PDA

Teljes verzió megtekintése : Tomb Raider and RMS Titanic Készítő: tomb2player



OBig
2011-07-22, 21:14
Tomb Raider and RMS Titanic

Készítő: tomb2player

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/11/rms_titanic.htm).

Review:

A pályán a feladatunk, meg kell találnunk az "The Heart Of The Ocean" "Óceán Szíve" gyémántot. Ahhoz hogy megtaláljuk, végig kell kutatnunk a Titanic roncsát. Megszerezhető fegyverek: Shotgun, Uzi. Időfutás 1 helyen található. Életcsomagunk és lőszerünk nem túl sok van, de ellenségeinket is viszonylag könnyen padlóra küldhetjük. 3 secret-et kell megtalálnunk, ezüst, zöld, arany sárkányt. Emberellenségeink bottal, uzival és géppisztollyal vannak felszerelve. Találkozhatunk patkányokkal is. Összességében kellemes kikapcsolódást jelent minden olyan TR4 rajongóknak, aki nem szereti a vad ugrabugrálást, inkább a kutatást és a szerkesztett pálya szépségében való gyönyörködést. A pálya nem teljesen lineáris, azaz bárhova vissza tudunk jutni.

Jó szórakozást mindenkinek: Duduska

Kacsa
2011-07-22, 22:32
Jónak tűnik:) TR2 Maria Doriás:)

OBig
2011-07-23, 07:10
Igen. Az a Maria Doria először Titanic lett volna ám.
Nézd meg a TR2béta demót. Abban a fájl neve is DATA\TITANIC1.PHD

Kacsa
2011-07-23, 08:41
Igen. Az a Maria Doria először Titanic lett volna ám.
Nézd meg a TR2béta demót. Abban a fájl neve is DATA\TITANIC1.PHD

olyan kár, hogy nincs benne medi és továbbmenni sem lehet :( én egyszer a Titanicos pályán eljutottam odáig, hogy bezártam magam egy terembe vélelen O_o Velencében sem lehet.

OBig
2011-07-23, 13:04
Hát pályakészítők Hajráááááááá!!!!
Oldjátok meg Kacsa gondját. :)
Nem is lenne ez olyan kis dolog, még ez senkinek nem jutott az eszébe a világban. :)

Persze ehhez a régi pályakészítő progi kell, amivel TR1-es pályákat is lehet összehozni. :)

Kacsa
2011-07-23, 18:13
még ez senkinek nem jutott az eszébe a világban. :)
télleg? O__o óha:D

Scoobykah
2011-08-01, 21:08
kipróbáltam és tetszett:)
de nekem mindig ott van a tuda,h elv Lara sehogy sem tudná felderíteni a Titanicot,hisz kettétört,és a víznyomást annyira mélyen még a speciális búvárruha sem bírja ki.
tudom h ez egy játék,de..nah hülye vagyok és racionális...:o
de ettől függetlenül nagyon élveztem:)

OBig
2011-08-02, 06:20
Búvárhajó? :)

wdavid
2011-08-04, 11:54
szerintem ő a hajó belsejére gondolt :D hogy nem lehetne benne csak úgy mászkálni mert nincs olyan része ami ne lenne víz/nyomás alatt:)

OBig
2011-08-04, 19:46
Ha maradt levegő a hajóban, mászkálni is lehet benne. Ha még a vasajtók is rendesen zárnak, akkor meg főképp.

wdavid
2011-08-05, 00:07
ez jogos:) kár h már nincs ilyen állapotban ahogy én hallottam pár évtized és eltűnik teljesen:( bár ez már off :)

Scoobykah
2011-08-05, 18:38
ez jogos:) kár h már nincs ilyen állapotban ahogy én hallottam pár évtized és eltűnik teljesen:( bár ez már off :)

öhm erre a saját topicban válaszolnék jó?:)

Kacsa
2011-08-22, 20:30
na most töltöm :) valószínű kivinni nem fogom, de ahogy a screenshotokat és OBig értékelését elnéztem, nem lehet olyan rossz. kutatás és gyönyörködés? na, az utóbbi biztos menni fog:D

OBig
2011-08-22, 20:43
Nem én, hanem egy régi TR-es írta le. Duduska volt a tettes, én csak beírtam ide. :)

Kacsa
2011-08-22, 21:05
ajjj összefutottam egy buggal:angry:
próbálok kimászni a partról, de nem megy. pedig először ment, de most nem. O___0
átállítottam a CTRL-t F-re, de azzal sem megy.
elmentettem, visszatöltöttem, úgy sem jó. lebuktam, megint megpróbáltam, úgysem.

OBig
2011-08-23, 21:26
Tölts le egy mentést, vagy küldd el a tiédet nekem, és meglesem. :)

Kacsa
2011-08-24, 10:01
Tölts le egy mentést, vagy küldd el a tiédet nekem, és meglesem. :)

most már jó xD új játékot kezdtem:)
egész jó a pálya, de természetesen elakadtam :D de mondom, most csak kiváncsiságból töltöttem le:)

Scoobykah
2011-09-24, 09:24
nagyon,nagyon nagyon..(még sorolhatnám)nehezen, de megcsináltam:)

OBig
2011-09-24, 11:07
Hát csak gratula a kitartáshoz Scoobykah:)
A kitartás nagyon fontos a szerkipályáknál is. Néha elsőre nehéznek látszik, ám másodjára, vagy harmadjára már akár medipack nélkül is, egyszerű a dolog.
Én, amikor leírok egy-egy pályát, minimum 3* viszem végig. Elsőre csak simán, másodjára a secreteket keresem, és harmadszorra már figyelek, hogy a mentések, ha lehetséges, medipack nélküliek legyenek. :)

Scoobykah
2011-09-24, 15:27
köszönöm.:)végigjátszásokat néztem,néhol meg vakmerő voltam...jó pár halálozások után..:Dkész megkönnyebülés volt:)
de azért én is gratulálok a te kitartásodhoz..medi nélkül...hááát...:S
nkm türelmem nem lenne hozzá.bár ha kicsit is belegondolok,mégis van,mert hát pályát szerkeszteni se olyan egyszerű,ha több atmoszférát kell felépíteni.:)

ettől függetlenül nagyon tetszett,és mivel Titanic,igy muszály volt kijátszani..:$:S

OBig
2011-09-24, 18:15
Nna ugye. Nekem meg szerkeszteni nincs türelmem. :)