PDA

Teljes verzió megtekintése : Lara Croft and the Forgotten Scribe



OBig
2011-08-09, 19:43
Lara Croft and the Forgotten Scribe

Készítő: Leon van der Noll (Leonvdn)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/11/lara_croft_and_the_forgotten_scribe.htm).

Story:

„Megérkeztem Szudánba. Sotar nyomdokait követve, aki az egyiptomi uralkodó, VII. Kleopátra fivére. Sotar, aki egy elismert írnok volt Alexandriában, épített egy HARCESIS nevű szerkezetet, amely hatalmas mennyiségű energiát nyerhet magából a talajból. Azt mondják, a szerkezetet ellenezték az istenek, és innentől kezdve nem volt elfogadható. Sotar-t száműzték Núbiába (ma Szudán) és kitörölték az egyiptomi történelemből. A hívei segítségével épített egy rejtett földalatti várost a Marrah hegyekben, hogy folytathassa a kutatását. Habár ma már romokban hever ez a város, szerintem még midig a Harcesis láthatja el energiával. A tudomány érdekében szeretném felkutatni!”
A történet a Ptolemaioszi dinasztia végén játszódik, amikor a Római Birodalom egyre nagyobb nyomást fejtett ki az egykor virágzó hatalomra. Kleopátra nem kis szerepet játszott abban, hogy Egyiptom végül összerogyott a Római Biroldalom előtt. Arról volt híres, ahogyan fondorlatosan és mindenáron a hatalom után kapkodott. Még azt sem szégyellte elkövetni, hogy száműzi vagy akár meggyilkolja a testvéreit, nehogy fáraók legyenek. Sotar is az egyik testvére volt. (Fordította: Kacsa)

Review:

Nem véletlenül kapott ez a 4 pályás szint ilyen jó értékelést. Remekre sikeredett. Itt sem a harcon van a hangsúly, bár van pár nagyonbb ellenfél, mint Hydra, óriás skorpió, és a végén maga Seth. Van bőven fegyver, lőszer, és medipack is, ám nem kell egy medipackot sem elhasználni, ha ügyes vagy. Bejárhatóak a pályák, akár többször is, így a 8 secret megszerzése sem jelenthet gondot. Ha megvan mind a nyolc, még plussz kapsznrengeteg fegyvert, lőszert. A 4. pálya kicsit bonyolult, egyáltalán nem lineáris. De épp ez a vonzó benne. Van benn pár új mozgás, márakinek. :) Az egyik a kapaszkodáskor megnyomott ugrás, amivel feljebb tudsz jutni. A másik, a létrán való mászáskor ajánlott, ha vége a létrának, a Sprint gombbal elkaphatod a feletted levő létrát, párkányt. Hát csak ajánlani tudom ezt a remek kalandot mindenkinek. Hajráááááááá. :)

Scoobykah
2011-08-10, 18:50
letöltöttem...ésés JÓÓÓÓ : DD

Stranger
2012-06-01, 18:40
Régen lett postolva, remélem nem baj ha ideírok. Nekem is tetszett. Szép termek, érdekes feladványok. Volt, hogy annyira megakadtam, hogy mindenféle elrejtett lőszert és secretet megtaláltam, de a továbbjutáshoz való dolgot még mindig nem. (noob) Aki még nem próbálta ki, üzenem hogy ne tartalékoljátok a lőszert. Olvastam itt, hogy Seth lesz a végső boss, na mondom majd ráküldöm a fegyverarzenálom, erre nem szétlőni kellett. Persze egy istent nem is lehet szétlőni! Na mindegy.
Amúgy nem tudtam egy helyen megcsinálni valamit. Be kellett volna nyomni egy kapcsolót, ami az alattunk lévő vízszintet emeli fel. Csak egyszerűen nem tudtam benyomni, mert előtte tüzes csapda volt és mindig megégtem. Max. ha spammeltem a mentőcsomagot miközben égek, utána gyorsan leugrok a vízbe. Mindenesetre volt egy másik útvonal, amivel letudtam jutni, így nem volt rá szükség. Érdekes. :D xd
- "A másik, a létrán való mászáskor ajánlott, ha vége a létrának, a Sprint gombbal elkaphatod a feletted levő létrát, párkányt."
Nem emlékszek, hogy ilyet csináltam volna. Lehet, hogy ezt kellett volna? Na most már ez is mindegy. :D
Szerk. Mégsem, ez ugyan azt csinálja mint amikor alt-ot nyomunk, csak ha elfogy a létra, ott meg más bajom volt. Egyébként ha elfogyott a létra, mindig felmásztam, utána vissza le és nyomogattam az altot, hogy felfelé ugorjon. Szóval a sprint gombbal egyszerűbb lett volna. Nem olvastam el megfelelően játékközben a leírást. (megint noob).