PDA

Teljes verzió megtekintése : Alcatraz*By Pat Chancey (Mugs)



OBig
2011-07-28, 08:15
Alcatraz

Készítő: Pat Chancey (Mugs)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/11/alcatraz.htm).


Story:

Alcatraz szigetére befészkelte magát egy terrorista csoport. Céljuk, ha nem kapják meg a követelt pénzt, négy rakétával felrobbantják San Franciscót. Lara feladata bemenni a börtönbe, megszerezni a TNT robbanó tölteteket, majd semlegesíteni, megsemmisíteni a rakétákat, és persze mielőtt a robbanás megöli őt is, elmenekülni a szigetről. (Fordította: YzaaA)

Review:

Egy film adta ehhez a pályához az ötletet. A The Rock. Én láttam, is, remek volt. A pálya is az Néhol nem könnyű, de nem is olyan nehéz, hogy elvegye tőle valakinek a kedvét. Remek a textúra, remek feladatok vannak benne. Néhol ügyesség kell, néhol gyorsaság, főleg a lövészetnél. Van pár ellenség, fegyveresek, kutyák, az elején pár cápa, de a revolver lőszer bőven elég, így egyetlen medipack, sőt, sérülés sem kell. Három secret van a pályán, de az egyiket többször is fel lehet venni, így nekem négy van a statisztikában. :) Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a remek kalandot, nem véletlenül kapta a kilenc feletti pontszámot.

YzaaA
2011-07-28, 08:43
hmm......hát naggyából jól fordítottam le^^:p
egy kicsit a kidolgozáson gondolkozhattam volna:rolleyes:

OBig
2011-07-28, 15:07
Semmi gond YzaaA, legközelebb is összehozzuk közösen. :)

YzaaA
2011-07-28, 15:11
rendben van...én fordítok te meg formázol.....:p
tényleg igy sokkal jobban hangzik a történet:D:)