PDA

Teljes verzió megtekintése : Off-topic



oldal : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

Roli
2011-12-17, 18:41
Rendben, de adjatok bele apait-anyait! :D
:nut::nut:
(Hétfőn nekiállok sütni... megint :o:D)

horus
2011-12-17, 18:49
En rajzolni tudok egy kicsit, de lara mindig is a legenhezebb volt szamomra, 1x leakartam rajzolni a TRU rendert és egy 101 kiskutyas potyos kutyus lett belole XD Szakacs (is) vok, de larat h tegyem rá egy sutire ? 1x suttem eletembe, eleg jo lett (mások szerint :D) ...
XNA larahoz sem ertek me csak 1 fajta pozba tudom berakni a laryt és nem sikerednek annyira jora a kepeim..

Robbie
2011-12-17, 20:03
Háát én sütiknél eltudok képzelni muffínon cukormázas rajzot vagy mézes kalács Lara-t, vagy régen Underhoe csinált egy egész Larat sütiből az jól is nézett ki. :)

YzaaA
2011-12-17, 20:36
Emberek, most véglegesen ki van tiltva Crash82 mint tru001 vagy ez is ideiglenes??
Megint mit követett el a gyermek??:rolleyes:

horus
2011-12-17, 21:12
Emberek, most véglegesen ki van tiltva Crash82 mint tru001 vagy ez is ideiglenes??
Megint mit követett el a gyermek??:rolleyes:

Háát én nem akarok beleszolni, de sztem azert mert mashol jelenik meg a palyaja nem kene kitiltogatni, az o palyaja, ő csinalta azt csinal vele amit akar...
Ez igy olyan hulyeseg, miért fáj ez nektek de most komolyan ?
Sztem, irjatok szablyba h ha itt kersz segitset akkor itt is jelentesd meg a palyad, v azt h ha mashol jelenik meg a palyad amit egyebként full te csinaltal akor kileszel tiltva.... nem tom ez irigyseg v mi ??? nem is tudom ezt minek nevezni... ez olyan abszurd már, olyan hulyeseg az egesz....

YzaaA
2011-12-17, 21:30
Háát én nem akarok beleszolni, de sztem azert mert mashol jelenik meg a palyaja nem kene kitiltogatni, az o palyaja, ő csinalta azt csinal vele amit akar...
Ez igy olyan hulyeseg, miért fáj ez nektek de most komolyan ?
Sztem, irjatok szablyba h ha itt kersz segitset akkor itt is jelentesd meg a palyad, v azt h ha mashol jelenik meg a palyad amit egyebként full te csinaltal akor kileszel tiltva.... nem tom ez irigyseg v mi ??? nem is tudom ezt minek nevezni... ez olyan abszurd már, olyan hulyeseg az egesz....

Egyet értek, egy ennyiért kitiltani??Semmi értelme!!
Szabad ember, nem mindegy hogy hol jenelíti meg, hiszen az a saját munkája, végülis tök mindegy szerintem hogy hova teszed ki!
,,Elvileg ha magyar vagy akkor magyar oldalra töltsd fel,, ez tök hülyeség, szabad emmber vagy, nem kötve vagy a namzetedhez vagy ilyesmi!
Most már komolyan elegem van!!Ha akartok engem is kitilthattok, de ezert szerintem nem kellet volna kitiltsátok!!Ebböl úgysem fog javulni a helyzet, ezt ti is nagyon jól tudjátok!!

horus
2011-12-17, 21:43
Jah ez már olyan hulyeseg, ok euban a legnagyobb a nacionalizmus ez egyertelmu.. de már ennyire még egy forumon is ??? Amuyg is magyar nemzet annyira szar, már ide kise tennem ha lenne pályam a nagy kozonség had lássa, a vilag, ha csinalok egy palyat akkor minel tobben toltsek le jatszanak vele, a vilag barmely reszerol, még ha olyan nagy lenne a magyar szinvonal... de semmi... inkább egy nemzetkozi angol oldal mint egy kicsi magyar... Egyébként is hol vagyunk a komunizmusban ??? Mert ez olyan mikor a hatart nem lehetett atlepni.... csak szolok h az a rendszer már rég lejart...
És igaza van Izanak... Nem v a nemzetedhez korlatozva... Megintcsak olyan abszurd... ilyen mentalitás öcséém... "magyar vagy akkor magyar oldalra töltsd fel" ...kiakaszt... Egyáltalán a nemzetiséged h a f@szomba jön a pályaszerkesztéshez ???

Scoobykah
2011-12-17, 21:58
azért kedves Horus,mert lehet akármennyire szar a magyar nemzet,attól még ez egy közösség.és illene legalább megkérdezni h megjelentetik e.egyébként megértem a srácot,hisz mindig balhé van,de nem mondom h nem tehet róla.de ez megint más dolog.
és akármennyire nem bírod a búrám,attól még így van.szerintem Roliék is gondolják,tetszik vagy sem.

YzaaA
2011-12-17, 22:02
... Egyáltalán a nemzetiséged h a f@szomba jön a pályaszerkesztéshez ???

Ott a pont, ez hol van korlátozva??Mind1 ne vesézzük tovább nem szeretnék kitiltott lenni!

Kacsa
2011-12-17, 22:03
sztem itt most a legkevésbé érvényes a nacionalizmus, a nemzeti érzés, stb. :)
sztem itt most csakis arról van szó, hogy Crash idejárt segítséget kérni, azaz itt kért tanácsokat, és bizony itt is "szivárogtatta" az infókat, a screenshotokat - mégis másik oldalon jelenteti meg először. :)

horus
2011-12-17, 22:13
azért kedves Horus,mert lehet akármennyire szar a magyar nemzet,attól még ez egy közösség.és illene legalább megkérdezni h megjelentetik e.egyébként megértem a srácot,hisz mindig balhé van,de nem mondom h nem tehet róla.de ez megint más dolog.
és akármennyire nem bírod a búrám,attól még így van.szerintem Roliék is gondolják,tetszik vagy sem.
Én nekem veled semmi bajom tehát ettől a rólad való véleményem nem változik,
és ugyanigy vok ezzel OBigal is meg mindenkivel, tehát az h itt ezt mondtam nem azt jelenti h haragszom bárkire, csak ez nekem olyan abszurd dolog h nem johet ki máshol a pálya me akko kitiltunk...
Itt kért segitséget na és ??? Akkor mivan ??? A segitség nem errol szol, nem arrol h ha segitunk vkinek akko az a sajat magunk javara valjon... NEM... ha segitek vkinek attol ő meg teljesen független tőlem, nem váromel tőle h az a dolog amiben segitettem az a magam javara valjon...

Roli
2011-12-17, 22:15
Nehéz dolog ez, de meg kellett tenni, a közösség érdekében. :)

Ez már az utolsó utolsó esélye volt így is.

Scoobykah és Kacsa jól látja a dolgokat. :)

Kicsit gondolkozz(atok) el ezen. :)

YzaaA
2011-12-17, 22:15
Jó igazatok van, tévedtem, bocsánatot kérek!!
Az van, hogy tulságosan is megmakacsolta magát, és most már tudom, hogy nem a pálya miatt lett kitéve, hanem egészen azért, mert tulságosan is makacs!!
Sajnálom Crassh de ez az igazság!Ha ezt olvasod kérlek ne haragudj rám, de Tudom, hogy te úgy sem változnál meg!!Hiába tiltanak ki, és visszajössz semmi értelme, mert te még így is ezt fogod csinálni!
Jó senki sem tökéletes, de mindennek van határa!

OBig
2011-12-17, 22:25
Nos horus, azért nem állom meg, hogy a kissé arrogáns hozzászólásodra válaszoljak. No először is: öcsém, meg nacionalizmus. OBig a nevem, ezt már egyszer letisztáztuk. És nem állunk vérrokonságban.
Másodszor meg: Nem figyeltél. Nem az a baj, hogy máshol is megjelenik a pálya. Hisz én is kiküldöm a többit is. Hanemhogy nem itt, nem nektek mutatja be először. Hisz a dicsőség nagyrészét is itt aratja le, aratta le.
Tehát mégegyszer, hátha megérted: NEM az a baj, hogy kint IS megjelenik.

horus
2011-12-17, 22:35
Nos horus, azért nem állom meg, hogy a kissé arrogáns hozzászólásodra válaszoljak. No először is: öcsém, meg nacionalizmus. OBig a nevem, ezt már egyszer letisztáztuk. És nem állunk vérrokonságban.
Másodszor meg: Nem figyeltél. Nem az a baj, hogy máshol is megjelenik a pálya. Hisz én is kiküldöm a többit is. Hanemhogy nem itt, nem nektek mutatja be először. Hisz a dicsőség nagyrészét is itt aratja le, aratta le.
Tehát mégegyszer, hátha megérted: NEM az a baj, hogy kint IS megjelenik.

Nem tom mi bajod azzal h irom a neved... ha esetleg elmondanád... Én semmi helytelent nem látok abban mikor leirom azt h OBig... V ne irjam a neved? nem tom... még regebben miko mondtad azt hittem az a baj h a B betűt nem irtam naggyal, de most meg azzal irtam igy nem tom mi a gond...

OBig
2011-12-17, 22:37
Igen, régen csak az volt a bajom. Ezt jól láttad. No mert nemmindegy, hidd el. Van jelentősége, de ezt csak a "régiek" tudják.
Most nem azzal van baj. Csak a megszólítás nem a nevem volt, hanem: öcséém
"öcséém... "magyar vagy akkor magyar oldalra töltsd fel" ...kiakaszt.."

Michele
2011-12-18, 10:54
Crash modora sem épp a legmegnyerőbb, szóval... más is közrejátszik itt. Gondolom. :privateeye:

tombraidermaster1996
2011-12-18, 13:12
De unom már azt, hogy itt mindig csak a veszekedés megy. Emberek! Ez nem a parlament! Amúgy meg nem mindegy az, hogy kit miért tiltanak ki? Wááá... Csak felhúzom magam rajtatok. A BÉKE az a fontos. De nap, mint nap azt látom, hogy itt csak a háboróskodás megy. Ebben én nem akarok részt venni. Egy nyugodt légkörű fórum a fontos, mert meg ette a fene, ha csak mindig a veszekedés megy. Úgy veszekedtek, mint a két éves kiskölykök, még azok is normálisabban viselkednek, mint ti! Már bocsi, hogy ezt írom, csak kiakaszt az, hogy valaki miatt mindig elkezdetek civakodni, és utána meg az a vége, hogy mindenki ki lesz tiltva. Tehát nagyon szépen kérlek titeket, hogy fejezzétek be ezt a gyerekes civakodást, mert azért mások nyugodtan szeretnék a fórumot nézegetni, olvasgatni. A látogatókra milyen benyomást teszünk így, ha?? Ebbe gondoljatok bele! Na eddig pofáztam, nem tovább.

horus
2011-12-18, 13:17
De unom már azt, hogy itt mindig csak a veszekedés megy. Emberek! Ez nem a parlament! Amúgy meg nem mindegy az, hogy kit miért tiltanak ki? Wááá... Csak felhúzom magam rajtatok. A BÉKE az a fontos. De nap, mint nap azt látom, hogy itt csak a háboróskodás megy. Ebben én nem akarok részt venni. Egy nyugodt légkörű fórum a fontos, mert meg ette a fene, ha csak mindig a veszekedés megy. Úgy veszekedtek, mint a két éves kiskölykök, még azok is normálisabban viselkednek, mint ti! Már bocsi, hogy ezt írom, csak kiakaszt az, hogy valaki miatt mindig elkezdetek civakodni, és utána meg az a vége, hogy mindenki ki lesz tiltva. Tehát nagyon szépen kérlek titeket, hogy fejezzétek be ezt a gyerekes civakodást, mert azért mások nyugodtan szeretnék a fórumot nézegetni, olvasgatni. A látogatókra milyen benyomást teszünk így, ha?? Ebbe gondoljatok bele! Na eddig pofáztam, nem tovább.

Ha meg nincs veszekedés akkor nincs semmi, csak néma csönd xDDDDD

YzaaA
2011-12-18, 13:27
Sajnálom Tombraidermaster1996 de nem tehetek rólla,hogy mindig veszekedek,de felhúz az, amikor kitiltanak valakit 1 dolog miatt, s föleg akkor, ha az 1 jó barátom!
Nem én sem akartam civakodást, de azt hittem hogy azért tiltották ki mert máshova töltötte fel a pályáját!!De mostmár tudom hogy nem azért mert tisztáztuk!
Hidd el én sem szeretek veszekedni, ez sokszor nem is megoldás, de ami kijön az kijön, már torkig voltam, nem is értettem semmit sem csak mondtam, mi elött gondolkodtam volna!
Igen a béke fontos, de ez úgysem tartana sokáig, mert mindig van valaki, aki a veszekedést szítja!
Tudom, senki sem tökéletes, de ha nagyon akarjátok, akkor bármit elérhettek!
Megigérni nem tudom, hogy nem fogok veszekedni, mert ami felhúz, azt úgy is vitatni fogom hiába, ez az egyik hibám!Másért is ugyanilyen cirkuszt le tudnék vágni, söt lehet hogy nagyobbat is!

tombraidermaster1996
2011-12-18, 13:43
Jó, megértem az érzéseiteket, de a veszekedéssel nem oldotok meg semmit. Jó, nem azt mondom, hogy én nem vágnék le cirkuszt valakiért, akivel jóban vagyok, és kitiltják, de van egy közmondás: Okos enged, szamár szenved. De ezt ti is tudjátok. Higgyétek el azt, hogy semmi sem történik ok nélkül, én ezt tudom nagyon jól, mert már tapasztaltam sok mindent 15 év alatt. Csak tényleg felháborító az, hogy itt mindig csak a veszekedés megy, és nem te robbantod ki őket YzaaA, hanem aki folytatja. Amúgy meg hamarabb visszajön Crash, mint ahogy te azt gondolnád. :) Jó, lehet, hogy ő makacs és rossz természetű, de csak ember, vannak hibái az embereknek, mindenkinek, még nekem is, de megpróbálja az ember elfogadni a másikat úgy, amilyen.

Amúgy, hogy Horusnak is igazat adjak, amúgy meg ja, csend van ha nincs veszekedés. Csend van és hullaszag. :D

YzaaA
2011-12-18, 13:49
Nem fog visszajönni, Roli mondta, hogy nem fogja visszaengedni, pedig én annak ellenére hogy milyen, visszavárnám teljes szívemböl, mert szeretem.De azt mondta, hogy ez volt az utolsó dobása, de megint elvétette.Annyira rossz ez. Hibásnak érzem magamat.

tombraidermaster1996
2011-12-18, 13:56
Azért ne érezd magadat hibásnak. Amúgy tudom, hogy nézeteltéréseik voltak OBiggal. Csak amúgy tényleg az a szar, amikor valakit kitiltanak, főleg ha az a legjobb barátod. Olyan ez, mintha elveszítenéd a legjobb barátodat örökre. Sz@r egy érzés az, tudom. Mi is jegjobb barátommal úgy vagyunk, hogy ha akár 2 napig nem látjuk egymást, akkor már hiányzunk egymásnak, tehát tudom milyen érzés.

Kacsa
2011-12-18, 14:27
kedves tombraidermaster1996,
1. az sem jó megoldás, ha minden felett szemet hunyunk.
2. egészen pontosan mit értesz az alatt, hogy "összeveszünk és a végén mindenkit kitiltanak"? ezt sztem Te sem érted.
3. és mi az, hogy mindig csak a veszekedés megy? ez a fórum totál békés, elmondanám. nem láttál te még veszekedős, illetve trollokkal teli fórumokat, pedig mondanák.

OBig
2011-12-18, 14:29
Kérlek tombraidermaster1996, ne nevesíts ehhez a dologhoz. Ha voltak is régen nézeteltéréseink, ennek semmi köze a mostani távolmaradásához.
Yza-nak tegnap elmagyaráztuk a dolgot, de nem fogom mindenkinek ugyanezt. Szóval lehet véleményed, lehetnek az itteni vezetők gyerekesek, de ha nem tudod a lényeget, ne fűzz össze dolgokat.
Ennyi.
És szerintem fejezzük is be ezt a témát. Nem az első, nem is a harmadik volt ez az eset. És nem is az utolsó. :)
Mindig is lesznek viták, de mindig a közösség a fontosabb, az egyénnél.

Közben Kacsa megelőzött. Ő megmondta a tutit. :)

horus
2011-12-18, 14:41
na jó békés, békés, de ezért valljuk be akkor jon a legtobb hsz egy temahoz ha vita van...

tombraidermaster1996
2011-12-18, 14:42
Jó, oké. Akkor nem szólok mostmár semmit ehhez. Csak bosszantott a dolog, hogy veszekedtetek.

Kacsa
2011-12-18, 17:48
na jó békés, békés, de ezért valljuk be akkor jon a legtobb hsz egy temahoz ha vita van...

na igen. :D ez már egy emberi gyarlóság. :)

Kacsa
2011-12-19, 14:09
Essssssssssssiiiiiiik!!!!!!!!!
Aaaaaa!!!!!!!!!
hóóóó!!!!!
ITT NÁLUNK IS!!!!!!! :jumper::jumper::jumper:

Roli
2011-12-19, 14:25
Ide is kéne :(:D

Michele
2011-12-19, 14:29
Óóóó, én is akarok havat! :eek: :mad: :D

Öcsí
2011-12-19, 15:08
Itt minden tiszta fehér :D Reggel óta szakad megállás nélkül :D

Caroline
2011-12-19, 15:22
Dejó ott, nálunk csak dög hideg van

Kacsa
2011-12-19, 16:17
Itt minden tiszta fehér :D Reggel óta szakad megállás nélkül :D

te is délen vagy, Szigetváron, én is, Baján. és már itt is minden totál fehér. :D
BESZOPTÁTOK, ÉSZAKIAK! :jumper::jumper::jumper:

OBig
2011-12-19, 16:28
Én is beszoptam, mehetek ki havat lapátolni. :):angry::D:D

horus
2011-12-19, 16:30
Én is beszoptam, mehetek ki havat lapátolni. :):angry::D:D

hahahah nesztek déliek :p

YzaaA
2011-12-19, 16:39
Dejó ott, nálunk csak dög hideg van

Nálunk is!!:mad:
Hullott tegnap 1 csepp hó, azóta semmi!!:angry:
Most megint elolvadt és nem hullik, csak kurv@ra hideg van!!:(

Öcsí
2011-12-19, 16:51
Én is beszoptam, mehetek ki havat lapátolni. :):angry::D:D

Én imádok havat lapátolni,nem tudom,hogy miért de szeretek :D

CrashHungarian98
2011-12-19, 16:57
Óóóóóóó :( :p

tombraidermaster1996
2011-12-19, 18:02
De jó nektek. Erre keleten meg semmi nincs, csak ki****ott hideg, meg fújó szél, de hó az egy szál sem. Remélem, hogy lesz egy kis karácsonyi csoda, és esni fog a hó itt is karácsonykor.

Roli
2011-12-19, 18:29
Itt is csak nagyon hideg van, de még a nap is sütött :( Pedig erre várok mióta, na mindegy, majd holnap vagy utána :D

CrashHungarian98
2011-12-19, 18:30
Itt is csak nagyon hideg van, de még a nap is sütött :( Pedig erre várok mióta, na mindegy, majd holnap vagy utána :D

Igen mostmár muszály esnie itt is!!!

YzaaA
2011-12-19, 18:35
Igen mostmár muszály esnie itt is!!!

Már ideje volna itt is, mert most is esett egy csepp, utánna elolvadt a nap miatt, most meg fagy van, megfagyot és kurv@ra csúszik!!:D

CrashHungarian98
2011-12-19, 18:37
Már ideje volna itt is, mert most is esett egy csepp, utánna elolvadt a nap miatt, most meg fagy van, megfagyot és kurv@ra csúszik!!:D

Szombaton esett az eső és utána szakadt a hó, természetesen elolvadt az eső miatt :mad:

horus
2011-12-19, 20:46
Felvidéki tájszólás! :D :D :D
WbUWCsFkMms

YzaaA
2011-12-19, 20:57
hú....barátom ezeknek van aztán tájszólása!!XD:vlol:

Michele
2011-12-20, 15:10
Esett a hóóó!!!!! :jumper:
Úgy 10 percig. :privateeye:

horus
2011-12-20, 15:17
Nálunk is reggel :jumper:Olyan fél miliméteres aztan el is olvadt xD

CrashHungarian98
2011-12-20, 16:41
Jah nállunk csak szállingótott most :(

YzaaA
2011-12-20, 17:29
Nálunk is esett!!:jumper::jumper:
Annyira boldog vagyok, milyen jól esett látni a havas tájat!!:hug::jumper:

CrashHungarian98
2011-12-20, 17:30
Eljön az idő h itt is essen. :p

Öcsí
2011-12-21, 07:13
Na eljött az utolsó sulis nap.Ideje volt már :)

OBig
2011-12-21, 12:07
Jajj, bárcsak még suliba járhatnék. :):angry::D:D
Igen. Tudom. Generációs problemák. :D:D

Caroline
2011-12-21, 12:51
:) Nekem már rég szünet van hétfő óta, és esik a hó is

CrashHungarian98
2011-12-21, 12:54
:) Nekem már rég szünet van hétfő óta, és esik a hó is

Csak Szabolcs megyében nem esik, azaz itt. :(

horus
2011-12-21, 13:19
Nalunk is esik/esett de annyira kicsi h nem is látszik.... mintha nem is esett volna...

Kacsa
2011-12-21, 13:48
Jajj, bárcsak még suliba járhatnék. :):angry::D:D
Igen. Tudom. Generációs problemák. :D:D

Ha gyerek vagy, az a bajod, hogy suliba jársz.
Ha felnőtt vagy, az a bajod, hogy dolgozol.

Egyértelmű a helyzet: az ember SOSEM lehet teljesen boldog. :)

horus
2011-12-21, 13:56
Ha gyerek vagy, az a bajod, hogy suliba jársz.
Ha felnőtt vagy, az a bajod, hogy dolgozol.

Egyértelmű a helyzet: az ember SOSEM lehet teljesen boldog. :)

En imadok dolgozni, allig várom h felnőtt legyek és rendes fizetest kapjak!

Kacsa
2011-12-21, 13:57
En imadok dolgozni, allig várom h felnőtt legyek és rendes fizetest kapjak!

ha hiszed, ha nem, én is. :P nekem pénz kell, nekem semmirekellő jegyek, azokkal semmire sem megyek még...

horus
2011-12-21, 14:27
ha hiszed, ha nem, én is. :P nekem pénz kell, nekem semmirekellő jegyek, azokkal semmire sem megyek még...
ezt most nem ertem xDDD mik a semmirekellojegyek ??? a pénz ???
Hát en imadom vasarolni, ahoz meg penz kell amiért dolgozni kő...
Munkaba meg tokjo gyorsan megy az idő, a fonok jo fej meg még penzt is kapok, kár h a fizetesem nem olyan mint egy rendes munkasnak....

Michele
2011-12-21, 15:03
Na, most már végre rendesen havazik nálunk is. :jumper: Folyamatosan szééép nagy pelyhekben esik. Hááááhhh... :clown:

Öcsí
2011-12-21, 15:06
Itt most nem.Tegnap még a nap is sütött és most meg alig maradt hó:D

tombraidermaster1996
2011-12-21, 15:07
Itt meg süt a nap. :D Remélem, hogy estére már ide is ideér a hó, de tegnap reggel volt egy pici, de olyan gyorsan elolvadt, hogy csak lestem, mint borjú az új kapura. :D

YzaaA
2011-12-21, 16:19
Hjájj ezek a lezárásos suli idök a legjobbak!!:jumper:
Mindenki mindenböl zár le, nincs szivatás, nincs tanulás csak fáradás mester fokon!!XD:vlol:
Még csak 2 napig kell járjunk suliba, de tök jók az ott töltött napok, nem unatkozol a sok hülye ember közt!!XDHógólyócsatát is rendeztünk, hogy hogy néztünk ki utánna apámé!!XD:D
Aztán 1 csomo hülye kép!:PHát ez a nap mindent megért!!!:D
Milyen jófej osztálytársaim vannak!!<3:D

horus
2011-12-21, 17:40
Hjájj ezek a lezárásos suli idök a legjobbak!!:jumper:
Mindenki mindenböl zár le, nincs szivatás, nincs tanulás csak fáradás mester fokon!!XD:vlol:
Még csak 2 napig kell járjunk suliba, de tök jók az ott töltött napok, nem unatkozol a sok hülye ember közt!!XDHógólyócsatát is rendeztünk, hogy hogy néztünk ki utánna apámé!!XD:D
Aztán 1 csomo hülye kép!:PHát ez a nap mindent megért!!!:D
Milyen jófej osztálytársaim vannak!!<3:D

Ahh szerencsere nekunk már nem kő menni... ma volt az uccsó nap... megajandékoztuk egymast, aztan 10 elott go haza xD

CrashHungarian98
2011-12-21, 18:20
Esik a hóóóóó! :D

Kacsa
2011-12-21, 19:58
Ahh szerencsere nekunk már nem kő menni... ma volt az uccsó nap... megajandékoztuk egymast, aztan 10 elott go haza xD

nekünk is ma volt... amúgy kellett volna énekelnem is a folyosókon keresztül (együtt az egész iskolával), de ellógtam. :p
na majd januárba kapok érte, mert útközbe megállított a tanár, de elszaladtam. xDDDDDDD

Ting
2011-12-21, 21:34
Nekünk is utolsó nap volt, nem tanultunk, csak beszélgettünk. :D De jó érzés itthon lenni. :vlol:

Scoobykah
2011-12-21, 22:31
nekünk is ma volt.de mivel ma csak két tanár tartott volna órát,és mind2 hiányzott,igy nem kellett bemenni:P
megjegyzem egész héten hiányoznak tanárok...azért a technikusi nem olyan rossz (L)

Roli
2011-12-22, 08:13
Lassacskán küldjétek a kreatív képeiteket, ha már kész vannak :o:D

info@tombraiders.hu

Kacsa
2011-12-22, 09:49
Lassacskán küldjétek a kreatív képeiteket, ha már kész vannak :o:D

info@tombraiders.hu

jó, hogy szólsz, szünet van, délelőtt, szabadidő: 1000%, szal nekiállok :)

horus
2011-12-22, 14:30
Minden szép tiszta fehér!!!:jumper::jumper::jumper::jumper:
Remélem nem olvad el!!! :D

YzaaA
2011-12-22, 15:34
Persze a kép már kész van!!:jumper::jumper:
Csak le kell fotozzam;)

Goldfish
2011-12-22, 15:55
Wáhááá sziasztok!xd
Jó rég voltam fent itt :D
Mizujsvan?:d

CrashHungarian98
2011-12-22, 15:58
Minden szép tiszta fehér!!!:jumper::jumper::jumper::jumper:
Remélem nem olvad el!!! :D

Nálunk reggel volt minden fehér de csak sz*r 1 centis xD Elolvadt :(

YzaaA
2011-12-22, 16:00
Itt is minden szép fehér, bár most nem esik a hó, de azért ami esett az megmaradt!!:D

Caroline
2011-12-22, 16:23
Nálunk reggel volt minden fehér de csak sz*r 1 centis xD Elolvadt :(

Szia, semmi kül nálunk is esett de olvadozóban van sajnos

Kacsa
2011-12-22, 16:54
Wáhááá sziasztok!xd
Jó rég voltam fent itt :D
Mizujsvan?:d

Te is szereted az Anyaszörnyet? :D
Én nem annyira ŐALEGJOBBÉSSENKIMÁS szinten, de azért bírom :)

YzaaA
2011-12-22, 17:33
Hogy küldjem el a képet Roli??:D

Roli
2011-12-22, 17:40
E-mailben csatold, vagy töltsd fel valahova, és a linkjét küldd el :)
(info@tombraiders.hu)

CrashHungarian98
2011-12-22, 17:46
Nah énis elküldtem nem tom h jó e de sztem nem nagyon :o

YzaaA
2011-12-22, 17:56
Elküldtem, nem tom hogy elment-e, de ha nem akkor küldöm Freemail-röl:o

Roli
2011-12-22, 18:03
Még nem jött meg. :(

CrashHungarian98
2011-12-22, 18:08
enyém se?

Roli
2011-12-22, 18:08
Tiéd megjött :) Mit akarsz, nem is rossz :)
YzaaA, szerintem küldd el másik címről. :)

YzaaA
2011-12-22, 18:10
Elküldtem megint, remélem elment!Most freemail-ról küldtem

Roli
2011-12-22, 18:17
Még mindig semmi, várjunk egy kicsit, hátha... :)
Ha végképp nem jön meg, akkor elküldheted privát üzenetben is. :)

Kacsa
2011-12-22, 19:35
És az enyim már megjött? :D

Roli
2011-12-22, 19:37
Meg :D
Minden megjött, csak Izá nem :(

OBig
2011-12-22, 19:39
És az enyim már megjött? :D

Hát Kacsa, ezt azért Neked kéne tudni. :D:D:D:angry:
Elterültem. :)

Michele
2011-12-22, 19:54
Mindjárt küldöm én is. :D De ne tessék nagy durranásra számítani. ^^'

Caroline
2011-12-23, 20:32
Jipííí holnap kari mármint szenteste
Nálunk ez lesz az ünnepi mnü:
dec 24: töltött káposzta bejgli, zserbó
dec 25: rántott husi krumpli pürével, husi leves fagyi szelet+3bit szelet
dec 26: töltött csirkecombi rizibizivel, a süti meg az lesz amit megsütök 24. én

:)

Kacsa
2011-12-24, 08:36
Jipííí holnap kari mármint szenteste
Nálunk ez lesz az ünnepi mnü:
dec 24: töltött káposzta bejgli, zserbó
dec 25: rántott husi krumpli pürével, husi leves fagyi szelet+3bit szelet
dec 26: töltött csirkecombi rizibizivel, a süti meg az lesz amit megsütök 24. én

:)

töltött csirke >.> imádom :D

OBig
2011-12-24, 11:27
Van még hely az asztalnál Caroline?
Kacsával odaeveznénk. :) :D:D

YzaaA
2011-12-24, 11:28
Mi az a zserbó??:D

OBig
2011-12-24, 11:29
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS8IF6iBd3d3XKenLzOP4WAbdC_9d01h ror1AMRyQyYdKDx7WIpBg

YzaaA
2011-12-24, 11:33
Óóó szóval ez!!:D
Bocsi 1 kicsit tudatlan vagyok:D:)

tombraidermaster1996
2011-12-24, 11:34
Ez jó. :D Rendes tőled OBig. :)

OBig
2011-12-24, 11:36
Óóó szóval ez!!:D
Bocsi 1 kicsit tudatlan vagyok:D:)

Nem tudatlan vagy, csak még nagyon fiatal. :):D
Vagyis még nem éltél eleget. :)

Caroline
2011-12-24, 14:57
Van még hely az asztalnál Caroline?
Kacsával odaeveznénk. :) :D:D

nyugodtan,:)

Caroline
2011-12-24, 14:58
Óóó szóval ez!!:D
Bocsi 1 kicsit tudatlan vagyok:D:)

Nem vagy tudatlan én se ismerek minden sütit, meg ételt

Caroline
2011-12-24, 14:58
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS8IF6iBd3d3XKenLzOP4WAbdC_9d01h ror1AMRyQyYdKDx7WIpBg

guszta, mi csak 3 lapos-at csináljuk mert 4. laot nem sikerül sose kinyújtani

horus
2011-12-28, 15:42
Csak most vettem észre h még maradt par eredeti játékom a boxhoz pedig azt hittem mindet eladtam a boxal eggyut xDDD most kutakodok a szekrenybe erre találok parat xD ... Elkőő adni őket xD
Na szóval, ha vkinek kell, eredeti Xbox 360 játék (Alan Wake, Call Of duty MW2, Batman:AA , Prince of Persia stb) az irjon PÜ-t
Az összes tökéletesen fut, fél-áron adom mindegyiket!

Kacsa
2011-12-30, 12:54
azt tudtátok, hogy a YouTubén egy videónál én vagyok a legelső top kommentelő 65 lájkkal? xDDDD
http://www.youtube.com/watch?v=j0743hjE-0c&lc=YfSQoLP3di7SvX3D75ATAUI1gTD0znR3hxYk50PUN_Q&feature=inbox
menjetek rá, és MultiNatla néven ott vagyok a legtetején. :D erre büszkének kell lenni, hiszen nem is olyan "thumbs up if" kommentet írtam, hanem a saját, igaz történetemet. :)

Stranger
2011-12-30, 13:59
azt tudtátok, hogy a YouTubén egy videónál én vagyok a legelső top kommentelő 65 lájkkal? xDDDD
http://www.youtube.com/watch?v=j0743hjE-0c&lc=YfSQoLP3di7SvX3D75ATAUI1gTD0znR3hxYk50PUN_Q&feature=inbox
menjetek rá, és MultiNatla néven ott vagyok a legtetején. :D erre büszkének kell lenni, hiszen nem is olyan "thumbs up if" kommentet írtam, hanem a saját, igaz történetemet. :)
Grat. :D Adtam egy like-ot én is. :D

Ting
2011-12-30, 14:32
A másik top kommentelőnek csak 25 van. :D Grat, én is nyomtam egy lájkot. :)

Kacsa
2011-12-30, 19:01
húúú kösziii :D

Robbie
2011-12-30, 19:08
Egyszer nekem is első volt a kommentem ami nagyon értelmes volt de több mint 200 like volt aszem xd:
OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG

Ting
2011-12-30, 20:28
:vlol:

Én egyszer egy MysteryGuitarMan videónál voltam top kommentes talán, én voltam az egyik az elsők között akik megnézték a videót, és biztos észrevettétek már, hogy ilyenkor még nem tökéletes a videó minősége (főleg még amikor én ezt a kommentet írtam), és csak 240p-ben volt ez is. Én meg azt írtam, hogy az igazi rajongók 240p-ben is megnézik a videókat. :D Kb. 5 percig én voltam a top kommentelő. Na, mindenkinek kijár 5 perc hírnév. :vlol:

lilla
2011-12-31, 01:42
Én meg feltettem youtube-ra egy számot, amit nem lehetett megtalálni az egész interneten. bazi nehezen megtaláltuk, és most fenn van :D
(annyira talán mégsem volt témába vágó... :P)

horus
2011-12-31, 18:11
Valaki cset ?? :D :D

CrashHungarian98
2012-01-02, 13:05
meg 2011 11. hó 11-e 11 óra 11 perckor is azt mondták, hogy világvége lesz :p Nem offoltam! :p

YzaaA
2012-01-07, 11:44
Tudtátok azt, hogy Amnesia-ához is van level editor??:D
(Jó most elötört belöllem ez a láz, de én imádom ezt a játékot!!:D)

Caroline
2012-01-07, 15:20
Nem tudtam de most már igen

Kacsa
2012-01-07, 15:42
Tudtátok azt, hogy Amnesia-ához is van level editor??:D
(Jó most elötört belöllem ez a láz, de én imádom ezt a játékot!!:D)

juj xDD
te még sosem hallottál szerkesztett Amnesia pályákról, ha már ennyire nagy Amnesia fan vagy? :D én már 6-7-et kivittem.

YzaaA
2012-01-07, 15:52
De halottam:P:D
És kivittem 2-öt ezek közül még 1-nek nekifogtam!!:D

Kacsa
2012-01-07, 17:01
De halottam:P:D
És kivittem 2-öt ezek közül még 1-nek nekifogtam!!:D

na, akkor szerinted hogyan csinálták ezeket a pályákat, ha nem level editorral? :D

YzaaA
2012-01-07, 17:23
Na most le akarsz oltani??XD:D
Hát szinte gondoltam hogy azzal csinálják a külömbözö Costum Story-kat!!:rolleyes:
Tényleg le is fogom tölteni a Last Whisper-t nagyon megtetszett!!:D

Robbie
2012-01-07, 21:35
Te jó ég xD:
Tomb Raider pornóverzióban

Elindul a Tomb Raider pornóparódia forgatása , a Exquisite Film pornócég jóvoltából.

Izgalmas képsorok elé nézhetünk. Ugyanis a film rendezője, Jordan Septo az nyilatkozta az AVN Business-nek, hogy elégedettek lesznek a rajongók, mert nagy durranás lesz az internetre feltöltött anyagokból.

A videók, amiket a forgatás ideje alatt készítenek, óriási sikert hozhatnak Septo reményei alapján, és a leghatalmasabb produkciónak fogják minősíteni a Tomb Raider XXX forgatásának eredményeit.

Az Exquisite Film pornócég szerint a pornóparódia forgatását mindenki nagyon várja már. Chanel Preston, az év pornósa játssza majd a főszerepet Evan Stone-nal, aki többszörös AVN-díjas.

Öcsí
2012-01-07, 21:37
Na hát ez érdekes :D Azért ennyire ne terjedjen a Tomb Raider őrület,hogy még pornó is lesz belőle :D xD

Robbie
2012-01-07, 21:38
Na hát ez érdekes :D Azért ennyire ne terjedjen a Tomb Raider őrület,hogy még pornó is lesz belőle :D xD


Már van 2 xD:naughty::angel:

Öcsí
2012-01-07, 21:40
Hát ez jó xD :D

horus
2012-01-07, 22:00
Már van 2 xD:naughty::angel:

En 7 darab olyan vidirol tudok ahol a csaj Larának van öltözve xD

Robbie
2012-01-07, 22:55
En 7 darab olyan vidirol tudok ahol a csaj Larának van öltözve xD

óóóó akkor van mit bepótolni LOL

tombraidermaster1996
2012-01-08, 11:25
Te jó ég xD:
Tomb Raider pornóverzióban

Elindul a Tomb Raider pornóparódia forgatása , a Exquisite Film pornócég jóvoltából.

Izgalmas képsorok elé nézhetünk. Ugyanis a film rendezője, Jordan Septo az nyilatkozta az AVN Business-nek, hogy elégedettek lesznek a rajongók, mert nagy durranás lesz az internetre feltöltött anyagokból.

A videók, amiket a forgatás ideje alatt készítenek, óriási sikert hozhatnak Septo reményei alapján, és a leghatalmasabb produkciónak fogják minősíteni a Tomb Raider XXX forgatásának eredményeit.

Az Exquisite Film pornócég szerint a pornóparódia forgatását mindenki nagyon várja már. Chanel Preston, az év pornósa játssza majd a főszerepet Evan Stone-nal, aki többszörös AVN-díjas.

Az ****a lesz, ha még pornófilm is készül belőle...:mad: Ki a tökömnek képzelik ezek magukat, hogy ennyire megszégyenítik a Tomb Raider-t és Larát? Ez igazi szemétség szerintem!:mad: De gyűlölöm az ilyen embereket, akik ennyire leszégyenítenek valamit, ami jó....:mad: Ezen csak felhúztam magam, de nem is kicsit!:mad: De ilyet, hogy a Tomb Raiderből pornófilm... Ilyet még nem hallottam. Na egy biztos, hogy én meg nem nézem soha.

Kacsa
2012-01-08, 11:59
jaaj már nem kell ennyire komolyan venni. :vlol: nem nézed meg, nem nézed meg. :D ez csak egy vicc. xD

horus
2012-01-08, 14:32
Nem megszégyenités, én bizti h megfogom nézni xD
Örülj h Lara ilyen népszreű, Resiből meg masztis játék van (Kikell verni Chrisnek) xD
En csak azon csodálkozom h nem a This is Aint XXX csinálja xDDD

Öcsí
2012-01-08, 14:37
Szerintem se megszégyenítés,maximum kicsit furcsa,de semmiképp megszégyenítés :D Ez van Laránk ilyen népszerű :D

Kacsa
2012-01-08, 14:53
Resiből meg masztis játék van (Kikell verni Chrisnek) xD

na, abba egyszer belebotlottam. :clown:
ne kérdezzétek hogy, de belebotlottam. xD

tombraidermaster1996
2012-01-08, 15:01
Az oké, hogy népszerű, de pont pornót csinálnak belőle? Foglalkozzanak már inkább a TR3 a film forgatásával, már lassan 10 éve, hogy vár rá mindenki. Szerintem adjanak ki megint ilyen kis Lara szobrocskákat, hogy gyűjthessük őket, az lenne jó ötlet.

tombraidermaster1996
2012-01-08, 15:07
Bocs a dupláért, csak kétszer küldte el ez a vacak... Mármint a net...

Kacsa
2012-01-08, 15:13
Az oké, hogy népszerű, de pont pornót csinálnak belőle? Foglalkozzanak már inkább a TR3 a film forgatásával, már lassan 10 éve, hogy vár rá mindenki. Szerintem adjanak ki megint ilyen kis Lara szobrocskákat, hogy gyűjthessük őket, az lenne jó ötlet.

ne aggódj, foglalkoznak ezek a TR3-mal, mellesleg ne hidd azt, hogy a TRfilmeseknek közük van a pornósokhoz. ;) más csinálja őket.
nem nézed meg, nem nézed meg, de hidd el, van rá kereslet.:D a pornó mindig is egy óriási biznisz volt. xD

tombraidermaster1996
2012-01-08, 15:59
Na ja... :D Majd ti kiélvezitek a filmet. XD Tudod mire értem. :D

horus
2012-01-08, 16:01
Amugy meg ma már mindenből van pornó, pont a TR-ből ne lenne ?
Laránk a pornó világban is népszerű egyéniség xD

Kacsa
2012-01-08, 16:15
jaja, valamennyire örülni kéne neki. xD csak terjedjen Lara, terjedjen, tudjon róla mindenki. :D így vagy úgy. :D

OBig
2012-01-08, 16:21
Amugy meg ma már mindenből van pornó, pont a TR-ből ne lenne ?

A Sztár Wórsból is van? Én azért kíváncsi lennék Jabbára. :):D

horus
2012-01-08, 16:56
A Sztár Wórsból is van? Én azért kíváncsi lennék Jabbára. :):D

Több is, van olyan h Porn Wars van olyan h Star Wars porn paroday stb...

Stranger
2012-01-08, 17:23
Több is, van olyan h Porn Wars van olyan h Star Wars porn paroday stb...
Nagyon benne vagy a témában. :D :p

Kacsa
2012-01-08, 17:48
A Sztár Wórsból is van? Én azért kíváncsi lennék Jabbára. :):D

JUUUUJ xDDDDD :vlol:

azért nagyon bírom OBigot, mert ha valami vicces témában vagyunk (pl. most a paródiapornókban), akkor addig-addig hallgat, ameddig épp arra kerül a sor, hogy beszól egy nagyon rövidet, az viszont fergeteges. :D ezt már megfigyeltem. :)
szeressük a mi OBigunkat. xDDDD

CrashHungarian98
2012-01-08, 18:07
Cseten miért nem lehet színt változtani?

OSZRichard
2012-01-09, 15:53
De lehet ott van hogy stílus cobalt balck silver meg ilyenek nem arra gondolsz ?
Szerk.: Igazad van megnéztem nálam se lehet de engem nem zavar.

Stranger
2012-01-14, 13:59
Szavazzatok gamekapocs-on. 2011 legjobb játékai külön kategóriában, de nem az az érdekes, hanem az utolsó kérdés, 2011 bejelentései közül melyik a legvárósabb. Ott természetesen Tomb Raider. :D
http://www.gamekapocs.hu/evjateka
Szerintem regisztrálni sem kell hozzá.

Robbie
2012-01-14, 15:00
Szavaztam is :D

YzaaA
2012-01-14, 15:06
A GTA V-öt jobban várják mint a többit!!
Ahogy látom a TR lemaradt nagyon:/
De én is szavaztam!!:D

Goldfish
2012-01-14, 15:21
Sziasztok! :)
Mizujs van veletek? :D :$

Roli
2012-01-14, 17:55
Szavaztam! :thumb:

Kacsa
2012-01-14, 18:02
Szavazzatok gamekapocs-on. 2011 legjobb játékai külön kategóriában, de nem az az érdekes, hanem az utolsó kérdés, 2011 bejelentései közül melyik a legvárósabb. Ott természetesen Tomb Raider. :D
http://www.gamekapocs.hu/evjateka
Szerintem regisztrálni sem kell hozzá.

én is szavaztam :)

Ting
2012-01-14, 20:18
Szavaztam. :) Hátha közös erővel nagyobb százalékot tud szerezni a TR. :D

Stranger
2012-01-14, 21:21
Köszi, hogy csatlakoztatok. :D Hát jó lett volna, ha lezáráskor megemlítették volna a TR-t, mint legjobban várt játékot. Így is több emberhez jutott volna el. De a GTA5 1400-nál jár, TR pedig 250-nél... persze, sohasem szabad feladni. :D :cool:

lilla
2012-01-15, 10:36
Szavaztam :)
Akárki akármit mond, engem az érdekel a legjobban... :D Mondjuk a FFXIII-2 is jó lehet..

CrashHungarian98
2012-01-16, 19:45
Általános Tomb Raider Anniversary társalgó 5. oldal 8. hsz. az a kép mi a kar lenni? :vlol: http://oi41.tinypic.com/28rjjns.jpg

Kacsa
2012-01-16, 21:05
Általános Tomb Raider Anniversary társalgó 5. oldal 8. hsz. az a kép mi a kar lenni? :vlol: http://oi41.tinypic.com/28rjjns.jpg

IKSZDÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ x"DDDDDDDDDDDDDDDDDD
már volt ilyen összeakadás, akkor Robbie talált valami Dóra-felfedezőset xDDD :vlol:

amúgy látom Vistát használsz. :D :D te szegény. :D

CrashHungarian98
2012-01-16, 21:08
Neeem ez XP Vista témával :p

Kacsa
2012-01-16, 21:18
Neeem ez XP Vista témával :p

húúú és megmondanád melyik? mi a neve neki? :)

YzaaA
2012-01-17, 16:08
IKSZDÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ x"DDDDDDDDDDDDDDDDDD
már volt ilyen összeakadás, akkor Robbie talált valami Dóra-felfedezőset xDDD :vlol:


Igen arra is én találtam rá a Tutoriálok közöttXDDDDD:vlol:

CrashHungarian98
2012-01-17, 17:17
húúú és megmondanád melyik? mi a neve neki? :)

SevenVG RTM Normal asszem :D Dóra felfedezőset megtaláltam, még mindig ott van xDD Szétnézek a Hol vagyok screenshot, Én a kémnél hátha lesz még ilyen :p xD

Kacsa
2012-01-22, 10:26
fúúú GloZell ismételten kifigurázta Niki Minázst, de most sztem minden eddiginál morbidabban. :vlol:
https://twitter.com/#!/JLofan101/status/160983702418100225/photo/1
GloZell a legnagyobb! :D :clown:
5ScJ_Qq0i8w

YzaaA
2012-01-22, 12:18
fúúú GloZell ismételten kifigurázta Niki Minázst, de most sztem minden eddiginál morbidabban. :vlol:
https://twitter.com/#!/JLofan101/status/160983702418100225/photo/1
GloZell a legnagyobb! :D :clown:
5ScJ_Qq0i8w

X''DDDDDDDDDDDDDDEzen besírtam:vlol::vlol::vlol::vlol:
Hát ez nagyon nagy!!:DGloZell tényleg a lenagyobb!!:vlol:

Scoobykah
2012-01-23, 19:11
Srácok!vidékiként,fura tőlem,de szerintetek,nem kéne összehozni egy TR-es találkozót?
(egyelőre elméleti sikon.mert ha nincs elegendő jelentkező nem is foglalkozok a témával)

tombraidermaster1996
2012-01-23, 19:15
Én benne vagyok. Remélem, hogy el tudok menni rá, ja és hogy sokan jönnétek közületek. Jó ötlet a találkozó. :)

YzaaA
2012-01-23, 19:23
Nekem nem megoldható, nincs mivel elmenjek!!:(
Itt rohadok 1 szmog-os városban, és anyáék nem engednek 1-edül menni, szal nem lehetek, ott, pedig nagyon jó lenne!!:(

tombraidermaster1996
2012-01-23, 19:27
Kár... Na de mi a megoldás? Hát tartsuk ott nálatok Gyergyószentmiklóson. :D Szép hely, plusz egy kiruccanás Romániába. :) Láthatjuk a hegyeket, a várost, és nem utolsó sorban Téged Iza. :)

YzaaA
2012-01-23, 21:09
Na egfen, sok külföldi szokott erre járni, és megdicséri a hejünket!!:D
Jó lenne, de azért nem hiszem, h mindenkinek ijen egyszerü lenne 1 ''kiruccanás''

horus
2012-01-23, 21:10
Nem megoldható, még az (mostoha)anyaországba se ne még Romániába, teljesen ismeretlen országba nem mennék magam, romániába meg 1x voltam, elég volt belőle, soha többet.. xDDD

YzaaA
2012-01-23, 21:12
Én útálom Romániát!!XDSzívem szerint elköltöznék innen, de mivel nem lehet....:rolleyes:
(haggyuk a politikát, mert még a végén kititanak!!:D)
De azért a szép tájért megéri itt lakni.:)

horus
2012-01-23, 21:15
Románia nagyon messze van, hááát amit én láttam belőle az nem szép, elmaradott, igénytelen, sztem mindenkép költözzel, me siralmasan csóró xDDDD

lilla
2012-01-23, 23:08
Srácok!vidékiként,fura tőlem,de szerintetek,nem kéne összehozni egy TR-es találkozót?
(egyelőre elméleti sikon.mert ha nincs elegendő jelentkező nem is foglalkozok a témával)

Budapest alig néhány percnyi megálló.
Illetve, csak, ha oda tervezzük :| Nem akartam egyből általánosítani, bocsánat...
Egyébként így kívülállóként aztán mondhatom, h legyen tali, de lényeg a lényeg, ha nem zavarok, szívesen mennék.

Kacsa
2012-01-24, 14:21
Romániába meg 1x voltam, elég volt belőle, soha többet.. xDDD

én még nem voltam, de amiket hallottam róla, nem is akarok :D ^^"

YzaaA
2012-01-24, 15:50
Én sem élek szivesen itt!!-.-*
Nem tudom, nem lehet úgy összehozzni, hogy mindenki ott legyen, ez képtelenség!

Scoobykah
2012-01-24, 17:18
Egyáltalán nem képtelenség,csak nem engedheti meg mindenki magának.
de bocsi ez csak egy ötlet volt.felejtsétek el.
kár volt felvetni-.-"

tombraidermaster1996
2012-01-24, 17:37
Khmm... Ne Romániáról beszéljetek hát, hanem arról, hogy akkor ki jönne a találkozóra, ha lenne! Legyetek szííííívesek. :)

OBig
2012-01-24, 21:21
Kedvcsinálónak 2004 őszétől: A http://treditor.hu/ -n van fent, a jobb oldalon egy Találkozók" menü. :)

Régebben is voltak, de azok még a tr.hu-n. Persze vannak ezekről bővebb beszámolók is, videók, rengeteg kép, de azokat csak az ottjártak láthatják, vagy legalábbis azok, akik már voltak legalább egy talin. :)

YzaaA
2012-01-25, 07:32
Egyáltalán nem képtelenség,csak nem engedheti meg mindenki magának.
de bocsi ez csak egy ötlet volt.felejtsétek el.
kár volt felvetni-.-"

Jó, attól még meg lehet szervezni a találkozót, csak én nem lehetek ott!!
Esetleg, ha márciusban ki megyek úgy is németbe, de nem biztos, hogy magyarban sokat fogok ülni, esetleg a rokonoknál pár órát.Szal nem tom...

Kacsa
2012-01-25, 14:15
Esetleg, ha márciusban ki megyek úgy is németbe

márciusban kimész németbe? :D
Du gehst in Deutschland. :D
eléggé megy a német is. legalábbis amit tanulunk a suliban, azt tudom. :D idei tanévben kezdtem csak, szóval... ^^
és márciusban...? akkor mi lesz a sulival? és miért mész ki?

horus
2012-01-25, 15:56
márciusban kimész németbe? :D
Du gehst in Deutschland. :D
eléggé megy a német is. legalábbis amit tanulunk a suliban, azt tudom. :D idei tanévben kezdtem csak, szóval... ^^
és márciusban...? akkor mi lesz a sulival? és miért mész ki?

Német <3333 imádom, nekem is eléggé jól megy, az összes nyelv közül ez a legszebb <3333333

YzaaA
2012-01-25, 16:46
Szerintem is, bár most német helyett franciát tanulok, szal ez elmaradt, de amit tanultam,azt viszont még tudom, és elvileg ök is tanulnk angolt, szal ha nem értem mit mondanak, még mindig tudok úgy ertekeznbi velük!!:D
és hogy miért megyek ki??Szórakozásból!Akkor lessz csak idöm megnézni, mijen is valójában németország!!:DAmúgy anya holnap megbeszéli az oszival, hogy tudja-e igazolni azt a 2 hetet, ha igazolást viszek!!:DRégi nagy vágyam, hogy kimenjek, így is elég jól állok a tanulással 2 hét azért még nem ojan sok!!

Kacsa
2012-01-25, 20:15
Szerintem is, bár most német helyett franciát tanulok, szal ez elmaradt, de amit tanultam,azt viszont még tudom, és elvileg ök is tanulnk angolt, szal ha nem értem mit mondanak, még mindig tudok úgy ertekeznbi velük!!:D
és hogy miért megyek ki??Szórakozásból!Akkor lessz csak idöm megnézni, mijen is valójában németország!!:DAmúgy anya holnap megbeszéli az oszival, hogy tudja-e igazolni azt a 2 hetet, ha igazolást viszek!!:DRégi nagy vágyam, hogy kimenjek, így is elég jól állok a tanulással 2 hét azért még nem ojan sok!!

aha. és ugye rokonokhoz mész?

YzaaA
2012-01-26, 15:55
Németben nincsenek rokonaim, szal városnézö tura!!:D

Kacsa
2012-01-26, 16:04
Németben nincsenek rokonaim, szal városnézö tura!!:D

aha. :) Berlin?

YzaaA
2012-01-26, 16:14
Nem tudom, nem árulták el, hogy hova visznek, de jó lene oda is elmenni!!:D

Kacsa
2012-01-26, 16:16
Nem tudom, nem árulták el, hogy hova visznek, de jó lene oda is elmenni!!:D

miért, akkor most nem egyedül mész?

horus
2012-01-26, 16:26
Nem tudom, nem árulták el, hogy hova visznek, de jó lene oda is elmenni!!:D

Tök egyedül mész ????
német innen sincs közel, romániától meg qva messze van O.o

YzaaA
2012-01-26, 16:39
Dehogy megyek egyedül!!Aútóval ha megállás nélkül megyünk, akkor kb 1 nap alatt odaérnénk!!:D(legalábbis apum addigra szokott odaérni)

Kacsa
2012-01-26, 17:05
Dehogy megyek egyedül!!Aútóval ha megállás nélkül megyünk, akkor kb 1 nap alatt odaérnénk!!:D(legalábbis apum addigra szokott odaérni)

ja, na azért, nem egyedül mész.

horus
2012-01-26, 18:29
Ahh basszus, sose gondoltam volna h a képregények ilyen jok most olvastam el az originst, egyszeruuueeeen ahhh, na ilyen Larat kéne gyártania Crystalnak, belevaló, arogáns, szemtelen, szókimondó, senkinemérdekel, kemény csaj! Ez az én Larám! :cool: Egyszerüen fenomenális, a képregények egy olyan TR-t mutatnak be amilyennek mindig lennie kellet volna a játéknak, amilyennek mindig is elképzeltem... Ahogy Lara levan rajzolva az egyes szituációkba, akciójelenetben vmi eszméletlen, és most már kell, igénylem a románcot a TR-be, vicces és b@szott jó ahogy mindig visszautasitja Lara az adott pasit... TR5 utáni események is benne vannak amik lenyűgözőek... Crystalnak javaslom h a jövőben a képregények alapján csináljon TR játékot!

lilla
2012-01-26, 21:02
Ahh basszus, sose gondoltam volna h a képregények ilyen jok most olvastam el az originst, egyszeruuueeeen ahhh, na ilyen Larat kéne gyártania Crystalnak, belevaló, arogáns, szemtelen, szókimondó, senkinemérdekel, kemény csaj! Ez az én Larám! :cool: Egyszerüen fenomenális, a képregények egy olyan TR-t mutatnak be amilyennek mindig lennie kellet volna a játéknak, amilyennek mindig is elképzeltem... Ahogy Lara levan rajzolva az egyes szituációkba, akciójelenetben vmi eszméletlen, és most már kell, igénylem a románcot a TR-be, vicces és b@szott jó ahogy mindig visszautasitja Lara az adott pasit... TR5 utáni események is benne vannak amik lenyűgözőek... Crystalnak javaslom h a jövőben a képregények alapján csináljon TR játékot!

Megtalálható valahol magyarul is? Már egy ideje el akartam kezdeni.

horus
2012-01-26, 21:06
Megtalálható valahol magyarul is? Már egy ideje el akartam kezdeni.

Itt az oldalon fenn vannak teljesen magyarul az összes..

Stranger
2012-01-26, 23:12
Crystalnak javaslom h a jövőben a képregények alapján csináljon TR játékot!
Egyetértek, képregényekkel nagyon átjön a stílus. De most már késő... maaaajd a TR10!

YzaaA
2012-01-27, 15:48
Ahh basszus, sose gondoltam volna h a képregények ilyen jok most olvastam el az originst, egyszeruuueeeen ahhh, na ilyen Larat kéne gyártania Crystalnak, belevaló, arogáns, szemtelen, szókimondó, senkinemérdekel, kemény csaj! Ez az én Larám! :cool: Egyszerüen fenomenális, a képregények egy olyan TR-t mutatnak be amilyennek mindig lennie kellet volna a játéknak, amilyennek mindig is elképzeltem... Ahogy Lara levan rajzolva az egyes szituációkba, akciójelenetben vmi eszméletlen, és most már kell, igénylem a románcot a TR-be, vicces és b@szott jó ahogy mindig visszautasitja Lara az adott pasit... TR5 utáni események is benne vannak amik lenyűgözőek... Crystalnak javaslom h a jövőben a képregények alapján csináljon TR játékot!

Teljes mértékben eggyet értek, ezxek a képregenyek nem is hasonlítanak a TR-hez.Nekem az indiás tetszik a legjobban, de a Journey-s is nagyon szuperre sikeredett;)

horus
2012-01-27, 21:55
Az egyik crystalosnak most szuletett gyereke és ugy nevezték el a csöpséget h Lara xD
am Grat nekik :thumb:

Kacsa
2012-01-28, 08:57
Az egyik crystalosnak most szuletett gyereke és ugy nevezték el a csöpséget h Lara xD
am Grat nekik :thumb:

x"DDDDDDDD
hát elég kalandos élete lesz neki. :D

tombraidermaster1996
2012-01-28, 10:37
Hát na igen. Majd az lesz, hogy : -Lara kislányom, most nagyon figyelj arra, amit mondok neked. Te leszel az Új Lara Croft, neked is kalandoznod kell majd, meg megmentened a világot. XD Nagy is lenne, ha szegény kislánynak az apukája, meg az anyukája ezt mondanák neki. XD

YzaaA
2012-01-28, 11:00
Hát na igen. Majd az lesz, hogy : -Lara kislányom, most nagyon figyelj arra, amit mondok neked. Te leszel az Új Lara Croft, neked is kalandoznod kell majd, meg megmentened a világot. XD Nagy is lenne, ha szegény kislánynak az apukája, meg az anyukája ezt mondanák neki. XD

Én öszintén szolva lennék a kiscsaj helyébenXDTornásznék 1 csomot, majd felfedezném az egész világot, átélném elsö nagy kalandomat, amibe majdnem belehalnék, mert 1 karo átszúrja a vesémetXD

Scoobykah
2012-01-28, 18:46
Én öszintén szolva lennék a kiscsaj helyébenXDTornásznék 1 csomot, majd felfedezném az egész világot, átélném elsö nagy kalandomat, amibe majdnem belehalnék, mert 1 karo átszúrja a vesémetXD

mire az kislány felnő....kitudja h egyáltalán lesz e bármi is amit megérné felfedezni.

Scoobykah
2012-01-31, 21:59
azért nem hittem volna h megcsinálják Lara halálát...:O
képregényben...de pont Larához illő:/

Caroline
2012-02-03, 16:50
Hali te benne lennél rajzversenyben?
Megkérdeztem Robbie-t ő azt írta vissza felőle ok ha többen akarjuk vagyis úgy írta nem rajta múlik ha többen is benne vagyunk.


"Megnézem" még hogy benne lenne e még pár tag?-írtam pár embernek a topikjában az üdv. új fórumozós részben.

csak át ha ezt a topikot valaki előbb lesi meg

Ja aki benne lenne létszi feltétlenül írjon hozzászólást hogy benne van e vagy nem?

Öcsí
2012-02-06, 19:36
Na,kinek van hó szünet??:D

Roli
2012-02-06, 19:40
Nekem!
Persze, hogy nincs :privateeye:

Öcsí
2012-02-06, 20:03
Nálunk egész Baranyában :D Durva :D De csak Holnap meg szerda :S

CrashHungarian98
2012-02-06, 20:04
Nekem nincs :(

Kacsa
2012-02-06, 20:35
elvileg Szegeden is van.....
de Baján nincs.

Öcsí
2012-02-06, 20:48
Baján laksz? Ott lakik 2 osztálytársam :D Ez most így eszembe jutott :D Amúgy nem értem,hogy miért nem adják meg nekünk ezt a hetet.Csütörtökön és pénteken is lesz havazás,akkor meg megint bejelentik,hogy nem kell jönni?hmm

Ting
2012-02-06, 21:22
Ha szerencsénk van, nekünk kiadják csütörtökre meg péntekre. Úgy legyen! :D

Matie
2012-02-07, 09:00
elvileg Szegeden is van.....

Igen, egész Csongrád megyében (hétfőn+kedden szünet), esett vagy félméteres hó:D Viszont az egész szombati napot hólapátolással tölthettem. =/

Cindy
2012-02-07, 12:49
Nekünk sí szünet van, de holnap már suli basszus..xd

Kacsa
2012-02-07, 14:14
Baján laksz? Ott lakik 2 osztálytársam :D Ez most így eszembe jutott :D Amúgy nem értem,hogy miért nem adják meg nekünk ezt a hetet.Csütörtökön és pénteken is lesz havazás,akkor meg megint bejelentik,hogy nem kell jönni?hmm

jaja, mát mióta regiztem, ott van az avatarom alatt a "Hely:" mellett. :D

am tényleg? :D melyik suliba jár? hátha ismerem. :D

Öcsí
2012-02-07, 17:01
Jól van ilyeneket nem nézek.Pécsre a Pollack-ba :D

Caroline
2012-02-07, 17:40
Nálunk sincs hó szünet

CrashHungarian98
2012-02-07, 18:53
nekünk még szó se volt ilyenről, hogy hószünet! xD

Kacsa
2012-02-07, 19:35
nekünk még szó se volt ilyenről, hogy hószünet! xD

hmmmm.... nálatok amúgy hó sincs? :) mert most nézem Nyírbátor időjárását és nem is írnak a hóról O__o

Kacsa
2012-02-07, 19:36
Jól van ilyeneket nem nézek.Pécsre a Pollack-ba :D

najóvan ezt elnéztem x'D azért kérdeztem, hogy hol tanul Baján, mert nem olvastalak el jól. xD Pécsen tanul, most leesett. :clown:

OBig
2012-02-07, 19:46
Jól van ilyeneket nem nézek.Pécsre a Pollack-ba :D

Jajj, remélem nem a kisPollackba. :)

Öcsí
2012-02-07, 21:08
Mi a probléma a kisPollack-al?:D

horus
2012-02-07, 21:28
nekünk még szó se volt ilyenről, hogy hószünet! xD

Nekunk se xDDD

CrashHungarian98
2012-02-08, 15:18
hmmmm.... nálatok amúgy hó sincs? :) mert most nézem Nyírbátor időjárását és nem is írnak a hóról O__o

Dehogynincs hó :D

Goldfish
2012-02-09, 21:50
Sziasztok! :D
Innen ki írt felvételit? XD Mert én írtam -.-" Aki írt, annak hogy sikerült? :D :)

Caroline
2012-02-10, 16:05
Most mész középiskolába vagy fősulira
Mivel én jövőre érettségizek így engem nem érint a felvételi(meg amikor odamentem isibe nem kellett írnom)

Scoobykah
2012-02-10, 18:57
Srácok!fel a kezeket aki erre emlékszik!:D:jumper: :vlol:

Ködös szombat reggel, egy fekete sziluett előlépett a bokorból és rám nézett. Magas női alak, Fekete Pákó hasonmás, de hosszú hajú, már-már Sarah Palint, hirtelen rám köszönt: CSŐ CSUMI CSÁ. Értetlenül néztem rá, már röhögőgörcs kerülgetett, majdnem be is sikerült "csokizni", mikoris megjelent Lara, ámulva bámultam őt. Röhejes ruha volt rajta: Egy takonyzöld zokni, és ruha rózsaszín csipkékkel díszítve, cuki kis pöttyös tütüvel megspékelve, mellei a legújabbak voltak. Ezért új melltartókat kellett vásárolnia, hogy bele férjenek méretes dudái. Így hát leírhatatlan volt a büszkeség arcán. Korábbi kisebb méretéhez viszonyítva a mostani jóval szőrösebb és nagyobb volt, Winston is eljött vele, mivel megjelent a legújabb téli divat és a szilikoné is.
Plázába menet megálltak és Lara mondta : - Egy ps3is kellene!
- Milyen színű kéne? - kérdezte Winston.
- Rózsaszín!
Ekkor átváltozott a ps3 rózsaszínűvé
- Ocsmány - válaszolt Winston.
- Mi?!
- Lady Croft, nézze Tomb Raider mintás!
Otthagyták, mentek tovább.Bementek egy csokiboltba, vettek Snickerst, jó drágán,mert Natla beleszólt az árakba. Irigyelte Lara melleit, hisz mindenki tudja, hogy igazi mellek neki nem lehetnek.
Lara nem árulta el, ezt a titkot Natlának, mert kiröhögte volna és megette volna a melleit vacsorára. Visszatérve, a plázában leértékelés a PS3 gameknél, közte TRU volt, amit nem hagyhatott ki.
- Van gyüjtői kiadás? - kérdezte, miközben gatyájában elkezdett valami mozogni. Winston így szólt
- Mondja, hogy nem történt meg újra, amikor egy mókus Guitar Hero-zott a gatyájában. -mondta. Megcsókolta a kezeiben lévő erdei makkokat amit egy wc-ből szedett ki.
- Nos, öhm, nem. Átestem egy műtéten és ilyenkor mindig...
- Többön is ...
- Winston !

kajak ennyi idő után is sírva röhögök rajta:$

Robbie
2012-02-10, 19:04
Srácok!fel a kezeket aki erre emlékszik!:D:jumper: :vlol:

Ködös szombat reggel, egy fekete sziluett előlépett a bokorból és rám nézett. Magas női alak, Fekete Pákó hasonmás, de hosszú hajú, már-már Sarah Palint, hirtelen rám köszönt: CSŐ CSUMI CSÁ. Értetlenül néztem rá, már röhögőgörcs kerülgetett, majdnem be is sikerült "csokizni", mikoris megjelent Lara, ámulva bámultam őt. Röhejes ruha volt rajta: Egy takonyzöld zokni, és ruha rózsaszín csipkékkel díszítve, cuki kis pöttyös tütüvel megspékelve, mellei a legújabbak voltak. Ezért új melltartókat kellett vásárolnia, hogy bele férjenek méretes dudái. Így hát leírhatatlan volt a büszkeség arcán. Korábbi kisebb méretéhez viszonyítva a mostani jóval szőrösebb és nagyobb volt, Winston is eljött vele, mivel megjelent a legújabb téli divat és a szilikoné is.
Plázába menet megálltak és Lara mondta : - Egy ps3is kellene!
- Milyen színű kéne? - kérdezte Winston.
- Rózsaszín!
Ekkor átváltozott a ps3 rózsaszínűvé
- Ocsmány - válaszolt Winston.
- Mi?!
- Lady Croft, nézze Tomb Raider mintás!
Otthagyták, mentek tovább.Bementek egy csokiboltba, vettek Snickerst, jó drágán,mert Natla beleszólt az árakba. Irigyelte Lara melleit, hisz mindenki tudja, hogy igazi mellek neki nem lehetnek.
Lara nem árulta el, ezt a titkot Natlának, mert kiröhögte volna és megette volna a melleit vacsorára. Visszatérve, a plázában leértékelés a PS3 gameknél, közte TRU volt, amit nem hagyhatott ki.
- Van gyüjtői kiadás? - kérdezte, miközben gatyájában elkezdett valami mozogni. Winston így szólt
- Mondja, hogy nem történt meg újra, amikor egy mókus Guitar Hero-zott a gatyájában. -mondta. Megcsókolta a kezeiben lévő erdei makkokat amit egy wc-ből szedett ki.
- Nos, öhm, nem. Átestem egy műtéten és ilyenkor mindig...
- Többön is ...
- Winston !

kajak ennyi idő után is sírva röhögök rajta:$
Igen emlékszem :D Köszönöm ezen most jókat mosolyogtam :D

CrashHungarian98
2012-02-10, 20:09
Valaki chat? :D

Goldfish
2012-02-11, 22:47
Most mész középiskolába vagy fősulira
Mivel én jövőre érettségizek így engem nem érint a felvételi(meg amikor odamentem isibe nem kellett írnom)

Középsuliba megyek. Áhh jó neked hogy nem kellett írnod.xd
Írásbeli megvolt, demég hátravan a szóbeli ami tavasszal lesz...>< Attól parázok nagyon.xd

Scoobykah
2012-02-11, 22:48
mit szólnátok hozzá,ha visszahoznánk a történet építős topicot?(persze ha Roli is beleegyezik)
És mielőtt mindenki negatívan állna hozzá...
ha lenne rá igény,akkor itt offtopicban megbeszélhetnénk a szabályokat,topic nevét,miegymást.
Többek között azért,h az akkori hibákat,amik a régi fórumon voltak,elkerüljük.

horus
2012-02-11, 22:53
http://velvet.hu/blogok/tejbenvajban/2011/01/27/lady_gaga_ver-_es_ondoillatu_parfumot_fog_gyartani/
Fujj... Ezt megis kifujna magara ??? Ez beteges már... Wáááh Gagában mindig csalódnom kell... Már kezdtem megszeretni ....a Marry The night milyen jó már, erre ezzel a parfummel nalam megint kiverte a biztositekot :/

Scoobykah
2012-02-11, 23:00
http://velvet.hu/blogok/tejbenvajban/2011/01/27/lady_gaga_ver-_es_ondoillatu_parfumot_fog_gyartani/
Fujj... Ezt megis kifujna magara ??? Ez beteges már... Wáááh Gagában mindig csalódnom kell... Már kezdtem megszeretni ....a Marry The night milyen jó már, erre ezzel a parfummel nalam megint kiverte a biztositekot :/

olvastad a kommenteket?:D
esküszöm,jobb mint maga a cikk...^^

Kacsa
2012-02-12, 09:02
http://velvet.hu/blogok/tejbenvajban/2011/01/27/lady_gaga_ver-_es_ondoillatu_parfumot_fog_gyartani/
Fujj... Ezt megis kifujna magara ??? Ez beteges már... Wáááh Gagában mindig csalódnom kell... Már kezdtem megszeretni ....a Marry The night milyen jó már, erre ezzel a parfummel nalam megint kiverte a biztositekot :/

én pont ezért bírom, mert ilyen botrányosan hülye xDDD
de tényleg... olyan random ötletei vannak néha, meg ahogy öltözködik is... :D amúgy pont ez a célja, hogy kiverje a biztosítékot, szóval jól csinálja. :D

amúgy midenképpen kiváncsi vagyok a végeredményre. :D

Michele
2012-02-12, 18:39
Amúgy csak nekem rakja be a fórum rondább minőségben az avatarjaimat? :D Esküszöm, bármivel próbálkozok, mindig "maszatos" lesz az eredmény. Régóta szemet szúrt, csak most már gondoltam, megérdeklődöm. Más fórumon ez nem probléma. ^^'

-----------------

Fúúh, Athénban milyen kis csetepaté folyik... :privateeye:

Roli
2012-02-12, 22:17
Amúgy csak nekem rakja be a fórum rondább minőségben az avatarjaimat? :D Esküszöm, bármivel próbálkozok, mindig "maszatos" lesz az eredmény. Régóta szemet szúrt, csak most már gondoltam, megérdeklődöm. Más fórumon ez nem probléma. ^^'

Nem lehet nagyobb azt hiszem 19 kbyte-nál, mert a felett automatikusan rontja a minőséget. :)

Michele
2012-02-12, 22:40
Nekem mindnél rontotta, pedig nem raktam be olyan hű de brutál képeket. :confused:

Robbie
2012-02-12, 23:10
Nekem mindnél rontotta, pedig nem raktam be olyan hű de brutál képeket. :confused:

Töltsd fel tinypic.comra vagy hasonlóra úgy belinkeled nem rontja :D

horus
2012-02-13, 15:34
Amúgy csak nekem rakja be a fórum rondább minőségben az avatarjaimat? :D Esküszöm, bármivel próbálkozok, mindig "maszatos" lesz az eredmény. Régóta szemet szúrt, csak most már gondoltam, megérdeklődöm. Más fórumon ez nem probléma. ^^'

-----------------

Fúúh, Athénban milyen kis csetepaté folyik... :privateeye:

mé mi van most Athénba ?

Roli
2012-02-13, 16:19
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P9FLQxMYiI4

Michele
2012-02-13, 17:38
Töltsd fel tinypic.comra vagy hasonlóra úgy belinkeled nem rontja :D
Oksa, megpróbálom. :D


mé mi van most Athénba ?
Ébredeznek az emberek... Csak az a baj, hogy erőszakkal nem oldódik meg semmi. Pont ezt a káoszt akarják elérni... hogy majd eljátszhassák a "hőst"... Khmmmm.

Roli
2012-02-13, 18:32
Pár embernek figyelmébe ajánlom (http://www.magyarhelyesiras.hu/gyakori_hibak.php)...

Nem igaz, hogy olyan sokból tartana helyesen írni, pláne hogy a legtöbb böngésző alá is húzza pirossal a hibás szavakat?!

YzaaA
2012-02-13, 18:47
Pár embernek figyelmébe ajánlom (http://www.magyarhelyesiras.hu/gyakori_hibak.php)...

Nem igaz, hogy olyan sokból tartana helyesen írni, pláne hogy a legtöbb böngésző alá is húzza pirossal a hibás szavakat?!

Ezeket tanultuk a suliban is,de vannak ojanok(köztük én is:D)akik ha gépelnek nem írnak helyesen, de a füzetben jól írják le!
Ezt hívják lustaságnak:P

horus
2012-02-13, 22:04
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P9FLQxMYiI4

Te jóságos ÚÚúÚÚúúúristen O.o
És pont Görögország ?! ...hmm... mit tesz az államadósság.... még szerencse h nálunk nincs ilyen LOL

Michele
2012-02-14, 14:22
még szerencse h nálunk nincs ilyen LOL

Csak várd ki a végét. :vlol:

tombraidermaster1996
2012-02-14, 17:00
Bocsi, hogy nem témába illő dologgal jövök most, de ezt ma nem tudtam mire vélni:
Nokiaprogramok info@nokiaprogramok.hu
13:00 (3 órája)
címzett: info
Kedves tagunk!
Ezúton szeretnénk kellemes húsvéti ünnepeket kívánni!
Továbbra is várunk rengeteg letöltéssel, friss hírekkel és fórummal!
http://www.nokiaprogramok.hu
Facebook oldalunk:
http://www.facebook.com/nokiaprogramok
Tisztelettel:
A Nokiaprogramok csapata

Na igen, Húsvét? Hmmm... Esetleg nem közel két hónap van még addig????!!!! XD Na ezen kicsit dőltem, mert mondom ma nem Húsvét van, hanem Valentin nap és ami a legfontosabb Lara Croft születésnapja, akinek ezúttal is szeretnék Boldog Születésnapot kívánni! :) A lényeg, hogy furcsáltam, hogy ilyen hamar kívánnak kellemes Húsvétot. :D Ez volt a mai gmail email. :D

lilla
2012-02-14, 21:27
Találtam a pincében egy 99-es Pc formatot (nagybátyám anno gyűjtötte).
Az egész magazin a TR-el, és Lara Wellerrel van tele. Állati! <3
és volt hasonmás verseny is! Igaz, kissé kései az információ... :D (határidő 99. okt. 25)
azért elmentem volna....

Goldfish
2012-02-14, 21:36
http://velvet.hu/blogok/tejbenvajban/2011/01/27/lady_gaga_ver-_es_ondoillatu_parfumot_fog_gyartani/
Fujj... Ezt megis kifujna magara ??? Ez beteges már... Wáááh Gagában mindig csalódnom kell... Már kezdtem megszeretni ....a Marry The night milyen jó már, erre ezzel a parfummel nalam megint kiverte a biztositekot :/

Trololo és megfogom venni tuti :"D Ha nem arra hogy használjam (najó, max.1x ha kipróbálnám), de arra jó hogy a polcomon legyen és gyönyörködjek benne.xD Bár kíváncsi leszek arra hogy milyen illatú (vagy szagú? xD) lesz. :)

(Amúgy én pont ezért is szeretem, mert ilyen őrült és egyedi. :) ^^ (És még nagyon sok mindenért szeretem persze.;))

OBig
2012-02-15, 06:24
Találtam a pincében egy 99-es Pc formatot (nagybátyám anno gyűjtötte).
Az egész magazin a TR-el, és Lara Wellerrel van tele. Állati! <3
és volt hasonmás verseny is! Igaz, kissé kései az információ... :D (határidő 99. okt. 25)
azért elmentem volna....

Nem tudnád beszkennelni őket?

horus
2012-02-15, 15:10
Trololo és megfogom venni tuti :"D Ha nem arra hogy használjam (najó, max.1x ha kipróbálnám), de arra jó hogy a polcomon legyen és gyönyörködjek benne.xD Bár kíváncsi leszek arra hogy milyen illatú (vagy szagú? xD) lesz. :)

(Amúgy én pont ezért is szeretem, mert ilyen őrült és egyedi. :) ^^ (És még nagyon sok mindenért szeretem persze.;))

Ott irja h milyen szagu lessz...
Amugy meg mindenki azt szajkozza h Lady milyen egyedi, hol egyedi ő ? sehol, az elmúlt évtized sztárjait utánozza mindig csak ő hozzád ad még egy kis botrányt is... Telephone is mi már ? Számot egy az egyben elopta a Ribanctól, a klippet meg lemásolta Kylie-ról...

Robbie
2012-02-15, 16:01
Jó emberek dolgoznak Gagan ezért nézz ki "egyedinek".
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/2685446_460s.jpg

OBig
2012-02-15, 19:37
Jó emberek dolgoznak Gagan ezért nézz ki "egyedinek".
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/2685446_460s.jpg

Talán inkább:
http://treditor.hu/kepek/gyozike.jpg

CrashHungarian98
2012-02-15, 20:10
http://www.youtube.com/watch?v=Wm_c2x-AiU4&feature=related Vannak még ilyenek írjatpk a YTbe hogy nyelvrokonság és ott van egy pár :vlol:

lilla
2012-02-15, 21:41
Nem tudnád beszkennelni őket?

dehogyisnem :) holnap megcsinálom

Robbie
2012-02-16, 14:41
Talán inkább:
http://treditor.hu/kepek/gyozike.jpg

:D:D:D És hasonlít is XDXDXD

horus
2012-02-17, 15:00
Csak várd ki a végét. :vlol:

Uuuuristen rászóltál... Pozsonyban az elnöki palotára dobáltak granátokat vagy mi, meg ilyen izéket... meg ott cirkuszkodtak több tizezren... Kassán is (bár ott nem is csodálom) ...
wkb103eIDNc
Emelett Prágában is ugyanez... O.o
Egész Euban ez van... mi lesssz még itt...

Michele
2012-02-17, 15:21
Igen, igen. Sajnos nem csoda. :/
Fúú, és mik lesznek még... Hm!

Kacsa
2012-02-17, 15:43
Igen, igen. Sajnos nem csoda. :/
Fúú, és mik lesznek még... Hm!

emigrálok. :D bár ezt már 10 éves koromban eldöntöttem. :D

Michele
2012-02-17, 16:04
A gáz csak az, hogy a probléma globális méretű.
____________

Az avatarokkal egyébként még mindig szenvedek. Áh, nem értem én ezt. :vlol: