PDA

Teljes verzió megtekintése : Tomb Raider - The Crystal Skulls - Part 1



OBig
2012-01-07, 18:35
Tomb Raider - The Crystal Skulls - Part 1

Készítő: Marietta Műhelyi (Matie) and Bradley Smy (Tombraider95)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/12/the_crystal_skulls_part1.htm).

Story:

Kora reggel a Croft Kastélyban a lakók már ébren voltak. Lara Croft, tréningruhájába öltözve épp most fejezte be a bemelegítő gyakorlatokat. A kinti kiképzőpálya felé indulván keresztülhaladt egy kis szobán, ahol Zip ült egy fotelban, laptopjával a kezében.

- Üdv Lara!

- Helló Zip. – Lara már nyitotta a következő szoba ajtaját, mikor Zip ismét megszólalt:

- Lara! Ismered Kane Pawsnert?

- Hallottam róla. Ő az archeológus, aki mostanában fedezett fel egy ősi templomot Mexikóban. Miért?

- Épp pár perce küldött neked egy videóüzenetet.

- Lássuk csak.

Nem sokkal később egy helyes, barna hajú fiatal férfi jelent meg Zip számítógépének képernyőjén.

- Jó reggelt, Miss Croft. Kane Pawsner vagyok, archeológus. Tudok valamit, ami érdekelné. Biztos vagyok benne, hogy hallott már a legendás Kristálykoponyákról. Ezek a koponyák hatalmas erővel és tudással rendelkeznek, amit földi halandó aligha tudna elképzelni. Nos, én ezek után a koponyák után kutatok, próbálván megfejteni a titkukat. Egy darabig Mexikóban kell maradnom, de ismerem az egyik koponya hollétét. Továbbítottam a koordinátákat, érdekelné a dolog?

- Itt is vannak. – mondta Zip, miközben megmutatta Larának a helyszínt.

- A Tigrisek Völgye. Remekül hangzik.

És el is indult…

Review:

Sziklák között, barlangokban, kolostorokban kalandozunk. Remek helyszínek, remek feladatok. Ellenség sem sok van, keselyűk, tigrisek, denevérek, és talán egyetlen fegyveres az elején. A szerzetesek nem bántanak, nem is fog Lara rájuk fegyvert. :) Nem túl könnyű, de nem megoldhatatlan feladatok tarkítják a pályákat. Összesen 6 secret van a két pályán, ezek megszerzése is külön kaland. Az első pálya utolsó secretével sokat szenvedtem. A fali kart láttam már időben, fent a sziklákon, de jó pár nap eltelt, mire rájöttem, hogyan lehet odajutni. :) Ráadásul az első pályán egy medipackot is el kellett használnom. grrrrrr. A második pálya is remek. Viszont a végére már azt sem tudtam, melyik fali kar, gomb mit nyitott ki. :) Kicsit bonyolult volt a pálya, és itt-ott bizony nem könnyű. De remek textúrák, és változatos feladatok vannak benne. Összességében remek kaland volt, csak ajánlani tudom mindenkinek.