PDA

Teljes verzió megtekintése : Pályaszerkesztő verseny - Témaválasztás!



Roli
2011-09-28, 21:08
Az eddig szóba került témák. 1 lehetőségre szavazhatsz. :) Ha a "más"-ra szavazol, kérünk, írd le, hogy milyen témára gondoltál. :)

Kacsa
2011-09-28, 21:12
Én egyértelműen a HORROR-ra szavazok. :jumper:
Érdekesnek hangzik. :thumb:

Robbie
2011-09-28, 21:22
Tél-Kastély-Magyarország között hezitálok, de Magyarországra szavazok mert abban lehet kastély is :naughty: de lehetne tél is benne LOL

OBig
2011-09-28, 21:25
Téli kastély a Balatoni partvidék egy városában, amit bázissá alakítottak. Része, egy dzsungeles kert, ahol horrorba illő keleti démonokat őriznek. :D:D:D

Michele
2011-09-28, 21:29
Tél-Kastély-Magyarország között hezitálok, de Magyarországra szavazok mert abban lehet kastély is :naughty: de lehetne tél is benne LOL

Ja, ez a három így egyszerre. Nem is lenne rossz. :D
... :privateeye:
Valójában még nem tudtam eldönteni. De már amint felvetődött, téli pályákon kezdtem agyalni. :kratz:

Kacsa
2011-09-28, 21:31
Én HORRORT AKAROK, T-VÍRUSSAL!!! :D:D:D

Robbie
2011-09-28, 21:33
Téli kastély a Balatoni partvidék egy városában, amit bázissá alakítottak. Része, egy dzsungeles kert, ahol horrorba illő keleti démonokat őriznek. :D:D:D

:D:D:D
Végül is ezt is meglehetne csinálni XDXDXD

YzaaA
2011-09-28, 21:38
Én HORRORT AKAROK, T-VÍRUSSAL!!! :D:D:D

jóójóójóóó!!!:jumper::jumper::jumper::jumper:
én is Horrora szavaztam!!^^:clown:

Roli
2011-09-28, 21:40
Én is egy kastélyos pályát szeretnék, ami Mo-on játszódik :D De csak kastély belsőt inkább, mert kinti részeket nem nagyon van türelmem építeni :o:D:D

CrashHungarian98
2011-09-28, 21:41
Horror :p .

YzaaA
2011-09-28, 21:49
Horror :p .

Te vagy az én emberem!!:thumb:

Robbie
2011-09-28, 22:00
Mégis milyen horrora gondolunk mert lehet az űrben lehet a pokolban lehet télen egy kastélyban Magyarországon egy tó partvidékén (LOL).
Túl tág a horror fogalma :S

YzaaA
2011-09-28, 22:05
egy Kastélyban magyarországon a balaton partjánál kkésöeste*.*XD:clown:

Matie
2011-09-29, 13:04
Mondjuk az előny is lehetne, hogy többféleképpen el lehet képzelni a horrort, nagyobb változatosságra adna lehetőséget. Bár mire az ember végigjátssza az összer horroros pályát, totál depressziós lesz a végére:p
Magyarország és a horror között vacilláltam, mindkettő egyedi lenne (jut eszembe, külföldiek kicsit bajba lennének a Magyarország témával:D). A horrorra szavaztam, végülis egy horrorpálya játszódhat Magyarországon is, kastélyban vagy tóparton (Hany Istók?), stb...

Roli
2011-09-29, 13:26
Bizony ám :D
Sokfélét ki lehet hozni minden témából :)

Ting
2011-09-29, 15:31
Magyarországra voksoltam, mert igazán jó lenne egy ütős TR kaland az ország nevezetességeivel. :) Ha ezt még meg tudnánk fűszerezni egy kis horrorral, az már maga a mennyország lenne. :)

Underhoe
2011-09-29, 16:42
Sok lehetőség adott, de ahogy páran mondták, össze lehetne vonni egy-két témát. Én személy szerint Magyarországot, mint témát nagyon jó ötletnek tartom, ugyanakkor egy havas, teles hangulat is nagyon bejönne. Őszintén szólva a telet azért részesítem előnyben, mert mire minden elkészülne, szerintem a pályákat karácsony táján (ha nem előbb) simán ki lehetne adni.

Tehát véleményem szerint Magyarország (esetleg kastély, ahogy már említették páran) egy havas környezetben tökéletes lenne. Az, hogy milyen hangulatú a pálya, szerintem az építőtől is függ egy bizonyos szintig. Úgy értem, egy adott wadból rengeteg sok mindent ki lehet hozni. Biztosan lennének olyanok, akik képesek lennének egy horror hangulatú pályát kialakítani - anélkül, hogy lenne benne bármilyen véres textúra, halott emberek, mint object, stb. - míg mások egy normál teles hangulatú pályát építenének, kedv szerint.

Egyébként az objecteket ki fogja kitalálni, kialakítani? Ha kell bármilyen szintű segítség, állok rendelkezésetekre. (:

Kacsa
2011-09-29, 17:03
Magyarország horrorral keverve :D
ahol minden egyes ellenség komcsi lenne :D

YzaaA
2011-09-29, 17:38
Magyarország horrorral keverve :D
ahol minden egyes ellenség komcsi lenne :D

miért nincs lájk gombXD
ez egy baromi jó 5let^^:jumper::jumper:

támogatom:clown:

OBig
2011-09-29, 20:34
Hát igen. Az eddigi egyetlen magyar vonatkozású pálya, egy szlovén pályaszerkesztő műve.

Bojrkraider . (Simen): The Experiment 3 (Part 2) - Budapest (http://treditor.hu/trle/treditor/17/the_experiment3_budapest.htm)

YzaaA
2011-09-29, 21:18
OBig köszönöm eszt azonnal ki fogom probálni!!!^^:jumper:

Scoobykah
2011-09-29, 21:46
Hát igen. Az eddigi egyetlen magyar vonatkozású pálya, egy szlovén pályaszerkesztő műve.

Bojrkraider . (Simen): The Experiment 3 (Part 2) - Budapest (http://treditor.hu/trle/treditor/17/the_experiment3_budapest.htm)

én ezért szavaztam a Magyarországra.(mellesleg nem tudtam kijátszani:S)
ötletem is lenne sztorihoz:)

Roli
2011-09-30, 11:36
Egyébként az objecteket ki fogja kitalálni, kialakítani? Ha kell bármilyen szintű segítség, állok rendelkezésetekre. (:

Na, ez hatalmas segítség lenne, köszönjük! :) :hug:
Össze kell majd ülnünk páran, és nekilátni az objecteknek, ha már meglesz a téma :)
Gondolok itt vadiúj objectekre, átszerkesztésekre, áttextúrázásokra, stb. :D

Crash82
2011-09-30, 15:01
Magyarorszááág? T.T Én ennek örülök is meg nem is....
Horror témára jobban szeretnék :3 Az könnyebb :3
Bár ha Magyarország os lesz akkor Múzeumot csinálok szerintem :3

Kacsa
2011-09-30, 15:42
hááát ahogy elnézem a szavazást egyértelműen Magyarország-pályák lesznek majd :)
ami végülis nem baj, mert ha igaz az, hogy csak egyetlen egy magyarországos pálya van, akkor sürgősen kellenének :)

YzaaA
2011-09-30, 15:43
Horror témára jobban szeretnék :3

IMÁDLAK TUDTAD??:clown:
az lenne a legjobb hogyha már magyarországból több van akkor lehetne úgy hogy egy vérbeli magyar horrort kialakítani, mert az a második legszavazottabb:D

Scoobykah
2011-09-30, 16:06
...egy vérbeli magyar horrort kialakítani, mert az a második legszavazottabb:D

hát igen...Toldi miklós visszatér,és malomköveket hajigál.:D

Crash82
2011-09-30, 16:10
hát igen...Toldi miklós visszatér,és malomköveket hajigál.:D

Jujj Toldit ne említsd XD
Szerintem én mindenképpen egy Múzeumot próbálok majd összehozni :3

Robbie
2011-09-30, 16:16
Előre még ne tervezd hogy múzeum mert nem biztos hogy abból az alapanyagból amit kapsz kilehet belőle hozni:D

Crash82
2011-09-30, 16:26
Igaz....:(:(:(

YzaaA
2011-09-30, 16:26
hát igen...Toldi miklós visszatér,és malomköveket hajigál.:D

ez pl egy nagyon jó 5letXD:clown:

Roli
2011-09-30, 20:05
Mondjuk én egy ilyen háttérzenét bőven bele tudnék képzelni :D:D


53aDI5K49F4

Kacsa
2011-09-30, 20:18
Mondjuk én egy ilyen háttérzenét bőven bele tudnék képzelni :D:D


53aDI5K49F4


Húúú Roli most belinkelted a kedvenc Save Room Theme-met :D az ez utáni kedvencem a Resi 0-ás. (utána a resi3-mas)
valóban jó lenne, de ez nyugodt és kellemes. ezt valahova oda kellene rakni, ahol fény van és nincsenek ellenségek, és úgy lenne az igazi, hogyha mentőkristályokkal lehetne menteni, azaz csak bizonyos pontokon :) mert akkor totál passzolna ide. (aki nem tudná, Save Room, Typewriter-es szoba, a klasszikus Resident Evil-ekben itt lehet elmenteni a játékot)

YzaaA
2011-09-30, 20:31
de a resi4-ben s 5-ben is van nem??:rolleyes:

Crash82
2011-10-01, 11:12
de a resi4-ben s 5-ben is van nem??:rolleyes:
http://www.youtube.com/watch?v=teL2_npOe4A
Itt a Resi 4 ....de ez annyira nem félelmetes

Viszont ez olyan rejtélyes:
http://www.youtube.com/watch?v=I12Dc9u8c78&feature=related

Kacsa
2011-10-01, 13:57
http://www.youtube.com/watch?v=teL2_npOe4A
Itt a Resi 4 ....de ez annyira nem félelmetes

Viszont ez olyan rejtélyes:
http://www.youtube.com/watch?v=I12Dc9u8c78&feature=related

direkt azért folytattam Iza topicjába, hogy ne offoljunk. erre tessék. :)

Robbie
2011-10-01, 14:05
Hát ha játékból akkor én a Dead Island trailer számát hoznám fel az olyan szép és szomorú..
9CzcOcBb_ms

vagy akár egy erőteljesebb:

RhEJqGHO2D4
hasonlók vannak a csatornámon http://www.youtube.com/user/RobbieTRS?feature=mhee#g/c/F4B7A894ABD9D80D

Michele
2011-10-01, 14:44
Látom Magyarország tuti. De milyen? :)

Roli
2011-10-01, 15:25
Egy waddal és textúrákkal akár 4 féle témát is ki lehet hozni. :) TRNG-nek köszönhetően lehet a horizontokat változtatni, így már nappal-éjszaka se lenne probléma.

Scoobykah
2011-10-01, 15:33
Egy waddal és textúrákkal akár 4 féle témát is ki lehet hozni. :) TRNG-nek köszönhetően lehet a horizontokat változtatni, így már nappal-éjszaka se lenne probléma.

ahogy az évszakok se:) de leginkább a helyszínt kéne eldönteni.

én pl ilyenekre gondoltam:Aggteleki csepkőbarlang,esetleg a Visegrádi vár romjai alá bejutni.vagy akár a Mátyástemplom,v itt Szombathelyen az Isis szentély,Kőszegen a jurisich vár...

Robbie
2011-10-01, 15:59
Szerintem pontos meghatározás nem kellene mert ha külföldiek is részt akarnának venni fingjuk nem lenne a dologról, de az Aggteleki cseppkőbarlang jó5let hasonlót biztos meglehet majd oldani szerintem ilyen sziklás texturák meg objectek biztos lesznek :D

YzaaA
2011-10-01, 16:01
esetleg a Visegrádi vár romjai alá bejutni.

ne én ezt támogatom romok közt kutogatni hmm....:o:clown:

Matie
2011-10-01, 16:05
Szerintem pontos meghatározás nem kellene mert ha külföldiek is részt akarnának venni fingjuk nem lenne a dologról, de az Aggteleki cseppkőbarlang jó5let hasonlót biztos meglehet majd oldani szerintem ilyen sziklás texturák meg objectek biztos lesznek :D

Egyetértek, felesleges annyira leszűkíteni a kört, szerintem elég sok mindent ki lehet majd hozni a megadott cuccokból.:)

Crash82
2011-10-02, 12:31
Aha :3 Szerintem is...
Bár elég sok helyen nem voltam még magyarországon xD
Szóval nekem tuti foggalmam sem lesz a megadott helyről :angry:

Roli
2011-10-02, 12:33
Ki lehet találni bármit. Akár a középkorban is játszódhatna, nemde? :D

Crash82
2011-10-02, 12:33
Ki lehet találni bármit. Akár a középkorban is játszódhatna, nemde? :D

WOW de jó ötlet :3

Scoobykah
2011-10-02, 13:33
ha kár leszűkíteni akk mondok egy vázlatos történetet:

Lara Magyarországon nyaral,a Balatonnál.kap egy telefont,mondjuk egy Lillafüredi múzeumtól,h segítsen egy feliratot lefordítani.mondjuk egy kőtáblán.azon pedig mondjuk István király lovának az aranypatkójának a helye van leírva.Dunántúli középhegység.ennyi.és ott úgyis van egypár dolog...

tehát ez csk most jutott eszembe.

Crash82
2011-10-02, 13:45
ha kár leszűkíteni akk mondok egy vázlatos történetet:

Lara Magyarországon nyaral,a Balatonnál.kap egy telefont,mondjuk egy Lillafüredi múzeumtól,h segítsen egy feliratot lefordítani.mondjuk egy kőtáblán.azon pedig mondjuk István király lovának az aranypatkójának a helye van leírva.Dunántúli középhegység.ennyi.és ott úgyis van egypár dolog...

tehát ez csk most jutott eszembe.

Nekem tetszik <3

Michele
2011-10-02, 13:59
ha kár leszűkíteni akk mondok egy vázlatos történetet:
...

Amúgy kell ehhez az egészhez ennyire konkrét helyszín és történet? A BtB-nél is nem az van, hogy mindenki ott helyezi el, ahol akarja a (saját) történetet? Jó, téma az adott, deh... :kratz:

Robbie
2011-10-02, 14:11
Nem kell ehhez történet, téma valószínűleg Magyarország lesz megkapja mindenki az objecteket, zenéket,textúrákat és azt csinál vele amit akar.

Underhoe
2011-10-02, 16:50
Magyarország elég tág fogalom. Szerintem egyértelmű, hogy ez nyerte meg a szavazást.

Tudnám még ajánlani, hogy egy következő szavazás mellett szűkülnének a választási lehetőségek. Például az évszakot eldönteni, mert ugye a textúrákat ahhoz függően kell alakítani. Ezután a szervezőknek egy megbeszélt időpontban össze kéne ülni, és kitalálni, elkészíteni az objecteket, textúrákat, összeválogatni a zenéket, stb.

Roli
2011-10-02, 17:00
Így van :D
Egyértelmű lett a szavazás, most már akkor szerintem nemzetközi szinten is kell gondolkodni, és így közös nevezőre jutni, hogy Magyarországot milyen formában szeretnék látni. :D
Ötletek? Volt ugyebár az évszak, még szerintem lehetne olyan is, hogy középkor vagy jelen. És így tovább...

Mit gondoltok? :)
És persze felállítani ennek az egésznek egy külön "weboldalt", ami már készül. :)

Underhoe
2011-10-02, 17:08
Ez csak saját vélemény, de évszaknak tél lenne a legjobb, ha jelenben játszódna, ősz, meg ha a középkorban.
Egyébként a középkori idő rettentően jól hangzik! Sőt! :D Erről azonnal a Time Odyssey c. pálya jutott eszembe, ahol is az egyik pálya egy középkori falucskát ábrázolt, egy nagy várral. Még a mai napig a leghangulatosabb pályának tartom. :p

Na, én ilyennek képzelném ezt el, szerintem nagyon izgalmas lehet. ((:

Robbie
2011-10-02, 17:09
Középkor :D
Én ebben látok több fantáziát aztán itt ellehet vinni horroron át mesés történetekig (sárkányok stb..)

Roli
2011-10-02, 17:12
Én is a középkor/ősz mellett voksolnék, az tuti :D Lehet, hogy tél azért nem lenne a legjobb ötlet, mert sok téli és karácsonyi pálya fog jönni december-január környékén, és nehogy az legyen, hogy már a könyökükön jönne ki az egész, és már ráadásul ezek a pályák is :D (Bár lehet, az én gondolkodásmódommal van baj, legalábbis én így látom ezt. :o)

Szerk.: Igen, sárkányos sztori is lehetne akár. Lásd: Drakan. Egyik legjobb játék a TR mellett :D

Underhoe
2011-10-02, 17:13
Egyetértek. Középkor lévén sok legendát, mesét fel lehetne dolgozni, amik ugye jelen korban elég irrealisztikusnak hatnának. :D Szavazás mellett mindenki eldönthetné. Ha meg tél nem, akkor ősz! Szerintem csodás lenne a színes falevelekkel borított romokat felfedezni. :D

Michele
2011-10-02, 17:15
Egyébként a középkori idő rettentően jól hangzik! Sőt! :D Erről azonnal a Time Odyssey c. pálya jutott eszembe, ahol is az egyik pálya egy középkori falucskát ábrázolt, egy nagy várral. Még a mai napig a leghangulatosabb pályának tartom. :p

Nekem is egyből az jutott eszembe. Ha százszor nem vittem ki, akkor egyszer se. :D Csak hát nem árt hitelesen előadni azt a középkort. :) Nem lenne túl nagy falat? Bár szó mi szó, jelenkori országunk nem biztos, hogy ugyanolyan kalandos lehetne... :vlol:

Évszak...? :kratz: Háát, egyedüli télre szavazó voltam, de maradok ennél. :vlol:

YzaaA
2011-10-02, 17:15
Egyértelmüen középkor:jumper::jumper:
És támogatnám azt az ötletet, hogy horror legyen benne, méghozzá 1 kastélyban játszódna és István király is ott lenne tehát ojan 1000 körül játszodna.^^
Vagy esetleg lehetne egy ojant, hogy Lara egy idögéppel a közepkorba kerül.:D
Az ojan hangulatos lenne.^^:D
Hja meg évszaknak az ösz jöhetne.:D

Robbie
2011-10-02, 17:18
Jelenlegi elképzeléseim szerint én tavaszra gondolnék de őszi idővel sem lenne gondom :D

Kacsa
2011-10-02, 17:54
Egyértelmüen középkor:jumper::jumper:
És támogatnám azt az ötletet, hogy horror legyen benne, méghozzá 1 kastélyban játszódna és István király is ott lenne tehát ojan 1000 körül játszodna.^^
Vagy esetleg lehetne egy ojant, hogy Lara egy idögéppel a közepkorba kerül.:D
Az ojan hangulatos lenne.^^:D

én most Yza ötletét támogatom :)

Robbie
2011-10-02, 18:47
én most Yza ötletét támogatom :)

Na akkor nektek valami motoszkál odabent, tessék csak jelentkezni:naughty::naughty::D

Michele
2011-10-02, 21:02
A Severance - Blade of Darknessből kiválogattam pár zenét/háttérzenét, amik szerintem passzolnának, teszem azt: egy kriptához, kínzókamrához, pincebörtönhöz, fáklyafényes barlangokhoz, mocskos csatornákhoz, de akár templomokhoz, várakhoz is.
Keresgéltem YT-on, hogy mutassak linkeket, de nem találtam meg őket úgy feltöltve, ahogy a játék mappájában be vannak számozva - sorban végighallgatni meg nem fogom az összeset. :D Max elküldöm valakinek. :)

Most belegondolva, talán mégis csak jobb lenne az ősz... :kratz:

:D Ez meg az Aegean Legendsből (legalábbis én ott találkoztam vele) annyira bejön:
http://i55.tinypic.com/nozjsy.png

YzaaA
2011-10-02, 21:18
Michele most adtál egy jó 5-letet a storyhoz!!:clown:
Lara keres egy ereklyét , meg is találja, de az átteleportálja az 1000-res évekbe, és egy börtön pincéjében ébred fel fegyver nélkül valami külöinös maskarában.
Eddig gondoltam ki, de tovább is gondolkozok, ha tetszik az 5-let.:D

Robbie
2011-10-02, 21:26
YzaaA tartsd magadban az ilyeneket itt minden titkos :D

YzaaA
2011-10-02, 21:30
Legközelebb küldök pü-t.:D
De jóó??:D

Robbie
2011-10-02, 21:53
YzaaA nekem ne küldj semmit, ajánlom olvasd végig a topikot!
A történetet a szerkesztő találja ki nincs megkötés csak annyi hogy Magyarország, csinálj pályát és ez lesz a pályád sztorija.

YzaaA
2011-10-02, 22:04
Uppsss^^*
Hogy lehetek ijen gyenge agyú grr...:angry:
ne haragudjatók csak elszáltam.^^*

Crash82
2011-10-03, 08:23
^^ Én is elszoktam szálni ha eszembe jut valami jó...nem is kicsit xD

Hát én úgy vélem Magyarország elég macerás lesz :S

Underhoe
2011-10-03, 17:03
Macerás? Miért lenne az? :D Nekem már rengeteg ötletem van, szerintem rettentően hangulatos pályákat lehet kihozni belőle.

Roli
2011-10-03, 17:04
Nekem is. :D (Írtam is ma egy jó nagy listát :D)
Már komolyan mondom, az izgat, hogy mikor is kezdhetünk bele :vlol:

Crash82
2011-10-03, 18:00
Hát nektek....nekem pl semmi ötletem sincs...vagyis lenne de azt nem tudom megvalósítani...
A versenyben csak az a baj hogy a kezdők (mint én) plusz a pro-k(pl Roli) egy kategóriában versenyeznek...
Ezt nem lehetne külön?
Mert így kicsit nem fer

Robbie
2011-10-03, 20:40
Nyugi Crash82 nem leszel egyedül sőt én még egy pályát se adtam ki xD csak ne az legyen hogy 2 hét múlva írod h kész vagyok mert úgy tényleg nem nyersz, tedd oda magad keményen!!!! XDXD LOOOL

OBig
2011-10-03, 20:44
De, lehet, sőt, szerintem legyen egy nagyon kezdő, kezdő, nemnagyon kezdő, haladó, középhaladó, szuperprofi verseny is. Sőt, legyen fiúknak, lányoknak külön-külön. Esetleg vallási felekezet szerint. Életkor szerint is lehetne külön-külön. Hányan is lesztek tulajdonképpen?? Mindegy, tán lesz mindenkinek egy saját versenye, amiben győztes lehet. ---Énistenemjóistenem .............

Roli
2011-10-03, 20:46
Ámen. :vlol::vlol::vlol:

Underhoe
2011-10-03, 23:42
A vallásinál kipurcantam. :vlol:

Crash82
2011-10-04, 14:17
De, lehet, sőt, szerintem legyen egy nagyon kezdő, kezdő, nemnagyon kezdő, haladó, középhaladó, szuperprofi verseny is. Sőt, legyen fiúknak, lányoknak külön-külön. Esetleg vallási felekezet szerint. Életkor szerint is lehetne külön-külön. Hányan is lesztek tulajdonképpen?? Mindegy, tán lesz mindenkinek egy saját versenye, amiben győztes lehet. ---Énistenemjóistenem .............

Aha jó...és én mikor is mondtam ilyet?....mert szerintem soha -.-"
De kérlek énistenemjóistenem (hamár itt ámenezünk) ne kezd megint....
Mert most mindenki látta! ...javasoltam...ő kigúnyol.....:angry:
Robbie nyugi....1 hét alatt is kész leszek xDDDD LOL

Michele
2011-10-04, 15:40
Crash, inkább te ne kezd megint. :D Életképtelen volt a javaslatod, kaptál egy ironikus választ, kész.

Crash82
2011-10-04, 16:03
Életképtelen xD
Csak egy javaslat volt amúgy is ^^
Még nem tudom jelentezzek-e már elkezdtem egy pályát :S És ezzel tényleg bizonyítani akarok ^^
Arra gondoltam hogy lehet 2 en csinálni egy pályát? xD

Underhoe
2011-10-04, 16:18
Hogy kezdesz el egy pályát, ha még a megadott wad sincs kész? A verseny még nem kezdődött el, csupán megbeszélés szinten. Vagy a versenyen kívül értetted? Akkor én kérek elnézést. :p Nekem kettő projectem is van, amit mellőzni fogok emiatt. Szerintem te is tedd ezt, ha van kedved belépni. Amúgy is nagyon jó gyakorlat mind a kezdők, mind a haladók számára.

Crash82
2011-10-04, 16:47
Hogy kezdesz el egy pályát, ha még a megadott wad sincs kész? A verseny még nem kezdődött el, csupán megbeszélés szinten. Vagy a versenyen kívül értetted? Akkor én kérek elnézést. :p Nekem kettő projectem is van, amit mellőzni fogok emiatt. Szerintem te is tedd ezt, ha van kedved belépni. Amúgy is nagyon jó gyakorlat mind a kezdők, mind a haladók számára.

Versenyen kívül ^^
És hát igazad van mellőzni...attól függ ha marad a Magyarországi téma szerintem nem jelentkezem...

Roli
2011-10-04, 22:03
Szavazás lezárva, Magyarország nyert. :)
Na most pedig értekezés következik :D

Robbie
2011-10-04, 22:21
Na de mikor? Haladni kéne sok meló lesz xD

Crash82
2011-10-05, 14:35
:jumper::jumper::jumper:
WÍÍÍÍÍÍÍ

wdavid
2011-10-05, 21:04
hát nem lesz egyszerű az biztos de várom már :D

YzaaA
2011-10-05, 21:09
Sok szerencsét a szerkesztöknek és jó munkát meg sok idöt hozzá.:D;)
biztos jó pályák születnek majd.:)

Crash82
2011-10-06, 15:04
Uhumm ^^ Jó munkát :P Sok szerencsét :) Én szerintem nem jelentkezem :o

wdavid
2011-10-07, 21:14
hát így nem leszünk túl sokan :( egy könnyebb téma lehet jobb lenne de ebbe nekem nincs bele szólásom:o:)

Roli
2011-10-07, 21:19
Nemzetközi lesz. :)

Matie
2011-10-07, 21:29
@ Crash82: Kár, pedig mindenképpen ajánlanám. Még ha nem is fejezed be a pályád időben, már azzal is sokat nyer az ember, ha megpróbálja. (Meg aztán be is lehet fejezni utána is és külön publikálni.) Tényleg nagyon sokat lehet tanulni belőle, ha meg a tapasztalatbeli különbségek miatt aggódsz, felesleges ezen stresszelni szerintem, mindenki elkezdte valahol...:) Az eszközök adottak, ha valamivel elakadsz, biztos lesz, aki tud segíteni, tutorialok is lesznek stb. Ráadásul még "hazai pályán" is lennél, ilyen lehetőség is ritkán adódik. Félreértés ne essék, nem akarok belekényszeríteni senkit, csak nem értem, hol a probléma:D Akár már próbaként is megérné, nem húznak senkit se karóba azért, mert nem fejezi be a pályáját vagy ilyesmi. Még talán rossz is kimaradni belőle, mert tényleg csak pozitív tapasztalatom van az ilyesmivel kapcsolatban (gondolok itt pl. a BtB-re).

Szerintem én is építek majd egy pályát, bár ha az érettségi időszakra esik majd ez az egész, akkor reménytelen.:o Mindenesetre megpróbálom.

wdavid
2011-10-07, 21:31
Nemzetközi lesz. :)

értem, akkor nem szóltam :D lassan neki is kellene állni a szerkesztésnek, hehe :)

már a történetem is megvan :)

Crash82
2011-10-08, 16:28
@ Crash82: Kár, pedig mindenképpen ajánlanám. Még ha nem is fejezed be a pályád időben, már azzal is sokat nyer az ember, ha megpróbálja. (Meg aztán be is lehet fejezni utána is és külön publikálni.) Tényleg nagyon sokat lehet tanulni belőle, ha meg a tapasztalatbeli különbségek miatt aggódsz, felesleges ezen stresszelni szerintem, mindenki elkezdte valahol...:) Az eszközök adottak, ha valamivel elakadsz, biztos lesz, aki tud segíteni, tutorialok is lesznek stb. Ráadásul még "hazai pályán" is lennél, ilyen lehetőség is ritkán adódik. Félreértés ne essék, nem akarok belekényszeríteni senkit, csak nem értem, hol a probléma:D Akár már próbaként is megérné, nem húznak senkit se karóba azért, mert nem fejezi be a pályáját vagy ilyesmi. Még talán rossz is kimaradni belőle, mert tényleg csak pozitív tapasztalatom van az ilyesmivel kapcsolatban (gondolok itt pl. a BtB-re).

Szerintem én is építek majd egy pályát, bár ha az érettségi időszakra esik majd ez az egész, akkor reménytelen.:o Mindenesetre megpróbálom.

Köszi ^^
De hogy az igazat megvalljam kedvem sincs sok :O