PDA

Teljes verzió megtekintése : Off-topic



oldal : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

OBig
2011-06-09, 06:43
Álmodozni szabad. :)
De a valóság:
A CORE-nak vége, felbomlott. Soha nem áll össze újra, egy TR miatt. És nem is tehetné. Nem az övé a szabadalom, a név sem. Tehát felesleges erről ábrándozni. :)
VISZONT:
Ott van a rajongók kezében a megoldás. Ott van a pályaszerkesztő program, és bizony jópáran létre is hoznak egy-egy, a fő részekkel is versenyző alkotást. Megvan bennük a történet, a kaland, és már a textúrákra sem lehet nagy panasz. Van húszegynéhány pályás is köztük, így a méretre sem lehet kifogást emelni. Nem kell ide a CORE higyjétek el.
Javaslom vágjatok bele egy-egy ilyen nagyobb műbe, és ne a pár perces kalandokat keressétek, és meglátjátok miről makogok. :)
Ajánlhatok párat. :o

wdavid
2011-06-09, 09:17
OBignak igaza van. :D Nézzétek csak meg a CORE játékain pl, a textúrázást...néha úgy néznek ki mintha csak oda volnának dobálva, ezzel ellentétben a szerkesztővel készült pályákon néha még egy rosszul elforgatott sincs :) énis szívesen megnéznék egy újabb Core által készült TR-t, de szerintem ha megint lehetőséget kapnának egy TR elkészítésére, már ők is NG-ben dolgoznának :D

Roli
2011-06-09, 09:26
És ne felejtsük el, hogy a TRLE-ben a következő mérföldkőhöz érkezünk lassan, mikor kijön a Fexengine. :)

wdavid
2011-06-09, 10:48
nagyon jó lenne már! :D kiszabadulnánk a "kockavilágból" :):)

Kacsa
2011-06-09, 10:48
És ne felejtsük el, hogy a TRLE-ben a következő mérföldkőhöz érkezünk lassan, mikor kijön a Fexengine. :)

azt még csinálják? xD olyan régen hallottam felőle!:D

Scoobykah
2011-06-09, 11:47
Letöltöd a VAC nevű programot ami létrehoz egy virtuális hangkártyát, majd telepítés után ezt állítod be alapértelmezett hangeszköznek :D Ezután tudsz hangot is felvenni, ám mikor felveszel nem lesz hang, csak a videón :)

köszi ma megpróbálom..:)
am én az AOD végigjátszást szivesen bevállalom,ugyis most az fenn van a gépemen.mikorra kéne kész lennie?

OBig
2011-06-09, 12:49
Az AOD végigjátszást? Tudod mibe vágod a fejszédet?
Hát drukkolok.
Ebbe még anno Lacek bicskája is beletört, illetve nem fejezte be, holott annak idején ez volt a belépője a tr.hu impresszumába.
Jó lenne, ha látnék egy fullosat. No mert itt nem is a végigjátszás a lényeg, hanem a közben levő mellékutak, azoknak a szövegei, stb. :)
No hát kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. :)

OBig
2011-06-09, 12:55
Azért egy kicsit fura ez a dolog. Itt vagyunk a trs.hu-n, és egy itteni szerkesztő, a saját oldalához kér itt segítséget. Olyanban, ami itt megvan. Nem ezen oldal ellen megy ez a dolog? :angry:
Nem félek én semmitől, sőt, támogatom a kisebb oldalakat, de ez azért mégis furcsa nem?
Miért is nem kéri el tőlünk a végigjátszásokat??? Miért is nem??? Miért kér ugyanitt ehhez segítséget az itt jelenlevő userektől? Miért is kell még egy másfajta végigjátszás, mint ami itt van? Miért is annyira hasonló a szövegkönyv mint ott?
Még egy idevonatkozó link sincs amott.
Kedves Dávid!!! Ez nem fair.
Én kérek bocsánatot. :)
Lehidalok. :)

Kacsa
2011-06-09, 12:57
iiigen, egy végigjátszás nem csak abból áll, hogy mész erre, ugorj arra, fuss oda...
minden mellkéút, MINDEN felvehető tárgy.
amúgy szerintem a Párizsi Gettóig menni fog, de a Gettóban....:clown:az a legkomplikáltabb pálya az AOD-ban.:)

horus
2011-06-09, 13:10
OBignak igaza van. :D Nézzétek csak meg a CORE játékain pl, a textúrázást...néha úgy néznek ki mintha csak oda volnának dobálva, ezzel ellentétben a szerkesztővel készült pályákon néha még egy rosszul elforgatott sincs :) énis szívesen megnéznék egy újabb Core által készült TR-t, de szerintem ha megint lehetőséget kapnának egy TR elkészítésére, már ők is NG-ben dolgoznának :D

Azért egy TRLE pályát ne hasonlitsunk egy Core játékhoz akarmilyen is a textúrája :D
Persze vannak nagyon tehetséges alkotók, de egy fő résszel egyik sem veheti fel a versenyt, még ott sincs meg az a feeling mint amit a Core teremtett:D

Scoobykah
2011-06-09, 13:12
Az AOD végigjátszást? Tudod mibe vágod a fejszédet?
Hát drukkolok.
Ebbe még anno Lacek bicskája is beletört, illetve nem fejezte be, holott annak idején ez volt a belépője a tr.hu impresszumába.
Jó lenne, ha látnék egy fullosat. No mert itt nem is a végigjátszás a lényeg, hanem a közben levő mellékutak, azoknak a szövegei, stb. :)
No hát kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. :)

tudom hogy nem kis munka lesz..pláne hogy a hall of seasons ben is több lehetőség van végigjátszásra.értem én itt hádész lehellete pályára,vagy a louvre csatornája ahol 2 helyen is lehet robbantani.vagy a parisian gettoban bernard,pierre,vagy az ajtóőr esete.vagy a templomban a fogadás.amugy mivel SCU-val már jártam olyan helyen volt egy rácsos ajtó meg zöld villogás,plusz lépcsőzés animáció,így azt hiszem megtudom csinálni.amugy meg ha vmibe belekezdek azt meg is csinálom.pl a legendben nemtom mikor találtam egy bugot (pályán kivülre zuhanás)2havonta előveszem és próbálom előhozni.

Kacsa
2011-06-09, 13:20
nekem egyszer sikerült elmenni Pierre (a kávéház tulajdonosa) exéhez, de már nem tudom, hogy csináltam xD Janice-től indulunk ki, ő nagyban segít nekünk. hááát, valamiért imádom azt a prostit.:clown: egyébként tök kedves.:vlol:

Michele
2011-06-09, 13:28
Ajánlhatok párat. :o

Ajánlj noh. :D

Scoobykah
2011-06-09, 13:37
nekem egyszer sikerült elmenni Pierre (a kávéház tulajdonosa) exéhez, de már nem tudom, hogy csináltam xD Janice-től indulunk ki, ő nagyban segít nekünk. hááát, valamiért imádom azt a prostit.:clown: egyébként tök kedves.:vlol:

igen Janice elirányit a parkba v a Café Metroba(te döntesz.)utána go discózni,de előtte kurtis szalad ki a mocihoz,(nem tom mit keresett ott..)
nah aztán begyűjtöd a dobozt,amit pierre kér tőled,átadod,aztán kapsz egy darab fecnit egy cimmek és egy kóddal .am a nő neve Francine.ő meg elküld Bouchardhoz.

Kacsa
2011-06-09, 13:49
igen Janice elirányit a parkba v a Café Metroba(te döntesz.)utána go discózni,de előtte kurtis szalad ki a mocihoz,(nem tom mit keresett ott..)
nah aztán begyűjtöd a dobozt,amit pierre kér tőled,átadod,aztán kapsz egy darab fecnit egy cimmek és egy kóddal .am a nő neve Francine.ő meg elküld Bouchardhoz.

na, úgy látom azért ismered az AOD-ot.;)sok sikert a végigjátszáshoz!

OBig
2011-06-09, 13:55
Látom horus, fogalmad sincs a szerkipályákról, nem sokkal játszhattál, legalábbis a nagyokkal biztos hogy NEM. :)
Igenis sok többet ér, mint az eredeti Core-osok. :)

OBig
2011-06-09, 13:59
Michele! Ez csak 5-6 pálya, de mivel magyar vonatkozású, talán ajánlom elsőre: :)
http://treditor.hu/trle/treditor/17/the_experiment3_budapest.htm

Kacsa
2011-06-09, 14:03
Igenis sok többet ér, mint az eredeti Core-osok. :)

számomra ezek közé tartozik a Revelations:D illetve pár velencés pálya (asszem a 2010-es BTB-n volt az a téma) ömmm... és valószínű a Mythology... majd. ha megjelenik.:)
OBig, egyszer próbálnál meg szerkeszteni pályákat:D kíváncsi lennék.:)
naaaa:clown: légyszíves:clown:

horus
2011-06-09, 14:35
Látom horus, fogalmad sincs a szerkipályákról, nem sokkal játszhattál, legalábbis a nagyokkal biztos hogy NEM. :)
Igenis sok többet ér, mint az eredeti Core-osok. :)

Hááát nem vagyok nagy szerkipálya fan, ebben igazad van nem sokkal játszottam, de amikkel játszottam az nem ér fel egy Core TR szintjére!:D

horus
2011-06-09, 14:45
Obig sztem te túlon túúúl elfogult vagy a TRLE pályákkal kapcsoladban...
Nem is értem miről beszélünk, hogy lehet egyáltalán egy Core játékot egy TRLE játékhoz hasonlitani...
Nekem még az AtyaÚúúúristen se tudna jobb játékot csinálni mint pl. a TR3 nem méghogy egy pályaszerkeztő:D

Robbie
2011-06-09, 15:20
Miért ne lehetne jobb egy szerkesztet pálya?
Hisz megvan minden lehetőség, sőt még több is rendelkezésre áll a szerkesztőknek mint anno a Core Designnak, innentől kezdve már csak a kreativitáson és elszántságon múlik minden amire már volt/van/lesz példa. :)
Ennyire egyszerű nem kell isteníteni a Core részeket felül lehet őket múlni és ez így van jól úgy gondolom :)

OBig
2011-06-09, 16:58
Hát látom sem horus, sem Petya a Lara Fan nem játszott még igazi TRLE szinttel. Mondtam, ne egypályás vackokkal próbálkozzatok.
Talán nem is én vagyok elfogult, hanem....................
Én legalább ismerem a másik oldalt. És Te Petya? Ha nem, akkor hogy alkotsz véleményt? Főleg ilyen lesújtót?
NNa mindegy, tisztelem mások véleményét, mégha alaptalan is. Ennyit erről.

A másik dolog meg Petya: Oké, de itt is kimutathattad volna eddig brutális segítőképességedet. :):rolleyes:

YzaaA
2011-06-09, 17:36
szerintem is a szerki pályák a legjobbak!!!:D
én most a fadning light-ot játszom és be vallom ez az eddigi legjobb TRLE pálya amit életemben játsszottam 1x-üen imádom:)
már irtam rolla rewive-et:D:)
de trényleg ezek az átlagos emberkék már jobb pályát szerkesztenek a Core-osoknál is:D
nem azt mondom hogy lenézem öket,szeretem öket,csak szerintem a Core TR-nél vannak jobbak is amiket hétköznapi emberek csináltak:cool:
legalábbis nekem ez a véleményem!!!!!:rolleyes:

Kacsa
2011-06-09, 18:28
amúgy annyira bírom, hogy egy csomóan Next-Genes részekkel kezdtünk, aztán rájöttünk, hogy a klasszikus az igazi:):D legalábbis én így jártam.
nagyon szeretem a nextgent is, még a Legendet is. csak lóf@szt se ér a klasszikusokhoz képest: nahát akkor a klasszikusok milyen jók!:D
nagy szerencse, hogy van a Level Editor. szerintem tényleg vannak pályák, amelyek képesek felvenni a harcot a Core-os részekkel.:)

YzaaA
2011-06-09, 18:33
nagy szerencse, hogy van a Level Editor. szerintem tényleg vannak pályák, amelyek képesek felvenni a harcot a Core-os részekkel.:)

Na úgye a Kacsa is tudja!!!!!:naughty:

Kacsa
2011-06-09, 19:03
Jajj egy 7et nem jön fel az ember és ti máris erre gondoltok ? :D
sztem csak elment nyaralni v elment osztálykirándulásra v csak nincs szabadideje vagy valami :p

tudod, hogy már egyszer sok időre elmet, még ha azt be is jelenette.
nem érdekel, akkor is félek. nem lehet tudni. nekem biztos elmondta volna, ha tudatosan, előre kiszámíthatóan elmegy, hiszen éppen a Resiről és... más dolgokról beszéltünk privátban.

Petya a Lara Fan
2011-06-09, 19:40
Hát látom sem horus, sem Petya a Lara Fan nem játszott még igazi TRLE szinttel. Mondtam, ne egypályás vackokkal próbálkozzatok.
Talán nem is én vagyok elfogult, hanem....................
Én legalább ismerem a másik oldalt. És Te Petya? Ha nem, akkor hogy alkotsz véleményt? Főleg ilyen lesújtót?
NNa mindegy, tisztelem mások véleményét, mégha alaptalan is. Ennyit erről.

A másik dolog meg Petya: Oké, de itt is kimutathattad volna eddig brutális segítőképességedet. :):rolleyes:

Mint mondottam feljebb, ez csak az Én véleményem, ergo, Én gondolom így, és igen, megállapítottad, amit feletted elmondtam, hogy nem nagyon játszottam szerkesztett pályákkal. Nem próbálkozok se egy pályás vackokkal, se semmilyenekkel, amikkel játszottam, azok nem igazán tetszettek, így a többivel sem játszom, de ez nem jelenti azt hogy a többi nem tetszene, egyszerűen nem próbáltam ki őket.
Lesújtó vélemény alatt Te nem tudom mit értettél, csak annyit mondtam, hogy az eredeti részek jobban megfognak, mint az a néhány pálya, amit kipróbáltam. Ja tudom, nem egypályás vackokat kéne, de szerintem akkor is ezen a véleményen lennék.

A másik dolog: Amiben tudok, vagy hajlandó vagyok segíteni, segítek. Az írásommal nem azt mondtam, hogy most hirtelen Dávidnak fogom írni a végigjátszásokat, hanem azt, hogy ez egy nagyon jó lehetőség Tőle, és jó, hogy felajánlotta. Én szívesen segítek oldalak építésében, amennyiben van időm, meg látom, hogy van értelme. Ennyi.

Petya a Lara Fan
2011-06-10, 11:12
Petya: Nem, Cindy kommentjét nem láttam akkor talán pont nem voltam fent, visszakeresni nem fogom, elnézést sem kell kérni csak legközelebb figyelj oda :)

Oké, oké, megértettem, rendben. :)

Michele
2011-06-10, 15:00
http://iddqd.blog.hu/2011/06/09/e3_csibek_tatjana#comments
Na mi van, a TRA lett az új Sims a nem nagy játékos lányok körében? Neeh. :vlol:
Már aki érti, mire gondolok... :D

YzaaA
2011-06-10, 15:19
jajj....hahaXD:vlol::vlol::vlol::vlol::vlol:
ezen 1 jot szakadtam!!!!XD:jumper:

Kacsa
2011-06-10, 15:25
ezen én is :vlol:

Michele
2011-06-10, 20:32
Michele! Ez csak 5-6 pálya, de mivel magyar vonatkozású, talán ajánlom elsőre: :)
http://treditor.hu/trle/treditor/17/the_experiment3_budapest.htm

Csak a 2. pályánál tartok, de nagyon élvezem. :D Tényleg nagyon jó, mindenkinek ki kéne próbálnia. :thumb:

OSZRichard
2011-06-11, 11:03
Nem tudom én vidéki vagyok ezért nem biztos, hogy úgy bele tudnám élni magam. De lenne egy kérdésem itt a hosszú hétvége nem rendezünk csetet
mondjuk holnap ?

Ting
2011-06-11, 18:06
Holnap nekem 100% hogy nem jó, nem leszek itthon vasárnap meg hétfőn. Talán ha abban az időben amikor ti akarjátok, tudom használni a wi-fit meg a laptopot akkor ok.

YzaaA
2011-06-11, 19:48
mondjuk ojan 17:00 fele???vagy korábban????:)

horus
2011-06-11, 20:55
Én most nem bizti, hogy fogok jönni :P

OSZRichard
2011-06-12, 09:02
hétfőn 13:00 körül ?

Petya a Lara Fan
2011-06-12, 11:43
hétfőn 13:00 körül ?

Én megyek Veszprémbe hétfőn, csak estefelé érek haza, szóval Nekem nem jó. :)

horus
2011-06-12, 11:58
hétfőn 13:00 körül ?

olyankor még suliba vok XDXD

namivanmar
2011-06-12, 12:11
hejj. a jó kis iskolás évek mikor az ember már délután ráér ilyenekre. én csak este inkább. bár manapság már akkor sem :) vagyis nincs erőm gépelni :D

Kacsa
2011-06-12, 15:11
olyankor még suliba vok XDXD

nketek még van suli?!?!?!:eek::eek:nekem pénteken vége lett.
és ezzel az álatánosnak is:jumper::jumper: azaz elballagtam, jaaj de örülök, van 2 ember, aki hiányozni fog, és azok sem elviselhetetlenül.:p

horus
2011-06-12, 15:30
Jah, mi csak 30-án ballagunk :/ :S

Kacsa
2011-06-12, 15:41
Jah, mi csak 30-án ballagunk :/ :S

MI VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN?!?!?!?!?!:eek::eek::eek::eek ::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek :
AKKOR TE JÚNIUS 30ÁN BALLAGSZ?!?!?! ÉS ADDIG JÁRSZ ISKOLÁBA?!?!?!:eek::eek::eek:
a te helyedbe már rég fejbelőttem volna magam :vlol::vlol:

horus
2011-06-12, 15:44
MI VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN?!?!?!?!?!:eek::eek::eek::eek ::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek :
AKKOR TE JÚNIUS 30ÁN BALLAGSZ?!?!?! ÉS ADDIG JÁRSZ ISKOLÁBA?!?!?!:eek::eek::eek:
a te helyedbe már rég fejbelőttem volna magam :vlol::vlol:

Jah :SS Már 9 éve itt rohadok és még 1 hónapot itt kell szenvednem :(

Öcsí
2011-06-12, 16:03
Az durva :S Nekem még szerda 3óra plusz évzáró és kész :D

YzaaA
2011-06-12, 18:22
nketek még van suli?!?!?!:eek::eek:nekem pénteken vége lett.
és ezzel az álatánosnak is:jumper::jumper: azaz elballagtam, jaaj de örülök, van 2 ember, aki hiányozni fog, és azok sem elviselhetetlenül.:p

én is pénteken ballagtam:Dhjaj nagyon sajnállak horus!!!:((de ha jol érzed velük magad akkor nemXD:))
június 30-án?????:eek::eek::eek:
hát azz még húhú.....de messze van!!!!!:cool:

avalon
2011-06-12, 21:00
Jah :SS Már 9 éve itt rohadok és még 1 hónapot itt kell szenvednem :(

Én is csak június 30-án kapom a vakációt :angry::angry::angry:
Itt szlovákián nem tudom mi a f*sznak kell annyit ott lenni :angry::angry:

Petya a Lara Fan
2011-06-12, 21:08
Én is csak június 30-án kapom a vakációt :angry::angry::angry:
Itt szlovákián nem tudom mi a f*sznak kell annyit ott lenni :angry::angry:

Gyertek MO-ra tesókáim. :D :D :D

avalon
2011-06-12, 21:21
Gyertek MO-ra tesókáim. :D :D :D

Okés tesó :clown:

horus
2011-06-12, 21:24
Gyertek MO-ra tesókáim. :D :D :D
Én inkább Cyprusra megyek 3 év múlva... :D

Kacsa
2011-06-13, 09:10
Én inkább Cyprusra megyek 3 év múlva... :D

KOMOLYAN?!?!:eek::eek::eek:
mondd, hogy nem igaz.
már mindenki a környezetemben volt spanyolba, írbe, olaszba, én még sose voltam sehol.
éééés úgy döntöttem, hogy már csak ezért is, gazdag leszek és jól élek, hogy eljuthassak akár Hawaiira is:jumper:
de a fő vágyaim: Peru, és India.
oda mindig is el akartam menni.:)

OSZRichard
2011-06-13, 10:03
Én se megyek sehova. A nekem a "kirándulás" a nyári gyakorlat lesz
hú hú lesz 3 hét nyári szünetem de jó nekem.
ez szarkazmus akart lenni magam felé

Kacsa
2011-06-13, 11:06
ez szarkazmus akart lenni magam felé

ez olyan volt, mint GLaDOS :vlol:
Ő mondott mindig ilyen szarkazmusos dolgokat, pl. "Szarkazmus önteszt kész" vagy "a 'meghalok" szót masszív szarkazmus alatt értettem":D

horus
2011-06-13, 15:08
KOMOLYAN?!?!:eek::eek::eek:
mondd, hogy nem igaz.
már mindenki a környezetemben volt spanyolba, írbe, olaszba, én még sose voltam sehol.
éééés úgy döntöttem, hogy már csak ezért is, gazdag leszek és jól élek, hogy eljuthassak akár Hawaiira is:jumper:
de a fő vágyaim: Peru, és India.
oda mindig is el akartam menni.:)
Középsuliban 3dikban kint cypruson van a prax 2 hónapig :jumper:

Robbie
2011-06-13, 15:29
Én Tokióba akarok eljutni azaz elfogok oda menni!!:D:D

Kacsa
2011-06-13, 20:22
Én Tokióba akarok eljutni azaz elfogok oda menni!!:D:D

megtudhatom, miért akarsz eljutni a világ egyik legnagyobb betontengerébe?:D

namivanmar
2011-06-13, 20:30
én Egyiptomba szeretnék, csak még kéne valaki aki eljön velem. előbb utobb... :)

Kacsa
2011-06-13, 20:34
én Egyiptomba szeretnék, csak még kéne valaki aki eljön velem. előbb utobb... :)

én is szeretnék oda, csak kifelejtettem:rolleyes:
én szívesen megyek veled:clown::clown::clown::vlol::vlol::vlol:

Robbie
2011-06-13, 20:54
megtudhatom, miért akarsz eljutni a világ egyik legnagyobb betontengerébe?:D
Imádom a japán kultúrát ezért is a fővárosba mennék el Tokióba megnézni a technikákat,épületeket,ételeket stb.. de Thaiföldre is elmennék mert gyönyörű!:D

horus
2011-06-13, 21:19
Én New Yorkba fogok 1x elmenni :P Látni akarom a szabadság-szobrot :p

Kacsa
2011-06-13, 21:25
Imádom a japán kultúrát ezért is a fővárosba mennék el Tokióba megnézni a technikákat,épületeket,ételeket stb..

ééértem.:)
én Nepál kultúráját imádom, a buddhizmus annyira szelíd és nyugodt vallás:D vagy akár India is, de ott hinduk vannak... no meg a kasztrendszer...:privateeye:

Petya a Lara Fan
2011-06-13, 21:46
Álmok látom vannak. :) Csak a megvalósítás...nehéz. Vagy nem. (Már akinek.)

OSZRichard
2011-06-14, 08:26
Én a POKOLBA akarok menni Há Há Há Há Há
GIVE ME A HELL YEAH!!!!
dehogy csak viceltem:D

Petya a Lara Fan
2011-06-14, 08:50
Én a POKOLBA akarok menni Há Há Há Há Há
GIVE ME A HELL YEAH!!!!
dehogy csak viceltem:D

Játssz a Doom 3 -mal LOL. :D

OSZRichard
2011-06-14, 11:03
Köszi már játszottam vele.

Petya a Lara Fan
2011-06-14, 11:50
Köszi már játszottam vele.

Jó csak azért mondtam, mert az pokoli. :D

OSZRichard
2011-06-14, 11:51
tudom azért mondtam, hogy köszi :)
fent vagyok chat-en

Petya a Lara Fan
2011-06-14, 11:52
tudom azért mondtam, hogy köszi :)
fent vagyok chat-en

:D Ja jó. Sajna Én most nem tudok jönni, max. csak este fele. :S

OSZRichard
2011-06-14, 11:55
Nem baj valamikor csak összetudunk jönni mindannyian.

namivanmar
2011-06-14, 12:03
szerintem leginkább estefelé érnek rá az emberek. már akinek nincs normális magánélete :D
én be szoktam ugrani akkor chatre, vagy megnézem van e valaki...persze soha nem jön senki :)

Michele
2011-06-14, 13:39
Én a POKOLBA akarok menni Há Há Há Há Há
GIVE ME A HELL YEAH!!!!
dehogy csak viceltem:D

Pedig teljesült. :vlol:

Kacsa
2011-06-14, 15:42
Pedig teljesült. :vlol:

:angel:te lekülted a pokolba, Angyalom?:vlol:

OSZRichard
2011-06-14, 16:36
Pedig teljesült. :vlol:

Köszönöm, hogy ilyen kedves vagy velem Michele, de nem érzem magam ott.

Legközelebb inkább meggondolom mivel is akarok viccelődni nehogy visszanyaljon a fagyi vagy a szavaknak súlya van nem tudom, hogy melyik illik ide.
Bocs, hogy nem tudtam érthetően megfogalmazni.

Kacsa
2011-06-14, 16:56
Köszönöm, hogy ilyen kedves vagy velem Michele, de nem érzem magam ott.

Legközelebb inkább meggondolom mivel is akarok viccelődni nehogy visszanyaljon a fagyi vagy a szavaknak súlya van nem tudom, hogy melyik illik ide.
Bocs, hogy nem tudtam érthetően megfogalmazni.

semmi gond, ne vedd ennyire komolyaaan:clown:

Michele
2011-06-14, 17:50
Na itt hol volt a gond? :rolleyes:

OSZRichard
2011-06-15, 08:50
Nem tudtam melyik közmondás illik ide jobban és ne aggódj Kacsa nem vettem komolyan,
viccnek veszem az ilyeneket és Michele-től ez jó poén volt. :D

Kacsa
2011-06-15, 10:55
Nem tudtam melyik közmondás illik ide jobban és ne aggódj Kacsa nem vettem komolyan,
viccnek veszem az ilyeneket és Michele-től ez jó poén volt. :D

ja akkor jó:clown: csak nem raktál szmájlit:rolleyes: tudod, ma már illik mindenhova rakni:vlol:emlékszel, volt egy ilyen eseted, OBig.:D valaki megsértődött.:clown:

OSZRichard
2011-06-15, 11:12
ja akkor jó:clown: csak nem raktál szmájlit:rolleyes: tudod, ma már illik mindenhova rakni:vlol:emlékszel, volt egy ilyen eseted, OBig.:D valaki megsértődött.:clown:

Igen igazad van az a baj, hogy szövegel nem lehet hangulatot tükrözni ezért van a kis figura akkor én is használni fogom kösz, hogy emlékeztettél.:D

OBig
2011-06-15, 13:10
Hogyisjövökitténaképbe???
Jahogyénvagyokabunykóazodalon?
Ez igaz. Bevállalom. De kell egy szókimondó fura fazon is mindig.
Sajnálom. Eme kiváltságom, jellemzően, ezután is megmarad. :)
:D:D:D

Kacsa
2011-06-15, 13:54
Hogyisjövökitténaképbe???
Jahogyénvagyokabunykóazodalon?
Ez igaz. Bevállalom. De kell egy szókimondó fura fazon is mindig.
Sajnálom. Eme kiváltságom, jellemzően, ezután is megmarad. :)
:D:D:D

neeem, asszem nem írtál a hsz-edbe szmájlit, de sértő szavat sem. az igazat írtad, és valamelyik fórumtag mégis sértésnek vette.
már nem is tudom melyik:kratz:

horus
2011-06-15, 14:11
Én errre az incidensre nem is emléxem....
inkább legyél szókimondó mint 2szinü:D :P

OSZRichard
2011-06-15, 15:36
Volt valami ilyesmi, a sztorira emlékszem de arra nem, hogy megsértődőt valaki.:kratz:
és OBig a bunkósság nem bűn :D

OBig
2011-06-15, 16:30
Jaja, már emlékszek Kacsa, priviben ki is beszéltük. :)
Asszem ma is lesz ilyesmi. :)

Kacsa
2011-06-15, 20:49
Jaja, már emlékszek Kacsa, priviben ki is beszéltük. :)
Asszem ma is lesz ilyesmi. :)

OMOMG:worship:rosszat sejtek....:(

OBig
2011-06-15, 20:53
Már megvolt Kacsa. :)
A tipikus magyar vígjáték. -- Én félreértelek, hogy félreérthessen más is. -- :angry:

Ja, és még valami. Ha valaki nem lát lent a neveknél, javaslom, gondolja át a "láthatatlan" beállítás lehetőségét.

horus
2011-06-15, 20:53
OMOMG:worship:rosszat sejtek....:(

Nem a Level Editoros balhéra értette ?

Kacsa
2011-06-15, 20:56
Ja, és még valami. Ha valaki nem lát lent a neveknél, javaslom, gondolja át a "láthatatlan" beállítás lehetőségét.

erre már én is felfigyeltem... asszem az adminok láthatatlanok.:)

horus
2011-06-15, 20:57
Ezt én észerevettem mert mindig ha fent van 1el több tagot ir a jelenlővéknél a neveknél meg kevesebbet :)

OBig
2011-06-15, 20:58
Szrtm bárki beállíthatja ezt az opciót, viszont csak a modik, adminok láthatják mégis azokat. :)
Én amúgy naponta itt vagyok vagy 10* is, csak épp nem látható a nevem. Hiába, mumus vagyok, még elijesztenék valakit. Így hát: Jobb a békesség, és a láthatatlan ember. :):D

Michele
2011-06-15, 20:59
Ezt én észerevettem mert mindig ha fent van 1el több tagot ir a jelenlővéknél a neveknél meg kevesebbet :)

Zseniálisak vagytok. :D

horus
2011-06-15, 21:04
hatalmas off, ne is folytassuk tovább::offtopic:
trfan, a zigóta a frissen megtermékenyített... petesejt.:p
Kacsa, hogy te miket tudsz...
Én azt hittem hogy vmi portalos dolog xDDD :P

Kacsa
2011-06-15, 21:45
Hiába, mumus vagyok, még elijesztenék valakit. Így hát: Jobb a békesség, és a láthatatlan ember. :):D

xDDDDDDDD ezen akkorát vigyorogtam :vlol:
__________
TRFAN: hát.... ha egyszer orvosi pályára akrok lépni.... amúgy tudtad, hogy a Sumamed nevű antibiotikumnak a lehetséges mellékhatási között van egy nagyon súlyos bőrreakció, a toxikus epidermális nekrolízis? csakhát amikor letesztelték a gyógyszert, egyik tesztalanynál sem mutatkozott ez, de azért lehetséges.
szóval: vigyázzunk a Sumameddel!:vlol:

horus
2011-06-15, 21:51
xDDDDDDDD ezen akkorát vigyorogtam :vlol:
__________
TRFAN: hát.... ha egyszer orvosi pályára akrok lépni.... amúgy tudtad, hogy a Sumamed nevű antibiotikumnak a lehetséges mellékhatási között van egy nagyon súlyos bőrreakció, a toxikus epidermális nekrolízis? csakhát amikor letesztelték a gyógyszert, egyik tesztalanynál sem mutatkozott ez, de azért lehetséges.
szóval: vigyázzunk a Sumameddel!:vlol:

:vlol:
köszi, ogy ezt megosztottad velünk is... ezentúl vigyázni fogok :D :vlol:
Na TRSF-en már egy orvosunk is van :vlol:

Kacsa
2011-06-15, 22:24
Na TRSF-en már egy orvosunk is van :vlol:

:Dszeretnék az lenni. eddig sebészet, vagy patológia merült fel.:)de mindeképpen valami orvosira AKAROK menni.:D

horus
2011-06-15, 22:42
Óh én nem szeretnék az lenni, emberek életével játszol, ha vmit elrontasz akkor már a te lelkeden fog száradni... Nem olyan jó munka aaaaez :P
OMFG!!Patológia ? O_o :D:p

Kacsa
2011-06-16, 08:25
Óh én nem szeretnék az lenni, emberek életével játszol, ha vmit elrontasz akkor már a te lelkeden fog száradni... Nem olyan jó munka aaaaez :P
viszont valakinek meg kell csinálni, nem?:o természetesen ezt a kockázatot be kell vállalni. dehát az orvosi eskü szerint ha mindent meg kell tenni a beteg életéért, és te ezt meg is teszed, nem kell mitől tartani. ha te mindent megteszel, amit lehet, (és persze jó orvos vagy), és ennek ellenére meghal a beteg, akkor már csak a csoda segített volna rajta.
nem tudom, érted-e...:o
ezt a patológiát ugye nem azért írtad, mert nem tudod, hogy mi?:clown:

Petya a Lara Fan
2011-06-16, 10:49
viszont valakinek meg kell csinálni, nem?:o természetesen ezt a kockázatot be kell vállalni. dehát az orvosi eskü szerint ha mindent meg kell tenni a beteg életéért, és te ezt meg is teszed, nem kell mitől tartani. ha te mindent megteszel, amit lehet, (és persze jó orvos vagy), és ennek ellenére meghal a beteg, akkor már csak a csoda segített volna rajta.
nem tudom, érted-e...:o
ezt a patológiát ugye nem azért írtad, mert nem tudod, hogy mi?:clown:

Viszont borzalmas, ami ma az egészségügyben folyik. Sok orvos magasról tojik az emberekre, "Ha életben maradsz, élsz, ha nem, akkor megdöglesz, így jártál" -gondolják ezt az orvosok. TISZTELET A KIVÉTELNEK! De a többségük sajnos ilyen.

"viszont valakinek meg kell csinálni, nem?"
Hehe, ez olyan mint a kukás szakma. Valakinek meg kell csinálni, nem? :D

Kacsa
2011-06-16, 11:01
"viszont valakinek meg kell csinálni, nem?"
Hehe, ez olyan mint a kukás szakma. Valakinek meg kell csinálni, nem? :D

:rolleyes:azért sokat kell hozzá tanulni, de ha így állunk hozzá, hogy: borzalmas, ami az egészségügyben folyik, vagy a te lelkeden szárad a beteg élete, akkor sosem fog megváltozni a mostani helyzet.
egyébként is, nagy esély van rá, hogy NEM ithhon leszek orvos. akkor miről beszélünk?:)

Petya a Lara Fan
2011-06-16, 11:10
egyébként is, nagy esély van rá, hogy NEM ithhon leszek orvos. akkor miről beszélünk?:)

Na, szép magyar vagy Te is. :D Így sosem lesz jobb az egészségügy, ha mindenki kimegy. Viszont, részbe igazatok is van, jobban jártok kint, mint itthon. ;)

Amúgy a többi orvos is sokat tanul (remélem), nem ezzel van a baj. Hanem hogy leszarják, mi lesz a beteggel, csak kapják meg a fizetésüket, és ennyi.

tom croft
2011-06-16, 11:35
ez tiszta jó sztem csak kár h a lány aki larát játsza szőke de sztem jól meg csinték : D :D :D
deVBBFzkGnU

Kacsa
2011-06-16, 12:10
Viszont, részbe igazatok is van, jobban jártok kint, mint itthon. ;)

ott a pont:D

Hanem hogy leszarják, mi lesz a beteggel, csak kapják meg a fizetésüket, és ennyi.

ne aggódj, én nem ilyen akarok lenni.:rolleyes:


ez tiszta jó sztem csak kár h a lány aki larát játsza szőke de sztem jól meg csinték : D :D :D
deVBBFzkGnU

jé ez tényleg jó :D

horus
2011-06-16, 13:03
ezt a patológiát ugye nem azért írtad, mert nem tudod, hogy mi?:clown:

dehogy, ennyire hülye azér még én sem vagyok :clown: :p
Petyának igaza van :P Persze vannak kivételek :P

Kacsa te kész vagy :D ha így folytatod te is biológiábol érettségizel

Ez a Kacsa nagyon nagy arc XDDD :P

Kacsa
2011-06-16, 13:37
Ez a Kacsa nagyon nagy arc XDDD :P

áá csak magamat adom:D suliba is ilyen vagyok. azért nincsenek olyan barátaim, olyaaaan mai gyerekek, mert én nem vagyok közéjük való :P én a békét és a haverságot szeretem, nem vagyok az a kötözködős típus. ja, és ha belém kötnek, általában továbbmegyek és szarok az illető fejére. ez sokaknak nem tetszett... de persze voltak, akiknek igen. azok jókat vigyorogtak rajtam és ők is mondták hogy mekkora arc vagyok meg tök jó velem dumálni mert jó kedvre derítem őket, stb.
a legtöbb mai gyerek sajna nem ilyen. ők szeretik kiközösíteni a másikat, illetve szeretnek menőzni, szeretik, ha ők valakik, és őket mindenki ismeri, szeretik, ha ők vannak a hierarchia legfelső fokán, és a dominaciát a káromkodással preferálják kifejezni. nem szeretik, ha ők beleolvadnak a társaikba és elvannak, mint a befőtt, ők ezt nem szeretik, csak ki tudjanak tűnni valamivel.
persze ezt a kor hozza magával, majd beől a fejük lágya.
és vannak olyanok, akik MÁR érettebben gondolkoznak. és ők csak vigyorognak ezeken a hülyéken.
_______________
bocs, de most keletkezett egy kis flashbackem, még jó, hogy ez az Off-topic.:)

horus
2011-06-16, 13:57
http://www.2flashgames.com/f/f-Zombie-Apocalypse-Quiz-86584.htm

67% - Basic Survivalist vok! :D Próbáljátok ki ti is, olyan jó ez a zene alatta:)
______________________
Van mikor elegedem a fülem mögött, de azér általában nem hagyom magam, és kioltom az illetőt, mert ha nem tenném akkor kikapnának rajtam....

Ting
2011-06-16, 14:31
64% jött ki nekem. :D

Kacsa
2011-06-16, 14:41
nekem 66% :D

Robbie
2011-06-16, 14:56
Én kattintgattam össze vissza 65% lett XD

Kacsa
2011-06-16, 15:25
Én kattintgattam össze vissza 65% lett XD
jah gondolom az jött ki, hogy egy 45 éves, csontsovány ürge vagy, aki 4 tesójával él egy nagyváros külső részén, és nagyon bátor vagy, és jól látod el a sebeket. xD:vlol:

Robbie
2011-06-16, 15:34
LOOOL neem, az elejét még normálisan töltöttem utána belefáradtam XD

horus
2011-06-19, 17:21
Ma az EA Hungary küldött a tesómnak egy E-mailt és az áll benne, hogy szülinapjára kapott tőlük 10EU-t és hogy válasszon ki az EA Storeból vmi játékot O_o
Szerintetek csak olyan át****ós e-mail vagy igaz ?

Robbie
2011-06-19, 17:25
Milyen email címről jött?:)

horus
2011-06-19, 17:26
EA-Hungary@em.ea.com :)

Robbie
2011-06-19, 18:33
EA-Hungary@em.ea.com :)

Uhh nagy eséllyel szerintem kamu, em.ea.com valami hülyeséget dob ki,igaz ea.com létezik de gondolom lehet em.ea.com domain nevet így vásárolni, ráadásul google se az oldalra se az email címre nem dob semmit :S
De legbiztosabb az lenne szerintem, ha magyar ea oldalra felmész és fórumon vagy egy valós emailcímre dobsz egy üzit hogy most mi a szitu. :D

horus
2011-06-19, 19:40
Nem tom... Lehet, hogy igaz mert ott van egy olyan link (olyan ami kép möggé van rejtve) ami az Origin oldalra vezet meg egy kód amivel lehet vásárolni 10 euér csak nem tom hová kell beirni....
De am meg mindegy mert csak PC-re vannak gémek meg csak letölthető formában lehet megvenni :SSS és a PC meg fosik :SSS

Scoobykah
2011-06-20, 22:07
Gyerekek!kéne a segítségetek!a TRLE-s játékból egy nagyon béta verziót fel szeretnék tölteni,hogy nézzétek meg,mert van egy olyan érzésem h vmi hiányzik belőle,de nem tom mi az.tudom végsősoron enyém a döntés,de kéne a véleményetek!tehát tudtok olyan oldalt,ahol nem kell regelni és ingyenes feltölthetem?

Roli
2011-06-20, 22:12
http://www.megaupload.com/
http://www.2shared.com/
http://www.sendspace.com/

Várom, hogy letölthessem majd! :D

Scoobykah
2011-06-20, 22:31
köszi Roli!a linket már az oda illő topic kapja.és a véleményeket is ida várom :)lehet nézni :P

Robbie
2011-06-21, 15:00
De jó fej a YouTube :D
http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4
Nyan Catet rakta be az időzítő sávra vagy hogy hívják :D

Ting
2011-06-21, 15:01
Ja, azt én is láttam, szerintem más sikeres videónál is kéne ilyet csinálniuk. Esetleg egy Rebecca Black - Friday idősáv? :D (csak ne lenne letörölve az eredeti videó :()

Robbie
2011-06-21, 15:03
LOOOL Rebecca Black <3<3<3 XDLOL
It’s Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday

Kacsa
2011-06-21, 15:08
LOOOL Rebecca Black <3<3<3 XDLOL
It’s Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday, Friday

hogy én hogy utálom annak a hangját :angry:tudjátok, erotikus hangja van.:D

horus
2011-06-21, 15:10
De jó fej a YouTube :D
http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4
Nyan Catet rakta be az időzítő sávra vagy hogy hívják :D

:O hogy kell azt beálitani hogy máshogy legyen ? :O

Kacsa
2011-06-21, 15:13
bLrJeXqNkJQ
Tessék, élvezkedjetek rajta:vlol:

Ting
2011-06-21, 15:15
Nekem ez a kedvenc remixem: FiQVayc6JfA :vlol:

Na de szerintem ezt folytassuk a zene topicban, ha a Friday egyáltalán nevezhető zenének. :vlol: :D

Kacsa
2011-06-21, 15:22
FRÁJDÉJ FRÁLYDÉLY FRÁJDÉJ FRÁLYDÉLY :vlol:, nem a Frájdélynek nincsen topicja, ez még az Off-topicnak is offolásnak számít xD

Petya a Lara Fan
2011-06-21, 17:15
Na erre szoktam mondani, hogy annyira sz@r, hogy már jó. :D

Kacsa
2011-06-22, 18:11
arpuc, milyen jó kis avatarod van néked.:Daz ki ott melletted? a nővéred, esetleg édesanyád?:vlol:(az én avatarom a keresztanyámat mutatja, Valentin Julit, a C.S.I.L.L.A.G.O.K.-os ruhájában, ezt akkor szokta felhúzni, amikor a férjével szeretne lenni, Vörösmező Krisztiánnal)

Michele
2011-06-24, 14:03
Horus blogjánál felmerült bennem egy kérdés, de már nem érkezett rá válasz, úgyhogy itt is megkérdem. :o
Nem úgy volt, hogy Lara eredetileg NEM régész? Most komolyan.

horus
2011-06-24, 14:20
De, én úgy tudom, hogy igen eredetileg az a foglalkozása :rolleyes:

Kacsa
2011-06-24, 14:28
Nem úgy volt, hogy Lara eredetileg NEM régész?

ömmm.... eredetileg archeológus.:D

horus
2011-06-24, 14:31
ömmm.... eredetileg archeológus.:D

Az nem ugyanaz ? XD

Michele
2011-06-24, 14:47
De.

Akkor ez mi? :D
http://www.tombraiders.hu/galeria/displayimage.php?album=56&pos=7

Kacsa
2011-06-24, 14:49
Akkor ez mi? :D
http://www.tombraiders.hu/galeria/displayimage.php?album=56&pos=7

egy kép. egy nagyon hülye kép, erre már én is felfigyeltem korábban.
olyan hülyefejű ez a kicsi Lara, a játékban már nem annyira, de ott is.

horus
2011-06-24, 15:21
De.

Akkor ez mi? :D
http://www.tombraiders.hu/galeria/displayimage.php?album=56&pos=7

Ez egy render drágám a TR4-ből....
Itt olyan kis *ibancos, olyan mintha egy pornó CD boritója lenne :D ....

Kacsa
2011-06-24, 18:02
ó
Itt olyan kis *ibancos, olyan mintha egy pornó CD boritója lenne :D ....

jaja, hezitáció nélkül szétrakta!:eek: (és már nyálazza az ujját xDDDDDDDD:vlol: vagy csak a kajamaradékot kaparja ki)

Michele
2011-06-24, 18:10
Kit érdekel, hogy néz ki rajta?! :vlol: Egy képet nézünk mi egyáltalán? :D

horus
2011-06-24, 18:13
Kit érdekel, hogy néz ki rajta?! :vlol: Egy képet nézünk mi egyáltalán? :D

Kicsi TR4-TR5ös Lara :D Tini Lara :D
Nem tudom mire gondolsz :D

Michele
2011-06-24, 18:29
Akkor ezek szerint nem. :eek:

Én erre gondoltam:
http://i54.tinypic.com/2v1kobm.png

Mi a helyzet ezekkel a szöveges képekkel? Csak erről érdeklődtem.

horus
2011-06-24, 18:35
Nem ezt linkelted először :D
Sztem ez csak egy fan-made kép :D
Attól még az :D

Michele
2011-06-24, 18:39
Nekem ez jön be a linkre. :eek:
Hmm, mondjuk lehet váltogatni, hogy milyen legyen a sorrend a képeknél, talán ez nem egyezett. Vagy tudom is én. :confused:

YzaaA
2011-06-24, 18:43
nekem is ez jön bé:D
fogalmam sincs hogy mi lehet a baj!!!:confused:

Kacsa
2011-06-24, 18:58
hát hogyne, félig igaz is, ami a képre van írva.
egy, ez egy fanmade kép,
kettő, aki először ránéz Larára és meglátja, miket csinál, persze, hogy nem gondolná, hogy régész! amikor először taliztam Larával, én sem gondoltam volna...

Robbie
2011-06-24, 19:02
Sajna galéria nyomorék a linkek terén :angry: ha 1 új kép van vagy egyet törlünk mindennek más lesz a linkje :(

horus
2011-06-24, 19:19
hát hogyne, félig igaz is, ami a képre van írva.
egy, ez egy fanmade kép,
kettő, aki először ránéz Larára és meglátja, miket csinál, persze, hogy nem gondolná, hogy régész! amikor először taliztam Larával, én sem gondoltam volna...

Miért? Hol taliztál először Larával ? :D

OBig
2011-06-24, 19:41
Ha nem tudnád, Kacsát mélyrehatólag érdekli a patológia. Vagyishát ..........:D:jumper:
Előbb-utóbb mindenki találkozhat vele. :)

Kacsa
2011-06-24, 19:49
Ha nem tudnád, Kacsát mélyrehatólag érdekli a patológia. Vagyishát ..........:D:jumper:
Előbb-utóbb mindenki találkozhat vele. :)

:clown:LOL, valóban érdekel.
___________
horus, ha annyira kiváncsi vagy rá, először a TRU Mobilos játékban találkoztam Larával.:)(és egyben a TR-rel,)

Roli
2011-06-25, 17:46
Megtámadták a TombRaiderForums-ot is... :angry:

Azért ilyen lassú, ha felmentek.

Michele
2011-06-25, 17:54
Épp ebben a pillanatban morogtam miatta.
Szóval ez a helyzet! Remek.

tom croft
2011-06-25, 18:00
Megtámadták a TombRaiderForums-ot is... :angry:

Azért ilyen lassú, ha felmentek.

ezt hogy érted?? :O

Roli
2011-06-25, 19:07
ezt hogy érted?? :O

Így: http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=182527

Kacsa
2011-06-25, 20:24
nekem már teljesen gyors...

horus
2011-06-25, 20:53
TRFcsin mindenkinek Britneys avcsija van ^^
berakom én is :D

Ting
2011-06-25, 21:30
Volt már CSI: Miami helyszínelők, CSI: Las Vegas, ki tudja még mik voltak, de egy biztos (megbízható forrásaim vannak): a következő CSI sorozatoknak a címei ezek lesznek: LáwCSI, SzerCSI, PuszCSI. :D :vlol:

Kacsa
2011-06-25, 21:36
Volt már CSI: Miami helyszínelők, CSI: Las Vegas, ki tudja még mik voltak, de egy biztos (megbízható forrásaim vannak): a következő CSI sorozatoknak a címei ezek lesznek: LáwCSI, SzerCSI, PuszCSI. :D :vlol:

egyszer oszttársam felírta a táblára, hogy csi csi csi csi csi.... teleírta, és én megkérdeztem tőle, hogy miért írta rá, hogy szieszáj. (ugye a sorozat) :clown:

horus
2011-06-25, 21:40
egyszer oszttársam felírta a táblára, hogy csi csi csi csi csi....


Csicsi :D xDDDDD :vlol:

Ting
2011-06-26, 10:22
Pimpinkin powa. :D :vlol:

Michele
2011-06-28, 13:32
most jöttem rá, hogy mennyire nagyon hülyitettek minket a Crystalosok...

:eek: Nem mondod! Hííííííííííííí!!! Öcsééém. Ilyet! :eek:

tom croft
2011-06-28, 13:35
:eek: Nem mondod! Hííííííííííííí!!! Öcsééém. Ilyet! :eek:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez a nőőő :D XDDDDDDDD

tényleg az am igaz hogy lara "izmai" megfeszülnek mikor felhuzza magát vhova XBOX360 on ?? :D

Kacsa
2011-06-28, 13:53
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez a nőőő :D XDDDDDDDD

tényleg az am igaz hogy lara "izmai" megfeszülnek mikor felhuzza magát vhova XBOX360 on ?? :D

mi a bajod? xDDD:vlol: jól átvertek. milyen részről van szó?

:eek: Nem mondod! Hííííííííííííí!!! Öcsééém. Ilyet! :eek:

korábban is rájttem ám erre. csak a TR4-gyet enm játszottam még ki :)
csak azért sz@r, hogy megint rájöttem.

tom croft
2011-06-28, 14:32
mi a bajod? xDDD:vlol: jól átvertek. milyen részről van szó?

az undiban ígérték :D emléxel ???:D

Öcsí
2011-06-28, 15:12
Jaja meg azt,hogy a vizes peremeken tud majd csúszni :P

Kacsa
2011-06-28, 16:04
Jaja meg azt,hogy a vizes peremeken tud majd csúszni :P

ez egyetlen egy résznél igaz, Dél-Mexikóban, ha rázuhantatod a nagy kőtömböt a töredezett padlóra. és akkor a lent található peremek. azok csúszósak.
amúgy nem értem, ezer másik perem van még a dél-mexikói pályán!!! és azokra ráadául már sokkal hosszabb ideje zuhog az eső. mégsem csúszósak.
HELL, legalább EGYSZER belerakták, amit ígértek.:D bár ilyen erővel... a Földközi-tenger alatti, barlangos peremek is csúszósak lehetnének... na és Jan Mayen is... a jég miatt. szerintem csak nem akarták, hogy állandóan nyomogassuk az E gombot. (vagy boxon az Y-t)
de akkor itt jön a kérdés: minek rakták bele a kőtömbös, töredezett padlós, Dél-Mexikóba megtalálható részt csúszósnak? legalábbis a peremek semmi másban nem különböznek a többi dél-mexikói peremtől.
Ehh, megint egy újabb Crystal Dymanicsos nonszensz dolog.

Öcsí
2011-06-28, 16:16
Jól van fogjuk a szűkös időre :D:D

horus
2011-06-28, 17:03
Mi a különbség a Dualtouch és a Multitouch között ?

Petya a Lara Fan
2011-06-28, 17:29
Mi a különbség a Dualtouch és a Multitouch között ?

Attól függ, hol. :D Gondolom érintőképernyős cuccokra gondolsz, annyit tudok, hogy van olyan készülék, amit csak egy, vagy max. kettő ujjal tudsz használni (Talán ez a dualtouch) a multitouch -os készülék pedig bármennyi ujjadat képes érzékelni. Asszem valami ilyesmi. :D

horus
2011-06-28, 17:46
Attól függ, hol. :D Gondolom érintőképernyős cuccokra gondolsz, annyit tudok, hogy van olyan készülék, amit csak egy, vagy max. kettő ujjal tudsz használni (Talán ez a dualtouch) a multitouch -os készülék pedig bármennyi ujjadat képes érzékelni. Asszem valami ilyesmi. :D

Igen igen pontosabban eejrinteős telóra gondolok! :D :)

Petya a Lara Fan
2011-06-28, 17:51
Igen igen pontosabban eejrinteős telóra gondolok! :D :)

Ahha. Akkor igen, jót mondtam valszeg. Csak egy példa: Kinéztem egy Xperia X8 -ast, és az például dualtouch elvileg, de csak 1 ujjas érintést tud érzékelni. És persze vannak a multitouch telók, az meg nagyjából mindegyiket, de biztosan többet, mint 1 ujjadat érzékeli. :) :D

horus
2011-06-28, 17:59
X8am van és hardveresen egyiket sem támogassa, de szoftveresen felehet rakni csak nem tudtam pontosan hogy aze amire gondolok (amit te is mondtál) azért gondolotam jobban utána járok mielőtt felrakom! :D :)

Szerk.: Most meg összekavart most lehet hogy főzött Romal felkerül a dualtouch ? :confused: mert nekem megy a Pinch to zoom és az elvileg csak dualtouchal mükszik O_o :confused:

Petya a Lara Fan
2011-06-28, 21:04
X8am van és hardveresen egyiket sem támogassa, de szoftveresen felehet rakni csak nem tudtam pontosan hogy aze amire gondolok (amit te is mondtál) azért gondolotam jobban utána járok mielőtt felrakom! :D :)

Szerk.: Most meg összekavart most lehet hogy főzött Romal felkerül a dualtouch ? :confused: mert nekem megy a Pinch to zoom és az elvileg csak dualtouchal mükszik O_o :confused:

Hát nem tudom, jómagam nem bízok a szoftveres cuccokban, de ha megy Neked a Pinch to zoom, akkor elvileg működik a dolog Neked. :D

Ting
2011-06-28, 22:21
Nekem is X8-am van, és ahogy láttam, alapból nem dualtouchos, rootolni kell hozzá.

horus
2011-06-28, 22:31
Nekem is X8-am van, és ahogy láttam, alapból nem dualtouchos, rootolni kell hozzá.

Tehát Rootal felkerül a dualtouch ?

Ting
2011-06-29, 10:00
Én azt hallottam. :)

Petya a Lara Fan
2011-06-29, 10:25
Na, az tök szuper lehet. :)

horus
2011-06-29, 13:41
Lehet mert mielőtt felraktam volna a főzött Romot nem müködött a Pinch to zooom most meg igen szal lehet hogy a Rootal felkerült vagy a Romal :p

horus
2011-07-01, 09:31
Nationality ugye nemzetiséget jelent ? :)

Petya a Lara Fan
2011-07-01, 10:50
Nationality ugye nemzetiséget jelent ? :)

Igen. :) (..)

namivanmar
2011-07-01, 17:19
chat akárki valaki? múltkor azt hittem beindul valami de aztán mégsem...

YzaaA
2011-07-01, 17:34
én fent vagyok:)
gyertek chat-re emberek!!!!:D

horus
2011-07-01, 18:12
Igen. :) (..)

Szlovákok szerint állampolgárságot jelent O.o

Gyertek chatre! :D

Petya a Lara Fan
2011-07-01, 21:35
Szlovákok szerint állampolgárságot jelent O.o

Google fordító szerint is :D Azaz nemzetiséget, és állampolgárságot is. :D

Kacsa
2011-07-01, 21:45
Szlovákok szerint állampolgárságot jelent O.o


én meg úgy tudtam, a kettő ugyanaz:D

Caroline
2011-07-01, 21:58
Volt már CSI: Miami helyszínelők, CSI: Las Vegas, ki tudja még mik voltak, de egy biztos (megbízható forrásaim vannak): a következő CSI sorozatoknak a címei ezek lesznek: LáwCSI, SzerCSI, PuszCSI. :D :vlol:

:-), aha de van már RepCSI, NapCSI, TejCSI :)

horus
2011-07-01, 22:40
én meg úgy tudtam, a kettő ugyanaz:D

Nem egészen, az állampolgárság az hogy holl laksz, a nemzetiség meg a származásod....

Kacsa
2011-07-02, 09:36
Nem egészen, az állampolgárság az hogy holl laksz, a nemzetiség meg a származásod....

sose értettem ezekhez:o

tom croft
2011-07-02, 10:20
69. oldal :D :D :D :D :D :D :D

Petya a Lara Fan
2011-07-02, 11:54
Ha már LulzSec, akkor van itt tőlük egy érdekes táblázat, hogy mit hogyan, és mennyi idő alatt lehet feltörni. A táblázat mindent elmond, itt lehet megtekinteni: http://tehgiraffe.com/pix/2011/06/1309177029-hackers.jpg

Kacsa
2011-07-02, 12:24
http://tehgiraffe.com/pix/2011/06/1309177029-hackers.jpg

O________O

horus
2011-07-02, 12:52
Ha már LulzSec, akkor van itt tőlük egy érdekes táblázat, hogy mit hogyan, és mennyi idő alatt lehet feltörni. A táblázat mindent elmond, itt lehet megtekinteni: http://tehgiraffe.com/pix/2011/06/1309177029-hackers.jpg

Ez hülyeség, a PS3 50 milla példányszámban kelt el akkor hogy lehet 77 milla PSN user ?!

Petya a Lara Fan
2011-07-02, 15:00
Én nem tudom, de miattuk állították le a PSN -t is. Itt a LulzSec oldala: http://lulzsecurity.com/releases/
Itt van rengeteg weboldal (Köztük rengeteg Sony weboldal is) felhasználóinak az adatai, névvel, jelszóval, e-mail -lel, mindennel.

Robbie
2011-07-02, 15:05
Ez hülyeség, a PS3 50 milla példányszámban kelt el akkor hogy lehet 77 milla PSN user ?!

Valakinek több felhasználója van nekem 4 XD UK-USA-HUN-JAP

horus
2011-07-02, 15:10
XDXDXDXDXD

http://my.deviantart.com/messages/#/d38jbne
:) Bitch! :D :D :)

YzaaA
2011-07-02, 21:58
ez ííígy igaz!!!!
amit elmondot core lara a crystal lararol az mind igaz!!!:D
a core a legjobb!!!!!:jumper::jumper::jumper:

tom croft
2011-07-02, 23:14
ez ííígy igaz!!!!
amit elmondot core lara a crystal lararol az mind igaz!!!:D
a core a legjobb!!!!!:jumper::jumper::jumper:

én a crystal larát jobban szeretem :D :P

YzaaA
2011-07-02, 23:18
na joo kinézetileg szép úgy én is szeretem de játékban a core Lara a legjobb!!!<3:jumper::jumper::jumper:

Kacsa
2011-07-03, 09:50
na joo kinézetileg szép úgy én is szeretem de játékban a core Lara a legjobb!!!<3:jumper::jumper::jumper:

ugyanígy vagyok én is, még szép, hogy a Crystal Larának több a poligonja, de viselkedésre a Core Lara az igazi Lara.

horus
2011-07-03, 09:55
Azért ha nagyon kötekedősek akarunk lenni akkor a kinézetébe is találhatunk hibát :D NextGen Lara szép meg minden, de a Coré meg olyan Larás szal kinézetre is Core Lara Rulez :D
Core Lara a jobb ehez nem fér kétség, a stilusa vmi fantasztikus :D

Kacsa
2011-07-03, 10:09
olyan jó lenne, ha a klasszikus részeket remakelnék!
egész pontosan annyit értek ez alatt, hogy kizárólag grafika (meg hangok), de a feladatok és a pályák legyenek teljesen ugyanazok. teljesen. (azaz még annyi újítás se legyen benne, mint az Anniban)
bár én ezt a munkát nem adnám a Crystalnak, elb@sznák az egészet, a saját TR-ükre akarnák formálni, ugyanis már van egy saját kis Tomb Raiderük, ami olcsó utánzata a Core-os Tomb Raidernek. nincs meg benne a hangulat, és sajnos a mai játékosok többsége ezt nem fogja föl, hogy nem a grafika és a látvány a legfontosabb. jójó, számít valamit az is... de a hangulat az, ami miatt ÉÉÉLVEZNI lehet egy játékot, és nem a grafika.
ha valaki nagyon szép grafikát akar, akkor menjen el... pl. egy trópusi paradicsomba, Thaföldre vagy akár Hawaii-ra, ott aztán gyönyörű grafika van :vlol:

tom croft
2011-07-03, 10:14
ugyanígy vagyok én is, még szép, hogy a Crystal Larának több a poligonja, de viselkedésre a Core Lara az igazi Lara.

úgy lenne a legjobb ha mostani kinézetével egy aod lara lenne :D az annyira durva személyiség volt én úgy vettem észre olyan lekezelően beszélt :D és szimpik a kemény csajok :D :D

de legjobban annak örülnék ha a tr4 et megcsinnék újra :D :D :D D: :D

Kacsa
2011-07-03, 10:16
én úgy vettem észre olyan lekezelően beszélt

csak azzal, aki megérdemelte;)

tom croft
2011-07-03, 10:19
csak azzal, aki megérdemelte;)

hát igen :D de már a legendben nem volt annyira durva :/ én szó nélkül ki nyírtam volna amandát XD egy suhintás azala kardal vagy egy golyó a fejébe oszt jó van :clown:

horus
2011-07-03, 10:21
Én a TR-t Lara stilusa miatt szerettem meg a kemény csaj stilus nagyon bejött. meg az ilyen kalandos, felfedezős, misztikus dolgokat szerettem és ez a 2 összeadva = szerelem :D
A régi részeket hagyják nyugottan úgy ahogy van, max HD textúra patchokat csináljanak hozzá :clown::D

Petya a Lara Fan
2011-07-03, 11:35
Én bizony nem adnám a Crystal kezébe egyik régi TR -t sem. Nézzük meg csak az Anniversary -t, oké, hogy nem rossz remake, de ez a TR 1 teljes csonkítása, sokkal rövidebb, és butítottabb. Szóval ha ezt nézzük, akkor az Anniversary is egy kakinak számít, a TR 4 -et meg főleg ne csesszék el, mert abból megint csak kaka lenne az eredmény. A Core -tól már elfogadnák egy TR 4 remake -et, csak hát.... :D

YzaaA
2011-07-03, 19:38
Én bizony nem adnám a Crystal kezébe egyik régi TR -t sem. Nézzük meg csak az Anniversary -t, oké, hogy nem rossz remake, de ez a TR 1 teljes csonkítása, sokkal rövidebb, és butítottabb. Szóval ha ezt nézzük, akkor az Anniversary is egy kakinak számít, a TR 4 -et meg főleg ne csesszék el, mert abból megint csak kaka lenne az eredmény. A Core -tól már elfogadnák egy TR 4 remake -et, csak hát.... :D

ebben teljesen igazat adok!!!:D:cool:

Petya a Lara Fan
2011-07-03, 21:14
ebben teljesen igazat adok!!!:D:cool:

Na ugye. :D

Öcsí
2011-07-03, 22:16
Tökéletesen egyetértek,nem kell ide felújítás csak a régi TR-k varázsát veszítenénk el azokkal.És a Core se csinálja őket újra mert az is egy förtelem lenne :D minden maradjon úgy ahogy van.Régi TR részekhez senki se nyúljon :D:D

Kacsa
2011-07-04, 13:13
És a Core se csinálja őket újra mert az is egy förtelem lenne :D

KJHDLHKJBNCHNEKCFLFKRIOFVNRJIFVNIGVJF........Kacsa szétrobbant.

YzaaA
2011-07-04, 13:51
.És a Core se csinálja őket újra mert az is egy förtelem lenne :D

:eek::eek:Minnyá YzaaA is szétrobban!!!:mad::mad:
Miket zagyválsz essze vissza????:eek::eek::eek:
a Core csinálta eddig a legjobb TR-részeket öket szivesen visszavárnám megmentené a TR-részeket a kihalástól!!!!!:rolleyes:
Nem kötekedésböl Öcsí de mindenki így gondolja a Core-os Lara részek voltak a legjobbak most meg a Crystal elb***a az egész sorozatot!!!
Ha választhatnék akor én inkább a Core-t várnám vissza!!!
inkább az csinálja újra mint a Crystal legalább ök nem b***ák el mint a Crystál az egész játék soroztot!!!:angry::angry::angry:

Robbie
2011-07-04, 14:34
És a Core se csinálja őket újra mert az is egy förtelem lenne :D minden maradjon úgy ahogy van.:D:D
Amúgy ez is igaz!

Michele
2011-07-04, 14:39
Csak a dizájnert/dizájnereket kéne kimenteni, aztán alájuk dugni (nooo, nem vigyorog!) egy ügyes csapatot meg mindent.
*kinyílik a szeme*
Ohh... Valamibe belelóg a kezem... :/

YzaaA
2011-07-04, 18:57
Valaki nem lép fel chat-re??:D

Robbie
2011-07-04, 21:25
Valaki nem lép fel chat-re??:D

Eltaláltad! xD

Bexika
2011-07-04, 21:29
YzaaA jól tudsz kérdezni :D

CrashHungarian98
2011-07-04, 23:10
Na nem megyünk a Chatre? :jumper:

Michele
2011-07-06, 15:05
Ez tényleg a Core-tól van? Tök jó.
http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?p=5533965&postcount=195

CrashHungarian98
2011-07-06, 15:30
A Hivatalos Tomb Raider Aktákba is bennevan valami ilyesmi térkép, csak ott már van a TR4 és TR5 is. :)

YzaaA
2011-07-06, 16:20
tök jóóó!!!:D

horus
2011-07-06, 16:28
Ez tényleg a Core-tól van? Tök jó.
http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?p=5533965&postcount=195

Ezt már láttam régebben is! :D

Goldfish
2011-07-06, 21:02
Huh,sziasztok!
De rég voltam már fent...x) Gondoltam,felnézek egy kicsit...:))

Kacsa
2011-07-06, 21:03
Huh,sziasztok!
De rég voltam már fent...x) Gondoltam,felnézek egy kicsit...:))

Szia!:):):)

YzaaA
2011-07-06, 21:04
huh,sziasztok!
De rég voltam már fent...x) gondoltam,felnézek egy kicsit...:))

helcsi!!!!!!!:d

Goldfish
2011-07-06, 21:22
Jézus,tavaly óta nem volt gépem,és csak a suliból tudtam netezni...:S
De hogy mostmár megint van gép,újra feltudok nézni ide.:jumper:(Mert ugyebár nekem volt profilom,csak letőrlődött...)

Kacsa
2011-07-06, 21:25
(Mert ugyebár nekem volt profilom,csak letőrlődött...)

mindenkinek törlődött a profilja, mert ez új fórum:D

Goldfish
2011-07-06, 21:26
Bocs,levagyok maradva nagyon csúnyáán...:angry: :DD

Petya a Lara Fan
2011-07-06, 23:55
Huh,sziasztok!
De rég voltam már fent...x) Gondoltam,felnézek egy kicsit...:))

Szia! :D Hééééé, nem Te vagy az, akinek anno a régi fórumon Lady GaGa -s képe volt?

Kacsa
2011-07-07, 10:43
Szia! :D Hééééé, nem Te vagy az, akinek anno a régi fórumon Lady GaGa -s képe volt?

de, és az aláírása ez volt: Lara Croft + Lady GaGa = Goldfish :D

Petya a Lara Fan
2011-07-07, 10:44
de, és az aláírása ez volt: Lara Croft + Lady GaGa = Goldfish :D

Ja, akkor jól emlékszem. :D

CrashHungarian98
2011-07-07, 17:36
igen, és a cseten is nott voltál, nem?. :)

YzaaA
2011-07-07, 20:37
igen, és a cseten is nott voltál, nem?. :)

deeeee igen!!!:D
ott volt:)

Goldfish
2011-07-07, 20:57
deeeee igen!!!:D
ott volt:)

Azta hogy emlékeztek rám! xD

de, és az aláírása ez volt: Lara Croft + Lady GaGa = Goldfish :D

No igen,az aláírásom csak annyibban változott,hogy odaírtam még a "Jackass"-t is.:jumper:

Robbie
2011-07-08, 01:29
Irgum burgum dupla posztokat kerülgessük Goldfish :D

YzaaA
2011-07-08, 11:46
Irgum burgum dupla posztokat kerülgessük Goldfish :D

ezt én is akartam mondani csak aztán hagytam:p

Goldfish
2011-07-08, 13:10
Irgum burgum dupla posztokat kerülgessük Goldfish :D

Hoppá...:D

Robbie
2011-07-08, 14:02
DUBPLA POSZT GOLDFISH
Ne csináld máááár :D
http://i56.photobucket.com/albums/g170/djvader1200/funn%20y%20%20shiz/fuuuu-1.gif

avalon
2011-07-08, 14:10
DUBPLA POSZT GOLDFISH
Ne csináld máááár :D
http://i56.photobucket.com/albums/g170/djvader1200/funn%20y%20%20shiz/fuuuu-1.gif

Rákjál be trollfacet :jumper::jumper::jumper:

Goldfish
2011-07-08, 14:17
Kijavítva...:D

És...Ömm...Mivel nem találtam sehol,gondoltam itt is megkérdezem...
Letöltöttem a Jackass 3.5-öt,de sehol sem találok hozzá se feliratot,és se szinkronosan.Tudja vki hogy hol lehet leszedni magyar feliratot hozzá?:o

Robbie
2011-07-08, 14:28
Goldfish nincs tisztában a dupla poszt jelentésével,
amit most javítottál tehát kitöröltél azt én javítottam hogy ne legyen dupla poszt...-.-
na mind1....-.-

Goldfish
2011-07-08, 14:37
Sry Robbie...1 év után nehéz visszaszokni a géphez...:x xp Még bele kell rázódnom...:xxx

Petya a Lara Fan
2011-07-08, 20:27
neeem szabaaad :D ha má kifőzted edd is meg :D :vlol:

Szóval...oké, legyen, de felveszem kamerával és felrakom a YouTube -ra. :D

OBig
2011-07-08, 20:49
Sry Robbie...1 év után nehéz visszaszokni a géphez...:x xp Még bele kell rázódnom...:xxx

Jajjajjjj, Goldfish újra alakít. :D
Majd belerázunk. Pár törlés, kitiltás, és menni fog megint. :angry::D

tom croft
2011-07-08, 20:58
Szóval...oké, legyen, de felveszem kamerával és felrakom a YouTube -ra. :D

heló heló ez nem volt benne XDDDDD

Petya a Lara Fan
2011-07-08, 21:23
heló heló ez nem volt benne XDDDDD

Hát akkor most benne van. :D

tom croft
2011-07-08, 21:30
Hát akkor most benne van. :D

áhhh csak akkor ha benne leszel te is :D XD de neke tütüben XD :D

Michele
2011-07-08, 23:35
juj rám kb 2 szer yszóltatok asszem XD :D :D :D D: am csak érdekességből mért nem lehet duplát postolni?? :D hihi

Mert ez nem chat, hanem egy fórum. Nem vagy egyedül, hagyj mást is szóhoz jutni.

Mellesleg neked sem ártana egy kis pihenő, ahogy elnézem. :floet:

tom croft
2011-07-08, 23:45
Mert ez nem chat, hanem egy fórum. Nem vagy egyedül, hagyj mást is szóhoz jutni.

Mellesleg neked sem ártana egy kis pihenő, ahogy elnézem. :floet:

de mééééééééééééé??:(
sírni fogok :(
ezt most vedd fenyegetésnek!!!!!!:mad::vlol:

Kacsa
2011-07-09, 08:06
de mééééééééééééé??:(
sírni fogok :(
ezt most vedd fenyegetésnek!!!!!!:mad::vlol:

vedd komolyabban, most is mit műveltél a Gumiszoba/Dühöngőben...:rolleyes:

tom croft
2011-07-09, 09:37
vedd komolyabban, most is mit műveltél a Gumiszoba/Dühöngőben...:rolleyes:

de nem csak én :D :D :D :D :D



tom croft, fejezd már be.:rolleyes:léccike.
meg amúgyis itt, a netes fórumon telejsen mindegy, hogy ki hány éves és fiú vagy lány, vagy hogy hogy néz ki, itt csak a kedvessége számít.
amúgy nagy gratula, totál szétoffoltátak a topicot.:rolleyes:
amúgy Petya csinálja a legjobban, amikor kezd "eloffosodni" a helyzet, átviszi másik témába a vitát.
nem mondtam h nagyon érdekel h ki fiú e vagy lány csak én horusról azthittem :D és na kicsit váratlanul ért hogy akiről azthittem h lány igazából fiú :D

Kacsa
2011-07-09, 10:07
nem mondtam h nagyon érdekel h ki fiú e vagy lány csak én horusról azthittem :D és na kicsit váratlanul ért hogy akiről azthittem h lány igazából fiú :D

jó, nagyon igazad van, minden heppi.

horus
2011-07-09, 12:48
A Gumiszobában mindenki Offolt én már csak azért nem akartam átvinni a témát az Off-topikba mert Robbie meg Roli is hozzászólt akkor és igy gondoltam nem baj...

Kacsa
2011-07-09, 12:53
A Gumiszobában mindenki Offolt én már csak azért nem akartam átvinni a témát az Off-topikba mert Robbie meg Roli is hozzászólt akkor és igy gondoltam nem baj...

Véééééégre valaki, aki már nem offolt a Gumiszobába!:rolleyes:

Petya a Lara Fan
2011-07-09, 12:54
Sorry az offolásaimért, azért remélem, hogy időben áthoztam ide a témát. :)