PDA

Teljes verzió megtekintése : Egyéb játékok



oldal : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

YzaaA
2011-03-15, 13:07
http://i53.tinypic.com/23ktbur.jpg
itt nézett rám a dög. (itt kihasználtam egy bugot, ait a YouTubén láttam:clown:
http://i51.tinypic.com/xaukok.jpg
itt már harapóskodott.
http://i56.tinypic.com/2nsrsps.jpg
íme az Infravörös Távcsőn keresztül, de itt már nem élt sokáig, mivel megszabadítottam a Plagáitól (fehér pöttyök a a tesén. de a hátán is volt egy :()
ugye milyen borzalmas egy lény?:confused:



Birrom a szörnyet:jumper::jumper:

Kacsa
2011-03-15, 13:31
:D az jó, mert én nem:clown:
csak csekkold le akcióban.... :(

YzaaA
2011-03-15, 13:34
joo lecsekkolom:D
a 4-esben van ugye?
mert most azt töltöm:D

Kacsa
2011-03-15, 13:36
igeen, igen, a négyesben van.
amúgy szólók, tényleg ijesztő, és ez a "szörny" eléggé a végén lesz, és ez a játék össze sem hasonlítható az utóbbi TR-ekkel. (hosszra) szal sokáig tart.

YzaaA
2011-03-15, 13:39
nem baj alig várom hogy kiprobálhassam:jumper:
játszottál már a Will Rockal?
Abban a tehenektöl féltem a legjobban ojan jesztöek voltak!!
és a csontvázak ameikek ugrottak ki a falbol!
na akkor majdnemszivrohamot kaptam de szerencsére ott van a majdnem:D
Szerk: (hogy ne menyek a moderáttorok agyára ezért szerkesztek:p)már 15,8 százalékon van ejsze ma még le is jön:jumper:

YzaaA
2011-03-15, 16:20
ezaz!!!!!!!!!!!:jumper::jumper:
mostmár lejött:D

Robbie
2011-03-15, 16:34
Khm... warezről se nagyon beszéljetek ilyen formában ha kérhetem :)

YzaaA
2011-03-15, 18:40
rendicsek:D

horus
2011-03-16, 21:27
Megvan a GTA V szereplőinek listája.
Egyre több pletyka kering a neten a játékról melyek szerint a Rockstar Games már fejleszti a következő GTA játékot, a pletyka szerint majd egy FBI ügynököt fogunk irányitani és LA-ben fog játszódni.A Telsey and Company aki a R* Games játékok szinkronhangjaiért felelős egy Rush nevű játékcimmel bővitette listáját egyesek szerint ez lessz majd a GTA V
http://www.strategyinformer.com/news/11335/grand-theft-auto-v-cast-leaked

Hanna
2011-03-17, 14:06
Csináltok screenshotokat hogy hol jártok az adott játékba?:rolleyes:

YzaaA
2011-03-17, 17:40
Woow az jo lex én szeretem a GTA-kat már 9 éves korom ota játszom:jumper::jumper:

Kacsa
2011-03-17, 19:00
nekem túl erőszakos....
meg komolytalan.
a Resibe is van erőszak, de nem olyan, hogy hopp itt egy nő gyerünk lükjük meg vagy lőjük le, vagy hopp itt egy kövér ember sétálgat az utcán gyerük hedsatoljuk le hátulról.... -.-

Michele
2011-03-17, 19:07
Jaaaaajjj, nem ennyiből áll egy GTA. :rolleyes: :D
_____________________________________________

Remélem előrukkolnak valami ütőssel, a IV is szeretnivaló, de valahogy nem az igazi. :(

Kacsa
2011-03-17, 19:10
Mé Michele te is szeretd a GTA-t?:eek:
Valahogy ezt tdutam rólad a LEGKEVÉSBÉ elképzelni:vlol:

Michele
2011-03-17, 19:17
Pedig sose titkoltam. :D Vagy tényleg nem említettem még? :vlol:
Szó mi szó, nagyon régóta imádom. :jumper:

Ting
2011-03-17, 20:23
A GTA komolytalan, de én pld. azért szeretem. Ha végigvittem a küldetéseket, az még csak a kezdet, számtalan dolog van, amit lehet csinálni. (főleg a 4-ben) :) Plusz multiban közösen is lehet marhulni.

YzaaA
2011-03-17, 20:37
a GTA-ban pl én mindig azon fáradok le hogy másnak a kocsiát töröm összeXD:vlol::vlol:

horus
2011-03-17, 21:03
nekem túl erőszakos....
meg komolytalan.
a Resibe is van erőszak, de nem olyan, hogy hopp itt egy nő gyerünk lükjük meg vagy lőjük le, vagy hopp itt egy kövér ember sétálgat az utcán gyerük hedsatoljuk le hátulról.... -.-
Senki nem mondta hogy lődd le az ártarlan embereket aki akarja az úgy játszik, de a GTA sosem erre volt kihegyezve.....
Én szeretem a játékot főleg azért mert azt csinálsz benne amit akarsz....
Miért lenne komolytalan ? Ha küldetésekre játszol akkor egyáltalán nem komolytalan

Robbie
2011-03-18, 09:35
Én is szeretem a GTA-t vice city, GTAIII ,GTAIV ,<3
Már elérhető a crysis 2 illegális formában és ahogy látom PSre csak 5GB O_O
Egyébként már a TRT-t is kilopták 2napja..

horus
2011-03-18, 17:29
Tud vki vmit a Prince of Persia játék folytatásáról ? Lessze egyáltalán folytatás vagy ennyi volt ? A neten semit se találtam :S pedig azt a játékot is szeretem :o

avalon
2011-03-18, 21:16
Bocsi, hogy itt kérdezem, de én játszom a Mirror's Edge-t és szeretném kérdezni, hogy lesz-e 2. része, mert mondták, hogy igen!
(Nagyon ajánlom ezt a játékot)!!! :D:D:D:D:D

Petya a Lara Fan
2011-03-18, 21:44
Én nem tudom,de Kacsa hamarosan válaszol kérdésedre avalon. :)

Ting
2011-03-18, 21:45
Nem 100% biztos, de lehet reménykedni. :)

Kacsa
2011-03-19, 12:42
Bocsi, hogy itt kérdezem, de én játszom a Mirror's Edge-t és szeretném kérdezni, hogy lesz-e 2. része, mert mondták, hogy igen!
(Nagyon ajánlom ezt a játékot)!!! :D:D:D:D:D


ahogy Ting mondta, nem 100%, de azért 50% fölött. azaz ha azt nézzük., valószínű , hogy lesz, de félek, hogy nem.
én már nem is mondom el a véleményemet az ME-ről, mindenki tudja:rolleyes:

avalon
2011-03-19, 13:07
Köszike :D :D :D :D

horus
2011-03-19, 15:01
Na most figyelj Kacsa ennek örülni fogsz!
Lessz ME2.Az EA Games nem rég közölte, hogy a projekt még él Frank Gibeau cáfolta a hirt mely szerint megölték a ME2-őt.Elmondása szerint a céljuk, hogy minél több fan legyen és minél nagyobb minősitést kapjon :)

Kacsa
2011-03-19, 20:35
:jumper::jumper::jumper:
az én lelkemben ott fog élni az ME, ha lesz, ha nem, de már jó lesz, ha valami nyamvadt első, PRE-APLHA screenshot-ot kiadnának...:( mert így pl. már azt sem hiszem el, amit most te belinkeltél.
felőlem mondhatják, hogy holnapután kijön a játék, de ha nem jutottunk el a Trailerig, akkor nem hiszek el semmit se:rolleyes:
szóval ha megvan a Gameplay Trailer, sőt, elég egy Annonucement Trailer is (amiben biztos lesz gamaplay mert a Mirror's Edge különlegessége maga a gameplay xD), szóval ha megvan a Gameplay Trailer, sőt, elég egy Annonucement Trailer is, akkor MÁR elhiszem.
szó ami szó, kezd elegem lenni ebből a félbehagyás-folytatás-félbehagyás-folytatásból...:mad: azaz nem hiszek semmi infónak. csak ami "kézzel fogható".

horus
2011-03-19, 20:41
Sztem azt csak kitalálták, hogy leállt és nem igaz, de ez hitelesnek tűnik hiszen az EA Games feje mondta ;)
És sztem már nem sokára jönnek képek mivel már 2009-ben jöttek a pletykák, hogy lessz folytatás már 3 éve és sztem a ME2 nagyot fog ütni ;)
http://www.ps3mania.sk/novinky/topic4138.html

Robbie
2011-03-19, 20:50
Én úgy tudom hogy az előző ME2 projectet törölték mert nemvolt elég ütős és még most fogják vagy most csinálják újra a terveket hát nekem mind1 mikor jön csak üssön!!!

Kacsa
2011-03-19, 20:51
így van, olyan ütést akarok kapni, amitől a fejem lezuhan a nyakamról:yahoo:

horus
2011-03-19, 21:55
Hát ott az oldalon amit linkeltem ott azt irták, hogy nem törölték.Én nem szerizem az ME-t, de vmitől olyan érzésem van, hogy ez nagyot fog ütni

horus
2011-03-20, 11:18
Március 23-án jön a Resident Evil 1 Director's Cut PSN-re...
Ez az egyetlen jó dolog PS3-ban, hogy a klasszikus gémeket is játszhatod....

Robbie
2011-03-20, 14:25
Amúgy most aktuálisan mivel játszotok ?:)

Kacsa
2011-03-20, 15:02
hát én most felfüggesztettem a TR5-öt (második újrajátszás - Róma - Kolosszeum)
a Resi4-et már meguntam (hátt nem csodálom)
Resi klasszikusokkal próbálok játszani de technikai gondok akadtak a géppel... :(
várom a Hydrophobia 2-őt, mert valami nagyobb dobásra készül a Dark Energy Digital (Twitteren mondták)
és egyre többször mondják azt, hogy Hydrophobia "ONE", szóval biztos lesz Hydrophobia "TWO" is! :D

horus
2011-03-20, 15:29
A gepnek van vmi hibaja vagy a jatek nem indul ?

Cindy
2011-03-20, 15:38
Amúgy most aktuálisan mivel játszotok ?:)

Jelenleg:
SVR 2011 ps3-on
Blazblue ps3-on(ezt még régebben vettem meg de még mindig imádom:3)
Fatal frame 4 Wii-n

Most kb ennyi :D

Kacsa
2011-03-20, 15:40
elindul a játék, de volt olyan a Resi1-ben, hogy lefagyott. újraindítottam, akkor nem fagyott le, csak 1 perccel később, akkor megint lefgyott ugyanott:angry:
inkább hagytam a Resi1-et, most a kettővel játszok, de akkor az is hibás volt, nem bírtam menteni és teelpíteni (de simán ment a játék, csak menteni nem tudtam), akkor inkább most letöltöm a Resi2-őt ISO-ba.
de ha többet akarsz megtudni erről akkor inkább privátban, mert az adminok JOGOSAN nem szeretik, ha nyíltan warezról dumálunk...:(

Michele
2011-03-20, 16:37
Amúgy most aktuálisan mivel játszotok ?:)

TR3. :D Istenem, most jöttem rá, mennyire szeretem. :hug:
Ééééés gondolkodok, hogy folytassam-e a GTA2-t, még sosem jutottam a végéig; a harmadik városrésznél tartottam, de itt már piszok nehéz. :rolleyes:

Bexika
2011-03-20, 16:37
Amúgy most aktuálisan mivel játszotok ?:)

God of War: Chains of Olympus (psp)
Heroes V

Kacsa
2011-03-20, 17:42
TR3. :D Istenem, most jöttem rá, mennyire szeretem. :hug:

játszd majd ki a TR3 Goldot is, az nekem majdhogynem még jobban tetszett, mint a main game!:D
(óóóhhh Shakespeare Cliff (L):o

Ting
2011-03-20, 19:39
Amúgy most aktuálisan mivel játszotok ?:)

Xbox 360:

Dead Rising 2: Case West (már csak achievementeket gyűjtök, ma lett meg a Savior, ami az egyik legnehezebb. :))
Gears of War 1-2
Kinect Adventures (ja. :D)

PSP:

Prince of Persia - The Forgotten Sands

PC:

Plants vs. Zombies (hihetetlen mennyire le tud kötni :vlol:)
Painkiller: Redemption
Tony Hawk's American Wasteland (az utolsó minőségi TH játék :))
Resident Evil 4 (erőt kell gyűjtenem a Regenerátorokra :vlol:)

Szóval igen, van mivel most játszani. Csak idő nincs. :D

horus
2011-03-20, 19:59
uhhh... most minden jó a Resi2-ben, de szerintem nem folytatom:angry:
ez sztem nagyon szar, hogy nem lehet INK RIBBONok nélkül menteni:angry:
így kb. ha Resizni akarok, akkor egy egész délutánt rá kell szánni, meg mellesleg az én gépem gyakran lefagy...:angry:
azért kéne egy egész délutánt rászánni, mert mivel nem tudok menteni, abba-abba kéne hagyni a játékot, és sose jutnák semmire:angry:
Istenem, nem tud valaki valamilyen mod-ot vagy trainert, amivel végtelenszer lehet menteni?:mad::angry:
Nyisd meg a CD autorun-ját ott fogsz majd látni egy olyat hogy Save Game Folder (asszem) és itt jelöld ki hogy C:\Resident Evil 2
Remélem tudtam segiteni

Kacsa
2011-03-20, 20:11
nekem semmi bajom nincs a metsékekkel, trfan. -.-
nekem az a bajom, hogy nem lehet végtelenszer menteni, kellenek INK RIBBON-ok a mentésekhez, amim nekem nincs.:angry:
mert én csak úgy bírok játszani, hogy "kipécézek" magamnak egy Typewritert és kb. minden ellenség után mentek egyet vele...
de amúgyis, itt olyan nagy ez a terem, nem lehet végtelenszer menteni, inkább most abbahagyom a játékot, mert később így rengeteg időt elpazarlok... és halálok után kidob a főmenübe >.> na neee.... így én nem játszom ki.

Bexika
2011-03-20, 20:17
Plants vs. Zombies (hihetetlen mennyire le tud kötni :vlol:)


jajj, hát az nagyon jó játék xD én már végigjátszottam :D

horus
2011-03-20, 20:22
-.-
Úgy vettem ki a szavaidból mintha nem tudnál menteni :o
Hát sajnálom pedig igazán jó játék :rolleyes:

Ting
2011-03-20, 21:18
jajj, hát az nagyon jó játék xD én már végigjátszottam :D

Én a Level 5-2-nél járok, itt már azért kezd nehezedni. :)

Petya a Lara Fan
2011-03-20, 21:34
Ó Én PC-én jelenleg továbbra is tolom a CoD szériát,mostanában pedig a Battlefield Bad Company 2-re vagyok rákattanva. Év elején vettem meg,a hangulata eszméletlen jó,de fejlődni jó lassan lehet,mivel sok XP kell ahhoz,hogy következő szintre léphess. Majd nyomok pár screen-t nektek,hogy hogy állok. :D
Valamint még a Sniper: Ghost Warrior-rel játszom unaloműzésképp. De fent van a gépen a Grid is,bár azzal mostanság nem játszom. Need for Speed Most Wanted is fent van,de azzal sem játszom mostanság,majd ha lesz hozzá kedvem. :D

Ps1-en jelenleg a Metal Gear Soliddal játszom,a második lemezt kezdtem meg tegnap. :D

Kacsa
2011-03-21, 14:16
-.-
Úgy vettem ki a szavaidból mintha nem tudnál menteni :o
Hát sajnálom pedig igazán jó játék :rolleyes:

jaa tényleg igazaad van:o
te nem is tudhattál arról, hogy tudok menteni a Resi2-ben, mert azt csak Cindy tudja (privátban) :o

Cindy
2011-03-21, 14:46
Mit tudok én, Kacsa?
Halljátok Ps3 és Xbox 360(nemtudom hogy megjelent-e már rá a demo)-nal rendelkező emberkéknek nagyon ajánlom Mortal Kombat 9-et.:jumper: Nemrég töltöttem le a demoját és imádom! Az elmúlt 10 év legjobb MK-a. Mileenával már ki is vittem és nagyon hangulatos :D(Sajna fatalytiket fogalmam sincs hogy kel itt használni... )

Link aki nem ismeri(habár ki ne ismerné?:P):http://www.youtube.com/watch?v=izVZsnCiaWk

Kacsa
2011-03-21, 15:59
(habár ki ne ismerné?:P):http://www.youtube.com/watch?v=izVZsnCiaWk

én:o
nem szeretem az ilyen játékokat. az ilyen verekedőseket.
én nem látom értelmüket. kvázi csak erőszakot látok benne.:vlol:
semmi értelmet, hogy miért kéne erőszakosnak lenni.

horus
2011-03-21, 16:33
en majd csekkolom jol nez ki :thumb:

Robbie
2011-03-23, 08:57
Jó hír!
-Resident Evil Code Veronica Director's Cut
-Resident Evil 4
Újra huzzák X360/PS3ra :D
(lehet kacsa várni kelett volna egy kicsit erre :D )

horus
2011-03-23, 13:23
De jó :yahoo:

Kacsa
2011-03-23, 14:05
Jó hír!
-Resident Evil Code Veronica Director's Cut
-Resident Evil 4
Újra huzzák X360/PS3ra :D
(lehet kacsa várni kelett volna egy kicsit erre :D )

:D nem bánom már.
kijátszottam, normálon és prón is, megszereztem majdnem mindent (kivéve Handcannon és az összes kupakocska)
szóval örülök, ha boxon is kipróbálhatom, de az irányítás miatti stresszet kivéve ugyan olyan jó lenne PS3mon és boxon is.:hug:

horus
2011-03-23, 14:10
Hát CV-t tuti megveszem a Resi4-nek kipróbálom majd a demóját (gondolom lessz trial) és ha jó lessz az iránysitás akkor azt is megveszem és még az is lehet, hogy megfogom szeretni Leon-t mert a Resi2-ben sem utáltam csak a 4-ben mert lehetetlen őt irányitani ott :D

Kacsa
2011-03-23, 14:18
Hát CV-t tuti megveszem a Resi4-nek kipróbálom majd a demóját (gondolom lessz trial) és ha jó lessz az iránysitás akkor azt is megveszem és még az is lehet, hogy megfogom szeretni Leon-t mert a Resi2-ben sem utáltam csak a 4-ben mert lehetetlen őt irányitani ott :D

nem is.:clown:
nagyon könnyen lehet a Resi4-ben is irányítani. én még billentyűkkel is könyedén tudom (csak a célzás egy kicsit nehézkes, de nagyon ritkán kell messzire célozni a Resi4-ben)

Petya a Lara Fan
2011-03-23, 15:25
Nemrég megjelent egy Amnesia: The Dark Descent nevű túlélő horror játék. Először azt gondoltam,hogy egy újabb egyszerű horror játék lesz,de nem.
Itt a bemutató szöveg:
A játékban Daniel, a f&#245;h&#245;s egy kastélyban tér magához, nem emlékszik rá, hogyan került oda, a sötétség lényei vadásznak rá és ki kell jutnia a "csapdából", ha meg akar menekülni. Az Amnesia: The Dark Descent egy bels&#245; nézet&#251;, túlélésr&#245;l szóló horrorjáték, amelyben fel kell fedeznünk a kastély sötét helyeit, közben meg kell védenünk magunkat a szörnyek ellen. A matéria a legmodernebb 3D grafikával és dinamikus hangrendszerrel biztosítja a játékosok "felh&#245;tlen" borzongását. Miután a játék elindult, a kezünkbe vesszük karakterünk irányítását, itt nincsenek vágott jelenetek, vagy id&#245;-ugrások. A kastélyban mindenhol veszély leselkedik ránk, bármikor lecsaphat a gonosz. Védekezésként rejt&#245;zködhetünk, futhatunk, vagy használhatjuk az elménket...végre nem egy átlagos programot kapunk, amiben a f&#245;h&#245;s olyan mint Rambo, tud bánni a fegyverrel, er&#245;s és a többi, hanem egy hétköznapibb ember b&#245;rébe bújva kell átvészelnünk a veszélyes id&#245;szakot.

Videókat néztem róla,azt mondom,el lehet felejteni az eddigi horror játékokat,azok mind gyerekjátékok ehhez képest. Így aki nem bírja a nagy félelmet,az ne is vágjon bele.
Itt egy magyar nyelvű bemutató róla:
http://otherworld.hu/index.php?page=articledisplay&article_id=7899

Cindy
2011-03-23, 16:02
Jó hír!
-Resident Evil Code Veronica Director's Cut
-Resident Evil 4
Újra huzzák X360/PS3ra :D
(lehet kacsa várni kelett volna egy kicsit erre :D )

Gyááááá de jó CV <333 ráadásul a dc változat.. éljen élen! xD

Michele
2011-03-23, 16:02
Váó, na ez kellett már. Nekem bejön. :clown: Sose fogok játszani vele valószínüleg, de bejön. :D

horus
2011-03-23, 16:22
Az a játék amit Petya linkelt nagyon tetszett kár hogy csak PC-re van :(
Vki emlegette nem rég a vámiprokat nem tudni mikor, de egy Harker nevű horror játék fog jönni PS3, Xbox triszixtire és Wii-re :D

4issJoLa4no
Sztem jól néz ki :D

Petya a Lara Fan
2011-03-23, 17:11
Az a játék amit Petya linkelt nagyon tetszett kár hogy csak PC-re van :(
Vki emlegette nem rég a vámiprokat nem tudni mikor, de egy Harker nevű horror játék fog jönni PS3, Xbox triszixtire és Wii-re :D

4issJoLa4no
Sztem jól néz ki :D

Hát ez se semmi. :D

Kacsa
2011-03-23, 17:51
hm... jó játékok, de én úgy vagyok velük, mint Michele.:D
engem most csak a TR9 és a HYDROPHOBIA foglalkoztat.

Robbie
2011-03-24, 18:27
Na egyre jobb híreket hozok :D
Jön a Resident Evil: Operation Racoon City

A Resident Evil legújabb, év végén megjelenő részét a SOCOM-sorozatot is jegyző Slant Six Games fejleszti, a játék PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra készül. Az Operation Racoon City más szemszögből mutatja be kissé a sorozatot - mindjárt kiderül, hogy miért.

1998-ban járunk, a T-vírus elszabadult, a játékos az Umbrella Security Services csapat élén indul a Racoon City-ben történtek felderítésére. Éppen ezért az új részhez nem fontos annyira, hogy képben legyél a sorozat előzményeivel, habár rengeteg olyan karakter és helyszín fog feltűnni, amik egy veteránnak ismerősek lesznek majd. A hírek szerint akár a Resident Evil történelmének megmásítására is lehetőségünk lesz, hiszen néhány ismert szereplőt meg is ölhetünk.

A csapatalapú akciójátékban nem éppen a jófiúkat alakítjuk: a küldetésünk természetesen nemcsak a vírus elszabadulásával kapcsolatos bizonyítékok és a zombik elpusztítása lesz, de a túlélőkkel is végeznünk kell. A készítők sokkal borúsabb hangulatot ígérnek, bár azt nem fejtették ki, hogy ez mit takar. A team négy tagból - Vector, Beltway, Bertha és Spectre - áll, a feladataink aszerint változnak, hogy kit választunk ki a játék elején. A zombikat háromféle módon is érzékelhetjük majd: láthatjuk, hallhatjuk és az orrunkkal is kiszagolhatjuk őket - ez utóbbi különösen érdekesnek tűnik. Minden találat után XP-t kapunk, amiből új kütyüket és fegyvereket szerezhetünk.

További részletek, képek és más érdekességek az Official Xbox Magazine-ban várhatók - ahogy az a fentiekből is kiderült, a Capcom nem hagyott fel a sorozatai megreformálásával. Kíváncsian várjuk, hogy mi lesz a végeredmény!

Cindy
2011-03-24, 19:21
Nagyon jól hangzik:D
Bevallom amikor elösször megláttam hogy az Umbrella csapatábók kel menni valakivel akkor azt hittem elösször hogy Ada lesz az.. De látom 4 új emberke lesz :D(vagy már ismerjük őket vagy nem tudom ..xD)
Jó látni hogy változnak a feladatok( mint az outbreakben) emberenként és az új dolgok is nagyon bejövősnek tünnek :D
(habár 1 OB remakenak vagy 3-nak jobban örültem volna.. De ez is jó lesz^^)

horus
2011-03-24, 19:46
Ez tetszik, bár nem tudom mit várjak ettől a fejlesztő csapatól a SOCOM játékok sem olyan nagyon jók :o
Cindy sztem a capcomnak van még pár Resi a tarsojában és vagy Outbreak 3 vagy Remake lessz na meg a Resi6 is lessz:jumper:

Robbie
2011-03-24, 19:52
Nekem nagyon tetszik én mindenkit megfogom ölni :ohno:(mmint az ismert szereplőket)
SOCOM játékkal még nem játszottam így nem tudok róla véleményt mondani de azt tudom hogy 10 db. van szóval rossz csak nem lehet :)

horus
2011-03-24, 19:57
Megérkezett pár kép a Mirror's Edge 2-ből
http://www.konzolcenter.hu/xbox-360/563-mirrors-edge-2-kepek.html

Robbie
2011-03-24, 19:59
Megérkezett pár kép a Mirror's Edge 2-ből
http://www.konzolcenter.hu/xbox-360/563-mirrors-edge-2-kepek.html

Ez fake :(
Régen már láttam ezeket a képeket (2008-09):(:(

horus
2011-03-24, 20:02
:( :(:(:( Áhhh pedig tetszettek a képek :(

Kacsa
2011-03-24, 20:21
Nekem nagyon tetszik én mindenkit megfogom ölni :ohno:(mmint az ismert szereplőket)

úgy van, úgy van, hóhéroskodj (aki vak is) xDD

Petya a Lara Fan
2011-03-24, 21:28
http://gamepod.hu/hir/resident_evil_revival_selection_elso_kepek.html

horus
2011-03-25, 11:59
:jumper: Jól néz ki....Már játszani akarom a CodeVerát :D
Újabb GTA V hirek
Gilbert Gottfried twitteren jelentette be, hogy ő lessz a GTA V főszereplőjének hangja természetesem már törölve lett a twitter üzenet mivel a R* még most sem akarja bejelenteni a gémet, de legalább már biztosak vagyunk abban, hogy lessz GTA V. A " The Noble Eskimo" felvette a Rock*-ral a kapcsolatot gondolván, hogy bejelentik a gémet, de a R* még mindig csak hallgat.Szerény véleményem szerint az LA Noire után fog jönni a GTA V bejelentése....

horus
2011-03-27, 21:28
Már kiszivárgott a Shift2 Xbox verziója pedig a játék csak 31-én jön :D hihetetlen, hogy milyen hamar kitudják lopni :)

Robbie
2011-03-27, 21:45
Igen igen én is láttam már, de istenem hogy lehetnek ennyire balf*szok
Crysis 2,Killzone 3,TRT,NFSS2.........

YzaaA
2011-03-28, 08:15
nem is.:clown:
nagyon könnyen lehet a Resi4-ben is irányĂ*tani. Ă©n mĂ©g billentyűkkel is könyedĂ©n tudom (csak a cĂ©lzás egy kicsit nehĂ©zkes, de nagyon ritkán kell messzire cĂ©lozni a Resi4-ben)

szerintem se nehe'z t*kre birom nagyon teccik:jumper::jumper::jumper::jumper:
ma'r e'rtem hogy mie'rt dicse'rte'tek ennyire te'nyleg nagyon jo game:jumper::jumper:
ma'r megtanultam a gonbokat e's a ce'lza's is t*k konnyu:D
legala'bbis na'lam:rolleyes:
ma'r ott tartok hogy ma'r feljutottam a tetore e's alattam van Ashley is meg Luist megoli Sadler e's megszerzi a ,,minta't,,
e's kiszabadito
Ashleyt e's fel jott hozza'm:D
ja e's eszembe jutott hogy ma'r megvan az a gra'na't veto vagy mi asszem az a neve hogy minetrower:D
me'g mem proba'ltam mindegyiket ki de a kedvenc shotgunom a riot gun:D

Robbie
2011-03-29, 16:57
http://playstationcommunity.hu/note/5196
Imádom! *.*

Petya a Lara Fan
2011-03-29, 17:38
Jól néz ki,jobban,mint a Resi 5 pl. (Csak kinézetre) :)

Petya a Lara Fan
2011-03-29, 17:42
A 10 legjobb "system seller" játék,avagy azok a játékok,amik leginkább hozzájárultak az adott konzolok eladásához.
Azt hiszem PS esetében egyértelmű: FF VII :D Bár én még idesorolnám a Tomb Raidert,a Metal Gear Solidot,a Gran Turismo-t,a Tekken-t,az egész FF sorozatot,a........ még rengeteget. :D

horus
2011-03-29, 18:53
http://playstationcommunity.hu/note/5196
Imádom! *.*

En is :jumper: varom mar....
Kinezet...hm...ezek meg csak Concept Artok....:rolleyes:
Hat a PS eladasaiban nagyon belesegitett a TR szeria asszem ezert is bukott a TRAoD mivel PS2-n az volt az 1.TR es sietettek.....

Nem sokára jön a Forza Motorsport 4 Kinect támogatással és 10x nagyobb grafikával elődjénél!
http://gamepod.hu/dl/cnt/2011-03/70751/forza4.jpg
Egy a Microsofthoz köthető felmérést küldött egy ismeretlen személy a Kotaku-nak, amiből néhány érdekesség derül ki.

Azt már jól tudjuk, hogy a Forza 4 Kinect támogatással fog megjelenni, méghozzá ebben az évben. E mellett most kiderült, hogy ez a Kinect támogatás egy külön Casual mód keretében lesz majd használható. Ezen felül a Kinect segítségével hangvezérlés (menük) és head tracking is helyet kap majd a játékban.

A Kinect mellett szóba került a grafika is, ami a dokumentum tanúsága szerint tízszer lesz szebb, mint a korábbi rész, vagyis a Forza 3. Új karrier és "no-assist" módot is kapunk, hogy a Kinect segítségével körbejárható virtuális bemutató teremről már ne is beszéljünk.

Ezeken felül pedig 500 autóra és 80 gyártóra lehet számítani. A Kotaku megkereste ezzel kapcsolatban a Microsoftot, hogy erősítsék meg az információkat.


Via GAMEpod.hu

Tegnap játszottam a Forza 3 demójával és tetszett a hiresztelések alapján a 4 is ütős lessz

Kacsa
2011-03-30, 16:27
gondoltam hozok pár képet a Sims 3-mas jelenlegi házamról.
bejárati ajtó:
http://i52.tinypic.com/2a8pzlu.jpg
hátsó ajtó (üvegből):
http://i56.tinypic.com/2zewh7r.jpg
ház jobb oldala:
http://i51.tinypic.com/zmi7pl.jpg
jó kis vityilló, nem?:D én szívesen elfogadnám (pláne, hogy magam terveztem)

horus
2011-03-30, 16:36
jol nez ki de azert megneznem belulrol is :jumper::D En is szerettem hazat epiteni Simsben meg anno :rolleyes:

Kacsa
2011-03-30, 16:48
belülről? nos, az még jobb!:D
majd hamarosan...:clown::clown::clown:

YzaaA
2011-03-30, 17:34
hmm.. nem rossz nem rossz:D
nekem is kéne 1 ilyen ház:D
jo házakat csinálsz Kacsa;)
az enyémhez képest:p
mondjuk már nem is játszom*.* nem szeretem:D

horus
2011-03-30, 21:36
Megjött a Resident Evil Operation Raccoon City első trailere
Nagyon jó lett nagyon hangulatos ^^
és aki ismeri a szériát annak ismerős lehet 1-2 jelenet :D
bDe_-KlZpBA

Robbie
2011-03-30, 22:10
Rövidke nagyon ez az előzetes, nem tudom menyire van benne gameplay vidi de ha rendesen volt benne akkor én észrevettem benne rögzített kamerás dolgokat lehet vissza megy egy kicsit a gyökerekhez? :)

horus
2011-03-31, 13:35
Sztem van benne gameplay.....
Hát azér oda ne menyen vissza:D ......
Igen rövid a trailer, de már a TR-ből is jöhetne legalább egy ilyen kicsi 1 perces trailer......

Kacsa
2011-03-31, 14:22
What the hell is going on here?
óóóó Leon. én nem nyírom majd ki.(ha persze játszok vele)
no meg Claire-t se. mert akkor Cindy nyír ki engem.
:clown:

Robbie
2011-03-31, 14:24
Igen rövid a trailer, de már a TR-ből is jöhetne legalább egy ilyen kicsi 1 perces trailer......
Majd E3on :(

Kacsa
2011-03-31, 14:32
na neeeeee -.-
tudtommal az E3 nyaranként van.:mad:
na mindegy, még egy ok a macskán kívül a nyár megvárására xDD
.
itt a Sims 3-mas galériám. itt minden van :D
http://hu.thesims3.com/myMedia.html?action=default&persona=JacPlay72P

Cindy
2011-03-31, 15:23
Nekem nem tetszenek a karakterek akiket majd írányítanunk kel..
Jaj de ott volt Leon <3 én se Clairet se Leon-t nem fogom kinyírni.. kivéve ha muszáj :D Viszont ez a tailer... Atya úr isten(rossz értelemben) milyen lesz már ez?... Kiváncsi leszek majd 1 teljes gameplay vidire..

avalon
2011-03-31, 16:32
Sziasztok!
Nem tudja esetleg valaki, hogy mikor jön ki az "Alice: Madness Returns" játék?
Mert az első részét már 2003-ban játszottam, mikor még ovis voltam (ez egy horror játék, de én imádtam ^.^)
Pls segítsetek, aki tud :D :D :D

horus
2011-03-31, 16:34
Június 17-én jön....

avalon
2011-03-31, 16:37
Június 17-én jön....

Thx :D :D :D

avalon
2011-03-31, 21:02
Hé srácok!
Ki ismeri a The Sims Medieval-t? :clown::clown::clown:
Nagzon bi**** játék!:D:D:D
IMÁDOM!!!:jumper::jumper::jumper:

Kacsa
2011-04-01, 14:19
nekem nem tetsuik, pedig Sims fan vagyok... mind a három részével játszottam.
a Medieval ne tetszik...

Michele
2011-04-01, 14:29
Nekem se tetszik. Utálom, mikor a középkort ilyen gagyin mutatják be. Jóóóóó, gyerekeknek/fiatalabbaknak való meg minden, de akkor is.

YzaaA
2011-04-01, 14:56
jaj a francba:angry:
Resi4-ben nem tudom legyözni Krauser-t mert nincs elég löszerem és még életmentöm sincs:angry:
és nem tudom hogy még hol kapok:mad:
de valahogy megölöm csalás nélkül is!!:D
szerk.:végigvittem csalás nélkül:jumper:
bevallom be voltam sz*rva amikor jöttek a regenerátorok és még Ashley is velem volt kellet meneküljünk elölük mert nem volt töltényem:D
de nagyon jo volt:D
végül Sadller-t is legyöztem:D
most elkeztem pro modon játszani
érzem hogy most nehezebb lesz:S:p

avalon
2011-04-01, 15:06
PLS valaki tud küldeni nekem egy linket, ahol le tudom tölteni a the sims urbz-t ps2 re?
Előre is köszike :D :D :D

Petya a Lara Fan
2011-04-01, 16:39
A warezt priviben intézd kérlek. ;)

Kacsa
2011-04-01, 18:34
Na Ting? (LoL ez így kiolvasva olyan, mint angolban a nothing:D)
szóval akkor: Na Ting? Milyen volt a HYDROPHOBIA?
(Ting ma délután a szemem láttára játszotta ki.... Xbox LIVE-oztunk, és nyomon követtem az aktivitását:o mondhatjuk úgyis, hogy lehalgattam):o

YzaaA
2011-04-01, 18:42
HYDROPHOBIA? :eek:
hmmm.....:confused:
én nem tudom ezért nem szégyen hogy megkérdezzem ez is Resi rész?

Cindy
2011-04-01, 18:46
Na akkor rövid és tömör leszek: Nem :P

Kacsa
2011-04-01, 19:07
én nem tudom ezért nem szégyen hogy megkérdezzem ez is Resi rész?

-.-.-.-.-.-.-.-.-
huhhúúúhhúúúúhhúú! :vlol::vlol:
kb. annyi köze van a Resident Evilhez, mint nekem a tengeri herkentyűkhöz.

YzaaA
2011-04-01, 20:39
All right understood:rolleyes:

Ting
2011-04-01, 22:52
Kedves Kacsa, most akkor válaszolnék a Hydrophobiával kapcsolatban. :D

Tetszett benne a sok-sok gyűjthető, és megtekinthető cucc, pld. Kate oklevele.
Nagyon jó, hogy elég hamar belecsöppentünk az eseményekbe, semmi felesleges bla-bla-bla nem volt (sok cutscene volt, de nem voltak azok hosszúak)
Illetve jónak tartottam hogy Chief Billingham-et nem muszáj megmenteni, kiszabadul ő magától is.

A szinkronhangokkal volt úgy igazán bajom csak.

UI.: Azért módosítottam a kommentet, mert hullafáradt voltam tegnap, és kb. 4 szót írtam a játékról, úgyhogy úgy éreztem, ki kell bővítenem. :D

Kacsa
2011-04-02, 10:16
A szinkronhangokkal volt úgy igazán bajom csak.

azzal mindenkinek baja van, de nem tom, miért:angry:
sztem teljesen jók, bár ebben belátom, nincs igazam, mert a HYDROPHOBIA hivatalos odlalán van egy bizonyos "Listening Post" nevű rovet, ahol véleményeket lehet nyilvánítani a játék jelleemzőivel. Légyszíves szavazz, amelyekre csak tudsz, mindent Veri Gúúúdolj le, akkor is, ha még semmit sem láttál az LP4-gyel kapcsolatban (Az LP4 Kate különleges pisztolya):D
http://hydrophobia-game.com/listening.php

Ting
2011-04-02, 10:52
Ahogy látom a Good és az Average dominál szinte minden kérdésnél, viszont a szinkron, meg a befejezés Very Poort kapott. Nyugi, én Verííí Gúúúdot nyomtam mindenre, ahogy kérted. :)

Kacsa
2011-04-02, 11:11
befejezés Very Poort kapott.

ezzel a lehető LEGJOOOOOBAN értek egyet. a játék befejezése.... az még a TR4 befejezésétől is rosszabb.

horus
2011-04-02, 14:17
Miért nem happy end ?
én szeretem ha elmarad főleg a filmeknél :D

Robbie
2011-04-02, 15:12
Szavaztam én is :D

Kacsa
2011-04-02, 15:56
Miért nem happy end ?


ez semmilyen end.
nincsen semmi lezárás. olyan, mintha az AOD a Strahov Erőd végén, minden különösebb cutscene nélkül elkezdte volna kiírni a Credits-et.:mad:

Kacsa
2011-04-03, 15:02
(kivéve a resi4-es Leont:p)
miért is nem?:ohno:

Petya a Lara Fan
2011-04-04, 16:15
kkT-ifnTelw&feature=player_embedded#at=107

"Nemrégiben kiszivárgott egy belső használatra szánt videó, aminek valódiságát már a Microsoft is megerősítette."
Napokkal ezelőtt megjelent a videómegosztó rendszereken egy Forza 4 videó, ami több mint 3 percben bemutatja a játék tulajdonságait, köztük a Kinect támogatással. A Microsoft azóta megerősítette, hogy ezt a videót nem állt szándékukban kiadni, csak belső használatra szánták. Ezért nem teljesen tükrözi a Forza 4 tulajdonságait. Bővebb információkat az E3-ra ígérnek.

horus
2011-04-04, 16:39
Nekem nagyon bejövős...... :)

Újabb ResiMercenaries3D trailer
hfkj1mWktDw

YzaaA
2011-04-04, 18:32
nem rosz nem rossz:D

Robbie
2011-04-04, 19:41
Aaaaaaaj nekem kell egy 3DS :D:D

Kacsa
2011-04-04, 20:38
Aaaaaaaj nekem kell egy 3DS :D:D

hát igen, én is nagyon ki szertném próbálni..... de nem fogok egy játékért konzolt venni (akkor sem, ha KÉZIkonzol), mert más játék nincsen, ami bejönne rá. (számomra)

horus
2011-04-04, 20:40
ez az, hogy vannak ezek az exkluziv cimek amit annnnnnnnnnnnyyyyira kipróbálnál, de már milyen marhaság az, hogy 1-2 játékért veszel egy ilyen drága konzolt.....:clown:

Kacsa
2011-04-04, 20:42
veszel egy ilyen drága konzolt.....:clown:

hát.... van/lesz Nintendo 3DS emulátor?:clown:

Robbie
2011-04-04, 20:43
hát igen, én is nagyon ki szertném próbálni..... de nem fogok egy játékért konzolt venni (akkor sem, ha KÉZIkonzol), mert más játék nincsen, ami bejönne rá. (számomra)
Amúgy jajaja Street fighter ,sims 3,resiken kívül semmi sem izgat ááámbár DS kontabilis szóval lenne ott mit kipróbálni :D

hát.... van/lesz Nintendo 3DS emulátor?:clown:
Biztos hogy lesz :D

horus
2011-04-04, 20:44
hát.... van/lesz Nintendo 3DS emulátor?:clown:

Ja, de kinek van olyan erős gépe ami el is fogja birni :P

Robbie
2011-04-04, 20:45
Ja, de kinek van olyan erős gépe ami el is fogja birni :P
A 3DShez?
Nem egy erős gép...kb olyan mint a mostani psp..:D

horus
2011-04-04, 20:47
Ez azt jelenti, hogy nem kell majd az emujához mega-giga brutál durva erős gép ?:D

Robbie
2011-04-04, 20:49
Jajaja én úgy tudom hogy gyengébb mint a psp....
-------
Már megvan a Siren Blood Curse játék de majd csak holnap rakom be mert akarok még ma aludni XDXD
Nagyon kíváncsi vagyok rá pár képet láttam meg egy japán demo-t kipróbáltam szóval full új lesz minden XD
http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/874/874770/siren-blood-curse-20080516031048110_640w.jpg
http://wreckedgamer.com/wp-content/uploads/2010/08/021008125433_siren-blood-curse.jpg
http://cdn1.gamepro.com/screens/142119/72556-1-screenshot.jpg

Kacsa
2011-04-05, 13:42
az uccsó kép elég ijesztő.
:thumb:

horus
2011-04-06, 16:53
Mint azt tudjuk a Resident Evil széria ebben az évben ünnepli a 15.szülinapját ennek örömére a Capcom kiadot 1 trailert melyben a Resi4 és CodeVeraX felújitott változatából, a ResiOperationRaccoonCity-ből valamint a két 3Ds exkluziv cimből láthatunk jelenteket.
Boldog Szülinapot RE!:)
A_DaWx5MUf8

Robbie
2011-04-06, 17:03
Mint azt tudjuk a Resident Evil széria ebben az évben ünnepli a 15.szülinapját
Mint a Tomb Raider :D

Ting
2011-04-06, 21:45
Reméljük a Tomb Raider és a Resident Evil sorozat még megél újabb 15 évet. :)

Petya a Lara Fan
2011-04-07, 17:25
Az első 18-as karikával ellátott Kinect játék:
http://gamepod.hu/hir/az_elso_18-as_karikaval_ellatott_kinect_jatek.html

horus
2011-04-07, 18:02
Ezt mar regebben linkeltem :)

Petya a Lara Fan
2011-04-07, 18:12
Jól van na,nem figyeltem. Álmos vagyok,minden bajom van,nem tudtam visszanézni hogy linkelve volt-e vagy sem.

horus
2011-04-08, 17:27
Xbox 360 tulajok, figyelem figyelem!!!:D
Ma elkezdtem játszani az Alan Wake-t ésss borzalmasan jó játék nagyon tetszik, aki rendelkezik egy Xbox360-al az mindenképpen próbája ki.:)
http://www.thatvideogameblog.com/wp-content/uploads/2009/06/alan-wake-e3.jpg
http://www.tajgames.com/blog/imgs/alan-wake/alan-wake-4-tajgames.jpg
http://xbox360media.gamespy.com/xbox360/image/article/107/1070475/alanwake_inline1_1266546874.jpg
vt-IAOYTtT0

Kacsa
2011-04-08, 17:36
én rendelkezem Xbox 360-nal, és tudom is, hogy valami IRTÓÓÓZATOSAN klassz, de én nem akarom beszerezni.:o
most inkább a Resi5 jöhetne.;)

YzaaA
2011-04-08, 17:53
haha!!!XD kiprobáltam a Resi5-öt és bevallom nagyon teccik:D
csak még a kamerát kel megszokjam és hogy Sheva is velem van de amugy t*k joo!!!!:jumper:

Kacsa
2011-04-08, 21:52
a Final Fantasy 13. na AZ tényleg jó játék.:thumb:
és k'rva hosszú. most komolyan. hihetetlen hosszú.
13 Chapterje van. (és tudtommal ennél sokkal hosszabb játékok is vannak...ÚÚÚÚristen, ehhez képest a Legend egy akkora szutymarék)
és én a 9. chapter vége felé 26 (!!!!) óránál tartotttam.
csak újrakezdtem, mert elakadtam Barthandelusnál.
és most a 7. Chapternél tartok, de már most erősebb (több képességem, és 8-as szintű fegyó helyett 16-os van) vagyok, mint régen a 9. chapterben, szóval úgy gondolom, most már menni fog Barthandelus a Palameciá-n.
JA! és nagyon szép története is van. tele van barátsággal, árulással, érzelmekkel.
és a karakterek is felettébb színesek, érdekesek, érezhető rajtuk, hogy embertek: sokszor hibáznak, és van (azaz volt), hogy nem ismerték be a hibáikat. na meg persze abból is adódnak kellemetlenségek, hogy nem egyformák (főleg Lightning és Snow, bár mostanra mág megbarátkoztak)
az én kedvenc karakterem belőle Hope, bár amióta Light bocsánatot kért tőle (miért kért tőle bocsit? hm...) ő is nagyon tetszik.
Hope:http://i54.tinypic.com/vy78ea.jpg
Lightning:http://i55.tinypic.com/2n6hkbs.jpg

horus
2011-04-08, 22:09
Hope, Snow, Lighting xD olyan hülye neveik vannak :D de télleg naon jó játék :thumb:
Nekem Snow a fav meg Light....

Kacsa
2011-04-09, 08:58
Hope Estheim, Snow Villiers.... és Lightning neve ismeretlen, csak a vezetékneve Farron. (asszem valahol olvastam, hogy Claire az igazi neve...:worship:) sztem a legfurább neve Oerba dia Vanille-nak és Oerba yun Fang-nak van xDDDD
azért lett Lightning (Villám), mert gyorsan jön, és nagyon erős. nem tud védeni, csak elpusztítani. (az ő szavaival élve)
ezt a nem-tud-védeni dolgot most megcáfolom, hiszen tud gyógyítani is képes a harcokban (Medic Role).
igaz, csak alig, mivel én a Commando Role-t fejlesztem nála, azért mégiscsak tud:D
TRFAN?! TE IS GAMELTÉL VELE?!:eek:
én most perpillanat az Estheim rezidencián vagyok.
(de voltam már Barthandelusnál is)
tök kíváncsi vagyok Gran Pulse-re, már nagyon láwolnám, ha Chocobókat lovagolhatnák.ű

Ting
2011-04-09, 09:43
A hétvégém kőkemény Aliens vs. Predatorozásból és Bayonettázásból fog telleni. :D

Cindy
2011-04-09, 10:58
a Final Fantasy 13. na AZ tényleg jó játék.:thumb:
és k'rva hosszú. most komolyan. hihetetlen hosszú.
13 Chapterje van. (és tudtommal ennél sokkal hosszabb játékok is vannak...ÚÚÚÚristen, ehhez képest a Legend egy akkora szutymarék)
és én a 9. chapter vége felé 26 (!!!!) óránál tartotttam.
csak újrakezdtem, mert elakadtam Barthandelusnál.
és most a 7. Chapternél tartok, de már most erősebb (több képességem, és 8-as szintű fegyó helyett 16-os van) vagyok, mint régen a 9. chapterben, szóval úgy gondolom, most már menni fog Barthandelus a Palameciá-n.
JA! és nagyon szép története is van. tele van barátsággal, árulással, érzelmekkel.
és a karakterek is felettébb színesek, érdekesek, érezhető rajtuk, hogy embertek: sokszor hibáznak, és van (azaz volt), hogy nem ismerték be a hibáikat. na meg persze abból is adódnak kellemetlenségek, hogy nem egyformák (főleg Lightning és Snow, bár mostanra mág megbarátkoztak)
az én kedvenc karakterem belőle Hope, bár amióta Light bocsánatot kért tőle (miért kért tőle bocsit? hm...) ő is nagyon tetszik.
Hope:http://i54.tinypic.com/vy78ea.jpg
Lightning:http://i55.tinypic.com/2n6hkbs.jpg

Legalább neked tetszett Kacsa :D Számomra a harc rendszere 1 csalódás volt... De a története tényleg jó volt :D hossza meg... FF 10 is nekem vagy 60 órába telett hogy kivigyem és nem csináltam benne semmi mellék küldit.. a 8 meg vagy 98 óra :D(akárki akármit mond annak volt a legjobb story-ja a 10 után :D)
Én reménykedtem hogy a készítők kiengesztelésül a végén adnak 1 kis bonus gémet ahol kilehet nyírni Hope-t a legkülönbözőbb módszerekkel mert engem ki****attul irritált az a gyerek ..
Nekem kedvenceim kb... mindenki kivéve Hope :D

Kacsa
2011-04-09, 13:03
miért nem szereted Hope-ot?:( nem tett semmit szegény pára...:(

horus
2011-04-09, 13:14
Hope Estheim, Snow Villiers.... és Lightning neve ismeretlen, csak a vezetékneve Farron. (asszem valahol olvastam, hogy Claire az igazi neve...:worship:) sztem a legfurább neve Oerba dia Vanille-nak és Oerba yun Fang-nak van xDDDD
azért lett Lightning (Villám), mert gyorsan jön, és nagyon erős. nem tud védeni, csak elpusztítani. (az ő szavaival élve)
ezt a nem-tud-védeni dolgot most megcáfolom, hiszen tud gyógyítani is képes a harcokban (Medic Role).
igaz, csak alig, mivel én a Commando Role-t fejlesztem nála, azért mégiscsak tud:D
TRFAN?! TE IS GAMELTÉL VELE?!:eek:
én most perpillanat az Estheim rezidencián vagyok.
(de voltam már Barthandelusnál is)
tök kíváncsi vagyok Gran Pulse-re, már nagyon láwolnám, ha Chocobókat lovagolhatnák.ű
Hat mar parszor elmondtam, de m1 xD
Most játszottam az Alan Wake-el hát ezzzz leirhatatlan az a storytelling, a story, a hangulat imádom, szerezzetek be egy xboxot (már akinek nincs) ez kihagyhatatlan :jumper:

Kacsa
2011-04-11, 13:30
hát ezt... hát ezt... ezt.... nem hiszem el.
TEGNAP LEGYŐZTEM BARTHANDELUST!!!!!:jumper::jumper::jumper:
tudjátok, mióta????? TAVALY SZEPTEMBER ÓTA NEM SIKERÜL!!!!!!:mad::mad::mad::mad:
azt hittem, kiugrok az ablakon, amikor sikerült. ja, és hogy miért is????
mert rámvarázsolt egy jó kis Doom varázslatot, ami azt jelenti, hogy egy bizonyos időn belül INSTANT kinyír. nekem 3 másodpercem volt hátra O__O. (azaz 20 darab Doom pontom, de az FF13-ban kb. 10 darab Doom pont megy el másodpercenként:eek:)
még mindig nem hiszem el.
sokan azt mondják (interneten), hogy az FF13-ban minden boss könnyű, kivéve Barthandelus, mert túl nehézre csinálták.:(
ÓÓÓ Istenem, köszönöm!

horus
2011-04-11, 16:10
Újabb Dead Island képek
http://gamepod.hu/dl/cnt/2011-04/71397/210543_202398576450258_109294299094020_628883_5480 .jpg
http://gamepod.hu/dl/cnt/2011-04/71397/191824_202398596450256_109294299094020_628884_6332 .jpg
http://gamepod.hu/dl/cnt/2011-04/71397/194208_202398616450254_109294299094020_628885_7848 .jpg

Robbie
2011-04-11, 16:28
Na most a Dead Island FPS vagy TPS? XD
TPSnek jobban örülnék de mindenhol fps-t mondanak :(
Képek alapján már nem annyira nagy bennem az hogy nekem erre mindenféle képen szükségem van azt hittem jobb lesz a grafika/hangulat.... :S

...
Álltálába így szokott lenni mikor nem megy valami hagyni kell majd x idő után újra próbálni mert akkor más szemszögből nézed a dolgokat amúgy grat:D

horus
2011-04-11, 16:49
Stem FPS lessz...Nekem tetszik a grafx is nagyon szép sztem :)

Kacsa
2011-04-11, 17:03
hát ha valami nagyon jó lesz a Dead Islandban, akkor a fegyverek sokszínűsége. Sztem kb. annyi fegyó lesz benne, mint a GoL-ban: most már láttam Dead island fotókon lándzsát, baltát, lefolyócsövet, most egy Molotov-koktélt? Hm....:thumb: és biztos lesz még több is!

YzaaA
2011-04-11, 17:13
az jo szeretem a fegyveres játékokat:D
meg a szörnyes játékokat és a kocsis játékokat:p
pedig ez 1 lányra nem jellemzö(legallábbis nálam):rolleyes:

Michele
2011-04-11, 17:18
Szép lenne meg minden de... Mikor szoknak már le erről hányingerkeltő nagy fényességről és fénylésről??!! :angry: Olyan nincs, hogy ne lehetne megoldani normálisan. -_-'

Cindy
2011-04-11, 18:28
Michele... A szívemből szóltá. Rrühellem az ilyet.. Sajna már minden új játék ilyen...Ettől azt hiszik hogy szebbnek tűnik a grajfa vagy mi? Anno ezért is vettem ps3-mat (ez is 1 a sok ok közül :P) mert elösször csak xboxon volt ez nagy divat, de már 1-2 ps3 gamek is ilyenek...

Képek alapján nekem nem tetszik... Ha még ráadásul FPS is lesz akkor felejtős :D
Pedig a trailere jó volt :(

Petya a Lara Fan
2011-04-11, 18:36
hát ezt... hát ezt... ezt.... nem hiszem el.
TEGNAP LEGYŐZTEM BARTHANDELUST!!!!!:jumper::jumper::jumper:
tudjátok, mióta????? TAVALY SZEPTEMBER ÓTA NEM SIKERÜL!!!!!!:mad::mad::mad::mad:
azt hittem, kiugrok az ablakon, amikor sikerült. ja, és hogy miért is????
mert rámvarázsolt egy jó kis Doom varázslatot, ami azt jelenti, hogy egy bizonyos időn belül INSTANT kinyír. nekem 3 másodpercem volt hátra O__O. (azaz 20 darab Doom pontom, de az FF13-ban kb. 10 darab Doom pont megy el másodpercenként:eek:)
még mindig nem hiszem el.
sokan azt mondják (interneten), hogy az FF13-ban minden boss könnyű, kivéve Barthandelus, mert túl nehézre csinálták.:(
ÓÓÓ Istenem, köszönöm!

Gratula! :D
Én az FF 12-őt nyomom, ha van időm blogszerkesztés mellett. :D
Én jelenleg Hydro-nál akadtam el,jelenleg Fran nálam 59-es szinten van,a csávó karakterei meg jóval alacsonyabb szinten vannak,ezért nem értem miért nem tudom legyőzni. A fegyvereimnél sem láttam jelenleg jobbakat. Talán be kéne lőnöm a gambit system-et,de nem nagyon szeretem,meg babrálni sem volt még hozzá sok kedvem.
Ezzel a szörnnyel küzdök:
dvcr6YsPNWU

horus
2011-04-11, 19:15
Pedig a trailere jó volt :(
A trailer nem a játékot képezi, az nem lessz benne ami trailerben :(

Robbie
2011-04-11, 19:55
Hát ja egy kicsit nagyon világos de hát sunshine beach minden XD
Killzone 3 is nagyon világos képek alapján pedig pont ha sötétebb lenne akkor olyan lenne mintha jobb grafja lenne sötét ápol és eltakar :cool:

Kacsa
2011-04-11, 21:28
Gratula! :D
Én az FF 12-őt nyomom, ha van időm blogszerkesztés mellett. :D
Én jelenleg Hydro-nál akadtam el,jelenleg Fran nálam 59-es szinten van,a csávó karakterei meg jóval alacsonyabb szinten vannak,ezért nem értem miért nem tudom legyőzni. A fegyvereimnél sem láttam jelenleg jobbakat. Talán be kéne lőnöm a gambit system-et,de nem nagyon szeretem,meg babrálni sem volt még hozzá sok kedvem.


hát Petya, én úgy győztem le Barthandelust (azaz Galenth Dysleyt), hogy közbe intenzíven az anyját szidtam xDDD komolyan! (mentalitásomat azért nem ez jellemzi :rolleyes::D)
amikor legyőztem, akkor meg: ez azzz! Ennyi vagy, de rohadék! (két kezemmel mutogattam neki) mondom: oké, most kiélvezted magad, most szépen takarodj a *******, ennyi vaaagy.... :clown:
.
apropó, Final Fantasy 13: már csak az Oerba dia Vanille nevű szereplő Eidolonja (egyfajta segédje) van hátra, és az összes Eidolon meglesz :D
most vagyok Gran Pulse-on, Vanille és Fang szülőhelyén. hát... teljes mértékben egyetértek velük: Pulse egy borzalmas, veszélyes hely, ahol az ember csak magára van utalva (kivéve ha vannak társai, természetesen), de egyben gyönyörű, csodaszép, és legalább annyi jó tulajdonsága van, ahűny rossz. én azonban első látásra beleszerettem, a buja növénytakarója, a változatos növény- és állatvilága.... khm. ellenségvilága egyszerűen elbűvölő.
egyfajta földi paradicsom - és egyben pokol.
itt egy kép Gran Pulse-ről:
http://mmomfg.com/wp-content/uploads/2010/08/ffxiii-famitsu-screens_06-14.jpg
az a bolygó a háttérben a maradék szereplő szülőhelye: Cocoon-nak hívják.
hát nem gyönyörű?:D
http://i.neoseeker.com/mgv/273193-Cruxis%20Mana/193/54/gy5aucwpguvhb3rxgcn3vihmv1dn5v6e_display.jpg

horus
2011-04-12, 15:38
Operation Flashpoint: Red River....bamulatos grafix O_O
zpE2r6RVJ6g

Robbie
2011-04-12, 15:57
Nekem átlagosnak tűnik :s láttunk már mi ennél szebb fps-t is :)

Michele
2011-04-12, 16:14
Megint szeretnék kérdezni, mint már egyszer tettem.
A TRF-en láttam hasonlót, az ihletett meg, hogy feltegyem saját kérdéseimet ezzel kapcsolatban.
Szóval a játékok állapotkijelzőjéről lenne szó (HUD). Szerintetek hogyan fest az ideális HUD?

Súgás:
Egyszerű legyen, kevés adattal, vagy netán bonyolultabb, ahonnan több mindent leolvashatsz? Sőt, ha már itt tartunk, nektek mi számít egyszerűnek és bonyolultnak? Legyen színelváltozás, kiírás betűkkel/számokkal? Mekkora legyen? Mik tartozzanak bele, mik azok az elsődleges dolgok, amiket jó, ha mindig látsz? Vagy csak gombnyomásra jöjjön elő néhány kijelző? Állandóan látható legyen? Hol helyezkedjen/-ek el? Stb, stb...

Ezen belül még: Az életerő kijelzése milyen legyen? Klasszikus, egyszerű csík, vagy valami többrétegűre vágytok? Színek, egységek...? Szóval ami csak eszetekbe jut. :)

Robbie
2011-04-12, 17:03
Fuu ezen még sosem gondolkoztam, de attól függ milyen játékról beszélünk pl:
Verseny autós játéknál szerintem csak az alapkel tehát térkép,menyivel megyek,és az idő, természetesen ha arcade verseny akkor az hogy milyen képességem van ez autó alján, utóbbit kivéve mindet elrejthetem.
RPGről nem tárgyalok mert oda sok mindent kiírnak és abban a műfajban elengedhetetlen :)
FPSben semmi ne legyen a térképen és lőszeren kívül úgy gondolom mivel nem élet csíkosak az fpsek hanem vissza megy az "életerőm" az eredetire.Többi csak zavarna ha jönne az ellenség oldalról valami meg pont bezavarna..

TPS érdekes felvetés mert míg a Tomb Raiderben szerintem kellenek az életcsíkos és miegymás megoldások addig a Dead Spaceben pont az is a jó hogy bele élem magam az egészbe hogy nincs a képernyő bal, jobb, lenti, fenti oldalán semmi (csak lőszer mutató a fegyvernél és a hátamon az élet csík), Unchartednél sincs több mint a fegyver és töltény meg persze mikor eltalálnak képernyő széle "véres" lesz.
Tehát unchartedes megoldást választanám ebben az esetben.
-hack and slash játékoknál természetesen felül balra életcsík lent fegyver/varázslat választó, egy számoló és ölés közben számlálás.

horus
2011-04-12, 17:57
Nekem a TR HUDja az ideális :D
Egyszerű életcsik mikor előhúzod a pisztolyt vagy meglőnek....
A töltény is csak akkor legyen jelen ha előhúzom a pisztolyt....
Nekem a TRA-s HUD a legjobb fent balra életcsik lent jobbra pisztoly/töltények....
Az is jó ha vmely módon jelzi ha leesik az életszintem pl.szivdobogás, vér stb.
Meg azt is szeretem ha az ellenfél életcsikját is mutatja (Dragon Age II, Xena stb.)
Sand-boxos játékoknál mindenképpen legyen állandó térkép (GTAIV, MaffiaII)....
Verseny autós játékoknál mindig irja, hogy mennyivel megyek, mutassa a nitrót, térképet...

YzaaA
2011-04-12, 19:03
én nekem az a lényeg hogy legyen térkép hogy lássam hogy hol vagyok
a kocsis játékokban jo például nekem a NFS hot persuit-os kijelzö:D
az egész TR HUD-ja nekem megfelel:D
a Resi5 és 4 HUD-ja sem rossz inkább az 5-öst szeretem abbol a szempontból hogy lehet térképet nézni miközben játszasz de az a baj hogy az inventory is játék közben megy és bármikor meg tud támadni az ellenség:p
több mondanivalom nincs:D:p

Kacsa
2011-04-12, 19:18
Nekem a TR HUDja az ideális :D

teljesen ugyanez nálam is. látsszon elég dolog, DE csak akkor, amikor ÉÉÉÉN akarom: utálom, ha a szép grafika és a kalandok közepette nem gyönyörkedhetek a tájban, mert bezavar egy csík.
szóval: látsszon minden (a lehető legtöbb: inventory, lőszer, életerő, autóknál sebesség, visszapillantó, nitró, stb.) DE csak gombnyomásra!!! és ha megnyomtam a gombot, akkor is takarodjon onnan kb. 3-4 másodperc múlva.
a Kacsa igényei ezek :cool:

RESIDENT EVIL 5: inventory is játék közben megy és bármikor meg tud támadni az ellenség:p


igen tudom, ez nem sem tetszik a Resi5-ben....
..
..

OMG új kedvencem a PORTAL:jumper: naggggyon tetszik, az első résszel játszok, és most derült ki, hogy ez a rib'nc GLaDOS átcseszett, de nagyon:mad:
egy tüzes verembe akart dobni O___O

Ting
2011-04-12, 21:41
Úúúú, a Portal az mekkora játék. :D Most jön a második rész, de már nem bírok magammal! :) Kedvencem a 16. tesztszoba, a Turretekkel, vááá, és a másodikban is benne lesznek! :)

Robbie
2011-04-12, 22:01
Valamelyik nap jöttek raccoon city képek itt van pár:
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/100/625676_20110411_790screen006.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/100/625676_20110411_790screen003.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/100/625676_20110411_790screen004.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/100/625676_20110411_790screen002.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/100/625676_20110411_790screen012.jpg

horus
2011-04-12, 23:21
Valamelyik nap jöttek raccoon city képek itt van pár:
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/100/625676_20110411_790screen006.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/100/625676_20110411_790screen003.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/100/625676_20110411_790screen004.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/100/625676_20110411_790screen002.jpg
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2011/100/625676_20110411_790screen012.jpg

O_O
Nekem irtora bejon

horus
2011-04-13, 08:58
Resi OP:Racoon City új Trailer...Nagyon jó....
Már allig várom, hogy kinyirhassam Leon-t :P
Stu5btuLN7Q

Kacsa
2011-04-13, 12:07
ne már!!!! a ez nagggyon SZ@R!!!!!!!:mad::mad::mad:
Cindy, te mit szólsz ehhez? Na és ahhoz, hogyha Claire-t is "újraértelmezik"? Na, akkor mi lesz?! :mad::mad::mad:
én nem akarok Umbrellásokkal menni!:mad:
Ez olyan, mint a HYDROPHOBIA Malthus követői szemszögéből! vagy mint a Lara's Shadow!:mad:

Robbie
2011-04-13, 12:27
Na már várom hogy hazamenjek megnézzni a vidit :)

ne már!!!! a ez nagggyon SZ@R!!!!!!!:mad::mad::mad:
Cindy, te mit szólsz ehhez? Na és ahhoz, hogyha Claire-t is "újraértelmezik"? Na, akkor mi lesz?! :mad::mad::mad:
én nem akarok Umbrellásokkal menni!:mad:
Ez olyan, mint a HYDROPHOBIA Malthus követői szemszögéből! vagy mint a Lara's Shadow!:mad:

Ezért nincs miért felháborodni, nemjátszol vele na bumm....

Ting
2011-04-13, 13:27
Szerintem jó lesz, az ötlet legalábbis nagyon tetszik, nem lehet mindig a jókkal lenni. :) Én már várom.

Kacsa
2011-04-13, 14:33
megvolt a Portal:D
nagyon tetszett.
Ting! tényleg lesz új része neki a napokban?! Váó, azt ki fogom próbálni :D
.
Robbie, nem hagyom szó nélkül, nagyon jó játék a Resi, és az "ősi" karaktereit az újabb játékokban nem szeretném, ha kinyírnák.
sajnos én úgy veszem észre, hogy ha egy játék SOROZATRÓL van szó (Pl. TR, Resi, Final Fantasy), akkor rendszerint az újabb részek nem érnek sokat a régiekhez képest.
a Resinél is a 4. rész már nem mindenkinek tetszett, az 5. meg már egyenesen a Resi sorozat hanyatlását jelentette, nem? (ha a játéknak sikere is volt, de már akkor sem tűlélő-horror, ugye?)
persze vannak kivételek, Pl. Asassin's Creed, ha jól tudom, annak az újabb része jobb lett, mint a legelső. (bár nem szoktam AC-ezni,deháát :rolleyes:)
.
na de az egy dolog, hogy Leonnak annyi, biztos Clairet is kinyírják. (akkor aztán itt a fórumon gyilkosságok lesznek xDDD Cindy által)

Michele
2011-04-13, 14:50
Köszönöm a válaszokat. :)
Horus, ha már megemlítetted a szívdobogást, eszembe jutott, én hogy állok hozzá: A TRA-ban nagyon idegesítő. :angry: Úgyszintén a villogás. Mindig megvárom a következő checkpointot, aztán kinyírom magam, csak hogy ne halljam, ne lássam. Mert medit elhasználni fölösleges, azokat is inkább gyűjtöm. :vlol: De most komolyan, csak azt ordítja, hogy jajj, gyógyítsd magad, most-most-most. Ceh, mintha nem lehetne kibírni kis életerővel is.

horus
2011-04-13, 15:12
Persze, hogy nem lehet mindig a jókkal lenni én szeretem a gonoszokat :) (leghőbb vágyam, hogy 1x Amandával is lehessen játszani xDDD)
Hát ja sajna ez mindig igy van a régi részek mindig jobbak Resi4 borzalmas a REsi5 nagyon jó játék csak nincs benne semmi horror elem az már nem horror hanem inkább akció játék......
Én szeretném kinyirni Claire-t is xDDD
Csak ez már hülyeség mert akkor a ResiOP: RC szerint a REsi2 idején megöljük Leont, de később már a REsi4-ben benne van....ez marhaság....

Robbie
2011-04-13, 15:52
Robbie, nem hagyom szó nélkül, nagyon jó játék a Resi, és az "ősi" karaktereit az újabb játékokban nem szeretném, ha kinyírnák.
sajnos én úgy veszem észre, hogy ha egy játék SOROZATRÓL van szó (Pl. TR, Resi, Final Fantasy), akkor rendszerint az újabb részek nem érnek sokat a régiekhez képest.
a Resinél is a 4. rész már nem mindenkinek tetszett, az 5. meg már egyenesen a Resi sorozat hanyatlását jelentette, nem? (ha a játéknak sikere is volt, de már akkor sem tűlélő-horror, ugye?)
persze vannak kivételek, Pl. Asassin's Creed, ha jól tudom, annak az újabb része jobb lett, mint a legelső. (bár nem szoktam AC-ezni,deháát :rolleyes:)
.
Horror játékok azért mennek át inkább akció játékba hogy több emberrel is megtudják szerettetni a sorozatot ez mindenhol így van Resi 5, Dead Space2...
(Resi 5 top 5 PS3 játékaim közé tartozik! mellesleg :) )


Szerk:Fuu nagyon nagy lesz ez a játék :) Csapatban kijátszani mekkora lesz :) :D

Ting
2011-04-13, 16:43
Én örülök, hogy a Resi5 már nem kőkemény horror lett, mert akkor valószínűleg én nem próbáltam volna ki. :D

Kacsa: Portal 2 - április 21. Európában, PC-n, PS3-on, és X360-on. :)

Kacsa
2011-04-13, 17:29
Portal 2 - április 21. Európában, PC-n, PS3-on, és X360-on. :)

jahúúú:jumper: amúgy mit szólsz GLaDOS-hoz? :clown:
.
nekem nagyon tetszett a TRA-ban a szívdobogás, csak az a kár, hogy tényleg idegesítő. (egy idő után, bár megértem, hogy akkor nagyon fáj Larának!!!!!:privateeye:)
az a helyzet, hogy a TRA nem regenerációs életerő rendszert használ, ugyebár.
a nem regenerációs-életerő rendszeres játékoknál általában az életerő-csík vagy életerő-számláló ha eléri az élet kb. 1/4-ét (sőt a TRA-ban olyan is van, hogy nem is villog de "már" szívritmusa van Larának xD), akkor valamiféle jelzést ad a játékosnak, hogy: HAHÓ! TŐCCSÉ ÚJRA! ami lássuk be, igen hasznos a főnökharcoknál, amikor az ember figyelme másra terelődik.
hozok egy példát: a HYDROPHOBIA (regenerációs-életerő rendszeres!) jelzési nagggyon tetszenek nekem; amikor Kati nagyon megsebesül, képernyő kontrasztja megnövekszik, színtellítettsége pedig ROHAMOSAN csökken. (és aki gamepaddal játszik; a kontroller ritmikusan rezeg, nomeg ott is a szívdobogás....) így szabályosan lehetelen észrevenni Kati haldoklását. a Mirror's Edge-ben velem volt olyan, hogy nem láttam igazán a fájdalmat...az is regenerációs életerő-rendszeres, és ott is a képernyő színeinek torzításával látszik a fájdalom) na szóval -> vissza a HYDROPHOBIÁra. amikor Kati totálisan megsebesül (azaz a haldoklási fázisa utolsó stádiumában botladozik), akkor a képernyő TELJESEN feka-fehér lesz, és a kontraszt akkorára nő, hogy a színek közti különbség olyan nagy, mint pl. az Izland és Kongó időjárása közötti differencia...) a kontroller pedig gyakrabban, és keményebben rezeg.
.
én szeretném, ha a TR9 is ilyen lenne, sőt, én ott még sziszegést és AÚ-t vagy AÚCS-ot is akarok hallani Larától, no meg azt is, hogyha valami majdnem átszúrja a combját, akkor legalább 20 másodpercig béna legyen (a képernyő csináljon úgy, mint a HYDROPHOBIÁnál, és a kontroller is persze)
apropó TR9: nem akarok búcsút mondani az életcsíknak. a Tomb Raidernek alapja a gyűjtögetős, medicsomagos életerő-rendszer. azonban ha Lara életcsíkja eléri kb. az 1/4-et, akkor lépjen be a haldoklási státuszba. innen kb. 15 másodpercre legyen lssabb mozgása, rosszabb látása....satöbbi.
az UNDI életerő rendszere volt eddig a legjobb, minden bizonnyal (kivéve a relikviákat - azok nem kellettek volna:rolleyes:) hogy miért pont az UNDIé? hát azért, mert Lara életereje automatán regenerálódott, mindenképpen 1/4 felett állt. (ha volt ideje)
.
húha, sokat írtam, remélem nem OFF-TOPIC, :o

Ting
2011-04-13, 17:31
GLaDOS az egyik érv, amiatt megszerettem a Portalt. Meg persze ő énekli a zseniális Still Alive dalt is. Amúgy készülj, a Portal 2-ben is lesz GLaDOS-dal. :)

horus
2011-04-13, 17:37
jahúúú:jumper: amúgy mit szólsz GLaDOS-hoz? :clown:
.
nekem nagyon tetszett a TRA-ban a szívdobogás, csak az a kár, hogy tényleg idegesítő. (egy idő után, bár megértem, hogy akkor nagyon fáj Larának!!!!!:privateeye:)
az a helyzet, hogy a TRA nem regenerációs életerő rendszert használ, ugyebár.
a nem regenerációs-életerő rendszeres játékoknál általában az életerő-csík vagy életerő-számláló ha eléri az élet kb. 1/4-ét (sőt a TRA-ban olyan is van, hogy nem is villog de "már" szívritmusa van Larának xD), akkor valamiféle jelzést ad a játékosnak, hogy: HAHÓ! TŐCCSÉ ÚJRA! ami lássuk be, igen hasznos a főnökharcoknál, amikor az ember figyelme másra terelődik.
hozok egy példát: a HYDROPHOBIA (regenerációs-életerő rendszeres!) jelzési nagggyon tetszenek nekem; amikor Kati nagyon megsebesül, képernyő kontrasztja megnövekszik, színtellítettsége pedig ROHAMOSAN csökken. (és aki gamepaddal játszik; a kontroller ritmikusan rezeg, nomeg ott is a szívdobogás....) így szabályosan lehetelen észrevenni Kati haldoklását. a Mirror's Edge-ben velem volt olyan, hogy nem láttam igazán a fájdalmat...az is regenerációs életerő-rendszeres, és ott is a képernyő színeinek torzításával látszik a fájdalom) na szóval -> vissza a HYDROPHOBIÁra. amikor Kati totálisan megsebesül (azaz a haldoklási fázisa utolsó stádiumában botladozik), akkor a képernyő TELJESEN feka-fehér lesz, és a kontraszt akkorára nő, hogy a színek közti különbség olyan nagy, mint pl. az Izland és Kongó időjárása közötti differencia...) a kontroller pedig gyakrabban, és keményebben rezeg.
.
én szeretném, ha a TR9 is ilyen lenne, sőt, én ott még sziszegést és AÚ-t vagy AÚCS-ot is akarok hallani Larától, no meg azt is, hogyha valami majdnem átszúrja a combját, akkor legalább 20 másodpercig béna legyen (a képernyő csináljon úgy, mint a HYDROPHOBIÁnál, és a kontroller is persze)
apropó TR9: nem akarok búcsút mondani az életcsíknak. a Tomb Raidernek alapja a gyűjtögetős, medicsomagos életerő-rendszer. azonban ha Lara életcsíkja eléri kb. az 1/4-et, akkor lépjen be a haldoklási státuszba. innen kb. 15 másodpercre legyen lssabb mozgása, rosszabb látása....satöbbi.
az UNDI életerő rendszere volt eddig a legjobb, minden bizonnyal (kivéve a relikviákat - azok nem kellettek volna:rolleyes:) hogy miért pont az UNDIé? hát azért, mert Lara életereje automatán regenerálódott, mindenképpen 1/4 felett állt. (ha volt ideje)
.
húha, sokat írtam, remélem nem OFF-TOPIC, :o

AZ UNdié nekem nem tetszik, azt szeretem ha lelasul a mozgás vagy szivdobogás, rosszab látás, vér stb.
A regenerálódást viszont rühellem

Kacsa
2011-04-13, 17:50
GLaDOS az egyik érv, amiatt megszerettem a Portalt. Meg persze ő énekli a zseniális Still Alive dalt is. Amúgy készülj, a Portal 2-ben is lesz GLaDOS-dal. :)

ÚRSITENEM! az a dal, csodálatos volt xDDD egyébként voltak olyan pillanatok a PORTAl-ban, amikor azt hittem, az én gépem hibásodott meg:eek: ez irtóra tetszett.
meg ami még tetszett a GLaDOS-dalban: zseniálisan fűzték össze a Creditekkel. ez nagyon kemény volt.
ez a Portal.... ez egy.... annyira egyedülállő és eredeti játék, ilyen nincs még egy, hihetetlen jól megcsinálták, kb. mint a Mirror's Edge. nagyon eredeti. (sőt, még a HYDROPHOBIA is eredeti, de ilyen tényleg nincs még egy, mint a Portal.)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=s79wHKe3DDM
Te, jól értem, hogy ennek a nagyszerű videónak a végén GLaDOS azt mondja: Azt hiszem, félretehetjük a mögöttünk álló ellentéteket. A tudományért. TE SZÖRNYETEG.
xDD ohh, ez a GLaDOS-szos humor xDD szeretem a fekete humort.

Ting
2011-04-13, 21:05
Bezonyám, GLaDOS szempontjából megint nem fogunk csalódni.

A Co-Op módra leszek kíváncsi, teljesen új pályák, 2 új karakter, biztos hatalmas móka lesz. :)

Kacsa
2011-04-13, 21:19
veled szívesen mennék :jumper:

Petya a Lara Fan
2011-04-13, 21:27
Kacsa!
Tegnap sikerült legyőznöm Hydro-t az FF 12-ben!! :D
Belőttem szépen a gambit system-et,valamint ahogy tanácsoltad,masszívan szidtam a dögöt,és láss csodát,megfeküdt! :D
Most elvileg,ahogy húgom mondta,mert Ő már kipörgette a játékot,lesz kettő vagy három könnyebb fő ellen kapásból egymás után,majd utána jön egy nehéz. :D

Ting
2011-04-14, 13:41
veled szívesen mennék :jumper:

Én szerintem PC-re fogom beszerezni, mert úgy olcsóbb mint X360-on, de nem a megjelenés napján fogom megvenni, szerintem olyan június körül. Amúgy a PS3-mal rendelkező emberek, akik megveszik a Portal 2-t, ingyen megkapják a PC-s verziót hozzá. :D

Kacsa
2011-04-14, 14:09
huhhúúúú!:jumper:
Petya: nagyon nagy gratulaáció, ügyes voltál, Hydro-nak meg üzenem, hogy egy balf'sz:D add át neki.
....
Ting: az a helyzet, hogy a Portal 1-nek csak a demójával játszottam X360-on... a teljes verziót én is PC-n játszottam ki.:)m és sztem a Portal 2-őt is PC-n fogom. és mivel van netünk: játsszunk együtt! :D
.
na és ennek sok értelme van, hogy akinek PS3-ma van és megveszi a Portal 2-őt akkor ingyen magkapja a Portal 1 PC-s verzióját -_____-" Istenem, milyen hülyeség ez xD PS3-ra Portal 2, és ingyen Portal 1 PC-re. okéééé...:clown:

Robbie
2011-04-14, 15:12
Ez nem hülyeség kijátszod a portal 1et valszeg PSNen azért nincs fent mert orangeboxban van vagy miben az meg vagy tizen akárhány GB :)
Cross platform !!!:)

Kacsa
2011-04-14, 15:17
és akinek csak PS3-ma van?

Robbie
2011-04-14, 15:39
Jaja sajna Microsoft nem cross platformosodott a Steamel..:(

"A Portal 2 cross-platform cím lesz, amely végre megoldja a lehetetlent, azaz a PC-s és PS3-as játékosok végre együtt játszhatnak majd. Lesz matchmaking, csetelés, barátkozás és achievementek is - szóval minden olyan extra, amely eddig csak a számítógépes játékosok kiváltsága volt. A Steam Cloud PS3-on is elmenti a co-op játékban nyújtott előrehaladásunkat, valamint a single player állásainkat, így bármely gépen - legyen az PC, vagy egy másik PS3 - ott folytathatjuk a játékot, ahol abbahagytuk.

A rendszer segíségével bármikor hozzáférhetünk steames és PSN-es barátainkhoz, láthatjuk éppen hogy haladnak a játékban, online vannak-e, milyen eredményeket értek el, bármikor csetelhetünk velük, kereshetünk másokat, vagy meginvitálhatjuk őket némi közös játékra. Az egyedi PSN-es trófeák szintén láthatóak a Steamen keresztül is. "

Kacsa
2011-04-14, 16:31
na, ez nagyon jó. kellene ilyen PC-re és Xboxra is, mert hát ugye Microsoft mindkettő. (na jó, pl. Macintosh nem az, de kinek nem Windowsa van manapság? :clown:).
sőt, ha már minden jelentősebb konzolt összehoztunk a PC-vel, akkor... miért ne lehetne Xbox - PS3? na jó, akkor kitörne a III. világháború xDD

Robbie
2011-04-14, 16:43
na, ez nagyon jó. kellene ilyen PC-re és Xboxra is, mert hát ugye Microsoft mindkettő. (na jó, pl. Macintosh nem az, de kinek nem Windowsa van manapság? :clown:).
sőt, ha már minden jelentősebb konzolt összehoztunk a PC-vel, akkor... miért ne lehetne Xbox - PS3? na jó, akkor kitörne a III. világháború xDD
Azt hiszem van/volt valamilyen játék ami PC-XBOX, de lehet már megszakadt ez a funkció,talán konzol-konzol összekapcsolás nem vezetne jóra de PC-Konzol kapcsolatnak nagyobb jövője lenne kivéve lövöldözős játékoknál mert akkor a konzolosok szívnak a joyal :)

horus
2011-04-14, 16:44
miért ne lehetne Xbox - PS3? na jó, akkor kitörne a III. világháború xDD

Ja xDDD
Meg birom a PC és Boxra érkező játékkra kiirják, hogy only on Xbox360 and Windows, de a conclusive játékra nem irják rá, hogy only on Xbox360 and PS3 -.-

Ting
2011-04-14, 17:19
huhhúúúú!:jumper:
Petya: nagyon nagy gratulaáció, ügyes voltál, Hydro-nak meg üzenem, hogy egy balf'sz:D add át neki.
....
Ting: az a helyzet, hogy a Portal 1-nek csak a demójával játszottam X360-on... a teljes verziót én is PC-n játszottam ki.:)m és sztem a Portal 2-őt is PC-n fogom. és mivel van netünk: játsszunk együtt! :D
.
na és ennek sok értelme van, hogy akinek PS3-ma van és megveszi a Portal 2-őt akkor ingyen magkapja a Portal 1 PC-s verzióját -_____-" Istenem, milyen hülyeség ez xD PS3-ra Portal 2, és ingyen Portal 1 PC-re. okéééé...:clown:

Nem, nem. Aki PS3-ra veszi, az megkapja ingyen a Portal KETTŐT, nem az egyet. :) Amúgy felőlem oké, amint meglesz, szólok neked, és akkor játszhatunk együtt. :)

Kacsa
2011-04-14, 18:58
micsoda? szóval akkor nekem azt akrod mondani, hogyha valaki megveszi a PORTAl KETTŐ PS3-mas változatát, akkor megkapja ingyé a PORTAL KETTŐ PC-s változatát??:eek: na így már jobban megéri.
bár így is hülyeségnek tartom, hiszen PS3-ra úgyis meglesz akkor.... max. odaadod az unokatesódnak akinek csak PC-je van xDD

horus
2011-04-14, 19:00
micsoda? szóval akkor nekem azt akrod mondani, hogyha valaki megveszi a PORTAl KETTŐ PS3-mas változatát, akkor megkapja ingyé a PORTAL KETTŐ PC-s változatát??:eek: na így már jobban megéri.
bár így is hülyeségnek tartom, hiszen PS3-ra úgyis meglesz akkor.... max. odaadod az unokatesódnak akinek csak PC-je van xDD

Vagy földobod a netre ozt eladod xD

Ting
2011-04-15, 09:24
Én is először az eladásra gondoltam. :vlol:

Robbie
2011-04-15, 11:03
Aaaz szép mind2 konzolon már kilopták a Portal 2őt és Mortal Kombatot :O

horus
2011-04-15, 13:34
Alice-t lophatnak mar ki annyira jo....mar jatszani akarok vele :jumper:

Robbie
2011-04-15, 13:54
Alice-t lophatnak mar ki annyira jo....mar jatszani akarok vele :jumper:

Egyet értek XD
netán "okosított" géppel rendelkezel ? :)

horus
2011-04-15, 13:57
Igen.... :D

Ting
2011-04-15, 17:26
Aaaz szép mind2 konzolon már kilopták a Portal 2őt és Mortal Kombatot :O

PC-re bezzeg a Portal 2 még sehun. :)

http://www.aperturescience.com/a/b/c/d/g/h/abcdgh/ Fél óra múlva kiderül, mi lesz ezen az oldalon. (Az Aperture Sciencet gondolom nem kell bemutatnom. :))

Szerk.: Áhh... annyi az egész, hogyha megveszed a Steamen található The Potato Sack pakkot, és sokat játszol vele, akkor hamarabb kijön a Portal 2.

Kacsa
2011-04-15, 18:10
APERTURE SCIENCE ^^ We do what we must, because we can!
GLaDOS nagyon jól tudja mondani.
húúúúúú már alig várom. mindennap fel fogok jönni erre a aperture-s oldira és nézni fogom a sávot.:D:jumper:
amúgy ki mit bír nagyon GLaDOSban? én a humorát :D

horus
2011-04-15, 19:03
Újabb Battlefield 3 trailer.....kérlek titeket emberek akinek van FB-je Like-olja a Battlefieldet mert ha meglessz az 1 milla lajk akkor kapunk egy újabb trailert, LIkeolni kell én nem tok betelni ezzel a grafikával :D A lenti trailer meg igen hangulatos....
TfrrAp1blaM

Robbie
2011-04-15, 19:37
Ma mar enis lajkoltam :D

avalon
2011-04-15, 23:15
Én IMÁDOM az American mcgee´s Alice-t, de a 2. részét nagyon várom :jumper::jumper::jumper::jumper:

horus
2011-04-16, 12:36
Xbox 360 az Alan Wake-ben xD Imádom ezt a játékot olyan filmszerű
http://26.media.tumblr.com/tumblr_l1ng8dFWWi1qz80cmo1_500.jpg

Cindy
2011-04-16, 13:14
Én most hallottam elösször erről az Alice Madness Returns-ről de a demo alapján nagyon tetszik :jumper:
Szerintetek amíg megnem jelenik érdemes lenne kijátszaní az első részét vagy felesleges?:P

Alan Wake-el meg úgy szeretnék játszani :(
Szakadjanak meg hogy csak Xbox-ra adták ki :S( most már tudom mit éreznek a boxosok a ps3 exklúzívaknál xD) Ráadásúl kinecet is úgy tetszik... Lehet hogy tényleg lecserélem psemet 1 xboxra xD ..Csak valamiért úgy érzem rossz döntés lenne..:(

horus
2011-04-16, 13:34
Én most hallottam elösször erről az Alice Madness Returns-ről de a demo alapján nagyon tetszik :jumper:
Szerintetek amíg megnem jelenik érdemes lenne kijátszaní az első részét vagy felesleges?:P

Alan Wake-el meg úgy szeretnék játszani :(
Szakadjanak meg hogy csak Xbox-ra adták ki :S( most már tudom mit éreznek a boxosok a ps3 exklúzívaknál xD) Ráadásúl kinecet is úgy tetszik... Lehet hogy tényleg lecserélem psemet 1 xboxra xD ..Csak valamiért úgy érzem rossz döntés lenne..:(

MIért gondolod, hogy rossz döntés lenne ? boxot márcsak az Alan Wake miatt is érdemes megvenni kihagyhatatlan "élmény" ....
Lassan már mindenkinek Alices avatarja lessz :D Én nem játszottam az 1.résszel, de arról is csak jót hallottam....
Na és játszott innen vki a Max Payne-vel ?

Cindy
2011-04-16, 13:37
Story alapján gondoltam :D

Apám kedvenc játéka volt... max payne 1, 2 -ről mindent tudok :D a 3 meg... Ahogy Max kinéz benne meg a pályák is.... Szerintem a sorozat szégyene...

Robbie
2011-04-16, 13:39
Xbox 360 az Alan Wake-ben xD Imádom ezt a játékot olyan filmszerű
http://26.media.tumblr.com/tumblr_l1ng8dFWWi1qz80cmo1_500.jpg

LoooL:thumb:Azért oda b@sz az a "full HD-s" tv XDXDXD

horus
2011-04-16, 13:40
Sztem is :( borzalmas sztem nem is Max az, olyan a képeken mint egy öreg elhizott disznó :/ pedig Max tutira nem ilyen volt az 1,2-őt imádtam a 3mat meg már sose fogják kiadni.....Jah a LED TV xD de jók azok a TVk még filmet is lehet rajtuk nézni és ami a legjobb mi vagyunk a főszereplők :D

Cindy
2011-04-16, 13:44
Én is imádtam :D
Emlékszem.. Pici koromban Apu mindig megengedte hogy nézzem és nyomjam neki a gyógyszert meg a lassítást..xD Akkor még nem mertem játszani velük :P
Az 1 részét sikerült is kivinnem nagyon jó volt :D
A 2-t imádtam :D mind story, hangulat, grafika(akkoriban nagyon szépnek számított) és Mona(de sajnáltam a végén :()
Habár ha jól emlékszem a fő ellenséget, Mona bratyóját sose győztem le xDD
Attól még szép emlékeim vannak a sorozatról :)

UI: Sztem Alan nagyon hasonlít a régi Max-re.

horus
2011-04-16, 13:51
De régen is volt már ez :D Régi szép idők...
Jajj a végét imádtam, Mona a kis lotyó xD
Engem a story fogott meg a legjobban....
Imádtam, hogy olyan képregényszerűek voltak az átvezető vidik...

Robbie
2011-04-16, 14:03
HZ6Aely9YrQ
Bárcsak kijönne már :( legutóbbi pletykák szerint letölthető játék lesz nekem mind1 csak jöjjön már..:)

horus
2011-04-16, 14:05
Ezt már láttam, de ha letölthető játék lessz akkor ez nem lessz nagy bumm :(

Robbie
2011-04-16, 14:06
Sose lehet tudni lehet nincs pénz azért lenne letölthető... :S

Petya a Lara Fan
2011-04-16, 17:40
"Még február elején bejelentették az eddig PS játék exkluzív következő részét, ami Unbounded névre hallgat. Eddig megvallom nem is hallottam a játékról, de ez a részt a FlatOut szériáról híres BugBear készíti, úgyhogy annyira rossz nem lehet. Sok infót nem kaptunk a játékról, csak annyit, hogy az eddigiektől eltérő stílust fog képviselni. 2012-ben várható. Xbox 360-ra, PS3-ra és PC is megjelenik. A részletekben 2 trailer található! Kíváncsian várjuk."
ud91rj16ics
TORO3lrn02U
Egyelőre ezt a játékot nem tudom mire vélni.
Olyan "gagyi" szaga van a mostani autós játékokhoz képest. Ha a FlatOut-ra fog hajazni akkor nagyon nem fogom kedvelni,de jó hír az,hogy az anno ps exkluzív játék xboxra és pc-re is jönni fog ps3-mon kívül.

Ridge Racer 1: Na ez anno fergetegesen jó játék volt. Hamar ki lehetett nyomni,de utána a pályák fordítottjait is végig kellett nyomni,így egyfajta kétszeres végigjátszása volt a játéknak. Parádés játék volt ez,remek hangulattal. Mondjuk olykor igen idegesítő is tudott lenni.. :D
jq5n16ycvqo

horus
2011-04-17, 10:06
A Battlefield 3 FB oldalán összegyűlt a milla Like és cserébe megjött a beigért Trailer.Hát én ezt már csak a grafika miatt is befogom szerzni.....
2zw8SmsovJc

Kacsa
2011-04-17, 10:18
OMG ez nagyon ütős: a végén összedől egy épület:eek: de akkor is: nekem nem lesz meg, mert nem kell:jumper:xDD nem az én játékstílusom. egyetlen egy FPS jön be: ME.

Petya a Lara Fan
2011-04-17, 11:31
Jó gameplay trailer,tetszett.
Különböző pontokra szétszedve értékelném a játékot az eddig látottak alapján.
Grafika: Nagyon szép,már maga a Frostbite 2 motor szépen oldja meg a fizikát,a realitást. Ezt fűszerezi a DirectX 10/11 (asszem a trailet Dx 11-en épül),látványosak a robbanás effektek,és a fény effektek,például nap,gyönyörűek. +1 A Frosbite 2 motornak,hogy az épületek a fizikának és a realitásnak megfelelően rombolhatók.
Játékélmény: Hihetetlen hangulatos,tetszik,hogy "él" a környezet. Tetszik nagyon a verekedős jelenet,bár én ezt úgy képzelném el,hogy a verekedés nem előre megtervezett,hanem interaktív lenne,a játékos a gombok gyors egymás nyomogatásával püfölné szét a csávót,de már így is nagyon tetszik. Tetszik az is,hogy végre megoldották szépen a kúszást,a zsákom tele volt már a CoD féle szar kúszással,CoD-ban a mai napig undorító a kúszás. A szellőzőkben való kúszás is hihetetlen jó,nagyon szépen lemodellezték,hogy hogyan kúszik egy katona a szűk járatban. Majd amikor kiugrik a lyukon,hát az valami fergetegesen jó.
Hangok: Kibe****ottul jók,láttam pár videót,ahol mutatják,hogy hogy tesztelik ki a fegyverek hangját,és azt kell mondjam hogy precízen,és odafigyeléssel teszik ezt,és ezt a játék fegyver hangjain tisztán érezni is. Remélem a zenét nem felejtik el a játékban,és szép,a játékban való helyzethez megfelelő dalt komponálnak.
Összesítve: Ha ezt megfelelően fogják optimalizálni,és jól fog futni a rendszereken,akkor nálam az Év Játéka címet lehetséges,hogy elnyerni. Igaz,Én nem valószínű hogy fogok játszani a játékkal,és ez a DICE-nak egy nagy fekete pont tőlem,mert a játékot nem írják Dx 9-es motorra,Én meg nem vagyok hajlandó egy játékért operációs rendszert váltani. És ezzel sok játékost el is veszítenek. A Crysis 2-őt is Dx 9-re írták,és mégis nagyon szép a játék,a textúra életlenségeit nem figyelve,gyönyörűek a fény effektek,a környezet minden. Akkor nem hiszem el hogy miért nem lehet a BF 3-mat is megírni Dx9-re,attól még ugyanúgy megírhatják Dx 10-11-re is.
Mindegy,majd meglátjuk mi lesz. Eddig nálam a játék 9,5/10 pont. ;)

Robbie
2011-04-17, 11:36
Atyaúristen XD Nagyon szaftos anyagnak nézz ki :)

OMG ez nagyon ütős: a végén összedől egy épület:eek: de akkor is: nekem nem lesz meg, mert nem kell:jumper:xDD nem az én játékstílusom. egyetlen egy FPS jön be: ME.

Kacsaa csodálkozom nem vetted észre hogy televolt Mirror's Edges elemekkel :)

Petya a Lara Fan
2011-04-17, 11:58
Jaj,és majd elfelejtettem. Kacsa: a végén az egy földrengés volt. :D
Valamint ki vette észre (rajtam kívül) hogy a fegyverből nem fogy a töltény? Jó ez azért volt hogy jól fel tudják venni a vidit,ne legyen lőszer hiány,gondolom még nincs más halottól felvehető lőszer a pályán. :D Meg amikor a terepjáróról lő akkor a töltényszalag nem mozdul meg. :D
És amúgy, jelenleg 830.004-nál jár a like-ok száma, úgyhogy szimplán csak nem akarták tovább húzni az emberek idegeit. Ha meglesz az egymillió, akkor megkapjuk a producer által kommentált videót.
Szóval 1 milliónál kapjuk a producer által kommentált vidit. :)

Kacsa
2011-04-17, 21:04
Kacsaa csodálkozom nem vetted észre hogy televolt Mirror's Edges elemekkel :)

igeen? ez? hááát csak a legelső 5 másodpercet néztem meg (hogy a végére tekerjek xD) és a végén a földrengést láttam. ennyit láttam, nem akarom végignézni. azt sem akarom, hogy megtettszen, mert úgyse lesz meg. (amiről nem tudok, az nem fáj)
milyen elemekről beszész, Robbie? talán arról, hogy lehet látni a kezét és a lábait? hát az nekem nem elég. tudom, hogy a legtöbb FPS olyan, hogy nem lehet testet látni (akkor sem ha a kamera teljesen lent van), de az, hogy látom a testét, nekem édeskevés.
tudom tudom, most hülyének néztek, de nekem nem jön be túlságosan az FPS.
(a Portal és az ME igaz, hogy FPS-ek, de..... teljesen mások!)

Robbie
2011-04-17, 21:55
milyen elemekről beszész, Robbie? talán arról, hogy lehet látni a kezét és a lábait? hát az nekem nem elég. tudom, hogy a legtöbb FPS olyan, hogy nem lehet testet látni (akkor sem ha a kamera teljesen lent van), de az, hogy látom a testét, nekem édeskevés.
tudom tudom, most hülyének néztek, de nekem nem jön be túlságosan az FPS.
(a Portal és az ME igaz, hogy FPS-ek, de..... teljesen mások!)
Egyik háztetőn voltak "ME-s" objectek tovább fejlesztve meg olyan fehér minden XD

Kacsa
2011-04-18, 13:35
Egyik háztetőn voltak "ME-s" objectek tovább fejlesztve meg olyan fehér minden XD

apropó: miért is olyan fehér minden az ME-ben?
hát ezért:
CVv_pAR9Vks&feature=related
volt is egy olyan komment egy ilyen vidinél (mert több is van xD), hogy: "And they say everything is white..". na azon is vigyorogtam:D

YzaaA
2011-04-18, 14:31
én nem szeretem a ME-et
mert a kamera ugy áll hogy azt nem szeretem
meg az ahogy fut meg ezek a dolgok
én már megszoktam hoghy a kamera ugy van béállitva hogy a juátékost is látom nekem igy jo:D
föleg ha vannak benne fegyverek és emberek akiket lehet ölni:p
nem vagyok ojan ölös tipus na csak hát nekem ez teccik:p
én most nem fogok neki barbis játékokat játszani az ojan kislányos:S
jo a gameplay bár ezt én sem akarom letölteni nekem jo a TR és na Resi:D

Kacsa
2011-04-18, 14:42
én nem szeretem a ME-et
mert a kamera ugy áll hogy azt nem szeretem
meg az ahogy fut meg ezek a dolgok
én már megszoktam hoghy a kamera ugy van béállitva hogy a juátékost is látom nekem igy jo:D
föleg ha vannak benne fegyverek és emberek akiket lehet ölni:p
nem vagyok ojan ölös tipus na csak hát nekem ez teccik:p
én most nem fogok neki barbis játékokat játszani az ojan kislányos:S
jo a gameplay bár ezt én sem akarom letölteni nekem jo a TR és na Resi:D

-.-"
az ME direkt ilyen, higy minél jobban beleélhesd magad. és ahogy az ME-ben "áll" a kamera, azt hívják FPS-nek. (First Person Shooter). na mindgey is, attól még nem kell szeretned, mindnekinek más! :)
és ááá tényleg, az ME-ben nincsenek fegyverek.... :floet:
és ezt a sort nem tudom értelmezni, se nyelvtanilag, sem értelmileg:
"""én most nem fogok neki barbis játékokat játszani az ojan kislányos:S"""

horus
2011-04-18, 15:09
Én sem szeretem főleg a kamera miatt nem, szeretem az FPS-t, de az ME inkább FPJ (First Person Jumper xD :p)

Kacsa
2011-04-18, 15:54
(First Person Jumper xD :p)

ez így igaz. kár, hogy nincs ilyen játékstílus, ha lenne, az ME lenne az elsőszámú :D

Cindy
2011-04-18, 16:22
én nem szeretem a ME-et
mert a kamera ugy áll hogy azt nem szeretem
meg az ahogy fut meg ezek a dolgok
én már megszoktam hoghy a kamera ugy van béállitva hogy a juátékost is látom nekem igy jo:D
föleg ha vannak benne fegyverek és emberek akiket lehet ölni:p
nem vagyok ojan ölös tipus na csak hát nekem ez teccik:p
én most nem fogok neki barbis játékokat játszani az ojan kislányos:S
jo a gameplay bár ezt én sem akarom letölteni nekem jo a TR és na Resi:D

Az FPSekben nagyon sok fegyver van és álltalában az is a lényegük hogy ÖLJ! xD
Amugy meg... Mi bajod van az Én kicsi pónim és Barbie játékokkal?! Na gyere ki a hóra :D( ami már rég elolvadt xD ...)
Csak hülyültem :P.. Inkább felakasztanám magam vagy nézném hogy nő a nagyapám haja(azt nézhetem xDD).......

Amugy meg.. Letölteni... Megkel venni nem warezolni bassuskulcs xD

YzaaA
2011-04-18, 16:27
jolvanxD
akkor nem veszem meg:p
majd jövö télkor megyünk 1-et hogolyozni xD:jumper:
jo-e:D
ezeket az FPJ s ijeneket nem értem ne haragundjatok magyarázzátok el:D:vlol:

Cindy
2011-04-18, 16:29
Alig várom :D
Hát.. Elmagyarázom amennyire tudom..xD
Szóval..Khm...xD
Ezek az olyan játékok ahol voltakép a karaktered szemszögéből nézed a környezetet és lövöldözni kel .. Mármint az FPS :D az FPJ-t csak Horus találta ki :P
No ezt jól megaszontam xDD

horus
2011-04-18, 16:30
Az FPSekben nagyon sok fegyver van és álltalában az is a lényegük hogy ÖLJ! xD
Amugy meg... Mi bajod van az Én kicsi pónim és Barbie játékokkal?! Na gyere ki a hóra :D( ami már rég elolvadt xD ...)
Csak hülyültem :P.. Inkább felakasztanám magam vagy nézném hogy nő a nagyapám haja(azt nézhetem xDD).......

Amugy meg.. Letölteni... Megkel venni nem warezolni bassuskulcs xD

Minden játék lényege az hogy ölj ezzel szerzel pontot, ezzel jutsz tovább...
minek fizess azért amit megkaphatsz ingyen ? nem vok hülye, hogy 30-40 eurót adjak egy játékért mikor megkaphatom ingyen....

YzaaA
2011-04-18, 16:32
nembaj megértettem:D
én már a nyárra vagyok beindulvaxD
meg a 2 hét mulvára:p
és az hogy a jáatékos hátánál van a kamera azt hogy nevezik?:pxD
na én is jot kérdeztem:vlol:
idegesitelek ezekkel a hülye hsz-eimel:jumper::p




minek fizess azért amit megkaphatsz ingyen ? nem vok hülye, hogy 30-40 eurót adjak egy játékért mikor megkaphatom ingyen....
ez igy vann!!!!!
teljesen igazat kell hogy adjak benne!:p:D

Cindy
2011-04-18, 16:35
Hát ömm..... Nemtudom.. Koznolra én még a büdös életben nem töltöttem le semmi gamet(nahjó.. ps2-re régen irkáltam ki :P).. PS3-ra meg nem is lehet, vagy lehet nemtudom és nem is értek hozzá :D
Lényeg a lényeg ha én szerenék 1 játékot akkor megveszem :D Max jól megnézem hogy tényleg szeretném-e és érdemes-e megvenni oszt nem csak a polcon fog porosodni :P

YzaaA: TPS-nek nevezik :D(asszem :P)

horus
2011-04-18, 16:35
és az hogy a jáatékos hátánál van a kamera azt hogy nevezik?:pxD


TPS (Third Person Shooter)

YzaaA
2011-04-18, 16:37
okés:D
hogy itt mindenki mijen okosxD:)

horus
2011-04-18, 16:40
PS3-ra meg nem is lehet, vagy lehet nemtudom és nem is értek hozzá :D


Lehet és asszem arra sokkal 1szerübb is mert nem kell kiégetni hanem csak rápakolod a HDD-re, de ehez én se értek nagyon, kérdezd Robbie-t ő tugya

Robbie
2011-04-18, 16:55
Lehet és asszem arra sokkal 1szerübb is mert nem kell kiégetni hanem csak rápakolod a HDD-re, de ehez én se értek nagyon, kérdezd Robbie-t ő tugya
Lehet persze 3.55ös vagy alatti rendszereken simán usbvel felrakva :D csak most baj van mert nincs meg a 3.60as kulcs és azokkal mennek az újak amik most fognak kijönni de az idő csodákra képes :)
Sajnos nem sajnos de énis erre az útra tévedtem, nincs saját keresetem így ha van pénzem is nem engedhetem meg magamnak hogy 6-10órás szórakozásra költsem valamiből öltöznöm is kell stb... :)
De TR9et mindenképpen megveszem támogatnom kell hogy legyen a sorozatnak jövője :)

horus
2011-04-18, 17:00
Sajnos nem sajnos de énis erre az útra tévedtem, nincs saját keresetem így ha van pénzem is nem engedhetem meg magamnak hogy 6-10órás szórakozásra költsem valamiből öltöznöm is kell stb... :)
De TR9et mindenképpen megveszem támogatnom kell hogy legyen a sorozatnak jövője :)

Na meg ha nem tetszik a megvett játék akkor ****hatod....
Viszont ha letöltöd nem vesztessz semmit...
Én a TR-t is lefogom tölteni egyrészt azért mert bizti, hogy megjelenés előtt kifogják lopni és minél hamarabb akarok vele játszani másik meg az, hogy a Crystal játékai szarok és nem fogok kiadni érte egy csomó pénzt, de akkor megveszem ha a letöltöt játék tetszett akkor megveszem....

YzaaA
2011-04-18, 17:02
azt ha megtudom füzni apámat hogy vegyen akkor én is megveszem mert nekem saját pénzem nincs:p

Robbie
2011-04-18, 17:07
Na meg ha nem tetszik a megvett játék akkor ****hatod....
Naja... volt egy listám hogy miket szeretnék megvásárolni, jó letöltöttem és úúúristen 1nap után töröltem is....-.-

Cindy
2011-04-18, 17:37
Én ha megszeretnék venni 1 játékot akkor elösször is nézek róla 1 vidit és ha az alapján is tetszik és van is letöltöm a demoját és ha az is nagyon tetszik akkor megveszem a játékot :D ennyi xD

Az a baj hogy 3.55 meg meg kulcsok meg ilyesmik nekem kínaik :D sajna nem értek az ilyenekhez :D(tessék elnézni szőke vagyok :D)..
Viszont anyagilag még úgy ahogy megengedhetem( lehet átkozni, bocsánat) hogy havonta vegyek kb 1-2 eredeti gamet de nem szoktam mert nem sokat tudok pszni..(van rá asszem 12 eredeti játékom és kész ) Csak azért tényleg jobb lenne ha tudnám másra is költeni a pénzt.. Habár pénz.. Meglátom és elköltöm bármiely szarságra (ritka rossz szokás xDD )

horus
2011-04-18, 17:59
Csak egy csomó játékhoz nincs demó , egy vidi alapján meg még nem tod eldönteni, hogy jóe v nem az AC is tetszett vidi alapján amikor meg megvettem egy rakás fost kaptam.....

Cindy
2011-04-18, 18:10
Na igen.. Az a ciki szitu hogy vettem mondjuk egy 12k-s gamet ami vidik meg képek alapján tök jó volt aztán kaptam 1 szarkalapot...(ff13 rád gondolok ám xDD)

Kacsa
2011-04-18, 18:38
Én ha megszeretnék venni 1 játékot akkor elösször is nézek róla 1 vidit és ha az alapján is tetszik és van is letöltöm a demoját és ha az is nagyon tetszik akkor megveszem a játékot :D ennyi xD

uggggggyanez nálam is!
ha egy játéknak nincs demója akkor azzal nem törődök. (ez viszont nagy marhaság a részemről, ott van pl. az Alan Wake, annak sincs demója, és mégis marhajó).
de a TR9-et én is megveszem, már csak azért is. azt biztos, hogy megveszem. GoL-t is megvettem, HYDROPHOBIÁt is.... amúgy én vagy 7-szer végigjátszottam a GoL demóját és a HYDROPHOBIA demóját is, minden kis részletre odafigyelve, hogy a lehető megkisebb mrtékben csalódjak a FULL game-ben. ajánlom ezt a taktikát.:)

horus
2011-04-18, 18:46
TR9-et csak akkor fogom megvenni ha tetszett amit letöltöttem bár nem tom ennek mi értelme lessz, de nem baj xDDDD :P
am jön a Resident Evil Outbreak ezzel csak annyi a baj, hogy csak mobilra érkezik :S

Cindy
2011-04-18, 18:50
Öööö... Mobilra....Drága jó Capcom.. Nyugodtan ki lehet szopni a picsámat...

horus
2011-04-18, 18:52
Pedig én is kipróbáltam volna :/
mindig ezt kell csinálnia mindig kikell adni egy exkluziv REsi amit úgy kipróbálnál -.- Leszophat a Capcom -.-

YzaaA
2011-04-18, 19:09
hát szerintem is horus és cindy
én kiprobáltam a resi 5/öt csak ugy kiváncsiságból mert a trailer nagyon jo volt és a végén amior kiprobáltam csak a fömenü teccet meg a térkép de a játék nem tablozott le
az volt a rossz hogy egérrel kellet irányittani a fegyvert és még akadt is a játék(a gépem miatt:D)és nem volt hangja*.*
szoval maradok a TR8,7,5,4 és a Resi4 nameg a shrek mellet:D

Kacsa
2011-04-18, 19:28
Nyugodtan ki lehet szopni a picsámat...

LooooL ezt még akkor annak a tanárodnak mondtad :clown:

Cindy
2011-04-18, 19:42
Kacsa, én ezt mindenkinek mondom aki fel****** az agyam :D Capcom meg mostanában mindig azt teszi... CSinálták volna meg inkább az OB-et ps3-ra és xbox360-ra, azt a szar Operation Raccoon City Captivate-t meg mobilra oszt boldog lennék... De így 1álltalán nem vagyok az..

OFF: ****** meg elfelejtettem tanulni holnapi nyelvtan TZ-re xD Úgy tűnik ma is hosszú estének nézek elébe.

Kacsa
2011-04-19, 13:20
MGEJELENT A PORTAL 2!!!!!!!!!!!!!!!:jumper::jumper::jumper::jumper::j umper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jum per::jumper::jumper:

YzaaA
2011-04-19, 15:53
megjelent?
nem baj én akkor sem veszem meg:D:jumper:

Kacsa
2011-04-19, 16:19
megjelent?
nem baj én akkor sem veszem meg:D:jumper:

nem is NEKED mondtam. -.-"