PDA

Teljes verzió megtekintése : Off-topic



oldal : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

horus
2011-07-09, 12:55
Most néztem a Gumiszoba a 12.oldaltól már csak OFF... Jobban illene rá a 'Melegek kibeszélése' név....

Kacsa
2011-07-09, 12:59
Most néztem a Gumiszoba a 12.oldaltól már csak OFF... Jobban illene rá a 'Melegek kibeszélése' név....

törölni kéne.
na, ilyenkor örülök, hogy nem vagyok admin.:vlol:

avalon
2011-07-09, 13:13
Na, még egy utolsó okosság Tőlem..
Avalon, ha rám hallgatsz, és valóban nem hazudsz, akkor sürgősen (És ezt komolyan mondom) keress meg egy pszichológust, mert ez még gyógyítható. Nem hinném hogy 12 évesen akárkihez is vonzódnál...én se vonzódtam még a lányokhoz 12 évesen. Nagyjából 13-14 évesen kezdtek el tombolni a hormonok.

Voltam már pszichológusnál és azt mondta, hogy nem kell félnem ettől, ez egy normális dolog és sok ember él így! Én nem is akarom kigyógyítani, mert akkor nem én lennék! Én szeretem az életemet úgy ahogy van! Nagyszerű szüleim, ISTENI barátaim, rokonaim vannak! Ezt a vonzódást úgy értem, hogy sokszor volt már úgy, hogy nem bírtam elaludni, mert egy fiúra gondoltam és majdnem beledöglöttem xD LoL, egy a lány soha nem tetszett én úgy nézek a lányok iránt mintha saját nemem lenne, szval úgy mint egy barátra!
És igen is nálunk már 12 évesek járnak szeretik egymást és ez szerintem nagyon aranyos.. nekem az volt furcsa, hogy azt hittétek, hogy 12 éves vagyok és nem lehet meleg, csak bebeszélem, csak a média van rám ilyen hatással stb. nem ez komolyan nem így van én meleg vagyok és NEM fogom (nem is lehet) kinőni. Na látom kicsit hosszú lett :jumper: sorry xD!

Petya a Lara Fan
2011-07-09, 14:20
Voltam már pszichológusnál és azt mondta, hogy nem kell félnem ettől, ez egy normális dolog és sok ember él így! Én nem is akarom kigyógyítani, mert akkor nem én lennék! Én szeretem az életemet úgy ahogy van! Nagyszerű szüleim, ISTENI barátaim, rokonaim vannak! Ezt a vonzódást úgy értem, hogy sokszor volt már úgy, hogy nem bírtam elaludni, mert egy fiúra gondoltam és majdnem beledöglöttem xD LoL, egy a lány soha nem tetszett én úgy nézek a lányok iránt mintha saját nemem lenne, szval úgy mint egy barátra!
És igen is nálunk már 12 évesek járnak szeretik egymást és ez szerintem nagyon aranyos.. nekem az volt furcsa, hogy azt hittétek, hogy 12 éves vagyok és nem lehet meleg, csak bebeszélem, csak a média van rám ilyen hatással stb. nem ez komolyan nem így van én meleg vagyok és NEM fogom (nem is lehet) kinőni. Na látom kicsit hosszú lett :jumper: sorry xD!

Na de most komolyan.. 12 éves vagy. Én sem éreztem ekkor semmi vonzódást. Gyerek vagy! 12 évesen egyszerűen szerintem lehetetlen, hogy vonzódj bármilyen nemhez is. Szerintem ez a dolog nem normális, bár nem vagyok orvos. 12 évesen még ne legyenek a gyerekek szerelmesek, és járni se járjanak. Mert szerintem 12 évesen nincs szerelem, és vonzódás sem.

avalon
2011-07-09, 15:44
Na de most komolyan.. 12 éves vagy. Én sem éreztem ekkor semmi vonzódást. Gyerek vagy! 12 évesen egyszerűen szerintem lehetetlen, hogy vonzódj bármilyen nemhez is. Szerintem ez a dolog nem normális, bár nem vagyok orvos. 12 évesen még ne legyenek a gyerekek szerelmesek, és járni se járjanak. Mert szerintem 12 évesen nincs szerelem, és vonzódás sem.

Látod? Most tiszta debilnek nézel és leszégynítesz, hogy milyen kicsi buta vagyok és egy rohadt sz@rt se tudok? Nem akarok rád mérges lenni de légyszíves hagyd abba ezt!
kösz

Robbie
2011-07-09, 15:55
Látod? Most tiszta debilnek nézel és leszégynítesz, hogy milyen kicsi buta vagyok és egy rohadt sz@rt se tudok? Nem akarok rád mérges lenni de légyszíves hagyd abba ezt!
kösz

Nem szégyenített le, csak egyszerűen így van! 12évesen senki nem vonzódik senkihez szexuálisan..
Én az ilyesmi miatt inkább az internetet okolnám azaz, az idoljaidat amiket belinkeltél, nekem 12évesen netem se volt régen és az ilyenekről nem is tudtam anno.

horus
2011-07-09, 19:02
Mivel az alap és a természetes, a heteresexualitás igy már 12 évesen is kell hogy az embert érdekelje a másik nem, persze nem úgy (mert még nincs kifejlődve a nemi orientáció) de mégis kell hogy legyen vmi vonzalomnak....
Aki 12 évesen melegnek érzi magát az a média befolyása alatt van...
Avalon mi nem bántunk csak elmondjuk amit tudunk, ha te ilyen akarsz lenni, ilyen életet akarsz élni, csak hajrá! ;)

Petya a Lara Fan
2011-07-09, 20:43
Én az ilyesmi miatt inkább az internetet okolnám azaz, az idoljaidat amiket belinkeltél, nekem 12évesen netem se volt régen és az ilyenekről nem is tudtam anno.

Ott a pont. Nekem se volt anno 12 évesen netem, sőt, még gépem se! Anno, már 3 - 4 éve kaptuk karácsonyra a gépet a húgommal. Addig volt Ps 1 -em, meg utána Ps 2 -őm. A Ps 1 -et is karácsonyra kaptuk, de a szüleim csak ritkábban engedtek játszani vele. Szóval engem se "butított" (Meg most se butít) az internet világa. És Én is az internetet okolnám.

Nem akarunk se "leszégyeníteni", csak mint az előttem szólók, elmondjuk, hogy most, idősebb (Nézőpont kérdése ez az "idősség") korunkban mit tudunk a dolgokról. Személy szerint inkább segíteni szeretnék Avalon, mert nincs jól ez így, hogy Te 12 évesen ilyeneket gondolsz.

tom croft
2011-07-09, 20:55
Nem szégyenített le, csak egyszerűen így van! 12évesen senki nem vonzódik senkihez szexuálisan..
Én az ilyesmi miatt inkább az internetet okolnám azaz, az idoljaidat amiket belinkeltél, nekem 12évesen netem se volt régen és az ilyenekről nem is tudtam anno.


Mivel az alap és a természetes, a heteresexualitás igy már 12 évesen is kell hogy az embert érdekelje a másik nem, persze nem úgy (mert még nincs kifejlődve a nemi orientáció) de mégis kell hogy legyen vmi vonzalomnak....
Aki 12 évesen melegnek érzi magát az a média befolyása alatt van...
Avalon mi nem bántunk csak elmondjuk amit tudunk, ha te ilyen akarsz lenni, ilyen életet akarsz élni, csak hajrá! ;)


Ott a pont. Nekem se volt anno 12 évesen netem, sőt, még gépem se! Anno, már 3 - 4 éve kaptuk karácsonyra a gépet a húgommal. Addig volt Ps 1 -em, meg utána Ps 2 -őm. A Ps 1 -et is karácsonyra kaptuk, de a szüleim csak ritkábban engedtek játszani vele. Szóval engem se "butított" (Meg most se butít) az internet világa. És Én is az internetet okolnám.

Nem akarunk se "leszégyeníteni", csak mint az előttem szólók, elmondjuk, hogy most, idősebb (Nézőpont kérdése ez az "idősség") korunkban mit tudunk a dolgokról. Személy szerint inkább segíteni szeretnék Avalon, mert nincs jól ez így, hogy Te 12 évesen ilyeneket gondolsz.

figy én tudom h segíteni akartok neki de értelmetlen vitázni:rolleyes:(és ezt most egy olyan ember mondja aki képes egy egész napon át vitázni na de mind1 :D)hiába mondjátok neki hogy én 12 évesen én 17 évesen :d ő nem ti mindenki más :rolleyes: sztem haggyátok rá ha ki növi ki növi ha nem nem :D

Robbie
2011-07-09, 21:12
Na akkor csak egy utolsó képet bebigyesztek amire pont rábukkantam:
http://m.blog.hu/ig/igynevess/image/1/12s.jpg

tom croft
2011-07-09, 21:24
Na akkor csak egy utolsó képet bebigyesztek amire pont rábukkantam:
http://m.blog.hu/ig/igynevess/image/1/12s.jpg

és tényleg :D jó de ő nem :D már nem úgy van ahogy régen :D

avalon
2011-07-09, 21:26
figy én tudom h segíteni akartok neki de értelmetlen vitázni:rolleyes:(és ezt most egy olyan ember mondja aki képes egy egész napon át vitázni na de mind1 :D)hiába mondjátok neki hogy én 12 évesen én 17 évesen :d ő nem ti mindenki más :rolleyes: sztem haggyátok rá ha ki növi ki növi ha nem nem :D

Halleluja végre valaki xD!
Köszi ezt a nagy beszédet :hug: most komolyan ez jól esett :D
Többiek bocsi, hogy olyan voltam :o

Robbie
2011-07-09, 21:51
Keresgéltem xbox gamercardokat ami kb olyan magas mint az enyém/miénk sajna a legnagyobb oldal pont bezárt :@ de találtam hasonlókat amiket használhattok ti is de akkor csak ez a kép legyen és más szöveg ne legyen ha kérhetem :D

GamerBar: http://www.lusogamer.com/xboxlive/themes/gamerbar/preview_carbon.png Link (http://www.lusogamer.com/gamercards/live) (több színben.)

DefaultCompact: http://www.lusogamer.com/live/tomb_raider_underworld/gamercard_default_compact/bazsakacsa.png Link (http://www.lusogamer.com/gamercards/live)

Lime: http://card.josh-m.com/live/lime/bazsakacsa.png Link (http://card.josh-m.com/)

Signature____ :http://gamercard.xboxresource.com/sig_black/bazsakacsaLink (http://www.xboxresource.com/creategamercard.php?gstyle=sig_black)
BBcodeosat használjatok és minden új hsz.nál majd látszani fog :D
Ha találtok hasonló méretekkel rendelkezőt(max 72px magas) akkor az is alkalmazható.
(Rem Kacsa nem bánod hogy felhasználtalak :D)

Petya a Lara Fan
2011-07-09, 22:29
Na akkor csak egy utolsó képet bebigyesztek amire pont rábukkantam:
http://m.blog.hu/ig/igynevess/image/1/12s.jpg

Nagy igazság, ez így is volt anno. :)

tom croft
2011-07-10, 11:32
valaki rendelkezik daqz studioval ?? :D nagyon nagy szükségem lenne arra a semélyre mert van egy angelina modellem :Dcsak az a baj h daz studio formátumu és ezáltal nem tudom megnyitni( a daz nem megy a gépemen -.-)
szal át kéne konvertálni vagy obj* fájlba vagy 3ds* fájlba :D és akk megcsinálnám Xna larához :D
http://img197.imageshack.us/img197/2549/angelinacharacterbykaka.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/197/angelinacharacterbykaka.jpg/)

Kacsa
2011-07-10, 12:02
(Rem Kacsa nem bánod hogy felhasználtalak :D)

neem, dehogyis.:)inkább megköszönöm, így kevesebb dolgom lesz belinkelni az aláírásba a gamercardot.
__________
nekem nem működik, kiírja, hogy nem megengedett a "BB code [img]" :(
a Lime-osat próbáltam, mert egy másiknál 3 hibát is talált, a Default Compactnál, mégpedig azokat, hogy túl hosszú volt ( karakternél hossazbb), bb code url és bb code img volt benne...:S

Robbie
2011-07-10, 12:57
neem, dehogyis.:)inkább megköszönöm, így kevesebb dolgom lesz belinkelni az aláírásba a gamercardot.
__________
nekem nem működik, kiírja, hogy nem megengedett a "BB code [img]" :(
a Lime-osat próbáltam, mert egy másiknál
hibát is talált, a Default Compactnál, mégpedig azokat, hogy túl hosszú volt ( karakternél hossazbb), bb code url és bb code img volt benne...:S
Nem volt bekapcsolva tagoknál az IMG code de most állítólag jónak kellene lennie:D

Kacsa
2011-07-10, 13:18
Nem volt bekapcsolva tagoknál az IMG code de most állítólag jónak kellene lennie:D

még mindig nem fogadja el nálam a BB code img-t.:(:S

horus
2011-07-10, 13:50
Na akkor csak egy utolsó képet bebigyesztek amire pont rábukkantam:
http://m.blog.hu/ig/igynevess/image/1/12s.jpg

Én régen Yu-Gi-Oh kártyákat gyűjtöttem ^^" :D

A lusogamer.comon vannakk nagyon faxa gamercardok még TR9es is van ;)

Kacsa
2011-07-10, 13:52
gamercardok még TR9es is van ;)

de az túl nagy :( megnéztem :(

namivanmar
2011-07-10, 14:02
még mindig nem fogadja el nálam a BB code img-t.:(:S

nekem sem.
még sosem volt gamercardom cska láttam forumokban. ezek frissitik magukat?

Robbie
2011-07-10, 14:07
Nem működik?:S
Pedig beállítottam vissza nézve is engedélyezve van:S na ilyenkor WTF
http://i56.tinypic.com/2ivb85v.png

---
Ha felmész LIVEra hogy frissüljenek az archivmentek akkor tudomásom szerint automatikusan frissülnek :D

namivanmar
2011-07-10, 14:16
Nem működik?:S
Pedig beállítottam vissza nézve is engedélyezve van:S na ilyenkor WTF
http://i56.tinypic.com/2ivb85v.png

---
Ha felmész LIVEra hogy frissüljenek az archivmentek akkor tudomásom szerint automatikusan frissülnek :D



hibaüzenet:
Az alábbi hibák történtek a hozzászólás elküldésekor:

1. BB kód img nem megengedett.


lista:
Alap BB kód engedélyezése Igen
Színes BB kód engedélyezése Igen
Méret BB kód engedélyezése Igen
Betűtípus BB kód engedélyezése Nem
Igazítás BB kód engedélyezése Nem
Lista BB kód engedélyezése Nem
Link BB kód engedélyezése Nem
HTML engedélyezése Nem
Allow Image BB Code Nem
Kód BB kód engedélyezése Nem
PHP BB kód engedélyezése Nem
HTML BB kód engedélyezése Nem
Idézet BB kód engedélyezése Igen
Pofik engedélyezése Igen
Képet feltölthet aláírásként Nem
Animációs GIF-et feltölthet aláírásként Nem

hátha ezek alapján tudod melyiket kell még bekapcsolni :)

(bár nem tudom miért hozzászolásnak irja. biztos félrefordították azt)

Robbie
2011-07-10, 14:40
hibaüzenet:
Az alábbi hibák történtek a hozzászólás elküldésekor:

1. BB kód img nem megengedett.


lista:
Alap BB kód engedélyezése Igen
Színes BB kód engedélyezése Igen
Méret BB kód engedélyezése Igen
Betűtípus BB kód engedélyezése Nem
Igazítás BB kód engedélyezése Nem
Lista BB kód engedélyezése Nem
Link BB kód engedélyezése Nem
HTML engedélyezése Nem
Allow Image BB Code Nem
Kód BB kód engedélyezése Nem
PHP BB kód engedélyezése Nem
HTML BB kód engedélyezése Nem
Idézet BB kód engedélyezése Igen
Pofik engedélyezése Igen
Képet feltölthet aláírásként Nem
Animációs GIF-et feltölthet aláírásként Nem

hátha ezek alapján tudod melyiket kell még bekapcsolni :)

(bár nem tudom miért hozzászolásnak irja. biztos félrefordították azt)
Biztos ez az Allow Image BB Code a ludas, de viszont 3 helyen találtam meg és mind3on kivan pipálva:S

Petya a Lara Fan
2011-07-10, 14:41
Ó, ez tök jó Robbie, akartam is kérdezni, hogy lehet -e ilyet, mert a Battlefield: Bad Company 2 -nek van egy hivatalos weboldala, amin minden egyes játékos "karrierjét" mutatja, Nekem is van, és van több mint 10 féle Bf -es gamercard -om, meg userbar -om, de próbáltam most is, és most sem engedi kirakni. Ugyan az a problémám mint namivanmar -nak.

namivanmar
2011-07-10, 14:42
valahol mégis el van dugva valami, vagy frissités hiánya van?

Kacsa
2011-07-10, 17:03
Nekem is van, és van több mint 10 féle Bf -es gamercard -om, meg userbar -om,

maximum egyet lehet kirakni aláírásba:)
nekem volt gamercardom, és valóban, állandóan frissülnek.:)(régen erre erősen rácsodálkoztam, azt hittem csak pár naponként frissülnek:D)

Roli
2011-07-10, 19:07
Megcsináltam, elméletileg most már működnie kéne :rolleyes:

Csak egyetlen egy PICI képet lehet berakni (mint kb. a miénk), ha ezt többen megszegik, akkor letiltjuk a funkciót. Ez mind a fórum átláthatóság érdekében.

Petya a Lara Fan
2011-07-10, 20:45
maximum egyet lehet kirakni aláírásba:)
nekem volt gamercardom, és valóban, állandóan frissülnek.:)(régen erre erősen rácsodálkoztam, azt hittem csak pár naponként frissülnek:D)

Jaj, Kacsa, tudom, hogy egyet lehet, csak leírtam, hogy ennyi van. :)
Roli nekem nagyobb mint a tiétek, de mindjárt majd megmutatom, milyen, és akkor látjátok.

Kacsa
2011-07-10, 21:21
Roli nekem nagyobb mint a tiétek,

Iiigen? Majd valamelyik női tag meglesi mindkettőt.:clown:

horus
2011-07-10, 21:27
Roli nekem nagyobb mint a tiétek, de mindjárt majd megmutatom, milyen, és akkor látjátok.

Iiigen? Majd valamelyik női tag meglesi mindkettőt.:clown:

xDDDDDDDDDD

namivanmar
2011-07-10, 21:33
a felsoroltak (pl lusogameres) még mehetnek méretügyileg? (ami 72 magas vagy mennyi)

Petya a Lara Fan
2011-07-10, 21:42
xDDDDDDDDDD

Imádom a mocskos fantáziátokat. :vlol: :D Na de hát ha nagyobb, akkor nagyobb, és meg is mutatom. :D

Robbie
2011-07-10, 21:45
a felsoroltak (pl lusogameres) még mehetnek méretügyileg? (ami 72 magas vagy mennyi)

Ahham! :D:)

YzaaA
2011-07-11, 09:07
Iiigen? Majd valamelyik női tag meglesi mindkettőt.:clown:

majd én vállalkozok rá Cindy-vel!!!:D

Kacsa
2011-07-11, 09:20
majd én vállalkozok rá Cindy-vel!!!:D

Cindyvel? na, majd kiváncsi vagyok, mit szól hozzá.:rolleyes:

YzaaA
2011-07-11, 09:32
Cindyvel? na, majd kiváncsi vagyok, mit szól hozzá.:rolleyes:

hoppá tényleg meg sem kérdeztem:eek::p

Scoobykah
2011-07-11, 15:32
khm nem a ti beszélgetésetekhez tartozik,de lassan,és biztosan egy feketelista fog készülni a kitiltottak listájából.

tom croft
2011-07-11, 15:38
khm nem a ti beszélgetésetekhez tartozik,de lassan,és biztosan egy feketelista fog készülni a kitiltottak listájából.

off topicba nem azt írnak amit akarnak ?? :O

Kacsa
2011-07-11, 16:14
off topicba nem azt írnak amit akarnak ?? :O

NEM a mi beszélgetésünkhöz tartozik, direkt írta azt, tom croft.:)

YzaaA
2011-07-11, 19:21
na jóóó le kell szokjak a perverz hsz írásról!!!:o

Kacsa
2011-07-11, 19:43
na jóóó le kell szokjak a perverz hsz írásról!!!:o

jaaj mert olyan perverz voltál:vlol:
éshogy Ashley "Nyipáka" Graham-ot idézzem: Ohhh! You PERVERT!

Michele
2011-07-11, 20:21
Ez tényleg nem volt az. :D

Egyébként azt vettem észre, hogy sok tini (nem itt) állítja magáról nagy kajánul, hogy már bizony ő milyen perverz. Aztán leírja a tök átlagos vágyait... :vlol: És olyan büszke. Na mindegy. Csak úgy megosztottam. :D

Kacsa
2011-07-11, 20:25
Egyébként azt vettem észre, hogy sok tini (nem itt) állítja magáról nagy kajánul, hogy már bizony ő milyen perverz. Aztán leírja a tök átlagos vágyait... :vlol:

és neked milyen vágyaid vannak? :vlol: LOL csak vicceltem, el ne hidd már.
amúgy van ilyen, ez csak azért van, mert látják a médiában, hogy mennyire jó a "perverzség":)

Bexika
2011-07-11, 21:23
nem igazából a perverzet nem a szó szoros értelmében használják, hanem arra, hogy már érdekli őket a szex.

YzaaA
2011-07-11, 21:59
És olyan büszke.

én mire legyek büszke hisz nem vagyok perverz!!!:D

horus
2011-07-11, 22:01
Ez tényleg nem volt az. :D

Egyébként azt vettem észre, hogy sok tini (nem itt) állítja magáról nagy kajánul, hogy már bizony ő milyen perverz. Aztán leírja a tök átlagos vágyait... :vlol: És olyan büszke. Na mindegy. Csak úgy megosztottam. :D

Ez igaz :D

YzaaA
2011-07-11, 22:07
éshogy Ashley "Nyipáka" Graham-ot idézzem: Ohhh! You PERVERT!

IKSZDÉ:vlol::vlol::vlol::vlol:

Michele
2011-07-11, 22:16
én mire legyek büszke hisz nem vagyok perverz!!!:D

Mondom nem itt. :D Néha kételkedek abban, hogy magyarul írok-e. :vlol:

YzaaA
2011-07-11, 22:19
:D Néha kételkedek abban, hogy magyarul írok-e. :vlol:

én meg néha abban kételkedek hogy angol vagyok-eXD:vlol:
hogy ijen idiota vagyok:angry::p

horus
2011-07-11, 22:22
én meg néha abban kételkedek hogy angol vagyok-eXD:vlol:
hogy ijen idiota vagyok:angry::p

Miért 2elketsz benne ?? Idótának tartod az angolokat ??? Vagy nem tudod hogy milyen nemzetiségű vagy ??? :D

YzaaA
2011-07-11, 22:31
de túdom milyen nemzetségü vagyok, igen kételkedek benne és énszerintem az angolok a leginteligensebb emberek a világon!!:D(na jó 1 kicsit túloztam:o)

horus
2011-07-11, 22:41
de túdom milyen nemzetségü vagyok, igen kételkedek benne és énszerintem az angolok a leginteligensebb emberek a világon!!:D(na jó 1 kicsit túloztam:o)

Az angolok elkényesztetett ****fejek.... Tudod hogy milyen nemzetiségű vagy, de kételkedsz benne ??? XDXDXDXD ez meg hogy jött össze ??XDXDXDXD

YzaaA
2011-07-11, 22:46
Tudod hogy milyen nemzetiségű vagy, de kételkedsz benne ??? XDXDXDXD ez meg hogy jött össze ??XDXDXDXD

ájjjj!!!!!!!!!!!!horus!!!!!!nem abban kételkedek hogy mijen nemzetségü vagyok hanem abban hogy angol vagyok!!!!!!!!!
jaj istenem!!!!!XDmég ma éjjel feldobom a talpamat!!!:vlol:

horus
2011-07-11, 22:48
Tudod hogy milyen nemzetiségű vagy de kételkedsz abban hogy angol vagy! XDXDXDXD
XDXDXDXD
XDXDXDXD

YzaaA
2011-07-11, 22:50
ma tényleg feldobom a talpamat!!!!:rolleyes:
nem vagyok angol!!!!!!!!!!!!hanem magyar!!!!!!!!!!!
még így sem érthetö??????????:cool:

Kacsa
2011-07-12, 11:40
ma tényleg feldobom a talpamat!!!!:rolleyes:
nem vagyok angol!!!!!!!!!!!!hanem magyar!!!!!!!!!!!
még így sem érthetö??????????:cool:

de, értem, értem, értjük. csak nyugi.:)

YzaaA
2011-07-12, 13:54
horus szorakozott velem!!!!én meg tök fáradt voltam:o

tom croft
2011-07-13, 11:24
am gyerekek mi a külömbség a moderátor és a szuper moderátor közt? :D

Petya a Lara Fan
2011-07-13, 11:26
A szuper moderátor szuperebb.

tom croft
2011-07-13, 11:28
A szuper moderátor szuperebb.

XDDDD ajj aztem vmi szuperképessége van mint super man-nek :(

Kacsa
2011-07-13, 11:30
XDDDD ajj aztem vmi szuperképessége van mint super man-nek :(

nem, gondolom a szuper moderátonak több joga van, többet tud csnálni a fórumon.:)

tom croft
2011-07-14, 10:37
Témát hogy kell átnevezni ?? :D

Petya a Lara Fan
2011-07-14, 11:46
Témát hogy kell átnevezni ?? :D

Billentyűzettel.

YzaaA
2011-07-14, 11:54
Billentyűzettel.

XDDDDDDD:vlol::vlol::vlol::vlol:

Michele
2011-07-15, 10:58
bezony ám, én is Roland vagyok.:Dés majd október végén, a szülinapunk is majdnem egyidőben lesz Rolival.:)

Olyan furcsa rádöbbenni ilyenekre. :nut: Ha már itt tartunk, ki vállalja még be a keresztnevét? :D

Petya a Lara Fan
2011-07-15, 11:07
Ha már itt tartunk, ki vállalja még be a keresztnevét? :D

Petya vagyok. :D

Michele
2011-07-15, 11:11
Téééényleg? Nohát. :D

Petya a Lara Fan
2011-07-15, 11:20
Téééényleg? Nohát. :D

Ugye milyen meglepő. :D

YzaaA
2011-07-15, 11:41
Olyan furcsa rádöbbenni ilyenekre. :nut: Ha már itt tartunk, ki vállalja még be a keresztnevét? :D

hát én nem szégyellem a nevem!!!bár szerintam már ti is rájöttetek már!!!:D
Izabella vagyok:Dde szólitsatok csak Izának:D:hug:

Petya vagyok. :D


Téééényleg? Nohát. :D


Ugye milyen meglepő. :D
Úgy úgy!!!:D
üdvözöllek Petya dejó tudni a neveddet!!:clown:

Kacsa
2011-07-15, 12:24
hát én nem szégyellem a nevem!!!bár szerintam már ti is rájöttetek már!!!:D
Izabella vagyok:Dde szólitsatok csak Izának:D:hug:

ugyan hogy jöttünk volna rá? :clown::vlol:
te maradsz YzaaA-nak.:p

YzaaA
2011-07-15, 12:25
te maradsz YzaaA-nak.:p

Te meg Kacsának:D:hug:

namivanmar
2011-07-15, 12:27
balázs vagyok, de kit érdekel? :D

CrashHungarian98
2011-07-15, 12:41
Énis Petya vok :p

tom croft
2011-07-15, 12:55
én Zolika vagyok :P
itt sok a Péter ez így nem jóó :D :D :D :D

YzaaA
2011-07-15, 12:56
de jó hogy kezdi mindenki megmondani a nevénXD:P
jó tudni a neveteket:D:hug:

én Zolika vagyok :P

tudom mijen Zolika vagy:D:p

Robbie
2011-07-15, 13:59
Az enyémet nem nehéz kitalálni :naughty: Robi XD

Kacsa
2011-07-15, 14:06
Az enyémet nem nehéz kitalálni :naughty: Robi XD

Róóóbert:Dazért... Michelenek a nevére (CSAK a keresztnevére nagyon kiváncsi vagyok:rolleyes::Dnaaa Angyalom:Dén megmondom őszintén, most így hirtelen, a Marikára tippelek:vlol:)

Michele
2011-07-15, 14:12
Marika, hát hogyne... :vlol: Viktória volnék. :D

Kacsa
2011-07-15, 14:20
Viktória volnék. :D

erre rohadtul nem gondoltam:vlol: horus, te mi vagy?:Dvalami jó kis szlovák neved van, ugye?:clown:

horus
2011-07-15, 14:49
erre rohadtul nem gondoltam:vlol: horus, te mi vagy?:Dvalami jó kis szlovák neved van, ugye?:clown:

Nem-nem magyar nevem van, méghozzá szent, József lennék :D
....vagyis ezt használom de eredetileg 2 nevem van a másik Dominik :clown:

Petya a Lara Fan
2011-07-15, 14:56
Úgy úgy!!!:D
üdvözöllek Petya dejó tudni a neveddet!!:clown:

Köszönöm! :) Neked meg szép neved van. :)


Marika, hát hogyne... :vlol: Viktória volnék. :D

Óha, milyen szép neved van Neked is :)

Kacsa
2011-07-15, 14:59
Nem-nem magyar nevem van, méghozzá szent, József lennék :D
....vagyis ezt használom de eredetileg 2 nevem van a másik Dominik :clown:

:Doksa.:)
névcsere megvolt. ideje visszatérni a nickekhez.:D

Robbie
2011-07-15, 15:01
Na akkor a csapat felét meg is találtam face-n :P

horus
2011-07-15, 15:02
Igy keresztnévből hogyan ?? :D

Kacsa
2011-07-15, 15:03
Igy keresztnévből hogyan ?? :D

szerintem a lájkolásnál:)a TRS.hu tudja, kik lájkolták.:)

Robbie
2011-07-15, 15:14
Ahham, Kacsát,Namivanmar-t,Petyát,Tom Croftot megtaláltam de Michele-t, Horus-t YzaaA-t nem :( és CrashHungarian98 sem vagyok biztos hogy őt találtam meg van egypár Péter lájk :D

horus
2011-07-15, 15:14
http://www.demonicplayer.hu/2011/07/15/szovetsegre-lep-a-microsoft-es-a-sony/
O__o

CrashHungarian98
2011-07-15, 15:14
Engem megtaláltál? XD Jah nem olvastam feljebb XD Én is lájkoltam. :)

Kacsa
2011-07-15, 15:48
http://www.demonicplayer.hu/2011/07/15/szovetsegre-lep-a-microsoft-es-a-sony/
O__o

SONY??!?!?! ÉS MICROSOFT?!?!?!:clown::clown:
nem tudom, emlékszik-e valaki, amikor Németország és a Szovjetúnió megkötötték azt a Német-szovjet megnemtámadási szerződést. :clown:sokáig tartott.:vlol:

Michele
2011-07-15, 16:58
Ahham, Kacsát,Namivanmar-t,Petyát,Tom Croftot megtaláltam de Michele-t, Horus-t YzaaA-t nem :( és CrashHungarian98 sem vagyok biztos hogy őt találtam meg van egypár Péter lájk :D

Engem nehéz lesz megtalálni, mivel nem vagyok fent. De kitartás. :D :p

___________

Mi a manó? Sony meg Microsoft?! o_O

Robbie
2011-07-15, 18:12
Szerintem ez valami fake dolog, vagy nem konzolhoz köthető sony microsoft lehet valamilyen Sony Vaio laptopokkal lesz valami(amin különben is Windows 7el árulnak :D)

Kacsa
2011-07-15, 18:19
Szerintem ez valami fake dolog, vagy nem konzolhoz köthető sony microsoft lehet valamilyen Sony Vaio laptopokkal lesz valami(amin különben is Windows 7el árulnak :D)

valószinű.

YzaaA
2011-07-15, 19:57
Ahham, Kacsát,Namivanmar-t,Petyát,Tom Croftot megtaláltam de Michele-t, Horus-t YzaaA-t nem :(

hát hogy nem hisz én is lájkoltam!!!:D
talán a családnevemet is megmondjam???:naughty:
szerk akkor néz meg az így készült a TR fordúlopont trailer ott van a lájkom!!:naughty:

Robbie
2011-07-15, 21:24
hát hogy nem hisz én is lájkoltam!!!:D
talán a családnevemet is megmondjam???:naughty:
szerk akkor néz meg az így készült a TR fordúlopont trailer ott van a lájkom!!:naughty:
Megvagy megvagy :D csak én Izabella néven kerestelek :D

Hanna
2011-07-15, 22:22
Timi:rolleyes:

Kacsa
2011-07-16, 08:44
Timi:rolleyes:

nem Hanna?:clown:

tom croft
2011-07-16, 10:13
tudom milyen Zolika vagy:D:p
én meg tudom h te milyen Iza :D

YzaaA
2011-07-16, 11:49
pedig ott irja:P

Hanna
2011-07-16, 12:25
nem Hanna?:clown:

Is is :D
Rólam úgy se tudjátok ki vagyok:cool:

Petya a Lara Fan
2011-07-16, 12:47
Is is :D
Rólam úgy se tudjátok ki vagyok:cool:

Nem Te vagy véletlen Pókember? :D

Hanna
2011-07-16, 12:54
Nem Te vagy véletlen Pókember? :D

Lány vagyok:D

YzaaA
2011-07-16, 13:00
Nem Te vagy véletlen Pókember? :D

Jaj Petya:p:vlol::vlol:

horus
2011-07-16, 13:19
Lány vagyok:D

Akkor Pókasszony :D :p

tom croft
2011-07-16, 13:32
Lány vagyok:D

vagy macsak nő ??? :D :D :D :D az olyan sexy *-* :D:jumper:

Petya a Lara Fan
2011-07-16, 14:21
Oké, akkor esetleg Hermione vagy? :D

Hanna
2011-07-16, 14:34
Oké, akkor esetleg Hermione vagy? :D

Csitt Harry Potter mert el verlek a varázspálcámmal:D

Hanna
2011-07-16, 14:35
vagy macsak nő ??? :D :D :D :D az olyan sexy *-* :D:jumper:

Miaúúúúúúúúúúúú:D

Robbie
2011-07-16, 14:49
Rebecca Black?:naughty:LOL

Hanna
2011-07-16, 15:01
Rebecca Black?:naughty:LOL
Tudatlan ember vagyok nézd el :rolleyes: De az ki?:D
Még mindig Timi vagyok:D

CrashHungarian98
2011-07-16, 15:33
Hanna a Barátok köztből. XD

Petya a Lara Fan
2011-07-16, 16:00
Csitt Harry Potter mert el verlek a varázspálcámmal:D

Jóóóó, benne vagyok. :D

Hanna
2011-07-16, 16:08
Jóóóó, benne vagyok. :D
Gyere csak idee:D

Kacsa
2011-07-16, 17:52
De az ki?:D


Rebecca Black? jaaj te szerencsés vagy, hogy nem ismered:Dnem cserélünk?:vlol:

Hanna
2011-07-16, 18:16
Rebecca Black? jaaj te szerencsés vagy, hogy nem ismered:Dnem cserélünk?:vlol:
Jajjjj jajj jajj jajjjjj:eek: kár volt rá keresnem:eek:

Kacsa
2011-07-16, 18:18
Jajjjj jajj jajj jajjjjj:eek: kár volt rá keresnem:eek:

üdv a csoportban.
FRÁJDÉLY FRÁLYDÉJ!:jumper::clown::clown:

Goldfish
2011-07-16, 18:21
Na,ezek után nem akarja vki belinkelni az öröksláger Friday-t?xDDDD

Hanna
2011-07-16, 18:28
Nah:D Katt (http://www.youtube.com/watch?v=tbZqE1RdC4Y)
Azé köszi hogy hozzá hasonlítottatok.... Látszik szerettek:(

Kacsa
2011-07-16, 18:29
Katt (http://www.youtube.com/watch?v=tbZqE1RdC4Y)
Azé köszi hogy hozzá hasonlítottatok.... Látszik szerettek:(

O___o hozzá hasonlítottunk? mivan?:vlol:

Michele
2011-07-16, 18:32
Eddig én se tudtam, melyik az.
...
Köszönöm az agykárosító információt. :D

Hanna
2011-07-16, 18:34
O___o hozzá hasonlítottunk? mivan?:vlol:
Írták egyesek :D

Kacsa
2011-07-16, 18:37
Írták egyesek :D

deeehogyis. nem is ismerünk:vlol: csak hülyülünk, először Pókasszony voltál, szerintem lehetnél akár Maya, a méhecske is.:clown:

tom croft
2011-07-16, 19:26
te kacsaaaa :D téged ----- Rolandnak hívnak ??? :D
(válaszodban írd oda h ki írhatom e vezetékneved bár nem bizt h te vagy de ha te vagy be jelöllek facen :D :D :D :D :D :D)
am rolit megtaláltam :D meg talán robbie-t is de aztán nem biztos...:D

Kacsa
2011-07-16, 20:02
----- Rolandnak hívnak ??? :D


igen, pontosan. ----- Rolika vagyok.:clown:nem kell vezetéknév. ez egy internetes fórum, épp elég, ha csak így ismerjük egymást. az identitás maradjon titokban. felllllőlem aztán bejelölhetsz, úgsem vagyok valami facebook-****. napont egyszer nézek fölfele:vlol:, általában akkor is kettő másodpercre.

YzaaA
2011-07-16, 20:03
felllllőlem aztán bejelölhetsz, úgsem vagyok valami facebook-****. napont egyszer nézek fölfele:vlol:, általában akkor is kettő másodpercre.

nálam is pont ez van nem lépek fel sokszor már nagyon únom:cool:

Hanna
2011-07-16, 20:04
deeehogyis. nem is ismerünk:vlol: csak hülyülünk, először Pókasszony voltál, szerintem lehetnél akár Maya, a méhecske is.:clown:

Tudommmm:D


Én se vagyok facebook B kemény 3 ismivel :D
És most én is mkit kezdek nézni :D
Jó a szemcsid Zoli:D

Petya a Lara Fan
2011-07-16, 20:28
Gyere csak idee:D

Jövök Hermione, jövök. :D



agykárosító információt. :D

Hát körülbelül. :D

namivanmar
2011-07-16, 20:58
facebook ideje lejárt, most jön majd az uj. talán a google, ha bejön nekik. katasztrofális ez az egész már. szörnyü hogy digitális életet élünk a normális helyett

YzaaA
2011-07-16, 21:06
katasztrofális ez az egész már. szörnyü hogy digitális életet élünk a normális helyett

sajnos ez már csak ijen:(

Hanna
2011-07-16, 21:08
facebook ideje lejárt, most jön majd az uj. talán a google, ha bejön nekik. katasztrofális ez az egész már. szörnyü hogy digitális életet élünk a normális helyett

Igazad van.... De nézd a másik oldalát van aki ezt szereti.

Hanna
2011-07-16, 21:11
Jövök Hermione, jövök. :D
Szolga!:DD



Nem azért de ha már ennyire lesi mindenki a másikat simán lehetnem itt is egy Tomb Raider Forum Member Pictures csak me úgy bele jöttetek :D

namivanmar
2011-07-16, 21:15
Igazad van.... De nézd a másik oldalát van aki ezt szereti.

én csak irigykedem, mert nekem még digitális életem sincs :D :(

horus
2011-07-16, 21:15
Én meg ha neten vagyok akkor mindig ki van nyitva az FB XD mindig FB-n vok :rolleyes: A netet már nem is használom másra csak FB, skype meg TRS...
amúgy meg általában akinek FB-je van az nem csak "digitális" életét él pont ellenkezőleg akinek meg nincs FBje az általában kocka mert nincsenek ismerősei, nincs kivel irkálnia, csetelnie stb :p

Robbie
2011-07-16, 21:16
Bejelölhetlek titeket? :naughty::naughty:

Hanna
2011-07-16, 21:16
én csak irigykedem, mert nekem még digitális életem sincs :D :(
Egyik se:D Hidd el megértelek.

Petya a Lara Fan
2011-07-16, 21:19
Szolga!:DD

Na de Hermione!! :D


Bejelölhetlek titeket? :naughty::naughty:

Persze, engem nyugodtan, ha gondolod. :)

namivanmar
2011-07-16, 21:20
látjátok most is a chatet kéne használni, nem a forumot... :cool:

Michele
2011-07-16, 21:21
Hihetetlen, mennyire képesek vagytok elhitetni magatokkal, hogy az FB kell nektek. Mire ugyan? :rolleyes:

Robbie
2011-07-16, 21:21
Persze, engem nyugodtan, ha gondolod. :)

oksa:D téged nem volt nehéz megtalálni múltkor Wolf Kati képpel :D

Hanna
2011-07-16, 21:22
Na de Hermione!! :D
Most mi van?:D

És engem bé jelöl valaki ?:D

tom croft
2011-07-16, 21:27
Bejelölhetlek titeket? :naughty::naughty:
nyugodtan :D ........

És engem bé jelöl valaki ?:D

priv teljesnév és megvagyol :D

Petya a Lara Fan
2011-07-16, 21:34
Hihetetlen, mennyire képesek vagytok elhitetni magatokkal, hogy az FB kell nektek. Mire ugyan? :rolleyes:

Nem kell, csak van. Például Nekem nagyon jó azért, mert Katival tudok beszélni, meg az ottani rajongó, most már mondhatni barátokkal is. Ha anno még egy ismerősöm nem hívott volna rá meg, és Kati nem lenne Facebook -on, akkor engem se érdekelne a Facebook. Most sem vagyok Facebook kocka, de azért feljárogatok rá. :)


oksa:D téged nem volt nehéz megtalálni múltkor Wolf Kati képpel :D

Na ezt akartam is írni, hogy nem lehetett nehéz. :D


Most mi van?:D

És engem bé jelöl valaki ?:D

Hát hogy nem szolga vagyok, hanem a barátod! :D

Bejelölhetlek Face-en, ha gondolod. :)

Hanna
2011-07-16, 21:35
nyugodtan :D ........


priv teljesnév és megvagyol :D

És nem hasonlítok senkire:D

Nem kell, csak van. Például Nekem nagyon jó azért, mert Katival tudok beszélni, meg az ottani rajongó, most már mondhatni barátokkal is. Ha anno még egy ismerősöm nem hívott volna rá meg, és Kati nem lenne Facebook -on, akkor engem se érdekelne a Facebook. Most sem vagyok Facebook kocka, de azért feljárogatok rá. :)



Na ezt akartam is írni, hogy nem lehetett nehéz. :D



Hát hogy nem szolga vagyok, hanem a barátod! :D

Bejelölhetlek Face-en, ha gondolod. :)

nyugodtan:D

Goldfish
2011-07-16, 22:05
Nah:D Katt (http://www.youtube.com/watch?v=tbZqE1RdC4Y)
Neee....:angry: xD

tom croft
2011-07-16, 22:10
am csak engem buktat ki ez a smiley---> :) ?? XD
nem toom olyan ahha,jólvan ilyen habi tetszik a dolog . jajj de örülök :)
ez olyan tök flegma nem ?? XDDDD mert ha így írom hogy "jajj de örülök :D " akkor kis aranyos de ez---> :)...XDDDDD nekem ki fejezetten zavarja a bioritmusom :D

horus
2011-07-16, 22:34
Nekem tetszik ez : :) am kicsit olyan nyalizós :D
Viszont ez meg olyan műmosoly : :D
:) :) :)

CrashHungarian98
2011-07-16, 23:27
Nekem ez tetszik: :lara: XD Am. Robbie engem is bejelölhetsz. :D XD

tom croft
2011-07-16, 23:45
Nekem ez tetszik: :lara: XD Am. Robbie engem is bejelölhetsz. :D XD

crash énis be jelölhetlek ?? :D csak annyit h ugye te péter vagy ?? :D

Kacsa
2011-07-17, 09:50
Hihetetlen, mennyire képesek vagytok elhitetni magatokkal, hogy az FB kell nektek. Mire ugyan? :rolleyes:

hát Michele hogy kérdezhetsz ilyet?!?!?!:clown::clown::clown:EZ A MENŐŐŐŐ!!!:clown::clown:tudom, ismersz engem, és tudom, hogy tudod, hogy mikor ironizálok.:D
nekem ez a "Bohóc" smiley a kedvencem. meg a ROFL-os, ez: :vlol:

CrashHungarian98
2011-07-17, 10:39
crash énis be jelölhetlek ?? :D csak annyit h ugye te péter vagy ?? :D

Persze bejelölhetsz. :D És igen Péter vok. XD
Szerk: Visszajelöltelek. :D

tom croft
2011-07-17, 10:58
hát Michele hogy kérdezhetsz ilyet?!?!?!:clown::clown::clown:EZ A MENŐŐŐŐ!!!:clown::clown:tudom, ismersz engem, és tudom, hogy tudod, hogy mikor ironizálok.:D
nekem ez a "Bohóc" smiley a kedvencem. meg a ROFL-os, ez: :vlol:

én se vook nagy FB-s :D egy hónapban felnézek 4x5x ha meg úgy van akkor minden nap :D :D :D :D
de csak a chat miatt :D

Michele
2011-07-17, 14:24
A Crystal egy kreatív fantáziadús fejlesztő csapat én így gondolom

:vlol:
Ne haragudj, de... :vlol: Téged igen csak fel kéne homályosítani.
Nem a Core-t akarom most védeni, félreértés ne essék. De amit a "kristályos eszűek" műveltek eddig, az szörnyű. Elég sok szempontból.

Robbie
2011-07-17, 14:27
:vlol:
Ne haragudj, de... :vlol: Téged igen csak fel kéne homályosítani.
Nem a Core-t akarom most védeni, félreértés ne essék. De amit a "kristályos eszűek" műveltek eddig, az szörnyű. Elég sok szempontból.
Tessék kipróbálni több CD játékot :naughty::naughty:
Legacy of Kain: Defiance
Legacy of Kain: Soul Reaver 2
Legacy of Kain: Soul Reaver
TRL is sokkal jobb volt, míg az imádott coreos Toby meg nem jelent és egészen TRUig ott nem maradt, de most nincs ott mííí meglepő eddig tök jó a TR9.

Kacsa
2011-07-17, 14:29
:vlol:
Ne haragudj, de... :vlol: Téged igen csak fel kéne homályosítani.

én ugyan ezt akartam mondani, csak akkor az lett volna, hogy okoskodok, meg játszom az eszem.:clown:

Öcsí
2011-07-17, 14:39
:vlol:
Ne haragudj, de... :vlol: Téged igen csak fel kéne homályosítani.
Nem a Core-t akarom most védeni, félreértés ne essék. De amit a "kristályos eszűek" műveltek eddig, az szörnyű. Elég sok szempontból.

Nem hiszem,hogy felhomályosításra szorulnék,de azért köszi.

De úgy érzem,hogy megint az lesz,hogy most szidva van a Crystal meg minden de mikor kijön a játék akkor mindenki-jaj ez rohadt jó ,húú imádom..utánna meg megint a szidás ez kicsit röhejes :D

Michele
2011-07-17, 14:44
Egyszerűen van, amiket nem bírok nem kimondani. Nem tűröm az igazságtalanságot, nah. Ezért meg engem fognak cseszegetni, tudom. :rolleyes:

Nem szeretem, ha ilyenek kedvéért mint a CD, annyi mindent benyalnak. Persze lehet szeretni, kedvelni, amit csak akar az ember. Nincs megtiltva. De hihetetlen szempontjaik lehetnek egyeseknek.

Kacsa
2011-07-17, 14:51
De úgy érzem,hogy megint az lesz,hogy most szidva van a Crystal meg minden de mikor kijön a játék akkor mindenki-jaj ez rohadt jó ,húú imádom..utánna meg megint a szidás ez kicsit röhejes :D

miért, mikor volt ilyen?

Öcsí
2011-07-17, 14:53
Underworld:rolleyes:

Robbie
2011-07-17, 14:54
Egyszerűen van, amiket nem bírok nem kimondani. Nem tűröm az igazságtalanságot, nah. Ezért meg engem fognak cseszegetni, tudom. :rolleyes:

Nem szeretem, ha ilyenek kedvéért mint a CD, annyi mindent benyalnak. Persze lehet szeretni, kedvelni, amit csak akar az ember. Nincs megtiltva. De hihetetlen szempontjaik lehetnek egyeseknek.

Benyalnak ezt nem értem kifejtenéd? :)

Kacsa
2011-07-17, 15:01
Underworld:rolleyes:

már nagyon vártuk (khm... várták, mivel én akkor még nem szerettem a TR-t) az Undit, és még szép, hogy az első pár napban mindenki be volt zsongva. tudod, hogy megy ez, a szerelem is olyan, hogy az elején még jaaaj nagyon nagy lááááw aztán meg lejjebb megy. :clown: szóval mindenki nagyon örült, hogy megjelent az Underwolrd, és csak aztán jöttek rá, hogy mennyire elcseszték. :)
szerintem meg ez a "nem volt idő" nem kifogás. akkor inkább adták volna ki később, legalább a tesztelést megoldották volna normálisan. ééés az animációk! meg eleve az általános bugossága, valamiért minden tárgyba képes vagyok beleragadni, és nem cheatekkel vagy akármiféle easter eggel.
nagyon reméle, hogy a TR9-nél nem lesz ilyen. de ne haragudj Öcsí, csak nézd meg, miket ígértek az Undinál (asszem már ott is volt free roam (szabadon lehetett volna szaladgálni), meg volt ott seperate ways (azaz több út, mindegyik más-más, csak a végeredmény közös), és ha hiszed ha nem, voltak olyan nagy ígérgetések a Motion Capture-ral kapcsolatban! aztán szerintem egyik sem jött be.
namost, a TR9-nél is mennek ám az ígérgteések, ezt ugye mindenki látja. ha az ígérgetések FELÉT is megcsinálják, már akkor fejre állok. :rolleyes: ez az egy gameplay meg semmit sem bizonyít. (az a Caves demó. nyilván olyan részletet fognak bemutatni (és mutattak is, az E3-mas demót), ami tényleg jól sikerült, és amin a legtöbbet dolgoztak.abban viszont erősen kételkedek, hogy a többi rész is ilyen hangulatos lesz. (de ne legyen benne több hasfal átszúrás:clown:, max. a halálokkor)
most lehet lehurrogni:vlol::D

Öcsí
2011-07-17, 15:08
Igen vártuk,hogy megjelenjen,ki is jött,még akkor is tartott ez a nagy láv és jóval később jöttek ezek a problémák elő :D
Én nem haragszok és nem szorulok felvilágosításra mindent tisztán látok,szerintem másnak kéne ez a felvilágosítás :D
Amúgy de,szerintem az idő volt az egyetlen probléma az eidos sürgette a kiadást,de mivel a Square felvásárolta ezért biztosra vehetjük,hogy itt az idővel már nem lesz probléma....Nézd csak meg a TR9 trailert.Hol van hozzá képest a többi Tomb Raider-es trailer?

Robbie
2011-07-17, 15:16
Amúgy ez tényleg érdekes tehát aodnál mindenki hajkurássza hogy jaaj eidos sürgette őket ezért nem sikerült csinálniuk jaaaj így jaaaj úgy amikor bőven volt 3 évük megcsinálni, TRA TRU esetében nemvolt csak 1év és érdekes hogy az idő kérdés senkinek nem jut az eszébe egyszerűen elvakultatok, elvették coretól a TR-t egy játékot nem tudott felmutatni azóta ami sikeres lenne de ilyenbe belegondolni luxus ugye csak szidni kell a CD-t mert tönkre tette a sorozatot, Core meg isten mert ps1re tudott 5 játékot csinálni nevetséges..
Dehát mind 1 CD SZAR FOS akkor nem kell azzal játszani amit kiadnak. ennyi

Öcsí
2011-07-17, 15:21
És megint csak helyeselni tudok :D:D
És ez sem a Crystal védelme érdekében szól de egyszerűen ez van.
Ezt nem értem,hogy hogy nem lehet felfogni :D
Amúgy azt vettem észre,hogy mindig én indítok el ilyen "lavinákat" ,ezért bocs de kik kell adnom magamból :D

Petya a Lara Fan
2011-07-17, 15:40
Core meg isten mert ps1re tudott 5 játékot csinálni nevetséges..

A mennyiség számít? Inkább legyen kevesebb játék, de azok legyenek hosszúak, és minőségiek. Sok szar játék az van bőven.

Stranger
2011-07-17, 15:46
3 év alatt kellett megírniuk egy új játékmotort, teljesen új, összetett sztorit. Anniversaryhoz már megvolt a story, underworldhoz nem kellett új motor. És akkor még mindig több játékidővel rendelkezik az AoD. Ha nem lenne ez az új checkpoiontos rendszer, tehát tudnál bármikor menteni még addig sem tartana a játék.. Mert azért nem mindegy, hogy egy nehéz csapda után tudsz menteni vagy nem. És ha az oldgenest nézzük, ha könnyebb volt csinálni a játékot ha nem, milyen hosszú játékokat csináltak már évente. (Főleg TR4)
A Legendnek és a TR9-nek is kell/kellett 3-4 év, mert egy teljesen új játékot mindig nehéz csinálni...

Öcsí
2011-07-17, 15:46
Hát igen,de az a helyzet,hogy itt se a TR rajongó számít hanem a "többi" akik többen vannak és jobb bevételt biztosítanak,azoknak már nem voltak minőségi játékok,mert nekik a grafika a lényeg.De a Core arra se vette a fáradtságot,hogy legalább a játékmenet grafikát feljavították volna olyanra mint amik a Cut Scenek-ben voltak.

Robbie
2011-07-17, 15:47
A mennyiség számít? Inkább legyen kevesebb játék, de azok legyenek hosszúak, és minőségiek. Sok szar játék az van bőven.
Hát igen 2003ban core be is bizonyította, CD is csinált hosszú és minőségi játékot. Tehát semmivel se több/kevesebb két cég.

Kacsa
2011-07-17, 16:04
Hát igen 2003ban core be is bizonyította, CD is csinált hosszú és minőségi játékot.

de minket csak a Tomb Raider érdekel, nem?:)felőlem a TRen kívül csinálhatnak bármilyen játékot.
a lényeg: a Core tudta, hogy mi az igazi TR. ez vitathatalan. a Crystal egy teljesen más TR-t csinált. ez is vitathatalan. vannak, akiknek jobban tetszett az új TR, mint a régi. vannak, akiknek hiányzik a régi. ennyi. én tiszteletben tartom azokat is, akik jobban szeretik az újakat, mint a régieket, mert más az ízlésük, ami persze nem baj. de a Core igaz, hogy 5 játékot csinált, de azok mégis hosszabbak és több volt bennük a TR-es vonás, mint az újakban, nem? és ráadásul nem kellett semmiféle összekötettés, mint a Legendben és az Underwolrdben (eltűnt az anyám, meg akarom találni). a klasszikusok mind-mind egy, különálló kalandot nyújtotak Lara Crofttal.

Öcsí
2011-07-17, 16:09
Igen ,igen egyértelmű,hogy a Core tudta,hogy mi az a TR és igen sok mindenkinek hiányoznak a régi részek,de régi Tomb Raider-t soha nem fogunk már kapni (köszönhető a Core-nak),ezt jó tudni és ez a sok sírás a régi Tomb Raider-ért csak a Crystal rovására megy,mert nem csinálnak régi TR-t és akkor jön a lehurrogás :D
Core-é volt a múlt Crystal-é a jövő :D:D

Kacsa
2011-07-17, 16:16
mert nem csinálnak régi TR-t

csak egy különálló, teljesen független, 20 órás kalandot szeretnék Larával egy nyomorék dzsungelben!:clown:, nem kell akármiféle rész, ami a származását mutatja be! még háttértörténet sem kéne, úgy is tudja mindenki, ki az a Lara Croft; egy - bocsánat Lara, közhelyes leszek - egy nagycsöcsű, jó csaj, aki régiségeket gyűjt és össze-vissza ugrál.:clown: a Corenak ment is ez a különálló, független kaland. a Crystal miért nem játssza ki a Tr3-mat és utána csinál egy ugyanolyan hosszú csak teljesen más pályákból álló játékot? példát vehetne a a pályák sokszínűségéből. meg eleve én pl. az Underwolrdben sokkal jobban ki tudtam volna használni a pályákat. főleg Jan Mayenen. miért nem adtak több feladatot?! nincs elég ötlet, vagy mi? egynéhány pálya annyira fantáziátlan!, jobban ki kéne tölteni, és máris hosszabb lenne, nem egy összecsapott maszlag. (jaaj és most mondják majd hogy igenis sokat dolgoztunk a pályákon, profi fotósokat küldtünk Thaiföldre, hogy lefotózzák a növény- és állatvilágot! -__-)

Stranger
2011-07-17, 16:17
Ezt azért még beírtad mi?: "köszönhető a Core-nak" :D 2 éves AoD fejlesztés után azt mondja az Eidos, hogy karácsonykor adjátok ki.. (Persze aztán "csúszott" egy kicsit a megjelenés). Biztos az ő hibájuk volt. :p

Öcsí
2011-07-17, 16:23
Épp kérdezni akartam,hogy ez már nagyon off lenne-e :D
Tomb Raider 9 hajrá bízok benned :D

Robbie
2011-07-17, 16:31
Igazad van Roli elszaladt velem a lóXD mindjárt korrigálom a topikot :D Kész!

---------

3 év alatt kellett megírniuk egy új játékmotort, teljesen új, összetett sztorit. Anniversaryhoz már megvolt a story, underworldhoz nem kellett új motor. És akkor még mindig több játékidővel rendelkezik az AoD. Ha nem lenne ez az új checkpoiontos rendszer, tehát tudnál bármikor menteni még addig sem tartana a játék.. Mert azért nem mindegy, hogy egy nehéz csapda után tudsz menteni vagy nem. És ha az oldgenest nézzük, ha könnyebb volt csinálni a játékot ha nem, milyen hosszú játékokat csináltak már évente. (Főleg TR4)
A Legendnek és a TR9-nek is kell/kellett 3-4 év, mert egy teljesen új játékot mindig nehéz csinálni...
3 év BŐVEN elég lett volna ráadásul lehet mondani hogy nem ismerték ki eléggé a PS2 de felesleges mivel AOD előtt 3 PS2 játékuk is megjelent, kerestem aod motort nem bukkantam rá de szerintem ez is inkább az előző 3 játékból felturbózott verzió lehet.
Mai szemmel egy játékfejlesztőnek nagyon egyszerű lehet felépíteni a régi játékokat de mai játékokat nehéz felépíteni texturákat készíteni zenekart szerezni és még sok sok minden, TRL motorja sem olyan volt mint az előző hisz úgy kelett felépíteniük hogy az következő generációs legyen (TRL az első CD nextgen játék) ráadásul 7 platformra kellett készíteniük!! míg aodot 2re.

de minket csak a Tomb Raider érdekel, nem?:)felőlem a TRen kívül csinálhatnak bármilyen játékot.
Persze, csak fentebb volt téma hogy a CD nem kreatív hát itt komolyan elgondolkoztatott hogy halványlila fingotok sincs az egész mizériáról :)

Öcsí
2011-07-17, 16:33
Úgy érzem,hogy ez a Crystal vs Core téma soha se fog lezárulni,de remélem sokan elgondolkodnak majd akkor amikor kijön a TR9 :D:D

Robbie
2011-07-17, 16:40
Makacsok vagyunk mindannyian fórumon :D
De majd TR9 érkezésekor minden kiderül.(gonoszan nevet LOL):clown:

horus
2011-07-17, 16:54
Nem az idővel van itt a probléma 1szerűen nem tudnak olyan TR-t csinálni amire legalább rá tudjuk erőszakolni hogy jó, a TR1-2-3-4-5 közt is 1 év van mégis hatalmas játékok... Crystalnál ugyanez a helyzet mégis rossz az összes kreálmányuk... Ne fogjuk már az időre nem ez volt a probléma csak most ezt itt a fórumon kitalálták mert ezzel akarják fényezni őket....
Akár hogy is volt, de az AOD még igy is veri az összes Crystal részt...

Robbie átállt a sötét oldalra :(:(:( XDXDXD

Öcsí
2011-07-17, 16:59
a TR1-2-3-4-5 közt is 1 év van mégis hatalmas játékok... Crystalnál ugyanez a helyzet mégis rossz az összes kreálmányuk...
Ugye tudod,hogy mekkora butaságot írtál??
nem lehet így összehasonlítani a két generációt.Azért egy új generációs Tomb Raidernél 50* több munkára van szükség...

Robbie
2011-07-17, 17:04
Nem az idővel van itt a probléma 1szerűen nem tudnak olyan TR-t csinálni amire legalább rá tudjuk erőszakolni hogy jó, a TR1-2-3-4-5 közt is 1 év van mégis hatalmas játékok... Crystalnál ugyanez a helyzet mégis rossz az összes kreálmányuk... Ne fogjuk már az időre nem ez volt a probléma csak most ezt itt a fórumon kitalálták mert ezzel akarják fényezni őket....
Akár hogy is volt, de az AOD még igy is veri az összes Crystal részt...

Hozod a formád Horus! XD
Senki nem fényez senkit csak a tényeket mondom mert elvakultak vagytok, 1 év alatt jó játékot nem lehet létre hozni, hülyeségeket hordasz itt össze...
És csak hogy tud több százszor volt is téma h kinek mi a kedvenc TR , nekem TR2 a kedvencem innentől kezdve ezt a fényezést el is felejtettük csókolom.

horus
2011-07-17, 17:06
Ez az 50x több munka mégis miben nyilvánul meg ??
Tehát a TR2,3, 4,5 nem jó játék mert egy év alatt hozták össze! :rolleyes:

Öcsí
2011-07-17, 17:10
Nem lehet össze hasonlítani a két generációt mondom!! :D
A "régi" időkben nem töltöttek el különös időt a grafikával de a "mai" világban nem lehet elhanyagolni a grafikát és az sok befektetett munkát igényel...nézd csak meg a TR9 trailert 1 év alatt hozták össze...(ugye nem tévedek?)

Robbie
2011-07-17, 17:10
Te irsz hülyeségeket a mostani játékoknak csak a grafikájuk van lényegében csak azon dolgoznak, a régi játékok összetettebbek, hoszabbak, egyértelműen egy hosszabb játékkal több munka van....
Ez az 50x több munka mégis miben nyilvánul meg ??
Mi előtt írsz kérlek járj utána a dolgoknak RENGETEG MUNKA van még a TRUban is sőt biztos vagyok benne hogy több is mint mondjuk a tr5ben egy egész modelt felépíteni hány ezer poligonból állhat csak Lara utána a környezet növények állatok ellenségek épületek, zenéket létre hozni CG videót készíteni animálni motion capturel, pl mexicoba utazni megnézni a környezetet texturákat készíteni ahogy az Underworldben volt, szinkron színészeket keresni stb.. stb..
Ha nem mennének grafikára az lenne baj nem is tom ki mondta hogy tr9nek nem olyan jó a grafikája most meg írja hogy csak grafikára mennek jeszus döntsétek már el mit akartok.

horus
2011-07-17, 17:14
Na és kinem szarja le grafikát nekünk csináljanak normális gémeket aki meg csak a grafikára utazik játszon Crysis-t a kritikusok meg úgy is azt mondják amit akarnak...

Öcsí
2011-07-17, 17:18
Jó de sajnos nem a Tomb Raider fanok vannak többségben.

Robbie
2011-07-17, 17:22
Na és kinem szarja le grafikát nekünk csináljanak normális gémeket aki meg csak a grafikára utazik játszon Crysis-t a kritikusok meg úgy is azt mondják amit akarnak...
Hát akkor valakinek mégis csak számít:


Ha már igy szóba jött a grafika én azért azt mondom 1-2 helyen nagyon csúnya volt... egy mai játéknak ettől már sokkal jobban kell kinéznie....

Öcsí
2011-07-17, 17:35
Szerintem ezt az egész Core a mennyekben Crystal a pokolban dolgot valakik elkezdték és így mindenki rákapott csak tudnám,hogy miért jó ez ?:D

horus
2011-07-17, 19:38
Hát akkor valakinek mégis csak számít:

Nekem nem számit az biztos, csak akkor is nyomatták a szöveget hogy milyen szép meg realisztikus és nem láttak a szemüktől tovább a grafikáját szétlehetne fikázni mert nem ez a hú de szép játék....

Még te kérdezed ?? Minden egyes alkalommal te kezded ezt :p

Robbie
2011-07-17, 19:58
Nekem a jelen generációban számít a grafika, ha már megvettem a vasat hozzá akkor adjanak olyat ami azért igénybe veszi :D

horus
2011-07-17, 20:06
Hogyha letud kötni, érdekes, jó a story akkor a grafikát lese szarom :D Ha már vminek jó a grafikája az már rosssz jel :p nagyon ritka az olyan játék aminek a grafikája szép és melette még a játék is jó :p

Kacsa
2011-07-17, 20:36
nagyon ritka az olyan játék aminek a grafikája szép és melette még a játék is jó

eeez egy nagy igazság bizony. én ha nagyon szép grafikára vágyom akkor rákeresek Googlen egy Hawaii-os naplementére, vagy egy gyümis csendéletre.:clown:

Robbie
2011-07-17, 21:54
Ritkaaaaaaa?
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Grand Theft Auto IV
Uncharted 2: Among Thieves
L.A. Noire
Dead Space
Dead Space 2
LittleBigPlanet 2
God of War III
Super Street Fighter IV
Assassin's Creed
Assassin's Creed II
Assassin's Creed B..
Batman: Arkham Asylum
Killzone 2
Killzone 3
Resistance 2
Resistance 3
Infamous 2
Mortal Kombat
Need for Speed: Hot Pursuit
Lara Croft and the Guardian of Light
Final Fantasy XIII
Heavy Rain
Tekken 6
Resident Evil 5
Yakuza 3
Yakuza 4
Gran Turismo 5
Enslaved: Odyssey to the West
Just Cause 2
Bayonetta
Prince of Persia
Devil May Cry 4
Uncharted: Drake's Fortune
Heavenly Sword
Spider-Man: Shattered Dimensions
Split/Second
Naruto: Ultimate Ninja Storm
Naruto Shuppuden: Ultimate Ninja Storm 2
Wipeout HD
Mirror's Edge
Gears of War
Gears of War 2
Halo: Reach
Vanquish
Shadows of the Damned

Még 1x ritka? :D:D

horus
2011-07-17, 22:00
Ritkaaaaaaa?


Még 1x ritka? :D:D
Igen, van benne pár, de nem mind1ik olyan jó, ja meg nem mind1ikkel játszottam xDDDD :p

Robbie
2011-07-17, 22:06
Igen, van benne pár, de nem mind1ik olyan jó, ja meg nem mind1ikkel játszottam xDDDD :pEzek így a TOP TOP TOP játékokból gyúrtam össze pontszám stb....
Éééés még nem is az összeset írtam mert a többiről ha láttam egy képet oszt csőőőcs :D

Petya a Lara Fan
2011-07-17, 22:15
Ritkaaaaaaa?
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Grand Theft Auto IV
Uncharted 2: Among Thieves
L.A. Noire
Dead Space
Dead Space 2
LittleBigPlanet 2
God of War III
Super Street Fighter IV
Assassin's Creed
Assassin's Creed II
Assassin's Creed B..
Batman: Arkham Asylum
Killzone 2
Killzone 3
Resistance 2
Resistance 3
Infamous 2
Mortal Kombat
Need for Speed: Hot Pursuit
Lara Croft and the Guardian of Light
Final Fantasy XIII
Heavy Rain
Tekken 6
Resident Evil 5
Yakuza 3
Yakuza 4
Gran Turismo 5
Enslaved: Odyssey to the West
Just Cause 2
Bayonetta
Prince of Persia
Devil May Cry 4
Uncharted: Drake's Fortune
Heavenly Sword
Spider-Man: Shattered Dimensions
Split/Second
Naruto: Ultimate Ninja Storm
Naruto Shuppuden: Ultimate Ninja Storm 2
Wipeout HD
Mirror's Edge
Gears of War
Gears of War 2
Halo: Reach
Vanquish
Shadows of the Damned

Még 1x ritka? :D:D

Hééé, kihagytad a Crysis 1, Crysis Warhead (Jó, ezek egyelőre még csak PC -n) a Crysis 2- őt, és a most következő BF 3 -mat. :D

tom croft
2011-07-17, 22:27
ti aztán :vlol: esküszöm jobb mint a tv LOOOOOOOOOOOL :vlol:

Kacsa
2011-07-18, 10:47
hát én komolyan feldobom a talpam.:rolleyes:
oksa, mindenkinek igaza volt, tévedtem bocsánat. a a grafika igenis fontos, igazatok van. a Crystal is nagyon klassz csapat. nagyon ügyesek.
a Kacsa tévedett, elnézést kér.:worship:

YzaaA
2011-07-18, 11:00
jólvan egyrészt a grafika fontos de másrészt a játékmenet is lényeges!!!!!:D
végülis engem nem érdekel a grafika ha jó a játékmenete!!!
szivesen eljátszok 2D-s játékokkal is aminek nem jó a grafikája de jhó a játékélménye!!:D
most akkor tagadjatok ki emiatt de én szeretem a régi TR-ket is meg minden jó hangulatú sz*r grafikájú játékot!!:rolleyes:
nem érdekel ha a Crystal ojan TR-t csinál aminek a grafikája sz*r meg egyszerüen irányithatatlan lessz a játék(úgy értem meg kell szokni az íranyitást)de én akkor is kilyátszom mert jó a játékmenete!!:D
hogy miért mondon hogy jó a menete???mert én így hiszem és biztos vagyok benne hogy jó lessz ennyi!!:rolleyes:

Öcsí
2011-07-18, 12:39
De most mire ez az önsajnálat?Jó ha van önálló véleményed,de valós tényeken alapuljon.

Nem értem mi lenne a gond ha te szereted a régi TR-et.Szerintem itt mindenki szereti.A Crystal-nak meg muszáj jó grafikájú játékot csinálni mert ebben az időben nem lehet lemaradni...És akkor is már megbukhat a játék.De ahogy a gameplay mutatja szép nagyon a grafika,de még van idejük csinosítani rajta :D

YzaaA
2011-07-18, 12:42
De ahogy a gameplay mutatja szép nagyon a grafika,de még van idejük csinosítani rajta :D

igen ebben igazat adok szép a grafikája és még böven van idöjük inkább csinálják meg rendesen a játékot mintsem hogy a nagy sietségben elb*ssz*k:D

Öcsí
2011-07-18, 12:48
Hát igen :D De szerintem van idejük bőven 2012-ig.Gondolj bele már az Underworld óta csinálják :D:D ennyit még nem vártunk Tomb Raider-re :D:D

YzaaA
2011-07-18, 13:08
hát hja!!!:D
addig még sok van mig megjelenik:rolleyes:

horus
2011-07-18, 14:04
hát én komolyan feldobom a talpam.:rolleyes:
oksa, mindenkinek igaza volt, tévedtem bocsánat. a a grafika igenis fontos, igazatok van. a Crystal is nagyon klassz csapat. nagyon ügyesek.
a Kacsa tévedett, elnézést kér.:worship:

Ezt most komolyan mondod Kacsa??? Ne már... Most mindenki rá száll a grafra....

YzaaA
2011-07-18, 14:19
Ne már... MOst mindenki rá száll a grafra....

nem én nem szállok rá ahogy az elöbb is leírtam hogy nem érdekel a grafika!!!:rolleyes:

Petya a Lara Fan
2011-07-18, 15:29
Mi megy itt :D:D:D ingyencirkusz

Robbie
2011-07-18, 16:21
Mi megy itt :D:D:D ingyencirkusz

Popcorn? Cola?:naughty::naughty:

Petya a Lara Fan
2011-07-18, 16:58
Popcorn? Cola?:naughty::naughty:

Jöhet, végül is kaja - piával teljes az élmény. :D

Robbie
2011-07-18, 17:02
Jöhet, végül is kaja - piával teljes az élmény. :D

Oksa akkor hozz nekem is :D jah és light cole-t kérek figyelni kell az alakomra LOOOL :jumper:

http://media.giantbomb.com/uploads/7/71831/1262642-trollface_super.jpg

Petya a Lara Fan
2011-07-18, 17:17
Oksa akkor hozz nekem is :D jah és light cole-t kérek figyelni kell az alakomra LOOOL :jumper:

http://media.giantbomb.com/uploads/7/71831/1262642-trollface_super.jpg

bazzzzz :D

Hanna
2011-07-18, 20:56
Ma má föl idegesítettem magam:angry: Ennél nagyobb és idiótább küldetést még életembe nem láttam.:angry: Pedig játszottam egy pár játékot az életem során.

Petya a Lara Fan
2011-07-18, 21:09
Ma má föl idegesítettem magam:angry: Ennél nagyobb és idiótább küldetést még életembe nem láttam.:angry: Pedig játszottam egy pár játékot az életem során.

Milyen küldetésről van szó Hermione? :D ^^

horus
2011-07-18, 21:14
Ma má föl idegesítettem magam:angry: Ennél nagyobb és idiótább küldetést még életembe nem láttam.:angry: Pedig játszottam egy pár játékot az életem során.

Mit játszol ??? :D

Hanna
2011-07-18, 21:18
Milyen küldetésről van szó Hermione? :D ^^
Hogy élvezi:D
Drága kis Harry Potterm:angel:
Nagy nehezen végig verekedem magam a necron még az őr az semmi. És utána jön ez a gyalázat. 1 süsü kattant emomániást kell utánozni. Mire be írod a sikátoragyú má mást csinál.Ki volt ez a csillag csillag csillag aki kitalálta?Má ctrl czek meg vzek úgyse.. Guild Wars...

Petya a Lara Fan
2011-07-18, 21:29
Hogy élvezi:D
Drága kis Harry Potterm:angel:
Nagy nehezen végig verekedem magam a necron még az őr az semmi. És utána jön ez a gyalázat. 1 süsü kattant emomániást kell utánozni. Mire be írod a sikátoragyú má mást csinál.Ki volt ez a csillag csillag csillag aki kitalálta?Má ctrl czek meg vzek úgyse.. Guild Wars...

Ó Hermione :p :angel:
Értem. Hát ebben a játékban Én nem vagyok jártas, sokan mondják hogy jó. :D

Hanna
2011-07-18, 21:36
Ó Hermione :p :angel:
Értem. Hát ebben a játékban Én nem vagyok jártas, sokan mondják hogy jó. :D
Nah minek tartalak?:rolleyes:
Tényleg jó! Mondjuk nekem csak az első 3 van meg Prophecies, Factions, Nightfall az ucso nincs meg elég szép a grafikája is.Csak az eredeti cdt kell meg venned. 3v4ezer körül van nem havi díjas.Nem annyira kockulós mint a többi.Ha kell csinálok blogba képet és meg mutatom milyen.pl 20as a legnagyobb szint ott viszonylag hamar el lehet érni....

Petya a Lara Fan
2011-07-18, 22:14
Nah minek tartalak?:rolleyes:
Tényleg jó! Mondjuk nekem csak az első 3 van meg Prophecies, Factions, Nightfall az ucso nincs meg elég szép a grafikája is.Csak az eredeti cdt kell meg venned. 3v4ezer körül van nem havi díjas.Nem annyira kockulós mint a többi.Ha kell csinálok blogba képet és meg mutatom milyen.pl 20as a legnagyobb szint ott viszonylag hamar el lehet érni....

Oké, kíváncsi vagyok rá, jöhetnek a képek. :D

Szerk.: Ez nagyon nagy, és így is van:
1sFIP-KAnTI

Öcsí
2011-07-19, 17:11
Bakker akkora jégeső volt itt,hogy ilyet én még nem láttam :D:D dió nagyságú jegek :eek:

Hanna
2011-07-19, 17:14
Oké, kíváncsi vagyok rá, jöhetnek a képek. :D

Szerk.: Ez nagyon nagy, és így is van:
1sFIP-KAnTI

Mingyá pakolom föl.

Láttam már:D

YzaaA
2011-07-19, 17:26
Szerk.: Ez nagyon nagy, és így is van:
1sFIP-KAnTI

hát igen ezzel eggyet értek:cool:

Hanna
2011-07-19, 19:18
kéééész vagyok kééésssssszz:D

horus
2011-07-22, 00:13
vki nem jön csetre ??? :D :D

CrashHungarian98
2011-07-22, 00:24
Én ott vok. xD

Kacsa
2011-07-22, 09:20
vki nem jön csetre ??? :D :D

éjfélkor?:clown::D én akkor hallgattam a Moonlight Sonatát. esténként azt szoktam:rolleyes:

tom croft
2011-07-22, 12:41
éjfélkor?:clown::D én akkor hallgattam a Moonlight Sonatát. esténként azt szoktam:rolleyes:

ha jól emléxem én kettőkor léptem le chatről XDDD

CrashHungarian98
2011-07-22, 13:17
Nekem sajnos hamar mennem kellet mert a faterom rámszólt micsinálok fent ilyen későn -.-

tom croft
2011-07-22, 13:20
Nekem sajnos hamar mennem kellet mert a faterom rámszólt micsinálok fent ilyen későn -.-

nyugi velem is csinálják ... :angry:

YzaaA
2011-07-22, 20:43
gyerekek jösztök chat-re???:D

Robbie
2011-07-22, 21:56
Nem valamelyik ötök csinálta ezt a Youtube profilt? http://www.youtube.com/tombraidersHU

YzaaA
2011-07-22, 21:58
ééén nem nem foglalkoztam vele söt én me'g azt se tudom hogy hogy kell!!XDD:rolleyes:

CrashHungarian98
2011-07-22, 22:00
én biztos h nem.:eek:

Petya a Lara Fan
2011-07-22, 22:17
Nem valamelyik ötök csinálta ezt a Youtube profilt? http://www.youtube.com/tombraidersHU

Pffff, nem, de most hogy nézem, nektek is lehet kéne egy. :D
Nekem az a csatornám: http://www.youtube.com/user/GhostPetya?feature=mhee

Ting
2011-07-22, 22:18
Nekem is van JuhTyúk csatornám, de ezt nem én csináltam.

Robbie
2011-07-22, 22:26
Szeretnénk egy csatornát létrehozni ezért is kerestük a szabad neveket erre fel találunk egy ilyet..-.- FFUU :(

Petya a Lara Fan
2011-07-22, 22:27
Szeretnénk egy csatornát létrehozni ezért is kerestük a szabad neveket erre fel találunk egy ilyet..-.- FFUU :(

Jelenteni kell a profilját, ha elég összegyűlik, mármint jelentés, akkor a YouTube törölheti azt.

Kacsa
2011-07-22, 22:36
nekem MultiNatla a csatornám:clown:

CrashHungarian98
2011-07-22, 22:37
Nekem is volt csatornám az volt a nevem mint itt de már nem tok fellépni rá :S törölhették. Amúgy nem jösztük a csetre? :D

horus
2011-07-23, 09:12
Én sem csináltam, nekem theHorus58 nevű csatornám van. :)

Michele
2011-07-23, 20:42
Nocsak. Amy Winehouse-nak annyi? Hm. Hát eddig se hiányoltam az életemből.

Petya a Lara Fan
2011-07-23, 20:44
Nocsak. Amy Winehouse-nak annyi? Hm. Hát eddig se hiányoltam az életemből.

Annyi. De saját magának csinálta meg a baját. Az ilyen embereket nem tudom nagyon sajnálni. Kellett Neki a drog, meg a pia. Aki nem tudja kezelni a hírnevet, az ne legyen híres, ennyi, és ne az alkoholhoz, meg a droghoz nyúljon.

Ting
2011-07-23, 20:46
Annyi. De saját magának csinálta meg a baját. Az ilyen embereket nem tudom nagyon sajnálni. Kellett Neki a drog, meg a pia. Aki nem tudja kezelni a hírnevet, az ne legyen híres, ennyi, és ne az alkoholhoz, meg a droghoz nyúljon.

Egyetértek veled, tehetséges volt, de elszúrta ezzel az egésszel.

Petya a Lara Fan
2011-07-23, 20:49
Egyetértek veled, tehetséges volt, de elszúrta ezzel az egésszel.

Így van, nagyszerű énekes volt, bár Én nem szerettem, de elismertem őt.

horus
2011-07-23, 20:54
Menden nagy sikerű-hires énekes előbb-utóbb igy végzi, elrontsa őket a pénz, hirnév...

Petya a Lara Fan
2011-07-23, 21:12
Menden nagy sikerű-hires énekes előbb-utóbb igy végzi, elrontsa őket a pénz, hirnév...

Akinek a fejébe száll, és nem tudja kezelni a hírnevet, és nem tud a földön maradni, annak igen. :)

Kacsa
2011-07-24, 10:39
Magának csinálta meg. Ez van.:rolleyes: Azért remélem, ahol most van, van ott egy rehab is.:clown:

Caroline
2011-07-24, 10:47
igazad van, de sajnálom azért szegénykét

horus
2011-07-24, 22:17
No mindegy halotról csak szépet vagy semmit úgyhogy ötszörös Grammy-dijas volt,
RIP Amy Winehouse!

Kacsa
2011-07-25, 10:12
No mindegy halotról csak szépet vagy semmit

ez igaz.
szóval kussoljunk, de nagyon!:vlol:

Michele
2011-07-26, 14:18
Naja filmadaptációk sose jók :S
Amúgy most hogy vége a HPnek szerintem a későbbiekben biztos lesz még valamilyen HP játék, akár MMO formájában akár kis mellék ág, rengeteg kihasználatlan dolgok vannak ebben a varázs világban :)

Ezért is lesz majd a Pottermore. Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.
http://www.pottermore.com

Petya a Lara Fan
2011-07-26, 15:27
Ezért is lesz majd a Pottermore. Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.
http://www.pottermore.com

Győzike: Há' dicsák mijjjez? Potter móre?

Kacsa
2011-07-26, 15:35
Győzike: Há' dicsák mijjjez? Potter móre?

:D:D:D:clown:
van itt minden, csak szét kő dikházni:clown:

Petya a Lara Fan
2011-07-26, 16:10
:D:D:D:clown:
van itt minden, csak szét kő dikházni:clown:

Ó morejá, rágjam ki a szíívedet dicsák buksi :D

Ting
2011-07-26, 20:56
Pottermore, ez kő' csinánni-e. :vlol: Amúgy egész jó az alapötlet, reméljük jó sül ki belőle. :)