PDA

Teljes verzió megtekintése : Underworld Unfinished Business ~ 4. Taking Care of Business



OBig
2011-07-26, 19:45
Underworld Unfinished Business ~ 4. Taking Care of Business

Készítő: Richard Lawther, Titak, Trix & Bojrkraider

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/11/ub4_taking_care_of_business.htm).

Story:

A Gyíkkirály halála után a maradék három Rossz Lélek, Belial, Madam Orr, és Legion, az erődítményükben bujkálnak a Pokol legalján. Alattuk már csak maga Lucifer van.

A monda szerint ez az istentelen hármas terv abból állna, hogy összetoborozzák az erőket, megrohamozzák Lucifer birodalmát, ledöntsék Lucifert a trónjáról és a helyét Madam Orr foglalná el. Természetesen ez csak feltételezés. Valójában senki sem tudja, hogy mi van Lucifer birodalmában vagy egyáltalán él-e még Lucifer. Azonban az Anubisz Csapat, szilárdan hiszi, hogy a Gonosszal vigyázni kell; így ezeket a Rossz Lelkeket meg kell állítani. (Fordította: Kacsa)

Review:

Szétröhögtem magamat néhol, a játék az ügyességre, néhol logikára, és a rekeszizmokra van hegyezve. Csak ajánlani tudom, megéri ügyeskedni. Sokszor csak azért se hagytam abba, de erős ingerem volt káromkodni. :) Nem egy estés, végigszaladós, gépiesen nyomkodós játék, érdemes élvezni. Előre szólok, hogy a játékmenetet írom le, és mivel ezért van idő körülkeresgélni, a tárgyakat meg kell lelni saját kútfőből. Ami nélkülözhetetlen, azt jelzem, de szinte semmi nem kell, talán csak pár élet, a revolver, a Laser Sight, pár Dollár, meg egy kanna.

Csedeg

Roli
2011-07-26, 19:46
Az egyik leges legjobb TRLE pálya, ezt én is tiszta szívből mindenkinek ajánlom! :)

YzaaA
2011-07-26, 20:41
én kiprobálom nagyon jónak hangzik!!:D:jumper::jumper:

Kacsa
2011-07-26, 20:45
nekem meg már csak azért is illene kipróbálni, mert a szövegkönyvet én fordítottam :vlol: de láttam én a történetén, hogy nem lehet valami sima, 20 perces pálya. ;)

YzaaA
2011-07-26, 21:52
nem tudom miért de én mindig igérgetek hogy segítek fordítani de mégsem segítekXDD
pedig én szeretem csinánli:o
ahh egye fene egközelebb nekem is külgyetek fordítanivalót!!!:o

CrashHungarian98
2011-07-26, 22:00
énis kipróbálom :D

YzaaA
2011-07-26, 23:17
na én most itt tartok!!:D
http://tinypic.com/r/w97csz/7
jó kis game nekem bejött^^

OBig
2011-07-27, 07:04
"ahh egye fene egközelebb nekem is külgyetek fordítanivalót!!!"

Rendben, :) tessék, a következő végigjátszás sztorija:

(loosely based on The Rock): Alcatraz has been infiltrated by a subversive group who plan to blow up San Francisco if their demands for money are not met. Lara has been sent in to gain access to the island and make her way up to the prison. Here, she must collect 4 wads of TNT that she must use in order to destroy the four rockets aimed at San Francisco. Once thats done, Lara needs to run for her life!

YzaaA
2011-07-27, 09:16
köszönöm OBig már le is fordítottam^^:D
küldöm priviben;)