PDA

Teljes verzió megtekintése : Pályaszerkesztő verseny



Matie
2011-09-28, 19:55
Az általános társalgóban már olvashattatok az ötletről, egy Back to Basics / Complex Simplicity-féle versenyről, ami itt, a magyar TR honlapon lenne megrendezve.

Íme egy kis ismertető, hogyan is zajlanak ezek a versenyek:
A verseny lényege, hogy a szerkesztők a megadott eszközökkel hoznak létre egy kb. 1 órás játékmenettel rendelkező pályát a megadott határidőn belül. Minden adott, a wad, a textúrák, a hangok, a zene. A szerkesztők dolga már csak az, hogy legjobb tudásuk szerint megszerkesszék a pályájukat és kitaláljanak hozzá egy történetet.
Ehhez először kell egy téma, ami jó lehetőségeket ad, kis változatosságot is kínál annak ellenére, hogy mindenki ugyanazokat az eszközöket használja a szerkesztéshez. Ez szavazással fog majd eldőlni, egyelőre havas, horror és Thaiföld témák voltak említve.
Miután a téma ki lett választva, a szervezők összeállítják a szerkesztéshez szükséges eszközöket, elkezdődik a jelentkezés. Ha mindez megvan, következik a szerkesztési fázis, amikor a versenyzők megépítik a pályáikat.

A versenyben természetesen mindenki részt vehet, aki tud pályát szerkeszteni. Kezdőknek külön előny, hogy adott a wad és a textúrák. Ilyen versenyek során rengeteget lehet fejlődni, a versenyzők gyakran segítik is egymás munkáját.

Reméljük, minél többen kedvet kaptok hozzá!:thumb: Ha bármi kérdésetek lenne, írjatok ide, témaötletek/javaslatok is jöhetnek!:)

Roli
2011-09-28, 20:01
Köszönjük Matie! :) :hug:

Én mindenképpen részt veszek, most pedig csinálok egy szavazás topicot. :)
És persze, névötleteket is várunk, hogy mi legyen a verseny neve/címe, mert még ez sincs meg! :)

Robbie
2011-09-28, 20:37
Én is részt veszek :D

Roli
2011-09-29, 12:36
És várunk ötleteket arra is, hogy mik legyenek a nyeremények!!! :)

Ting
2011-09-29, 14:28
Hungarian Adventures 2011 lehetne a neve. :) Nyereményekkel kapcsolatban szerintem a nyertes kaphatna egy pár hónapig egy külön blokkot az oldalon, hogy ide kattintva letölthető a nyertes pálya, stb., illetve ezen kívül valami TR-es ajándék. :D

Kacsa
2011-09-29, 14:59
Hungarian Adventures 2011 lehetne a neve. :) Nyereményekkel kapcsolatban szerintem a nyertes kaphatna egy pár hónapig egy külön blokkot az oldalon, hogy ide kattintva letölthető a nyertes pálya, stb., illetve ezen kívül valami TR-es ajándék. :D

Őszintén, én nyereményként csak azt várnám, hogy mondjuk egy pár hétig, vagy egy hónapig kint legyen a főoldalon a pálya, és persze hírként is közöljék az adminok (am ezt biztos megtennék, ez a minimum). én nem várnák semmilyen ajándékot postán, ez pusztán hobbi, ami még viszonylag ingyenes.
VISZONYLAG. :)

Underhoe
2011-09-29, 15:49
Mindenképpen nevezek. :D

Kacsa
2011-09-29, 16:01
Mindenképpen nevezek. :D

Húúú ennek örülök :jumper:
Én meg megígérem, hogy minden egyes pályát végigjátszok, ami megjelenik majd :) úgysem fognak sokáig tartani :)

Crash82
2011-09-29, 16:07
Én is nevezek :3 :jumper:
Bár nincs sok értelme,azért remélem jót tudok összehozni :3

YzaaA
2011-09-29, 16:34
Húúú ennek örülök :jumper:
Én meg megígérem, hogy minden egyes pályát végigjátszok, ami megjelenik majd :) úgysem fognak sokáig tartani :)

eggyet értek én is felvállalom a végigjátszásukat ha törik ha szakad!!!^^:D

Michele
2011-09-29, 16:39
eggyet értek én is felvállalom a végigjátszásukat ha törik ha szakad!!!^^:D

Sajnos én is "csak" ennyit tudok tenni. :D

Kivéve ha rohadt nagy a pálya, mert akkor akadozik. Most is egyik versenyes pályánál előfordult - játszhatatlan volt. Kár, OBig leírása alapján király lehetett... ^^'

Roli
2011-09-29, 17:48
Mindenképpen nevezek. :D

Ennek nagyon örülök :D


Én is nevezek :3 :jumper:
Bár nincs sok értelme,azért remélem jót tudok összehozni :3

Úgy legyen! :D Mindenki hozza majd a legjobb formáját! :D

Roli
2011-09-29, 20:59
Tárgyilagos, kézzel fogható nyereményekre gondoltunk :D

Crash82
2011-09-30, 14:04
Tárgyilagos, kézzel fogható nyereményekre gondoltunk :D

Azt nem lenne kicsit bajos eljuttatni? o.o
Úgy értem posta stb ....:3 Bár tényleg jó ötlet :)

Scoobykah
2011-09-30, 16:31
Nyeremény..hmm...venni egy CD-t,és kiírni rá az ezen a versenyen készült műveket.XNA-val készíteni neki egy borítót.és a hátoldalán meg helyezés/értékelés szerint felsorolva a pályák nevei. mellette esetleg egy kis hír formájában közzé tenni a főoldalon
bár sztem ez másodlagos...előbb kikéne taláni h mi legyen a téma?mert azt látom h Magyarország.de mki havas pályátszeretne?v elmélyülni a Balaton alatti katakombákban..(najó ez kicsit béna:$)

nekem lenne ötletem több is.csak lehet nem mindenkinek tetszene,mert mki horrort akar.(nem kötekedés,de érdekelne ki látott már igazi parázós horrort?Fűrész,Paranormal A.,Barlang,Mélyharapás,Rubbler meg társaik..ezek...hát nemtudom..minden de nem horror.)

Crash82
2011-09-30, 16:59
v elmélyülni a Balaton alatti katakombákban..(najó ez kicsit béna:$)


Miért béna? :3 Nekem tetszik *-*
Amm hát nem tom off e de mellékeltem alább egy (10 -vagy kevesebb- perces munka volt) Kicsit olyan elnyomott hangulatú folyósót...
(Nincs kész)
Előtte:
http://kepfeltoltes.hu/110930/Haunted_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Utána:
http://kepfeltoltes.hu/110930/753081486Haunted_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Melyik a jobb?

Kacsa
2011-09-30, 19:20
nekem a 2. kép jobban tetszik :)

Roli
2011-09-30, 19:21
Na, lehet látni fejlődést :D

YzaaA
2011-09-30, 19:26
nekem mind2 tetsszik^^
szép munka sokkal jobb mint az elözzöbbek:hug:

Crash82
2011-09-30, 20:50
Tényleg? :3 Köszi szépen :)
Hát nem gondoltam volna hogy fejlődtem :)
Ki tudja? lehet hogy horror pályákban vagyok a legjobb XD

Szerk.:
Ott a második képen az ablaknál lehet látni hogy csíkozódik mert ugye a falra fordítom...nem tudom kijavítani valahogy? meg lehet oldani?

Underhoe
2011-10-04, 18:37
Gondolkodtam a verseny témáján, és egy szerintem remek ötlet jutott az eszembe. Ugye Magyarország, középkor már biztos, azonban a második legszavazottabb a horror téma volt. Mi lenne, ha ezt a hármat egyesítve létrehoznánk Erdélyt, mint fő téma? Kastélyok, fenyőerdők, vérfarkasok, vámpírok. Ilyen stílusú pálya tudtommal úgy sincs még, szerintem rettentően izgalmas lehetne. (:
Mi a véleményetek?

Összedobtam egy rajzot, hogy hangulatilag hogy is képzelném:
http://img829.imageshack.us/img829/1366/xcxbv.jpg

Stranger
2011-10-04, 19:11
Tényleg jó ötlet. Jól rajzolsz nagyon... ha nem is ez lesz a főtéma, te már tudod, hogy mit fogsz csinálni. :D
Kár, hogy én nem értek a Level editorhoz... :angry: De most már kajak letöltöm és benevezek majd ilyen versenyre pár év múlva. Ha lesz még... :p Bár addigra mindenki annyira pro lesz, hogy megint esélyem sincs.. :rolleyes:

YzaaA
2011-10-04, 20:11
Gondolkodtam a verseny témáján, és egy szerintem remek ötlet jutott az eszembe. Ugye Magyarország, középkor már biztos, azonban a második legszavazottabb a horror téma volt. Mi lenne, ha ezt a hármat egyesítve létrehoznánk Erdélyt, mint fő téma? Kastélyok, fenyőerdők, vérfarkasok, vámpírok. Ilyen stílusú pálya tudtommal úgy sincs még, szerintem rettentően izgalmas lehetne. (:
Mi a véleményetek?

Összedobtam egy rajzot, hogy hangulatilag hogy is képzelném:


Végre az erdélyieket is észreveszik:rolleyes:
támogatom az 5leted:D:thumb::jumper::jumper:

Scoobykah
2011-11-29, 19:29
egy olyan kérdésem lenne,hogy most ez a téma jegelve van?vagy egyáltalán nem is lesz?

Szerk.:
"Összedobtam egy rajzot, hogy hangulatilag hogy is képzelném"
Underhoe mivel rajzolsz?

Roli
2011-11-29, 19:41
Nincs jegelve, csak a háttérben folyik a munka. :)

Scoobykah
2012-05-28, 10:36
tudom,hogy utoljára is én kérdeztem a dologról,de megint kérdezem:P
gondolkodtam még témákon,vagy még legyek türelemmel,majd jön aminek jönnie kell,vagy már nem aktuális a verseny?:)

Roli
2012-05-30, 17:00
Aktuális, még mindig :D