PDA

Teljes verzió megtekintése : Off-topic



oldal : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

horus
2011-03-25, 16:59
Nekem is bejön normálisan

YzaaA
2011-03-25, 17:27
jol van na csak aze'rt csaltam mert ott ahol azt a nagy szornyet kiengette'k az emberek akkor a szorny fojton olt meg e's a fegyvereimbol is fogyott ki a loszer e's me'g e'letem se volt meg pe'nzem se hogy fegyvert tudjak csere'lni!!!
e's ma'r nem volt ma's va'laszta'som mint hogy csala'st haszna'ljak
e's tudom hogy csak akkor kellet volna haszna'ljam de nem kapcsoltam ki e's igy ezzel vittem ve'gig na elne'ze'st bocsa'nat:rolleyes:

Cindy
2011-03-25, 17:48
Nekem mind1 :D Te ****tad el a játék élményt nem mi ^^''
Ne tudd meg hányszor kerültem elösször olyan helyzetbe, hogy kifogyott a lőszerem meg minden, de mégse használtam csalásokat^^''(habár azt se értem easyn meg normalon hogyan lehet így el****ni a pénzt meg a töltényt..)
Amúgy meg ahol kiengedik a szörnyet az még nagyon az elején van.. Szerintem 1szerüen lusta voltál tisztességesen ki vinni...(Esetleg csak azért játszottad ki ilyengyorsan mert sokan ajánlották és csak fényezni akartad magad hogy jaj én már rég ki vittem azt 100%-ason és tök könnyen ment stb.. Ne legyen igazam :D)

horus
2011-03-25, 18:05
Nekem mind1 :D Te ****tad el a játék élményt nem mi ^^''
Ne tudd meg hányszor kerültem elösször olyan helyzetbe, hogy kifogyott a lőszerem meg minden, de mégse használtam csalásokat^^''(habár azt se értem easyn meg normalon hogyan lehet így el****ni a pénzt meg a töltényt..)
Amúgy meg ahol kiengedik a szörnyet az még nagyon az elején van.. Szerintem 1szerüen lusta voltál tisztességesen ki vinni...(Esetleg csak azért játszottad ki ilyengyorsan mert sokan ajánlották és csak fényezni akartad magad hogy jaj én már rég ki vittem azt 100%-ason és tök könnyen ment stb.. Ne legyen igazam :D)

nekem is ez a véleményem....Én is Kerültem már olyan helyzetbe Resi4-ben, hogy nagyon nehezen tudtam tovább jutni, meg a Resi5-ben is az utolsó előtti (asszem) bossban wesker előtt mikor jön az a dagadt nigger csávó na ott abszolút nem volt semmi töltényem ott meg pénzel semmit sem érsz mert hiába veszel új fegyvert egyből kifogy a golyó nem elég arra hogy megölj egy boss-t vele, de mégis megoldottam vhogy csalás nélkül :rolleyes:

Kacsa
2011-03-25, 18:47
én az iagazat megvallva amikor rájöttem, hogy limitált a Fegyver lőszere, és a késsel nem lehet harcolni, tökre beparáztam!!
aztááán.... arra is rájöttem, hogy kb. minden négyzetméteren van lőszer. O.o
na és nekem egyszer sem fogyott el semmim, igaz, én nem egy nap alatt jástzottam ki.
(és nem rohantam keresztül mindenen, mint a vak, csak azért, hogy gyorsan befejezzem és - esetleg -megnézzek a játék végén egy érdekes ellenséget (Regenerátor)
(és nem is 4 nap alatt toltam ki, sőt! nem is egy hónap alatt!!!!)
.
YzaaA-nak nem volt ideje. mondta, mennyi vizsgája van.
ezt nagyon is megértem, hiszen ugye első a tanulás.
de kéremszépen, ha tudod, hogy most nincs időd játszani, vagy csak nagyon kicsi, akkor legközelebb ne ronts el egy ilyen nagyszerű játékot. (azaz a játékélményedet.) ha nincs időd komolyabban játszani, akkor játssz újra egy régi játékot. aztán ha lesz időd, akkor kezdj bele egy másik, ismeretlen játékba.
mert másodszorra - akár csalással, akár nélküle játszol - hidd el, NEM lesz ugyanaz. az élmény, az izgalom, a félelem (mivel horror játék), nem lesz ugyanaz, mert mindig tudod, mi jön. (na jó, a Resi4 ebből a szempotból kivételes, mert nagyon hosszú, így lehet, hogy 1-2 helyet nem tudsz előre megjósolni.... de a többi...:()
sajnálom YzaaA, ezt most elrontottad, de sebaj, úgyis tanulál belőle, ha majd a TR9 idején is "vizsgáid" lesznek, akkor ott már csak nem fogsz így tenni.;)
Ja! és még valami: nem szeretném, ha ezt kioktatásnak vennéd, mert én nem vagyok se apád, se anyád, nincs jogom ahhoz, hogy így megmondjam neked, mi a "tuti".
vedd ezt egy baráti, "kacsás" jótanácsnak, mert hidd el, a csalás olyan, mint pl. a drog. (na ilyen hasonlítot is csak én tudok X.x ugye - normális helyzetben - a drogot csak gyógyászíti célból alkalmazzák. (ebben a helyzetben csak akkor, ha MENTHETLENÜL elakadsz, de utána azonnal kikapcs!) ha valaki rászokika csalásra, tényleg nehezen lehet leszokni.
egyszer én is rászoktam. a The Sims 2 esetében. csak aztán egy szép napon azon kaptam magam, hogy nincs értelme a játéknak: mindenen megvan, a lehető legdrágább cuccok; azaz semmi játékélmény nem volt. (nem volt hová fejlődni)
_______
TE JÓSÁGOS ATYA...... na, még jó, hogy ez az Off-topic. még jó. x'DDD

horus
2011-03-25, 19:40
Ha vizsgái vannak akkor minek játszik ?
Na meg ha kis időd is van rá akkor is minek kell csalást használni ? attól még igaz hogy lassan de akkor is ki lehet játszani
--------------
De várom már a Hétfőt végre kiderül, hogy felvettek-e a suliba vagy nem :clown::lara:
......................

Ting
2011-03-25, 20:31
A szörnynél ahol elkezdtél csalást használni, na ott megmondom neked, rendesen beparáztam, hogy én ezt egy alap pisztollyal hogy fogom megcsinálni. (töltényem az volt, de csak ebben a fegyveremben + first aidem sem volt) Aztán érdekes módon elsőre sikerült. Ja igen, megjegyzem, Easy fokozaton volt. (minden játékot a legkönnyebben kezdek, ha tetszik, akkor később nehezebben, így lesz pl. a Resi 4 is)

horus
2011-03-25, 21:03
am petya az aláirásodban a katis oldal a te oldalad ?

Petya a Lara Fan
2011-03-25, 23:24
Igen-igen,Én csinálom. :)
A célom az vele,hogy azok az emberek,akik eddig nem ismerték,de blogoznak,az oldalamat megnézve megismerhessék Katit,és a hivatalos oldalaira és ellátogassanak.
Úgy éreztem,mivel nagy Kati rajongó vagyok,kicsit "kampányolok",hogy Katinak még több rajongója legyen. ;)

Kacsa
2011-03-26, 09:43
helyes Petya, én is így teszek a HYDROPHOBIÁval.
mert hogy a "Medve sajt" reklámjából idézzek: "Amit a legjobban szeretünk, azt a legjobb megosztani..."
lol:vlol:

Petya a Lara Fan
2011-03-26, 11:42
"Amit a legjobban szeretünk, azt a legjobb megosztani..."
lol:vlol:

Ebben van valami. :rolleyes: :D

horus
2011-03-26, 12:17
helyes Petya, én is így teszek a HYDROPHOBIÁval.
mert hogy a "Medve sajt" reklámjából idézzek: "Amit a legjobban szeretünk, azt a legjobb megosztani..."
lol:vlol:

Kacsa neked is van oldalad ? :eek:

Kacsa
2011-03-26, 12:53
deeehogy vaaaan. na már csak az kéne.:D

Robbie
2011-03-26, 12:59
Nekem rengeteg oldalam volt már Mirror's Edge is volt csak sok látogató nemvolt akkor nem volt kinek csinálni ezért búcsút intettem a többit meg 1-2 hónapot ha élt.. XDXD

Kacsa
2011-03-26, 13:39
éppen ezért én csak akkor látom értelmét a dolgoknak, ha nem egynapos-egyórásak.
pl. nem szoktam azt csinálni, hogy: ha belefogok egy rajzba, abbahgyomk

Robbie
2011-03-26, 13:48
Persze, de egy honlap készítés nem ilyen egyszerű az oldalt valakiknek kell csinálni de abban az esetbe ha senki nem jön nincs nagy értelme szerintem hogy időt és munkát pocsékoljak bele..
Egy rajz jóval egyszerűbb míg egy komplett oldal felépítéshez elég sok munka van :)

Petya a Lara Fan
2011-03-27, 00:31
Ott a pont Robbie. ;) Egyáltalán nem egyszerű,én csak egy blogszerű oldalt csináltam,de pár órába beletelt,míg megtanultam használni. No meg az állandó javítgatás,szerkesztgetés ugye. :)
Na de ha már szóba jött az oldalam/blogom,írjátok le,mi tetszik benne,mi nem tetszik benne,várok javaslatokat,miben lehetne még jobb az oldal/blog. :) :D
http://wolfkatirajongok.wordpress.com/

YzaaA
2011-03-27, 16:22
én az iagazat megvallva amikor rájöttem, hogy limitált a Fegyver lőszere, és a késsel nem lehet harcolni, tökre beparáztam!!
aztááán.... arra is rájöttem, hogy kb. minden négyzetméteren van lőszer. O.o
na és nekem egyszer sem fogyott el semmim, igaz, én nem egy nap alatt jástzottam ki.
(és nem rohantam keresztül mindenen, mint a vak, csak azért, hogy gyorsan befejezzem és - esetleg -megnézzek a játék végén egy érdekes ellenséget (Regenerátor)
(és nem is 4 nap alatt toltam ki, sőt! nem is egy hónap alatt!!!!)
.
YzaaA-nak nem volt ideje. mondta, mennyi vizsgája van.
ezt nagyon is megértem, hiszen ugye első a tanulás.
de kéremszépen, ha tudod, hogy most nincs időd játszani, vagy csak nagyon kicsi, akkor legközelebb ne ronts el egy ilyen nagyszerű játékot. (azaz a játékélményedet.) ha nincs időd komolyabban játszani, akkor játssz újra egy régi játékot. aztán ha lesz időd, akkor kezdj bele egy másik, ismeretlen játékba.
mert másodszorra - akár csalással, akár nélküle játszol - hidd el, NEM lesz ugyanaz. az élmény, az izgalom, a félelem (mivel horror játék), nem lesz ugyanaz, mert mindig tudod, mi jön. (na jó, a Resi4 ebből a szempotból kivételes, mert nagyon hosszú, így lehet, hogy 1-2 helyet nem tudsz előre megjósolni.... de a többi...:()
sajnálom YzaaA, ezt most elrontottad, de sebaj, úgyis tanulál belőle, ha majd a TR9 idején is "vizsgáid" lesznek, akkor ott már csak nem fogsz így tenni.;)
Ja! és még valami: nem szeretném, ha ezt kioktatásnak vennéd, mert én nem vagyok se apád, se anyád, nincs jogom ahhoz, hogy így megmondjam neked, mi a "tuti".
vedd ezt egy baráti, "kacsás" jótanácsnak, mert hidd el, a csalás olyan, mint pl. a drog. (na ilyen hasonlítot is csak én tudok X.x ugye - normális helyzetben - a drogot csak gyógyászíti célból alkalmazzák. (ebben a helyzetben csak akkor, ha MENTHETLENÜL elakadsz, de utána azonnal kikapcs!) ha valaki rászokika csalásra, tényleg nehezen lehet leszokni.
egyszer én is rászoktam. a The Sims 2 esetében. csak aztán egy szép napon azon kaptam magam, hogy nincs értelme a játéknak: mindenen megvan, a lehető legdrágább cuccok; azaz semmi játékélmény nem volt. (nem volt hová fejlődni)
_______
TE JÓSÁGOS ATYA...... na, még jó, hogy ez az Off-topic. még jó. x'DDD

nyugi Kacsa a Resi5-öt már csalás nélkül fogom végigvinni!!!!:D
mert hát rájöttem igen tényleg nem jo ha csalással jaátszol föleg hogy még uj a játék
most már csak akkor játszok csalással ha már kivülröl fujom a pályákat:D
horus:amikor megtudam hogy vizsgáznom kell azota fojamatosan tanultam söt még géphez sem tudtam ulni a témákhoz is csak ugy szoltam hozzá hogy tellon felléptem s ugy
tehát szerdátol fojamatosan tanulok!!!:rolleyes:
Ting:én hát ojan buta vagyok hogyha 1x elakadok és érzem hogy nem fog menni és erölködök vele és nem megy akkor muszáj csalást használjak érted?:D
nekem anélkül nem megy ha elakadok:p

Kacsa
2011-03-27, 16:24
nekem anélkül nem megy ha elakadok:p

remélem azért a való életben nem adod fel ilyen könnyen, de nem baaaj! nem az én dolgom:floet:

YzaaA
2011-03-27, 16:28
jaj nemXD
a valo életben probálok valamiket kicsikarni kinlodok vele 1 csomot addig amig legalább 1 szot ki tudok belölle hozni és ha a sok kinlodás sem hoz gyümölcsöt akkor hagyom abba:D:p

Ting
2011-03-27, 22:23
Ott a pont Robbie. ;) Egyáltalán nem egyszerű,én csak egy blogszerű oldalt csináltam,de pár órába beletelt,míg megtanultam használni. No meg az állandó javítgatás,szerkesztgetés ugye. :)
Na de ha már szóba jött az oldalam/blogom,írjátok le,mi tetszik benne,mi nem tetszik benne,várok javaslatokat,miben lehetne még jobb az oldal/blog. :) :D
http://wolfkatirajongok.wordpress.com/

Néha nem igazán látom a posztok szövegét, mert a háttérkép fehér nagyrészt, és a szöveg is az.

Petya a Lara Fan
2011-03-27, 22:39
Néha nem igazán látom a posztok szövegét, mert a háttérkép fehér nagyrészt, és a szöveg is az.

Sajnos a séma ilyen. A Wolf Katis képek háttere meg nagyrészt mind ilyen. Megnézem lehet-e betűszínt változtatni,de nem hiszem. :D

Michele
2011-03-29, 17:53
jaj szija:D
nyugi még kezö:p
még finomitania kell a beszédét:p
amugy ismerem:D
(szomszédom:rolleyes:én montam neki hogy regisztráljon mert ö is ért a játékhoz bizám;))
szoval ö megszokta ezt a köszönési formát nézzétek már el neki:D

Örülünk az új tagoknak, de érthetően kommunikálni csak megtanult már.

horus
2011-03-30, 13:59
Új trailer jött a Resident Evil Mercenaries-ből mely Jill-t <3 és Weskert mutatja be.A kiadó elárulta, hogy a Mercenaries 3D-hez egy Revelations demó fog járni bónuszként :)
oCGdfmmpCDk&feature

Kacsa
2011-03-30, 14:14
hééé ez most mi?!:eek:
egy rahedli Resi4-es helyszínt is láttam!!! (pl. Pueblo, és a kastély azon része, ahol bombázták Leont és Ashleyt)

horus
2011-03-30, 16:23
A Resi:The Mercenaries3d a 4 es az 5 rész mercieibol összegyúrt exkluziv tps jatek lessz nitendo 3ds-re....

Kacsa
2011-03-30, 16:29
nitendo 3ds-re....

akkor felejtős...:p
na mindegy.

YzaaA
2011-03-30, 17:44
Új trailer jött a Resident Evil Mercenaries-ből mely Jill-t <3 és Weskert mutatja be.A kiadó elárulta, hogy a Mercenaries 3D-hez egy Revelations demó fog járni bónuszként :)
oCGdfmmpCDk&feature

ájjj de jóóóóó!!!!!!:jumper:
nagyon teccik lehet lövés közben járkálni:jumper:
a 4-esben nem lehet az mérgesítö:mad:
t*k jó Jill-el én is mennék:clown:

YzaaA
2011-03-30, 17:50
Örülünk az új tagoknak, de érthetően kommunikálni csak megtanult már.

tud tud csak annyi hogy 3-ikos:D
hirtelen nem tudtam mit mongyak:o
mi nekünk van 1 sajátos nyelvünk:D
mi ojan nyelven beszélünk hogy ti nagyon nem értenétek meg:p
na s ezért mondtam ezt hirtelen:D

Cindy
2011-03-30, 18:12
Az lehet de ha így fogtok társalogni akkor én csak annyit mondhatok rátok hogy bugyuták vagytok. Itt kb mindenki MADZSARUL ÉS ÉRTELMESEN beszél... Ennyi erővel Horus is írkálhatna szlovákul oszt mindenki nézhetne, hogy ez az ember beteg.... Ha nem megy, akkor ennyi erővel így fogok veled kommunikálni..
わかります か。

Bocsika ha bunkó voltam csak nincs valami jó napom..:P Megkaptam életem első 1-es tz-jét....

YzaaA
2011-03-30, 18:18
sz.... sajnálom:(

horus
2011-03-30, 18:37
komolyan ha csak románul beszél akkor minek regisztrál magyar fórumra ?!

Kacsa
2011-03-30, 21:16
Ennyi erővel Horus is írkálhatna szlovákul oszt mindenki nézhetne, hogy ez az ember beteg....

ez így van. nem baj, hogy magyar fórumra regisztrálsz, de akkor helyesírásilag (ÉS NEM heJesírásilag) normálisan írjál, légyszíves. köszönöm:):hug:

YzaaA
2011-03-31, 14:19
komolyan ha csak románul beszél akkor minek regisztrál magyar fórumra ?!

mert tud magyarul is:rolleyes:
na jó ezt a témát zárjuk le és kezdjünk mást:D
ez most nem tudom hogy jutott eszembe de nektek van-e háziállatotok?XD:rolleyes:

Robbie
2011-03-31, 14:27
ez most nem tudom hogy jutott eszembe de nektek van-e háziállatotok?XD:rolleyes:
Egy husky kutya és a padláson pókok de néha bejön egykét hangya is XD :D

Kacsa
2011-03-31, 14:31
nektek van-e háziállatotok?XD:rolleyes:

hamarosan (nyárra már biztos) lesz egy macsekom.:hug:
DE! a nagymamáméknál van egy Beagle kutymorgó és az unoktesóimnál egy Boxer eb.:D nagyon el szoktam velük játszani.

YzaaA
2011-03-31, 14:31
XD
az nem jó ha hangya is van:p
nekem csak 1 ügyes kicsi papagájom:D
fiú és Gyurinak hívják:D
szegényke mindjárt repülni sem tud XD:p
na meg sokat beszél:D
meg az ordibálásait nem lehet kibírni*.*:D

Cindy
2011-03-31, 15:13
Nekem 1 Coton de tulear( Pamacs a neve) kutyus és 1szerüen imádom <3, kivéve azt hogy napi 2-szer kel kifésülnöm a szőrét...:P Amugy nagyon aranyos kutyus :D, nem lehet melette unatkozni és aludni sem..xD Ha látja hogy aludni akar az ember akkor két lábával felcsinpaszkodik az ágyra és ott bámul xDD
Azon kívül a padláson pókokból nekünk sincs hiány,pókok
és 1szer az ablakon berepült hozzánk 1 holló XDD vagy nem tudom mi, de az biztos hogy fekete volt..xD

Caroline
2011-04-01, 21:06
Valaki fent van Witcher versuson?
Én igen A Nick nevem Caroline, ha esetleg fent van még rajtam kívül valaki akkor azzal szivesen párbajozok egyet:)

avalon
2011-04-01, 21:58
Jaj gyerekek ezt muszáj nektek elmondanom :D!
Mivel ma volt (van) április 1., megtérfáltuk a tanárokat!
1.Fogpaszta az ajtókilincsre!
2.Pókot raktunk a padalá (kb 15cm volt) (a legjobb azon, hogy a tanár neve Pok István, de mi Póknak hívjuk :D :D :D)
Továbbá a krétára, szivacsra kinyomós sajtot nyomtunk xD :D :D :D!
Az egyik lány bebújt a szekrénybe és csak az óra közepin jött elő ezzel a mondattal: *torkaszakattából üvöltve* BOLONDOK NAPJA!!
Erre az egész osztály RÖHÖGNI kezdett, igen jól olvasod RÖHÖGNI nem nevetni, hanem RÖHÖGNI! A másik órán a 7.-esek átjöttek a mi osztályunkba xD NAGY VOLT! Következőnél úgy voltunk megeggyezve, hogy az egész osztály kimegy WC-re táskával kabátokkal, mindennel és a tanár azt fogja hinni, hogy nem vagyunk ott.Mire ő elment volna szólni valakinek, addig mi gyorsan visszafutunk xD! De sajnos ez ment, mivel az igazgatónő bejött és LECSESZETT minket, hogy ne csináljuk, mert, hogy akkor fertőtleni kell a táskánkat (Mondom dik má a Gigolo miket beszél xD)!
Az utolsó óra volt a legeslegjobb!Mindenki kisminkelte magát, mintha vérezni és amikor a tanár bejön, akkor kecsapot rakunk az arcunkra (FÚJ de ECTES szagú volt :S). Az osztály másik fele átmegy a 7.-be és ottmarad! És ez meg is történt :-)!
Hát igen ez volt a mai nap, lehet kommenteket írni :jumper::jumper::jumper::clown::clown::clown::hug: :hug:;);):cool::cool:

Bexika
2011-04-02, 09:46
Úriiisten, örültek vagytok :D Nekem/ünk nem lenne merszem/ünk ennyi mindent megcsinálni. Tehát mi csak a tesi tanárt mertük megszívatni, mert az fiatal. Igazából csak annyit csináltunk, hogy senki nem hozta el a tesicuccát, így nem is tudott órát tartani. :)

Kacsa
2011-04-02, 10:19
óha, nem semmi:)
jók voltatok, avalon.

YzaaA
2011-04-02, 10:23
mi még ojat is csináltunk hogy a padokat az ajto elé tettük igy csak kuszva tudtak bejönni:D
meg a biologia tanárnönek csináltunk ebédet:vlol:
de ahoz képest ti is elég eszementek vagytok:p(jo értelemben:D)

avalon
2011-04-02, 11:22
Köszike mindenkinek :D :D:D
Nagyon jó volt xD!

Klau
2011-04-02, 11:51
Mi tavaly még általánosban csináltuk a fogkrémes dolgot :D Meg felfüggesztettünk a lámpára damillal egy hatalmas pókot(ilyen undorító gumiszerű vacakot), és az utolsó padsorból egy srác ráengedte a tanárok fejére :D azok meg szívrohamot kaptak x) Nagy volt :)

horus
2011-04-02, 14:13
mi ilyet nem mernenk mert kicsapnanak a sulibol O_O

CrashHungarian98
2011-04-03, 12:55
Tegnap ki nézte a csillag születiket? XD Egy ember fekvőtámasz közben ette a hagymát, :vlol: Ebben mi a tehetség? XD

Petya a Lara Fan
2011-04-03, 13:02
A sok hülye miatt megfájdult a fejem,de ez a Csillag Születik szánalom nem érdekel,majd az X-Faktort,na azt majd nézem,de azt is csak kevésbé,mivel Nekem a tavalyi X-Faktorból van kedvencem,és bár lehet megszeretek pár embert a mostaniból is,én azt mondom,az első volt a legjobb. :D

Kacsa
2011-04-03, 14:30
Tegnap ki nézte a csillag születiket? XD Egy ember fekvőtámasz közben ette a hagymát, :vlol: Ebben mi a tehetség? XD

azt én is láttam.
hát most vagy én értékelem rosszul, vagy régebben tényleg jobb Csillag születik válogatások voltak? O.O most nem annyira tetszett.

Ting
2011-04-03, 14:57
A Tordas is benne volt a VV4-ből. Úristen az a nő. :D

Kacsa
2011-04-03, 15:01
Az Ildi? én nem tudtam ki az, nekem is csak mondták, hogy az a "valóvilágosnő".
én azt elkönyveltem totál hülyének.

horus
2011-04-03, 16:56
A Kúltúrbarbár :D
Csillag Születik sosem volt jó attól még a Megasztár is jobb.....

YzaaA
2011-04-03, 19:56
Az Ildi?
én azt elkönyveltem totál hülyének.

:vlol::vlol::vlol::vlol::vlol::vlol::vlol:
én nem szerettem folyton a beszavazon ordibálta hogy szavazzatok rám mert én jobb vagyok meg mittugyam én nem szerettem komplet hülye*.*
látátok-e azt a dadogost a csillag születikböl?
na az hogy reppelt majd leszakadt az állam:eek:*.*

Kacsa
2011-04-03, 20:23
nekem az nem tetszett, csúnyán átvert mindenkit....:mad:
én direkt visszatartottam a röhögést, mert nem illik egy fogyatákosan nevetni, aztán meg amikor nekiállt folyékonyan rappelni akkor meg mondom.... OMG OMG O.O
SZERK.:
JÉÉ VALAKI KITÖRÖLTE A VITÁT!! CSÓKOLOM MINDENÉT!!!! xDDDD

Bexika
2011-04-06, 18:20
De jó, benne van Lara :jumper::jumper:
http://neon.hu/suli/nok-akik-megvaltoztattak-az-eletunket-pedig-soha-nem-is-eltek-212672/

Kacsa
2011-04-06, 19:50
De jó, benne van Lara :jumper::jumper:
http://neon.hu/suli/nok-akik-megvaltoztattak-az-eletunket-pedig-soha-nem-is-eltek-212672/

Szegecselő Rosie:vlol: jujj az emeber milyen pihent agyú tud lenni xD

YzaaA
2011-04-07, 14:22
jaj:vlol::vlol::vlol::vlol::vlol::vlol::vlol::vlol :
igazad van KacsaXD
pihentagyuak:jumper::jumper:

Robbie
2011-04-09, 23:05
Dedurva :O
Koncentráljatok a fekete pontra majd a kép betölt és színesnek fogod látni pedig nem az ! :D
http://m.blog.hu/cr/cre-art/image/CLvcc.gif

Petya a Lara Fan
2011-04-10, 00:11
Nem semmi. Én is ismerek pár ilyen optikai csalódást. :D

Kacsa
2011-04-10, 09:18
:eek::eek::eek::eek:
a csík betöltött, és én láttam a színeket a képen! a ház oldala olyan bézses! erre elmozdítom a szemem a feka pontból és minden fekete-fehér O.o mondom ilyen niiiincs:eek:

horus
2011-04-10, 10:07
Nekem nem sikerül, nekem fekete-fehér :/
Szer.: Már sikerült :D

Michele
2011-04-10, 10:49
http://opcsal.com/
:D

Cindy
2011-04-10, 11:10
Dedurva :O
Koncentráljatok a fekete pontra majd a kép betölt és színesnek fogod látni pedig nem az ! :D
http://m.blog.hu/cr/cre-art/image/CLvcc.gif

Nagyon komoly :D

YzaaA
2011-04-10, 13:01
úram isten:eek::o

horus
2011-04-10, 13:14
http://www.napiszar.hu/showPost/Delfin_braner_#comments
Nézzétek a kommenteket Lara feljár a Napiszarra :vlol:

YzaaA
2011-04-10, 13:24
jaj istenem:vlol::vlol:
pihentagyuak komolyan mondom:jumper::vlol:

Kacsa
2011-04-10, 15:20
http://www.napiszar.hu/showPost/Delfin_braner_#comments
Nézzétek a kommenteket Lara feljár a Napiszarra :vlol:

-.-""
.......

YzaaA
2011-04-10, 15:54
én is ezt mondom Kacsa*.*:rolleyes:

Robbie
2011-04-10, 17:36
Ú-ú-úristen ez szégyen. xD

horus
2011-04-13, 17:22
Le tudná nekem forditani ezt vki ? mert én nem értek belőle semmit...
Nem kell az egészet csak a lényeget lécci....
http://en.wikipedia.org/wiki/Harlequin-type_ichthyosis

Kacsa
2011-04-13, 17:43
húha, igen. erről tudok.
ez az ichtiózis (asszem így kell írni), magyarul halbőrűség.
van ennek enyhébb foka is, de az sem gyógyítható, azonban szerény eredmények érhetők el gyógyterápiával.
ez azonban elég súlyos formája - a Harlequin típusú. ezt pláne nem lehet gyógyítani.
huh...... ezek az újszülöttek maximum pár napot élnek, mivel:
- nagyon nagy a dehidráció mértéke....
- a helytelenül kifejlődött bőr egy rahedli vírust átenged a gyereknek. nem véd.
- csak nézz rá, eleve torzak, szinte semmi esély.
ja és még valami: vannak életben maradottak, akik "normális" életet élhetnek - azonban hihetelne mértékű folyadéktöbbletük van, és szinte karanténban vannak. (ugye nagyon könnyen kapnak vírusokat)
ja, és asszem összefüggésbe hozták az ABCA12 nevű proteinnel, amely arról nevezetes, hogy tápanyagokat a setek falán átjuttat. én ezt szűrtem le az infóból.
Huushhhh, véget ért Kacsa professzor órája :D
.
megkérdezhetem, miért kérdezted ezt? mert én egyébként patológusi állást tervezek magamnak:o HULLA RULEZ XDDDD
. JA ÉS MÉG VALAMI: ezeknek a csecsemőknek megvastagodott a keratinrétegűk a bőrükben - ami a bőr felső részét alkotja.

OBig
2011-04-14, 05:19
Patológus Kacsa? Oké, még találkozunk. :):jumper::jumper::jumper:

horus
2011-04-14, 13:34
húha, igen. erről tudok.
ez az ichtiózis (asszem így kell írni), magyarul halbőrűség.
van ennek enyhébb foka is, de az sem gyógyítható, azonban szerény eredmények érhetők el gyógyterápiával.
ez azonban elég súlyos formája - a Harlequin típusú. ezt pláne nem lehet gyógyítani.
huh...... ezek az újszülöttek maximum pár napot élnek, mivel:
- nagyon nagy a dehidráció mértéke....
- a helytelenül kifejlődött bőr egy rahedli vírust átenged a gyereknek. nem véd.
- csak nézz rá, eleve torzak, szinte semmi esély.
ja és még valami: vannak életben maradottak, akik "normális" életet élhetnek - azonban hihetelne mértékű folyadéktöbbletük van, és szinte karanténban vannak. (ugye nagyon könnyen kapnak vírusokat)
ja, és asszem összefüggésbe hozták az ABCA12 nevű proteinnel, amely arról nevezetes, hogy tápanyagokat a setek falán átjuttat. én ezt szűrtem le az infóból.
Huushhhh, véget ért Kacsa professzor órája :D
.
megkérdezhetem, miért kérdezted ezt? mert én egyébként patológusi állást tervezek magamnak:o HULLA RULEZ XDDDD
. JA ÉS MÉG VALAMI: ezeknek a csecsemőknek megvastagodott a keratinrétegűk a bőrükben - ami a bőr felső részét alkotja.

YouTube-on láttam róla egy vidit és kivi voltam hogy mi ez

Kacsa
2011-04-14, 14:14
Patológus Kacsa? Oké, még találkozunk. :):jumper::jumper::jumper:

nee OBig téged nem akarlak boncolni! te még maradj velünk ;) bár igaz, sokára lesz még, dehát... tudod mit? döntsd meg a magyar férfiak várható élettartamát! jó?:D

Michele
2011-04-14, 15:40
Kacsa, ha összejön, hívjál meg, mutatsd meg, hogy is megy az. :D

horus
2011-04-14, 15:59
Kacsa, ha összejön, hívjál meg, mutatsd meg, hogy is megy az. :D

Engem is, engem is :D

Hogy van az angolul, hogy Légszennyeződés ?

Kacsa
2011-04-14, 16:28
Hogy van az angolul, hogy Légszennyeződés ?

Air pollution, trfan.

horus
2011-04-14, 16:41
10000x köszi Kacsa, nagyon kedves vagy mindig segitesz :hug::hug::hug::hug:

------------------
------------------
http://index.hu/tudomany/2011/04/11/ujabb_bizonyitek_az_ufok_letezesere/

horus
2011-04-18, 19:33
A legjobb ebben az új fórumban az, hogyha nincs új HSZ akkor jó nézegetni mások mit csinálnak xDDD

YzaaA
2011-04-18, 19:34
igen igenxD
ezt én is észrevettem:jumper::p

YzaaA
2011-04-18, 20:00
OFF: ****** meg elfelejtettem tanulni holnapi nyelvtan TZ-re xD Úgy tűnik ma is hosszú estének nézek elébe.

nektek van suli ezen a héten:eek:
nekünk nincs húsvét miatt:D
de rossz sajnállak sok szerencsét a TZ-hez remélem jobbat irsz mint én:p

Kacsa
2011-04-18, 20:01
nektek van suli ezen a héten:eek:
nekünk nincs húsvét miatt:D


méééé mi ez? Romániában valami nagyon komoly ünnep a húsvét?:eek:
mert nekünk csak csütörtökön kezdődik a tavaszi szünet!:( egészen szerdáig ottleszek a suliban :(

YzaaA
2011-04-18, 20:11
hát nagyon tudlak titeket sajnálni komolyan:D
mindenn nap korán kelni és egész nap álmosan nézni a tanárt támaszkodva s gondolva azon hogy hmmm. de jo lenne othon lenni és aludni:D
nem tudom miért de a suli napokban eg;esz nap fojton álmos voltam alig vártam hazaérjek s aludjak
de hát még azok a plussz rajzórák s el kell menni mert ha nem magaviselet le lesz húzva stb de hát kinek van kedve festegetnimeg rajzolgatni?
sajnállak titeket de azért jo tanulást kivánok nektek ne hogy megbukjatok:p
és kivánok nektek szép tavaszi vakációt:p
jaajjj de sajnállak titeket:(
át érzem mit éreztek(fáradságot:p):D

Cindy
2011-04-18, 20:21
Köszi YzaaA :D.. Rájöttem hogy az egészet tudom fejből ugyhogy szarom le :D

Nekünk szerdától kezdődik a szünet jövőhét szerdáig.. Ki volt az az okos aki ezt kitalálta?xD
Suliban én nem vagyok álmos.. Beszélgetek a tanárokkal az órákon.. 1-es tanárnők nagyon jó hajfestési tippeket adnak ám xDD.. Órák első 10 percét mindig sikerül el****nom xD
De amugy komolyan szeretnek :D Hála istennek nagyon jófej tanárokat kaptam ^^
Kivéve az irodalom, történelem és nyelvtan tanáromat(mind a három tantárgyat ugyan az a nő tanítja nekünk... Más osztályt nem is tanít ****** meg..)... Azt még a jó isten sem veszi megához.. elütötte 1 kocsi felröpült 1 szinte 1 ház TETEJÉRE és semmi baja nem lett...

Kacsa
2011-04-18, 20:22
mindenn nap korán kelni és egész nap álmosan nézni a tanárt támaszkodva s gondolva azon hogy hmmm. de jo lenne othon lenni és aludni:D

ismerőőős:D

YzaaA
2011-04-18, 20:28
át igaz-e:D:p
nekünk is jofej tanárjaink vannak
(kivéve pár tanárt asszem csak a töri tanárt szeretrtjük a jo poénjaival meg a polgári tanárnöt:D)
ök 2-en jo fejek
a többit nem szeressük:D
jajj nem akarok tanulni!!!:opedig muszáj:o

horus
2011-04-18, 20:46
Ajj nekünk is csak szerdán lessz szünet :(
Éljenek az unalmas tót órák :joy: xDDD
Én majnem az egészet utálom az igazgatót, utálom a kémia tanárt (szakadna meg tudja hogy nem tudom az anyagot oszt megis kihiv -.-) töri tanárt szerettem szép sexy szőke fiatal feszes kis popsikájával áhhh imádtam :P de múltórán elkezdett rinyálni azóta utálom xDDD
A szlovák nyelv tanárt imádom (lese szarja mit csinálsz órán xDD) a földrajz tanárommal tegeződünk xDDD, polgári tanáromat is szeretem vele is jó ellehet beszélgetni....

Kacsa
2011-04-19, 13:28
én a kémiatanárt, a magyartanárt, az osztályfőnököt és az énektanárt szeretem.

Ting
2011-04-19, 16:34
Nálunk az énektanár kivételével mindenki rendes. Az a nő... bleh... amiatt mentek el egy csomóan a suliból. Meg is értem.

YzaaA
2011-04-19, 20:38
uff *.*
mi már alig várjuk hogy a elmenjünk ne halgassuk többet a német tanárnö rikácsolását:cool:
már szinte nem is gyözzük várni ki ezt az 1 honapot*.*:rolleyes:

Kacsa
2011-04-20, 14:31
uff *.*
mi már alig várjuk hogy a elmenjünk ne halgassuk többet a német tanárnö rikácsolását:cool:
már szinte nem is gyözzük várni ki ezt az 1 honapot*.*:rolleyes:

hihihi:clown:
én a matketanárral vagyok így, YzaaA:hug: az a neve, hogy "pingvin". illetve "gui".
borzalom az a perszóna.

YzaaA
2011-04-20, 14:50
mi jegesmedvének nevezzük:clown::jumper:

Kacsa
2011-04-20, 14:57
mi jegesmedvének nevezzük:clown::jumper:

húúúú akkor az egyik pingvin, a másik jegesmedve, akkor ezek összebeszélnek! :vlol:

YzaaA
2011-04-20, 15:01
lehetséges:clown::vlol:

Petya a Lara Fan
2011-04-22, 16:33
A mai napig nem látok PC-és topikot,ezért ide teszem:

A Razer Hydra bevezeti a mozgásérzékelős mókát a PC-n is
"Az érkező játékvezérlő több mint száz játékot támogat beleértve a Portal 2-t is.Az alapcsomag mellett érkezik egy speciális kiadás is, ami tartalmazza a nemrég megjelent Portal 2 című játékot, amihez a Valve egy speciális kiegészítőt fog biztosítani, mely igénybe veszi az új termék képességeit."
Link: http://prohardver.hu/hir/razer_hydra_mozgaserzekelo_moka.html

Caroline
2011-04-22, 16:43
Nekem meg egy kis segítségre lenne szükségem.

Nem tudom mi lett a gépemmel de ha nem csinálok semmit a gépen ilyen 5-6percig, de én nem nyomok meg semmit és kijelentkezik, kiírja hogy felhasználó váltás ezt hogyan lehet átálítani hogy ne csinálja ezt? pedig a tűzfal be van kapcsolva és nem is vírusos. de reggel fríssítettem és régebbi frísítéseknél nem csinált semmi ilyet. És a gépem pedig csak egy felhasználós, tehát nem megosztott.

segítsen aki tud.

Petya a Lara Fan
2011-04-22, 16:48
Szerintem a következő a problémád:
1.Start menüt nyiss,utána vezérlőpultra katt.
2.Katt az energiagazdálkodási lehetőségekre.
3.Energiagazdálkodási sémák fül,de alapból azt adja be először.
4.Ha a készenléti üzemmód bármire,csak nem sohára van állítva,akkor állítsd át sohára,majd kattints az alkalmazra,és ok.
5.Próbáld meg megint,ha megint probléma van,írom a következőt.

Kacsa
2011-04-22, 21:09
A mai napig nem látok PC-és topikot,ezért ide teszem:

A Razer Hydra bevezeti a mozgásérzékelős mókát a PC-n is
"Az érkező játékvezérlő több mint száz játékot támogat beleértve a Portal 2-t is.Az alapcsomag mellett érkezik egy speciális kiadás is, ami tartalmazza a nemrég megjelent Portal 2 című játékot, amihez a Valve egy speciális kiegészítőt fog biztosítani, mely igénybe veszi az új termék képességeit."
Link: http://prohardver.hu/hir/razer_hydra_mozgaserzekelo_moka.html

én annak örültem volna, ha egy portálfegyvert kapunk, egy ugyaolyan Aperture Sciencest xD az már milyen epikus lenne basszus :eek::eek::eek:

Petya a Lara Fan
2011-04-22, 21:44
én annak örültem volna, ha egy portálfegyvert kapunk, egy ugyaolyan aperture sciencest xd az már milyen epikus lenne basszus :eek::eek::eek:

lol. :D (.......)

horus
2011-04-22, 21:49
De sokan vagyunk most a forumon :D

Caroline
2011-04-23, 14:19
Szerintem a következő a problémád:
1.Start menüt nyiss,utána vezérlőpultra katt.
2.Katt az energiagazdálkodási lehetőségekre.
3.Energiagazdálkodási sémák fül,de alapból azt adja be először.
4.Ha a készenléti üzemmód bármire,csak nem sohára van állítva,akkor állítsd át sohára,majd kattints az alkalmazra,és ok.
5.Próbáld meg megint,ha megint probléma van,írom a következőt.


köszi a segítséget, még valamit szeretnék kérdezni?: kikapcsoltam az indexelést mégis csinálja ez miért van, van a gépen olyan hogy windows search 4.0 azt ha eltávolítom akkor nem csinál bajt?

Petya a Lara Fan
2011-04-23, 15:31
köszi a segítséget, még valamit szeretnék kérdezni?: kikapcsoltam az indexelést mégis csinálja ez miért van, van a gépen olyan hogy windows search 4.0 azt ha eltávolítom akkor nem csinál bajt?

Nem,tudtommal a windows search 4.0-át nyugodtan eltávolíthatod. :)

Caroline
2011-04-23, 17:46
Nem,tudtommal a windows search 4.0-át nyugodtan eltávolíthatod. :)

köszi a segítséget, leszedtem és gyorsabb lett a gép valamenyivel.

Petya a Lara Fan
2011-04-23, 22:12
köszi a segítséget, leszedtem és gyorsabb lett a gép valamenyivel.

Nagyszerű! :)

Petya a Lara Fan
2011-04-24, 11:05
http://hogyanfu.blog.hu/2008/03/21/husveti_godzilla_es_egyeb_blaszfemiak
Itt vannak ilyen húsvéti aranyosságok! :D
Egy ilyen a sok közül:
Tojpod: :D
http://m.blog.hu/ho/hogyanfu/image/01/hf_h14.jpg

Michele
2011-04-28, 16:40
Úristen, mennyi látogató hirtelen. Jól látok? :D

horus
2011-04-28, 16:42
OMG!:eek: Majdnem 1000 :eek::eek::eek:

Bexika
2011-04-28, 16:43
Hűűűűűűhaaaaaaaa..... ez nem semmi :D

Kacsa
2011-04-28, 17:25
Hol? HOL?!:eek:hol?

Bexika
2011-04-28, 19:13
Oldalainkat 60 vendég böngészi

csak ez a szám nem 60 volt, hanem 900-valamennyi :D

Robbie
2011-04-28, 19:30
OMG biztos sok spam volt TR(9) miatt :)

YzaaA
2011-04-29, 16:13
OMG nem is hiszem el:eek::eek:
sokakat érdekel a TR(9):D

Caroline
2011-05-01, 14:27
OMG nem is hiszem el:eek::eek:
sokakat érdekel a TR(9):D

szerintem az eddig látott képek alapján jó lesz a tr9.

Jövőhéten egy pár napig nem leszek elérhető, mert vinnem kell a gépet a szervízbe, nagyon lassú újra kell rakatni.

Michele
2011-05-01, 14:53
Én meg felújíttatni akarom ezt az ócskaságot, most van rá lehetőségem. Idegesít, hogy nem megy rajta semmi mai. Mondjuk gőzöm nincs, mit írjak ehhez össze, hogy miket akarok, de majd lesz valami. :rolleyes:

Robbie
2011-05-01, 15:12
Én meg felújíttatni akarom ezt az ócskaságot, most van rá lehetőségem. Idegesít, hogy nem megy rajta semmi mai. Mondjuk gőzöm nincs, mit írjak ehhez össze, hogy miket akarok, de majd lesz valami. :rolleyes:

Konzol:floet::)

Michele
2011-05-01, 15:40
És ha nem csak játszani akarok? :p
Mondjuk egy PS3 se jönne rosszul, régebben valamiért csak azt akartam. :eek:

Kacsa
2011-05-01, 17:46
Konzol:floet::)

igen. ez a leggazgaságosab - hosszútávon.
_____
Michele, ha nem játszani akarsz, akkor jó lesz a mostani géped is. persze nekem is van gépem, de csak a legvégső esetben használom játékra. (vagy ha éppen nem akarok játékra költeni és letöltöm xD)
amúgy rajtad áll, csak tanácsokat adunk. de nem nagyon ajánlom az újítgatást. :(inkább vegyél egy teljesen új gépet - de akkor már konzolt is vehetsz, és azt SOHASEM kell újítani.)

horus
2011-05-01, 17:50
Igen inkább vegyél egy PS3-mat :D
A többi dologra úgy sem kell olyan nagy gép
Bár ha akarsz ilyen 3D-s dolgokat csinálni akkor ahoz kell egy kis gépigény...
Viszont ha játszani akarsz sztem konzol :)

Michele
2011-05-02, 15:54
Játékhoz is, egyebekhez is kéne, úgy örülnék, ha nem lenne akadozás semmiségek miatt is.
Áh, szívem ügye lenne a PC-t feljavítani nah. :o :D

Kacsa
2011-05-02, 17:03
Áh, szívem ügye lenne a PC-t feljavítani nah. :o :D

No meg a pénztárcácskádé is!:clown:

Robbie
2011-05-02, 17:53
És ha nem csak játszani akarok? :p
Igaz :) régi gépemen nem indult el az After Effects most meg igen és mindennap rajta lógok :)

Bexika
2011-05-03, 19:03
(nem tudtam hova rakjam úgyhogy idejön)

van egy ilyen játék, Minecraft a neve, a tesóm kedvence. hát őrület, hogy akinek sok ideje van, miket tud alkotni :O

http://www.youtube.com/watch?v=l-W0l8oTpc8

Ting
2011-05-03, 22:17
A Májnkraftot én még nem merem kipróbálni, félek, hogy nagyon nem tetszene, akkor meg én lennék az izé, hogy őőő, te nem szereted, meg így meg úgy. Amúgy sem rajongok az ilyen játékokért.

Robbie
2011-05-05, 18:08
Fuuu elkésve de megcsináltuk a tablót és tök zsír lett grafikát én csináltam de a ragasztást már nem vállaltam be :) aki miskolci az a Kazinczy Ferenc könyvesboltban megtekintheti :) képet majd rakok be ha lesz normális :)
Egyébként TRONos lett XDXD
DE úristen van 2 facebookos 2 valóvilágos LOOOL és egy tesco-s is XDXD

horus
2011-05-05, 19:44
http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Tomb_Raider
Imitátor XDDDD
New Laras Interests - Having sex with people of all gender age shape ans size
xDDD a szlovák verzában meg : "Új Lara érdeklődései : Nők, lezbizmus xDD"

Petya a Lara Fan
2011-05-05, 22:26
http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Tomb_Raider
Imitátor XDDDD
New Laras Interests - Having sex with people of all gender age shape ans size
xDDD a szlovák verzában meg : "Új Lara érdeklődései : Nők, lezbizmus xDD"

"Lara Croft with her "please nail me hard" look" LOL XD

Kacsa
2011-05-06, 08:44
OMG elolvatsam az egész cikket és akkora marhaságok vannak benne :vlol:
LOL. ez a cikk egy LOL.

Crash82
2011-05-06, 15:07
Nézzétek mit találtam :
http://nemkutya.com/wp-content/uploads/2011/03/32b132b7-5e88-46ba-82c7-46c7e5f277fb.jpg
XD

Cindy
2011-05-06, 15:20
Basszus.. Az a fej xDDD

tom croft
2011-05-06, 15:48
Nézzétek mit találtam :
http://nemkutya.com/wp-content/uploads/2011/03/32b132b7-5e88-46ba-82c7-46c7e5f277fb.jpg
XD

azta rohadt XDDDDDDDDD karima Adebibe nagyon jó csaj *.*nekem kell XDakarom akarom akarom:clown::jumper:

Kacsa
2011-05-06, 15:55
OMG ezek milyen fejek már xD azok egyéként ikrek mind a 4-en?:eek:
______
Alison Carroll jobb:p

tom croft
2011-05-06, 15:59
http://slapblog.com/wp-content/uploads/2011/01/6647.jpg

O.o.......XDDDDDDDDDDD

horus
2011-05-06, 16:01
OMG ezek milyen fejek már xD azok egyéként ikrek mind a 4-en?:eek:
______
Alison Carroll jobb:p

De hogy ikrek nem latod hogy csak oda van vagva a feje, mindegyik mas.....
Karima sokkal jobb :P Olyan Sexy, régebben még témát is csináltam a képeiből telóra xDDD :P

Kacsa
2011-05-06, 16:06
jaaaj most látom csak, hogy a gatyáikban turkálnak:vlol: most már értem.

tom croft
2011-05-06, 16:06
na indítunk egy szavazás ki a szebb/jobb

Karime Adabibe
http://www.bhavikpatelunlimited.com/fun/Uploaded/Karima%20Adebibe%20-15660.jpg

Alison Carroll
http://starsmedia.ign.com/stars/image/article/103/1037750/alison-carroll-20091022051645580-000.jpg

szavazást holnap zárjuk le :D

tom croft
2011-05-06, 16:07
De hogy ikrek nem latod hogy csak oda van vagva a feje, mindegyik mas.....
Karima sokkal jobb :P Olyan Sexy, régebben még témát is csináltam a képeiből telóra xDDD :P

na de Horus :eek: :D :p

horus
2011-05-06, 16:15
jaaaj most látom csak, hogy a gatyáikban turkálnak:vlol: most már értem.

am olyan az a gyerek mint a Chucky baba xDDD nagyon hasonlit ra xDDD

Cindy
2011-05-06, 16:19
na indítunk egy szavazás ki a szebb/jobb

Karime Adabibe
http://www.bhavikpatelunlimited.com/fun/Uploaded/Karima%20Adebibe%20-15660.jpg

Alison Carroll
http://starsmedia.ign.com/stars/image/article/103/1037750/alison-carroll-20091022051645580-000.jpg

szavazást holnap zárjuk le :D

Számomra Jill De Jong :p:p
Amúgy.. Hm..
Arcra Szerintem Alison szebb viszont Karima-nak jobb a teste( nem, nem vagyok lezbikus xP) és neki is szép arca van.

Viszont nem tudom.. Legyen Karima..

horus
2011-05-06, 16:24
Karima mint arca mint testre szebb :P Alison túl "férfias" :P ....

tom croft
2011-05-06, 16:26
ez azz :D :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
karima vezet :D

am ezt le tudná nekem vki fordítani akárhogy próbálom értelmezni nem értem :S XD:o ---->when I look at this, a thought to pin her to that egyptian wall comes to my mind

Ting
2011-05-06, 16:27
Karima. :)

Kacsa
2011-05-06, 16:50
hát persze hogy mindkettő szép:rolleyes:
csak nekem valamiért Alison jön be jobban, talán a tornásztrükkjei miatt?:p

YzaaA
2011-05-06, 17:56
Karima!!:D
valahogy ö szebb de Alison jobban hasonlit Larára(csak a hajaxD:p)
de akkor is Karia a legszebb:jumper:

tom croft
2011-05-06, 21:37
valakinek facebook vagy ilyesmi?? :D :D :D :D ::o:jumper::clown:

YzaaA
2011-05-06, 21:56
nekemm!!!!!!!:D:jumper:

tom croft
2011-05-07, 10:46
És a győztes Karime Adabibe
http://wallpapers.photo4everyone.com/celebrity/K/Karima-Adebibe/Karima-Adebibe-4.jpg
5 pontal :D


de am kacsa izlések és pofonok.....nem ttszhet mindenkinekugyan az am alison is nagyon jó ... adnám :D :P hihi

Caroline
2011-05-07, 12:02
valakinek facebook vagy ilyesmi?? :D :D :D :D ::o:jumper::clown:

meg nekem is van :-)

Robbie
2011-05-09, 19:32
Na mi a szitu a közös chatelésel? ha már az online játék nem indult be nálunk legalább akkor ez :) :cool:

Ting
2011-05-09, 21:12
Hát tessék mondani egy időpontot, egy hétvégi napot. Ahogy írták sokan, bármikor lehet hétvégén. :)

Robbie
2011-05-09, 21:16
Hát akkor legyen most hétvége délután 16tól nem? :)
---
Faith (Y):thumb::thumb:

Kacsa
2011-05-10, 13:13
rohadt jó Ting új avatarja:D
a második legszimpibb videójáték karakterem van rajta.
(1. Lara, 2. Faith, 3. Kate)

Ting
2011-05-10, 19:05
Délután 16ó, nekem szerintem megfelel. :)

Köszönöm mindenkinek, de Faith érdemli meg a dicséretet! :)

YzaaA
2011-05-10, 20:34
nekem is jo lesz 16-kor:D
csak ez legyen végre meg:p

namivanmar
2011-05-11, 21:00
Valami facebook csoportra nem gondoltatok még? ott néha könnyebb és gyorsabb eszmét cserélni, mint egy fórumon keresztül. Csak egy ötlet. :cool:

Robbie
2011-05-12, 12:37
Van külön chat az oldalnak nem a fórum :)
Itt sokan meg nem szeretik a facebook és hasonló közösségi oldalakat sajnos..

horus
2011-05-12, 12:41
En ugy tudom hogy FB-n 1x csak 1 emberrel lehet csetelni :) szal igy semmi ertelme

Bexika
2011-05-12, 15:35
elvileg csak 1-el lehet, de ha van egy külön csoport (pl TR-es), akkor van magának a csoportnak egy chatje, ahol minden tag egyszerre kommunikálhat egymással (feltéve ha fent vannak az oldalon xD)

namivanmar
2011-05-12, 19:41
most nézem van a főoldalon egy FB-s cucc. sajnos lemaradtam az oldalon lévő chat felfedezéséről. elraktam a fórumot kedvencekbe és csak ide léptem mindig :rolleyes:

Ting
2011-05-13, 19:09
Egy kérdés: holnap 16ó, vagy vasárnap 16ó? Szerintem én mind a 2 időpontban el tudok jönni, csak úgy kérdem.

horus
2011-05-13, 20:04
holnap :D ()

Robbie
2011-05-13, 21:17
Nekem mind1 :) DE akkor tessék jönni sokan nehogy az legyen hogy vagyunk 2-3an :D

Kacsa
2011-05-13, 21:48
Nekem mind1 :) DE akkor tessék jönni sokan nehogy az legyen hogy vagyunk 2-3an :D

ha éppen nem rokonoknál leszünk akkor megígérem hogy felmegyek... de pontosan hova is? :D hol lesz a chat?:)

Robbie
2011-05-13, 21:59
ha éppen nem rokonoknál leszünk akkor megígérem hogy felmegyek... de pontosan hova is? :D hol lesz a chat?:)
http://www.treditor.ultranet.hu/cgi-bin/chat/chat.cgi
:D

horus
2011-05-13, 22:49
Regisztráltam :):D
am az avik miért lettek ilyen csúnyák???? olyan csúnya elmosódottak, vagy csak nekem mutassa igy ??

Robbie
2011-05-13, 23:16
Regisztráltam :):D
am az avik miért lettek ilyen csúnyák???? olyan csúnya elmosódottak, vagy csak nekem mutassa igy ??
Nálam sehol nincs elmosódás, ez nem az a chat ami még TRE-n volt az fórum váltással el is tűnt :) de szerintem tökéletesen megfelel az eredeti TRS chat is :)

horus
2011-05-13, 23:51
mar nekem se:D operaval volt vmi :L

namivanmar
2011-05-14, 07:25
én is jönnék, de szerintem akkor még dolgozom :(

Ting
2011-05-14, 16:01
Na én fent vagyok most a chaten, többiek nem jönnek? :)

horus
2011-05-15, 12:53
XDXDXDXD
YKMyjfsSYt4

Ting
2011-05-15, 16:33
Úúúúúristen. :D:D:D:D

namivanmar
2011-05-15, 18:50
Én ma felnéztem 4 körül párszor, de sehol senki. Tegnap legalább voltatok páran? :cool:

horus
2011-05-15, 19:18
3an :D (.....)

YzaaA
2011-05-15, 19:31
jaj nemharagudjatok sajnálom hogy nem léptem fel csak apámék kivonszoltak a k*rv* erdöre*.*:angry:
ne haragudjatok nem tudtam elöre és még idöm sem volt hogy szoljak nektek hogy nem tudok mert nincs idöm sajnálom:(

Kacsa
2011-05-15, 20:32
xdxdxdxd
ykmyjfssyt4

omg.... -________-

YzaaA
2011-05-18, 19:59
nem találtam erre más topicot ugy hogy itt kérdezem meg:D
láttam tru001-nél ezt a szó hogy Kitoltott az most azt jelenti hogy átmenetileg ki van zárva?:confused:
ugy mint amijen nekem volt a tul sok offolás miatt?:D

Kacsa
2011-05-18, 20:46
nem találtam erre más topicot ugy hogy itt kérdezem meg:D
láttam tru001-nél ezt a szó hogy Kitoltott az most azt jelenti hogy átmenetileg ki van zárva?:confused:
ugy mint amijen nekem volt a tul sok offolás miatt?:D

ki van tiltva? jé, nem is tudtam...:eek:
egyáltalán miér kitOltott? O.o nem kitiltott?

horus
2011-05-18, 20:48
sztem sok fölösleges topik és a sok dupla poszt miatt....

YzaaA
2011-05-18, 20:54
lehet:D
Kacsa úgy értettem hogy ideiglenesen mint én a sok offolás miatt:p

Kacsa
2011-05-19, 13:10
lehet:D
Kacsa úgy értettem hogy ideiglenesen mint én a sok offolás miatt:p

ugye tanultál belőle?:clown:
engem nem tiltottak ki, csak szóban figyelmeztettetk, hát megpbáltam tanulni belőle.:)

YzaaA
2011-05-19, 16:07
igen tanultam most már nem offolok többet megprobálok vigyázni:D:rolleyes:

Underhoe
2011-05-19, 21:51
XDXDXDXD
YKMyjfsSYt4

Ezen jót nevettem, bár semennyire nem tükrözi a valóságot... :p

Caroline
2011-05-21, 19:39
vicces vidi


Valaki játszik facebookon a Deep Realm-sel?

horus
2011-05-22, 15:29
OMG!!csak most olvasom, hogy tegnap világvége volt XDDDD Ki élte még túl? XDDD

Kacsa
2011-05-22, 19:21
Ki élte még túl? XDDD

én nem. engem már kilőtt az űrbe a robbanás!
komolyan!!!!!!!!!!!!
ezt a hsz-t Wheatley-n keresztül írom.
tudjátok, a kis robot, aki belekerült GLaDOS testébe, aztán kikerült onnan.
amúgy egséz jó vele dumálni.
__________
ja, és lélegezni viszont nem tudok, nincs oxigén ÁH fulladoz....
(Kacsa megfulladt)

Michele
2011-05-22, 19:43
Akkor ezért voltam olyan szarul!!! :vlol:
(Láz. x,x )

YzaaA
2011-05-22, 20:02
xD:vlol:
ne butáskodjatok hisztek a világ végében???:confused:
pff.....marhaság!!!!!!!!:rolleyes:
nem halunk meg 2012-ben hanem majd csak késöbb!!!!;)
mekem ez a véleményem:rolleyes:

Kacsa
2011-05-22, 21:28
nem halunk meg 2012-ben hanem majd csak késöbb!!!!;)
mekem ez a véleményem:rolleyes:

nekem is.
most csak hülyültem. pontosan úgy, mint te, amikor volt az a mánia, hogy Mona Lisákat meg más híres festményeket fessünk.:clown:

horus
2011-05-22, 21:29
2012-ben hiszek viszont erről a tegnapi dologról az a véleményem, hogy az emberi hülyeség 6ártalan :D

Kacsa
2011-05-22, 21:38
2012-ben hiszek

húha, 2012?
én nem:o
mindenesetre akkorra majd úgyis abban a gimiben leszek, ahol akarok, ott majd elvileg normálisabb oszttársaim lesznek.
ha minden rosszul sül el, legalább azt megérem, hogy jó osztálytársaim lesznek.:vlol:

horus
2011-05-22, 21:40
Én meg remélem akkorára már kijön a TR vagy legalább egy demó és kitudom próbálni a többi nem érdekel XDXDXDXD
Ja meg azt, hogy addig nem ledesedik a box XDXDXDXD

Robbie
2011-05-22, 21:49
3Ledesedne a boxotok akkor nektek az lenne a 2012 XDXD :D

Ting
2011-05-22, 22:47
én nem. engem már kilőtt az űrbe a robbanás!
komolyan!!!!!!!!!!!!
ezt a hsz-t Wheatley-n keresztül írom.
tudjátok, a kis robot, aki belekerült GLaDOS testébe, aztán kikerült onnan.
amúgy egséz jó vele dumálni.
__________
ja, és lélegezni viszont nem tudok, nincs oxigén ÁH fulladoz....
(Kacsa megfulladt)

Ott van a Space Core is? :D

Kacsa
2011-05-23, 13:08
Ott van a Space Core is? :D

SPACE. SPACE. HEY, SPACE. HEY, I'M IN SPACE. SPAAAAAAACE! HEY! HEY, LADY! HEY LADY!, HEY! WE'RE IN SPACE!
(Kacsa odébb löki a Space Core-t)
Igen, Ting, itt van a Space Core is.:vlol: LOOL
Amúgy hihetetlen, épp most derítettem ki, hogy a 2 robot oxigént is tud termelni a semmiből!
Ez egy másik Aperture-találmány, amit GLaDOS a Fényvisszaverő Kockával (asszem az a Thermal Discouragement Cube) párhuzamosan talált fel.
Csak az a gond, hogy ha lélegezni akarok, állandóan az orromhoz kell tartanom robotokat.

Ting
2011-05-23, 15:49
Akkor elvagytok. :D

Kacsa
2011-05-23, 16:41
Akkor elvagytok. :D

amúgy hihetelen, hogy Wheatley mennyire megbénta, amit tett.
nagyon sajnálja.
amúgy ki szeretné próbálni a ko-operatív tesztelést is!:D

YzaaA
2011-05-23, 18:10
xD:vlol::vlol::vlol::vlol::vlol::vlol::vlol::vlol: :vlol::vlol::vlol::vlol::vlol::vlol:

Ting
2011-05-23, 21:14
amúgy hihetelen, hogy Wheatley mennyire megbénta, amit tett.
nagyon sajnálja.
amúgy ki szeretné próbálni a ko-operatív tesztelést is!:D

Én is ki szeretném próbálni, ne aggódjon. :)

Petya a Lara Fan
2011-06-01, 23:37
Holnap délután felkukkantok a chat-re, olyan 16 óra környékén, ha gondoljátok, gyertek. :) :D

Ting
2011-06-02, 13:46
16 óra? Szerintem olyan 5 óra körül tudok fent lenni.

Petya a Lara Fan
2011-06-02, 14:20
16 óra? Szerintem olyan 5 óra körül tudok fent lenni.

Mindegy, Nekem jó az is, Én itt leszek. :)

Robbie
2011-06-02, 14:29
Felmegyek én is lehet 5percet kések mint múltkor :D

horus
2011-06-02, 14:32
Én is jövök:D

Kacsa
2011-06-02, 14:38
na, még a kirándulásom előtt tudok veletek egy jót dumálni, én is jövök majd. de most beállítom a telómat is, mert megint elfelejtem. xD

Petya a Lara Fan
2011-06-02, 14:54
Na zsír, akkor legkésőbb 17-kor legyetek a chat -en :)

YzaaA
2011-06-02, 15:00
rendben én is jövök:D
ugyanis én is megyek maj holnap kirándulni s akkor nem lessz idömo.O
de 17-kor megigérem fellépek mert most van idöm!!:D

horus
2011-06-02, 15:04
A mi meg nem tudunk meg1egyzni hogy hová menyünk oszt.kirándulásra, én legszivesebben Meleghegyre mennék fürdeni :jumper:
De az osztály nagy része Krokavára akar menni :SSS

YzaaA
2011-06-02, 15:08
hja mi is igy vagyunk vele:S
eggyik része a bánfira akar menni fürödni(köztük vagyok én is:jumper:)
dehát a másik fele azt mondja hogy nem jo mennyünk csikba buzeumba*.*
így hát az oszink eldöntötte hogy csíkba megyünk,de az nem olyan érdekes!!én nem akarnék oda menni,de hát már rá vagyok kényszerülve*.*:angry::rolleyes:

Cindy
2011-06-02, 15:29
Holnap délután felkukkantok a chat-re, olyan 16 óra környékén, ha gondoljátok, gyertek. :) :D

Hm... Még az is lehet, hogy én is feltudok menni :jumper:
Csak ne jöjjön közbe semmi..

YzaaA
2011-06-02, 15:39
na énm már fenn vagyok a chat-en:D
nem látok senkit se ugyhogy jöjjön aki tud és akar:D:jumper:

Petya a Lara Fan
2011-06-02, 16:25
Hm... Még az is lehet, hogy én is feltudok menni :jumper:
Csak ne jöjjön közbe semmi..

Zsír, gyere, mi már fent vagyunk. :D

Cindy
2011-06-02, 16:28
Ja!
Azt hittem 5-órától... Nagyon elvagyok tévedve :D

namivanmar
2011-06-02, 22:59
engem meg a net is utál. mire összejöttünk páran egyből meghalt :(:(:(
remélem legközelebb szerencsésebb leszek.

horus
2011-06-04, 11:49
am Petya, Cindy nem jöttök chatre?:D

Petya a Lara Fan
2011-06-04, 11:49
am Petya, Cindy nem jöttök chatre?:D

De, jövök. :)

Szerk.: Fent vagyok, gyertek! :)

Cindy
2011-06-04, 11:55
Máris megyek :D

YzaaA
2011-06-04, 12:20
én is mehetek??:D

horus
2011-06-04, 12:21
persze:):D

YzaaA
2011-06-04, 18:54
még fent vagytok??:D

namivanmar
2011-06-04, 19:14
én részben. de inkább nem. talán később benéznek a többiek, de nem tudom meg lett e beszélve valami.

CrashHungarian98
2011-06-04, 20:08
Na miért nem jönnek e chat-re. Már elég régóta csak 3man vagyunk :rolleyes:

YzaaA
2011-06-04, 20:19
nem tudok fellépni:rolleyes:

CrashHungarian98
2011-06-04, 20:27
Hogy-hogy? XD

YzaaA
2011-06-04, 20:28
nézd meg a föoldalt....:rolleyes:

CrashHungarian98
2011-06-04, 20:33
a treditor.hu-n is ott van:rolleyes:

YzaaA
2011-06-04, 20:43
gyerekek gyertek chatre!!!:D

OSZRichard
2011-06-05, 08:28
gyerekek gyertek chatre!!!:D

YzaaA a TRS chat-re gondolsz mert, ha igen akkor kell csináljak egy új regisztrációt?

YzaaA
2011-06-05, 09:31
igen arra a chatre és amm....asszem igen:D

OSZRichard
2011-06-05, 10:38
értem köszi

Barney
2011-06-06, 15:37
húúú de rég írtam a fórumra. :) Tudnátok valamilyen programot mondani amivel a videó végigjátszásokat csinálják, vagyis ami rögzíti az egész képernyőt ?

Petya a Lara Fan
2011-06-06, 15:58
húúú de rég írtam a fórumra. :) Tudnátok valamilyen programot mondani amivel a videó végigjátszásokat csinálják, vagyis ami rögzíti az egész képernyőt ?

Fraps. (10 karakter)

Ting
2011-06-06, 17:12
Vagy esetleg még a GameCam, hogyha nem akarod, hogy 4GB legyen egy kb. 10 perces felvétel. De úgy tudom, hogy ez nem vesz hangot trial verzióban, meg a Fraps eleve szebb képet vesz, csak kell hozzá egy külön meghajtó, hogy tárold a dolgokat. :)

Petya a Lara Fan
2011-06-06, 17:37
Vagy esetleg még a GameCam, hogyha nem akarod, hogy 4GB legyen egy kb. 10 perces felvétel. De úgy tudom, hogy ez nem vesz hangot trial verzióban, meg a Fraps eleve szebb képet vesz, csak kell hozzá egy külön meghajtó, hogy tárold a dolgokat. :)

Nekem egy durván 3 perces felvétel 3,90 GB. :D (És akkor nem egészen 3 percről beszéltem. :D )

Ting
2011-06-06, 21:48
Nekem egy durván 3 perces felvétel 3,90 GB. :D (És akkor nem egészen 3 percről beszéltem. :D )

Az is játéktól függ, nem? Mert újabbaknál tényleg ezt csinálja, viszont én egy 2005-ös The Punisheren teszteltem legutóbb, és 4GB volt a 10 perces rész.

Michele
2011-06-07, 21:55
Nagy lenne jövőre ott lennének az E3-on :D és bejelentenék az AOD2-őt :D

Folytassuk itt. :D

Hmm, előbb be kéne bizonyítaniuk, hogy valóban képesek jól összehozni egy játékot a mai igényeknek megfelelően. Ez nem feltétlenül TR-t jelent.

Robbie
2011-06-07, 21:58
Vagy kéne keresniük elsőnek egy kiadót (SE) és utána megkaphatná de szerintem már nyugdíjba ment a nagyja. :(

horus
2011-06-07, 22:04
Folytassuk itt. :D

Hmm, előbb be kéne bizonyítaniuk, hogy valóban képesek jól összehozni egy játékot a mai igényeknek megfelelően. Ez nem feltétlenül TR-t jelent.

hmm... ezen már én is gondolkoztam lehet hogy a mai generációnak már nem tudnának olyan jó játékot összehozni....

Michele
2011-06-07, 22:25
Igen, a "kockavilágban" mesteriek voltak, de egy next genes játék kérdéses, hogy menne-e nekik.
De ha én el tudom képzelni, hogy a régieket milyen módon lehetne áthozni mai szintre, akkor ők...! Még szép. Mondjuk ki tudja merre vannak a világban? :rolleyes: A fene egye meg az egész ügyet. :angry:

Kacsa
2011-06-08, 09:01
Mondjuk ki tudja merre vannak a világban? :rolleyes:

Már rég feloszlottak, és semmi kedvük nem lenne újra összeállni, maxium hobbiból.:)
Mondjuk Nathan McCree-t elfogadnám soundtrack készítőnek, akár a TR9-hez is.:)

Scoobykah
2011-06-08, 12:30
öhm tudna vki segíteni?Fraps progi full verzión hogyan veszek fel hangot?

mert Sound input mikrofon van beállítva+Sound device pedig Nvidia nforce stb stb.
nem tudom megváltoztatni.ill ha ti sem tudjátok akk tudtok vmi olyan progit,amivel hangot is lehet felvenni?

Petya a Lara Fan
2011-06-08, 15:15
Már rég feloszlottak, és semmi kedvük nem lenne újra összeállni, maxium hobbiból.:)
Mondjuk Nathan McCree-t elfogadnám soundtrack készítőnek, akár a TR9-hez is.:)

Egyáltalán nem biztos. Ki tudja, mit csinálnak jelenleg? Arra kell amúgy gondolni, és ez tutkó biztos, hogy hatalmas sikerre tennének szert, ha visszajönnének, egy igazi, vérbeli Tomb Raider-rel. Megérné Nekik, ez 100 %, akkor meg nem értem, miért nem jönnek vissza? Tudja a fene hogyan gondolkoznak ezek.

Robbie
2011-06-08, 15:19
-Nincs kiadójuk tehát nem SEnél vannak és joga sem lenne kiadni egy új TR-t.
-Valamiből megkel élni!
-Új játékai sem voltak nagy durranások.

Michele
2011-06-08, 15:30
Lehet, hogy némelyikük már nem is ebben az iparágban van.
Aztán jól beégtek, nincs bizalom feléjük.
Ahogy gondolkoznak... Hát csak nézz szét játékfejlesztéses oldalakon. Bazi nagy a kockázat. Kell rá lé. Reklám. Meg minden lóf*sz. Ha olyan könnyen menne, már én is belevágtam volna. :D
Meg aztán a jogokat nem adják át csak úgy gondolom.

Az viszont igaz, hogy vérbeli TR-t ők tudják, hogy kell csinálni. De hát... Kinek számít ez? Ahogy nézem, nem sok mindenkinek. Eléggé megoszlottak a rajongók is. Némelyeknek a Crystal "TR"-je az igazi, mintha a semmiből pattant volna ki az egész. Komolyan...

De legalább lenne egy e-mail címünk vagy valami... :vlol: A mai modern világban nehogy elérhetetlenek legyenek már. :rolleyes: Egy jó dumára csak, nem győzködésre. :group_hug:

Kacsa
2011-06-08, 16:19
Egy jó dumára csak, nem győzködésre. :group_hug:

Igen. úgy elnyehetjük a bizalmukat.:Dmefmonfuk, hogy mennyire szeretjük a classic részeket, amit ők csináltak.:)
ja, OBig kellene oda, ő nnagyon ért a klasszikusokhoz.:D

Robbie
2011-06-08, 16:26
És azzal mit értek el hogy egy dicsérő üzenetet írtok nekik? :) szerintem anélkül is tudják hogy sokan imádják még mai napig is :D

Petya a Lara Fan
2011-06-08, 17:01
Szerintem ha látnák azt, hogy van igény rájuk, akkor visszajöhetnének, persze mondom ezt most mindenféle jog, meg egyéb szarság nélkül. Szívesen csináltatnék emberekkel egy ilyen felmérést.

YzaaA
2011-06-08, 17:07
hja de jo lenne ha vissza jönnének ök legalább nem b*ssz*k el az egész játékmenetet mint a Cristálosok:(:D

horus
2011-06-08, 18:11
A mútkor mikor feljött a téma utananéztem és a legtöbbjük itt-ott még mindig játékot fejleszt...
Igény nem nagyon van rá mert ahogy látom csak ezen a fórumon vannak klasszikus-rész fanok :):D
Sztem ha egyesülnének akkor a jogokat nem lenne olyan nehéz megszerezniük mert már eidos az SEhez tartozik, SE meg nem olyan köcsög, az 100% hogy a főjátékot nem vehetnék birtokba, de sztem 1 Spin-Off játékot még csinálhatnának:)

Kacsa
2011-06-08, 19:14
de sztem 1 Spin-Off játékot még csinálhatnának:)

mondjuk nekem az is elég lenne, ha simán kiadnák a Core Anniversary Editiont!:D

Petya a Lara Fan
2011-06-08, 21:04
Igény nem nagyon van rá mert ahogy látom csak ezen a fórumon vannak klasszikus-rész fanok :):D


Hát akkor: (+18!!)

Ha lehet legközelebb ink ne :) *wdavid*

wdavid
2011-06-08, 23:44
öhm tudna vki segíteni?Fraps progi full verzión hogyan veszek fel hangot?

mert Sound input mikrofon van beállítva+Sound device pedig Nvidia nforce stb stb.
nem tudom megváltoztatni.ill ha ti sem tudjátok akk tudtok vmi olyan progit,amivel hangot is lehet felvenni?

Letöltöd a VAC nevű programot ami létrehoz egy virtuális hangkártyát, majd telepítés után ezt állítod be alapértelmezett hangeszköznek :D Ezután tudsz hangot is felvenni, ám mikor felveszel nem lesz hang, csak a videón :)


Petya, azért, még ha el is rejted kérlek, legközelebb ilyet inkább mellőzzük