PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia tombraidermaster1996 :-)



oldal : 1 [2]

tombraidermaster1996
2014-06-17, 09:23
Mondtam én,hogy menni fog! :D
:jumper::jumper:
Nagyon örülök! :D


grat!


Aki tud, az tud, ennyi! :p


Ügyes vagy, gratula! :yahoo:

Köszönöm szépen Nektek! :) :hug: Tegnap én voltam az utolsó, úgy paráztam, hogy az csak na, mert nem tudtam semmit, úgy érztem... :S Majd a büfében ültem 2 órától háromnegyed 3-ig, és olyan fél 3 környékén bejöttek a tanárok, meg az elnökasszony a büfébe, mindenki kérdezte, hogy már csak én vagyok, mondom igen, és félek... Azt mondta a töri tanárom Viola, hogy: -Nyugi Arnoldkám, ne sz.rjál be, ne f.ssál, menni fog, segítünk mi neked, ha nem tudsz valamit. :) Az elnökasszony is azt mondta, hogy menni fog az, ne féljek, segítenek, végül is mindenki ezt mondta. :d Utána megnyugodtam egy kicsit. :) Majd háromnegyedkor bejött az igazgatóhelyettes, aki azt mondta, hogy vagy megyek vele, ha szeretnék, vagy két perc múlva egyedül, vele mentem. :D (úgy megy a srác, mint a TRON:Örökségben Sam Flynn XD) Majd bent köszöntem, kihúztam az angol tételt. :) Pár egyszerű kérdés, majd segítségnyújtás a tanárnak egy osztálykirándulás megszervezésében, meg a gyorskajákról kellett beszélgetni. :) (előnyei, hátrányai, miért lesznek sokan vegetáriánusok stb.) Majd töriből bolsevizmus és sztálinizmus időszaka. Kicsit mellényúltam, de végül sikeresen vettem a feladatot, mindent elmondtam, csak Viola rám hozta a frászt, mert azt mondta a selejtes termékekhez kapcsolódóan, hogy:- Arnoldkám, ha én azt mondanám neked, hogy írjál holnapra 10 esszét, az milyen lenne? ÉN meg nem értettem, hogy mire mondja, csak nagy kerekrenyílt szemekkel megkérdeztem, hogy:- Tanárnő, ezek szerint megbuktam történelemből? :O :( Erre ő. XD -Dehogy b.szdmeg, csak a példa kedvéért raktam fel neked ezt a kérdést. XD Jót röhögtek a tanárok is, az elnökasszony is, meg utána én is. :D INfóból egy op. rendszer bemutatása volt a feladatom, meg elmondani a gépek jellemzőt, az ment, megkérdezte, hogy nekem milyen op. rendszerem van, elmondtam, hogy két gépem van, egy nagy, amin xp van, meg a laptop (amit cserélhetek le, mert kiégett mindkét hangkártyám... így vehetek új gépet, mert nincs hozzá alkatész, na mindegy), amin win7 ultimate van, meg megemlítettem nekik a TRON filmeket, amit nagy érdeklődéssel figyeltek. :) Ezután irodalomból Kafka Az átváltozás, meg nyelvtanból a retorika alapjai tételsorozatból a szónoki beszéd/a szövegszerkesztés alapjai. Itt a nyelvtannál jó kis fordulatot tettem, mert egy részt összekevertem a másikkal, vagyis így hárítottam: :D ... -Fejembe vésem a szöveget... Itt nagyot néztek, miután mondtam, hogy a vázlatot írom és ezt benyögtem, hogy fejembe vésem a szöveget. XD ...de előtte még elrendezem a szöveget és véglegesítem. :D Elkezdték azt röhögni, hogy milyen rafinált vagyok és, hogy milyen jól kitudom hárítani a hibámat. XD Az átváltozásnál is sikerült a könnyet kicsordítanom a szemükből nevetési szempontból, mert a magyartanárom Marcsi megkérdezte a tanároktól, meg az elnöktől, meg tőlem, hogy: -Szerintetek nem abszurd az, ha valaki átváltozik egyik napról a másikra egy hatalmas féreggé? :O -De, de hát manapság ki tuudjaa? XD Szakadtak a röhögéstől. XD (Kár,hogy nem volt tű és cérna nálam, ugye Mitzy? XD) Nem nagyon szóltak bele a feletembe, bólogattak, mosolyogtak, meg nevettek. :D Az előttem lévő srác meg pont az Aranyembert húzta, nem tudott belőle semmit, én meg már javában kész voltam a piszkozattal, aztán elkezdtem mutogatni, hogy én 6-szor olvastam, és én tudom, az elnökasszony is, meg a többi tanár is az figyelte, hogy én vajon mi a fenét mutogathatok, majd a végén megkérdezték, hogy mi volt az a 6 Arnoldkám? :D Mondom 6-szor olvastam és tudom kívülről. :)
Tételhúzásnál én mindig a legfelsőt húztam, mert nálam ez ilyen babona, de bejött. :) Köszönöm szépen Nektek mégegyszer, hogy szurkoltatok értem, nagyon kedves gesztus volt tőletek. :) :hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::group_hug::gro up_hug::group_hug::group_hug::group_hug::group_hug ::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flo wers::flowers: Ja, amiatt van mindenből hét, mert az a szerencseszámom. :D A tételek száma ez volt sorrendben angollal kezdve töritől infóig ls onnan magyarig és nyelvtanig: 7, 17, 15,17,7 XD Vonzom a hetes számot. :D

Ja meg kijátszottam a TRA-t kín keservesen, felrakom a képeket nemsoká. :) De Lara itt nem Lara Croft, hanem G..i Croft, mert nem úgy csinált semmit, ahogy szerettem volna... Én majd max 20 év múlva veszem elő megint, addig kipihenem a Crystal Lara h.lyeségeit. XD

YzaaA
2014-06-17, 20:36
wáá ügyes vagy:D
Nekem jövöbe jön az akasztófaxD Addig valami okosságot bele kéne csempésszek a pici agyacskámba hátha esszejön :D
de még egyszer szép munk1 ;) :thumb:

Mitzy
2014-06-17, 21:05
Hjajj,mondtam én,hogy sikerül! :P :hug:
Sztálinizmus? Bolsevikok? :) Hívtál volna fel,elmondtam volna mindent... XD
Tű és cérna? Varrókészlet? :P Hímezni nem akartál? XD Segítettem volna,csak ne a szájukat kellene bevarrni,hanem az oldalukat! XD
De ÉN tudtam,hogy menni fog,nem hiába rágtam le a fél kezem! :clown::clown:
ÉN tudtam! Marcsi tanárnőről meg egyenesen vízióim vannak már... XD Hozd már le ide hozzánk egyszer! Ja,jöhetsz Te is! XD :jumper:
Nekünk történelemből van NAGYON jó tanárunk,ráadásul nagynéném,szóval egyenesen röhögök és fuldoklok,mikor bepöccen órán és elkezd válogatott mocsokságokat ordítani. Legutóbbi ez volt: Fiam,tedd le azt a cipőfűzőt,mert a nyakadra tekerem és úgy húzlak végig a busz alatt... XD És akkor még mindig nem volt igazán mérges! XD :jumper::jumper::clown::clown:

tombraidermaster1996
2014-06-18, 10:59
wáá ügyes vagy:D
Nekem jövöbe jön az akasztófaxD Addig valami okosságot bele kéne csempésszek a pici agyacskámba hátha esszejön :D
de még egyszer szép munk1 ;) :thumb:
Köszönöm szépen Iza! :) Figyelj, neked is menni fog. :) Ha én leérettségiztem, akkor te is le fogsz. :) Csak majd jól gondold át, hogy mit választasz ötödiknek, mint választott, mert azt kell figyelembe venned, hogy melyik az a tárgy, amit jobban tudsz, mint a többit, aztán kicsit könnyebb. :) Írásbelire nem igazán tudsz készülni, mert az meglepetés idézőjelesen. De matekra vigyél vonalzót, körzőt, függvénydeszkát (ofi így hívja az fv. táblázatot XD), számológépet, cerkát vagy rotringot, meg alsóhangon két tollat. :) Törire vinned kell a töri atlaszt, két toll ismételten, hogy ne fogyjon ki írásközben, mert nem tudsz kérni... Magyarra csak az eszedet tudod vinni, arra kell hallgatnod, meg olvass sokat a szövegértés miatt, meg ha szöveglkotás lesz, ott a novella/verselemzés a könnyebb, nem akarlak befolyásolni, választhatod a két mű elemzését is, vagy pedig az érvelést, amelyik neked tetszik, de a szempontokat kívülről kell tudnod. Angolnál, ha a nyelvek közül azt választod, ott négy területből tevődik össze az írásbeli, nem sorrendbe írom, mert azt nem tudom. XD Elsőnek a szövegértés, majd a nyelvhelyesség, majd hallott szövegértés (az rohadt nehéz, ha akcentussal beszélnek... de kibírható), majd a levélírás, egy rövid (50-80 szó) és a hosszú levél (100-120 szó vagy több, attól függ, mennyire van kedved írni). Választottnál meg megint más, attól is függ, hogy mit választasz. Szóbelire meg mindenből tanuld meg a tételeket, mert úgy nem ér meglepetés. :) Németet ne válaszd, mert ott nem 20, hanem 40 tétel van, de magyar,angol,töri,választott(nekem infó) ott 20 van, plust ha matekból szóbelizned kell akkor plusz húsz... Nálunk 37-ből 16-an szóbeliztek matekból, nekem 30 ponttal meg lett hála az égnek. :) Ha meg tételt húzol ott kedved szerint húzol, ha válogatsz, válogatsz, ha ecc pecc kimehetszet játszol, vagy a legfelsőt vagy legalsót húzod, az is mndegy, csak sose gondolj arra a tételre, amit utálsz, mert azt húzod, mindig ara gondolj, amit tudsz és szeretnél kihúzni. :)


Hjajj,mondtam én,hogy sikerül! :P :hug:
Sztálinizmus? Bolsevikok? :) Hívtál volna fel,elmondtam volna mindent... XD
Tű és cérna? Varrókészlet? :P Hímezni nem akartál? XD Segítettem volna,csak ne a szájukat kellene bevarrni,hanem az oldalukat! XD
De ÉN tudtam,hogy menni fog,nem hiába rágtam le a fél kezem! :clown::clown:
ÉN tudtam! Marcsi tanárnőről meg egyenesen vízióim vannak már... XD Hozd már le ide hozzánk egyszer! Ja,jöhetsz Te is! XD :jumper:
Nekünk történelemből van NAGYON jó tanárunk,ráadásul nagynéném,szóval egyenesen röhögök és fuldoklok,mikor bepöccen órán és elkezd válogatott mocsokságokat ordítani. Legutóbbi ez volt: Fiam,tedd le azt a cipőfűzőt,mert a nyakadra tekerem és úgy húzlak végig a busz alatt... XD És akkor még mindig nem volt igazán mérges! XD :jumper::jumper::clown::clown:
Azért annyira nem kellett volna aggódnod... :( De Marcsit elviszem hozzátok, megtanítja nektek úgy a magyart, hogy sose felejtitek el. :D Nagynénéd a töritanár? :) Akkor biztos nem szólongat téged állandóan, ha levegőt veszel, vagy valami, meg sulin kívül hátha még segít is neked töriből. :)

Mitzy
2014-06-18, 11:17
Ott a ponty,hogy ponty nem segít! XD Hát,órán nem szólongat,én kb. csak töriórán élek igazán... XD

tombraidermaster1996
2014-06-18, 11:43
Az is jó lehet. :D Mesélted, hogy ofődet nagyon utáljátok Ti is, meg az összes többi tanár is, meg az összes többi diák is. XD

drlecter
2014-06-18, 14:08
Boldog Névnapot kívánok! :):D:p:cool:;)

tombraidermaster1996
2014-06-18, 14:49
Boldog Névnapot kívánok! :):D:p:cool:;)

Nagyon szépen köszönöm drlecter, hogy eszedbe jutottam! :):):):):):):) :hug:

drlecter
2014-06-18, 15:36
Nagyon szépen köszönöm drlecter, hogy eszedbe jutottam! :):):):):):):) :hug:

Haha, igazán nem tesz semmit, teljen királyul a napod :D
https://www.youtube.com/watch?v=n-D1EB74Ckg

tombraidermaster1996
2014-06-18, 16:37
Haha, igazán nem tesz semmit, teljen királyul a napod :D
https://www.youtube.com/watch?v=n-D1EB74Ckg

Köszönöm szépen! :) Eddig egész jól telt, remélem ezután is jó lesz. :) Imádom ezt a számot Selena-tól, csak hogy kiment mindkét hangkártyám lassan két hete, így se zenét, se videót, se filmet, semmit nem tudok se hallgatni, se nézni, meg játszani sem... Ezért fogok dolgozni hamarosan, mert új laptopot kell vennem... :) A Daft Punk-ot és a Journey-t szereted? :) Most ők a kedvenceim. :)

drlecter
2014-06-18, 16:43
Köszönöm szépen! :) Eddig egész jól telt, remélem ezután is jó lesz. :) Imádom ezt a számot Selena-tól, csak hogy kiment mindkét hangkártyám lassan két hete, így se zenét, se videót, se filmet, semmit nem tudok se hallgatni, se nézni, meg játszani sem... Ezért fogok dolgozni hamarosan, mert új laptopot kell vennem... :) A Daft Punk-ot és a Journey-t szereted? :) Most ők a kedvenceim. :)

Oh, átérzem gondjaidat, nekem a videó kártyám mondta be az unalmast, több mint másfél hónapja már...
Journey-t egyáltalán nem, de a Daft-nak van pár jó száma :)

tombraidermaster1996
2014-06-18, 16:50
Oh, átérzem gondjaidat, nekem a videó kártyám mondta be az unalmast, több mint másfél hónapja már...
Journey-t egyáltalán nem, de a Daft-nak van pár jó száma :)

Részvétem a videó kártyád miatt! :( Egyik sem kellemes hardver hiba... De az a poén, hogy ha a laptopban megy ki valami, akkor vagy új alaplapot kell venned, ami az enyémhez nincs, lassan már 7 éves toshiba modell, így semmi nincs hozzá... Így marad az új laptop... De ha sima géped van, akkor abban az a jó, hogy minden külön cserélhető, csak egyik megoldás sem a legolcsóbb... Még nekem is meg van a régi gépem, de alkalmanként kapcsolom be, mert kicsit sok áramot fogyaszt... Remélem, hogy hamarosan sikerül neked is egy új videó kártyát venned és újra tudsz majd "kockulni". :)

drlecter
2014-06-18, 16:55
Köszi, igen, elvileg hamarosan érkezik... szerencsére még bőven a garanciában voltam, bár úgy vagyok vele, hogy ráfizetek többet, de akkor egy normális legyen (nem mintha a korábbi nem lett volna az).
Na lehet cserélni, ha még gyártják még azt a típust, vagy az alaplapba bele lehet tenni, stb... okosan kitalálják :)

tombraidermaster1996
2014-06-18, 17:03
Köszi, igen, elvileg hamarosan érkezik... szerencsére még bőven a garanciában voltam, bár úgy vagyok vele, hogy ráfizetek többet, de akkor egy normális legyen (nem mintha a korábbi nem lett volna az).
Na lehet cserélni, ha még gyártják még azt a típust, vagy az alaplapba bele lehet tenni, stb... okosan kitalálják :)
Még akkor az a jobbik eset, ha volt rá még garanciád, csak nehogy megint valami baj legyen vele... :S
Szétnéztem mindenhol, még ebay-en is, de semmit nem leltem.. Így most ilyenre gyűjtök:http://www.hardwaredepo.hu/?1854,hp-elitebook-8540w-i5-520m-4gb-250gb-dvd-rw-1gb-nv-quadro-15-6-led-hasznalt-laptop Használtan nem olyan húzós, mint újonnan, plusz egy 10-esért eredeti win7-et is kapok hozzá, de a telepítőlemezt azt elkérem, ha már fizetek érte. XD Olyan laptopot kerestem direkt, ami nem integrál videó kártyás, mert így legalább menni fog rajta minden, még a TR2013 is talán. :) Csak most vettem egy majdnem teljes TRON kollekciót (a két film meg az Evolution játék, ami integrált kártyákat nem támogat...) Media Markt-ból tök jó áron, aztán ha már tönkrement a hangkártya, akkor annyit megérdemel, hogy új laptopot vegyek saját zsebből majd. :)

drlecter
2014-06-18, 17:12
Köszi, remélem jó lesz... bár szándékkal inkább egy drágábbat választottam, aminek korszerűbb a hűtési rendszere, meglátjuk...
Hmm, ár-érték arányban egész korrektnek tűnik, és nagyon remélem, hogy vinni fogja a TR-t, nehogy már kimaradj a mókából! :p
A lemezt meg mindenképpen kérd el :D

tombraidermaster1996
2014-06-18, 17:20
Biztos jó lesz. :) De szerintem jól tetted, hogy egy kicsit drágábbat választottál, mert lehet, hogy sokkal jobb, mint az előző. :)
Hát, négy giga ram ha nem elég az új TR-nek, akkor bekaphatja a Crystal, mert ahhoz képest, hogy azt mondták, hogy mennyire valósághű, ahhoz képest szerintem sehol nincs. XD De más legalább menni fog. :) De előtte még meg kell dolgoznom érte. :) Legfeljebb ha nem jön össze a teljes összeg egy hónap alatt, akkor spórolok még tovább. (Azért csak jövőhónapban dolgozok, mert augusztus húzós lesz a meszeléssel, pakolással, meg könyvosztással, stb, meg azért egy kicsit szeretnék pihenni is. :) ) A lemezt biztos, hogy elkérem, mert nincs pénzem arra, hogy mindig másal telepíttessem újra a gépet. :S

drlecter
2014-06-18, 17:28
Számok tekintetében jobb, mint az előző, de azok csak számok :D
4 gigának elégnek kellene lenni... nekem viszont tetszett a grafika, dicsérni meg mindenki a sajátját dicséri, de azt nagyon! :)
Spórolj csak nyugodtan, én az új gépemre anno vagy 2,5-3 évet spóroltam :p

tombraidermaster1996
2014-06-18, 17:46
Lehet, hogy csak számok, de néha még azok is sokat nyomnak a latban. :) Biztos jó lesz, még ha sokat használod is, még akkor is ki kellene bírnia 2-3 évet, vagy még többet is. :)
Szépnek szép a grafika, ne érts félre, csak nem valósághű. :D Inkább a cryengine 2-3 grafikájához hasonlít. :)
Nekem az a baj, hogy nagyon hamar meg kellene vennem, mert nem én egyedül használom a gépet csak, hanem a szülők is. Bár meg lehet lenni szerintem youtube, winamp meg gomplayer nélkül is. :) De kérni meg nővéremtől meg nagynénémtől nem akarok, mert az számomra szégyen lenne... :S Játszani meg most úgy is telefonon játszom, mert az alapvető alkalmazásokat még elviszi. :D PSX emulátoron viszem most a TR-eket, meg super nintendo-n most kivittem a Super Mario RPG Legend of The Seven Stars-t, ami még így 15. végigjátszásra is teljes élményt nyújt. :) Azelőtt meg nintendo64 emun vittem ki a Zelda Ocarina of Time-ot, aminek a Master Quest-jét vittem ki majdnem a végéig tavaly, csak olyan nehéz volt, hogy a final boss előtt feladtam... De a sima is alsóhangon összefüggően 1-2 hetet vesz igénybe, mert 3 hónapig játszottam napi 2-3 óra játékidővel, aztán úgy vittem ki. :D Meg most plants vs zombies2-ztem, de kivittem az új update-et is, így meguntam, most meg várok a minecraft pocket edition 0.9.0-ás buildjára, ami talán jövőhéten jön ki. :) Meg van a 0.9.0 build 4, de tiszta bugos... De attól nem rossz, tetszenek az új fejlesztések és blockok. :) Csak olyan nehéz jó appot találni androidra, hogy borzalom... :S Angry birds-től meg már herótom van. XD

drlecter
2014-06-18, 18:28
Remélem 6-7 év lesz az a 2-3... :)
Persze, meg lehet nélkülük is lenni:D
Sajnos ilyen komoly telefonokhoz én már egyáltalán nem értek, de ahogy látom te igen! :)

tombraidermaster1996
2014-06-18, 18:34
Ha nagyon vigyázol rá, akkor biztos kibírja addig, sőt még tovább is. :) Csak van olyan osztálytársam, aki évente cseréli a videókártyáit, mert annyit játszik. XD
Én sem igazán értek hozzá, csak alap dolgokhoz, de nem rossz amúgy. :) De a telefonokat is meg lehet unni egy idő után... :S

Mitzy
2014-06-18, 18:48
Még egyszer boldog névnapot! :jumper::hug::larakiss::flowers::joy::angel::giant _kiss:

Kép le ne maradjon! :) :
http://4.bp.blogspot.com/_x_QvHHWcAsg/TSTn0lcoACI/AAAAAAAABGA/vYEnrYFx0RU/s400/TRON+Legacy+04.jpg

YzaaA
2014-06-18, 19:39
Kösz de nekem elég furán van a rendszer xDD
Román Magyar Matek + választott: ami lehet Fizika Kémia Biológia (gondolom tudod, hogy melyiket választottamxD) Ja meg az Angól mert azt intenzívet tanulom(az b***na bé ha francia lenne... egy mukkot se tudnék xD)
Mind1 meg lesz valahogy :D

Mitzy
2014-06-18, 20:11
FRANCia?! :eek:
NÁlatok kell olyat is tanulni YzaaA?! :O :O
:privateeye: Szeretlek iskolavezetés! Szeretlek! XD

Matie
2014-06-18, 20:17
Az egyetemet akkor egyenesen imádni fogjátok. :privateeye:

Gratulálok a sikeres érettségihez, ügyes vagy. :)

Mitzy
2014-06-18, 20:35
Azt nem mondtam,hogy nem szeretem magát a tanítást,mert nálunk nincs franciatanár sem és nincs lehetőség eme nyelv tanulására sem,legalábbis tanárral.

YzaaA
2014-06-18, 22:34
ne is legyen...gyülölöm -.-*O.fövel tanúljuk de senki se tud semmit xDDDD

tombraidermaster1996
2014-06-19, 10:03
Még egyszer boldog névnapot! :jumper::hug::larakiss::flowers::joy::angel::giant _kiss:

Kép le ne maradjon! :) :
http://4.bp.blogspot.com/_x_QvHHWcAsg/TSTn0lcoACI/AAAAAAAABGA/vYEnrYFx0RU/s400/TRON+Legacy+04.jpg
Köszönöm szépen Mitzy, hogy gondoltál rám! :):) :hug::hug:

Kösz de nekem elég furán van a rendszer xDD
Román Magyar Matek + választott: ami lehet Fizika Kémia Biológia (gondolom tudod, hogy melyiket választottamxD) Ja meg az Angól mert azt intenzívet tanulom(az b***na bé ha francia lenne... egy mukkot se tudnék xD)
Mind1 meg lesz valahogy :D
Ugh... Nálatok már akkor ez a természettudományos tárgy kötelező választása már meg van... :S A bioszt választottad, ugye? :) Az angol nem lesz olyan nehéz, nyugi, csak jótanács, sokat játssz feliratosan, aztán úgy több szót fogsz tudni, én is úgy csináltam. :) De biztos, hogy sikerülni fog, ügyes és okos vagy te! :)

FRANCia?! :eek:
NÁlatok kell olyat is tanulni YzaaA?! :O :O
:privateeye: Szeretlek iskolavezetés! Szeretlek! XD
Ne veszekedjetek, oksa? Mert elég kétértelmű mondat lett...

Az egyetemet akkor egyenesen imádni fogjátok. :privateeye:

Gratulálok a sikeres érettségihez, ügyes vagy. :)
Szakképzésen leszek, szóval az egyetem nem érint... Ápolóképzésen leszek 3 évig, majd utána szerintem megyek ki Németországba dolgozni, még nem tudom...
Köszönöm szépen Matie! :) :hug: Ahhoz képest, hogy mennyire féltem tőle, nem volt olyan nehéz. :)

Azt nem mondtam,hogy nem szeretem magát a tanítást,mert nálunk nincs franciatanár sem és nincs lehetőség eme nyelv tanulására sem,legalábbis tanárral.
Örülj neki, hogy nincs franciád. :D

ne is legyen...gyülölöm -.-*O.fövel tanúljuk de senki se tud semmit xDDDD
Nekem jó a nyelvérzékem, de mikor elolvastam egy mondatot a franciások könyvéből egy szót nem értettem. XD Ősztől meg jöhet a latin... De mivel románt tanultam 4 évig, nem lesz annyira nehéz. (nem mintha mégegyszer annyira nehéz lenne XD) Meg a Román is kötelező? :O De rossz... -.-"

Mitzy
2014-06-19, 14:31
Ki veszekedett? :) Én nem veszekedtem! :D Szerintem nem kétértelmű! :eek:
Szerintem mindenki nyugodt és békés! :D

tombraidermaster1996
2014-06-19, 17:39
Rendben, csak azt hittem, hogy Izával nem igazán csípitek egymást... :( De akkor jóban vagytok, nincs gond?

Mitzy
2014-06-19, 19:14
Nincs gond,miért lenne? :) Mit vettél két értelemnek? :D

tombraidermaster1996
2014-06-19, 19:57
Nos, hát ez volt nekem kicsit kétértelmű:"NÁlatok kell olyat is tanulni YzaaA?! :O :O
Szeretlek iskolavezetés! Szeretlek! XD" Bocsi. XD

Mitzy
2014-06-19, 20:34
Ott volt az a gyanakvós smiley,hogy remélem nálunk nem hozzák be ezt! :)

tombraidermaster1996
2014-06-20, 08:41
Jah, az gyanakvós smiley? XD Én mocskoskodós smiley-nak néztem. :D Sorry. :)