt az eget...!!! :eek: :vlol:
http://www.freshprincecreations.com/ts3vicecity.htm

Banyek. :D

Kacsa
2011-08-25, 21:32
ez a Resi2 hihetetlen izgalmas ^^
már kijátszottam a Leon A-t és a Claire B-t, de még mindig izgalmas a Claire A :jumper:
sőt, mintha máshol lennének a tárgyak! :) egy picit meg lett keverve, de nem baj; imádom, nagyon jó!
érdekes, félelmetes, magával ragad, és tényleg nagyon izgalmas.
talán ez lesz a kedvenc Resim? :cool:

YzaaA
2011-08-25, 21:33
neeeem baj kiprobálom én is de a Resi4 még mindig favorit!!és az is marad:cool:

dzsemfix
2011-08-27, 16:10
Én a jak 2-t szeretem, csak sajna mindig egy pontnál lefagy.:angry:

Kacsa
2011-08-27, 19:12
Én a jak 2-t szeretem, csak sajna mindig egy pontnál lefagy.:angry:

hol? hátha tudok segíteni. PC-n játszod?:)
mert én PlayStation 1 emulátorral.:) (aaazaz PC-n, de tulajdonképpen PSX-en)

dzsemfix
2011-08-27, 19:18
ps2-n van meg. Van egy olyan pálya, amikor el kell vinni valahova egy járművön valami csomagot. (egy idő után elkezdenek üldözni a rendőrök) Amikor elérek a vízhez, akkor mindig lefagy.

Kacsa
2011-08-27, 19:33
ps2-n van meg. Van egy olyan pálya, amikor el kell vinni valahova egy járművön valami csomagot. (egy idő után elkezdenek üldözni a rendőrök) Amikor elérek a vízhez, akkor mindig lefagy.

a Resident Evil 2-ben nincs is ilyen hely :S

horus
2011-08-27, 19:42
a Resident Evil 2-ben nincs is ilyen hely :S

O mas jatekrol beszel nem a Resirol... xD

Robbie
2011-08-28, 13:45
Megmondom őszintén Resi5 signleje szar, coophoz képest tegnap Rolival lenyomtunk vagy 2 órát ezalatt szét izzadtam magam XD NAGYON JÓÓÓ
Üzennék Rolinak hogy ma is nyomjuk xD :jumper:
Megjelent SH collection borítója jól nézz ki KELL de mégse mert befosnék LOL:(
http://playstationcommunity.hu/@store/note/gallery/img/0/0/32/32700.png

Kacsa
2011-08-28, 14:26
és melyikőtök Sheva és Chris?:D
és melyik pályán mentetek? milyen fegyverrel?
én nemrég szereztem meg az Infinite Rocket Launcehrt :) de már megvan a Lightning Hawk végtelen lőszere is :) már csak pár fegyver, és mindent teljesen felfejlesztettem :) most arra a nagyon erős magmunra gyúrok, valami S&W M500-ra gyúrok, de rohadt drága :O

Robbie
2011-08-28, 15:33
Én vagyok Chris és full 0ról nyomjuk :D

horus
2011-08-28, 15:45
Megmondom őszintén Resi5 signleje szar, coophoz képest tegnap Rolival lenyomtunk vagy 2 órát ezalatt szét izzadtam magam XD NAGYON JÓÓÓ
Üzennék Rolinak hogy ma is nyomjuk xD :jumper:
Megjelent SH collection borítója jól nézz ki KELL de mégse mert befosnék LOL:(
http://playstationcommunity.hu/@store/note/gallery/img/0/0/32/32700.png
Meg a szinkronhangok is ujak lesznek benne, es jon majd XBox 360ra is csak kesni fog ugy volt hogy most osszel fog kijonni de csuszott 2012re :(

Robbie
2011-08-28, 15:53
Meg a szinkronhangok is ujak lesznek benne, es jon majd XBox 360ra is csak kesni fog ugy volt hogy most osszel fog kijonni de csuszott 2012re :(

Neeembaj most is azt mondom jobb később mint soha :D
Am a borítója egy kicsi Batman: ACre hajaz xD

YzaaA
2011-08-28, 19:43
és melyikőtök Sheva és Chris?:D
és melyik pályán mentetek? milyen fegyverrel?
én nemrég szereztem meg az Infinite Rocket Launcehrt :) de már megvan a Lightning Hawk végtelen lőszere is :) már csak pár fegyver, és mindent teljesen felfejlesztettem :) most arra a nagyon erős magmunra gyúrok, valami S&W M500-ra gyúrok, de rohadt drága :O

ccccccc....
áááhhhhhh:o
hogy????hogy csinálod????HOGY?????:angry::rolleyes:
nekem mért nem megy?????miért?????MIÉRT??????:angry::rolleyes:
mit csinálok rosszúl????mit????MIT???????:o

Roli
2011-08-28, 21:24
Robbie... a mai után nem tudom még mi jön xD Veterán módban a második boss hát... nem kívánom senkinek, amit átéltünk :clown:

Vért izzadva, de sikerült :D
Most jönnek az ungabungák... :o

Robbie
2011-08-28, 21:27
Napról napra élvezetesebb XD :DD
IMÁDOK VELED JÁTSZANI XD :D:hug:

Roli
2011-08-28, 21:37
Én is! :hug::hug::hug:

YzaaA
2011-08-28, 21:43
cöhh.....:D
jó nektek:o
én is akarok!!!!!!!!!
majd ha ki ivttem az easy-t majd a normált akkor nekifigik a veteránnaks punk tumm!!!!!!!!!

Roli
2011-08-28, 21:55
Easy-n el ne kezdd szerintem :D
Normál is végigjátszható elég könnyen. De a veterán már nem :( :D

YzaaA
2011-08-28, 21:58
sajna már elkedtem:D
muszáj volt:D:p
nem baj veteránon is végigtolom^^:clown:

Kacsa
2011-08-29, 12:08
Easy-n el ne kezdd szerintem :D
Normál is végigjátszható elég könnyen. De a veterán már nem :( :D

veterán?! xDDD ííízzzi. (vagy csak nekem? xD lehet :rolleyes:)
valaki kijátszotta már a Resi5 Professional módját? Na AZ már nehéz. csak hárdkórosaknak való.:clown:
amúgy én singlebe nyomom, szóval valóban nehezebb lehet multiba, ahol nem egy gép irányította társad van :( dehát... pénzéhes Microsoft.
____________
YzaaA, ne légy ideges, csakk játék :D én most resi3-mazok, és régen mentettem, kinyírt egy pók, egy órát elpazaroltam :D de nem cseszem fel magam rajta :)
hogy hogyan csinálom az Infinite Launchert? hát, Amateuron :D Amateuron fuss végig minden pályán, olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak tudsz :) aranyat, lőszert se végy fel :) (persze jobb, ha már van végtelen lőszeres fegyód! )
Lightning hawk végtelen lőszer? sok máni. sok-sok. aztán fel kell fejleszteni maximumra. és aztán a Bonus Featuresben meg kell venni a végtelen lőszerét. ennyi :) ha nincs elég pontod a végtelen lőszerért a Bonus Feturesben, akkor javaslom, játzss egy kis Mercenariest :) ha A rankot érsz el akkor máris megvan 1500 pont. ha S-et, akkor 3000! :)

Robbie
2011-08-29, 13:38
veterán?! xDDD ííízzzi. (vagy csak nekem? xD lehet :rolleyes:)


Így legyen 5-ösöm a lottón!!
Egyszerűen tudtam hogy rögtön valami okoskodó én vagyok a legjobb szöveget írsz LOL

YzaaA
2011-08-29, 15:07
valaki kijátszotta már a Resi5 Professional módját? Na AZ már nehéz. csak hárdkórosaknak való.:clown:

____________
YzaaA, ne légy ideges, csakk játék :D én most resi3-mazok, és régen mentettem, kinyírt egy pók, egy órát elpazaroltam :D de nem cseszem fel magam rajta :)
hogy hogyan csinálom az Infinite Launchert? hát, Amateuron :D Amateuron fuss végig minden pályán, olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak tudsz :) aranyat, lőszert se végy fel :) (persze jobb, ha már van végtelen lőszeres fegyód! )
Lightning hawk végtelen lőszer? sok máni. sok-sok. aztán fel kell fejleszteni maximumra. és aztán a Bonus Featuresben meg kell venni a végtelen lőszerét. ennyi :) ha nincs elég pontod a végtelen lőszerért a Bonus Feturesben, akkor javaslom, játzss egy kis Mercenariest :) ha A rankot érsz el akkor máris megvan 1500 pont. ha S-et, akkor 3000! :)

nah igen a professionál az rohadt nehéz és mielött megkérdeznéd hogy honnan tudom kiprobáltam egy mentésben:clown:

jóoóóóójóóóó de ééénnnnn nem tom megcsinálni!!!!!
amatörön is B rankot érek el nem hogy A-t:(
egyszerüen nem megy hogy miért????mert nem tok játszani rajta pedig már mióta tolom a játékot???:rolleyes:már vagy 2 hónapja ha túloztam légyszi javíts ki!!:D
neeeeeemmmmm tooooommmmm kiiiiii jáááááátszaaaaaniiiiiii!!!!!!!!!!!!!
ojan rosz hogy még ebben is tökéletlen vagyok!!:(
és nem az mérgesít hogy egy dolog 5x egymásután öl meg(mondjuk van amikor ki tudnám vetni a gépet az ablakon!!!:D) hanem az hogy ennyire tökéletlen nm lehetek hogy ne menjen a játék!!!meg nolmálom 1 S-em volt addig amatörön csak 3 a többi mind B,s C.
még nem tok Mercisni mert még nincs végigvive a játék a rohawt mentés miatt ami elveszett:mad:így.....most ujratolom és hát eléggé sz*rul csinálom:(

dzsemfix
2011-08-29, 17:13
Ismeri valaki a Red Steel-t? Nekem az a kedvenc wii játékom. (nemsokára tomb raider lessz :) )

Kacsa
2011-08-29, 17:43
Ismeri valaki a Red Steel-t?

aha, barátom Wiijén rajta van :) azaz megvan neki :) szereti nagyon, már kijátszotta :)

YzaaA
2011-08-29, 20:50
:eek::eek::eek::eek::eek:
UjApKHyEGTc
ézétek meg a 2-ik részt is nagyon jó amit csinál!!!:eek::rolleyes:
****ki ezt hogy csinálta????:eek:
ZJj4JHD3kFc

Kacsa
2011-08-30, 10:08
a 2. videó nekem csalás gyanús... :kratz: miért pattog a padlón úgy, mintha be lenne kenve Repulsion Gel-lel?

YzaaA
2011-08-30, 11:22
nekem sem tetszik valami bibi van ott...:rolleyes:
hogy csinálta????:kratz:

Ting
2011-08-30, 23:10
Az 1. tuti nem kamu, tényleg lehet ilyet csinálni, a srác csak simán tehetséges, XBOX-on mindenkit levert, és nem csak ilyen videója van, szokott speedrunnolni, végigviszi a legnehezebb fan-mapokat, szóval az nem fake.

Viszont a 2. az szerintem igen. Ha nem, akkor gratula.

YzaaA
2011-08-31, 00:41
én a 2-ikot megprobáltam megycsinálni de nem jött össze:(
viszont az elsöben a portálos cselt megcsináltam és baromira tetszik:D
csak a dobozokat nem tom hanyigálni:mad:
mind probáltam s nem sikerült:(

horus
2011-08-31, 22:27
Ahh olyan jo ez a trailer, csak kar hogy FPS, TPSben jobb lehetne sztem :(
5e7-fWVob00

YzaaA
2011-09-01, 12:16
oooo ez nekem kö!!!!!
csak ne lenne FPS annyira tetszik!!^^

Petya a Lara Fan
2011-09-01, 13:00
Ahh olyan jo ez a trailer, csak kar hogy FPS, TPSben jobb lehetne sztem :(
5e7-fWVob00

Neeeeeeeem ezt FPS -be izgalmas, TPS be előbb észrevennéd ha zombi van a hátad mögött. :D Kíváncsi leszek erre a játékra, nagyon ígéretes.

Kacsa
2011-09-01, 13:29
emlékszetek, mennire be voltam zsongva, amikor megjeelnt az Annonucement trailer? :D aaszontam: aajaaaj nekem keeeeel :D
hát mostanra lejjebb hagyott a lelkesedés, de még mindig nagyon jól néz ki :)
amúgy nekem egyáltalán semmi bajon nincs az FPS-ekkel, eleinte húzóckodtam, de mára megszerettem őket :)

YzaaA
2011-09-01, 13:44
a portál az ugye FPS ezért azt kezdtem megszokni az FPS-es jjátékokat de akkor is a TPS-es játékok álnak a legközelebb a szívemhez:o

Kacsa
2011-09-01, 20:38
Na basszus Robbie :D (és Roli)
rhájöttteeem én, hogy miért tűnik olyan könnyűnek a Resi5 :D
hát mert infinite ammo-val mentem, plusz infinite magnum (ami a legerősebb), plusz még totál fel volt fejlesztve minden, és ha kifogytam First Aidból, akkor csak fogtam egyet az Inventoryból (mert egy csomót megvettem már), és kész :)
most Veteránon teljesítem a pályákat, nem többel, mint egy sima M93F-fel, egy Ithaca SG-nal, valamelyik MG-nal, és egy Dragunovval, hááát... :D azaz elölről kezdtem mindent :D
nehéz, tényleg sokkal nehezebb, ráadásul izgibb is :)
ne tudd meg, most a Chainsaw Majininél tartottam, egyszerűen NEM BÍRTAM legyőzni, én hátráltam, ő meg csak követett, a végén annál a kapunál kötöttem ki, ahonnan jöttem:eek: tööök izgi volt :D már csak elképzelni tudom, mindez milyen lehet valódi partnerral, azaz multiba :) de jó nektek Rolival, kár, hogy nem tudok veletek játszani, mondjuk LIVE-ot engedélyeznék PSN-en xDDDDD
egy szó mint száz, tényleg, még ijesztőbb is volt, pláne miután felkelt és mindenfele csapkodott azzal a láncfűrésszel :vlol: szaladtam előle a ******* :vlol:
ja, és mondanom sem kell, hogy az ammo TÉNYLEG limitált és elég kevés. (nem úgy, mint a Resi4ben. ott minden sarkon volt egy 15-ös Handgun ammo) be kell osztanunk Chrissel, mert bármelyik pillanatban kifogyhatunk (és ki is fogytunk:rolleyes:)
apropó Chris! mindig átállítom "Attack"ra, "Cover" helyett. így ő megy előre és én követem, én fedezem őt, és nem ő engem :) ráadásul tök sokat hibázik, állandóan eltalálják :D így egy kicsit olyan a játék, mintha IGAZI partnerem lenne, aki hibázik, mert nem gép.
esküszöm, ha meglesz a Stockpile és a Take it to the Max acsi, akkor mindent eladok, és kezdek mindent az elejéről :D sokkal jobb így a játékmenet :)

amúgy ti mit gondoltok a Professional szintől? :D én azt, hogy azt már tényleg csak Infinite Ammóval + egy rahedli First Aid Sprayyel lehet végigvinni (vagy Red+Green herbbel)
jaaaj komolyan sokkl izgibb így a játék, ezelőtt 3-mat beleőlttem a Chainsawosba és kész, kifeküdt :) így meg! haajjaaj, az utolsó golyóm is ráment, sőt, már ott tartottam, hogy késelek xD)

YzaaA
2011-09-01, 20:54
amúgy ti mit gondoltok a Professional szintől? :D én azt, hogy azt már tényleg csak Infinite Ammóval + egy rahedli First Aid Sprayyel lehet végigvinni (vagy Red+Green herbbel)
jaaaj komolyan sokkl izgibb így a játék, ezelőtt 3-mat beleőlttem a Chainsawosba és kész, kifeküdt :) így meg! haajjaaj, az utolsó golyóm is ráment, sőt, már ott tartottam, hogy késelek xD)

hogy én mit gondolok???azt hogy rohadt nehéz!!:D
ha az a mészáros majini ha nem 7x gyilkolt le akkor egyszer se!!XDDés nem infinite ammo-val mentem hanem csak 1 sz*r pisztolyal meg Itchaca-val!!:rolleyes:
azlig bírtam legyúrni és még jött a többi majini s kezdtek ölni hát....rohatt nehéz volt
de nem vittem még végig!!:psöt lehet hogy még nem is fogom:rolleyes:
elöbb gyakorolok mert tök béna vok a játékban még amatörön is:rolleyes:

Robbie
2011-09-01, 21:33
Ma azaz az imént pont Rolival már behugyoztunk a röhögéstől LOL
Excella interaktív cutescenél valamelyikünk valahol mindig elrontotta ha nem 10.re sikerült XDXD
Valahogy ki kell próbálnia mindenkinek igazi emberrel nyomni sokkal jobb benne a coop érzés mint robottal pl: olajgyárban 2 fűrészes jön ott engem követett a csávó Roli meg messziről headshotokat nyomatta én meg vertem xD így spóroltunk egy picit lőszert minthogy lövünk oszt nem találjuk el mert bennünk van hogy futi futi ha közel van LOL
Meg persze mindkettőnknek van egy látás módja ő arra én erre..XD

Kacsa
2011-09-02, 14:31
Valahogy ki kell próbálnia mindenkinek igazi emberrel nyomni sokkal jobb benne a coop érzés mint robottal

nincs rá pénzem:o:p

Ting
2011-09-02, 15:12
Majd ingyé' GOLD-on tolunk egy kis Left 4 Dead 2-t. :) XBOX-osok közül ki csatlakozna? :D

Robbie
2011-09-02, 15:59
nincs rá pénzem:o:p

Mondtam én hogy PS-t vegyetek csak egy picit kellett volna gyűjteni :D

Kacsa
2011-09-02, 16:11
Mondtam én hogy PS-t vegyetek csak egy picit kellett volna gyűjteni :D

ÁÁÁÁÁ én Németországból is meg tudtam volna venni, kurv@ olcsón:angry::mad: keresztapámnak elfingottam volna magam és már hozza is :angry: késő bánat, Kacsa. :floet:
a kövi hétvége ekkor lesz:
http://www.xbox.com/en-gb/live/free-live-weekend
gyaaaaaaaaaaaAAAAAA FFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU-
karácsonyra. talán. 12 hónap. GOLD. maybe.

YzaaA
2011-09-02, 16:15
ezek szerint Robbie-éknak PS-ük van!!!:D
akkor jobban járnék ha PS-t vennék???:kratz:
neeem akkoris maradok a vidikártyánál:D

Robbie
2011-09-02, 16:30
http://www.xbox.com/en-gb/live/free-live-weekend

Ez 2010.. :S

YzaaA ez egyszerűen megállapítható (nézd csak milyen képem van itt,meg mondjuk chaten is mondtam már)
|
V

YzaaA
2011-09-02, 16:42
Chat-en????
lehet hogy pont akkor nem voltam fent mert nem emléxszem!!!:D

Robbie
2011-09-02, 17:23
Chat-en????
lehet hogy pont akkor nem voltam fent mert nem emléxszem!!!:D

Fent voltál pont az volt a téma hogy mit vegyél és Horusal mondtuk az opciókat.

YzaaA
2011-09-02, 17:27
akkor tényleg fentvoltam na m1XDD:D
bocs csak szétszórt vagyok máma^^*

Kacsa
2011-09-02, 17:28
Ez 2010.. :S

JAH xDDD:ohno:

dzsemfix
2011-09-02, 18:19
Szerintetek milyen a the godfather wii-n? Még használtan is nagyon drága.

YzaaA
2011-09-02, 18:24
fogalmam sincs mert nem hallóttam soha az életben rollaXD:D
ha rohat rága szerintem ne vedd meg de ha néztél már Gameplay-t és tetszik neked és ha husszú(tehát nem egy egynapos játék)
akkor ved meg:D

dzsemfix
2011-09-02, 19:06
6000 forint. Ps2-re megvan, nagyon tetszik, csak nem igazán viszi, és egy helyen teljesen rossz. A ps2-m nem nagyon szokta vinni a jobb játékokat, gondolom azért, mert a legrégebbi fajta.

Petya a Lara Fan
2011-09-02, 20:54
6000 forint. Ps2-re megvan, nagyon tetszik, csak nem igazán viszi, és egy helyen teljesen rossz. A ps2-m nem nagyon szokta vinni a jobb játékokat, gondolom azért, mert a legrégebbi fajta.

Pedig vinnie kéne, mert nem függ attól. :D

Caroline
2011-09-02, 21:24
Lehet azé nem viszi mert lehetséges de nem biztos a fejhibáknál van ilyen hogy nem visz lemezt nekem ps1 nél volt ilyen hiba a fejnél és állítatni kellett bár nekem uncsi tesóm megcsinálta.

dzsemfix
2011-09-03, 08:51
kb. 2 hete volt szerelőnél, és azt mondta, hogy semmi baja a fejnek.

Kacsa
2011-09-03, 09:59
és hogy érted, hogy "nem nagyon viszi"? :) egész pontosan mit csinál, ha berakod a lemezt?:)

dzsemfix
2011-09-03, 11:13
Kaptam pár játékot. Igaz, használtak, de karc nincs rajta, a tokok is jó állapotban vannak, stb. Azt tudni kell, hogy a ps2m ki van csippelve. Először letöltöttünk játékokat, de abból csak a kicsi, béna játékokat vitte, be se töltötte őket. Ezért vettünk eredeti játékokat.
Például van a keresztapa. Egész New Yorkot be lehet a játékban járni. Van úgy, hogy megyek az úton, és egyszer csak azt látom, hogy nincs semmi előttem, csak nagy szürkeség. Várok kb. 20 másodpercet, akkor bejön előttem az út, és tudok tovább menni. (volt már arra példa, hogy nem jött be tovább az út, hanem befagyott az egész, akármint csináltam, nem mozdult semmi). Van egy olyan feladat a játékban, hogy követni kell a mentőautót. Ott nagyon sokszor bekövetkezik ez a dolog, és ezért nem tudom megcsinálni. Olyan is van, hogy akárhol vagyok, lefagy, nem reagál semmire.
A tr underworld-nál az a baj, hogy a filmeknél sokszor megáll a kép, és nem történik semmi.
A gyűrűk ura kb 15 perc után elindul, de nem viszi jól. 1 másodpercig megy, aztán loading. Ezt csinálja egymás után egyfolytában.
A the getaway: black mondayban pedig a kis "filmek" nem átugorhatóak, és ott is az történik mint a tr underworldnál.
Már se a gyári, se a letöltött nem megy rajta, csak a kis , semmi, béna játékok!:angry:

Kacsa
2011-09-03, 11:45
akkor elöregedett :) gondlom legbelül, az alaplap és a videókártya már öreg :) régóta van meg, ugye? :)

dzsemfix
2011-09-03, 12:09
Hát, igen. Kb. 2-3 éve, ráadásul használtam kaptam.

Kacsa
2011-09-03, 12:11
Hát, igen. Kb. 2-3 éve, ráadásul használtam kaptam.

a 2-3 éve az nem öreg :) a használtsággal lehet a baj, mert ki tudja, mikor lett megvéve. lehet, hogy a legelső PS2-modellek között volt :)

YzaaA
2011-09-03, 13:06
a gépemen az Undinál nekem is volt ijen de mentek a filmek tovább:D
hát én nem tom mi lehet a probléma talán a töibbiek adnak választ erre:D
sajna nekem nincs konzolom szal nekem pipaXD:D

Robbie
2011-09-03, 13:43
Fat vagy Slim gép?


YzaaA nem kell mindenhez hozzászólni ha a végén semmit mondó hsz. lesz.

Petya a Lara Fan
2011-09-03, 14:52
2-3 év az még bőven újszerű gép, inkább azzal van a baj, hogy "csippelve" (flashelve) van, akkor vannak ilyen problémák. Nekem már 4-5 éves, egyszer volt fejállítás és valami adatkábel csere, azóta megy rendesen (lekopogom az asztalon), nincs flashelve.

dzsemfix
2011-09-03, 14:52
Fat. (gondolom az a vastag fajta) ez van a hátoldalára írva: mondel no. SCPH-30004

YzaaA
2011-09-03, 16:01
YzaaA nem kell mindenhez hozzászólni ha a végén semmit mondó hsz. lesz.

Sorry^^*:D

dzsemfix
2011-09-03, 16:44
Mit lehet tenni a ps2vel? Ki kell cserélni benne valamit, vagy mi?

Petya a Lara Fan
2011-09-03, 18:25
Mit lehet tenni a ps2vel? Ki kell cserélni benne valamit, vagy mi?

Hát gari nincs rá, ha meg nem fejhibás akkor akkor esetleg meg lehet nézetni, de ha rossz benne valami és drága az alkatrész, akkor dobd ki és vegyél egy újat, nagyon olcsón lehet már kapni slim ps2 -őt.

Robbie
2011-09-08, 01:01
Holnap azaz ma elérhető lesz minden PS felhasználónak tehát nem csak pluszosoknak az AC: Revelations beta :naughty: lefogom szedni kipróbálom :D ámbár resistance 3 betát is már mikor leszedtem és el se indítottam szerintem már le is zárult LOL hopika xD

Kacsa
2011-09-08, 14:59
Holnap azaz ma elérhető lesz minden PS felhasználónak tehát nem csak pluszosoknak az AC: Revelations beta :naughty: lefogom szedni kipróbálom :D

hé azaz legálisan le lehet tölteni bétákat a PSN-ről? :eek: nem semmi.

YzaaA
2011-09-08, 21:33
Nézegettem Underworld végigjátszásokat youtube-on és sokan azt írták kommentben,hogy túl ijesztő a játék :D Ezen annyira meglepődtem ,mert számomra a régi Tomb Raider-ek voltak ijesztők és,hogy nem tudom ezen úgy kiakadtam :D

Öcsi hidd el hogy nem vagy egyedül ezen én is felkaptam a fejem:eek:
ha nekik az undi Ijesztö akkor a klasszsikus részeknek aszondanák hogy uncsi:rolleyes:
tiszta idióták esküszöm nem tudják hogy mi a Tomb Raider szónak a jelentése!!:angry:
Esküszöm az ijeneket rá kényszeríteném hogy játsza ki az egész TR-t eleétöl a végéig majd aztán reklamáljon hogy a régi TR-k sz*rok:rolleyes:

Robbie
2011-09-08, 22:20
hé azaz legálisan le lehet tölteni bétákat a PSN-ről? :eek: nem semmi.

Szoktak lenni nyílt multi béták az évben eddig Uncharted, resistance, mag, assasins creed volt :)
Amúgy nagyon jó lett ez is, 2 pálya közül lehet választani eddig mégcsak a macska egér módot próbáltam de még megnézzem a többit is :D (csak nem értem a rendszert LOL)

Kacsa
2011-09-09, 14:35
gondolom Michele most átkozza, hogy nincs PS-e :D (Assassin's Creed Revelations béta)

Robbie
2011-09-09, 17:54
gondolom Michele most átkozza, hogy nincs PS-e :D (Assassin's Creed Revelations béta)

vagy hogy nincs olyan erős gépe mert U-Play tagok is kaptak páran PC-re :D

Caroline
2011-09-09, 18:12
Hát gari nincs rá, ha meg nem fejhibás akkor akkor esetleg meg lehet nézetni, de ha rossz benne valami és drága az alkatrész, akkor dobd ki és vegyél egy újat, nagyon olcsón lehet már kapni slim ps2 -őt.


hát ja már elég elérhető áron lehet venni ps2-őt olyan 40 ezer alatt már lehet kapni vacsi újat

Michele
2011-09-09, 18:47
gondolom Michele most átkozza, hogy nincs PS-e :D (Assassin's Creed Revelations béta)
Rohadt életbe!


vagy hogy nincs olyan erős gépe mert U-Play tagok is kaptak páran PC-re :D
Rohadt életbe!


:vlol:

Petya a Lara Fan
2011-09-09, 22:18
hát ja már elég elérhető áron lehet venni ps2-őt olyan 40 ezer alatt már lehet kapni vacsi újat

Már akár 25 alatt is lehet. :) :D

Kacsa
2011-09-10, 09:28
Resident Evil Survivor...
Resident Evil... First personban?! ÉS NEM ON-RAIL SHOOTER?! Na, ezt meg kell néznem:p
(2000-ben jelent meg PS1re és PC-re)

Cindy
2011-09-10, 21:48
Fúj....
Kacsa, én azt a szennyt nem igazán próbálnám ki...
Resi részek 1-ik szégyene...

Kacsa
2011-09-11, 10:26
:angry:
na már ment is le a gépemről... tök sz@r.

Kacsa
2011-09-13, 17:23
na valaki kitalálja, hogy ez miből van? :D amúgy nekem eddig ez az életerő-rendszer jön be a legjobban, már nem tetszik az életcsík :P a regenerációs meg valósághűtlen (kapsz 3 golyót, és 5 mp múlva meggyógyultál)
http://i54.tinypic.com/6dy1e8.jpg

horus
2011-09-13, 17:51
na valaki kitalálja, hogy ez miből van? :D amúgy nekem eddig ez az életerő-rendszer jön be a legjobban, már nem tetszik az életcsík :P a regenerációs meg valósághűtlen (kapsz 3 golyót, és 5 mp múlva meggyógyultál)
http://i54.tinypic.com/6dy1e8.jpg

portal? :D:D

YzaaA
2011-09-13, 18:04
a Resi4-ben láttam ijet:D
vagy csak az írást???:kratz:

Petya a Lara Fan
2011-09-13, 18:29
na valaki kitalálja, hogy ez miből van? :D amúgy nekem eddig ez az életerő-rendszer jön be a legjobban, már nem tetszik az életcsík :P a regenerációs meg valósághűtlen (kapsz 3 golyót, és 5 mp múlva meggyógyultál)
http://i54.tinypic.com/6dy1e8.jpg

Super Mario.

Kacsa
2011-09-13, 19:04
horus? :D Cindy? :D

horus
2011-09-13, 19:29
horus? :D Cindy? :D

jahh telleg klasszikus Resik... hirtelen nem ugrott be, de amugy ez nekem is tetszik..

Kacsa
2011-09-13, 21:54
jahh telleg klasszikus Resik... hirtelen nem ugrott be, de amugy ez nekem is tetszik..

jajam :):)

Cindy
2011-09-14, 15:55
Resi OB XD
Amúgy ja klasszikusok.
Régi szép idők..

Ting
2011-09-16, 12:09
Aki még nem szerezte be volna a Portal első részét, az most megteheti mert Steamen ingyé' van szept. 20-ig! :)

dzsemfix
2011-09-16, 13:15
Ezt úgy érted, hogy ingyen adják?! Hol??:eek:

Ting
2011-09-16, 13:22
Olvasd el megint amit írtam. :) Na jó, segítek. Menj fel a steampowered.com nevű oldalra, és kattints a jobb felső sarokban lévő "A Steam telepítése" gombra. Nekem már fent van, úgyhogy a telepítés meneteit nem igazán tudom, de szerintem meg tudod oldani. Miután felraktad, és bejelentkeztél, kattints IDE (http://store.steampowered.com/app/400/), és nyomj a Játék telepítése gombra. Remélem mindent jól írtam le, ha valamit nem értesz, írj rám PM-ben, és majd valahogy megoldjuk. :)

Kacsa
2011-09-16, 14:25
Aki még nem szerezte be volna a Portal első részét, az most megteheti mert Steamen ingyé' van szept. 20-ig! :)

YAAAAAAAAAAY AKKOR MOST HIVATALOSAN?!?!? AZAZ MEGTEKINTEM AZOKAT A RÁDIÓS ÜZENETEKET IS?!?!? ÉS ACSIKAT IS SZEREZHETEK?!?!?!? YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY :jumper::jumper: kössz, hogy szólsz :)
dzsemfix barátom, nagyszerű játék, bár lehet, hogy nálad nem indul el... de próbáld meg :)

Ting
2011-09-16, 14:46
Persze, a Steam a Valve saját cuccosa, alap hogy hivatalos. :)

dzsemfix
2011-09-16, 16:56
Olvasd el megint amit írtam. :) Na jó, segítek. Menj fel a steampowered.com nevű oldalra, és kattints a jobb felső sarokban lévő "A Steam telepítése" gombra. Nekem már fent van, úgyhogy a telepítés meneteit nem igazán tudom, de szerintem meg tudod oldani. Miután felraktad, és bejelentkeztél, kattints IDE (http://store.steampowered.com/app/400/), és nyomj a Játék telepítése gombra. Remélem mindent jól írtam le, ha valamit nem értesz, írj rám PM-ben, és majd valahogy megoldjuk. :)

Értem. Bocs, csak nem értettem a dolgot. Pc-re van igaz? Kár...:(

Ting
2011-09-16, 17:15
Hát nem is XBOX-ra. :)

Robbie
2011-09-18, 18:22
Te jó ég mivel játszottam ma xD JUST DANCE 2, komolyan úgy lefáradtam 3 szám után mintha lefutottam volna 3kört az utcán XD
Amúgy nagyon jó játék :D vagy 40% értem el de jó volt LOL
Nem kellett volna előtte üdítőt inni mert most már a hasam is fáj XDXD

Kacsa
2011-09-18, 19:15
Te jó ég mivel játszottam ma xD JUST DANCE 2, komolyan úgy lefáradtam 3 szám után mintha lefutottam volna 3kört az utcán XD
Amúgy nagyon jó játék :D vagy 40% értem el de jó volt LOL
Nem kellett volna előtte üdítőt inni mert most már a hasam is fáj XDXD

ahhoz nem kell táncszőnyeg, ugye? :D csak a nunchuk meg a wiimote?

Robbie
2011-09-18, 19:48
ahhoz nem kell táncszőnyeg, ugye? :D csak a nunchuk meg a wiimote?
Csak Wiimote :cool:

Bexika
2011-09-18, 20:40
Te jó ég mivel játszottam ma xD JUST DANCE 2, komolyan úgy lefáradtam 3 szám után mintha lefutottam volna 3kört az utcán XD
Amúgy nagyon jó játék :D vagy 40% értem el de jó volt LOL
Nem kellett volna előtte üdítőt inni mert most már a hasam is fáj XDXD

Ááá az rohadt jó :D Itthon a Fatboy Slim - Funk soul brother-jében én tartom a rekordot ^^ xD

Kacsa
2011-09-21, 16:16
Istenem ehhez a Stockplie-hez és a Take it to the Max-hoz tényleg nagyon nagy, NAGYOOOON NAGY kockának kell lenni, egyszerűen kurv@ sokáig tart:rolleyes: basszus, még annak is 1 évig tart, aki mindennap 25 órát Resi5özik. ehhez az Achi-hoz kell türelem... és aranypénz is.

Robbie
2011-09-21, 18:19
Na értelem szerűen BF3at se PC fogom kipróbálni LOL

OS: Windows Vista (Service Pack 2) 32-bit
Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz)
Memory: 2 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics Card (AMD): DirectX 10.1 Compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 SERIES, with ATI RADEON 3870 or higher performance)
Graphics Card (Nvidia): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (Nvidia Geforce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with Nvidia Geforce 8800 GT or higher performance)
Sound Card: DirectX compatible
Keyboard and Mouse
DVD-ROM Drive

Recommended System Requirements

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Quad-core CPU
Memory: 4 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (Nvidia Geforce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
Sound Card: DirectX compatible
Keyboard and Mouse
DVD-ROM Drive



Istenem ehhez a Stockplie-hez és a Take it to the Max-hoz
Ahha szilvás buktát mert azt szeretem ! XD

Petya a Lara Fan
2011-09-21, 23:57
Na értelem szerűen BF3at se PC fogom kipróbálni LOL

OS: Windows Vista (Service Pack 2) 32-bit
Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz)
Memory: 2 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics Card (AMD): DirectX 10.1 Compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 SERIES, with ATI RADEON 3870 or higher performance)
Graphics Card (Nvidia): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (Nvidia Geforce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with Nvidia Geforce 8800 GT or higher performance)
Sound Card: DirectX compatible
Keyboard and Mouse
DVD-ROM Drive

Recommended System Requirements

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Quad-core CPU
Memory: 4 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (Nvidia Geforce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
Sound Card: DirectX compatible
Keyboard and Mouse
DVD-ROM Drive



Ó hát ez semmi. xDDD :D Na nem ám. Kártya az lassan kéne új, de még bírni fogja remélem. Proci meg megvan 4 mag, tuningolva is van szóval nem panaszkodhat, 4 GB is megvan, hely meg van bőven.
Amúgy az eddigi infók szerint NINCS még olyan gép ami maximális részletességgel minimum 30 fps -el futtatná, szóval érdekes lesz, főleg 64 fős játék esetén, mert az rohadtul izzasztani fogja a gépet. :D

tom croft
2011-09-28, 18:31
kivel akarok én versenyezni :(:(:(:(:(:(:(yVHgWLcQqMw

YzaaA
2011-09-28, 18:43
ez tök sz*r a tiéd sokkal jobb lessz ne add el a reményt biztos menni fog és jobbat csinálsz majd ne aggódj nézd a jó oldalát ugyse másnak csinálod hanem nekünk szal...:D

Kacsa
2011-09-28, 18:58
kivel akarok én versenyezni :(

JÉZUSOm csak azt ne mondd hogy versenyezni akarsz a Memoriessel xDDDDDDD

Michele
2011-09-28, 20:20
Be ne dőlj nekik, tom! A semmivel vágnak fel. :thumb:

Petya a Lara Fan
2011-09-29, 17:38
ELINDULT A BÉTAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
http://gamepod.hu/hir/battlefield_3_40_perc_beta.html
Már töltöm is lefele :D

tom croft
2011-09-29, 18:45
JÉZUSOm csak azt ne mondd hogy versenyezni akarsz a Memoriessel xDDDDDDD

nem ezt most nem úgy értettem :D

horus
2011-09-29, 21:55
CMtEa-UvqBI
Nem lessz dobozos :(

Robbie
2011-09-30, 00:00
Jah dobozos nem lesz dehogy gagyi lesz az is biztos :S
Már van BF3 nyílt béta hohohóóó szedem is :D

Petya a Lara Fan
2011-09-30, 00:15
Már van BF3 nyílt béta hohohóóó szedem is :D

helyes helyes :D ma kinyírtam vagy 22 tetűt, jó game, de elég baja van még... :D

YzaaA
2011-09-30, 14:37
CMtEa-UvqBI
Nem lessz dobozos :(

úúúúúú ez nagyon tetszik!!!:clown:
ki akarom probálni!!:jumper::jumper::jumper:
tök jók az ubni softos játékok nekem ezesetben a Will Rock a kedvencem tölle ojan ****a és ijesztö^^:clown:

Ting
2011-09-30, 17:51
Az "Ubnisoft" csak kiadta a Will Rockot, nem ők csinálták. :) Az I Am Alive szerintem első napos vétel lesz, iszonyat hangulatosnak néz ki! :D (reméljük 800 MS pont lesz, mert akkor elég egy 800-ast venni, viszont ha 1200-as lesz, akkor vehetek egy 2100-ast. :()

YzaaA
2011-09-30, 18:05
Az "Ubnisoft" csak kiadta a Will Rockot, nem ők csinálták. :)

akkor ki csinálta mert nagyon jó game én végülis rettegtem tölle föleg azoktol a mutáns tehenektöl meg az uccso pálya Zeus-át nehezen lehetett legyözni több mint 2 napot szenvedtem vele, míg legyöztem^^

Ting
2011-09-30, 22:02
Figyelem emberek! A GOG.com-ról most október elsejéig, azon belül is délután kettőig ingyenesen letölthető a Broken Sword első részének Director's Cut változata, és természetesen az eredeti is, plusz mellé még szerezhetünk avatarokat, HD-s háttérképeket. Bővebb információt ITT (http://www.gamestar.hu/broken-sword-ingyen-a-gogcomon.html) találhattok, én már töltöm, hamarosan lejön, külön ajánlom a GOG Downloadert hozzá! (Azt érdemes tudni, hogy ez nem úgy van mint a Portalnál, tehát ha ezt egyszer letöltöttük, akkor akármikor elővehetjük! :) Legalábbis remélem, ugyanis ez az első alkalmam ezzel az oldallal. :D)

Kacsa
2011-10-01, 09:31
(Azt érdemes tudni, hogy ez nem úgy van mint a Portalnál, tehát ha ezt egyszer letöltöttük, akkor akármikor elővehetjük! :) Legalábbis remélem, ugyanis ez az első alkalmam ezzel az oldallal. :D)

miért, a Portalt is ha letöltötted, akármikor előveheted.:)

Ting
2011-10-01, 10:38
miért, a Portalt is ha letöltötted, akármikor előveheted.:)

Amikor először volt ilyen kedvezmény úgy 1 éve, akkor még érdekes módon utána már eltűnt a könyvtáramból. Mindegy, jó tudni. :)

Robbie
2011-10-01, 21:21
Jézusom milyen szar ez a BF3 XD lebegő bokrok, pár területen lenézhetek a semmibe és idegesítő a halál kamera vagy micsoda tehát megyek előre majd be ad egy "vidit" ami 1 méterrel ezelőtti lépéseim voltak és ott halok meg ahol már mentem előre 1 métert élve xD arról nem beszélve hogy a szerver gondol egyet és lecsatlakoztat..:mad:
Ez nem beta inkább alpha XD

Kacsa
2011-10-01, 21:40
Ez nem beta inkább alpha XD

ANALFABÉTA :vlol:

Robbie
2011-10-01, 21:41
ANALFABÉTA :vlol:

:D:D:D:D Am nektek nem mától van ingyen Gold hétvége?
http://www.xbox.com/en-US/Community/G3-Charity-Event

horus
2011-10-01, 21:43
ANALFABÉTA :vlol:

XDDDDDDDD
Ha ez lenne a béta... hááát... gyonyoru.... Már nem sokára megjelenes... szal fos lesz sztem.... :p

Ting
2011-10-01, 21:45
Áhh... nincs is ez olyan ingyé'. :( Adományozni kell, és majd akkor. Ez így nem FUNFUNFUN.

Robbie
2011-10-01, 21:48
Áhh... nincs is ez olyan ingyé'. :( Adományozni kell, és majd akkor. Ez így nem FUNFUNFUN.

Jaahm mmm kikezek tee XDXD
Na mind1 BF3 úgyis fos eddig :S

Petya a Lara Fan
2011-10-01, 22:06
Jézusom milyen szar ez a BF3 XD lebegő bokrok, pár területen lenézhetek a semmibe és idegesítő a halál kamera vagy micsoda tehát megyek előre majd be ad egy "vidit" ami 1 méterrel ezelőtti lépéseim voltak és ott halok meg ahol már mentem előre 1 métert élve xD arról nem beszélve hogy a szerver gondol egyet és lecsatlakoztat..:mad:
Ez nem beta inkább alpha XD

Detto ugyanezek a problémák, a grafika egyáltalán nem olyan mint a videókban, de a gépet azért eszi.... :D

Kacsa
2011-10-02, 09:23
Őszintén szólva remélem a DICE most nagyon nagyot koppan, megszeppennek, hogy sz@r lesz a BF3, és remélem, hogy most már az ME2-re koncentrálnak majd. :angry: Köcsögök. Sőt, KÉKEK! :angry:

Petya a Lara Fan
2011-10-02, 13:59
Őszintén szólva remélem a DICE most nagyon nagyot koppan, megszeppennek, hogy sz@r lesz a BF3, és remélem, hogy most már az ME2-re koncentrálnak majd. :angry: Köcsögök. Sőt, KÉKEK! :angry:

Hát eddig nagyon a BF3 felé dőlt a mérleg, de most úgy néz ki, hogy ezek után ha a CoD képes lesz normálisan, bugok nélkül futni, akkor lehet annyi a BF -nek. Jó mondjuk ez elvileg "béta", de nem hiszem, hogy olyan másfél hónappal a megjelenés előtt egy béta stádiumban levő játéknak így kell kinézni... Messze nem olyan szép a graf, mint a videóban, ráadásul érthetetlenül kevesek az fps -ek.

Kacsa
2011-10-02, 14:36
ráadásul érthetetlenül kevesek az fps -ek.

még nálad is? :OOO
akkor ez biztos valami vacak konzolport.

Robbie
2011-10-02, 16:04
BF3 minden csak konzol port nem :D
Ez a másfél hónap is olyan hogy szerintem 2hetük van csak csinálni mivel ezeket kikel írni, ki kell szállítani minden bisz**** szerződés stb...
Na de majd aki megveszi rögtön töltheti a patcheket xD

ME2 AKAROK, próbáltam keresni betában ME2re utaló jeleket de nem találtam csak hasonló 5leteket amit MEben láthatunk..:(

CrashHungarian98
2011-10-02, 19:46
a RE5be Chrissel nem tok futni o.O Ha csak sétálok akkor csigalassú, ha meg nyomom a futás gombot akkor sétál. Nagyon idegesítő :angry:

YzaaA
2011-10-02, 19:49
Nem álítottál el valamit??:D
Vagy a trainer sz*r*kodik most is.XD

CrashHungarian98
2011-10-02, 19:54
Hát tuti hogy az kavart be, nem állítottam semmit.

YzaaA
2011-10-02, 20:14
Hmm.....probáltad már újratenni a játékot??
Úgyértem hogy mindent kitöröltél még a save game-eket is??
Mert nekem a save game-em miatt maradt meg Jill.:p
És most lézel és célkereszt nélkül jáccok.Ólyan idegölö, hogy nincs lézer.:angry:

CrashHungarian98
2011-10-02, 20:33
Hmm.....probáltad már újratenni a játékot??
Úgyértem hogy mindent kitöröltél még a save game-eket is??
Mert nekem a save game-em miatt maradt meg Jill.:p
És most lézel és célkereszt nélkül jáccok.Ólyan idegölö, hogy nincs lézer.:angry:

ok megpróbálom :D

Petya a Lara Fan
2011-10-02, 22:24
BF3 minden csak konzol port nem :D
Ez a másfél hónap is olyan hogy szerintem 2hetük van csak csinálni mivel ezeket kikel írni, ki kell szállítani minden bisz**** szerződés stb...
Na de majd aki megveszi rögtön töltheti a patcheket xD

ME2 AKAROK, próbáltam keresni betában ME2re utaló jeleket de nem találtam csak hasonló 5leteket amit MEben láthatunk..:(

:D Nem Kacsa, a BF kivételesen PC -re lett fejlesztve, ami amúgy nem úgy néz ki mintha PC -re lett volna fejlesztve...na mindegy. :D
Azért akkor írhatnák már hogy az ajánlott konfignak paksi atomerőműnek kéne lennie, meg meg van az ajánlott bőven, a kari egy pindurit gyengébb mint az ajánlott, és akkor low részletességgel minden szűrőt lekapcsolva 40-50 FPS átlagban, míg ultrán jó ha van 30. (És akkor már akadozik is.)
Asszem CoD lesz a fav., ha nem cseszik el....
Ja, mindjárt a megjelenéskor jön 2 gb patch. :D

horus
2011-10-02, 22:31
:D Nem Kacsa, a BF kivételesen PC -re lett fejlesztve, ami amúgy nem úgy néz ki mintha PC -re lett volna fejlesztve...na mindegy. :D
Azért akkor írhatnák már hogy az ajánlott konfignak paksi atomerőműnek kéne lennie, meg meg van az ajánlott bőven, a kari egy pindurit gyengébb mint az ajánlott, és akkor low részletességgel minden szűrőt lekapcsolva 40-50 FPS átlagban, míg ultrán jó ha van 30. (És akkor már akadozik is.)
Asszem CoD lesz a fav., ha nem cseszik el....
Ja, mindjárt a megjelenéskor jön 2 gb patch. :D

Mint Dead Islandnal a megjelenes utan 1-2 nappal jott is egy patch xD

Petya a Lara Fan
2011-10-03, 17:10
Mint Dead Islandnal a megjelenes utan 1-2 nappal jott is egy patch xD

:D De legalább műkszik rendesen a játék? :D

Most esik ám le, hogy nincs a DICE -nak másfél hónap ideje, de két hét se, hiszek október huszon valahányadikán jön a játék, azaz nincs 1 hónapjuk se, hogy kezdjenek ezzel a csak látszólag béta, amúgy full alpha stádiumban levő játékkal...nem fogják tudni megcsinálni, és tényleg jönni fognak már a megjelenéstől a 2 GB -s patch -ek...Na DICE, ezt egy kicsit lehet elszúrjátok az elején....

Robbie
2011-10-05, 16:48
Legjobb reklám!!
mdWkKKSckNk
_________
Tudtam én hogy nem csalódok a DICEban! :)
http://i52.tinypic.com/2z9e1ky.jpg

Michele
2011-10-13, 15:20
http://gtaplace.hu/hir/912/muzeumban-a-grand-theft-auto#kommentek
Egyrészt juhé! - másrészt tessék csak elolvasni a végét... ;) :D

Kacsa
2011-10-15, 17:07
Huhuhúúúú, kijástzottam mégegyszer a REmake-t, de most Chrissel, EASY módon :)
Azért EASY, mert túl akartam lenni rajta - gyorsan.
viszont megbántam azért az EASYt xD nem adott túl sok játékélményt.
de legalább kész van :)
http://i55.tinypic.com/jk8zdt.jpg

Cindy
2011-10-23, 17:22
Most játszok a Dance Central 2-ővel és nagyon tetszik!:D
Sokkal jobb mint az első része. Főleg ha 1ütt táncolsz valakivel.. Rise of nightmares után ez a 2. kedvenc kinect játékom.

Ting
2011-10-23, 19:46
A Rise of Nightmares az nekem is megvan, baromi jó játék! :D Csak ne lenne olyan nehéz halál nélkül végigvinni legnehezebb fokozaton. (van egy trükköm, amivel még ki tudok gyorsan lépni mielőtt meghalnék, viszont még így sem jön össze a Chapter 3.)

dzsemfix
2011-10-23, 20:25
Én most gates od anadaronnal játszok. Néha még a for cry-vel is.

Kacsa
2011-10-24, 08:14
Néha még a for cry-vel is.

for cry? az nem far cry? :)

Stranger
2011-10-24, 11:01
for cry? az nem far cry? :)
Én azt a játékot addig imádtam amíg nem jöttek a szörnyek.. :D Utána felejtős...

Cindy
2011-10-24, 13:14
A Rise of Nightmares az nekem is megvan, baromi jó játék! :D Csak ne lenne olyan nehéz halál nélkül végigvinni legnehezebb fokozaton. (van egy trükköm, amivel még ki tudok gyorsan lépni mielőtt meghalnék, viszont még így sem jön össze a Chapter 3.)

Én még csak easy-n játszok vele..:P Elég nehéz nekem az is. Jelenleg csak chapter 2 elején járok.
Tényleg nagyon jó játék^^. Amikor olvastam teszteket mindenhol csak lehordták... Azzal az indokkal hogy jobbak kontrolleres játékok-.-.. Lusta banda..

Ting
2011-10-24, 13:47
Mikor kezdted? :) Amúgy a Chapter 3 és a 4 teszi hosszúvá a játékot, mert utána és előtte rövid fejezetek vannak.

Kacsa
2011-10-24, 14:24
Amikor olvastam teszteket mindenhol csak lehordták... Azzal az indokkal hogy jobbak kontrolleres játékok-.-.. Lusta banda..
jaaj igen, ismerőőőős... -___-"
Hydrophobiát is azért hordták le, mert tudott újat mutatni, és teljesen egyedi, nem egy olyan sztereotipikus háborús effpéesses-, kocsis- vagy szuperhősös b@szás. :angry:
a Mirror's Edge is így járt, tudtommal. nem tudják ezek értékelni a jót.

Cindy
2011-10-24, 14:46
Mikor kezdted? :) Amúgy a Chapter 3 és a 4 teszi hosszúvá a játékot, mert utána és előtte rövid fejezetek vannak.

1 hete.
Sajnos nincs sok időm játszani vele :(. Viszont most lesz 1 hét múlva őszi szünet:). Akkor biztos ki fogom vinni^^. Chapter 1 tényleg nem volt nagyon hosszú, de tetszett, nekem tetszik a storyja. Ráadásul el szórakoztam én azzal is elég sokáig.. Irányítást még szokni kel :p

Kacsa
2011-10-24, 16:23
NAHÁT-NAHÁT:D
megvan a Just Cause 2:jumper: már nagyon régóta akarok vele játszani, de most sikerült is "beszereznem" :rolleyes::D
és el vagyok kápráztatva.
gyönyörűen fut.
mind a három Benchmark-ot lefutttatam, és DEFAULT beállításokon :) 1024x768-on, Motion Blurral, Very High víz-részletességgel.... a többit elfelejtettem :vlol:
dehát nagyon szépen fut:
az első hely, valami Dark Tower átlagos FPS-e 31, a második, a Desert Sunrise 38, a harmadik, ami valami nagyvárosban játszódott, az meg 30 FPS-t adott :)
igen, ez utóbbinál nekem is feltűnt, hogy egy nagyon hannyányit szaggat, de alig észrevehetőem:D

na, akkor most indulok, és...
vigyázz, kész, Panau!:D
igaz, hogy most a Prophecyre és a REmake-re akarok koncentrálni, dehát már kijátszottam mind a kettőt, és többször is. :)

na Roli, mit szólsz? :D kívánj gúúd lákk-ot! :)

YzaaA
2011-10-24, 16:36
Júj ennek nagyon örülök:D
Én a Mirors Edge-t szeretném elkezdeni!!:jumper::jumper:
Annyira megtetszett, és kéne már 1 kis változatosság.:D
a Resi 4-et is minnyá kitolom.:PMár 10x-reXD:D

Kacsa
2011-10-24, 16:55
Júj ennek nagyon örülök:D
Én a Mirors Edge-t szeretném elkezdeni!!:jumper::jumper:

ennek örülök, de a vidikarid miatt nem menne. :(

YzaaA
2011-10-24, 17:09
ennek örülök, de a vidikarid miatt nem menne. :(

Nem baj lessz úgyis más vidikarim mert apa megigérte, hogy vesz 1 másikat!!:jumper::jumper:
úgyhogy shemmi akadálya, hogy kijátszhassam!:clown:
De még várok vele addig, amig megkapom az új vidikarit^^:jumper:

Kacsa
2011-10-24, 17:16
Nem baj lessz úgyis más vidikarim mert apa megigérte, hogy vesz 1 másikat!!:jumper::jumper:
úgyhogy shemmi akadálya, hogy kijátszhassam!:clown:
De még várok vele addig, amig megkapom az új vidikarit^^:jumper:

és milyet? :D mert én tudok javasolni :D

YzaaA
2011-10-24, 17:36
Még fogalmam sincs, de majd úgyis kikérem a tanácsotokat, mivel én nem értek hozzáXD:D

Kacsa
2011-10-24, 17:54
Még fogalmam sincs, de majd úgyis kikérem a tanácsotokat, mivel én nem értek hozzáXD:D

először is meg kell nézned, hogy milyen a videokártya csatlakozója az alaplapon :)
ha minden igaz, akkor ún. PCI-Express-es, de az ördög nem alszik :)
küldj be egy képet róla, és mi megmondjuk milyen a csatlakozója :) régebbi gépeken nem PCI-E van, az meg gáz lenne, mert a jobb vidikarik már PCI-E-sek.

utána le kéne olvasni a tápegységed külső borításáról, hogy hány wattos, mrt ha túl alacsony, akkor a vidikari "kisülhet" (én úgy tudom, hogy olyan 400 W körüli az igényük a mai videokártyáknak, hacsak nem veszel valami hiper-super, vagyonba kerülő vackot:clown:) (akár azt is lefényképezheted, és mi azt is megmondjuk)

Petya a Lara Fan
2011-10-24, 22:07
GYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BF3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :jumper:

Kacsa
2011-10-25, 14:15
GYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BF3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :jumper:

nagyszerű.
msot Mirror's Edge 2 kell, kedves DICE!:)

Michele
2011-10-25, 14:57
November 2-án meg GTA V trailer!!! :jumper::jumper:

Cindy
2011-10-25, 15:22
November 25.-én WWE 12!
Fú de sokakat érdekelhet xD

YzaaA
2011-10-25, 15:57
November 2-án meg GTA V trailer!!! :jumper::jumper:

Jeeeeee!!:jumper::jumper::jumper:
Kivi vagyon nagyon ráá!!!!:D:clown:
Imádom a GTA-t^^

Kacsa
2011-10-25, 17:30
PetyaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAA! :jumper:
Meglett a Mafia 2 is :)
huhhúú... a Just Cause 2 és a Mafia 2 kettő már nagyon régóta tetszett, a JC2 az akciódússága és a hihetetlen méretű szürrealitása miatt, egyszerűen annyira szórakoztató, hogy olyan dolgokat csinálsz, mint egy szuperhős xDD nagyon elvagyok vele :)
a Mafia 2 meg a története és a hangulata miatt, tátva maradt a szám, amikor először kijátszottam a demóját :) Isteni az a játék.

el vagyok havazva játékkal:jumper:, tudjátok az utóbbi időben már nagyon untam a videojátékozást, mert nem volt semmi új.
NAH VÉGRE!!!!!!! :jumper:
most visszatérek a PC-hez egy időre :) egykoron úgyis csak PC-m volt,és igenis PCn is nagyon jó játszani :)

SZERK.:
lebencsmárkoltam a Mafia 2-őt, és kiírta, hogy "the game is running without any significant problems" :jumper:
amúgy meg C-helyezést értem el, úgy, hogy az átlagos FPS a végén 40 pár volt, kb. 42 körül.
húha, ez tökéletes!!!!! :D:D:D:D
Petya, te ugya A-helyezést értél el?

Petya a Lara Fan
2011-10-25, 17:55
PetyaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAA! :jumper:
Meglett a Mafia 2 is :)
huhhúú... a Just Cause 2 és a Mafia 2 kettő már nagyon régóta tetszett, a JC2 az akciódússága és a hihetetlen méretű szürrealitása miatt, egyszerűen annyira szórakoztató, hogy olyan dolgokat csinálsz, mint egy szuperhős xDD nagyon elvagyok vele :)
a Mafia 2 meg a története és a hangulata miatt, tátva maradt a szám, amikor először kijátszottam a demóját :) Isteni az a játék.

el vagyok havazva játékkal:jumper:, tudjátok az utóbbi időben már nagyon untam a videojátékozást, mert nem volt semmi új.
NAH VÉGRE!!!!!!! :jumper:
most visszatérek a PC-hez egy időre :) egykoron úgyis csak PC-m volt,és igenis PCn is nagyon jó játszani :)

SZERK.:
lebencsmárkoltam a Mafia 2-őt, és kiírta, hogy "the game is running without any significant problems" :jumper:
amúgy meg C-helyezést értem el, úgy, hogy az átlagos FPS a végén 40 pár volt, kb. 42 körül.
húha, ez tökéletes!!!!! :D:D:D:D
Petya, te ugya A-helyezést értél el?

:D Hát, Én B -t értem el, bár amikor utoljára benchmarkoltam a játékkal, akkor még 2 magvas procim volt, meg XP, azóta 4 mag, Win 7, azóta lehet A-s lett. :D Nem tudom, majd nem nézem valamikor. De a C az elég jó.

Ting
2011-10-25, 19:47
A Mafia 2 az tényleg nagyon jó játék, egyetlen egy súlyos hiba van, ami miatt lehúzásokat kapott: nincs FREE RIDE mód. Most komolyan. Egy olyan játékban, ahol van gyűjtenivaló, élnek a karakterek, a világ, ott nincsen FREE RIDE. Azt javaslom, ha szeretnéd gyűjteni őket, az utolsó küldetés előtt csináld meg őket. :)

Kacsa
2011-10-25, 20:10
A Mafia 2 az tényleg nagyon jó játék, egyetlen egy súlyos hiba van, ami miatt lehúzásokat kapott: nincs FREE RIDE mód. Most komolyan. Egy olyan játékban, ahol van gyűjtenivaló, élnek a karakterek, a világ, ott nincsen FREE RIDE. Azt javaslom, ha szeretnéd gyűjteni őket, az utolsó küldetés előtt csináld meg őket. :)

köszi, hogy szólsz :)
bár mivel nem tudom, mi az utolsó küldetés... :D
most vettem egy lockpicket Giuseppe-től és már fel is törtem egy '42 Jefferson-t :vlol:

Petya a Lara Fan
2011-10-25, 21:18
köszi, hogy szólsz :)
bár mivel nem tudom, mi az utolsó küldetés... :D
most vettem egy lockpicket Giuseppe-től és már fel is törtem egy '42 Jefferson-t :vlol:

Jóóóóó járgány. :D Akkor még az elején jársz a játéknak. Fúú, lesznek majd olyan fordulatok, hogy az állad leesik... :eek:

CrashHungarian98
2011-10-25, 21:48
Tök jó a Resident Evil Darkside Chronicles Wii emun játszok, ami egész jól megy. :D Most járok ott, hogy Ada eltűnt. :D A 2 pókicánál mentett és abbahagytam :p Majd holnap folytatom. :)

Kacsa
2011-10-26, 14:14
Fúú, lesznek majd olyan fordulatok, hogy az állad leesik... :eek:

jaja, és olyan drámai lesz a története, kár, hogy már minden jelentős fordulatot megnéztem, emlékszel, Henryt és a végét is privátban beszéltük meg :) már akkor imádtam a Mafia 2őt :) általános suliban meg volt egy nagyon jó barátom, az meg a Mafia 1-ről dumált :) neki is nagyon tetszett :)

Tök jó a Resident Evil Darkside Chronicles Wii emun játszok, ami egész jól megy. :D Most járok ott, hogy Ada eltűnt. :D A 2 pókicánál mentett és abbahagytam :p Majd holnap folytatom. :)

Húúúú, jó játékot! :cool::D
Én imádom a Darkside Chroniclest, szomszéddal olyan jót játszottunk vele :D
Természetesen én mindig Leon voltam, ha lehetett :rolleyes: a CODE: Verás résznél meg Claire voltam.
Te ki vagy most? :) Leon v. Claire? :)

Cindy
2011-10-26, 15:56
Avatarból ítélve szerintem Calire-el van :P

Petya a Lara Fan
2011-10-26, 16:50
jaja, és olyan drámai lesz a története, kár, hogy már minden jelentős fordulatot megnéztem, emlékszel, Henryt és a végét is privátban beszéltük meg :) már akkor imádtam a Mafia 2őt :) általános suliban meg volt egy nagyon jó barátom, az meg a Mafia 1-ről dumált :) neki is nagyon tetszett :)

Igenigen. :) Na de majd átélve az egészet még jobb lesz! :)

CrashHungarian98
2011-10-26, 17:03
Claire-el vagyok és South Amerikánál Leon-al voltam :D

Kacsa
2011-10-26, 20:24
Igenigen. :) Na de majd átélve az egészet még jobb lesz! :)

már most találkoztam pár olyan dologgal, amire nem számítottam :D
pl. azzal, HOGY MILYEN ROHADTUL IZGALMAS :clown:
most ott tartok éppen, hogy Joe meghívott a Freddy's-be. bár... ahogy észreveszem, imádja azt a helyet:) a Murphy's Law c. fejezet kezdődött éppen, de mára elég volt. :D
már most nagyon tetszik ez a Mafia 2.
meg azok a nyuszis lányok is :clown:

Ting
2011-10-26, 21:24
Majd szerezd be a Joe's Adventures DLC-t is, az tűnik egyedül jónak a 4-5 közül. :)

Petya a Lara Fan
2011-10-26, 22:02
már most találkoztam pár olyan dologgal, amire nem számítottam :D
pl. azzal, HOGY MILYEN ROHADTUL IZGALMAS :clown:
most ott tartok éppen, hogy Joe meghívott a Freddy's-be. bár... ahogy észreveszem, imádja azt a helyet:) a Murphy's Law c. fejezet kezdődött éppen, de mára elég volt. :D
már most nagyon tetszik ez a Mafia 2.
meg azok a nyuszis lányok is :clown:

Jah, a nyuszis csajok, hehe :D

Kacsa
2011-10-28, 16:28
Hűha, jön a Hydrophobia: Prophecy PSN-re! :jumper:
2011. november 1-jén :D
ÉS! Ha Plus tag vagy, akkor ingyen letöltheted! :D
Amúgy az ára: $7.99 / £5.10
Sok újítás van ebben a verzióban is, ha jól látom :)
http://www.hydrophobia-game.com/
Lájkoljátok Facebookon is,
http://www.facebook.com/pages/Hydrophobia-Prophecy/109523869159524
Kövessétek Twitteren,
http://twitter.com/#!/DarkEnergyD
és nézzétek meg a Trailert is YouTubén, ha lehet, ezt is lájkoljátok :D
TxbqGuKQiSs

Cindy
2011-10-28, 17:06
De nagy az öröm:)
Amúgy komolyan.. Minek örülsz ennyire Kacsám?.. Nincs is ps3-ad.

Ting
2011-10-28, 17:44
"Ezt a videót a felhasználó eltávolította." De láttam Facebookon az előzetest, nem rossz, csak azok az élő bejátszások nem kellettek volna. :vlol: :)

Kacsa
2011-10-28, 18:21
De nagy az öröm:)
Amúgy komolyan.. Minek örülsz ennyire Kacsám?.. Nincs is ps3-ad.

mert megy tovább a Dark Energy :jumper: és ez kérlek szépen azt jelenti, hogy közeleg a Hydrophobia 2 :)

Cindy
2011-10-28, 18:26
Szerintem(ne sértődj meg kérlek) hülyeség az első részt ennyiszer kiadni.... Elég lett volna a sima aztán meg gyúrni a 2. részre... Csak az idejüket vesztegetik... Mi kesz a kövi?..Hydrophobia Prophecy version 99?... Kérlek..
Nem azt mondom hogy rossz játék, mert nem az, de ez már túlzás..

Kacsa
2011-10-28, 18:33
Szerintem(ne sértődj meg kérlek) hülyeség az első részt ennyiszer kiadni.... Elég lett volna a sima aztán meg gyúrni a 2. részre... Csak az idejüket vesztegetik... Mi kesz a kövi?..Hydrophobia Prophecy version 99?... Kérlek..
Nem azt mondom hogy rossz játék, mert nem az, de ez már túlzás..

ha hiszed, ha nem, én is ezt mondtam egyszer Tingnek, hogy túlzásba viszik a javítgatást :)
volt már Pure, most Prophecy, és a Prophecynek már több, mint 7 UPDATE-je van, ez valóban túlzás. :rolleyes:
sztem inenntől akinek nem tetszett, annak nem is fog.
adják ki a maradék kettő részt, zárják le a történetet akár Kate halálával és az egész Cornucopian mozgalom elbukásával és a Malthusianok győzelmével, csak legyen normális lezárás. :) én azt sem bánnám, ha tragédiával végződne, mert el sem tudjátok képzelni, mennyire utálom a happy endingeket. :o

Cindy
2011-10-28, 18:59
Huh?... Régen még a depi endingeket utáltad :D
Igazából ha Kate meghal akkor nem igen lesz folytatása, vagy nem tudom... Azt se tudom hogy lehetne ezt még folytatni.. Lehet érdemesebb lenne a Dark Energynek 1 új játékon törnie a fejét.

Kacsa
2011-10-28, 21:36
Huh?... Régen még a depi endingeket utáltad :D.

komolyan? :D én nem is emlékszem... :P mondd már el, hogy mit mondtam régen :)


Igazából ha Kate meghal akkor nem igen lesz folytatása, vagy nem tudom... Azt se tudom hogy lehetne ezt még folytatni.. Lehet érdemesebb lenne a Dark Energynek 1 új játékon törnie a fejét.

NEM-NEM, nagyon NEM, a Hydrophobiát be kell fejezniük, egyszer és mindenkorra :)
tudod Cindy, a Hydro egy trilógiának készült, és a sztorija asszem teljes mértékben kész volt. igaz, hogy az még csak a sima, legrégebbi, még a Pure verzió előtti Hydro-ról van szó, de a lényeg, hogy a története elejétől a végéig megvolt :) csak aztán közbejött a bibi, a közönségnek nem tetszett a játék, és most odáig jutottunk, hogy a Dark Energy olyannyira átírta a sztorit, hogy már valószínű használhatatlan a régi sztori. :)
mindenesetre én azt kívánom, hogyha NE ADJ ISTEN úgy dönt a Dark Energy, hogy hagyja a Hydrophobiát, ahol van (de ezt én kétlem), akkor legalább közli velem a befejezést.... :clown: áhh, csak hülyülök.:) kár lenne ezért a játékért, mert nagyon eredeti.
dehát vannak más eredeti játékok is. :)

ja és hogy hogyan lehetne folytatni? :D hátttt... a Prophecy endingje az volt, hogy Mila Krass-t (a főgonosz) agyoncsapta az áram xDDDDDDDDDDDD
szóval meghalt. lehetne folytatni úgy, hogy kiderül, hogy Mila csak egy kicsi fogaskerék volt a Neo-Malthusian mozgalomban, és jönnek a további gonoszok, de a NanoCell úgy dönt, hogy megadja magát, de az csak egy csel lenne, és egy nem várt pillanatban visszatámadnának, ésésésés... :)

Cindy
2011-10-28, 22:39
Fúúúúúúú. Szar a memom nekem is de arra tökéletesen emlékszem hogy még a TR4-nél mondtad :D

Értem én hogy szeretnéd ha befejeznék a story-t, Az a baj hogy az embereknek nem tetszett, de azért folytathatták volna... Nem 1 olyan játékot ismerek aminek az első része 1 szégyen volt a 2. része meg best seller volt..
Talán van még rá esély hogy normálisan befejezik, lezárják a story-t...
Az meg hogí meghaljon a főszereplő... Hát én Régen Fatal Frameban szó szerint elbőgtem magam hogy a 3. részben meghalt az összes fő szereplő leszámítva 1-ett...(eztért utálom a 3. részét...)
Aki meg túlélte örök bűntudatban élt hogy nem tudott segíteni a többieken.. Nem mindig jó a depi end :P

Kacsa
2011-10-29, 09:32
Fúúúúúúú. Szar a memom nekem is de arra tökéletesen emlékszem hogy még a TR4-nél mondtad :D


nekem még sz@rabb lehet a memóm mert tényleg nem emékszek :vlol: de mindegy, akkor azóta változtam :rolleyes::)

Nem mindig jó a depi end :P

na ne mondd, én hót ziher, hogy elbőgném magam, ha Kate meghal :D
én még a Mirror's Edge-ben is csak azért nem bőgtem el magam Mercury halálánál,
mert ott volt a szomszéd >__>

Crash82
2011-10-29, 11:30
Készítettem egy kis videót
ami egy Tomb Raider Crossover( ha lehet így nevezni)
nem tudom ki ismeri a Stolen nevű PC játékot...annak a theme jével egy kis videót :)
Remélem tetszik :3
http://www.youtube.com/watch?v=PFEL4ogegnY

Kacsa
2011-10-29, 11:34
írtam kommentet :)

Crash82
2011-10-29, 11:39
írtam kommentet :)

Köszi <3 Elolvastam

Kacsa
2011-10-29, 14:00
Hé, emberek, tudtok valami jó horror játékot ajánlani? :D
Mondom HORROR, nem valami olcsó zombilövöldét. :)
Mondjuk a Silent Hill az megfelelne talán. Mi a véleményetek erről? :)

Robbie
2011-10-29, 14:32
Silent mellett Dead Space és a Siren: Blood Curse ámbár az utóbbi ps exlusive.
Még wii-n a JU-ON the grudge, állítólag félelmetes szerintem vicces volt xD

Kacsa
2011-10-29, 15:24
Silent mellett Dead Space

igen, én is a Dead Space-re gondoltam még, mert EGYSZER hallottam, hogy ijesztő. de igazából sz@rt sem tudok róla :) akkor majd egyszer rágugli-zok :D

Robbie
2011-10-29, 16:50
igen, én is a Dead Space-re gondoltam még, mert EGYSZER hallottam, hogy ijesztő. de igazából sz@rt sem tudok róla :) akkor majd egyszer rágugli-zok :D

Első résztől majd be fostam xD Wii-s résznél majd el aludtam,2.al meg nem játszottam még, de arra azt mondják hogy inkább akció játék lett :/
Két rajzfilm meg nézhető kb :)

Cindy
2011-10-29, 17:36
Hé, emberek, tudtok valami jó horror játékot ajánlani? :D
Mondom HORROR, nem valami olcsó zombilövöldét. :)
Mondjuk a Silent Hill az megfelelne talán. Mi a véleményetek erről? :)

Silent Hill az tényleg jó ;)
Azon kívűl... Fatal frame, Rise of Nightmares, Limbo, Fear, Amnesia, Clock Tower, Left 4 Dead, Resident Evil(próbáld már ki az outbreakot :P)
Meg Petya mutatott még valami horror játékot PC-n... Nem emlékszem már mi a neve :(

Ennyit tudok így hirtelen, viszont hogy hogy fogsz velük játszani, az már kérdéses..xD

Szerk:Elfelejtettem a Super Mario-t.. Nagyon fosatós ám...:S XD

Kacsa
2011-10-29, 18:05
Silent Hill az tényleg jó ;)
Azon kívűl... Fatal frame, Rise of Nightmares, Limbo, Fear, Amnesia, Clock Tower, Left 4 Dead, Resident Evil(próbáld már ki az outbreakot :P)

Fatal Frame: nem sokat tudok róla, de mivel neked tetszik és te is kipróbáltad a Hydrophobiát Xboxon, illene nekem is kipróbálni a Fatal Framet :)
Rise of Nightmares: nem lesz Kinectem (legalábbis a közeljövőben biztos nem) :D
Limbo: kijátszottam már többször is, és irtóra tetszett (kérdezd Michele-t:D)
Fear: nem tetszik :P
Amnesia: NA EZ tetszik. ezt le is töltöm majd. :) demóját kipróbáltam, és nagyon tetszett (ÉS nagyon is féltem)
Clock Tower: nem ismerem, ráguglizok :)
L4D: imádom :) oszttársam kölcsönadta xboxra, kiis játszottam a 2. részt :)
Resident Evil: ........ :vlol: asszem erről nem kell írnom :) (az Outbreaket nem tudom sajnos kipróbálni.... VAG MÉGIS?!?! letöltöttem PS2 emut még a régi gépemre, e nagyon akadozott (és a Code: Verát próbáltam ki, de akadozott)
de mivel most éppen a REmake-kel játszok Wii emun, valószínű, hogy a PS2-es emu is simán menne :)
úgyhogy valószínű megvannak, melyikek kellenek:
Fatal Frame
Amnesia - The Dark Descent
éééééésssssssssssssssssssssss................
RE: Outbreak
:)
köszönöm a tanácsokat mindenkinek, aki javasolt :) (Robbie és Cindy :clown:)

YzaaA
2011-10-29, 18:25
Én is tudnék 1 jó játékot, amit már 5x végigtoltam, és féltem is tölle, de az a baj hogy nem horror....:(
Régebben bepisáltam tölle, de szerintem nem ijesztö, csak fárasztóak a szörnyek...
De nekem nagyon tetszik:D
Ha valakit érdekelne a neve Will Rock:)

Crash82
2011-10-29, 18:25
Hé, emberek, tudtok valami jó horror játékot ajánlani? :D
Mondom HORROR, nem valami olcsó zombilövöldét. :)
Mondjuk a Silent Hill az megfelelne talán. Mi a véleményetek erről? :)

Alice madness Returns
ez horror lenne bár annyira nem félelmetes...sőt semennyire xD
vagy az
American McGee's Alice :D
Az kicsit félelmetesebb :)
Többet nem tudok nem szeretem a horrorokat >.<

Ting
2011-10-29, 19:11
Én is tudnék 1 jó játékot, amit már 5x végigtoltam, és féltem is tölle, de az a baj hogy nem horror....:(
Régebben bepisáltam tölle, de szerintem nem ijesztö, csak fárasztóak a szörnyek...
De nekem nagyon tetszik:D
Ha valakit érdekelne a neve Will Rock:)

Ha jól tudom, ez egy Serious Sam-klón, tehát ha már a Will Rockot ajánlod mint horrorjáték, akkor én ajánlom a Serious Samet. (akármelyiket) :D

Stranger
2011-10-29, 19:34
Hé, emberek, tudtok valami jó horror játékot ajánlani? :D
Mondom HORROR, nem valami olcsó zombilövöldét. :)
Mondjuk a Silent Hill az megfelelne talán. Mi a véleményetek erről? :)
Tudom, hogy nem akarsz ilyet, de jobbfajta zombilövölde esetleg még lehetne a Metro 2033. Bár nem játszottam rajta, de videók alapján elég nyomasztó hangulata van és vannak ijesztő jelenetei.
Szerk: Amnesia tényleg ijesztő lehet.. http://www.youtube.com/watch?v=xgJWCIlJWhQ&feature=related xd

Kacsa
2011-10-29, 20:15
Ha jól tudom, ez egy Serious Sam-klón, tehát ha már a Will Rockot ajánlod mint horrorjáték, akkor én ajánlom a Serious Samet. (akármelyiket) :D

a Serious Sam nem tetszik :( régen megvolt a demója, de nem tetszett túlságosan. inkább azért toltam végig párszor, mert Egyiptomban játszódott, és régen megBOLONDultam az ősi Egyiptomért.
Minden álmom az volt, hogy régész legyek. :) Háttt.... ma már régész helyett patológus. :vlol: Okkéééé.... :vlol:
Amúgy most töltöm az Amnesiát.

Cindy
2011-10-29, 20:15
Alice madness Returns
ez horror lenne bár annyira nem félelmetes...sőt semennyire xD
vagy az
American McGee's Alice :D
Az kicsit félelmetesebb :)
Többet nem tudok nem szeretem a horrorokat >.<

Alice sajna tényleg nem félelmetes.. Én sajnos chapter 3-nál már meg is untam az egészet.. Nekem túl monoton volt... A stroyja sem volt valami nagy durranás :(... A szinkronszínészek(vagy hogy is hívják őket) pedig borzalmasak voltak.. Kb semmi érzelem nem volt a hangukban :/
Pedig a trailerei olyan jók voltak..

Petya a Lara Fan
2011-10-29, 22:55
Meg Petya mutatott még valami horror játékot PC-n... Nem emlékszem már mi a neve :(


Igenigen, Én nagyon ajánlom a Doom 3 -mat, ha igazi horror fps -t akarsz. Ha fél óránál tovább bírod a játékban, hogy ne lépj ki belőle, Én a kalapomat megemelem! :D Félelmetes, akciódús... próbáld ki sötét szobában! :D

YzaaA
2011-10-30, 08:14
1 kérdés Petya:dEzt elvinné a gépem akadozás nélkül???:DMert én kiprobálnám!!:D

Kacsa
2011-10-30, 08:48
1 kérdés Petya:dEzt elvinné a gépem akadozás nélkül???:DMert én kiprobálnám!!:D

2004-ben jelent meg legelőször, úgyhogy nagy eséllyel elvinné :) amúgy keresd meg Googlen a rendszerköviket :)

YzaaA
2011-10-30, 09:30
http://www.systemreq.extra.hu/jatek.php?id=45
Simán elviszi!!!:D:jumper::jumper:
Le is töltöm!!!:D

Petya a Lara Fan
2011-10-30, 12:35
1 kérdés Petya:dEzt elvinné a gépem akadozás nélkül???:DMert én kiprobálnám!!:D

Persze, el hát, eléggé jól optimalizált, és most már nem nagy gépigényű játék. :D
Kis gameplay:
g4XYT4ZkzOk

Kacsa
2011-10-30, 20:57
húúúúúúúú.........
ez az Amnesia....
Kegyetlen. KE-GYET-LEN!
sötét szobában játszottam, fejhallgatóval :) bráhhhhhh..... :clown::jumper:
bár a feeling nem volt meg igazán, mivel nem voltam egyedül, ráadásul anyám a szomszéd szobában Muzsika TV-t hallgatott... :privateeye:
de még így is tökre fosatós volt :) ijesztő az a szörny, ráadásul azok az effektek!! (tudjátoook.. ha Daniel nagyon fél, akkor a kép elmosódik, meg remeg, meg össze-vissza hullámzik... asszem Post-processingnek hívják az ilyen effekteket)
Isteni:) most kész vagyok az első jelentősebb puzzle-vel, 4 db flaskát kellett megtalálni, amiben valami alkímiai szutyok volt. aztán össze kellett keverni őket, kaptál egy savat, és azt rá kellett önteni egy véres, nagy pókhálóféleségre, ami szétmarta, és most bejutottam valami Refinerybe (Finomító?)

Michele
2011-11-02, 10:55
November 2-án meg GTA V trailer!!! :jumper::jumper:

Na, ma van a nagy nap! :jumper: Este 5-re várható a drágaság. :clown: Váááh, rég voltam már ilyen izgatott új játék miatt! :nut: :D

Kacsa
2011-11-02, 11:10
Na, ma van a nagy nap! :jumper: Este 5-re várható a drágaság. :clown: Váááh, rég voltam már ilyen izgatott új játék miatt! :nut: :D

nekem most semmi ilyesmire nincs kilátásom :)
a Hydrophobia 2-kor, na AKKOR leszek besózva :) az lesz a legközelebbi nagy napom :vlol: utána meg talán abban reménykedek, hogy hivatalos infó jön az ME2-ről.
jövőre ilyenkor meg már TR9, az is jó lesz :)

Ting
2011-11-02, 15:20
Kacsa, tudtad hogy a Battlefield 3 bétában van sok rejtett Mirror's Edge easter egg? :) Nézz utána a YouTube-on, én is ma láttam. Ki tudja, talán jön a folytatás? :)

Michele: Én is baromira várom már, csak nehogy csalódjak. :D

Kacsa
2011-11-02, 15:29
Kacsa, tudtad hogy a Battlefield 3 bétában van sok rejtett Mirror's Edge easter egg? :) Nézz utána a YouTube-on, én is ma láttam. Ki tudja, talán jön a folytatás? :)

Robbie is mutatott már egyet :) egy sárga táska volt elrejtve a sötétben, kiköpött olyan volt, mint egy Stashpoint. (a ME ingame tutoriálja szerint így hívják azokat ahelyeket, ahol a Futároka táskákat ledobták)
háttt nagyon remélem, hogy most az ME2-re koncentrál majd a DICE, hiszen megvan a nagy álmuk, a BF3.

YzaaA
2011-11-02, 16:04
Na, ma van a nagy nap! :jumper: Este 5-re várható a drágaság. :clown: Váááh, rég voltam már ilyen izgatott új játék miatt! :nut: :D

Jujj ne is mond imádom a GTA-t!!:DKicsikori játékom!!^^
Most is fent van a Vice city, ez a kedvencem(nem tom miért):D
------------------------
Na én tudjákot mikor leszek besózva???:D
A Resi 6 megjelenésekor!!!:jumper::jumper:
Már annyira várom!!:DMeg a TR9-et is várom nagyon kivi vagyok már rá!Bár 1 demot igazán adhatnának PC-re:rolleyes:
A ME2-öt én is várom és ha meglessz az új vidikarim, akkor ki is fogom probálni a ME-t!!:jumper::D

Robbie
2011-11-02, 16:24
Na már kevesebb mint 40 perc és megtudjuk hol játszódik :D
Jó lenne ha eljönnének Európába de tuti Las Vegas v. hasonló nagy amcsi városra hajazó lesz. XDXD

Robbie is mutatott már egyet :) egy sárga táska volt elrejtve a sötétben, kiköpött olyan volt, mint egy Stashpoint. (a ME ingame tutoriálja szerint így hívják azokat ahelyeket, ahol a Futároka táskákat ledobták)
háttt nagyon remélem, hogy most az ME2-re koncentrál majd a DICE, hiszen megvan a nagy álmuk, a BF3.

Medal of Honorban is voltak földön heverő ME képek most már tényleg egy bejelentés kell jövőre E3on!!
---------------
Szerk: Te jó ég ez isteni lesz és vééégre lesznek színek is :O ez elfut majd a ps3on? OMG

Michele
2011-11-02, 17:13
:yahoo: http://www.rockstargames.com

Az utolsó pillanatig VC-ben reménykedtem, az első jelenetek meg is tévesztettek... :rolleyes: Tátva maradt a szám, de aztán látom, mi van... :D MINDEGY, így is imádom!!! :clown:

http://www.youtube.com/watch?v=7LjRHKlOcfg
Itt "élő" közvetítés volt, most pedig elemzés. ;)

Mondjuk elgondolkoztam alatta, hogy most viccelnek vagy mi (kitelik tőlük :vlol: ), mert néhol olyan simses. :D

YzaaA
2011-11-02, 17:34
Egyszerüen imádom!!!:jumper::jumper::clown:
Ojan VC beütése volt elsönek.....aztán teljesen ojan érzésem lett, mintha SA-lenne:vlol:
Nekem nagyon tetszik....:D
Alig várom, hogy játszhassak vele!!:clown:

Scoobykah
2011-11-02, 17:57
ööö gyerekek én most meg vagyok kavarodva.
Most megcsinálták a San Andreas remake-jét?
és az előző (a negyedik)meg a 3-ik (azzal játszok most)részé?

Yzaa nekem is a VC kedvencem:) egy missziót utálok a Demolition man-t a legjobb meg mikor Lancet kell megölni ^^

YzaaA
2011-11-02, 18:04
hja nekem is az tetszik!!^^Ojan jó érzés kinyirni!!^^:D

Scoobykah
2011-11-02, 18:08
hja nekem is az tetszik!!^^Ojan jó érzés kinyirni!!^^:D

:P:P a legjobb pedig a fightfightfight és a miamitraffic kombó...ami abban a városban történik öregem : DDDDD plusz ha még egy fannymagnetet is benyomsz mellé :thumb:

(am Underworldos Lara,ill Amanda is beletehető)

Michele
2011-11-02, 18:11
Nem remake, hanem új kaland. :D Egyesek Tommyt vélik látni (tényleg hasonlít egy csávó hozzá), úgyhogy remélhetőleg legalább őt áthozták, ha már VC-t nem is. :rolleyes: :D Meg ki tudja, kik vannak még ott... :D

Figyeltétek a kutyát? :vlol:

YzaaA
2011-11-02, 18:27
Nem, miért, mit csinált??:D

Háth igen azok a kombok aranyakat érnek!!XDFölleg én imádok a Forma1-es kocsival menni!!XD:vlol:
Nem tudom h feltünt-e, de a repüllöteren van:P:D

Michele
2011-11-02, 18:36
Nem, miért, mit csinált??:D

Jelen volt, azt csinálta... :D:D
_________________

Tisztára fel vagyok pörögve! :jumper:

YzaaA
2011-11-02, 18:39
Jelen volt, azt csinálta... :D:D
_________________

Tisztára fel vagyok pörögve! :jumper:

Én is!!:jumper::jumper:Alig várom már!!:clown:

Ting
2011-11-02, 19:13
Nem volt rossz trailer, eddig is tudtam hogy baromi hangulatos lesz, és hogy a város élni fog, de ahogy eddig minden GTA-nál tettem, most is inkább arra a trailerre várok, ami akciódús lesz, és mutat egy kicsit a küldetésekből.

Ilyesmire gondolok:
gUtj4dL38r4

Petya a Lara Fan
2011-11-02, 23:46
Jelen volt, azt csinálta... :D:D
_________________

Tisztára fel vagyok pörögve! :jumper:

Nemrossz, bár a GTA -ért soha nem voltam oda, a IV -ben meg egyenesen csalódtam, mert elképesztő ahogy a Rockstar elcseszte PC-n az optimalizálást... Remélem ez jó lesz. :)

CrashHungarian98
2011-11-03, 10:31
http://kepfeltoltes.hu/111103/miez_www.kepfeltoltes.hu_.png Lebegő, fehér Csáklya :vlol:

Scoobykah
2011-11-03, 11:47
Nem tudom h feltünt-e, de a repüllöteren van:P:D

hol?:O nekem fel se tűnt....bár a VC-t mostanában multiban nyomom:)
így változnak a dolgok:)

YzaaA
2011-11-03, 14:49
http://kepfeltoltes.hu/111103/miez_www.kepfeltoltes.hu_.png Lebegő, fehér Csáklya :vlol:

Az meg honnan a büdös francból került oda??XD:vlol:
Amugy meg te a Jill modot használod????:D

CrashHungarian98
2011-11-03, 15:15
Az meg honnan a büdös francból került oda??XD:vlol:
Amugy meg te a Jill modot használod????:D

Most azt használtam xD

YzaaA
2011-11-03, 15:21
S Claire elmaratt??XD
Én most vele megyek, nagyon jó a mod!!^^
Köszönöm a linket!!:D:hug:

CrashHungarian98
2011-11-03, 15:23
S Claire elmaratt??XD
Én most vele megyek, nagyon jó a mod!!^^
Köszönöm a linket!!:D:hug:

Nm. Megvan még őrzöm mind a 2-t :D Én meg kösz a Jill-t :D

YzaaA
2011-11-03, 15:25
Nincs mit:DA mellényes Claire meg van-e???:D
Ha igen akkor Chat-en küld át.,...:D