PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia tombraidermaster1996 :-)



oldal : [1] 2

OBig
2011-09-11, 07:22
Szia tombraidermaster1996 :-)

Üdv a körünkben. Örülök, hogy egy mester is akad már közöttünk. :)

dzsemfix
2011-09-11, 09:02
Helló! remélem sokat fenn leszel a fórumon:)

YzaaA
2011-09-11, 11:53
hali:D
üdv közöttünk és eggyetértek dzsemfix-el:D

Hanna
2011-09-11, 11:56
Üdv itt:)

tom croft
2011-09-11, 11:58
helló szia pisztácia :D

Kacsa
2011-09-11, 12:33
helló szia pisztácia :D

:vlol::vlol::vlol:


Szia! Érzed magad jól! :)

tombraidermaster1996
2011-09-11, 13:54
Sziasztok, köszi. Amúgy az túlzás, hogy mester lennék, de már régóta játszok vele, igaz, hogy még nem kellene, mert még nem vagyok 16, de ez az én kedvenc játékom. Amúgy haérdekel titeket, van egy nagyon kezdetleges szintem, pár screenshotot küldhetek, ha gondoljátok.

Kacsa
2011-09-11, 14:38
Amúgy ha érdekel titeket, van egy nagyon kezdetleges szintem, pár screenshotot küldhetek, ha gondoljátok.

persze, hogy érdekel :)
OBig-nak van egy nagyon komplex TRLE-s oldala, ott szinte minden szerkipálya megvan, letölthetőek, nagyon soknál van Leírás, végigjátszás is :) várjuk a képeket, itt beszélhetsz a projektedről :) --> http://tombraiders.hu/forum/showthread.php?t=37&page=67
JA, és még valami :) ha kettő hozzászólásod között nem telt el egy nap, akkor légyszíves használd a JAVÍT gombot, a hsz-ed jobb alsó sarkában :) így elkerülhetjük az ún. duplaposztot :)
íme az oldal: ----> http://treditor.hu/

Robbie
2011-09-11, 14:56
Üdv a fórumon! :)
____
Nem hogy szinte hanem az összes megjelent szerki pálya fent van :D


JA, és még valami :) ha kettő hozzászólásod között nem telt el egy nap, akkor légyszíves használd a JAVÍT gombot, a hsz-ed jobb alsó sarkában :) így elkerülhetjük az ún. duplaposztot :)
:worship::D

Roli
2011-09-11, 15:09
Üdv! :D:hug:

tombraidermaster1996
2011-09-11, 15:16
Szia Roli! Köszönöm mindenkinek az üdvözleteket. :)

YzaaA
2011-09-11, 16:28
hamár ez a te oldalad akkor megkérdezném mejik TR-t játszottad eddig ki??:D
amugy még én is csak 15 vok de már majdnem az egészet végigvittem:D
most tolomm a 3-ast:D és nagyon tetszik:D

CrashHungarian98
2011-09-11, 17:10
Szia! Üdv itt! :D

dzsemfix
2011-09-11, 17:52
igaz, hogy még nem kellene, mert még nem vagyok 16

Én csak 12 vagyok, mégis tomb raiderezek. Nem értem, miért 16 a korhatár a TR játékoknál. Semmi agresszív, semmi félelmetes nincs benne.:)

OBig
2011-09-11, 18:26
"ott szinte minden szerkipálya megvan, "

Nemhogy az összes, több mint bárhol. Sokkal több. :)
Még olyan is, ami meg sem jelent. :)

Én meg már közel a nyugdíjhoz. Mégis TR-ezek. No erre varrj gombot. :D:D:D

Kacsa
2011-09-11, 18:47
Én meg már közel a nyugdíjhoz. Mégis TR-ezek. No erre varrj gombot. :D:D:D

öreg TR-ező nem vén TR-ező.:D talán sokkal tapasztaltabb is:D

YzaaA
2011-09-11, 18:57
Én meg már közel a nyugdíjhoz. Mégis TR-ezek. No erre varrj gombot. :D:D:D

amm erre sajna nem tok
helyette a csíkos ingem jó lessz??:D



öreg TR-ező nem vén TR-ező.:D talán sokkal tapasztaltabb is:D

eggyet értek:D

OBig
2011-09-11, 19:41
Bocs tombraidermaster1996!

Igazán nem haragszok rád, és megbántani sem akarlak. De visszadobtam a baráti kérelmet. Nekem a barát nagy szó, és nem lehet, hogy idejössz, és egy nap múlva barátként fogadjalak. Bocs. :)
Kell ahhoz egy kis idő. :)

tombraidermaster1996
2011-09-11, 19:57
Sziasztok, valószínűleg holnap megkapjátok a pályámat sfx archívumként. Remélem tetszeni fog. Nézzétek el kérlek a hibákat majd benne, mert első pálya. Lépcsőket is tettem bele, de kicsit furán szuperálnak. Amúgy ha az avatar képemet megfigyelitek, az benne van a pályámban az a szoba. Na jóéjszakát minden kedves fórumozónak.

Na sziasztok, nagyjából kész a pályám is. Yzaa eddig én a tr-ek közül az első részt a második rész a 3-at az 5-öt 6-ot legendet anniversaryt játszottam ki, a 4-et amiatt nem tudtam kijátszani, mert neten sehol nincs használtan eredeti, meg merta neről nem tudok normális iso fájlt leszedni... A 4. résszel az a bajom, hogy mire betölt egy pályát xp-n az 1 nap... :(

Fenébe, treditor.hu-ra nem tok regisztrálni.... :( Pedig felraktam volna a még nem teljesen végleges verziót csak nektek.

Köszi, majd máskor letöltöm, csak lassú fajta netem van, tudjátok ez a hely ahol lakok egy kia pici falu, ahol még úgymond nethálózat sincs. :D Hót ratyi ez a falu...

tombraidermaster1996
2011-09-11, 19:59
Semmi baj. REmélem, hogy jól megleszek mindenkivel itt a fórumon.

CrashHungarian98
2011-09-11, 20:00
Dupla hsz.kra figyelj :)

YzaaA
2011-09-11, 20:18
bocs én is közbeszólok használj JAVÍT gombot ha nem telt el 24 óra!!:D
khöszi:D

Kacsa
2011-09-11, 20:27
...REmélem...

tán szereted a Resident Evilt? :vlol:

YzaaA
2011-09-11, 20:29
én lávvolom!!!!:hug:
de a TR-t jobban!!!!:hug:
fölleg a klassszikusokat annál nincsen jobb játék:angel:

tombraidermaster1996
2011-09-12, 16:46
Írtam új hozászólást egy régebbi hozzászólásomhoz.

A TR4-gyel csak az a baj, hogy újítani akartak a betöltésen, és ez egy nagy hiba volt... A Chronicles is olyan volna, ha nem patchalnéd, mert akkor 6 mp alatt betölt. Amúgy a TR3 nekem is nagyon gyorsan betölt. De mindenről majd csak holnap tudok többet mondani, mert lassan fekvés és alvás... Hétvégén nekem is sokkal több időm lesz. Főleg szombaton. Apu egész napos, tehát nem fog a gépen függni. :D Jó éjszakát kívánok mindenkinek! Amúgy az avatar képemet ne nagyon nézzétek, csak ezt raktam be, mivel David Henrie nagy példaképem.
Amúgy én sem így nézek ki, öltözködési stílus detto kb. a nyakkendő viselés az egyezik. :D Imádom őket.
Ja meg tényleg, nyugodtan írhattok nekem emilt is úgyis mindig megnézem, facebookon is bejelölhettek. Emailem: szkubi96@gmail.com , nevem: Szabó Arnold, facen onnan ismertek meg, hogy egy zöld kutya a profilképem. Jó éjt mindenkinek mégegyszer! Tr-es szép álmokat mindenkinek! :)

Kacsa
2011-09-12, 17:12
A 4. résszel az a bajom, hogy mire betölt egy pályát xp-n az 1 nap... :(

fúúú de ismerős, ugye OBig? :vlol:
én PlayStation emulátorral játszottam a 4. résszel.

YzaaA
2011-09-12, 17:24
a 4-et amiatt nem tudtam kijátszani, mert neten sehol nincs használtan eredeti, meg merta neről nem tudok normális iso fájlt leszedni

hát ha csak ennyi a probléma akkor eggyet se félj!!:D
ha gondolod elküldöm priviben amit letöltöttem ojan hamar tölti be a pályát mint a shic!!!(legalábbis nekem:D

Kacsa
2011-09-12, 17:55
(legalábbis nekem:D)

hát Iza, ez a géptől is függ, úgy látszik :) nekem is nagyon lassan tölti be, pedig már.. khm.. sokféle "verziót" megpróbáltam:o

Scoobykah
2011-09-12, 19:10
hacsak verziót próbáltál volna : DDDD

CrashHungarian98
2011-09-12, 19:16
1 ideig nekem is lassú volt a betöltés és aztán újralett telepítve a gép és azóta már 5, 10 mp alatt betöl

YzaaA
2011-09-12, 19:34
nekem még annyi se kell:D
pikk pakk pont mint a TR3 az is hamar be tölt már alig jelenik meg a képe és már be van töltve a játék:clown:

CrashHungarian98
2011-09-12, 19:37
nekem még annyi se kell:D
pikk pakk pont mint a TR3 az is hamar be tölt már alig jelenik meg a képe és már be van töltve a játék:clown:

TR3 az nekem is :P

tombraidermaster1996
2011-09-13, 16:50
Hali, még tegnap a 3. oldalon írtam pár dolgot egyik hozzászólásomhoz.

"a nyakkendő a nyakam körül... fúúú Isten bizony, alig vártam, hogy levehessem"

XD Kacsa. Na ez tök poén, szerintem mi férfiak nyakkendőben jobban nézünk ki mint bármikor máskor. :) De nem baj végülis mindenkinek más ízlése van.

Kacsa
2011-09-13, 17:04
a nyakkendő viselés az egyezik. :D Imádom őket.

fúú én gyűlölöm őket xD eddig életemben kettőször volt rajtam nyakkendő de borzalom. nem szeretem, ha akármelyik ruhám tűl szűk, én szeretem a szabadságt, amikor szellőzök xD a nyakkendő a nyakam körül... fúúú Isten bizony, alig vártam, hogy levehessem :vlol:

tombraidermaster1996
2011-09-13, 19:09
Hát lassan nekem már fekvési idő, tehát mindenkinek jó éjszakát kívánok! Tr-es álmokat mindenkinek! Holnap majd újból beszélgetünk. Sziasztok!

Kacsa
2011-09-13, 19:16
ez egy fórum, nem kell minden este jó éjszakát kívánni, meg ilyenek... :vlol:

Petya a Lara Fan
2011-09-13, 20:22
ez egy fórum, nem kell minden este jó éjszakát kívánni, meg ilyenek... :vlol:

Miért? Ez egy tök jó szokás, ha jobban belegondolsz, a "jó éjszakát" egy kedves "kívánság" a másik számára, hogy aludjon jól. :D Persze sokaknál csak "sablonszöveg"...

Robbie
2011-09-13, 20:47
Miért? Ez egy tök jó szokás, ha jobban belegondolsz, a "jó éjszakát" egy kedves "kívánság" a másik számára, hogy aludjon jól. :D Persze sokaknál csak "sablonszöveg"...

Hát tényleg nem rossz dolog valaki Wolf Kati facebook oldalán szokta írogatni :D
Nem is tudom kiiii :D:D:D:

Petya a Lara Fan
2011-09-13, 21:42
Hát tényleg nem rossz dolog valaki Wolf Kati facebook oldalán szokta írogatni :D
Nem is tudom kiiii :D:D:D:

Fúúúúúú Teeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D :D

tombraidermaster1996
2011-09-14, 19:01
Én mindig mindenkinek jó éjszakát szoktam kívánni, mert így esik jól. :D

Ting
2011-09-14, 21:19
Én GSO-n szoktam csak, de végülis itt is behozhatjuk. :)

tombraidermaster1996
2011-09-16, 15:41
Sziasztok, bocsi, hogy ilyen soká írok, de tegnap volt pár dolgom aztán nem voltam netközelben, írhattok nyugodtan bármiről.

Kacsa
2011-09-16, 16:12
Sziasztok, bocsi, hogy ilyen soká írok, de tegnap volt pár dolgom aztán nem voltam netközelben, írhattok nyugodtan bármiről.

azt hiszem félreértettél valamit :) ez egy Fórum, nem chat vagy blog, itt a hozzászólások akkor mennek, amikor mennek, pár napot azért lehet hiányozni...

Petya a Lara Fan
2011-09-16, 16:59
azt hiszem félreértettél valamit :) ez egy Fórum, nem chat vagy blog, itt a hozzászólások akkor mennek, amikor mennek, pár napot azért lehet hiányozni...

Gonosz vagy. :D

Cindy
2011-09-16, 17:15
azt hiszem félreértettél valamit :) ez egy Fórum, nem chat vagy blog, itt a hozzászólások akkor mennek, amikor mennek, pár napot azért lehet hiányozni...


Bezzeg ha én 1 hetet nem vagyok, akkor már halottnak vagyok nyilvánítva :P

tombraidermaster1996
2011-09-16, 19:08
Oks, rendben, értettem.

YzaaA
2011-09-16, 19:12
Bezzeg ha én 1 hetet nem vagyok, akkor már halottnak vagyok nyilvánítva :P

bezzeg ez a Kacsa ijen.....
BOLOND!!!!:vlol: a szívbajokat hozza rám mindig!!:rolleyes:

Kacsa
2011-09-16, 21:44
Bezzeg ha én 1 hetet nem vagyok, akkor már halottnak vagyok nyilvánítva :P

köhömm, az több, mint MÁSFÉL HÓNAP volt, ráadásul azt mondtad, csak egy hétre mész el... és nem az első eset, hogy eltűnsz :rolleyes:

tombraidermaster1996
2011-09-17, 10:11
Ne veszekedjetek már! Kicsit unalmas már!!!!!!!!!!!!!44:mad:

Kacsa
2011-09-17, 11:22
Ne veszekedjetek már! Kicsit unalmas már!!!!!!!!!!!!!44:mad:

veszekedés? :vlol: nem veszekedünk mi :) láttad volna, mi volt pár hónapja. nnna AZ volt a durva :D

tombraidermaster1996
2011-09-17, 11:42
Hehe...:D Erre nem tok mit mondani.

OBig
2011-09-17, 12:27
Jja, akkor egy magát mesternek tartó egyed akarta alakítani a fórumot, a maga szájízére. :):D:angry:
Már bocs, de engem kissé irritál a nicked. :) :D
No merthogy egy mester segítséget kér? és ennyit? És nincs tisztában semmivel? Se fórumszabályzattal, se emberi kommunikációval,,,,,,,,,,,,,,,
Na de semmi baj, tisztelem mindenki hü.... izéééééééééé döntését. :)
Mindenesetre üdv még egyszer a körünkben. Majd hozzádszokunk. :)

tombraidermaster1996
2011-09-17, 13:54
Semmi baj, tudom, hogy eléggé hülye nicket választottam, az alapjátékokat szeretem meg azokhoz értek is, de ehhez a level editorhoz hülye vagyok, még úgy is, hogy a magyar nyelvű leírásból mindent pontosan megcsináltam... Bocsi még1-szer anickem miatt.

OBig
2011-09-17, 19:27
Semmi gond, majd segítenek itt a hozzáértők. :)

Kacsa
2011-09-17, 19:42
Senni gond, majd segítenek itt a hozzáértők. :)

igen, ha utólag szeretnéd megváltoztatni a nicked, csak fingd el magad pl. ebben a topicban Rolinak vagy Robbienak,és ők szívesen megváltoztatják neked :) csak ne felejtsd el, hogy onnantól kezdve azt az új nicket kell beírni a bejelentkezéshez :D

horus
2011-09-17, 19:49
Jja, akkor egy magát mesternek tartó egyed akarta alakítani a fórumot, a maga szájízére. :):D:angry:
Már bocs, de engem kissé irritál a nicked. :) :D
No merthogy egy mester segítséget kér? és ennyit? És nincs tisztában semmivel? Se fórumszabályzattal, se emberi kommunikációval,,,,,,,,,,,,,,,
Na de semmi baj, tisztelem mindenki hü.... izéééééééééé döntését. :)
Mindenesetre üdv még egyszer a körünkben. Majd hozzádszokunk. :)
Jajj mar ne haragudj Obig de ez csak szintiszta kotekedes...

tombraidermaster1996
2011-09-17, 20:18
Oks, oks, de nem fingok, mert még büdös lesz és mindenki elájul. :D Na mindegy, már kár volt pont tombraidermaster1996-nak neveznem magam, inkább a tomb raiderek lúzere illene nekem nicnek.

Kacsa
2011-09-17, 20:31
Oks, oks, de nem fingok, mert még büdös lesz és mindenki elájul. :D Na mindegy, már kár volt pont tombraidermaster1996-nak neveznem magam, inkább a tomb raiderek lúzere illene nekem nicnek.

na mondj egyet, és akkor Roliék kijavítják :)

horus
2011-09-17, 20:48
Oks, oks, de nem fingok, mert még büdös lesz és mindenki elájul. :D Na mindegy, már kár volt pont tombraidermaster1996-nak neveznem magam, inkább a tomb raiderek lúzere illene nekem nicnek.

Jajj istenem ez csak egy NICKNEV!!!!Ha neked tetszik akkor hagyd! Nincs semmi baj vele, mindenki olyat valaszt amilyet akar, majd ha a szabalyzatban levan irva hogy ezt nem valaszt6od akkor mondd hogy kar volt...

tombraidermaster1996
2011-09-17, 20:57
Rendben. Kaptok képeket a pályámból, ezek a szépen (már amennyire az) kiépített helyszínek közül valók, melyekből nem sok van, a mai segítségekkel idáig jutottam el a pályám szerkesztésében, amit már lassan 4 hónapja csinálok... Kicsit lassan tudom, de a pár hibát leszámítva szerintem nem rossz.
Remélem, hogy majd tetszeni fog neketek.

Kacsa
2011-09-17, 21:06
na, jó lesz ez, csak a sivatagban miért esik az eső? :D és mik azok a furcsa fények? :D

YzaaA
2011-09-17, 21:07
Juj nagyon tetszik^^
szép színes a 2-ik^^:D

tombraidermaster1996
2011-09-17, 21:26
Hát Kacsa, ezt még én sem tudom. :d De lehet hogy amiatt, mert: Időjárás jelentés:Most érkezett meg egy hidegfront Nevadába, mely 100km/órás széllökésekkel és felhőszakadással jár. Egy óra alatt 200 mm eső is leeshet, kérjük, hogy azorkán erejű szél miatt ne tartózkodjanak az utcákon. Nem tudom, newcity tgát használtam, hát majd kialakul a történet, végülis a címe out in the middle of nowhere magyarul a semmi közepén. De végülis zenés kis pálya lett belőle, teleraktam kapcsolókkal.

Yzáááám, örülök, hogy tetszik. :) Van benne csomó színes terem, van piros, kék, zöld meg csomó fajta keverék terem. Meg van motor, meg pár olyan ellenség, hogy odalépsz a teremben egy kockára aztán meg az ellen veled szemben oldódik ki... :) Holnap majd még teszek fel képeket, addig is Sziasztok! :)

Amúgy milyen fényekre gondolsz Kacsa? Az égen levő világos fényre vagy a levegőben levő dolgokra? Jaj meg legyen benne ellenség, vagy ne? Szerintem ellenség nélkül jobb, de ti döntsétek el szerintem.

Az eget kijavítottam szürkére, mint amiben jég van, csatolok mindjárt képeket.

tombraidermaster1996
2011-09-18, 11:38
Itt vannak a képek.

Kacsa
2011-09-18, 16:51
én azokra a fényekre gondoltam, amik a 2. képen vannak :)
http://tombraiders.hu/forum/attachment.php?attachmentid=35&d=1316338678

tombraidermaster1996
2011-09-18, 19:34
Jah, márhogy arra gondolsz, az hangulatvilágítás.

YzaaA
2011-09-25, 17:52
jajj nagyon tetszík ez a ojan hangulatossá teszik a pályát...^^:jumper::jumper::hug:

tombraidermaster1996
2011-09-26, 18:00
Köszi YzaaA! Hamarosan felkéne töltenem, de még nem teszem, mert még lenne hozzá ötletem, halloweeni tököket kéne belerakni, csak nem találok sehol sem tök objektet... A metához meg sajna nem értek... A pályámnak annyi baja van, hogy kicsit uncsi, de legalább a helyek nagyjából tele vannak növényekkel. Van csomó pálmafa. Csak a tökök hiányzanak még aztán lehet hogy kiadom mint bétát.

http://www.megaupload.com/?d=L5JHXX41 ez a link, de még amire szükségetek van hozzá, hogy működjön az egy data mappa amibe a karnak.tr4-et bemásoljátok valamint az eredeti title.tr4-re mivel amit csináltam az nagy fájl és egy uklogo.pak fájlra, ezután indíthatjátok. Annyit fűznék hozzá, hogy a sötét helyeken valamiért itt a fáklyák nem működnek, a rendes level editorban meg igen... hmmm... nem tudom miért. A kapcsolós termek zenés termek lennének, tehát ahol sok kapcsolót láttok a falon oda ne nagyon nézzetek be. Nézzétek el a hibákat, mert első pálya. Remélem tetszeni fog neked YzaaA. :) Rád gondoltam ezzel kapcsolatban. És remélem, hogy mindenki másnak is tetszeni fog. Majd írjatok ha kipróbáltátok.

YzaaA
2011-09-26, 20:01
hát nekem nagyon tettszik ahogy színesek a pályák meg minden....^^
szerintem jó kis pálya lessz belölle mikor kész lessz:D
sok sikert a továbbiakhoz..^^

tombraidermaster1996
2011-09-27, 17:37
Köszi YzaaA! :) Te tök rendes vagy. :) Kipróbáltad? Találtál benne valami nagyon durva hibát? Például textúrahibát, ilyesmit?

YzaaA
2011-09-27, 17:46
sajons csak 1 kukkintásnyira nyitottam meg mert nem volt sok idöm^^*
de mostmár nem tom megnyitni me az adott fájlok végleg kitörlödtek...:(
de nagyon tetszett..:D
én rendes??:Dlehet hogy igaz énnekem csak jókedvem van^^:jumper:

tombraidermaster1996
2011-09-27, 19:32
Akkor is rendes csaj vagy. :) Amúgy a jókedv az fontos. :P Amúgy nem baj, hogy nem tudtál vele játszani, nem haragszom, ha lesz időd próbáld még ki. Legalább valaki tudja értékelni a hóbortomat. Ha még szeretnél vele játszani, még ott a link, lehet, hogy még a title.tr4-emet is felteszem meg a uklogo.pak fájlt is, hogy teljes legyen a dolog.

Na ebből sem lesz ma már semmi... Lassú a net... Na majd holnap. Addig is jó éjt, majd holnap kezdek vele valamit. Próbáldd meg úgy csak, hogy a title-t az eredetit bemásolod a data könyvtárba az uklogo.pak fájlt és a karnak.tr4-et ha kicsomagolod, utána már indul is, aztán a többit te is tudod. Szia YzaaA! :)

YzaaA
2011-09-27, 19:40
nagyon jó lenne hogyha csak az ikonra kattolnék és már elindulna:D
mert telepítgetni nem akarok
szal...így lenne jó nekem^^
amugy meg rendes??
sokan monták már nekem h rendes vok meg hogy jó a humorérzékem vagy ijenek de én nem mondok shemmt magamrol inkább döntsön más róllam aztán majd kinek mijen véleménye születik azt kell elfogadnom:D
de azért köszi ez most jól eset^^:o
jo éjt neked is:D

Kacsa
2011-09-27, 19:57
sokan monták már nekem h rendes vok meg hogy jó a humorérzékem vagy ijenek de én nem mondok shemmt magamrol inkább döntsön más róllam aztán majd kinek mijen véleménye születik azt kell elfogadnom:D

és azt nem mondták, hogy milyen szépen tagolod a mondatokat? :D

YzaaA
2011-09-27, 20:05
és azt nem mondták, hogy milyen szépen tagolod a mondatokat? :D

Suttogva:nem..:D
amugy most ezt mire érted??:D
valamit rosszúl írtam??XD:p

Kacsa
2011-09-27, 20:11
Suttogva:nem..:D
amugy most ezt mire érted??:D
valamit rosszúl írtam??XD:p

deehogy, tökéletesen írtál mindent :thumb:

YzaaA
2011-09-27, 20:13
húúhh pedig már megijedtemXD
mert hamár helyesen nem tok írni bár tagolni tudjak én hülye:p

Michele
2011-09-27, 20:47
valamit rosszúl írtam??XD:p

Nem valamit, szinte mindent. :clown:

:D

Én se vagyok egy nyelvtan könyv, de azért próbálok normálisan írni. Nem nehéz. :D

YzaaA
2011-09-27, 20:52
a füzetbe bár valamennyire helyesen írok^^:D
csak netre nem szoktam negyon:p
pedig igazán nem esne nehezemre:D

horus
2011-09-27, 20:58
a füzetbe bár valamennyire helyesen írok^^:D
csak netre nem szoktam negyon:p
pedig igazán nem esne nehezemre:D
Yza neked anyanyelved a magyar v roman? vagy a szekelyek ilyen mas maygar beszelnek ? :D

YzaaA
2011-09-27, 21:02
nekem magyar a székelyek meg igenis magyarul a Románok beszélnek románúl:p
de szétofoljuk TRmaster topicjátXD
ugyhogy fojtassuk ezt az én topicomban:p

Hanna
2011-09-27, 21:52
Nem tök 8 hogy ír? Mások meg azé vannak hogy dolgozzanak:D

horus
2011-09-27, 21:53
Nem valamit, szinte mindent. :clown:

:D

Én se vagyok egy nyelvtan könyv, de azért próbálok normálisan írni. Nem nehéz. :D

Yza meg azert probal helytelenul irni hogy a modik ne unatkozzanak, tudtommal azert vagy itt hogy moderalj nem azert hogy kritizalj...

Kacsa
2011-09-28, 15:15
Yza meg azert probal helytelenul irni hogy a modik ne unatkozzanak, tudtommal azert vagy itt hogy moderalj nem azert hogy kritizalj...

úha, milyen kedves Iza, munkát adsz nekik :D tényleg, kedves tőled, hogy gondoskodsz arról, hogy ne unatkozzanak a modik :D
ezt igen szarkasztikusan mondanám élő beszédben...:floet:
ráadásul ha Michele minden hozzászólását kijavítaná Izának, (ami persze totál felesleges) akkor is megemlíthetné Izának, hogy morbid a helyesírása.
amúgy YzaaA állandóan hibásan ír, és Michele - mint egy moderátor - felhozta. engem sem zavar, mert nem említem meg állandóan, de azért néha elég röhejes tud lenni - szóval nem voltam én sem offenzív.
amúgy Iza nekem egyszer elmondta, hogy nem tud románul:)

Ting
2011-09-28, 15:51
Yza meg azert probal helytelenul irni hogy a modik ne unatkozzanak, tudtommal azert vagy itt hogy moderalj nem azert hogy kritizalj...

A moderátoroknak akkor kell javítani valamit, hogyha az illető megszegett egy szabályt, nem helyesírással foglalkozó tanárok ők. :)

YzaaA
2011-09-28, 15:57
jaj annyira szégyellem most magamat:o
nem tehetek rolla hogy nem tok helyesen írni:D
amugy meg beszélni se tok rendesen me folyton megbotlok 1 szóba:o
legyen az akármilyen:D
Na ezt se tudtam kimondani:vlol:

horus
2011-09-28, 16:02
A moderátoroknak akkor kell javítani valamit, hogyha az illető megszegett egy szabályt, nem helyesírással foglalkozó tanárok ők. :)

Ahogy mondod nem helyesirassal foglakozo tanarnok tehat semmi koze hozzá ki milyen helyesen v helytelenul ir :)

Kacsa
2011-09-28, 17:25
Ahogy mondod nem helyesirassal foglakozo tanarnok tehat semmi koze hozzá ki milyen helyesen v helytelenul ir :)

aha, szóval meg sem jegyezhetik. oksa. :D

YzaaA
2011-09-28, 17:40
dehát a moderátorok is emberek..má mé nem szólhatnak belé??
felöllem belém is köthetnek ök amugy csak jót akarnak..^^;)

tombraidermaster1996
2011-09-28, 18:14
Semmi baj az offolásért. :D Amúgy szakadtam a röhögéstől azon, amiket itt írtatok. :D Amúgy legalább most volt élet a topikomban. :)

Jah, amúgy észre sem vettem a helyesírási hibákat YzaaA hozzászólásaiban, amúgy meg ne szemétkedjetek már vele pls! Nem ő tehet arról, hogy rossz a helyesírása, hanem a magyar tanárok, hogy ****nak helyesírást tanítani... Nekem is romlott a helyesírásom 4 év alatt sokat... A helyesírási hibák miatt ne szemétkedjünk senkivel, mert megsérthetjük az illetőt vele. Már bocsi emiatt a felszólalásom miatt, de ez az igazság. Na jó többet nem szónokolok. :D Jah meg bocs a trágár kifejezés miatt. Amúgy tudnék én szíp Biháriásán is beszíni ha ákárník. :D Ez nálunk Hajdú-Bihar megyében a szójárás, na és, hogy ez milyen hülyén hangzik... De nem? Most őszintén.

tombraidermaster1996
2011-09-30, 15:57
Bocsi a multkori kiakadásomért, csak szarul esett, hogy valakit leszidtok csak amiatt, mert nem írt helyesen. Amúgy milyen hetetek volt? Nekem elég unalmas, de aránylag jó. Fejlesztgetés még nem volt, de majd lesz. Addig meg sütisütés a mai nap. :D

YzaaA
2011-09-30, 16:06
hát ez a hét eléggé furi volt jöttek fojton az érzelmi hullámok amik nagyon megviseltek.:(
de kezdek hozzászokni^^
nem épp azon vitáztunk hogy Michele buzditson a helyesírásra és valamennyire rámentem erre nem igaz??:naughty:

Michele
2011-09-30, 16:09
Te itt valamit enyhén túlreagáltál, tombraidermaster1996. :D

A hetem meg...? A megfázásom szépen lassan a csúcsára ért, szóval nem túl jó a helyzet. :angry:

YzaaA
2011-09-30, 16:10
mindenkit megviselt ez a hétXD
pl 2 osztársam is himlös lett:vlol:
nanefé:P

tombraidermaster1996
2011-09-30, 17:33
Bocsi a túlreagálásért. Jobbúlást neked Michele! Tudom milyen a megfázás, hét elején én is abban voltam, citrom illóolajból 2-3 cseppet csepegtettem egy teáskanál cukorra napi 3-szor, és helyrejöttem 3 nap alatt. Ajánlom neked is, mert nagyon jó. Neked meg YzaaA fel a fejjel! Gondolj arra, hogy ennél csak jobb lehet. Remélem, hogy hamar meggyógyulsz Michele. Vigyázzatok magatokra mindannyian!

YzaaA
2011-09-30, 18:09
köszönom tombraidermaster mefogadom a tanácsodat már úgyis kezd minden helyrejönni beszéltem ma az osztársaimmal és megértettek:hug:
ojan jol esett mikor megöleltek nem is tod elhinni már vagy 1 hónapja nem kaptaam ölelést és rossz volt még nézni is h mások milyen jól elvannak én meg csak ott áldogálok nagymagányosan és probálok beilleszkedni:rolleyes:
de mostmár jobban vagyok és remélem többet fogok mosolyogni mint sírni mert eddig szinte minden nap sírtam:o
boccs az off-ért^^*

Kacsa
2011-09-30, 19:43
nem épp azon vitáztunk hogy Michele buzditson a helyesírásra és valamennyire rámentem erre nem igaz??:naughty:

BASSZUS IZA!!!:clown: A HELYESÍRÁSOD HAGGYÁN!!!:D
Az a veled az ÓÓÓRIÁSI gond, hogy NEM TAGOLOD A SZÖVEGET!!!:clown::vlol:
Így minden hozzászólásodat egymás után 3szor el kell olvasni! Tedd ki azokat a nyomorult VESSZŐKET, PONTOKAT, KÖTŐJELEKET... ugye érted? :)
hagyjad a helyesírást, csak megértjük majd. csak ne írj így, hogy:
Ma elmentem a boltba de az eladónőnek nem volt csokija és mérges lettem hazamentem aztán bekapcsoltam a gépet mer akartam resi5özni sőt még csalást is hasznátam
hanem így:
Ma elmentem a boltba, de az eladónőnek nem volt csokija ezért mérges lettem, hazamentem aztán bekapcsoltam a gépet, mer akartam resi5özni. sőt még csalást is hasznátam...
ugye megérted, mire gondolok? :)

YzaaA
2011-09-30, 19:56
érdekes nekem nem kellet 2x elolvasni:P
jóvanna de megszoktam már így a Facebook hatásaXD
najóó dehát hogyha én így szoktam meg, akkor mit tudjak csinálni??XD:vlol:
Elmentem a suliba reggel nyolckor, és mikor végetért a suli, akkor döbbentem rá, hogy milyen jók az osztársaim igazábol.^^:hug:
na tessék így már jó??:rolleyes:

Kacsa
2011-09-30, 20:03
Elmentem a suliba reggel nyolckor, és mikor végetért a suli, akkor döbbentem rá, hogy milyen jók az osztársaim igazábol.^^:hug:
na tessék, így már jó??:rolleyes:

tökéletes. perfekt. :thumb:
ez nem Facebook, ez egy fórum. bocsi. :rolleyes:

YzaaA
2011-09-30, 20:06
Ha már a suliban nem is, de a forumon legalább megtanulok helyesen írni.XD:clown:

Robbie
2011-09-30, 20:22
Felőlem YzaaA úgy írsz ahogy akarsz, eddig se volt probléma a megértésével ezután se lesz :D

YzaaA
2011-09-30, 20:32
Van akinek nem, de van akinek igen is számít, és nem akarom ídegesíteni ezzel öket.^^:D

Petya a Lara Fan
2011-09-30, 22:28
A hetem meg...? A megfázásom szépen lassan a csúcsára ért, szóval nem túl jó a helyzet. :angry:

Jobbulj Michele, jobbulj! :)

YzaaA
2011-10-01, 08:39
Hjaj tényleg, nem is vettem észre.^^*
Jobbulást Michele:o:hug:

Michele
2011-10-01, 08:44
Köszönöm! Már jobban is vagyok. :D

Kacsa
2011-10-01, 09:34
Ha már a suliban nem is, de a forumon legalább megtanulok helyesen írni.XD:clown:

na látod, ha itt helyesen írsz, talán még a suliban is fejlődik a helyesírás :)

YzaaA
2011-10-01, 09:51
úgye, hogy úgye??:D
Michele, ennek örülök^^:)

tombraidermaster1996
2011-10-01, 10:33
Semmi baj az offolásért. :) Na látod, mondtam én neked, hogy nem lesz ott gond. De mostmár te is látod, sok barátod lesz, na meg sok jó barátnőd, akikkel minden reggel ölelkeztek meg puszit adtok, nálunk a csajok ezt csinálják, mi meg fiúk különböző kézfogásokat alkalmazunk. Remélem, hogy mostmár jóra fordul a sorsod, és lesz sok haverod.

Örülök Michele, hogy jobban vagy. :)

Wáááá... Ilyen szaridőben még jön a fagyis a pancsolós kislány zenére... Valaki lője már ki a hangszóróját! Lara segíts! :D

Scoobykah
2011-10-01, 10:57
küldtem PÜ-t

YzaaA
2011-10-01, 12:00
Semmi baj az offolásért. :) Na látod, mondtam én neked, hogy nem lesz ott gond. De mostmár te is látod, sok barátod lesz, na meg sok jó barátnőd, akikkel minden reggel ölelkeztek meg puszit adtok, nálunk a csajok ezt csinálják, mi meg fiúk különböző kézfogásokat alkalmazunk. Remélem, hogy mostmár jóra fordul a sorsod, és lesz sok haverod.


Háháhá.....hátha összejön.:)
Van 1 osztársam, aki szerrintem tényleg szép és ojan kedves, látja, hogy nem nagyon megy a haverkodás, ö odajön s beszélget velem, ez nagyon jól esik.:)
Remélem hétfön jobban lesz és jön suliba.^^
Naés neked is megy a haverkodás a fiúkkal nemde??:D
Mert ha jól emlékszem te írtad azt, hogy 3 éve egyedül vagy meg ijenek.:P

tombraidermaster1996
2011-10-01, 13:39
YzaaA én ilyet nem írtam, hogy 3 éve egyedül vagyok, összekeversz valakivel, de örülök, hogy van egy olyan haverod, aki beszél veled. :)

Kacsa
2011-10-01, 13:53
YzaaA én ilyet nem írtam, hogy 3 éve egyedül vagyok, összekeversz valakivel, de örülök, hogy van egy olyan haverod, aki beszél veled. :)

HIHI ez jó :vlol:

YzaaA
2011-10-01, 14:05
YzaaA én ilyet nem írtam, hogy 3 éve egyedül vagyok, összekeversz valakivel, de örülök, hogy van egy olyan haverod, aki beszél veled. :)

Akkor tényleg összekevertelek, lehet hogy dzsemfix volt az!XDD:vlol:
Banyek ezt elszúrtam:vlol:
De emlékszem, hogy valaki ezt monta, csak nem tudtam, hogy k!iXDD
Köszi én is örülök neki, és ne hari, hogy összekevertelek.XD:vlol:

tombraidermaster1996
2011-10-01, 14:13
Semmi baj.

tombraidermaster1996
2011-10-07, 18:45
sziasztok, valaki nem tud egy jókis horizontot esős éghajlatú pályához? Persze tr4 típusú horizontot, előre is köszönöm a segítségeket.

Kacsa
2011-10-08, 11:24
sziasztok, valaki nem tud egy jókis horizontot esős éghajlatú pályához? Persze tr4 típusú horizontot, előre is köszönöm a segítségeket.

körülnéztél már oldalakon? :)
mert úgy tudom, vannak jó Level Editor-anyagos oldalak, pl. a Lara's levelbase :)

tombraidermaster1996
2011-10-08, 11:30
Már szétnéztem, de semmi olyat nem találtam eddig, ami tetzszene és jó is lenne, van egy 3d-s hegy objektum a trsearchen, azt használtam mostanság, de pofás.

tombraidermaster1996
2011-10-08, 21:00
Sziasztok, megkapjátok tőlem a middle of nowhere pályám halloweeni speciális kiadását, ma lettem kész vele annyira, hogy jó legyen, és tetsszen mindenkinek pár textúrát nem észrevéve jó kis kaland vár rátok, aki inkább a nézelődős pályákat szereti, azoknak ajánlom, de lesz sok csonti mint ellenség, egy temetőben, ahol egy tárgyat kell felvennetek, szerintem már mindenki látta a tr movie-t abból van benne a mindentlátó szem objektum amit fel kell vennetek, pluszban egy régi rossz ismerőssel is találkozhattok, a tr3-ból sophia lesz a boss akit még két múmia is kísér. Remélem tetszeni fog, ja meg az excaliburnak álcázott crowbart is vegyétek fel, mert másképp nincs boss harc.

A link: http://www.megaupload.com/?d=0W83544X

Jah, telepítés, ehhez semmi nem kell, csak az sfx arhívumot megnyitod, kicsomagolod, játszol.

Scoobykah
2011-10-08, 21:26
Már szétnéztem, de semmi olyat nem találtam eddig, ami tetzszene és jó is lenne, van egy 3d-s hegy objektum a trsearchen, azt használtam mostanság, de pofás.

ha TR4-típusú kell,és esős,akkor ott van a City of Death pálya horizontja,csak a scriptjeit másold át abba a pályába amiben dolgozol :)

tombraidermaster1996
2011-10-08, 21:51
Oks, de már ez eddig kész, majd legközelebb karácsonyi kiadás lesz, mint a rovio angry birdsénél, decemberben folytatom a munkálatokat majd.

YzaaA
2011-10-08, 22:47
Sziasztok, megkapjátok tőlem a middle of nowhere pályám halloweeni speciális kiadását, ma lettem kész vele annyira, hogy jó legyen, és tetsszen mindenkinek pár textúrát nem észrevéve jó kis kaland vár rátok, aki inkább a nézelődős pályákat szereti, azoknak ajánlom, de lesz sok csonti mint ellenség, egy temetőben, ahol egy tárgyat kell felvennetek, szerintem már mindenki látta a tr movie-t abból van benne a mindentlátó szem objektum amit fel kell vennetek, pluszban egy régi rossz ismerőssel is találkozhattok, a tr3-ból sophia lesz a boss akit még két múmia is kísér. Remélem tetszeni fog, ja meg az excaliburnak álcázott crowbart is vegyétek fel, mert másképp nincs boss harc.

A link: http://www.megaupload.com/?d=0W83544X

Jah, telepítés, ehhez semmi nem kell, csak az sfx arhívumot megnyitod, kicsomagolod, játszol.

jujujujujuj inkább nem szólok shemmit!XD
majd inkább holnapXP

tombraidermaster1996
2011-10-10, 20:14
Sziasztok! Na kipróbáltátok? Hogy tetszik? Jah egy dolgot elfelejtettem kivenni belőle, az egyik vízeséses teremnél elmegy a zene. Megoldás: a 110.wavot kimásolod másik mappába, és átnevezed 075.wavra, ezután ha oda belépsz, akkor az fog szólni aminek kell. De a 110-es maradjon meg.

Kacsa
2011-10-10, 21:04
én letöltöttem, kipróbáltam :) az értékelést inkább OBigra hagyom :o:D

YzaaA
2011-10-10, 21:18
khmm....azt hiszem hogy inkább nem mondok shemmit khmm....:D
sokat dolgoztál vele szerintem ezért nem akarok csípös megjegyzést tenni szal ezt inkább másra bízom:o:D
én is kiprobáltam, igaz nem vittem végig de nah....nekem tetszettek a fények nagyon csak hát....khm....többet nem mondok:D

tombraidermaster1996
2011-10-16, 17:01
Amúgy csak annyi kérdésem van, hogy mi nem tetszik benne, mert akkor azt kijavítom.

YzaaA
2011-10-16, 17:13
Fent amikor fel kell mászni ott túlnyomóan sötét van!!
Úgy értem nem lehet látni shemmit még fáklyával is alig láttam valamit*.*
Meg még annyi kikötésem lenne, hogy a motor minek van ottt ha megkérdezhetem??:D
Eddig én nem vettem hasznát....meg aszokat a repüllö micsodákat dísznek szántad vagy fel is lehet veni??:D
És hogyan?
Ja és még valami!Fent az emeleten abba a szóbáa ahol vannak az álványok és egy csomo micsoda van rajtuk, közüllük csak 1 izét tudtam felszedni a többit nem!Miért van ez??:D
Csak ennyi lenne a többi nagyon tetszett, bár lehetne több ellenség is benne...:p
És ezt most nem sértésnek szánom, csak egy U.m útbaigazításnak, de amugy jó lett a pálya.:D

tombraidermaster1996
2011-10-16, 18:26
Az OCB- hiba, nem kéne felvenni, mert nem veszed hasznát. Azóta próbálgatok ellenségeket, stb-ket beletenni, de a zenét tartom benne fontosnak. Motor meg hülyeségből, dísznek van ott. A lényege a pályának a nézelődés, és semmi más.
A textúrahibákat azóta még javítottam, ha kell a motort kiveszem belőle és több ellent rakok bele, persze nehézfiúkat. Mondjuk Natla boss? DR. Willard boss? Ha sikerül beszerezni, akkor kaptok ezekből is. De nyugodtan adjatok ötleteket, mert kifogyóban vagyok belőlük.

tombraidermaster1996
2011-10-28, 19:27
Na ki szeretné majd ha lassan megint raknék fel egy verziót a pályáról? Csak írjatok.

tombraidermaster1996
2011-11-02, 09:55
Sziasztok, eddig úgy néz ki, hogy a pálya lassan kész lesz, addig kaptok képet belőle.

Kacsa
2011-11-02, 09:56
Sziasztok, eddig úgy néz ki, hogy a pálya lassan kész lesz, addig kaptok képet belőle.

nem is olyan rossz :)

tombraidermaster1996
2011-11-02, 15:43
Köszi Kacsa!;) Rendes tőled, majd ha lesz sok-sok időm feltöltöm.
Amúgy lehet, hogy ez lesz a kész változat mostmár, vagy majd néha-néha szerkesztgetem, még nem tudom. Még pár ellent raktam bele, meg egy rakat töltényt, ami a kezdésnél jobbra található melletted, amúgy onnan ha felveszed az összes töltényt meg stb, akkor a revolvert használdd, mert úgy könnyebb lelőni őket. A szépségre törekedtem, meg a nézelődésre, nem az akcióra. Remélem, hogy mostmár tetszeni fog. Ja meg még valami, a fáklyák nem mindig működnek jól.... nem tudom, hogy miért..., eddig még nem sikerült javítani. Ezt leszámítva elmegy egynek, de sztem ez egy gyenge eresztés tőlem...

Kacsa
2011-11-02, 17:26
örülök, hogy azért ilyen komolyan veszed :)
sok sikert a továbbiakban is :)

tombraidermaster1996
2011-11-04, 15:40
Köszi Kacsa! Az előbb benéztem a tr4 fórumába, kedvet kaptam hozzá, hogy kijátszom, sajna tört verzió van meg, nem eredeti, hanem sima telepítős és nem működik, feladom. YzaaA, ha szépen megkérlek priviben megadod a letöltési linkjét annak a tr4-nek amit mondtál? Előre is köszi.

CrashHungarian98
2011-11-04, 15:55
Köszi Kacsa! Az előbb benéztem a tr4 fórumába, kedvet kaptam hozzá, hogy kijátszom, sajna tört verzió van meg, nem eredeti, hanem sima telepítős és nem működik, feladom. YzaaA, ha szépen megkérlek priviben megadod a letöltési linkjét annak a tr4-nek amit mondtál? Előre is köszi.

Énis kedvet kaptam hozzá, már a teganap csak elfelejtettem, de most fel is teszem :P

tombraidermaster1996
2011-11-04, 18:10
Rendben. :) Örülök, hogy legaláb valakinek működik. Tényleg, neked gyorsan töltődik be? Hogyha igen, akkor milyen patchet használsz, ha szabad megkérdeznem? Ez az egyetlen rész, amit soha nem tudtam végigjátszani...:( Most az első részt tolom. Ez a legnagyobb kedvencem:) Ja meg közben Angry Birds Seasons. :)

CrashHungarian98
2011-11-05, 10:24
Gyorsan töltődik be, az oldalról letöltöttem a Windows XP Patch-et nem tom neked milyen op. rendszer van régen nekem is lassan töltött b, de az nagyon régen volt, még a Legend se jelent meg. Vagy mint Kacsa PSX emulátoron játszhatsz. :D Ebben ő tud segíteni ;)

tombraidermaster1996
2011-11-05, 11:26
Nekem windows xp service pack 2-esem van. Megpróbálom az xp patchet, hátha működne, köszi.

CrashHungarian98
2011-11-05, 11:35
Nekem windows xp service pack 2-esem van. Megpróbálom az xp patchet, hátha működne, köszi.

Nincsmit remélem menni fog :)

tombraidermaster1996
2011-11-05, 11:55
Köszi, remélem mostmár, hogy menni fog. Hátha nem olyan szar a tr4, hogy nem működik, mert akkor végleg feladom. Már 8 éve küszködök vele....

Kacsa
2011-11-05, 12:02
Nekem windows xp service pack 2-esem van.

habár a problémádat nem fogja megoldani, de ajánlom a 3. szervizcsomagot :)

tombraidermaster1996
2011-11-05, 12:06
THX Kacsa, de volt sp3-mam és azon sem működött semmivel sem...
Hát úgy néz ki, hogy iso fájlt kell szereznem hozzá, hátha úgy működne... Vagy az utolsó választás: hagyom a *******! :@ Játszok inkább a többivel.

CrashHungarian98
2011-11-05, 12:39
Vagy PSX emulátorral :D

Kacsa
2011-11-05, 13:52
Vagy PSX emulátorral :D

úgy van :)
talán ez a legkézenfekvőbb megoldás. :)

tombraidermaster1996
2011-11-05, 15:07
Már mindent elkövetek azért,hogy működjön. :D olcsóbban jönnék ki, ha megvenném eredetiben. De most megpróbálom a kompatibilitást váltogatni.
---Moderált üzenet, illegális dolgokról való beszélgetések nem megengedettek ---

Scoobykah
2011-11-06, 17:16
én csak annyit kérdeznék,h miaz h senkinek se működik????
Win XP SP3-as gépemen lazán elfutott a TR4,patch nélkül.a betöltés nem tartott 1 mp-ig sem!most laptopom vn Win 7-el és itt se volt semmi gond,patch nélkül ment.:S
---Moderált üzenet, illegális dolgokról való beszélgetések nem megengedettek ---

Kacsa
2011-11-06, 17:56
húha, asszem itt hozzászólás szerkesztés lesz :D
a warez miatt :)

Robbie
2011-11-06, 18:31
Köszönöm Kacsa :)
Remélem a következő segíteni fog :)
http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=480&Itemid=43



Tomb Raider IV. telepítése és beállítása...

Ha nem akarunk lassú betöltéseket és egyéb zavarokat, akkor alkalmazzuk a TRO-Online Oldal XP-javítását! Ezzel a betöltés kb. 2 mp, míg a TRC-javítással ez még nem volt megoldott. A javítás természetesen a hivatalos 1.1-es patchre alapul, tehát pl. 15 mentés-slotunk lesz, és persze bizonyos régebbi mentések nem fognak mûködni, ha pl. régebben a nem patchelt verzióval játszottunk. A kompatibilitási módot hagyjuk békén, ha a patchet használjuk...
Ha fent van az SP2, akkor megpróbálhatjuk az XP-patch mellõzését is, de akkor a kompatibilitási módot Win95-re kell beállítanunk! Ez azonban nincs még teljes mértékben tesztelve: ha valaki végigviszi így a teljes játékot, és sehol sem találkozik technikai jellegû problémával, akkor biztosan mûködik. Ezt a trükköt eredetileg Lacek osztotta meg velünk. Elõnye, hogy ha mûködik, akkor ha régebben a nem patchelt verzióval játszottunk, akkor ezt a dolgot továbbra is fenntarthatjuk...



1. Tehát elõször is, telepítsük fel a TR4-et!



2. Alkalmazzuk a patchet (felülírással), VAGY pedig állítsuk be a kompatibilitási módot, ha: ha nem akarunk patchelni és ha fent van az SP2!



3. Indítsuk el a játék Setupját és tegyük meg a beállításainkat, majd ezután a játék is el fog indulni...

CrashHungarian98
2011-11-06, 19:02
Igen ezt használom én is :D

Kacsa
2011-11-06, 19:48
amúgy ez nagyon fura, mert nekem is megvan a TR4, és akármennyire próbálkozok, egyszerűen nem tölti be normálisan, csak negyvenvalahány másodperc alatt :( OBig is segített ebben egyszer, de valahogy nem működik.
sztem néhány gépkonfigurációt nem bír elviselni a TR4, komolyan, erre nincs msá magyarázat... :vlol:
jut eszembe, meg kéne nézem, hogy az új gépememn hogy tölti be a TR4-et, mivel új van, lehet, hogy már jó.
majd vmikor megnézem. :D
majd. :clown:

tombraidermaster1996
2011-11-07, 17:01
Háááááát... majd még megpróbálom valamikor. Köszi a segítségeket.:) Ha gondoljátok leírom a konfigomat. Hupsz elnéztem valamit, mert sp3-mat ír ki. :o

Konfig: AMD Sempron Processzor 2800+ 1,44Gbájt mellett (RAM) NVIDIA GeForce 6100 (256Mb)

Amúgy nézem a képeket a TR3 béta változatokról, és húha ebből is desok mindent kitöröltek...
Jól nézett ki azért így is, hogy béta volt. De sztem nagyon jó így is, úgy is, ez a rész az szerintem, ahol nagyon szépen ki volt dolgozva minden. Ahhoz képest, hogy 98-as a játék, szerintem szuperül néz ki még mindig. De szerintem ti jobban tudjátok akik már tapasztaltabbak sokkal, mint én, azok szerintem megtudják azt is mondani, hogy akkoriban ennek a játéknak volt a legjobb grafikája. A TR4-et hanyagolom. Majd egyszer. A TR5-nél volt nálam az eleinte, hogy lassú betöltés, na nézzünk csak peccset. :D Ezek után meg betöltött 5 másodperc alatt. Ténykeg, nektek mi a véleményetek a Chronicles-ről?

Cindy
2011-11-07, 18:28
Én imádtam :D
Habár ez volt első TR-em amivel játszottam úgy... kb 6 évesen...
Story fura is volt mert nem értettem hogy, hogy vagyok vele amikor meghalt.:D
Aztán megkaptam a többi részt és fény derült a titokra :D
Nekem máig ebben vannak a kedvenc pályáim is :D
VCI-t és kicsi larás részeket nagyon szerettem <3
Tömören gyönyören én nagyon szeretem ezt a részt.
Sokak viszont rühellik.

CrashHungarian98
2011-11-07, 18:32
Énis szeretem a TR5-öt sokat játszottam vele :) Én Russia-t is szeretem, Írországot is s a VCI is jó, izgalmas. :) Főleg az utolsó pálya :) Rómából a Trajain Markets tetszik :D

Kacsa
2011-11-07, 18:39
Sokak viszont rühellik.

áhh az AODot is mennyien rühellik amikor pedig az egyik legjobb :)
TR5 öt én is szeretem, főleg a Black Isle-t :) és az orosz bázist :) VCI-t gyűlölöm... :vlol: :clown:
eddig 2x vittem végig (mindkettőször végigjátszással:angry:), lehet, hogy ideje lenne 3x? :)

CrashHungarian98
2011-11-07, 18:43
Én most megint elkezdtem a TR4et utána lehet, hogy az 5öt fogom. :D

Cindy
2011-11-07, 18:43
3x-ra végigjátszás nélkül?
Hátha sikerül :D

YzaaA
2011-11-07, 19:16
Igen a TR3 után ez a kedvencem!!:D
És nem tudom hogy jól számolom-e, de azt hoszem hogy kb 2x vittem végig végigjjátszással, aztán meg a 10-böl 8x vittem végig anélkül!:D
Akár 1 nap alatt 1 mentés nélkül, ez igen!!:D
Nekem az összes pálya tetszik!!:D
De nekem inkább a VCI és a Black Isle tetszik a legjobban!!:D
Nameg Russia!!hmm....^^:clown:

Szerintem menni fog nem egy ojan nehéz és hosszú játék:P:D

Kacsa
2011-11-07, 19:38
Igen a TR3 után ez a kedvencem!!:D
És nem tudom hogy jól számolom-e, de azt hoszem hogy kb 2x vittem végig végigjjátszással, aztán meg a 10-böl 8x vittem végig anélkül!:D
Akár 1 nap alatt 1 mentés nélkül, ez igen!!:D
Nekem az összes pálya tetszik!!:D
De nekem inkább a VCI és a Black Isle tetszik a legjobban!!:D
Nameg Russia!!hmm....^^:clown:

Szerintem menni fog nem egy ojan nehéz és hosszú játék:P:D

na EZ azért tényleg túlzás. egy nap alatt nem lehet végigvinni.
mentés nélkül meg pláne.
milyen játékról beszélünk pontosan? TR5?
sztem te keverd valamivel, Iza.

YzaaA
2011-11-07, 20:02
Nem keverem én végigvittem 1 nap alatt!!
Komolyan!!
Ha nem hiszed akkor sajnálom!!:cool:

Kacsa
2011-11-08, 15:05
Nem keverem én végigvittem 1 nap alatt!!
Komolyan!!
Ha nem hiszed akkor sajnálom!!:cool:

nem vagy semmi.

Cindy
2011-11-08, 16:24
hmmm. Csalással vagy a nélkül?

YzaaA
2011-11-08, 17:27
Csalás nélkül!!:D

tombraidermaster1996
2011-11-08, 18:29
Elhiszem YzaaA. Nekem az jött be a TR5-ben, hogy legalább változatosak a helyszínek. A kedven c pályám a labyrint volt. Főleg amikor jött a csonti. :D Én imádtam. Jókat játszottam vele anno. Most a TR1 TR3 meg Angry Birds minden mennyiségben. :D Annyira jók a klasszikusok, de az újak sem rosszak, de a videókártyám csak az anniversary-ig viszi. Vagyis az anni-t fullon viszi, de már az undit egyáltalán nem... Kár lenne szerintem a TR sorozatért, ha csak úgy simán elnyelné őket a feledés homálya... :'(

YzaaA
2011-11-09, 17:37
Nekem is a szar vidikarim csak az Undi-t nem viszi rendesen....
Még az Amnesiában is elkap pár hibát, ugyértem h leesik az FPS-ek száma, nem tom mennyivel, mert nem mértem:D
Nekem a TR4 a Favorit!!:3Egyszerüen imádom^^
Szerinetm a klasszikusok jobbak, az ujjakkal sincs semmi bajom, de viszot azokat hamarabb megunom, mint a régieket, mert túl könnyüek:rolleyes:
Enyi a baj.Máskén jobb lenne.:D
Ha a TR9-be is raknak segítséget a puzzelek-be akkor felfordúlok!!:nut:

tombraidermaster1996
2011-11-09, 18:42
:D :D Ez jó YzaaA. Mármint a felfurdulás része. :D Amúgy tényleg így van, hogy az újak nevetségesen könnyűek... A régiek meg megunhatatlanok.

Kacsa
2011-11-09, 21:19
Ha a TR9-be is raknak segítséget a puzzelek-be akkor felfordúlok!!:nut:

semmi gond, én sztem a TR9-et a lehető legnehezebb nehézségi szinten kezdem el elsőre (ha nincs úgy mint pl. a Resi5-nél; hogy ki kell játszani és azután nyílik meg a legnehezebb nehézségi szint)
ráadásul bárminemű hint nélkül, azaz semmi Survival Instinct, semmi segítő ikon, semmi semmi. :)
mert aszonták, kikapcsolható lesz ez a Survival Instinct, akkor sztem a többi segítő vacak is kikapcsolható lesz :)

tombraidermaster1996
2011-11-10, 18:56
Hát reméljük. Majd vidiket nézek róla ha egyszer megjelenik. :D

YzaaA
2011-11-10, 20:10
semmi gond, én sztem a TR9-et a lehető legnehezebb nehézségi szinten kezdem el elsőre (ha nincs úgy mint pl. a Resi5-nél; hogy ki kell játszani és azután nyílik meg a legnehezebb nehézségi szint)
ráadásul bárminemű hint nélkül, azaz semmi Survival Instinct, semmi segítő ikon, semmi semmi. :)
mert aszonták, kikapcsolható lesz ez a Survival Instinct, akkor sztem a többi segítő vacak is kikapcsolható lesz :)

én is úgy fogom elkezdeni!!:jumper::jumper::jumper:
A resi4-et is elkezdem pro modon:clown:
lássuk h mien lessz!!^^:D

tombraidermaster1996
2011-11-12, 10:27
Értem. Na kész vagyok a middle of nowhere halloweennal, már csak fel kell egyszer tölteni, de tegnap kész lett a xmas edition is. A pálmafák le lettek cserélve fenyőre, esik a hó, karácsonyi zene, havas a föld. Léneg, hogy karácsonyinál mp3-masak a fájlok, azokat majd át kell konvertálni! Audio mappában lesz hozzá a konverter. A halloweenhez meg sok idő kellene, mire feltöltöm, mert az egész olyan 40mb. A karácsonyi meg 20mb. A karácsonyit könnyebb lesz feltölteni, ha fent lesz, tiétek a link. :)

Na, ebből talán este lesz valami vagy holnap... A lényeg az, hogy az audió mappa külön lesz feltéve, tehát azt is le kell majd tölteni hozzá, és bemásolni a játék mappájába.

Roli
2011-11-12, 19:07
Valakivel teszteltesd le a pályát majd, és OBigon vagy rajtam keresztül pedig felrakjuk a netre, ha úgy jó. :)

tombraidermaster1996
2011-11-13, 09:55
Nekem úgy is jó lenne, csak egy a probléma: nincs olyan ismerősöm, aki letesztelné. Én már ezerszer végigvittem, textúrahiba=0 szerintem, fáklya működik addig, amíg be nem mész az emeleten a fáklyás szobába, utána csak akkor látszik a fáklya világítása, ha elhajítod. Teljes mértékben játszható, néha-néha belassul a játék ha olyan helyen vagy. pl.:temető. máshol mindenhol jó. Ha valaki szeretne tesztelni, az szóljon! Köszi.

Roli
2011-11-13, 10:05
A fáklya azért nem működik, mert lehet, hogy túl sok tüzet triggereltél. Párat anti-triggerlni kéne :)

tombraidermaster1996
2011-11-13, 10:18
Értem, köszi. A fáklyákat kitöröltem onnan. Amúgy ha túl sok shadow effektet raksz be, akkor nincs ilyen gond?

Roli
2011-11-13, 10:25
Nincs, mármint nem találkoztam még ilyennel, ami nem jelenti azt, hogy ne, lehet :D De nem hiszem. :)

Inkább a flame effectekre allergiás.

tombraidermaster1996
2011-11-13, 10:31
Értem, de most, hogy kitöröltem a flameket, mostmár a fáklya ha felveszel valamit, vagy kapcsolót húzol meg, nem világít, csak utána... Tök rossz... :( Szerintem maradok annál, aminél sok tűz volt... Háááááááttttt.... Próbálom csinálni, de pár helyen nem jó, mármint mikor a crowbart venném fel, ott amikor felvenném, nuku fény, csak miután felvettem, és ott nincs se flame, se shadow...
Javít: Semmi baj mostmár, meg van oldva. :D Műkszik normálisan, csak egy fáklyát dobj el feleslegesen, és utána nem lesz gond. :)

tombraidermaster1996
2011-11-18, 18:40
Hellosztok! Kész a pálya. Egy dolgot még nem javítottam, az 1 klikkel magasabban levő Canopic jart a citromsárgát, valszeg nem is lesz javítva. Majd teszteltetem, vagy aki nagyon várja, azok kedvéért felrakom ide a linket ha feltöltöm megauploadra. Sziasztok!

Javít: Már minden kijavítva, nem lép ki sehol, nuku textúra hiba, ellenfelek sem hibáznak többé, a canopic jar kijavítva annyival, hogy a földön van, nem állványon, teljesen megváltozott a pálya a halloweeni kiadás óta. Ja meg van egy bónusz. A lényeg az, hogy a finish trigger előtti kocka mellett van egy titkos átjáró, ami persze toggle opacaty2-vel van elrejtve, és havas textúra van ott, na ott ha átmész, szét tudsz nézni a külső területeken. Amik elég jó kis fenyővel borított szépen kidolgozott területek.

Na ezt jól megfogalmaztam :D Bocsi, csak most keltem... :D

tombraidermaster1996
2011-11-19, 10:47
Majd ha fent lesz a pálya, ezeket a saveket töltsétek be,hogy a külső területre kimenjetek. Bocsi a dupla hsz miatt, de így enged csatolást.

tombraidermaster1996
2011-11-25, 19:17
Ma hülyéskedtem a pályával kicsit, beletettem a sleepy sophia múmiát. Csak egy a vicces probléma: benne van a tr1-es macskamúmia is a pályában és sophia még hörög ha jön feléd, meg ha behúz neked egyet akkor meg az az idióta múmiakiáltása van a tr1-ből, háááááát.... feküdtem az előbb a röhögéstől. Mondom még morogsz is drága rusnyaság? Így állunk? Na nekem sem kellett több, adtam neki robbanónyilat, utána csendben maradt a sophi. :D

tombraidermaster1996
2011-11-28, 18:47
Sziasztok srácok! Lenne egy nagyon nagy kérésem felétek. Aki nagyon járatos objekt készítésben, azt ha nagyon szépen megkérném tudna nekem csinálni egy olyan kurtis outfitet, amin kurtis ingben és nyakkendőben van? Szeretnék egy trle party-s pályát csinálni, ahhoz kellene, nagyon szépen köszönöm előre is. Sziasztok! Olyanra gondoltam, mint itt ezen a honlapon, csak begombolt inggel.
http://kurtistrent.weebly.com/costumes.html

tombraidermaster1996
2011-12-10, 21:46
Egy kérdés? Ki játszott már a Sonic AdventureDX-szel? Most azt tolom tr-en kívül és nagyon bejön, jó a sztori, jó az irányítás, jó a történet, jó a soundtrack, és 2003-mas játék létére szerintem *****jó grafikája van. Pár baconembert leszámítva nagyon imádom. TR-ek mellett kedvenc játékom a Sonic is, minden része, de az adventureDX a kedvencem belőlük, Tr-ből az összes.

Kacsa
2012-03-31, 18:26
Tudom, mivel Matie is és Horus is lány. :) Pont ezért szeretjük őket. :)

Istenem. :rolleyes: horus fiú.
na, csinálok neked egy ilyet:

Matie: lány.
horus: fiú.
Kacsa: fiú.
Roli: fiú
Robbie: fiú
OBig: ......fiú :vlol:
Michele: lány
Scoobykah: fiú
Caroline: lány
YzaaA: lány
CrashHungarian98: fiú
Szajuri: lány
namivanmar: fiú

most a legaktívabb fórumozókat ismerettem neki. :D

tombraidermaster1996
2012-03-31, 18:59
Istenem. :rolleyes: horus fiú.
na, csinálok neked egy ilyet:

Matie: lány.
horus: fiú.
Kacsa: fiú.
Roli: fiú
Robbie: fiú
OBig: ......fiú :vlol:
Michele: lány
Scoobykah: fiú
Caroline: lány
YzaaA: lány
CrashHungarian98: fiú
Szajuri: lány
namivanmar: fiú

most a legaktívabb fórumozókat ismerettem neki. :D

Matie pipa, tudtam, horus-t nem tudtam, rólad tudtam, hogy srác vagy, Roli, Robbie pipa, tudtam, hogy fiúk, OBig, alap dolog, hogy tudtam, hogy férfi. :) Michele-t tudtam, hogy lány, Scoobykah meg főleg alap, hogy tudom, hogy fiú, még facebookon is ismerősök vagyunk. :) Caroline-ról is tudtam, hogy lány, Izáról is tudtam, hogy lány, meg facebookon ismerősök vagyunk, CrashHungarian98-ról is tudtam, hogy fiú, Szajuri-ról is tudtam, hogy lány, namivanmar-ról meg megint tudtam, hogy fiú, vagyis bocsánat, férfi. :) Elnézést kérek horus, azért, hogy le lányoztalak... :S Sorry! :S Köszönöm neked Kacsa barátom, hogy felvilágosítottál! :) Fú de gáz egy ember vok... Phú... XD Egy srácot le csajoztam... XD :D:D Rohadt gáz, nem azért, de tényleg... :D

Kacsa
2012-03-31, 19:01
Fú de gáz egy ember vok... Phú... XD Egy srácot le csajoztam... XD :D:D Rohadt gáz, nem azért, de tényleg... :D

igen, sztem most disszidálj is, mert ez akkora széééégyen, gyááá de gáz vagy, lecsajoztál egy srácot, jaaaj. :rolleyes:

tombraidermaster1996
2012-03-31, 19:11
Ezt most direkt csinálod? :D

OBig
2012-03-31, 19:25
Azért ezzel a fiú-lány dologgal csak óvatosan. :D:D:D:D
Egy biztos: OBig .....öregfiú. :D:D:D

tombraidermaster1996
2012-03-31, 19:56
Azért ezzel a fiú-lány dologgal csak óvatosan. :D:D:D:D
Egy biztos: OBig .....öregfiú. :D:D:D

Oké, úgy lesz, hogy vigyázok. :D Te meg OBig ne öregfiúzd le magad, mert a lelked mélyén még fiatal vagy. :) Amúgy meg szerintem Te vagy a legbölcsebb közülünk, meg a legtapasztaltabb is. :) Többet tudsz, mint mi fiatalok úgy összességében. Azért csak sok mindent megtapasztaltál, sok helyen jártál. :) Tehát mindent tudsz a világról. :) Vagyis szinte mindent. :)

OBig
2012-03-31, 20:31
"a lelked mélyén még fiatal vagy."
Igen, mert haladok a második gyerekkor felé. :D:D:D

Amúgy meg a francokat. Ti fiatalok sokkalta többet tudtok, mint én.
Jó-jó, tapasztalat van egy részről, de másik oldalról tiétek a jövő. :)
Sok, nagyon sok fiatal van itt, és a többségük bizony tiszteletet érdemel.
Persze van kivétel is. :rolleyes:

horus
2012-03-31, 21:05
Nem azzal van baj hogy lanynak neztel, igazabol semmi baj...
csak az idegesit hogy már többször is hölgyikének néztek itt :clown::privateeye:

OSZRichard
2012-04-02, 15:45
Az, ha itt néznek lánynak az nem olyan vészes mint a való életben. Tudod nem dicsekvés képen de annyi nő irigyelte már a hajam, hogy egy kezemen nem tudom megszámolni.:angry:

Úgyanúgy azt se hányszor néztek már lánynak (azt lehet, hogy két kezemen se):jumper::D

tombraidermaster1996
2012-04-02, 16:39
"a lelked mélyén még fiatal vagy."
Igen, mert haladok a második gyerekkor felé. :D:D:D

Amúgy meg a francokat. Ti fiatalok sokkalta többet tudtok, mint én.
Jó-jó, tapasztalat van egy részről, de másik oldalról tiétek a jövő. :)
Sok, nagyon sok fiatal van itt, és a többségük bizony tiszteletet érdemel.
Persze van kivétel is. :rolleyes:
Hát Obig, szerintem ez nem így van. Nekünk fiataloknak legalább 90%-unk bunkó, mondjuk tisztelet a kivételnek. Az a baj ezzel, hogy ha mi ilyenek vagyunk, akkor milyenek lesznek a gyerekeink? Meg tapasztalom azt, hogy aki okos, azt lenézik... :S Fiatal korodban mennyivel másabb volt minden, nem volt se áram, se telefon se TV se számítógép, az emberek végezték a dolgokat, boldogok voltak. Ráadásul megvoltak ezek nélkül a technikák nélkül is. Másak voltak az emberek, más volt a világ. Most meg? Kész káosz és romlás az egész... Inkább lennék már idős, utálok gyereknek lenni... Szeretnék valami nagyot tenni a világunkért vagy valamit. Ez így olyan rossz, hogy látom azt, hogy az országban mekkora szegénység van, meg hogy az adó elviszi a fizetés egy harmadát. Sajnos tudom, hogy milyen, tapasztalom minden nap, mert olyan helyen élek plusz olyan családból származom, ahol néha nélkülözni is kell... Elszomorítanak a dolgok. :( Viszont amiket leírtam a régi korról, azt szüleimtől, nagyszüleimtől, nagynénéimtől hallottam.


Nem azzal van baj hogy lanynak neztel, igazabol semmi baj...
csak az idegesit hogy már többször is hölgyikének néztek itt :clown::privateeye:

Nagyon sajnálom tényleg, hogy lánynak néztelek. Jól ellőttem a dolgot... :S

Kacsa
2012-04-03, 19:48
Hát Obig, szerintem ez nem így van. Nekünk fiataloknak legalább 90%-unk bunkó, mondjuk tisztelet a kivételnek. Az a baj ezzel, hogy ha mi ilyenek vagyunk, akkor milyenek lesznek a gyerekeink? Meg tapasztalom azt, hogy aki okos, azt lenézik... :S Fiatal korodban mennyivel másabb volt minden, nem volt se áram, se telefon se TV se számítógép, az emberek végezték a dolgokat, boldogok voltak. Ráadásul megvoltak ezek nélkül a technikák nélkül is. Másak voltak az emberek, más volt a világ. Most meg? Kész káosz és romlás az egész... Inkább lennék már idős, utálok gyereknek lenni... Szeretnék valami nagyot tenni a világunkért vagy valamit. Ez így olyan rossz, hogy látom azt, hogy az országban mekkora szegénység van, meg hogy az adó elviszi a fizetés egy harmadát. Sajnos tudom, hogy milyen, tapasztalom minden nap, mert olyan helyen élek plusz olyan családból származom, ahol néha nélkülözni is kell... Elszomorítanak a dolgok. :( Viszont amiket leírtam a régi korról, azt szüleimtől, nagyszüleimtől, nagynénéimtől hallottam.

1. tanulj sokat
2. sz@rd le aki bunkó
3. kicsit légy te is "rosszfiú", azaz ne mutasd a többieknek, hogy te jobb vagy, mert megutálnak. (rééééééégi tapasztalat. :D)
4. ismét: tanulj sokat, mert csak így juthatsz ki ebből a csicska országból. :D (no meg persze bűnözéssel, dehát ez nem mindenkinek adatik meg. :clown:)

horus
2012-04-03, 21:11
4. ismét: tanulj sokat, mert csak így juthatsz ki ebből a csicska országból. :D (no meg persze bűnözéssel, dehát ez nem mindenkinek adatik meg. :clown:)
Hát Tudod Kacsa a 2 dolog ma már osszevan kotve :D ha nagyon sokat tanulsz akkor hivatalosan is bunozhetsz allami szektorban... szal csak tanulj :p

Kacsa
2012-04-04, 13:25
Hát Tudod Kacsa a 2 dolog ma már osszevan kotve :D ha nagyon sokat tanulsz akkor hivatalosan is bunozhetsz allami szektorban... szal csak tanulj :p

haha. :D
na igen. :P

tombraidermaster1996
2012-04-04, 15:51
Na igen. :D Van benne valami.

Szerk: Az avataromon én leszek látható mostantól. :)

tombraidermaster1996
2012-06-15, 18:37
Sziasztok srácok! Erre emlékeztek még? Na most újraszíneztem, ez lett a végeredmény. :)http://kepfeltoltes.hu/120615/tomb_raider-wallpaper-3200x1200_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

namivanmar
2012-06-15, 19:14
nem túlszaturált egy kicsit ez ak ép? persze kérdés hogy milyen hatást akartál elérni vele :) (én visszavennék a színekből egy kicsit) amúgy jó kép

tombraidermaster1996
2012-06-15, 19:36
csak színezni akartam picit, hogy ne legyen olyan egyhangú, amúgy dynamic-photo hdr-rel csinálom az ilyen színezősdit, imádom, jó kis progi, nagyon kezes :) egyébként örülök, hogy tetszik :)

Ting
2012-06-16, 13:53
Nekem is tetszik, csak túl világos szerintem. :) De amúgy szép munka!

tombraidermaster1996
2012-06-16, 15:01
Nekem is tetszik, csak túl világos szerintem. :) De amúgy szép munka!

Köszönöm szépen Ting! :)

Kacsa
2012-10-08, 22:43
ööö.... TRMaster hova lett? :o

YzaaA
2012-10-09, 14:56
ööö...(nem akarok rosszat mondani)de lehetséges, hogy a chat-en elhallatszott dolog lehet az!:PPár ember tudja is:D:P

CrashHungarian98
2012-10-09, 18:57
ööö.... TRMaster hova lett? :o

Goodbye TRMaster. Rest in Coconut.



:vlol:

OBig
2012-10-09, 19:36
ööö.... TRMaster hova lett? :o

Hát ezt csak egy vén ribanc tudhatja. :D
Lóg.
vagy:
A szél fütyül a talpa alatt. :D
Hiányzik édibédi? :)

YzaaA
2012-10-10, 14:38
A vén rib@nc tudjaxDDTelitalálat OBigxD:D

Kacsa
2012-10-10, 18:53
Hiányzik édibédi? :)

egy picit igen. :o :D

tombraidermaster1996
2014-03-14, 18:12
Nos, ahogy ígértem, megköltöttem a verset, amihez Ti is írhattok akármennyi versszakot, mert úgy szeretném, ha benne lenne a Ti egyéniségetek és a munkátok is. :) Szeretném, ha mi költenénk meg a leghosszabb verset a Földön. :) Remélem, hogy tetszeni fog. :) Technikai okok miatt 2 vsz.-t kivettem, mert...

Lara vers

Lara te kedves,
Lara te nagyszerű,
Lara te okos,
Lara te gyönyörű,

Két pisztollyal,
Komornyikkal,
Nagy kastéllyal,
Öreg barátokkal

Bejárva a Földet/Világot
Sok kalanddal a hátad mögött
Meglátod a napvilágot/holdvilágot
Pálmák között.

Átéltél már sokmindent
De semmi fel nem billent
Sok veszélyen keresztülmenve
Natlát az oszlop alá temetve,

Kinyírva Ruthland-et, Amandát,
Eckhardt-ot, Karelt, Larsont,
Pierre-t, Seth-et, Willardot,
Sophiát, Punát, Tony-t és Natlát

Sohasem hátráltál meg
Mindig nagyra dagadt a begyed,
Amikor a relikviákat kitetted
a tárolókra, hogy majd megleljed

Hiszen te vagy számunkra
a legnagyobb hős Lara.
Szeretünk és szeretni fogunk
Míg Világ a Világ, hisz tudunk

Hinni azokban a mítoszokban,
Amikben te is részt vettél
És álmaidban mindig újraéltél.
Nem kísértenek tovább a való világban.

Éjfélkor valahol Londontájt
Egy park pázsitján átfutván
A telihold szürke fényében
Hajfonat csillan a sötétben.

Két pisztolyod rám céloz,
Netán rosszat mondtam? Lehet.
De ha lelked megbocsát, feloldoz.
Remélem nem fektet

Ki a nevetés ha azt mondom,
hogy mikor rád gondolok
Boldog vagyok, mert látom,
hogy van egy védőangyalom,
aki megment ha szólok,
mikor fojtogat az az undok

Amanda. Bejártad már az összes híres helyszínt
szinte, de még mindig találsz
új kalandokat ott is
ahol százszor voltál már.

Peru, Görögország, Egyiptom, Atlantisz,
Kína, Velence, India, Afrika, Nevada,
London, Antarktisz, Kambodzsa, Kairó, Gíza,
Róma, Oroszország, Fekete sziget, New York,
Párizs, Prága, Bolívia, Ghána, Tokió, Nepál.

Midőn barátaid cserbenhagytak
Aljas bosszút tervezve ellened,
Te akkor sem hátráltál
Nem hagytál itt minket.

Ködös Albion sötét vidékén
Ősi mítoszt felfedeztél,
Arthur sírját lelted,
S nem sejtheti a nép.

Alvilágba ereszkedtél
Sötét múltad nem eresztéd,
Meglelted Thor Mjölnirjét,
És legyőzhetetlen lettél.

Ifjú korodban mentorod legyőzéd,
S nem gondoltad volna,
Ki egykor téged segített
Gondosan felépített kártyavárad
Most dönti majd romba.

Visszaüt egykori barátodra az átok,
Kinek tragédiájáért rád mutat minden vád s ok,
Majd a kihalt faj utolsó példányát megleled,
S egy barátod örökre elveszted.

Kötelességed Japánba hív mint vendéget a partira,
Szétszaggatod estélyidet,borzolod idegeinket,
S egy jó barát házát kicsit megrongálod
Amiért biza' téged terhel majd a számla.

De nem hátrálhatsz meg, hiszen te vagy ő!
Az, aki egyszerűen megmenti a világot.
Az épületek tetején ugrálsz, mit egy őz,
És nem félsz, ha megpillantod az Alvilágot.

Kezed erős, hajad fonott
Fejed makacs, arcod konok
Eszed éles, szájad erős
Meg mond mindent, mint egy hős

Dacolva a jakuzák ellen
Vívott harcod nem reménytelen,
Átvergődtél minden bajon,
És ott vagy már a nagy ostromon.

Legyőzéd a nagybácsikát,
Elvennéd a szép kard darabját.
Megérkezett már a segítség.
Uccu neki, húzzunk innét!

Legyen sok kalandod,
Legyen sok barátod,
Legyen egy kedves férjed/pasid,
Legyen pár harcias gyereked.

Írj könyvet az életedről,
Énekelj, mert szép hangod van,
Egyél finom kajákat és
Igyál finom piákat.

De azért rólunk se feledkezz meg.
Gyere el mindannyiunkhoz néha
teázni, sütizni, filmet nézni, ebédelni,
storyzgatni, olvasni a keresztgyermekeidnek, beszélgetni,
sétálni, biciklizni, motorozni, kocsikázni, hintázni.

Csak arra kérünk, hogy maradj mindig
ilyen kedves, harcias, okos, szép,
divatos és önzetlen, mint most.

By: YzaaA alias Iza, Mitzy alias Mici és TRMaster1996 alias Arni vagy Sam. :)

YzaaA
2014-03-14, 18:40
Nekem tetszik, viszont lenne 2 kritériumom is:
1.Ha már elkezted a verset 4 sorosra írni ezt tartsd is be:D
2.És a rímek minden versszakban találjanak, ne legyen az, hogy minen versszakban más, az valahogy fura :p
De am tök jó lett :)

tombraidermaster1996
2014-03-14, 18:47
Nekem tetszik, viszont lenne 2 kritériumom is:
1.Ha már elkezted a verset 4 sorosra írni ezt tartsd is be:D
2.És a rímek minden versszakban találjanak, ne legyen az, hogy minen versszakban más, az valahogy fura :p
De am tök jó lett :)

Örülök, hogy tetszik. :) Nos, tudod, ez szabadvers, azért nem egyforma minden vsz. és a rímek meg csak így jöttek ki nekem, mert más nem jutott az eszembe. :D Ez az 5. versem, amit életemben írtam és ez a leghosszabb is. XD Kicsit modern felfogáson alapszik, de manapság ez a nyerő a magyartanároknál is. XD Jajj, majd elfelejtettem, írj hozzá bátran bármennyi versszakot, kíváncsi vagyok rá, hogy milyen a költészeti stílusod. :) Mert mindig elrejtesz minden írásodban valami vicceset. :) És ez jó dolog. :))

Mitzy
2014-03-14, 18:50
Hájájj,művészúr!
Ez tök jó lett!! Nekem tetszik és van benne rímelés csak bújtatott formátumban!
Gratulálok!!! :jumper:

tombraidermaster1996
2014-03-14, 18:58
Hájájj,művészúr!
Ez tök jó lett!! Nekem tetszik és van benne rímelés csak bújtatott formátumban!
Gratulálok!!! :jumper:

Nagyon szépen köszönöm Mitzy! :) :hug: Örülök, hogy tetszik! :) Írj te is versszakokat, légyszi. :) :hug: Bővítsük a verset, mi legyünk a legjobbak, a legnagyobb Lara rajongók. :)

drlecter
2014-03-14, 19:49
Csatlakozom, nekem is nagyon tetszik, vicces, de ugyanakkor eredeti is!:D
És engem egyáltalán nem zavar a szabad vers mint stílus, úgyhogy csak bátorítani tudlak!

tombraidermaster1996
2014-03-15, 10:33
Csatlakozom, nekem is nagyon tetszik, vicces, de ugyanakkor eredeti is!:D
És engem egyáltalán nem zavar a szabad vers mint stílus, úgyhogy csak bátorítani tudlak!

Köszönöm szépen drlecter! :) :hug: Örülök, hogy viccesnek találtad. :D Remélem, hogy másoknak is megjön a kedve a költészethez. :) :D Külön topikot nem csináltam neki még, mert nem szeretnék a főnökség engedélye nélkül újat nyitni. :)

Mitzy
2014-03-15, 11:32
Khm... szabad hozzá költeni? :)
"Éjfélkor valahol Londontájt
Egy park pázsitján átfutván
A telihold szürke fényében
Hajfonat csillan a sötétben."

tombraidermaster1996
2014-03-15, 11:47
Khm... szabad hozzá költeni? :)
"Éjfélkor valahol Londontájt
Egy park pázsitján átfutván
A telihold szürke fényében
Hajfonat csillan a sötétben."

WOW! :) Ez nagyon jó! :) Melyik versszakhoz rakjam? :)

Mitzy
2014-03-15, 11:57
Dönts te! Rád bízom! :D
Két perc alatt megvolt a fejemben,szerintem nem valami nagy szám! :vlol:

Még egy? :)
"Midőn barátaid cserbenhagytak
Aljas bosszút tervezve ellened,
Te akkor sem hátráltál
Nem hagytál itt minket.

Ködös Albion sötét vidékén
Ősi mítoszt felfedeztél,
Arthur sírját lelted,
S nem sejtheti a nép.

Alvilágba ereszkedtél
Sötét múltad nem eresztéd,
Meglelted Thor Mjölnirjét,
És legyőzhetetlen lettél."

Hogy tetszik? Ne kíméljetek! :D

Caroline
2014-03-15, 13:03
szép, bár nekem nincs úgy írói vénám :) kreatívak vagytok

Roli
2014-03-15, 13:04
:thumb::thumb::thumb: nagyon ügyesek vagytok! :)

Mitzy
2014-03-15, 13:43
Uhwáó! XD
Köszönjük! :o Bár írói vénám nekem nincs az is biztos! XD

tombraidermaster1996
2014-03-15, 14:51
Köszönjük szépen! :) Hát nem tudom, szerintem nekem sincs írói vénám, de szerintem én ezt valahonnan tanultam. XD Nem tudom, de mindig is nagy volt a kísértés bennem a költészet és a könyvírás felé. XD

Mitzy, ezek elképesztően jó versszakok! :) Gratula! :) Ügyes vagy! :)

Szerk: Csekkoljátok a Mitzy által írt sorokkal bővítve az előző oldalon. :)

Mitzy
2014-03-15, 16:19
Hm,kösz a lehetőséget! :)
"Ifjú korodban mentorod legyőzéd,
S nem gondoltad volna,
Ki egykor téged segített
Gondosan felépített kártyavárad
Most dönti majd romba.

Visszaüt egykori barátodra az átok,
Kinek tragédiájáért rád mutat minden vád s ok,
Majd a kihalt faj utolsó példányát megleled,
S egy barátod örökre elveszted.

Kötelességed Japánba hív mint vendéget a partira,
Szétszaggatod estélyidet,borzolod idegeinket,
S egy jó barát házát kicsit megrongálod
Amiért biza' téged terhel majd a számla."

YzaaA
2014-03-15, 17:16
Folytatom Mitzy:D
"De nem hátrálhatsz meg, hiszen te vagy ö!
Az, aki egyszerüen megmenti a világot.
Az épületek tetején ugrálsz, mit egy öz,
És nem félsz, ha megpillantod az Alvilágot.

Kezed erös, hajad fonott
Fejed makacs, arcod konok
Eszed éles, szájad erös
Meg mond mindent, mint egy hös.

Dacolva a jakuzák ellen
Víott harcod nem reménytelen,
Átvergödtél minden bajon,
És ott vagy már a nagy ostromon.

Legyözéd a nagybácsikát,
Evennéd a szép kard darabját.
Megérkezett már a segítség.
Uccu neki, huzzunk innét!"
:D:D

Mitzy
2014-03-15, 17:18
Tök jó lett YzaaA kedves! :D
Hm, tombraidermaster1996 azt mondja ő ezt tanulta valahol! A jelek viszont arra mutatnak,hogy talált egy múzsát! :clown:
Legalábbis sejtem! :D
Bár ezt megmondhatja ő is! :) Faggasuk ki! XD

YzaaA
2014-03-15, 17:21
Köszi:D
Valahogy nagyon közel áll hozzám az írás, költészet:D Már eddig 2 versem van, és még tervezek egyet anyák és apáknapjára :p
És am, igen semmi sem lehetetlen :D

Mitzy
2014-03-15, 17:23
Sok sikert a készülő versekhez YzaaA! :)
Még gondolkozom pár(ha azt mondom pár az nálam már rosszat jelent) versszakról! XD
Nos hát múzsák nélkül nincs költészet! Most viszont ezen van egy kis röhögnivalóm...:vlol:
Hm,viszont lehet,hogy nekem egy kis jegeskávé lesz a múzsa! ;)

tombraidermaster1996
2014-03-16, 10:36
Wow Iza és Mitzy! :) Nagyon szépeket írtatok! :) :hug: Hozzáraktam a vershez. :) Csekkoljátok! :) Egyszer még mi hárman nagy költők leszünk. :D De inkább ti ketten lesztek azok. :))

Mitzy
2014-03-16, 11:04
És te miért nem? HM?! :p
Az alapot te írtad Művészúr! Apropó találtál már múzsát?? :clown:

Roli
2014-03-16, 12:52
Nem kéne ennek egy külön topic? :D
Csak hogy ne kallódjon el, és mindenki lássa. :)

tombraidermaster1996
2014-03-16, 14:35
És te miért nem? HM?! :p
Az alapot te írtad Művészúr! Apropó találtál már múzsát?? :clown:

Hát az alapot én írtam, de nem valami nagy szám. :D Mások ennél jobbat írnak. :) Lásd akár saját magad vagy Izát. :)) Múzsát? :D Elvileg már van egy, csak nem tudom, hogy mennyire tetszik neki a dolog. :P


Nem kéne ennek egy külön topic? :D
Csak hogy ne kallódjon el, és mindenki lássa. :)

Szerettem volna új topicot, de az engedélyetek nélkül nem nyitok újat. :)

Roli
2014-03-16, 14:45
Csak nyugodtan nyiss :)

Mitzy
2014-03-16, 14:46
Na a topicos dologba nem szólok bele,de,hogy néz ki a múzsa?? :D
Csak kíváncsiságból! :D És mi baja a múzsasággal?? :)

tombraidermaster1996
2014-03-16, 15:08
Na a topicos dologba nem szólok bele,de,hogy néz ki a múzsa?? :D
Csak kíváncsiságból! :D És mi baja a múzsasággal?? :)

A múzsám? :) Kék szemű, szőke hajú, okos, vicces és sokat lehet vele storyzgatni. :P Nem tudom mi baja a múzsasággal, mert nem szólt semmit róla. XD

Mitzy
2014-03-16, 15:09
Mindjárt gondoltam XD


Későbbi információ: Jujjj,hát tudom már ki az!!! WOOOW! :jumper:
Pedig szó szerint az orrom előtt volt a megoldás!! :D
Meg is tudom kérdezni tőle mit gondol a múzsalétről!!! Szerintem nagyon örül neki! Mi több le fog esni a székről!! :D
Megkérdeztem... :) Nagyon-nagyon örül és leesett a székről...
És köszöni szépen és küldi ezt::flowers: :hug:

tombraidermaster1996
2014-03-17, 17:09
Örülök , hogy örül neki. :)))) Remélem, hogy tényleg nem haragszik érte. :P Mert ha haragszik, akkor nem jöhet a Rácsra. XD

Mitzy
2014-03-17, 17:17
Ha nem jöhet egyértelműen hisztérikás-dührohamot fog kapni és téged rúg le a székről! XD :jumper::jumper:
Szóval nagyon is megy a Rácsra! :D

tombraidermaster1996
2014-03-17, 17:33
Ha nem jöhet egyértelműen hisztérikás-dührohamot fog kapni és téged rúg le a székről! XD :jumper::jumper:
Szóval nagyon is megy a Rácsra! :D

Reméltem is, hogy jön. :P De C.L.U.-t el kéne kerülni. XD Nehogy ellopja a lemezem, mert az a Mester Kulcs, a Rendszer lelke. :) Még jó, hogy Kevin megsemmisítette anno az MKP-t hosszú ciklusokkal ezelőtt. :) Ő már nem jelenthet veszélyt. :P De viszont az End of line klubba bekéne nézni. :) Zuse segíteni fog. :) Quorrát már ismerem ismerem annyira, hogy jó programhoz küld. :D

Mitzy
2014-03-17, 17:35
Öhm,mégsem kapott rohamot! XD Most nagyon vidám lett "valamiért"! :D

tombraidermaster1996
2014-03-17, 17:41
Tudod, "Ez az utazás felejthetetlen lesz." :) Nade mi van Jet-tel és Ma3a-val? Ők ott lesznek még a többieken kívül? :)

Mitzy
2014-03-18, 15:02
Hmmm,ki tudja?! Majd az idő megoldja! :)

Mitzy
2014-05-08, 19:20
Művészúr!! ;)
Csak ordíts egyet a Berettyó fölé ha ki vagy akadva! Fura egy folyó az,mert szerintem válaszként nem a te hangod fogod hallani,mint a visszhangnál! ;)
Hát mentát nem tudok adni,de ez is megteszi? :o : :hug::flowers:

tombraidermaster1996
2014-06-16, 10:02
Ma délután 3-tól 6-ig szorítsatok! :) Szóbeli érettségi... :S

drlecter
2014-06-16, 10:22
Ma délután 3-tól 6-ig szorítsatok! :) Szóbeli érettségi... :S

Kitartás, hajrá! :D
(Meg mindenkinek, akiknek még van vizsgája!)

Mitzy
2014-06-16, 11:03
Hajrá,hajrá! Megcsinálod! :) :larakiss:
Még Lara is szorít neked látod! ;)

Roli
2014-06-16, 11:20
Sok-sok sikert, menni fog! :)

Caroline
2014-06-16, 12:03
Kéz és lábtörést! Menni fog nem olyan nehéz amilyennek látszik.:) !Hajrá

drlecter
2014-06-16, 12:51
Kéz és lábtörést! Menni fog nem olyan nehéz amilyennek látszik.:) !Hajrá

Mondani könnyű, ott állni már... meh :p
Jaj de gonosz vagyok, bocsi :D
Mindegy, bárki bármit mondd: menni fogod, 5-ösre megcsinálod, ennyi! :)

YzaaA
2014-06-16, 16:43
Szoritúnk!!! :D Sok sikert ^_^

tombraidermaster1996
2014-06-16, 19:50
Szoritúnk!!! :D Sok sikert ^_^


Mondani könnyű, ott állni már... meh :p
Jaj de gonosz vagyok, bocsi :D
Mindegy, bárki bármit mondd: menni fogod, 5-ösre megcsinálod, ennyi! :)


Kéz és lábtörést! Menni fog nem olyan nehéz amilyennek látszik.:) !Hajrá


Sok-sok sikert, menni fog! :)


Hajrá,hajrá! Megcsinálod! :) :larakiss:
Még Lara is szorít neked látod! ;)

Köszönöm szépen Nektek! :))))) :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Sikerült! :) A legjobb tételeket fogtam ki! :) Semmibe nem szóltak bele, ami kérdést feltettem, arra is helyesen válaszoltam. :) Meg is nevettettem őket. XD Holnap mesélek többet, most megyek, lepihenek, hosszú volt... :S De végre vége! :) Majd csütörtökön lesz a bizonyítvány osztó. :) Remélem másnak is ilyen jó napja volt, mint nekem. :) Legyen gyönyörű éjszakátok! :) Vigyázzatok magatokra nagyon! :) Nélkületek a világ üresebb és szürkébb lenne... :(

Mitzy
2014-06-16, 20:13
Mondtam én,hogy menni fog! :D
:jumper::jumper:
Nagyon örülök! :D

namivanmar
2014-06-16, 20:47
grat!

drlecter
2014-06-16, 20:56
Aki tud, az tud, ennyi! :p

Roli
2014-06-16, 21:41
Ügyes vagy, gratula! :yahoo: