PDA

Teljes verzió megtekintése : LB Advent Calendar 2011 - The Golden Christmas Tree*By Mattia (Raidermatty)



OBig
2011-12-13, 19:28
LB Advent Calendar 2011 - The Golden Christmas Tree Part 1

Készítő: Mattia (Raidermatty)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/11/the_golden_christmas.htm).

Story:

Az arany karácsonyfa:

Egy öreg legenda szerint a Himalájában létezik egy portál, ami egy másik dimenzióba viszi az embereket. Lara Croft, aki az ünnepekre elutazott egy távoli falucskába - ami ehhez a titokzatos helyhez közel található - úgy dönt, hogy átkutat néhány természetesnek tűnő barlangot, amik később egy régi palotába vezetnek. Ahogyan a galériában sétál, észrevesz néhány metszetet, amik egy misztikusnak látszó karácsonyfát ábrázolnak.
Miután lefordította az ősi nyelvet, Lara rájön, hogy abban a templomban van, ami a portált lezárja. Ez a portál a "Karácsony-dimenzióba" vezet, egy különös helyre, ahol a karácsony minden évben elkezdődik. Az ünnepség egy felettébb luxus palotából származik, ami egy szigeten lebeg - egy szigeten, ami egy kriptát zár le, és ebben a kriptában található egy varázslatos arany karácsonyfa-szobor. A szobor képes kibocsátani egy furcsa energiát, ami békét, örömöt, és szeretetet hoz el a karácsony ideje alatt. Ahogyan Lara tovább kutatja a templomot, abban a szobában találja magát, ahol a portál található. A felfedezésétől elragadtatva akaratlanul is működésbe hozza a portált, és ezután egy távoli helyen köt ki. A következő feladata: megtalálni az arany karácsonyfát és megmenekülni ebből a dimenzióból. (Fordította: Kacsa)

Review:

Fantasztikus ez a pálya. Gyönyörű a textúra, nagyon változatosak a feladatok, És közben nem kell félni, nincs ellenség, mivel hát ez egy igazi ünnepi, karácsonyi pálya. Bizony a változatos feladatoknak köszönhetően jó párszor megakadtam egy-egy kis időre. Arra vigyázni kell, az ablakokon át ne közlekedjünk, mert a szerkesztőprogramnak köszönhetően befelé még lehet egy bug miatt, kifelé viszont nem tudod folytatni a játékot. A készítő a kisebb bugokat is kihasználja, így egy ládatologatásnál oldalra ugorva lehet kijutni a kis folyosóról. Mindezek mellett nagyon szép, összetett, és b

YzaaA
2011-12-13, 20:04
Letöltöm!!:D És amilyen örült vagyok végig is viszem!!:D

OBig
2011-12-13, 20:35
Ezt tényleg megéri, nagyon klassz pálya.:)

YzaaA
2011-12-16, 23:03
Na én végigvittem!!:D Nekem tetszett, ötletes és szép pálya:D;)