PDA

Teljes verzió megtekintése : Back to Basics 2011: 01. Last Train to Paris



OBig
2011-09-01, 18:51
Back to Basics 2011: 01. Last Train to Paris

Készítő: Back to Basics 2011 Team

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/11/btb2011_01_last_train_to_paris.htm).

Story:

Ez a történet az „Angel of Darkness” előzményéről szól. Egyiptomban, a halálközeli élménye után Lara hidegebbé és megfontoltabbá vált, egy sötétebb, és meggyötört lélekkel, ami tele van bizalmatlansággal. Miután eltöltött néhány évet a külvilágtól elzártan, Lara egy telefonhívást kap, Von Croytól, aki felkéri, hogy utazzon Párizsba és találkozzon vele a lakásában. Ahogy mindenki tudja, Lara úgy dönt, elutazik oda és találkozik vele, de a vasútállomásnál Eckhardt orgyilkosai megpróbálják megakadályozni, hogy Lara beszálljon a vonatba. Lara egy léghajóval Bécs felett repül, el akar jutni a vasútállomásra…… (Fordította: Kacsa)

Review:

Néhol bizony nem könnyű ez a pálya. Viszont gondolkodásra serkent. Néha nem is arra kell menni, amerre gondoljuk. Kell hozzá idegzet, bizony sokszor elakadtam egy-egy időre, keresve a továbbjutást. A secretek megszerzése pedig külön feladat, ha mind az 5-öt meg akarjuk szerezni. Nagyon szép a textúra, itt-ott van pár apró bug benne, de megoldható, semmit nem vesz le a pálya értékéből. Remek kaland volt, csak ajánlani tudom. Igazi TR pálya.

YzaaA
2011-09-01, 19:43
remek!!^^:D
már töltöm is!!!:D

Michele
2011-09-01, 20:04
Engem leginkább csak felidegesített. Még nem értem a végéig, de erősen gondolkozom rajta, hogy abbahagyom.
Eleinte szórakoztató, nem vitás.
Egyszerű ötletek vannak benne, de azok megnehezítve. Kicsit sokszor láttam a betöltőképernyőt... :rolleyes: :D Aztán ha sikerült átverekednem valami nehézen, nem volt meg a jóleső sikerélmény se. Szóval... :(

Mindenesetre én nem ajánlom. De az én vagyok. És nem muszáj rám hallgatni. :vlol:

OBig
2011-09-10, 21:35
Jó Michele, majd ha a végére érsz, akkor mondj véleményt. Akkorra már nem fogsz magadra haragudni, elégedett leszel, és tán a pályáról alkotott véleményed is változik.
Akkor elfogadom a negatív véleményt is.
Nekem is az volt elsőre, a közepéig. :)

Scoobykah
2011-09-10, 21:49
nemtudom jó helyen kérdezem e,de ezeket BtB-ket mi alapján döntik el,h mi legyen a téma?v mi az eredete?

OBig
2011-09-10, 21:54
Hát valaki kitalálja, és meghirdeti. A textúrák is adottak, nem nagyon lehet eltérni. De a sztori maga más és más.

Michele
2011-09-10, 22:06
Jó Michele, majd ha a végére érsz, akkor mondj véleményt. Akkorra már nem fogsz magadra haragudni, elégedett leszel, és tán a pályáról alkotott véleményed is változik.
Akkor elfogadom a negatív véleményt is.
Nekem is az volt elsőre, a közepéig. :)

Még mindig fent van, addig nem nyugszok, amíg a végéig nem érek. :) Bár egyszer így is bele kellett kukkantanom a végigjátszásba. (Akkor is csak felhúztam magam mondjuk. Olyan kis hülyeség miatt akadtam meg...! :vlol: Argh... No de majd elmondom, ha túl leszek rajta. :D )

De valamit nem értek. Volt egy ház, tele ládákkal (azt hiszem). Tologatni kellett párat egy kulcslyukért meg egy secretért. Ha elérted a kulcslyukat, kinyitottad a közeli ajtót, az egy olyan fenti útra vezetett, amit már rég bejártam. Akkor most mire is jó ez? Vagy csalással jutottam fel? Fel se tűnt. :vlol:

OBig
2011-09-10, 22:11
Azon a fenti úton van valami. Egy növény tövében. Csak keresd meg. :)
Ja? És az előtt csak csalással juthattál fel. :)

Michele
2011-09-10, 22:46
Igen, volt valami a bokornál. Én rögtön oda ugrottam fel az egyik felemelkedő platformról. Olyan közel voltak, azt hittem, ez így szabályos. De ha nem, hát nem. :D

OBig
2011-09-11, 07:18
Igazad van. vagy harmadszorra nekem is sikerült. A kis bokor mögött kerítés van, ennek kellene megakadályozni, hogy onnan feljuss. Kis szerkesztési hiba ez.
No de ha fel is jutottál, a lézercélzónak még feladata lehet. :)