PDA

Teljes verzió megtekintése : Off-topic



oldal : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

namivanmar
2012-11-11, 06:38
gondolom nem olyan fajta kártya amit el kéne fogadnia. sajnos nem mindegyikkel működik.
Visa / Delta / Electron
MasterCard / Eurocard
PayPal Top Up Card
Maestro
American Express
bár gondolom megnézted ezt a listát és közte van a tietek is. de akkor sajnos nem tudom. vagy elírás, vagy paypal hiba, vagy írj nekik h. mi van

Hanna
2012-11-11, 09:10
Köszi.Maestro.... bankszámla . nem küldi a kódot......Budapest banknál nincsenek vagy mi:(( Pedig smses értes.

namivanmar
2012-11-11, 11:32
nekem mastercard-om van. előtte visa electron kártya volt. de otp-nél. gond nélkül ment mindegyik.

Hanna
2012-11-12, 08:59
Bnömnek is ment anno otps. Azt mondták jól van ki töltve.... Bank az ami......

YzaaA
2012-11-19, 14:45
Roli kérlek lépj ma fel chat-re ha lehet, kérdeznék valamit:DHja meg Crash meg Limo(emiccy) is lépjen fel:D

CrashHungarian98
2012-11-19, 15:42
Hát én csak este tudok olyqn 7-8 körül :/

YzaaA
2012-11-19, 15:56
Akkor is jó:DCsak gyertek:)

Roli
2012-11-19, 16:09
Ott leszek. :D

YzaaA
2012-11-22, 15:43
Nah skacok, akkor lebonyolítúnk 1 közös coop-ot??:DOlyan jó lenne megint együtt játszani, de már el kéne dönteni, hogy mi legyenxD:p

Underhoe
2012-11-25, 02:39
Azt hiszem visszatértem...! *kitér a rothadt zöldségek elől*

YzaaA
2012-11-25, 09:05
Azt hiszem visszatértem...! *kitér a rothadt zöldségek elől*

Dejóó:DÜdv újra itt Underhoe:)

Roli
2012-11-25, 09:52
Üdv újra a fedélzeten! :)

Kacsa
2012-11-25, 15:49
Azt hiszem visszatértem...! *kitér a rothadt zöldségek elől*

Üdv újra. ;) Remélem valamennyire megoldódtak a gondok. :)

Robbie
2012-11-26, 02:00
Üdv újra. Underpus :D

OSZRichard
2012-11-26, 17:13
Üdv újra. Underhoe:D.

Roli
2012-11-27, 22:18
Nyomkodok jobbra-balra a TRForge adventi naptáron, erre:

http://trforge.net/advent/2012/punishment.jpg

LOOOOOOOOL

Matie
2012-11-27, 23:45
Ahahaha! :vlol: Ezt ki kell próbálni!

---
Hm, közbe rájöttem, hogy az URL-ben rejlik a dolog, és tényleg! XD Csak most esett le, hogy miért csak egy szimpla papír az impatience-oldal azzal a szöveggel.:D Ez hatalmas : D
Idén is versenyzel? :) Én szeretnék, de ez már a 3. alkalom lenne, hogy próbálkozok, szerintem lassan le fognak lőni.... D: Már tavaly se voltam biztos benne.

Roli
2012-11-28, 08:28
Jaja, nagyon jó ez a Slenderes téma, ügyesen kitalálták. :D Tavaly meg a meme Lara volt jó. :D

Nem hiszem, hogy versenyzek, mert december 3-án végre munkába állok, így nem valószínű, hogy még erre is lenne időm. :) Pláne nem sütni-főzni. :D Pedig jó móka volt minden nap várni, hogy mi lesz, mert úgy legalább elmentek a napok, hogy volt egy kis tennivaló. :D

De most első a család, meg valamelyik TR2013 gyűjtői kiadás, (:vlol::vlol::vlol:) utána a szórakozás. :D

Szóval ja, szerintem hagyom a fenébe az idén. :)

Matie
2012-12-06, 12:57
Nem hiszem, hogy versenyzek, mert december 3-án végre munkába állok

Na, gratulálok!!:D
Igen, simán megvolt így a karácsonyi hangulat egész decemberben, hogy a feladatokkal szórakoztam. :) De rájöttem, hogy nekem se fog menni most, csak egy vacak infó beadandóval bénáztam órákon meg napokon keresztül...

(Ajaj. Most meg anatómia gyakorlat lesz, belekkel, gégével, meg elvileg lesz egy félbevágott fej, lassan már pánikolok. D: Komolyan, valaki mentsen meg!!)

Kacsa
2012-12-06, 15:13
Nem hiszem, hogy versenyzek, mert december 3-án végre munkába állok.
huhúúú gratula. :D és sok erőt. :D


(Ajaj. Most meg anatómia gyakorlat lesz, belekkel, gégével, meg elvileg lesz egy félbevágott fej, lassan már pánikolok. D: Komolyan, valaki mentsen meg!!)

wóóh, guszta. :D :thumb: sebész, anatómus, kórboncnok, mi leszel? :)

YzaaA
2012-12-06, 15:40
wóóh, guszta. :D :thumb: sebész, anatómus, kórboncnok, mi leszel? :)

Agyturkász:D

Caroline
2012-12-06, 16:29
Akarok zenés diavetítést csinálni.
Mivel a főoldalon a galéria szekcióba van egy rakatnyi kép. Azokból szeretném megcsinálni.
Használhatom azokat a képeket?

Roli
2012-12-06, 17:09
Persze! :)

Kacsa
2012-12-06, 21:53
Agyturkász:D

Matie pszichológus lesz?

Matie
2012-12-07, 02:05
Közel sem. :vlol: (Iza szerintem szó szerint értette. x) ) Egyik se talált - dietetikus. Nem tudom, ahhoz minek kell ilyeneket fogdosni meg nézegetni... Kicsit túl leszünk képezve. :p De már beletörődtem. Túléltem, bár párszor kb. kishíján összeestem. DX (Amit korábban mások már megtettek, úgy hallottam. o.o) Phew.

namivanmar
2012-12-07, 06:31
engem olyan terembe be nem rángatnának szerintem. vagy elájulnék vagy csak háttal állva birnék ott lenni. én néha sima biológia órán is rosszul voltam gimiben...
a "tulképzés" meg a nem odavalo dolog tanitása pedig hagyomány az országban. katasztrófa az oktatás, de valószinü máshol is. bár amikor emberekkel, gyógyitással, táplálkozással foglalkozol szerintem ez elkerülhetetlen némi turkálás és boncolás. kitartás!

Michele
2012-12-07, 13:46
Bonctan elvégre. :D Mi mennénk már, csak nem engedik. xD

YzaaA
2012-12-07, 16:19
Közel sem. :vlol: (Iza szerintem szó szerint értette. x) ) Egyik se talált - dietetikus. Nem tudom, ahhoz minek kell ilyeneket fogdosni meg nézegetni... Kicsit túl leszünk képezve. :p De már beletörődtem. Túléltem, bár párszor kb. kishíján összeestem. DX (Amit korábban mások már megtettek, úgy hallottam. o.o) Phew.

Na ígen szószerint értettemxDDe ha szabad kérdeznem(mivel ezt nem tudom, okosodjak 1 kicsit:D)Miacsudaaza dietetikus??

Caroline
2012-12-07, 17:33
Hát az valami táplálkozási tanácsadó vagy mi a szösz, ahhoz küldik az olyat aki fogyózik és helyesen akarja a diétát csinálni vagy mi.

YzaaA
2012-12-07, 18:18
Hát az valami táplálkozási tanácsadó vagy mi a szösz, ahhoz küldik az olyat aki fogyózik és helyesen akarja a diétát csinálni vagy mi.

Ahha értem köszi Caro:)

Jani2
2012-12-07, 19:12
Sziasztok!

Sajnos több évnyire le vagyok maradva a TR-ben, de hátha az alábbi link érdekes Számotokra.

http://zacharylevifan.com/wordpress/?p=12156

:)

Roli
2012-12-07, 19:23
Szia! :)

Már kint van a főoldalon (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1000:tr-the-final-hours-3-the-sound-of-survival-&catid=73:tomb-raider-9&Itemid=13), de azért köszönjük! :)

Matie
2012-12-07, 20:32
engem olyan terembe be nem rángatnának szerintem. vagy elájulnék vagy csak háttal állva birnék ott lenni. én néha sima biológia órán is rosszul voltam gimiben...
a "tulképzés" meg a nem odavalo dolog tanitása pedig hagyomány az országban. katasztrófa az oktatás, de valószinü máshol is. bár amikor emberekkel, gyógyitással, táplálkozással foglalkozol szerintem ez elkerülhetetlen némi turkálás és boncolás. kitartás!

Köszi!:) Igen, biológia fakultáción már nekünk is kellett ilyet csinálni, első alkalommal kicsit kiborultam. Ahhoz képest már viszonylag jól tűröm. D:
És igen, ez végülis mindenhol így van a felsőoktatásban Magyarországon, amit lehet, többé-kevésbé bele is tömik az ember fejébe. De már középiskolában is sokkal többet kell tanulni, mint pl. Angliában. (Mondjuk máshol nem tudom, hogy szintén így megy-e, úgyhogy azokhoz nem tudok viszonyítani.)

Gyógyítással, táplálkozással, igen, de élő emberekkel, felvágni meg nem én fogom, ha kell, rég nem az én feladatom lesz.:) Mondjuk az biztos, hogy egyszerűbb az anyagot megtanulni, ha látjuk is a gyakorlatban úgy, ahogy tényleg kinéz. Csak pont ezt a részét akartam elkerülni a dolognak, és szóba se jöhetett az orvosi emiatt. Az biztos, hogy ott idegösszeroppanást kapnék.


Bonctan elvégre. :D Mi mennénk már, csak nem engedik. xD

Mindig is irigyelni fogom azokat, akik ilyen jól bírják. XD


Hát az valami táplálkozási tanácsadó vagy mi a szösz, ahhoz küldik az olyat aki fogyózik és helyesen akarja a diétát csinálni vagy mi.

Valami hasonló. Étrendet állíthat össze, táplálkozási tanácsadó lehet - tulajdonképpen táplálkozási szakértő. De sokkal többről van szó, mint a fogyózás. :) Ott van a cukorbetegség, lisztérzékenység, kórházi betegeknek speciális diéta, meg még sok minden más, néhány ilyen kifejezetten bonyolult is.


:offtopic: És az újság mellé nem Assassins Creed posztert kaptam, hanem egy dupla oldalas fehér papírt! :vlol::vlol: Nyomtatási hiba...

Uff :vlol:

--
Hú, pont, amikor sorban álltam, hogy megvegyem a PC Gurut, a Tesco rádiójában az AC Revelations trailer (http://www.youtube.com/watch?v=4K39UWxdm0U)ének a zenéje ment, jó kis egybeesés volt. XD

Szerk.: na ennyit a korai alvásról, trailerhez kelésről, pont ilyenkor kell bulit tartani a kollégiumban, és ordítozni a folyosón, menjenek a francba.

Kacsa
2012-12-08, 12:47
Te is jól bírod Michele? :D :D Mert én már majdhogynem szeretem az ilyen "piszkos munkát". :) Valakinek meg kell csinálni végülis, és ha már meg kell, sokkal könnyebb lesz, ha nem undorodik tőle. :)

YzaaA
2012-12-29, 15:34
Nahát hamár az én topicomba írtam nem tudok postonli, viszont a vidinket ki kö rakjamxD

http://www.youtube.com/watch?v=AIC6PtpPWtI
Bocsi elöreis apám beleszolt a végérexDD

OBig
2013-01-06, 11:53
Hát vártam! Vártam, hogy esetleg valaki írjon. Nem írt, sőt, elkerülte mindenki ezt a topicot. :)
Hát javaslom a videó készítőjének, törölje ezt, amíg véletlenül meg nem jelenik az ajtóban a drog elhárítócsoport. :)
Mindenesetre én elmentettem ezt. :)

YzaaA
2013-01-06, 11:57
Hát vártam! Vártam, hogy esetleg valaki írjon. Nem írt, sőt, elkerülte mindenki ezt a topicot. :)
Hát javaslom a videó készítőjének, törölje ezt, amíg véletlenül meg nem jelenik az ajtóban a drog elhárítócsoport. :)
Mindenesetre én elmentettem ezt. :)

Most szabad megtudnom hogy mi a probléma??

OBig
2013-01-06, 19:27
Nincs semmi probléma, csak jóindulatból írtam, amit.
De ha úgy gondolod, törölhetem is.

YzaaA
2013-01-06, 19:40
Jaaj neeem csak azt hittem h baj h levidiztük...:PNe haragudj:D

Caroline
2013-01-09, 14:40
Most azé írok ide nem akarok offolni de szerintem a tr nem attól tomb raider hogy van Larának dupla pisztolya meg lövöldözünk össze vissza arra ami csak él és mozog és esztelenül gyilkolásszúk a népet, és a tr nem a dupla pisztoly miatt tr hanem attól hogy régi korból fönn maradt helyeken kell megoldani feladatokat és kincset keresni Ugye. Na meg a csapdák kikerülése.

OBig
2013-01-09, 16:52
Így is van Caroline
De skizofrén barmok mindenhol akadnak, hozzánk is betér néha egy-egy. :)
És felháborodik a felháborodásunkon. :D:D

Caroline
2013-01-09, 18:12
:) Hát igen viszont a multit nem így képzeltem el. ahhoz hasonlóra gondoltam mint a gol.


csak 1 dolgot nem értek ha valaki beregizik az Acc.-ját miért nem használja. Legalább is én anno azé reggeltem ide mert fel is szoktam jönni + írok is a fórumba,

Kacsa
2013-01-11, 22:28
mert kimentek kakálni és nem jöttek vissza.

Hanna
2013-01-27, 09:15
este 20:05 cset!!!!!! XD

OSZRichard
2013-01-27, 10:13
Hmm jól hangzik.

YzaaA
2013-01-27, 11:50
Én benne vagyok:)

Roli
2013-01-27, 11:55
Ott leszek. :D

Caroline
2013-01-27, 12:01
Akkor szerintem én is feljövök:)


mert kimentek kakálni és nem jöttek vissza.

ja :)

CrashHungarian98
2013-01-27, 12:28
Megyek, már úgyis régenvoltam ott :)

Hanna
2013-01-27, 13:26
csapjunk egy laza esti partyt XDXDXDXD pfff XDXD

YzaaA
2013-01-27, 14:13
Hjahja..:Damúgyis elég régen volt 1 cset parti:P:D

Rumplestillskin
2013-02-01, 18:24
Vki chat?:D Sosincs fent senki.:( :D

Caroline
2013-02-01, 18:57
De fent szoktak lenni pl én majdnem minden nap fel nézek

Rumplestillskin
2013-02-02, 10:22
20.-án jön a PS4? :O
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g82C4Nu_Jq8

Stranger
2013-02-02, 22:17
Max a bejelentése. :D

Caroline
2013-02-27, 19:12
HAMAROSAN:)



http://i55.tinypic.com/xnbx1f.jpg

Készül a borító+az alaptörténet de mindenképpen kínás cucc lesz!+kész lesz a másik project is legalább is az első könyvemet szeretném mindenképp befejezni (lehet átmentem pdf be)

Stranger
2013-02-27, 20:06
TR-es könyvet írsz?

Caroline
2013-02-27, 20:14
Igen olyat :)

Stranger
2013-02-27, 20:28
Na az jó. :D Én is kezdtem egyet... unalmas óráimban írogatom.

Caroline
2013-02-27, 21:52
http://i51.tinypic.com/s3zt53.jpg
Na ennyi van kész belőle
De még szerkesztve lesz

OSZRichard
2013-03-10, 10:14
Tud valaki segíteni, beírtam a TRs profilomba a Steam azonosítómat és azt írja ki hogy nem talált ilyen profilt rosszat írtam be?

Scoobykah
2013-03-14, 12:27
http://www.youtube.com/watch?v=TIY8cssb30Y

oké...Lara ilyet is tud :D

Caroline
2013-03-25, 18:39
:vlol: leesek a széktől olyan vicces :vlol:
főleg a Hulk

sgtGiggsy
2013-03-25, 20:57
Tud valaki segíteni, beírtam a TRs profilomba a Steam azonosítómat és azt írja ki hogy nem talált ilyen profilt rosszat írtam be?

A Steam-en belül külön létre kell hozni azonosítót. Tehát az még nem jár a Steam fiókkal. Lépj be a profilod beállításaihoz, és ott találsz egy olyat, hogy: Egyedi URL: ezután pedig azt látod, hogy: http://steamcommunity.com/id/ és van ott egy szövegmező, ahova beírhatsz amit csak szeretnél. Ott kell megadnod a kívánt azonosítót, és ha azt leokézod, rövid időn belül már működik is majd az itteni profilba ágyazott azonosító :)

OSZRichard
2013-03-26, 16:50
Köszönöm őrmester:D.

sgtGiggsy
2013-03-27, 10:42
Köszönöm őrmester:D.

Hazámat szolgálom! :D

Scoobykah
2013-04-09, 15:14
Hétvégén nosztalgiáztam,így játszottam a Hitman 2-vel.
Itt meg kell jegyeznem,hogy imádom Jesper Kyd minden zenéjét,amit komponált a szériához(nem tudom miért vágták ki...mert az Absolution jobban érdemelne ennél az elektromos zaj helyett...namindegy)De most úgy dönöttem,hog y menjen más zene...mivel szerkesztek pályákat,így letöltöttem a TR1-es zenéket és azokat+a RE:Retribution zenéjét tettem be lejátszásra.
A sztori most kezdődik....ÉLVEZTEM..valahogy a gép megérezte,mikor milyet kéne bejátszani(keverés be volt kapcsolva)

Nem tudom mit gondoljak...ti is szoktatok más játék zenéjét hallgatni,egy más játék alatt?:D
Vagy csak én vagyok ilyen kretén? XD

Matie
2013-04-09, 18:01
Én egyszer csináltam olyat, amikor pár évvel ezelőtt először játszottam az AoD-dal, és elértem a Sanitariumba. Utáltam, hogy alig van lőszer, a hangulat nyomasztó volt, Kurtis meg még Laránál is nehezebben irányítható, elakadtam, a zombiktól meg jól be voltam ijedve. Na akkor beraktam valami vidám zenét, hátha nem leszek annyira beijedve. :D Sajnos nem jött be, úgyhogy savegame letölt, pálya kihagy... Folytattam az Aquatic Research Area-val. Azóta se próbálkoztam ezzel a két pályával.
Illetve egyszer voltam még lusta, és az új TR-ben meg akartam nézni valamit, de a media player bekapcsolva maradt. Egész jó volt tiszta epic trailerzenékkel. :p

Robbie
2013-04-10, 15:38
Kipróbáltam az én "EPIC" zenei gyűjteményemmel a TR2-t és ritmusra lőttem meg ugrottam.... xD

Sveby
2013-04-11, 19:35
Én egyszer csináltam olyat, amikor pár évvel ezelőtt először játszottam az AoD-dal, és elértem a Sanitariumba. Utáltam, hogy alig van lőszer, a hangulat nyomasztó volt, Kurtis meg még Laránál is nehezebben irányítható, elakadtam, a zombiktól meg jól be voltam ijedve. Na akkor beraktam valami vidám zenét, hátha nem leszek annyira beijedve. :D Sajnos nem jött be, úgyhogy savegame letölt, pálya kihagy... Folytattam az Aquatic Research Area-val. Azóta se próbálkoztam ezzel a két pályával.
Illetve egyszer voltam még lusta, és az új TR-ben meg akartam nézni valamit, de a media player bekapcsolva maradt. Egész jó volt tiszta epic trailerzenékkel. :p

Széééégyelld magad, a Sanitarium a legjobb pálya :D :D :D Jó rajta borzongani picikét. :p :o

OSZRichard
2013-04-12, 21:54
Az a legrosszabb pálya:D.

lilla
2013-04-13, 23:36
Kipróbáltam az én "EPIC" zenei gyűjteményemmel a TR2-t és ritmusra lőttem meg ugrottam.... xD

mikor pici voltam, bátyám játszott nagyon sokat zenére. ugye, a 2000-es évek elején a disco, trance, stb volt a divat, és akkori 16 éves fejével persze, hogy nagy rajongója volt. Épp az Opera house-nál jártunk, medipackunk persze nem volt. Persze, Larának alig volt élete, de sikerült megölnünk egy muksót. Felvettük, ami nála volt (pont egy big medipack!), és pont abban a pillanatban elindult Holly Valance Kiss Kiss-e (http://www.youtube.com/watch?v=6BGAryS37oo)
Életem egyik legemlékezetesebb TR2-es pillanata : D

Rumplestillskin
2013-04-19, 12:49
Valaki nem tudja hogy honnan rendelhetek Új Lara figurát? :D (A mostani játékra gondoltam:D)

Milan
2013-04-19, 15:38
Valaki nem tudja hogy honnan rendelhetek Új Lara figurát? :D (A mostani játékra gondoltam:D)
A Collector's Edition-höz alapból adnak. :)
Én úgy tudom, hogy Magyarországon is forgalmazzák a CE-t. De, hogy hol azt ne kérdezd.

Ha viszont külön szeretnéd akkor ajánlom a Vaterát, vagy más hasonló oldalakat.

Matie
2013-04-20, 11:26
Így van, a Collector's Editionnel lehet beszerezni, külön viszont még nem láttam sehol. :( (Egyelőre.)


Széééégyelld magad, a Sanitarium a legjobb pálya :D :D :D Jó rajta borzongani picikét. :p :o

Na majd a legközelebbi talin tudom, kitől kérjek segítséget. :D

Milan
2013-04-20, 11:35
A Sanitarium tényleg egy kicsit borzongós pálya. :)
De szerintem tök rendben van.:)

Na, tessék. Most kedvet kaptam hozzá. :)

zsolt
2013-04-21, 20:04
Valaki nem tudja hogy honnan rendelhetek Új Lara figurát? :D (A mostani játékra gondoltam:D)

http://tombraiderstore.com/lara-croft-play-arts-kai-figure.html

Még sehonnan. :/ de addig tudok kölcsönadni :)

Rumplestillskin
2013-04-21, 21:09
tudok kölcsönadni :)
Köszi nemkell.:D Megvárom még megjön M.o-ra külön.:) :D

Rumplestillskin
2013-04-23, 15:10
Kinél volt füldrengés? :D
Nálunk elvileg volt, de én nem keltem fel rá..xD:rolleyes:

zsolt
2013-04-23, 15:30
Kinél volt füldrengés? :D
Nálunk elvileg volt, de én nem keltem fel rá..xD:rolleyes:
Én a 9.-en lakok, ott durva volt :)
Nem csörgött semmi, csak ringatózott alattam a szék meg bólogattak a virágok.
A két évvel ezelőttinél csörögtek a tányérok, poharak, pedig elvileg gyengébb volt.

Milan
2013-04-23, 15:52
Kinél volt füldrengés? :D
Nálunk elvileg volt, de én nem keltem fel rá..xD:rolleyes:
Nálunk semmi nem volt, legalábbis és nem éreztem semmit. :)

Matie
2013-04-23, 16:07
Én a harmadik emeleten éreztem, csak azt furcsálltam, hogy semmi más nem zörgött, csak az ágy rázkódott alattam. o.o Úgyhogy néztem, hogy mi volt ez, de majdnem félálomban voltam, csak reggel olvastam, hogy földrengés. (Először tapasztalom, a Dél-Alföld nyugisabb, csak egy tornádót aludtam végig. XD)

Rumplestillskin
2013-04-23, 17:39
Nekem egyik osztálytársam azt hitte hogy a kutya vakarózik :"D :vlol:

Kacsa
2013-04-25, 21:02
Én a 9.-en lakok, ott durva volt :)
Nem csörgött semmi, csak ringatózott alattam a szék meg bólogattak a virágok.
én besz@rtam volna... áhhh, itt délen oly' üres az élet. :D

OBig
2013-04-25, 21:09
áhhh, itt délen oly' üres az élet. :D
Rakd teli. :)

Kacsa
2013-04-25, 21:13
Rakd teli. :)

hát valamivel igen-igen tele tudnám most rakni...
...de abból a cuccból már van elég benne. : P

Caroline
2013-04-26, 19:09
Nálunk is volt földrengés de én nem keltem fel rá, de a macska az nagyon félt

G-21
2013-04-26, 20:34
Sziasztok!
Ne haragudjatok de az MP-re nem lehet regelni, ezért arra gondoltam itt teszem fel a kérdést, hogy mikorra várható a tombraisers.hu oldalas srácok magyarítása a tomb raider 2013-hoz?
Mert a crowdin.net -en néztem a magyarítást és szinte teljesen kész és jó és kíváncsi vagyok mikor adják ki.
Nem találtam róla fórumot.Ha volt bocsi ne büntessetek meg hogy ide írtam. :)
köszi a válaszotok

Milan
2013-04-26, 20:48
Sziasztok!mikorra várható a tombraisers.hu oldalas srácok magyarítása a tomb raider 2013-hoz?
Szerintem te a tombraiders.hu magyarítására gondolsz. Amit bizony mi készítünk. :)
Ne aggódj, megy a munka ezereggyel. Hogy pontosan mikorra várható, azt még mi se tudjuk, de ne aggódj, nem kell sokat várnod. :)

G-21
2013-04-26, 21:32
Szerintem te a tombraiders.hu magyarítására gondolsz. Amit bizony mi készítünk. :)

Igen arra gondoltam, elírtam, bocsi :) örülök :jumper: köszi a választ :)

sgtGiggsy
2013-04-26, 22:27
Igen arra gondoltam, elírtam, bocsi :) örülök :jumper: köszi a választ :)

Halad a dolog eszeveszett tempóban. De még a tesztelési fázis hátravan, szóval azzal is lesz még munka. A crowdin-en egyelőre csak a menüfájl fordítása van fent, a feliratok még odébb vannak (bár azok fordítása is halad) Igyekszünk a lehető legjobb munkát kiadni a kezünkből, úgyhogy megéri várni rá :)

Roli
2013-04-26, 22:43
Igyekszünk a lehető legjobb munkát kiadni a kezünkből, úgyhogy megéri várni rá :)

Ezt tanúsíthatom, amit eddig elolvastam... mestermű. :)

Caroline
2013-05-03, 19:57
Na jövőhéten szorítsatok, jönnek az érettségi írásbeli vizsgák.:)

sgtGiggsy
2013-05-03, 20:07
Na jövőhéten szorítsatok, jönnek az érettségi írásbeli vizsgák.:)

Egy kalappal hozzá :)

Rumplestillskin
2013-05-03, 20:41
Sok sikert:)

-----------

Eddig nagyon jó az Éhezők viadala! :D
50. oldalon járok:) Úgy érzem a többit is megrendelem:)

Matie
2013-05-03, 20:48
Nem lehet letenni. :) Én most valahogy megpróbálom kibírni, hogy ne rendeljem meg a másik kettőt, amíg le nem vizsgáztam mindenből. Éhezők Viadala vagy anat/élettan stb., egyértelmű, mit olvasnék szívesebben... :vlol:


Sok sikert Caroline, menni fog!! :)

zsolt
2013-05-04, 00:26
Nem lehet letenni. :) Én most valahogy megpróbálom kibírni, hogy ne rendeljem meg a másik kettőt, amíg le nem vizsgáztam mindenből. Éhezők Viadala vagy anat/élettan stb., egyértelmű, mit olvasnék szívesebben... :vlol:


Sok sikert Caroline, menni fog!! :)

:D

mindkettőtöknek hasonlovat :)

OSZRichard
2013-05-04, 12:16
A lehető legjobbat a vizsgákhoz:D.

Caroline
2013-05-05, 12:00
Nagyon szépen köszönöm:)

G-21
2013-05-05, 19:15
:cool:

Sveby
2013-05-12, 20:07
Kapjátok be hogy soha senki nem jön chat-re. :D

OBig
2013-05-12, 21:18
Bekaptam. :):D:jumper:

OSZRichard
2013-05-13, 16:48
Szóni kéne, hogy mennyünk nem :D?

Sveby
2013-05-13, 21:00
Ez kérlekszépen egy szólás volt. :D Amolyan Svebysen. :jumper:

Caroline
2013-05-21, 12:47
Nem is volt nehéz az info írásbeli, szövegszerkesztés, táblázatkezelés webszerkesztés és adatbázis kezelés volt. De az adatbázis feladatsor
könnyebb volt az excelnél,de viszon power point nem volt azt viszont hiányoltam.

Caroline
2013-05-28, 16:44
Sikerült minden írásbeli vizsgám

OSZRichard
2013-05-28, 17:02
Gratulálok hozzá:D és jó eredménnyel?

Caroline
2013-05-28, 19:28
Hááát nem mind de úgy viszonylag jók lettek

OSZRichard
2013-05-29, 17:38
Az a lényeg Gratula ;).

Caroline
2013-05-29, 17:53
Köszönöm:)

Scoobykah
2013-06-06, 19:59
Namármost...a keddi nappal bezárólag,vidékfejlesztési technikus lettem: P
ami azt jelenti,hogy a diákból..munkanélküli lettem : DD
(kivéve,hogy nyár végéig lehetek diákmelós^^)

Caroline
2013-06-06, 21:05
Na jó szakmád van, nincs felétek olyan cég ahová pályakezdőket vesznek fel?

Scoobykah
2013-06-11, 18:31
van,de jobb szeretnék szakmában elhelyezkedni ;)

Scoobykah
2013-06-12, 11:34
Tudom,nem telt el 24óra,de ez nem az előző témához kapcsolódik.

A napokban figyeltem fel rá,hogy:
Hitman Absolution :tescoban minden platformra 8990
Media markt : pcre: 8990
ps3-xbox 11990
Normál konzolboltban pedig 5-6000 HUF.(persze Szombathelyen)
A kérdés ezt így hogy? mi befolyásolja ennyire? (főleg mert nálunk a mediamarktot a praktiker választja el a tescotól..tehát...nem a tesconak kellene jobb áron adnia.Vagy?)

namivanmar
2013-06-12, 11:49
mindenki ugy adja ahogy jól esik neki. kivéve néhány márkakereskedőnél ahol a nagyker megmondja hogy pl milyen áron lehet akciosan árulni dolgokat, de az más téma kicsit. ha bemész és azt mondod hogy adsz érte egy tizezrest (mondjuk 8 helyett), szerintem nem dobják utánad a visszajárot hogy ott ne hagyd... de Pc-re mindig ólcsóbbak a játékok párezerrel mint konzolra.

G-21
2013-06-16, 16:17
Sziasztok!
Bocsi hogy megint zargatom a fórumot, de valami hír van a magyarításról? Hogy álltok, várható a hónap elejére? (Tomb Raider (2013)):confused:

Ting
2013-06-16, 17:34
Nem hiszem, hogy hónap elejére várható lenne. Jó munkához idő kell. :)

Sveby
2013-06-16, 22:34
Én angolul is örülnék neki nagyon. :p

Caroline
2013-06-21, 18:20
Na csak meg van az az érettségi:) sikerült!

OBig
2013-06-22, 06:08
Nagy gratula. :)

Caroline
2013-06-22, 11:28
Köszönöm szépen:)

Caroline
2013-06-25, 15:45
Egy időrenem leszek elérhető, a gépem szervízben van, egy kicsit kések a játékleírással a Draculás pályához. De legkésőbb szerdától tudom majd elkezdeni újra

namivanmar
2013-06-25, 15:50
megcsinálják végre a táp bajt?

Caroline
2013-06-25, 15:52
Azt is+ lehet van neki komolyabb baja is a rendszerrel is van valami

OBig
2013-06-28, 12:55
Sziasztok!
Bocsi hogy megint zargatom a fórumot, de valami hír van a magyarításról? Hogy álltok, várható a hónap elejére? (Tomb Raider (2013)):confused:
Eltelt majd két hét:
Hát látod senki sem válaszol neked. Illetve csak Ting. De Ting sem tudja, és mi, sima userek sem. Sőőőt lassan meg sem merjük kérdezni.
Aki meg tudna, vagy kötelessége lenne válaszolni Neked, az le se sz@r. Ne aggódj, velünk szemben is ez a helyzet.
No estére megpróbálok összedobni egy közepes infót, emit erről tudni kell, lehet.

Nem lesz info. Lebeszéltek róla. Majd infózik, aki akar, és tud.

Caroline
2013-06-29, 12:01
Na itthon a gép
Újra kellett rakni , ennyit lehetett vele csinálni
A tápnak nincs baja az alaplap vén. Tehát addig megy ameddig húzza, és ebbe nem lehet kapni alaplapot, mert a cég megszűnt, azaz ha bedöglik az alaplap mehet a kukába kivéve a ház a táppal+ a winyók.

namivanmar
2013-06-29, 12:56
attól hogy megszűnt egy cég szerintem lehet kapni a processzorhoz passzoló alaplapot, maximum nem újat, csak használtat. nem muszáj teljesen ugyan annak a típusnak lennie mint a mostani. a processzor foglalat passzoljon, meg legyen kellő aljzat rajta. PCI-e, AGP vagy PCI, kártáyktól függően. meg a winyónak IDE, ha régebbi.

Duduska
2013-06-30, 20:05
Na itthon a gép
Újra kellett rakni , ennyit lehetett vele csinálni
A tápnak nincs baja az alaplap vén. Tehát addig megy ameddig húzza, és ebbe nem lehet kapni alaplapot, mert a cég megszűnt, azaz ha bedöglik az alaplap mehet a kukába kivéve a ház a táppal+ a winyók.

Szia.
Örülök, hogy rendben van a masinád.
A vírusokra meg jobban vigyázz. Használd az avast-ot. Magán célra ingyenes.

Szerintem ha nagyon régi a masinád, nem szabad vele nagyon sokat görcsölni.
Havernak most dobtunk össze egy új masinát ~51000 Ft-ból. (táp, alaplap, proci, ram, videókari)
Megy mint a golyó, és örül, hogy rám hallgatott.

Üdv Duduska

Caroline
2013-06-30, 20:59
Hát öt éves, most avg-t tettek rá 3000 ft-volt a lepucolás+újrarakás. és használtat nem akarnék amúgy sem. Mivel a ház a táppal+ a winyók megmenthetők olyan 45000 körül lenne a többi cucc bele , alaplap, proci, ram, videókari, sőt mutatott az üzletben az eladó tud olyan procit adni amibe vidikari van építve vagy valami ilyesmi.

lehet meg bírnám ősszel oldani ha lesz melóhelyem persze.

Sveby
2013-07-05, 15:51
Még jó hogy vannak ismerőseim akik ingyé újrarakják/megcsinálják... Mondjuk az a 45 a cuccokra amit felsoroltál elég baráti. :)

Caroline
2013-07-05, 18:21
Hát ja meg a minősége is jó mármint amit bele tesznek cuccot

namivanmar
2013-07-05, 18:42
hát ennyiért nem lehet csucs cucc sajnos. de az átlag felhasználok ritkán veszik meg a márkás meg drága cuccokat. csak az őrültek meg gamerek szokták. Ennyiért 1 középkategoriás videokártyát ha kap az ember. Vagy egy procit. Nem egy majdnem komplett gépet.

Caroline
2013-07-05, 19:45
Hát én se csúcs kategóriára gondoltam mert majd negyed millcsim nincs, de amire nekem kell arra pont jó
netes játékok, szerkesztett pályák játszásához, letöltésekre első osztályú erre a célra megfelel amirer nekem kell

namivanmar
2013-07-05, 20:16
persze ahoz nem kell erőmű. azt hittem újabb játékokkal is játszanál :)

Caroline
2013-07-06, 11:08
:) Játszani játszanék de ahhoz konzol kéne azon jobb új játékokkal játszani + valami cucc aivel a monitorra rá köthetném valami kábelféleség mert csak olyan kimenet van a monitoromon amit csak a gépre lehet rákötni, mármint csak olyan fajta kimenet van rajta a tvre meg anyum nem engedei.
(a gépet mindig tuningolni kellene)

Sveby
2013-07-06, 17:09
Nem mindig kéne tuningolni, mert mondjuk ha most én veszek egy videókártyát akkor pár évig nem kéne semmit sem csinálni a gépemmel. Mert az benne a leggyengébb, kétszer gyengébb mint amit az új Tomb Raider alap követelménye ír. Mégis elindult rajta. Ezt a monitorra kötős dolgot meg valahogy nem értem, igen, egy monitoron csak olyan kimenet/bemenet van amit pc-re lehet kötni. Ezért mivel most vettem egy PS2-őt, kénytelen voltam behozni a tévét a nappaliból és nem érdekel hogy ezt megengedik vagy sem. :)

namivanmar
2013-07-06, 18:20
valoszinü VGA kábel kéne konzolhoz. kék csati (legalábbis a belseje). régebbi monitoroknál az volt mág. az egyel ujabb meg DVI (fehér béllel). boxhoz van egy vga kábelem ha kell valakinek. de eléggé csunya képe volt azon keresztül monitoron, úgyhogy nem is használtam. szerencsére én tudtam venni egy jó tv-t hozzá. azaz igazi. amúgy eg yjó gépet nem kell éjjel nappal tuningolni de párévente van generációváltás ott, míg ez konzoloknál sokkal több év. és akkor sem muszáj tuningolnod, csak ne várj el csucsgrafikát/effekteket. a konzolok is el vannak maradva általában az éppen aktuális felső kategóriás PC-től. fenntartani egy "gamer PC"-t többszöröse egy konzol árának. én sem tudom mi lesz még az új konzolokból, de nagyon affelé hajlok hogy veszek egy jó videokártyát egy uj konzol árából, mivel amit eddig felmutatott a sony meg a microsoft nem ragadott igazán magával. esetleg ha pár év múlva leesik az ára és felmutatnak pár nekem is tetsző exkluziv játékot akkor talán.

Caroline
2013-07-14, 14:33
Estefele ha lesz kedve valakinek feljönni ide lehetne szervezni egy chat-partyt, már úgy is rég volt.
Mondjuk Olyan este 8 környékén?:)


valoszinü VGA kábel kéne konzolhoz. kék csati (legalábbis a belseje). régebbi monitoroknál az volt mág. az egyel ujabb meg DVI (fehér béllel). boxhoz van egy vga kábelem ha kell valakinek. de eléggé csunya képe volt azon keresztül monitoron, úgyhogy nem is használtam. szerencsére én tudtam venni egy jó tv-t hozzá. azaz igazi. amúgy eg yjó gépet nem kell éjjel nappal tuningolni de párévente van generációváltás ott, míg ez konzoloknál sokkal több év. és akkor sem muszáj tuningolnod, csak ne várj el csucsgrafikát/effekteket. a konzolok is el vannak maradva általában az éppen aktuális felső kategóriás PC-től. fenntartani egy "gamer PC"-t többszöröse egy konzol árának. én sem tudom mi lesz még az új konzolokból, de nagyon affelé hajlok hogy veszek egy jó videokártyát egy uj konzol árából, mivel amit eddig felmutatott a sony meg a microsoft nem ragadott igazán magával. esetleg ha pár év múlva leesik az ára és felmutatnak pár nekem is tetsző exkluziv játékot akkor talán.

aha, értem, most már világos azt hittem tv-s monitor kell hozzá és nem köthető sima monitorra :)

Michele
2013-08-05, 16:09
Ha Lillát nem zavarja feléleszteném a topicot.
A betű: K nehéz lesz.
http://img.gawkerassets.com/img/18hwmw38jovnejpg/original.jpg

Nem csak a topicot kéne feléleszteni, sajnos. :)

OBig
2013-08-05, 19:29
Nem csak a topicot kéne feléleszteni, sajnos. :)

Mit is?

OSZRichard
2013-08-06, 09:52
Lilla 7 hó 30.-án volt legutóbb fent, ha erre gondolsz.

Caroline
2013-08-07, 21:13
Én egy valamit nem értek, lehet én vagyok buta de mi értelme van annak ha egy volt osztálytárs tesvéreként jelöl meg FB-on?
Csak én vagyok bunkó ha ezt a jelölést visszautasítom? vagy esetleg maradi vagyok.? na mindegy vannak ilyen emberek

Sveby
2013-08-07, 21:18
Ezt akkor szokták csinálni ha nagyon jóban vannak. Ezek szerint ti nem vagytok jóban. Így joggal elküldheted melegebb éghajlatra miután megkérdezted tőle hogy ez mégis miért volt? :D Tudod vannak akik ott élik az életüket... :D

Caroline
2013-08-07, 21:24
nem vagyok roszban vele csak egy volt osztálytárs meg se kérdezte, csak néha beszélek vele, igen sokak face nélkül meghalnának, ha meg nem tetszik neki hogy nem fogadtam el a felkérést akkor így járt

Caroline
2013-08-30, 16:16
Hurrááááááááá felvettek a samsungba!

zsolt
2013-08-30, 16:17
Hurrááááááááá felvettek a samsungba!

:)

mit fogsz ott csinálni?

Caroline
2013-08-30, 17:16
:)
gyártósori összeszerelő, szallagmunka.
Mai világban nem lehet válogatni

zsolt
2013-08-30, 17:19
:)
gyártósori összeszerelő, szallagmunka.
Mai világban nem lehet válogatni
Azért biztonságérzetet ad, ha az embernek van munkája.

Meg innentől van időd jobbat keresni, ha esetleg nem jön be :)

Caroline
2013-08-31, 10:12
Jaja, és nem kötnek bele hogy nincs tapasztalatom. Ha ez nem jönne be

Mitzy
2013-08-31, 18:18
Gratulálok Caroline!
Sok sikert az új munkához!:);)

Roli
2013-09-01, 17:40
Én egyet megtanultam az utóbbi időkben: nem szégyen a munka, akármilyen is legyen az. :) Ebben a mai világban már nem mindenki s nem mindenhol tud válogatni. :)

Gratulálok Caroline a munkádhoz, annak pedig külön örülök, hogy már ilyen hamar összejött! :)

namivanmar
2013-09-02, 09:50
én csak kitartás kívánok mindenkinek aki dolgozik :)

Caroline
2013-09-02, 16:47
köszönöm a gratulációkat, hát én is meglepődtem hogy nyár végére lett melóm. Az első napom tök laza volt, a kollegáim is rendesek

OSZRichard
2013-09-02, 17:44
Az a lényeg ha jó a hangulat jól telik a munka;).

Caroline
2013-12-20, 15:30
Újra gépközelben


Kinél mi lesz az ünnepi menü?

CrashHungarian98
2013-12-23, 18:01
A szünetbe lehetne szervezni egy csetelést nem? :D Holnap gondolom nem mindeki ér rá, így úgy gondoltam, hogy karácsony után :) Mit szóltok?

Mitzy
2013-12-23, 21:02
Caroline kérdésére válaszolván:
Hát kaja! XD
Amúgy rántott hal meg hús,töltött palacsinta,kismillió süti,franciasaláta,csokilikőr...
Minden dögivel... XD
CrashHungarian98:és ha nem baj kérdezhetek vmit??
Milyen chat?Mindenki vagy a baráti köreid? :D

CrashHungarian98
2013-12-24, 00:29
Bárki :D http://tombraiders.hu/forum/chat/

Caroline
2014-01-02, 10:01
kiviszem Matie két pályáját A C. skules pt.1+btb pálya;) na persze hogy ful secrettel ha lúd akkor legyen kövér :)
egypt and beyond 2 C. adventure-t full secrettel. :)

ja és ha játszok akkor már nem kapkodok vele :)






Chat party mikor legyen ?

Mitzy
2014-01-02, 10:37
Ha lúd legyen kövér...
Ez igaz... :D
Na,Caroline sorstársam leszel én is kiviszem mégegyször a Crystal Skulls Part 1-et.
Jajistenem úúúgy várom már a másodikat... :o
Tényleg jó kérdést tettél fel...
Ha szabad kérdezni:Mikor?? :o
Csak nem tudom hogy ha chateltek én fölmászhatok-é... :O

Roli
2014-01-02, 10:38
Matiék pályája igen kapós lett! :thumb: Nagyon helyes!!! :D

Mitzy
2014-01-02, 12:53
Még szép,Művészúr! :D
A remekműveket mindig újra kell játszani!!:jumper:
Múlt hét óta megvagyok veszve,kivittem az Anniversaryt az AOD-ot...
Már vagy huszadjára...:vlol:
És a Windows asztalára pillantván szemembe ötlöttek a szerkesztett pályák remek halmazai... :D
Kérek egy veszettség elleni oltást!!:yahoo:
Apropó:kilátta tegnap a Brian életét??ÉS a Gyaloggaloppot?? XD
Latol!Lökd a földle!De nagyon dulván!! XD

OBig
2014-01-02, 12:58
Matiék pályája igen kapós lett! :thumb: Nagyon helyes!!! :D

Csak mert ezek nem tudják még, mire várnak, mire vállakoztak. :)
Szrtm Matie még soxor fog csuklani 2014-ben. :)
Van valaki aki végigvitte a demóját???
Még én sem. :)

Mitzy
2014-01-02, 13:00
Na,de kérem nem baj az ha egy pálya nehéz!
És minek szidnám??Van elég virágcserép azt is lehet földhöz csapkodni! XD:vlol:

Caroline
2014-01-02, 13:34
:), Így van. szeretjük a kihívásokat, én meg főleg az ilyen pályákat szeretek amiben van kihívás :)

Matie
2014-01-03, 12:05
Hát ebben lesz kihívás bőven... :o Remélem, nem fogják túl sokan feladni, azért egyáltalán nem lehetetlen, a közelébe se ér pl. egy Taras-pályának. :D A Vikings-ben az első ugrásnál feladtam.


Ha lúd legyen kövér...
Ez igaz... :D
Na,Caroline sorstársam leszel én is kiviszem mégegyször a Crystal Skulls Part 1-et.
Jajistenem úúúgy várom már a másodikat... :o
Tényleg jó kérdést tettél fel...
Ha szabad kérdezni:Mikor?? :o

Remélhetőleg most januárban valamikor.:)


Csak mert ezek nem tudják még, mire várnak, mire vállakoztak. :)
Szrtm Matie még soxor fog csuklani 2014-ben. :)
Van valaki aki végigvitte a demóját???
Még én sem. :)

Ettől félek én is... xD Ezért is húzom ennyi ideig, mert nem szeretem a pályát, amit csináltam most ehhez, annyi baj volt vele, pár dolgot elég vacakul lehetett csak megoldani. De Bradley pályájáért mindenképpen megéri átvergődni az elsőn, mert az tényleg nagyon jó.
OBig, hol akadtál el ennyire?:o

OBig
2014-01-03, 12:23
Hát amit már meséltem. :) Le kell mászni egy kis folyosóra, ahol egy golyó megy jobbra-balra. Tudom, hogy hova kéne eljutnom, de kilapít mindig. Már meséltem. :) Igaz, vagy egy hónapja rá se néztem. :)
No mert kijakasztott. :)

Caroline
2014-01-03, 14:12
Na jól kicsesztem magammal előről kezdhetem a egypt and beyondot, hát nem kitöröltem a mentésemet

Mitzy
2014-01-03, 18:10
Jujj! :eek:
Én a The Croft Curse-el voltam így utolsó pályán voltam és véletlen kitöröltem a mentéseket...
Mondhatom felszakatt belőlem egy vérfagyasztó vércsevillyogásszeerű sikoly is! :vlol:
De vééégre már kivittem :D :yahoo:

Január?! Most?! Jupííí! :yahoo:

Scoobykah
2014-01-03, 19:28
Csak mert ezek nem tudják még, mire várnak, mire vállakoztak. :)
Szrtm Matie még soxor fog csuklani 2014-ben. :)
Van valaki aki végigvitte a demóját???
Még én sem. :)

az nagy helyzet,hogy én sem...hetek(már hónapok xD) óta a forgó túzcsóvás teremnél tökölök..nem tudok rájönni,mit kellene csinálni...:D

OBig...az a kőgolyó...hát engem is megbolondított...de lesz annál rosszabb is...:D

Caroline
2014-01-04, 11:48
Hsz-ből ítélve nem lesz valamai könnyű eset lesz min izgulni. :) végre egy pálya tele kihívásokkal.

Mitzy
2014-01-04, 12:33
Azok a pályák a legjobbak amikben van kihívás is.Nem igaz? :D
Persze ez az én véleményem... :)

OSZRichard
2014-01-19, 13:20
Tudna valaki segíteni Steames problémában. Miért van az, hogy a steam nem érzékeli, telepített ként a játékot holott az telepítve van hogy és hol lehetne ezt beállítani?

Caroline
2014-01-20, 19:37
próbáltad frissíteni?

OSZRichard
2014-01-21, 18:06
Igen a Steamet a kliensem naprakész de így sem jó.

Caroline
2014-01-24, 13:27
Esetleg újra telepíted a játékot, meg a géped újraindítod? Úgy se látja a Steam?

OSZRichard
2014-01-24, 16:53
Gondolkodtam rajta de az a baj, hogy windows live-ra ment a játék és nem tudok biztonsági mentés készíteni.
De végül is nem olyan lényeges majd talán a steam újratelepítésével fogok próbálkozni.

Mitzy
2014-01-25, 10:01
Na,ki lakhelyén hullottak már hópelyhek? :)
Nálunk már vannak helyes kis kupacok!:yahoo:

Sveby
2014-01-25, 12:43
http://www.idokep.hu/percrol-percre

Az öregek ennek nem örülnek annyira. :)

Mitzy
2014-01-25, 12:58
Hát nem mindenki egyforma!
Én örülök az biztos! :jumper:

Sveby
2014-01-25, 13:58
Ez tulajdonképpen nem az egyformaságról szól. :) Ha most kellene mennem dolgozni (hála égnek nem kell :D), és meghalok az autópályán a hó miatt, annak is így örülnének? :D

Mitzy
2014-01-25, 18:52
Na,de kérem Hölgyem!
Ilyenre még csak gondolni sem szabad! :)
Én nem ennek az oldalának örülök...
Még jóhogy nem...

Sveby
2014-01-25, 19:35
Pedig volt már durva halálfélelmem autópályán, ezért utálom :D

Mitzy
2014-01-25, 21:20
Nekem minden percben halálfélelmem van XD
Na jó csak vicc volt,de halálfélelmem nekem is volt már egészen komolyan...
SOHA,ne menj túravezető nélkül túrázni,SOHA...
Azóta is emlékszem arra a bájos kilengésre az "árok" fölött...
Mondjuk nemt'om hogy az én koromban miért kellett ez nekem... XD

Sveby
2014-01-25, 21:47
10-20 centi hóban autópályán 100km/h fölötti sebességgel? :) Inkább túráznék dzsungelben :D

OSZRichard
2014-01-26, 09:57
Nagyon veszélyesek vagytok úgy látom, autózni és motorozni friss hóban nagyon izgalmas tud lenni :jumper: de szerintem sokan örültek a neki, nem csak gyerekek.

Mitzy
2014-01-26, 10:14
Rossz volt elhiheted... XD
De máskor is volt már nekem halálfélelmem...
El tudjátok gondolni milyen az,mikor békésen ülsz a kocsiban és egyszer csak bevág eléd egy hatalmas farönköket szállító kamion?!
Jézusom...
Ez is rossz volt...
Azóta megint elkezdett esni ez a drága hó... :D
Öhm,hogy veszélyes? Akkor már inkább ön-és közveszélyes,főleg ha mérges vagyok...:vlol:

YzaaA
2014-01-26, 10:22
El tudjátok gondolni milyen az,mikor békésen ülsz a kocsiban és egyszer csak bevág eléd egy hatalmas farönköket szállító kamion?!
Jézusom...
Ez is rossz volt...


Gondolom egyböl a végsö állomás jutott az eszedbe :D

Sveby
2014-01-26, 10:56
de szerintem sokan örültek a neki, nem csak gyerekek.

Tessék? :D
Akkor hajrá, menjél motorozni nyugodtan :D

Mitzy
2014-01-26, 13:04
Hát a végső állomás is igaz,de még előtte volt egy kis ordibálás,meg egy pár a r*hadt k*rva anyukázás,magamban természetesen...
XD

OSZRichard
2014-01-27, 18:00
Tessék? :D
Akkor hajrá, menjél motorozni nyugodtan :D

Az a baj, hogy már tönkretettem a motoromat a sok hóban csúszkálással :confused:.

Sveby
2014-01-27, 19:44
A mi robogónk meg majd attól megy tönkre hogy egyáltalán nem használjuk... :D

Caroline
2014-02-22, 20:05
kivisszük a legendet csoportosan?

tombraidermaster1996
2014-02-22, 20:58
Én benne vagyok Caroline. :) Bár szerintem Perunál leragadok motorozni két-három hónapig, mert az az egyik legjobb rész benne. :))

Caroline
2014-02-24, 16:05
ok, csak úgy lenne jó ha csatlakoznának többen is,:)

Sveby
2014-02-24, 16:44
Ezt most hogy érted? :D Úgy hogy egyszerre elindítjuk és közben TeamSpeak-en beszélünk hogy ki hol jár? :D

Scoobykah
2014-02-24, 16:49
szerintem stat alapján.
úgy mint a TR2-4-5-nél volt...

Caroline
2014-02-25, 12:54
aha úgy mint a tr4 et kivitték közösen

Sveby
2014-02-25, 17:09
Akkor az nem túl izgalmas... Pont a Legendet... :)

YzaaA
2014-02-25, 17:27
Nem tom miért, de nekem most Annihoz volna kedvem:D Amúgy is rég játszottam és hiányzik Egyiptom :) De lehetne TR2-is, feltéve ha nem lesz baj, hogy én késöbb végzek vele mivel még soha nem vittem ki xD

Caroline
2014-02-25, 18:18
Az anni is jó az pont fent van

Sveby
2014-02-25, 18:54
Jaja! Nekem is jobban lenne hozzá kedvem. A Legendet már túlságosan tudom, már nagyon unalmas :( Az Anni-t meg már félig-meddig elfelejtettem... :P

tombraidermaster1996
2014-02-25, 19:46
Nekem teljesen mindegy. :) Mivel akármelyiket játsszuk is ki, fel kell tennem a laptopra. :D Az Anni az változatosabb és még nehezebb is, mint a Legend. :) Az nagy baj, ha nem lesz meg minden kincs és relikvia? :D Mert annyira rég játszottam vele, hogy azt sem tudom, hogy mi hol van már. :D

YzaaA
2014-02-25, 19:57
Dehogy is, miért lenne? :D
Én a TR4-ben se tudom az összeset szóval xD De nem :) Mindenki annyit szed össze, amennyit kap s kész :D

Caroline
2014-02-25, 20:15
Nekem az irányítást kell megszokni hogy nincs automatica lövöldözés :)
csinálok neki topicot :)

tombraidermaster1996
2014-02-25, 20:22
Én ősszel kezdtem el a TR4-et. :D Nagyon tetszik, de a Hall of Demetrius-nál elakadtam. XD Megfogadtam, hogy végigjátszást nem nézek, mert magam akarok rájönni. :D Amúgy azt tudtátok, hogy van egy bug a Demetrius pályánál? :) Ha meghúzzátok azt a lámpát, ami a secrethez vezet, akkor mindig kinyílik és ott a secretet mindig bejelzi. :) Ki lehet használni könnyedén. :)

Nekem az Annival annyi gondom lesz, hogy csáklyázáskor majd Damocles-nél (?) amikor a pengés terem van, ott a lengéskor nem megy az oldalraugrás... :S

Caroline
2014-02-25, 20:36
Kész van neki a topic :)

OBig
2014-02-26, 12:25
Nos, szerintem nem csak a fő játékokat lehetne kivinni közösen, hanem pár remek szerki pályát is.
Itt van most éppen Matie pályája, abban is remekelhetnétek.
Mondjuk leveszem a kalapomat az előtt, aki meedipack néklkül megoldja a harmadik páylát. :)
Nos???

YzaaA
2014-02-26, 14:17
E mellet simán ki lehetne tolni:D Nem is rossz az 5let ;)

tombraidermaster1996
2014-02-26, 18:28
Én benne vagyok, hogy a Crystal Skulls part2-t is kivigyük. :)))

Tényleg, szombaton este ki lenne benne egy kis csetparty-ban? :) Mert ha gondoljátok, akkor csinálhatnánk egy ilyet. :) De csak ha ti is benne vagytok. :) ;)

YzaaA
2014-02-26, 18:29
Szombaton tanulnom kell de este feltétlenül szakítok idöt egy kis csevegésre:D Úgy is hiányzott már :)

tombraidermaster1996
2014-02-26, 18:45
Csak gondoltam megkérdezem, mert lehet, hogy régóta nem volt már csetparty, nem tudom. :) Aztán ha benne vagytok, akkor tarthatnánk úgy egy jó beszélgetést és ha valaki elakad valahol esetleg, ott akkor meg lehet beszélni mindenkivel. :) Meg persze linkelgetünk zenéket egymásnak, hogy még jobb legyen a hangulat. :))

OSZRichard
2014-02-27, 15:55
Jól hangzik:).

Caroline
2014-03-04, 15:50
Mit szólnátok hozzá ha közösen készítenénk képet (ökörködésből vagy valami)paintel mindenki mást színt használna oda írná hogy ki melyik színnel rajzol és ha kész megnéznénk mi sikeredne belőle :)
Na ökörködünk egyet? csak szórakázásból

OSZRichard
2014-03-04, 17:20
Hmm:privateeye: meglehet próbálni :), de úgy gondolod, hogy mindenki letöltené és hozzá rajzolna valamit ?

Caroline
2014-03-04, 19:30
igen úgy, nem muszály tomb raidernek lennie

http://www23.zippyshare.com/v/95734195/file.html

Aki akar beszálhat csak szerkessze a txt-filet is mármint írja be a nevét és melyik színnel rajzolt , színezni is lehet, bármit lehet hozzá rajzolni, persze csak a jóizlés határain belül.A bővítés mennyisége se megszabott

YzaaA
2014-03-07, 18:52
Rendezünk holnap este egy chat party-t? :D Szeretnék nosztalgiázni egy picit ^^

Caroline
2014-03-07, 20:04
én benne vagyok

tombraidermaster1996
2014-03-07, 20:04
Benne vagyok. :) :D

Hanna
2014-03-07, 21:39
Most vagyunk a chaten!!!

YzaaA
2014-03-08, 17:03
Ma este akkor ki jön chat-elni?:D Csajok elönyben :naughty:

tombraidermaster1996
2014-03-08, 17:28
Ha lányok előnyben, akkor én nem is megyek fel, mert nem szeretnék zavarni. :) Beszélgessetek nyugodtan. :)

Caroline
2014-03-08, 17:45
Ma este akkor ki jön chat-elni?:D Csajok elönyben :naughty:

én jövök olyan 8 körül

Sveby
2014-03-08, 18:27
Ha lányok előnyben, akkor én nem is megyek fel, mert nem szeretnék zavarni. :) Beszélgessetek nyugodtan. :)

Neked ez a zavarás a mániád? :D

tombraidermaster1996
2014-03-08, 19:13
Neked ez a zavarás a mániád? :D

Egy kissé. :D

YzaaA
2014-03-08, 19:55
Nem úgy értettem xDDD Mindenki jöjjön :P

Mitzy
2014-03-08, 20:09
Hmmm... Ezt a zavarást én ragasztottam rá mindenkire? :D

Michele
2014-03-11, 17:24
Legyen már egyet Erdély az uticél, annyi szép hely van itt is:D És a hegyek is azért ámulatba ejtenének titeket:) sok turista jön ide:D Biztos tetszene itt is ;)

Egyszer szeretnék eljutni oda is! :thumb: Már ha megérem. xD

YzaaA
2014-03-11, 18:23
Egyszer szeretnék eljutni oda is! :thumb: Már ha megérem. xD

Látogass már megxD Sok szép helyre elviszlek túrázni ha bírod a strapát :p :D

tombraidermaster1996
2014-03-23, 15:07
Elolvastam ma a Lara Croft Tomb Raider: A Hatalom Amulettjét, amit Ti fordítottatok le magyarra és nagyon tetszett! :)) Nagyon magávalragadott a történet, de ha lehetek egy kicsit (vagy nagyon) indiszkrét, akkor mikor jön a második része? :)) Nagyon várom már, mert meg szeretném tudni, hogy megtalálják-e az amulettet és mi lesz Larával és Kevinnel? :) :jumper::jumper::jumper: Nekem ez a könyvecske volt az egyetlen igazi könyvélményem, mert igaz, hogy sok könyvet olvastam, de egy sincs ilyen jó, mint ez a mű. :) Eddig Jókai Mórtól az Aranyember volt a kedvencem, de most, hogy elolvastam a Hatalom Amulettjét, így az áll az első helyen. :) Csak legyen folytatás. :) :jumper::jumper::jumper:

Hanna
2014-03-25, 21:02
Gyertek chatelniii!:D

Caroline
2014-03-25, 21:28
Hétvégén chatparti pl szombat este 8 körül?
Esetleg pének este

egy nagy chatparty maraton pénteken és szombaton este 8 tól

drlecter
2014-03-29, 19:57
Aki esetleg nem tudná: a Steamen Square Enix hétvége van, érdemes legálisan is beszerezni a TR-t :D
Tényleg olcsó, az alap játék 5 euro, Survival Edition 6,24, GOTY 7,49 és a TR Collection 17,49.
Kalandra fel! :)

Caroline
2014-03-30, 09:37
akkor ma jöttök chatre bár nem tudom volt e tegnap én nem voltam itthon kint voltam a városban.


Aki esetleg nem tudná: a Steamen Square Enix hétvége van, érdemes legálisan is beszerezni a TR-t :D
Tényleg olcsó, az alap játék 5 euro, Survival Edition 6,24, GOTY 7,49 és a TR Collection 17,49.
Kalandra fel! :)

eléggé olcsó,

CrashHungarian98
2014-03-30, 10:04
Sajnos én nem tudom megvenni steamről mivel a maestro kártyát nem fogadja el, múltkor is le volt árazva s meg akartam venni ha 100x nem ehyszer se írtam be azt hittem hogy rosszul írom szóval így jártam máshonnan kell megszerezzem. :(

Caroline
2014-03-30, 10:13
cd galaxis ból is lehet rendelni, bár ott drágább olyan 5 ezer Ft. Van postai megrendelése is

http://cdgalaxis.hu/kereses?q=tomb+raider&platform=minden&x=0&y=0

1088 Budapest,
Múzeum körút 10.
(Astoria és Kálvin tér között)


Aki kíváncsi tegnap este volt fényfestés Hatvanban:
viZnkZjfU8g


videót nem én készítettem

CrashHungarian98
2014-03-30, 11:13
cd galaxis ból is lehet rendelni, bár ott drágább olyan 5 ezer Ft. Van postai megrendelése is

[SPOILER]http://cdgalaxis.hu/kereses?q=tomb+raider&platform=minden&x=0&y=0



Igen tudok róla, ezért nem jó, mert drágább :(

YzaaA
2014-03-30, 12:34
Nekem ígyse úgyse lesz meg szal kalap :vlol:

Thak
2014-04-02, 11:13
Ezt a cégnevet olyan viccesnek találom :D Virágkertészet am.

http://www.bakker-holland.hu/

Caroline
2014-04-05, 08:55
vettem pólót Tomb Raidereset egy pc boltban úgy örültem neki mint majom a farkának


http://uberkonzol.hu/uploads/products/3979/cover.jpg

OSZRichard
2014-04-05, 10:17
Nem rossz ;).

Caroline
2014-04-05, 20:23
Nem rossz ;).

az ára se volt sok :)

YzaaA
2014-04-13, 17:29
Ma este TRS cshet?? Egyet dumáljunk :D

Mitzy
2014-04-13, 19:03
Vagy kettőt YzaaA! :)
Mikor gondoltad? :D

YzaaA
2014-04-13, 19:28
maaaaa

tombraidermaster1996
2014-05-06, 15:16
Na, meg volt ma a matek érettségi... De nehéz volt... Remélem, hogy meg lesz a kettes, vagy pedig mehetek szóbelizni. Utálom a matekot, ha vége lesz, utána többé nem matekozok, nem fogok koordináta geommetriázni és geommetriázni, logaritmusozni, csak összeadni, kivonni, szorozni, osztani, átlagot számolni, kombinatorikázni és kész. Holnap holnapután már lájtosabb lesz egy fokkal. :) A tegnapi magyar tök könnyű volt. :) Jövőhéten meg informatika érettségi, gyere! :) Kinek milyen élménye van az érettségivel kapcsolatban?

Matie
2014-05-06, 15:48
Grat, remélem, jó lesz, sok sikert a többihez is :)

Amikor én érettségiztem, a kémia volt nagyon nehéz. Hiába jártam még fakultáció mellett különórákra is, ahhoz képest elég gyatra lett, mondjuk előtte nem tudtam aludni. A matek eleve nehezebb volt nekünk, kb. minden évben tanárváltás volt, senki se tudta, mit tudunk és mit nem, senkinek nem lett 5-ös érettségije matekból (én 2%-kal csúsztam le róla >.<).

A szóbeli vizsgáktól meg nagyon szoktam félni, de végül jobb volt, mint az írásbeli, nagyon rendes tanáraink voltak, szóval egyáltalán nem volt vészes.

OSZRichard
2014-05-06, 17:14
2%-al csúsztál le az ötösről?! Részvétem rossz lehetett :o, de azért így is jó eredmény;):thumb:.

Caroline
2014-05-06, 17:17
Én múlt évben érettségiztem akkor is nehéz volt. Az info és a föci a legkönnyebb a szóbeli meg nem nehéz :)

De mondjuk nem is volt nehéz se nem könnyű így visszagondolva.

drlecter
2014-05-06, 17:34
Én sose érettségiztem:)
Csak egy szakmunkásom van. De az jó volt, amikor a gyakorlati vizsgán mindenki jött-ment-sündörgött előttem, a sütő a terem másik oldalában volt, és nem tudtam odamenni időben... "kissé" megfeketedett a piskótám, szerencsére volt pár cukrász haverom... :D

2%? Pfff :(

Sok sikert mindenkinek, aki most vizsgázik! :D :D