PDA

Teljes verzió megtekintése : Tomb Raider: A legenda feltámadása



tom croft
2011-08-24, 13:52
http://i51.tinypic.com/2j3k0zk.png

A történet....

Egy egyiptomi história szerint, volt egy Hui nevezetű papnő,
aki emberfeletti erővel bírt, melyet az istenektől kapott.
-Ámon-tól egy jogart kapott, mellyel az életet s halált irányította.
Ré-től egy fejdíszt, mellyel telepatikusan irányíthatta ellenfeleit.
Atum-tól pedig egy medált, ami halhatatlanná teszi míg a nyakán hordja.
De a király súlyos hibát követett el azzal, hogy rendszeresen támadta a görögöket, mert a görögök idővel rá jöttek, hogy a papnő ereje az ereklyéiből ered.
A görögök meg akarták szerezni, de tudták, hogy semmi esélyük sincs a papnővel szemben. Így hát az isteneikhez fordultak, hogy segítsék őket az ereklyék megszerzésében.Nagy harc dúlt Egyiptomban, több ezer halott, de végül a görögök megszerezték, smivel látták milyen pusztító ereje van, ezeknek a tárgyaknak elrejtették a világ 3 pontján .... Lara a töri szerint nem tudja a helyszíneket, idővel ki derül az is, hogy miért.

Karakterek:

Elisabeth Bolour
http://i54.tinypic.com/v8mrfr.png
Sokmindent nem akarok elárulni még róla ...de annyit igen h fontos szerepe van! By Hanna!


http://img508.imageshack.us/img508/191/v8mrfr.png

Robbie
2011-08-24, 14:12
Nekem rögtön az jutott eszembe hogy egy igaz történetből kellene kiindulni, ráadásul magyarok vagyunk eljöhetne ide Lara egy kicsit és természetesen dzsungelnek kellene lennie, Croft Manor-t ki kéne hagyni a buliból :S
Mason Redway pedig lehetne egy "rivális" gonosz sírrabló aki fekete piacon dolgozik, és akkor innentől ___________________(valami lesz LOL) egy valamit keresnek mely valamit csinál és az nekünk nem lenne jó xD ezért nekünk kéne hamarabb rájönni a rejtek helyére majd oda érünk és valahogy fel kéne nyitni a területet és átjutni a sok csapán és szörnyen stb... :D
Nézelődök concept artokat az is adhat ihletet :D

tom croft
2011-08-24, 14:21
robbie ez nagyon jó :DDD keresgélünk hannával a mitológiák közt meg minden:D
és ez a rivális nagyon tetszik :D
croft manort ígyse úgyse tudnám újra alkotni lara maj vmi szálodát kap xD mert vhonnan elkel indulnia :D

YzaaA
2011-08-24, 14:31
ez egy fantasztikus ötlet neke lenne is egy storym^^:D
noshát a story annyiból lenne hogyLondonban Lara a laptopján rábukkan egy különös köre vagy (akármireXD:D) é felfedezi hogy az magyarországban a város házában van amit örök öriznek.Az a másik ámbár gonosz sírrabló is ráfeni a fogát ezért ö is nekiindúl megkeresni.A város házban budapesten találkoznak(feltéve ha van ott városháza mert gözöm sincsXD:D)és a köért öszeverekednek,de a gonosz megszerzí és elviszi mondjuk Erdélybve (csakhogy nálunk is legyenXD:D)és elrejti egy földalatti járatba egy medvebarlangba(mert nekünk az is van:D) és Lara utánnamegy hogy megakadályozza a föld pusztulását mivel ez a kö a világürböl került a földre még az aztékok korszakában akik egy tekercsben le is írják hogy mijen erövel rendelkezik a kö.Lara elöször ezt a tekercset szerzi meg párizsban majd a gonosztevö után megy.Majd Lara megálítsa és mindenki boldogXD:D
nah????mit szóltok??:rolleyes:

Michele
2011-08-24, 14:39
Ez most konkrétan mi is akar lenni? :)

Roli
2011-08-24, 14:42
Doppel és Zip feltétlenül muszáj lenne? :o

Bexika
2011-08-24, 14:44
Hűha, én ilyenekhez nem értek, de sok szerencsét nektek hozzá :)

Robbie
2011-08-24, 14:48
Ez most konkrétan mi is akar lenni? :)

Mint a Tomb Raider Memories fan játék :)

tom croft
2011-08-24, 14:54
Roli: nem, csak ők maradhatnának :D

Michele
2011-08-24, 14:54
Mint a Tomb Raider Memories fan játék :)

Áhhá! Értem. :clown: :D

Scoobykah
2011-08-24, 15:06
nekem van ötletem hozzá..:) öö éshát dzsungel nem,de beletudnám helyezni h csk magyarországon legyen.pl h az ország pontjain lenne(azért a mi kis kultúránk sem olyan szegény:D)
ha érdekel vkit leírom

YzaaA
2011-08-24, 16:20
más 5letem nincs:o
sorry:Dde még gondolkozok rajta:D

YzaaA
2011-08-24, 19:34
bocsi a dupla hsz ért:o
kaptam egy jó magyar mitologiát
http://www.freeweb.hu/arvisura/ataisz.htm
ezzt ha átalakítanánk egy kicsit akkor ez jó lenne:D
meg hát arra gondoltam hogy a másik gonosz sírrabló felfedezett egy követ avi vízzel elbórítja az egész földet.Mielött ez bekövetkezne Lara muszáj megálítania és megszereznia az Ataisz követ, amely a budapesti muzeumban van örizet alatt.
ha tetszik akkor mondom a részleteket.

Hanna
2011-08-24, 20:01
Má meg oldotuk:D viszont kéne néhány hang:D Majd:) szóval aki szeretne benne lenni:D szíívesen várunk magyara hangokat. majd el osztjuk:D Még nem tudjuk nagyon a karikat:o

YzaaA
2011-08-24, 20:07
én nemtom legyek hang??:o
ojhan sz@r hangom van:o
nem tom goldolkozom még rata:)

Hanna
2011-08-24, 20:08
én nemtom legyek hang??:o
ojhan sz@r hangom van:o
nem tom goldolkozom még rata:)
legyéll yzáám:)
Küld el nekem oszt majd meg mondom.

YzaaA
2011-08-24, 20:14
ésss....:D
mit mondjak??:D

Hanna
2011-08-24, 20:18
ésss....:D
mit mondjak??:D
teljesen m1. 1 hosszu sort oszt kész:)

Michele
2011-08-24, 20:38
Mikkel dolgoztok? Hogy néz ki az egész? :jumper: Ha már ilyen részletkérdéseknél tartotok, mint a hangok, akkor...? :naughty:

Robbie
2011-08-24, 21:16
Egy faxa kis progi de így most minden secret :)

Hanna
2011-08-24, 21:16
Mikkel dolgoztok? Hogy néz ki az egész? :jumper: Ha már ilyen részletkérdéseknél tartotok, mint a hangok, akkor...? :naughty:
Programmal:D Még sehogy de jól fog:D Mi van vele?:D



Gyerünk má kéne hangok:D

Michele
2011-08-24, 22:20
Mi van vele?:D

Hát csak hogy hol tartotok. :D
...
Jó-jó, kivárom. :angel:

Robbie
2011-08-24, 23:28
Na ezeket nem mi készítettük de a motor ilyenre képes:
http://img.emuleday.com/data/img/0c/0cfd8d183d3a226493d2e7a06b46532e.jpg
http://www.webdesignermag.co.uk/wp-content/uploads/2009/03/unity2.jpg

YzaaA
2011-08-25, 08:01
uuuuu ez gyönyörü!!!!:eek:
ez a helyszin legyen benne már tök jó lessz:D

nahh voltam ojan merész hogy eklüldtem a hangomat Hannának:D
kiváncsi vagyok hogy mi lessz:D

Kacsa
2011-08-25, 10:55
nahh voltam ojan merész hogy eklüldtem a hangomat Hannának:D
kiváncsi vagyok hogy mi lessz:D

és ha megkérdezhetem, akkor Roliéknak miért nem küldted el anno?:) (tudood, magyarítás-projekt.)
JAH és ha azt is megkérdezhetem, hogy mi ennek a motornak a hivatalos neve? :D utána szeretnék olvasni :)

YzaaA
2011-08-25, 11:30
és ha megkérdezhetem, akkor Roliéknak miért nem küldted el anno?:) (tudood, magyarítás-projekt.)


most küldtem el Rolinak is:D
Detto:p

Scoobykah
2011-08-25, 19:42
fuu nemtom miért,de olyan far cry hangulatúak a képek...:)

Bexika
2011-08-25, 21:28
fúúú szép *_* :D
biztos baromi jóó lesz :D:D

Hanna
2011-08-25, 22:13
vagy nem lesz semmi:D

tom croft
2011-08-26, 12:41
hanna ne rontsd a kedvem ígyis fosok XDDDD legyünk pozitívak :D
am csak h tusjátok hol tartunk az alap történet ,egvan már csak az eseményeken gondolkozunk nagyából pár karakter ki lett gondolva pája tervek egyenlőre csak annyi hol lesznek gondolok itt pl mittoom én antarktisz :D...... konkrétumot nem árulunk el úgyhogy értelmetlen olyat kérdezni pl h mi a történet stb :d...idővel ki derül :D
na világ béke megyek gyakorolni xD

YzaaA
2011-08-26, 15:11
hajrá gyerekek nosza csináljunk valamit!!:D
az a szitu hogy én nem tom a történet menetét szal így nem tok segíteni:D
szal ha valamejikötök elmondaná esetleg segítenék a hhejszínben vagy a karakterekben:D:o

Michele
2011-08-26, 15:41
hajrá gyerekek nosza csináljunk valamit!!:D
az a szitu hogy én nem tom a történet menetét szal így nem tok segíteni:D
szal ha valamejikötök elmondaná esetleg segítenék a hhejszínben vagy a karakterekben:D:o

Nem nagyon tudunk segíteni szerintem. :o

Hanna
2011-08-26, 17:20
Jólvan:D Egy kis sejtést adok.. emlékeztek az egyiptomi bigére akit rajzoltam?:D Őt látni fogjátok:D:rolleyes:

YzaaA
2011-08-26, 19:30
egyiptomi lesszz????:eek::eek:
júúúúúúhhhúúúúúú imádni fogom^^:jumper::jumper:

Hanna
2011-08-26, 20:06
Alap eddig egyiptom,görög,thai:D

YzaaA
2011-08-26, 20:10
3 legjobb hejszín!!:jumper::jumper:
imádlak titeket^^:D
oooooo akaros shegíteni!!!!!!::jumper::jumper:

Hanna
2011-08-27, 08:50
Nem tartunk még úgy sehol,csak nagyon az elején meg nézzük hogy egyáltalán össze rakhatunk egy szobát Tom azon szenved jelenleg.Jut eszembe:D Robbie meg Roliékat is tessék isteníteni:DIgen ők is benne vannak:jumper:

Kacsa
2011-08-27, 09:06
Robbie, Roli, istenek vagytok!

YzaaA
2011-08-27, 14:41
lehajolok elöttetek!!:worship::worship::worship::worship:

Michele
2011-08-27, 15:22
Robbie meg Roliékat is tessék isteníteni:DIgen ők is benne vannak:jumper:

Nem volt meglepetés. :D Na skacok, nyújtsátok kezetek, hadd csókolom meg. :p :vlol:

Scoobykah
2011-08-27, 16:23
minden tiszteletem a tiétek:)
én annyit szeretnék tudni,h magyar nyelvű lesz e vagy sem...mert vicces lenne ha magyar lesz,mert akk kivételesen angolosítást kéne csinálni hozzá : DD

YzaaA
2011-08-27, 16:29
magyar lessz:D
shakko??
válalom a szövegfordítást:D

Hanna
2011-08-27, 16:39
Magyara lesz. Magyar szinkronnal:)

dzsemfix
2011-08-27, 16:52
ez egy fantasztikus ötlet neke lenne is egy storym^^:D
noshát a story annyiból lenne hogyLondonban Lara a laptopján rábukkan egy különös köre vagy (akármireXD:D) é felfedezi hogy az magyarországban a város házában van amit örök öriznek.Az a másik ámbár gonosz sírrabló is ráfeni a fogát ezért ö is nekiindúl megkeresni.A város házban budapesten találkoznak(feltéve ha van ott városháza mert gözöm sincsXD:D)és a köért öszeverekednek,de a gonosz megszerzí és elviszi mondjuk Erdélybve (csakhogy nálunk is legyenXD:D)és elrejti egy földalatti járatba egy medvebarlangba(mert nekünk az is van:D) és Lara utánnamegy hogy megakadályozza a föld pusztulását mivel ez a kö a világürböl került a földre még az aztékok korszakában akik egy tekercsben le is írják hogy mijen erövel rendelkezik a kö.Lara elöször ezt a tekercset szerzi meg párizsban majd a gonosztevö után megy.Majd Lara megálítsa és mindenki boldogXD:D
nah????mit szóltok??:rolleyes:

Ez szerintem nagyon jó történet, én egy kicsit változtatnék rajta. Tehát, addig oké, hogy Lara a gonosztevő után megy. De szerintem kéne valami nagy durranás a végére, amikor legyőzi. Tudjátok, mint az Underworld végén.
Az ötletem:
Lara megszerezte a tekercset, elindul megállítani a gonoszt. Este odamegy a gonoszhoz, aki éppen alszik. Elveszi tőle a követ, a tekercshez teszi, és elmond egy szöveget, ami a tekercsre van írva. Ekkor a köveknek annyi. Megnyílik a föld a két főszereplő alatt, és egy arénában találják magukat. Lara 2 pisztolya sehol. Az ellenfelénél viszont van egy. A gonosz lő. Elsötétül minden. Lara felébred. Az ágyában van. Azon gondolkodik, hogy ezt biztos csak álmodta. De nem. Rájön, hogy rárakták egy gépre, ami befolyásolja, hogy mit lát. (tehát egy átlátszó üveg mögött van, mozdulatlanul). Észrevesz egy hibát a gép programjában. Eltűnik egy fal. Ahogy odalép, a valóságot látja. Kitöri a gép üvegét kimászik belőle. Kimegy az utcára, azt látja, hogy telihold van. A tekercsben az volt írva, hogy teliholdkor működik csak a kő. Gyorsan kell valamit tennie. Meglátja a gonoszt futni az utcán. Utána megy, belelő a lábába, így megállítja ellenségét. Elveszi tőle a követ, elmondja a varázsigét, ami a tekercsen van, a föld ismét megnyílik alattuk. Ekkor Lara lelövi a gonoszt, és meg van mentve a világ.
Mit szóltok hozzá?

Kacsa
2011-08-27, 19:06
Ez szerintem nagyon jó történet, én egy kicsit változtatnék rajta. Tehát, addig oké, hogy Lara a gonosztevő után megy. De szerintem kéne valami nagy durranás a végére, amikor legyőzi. Tudjátok, mint az Underworld végén.
Az ötletem:
Lara megszerezte a tekercset, elindul megállítani a gonoszt. Este odamegy a gonoszhoz, aki éppen alszik. Elveszi tőle a követ, a tekercshez teszi, és elmond egy szöveget, ami a tekercsre van írva. Ekkor a köveknek annyi. Megnyílik a föld a két főszereplő alatt, és egy arénában találják magukat. Lara 2 pisztolya sehol. Az ellenfelénél viszont van egy. A gonosz lő. Elsötétül minden. Lara felébred. Az ágyában van. Azon gondolkodik, hogy ezt biztos csak álmodta. De nem. Rájön, hogy rárakták egy gépre, ami befolyásolja, hogy mit lát. (tehát egy átlátszó üveg mögött van, mozdulatlanul). Észrevesz egy hibát a gép programjában. Eltűnik egy fal. Ahogy odalép, a valóságot látja. Kitöri a gép üvegét kimászik belőle. Kimegy az utcára, azt látja, hogy telihold van. A tekercsben az volt írva, hogy teliholdkor működik csak a kő. Gyorsan kell valamit tennie. Meglátja a gonoszt futni az utcán. Utána megy, belelő a lábába, így megállítja ellenségét. Elveszi tőle a követ, elmondja a varázsigét, ami a tekercsen van, a föld ismét megnyílik alattuk. Ekkor Lara lelövi a gonoszt, és meg van mentve a világ.
Mit szóltok hozzá?

jónak tűnik nagyon jónak ^^

YzaaA
2011-08-27, 19:19
Ez szerintem nagyon jó történet, én egy kicsit változtatnék rajta. Tehát, addig oké, hogy Lara a gonosztevő után megy. De szerintem kéne valami nagy durranás a végére, amikor legyőzi. Tudjátok, mint az Underworld végén.
Az ötletem:
Lara megszerezte a tekercset, elindul megállítani a gonoszt. Este odamegy a gonoszhoz, aki éppen alszik. Elveszi tőle a követ, a tekercshez teszi, és elmond egy szöveget, ami a tekercsre van írva. Ekkor a köveknek annyi. Megnyílik a föld a két főszereplő alatt, és egy arénában találják magukat. Lara 2 pisztolya sehol. Az ellenfelénél viszont van egy. A gonosz lő. Elsötétül minden. Lara felébred. Az ágyában van. Azon gondolkodik, hogy ezt biztos csak álmodta. De nem. Rájön, hogy rárakták egy gépre, ami befolyásolja, hogy mit lát. (tehát egy átlátszó üveg mögött van, mozdulatlanul). Észrevesz egy hibát a gép programjában. Eltűnik egy fal. Ahogy odalép, a valóságot látja. Kitöri a gép üvegét kimászik belőle. Kimegy az utcára, azt látja, hogy telihold van. A tekercsben az volt írva, hogy teliholdkor működik csak a kő. Gyorsan kell valamit tennie. Meglátja a gonoszt futni az utcán. Utána megy, belelő a lábába, így megállítja ellenségét. Elveszi tőle a követ, elmondja a varázsigét, ami a tekercsen van, a föld ismét megnyílik alattuk. Ekkor Lara lelövi a gonoszt, és meg van mentve a világ.
Mit szóltok hozzá?

hát mi ketten kitaláljuk a történetet dzsemfix^^;)
csapatmunkába dolgozunk:p

Hanna
2011-08-27, 19:54
Történet már van... Karakter tervrajzokat csinálom...sőt az egyik kari má majdnem kész 3Dben..... Tom szenved a szoba építésével... Egyáltalán meg tudjuk megy e. Lara egységesen legendes lesz föl turbózva kissé:)

tom croft
2011-08-27, 19:55
jajj drágáim ojan aranyosak vagytok :D de a töri megvan már :o :D :D :D összeszedtük :D
és grat nagyon jó ötlet amúgy talán ha ezt sikerül aköviben lehet szó róla de még ezse biztos mert nagyon macerás munka mivel parancsokkal működij sok angolszót és kódokat kell hazsnálni ami nem egyszerű :D

YzaaA
2011-08-27, 20:11
jajj drágáim ojan aranyosak vagytok :D de a töri megvan már :o :D :D :D összeszedtük :D


és minket még meg sem kérdeztetek????:(
cöhh...:o
na jó tudom hogy nehészkes munka de ha csak ti 2-en szenvedtek vele akkor jó hogy nehéz!!!:D
miért nem engeditek hogy segítsünk mi is amiben tudunk??:o

Kacsa
2011-08-27, 20:13
miért nem engeditek hogy segítsünk mi is amiben tudunk??:o

mert már kitalálták a történetet és nem akarnak újat:)

YzaaA
2011-08-27, 20:14
nem arra montam!!!XDD:D
én arra mondtam hogy pl Tomnak shegíteni az angól szavakban vagy a karakterekben Hannának vagy valamit!!!
mert csak 2-en csinálnak mindent és ez elég neehéz lehet nekik:o

Hanna
2011-08-27, 20:42
4en csináljuk.....Roli,Robbie,Én,Tom.:hug:

YzaaA
2011-08-27, 21:11
én is akarok shegíteni!!!^^:jumper::jumper::jumper:

Robbie
2011-08-27, 22:30
Hjaaaj de kedvesek vagytok :D
Annyira nagyon még nem csináltam nagy dolgot csak segítettem sztori,kari kidolgozásában és veszekedtem xD
Nyugi YzaaA biztos fogunk kérni segítséget majd de jelenleg még nem kopott el "fantáziánk" XDXD

YzaaA
2011-08-27, 22:36
ooooooooohh......:jumper::jumper::jumper::jumper:
de még nem adtak forditani valót sem!!!XDD:D
ooo de én szeretek shegíteni nah ne kínozzatok!!!!!!!!:clown:

horus
2011-08-27, 22:40
4en csináljuk.....Roli,Robbie,Én,Tom.:hug:

Uhh edes negyes izgi lehet...

En azert kivcsi vok ebbol mi fog kisulni mert sokan probaltak mar ilyen fan-gamet csinalni es altalaban mind abba maradt, na de nem akarok ilyen negativ lenni szoval hajra! ;)

Amugy ti nagyon perverzek vagytok 4en csinalni... hm....

YzaaA
2011-08-27, 22:41
Amugy ti nagyon perverzek vagytok 4en csinalni... hm....

horus mán egyböl a roszra gondolXDDDDDDDDDDD
neeeneeeeeneeeeee:D
kivi vok hogy mi fojik ott>>>:rolleyes:
biztos munkaXDD:D

Robbie
2011-08-27, 22:49
Hát hááát néha elkalandoznak a gondolataink LOL
Felhoztam már egyszer azt is hogy legyen ágy jelenet én + Lara XDXD
De nem voltak támogatóim.....:(
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6gewlnTvM4KDhA28OH3rl_cyoqhOsF OwqIFQyTyCeUvAscImx-w

YzaaA
2011-08-27, 23:04
XDDDDDDDDDDDDD
na kész nekem löttek nekem annyi!!!!!!!!!!XDDDDDDDDDDD
banyek!!XDDDD:vlol:

Kacsa
2011-08-28, 09:22
Hát hááát néha elkalandoznak a gondolataink LOL
Felhoztam már egyszer azt is hogy legyen ágy jelenet én + Lara XDXD
De nem voltak támogatóim.....:(
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6gewlnTvM4KDhA28OH3rl_cyoqhOsF OwqIFQyTyCeUvAscImx-w

:vlol::vlol::vlol:

Roli
2011-08-28, 11:19
Igyekszünk... :D

tom croft
2011-08-28, 12:19
csak hogy meg mutassam milyen sza*okat kell irkálni..:/

var speed = 3.0;
var rotateSpeed = 3.0;

function Update ()
{
var controller : CharacterController = GetComponent(CharacterController​);

// Rotate around y - axis
transform.Rotate(0, Input.GetAxis ("Horizontal") * rotateSpeed, 0);

// Move forward / backward
var forward = transform.TransformDirection(Vec​tor3.forward);
var curSpeed = speed * Input.GetAxis ("Vertical");
controller.SimpleMove(forward * curSpeed);
}

@script RequireComponent(CharacterContro​ller)

Michele
2011-08-28, 13:13
Most már ne panaszkodj! :p :hug:

Hanna
2011-08-28, 20:31
Uhh edes negyes izgi lehet...

En azert kivcsi vok ebbol mi fog kisulni mert sokan probaltak mar ilyen fan-gamet csinalni es altalaban mind abba maradt, na de nem akarok ilyen negativ lenni szoval hajra! ;)

Amugy ti nagyon perverzek vagytok 4en csinalni... hm....

Látod milyen jó nekem XD Fiú háremem vanXDDDDDDDDDDDD
Én részemröl biztos nem adom fel. De szerintem ők se. 5 Éve van Trs is.. ugyhogy ennyi:D

tom croft
2011-08-29, 00:24
csekkoljátok az első posztomat :D

Bexika
2011-08-29, 09:26
Juhujjj, tök jóó leesz :D :jumper::jumper: imádom azokat a helyszíneket :D
Mindenkinek oltárt emelek majd ha kész lesz ,aki benne volt :D :jumper:

Kacsa
2011-08-29, 10:00
most olvasom az első posztot:)
a története... nem tudom, honnan jött, de az tetszik:thumb: (bár az igazat megvallva egy szerkipályában is simán meg lehetne ezt csinálni, sőt, egyszerűbb is lenne jóval, de nem veszem el a kedveteket:rolleyes:)
gépigény? :clown::D

Scoobykah
2011-08-29, 14:20
nevezzetek maradinak,de a rajz alapján(ami nagyon tetszik),olyan sophia és natla keveréknek néz ki : DDD
de persze ez az én meglátásom.egyébként nagyon jó,és sok türelmet kivánok hozzá :)

Michele
2011-08-29, 14:25
Hát nem tudom, mennyire okos döntés beletenni a címbe a legenda szót. Tudjuk, hogy úgyis mi jut eszébe róla mindenkinek akarva, akaratlanul. ;)
Akkor még egy nő főellenség? Oké... :D

YzaaA
2011-08-29, 14:35
aaaaaa...........:eek:
szóhoz sem jutok és ezt ti találtátok ki???hmm...........:rolleyes:
nekem már van egy elképzelésem hogy hogy fojtatodik de inkább nem szólok shemmit:clown:

Hanna
2011-08-29, 15:58
Hát nem tudom, mennyire okos döntés beletenni a címbe a legenda szót. Tudjuk, hogy úgyis mi jut eszébe róla mindenkinek akarva, akaratlanul. ;)
Akkor még egy nő főellenség? Oké... :D
Mert miért? Fel ír a rendőr? :D

Michele
2011-08-29, 16:38
Mert miért? Fel ír a rendőr? :D

Hát hogyne. :D

Caroline
2011-08-29, 16:38
Ovastam én is az alap ötletet nagyon tetszik, sok sikert hozzá
(:Dmajdnem alapöntetet írtam)

Kacsa
2011-08-29, 16:44
(:Dmajdnem alapöntetet írtam)

LOL :vlol:

YzaaA
2011-08-29, 20:16
LEgendes lara :D a játékunkban is ő lesz :D mert szerintunk ő a legjobbab :D

aszta....:eek:wááááá de jóóó:D
^^:jumper::jumper:
khöszönöm!!!!!!!!!:worship:

CrashHungarian98
2011-08-29, 20:44
Na hajrá! :thumb:

tom croft
2011-08-30, 15:57
nemsoká friss karaktereket mutatunk be egyenlőre nem mondok semmit :D

YzaaA
2011-08-30, 15:59
nemsoká friss karaktereket mutatunk be egyenlőre nem mondok semmit :D

jójójójójó:jumper::D

tom croft
2011-09-01, 15:09
Larának egyenlőre ez az álló animációja kicsit bugos még de fixálom xD mondjatok véleményt :D
hNo2Pf-kots

jah és csekkoljátok az első posztot ;)

Hanna
2011-09-01, 15:14
sssss....sik....sikfutáss...sikágóóóó XD:D:jumper:

tom croft
2011-09-01, 15:15
kapd bé XD

YzaaA
2011-09-01, 15:15
szerintem jó lessz csak csináld meg azt hogy a lábai ne emelkedjenek felXDD:D
de szerintem megoldod ügyes fijuka vagy te^^:D
a kép fantasztikus Hanna nagyon bejön!!:jumper::clown:
remélem ez a szökeség leszek én!!XDD:D

Hanna
2011-09-01, 17:15
kapd bé XD
Vedd elő:D

Yza köszii :)) Hidde nem akarsz az a szőke lenni de ha nagyon akarsz tőlem lehetsz oda adom a szinkronját:D

YzaaA
2011-09-01, 17:43
akkor csinálj egy barnahajú zöldszemü karaktert is és akkor az leszek én!!XDD:D
de legyek vékony!!:clown:

Hanna
2011-09-01, 18:27
Az a Lara:D

YzaaA
2011-09-01, 19:44
nem Lara!!:D
nekem rövid a hajam szal csinálj egy rövid hajú zöld szemü vékony csajszít!!XD:D

Hanna
2011-09-01, 20:04
Minek az neked?:D

YzaaA
2011-09-01, 20:12
na jóvan noh nem kövvetelözökXD:p
akkor rakj be anak aminek akarsz:p

Hanna
2011-09-01, 20:20
Lesznek még úgy is karik bőven:D

Hanna
2011-09-04, 16:43
Köhhöm köhömm Thomász müködött:D
KATT (http://www.youtube.com/watch?v=9aUV1Gjcy_U)

tom croft
2011-09-04, 18:15
Köhhöm köhömm Thomász müködött:D
KATT (http://www.youtube.com/watch?v=9aUV1Gjcy_U)

hihi :D röpke 6 óra volt az egész :D csontoztam majdnem tökéletesen és animáltam is :D

ő készítetünk 1 blogot a játéknak :D nem szolgál egyenlőre több infóval mint amit ide írtunk de azért az mégis csak a játéké :D

http://tombraideralf.wordpress.com/

Hanna
2011-09-04, 19:04
Oké föl mérjük a gépeteket. Kinek fut el a Legend a gépén? Kinek hogy futna el amit csinálunk. Thx ha írnátok hányadik részig bírja a gépetek.
pl Hanna 1-8

YzaaA
2011-09-04, 19:10
dejó ez az izé^^
tetszik^^

fut 1-töl 7-ig plussz a TRA:D

horus
2011-09-04, 19:38
nekem mind1ik fut csak az LCGOL nem, A TRL-ig (nex-gen nelkul) akadozas mentesen, Anni mar nehol akad, TRU csak effektek nelkul megy normalisan, effektekkel qvra akkadozik :D De holnap TALAN lessz uj laptopom :D Es olyat nem lehet hogy megcsinalnatok konzolra is ? xD

Michele
2011-09-04, 19:51
TRA-ig oké nálam. De effektekkel picit már akadozik, és már ennyi is idegesítő tud lenni - szóval inkább ki szoktam kapcsolni. :o

CrashHungarian98
2011-09-04, 20:06
Nekem mind elfut.:D

Ting
2011-09-04, 20:19
Mindegyik megy szaggatás nélkül. :)

Robbie
2011-09-04, 20:36
nekem mind1ik fut csak az LCGOL nem, A TRL-ig (nex-gen nelkul) akadozas mentesen, Anni mar nehol akad, TRU csak effektek nelkul megy normalisan, effektekkel qvra akkadozik :D De holnap TALAN lessz uj laptopom :D Es olyat nem lehet hogy megcsinalnatok konzolra is ? xD
Azt hiszem 2000-3000 dollár között lehet venni xbox - ps3 gépet amire lehet fejleszteni tehát nem nagyon XD

Hanna
2011-09-04, 20:43
óó gyerekekk meg lesz ez a High poly XDDDDDDDDDDDD
Robbie nem írtad hogy fel ajánlásokat szívesen fogadunk :D

Kacsa
2011-09-04, 20:49
az én gépem? xD
az Anniversary elég jól elmegy legalacsonyabbon, sőt, ha 640x480-on a Depht of Field be van kapcsolva, akkor is :) a TR:U már nem megy, szó szerint, elindult, de a gép magától újraindult, mert nem bírta. az LCGoL sem megy normálisan, a legalacsonyabb grafikán is 2 FPS-t ad. (lemértem... FRAPSszal :D)
gyenge gépem van.
nVidia 6100 - videókari
1,6 GHz - természetesen egymagos xD - processzor
1,5 GB RAm - na ez viszont jó, de nem megyek vele sokra xD
mai játékokat már nem viszi. vagy el sem indul, vagy 1-3 FPS-t ad. ez van.
remélem ezzel megkaptátok a lehető legjobb választ :) csak ne legyen az, hogy hátráltatom a Projektet xD :D

Hanna
2011-09-05, 17:28
Oké akkor aki késztetést érez segíteni:D Legend anni underw játékokból az összes ellenfelet(állatokat) xnahoz valót ki halászni :Dpl. cickány,(patkány),tigris stb... köszi:rolleyes:

Kacsa
2011-09-05, 17:44
Oké akkor aki késztetést érez segíteni:D Legend anni underw játékokból az összes ellenfelet(állatokat) xnahoz valót ki halászni :Dpl. cickány,(patkány),tigris stb... köszi:rolleyes:

azaz XNA Lara modellként is jó? :) mert akkor segítek :)

YzaaA
2011-09-05, 17:47
igen Kacsa én is segítettem párban csak legendes ellenségeket nem kaptam:/

Hanna
2011-09-05, 18:28
azaz XNA Lara modellként is jó? :) mert akkor segítek :)
az az az kel:D

tom croft
2011-09-05, 19:45
az én gépem? xD
az Anniversary elég jól elmegy legalacsonyabbon, sőt, ha 640x480-on a Depht of Field be van kapcsolva, akkor is :) a TR:U már nem megy, szó szerint, elindult, de a gép magától újraindult, mert nem bírta. az LCGoL sem megy normálisan, a legalacsonyabb grafikán is 2 FPS-t ad. (lemértem... FRAPSszal :D)
gyenge gépem van.
nVidia 6100 - videókari
1,6 GHz - természetesen egymagos xD - processzor
1,5 GB RAm - na ez viszont jó, de nem megyek vele sokra xD
mai játékokat már nem viszi. vagy el sem indul, vagy 1-3 FPS-t ad. ez van.
remélem ezzel megkaptátok a lehető legjobb választ :) csak ne legyen az, hogy hátráltatom a Projektet xD :D

nemhiszem mivel az én gépemet nem szárnyalhatja túl XD mivel ezen készűl XD
kb gépigény nagyon de nagyon max 1 giga ram lesz videó kari egy 128 vagy se xD
úgyhogy nem kell aggódni mert azt szeretném ha mindenkinek menne a gépén nem érdekel ha nem lesznek halál élethű árnyékok meg satöbbi hisz nem a grafikáért csináljuk :rolleyes: na szal nem kell félni :D

Kacsa
2011-09-05, 20:06
videó kari egy 128 vagy se xD

az jó, nekem 256 megás van:cool:

dzsemfix
2011-09-05, 20:43
Hát, az én gépemnél biztos nincs gyengébb.:D
processzor órajel: 2,6 Ghz (2600 Mhz)
memória 1024 M6 (1Gb)
videó memória 64 Mb
Ezeket tudom róla. Nem fog rajtat menni, igaz?

Hanna
2011-09-05, 22:06
Tessék a blogot csekkolni me új hír van:D Kezdetleges kis teszt pálya vidi:D
KATT(kép) (http://i52.tinypic.com/9t012r.jpg)
BLOG (http://tombraideralf.wordpress.com/)

tom croft
2011-09-05, 22:27
ó és csináltam szavazást h szerintetek milyen a történet :D nem fogunk haragudni vagy ilyesmi szal csak őszintén :D a neveket meg úgyse látjuk :D

itt tudtok szavazni :D --> https://tombraideralf.wordpress.com/2011/09/05/tetszik-az-alap-tortenet/ (de a főoldalon a vidi alatt is megtekinthető :D)

Caroline
2011-09-06, 15:12
Nagyon jól néz ki eddig ami már látható

csak nem tudom hogy az Én gépem is bírja e majd:
itt az infója a gépemnek
http://www.myimg.de/?img=tulif9e8d.jpg

Hanna
2011-09-06, 15:58
Minimum

Cpu
1 magos
1000 Mhz

Ram
256 Mb

Vga
Shader Model 1.4 - DirectX 8.1 64 Mb


Ajánlott

Cpu
1 magos
2000 Mhz

Ram
512 Mb

Vga
Shader Model 2.0 - DirectX 9.0 128 Mb

YzaaA
2011-09-06, 16:10
nagyon tetszik sok szerit hozzá és hangok vannak-e már vagy még nem érkeztek??:D
akkor az enyémen simán el fog futni!!:D

Hanna
2011-09-06, 16:12
Halovány lila gőzöm sincs Tom intézi:D

Kacsa
2011-09-06, 17:14
áhh bőven elfut majd az enyémen is :D sőt, szaladni fog, mint állat :vlol:

YzaaA
2011-09-06, 17:22
hajjajj akkor az enyém rohanni fog 3 magos gépen:vlol:

dzsemfix
2011-09-06, 19:23
Én csak ezt tudom a gépemről:
processzor órajel: 2,6 Ghz (2600 Mhz)
memória 1024 M6 (1Gb)
videó memória 64 Mb

Ilyenen menni fog?

YzaaA
2011-09-06, 19:27
simán el fog menni ahogy látom:D

Kacsa
2011-09-06, 19:38
Én csak ezt tudom a gépemről:
processzor órajel: 2,6 Ghz (2600 Mhz)
memória 1024 M6 (1Gb)
videó memória 64 Mb

Ilyenen menni fog?

a videó memóriád nagyon vacak, ezt meg kell mondjam.:( a processzorod viszont nem olyan rossz, ahhoz képest, hogy egymagos :) a RAM se rossz.

tom croft
2011-09-06, 20:23
az enyém is 64 es :vlol:

tom croft
2011-09-10, 13:18
Aki küldött nekünk már hangot és az is aki nem :D most figyeljen ide :D

na szal http://tombraideralf.wordpress.com/2011/09/10/szinkron/
itt találtok egy kis szöveget amit szeretnénk ha felvennétek az instrukciók is le vannak írva úgyhogy sima ügy de kérlek figyeljetek oda h ne tudjam h olvassátok hanem mintha tényleg mondanátok valakinek :D

a szöveget fiú is olvashatja nyilván akkor ő a nőies részekekt férfiassá változtatja :D

(a hang felvételeket küldhetitek privben vagy az oldalon található email címre)

YzaaA
2011-09-10, 19:39
ááá nagyon tetszik máris felveszem a hangom!!!!^^:jumper:

tom croft
2011-09-10, 21:11
http://tombraideralf.wordpress.com/ Elisabeth készülőben :D

Bexika
2011-09-10, 21:21
hűűűhaa :D jól lesz - jó lesz :DD

tom croft
2011-09-10, 21:24
köszönöm :D és persze hanna is mivel az ő ötlete :D
bexika grat a hang felvételhez jó lett :D

Bexika
2011-09-10, 21:26
tényleg? :D elég idiótának éreztem magam xD
ui.: jaa köszönööm :)) :o

YzaaA
2011-09-10, 21:28
tényleg? :D elég idiótának éreztem magam xD
ui.: jaa köszönööm :)) :o

még hogy te idiótának???
ahogy elképzelem neket szép hango lehet^^
nekem meg elég nyálas:o

Bexika
2011-09-10, 21:31
ooo köszönöm :D de biztos neked sincs rossz hangod, csak fura ha saját maga nézi az ember a hangját xD na de ne offoljunk. :o

tom croft
2011-09-11, 14:50
http://tombraideralf.wordpress.com/ kérlek szavazzatok és írjatok komikaaaaaat :D

Barney
2011-09-11, 16:17
Én nem találtam hasonlóságot...:D
Lara modelljén fogtok még dolgozni, vagy marad így?:)

YzaaA
2011-09-11, 16:21
szerintem csak kicsit hasonlítanak:D

Scoobykah
2011-09-11, 16:22
én találtam.az underwörldös Lara szeme olyan mint Elisabeth-é

tom croft
2011-09-11, 17:28
pedig kicsit alakítgattam raja meg befelé döntöttem :D

új kép elisabetről :D ( a képet szavazás mellet is megtaláljátok )

http://tombraideralf.files.wordpress.com/2011/09/hhhhhh.jpg

Hanna
2011-09-11, 18:18
h :D Mondom hogy csináljunk másikat:D

Scoobykah
2011-09-11, 18:22
nem akarok beleszólni,mert nem értek hozzá...ha kicsit az arccsontot ki tudod emelni,elvezik az a "Larássága".ettől függetlenül remélem sokszor viszontláthatom...:)

am mitől ilyen homályos?...vis ink elmosódott v csak mert még nem végleges?

Bexika
2011-09-11, 18:24
kicsit hasonlítanak, de szerintem tök jó :D a legújabb képen nagyon gonoszul néz ki :D :thumb:

YzaaA
2011-09-11, 18:52
pedig kicsit alakítgattam raja meg befelé döntöttem :D

új kép elisabetről :D ( a képet szavazás mellet is megtaláljátok )

http://tombraideralf.files.wordpress.com/2011/09/hhhhhh.jpg

szép munka!!:D:thumb:

tom croft
2011-09-11, 19:09
ígértem hogy adok a szöveghez hát tessék :D lehet kicsit nehéz lesz de bízok a szinkronosokban :D és motiváló videót is kaptatok egy kis részletet a szövegből rá vágtam a régi elisabethre ahogy beszél :D jó munkát a kedves szinkronosoknak :D
http://tombraideralf.wordpress.com/2011/09/10/szinkron/

YzaaA
2011-09-11, 19:23
naés elölröl kell mondani az egészet vagy csak az új szöveget??:D

Scoobykah
2011-09-11, 19:25
nemtudom kié az a hang de non jóóóó olyan Sophia Lee-s :D

Bexika
2011-09-11, 19:31
melyikre gondolsz? :O ismerem az énekesnőt, de én nem hallom. xD

YzaaA
2011-09-11, 19:36
az enyém a halk Bex-e a hangosXDD:vlol:
akkor ezek szerint Bex-nek jó a hangja:D
szerintem is jobb mint az enyém:o

Bexika
2011-09-11, 19:39
Jujj, most lebuktattál minket :o:o :D
Amúgy szerintem a te hangod is tök jó (sőt nekem a sajátom nem tetszik XD). Mármint halkabb, de nem az mondja meg hogy melyik jobb :D

YzaaA
2011-09-11, 19:46
tüdom de akkor is:/
az enyém alig halhato:(

Bexika
2011-09-11, 19:52
az attól függ hogy milyen hangosan hallgatod ;)

Scoobykah
2011-09-11, 23:12
melyikre gondolsz? :O ismerem az énekesnőt, de én nem hallom. xD

én a TR3-as bossra gondoltam :)
csak magyarul :jumper:

Hanna
2011-09-15, 22:30
Lol de megállt itt az élet:D

Michele
2011-09-16, 16:03
Hát dobd fel valamivel! :naughty:
Várjál, nincs mire reagálni. Akkor: hogy haladtok? :D:D

Hanna
2011-09-19, 20:29
Hát dobd fel valamivel! :naughty:
Várjál, nincs mire reagálni. Akkor: hogy haladtok? :D:D

Őszintén? Sehol....

Hanna
2011-09-21, 17:30
Bocs a dupláért:D
Szal ezt én csináltam.Ez egy egyiptomban egy utca rész mivel Thomász a főnököm a délutáni alvásán van, nem tudom hogy benne lesz e vagy sem:D KATT (http://www.fileden.com/files/2008/5/9/1903397//makc.jpg) Érzem hogy nem lesz jó neki XDDD

Bexika
2011-09-21, 19:47
szerintem jóóó ^^ :DD

tom croft
2011-09-23, 09:51
jó lesz ez :DDDD

tom croft
2011-09-26, 14:45
nos nem bírom ezt a fekvéses témát..xD amíg a szüleim elmentek vásárolni gyorsiba ide ültem és csintem egy mintát hogy miket tudok gyártani ilyen pálya téren mivel a kedvencem a thai föld ezért ilyet csináltam
http://img171.imageshack.us/img171/4162/ddddddddddddye.jpg

Scoobykah
2011-09-26, 15:03
szép,ügyes vagy!am nekem kicsit TRA-s beütése van..:)

horus
2011-09-26, 16:02
szép,ügyes vagy!am nekem kicsit TRA-s beütése van..:)

nem kicsit, nagyon xD

YzaaA
2011-09-26, 20:05
tényleg ojan elsönek ojan beütése van^^:D
nagyon tetszik tom...^^^:)

tom croft
2011-09-28, 16:56
hát igen mert az anyból vannak a texturák és ezt sehogyse fogom tudni elkerülni :S

Scoobykah
2011-09-28, 19:53
sztem nem is baj.elvégre az Editorban is lehet használni annis textúrákat..igy nálad is lehet...meg kell h mondjam,nem semmi türelmed van..visszaolvastam a kommenteket,és az a parancssoros téma....én kb 20 perc után kivágnám az ablakon.szval nagyon ügyes vagy:)

tom croft
2011-09-29, 18:39
Köszönöm :D :D :D :D :D

új pálya amit folytatni fogok csak egy kis betenkintés :D majd aqhova fel kel mászi rakok egy kart:D aki tudja h van e xna larához az szóljon :D és dobjon linket :D

http://imageshack.us/photo/my-images/7/leveltest.jpg/

YzaaA
2011-09-29, 18:43
ez nagyon jó lessz^^:jumper:
kart XNA-ához nem is lláttam de hátha Michele kapott...:D

Michele
2011-09-29, 20:25
Hát nekem se rémlik, de ebben viszont tuti van egy:
http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?p=3668388&postcount=104
Nem lehet kinyerni belőle?

Scoobykah
2011-09-29, 20:48
Hát nekem se rémlik, de ebben viszont tuti van egy:
http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?p=3668388&postcount=104
Nem lehet kinyerni belőle?

én ezt használtam:)benne van..bár nemtom h ez segít vmit.

YzaaA
2011-09-29, 20:56
http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?p=5079378&postcount=7203
ebben nincs kar??*.*

YzaaA
2011-10-16, 14:52
Naa...??Miért nincs shemmi hír??:D

tom croft
2011-12-01, 16:25
jajj jajjj YzaaA mai napig szenvedek vele :(:mad: rohadt animációkat nem csinálja a kurv@ annyát ...... de igyekszem :D csak itt a suli is meg minden ígyhát nem könnyű ....:S :D

YzaaA
2011-12-02, 16:23
Megértem:DDe azért eléggé elhalt ez a topic isXD:D

Barney
2011-12-02, 18:19
eléggé elhalt ez a topic isXD:D

Na akkor feltenném a kérdést, hogy lesz-e Croft Manor benne ?:clown:

tom croft
2011-12-02, 18:30
Megértem:DDe azért eléggé elhalt ez a topic isXD:D
hát sajna igen :S

Na akkor feltenném a kérdést, hogy lesz-e Croft Manor benne ?:clown:

hát ezen még nem gondolkoztam xD először legyen meg valami játszható dolog xD aztán meg gondolom xD

CrashHungarian98
2011-12-02, 19:03
Hangot lehet még küldeni?
:D

tom croft
2011-12-02, 20:45
persze :D(10)

CrashHungarian98
2011-12-02, 21:42
Oké elküldtem :D

OSZRichard
2011-12-03, 12:00
Látom már ki kerekedet az ötlet mióta legutóbb ittjártam.
Kíváncsi vagyok milyen lesz.

Hanna
2011-12-08, 21:03
Föl támadtunk porainkból:D Mindent mög tanultunk ami kell nagyjából... Kéne Teszter:DMajd. Lehetőleg olyan akinek van türelme próbálgatni pályákat. A csapat Tom: építés textúrázás, Én: hangok, építés,beszerzés,Scoobykah: pályák készítése(edibe és arról másoljuk majd ki) Most így hirtelen ennyi.

OSZRichard
2011-12-09, 15:38
hmm jól hangzik ;):thumb:

YzaaA
2011-12-09, 16:58
Föl támadtunk porainkból:D Mindent mög tanultunk ami kell nagyjából... .

Ezt jó hallani!!:D
Akkor még sincs veszve semmi:D
Jaa akkor megkérdezem mi a hejzet a hangokkal azóta gyültek-e még??:D

Hanna
2011-12-09, 18:56
Hangokkal? Szinkron? Tom az illetékes nem én:rolleyes:

YzaaA
2011-12-09, 18:58
Tom: építés textúrázás, Én: hangok, építés,beszerzés,...
???:DNem csak úgy érdekel, hogy azóta mi lett, vagy hogy még születtek-e karakterek??:D

emiccy
2011-12-10, 15:35
na ez igen errol beszeltem ocsem nagyon jo lett eddig:eek: mar alig varom a jatekot:jumper::clown::)

Hanna
2011-12-10, 16:34
Nem hiszem hogy új karik lesznek. Azon filózunk hogy új történetet csinálunk...Elsőnek csak egy "demo" lesz történettől függetlenül.. A visszajelzések alapján fogunk dönteni, csináljuk e vagy ne tovább...;)
Mert mi kis emberek vagyunk nem szeretnénk magunkat "alázni" Szerintem érhető..... :)

YzaaA
2011-12-10, 16:45
Na akkor jöjjön a demo:D

KDavid
2011-12-23, 03:56
Érdekesen hangzik:O

YzaaA
2012-04-18, 19:59
Alakulgat a dolog fiuk lányok??:D

tom croft
2012-04-22, 07:56
Zoltánkának nincsen gépe hozzá :D :S

TheMasterOfTRA
2012-05-21, 20:35
Még tart ez a project? :D :) :rolleyes: (Csak érdeklődöm:rolleyes: )

tom croft
2012-05-21, 22:06
Még tart ez a project? :D :) :rolleyes: (Csak érdeklődöm:rolleyes: )

amint mondtam sajnos nincs olyan jó gépem hozzá tehát nem tudom folytatni és a társamnak is fellépet pár gond úgyhogy majd ha szerzek gépet és a társam (Hanna) újra feltűnik akkor mindenféleképpen folytatjuk :D

TheMasterOfTRA
2012-05-23, 18:48
Ahha, értem. :D :)

Blenderes motor hajtja majd, vagy más milyen? :jumper:

(Ha megszabad kérdeznem..:rolleyes:)

tom croft
2012-05-23, 21:54
Unity-vel kezdtük deeee UDK-val fojtatjuk ( ablenderes túl bonyolult ) :D

Hanna
2012-07-02, 19:20
Na jó le lövöm a poént:D "szerdán új gépem lessz és tudnánk csinálni a játékot is" by : thomász :cool:

YzaaA
2012-07-02, 20:39
De jóóó:D:D

Ami
2012-07-03, 12:07
Nekem is van ötletem nos az egész leg először Angliában kezdődne ahol Larát meg hívja valammi hapsi egy buliba, és arra kéri hogy szerezze meg a kincset, a kincs pontosan egy kristályból készült rózsa lenne ami fel támaszthatja a halott embereket. Lara figyelmét felkelti ez mert hiszen feltámaszthatja az annyát vagy az apját.És a rózsa persze darabokba van de különbözö helyeken elrejtették, és a a rózsa bimbó lenne Magyrországon.

várom a kritikákat:D

YzaaA
2012-07-03, 12:15
Amm....a sztory már megvan;D

Hanna
2012-07-03, 20:54
Nincs meg még a story.Újra lesz kreálva.

YzaaA
2012-07-03, 21:01
Nincs???:O Na jó akkor:DS a szereplök azok maradnak??:D

Hanna
2012-07-03, 21:06
őszintén nem tudom. Tomot kérdezd.Vissza vettem eléggé.Sajnos ano nagyon uralkodó voltam és nem adtam teret másoknak.

YzaaA
2012-07-03, 21:28
Értem:D

Hanna
2012-07-03, 22:02
Én össze húzom magamat kicsire:D

tom croft
2012-07-04, 08:14
hát..... nem tudom hogy mi lesz hogy lesz majd még konzultálunk de lehet hogy az egész teljesen más lesz :D
am ez a rózsás ötlet tetszik de úgy lenne sztem tuti ha a szirmait kéne megtalálni :D és az apját meg az anyját sztem hagyjuk ki eleget kerestük már :D
de még mindig nem tuti h rózsás lesz :D

Ami
2012-07-04, 11:29
ÓÓÓÓÓ ok :D

OSZRichard
2012-07-04, 18:02
hát..... nem tudom hogy mi lesz hogy lesz de lehet hogy az egész teljesen más lesz :D


Tom benned egy kötő veszett el:D
Örülünk a visszatérésednek Hanna.

tom croft
2012-07-05, 11:53
na várjatok a gépemmel fellépet egy kis problem a vidikártyával van valami tré úgyhogy még várnom kell -.- :S

YzaaA
2012-07-05, 12:02
Várunk persze:DAddig is a történet hogy lessz??:p

tom croft
2012-07-05, 20:36
nah kész :D
mmint a gép :D

YzaaA
2012-07-05, 20:40
Az jóóó:D
Akkor fogjatok neki!!xD:D

tom croft
2012-07-05, 21:58
viszont a szabad hellyel baj lesz mert csak 40 gigás vinyóm van :S de csak jó lessz :D
ha jól tudom hanna 2 hetente van gépnél úgyhogy még nem fogok neki meg ugye először probálkozni kell h egyáltalán tudunk e olyat csinálni :D mert attól mert jó a gépem nem bizt h sikerül :S :D

YzaaA
2012-07-06, 09:32
Értem én:D
De azért sok sikert, és ha tudok valamiben segíteni(bár kétlem:o)Szívesen segítek:)

Hanna
2012-07-11, 10:08
Azért írok hogy tisztázzak dolgokat! Úgy ültünk neki ennek a projekthez hogy egyáltalán nem tudtuk hogyan kell játékot csinálni csak Tom állt elő az ötlettel hogy játékot akar csinálni.Le ülve netet bújva tanultunk meg amit tudunk.Próbálgatunk,mert nem szeretnénk valami *** csinálni ill magunkat égetni. Ne higgyétek hogy hipp hopp már csináljuk is a pályákat.Sajnos átlag emberek vagyunk és nem pedig képzettek,nem nyúltunk ilyenhez.Másik meg az úgy se lesz kész,halott ügy. Isten se egy nap alatt teremtett.Tény hogy el telt 1év,kisebb fennakadásokkal(lásd: nálam videokari és memo el halálozás,drága net szolgáltató február óta jön.Tomnál: suli, a gép és sok minden volt ott)Legénységünk 3emberből áll 2 aki csinálja és 1 aki előre épít és szenved(örök hála) róla másolunk.Nyugodtan lehet segíteni nekünk de csak az aki képes ülni a net előtt és tanulni(segítünk)legyen benne akarat és kitartás.Miután lé ment a szöveg mutatok egy két régi építést és próba szobát illetve számokat(vágva lesz ) Frissítem folyamatosan!!
Theme Song - http://uploading.com/files/get/4mm5eeff/T1.mp3
Szerkesztések

http://kepfeltoltes.hu/view/120711/tt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/120711/Imagepphhi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/120711/fgfhhoo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/120711/___www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Próba szoba
http://uploading.com/files/get/694b7156/pr%25C3%25B3ba%2Bszoba_Data.rar
egér-cam nyilak-mozogsz
Csak egy próbaXD
Nincs Lara!

tombraidermaster1996
2012-07-11, 10:28
Szerintem tök jók a képek, csak nekem ez a progi túlságosan olyan, mint a metasequoia, nehéz, ugyan azon az elven műkösik szerintem, de ahogy látom, rohadt nehéz vele dolgozni. :( Sok sikert nektek a továbbiakban is Hanna! :)

Hanna
2012-07-11, 10:34
Nem ezzel lesz csinálva. Tom írta. Ezek régiek. Köszi:)

tombraidermaster1996
2012-07-11, 10:56
Ja, értem. Mivel csináljátok majd UDK vagy Blender, melyik a jobb?

YzaaA
2012-07-11, 11:12
Hát én szívesen segítenék, de nem hiszem hogy neki tudnék álni.....remélem akad valaki más, aki segít nektek:)
Sok sikert és egész jók a teszt szobák;)

tom croft
2012-07-11, 12:01
Hát én szívesen segítenék, de nem hiszem hogy neki tudnék álni.....remélem akad valaki más, aki segít nektek:)
Sok sikert és egész jók a teszt szobák;)
Jól beszélsz Hannám :D
Igen UDK-val blender nagyon bonyolult :D az előző képeken látható progi az Unity-volt :D
YzaaA- azért nem akarok rád osztani feladatot mert még nem állok úgy készen h biztosak a dolgok és nem akarom h a semmi miatt gürizz de ha nagyon akarsz akkor kitalálok valamit :D

YzaaA
2012-07-11, 12:08
Nem nem muszáj, úgyse tudnék most nekifognixDDe azért köszi:)

Hanna
2012-07-11, 12:58
Akkor az új progival az 1. kép http://kepfeltoltes.hu/view/120711/kkkhh_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

YzaaA
2012-07-11, 13:08
Nagyon jól néz ki:thumb:

tom croft
2012-07-11, 13:42
https://www.facebook.com/ajax/messaging/attachment.php?attach_id=8412eaae87552a9271c4541b5 b321635&ext=1342010486&hash=AQD1s58h4fi1hfBp&mid=id.202939833168949
nah ilyesmire vagyok képes pályárt könnyű csinálni ne is nagyon éljétek bele magatokat hisz nem bizt h sikerül :S :D

Hanna
2012-07-11, 13:46
még
http://kepfeltoltes.hu/view/120711/dgdfgdgdg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/120711/yxcvyvxvc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

YzaaA
2012-07-11, 13:52
Jujj nagyon szépek!!:hug:

Hanna
2012-07-12, 09:48
Azon törtem az agyam, mi lenne ha Magyarországon lenne. Nem nagyon csinálnak Magyaro-s pályákat. Halovány ötlet, körül kéne lesni mik vannak.

tom croft
2012-07-12, 10:35
Azon törtem az agyam, mi lenne ha Magyarországon lenne. Nem nagyon csinálnak Magyaro-s pályákat. Halovány ötlet, körül kéne lesni mik vannak.

hajrá :D

Roli
2012-07-12, 11:09
Nagyon szépek a képek! :) A Mo-os pálya is jó ötlet :D

tom croft
2012-07-12, 13:16
nah elkkészült lara pihenő animációja egyenlőre úgy tűnik halad a csapat :D( ezt a videót úgy jó lejátszani gha folyamatosan előröl keezdi hisz a játékban is az lesz)bKJ9mL6lSI4 nagyítsátok ki a videót mer4t innen nem látszik h pislog:D

YzaaA
2012-07-12, 13:30
Egész jó:DSzépen haladtok;):thumb:

tombraidermaster1996
2012-07-12, 15:51
Akkor az új progival az 1. kép http://kepfeltoltes.hu/view/120711/kkkhh_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


még
http://kepfeltoltes.hu/view/120711/dgdfgdgdg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/120711/yxcvyvxvc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


nah elkkészült lara pihenő animációja egyenlőre úgy tűnik halad a csapat :D( ezt a videót úgy jó lejátszani gha folyamatosan előröl keezdi hisz a játékban is az lesz)bKJ9mL6lSI4 nagyítsátok ki a videót mer4t innen nem látszik h pislog:D

Nagyon jól néznek ki a képek srácok! :o Olyan valósághű, nos ehhez kell ám gép rendesen, már ezért is megéri jó gépet venni, hogy ilyet csinálj. :o Nagyon ügyik vagytok! :) Szinte már-már profik! :)

Kacsa
2012-07-12, 16:03
nanana TRMaster.
szerintem is nagyon ügyesek Hanna és tom croft, de tudnod kell TRMaster, hogy egy játék nem pár animációból és nem is 3 darab szintből áll. ez a minimum, amit ennyi idő alatt fel kell hogy hozzanak, ha meg is állt a fejlesztés.
a fejlesztőgárdának pedig: további sok sikert is kitartást. ;)

tombraidermaster1996
2012-07-12, 16:13
Az odáig oké, hogy nem annyiból áll, mert az NGLE is ilyen dolog, csak ott a grafika rosszabb, de azt a legkönnyebb kezelni. :) Ott is van az NGTRLE-nél vagy 3-400 animávció amit Lara használ, plusz a sok objekt, nos az sem annyiból áll, mint ahogy képzeled Kacsa. :P Ez meg milliószor nehezebb, mint az LE de szebb a grafika, szinte már-már a valóságot tükrözi. :) Amúgy meg nekem nem kell erről magyarázni, de ha anno olvastad a TRLE topikokat, akkor tudod, hogy én is szerkesztek. A fejlesztőcsapatnak kitartást és sok sikert! :) Menni fog az hamar. :)

Caroline
2012-07-12, 18:52
programozói progival csináljátok(c++, meg ilyenek)
vagy szerkesztett pálya lesz?
csak azért kérdezem én semmit se értek ezekhez.
De nagyon szép munkát végzetek:) sok sok sikert a továbbiakhoz is, és nagyon is ügyesek vagytok!:)

tom croft
2012-07-12, 20:54
Köszönjük az ösztönzést és a véleményeket :D
Caroline nem tudom konkrétan mire gondolsz de sok mindent kell csinálni mindenféle kódokat irkálni stb ... az animációkkal sokat szopok mert azt se tudok szedni sehonnan :D

Hanna
2012-07-13, 12:54
Kacsa: nem értem ez a "ennyi idő alatt" dolgot. Mert kb 3óra volt hogy rá éreztünk az új progira...... Nem beszélve arról hogy teljesen más mint a másik.
Közbe obj-ket gyártok http://kepfeltoltes.hu/view/120713/5208443691_www.kepfeltoltes.hu_.jpg majd meg nézzük milyen lesz játékban nem biztos hogy benne lesz csak teszt.

tombraidermaster1996
2012-07-13, 19:12
WOW Hanna ez k.rvára szép!!!!! :) Nagyon jól néz ki! :) További sok sikert nektek!;)

tom croft
2012-07-14, 09:51
SSRguVKfSfA&feature
egyenlőre ilyen sikert jó béna de nem vagyok animátor :D

YzaaA
2012-07-14, 10:27
Nem baj az belejösz majd 1 kis idö után:D
Ez egész jó lett:)

tom croft
2012-08-07, 14:27
én feladom ez nem megy sajna :S sehogy se akar össze jönni sajnálom :S

OSZRichard
2012-08-07, 16:18
Kitartás Tom nincs rózsa tövis nélkül.;)
Ha ez segít, ne értünk hanem magadért csináld.:)

YzaaA
2012-08-07, 18:10
Kitartás tom sikerülni fog, csak ne ad fel!!:)
És ahogy OSZRichárd is írta magadért csináld!!:D:)

tom croft
2012-08-08, 09:47
majd lehet neki állok még 1x de nem MA! :D egyenlőre nem akar sikerülni...:S

YzaaA
2012-08-08, 09:48
Majd csak összejön:)Ne add fel!:)

tom croft
2012-08-08, 09:52
reméljük :D

tombraidermaster1996
2012-08-08, 11:12
Összejön az Tom, idővel úgyis belejöttök és utána le se lehet titeket majd állítani, hidd el. :D Én az LE-vel vagyok úgy, hogy lese lehet lőni, mindig csinek vmit. :D Sok sikert a továbbiakban is nektek! :) Ne adjátok fel! :)

Hanna
2012-08-13, 15:51
Csak hogy legyen itt is hír.Mivel nem tudunk mit kezdeniXD ötlet, segítség, agymozgatást!!XD Lara nem kerül a helyéreXD Tom majd bővebben elmodja:D

tom croft
2012-08-14, 08:31
már tudják :D

tom croft
2012-08-31, 13:50
Ehhheeeee :D
http://img838.imageshack.us/img838/2103/nvtelenf.jpg

Roli
2012-08-31, 13:52
Ehhheeeee :D
http://img838.imageshack.us/img838/2103/nvtelenf.jpg

Na, ez már kezd valamerre haladni! :thumb:

tom croft
2012-08-31, 13:55
nem mondom h intenzíven foglalkozok vele de néha bas*tatom és ma sikerült :D

Roli
2012-08-31, 14:09
De nagy grat, hogy be tudtad tenni Larát végre! :D

YzaaA
2012-08-31, 14:14
Nagyon jó lett tom;):)
A Blue meg a red mit fog jelenteni??:confused:

tombraidermaster1996
2012-08-31, 18:43
Nagyon szuper lett Tom! :)

tom croft
2012-08-31, 18:49
YzaaA azokat nem áén állítottam :D az a vörös és a kék csapatot jelzi még nem jöttem rá h hogy tüntetem el...de végre bekerült lara :D

YzaaA
2012-08-31, 19:14
Hát igen!!:DSzép munka;):)

Caroline
2012-09-01, 11:14
Szép munka:)

Barney
2012-09-01, 12:17
Ez nagyon jó lett. Grat :D:D