PDA

Teljes verzió megtekintése : Aspidetr Easter Time 2011 - The Rainbow Eggs By Kya (Ranpyon)



OBig
2012-02-03, 21:17
Aspidetr Easter Time 2011 - The Rainbow Eggs

Készítő: Kya (Ranpyon)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/12/the_rainbow_eggs.htm).

Story:

Lara házigazdája, és barátja kiadja Larának egy kis nyaralásra a házát húsvétkor, egy Csendes-óceáni tó partján. Amikor megérkezik oda, Lara rájön, hogy egy legenda övezi a házat. Hét mágikus, a szivárvány színeiben pompázó tojás kell ahhoz, hogy egy csodálatos kincset megleljen. A hétből kettő már megvan, így ötöt kell megkeresni a környéken. Larának tetszik a legenda, és a tojások keresésére indul.

Review:

Remek húsvéti kalandot alkotott nekünk a készítő. Ellenség nincs, nehéz feladatok sincsenek benne. Viszont remek kikapcsolódást nyújt a mindennapos küzdelmek közepette. 5 tojást kell megtalálni. Persze van még 6, de azok secretek. Sajnos a 4. secretnél van egy bosszantó bug. Nem mindig működik a zöld plafonlétra. És nem tudom mi váltja ki a hibát sajnos. Persze ez a játékmenetet semmiben nem befolyásolja, max kihagysz egy titkot. No de ettől függetlenül csak ajánlani tudom mindenkinek eme kis remekművet.

tombraidermaster1996
2012-05-20, 11:30
Kijátszottam és nagyon tetszett! :) Szuper jó kis pálya. De annak a sok tojásnak a keresése azért volt, hogy azt a sok csokicuccot megegye? XD Ott van oda írva a padlóra, hogy egyél egy csomó csokit. :) Mindez azért volt? De nagyon gyönyörű az egész pálya, hangulatos, szépek a textúrák és az objektek. :) Nekem jó kis kikapcsolódást jelentett végigjátszani. :)

OBig
2012-05-20, 12:15
Látod tombraidermaster1996? Ilyen pályát kell csinálni.
Még ha gyengébb is a többitől, sokkal nagyobb örömet okoz az usereknek. Sokkal jobb az értékelés is. :)
Elvégre egy ajándékot kapunk a készítőtől. Én mindig sokkal feljebb értékelem az ilyen pályákat. Hisz ünnepi, hisz ajándék, hisz nem kell harcolni, csak csupán megkeresni amit kell. :)

tombraidermaster1996
2012-05-20, 19:29
Látod tombraidermaster1996? Ilyen pályát kell csinálni.
Még ha gyengébb is a többitől, sokkal nagyobb örömet okoz az usereknek. Sokkal jobb az értékelés is. :)
Elvégre egy ajándékot kapunk a készítőtől. Én mindig sokkal feljebb értékelem az ilyen pályákat. Hisz ünnepi, hisz ajándék, hisz nem kell harcolni, csak csupán megkeresni amit kell. :)

Jaja, csak ilyet is nagyon nehéz csinálni... Az enyém meg az a baj, hogy túl nagy, de egy végigjátszás elmegy vele... Lehet, hogy törlöm a projektemet, mert Nővérem sem tudta mefnézni eddig.... Pedig itthon van. :) De nekem igazi kikapcsolódás volt ez a pálya, olyan széép. :) Olyan hangulatos, meg szépek a zenék benne. :)

OBig
2012-05-20, 19:57
Nehogymá töröld. :)

tombraidermaster1996
2012-05-20, 20:04
Nehogymá töröld. :)

Dehogyisnem. Úgysem tetszene közületek a fenének sem... Az előző sem tetszett, akkor ez sem fog lehet... De az egy az egyben szinte eredeti karnak objektekkel volt, ebben eredeti dolgok nincsenek, ez az egész custom, tehát már más, ez csak gyakorlópálya, kivi voltam rá, hogy mire vagyok képes a Nővéremékért. :) Elvégre aránylag nálam siker, de másnál?! Na mind1, a lényeg az, hogy kezdő vagyok és sz@r az egész... Mások pályája sokkal jobb. :) Viszont ez a kis húsvéti kaland olyan jó, szépek a textúrák is, meg minden, imádom. :)