PDA

Teljes verzió megtekintése : Általános Tomb Raider Angel of Darkness társalgó



oldal : [1] 2

Robbie
2011-01-18, 22:13
Minden, a játékkal kapcsolatban :D

Ting
2011-02-11, 21:11
Valaki tud valamit az AOD2-ről, pár TR fan közös projektjéről? Eléggé jó lenne, ha megvalósulna.

horus
2011-02-11, 21:26
http://www.wikiraider.com/index.php/Tomb_Raider:_the_Angel_of_Darkness_2#Croft_Manor
http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=149731
És van egy olyan is ami nem LE-vel készül, arról is hallottam már régebben, de semmi hir nem jött róla azóta se, de most találtam egy vidit róla ami brutál jól néz ki
http://www.youtube.com/watch?v=VUiiDHENSBA

Kacsa
2011-02-12, 11:07
ja, csak sajnos ki van írva a videó közepén, hogy ez nem létezik ˇ-ˇ :(

horus
2011-02-12, 15:15
:eek:Azt nem is lattam :(

Kacsa
2011-02-12, 17:36
én is örültem... aztán "lelohadt" XDXD:vlol:

avalon
2011-02-23, 09:54
http://www.youtube.com/watch?v=VUiiDHENSBA&feature=related
nézzétek! :O
Igaz fanmade de tiszta klafa :D:D:D:D

Kacsa
2011-02-23, 14:02
olvass kereken 2 hsz-el feljebb. azaz elég eggyel is, arról beszéltem. nem haragszok, ne aggódj.:o

Scoobykah
2011-04-01, 12:40
http://www.youtube.com/watch?v=g5lI-ab66qk&feature=related

1:25-től nézzétek!megéri én pl ezekkel szórakozom...:D

Stranger
2011-04-01, 16:47
Ezek fan-made mozgások vagy be nem fejezett cucc? :D Am jól néznek ki.

Kacsa
2011-04-01, 18:27
ezek?
Not enough CASH, Stranger!
bocs ezt nem hagyhattam ki xD
nohát, ugyebár tudjuk, hogy az AOD egy trilógia első része lett volna, de ettől függetlenül sikerült (ha nem is 100%-osan, de nagyrészt) befejezniük az első partot. szóval, ezek nem fanmade mozgásdok, ezek benne vannak MIND a játékban.:)

YzaaA
2011-04-01, 18:34
Not enough CASH, Stranger!


nekem is ez ugrott be hirtelenXD:vlol:

Barney
2011-06-08, 15:16
Ti már alkalmaztátok a TexMod-ot ennél a játéknál? Mert olvastam hogy lehet csak nem igazán találok textúrákat...

Michele
2011-06-08, 15:36
Én nem használtam ennél a játéknál. Hmm, TRF-en szétnéztél már? Hátha előbbre visz.
http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=163356
http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=96709

Barney
2011-06-08, 15:46
Köszönöm :D És megtaláltam a http://sparedlife.net/ -et :)

Stranger
2011-06-08, 18:10
Mivel lehet textúrákat kicserélni AoD-ben? Mert én csak nézegetni tudom őket. :angry:

Barney
2011-06-09, 15:56
http://sparedlife.net/TRAODSkinLoader.html
Ezzel például. Majd ezt fogom én is ki fogom próbálni

Kacsa
2011-08-01, 21:35
yMAE8b5GL8w&feature=feedf
ezen szakadtam xD bár kell hozzá érteni a szöveget is :)
amúgy az már egyszer biztos, hogy Janice nem egy ingyenkurv@ xD (én egyébként imádom, amikor először láttam, már akkor megtetszett, ahogy beszélt az már meg csak hab a tortán :D)
Larának meg nincs 600 dolcsija?... ja tényleg, annyita csak magával hordani nem tud xD

YzaaA
2011-08-01, 21:37
mi van a vidivel nem jól másoltad be??:rolleyes:
most má megy XDD de fáradt I Wanna fuck somewone wich i will to pay for XDD ezen leakadtam:jumper:
meg a 600 dolcsiXD honnan szerezzen annyi pénzt??

horus
2011-08-01, 21:53
mi van a vidivel nem jól másoltad be??:rolleyes:
most má megy XDD de fáradt I Wanna fuck somewone wich i will to pay for XDD ezen leakadtam:jumper:
meg a 600 dolcsiXD honnan szerezzen annyi pénzt??

Kastélyba lakik de nincs 600 dolcsija ? xD

YzaaA
2011-08-01, 21:54
há igen hogy van ez??XD:p

Kacsa
2011-08-01, 22:03
Kastélyba lakik de nincs 600 dolcsija ? xD

nem tudja magával hordani, ez a leguccsó mondatból derül ki, amikor a kép már feka.:)

Scoobykah
2011-08-02, 14:23
mi van a vidivel nem jól másoltad be??:rolleyes:
most má megy XDD de fáradt I Wanna fuck somewone wich i will to pay for XDD ezen leakadtam:jumper:
meg a 600 dolcsiXD honnan szerezzen annyi pénzt??

sztem aza give to me now zene oda...: D
bár ezt én egy másik vidiben hallottam vmeik its lara croft bXtch-ben

YzaaA
2011-08-02, 14:29
hja give it to me nowXDD
azon is szakadtamXDD

Kacsa
2011-08-02, 14:34
Thatnorskchick. hát hogyne, ő csinálta;) imádom.
(a "Give it to me"-t csinálta ő)

YzaaA
2011-08-02, 14:43
nagyon jó lettXD:vlol:
de komolyan nagyon bírom^^

CrashHungarian98
2011-08-02, 19:09
Move Aloung Eagly Loser! XD Meg a Give it to me now! :D

Scoobykah
2011-08-02, 21:35
aprócska örömhír :)
az AOD2 még mindig készül:)szval nem halott a dolog : D

YzaaA
2011-08-02, 21:39
hjaj de jó!!:jumper::jumper::jumper:
és ez tutibiztos??:clown:

Scoobykah
2011-08-02, 21:45
az utolsó hsz múlt héten jött.és a hangokról hablatyolt....de amugy se értem,mert már van egypár kép,és késznek tűnik játék(hozzáteszem ezek 2009ben vtak feltöltve)de persze a béta tesztelésről ment a rizsa,(ezért nem adtak ki demot se..persze a kettő nem függ össze..dehát...
namind1
elvileg készül

Robbie
2011-08-02, 23:57
LE-s verzáról van most szó vagy a másikról?

Kacsa
2011-08-03, 08:47
na, ennek örülök :)

YzaaA
2011-08-03, 08:53
én is örülök:D
tényleg már nagyon várom^^:jumper:

Kacsa
2011-08-03, 09:14
Nem tudom, a Core mit szól ehhez...:clown: Ejnye, Karl:D
http://officialtombraiderblog.tumblr.com/post/8388031508/i-know-its-aod-lara-but-this-isnt-acceptable
http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_lpb7i4ward1qkq7tbo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId =AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1312442032&Signature=oiQnAQlvfr05LivnEKaWP2GtzIg%3D

Michele
2011-08-03, 14:22
Ez a nyomi direkt engem akar bosszantani. :vlol:

Scoobykah
2011-08-03, 14:22
LE-s verzáról van most szó vagy a másikról?

az LE-sről.a másikat meg se találtam....de az lehet kb olyasmi mint a Memories,h először nagy hűhó és semmi.mert pl találtam olyat is,h vkik nekiálltak még 2007-ben az első TR film LE-s változatának,amiből a croft birtok,illetve a S.I.M.O.N.-al való harc,de a demó már elérhetetlen...feltöltötték,majd visszavették,mondván h hibás..v iesmi.aztán azóta semmi.néhány srceenshot más pályákról de am semmi.

Kacsa
2011-08-03, 15:21
Ez a nyomi direkt engem akar bosszantani. :vlol:

hjáááj kiváncsi voltam a reakciódra:clown: tudom, hogy nagyon nem szereted Karlot:clown:

Michele
2011-08-03, 16:32
Hát nagyon nem csípem. :poke:
Lassan én is küldök már neki egy képet, nagyon-nagyon-nagyon-nagyon sok szeretettel! :flowers:

YzaaA
2011-08-30, 15:07
na végigvittem megint az AOD-ot nagyon tetszett lehet ez lessz a 2-ik kedvenc TR-m:clown:
tényleg annyira tetszik miden benne nagyon jó a játékmenet nagyon hangulatos az egész játék föleg hogy 2 karival is lehet menni^^:D
nagyon tetszik az utolsó pálya az a kedvencem^^
meg az utólsó cutscence a kedvencem:jumper:
^nem tom miért reklamáltak hogy rossz a gém nekem nagyon is tetszik mégha bug-os is:D
nagyon jó kis game^^:hug:

CrashHungarian98
2011-08-30, 15:19
na végigvittem megint az AOD-ot nagyon tetszett lehet ez lessz a 2-ik kedvenc TR-m:clown:
tényleg annyira tetszik miden benne nagyon jó a játékmenet nagyon hangulatos az egész játék föleg hogy 2 karival is lehet menni^^:D
nagyon tetszik az utolsó pálya az a kedvencem^^
meg az utólsó cutscence a kedvencem:jumper:
^nem tom miért reklamáltak hogy rossz a gém nekem nagyon is tetszik mégha bug-os is:D
nagyon jó kis game^^:hug:

Gratula! ;) Nekem is nagyon tetszik, olyan hangulatos :D

Kacsa
2011-08-30, 15:24
tényleg annyira tetszik miden benne nagyon jó a játékmenet nagyon hangulatos az egész játék föleg hogy 2 karival is lehet menni^^:D

szerintem is ^^:) nagyon sokan verik a nyálukat, hogy Kurtis milyen sz@r, de ugye Iza, hogy jók a Kurtis-es páyák! :D
nekem főleg a hangulat és a történet tetszik az AODban, de persze a pályák is színesek és izgalmasak :) nagyon nagy kár, hogy az Eidos siettette a Coret... nagyon nagy. pedig olyan jó játék ez az AOD, még csak így magában is, HÁT MÉG ha mindhárom része elkészült volna :(
az én kedvenc területem az a Vízalatti Kutatós rész, de az Évszakok csarnokás rész is jó... bár nehéz, de jó :) főleg a végén az a kísértet :) nehéz. végül aza kertes rész tetszik, a Strahov alatt... nem jut eszembe a pálya neve ^^"
a legrosszabb rész sztem... húha.... az talán a Párizsi Gettó:rolleyes: óriási területnek tűnik, sok a lehetőség (ami korántsem baj, sőt, az a jó, ha separate ways van egy játékban), de valahogy nem jön be :) ja és a legrosszabb dolog az az "I feel stronger now" na ezt nagyon nem kellet volna bele.

horus
2011-08-30, 15:33
Nagyon kar hogy nem tudtak befejezni, ez lehetne a legjobb TR jatek :(:(:(
Ez az a TR aminek a legjobb a storyja ^^
Imadom hogy itt jatszodik nem messze pragaban ^^

YzaaA
2011-08-30, 15:44
szerintem is ^^:) nagyon sokan verik a nyálukat, hogy Kurtis milyen sz@r, de ugye Iza, hogy jók a Kurtis-es páyák! :D
nekem főleg a hangulat és a történet tetszik az AODban, de persze a pályák is színesek és izgalmasak :) nagyon nagy kár, hogy az Eidos siettette a Coret... nagyon nagy. pedig olyan jó játék ez az AOD, még csak így magában is, HÁT MÉG ha mindhárom része elkészült volna :(
az én kedvenc területem az a Vízalatti Kutatós rész, de az Évszakok csarnokás rész is jó... bár nehéz, de jó :) főleg a végén az a kísértet :) nehéz. végül aza kertes rész tetszik, a Strahov alatt... nem jut eszembe a pálya neve ^^"
a legrosszabb rész sztem... húha.... az talán a Párizsi Gettó:rolleyes: óriási területnek tűnik, sok a lehetőség (ami korántsem baj, sőt, az a jó, ha separate ways van egy játékban), de valahogy nem jön be :) ja és a legrosszabb dolog az az "I feel stronger now" na ezt nagyon nem kellet volna bele.

oooo a Kurtis-os pályák a kedvenceim^^
A Bio Research Faciliti az Aquatic Research Area meg a Vault of Trophies azokat is naagyon szeretem!!!:D
a strahov fortress is nagyon jó föleg az a rész amikor kiengedjük a protot:Dna akkor pisiltam be amikor éjszaa ojan 1 óra fele a sanatoriumban rohangálnak az idióták s azok a fura hangok ****ki akkor paráztamXD:D
ezért is mondom hogy nagyon színes én szeretem ezt a játékot^^
nameg a Parissian ghetto hát.....nem valami nagy pálya az nekem sem tetszik:rolleyes:
az amikor magában mond hogy erösek a lábaim meg ijenek azok nem tetszenek de már kezdtem megszokni:p
a Louvre galériák nagyon tetszett az a pálya fölleg amikor surrantam az emberkék hátához s tekertem ki a nyakukat imádtam ezt csinálni^^
nbameg lesokkolni öket wááá:D
sok jó van benne de vannak rosszak is mint pl azok a sötétes bug-ok amikor minden sötét és csak a pályákat emeli ki pff....
az idegesített de attól eltekíntve imádtam^^:hug:

Kacsa
2011-08-30, 17:43
jaaj tényleg, a Louvre alatt, azokat ki is felejtettem :D a kedvencem az az, amikor a lézereket kell kikerülni, vagy amikor beeresztik azt a mérgező gázt :D
van az a cutscene, amikor Kurtis "megtapogatja" Larát, na régen, még mittudomén, amikor először kijátszottam, azon bepisáltam xDDDDD:clown:
thatnorskchick ki is parodizálta azt a jelenetet; amikor Kurtis legalulra csúsztatja a kezét, akkor aszongya Lara: Whooooo! I dind't order hotdog. :vlol:

YzaaA
2011-08-30, 17:46
XDDDDDD:vlol:
****ki linkeld be azt a vidit!!!!:D
kivi vok rá!!!:D

Stranger
2011-08-30, 18:12
"ja és a legrosszabb dolog az az "I feel stronger now" na ezt nagyon nem kellet volna bele."
Amúgy ezt az új dolgot azért is tehették bele, hogy kapcsolódjon a sztorihoz. Piramisos "baleset" után újra fel kellett épülnie és ez lett volna az a kaland, aminek a végén újra csúcsformában lesz. De ez csak az én véleményem. :D

Kacsa
2011-08-30, 20:22
XDDDDDD:vlol:
****ki linkeld be azt a vidit!!!!:D
kivi vok rá!!!:D

íme, a vége fele van :D amúgy az összes "Sexual Agression" vidi olyan, amit a címe is mutat :)
kI0QyyKNv3g
olyan... 1:40 fele van :) nézd meg az összes "Szexuáéis Agresszió"-t is, 3rész van belőle:jumper:

Scoobykah
2011-09-03, 15:11
most olvastam Obig rewiwjét,az editoros topicban.
elkezdtem gondolkodni,h az eredeti aodban,mi lett néhány emberrel..pl Gundersonnal.mert furának tartom,h mia francért nem lehetett legalább lelőni : DD vagy egykét golyót megereszteni felé...hmm namindegy.scak Janice-t sajnálom,mert tuti h azt a robbanást nem élte túl,kivéve,ha nem jott olyan korán vmi kuncsaft XDDDDD

YzaaA
2011-09-03, 19:10
1pqz0APzbHI

Kacsa
2011-09-03, 21:15
csak Janice-t sajnálom,mert tuti h azt a robbanást nem élte túl,kivéve,ha nem jott olyan korán vmi kuncsaft XDDDDD

Janicet?! :D ugyan miért? mi történhetett vele? milyen robbanás? xD nem értem xD :D

YzaaA
2011-09-03, 21:35
amikor Lara menekül a pawnsop-bol mikor robban a bomba Kacsa!!!:D

Kacsa
2011-09-04, 11:07
amikor Lara menekül a pawnsop-bol mikor robban a bomba Kacsa!!!:D

akkor az egész pawnshop felrobban?
ömmm... már nem emlékszek, hogy Janice milyen messze volt tőle, de ha jól emlékszem, egy sarokban állt, meg amúgysem volt olyan közel, szóval maximum eleshetett a robbanás erejétől, de semmiképp sem szerezhetett égési sérüléseket. (hacsak nem ment a bolt elé xD)
sztem semmi baja nem lett. meg amúgyis, akkorra már biztos jött egy kuncsaft :)

Scoobykah
2011-09-04, 17:01
Janicet?! :D ugyan miért? mi történhetett vele? milyen robbanás? xD nem értem xD :D

hát ugye Eckhardt v Karel fene tudja felrobbantotta Renne boltját...és Janice meg eléggé a sarkon volt : S és biztos eltalálta épp egy felé repülő mosógépXDDDDD najó vmi törmelék biztosan

am igen.scu-val maradj ott,amig nem robban a bomba az egész bolt lángbaborul :P

Barney
2011-09-05, 18:07
na végigvittem megint az AOD-ot nagyon tetszett lehet ez lessz a 2-ik kedvenc TR-m:clown:
tényleg annyira tetszik miden benne nagyon jó a játékmenet nagyon hangulatos az egész játék föleg hogy 2 karival is lehet menni^^:D
nagyon tetszik az utolsó pálya az a kedvencem^^
meg az utólsó cutscence a kedvencem:jumper:
^nem tom miért reklamáltak hogy rossz a gém nekem nagyon is tetszik mégha bug-os is:D
nagyon jó kis game^^:hug:

Nekem is nagyon tetszik. Ez a kedvencem :D
Én se nagyon értem, hogy mért húzták le ennyire, hisz még így félkészen is élvezhető. Meg azokat sem értem akik az irányítás miatt panaszkodnak...

YzaaA
2011-09-05, 18:56
hát iggen ojan könnyü irányítani is a története is nagyon klassz
én meg vagyok elégedve ezzel a TR-vel:D

Petya a Lara Fan
2011-09-05, 21:22
Én az irányításától kaptam idegbajt, utána már töröltem is le. :D Nem játszottam vele 3 - 4 órát se szerintem. :D

horus
2011-09-05, 21:32
hát iggen ojan könnyü irányítani is a története is nagyon klassz
én meg vagyok elégedve ezzel a TR-vel:D

En nem nagyon mert az iranyitas egy fos, tele van buggal, felkesz jatek, kurtis egy borzalom, az animaciok sem a legjobbak... ezek mind, mind rontsak a hangulatot ez a jatek max egy 6.7 pont

Michele
2011-09-05, 22:08
Meg azokat sem értem akik az irányítás miatt panaszkodnak...

Én se. Van szidnivaló a játékban, szó se róla. No de az irányítás...? Végig lehet vinni bénázás nélkül. Csak normálisan kell hozzá viszonyulni, elfogadni a "szabályait", nem össze-vissza forogni, ugra-bugrálni, kész. :D

Petya a Lara Fan
2011-09-05, 23:06
Én se. Van szidnivaló a játékban, szó se róla. No de az irányítás...? Végig lehet vinni bénázás nélkül. Csak normálisan kell hozzá viszonyulni, elfogadni a "szabályait", nem össze-vissza forogni, ugra-bugrálni, kész. :D

Na hát azért Michele drágám hogy nem tud rendesen mozogni a Lara az már több, mint fos, ráadásul meg ahogy fut meg minden, az katasztrófa. Olyan nehézkesen mozog hogy nemigaz. Ezt leszámítva jó játék. (lenne)

YzaaA
2011-09-06, 16:03
Jaj nbem értem mért csak kritizálni tudjátók ezt a játékot???
mást nem montok rá csak rosszat hogy fos meg ijenek!!
nekem igenis nem az irányítás tök könyü csak meg kell szokni!!
horus a Kurtisos pályák sz*rok akkor had m,ondjak valamit....igaz hogy nála az irányítás egy kicsivel nehezebb mint Laránál de azé végigjátszhato az a pálya is!!
nem értem egy ijen jó játékot (még félkészen is)mint ezt mért kell kritizálni??
söt még azt sem értem hogy horus miért kritizálja a TR4-et is hisz az a legjobb és rohadt hosszú mint ez a TR!
nem tom felfogni:rolleyes:

Petya a Lara Fan
2011-09-06, 16:07
Jaj nbem értem mért csak kritizálni tudjátók ezt a játékot???
mást nem montok rá csak rosszat hogy fos meg ijenek!!
nekem igenis nem az irányítás tök könyü csak meg kell szokni!!
horus a Kurtisos pályák sz*rok akkor had m,ondjak valamit....igaz hogy nála az irányítás egy kicsivel nehezebb mint Laránál de azé végigjátszhato az a pálya is!!
nem értem egy ijen jó játékot (még félkészen is)mint ezt mért kell kritizálni??
söt még azt sem értem hogy horus miért kritizálja a TR4-et is hisz az a legjobb és rohadt hosszú mint ez a TR!
nem tom felfogni:rolleyes:

Embere válogatja, tudod, EMBERE, hogy mit tetszik meg mi nem.

YzaaA
2011-09-06, 16:13
najó akkor én azt mondom hogy tetsik és semmi gondom vele!!!!:D
és akkor nem szálnak rám hogy mért tetszik mert fos ugy-e??:D

Barney
2011-09-06, 16:40
Tényleg van mit szídni rajta, de a jó dolgokat is vegyük benne észre...
Például hogy félkészen is többet nyujtott, mint a Legend és a története nagyon jó.

horus
2011-09-06, 16:57
Jaj nbem értem mért csak kritizálni tudjátók ezt a játékot???
mást nem montok rá csak rosszat hogy fos meg ijenek!!
nekem igenis nem az irányítás tök könyü csak meg kell szokni!!
horus a Kurtisos pályák sz*rok akkor had m,ondjak valamit....igaz hogy nála az irányítás egy kicsivel nehezebb mint Laránál de azé végigjátszhato az a pálya is!!
nem értem egy ijen jó játékot (még félkészen is)mint ezt mért kell kritizálni??
söt még azt sem értem hogy horus miért kritizálja a TR4-et is hisz az a legjobb és rohadt hosszú mint ez a TR!
nem tom felfogni:rolleyes:

Kurtis ... utalom :P szar az iranyitasa emellett meg azok a palyak is szarok a mozgasai fortelmesek, inkabb berakhattak volna Lara mozgasait hozza (ami ugyanugy rettenetes, de megis jobb:clown:) Vegigjaszthato de egy jatek v palya ne siman legyen vegigjatszhato hanem elvezetesen!!!! Ami Kurtisnel nincs meg... !!! ... TR4 sosem kritizaltam nem tom hol hallotad en csak azt mondtam hogy egy igazi verbeli TR, de annyi homokos palya mar egy ido utan monoton :p:p:p

YzaaA
2011-09-06, 17:08
Kurtis ... utalom :P szar az iranyitasa emellett meg azok a palyak is szarok a mozgasai fortelmesek, inkabb berakhattak volna Lara mozgasait hozza (ami ugyanugy rettenetes, de megis jobb:clown:) Vegigjaszthato de egy jatek v palya ne siman legyen vegigjatszhato hanem elvezetesen!!!! Ami Kurtisnel nincs meg... !!! ... TR4 sosem kritizaltam nem tom hol hallotad en csak azt mondtam hogy egy igazi verbeli TR, de annyi homokos palya mar egy ido utan monoton :p:p:p

neem is!!!!:clown:
az a legjobb és fö hogy hosszú^^:hug:
nade ne offoljunk igaz nála utáltam én is az írányítást namegg az idegesített hogy ha akartam közelfutni az ellenséghez mindig visszahátrált-.-*
ezt utáltam mind2-öben:rolleyes:
dehát vannak még ijen hjal''alesetei mikor kedve támad egyet szöki oszt meghjal-.-*
de attól a története nekem tetszik^^

Petya a Lara Fan
2011-09-06, 20:16
Emlékszem még egy régi 576 magazinban mit háborogtak a szerkesztők az AoD -al kapcsolatban hogy mit keres egy férfi karakter (Kurtis vagy mi) a játékban. :D

Michele
2011-09-07, 15:26
Egen, a csávókám elég érdekes lépés volt. Pedig én imádom az olyan játékokat, ahol nem egyetlen egy szereplővel kell nyomulnod végig vagy nem csak egy közül választhatsz az elején, de azért a TR-t nem ilyennek ismertük meg. Szerintem még akkor se tetszett volna a többségnek, ha 5*-re megcsinálják a részét. :kratz:

Stranger
2011-09-07, 20:19
Kurtis szerintem nagyon cool karakter lett. :D Ha befejezték volna a játékot és lehetett volna használni a képességeit, sztem mindenki máshogy vélekedett volna... De ha irányítás miatt nem is kedveli valaki, a párbeszédjei Larával nagyon jók lettek. Na meg a sztoriban való szerepe is...

Michele
2011-09-07, 20:51
Őt magát én is csípem. :clown:

sum-blink
2011-09-07, 23:44
Kézikönyvet vennék a DVD kiadáshoz, mindegy a nyelv, de ha lehet angol/magyar! E-mail-t írj, ha tudsz segíteni, köszi!

Egyébként közel sem olyan rossz játék az AoD, mint amilyennek beállítják.

Kacsa
2011-09-08, 14:53
Én is nagyon csípem Kurtist! :) Sőt, talán a legjobb pályák Kurtisesek :)

YzaaA
2011-09-08, 17:39
és egyben a legjesztöbbek!!!!:o

én is kedvelem:D

Scoobykah
2011-09-08, 20:08
én Horussal részben értek egyet.a Kurtissel való pályák kicsit unalmas..oké,tény h egy diliházban bolyongiunk,de..jah.félkész.és ez a baj.mert tuti,h többet tudtak vna kihozni belőle.magával az aoddal nkm a problémám,h fegyveres harcközben szökellve hátrál,de nyílt harcot sem vállalhatsz,mert akk tuti halál.

mind1,a tr1 óta messze a legjobbb.de igen Embere válogatja

Öcsí
2011-09-08, 20:16
Kurtissel játszani valami borzasztó volt,egyáltalán nem volt rá szükség.De a pályák ahol Kurtissel vagyunk nagyon jók ha Larával kellett volna menni.
Az AOD-ban a legzseniálisabb pályák az Archaeological Dig imádom:D és aTomb of the Ancients valami fantasztikus :D

horus
2011-09-09, 21:18
Ez a resz miert nem jott Classic Xboxra ?
Jo lenne ha Crystal atportolna 360ra...

Kacsa
2011-09-10, 08:33
Jo lenne ha Crystal atportolna 360ra...

:Dannak én is örülnék:)

CrashHungarian98
2011-09-10, 09:10
Én a duplapisztolyokat hiánylom benne. :|

Kacsa
2011-09-10, 09:13
Én a duplapisztolyokat hiánylom benne. :|

:\
azokat szerintem mindenki:) a TRhez nem illik a melee-harc, nem kellett volna az Undiban bemutatni. az AODban is már megpróbálták, de nem nagyon meleeztem. :)
amúgy SCUval elő lehet hozni a duplákat :) tök jó :)

Scoobykah
2011-09-11, 10:00
:\
azokat szerintem mindenki:) a TRhez nem illik a melee-harc, nem kellett volna az Undiban bemutatni. az AODban is már megpróbálták, de nem nagyon meleeztem. :)
amúgy SCUval elő lehet hozni a duplákat :) tök jó :)

főleg ha bebugosodik Lara keze XDD

am ps2 és pc verzióban mi a különbség?az életcsíkról,ruháról,illetve a stáblistáról tudok.v pont ennyi?

BarbaraAnn
2011-09-26, 15:24
Nekem a AOD a kedvencem. Pedig végigvittem az összes részt, a kiegészítőket kivéve. Mégis ez fogott meg a legjobban, ahogy már mondták előttem a hangulata és főleg a sztori miatt. Az AOD egyedi a sorozatban, teljesen mást hozott a klasszikus kincskutatós-tigrislövős sablontól. Félreértés ne essék, imádom a régebbi részeket is, de én örültem a változásnak :) Örülök annak is hogy Kurtist bevitték a történetbe, szerintem zseniális karakter. Kár hogy ilyen keveset tudtunk meg róla.
Valóban sok benne a bug, és a többihez képest nehéz az irányítás, de én ettől még végig tudtam vinni, és élveztem. Kurtis pedig jó pár kilóval nehezebb és jó pár centivel magasabb Laránál, ne várjon tőle senki dupla cukaharát hátraszaltóval. :)

Ha valakit érdekel egy rakás jó minőségű AOD fanart, az kattintson ide:

http://haluet.deviantart.com/

Sőt, még egy képregény is feltöltés alatt van itt, ami természetesen a sztori folytatását tárgyalja :)

Kacsa
2011-09-26, 15:48
Örülök annak is hogy Kurtist bevitték a történetbe, szerintem zseniális karakter. Kár hogy ilyen keveset tudtunk meg róla.
Valóban sok benne a bug, és a többihez képest nehéz az irányítás, de én ettől még végig tudtam vinni, és élveztem. Kurtis pedig jó pár kilóval nehezebb és jó pár centivel magasabb Laránál, ne várjon tőle senki dupla cukaharát hátraszaltóval. :)

Kurtis nekem is nagggyon tetszett :hug:
az irányításon nem tudom, mi a nehéz, nekem csak az a "miniugrás" okozott nehézséget (SÉTA+UGRÁS, mert állandóan balra húzott, de azt csak egyszer kellett használni, Hádész lehelleténél, de asszem ott sem volt kötelező, csak nehezebb volt nélküle)
Kurtis sztem meglepően nagyot tudott ugrani :D
bugokról meg annyit, hogy vannak benne, igen, de nem zavarják annyira játékélményt mint pl. az Underwordben :) bár való igaz, hogy vannak, pl. amikor kihagy a hang párbeszédeknél...:angry: Roli, a végigjátszásodnál zavart, mint állat, ugye? :D
meghát milyen bug van még.... vannak még itt-ott textúrahibák, meg esetleg animációhibák, pl. amikor Lara magasról zuhan le, és meghal.
de még mindig élvezhető tőlük a játék, mert Lara nem akad be minden egyes kiszögellésnél... :floet: (szarkazmus önteszt kész)

BarbaraAnn
2011-09-28, 12:59
Azért Pierre félkész fejét se felejtsük el :D (Café Metro pultosa)
Azért csodálom hogy senki sem említette a szellemes részt. Hogy én mennyit tököltem ott mire rájöttem mit kell csinálni...:angry:

Kacsa
2011-09-28, 14:50
Azért Pierre félkész fejét se felejtsük el :D (Café Metro pultosa)

az mehet a textúrahibákhoz :)


Azért csodálom hogy senki sem említette a szellemes részt. Hogy én mennyit tököltem ott mire rájöttem mit kell csinálni...:angry:

és arra nem gondolsz, hogy DIREKT nem beszélünk róla? :D mind gyűlöljük azt a nyomorék szellemet :D

Stranger
2011-10-22, 22:48
Ezt a statisztikát ismeritek? Olyan régen ****tattuk már az Eidost. :p
http://i.crofttimes.com/ima/news/trn/2009/0424S_trsales.jpg
A Legendel nyertek vagy fél millával több vevőt az AoD-hez képest... ezért kár volt váltani. Ha 2004-ben adják ki az AoD-t tuti lett volna vagy 4milla vevő és 2 év múlva kész lett volna a következő, mert már grafikai motort sem kell írni. Ejnye.... :mad:

Barney
2011-10-22, 22:59
Ismerem:) És hát az Eidos valamit rosszult csinált... nem értem mit vártak a félkész AODtól. (a kedvenc részem, na de akkor is...)

Michele
2011-10-23, 12:47
Olyan régen ****tattuk már az Eidost. :p

:vlol: :thumb: :D

..................................

Mmmm, akárhogy is... most megjött a kedvem az AOD-hez. :clown:

Kacsa
2011-11-02, 11:08
ez nagggggyon jóóó :eek:
o-Yg1yvfUwY

YzaaA
2011-11-02, 15:49
Ez t*k zsiiir!!!:D
nagyon klassz!!!:eek:;)

fensterlaszlo
2011-11-09, 16:16
Hali!
Tomb Raider Angel of Darkness PS2-höz keresek játékmentéseket.
Előre is kösz!
Üdv:

Roli
2011-11-09, 16:55
Szia!

Ha megmondod, hogy hogy lehet gépre vinni a mentést, akkor szívesen segítek benne. :) Csak nem tudom, hogy a memóriakártyáról hogy olvassam be. :o

fensterlaszlo
2011-11-10, 11:35
Szia!
Ha van PS2 Soft Mod-os memkarid, akkor a játékmentéseket egy pendriver-ra át tudod másolni és a PC-re lehet rakni.
A netről letöltött PS2 mentéseket egy PS2 Save Builder programmal lehet konvertálni.
A program linkje:
http://www.ps2savetools.com/download.php?lid=74&op=viewdownloaddetails
Ha a PS2-d csippelt akkor megtudud csinálni a Soft Modo-s kártyát.
Itt tudsz játékmentéseket keresni.
http://www.gamefaqs.com/

OBig
2011-11-10, 12:24
Érdekes a probléma.
Mondjuk nekem fogalmam sincs erről, de ha megoldható, hogy a PS-ről mentést lehet továbbítani, akkor ez a lehetőség csak gyarapítja az oldal kínálatát. :)

Roli
2011-11-10, 12:45
Rendben, megpróbálom :) Köszi.

fensterlaszlo
2011-11-10, 23:54
:angry::angry:

Roli
2011-11-11, 11:15
Rajta vagyok.

OBig
2011-11-11, 12:13
Kedves fensterlaszlo!!

Ha a falba vered a fejedet, azzal nem segítesz. Persze röhhöghetünk rajta, esetleg kocka lesz a fejed, de..... de.... szóval nem ez a megoldás. :)
Én jobban örülnék annak, ha elmagyaráznád a megoldást. Ha nehéz, hát nehéz. A tüzes vas is az. :)

fensterlaszlo
2011-11-11, 13:29
Kedves fensterlaszlo!!

Ha a falba vered a fejedet, azzal nem segítesz. Persze röhhöghetünk rajta, esetleg kocka lesz a fejed, de..... de.... szóval nem ez a megoldás. :)
Én jobban örülnék annak, ha elmagyaráznád a megoldást. Ha nehéz, hát nehéz. A tüzes vas is az. :)
Hali!
Félre értesz. Magam miatt verem a falba a fejem, mert elcsesztem valamit. Erről ennyit.

A SoftMod-os kártya készítéséhez szükséges cuccokat, leírást ezen a címen megtalálod. Az indítólemez csak csippelt gépen indul.
http://kuszi.mindenkilapja.hu/html/22107997/render/free-mcboot-1-8-hun

A PS2 Save Builder programot itt találod.
http://www.ps2savetools.com/download...ownloaddetails

A használatáról egy kis videót ezen a címen.
http://www.youtube.com/watch?v=BJPz98NmuP8

fensterlaszlo
2011-11-17, 16:05
Rajta vagyok.
Hali!
Még mindég várom a játékmentéseket!!!
Vagy nem sikerült gépre vinni?
??????????????????????????

Roli
2011-11-17, 16:11
Szia!

Eddig semmi siker, nem tudom a gépre átteni sajnos. Úgy látszik, hogy nem softmodolt, hanem valami másfajta PS2-m van.

horus
2011-11-18, 11:45
Ahogy elolvastam a cikket, hááááát most már úgy gondolom nem is a kiadó miatt lett bukás, a Core cseszte el hiszen ha már 2000ben megvolt az a trailer akkor hamarabb kezdték el fejleszteni... több mint 3 év alatt csak ennyit tudtak kihozni belőle ??? ... Ezt nagyon elrontották....
Egyik képen annyira tetszik Lara arca ^^ Milyen nagy már amikor meghalsz és kijön egy ujsag a képel meg a Game Overrel, imádom....
Uccsó vidi olyan hangulatos azzal a TRAOD zenével:jumper:

Robbie
2011-11-18, 13:41
Sose fogom megérteni ha valamit elkészítettek és videók alapján működik hiba mentesen akkor mér kellett leegyszerűsíteni/kicserélni/törölni.. :/

Stranger
2011-11-18, 14:17
A beta 3-as videóban látszik a legjobban, hogy az irányítás és grafika mennyivel jobb volt.
Amúgy lehet engem elfogultnak nevezni, de a Core Design szerintem csak kismértékben hibás... 2000-ben elkezdhették fejleszteni, de még akkor TR5-öt is csinálták gondolom a csapat bizonyos felét már ráfordították az új játékra, de még nem ment maxon a fejlesztés. És az milyen már, hogy elterveznek egy csomó mindent, pl. amik a cikkben fel vannak sorolva, animációk, objectek stb. Ez rengetek dolog. És akkor még ott a sztori összetettsége is. Erre odamegy az Eidos megmondja nekik, hogy hé 2002-re legyen kész. Nem kis időt kellett gondolom arra fordítani, hogy most akkor sztori és játékmenet szempontjából mit szedjenek ki.
Cikk nagyon jó lett, szerintem mindenki megérti, hogy milyen összetett játékot kaptunk volna...
@Horus
2000-ben nem játékról készült videó volt, hanem ez:
http://www.youtube.com/watch?v=SiZWHYXofg4

horus
2011-11-18, 14:47
A beta 3-as videóban látszik a legjobban, hogy az irányítás és grafika mennyivel jobb volt.
Amúgy lehet engem elfogultnak nevezni, de a Core Design szerintem csak kismértékben hibás... 2000-ben elkezdhették fejleszteni, de még akkor TR5-öt is csinálták gondolom a csapat bizonyos felét már ráfordították az új játékra, de még nem ment maxon a fejlesztés. És az milyen már, hogy elterveznek egy csomó mindent, pl. amik a cikkben fel vannak sorolva, animációk, objectek stb. Ez rengetek dolog. És akkor még ott a sztori összetettsége is. Erre odamegy az Eidos megmondja nekik, hogy hé 2002-re legyen kész. Nem kis időt kellett gondolom arra fordítani, hogy most akkor sztori és játékmenet szempontjából mit szedjenek ki.
Cikk nagyon jó lett, szerintem mindenki megérti, hogy milyen összetett játékot kaptunk volna...
@Horus
2000-ben nem játékról készült videó volt, hanem ez:
http://www.youtube.com/watch?v=SiZWHYXofg4

En tom, láttam ezt a vidit... Akkor is a 3 év az 3 év... Eidos majdnem tönkrement muszály volt... Egy játék miatt nem kockáztathatnak... Ja és még annyi hogy egy ilyen vidi jelenti a bejelentést, és miko bejelentenek vmit akkor már bőven megy a fejlesztés, én mindenhogy a Core-t látom hibásnak most már.... Több mint 3 év fejlesztés után az orrunk elé toltak egy irányit6atlan bughalmazt....

Kacsa
2011-11-18, 15:05
Sose fogom megérteni ha valamit elkészítettek és videók alapján működik hiba mentesen akkor mér kellett leegyszerűsíteni/kicserélni/törölni.. :/

na ezt én sem.

viszont az ugrásokat nagyon örülök, hogy kisebbé tették, mert ez borzalmasan nagy, ahogy a béta videóban ugrik.
(csak nem kellett volna bele I feel stronger now)

Scoobykah
2011-11-18, 17:07
Roli cikkét néhány vidivel szeretném kiegészíteni ha nem gond:$
(bár egypáran biztos ismeritek ezeket)

Egyiptom:
http://www.youtube.com/watch?v=t6J3axfuPhA

megbocsátás(?):
http://www.youtube.com/watch?v=qh7sqWRkq3Y&feature=related

animációk:
http://www.youtube.com/watch?v=K3bpKuhNNtc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=B3ZDvNhP7Qk&feature=BFa&list=ULA3BbY3nLjDA&lf=mfu_in_order

törölt jelenet:
http://www.youtube.com/watch?v=7gV3PLe5FHA&feature=mfu_in_order&list=UL

Hangok!!!!!!!!ezeket mindenkéép hallgasátok meg!:)
http://www.youtube.com/watch?v=J5mGm_AybL8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=lFckSUKnA6A&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=A3BbY3nLjDA&feature=related

mellesleg szerintem ez a legjobb trailere az AOD-nek

http://www.youtube.com/watch?v=NtOgXxd9xBk&feature=related

engem leginkább az zavart,hogy egyik karakternek sincs szemmozgása:(

Robbie
2011-11-18, 17:38
Igen 3 év az 3 év.. ugyan olyan hibás a core mint az eidos....
Én mintha úgy emlékeznék hogy PS2 egyik nyitócímének indult volna akkor pedig minimum egy 'évvel' az előtt megkellet kapniuk a prototípust.. :/

horus
2011-11-18, 18:47
Ahh olyan jók ezek a béta vidik meg a kitörölt dolgok is... olyan jó játék lehetett volna belőle :(:(:(
Most arra gondoltam hogy most úgy is annyira divat ez a HD-ba húzás, nem sokára lessz az AOD szülinapja a TR9 után a Crystal portolhatná az új konzolokra HD-ban, bugokat, irányitást kijavitanák esetleg bővitenek visszahoznák azokat a helyzineket/animációkat :jumper::jumper:

Robbie
2011-11-18, 18:52
Ahh olyan jók ezek a béta vidik meg a kitörölt dolgok is... olyan jó játék lehetett volna belőle :(:(:(
Most arra gondoltam hogy most úgy is annyira divat ez a HD-ba húzás, nem sokára lessz az AOD szülinapja a TR9 után a Crystal portolhatná az új konzolokra HD-ban, bugokat, irányitást kijavitanák esetleg bővitenek visszahoznák azokat a helyzineket/animációkat :jumper::jumper:

IIIIIIIIGEN vagy én még azzal is beérném ha csak felraknák emulálva XDXD

tombraidermaster1996
2011-11-18, 19:13
Én személy szerint annak örülnék, ha a cristal csinálna nekünk egy aod remaket és az már teljesen irányítható, játszható és befejezett lenne. Nemcsak játékilag, de záró fmv-re is gondolok. Az eredeti aod kicsit befejezetlen végű volt. Nem tudtuk meg azt, hogy kurtis meghalt-e vagy sem. Remélem remakelik. Amúgy jó játék az aod is, akárki akármit mond.

Matie
2011-11-18, 19:26
Az eredeti aod kicsit befejezetlen végű volt. Nem tudtuk meg azt, hogy kurtis meghalt-e vagy sem. Remélem remakelik. Amúgy jó játék az aod is, akárki akármit mond.

Igen, mivel az AoD eredetileg háromrészesre volt tervezve. A második+harmadik részt meg se írták. A helyszínek között meg szerepelt volna Görögország és Törökország is.

Kár, hogy nem sikerült rendesen befejezni, annyira jó lehetett volna.:( Persze így is nagyon tetszett, azért látva a törölt dolgokat mégiscsak más.:S

Kacsa
2011-11-18, 19:32
Ahh olyan jók ezek a béta vidik meg a kitörölt dolgok is... olyan jó játék lehetett volna belőle :(:(:(
Most arra gondoltam hogy most úgy is annyira divat ez a HD-ba húzás, nem sokára lessz az AOD szülinapja a TR9 után a Crystal portolhatná az új konzolokra HD-ban, bugokat, irányitást kijavitanák esetleg bővitenek visszahoznák azokat a helyzineket/animációkat :jumper::jumper:

Crystal és egy Core-os rész?...

hááát sztem nem bírnák ki, hogy bele ne nyúljanak, az meg nem kéne. :rolleyes:
ha mutatnának egy szerződést, hogy csak és kizárólag a grafikát húzzuk fel HDba, az oké lenne. :clown:

Barney
2011-11-18, 20:42
Nagyon jó cikk lett.:)



Én személy szerint annak örülnék, ha a cristal csinálna nekünk egy aod remaket és az már teljesen irányítható, játszható és befejezett lenne. Nemcsak játékilag, de záró fmv-re is gondolok. Az eredeti aod kicsit befejezetlen végű volt. Nem tudtuk meg azt, hogy kurtis meghalt-e vagy sem. Remélem remakelik. Amúgy jó játék az aod is, akárki akármit mond.

Egy HD remake jó lenne, de ahogy tapasztalhattuk, a Crystal nem tudja ugyanazt a játékélményt nyújtani. Szóval ha valaki hozzá nyúlna, az ne a Crystal legyen.

Kacsa
2011-11-18, 20:50
Szóval ha valaki hozzá nyúlna, az ne a Crystal legyen.

ugyan így gondolom én is :)

CrashHungarian98
2011-11-18, 21:28
Jó lett a cikk, kár hogy ennyi mindent kihagytak :( Sztem ezt a "I'm not strong enough" szöveget nem kellet volna beletenni. De ígyis jó játék:)

Crash82
2011-11-21, 15:59
Azon gondolkodtam amúgy,
hogy lehet hogy Kurtis mégsem halt meg!
Mivel ugye az a hapsi aki át tud változni Karel vagy ki
Az halt meg a Sleeper el együt....
Viszont mikor lara felvette azt a csillag izémiézcskét elhúzta a kezét a kijárat felé....vagyis lehet hogy Kurtis felé húzta....:S Áhhhh nem tom nektek mi a véleményetek?:clown:

Kacsa
2011-11-21, 16:13
Azon gondolkodtam amúgy,
hogy lehet hogy Kurtis mégsem halt meg!
Mivel ugye az a hapsi aki át tud változni Karel vagy ki
Az halt meg a Sleeper el együt....
Viszont mikor lara felvette azt a csillag izémiézcskét elhúzta a kezét a kijárat felé....vagyis lehet hogy Kurtis felé húzta....:S Áhhhh nem tom nektek mi a véleményetek?:clown:

persze, hogy nem halt meg, vannak azok az AOD-könyvek, és benne lett volna a folytatásban. :)

Crash82
2011-11-21, 16:24
persze, hogy nem halt meg, vannak azok az AOD-könyvek, és benne lett volna a folytatásban. :)

Igen most olvastam róla hogy állítólag 3 részes lett volna az AOD :)
De valaki el tudja magyarázni hogy mikor volt Kurtis "önmaga" mert ugye az a Karel is lehetett...

Kacsa
2011-11-21, 16:30
De valaki el tudja magyarázni hogy mikor volt Kurtis "önmaga" mert ugye az a Karel is lehetett...

Kurtis csak akkor nem volt "önmaga", amikor a végén láttad, hogy Karel átváltozik Kurtissé.
szóval a történet folyamán nem volt dolgunk a Karel-es Kurtissel. :)

Crash82
2011-11-21, 16:37
Kurtis csak akkor nem volt "önmaga", amikor a végén láttad, hogy Karel átváltozik Kurtissé.
szóval a történet folyamán nem volt dolgunk a Karel-es Kurtissel. :)

Jaaa xD Hát erre gondoltam már én is ^^
azért kösz :3
De akkor lehet Lara azt hitte hogy Karel Kurtis....nem? XD

Robbie
2011-11-21, 20:24
Képregényekben is szerepel Kurtis ahol épp egy elcsattanó csókot lehet látni ha jól emlékszem :D

Crash82
2011-11-22, 07:21
Képregényekben is szerepel Kurtis ahol épp egy elcsattanó csókot lehet látni ha jól emlékszem :D

U-u hol lehet megnézni? :D:jumper::jumper:

CrashHungarian98
2011-11-26, 17:47
http://www.youtube.com/watch?v=lkxPFukarwA :eek: Ezt hogy?

Kacsa
2011-11-26, 19:33
http://www.youtube.com/watch?v=lkxPFukarwA :eek: Ezt hogy?

van az a TRAOD SCU-csalás program, azzl még a duplapisztolyokat is elő lehet csalni - bizony, AOD, duplapisztollyal :)

CrashHungarian98
2011-11-26, 20:59
van az a TRAOD SCU-csalás program, azzl még a duplapisztolyokat is elő lehet csalni - bizony, AOD, duplapisztollyal :)

aha jól hangzik. és hol tom letölteni, mert nem találtam :o
szerk: Már nem kell megtaláltam itt az oldalon :)

Scoobykah
2011-11-26, 21:35
az SCU-val nem lehet megcsinálni.

teljesen más progi kell hozzá.persze ha minden fegyver kell akkor az SCU is:)

nem akarok más fórumot reklámozni,igy ha kell a progi írj privit

Crash82
2011-11-29, 07:18
Én azt már próbáltam :3 Asszem működött iss ^^ :jumper:

Scoobykah
2011-11-29, 15:58
igazából mindenkinél működnie kell.csak az értékeket kell variálni,mert nem mindegy h egy lövéssel mekkora sérülést kap(pl egyet lősz pierre-be mondjuk a vectorral,és el is terül,bár reálisabb,az tény XD)

CrashHungarian98
2011-11-29, 17:14
SCUt próbáltam a másikat privibe amivel meglehet ölni az embereket a hajléktalanokat akarom megölni párizsba meg piere-t :p Uncsizok :p
Megöltem A Drug Dealert, Janice-t Buchardot, Ludicot, és meg is untam xD Am. Köszi :)

Crash82
2011-12-04, 13:56
http://www.youtube.com/watch?v=VM-PzHr9M5Y


WÁHH IMÁDOM <3
"Angel of darkness
Angel Of Darkness
The World Is In Your Hands
But I will fight until the end

Angel Of Darkness
Angel Of Darkness
Don't follow your command
But i will fight and i will stand!"

CrashHungarian98
2011-12-04, 16:42
Ja erre emlékszem régen ment a Viván is :D

YzaaA
2011-12-04, 18:46
Hjaj ezt én is szeretem!!:D:jumper:

Stranger
2011-12-07, 13:33
Kijött a AoD-hez egy DX11-es patch: http://www.megaupload.com/?d=OIT9Z4DE
Akinek van DX11-es videókártyája lenne oly kedves és feltöltene róla képet? Kíváncsi vagyok, hogy érezhetően szebb lesz-e... :D Előtte, ha kimaxolod a játékot a readme fájl szerint a VMR9 és Antialiasing ne legyen bekapcsolva! (Itt: http://img808.imageshack.us/img808/5066/settingsh.png).

Kacsa
2011-12-07, 14:12
Akinek van DX11-es videókártyája lenne oly kedves és feltöltene róla képet?.

nekem egy rohadt jó AMD Radeon HD6570-esem van. :D
állati :D

Petya a Lara Fan
2011-12-08, 17:19
Kijött a AoD-hez egy DX11-es patch: http://www.megaupload.com/?d=OIT9Z4DE
Akinek van DX11-es videókártyája lenne oly kedves és feltöltene róla képet? Kíváncsi vagyok, hogy érezhetően szebb lesz-e... :D Előtte, ha kimaxolod a játékot a readme fájl szerint a VMR9 és Antialiasing ne legyen bekapcsolva! (Itt: http://img808.imageshack.us/img808/5066/settingsh.png).

Ez kicsit fake -nek hangzik.. :eek:

Kacsa
2011-12-08, 17:44
Ez kicsit fake -nek hangzik.. :eek:

akkor mod. nem patch. :D

Stranger
2011-12-08, 18:17
Ez kicsit fake -nek hangzik.. :eek:
Amúgy van róla videó: http://www.youtube.com/watch?v=4HiY4J0XRo4&feature=feedu
Szerintem az alap játék szebben néz ki... :p Azért mondom, hogy screenshotot megnéztem volna, mert pl. a videóban árnyéka sincs Larának, gondolom ki sincs maxolva. Na mind1. :D

Barney
2011-12-08, 18:24
Amúgy van róla videó: http://www.youtube.com/watch?v=4HiY4J0XRo4&feature=feedu
Szerintem az alap játék szebben néz ki... :p Azért mondom, hogy screenshotot megnéztem volna, mert pl. a videóban árnyéka sincs Larának, gondolom ki sincs maxolva. Na mind1. :D

Én is láttam már a videókat róla, de az egyik igazán lehetett volna egy cutscene...

Petya a Lara Fan
2011-12-08, 21:13
Amúgy van róla videó: http://www.youtube.com/watch?v=4HiY4J0XRo4&feature=feedu
Szerintem az alap játék szebben néz ki... :p Azért mondom, hogy screenshotot megnéztem volna, mert pl. a videóban árnyéka sincs Larának, gondolom ki sincs maxolva. Na mind1. :D

Hát ez szerintem is inkább valami mod, nem tudom, hogy lehetne ebbe a játékba beleerőszakolni DX11 -et, azért ahhoz kicsit komolyabb tudás szükséges, inkább ez ilyen high texture mod, meg fények lettek javítva, de túl sok változást nem észleltem.

Scoobykah
2011-12-19, 13:42
http://www.youtube.com/watch?v=lPg2ItoFXUA&feature=related

tombraidermaster1996
2012-02-04, 15:29
Kérdésem: Valaki tud valamit az aod2-ről? Csinálják, vagy abbamaradt, vagy csak sz@rnak rá magasról??????

Kacsa
2012-02-04, 16:14
Kérdésem: Valaki tud valamit az aod2-ről? Csinálják, vagy abbamaradt, vagy csak sz@rnak rá magasról??????

semmi hír nincs róla.

Scoobykah
2012-02-04, 17:51
level editoros változatban készül/t,néhány helyszínt elárultak,néhány animációval,de szerintem haldoklk a dolog.

Matie
2012-02-04, 18:16
Épp az ellenkezője, úgy tűnik, nagyon is jól megy! :) Ez a kép (http://elioqoshi.deviantart.com/#/d4ofygj) épp pár napja jelent meg.


Kérdésem: Valaki tud valamit az aod2-ről? Csinálják, vagy abbamaradt, vagy csak sz@rnak rá magasról??????

Én úgy hallottam, hogy az AoD2 és 3 történetét meg se írták. :( Csak 1-2 homályos terv volt meg spekulációk.

tombraidermaster1996
2012-02-04, 19:05
Értem, köszi. Amúgy kár az aodért... Jó kis game volt, csak a vége volt befejezetlen. Remélem, hogy folytatják. Jó lenne.
Ezt láttátok már? http://misslarisacroft.deviantart.com/art/Tomb-Raider-AOD-Poster-198657351?q=gallery%3ATR-AOD%2F32915114&qo=5 Szerintem tök szépek így együtt, nemde? :)

Matie
2012-02-04, 19:33
Szerintem is nagyon jó volt, imádtam a sztoriját, főleg amiatt igyekeztem kitartóan végigvinni. TRA és Legend után, előtte még nem is játszottam a klasszikusokkal, úgyhogy az irányítás miatt káromkodtam egy kicsit az elején:vlol: A zombis pályákat viszont utáltam, próbáltam valami vidám zenét hallgatni alatta, de nem jött be, úgyhogy le kellett töltenem pár mentést (a TR4-es múmiáktól is ugyanígy be voltam ijedve:p). Boazt se sikerült kivégezni. De ezek ellenére nagyon tetszett, annyira jól megcsinálhatták volna, ha kiküszöbölik a hibákat, nem felejtik el belerakni a duplapisztolyokat, nem vágnak ki még pár dolgot (gondolok pl. ezekre (http://www.youtube.com/watch?v=t0dJ6G5BW6k)) stb. :( Kár, hogy túl nagy fába vágták a fejszéjüket, pedig meg lehetett volna csinálni.

Ami érdekes, hogy pár korai TRL-es koncepción AoD Lara van, pl. a malajziai Petronas tornyoknál, meg a Crystal is elkészítette a saját AoD modelljét (http://www.youtube.com/watch?v=rR2Fv7hgtMM). Lehet, hogy eredetileg folytatni akarták a történetet, de a vezetőség úgy gondolta, hogy ami szerintük döglött, ahhoz már ne is nyúljanak hozzá, és kezdjék tiszta lappal... :/

tombraidermaster1996
2012-02-04, 19:48
Ami érdekes, hogy pár korai TRL-es koncepción AoD Lara van, pl. a malajziai Petronas tornyoknál, meg a Crystal is elkészítette a saját AoD modelljét (http://www.youtube.com/watch?v=rR2Fv7hgtMM). Lehet, hogy eredetileg folytatni akarták a történetet, de a vezetőség úgy gondolta, hogy ami szerintük döglött, ahhoz már ne is nyúljanak hozzá, és kezdjék tiszta lappal... :/

Hát igen... A vezetőség... :@ Ők cseszték el az Aodot, mert siettették a Core-t, és ezt a szegény játékot így adták ki, de így is szuper jó. :) Kár érte, hogy nem folytatják, vagy egy remake-et nem csinálnak belőle, pedig olyan jó lenne. De nem fognak. Talán petíciót kellene írni a crystal felé, hogy csináljanak aod2-t és remake-et. Annyira jó játék. Már az újak meg sem közelítik a régi klasszikus részeket. Nekem az Aod is klasszikusok közé tartozik. Az új részeknél csak a látvány volt a fontos, a régieknél meg nem a látvány elsősorban, hanem a játékmenet, és az, hogy a játékos élvezze a játékokat, még ha néha bele is tört a bicskánk a játékba. :) Azok voltak a szép idők. 1996-2003 Eddig élt a Tomb Raider és Lara, nem tovább... :(

CrashHungarian98
2012-02-04, 20:15
Egy Remake tényleg jó lenne és utána a 2

horus
2012-02-05, 19:24
Nem nem crystal hagyja beken a TRAOD-ot... Crystal TR-ek kakik, ezt se tudnak megcsinalni normalisan.... nem a vezetoseg, a Core cseszte el... volt tobb mint 3 evuk....

tombraidermaster1996
2012-02-07, 09:27
A baj az volt, hogy a Core-ral szemben a szerkesztőprogi meg az animációs progi nem volt túl kedves, mindig megszívatta őket, nem a Core hibája, csak részben. De ha olvastátok a tr történeteket, ott kiderül minden. A lényeg, akárki is készíti az aod2-t, ha a crystal, ha a névtelenek( bocsi ezért a kifejezésért) akkor jót fognak csinálni, meg kell bennük bízni. Most ott a TR9, amit csinál a crystal, ha nagy siker lesz, akkor jobban fogunk bennük bízni. Utána nekiállhatnának egy aod2-nek és egy remake-nek. Aki örülne neki, az írjon egy igen-t a hozzászólásba, aki meg nem az írjon nem-et. Köszi. (Ezt nem hagyhattam ki :) ez jó buli lesz :).)

horus
2012-02-07, 13:39
Nagyon nem, inkább a mostani verzát huzzak HDba, szedjék ki a bugokat és portolják next-gen konzolokra...
Már a TR5 fejlesztése alatt is csinálták a TRAOD-ot ne mondják hogy nem tudták ki ismerni a szerkiprogit (amivel mellesleg már already csináltak 5 jatekot plusz a kiegek)... sztem nagyon lassan ment a fejlesztés, szartak rá és aztán a végén meg ez lett... Eidos is lehetett volna oly kedves h megvarja a csigabigakat, de a penz penz.. am CD elmondta h tobb Remake-t már nem kiván késziteni.... (hálistennek)

Kacsa
2012-02-07, 14:10
am CD elmondta h tobb Remake-t már nem kiván késziteni.... (hálistennek)

igen... hagyják békén, ami volt, volt, ők ne nyúljanak hozzá. :D

Matie
2012-02-07, 14:50
Nagyon nem, inkább a mostani verzát huzzak HDba, szedjék ki a bugokat és portolják next-gen konzolokra...
Már a TR5 fejlesztése alatt is csinálták a TRAOD-ot ne mondják hogy nem tudták ki ismerni a szerkiprogit (amivel mellesleg már already csináltak 5 jatekot plusz a kiegek)... sztem nagyon lassan ment a fejlesztés, szartak rá és aztán a végén meg ez lett... Eidos is lehetett volna oly kedves h megvarja a csigabigakat, de a penz penz.. am CD elmondta h tobb Remake-t már nem kiván késziteni.... (hálistennek)

Szerintem se fognak már a régi részekkel vacakolni. Már belekezdtek valami teljesen újba azzal a kijelentéssel, hogy felejtsünk el mindent, amit eddig tudtunk a TR-ről. (Merész...)

Viszont nem a régi szerkesztőt használták az AoD-hoz. Az AoD-ot egészen másképp építették fel, egy Maya nevű programmal.
A TR5 volt az, ami csak 'helykitöltésre' szolgált, nem ez. A TR5-öt csapták össze, mert az Angel of Darknessre akartak koncentrálni, szóval nem azzal volt a gond, hogy nem érdekelte őket. Szerintem nagyon is törődtek a játékkal, de túllőttek a célon, mert túl nagy fába vágták a fejszéjüket. Túl sok volt a terv, ennél sokkal többet akartak volna belevinni, de ennyi idő alatt ennyit tudtak megvalósítani belőle. :(
Mind a Core, mind az Eidos hibás abban, hogy ez így alakult. A Core túlvállalkozta magát, az Eidos meg kikényszerítette az egészet bugosan úgy, ahogy volt.


igen... hagyják békén, ami volt, volt, ők ne nyúljanak hozzá. :D

Ezzel egyetértek :D

tombraidermaster1996
2012-02-07, 15:15
Nagyon nem, inkább a mostani verzát huzzak HDba, szedjék ki a bugokat és portolják next-gen konzolokra...
Már a TR5 fejlesztése alatt is csinálták a TRAOD-ot ne mondják hogy nem tudták ki ismerni a szerkiprogit (amivel mellesleg már already csináltak 5 jatekot plusz a kiegek)... sztem nagyon lassan ment a fejlesztés, szartak rá és aztán a végén meg ez lett... Eidos is lehetett volna oly kedves h megvarja a csigabigakat, de a penz penz.. am CD elmondta h tobb Remake-t már nem kiván késziteni.... (hálistennek)

Khhmm.... Ez vadiúj motor volt hahhó! Szerinted mi a f@szomért adták ki azt a régi motort, ha nem azért, mert újat csináltak??????!!!!!!!:zzZ: :@ Amúgy meg mi lesz majd 2016-ban????!!!! Nem lesz 20th Anniversary? Hát bekaphatják, már pedig nem hagyom, hogy 20 éves koromban ne adják ki a 20th Anniversary-t! Aod2-t akarok, márpedig még az évben!:angry::angry::mad: Elegem van már abból, hogy mindig lehordjátok mindennek a Core Design-t és a Crystal Dynamics-ot! Aki nem igazi Tr fan az szerintem egy szót ne szóljon! Kész, ennyi volt, felőlem ki lehet tiltani engem, nem érdekel, de az igazat kimondom úgy is, ha tetszik, ha nem!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Kacsa
2012-02-07, 15:38
Calm down, buddy. :D
Csak nyugiiii. :)

Hát bekaphatják, már pedig nem hagyom, hogy 20 éves koromban ne adják ki a 20th Anniversary-t! Aod2-t akarok, márpedig még az évben!:angry::angry::mad:

hidd el, mi is sok mindent akarunk, és sajnos, valahogy mégsem kapjuk meg. :D :hug:
amúgy 20 éves korodra hidd el, sok minden változik. :D én ha visszagondolok, amikor először regiztem ide, CSAK azóta mennyit változtaaaam. :D kérdezd mondjuk OBigot. :D

horus
2012-02-07, 16:03
Khhmm.... Ez vadiúj motor volt hahhó! Szerinted mi a f@szomért adták ki azt a régi motort, ha nem azért, mert újat csináltak??????!!!!!!!:zzZ: :@ Amúgy meg mi lesz majd 2016-ban????!!!! Nem lesz 20th Anniversary? Hát bekaphatják, már pedig nem hagyom, hogy 20 éves koromban ne adják ki a 20th Anniversary-t! Aod2-t akarok, márpedig még az évben!:angry::angry::mad: Elegem van már abból, hogy mindig lehordjátok mindennek a Core Design-t és a Crystal Dynamics-ot! Aki nem igazi Tr fan az szerintem egy szót ne szóljon! Kész, ennyi volt, felőlem ki lehet tiltani engem, nem érdekel, de az igazat kimondom úgy is, ha tetszik, ha nem!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

En ugy tom h mai napig ugyanaz a motor van, csak a Crystal tovabbfejlesztette... A regi motort kiadtak :? Ha TRLE-re gondolsz akk en ugy tom, ez egy teljesen mas dolog, ok irtak, de nem az amivel ok fejlesztettek....

Matie
2012-02-07, 16:40
Nem egészen. :) Eddig 3 különböző motor volt. A TRLE-vel készítették az első öt játékot. Csak eleinte nagyon kezdetleges volt, és újabbnál újabb dolgokat adtak hozzá. A TR4-es verzióját adták ki a szerkesztőnek a Chronicles játékkal együtt, amikor rátértek az AoD fejlesztésére, új programokkal (eredetileg még a címe is Tomb Raider Next Generation lett volna).
A Crystal a saját motorját használta a Legendhez. A TRA és a TRU is a Legendes motoron alapul (és azt fejlesztik tovább a TR9-hez is, legalábbis ezt olvastam).

Stranger
2012-02-07, 17:06
Nem egészen. :) Eddig 3 különböző motor volt... Úgy van ahogy leírtad. Komoly motort pedig sokáig tart írni.
Ha megnézzük AoD-ben az árnyék dinamikus, a fényforrástól függően változik a mérete. Ilyen még a crystal motorjában sem volt ha jól tudom. 2003-ban jelent meg a DirectX9 első változata, ők már azt használták. Ráadásul a trilinear textúra szűrést helyett is váltottak anisotropicusra. Sztem jó munkát végeztek. És ki tudja mi volt még abban a motorban, csak én nem értek hozzá. Na meg PS2 miatt olvastam itt az oldalon, hogy butítottak a grafikán. A következő játékukat még biztos most is említenénk, hogy milyen jól nézett ki akkoriban.

horus
2012-02-07, 17:59
Azt is halottam h PS2-t késon adtak nekik igy nem tudtak rendesen kismerni a rendszert v mi...

Kacsa
2012-02-07, 19:32
En ugy tom h mai napig ugyanaz a motor van, csak a Crystal tovabbfejlesztette...

neeem... a Legend motorja telejsen más már, mint az AoD-é. :)

OBig
2012-02-07, 19:36
én ha visszagondolok, amikor először regiztem ide, CSAK azóta mennyit változtaaaam. :D kérdezd mondjuk OBigot. :D
Tényleg változtál? remélem nem lettél nooormális. :D:D:D

A Core-t ne bántsátok. Nem ők voltak a ludasak sokmindenben. Összevissza rángatták őket. :)

tombraidermaster1996
2012-02-09, 11:48
A Core-t ne bántsátok. Nem ők voltak a ludasak sokmindenben. Összevissza rángatták őket. :)

Igazad van OBig! Bocsi a döhrohamomért, de nagyon szar passzban voltam akkor. Tudjátok: "Bal lábbal keltem fel és egy kicsit hisztiztem". :D De amúgy gondoljatok bele abba, hogy akkor mekkora nyomás volt rajtuk, mikor siessetek siessetek mondatok repkedtek a levegőben. Így ti sem tudnátok dolgozni.
Na de szó mi szó, tegnap elővettem az Aod-ot újból, jó nagyon, csak az irányításon picit csiszolhattak volna. A legjobb az egészben az, hogy fél óra alatt eljutsz a párizsi gettóba. Még ott járok, kijátszom újból. Régen amitől frászt kaptam a játékban, az az, hogy mindjárt leesek, mert elfogy az erőm... Ez nem tetszett. Ja meg ott a lépcsőn való toporgás... Mi Lara? Egy kilencven éves vénasszony, vagy egy harminc éves hölgyike? Ja meg bepörög a lépcsőn... Akkor ott van mondjuk az ásatásnál az a rész, mikor a plafonon kell függeszkedni(régen majomcsimpi volt), na az irányíthatatlan szerintem. Meg a célzástól is tépem a hajamat, bakter, célzol az ellenfélre, és mellélő? Az mi? :D De amúgy szuper jó. Grafikailag sem rossz, csak Lara picit úgy néz ki farmerban, mint egy... Na mindegy. De jól sikerült nekik. De a béta vidiket elnézve sok mindent kitöröltek belőle. Nekem az tetszett a legjobban a bétában, amikor beleng Lara, és kirúgja szoborral a falat. Lett volna mit csiszolni rajta, de még mindig több bevételt hozott ez a kultikus darab, mint a Legend és társai. A Tr9 meg még a jövő zenéje. Az új tr-ekkel az a bajom, hogy látványra megy az egész, nem arra, hogy feladatokat oldjál meg. De az irányításuk az jó. Meg a csáklya, de más nem jön be benne. Sorry. Hajrá klasszikusok! :)

Goldfish
2012-02-15, 20:12
Wáá múlt hét hétvégén kezdtem bele 426-jára kb. :D (Amúgy, régebben ugye a Legend-el játszottam legszívesebben, most pedig az AoD-vel. :P :D)
Olyan jó az egésznek a feeling-je, olyan "sötét" és wáá *_* :D

YzaaA
2012-02-16, 14:53
Eggyet értek, én is szeretem ezt a részt!!^^:D

lilla
2012-02-17, 23:09
Én eddig még nem csináltam meg, mert félek a szellemtől és a tűzcsontiktól.
Amikor játszok, mindig Lara helyébe képzelem magam, és helyette félek, komolyan mondom... x_x

Goldfish
2012-02-19, 16:40
Én eddig még nem csináltam meg, mert félek a szellemtől és a tűzcsontiktól.
Amikor játszok, mindig Lara helyébe képzelem magam, és helyette félek, komolyan mondom... x_x

Hmm nekem pont ezek miatt is a kedvencem :D (meg persze azért is mert ez az elsö TR rész amivel játszottam :))

Ja igen, mégvalami: tud valaki linkelni olyan oldalt ahol megtudom nézni az AoD könyvét magyarul?:$ Mert nekem németül van meg :|

OBig
2012-02-19, 19:41
Kedves Goldfish, vagy minek is hívjalak? Ja? Barbi! :)
Erre gondolsz? http://treditor.hu/kepek/aod/tra.htm klikkelj a Scan art-ra

Goldfish
2012-02-20, 18:42
Kedves Goldfish, vagy minek is hívjalak? Ja? Barbi! :)
Erre gondolsz? http://treditor.hu/kepek/aod/tra.htm klikkelj a Scan art-ra

Igen-igen, erre gondoltam. Köszi szépen. :)

Scoobykah
2012-04-21, 11:33
Egy kis csemegézést minden AOD fannak !!! XDD

http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=190254

mellesleg nagyon ötletesek,és megéri velük bíbelődni :)

tombraidermaster1996
2012-07-20, 12:04
Háhháááá modolt TRAOD. :D Nyakkendőben Laraként és Kurtisként. Király az élet. Mindig is az volt az álmom, hogy nyakkendőben viszem ki az AOD-ot. :D:D:D:D:DLara-ként. :Dhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_P4_2012-07-20_11-24-17-57_www.kepfeltoltes.hu_.jpgKurtis-ként. :Dhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_2012-07-20_11-54-24-25_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ez nagyon idiot. XDDDD Fejreállt. XDhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_2012-07-20_11-55-16-28_www.kepfeltoltes.hu_.jpgFight against myself. XDDDhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_2012-07-20_12-09-02-95_www.kepfeltoltes.hu_.jpgKO.XDDDhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_2012-07-20_12-09-17-70_www.kepfeltoltes.hu_.jpgFight with my pal. XDDDhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_2012-07-20_12-06-38-53_www.kepfeltoltes.hu_.jpgMy pal is dead. XDDDDhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_2012-07-20_12-07-48-59_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

CrashHungarian98
2012-07-20, 12:14
Janicel fogom kivinni a játékot!! :clown: http://oi46.tinypic.com/k4ccxd.jpg

tombraidermaster1996
2012-07-20, 12:15
Én meg Mall Cop-ként. XDDDDD

YzaaA
2012-07-20, 12:19
Kiss HeckerekxDDD
Majd én is csinálok valamit a játékkal:vlol:
Crash Claire mod nincs hozzá??:vlol:

tombraidermaster1996
2012-07-20, 12:25
http://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_2012-07-20_12-22-36-65_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Vault of Trophies-ban. :P

YzaaA
2012-07-20, 13:06
Na akkor én bajd Boaz-al fogom kivégezni az AOD-ot:vlol:

tombraidermaster1996
2012-07-20, 13:16
Oké Izus. :) Na addig egy Janice paródia. XDDDDDDhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD0_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD1_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD2_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD3_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD4_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD5_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD6_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD7_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD8_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD9_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD10_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD11_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD12_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kacsa
2012-07-20, 13:43
te csináltad? :D jó. :)

Janiceként egyszer én is kiviszem a játékot. :D régen is imádtam Janicet.
ZSENISSZ! :vlol:

tombraidermaster1996
2012-07-20, 13:59
Örülök, hogy tetszik, én hát. XDDDDD K.rva nagy így játszani a játékot. XDDDDDKurtis és Lara, na melyik melyik? XDDDDDhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_2012-07-20_13-22-15-43_www.kepfeltoltes.hu_.jpgEzek ikrek? :O Nem is tudtam. XDDDDhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_2012-07-20_13-26-34-04_www.kepfeltoltes.hu_.jpgpokpokpokpokpokpoook csirke vagyok és most megeszlek!XDDDDDDDhttp://kepfeltoltes.hu/120720/TRAOD_2012-07-20_13-42-21-26_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

TheTrilogy
2012-07-20, 14:06
megvaan!!! :DD
http://kepfeltoltes.hu/120720/DSC_0439_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
melyik progival változtattok izét?? :DD

tombraidermaster1996
2012-07-20, 14:14
Juhhé. :) Amúgy ez a szám rohadtul illik a modolt AOD-hoz. XDDDDD
http://www.youtube.com/watch?v=TGqbf9AGDsc ja, meg innen lehet letölteni az aOD-hoz a karikat, meg kell a loader hozzá. :) át kell nevezni az egyes karaktereket Kurtis.chr Lara.chr LaraD.chr LaraC1.chr LaraC2.chr és LaraS.chr-re utána a loadert megnyitni( vagy ha nem muszály, szóljatok), to DDS-re kiválasztod vmelyiket, go-ra mész, átkonvertálja, és ugyan ezt kell kilépések után megcsinálnod minegyikkel és menni fog, plusz ha az scu-t is letöltötek hozzá, akkor meg extra élmény. :) http://sparedlife.net/

OBig
2012-07-20, 17:44
melyik progival változtattok izét?? :DD

Szerintem csakis az izével. :eek::D:D

CrashHungarian98
2012-07-20, 19:35
http://oi50.tinypic.com/332wcp1.jpg Janice megölte Larát cigivel :vlol:

TheTrilogy
2012-07-20, 19:59
de hogy kell?? :( elárulná valaki?? :(

tombraidermaster1996
2012-07-20, 20:01
Olvass vissza, leírtam a sheepes zene alatt, azt lesd meg.

TheTrilogy
2012-07-20, 20:08
Juhhé. :) Amúgy ez a szám rohadtul illik a modolt AOD-hoz. XDDDDD
http://www.youtube.com/watch?v=TGqbf9AGDsc ja, meg innen lehet letölteni az aOD-hoz a karikat, meg kell a loader hozzá. :) át kell nevezni az egyes karaktereket Kurtis.chr Lara.chr LaraD.chr LaraC1.chr LaraC2.chr és LaraS.chr-re utána a loadert megnyitni( vagy ha nem muszály, szóljatok), to DDS-re kiválasztod vmelyiket, go-ra mész, átkonvertálja, és ugyan ezt kell kilépések után megcsinálnod minegyikkel és menni fog, plusz ha az scu-t is letöltötek hozzá, akkor meg extra élmény. :) http://sparedlife.net/

oké, de erről az oldalról melyik progit töltsem le?

Scoobykah
2012-07-20, 20:42
olvass vissza pár hsz-t,ott belinkeltem egy olyan oldalt ahol az összes modos cucc fent van

(ennek ellenére van aki belinkel vmi más helyet...azért jó h igy leszarják az embert-.-)

TheTrilogy
2012-07-21, 10:34
olvass vissza pár hsz-t,ott belinkeltem egy olyan oldalt ahol az összes modos cucc fent van

(ennek ellenére van aki belinkel vmi más helyet...azért jó h igy leszarják az embert-.-)

azt már megnéztem, de sajnos olyan béna vagyok hogy nem tudom mit töltsek le :D

tombraidermaster1996
2012-07-21, 10:54
LETÖLTÖD A LOADERT MEG EGYET A 2009ES KARIK KÖZÜL, BEMÁSOLOD A DATA/CHAR BA MINDKETTŐT A LARIT IS MEG A LOADERT IS. Aztán a többit olvasd vissza, mert telóról nem akarok pötyögni, MINDENT LEÍRTAM. sparedlife.net onnan kell

tombraidermaster1996
2012-07-23, 08:11
Annyira kár az AOD-ért, hogy nem folytatták... :( Most azon töprengek végig, hogy mi lett volna, ha később adják ki? Mi lett volna, ha nem kell kivágni semmit belőle? Hmmm... Taláz az, hogy az a rohadt khöcsög Crystal Dynamics sohadesoha nem kaparintotta volna meg a Tomb Raider sorozatot! :) De szerintem úgy jobb lett volna, ha nem ezek az ostoba bugyuta félszerzetek csinálják a TR-t. most, hogy elkezdtem az AOD-ot újból, lelankadt a kedvem az új "TR"-től... Tuti kivágnak belőle mindent... Az AOD is amiatt lett ilyen, mert az Eidos sürgette őket... Így is szuper a játék, de ha az EIdeos nem b@szogatja a Core-t akkor lenne AOD2 és talán AOD3 is! :) Meg lenne Core-os TRAE. :) SZÓVAL ÁTKOZOTT LÉGY EIDOS/SQUARE ENIX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: Hiányoznak a régi szép idők, mikor még a Core csinálta a TR-eket. A TR5 is sokmindent felfedett előttem, mint utolsó előtti igazi TR rész. És mit ne mondjak a TRL,TRA,TRU,LCGOL,TR9 egyáltalán nem hasonlít a klasszikusokra. Na de miért is nem? Azért, mert ezek a f@szfejek b@sztak kijátszani a klasszikus TR-eket egyszer is! Maguktól jöttek a hüljye ötleteikkel és mi lett belőle? Bukás... Az AOD volt az utolsó igazi Tomb Raider. :( Viszont hogy hova tűnt a Core Design csapata, az rejtély... És örökké az is ma-rad...:(

YzaaA
2012-07-23, 11:03
Szerintem is jó lett volna, ha nem sürgetík a Coret a Crystalosok, de azért nem kell öket szidni!!
Szerintem ez az új TR nagyobb síkert ért el mint a többi(legalábbis szerintem).Hiába akarjuk hogy a Core jöjjön vissza nem fognak, ebbe bele kell törödni!
Meg abba hogy nem lessz AOD2 sem 3....Remélem azért meg jön az eszük, és ha tovább csinálják a játékot nem a régí történetet meg karatereket helyezik az újba, hanem egy sokkal újjabbat és érdekesebbet!!:D
Az AOD jól van így is nekem abszolúte a 3. kedvenc TR-m, nagyon érdekes és igazi TR.:)Régebben még féltem pár helyen, fölleg a sanitarium-ban.......áhh régi szép idök:P
Figyú TRMester hiába vagy kibukva a Crystal-ra nem tehetsz semmit.A TR sorsa az ök kezükben van, igaz hogy hibáztak 1 csomót, de eddig a történet meg a játékmenet nagyonis tetszik nekem:DSzerintem sikere lessz:)
És habár nem lessz AOD2 akkor bár megmarad nekünk az a misztikus vég ami az AOD-nak volt:D

Kacsa
2012-07-23, 11:28
csak sajnos a MAI generáció már nem venné meg a klasszikus TR-t. :P
(mi megvennénk, az tuti, de nem lenne ez elég.)

YzaaA
2012-07-23, 11:34
csak sajnos a MAI generáció már nem venné meg a klasszikus TR-t. :P
(mi megvennénk, az tuti, de nem lenne ez elég.)

Hát ez így igaz...:PA mai generáció csak a grafóra hajt...:PA régire meg azt mondják, h sz@r fhos:P

tombraidermaster1996
2012-07-23, 12:18
csak sajnos a MAI generáció már nem venné meg a klasszikus TR-t. :P
(mi megvennénk, az tuti, de nem lenne ez elég.)

Sajnos... Épp ez az, hogy mindenki csak a grafóra hajt... Viszont azért vagyok kibukva ezekre a szemetekre, mert ígérgetnek állandóan és mi lesz belőle?? A nagy büdös semmi! :mad: Lásd underworld... Ígérgettek fűt,fát,boronát... És lett belőle valami? Semmi! :mad: Most is az lesz tuti... Már vagdosnak a kis drágák....

Kacsa
2012-07-23, 13:30
Sajnos... Épp ez az, hogy mindenki csak a grafóra hajt... Viszont azért vagyok kibukva ezekre a szemetekre, mert ígérgetnek állandóan és mi lesz belőle?? A nagy büdös semmi! :mad: Lásd underworld... Ígérgettek fűt,fát,boronát... És lett belőle valami? Semmi! :mad: Most is az lesz tuti... Már vagdosnak a kis drágák....

az hát, nem is reménykedek. :D figyu Mester, 2013 elején jön az új Amnesia és a Dear Esthernek is új része. :D majd azokkal játszol, meg a régi TR-ekkel, vagy szerkipályákkal. (Mists of Avalon, hmmmmm... :D)

YzaaA
2012-07-23, 13:32
az hát, nem is reménykedek. :D figyu Mester, 2013-ban jön az új Amnesia és a Dear Esthernek is új része. :D majd azokkal játszol, meg a régi TR-ekkel, vagy szerkipályákkal. (Mists of Avalon, hmmmmm... :D)

:offtopic:
Dear Esther-nek lessz új része??????:eek:
Hát az nagyon király:jumper:Akkor ár 3 játék is van boccs 4 amit nagyon várok hogy megjelenjen:jumper:

tombraidermaster1996
2012-07-23, 14:45
Azokra kivi leszek. :) Viszont azt nem mondom, hogy nem nézek gp-t ebből a gagyiságból. :P :offtopic: De akkor is, az AOD döbbentett rá, hogy hú mekkora hülye vagyok, hogy hittem ezeknek a szemeteknek, hogy mindent beletesznek a játékba... Fú, ekkora marhát.... Istenem....

YzaaA
2012-07-23, 18:40
Azokra kivi leszek. :) Viszont azt nem mondom, hogy nem nézek gp-t ebből a gagyiságból. :P :offtopic: De akkor is, az AOD döbbentett rá, hogy hú mekkora hülye vagyok, hogy hittem ezeknek a szemeteknek, hogy mindent beletesznek a játékba... Fú, ekkora marhát.... Istenem....

Te mondad nem én!!:D
És milyen gagyiság???:rolleyes:

tombraidermaster1996
2012-07-24, 17:27
Új TR... Csak a látszat az. :P

Roli
2012-11-06, 16:55
Egy nagyon érdekes topic a kivágott dolgokról, és bejárhatatlan helyszínekről:

http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=194676

Sveby
2013-05-02, 20:39
Vicces, de attól az AoD nekem a legeslegjobb! :o

Amane
2013-06-08, 22:28
Sziasztok! Ma láttam a CNN - en egy Tomb Raider- es bejátszást szerintem AOD-os de nem tuti valami lézerek alatt mászik át!
Mivel ez a bejátszás volt vagy 3 másodperces ezért gőzöm nincs, hogy hol lehetett, de gondolom AOD, mert csak ott emlékszem ilyen lézer tengerre!! :)

Létszi ha tudjátok melyik az akk írjátok ide a vidi címét úgy megnézném az egészet!

Roli
2013-06-08, 22:34
Nem ez volt az? :)


http://www.youtube.com/watch?v=LxwwAEQP8Y0

Amane
2013-06-08, 23:09
DEEEE ez az !!!!
Köszi !!! :)

Kacsa
2013-06-20, 12:18
Aztamindenit. 10 év után is érkezik új. :) A vidi alatt azt írja, lehet, hogy a 20. évfordulóra alávágja az effekthangokat is. Hát LOL.

Michele
2013-06-20, 14:01
Hát... kábé megőrültem. :D

Roli
2013-06-20, 16:14
Nekem is végem. :D

Egyébként ez benne van a játék szövegfájljában is (legalábbis egy része, többi kiegészítve):

Werner: Give me your hand child!
Werner: Noooooo !
Putai: You have unique strengths Lara. Learn to trust them.
Lara: But how will I remember, Putai?
Putai: Whenever your need is strong, remember the amulet. It will help you to learn.
Lara: [But] the past still troubles me.
Putai: Have patience. Whatever is useful from the past will come to you as you need it.
Lara: I will learn Putai.
Putai: There is a great darkness ahead of you Lara. Remember the amulet. And use your strength wisely. You are ready.
Lara: Where are you [Putai]?
Putai: Where I have always been. Remember the amulet.

Matie
2013-06-20, 18:24
Ahaa, akkor innen jött az "Amulet of Power". Ez a cutscene... wow!!

Stranger
2013-06-20, 20:26
Istenem ez a videó... :eek: nem hiszem el... 10 év után új jelent. Ezt a részt kellett volna 5 évig csinálni. Végig kirázott a hideg, olyan jó lett volna ezt a történetet teljes egészében látni a játékban, egy jó folytatással. Na meg a jó régi szinkronhang.

LaraTheSurvivor22
2013-06-20, 20:27
Akkor végül is Lara úgy jutott ki a sírból (TR4),hogy ez a sámán segített neki?
Kár hogy több háttér információ nincs,és hogy nem rakták bele ezt a sztorit a játékba.......

Roli
2013-06-20, 20:35
Ennyit írnak róla kb.:

Egy észak-afrikai gyógyító és törzsi misztikus, aki segített Larának felépülni az egyiptomi kaland után.

http://tombraiders.hu/galeria/albums/aod/concept/ch045.jpg

Itt pedig az amulett:

http://tombraiders.hu/galeria/albums/aod/concept/concept-gallery-32_09.jpg

Az erőm visszatért. Az Amulett fogja mutatni, mennyire.

LaraTheSurvivor22
2013-06-20, 21:58
Érdekes minden esetre...

Szóval elvileg nem is a teljes játékot kaptuk meg!
Ahogy olvastam,elég sok pályát kihagytak belőle.
A német,és a törökországi pályákat pl teljesen........kíváncsi lettem volna pedig rájuk.

Sveby
2013-06-23, 10:16
Mivel annyira sietették a Core Design-t, igen. Nekem is hatalmas szívfájdalmam mivel így is kedvencem, de mi lett volna ha normálisan be tudják fejezni?!

Scoobykah
2013-07-01, 12:03
Először is...hatalmas köszönet,hogy fordítás alá került a könyv!!!!:)
másodszor..említést tesz a pisztolyairól...mmint Lara.rákerestem a képkeresővel..de csak revolverre emlékeztető pisztolyokat találtam.Ami lehetetlen,mivel külön mondja Lara,hogy 15db lőszer fér egy tárba.szval..akkor mivan?!:D

Michele
2013-07-01, 14:32
Az van, hogy nem kell nagyon komolyan venni. Szerintem. :)

Roli
2013-07-01, 14:46
Most nálam ez az "új" FMV zavart be, mert ott is más a tészta, és a könyvben is. :) De ha egyszer nem került bele az az FMV a végleges játékba, és a könyv is hivatalos, akkor inkább a könyvre támaszkodom. :D Az úgyis már az AoD megjelenése után került publikálásra (2003 decembere). :)

sgtGiggsy
2013-07-01, 22:18
Először is...hatalmas köszönet,hogy fordítás alá került a könyv!!!!:)
másodszor..említést tesz a pisztolyairól...mmint Lara.rákerestem a képkeresővel..de csak revolverre emlékeztető pisztolyokat találtam.Ami lehetetlen,mivel külön mondja Lara,hogy 15db lőszer fér egy tárba.szval..akkor mivan?!:D

A fordítás alá került erős túlzás :) Mondjuk úgy, hogy fordítás alatt van. A fegyver témát illetően szerintem teljesen kitalált márka. Nem mondom, hogy tökéletesen tisztában vagyok a fegyvergyártókkal, de erről a Wilkes and Hawkins-ról még soha nem hallottam. Ettől még persze nincs kizárva, hogy létezik a cég, és manufaktúra jelleggel gyárt egyedi fegyvereket (végülis Lara mondja, hogy egyedi megrendelésre készült)

Mitzy
2013-07-19, 13:34
Szerintem én hallottam róluk és mintha tényleg úgy lenne ahogy mondod...

Mephizto12
2013-07-24, 11:25
Nem egy Smith and Wesson valószínű.

Roli
2014-02-11, 17:29
Valakinek véletlenül nincs meg a CHR Loader? Így néz ki a progi:

http://i51.photobucket.com/albums/f358/marvyn_android/SparedLife/SplashLoader.jpg

Mitzy
2014-02-11, 18:01
Nos ez egy jó kérdés én is keresem ezt a programot.
Ha ez most nem ide illett akkor bocsi...
Majd megpróbálok még keresgetni...

Caroline
2014-02-12, 07:14
nekem gogos verzió van és el se indul kiír egy hibaüzit mi a probléma?


Build Sep 17 2003 15:53:15

The Following Error has occured

Generic Game Error

ASSERTION: 'SUCCEEDED(hr)' at C:\projects\tomb raider\Game\shell\system\PC\sys_d3d_vmr9.cpp(1569)

Patch is van rajta, compatibilis módba is raktam úgy se jó. A patch 5.2 innen az oldalról van




Minden hardver napra kész a hozzá adot patchel sem jó

megoldódott

Roli
2014-02-13, 09:33
Ha neked, vagy bárkinek ilyen baja van, ki kell kapcsolni a Settingsben a VMR9-et. :)

Caroline
2014-02-13, 11:29
Az volt a gond hogy windows 98 commpatibilitásba volt beállítva és a vmr9 nemvolt bekapcsolva nem töltötte be a mentést és nem is mentett.

kikapcsoltam a kompatibilitást és bekapcsoltam a vmr9 et most már fut szépen és ment is :)

Köszönöm a segítséget :)

Scoobykah
2014-02-18, 21:46
Egy kis ügyeskedéssel erre bukkantam.Régebben csak a felvonó csörlőket tudtam megjelenítettni :)

http://kep.ivpicture.hu/784402.jpg

http://kep.ivpicture.hu/784401.jpg


(illetve kellene egy kis segítség...a 43-as verziójú AOD-ot nem tudja valaki honnan szerezhetném be?Hivatalos úton letöltött is már 52-es patchet tartalmazza.Nem hivatalosan se találtam...valaki valami ötlet?)

OBig
2014-02-18, 21:48
Be kéne szerezned egy eredeti alap AOD-ot. Amiben még egy patch sincs. Ebben tudok segíteni, ha akarod. De priviben. :)

Scoobykah
2014-02-19, 14:40
Az jó lenne,köszi :)
megvan eredetiben nekem is (PC Gurus v.52-es patchel) csak annyioszor kérték és adtam kölcsön,hogy már szegény gépem nagyon nehezen tudja olvasni a lemezt :D


törölt cuccok!!!
ha van rá igény,még keresgetek,hátha találok valamit :)

http://kep.ivpicture.hu/784462.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784461.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784460.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784459.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784458.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784457.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784456.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784455.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784454.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784453.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784451.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784450.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784449.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784448.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784447.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784446.jpg

Milan
2014-02-19, 21:54
törölt cuccok!!!
ha van rá igény,még keresgetek,hátha találok valamit :)

http://kep.ivpicture.hu/784462.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784461.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784460.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784459.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784458.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784457.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784456.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784455.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784454.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784453.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784451.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784450.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784449.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784448.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784447.jpg
http://kep.ivpicture.hu/784446.jpg

Mióta keresem őket! :)
:eek: Nem is tudtam, hogy a szövegei le lettek fordítva.
Hogy csaltad elő őket?

Scoobykah
2014-02-19, 22:01
ha jól gondolom,minden szöveg,ami a játékhoz kapcsolódik magyarra lett fordítva.
Egyébként SCU-val hoztam elő...türelemjáték volt az egész,mert a kamera lehetetlenül áll végig és minden sötét.Ha nem figyelek,akkor meg zuhanhatok a semmibe...
(invent.gmx rejti ezeket...használni nem szabad semmit sem,mert összeomlik a játék!)

YzaaA
2014-02-20, 17:22
Ez hihetetlenül érdekes. Mennyi minden volt a játékba, vajon miért szedték ki öket a végleges verzióból? :confused:
Én azért türtem volna néhól egy taposóakna durranását :D Kiváncsi vagyok még többre mutass még! :)

Roli
2014-02-21, 10:48
Készül az AoD textúra patch (http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?p=7003925&postcount=37)! :) TRJTA remek munkát végez.

Jó pár kisebb felbontású textúra le lett cserélve nagyobbra, valamint Lara is sokkalta jobban fest így! :) Még nagyon-nagyon kezdetleges, és jóformán csak az első két pálya tekinthető "késznek".

Hoztam pár képet belőle. A többi képet feltöltöttem ebbe az albumba (http://imgur.com/a/KnLWa).

http://i.imgur.com/YkspVNq.png

http://i.imgur.com/hubjQgU.png

http://i.imgur.com/CzUTtPM.png

http://i.imgur.com/GWECLLJ.png

http://i.imgur.com/jpsm3jl.png

http://i.imgur.com/5qlE5eB.png

http://i.imgur.com/ozxiAw0.png

http://i.imgur.com/Dyuqzld.png

http://i.imgur.com/jVOAJqF.png

http://i.imgur.com/VIIfKDG.png

http://i.imgur.com/fIAN3O8.png

http://i.imgur.com/WiSKaFC.png

http://i.imgur.com/MK2gEFK.png

Matie
2014-02-21, 11:13
Hűűű de szép! *_* Azt hittem, AoD Lara már nem lehet szebb, de wow, tévedtem! --> [kép] (http://i.imgur.com/kobo1uf.png)
Kedvet kaptam így újrajátszani az egészet. A patch amúgy kompatibilis lesz a másikkal, amiben az irányítást javították ki?

Roli
2014-02-21, 11:17
Igen, teljesen kompatibilis vele is! :) Én is azzal próbáltam ki. :)

YzaaA
2014-02-21, 15:16
Nagyon tetszik:D Jó munkát a csórónak aki csinálja:D Mert jól csinálja ;)

CrashHungarian98
2014-02-21, 15:36
Nagyon szép lett, mindjárt le is töltöm. :D

Matie
2014-02-21, 15:53
Igen, teljesen kompatibilis vele is! :) Én is azzal próbáltam ki. :)

Szuper, akkor már nagyon várom, kíváncsi vagyok, mennyire dobja fel a játékot. :)

Roli
2014-02-22, 22:44
Én is elkezdtem valamiféle "turbózást", mivel a töltőképernyők úgy voltak pocsék minőségűek, ahogy voltak, így most szépen lassan, de mindegyiket a 0-ról megpróbálom újrakészíteni... :) Az első pályáé:

Előtte:
http://i.imgur.com/2ZPcQRE.png

Utána:
http://i.imgur.com/8QRkidX.png

(Az igazi különbség a jobb gomb/kép megjelenítésével látszik, mert akkor a normális méretet adja be!)

Mitzy
2014-02-23, 10:28
WOW! :eek:
Ez nagyon szép!!!! :D

Matie
2014-02-23, 10:44
Hűűű, van ám különbség... :eek: Szép munka! :)

Mitzy
2014-02-23, 14:50
WOW! Mégegyszer! :)
Én most kezdtem újrajátszani! :)
Ez nagyon szép!! :)

TheSukix3
2014-02-23, 16:36
:eek: mekkora különbség!:D nagyon szép lett:)
kár hogy ps2-őn nincs ilyen :(

drlecter
2014-02-23, 16:51
Igen, nem is kevés különbség van köztük, nagyon szép, nem tudom mennyi munka volt vele, de szerintem megérte! :cool:

Roli
2014-02-23, 17:23
Köszi szépen! :) Örülök, hogy tetszik nektek! :hug:

Az első pár képernyővel még nem is volt olyan sok meló, amikbe belekezdtem....... nem úgy, mint ebbe:

Előtte:
http://i.imgur.com/TkEbpkd.png

Utána:
http://i.imgur.com/kDrn4I7.png
(A screenshot rajta csak átmeneti, mert 1.: nem tudom úgy belőni a kamerát még, 2.: Gagyi-mami hiányzik róla...)

tombraidermaster1996
2014-02-23, 18:19
Sziasztok! :) Roli írta nekem, hogy kellene nektek a TRAOD CHR Loader nevű program. :) Mivel már nincs fent neten, így a régi számítógépemet elővettem és megleltem rajta. :) Innen tudjátok letölteni: http://www38.zippyshare.com/v/46147898/file.html Remélem, hogy ez nem számít warezolásnak. :) Használjátok egészséggel! :)

Roli
2014-02-23, 18:22
^Több életet mentettél vele! :hug: Köszönjük szépen! :)
Nem, nem warez, ezzel Lara skinjeit lehet módosítani - ami nekem nagyon jól fog jönni, ha láthatatlanná akarom tenni Larát, a töltőképernyők miatt :)

tombraidermaster1996
2014-02-23, 18:34
Nagyon szívesen! :) Örülök, hogy tudtam segíteni. :) Nagyon jók lesznek a betöltőképernyők. :) Ne add fel. :)

Scoobykah
2014-02-23, 18:51
Roli!

Az öreglányt könnyen előtudod csalogatni!!!

1.lépés : SCU-val indítsad el a játékot,pont a Carviere-s részt.Játsszad végig a pályát.
2.lépés : amikor elkezdődik a Gettó pálya,szimplán sétálj ki Janice közelébe.
Indulj el a zálogház fele,majd fordulj a lépcső felé,de ne menj fel rajta.
A bal oldaladon van egy ajtó.Itt használd az SCU-t,majd ússz át az ajtón.
A játék visszafog dobni a legelső pályára.
3.lépés: Nyomj ESC-et,majd TAB-ot.Keresd ki a skip level opciót,alkalmazd háromszor.
Voilá! Az öreglány kitekint az ablakon. :)

ha nem megy,írj rám facen!

(a bestia haragja,illetve az elveszett területet majd hogy oldod meg?mert egyikhez hiányzik a fegyver+lopakodás -bár kitudja lehet sasho megcsinálja közben-a másiknál meg a pálya már nem úgy van felépítve mint a képen...)

Roli
2014-02-23, 19:16
Fel nem adom, az biztos! :D
-----------
Wow, köszi!!!
Mindenképp megpróbálom így, most azonnal, hatalmas köszi! :hug:
A többire már van ötletem, a 360 fokos kamera patchen dolgozik ugye Sasho, így azzal már könnyen meg lehet majd csinálni! :)
És amúgy igen, épp ez volt a kínom az alap képernyőkkel is, hogy a legtöbbje béta, és nem is az aktuális játékból mutatja a képet... na legalább ez is orvosolva lesz :D

YzaaA
2014-02-23, 19:21
Szép és jó munkát uram! :D

CrashHungarian98
2014-02-23, 19:26
Roli!

Az öreglányt könnyen előtudod csalogatni!!!

1.lépés : SCU-val indítsad el a játékot,pont a Carviere-s részt.Játsszad végig a pályát.
2.lépés : amikor elkezdődik a Gettó pálya,szimplán sétálj ki Janice közelébe.
Indulj el a zálogház fele,majd fordulj a lépcső felé,de ne menj fel rajta.
A bal oldaladon van egy ajtó.Itt használd az SCU-t,majd ússz át az ajtón.
A játék visszafog dobni a legelső pályára.
3.lépés: Nyomj ESC-et,majd TAB-ot.Keresd ki a skip level opciót,alkalmazd háromszor.
Voilá! Az öreglány kitekint az ablakon. :)

ha nem megy,írj rám facen!

(a bestia haragja,illetve az elveszett területet majd hogy oldod meg?mert egyikhez hiányzik a fegyver+lopakodás -bár kitudja lehet sasho megcsinálja közben-a másiknál meg a pálya már nem úgy van felépítve mint a képen...)

Én ezt tudom egyszerűbben :D : Mikor van a beszélgetés, közben kell nyomni alt f4et. Mikor vége a beszélgetésnek a játék megkérdezi, hoy kilépünk-e. Menjünk arra, hogy nem és ott van Carvier nyanya :D

Scoobykah
2014-02-23, 19:27
majd mutasd meg,hogy megvan e! :)

Roli
2014-02-23, 19:31
BINGÓ! :D Meg van, örök hála! :) Köszi szépen Néktek! :D

http://i.imgur.com/8ubkHR9.png