PDA

Teljes verzió megtekintése : Elakadások, segítségek



Robbie
2011-01-18, 22:10
Ha elakadtál a játékban, vagy épp valamilyen hibád akadt.

Zsó
2011-01-21, 14:31
Nekem Kazahsztánban volt egy kis problémám : amikor Amanda bekapcsolódott a beszélgetésbe és utána feltöltöttem a magot és már a sínen futott ,kinyitotta az első ajtót majd feltöltötte a plafonról lelógó fémvezetéket de

a Torony felé vezető ajtót nem nyitotta ki a mag így nem tudtam tovább menni

de megoldottam mivel nekiugrottam a magnak és továbbment bár egy kicsit levett az életcsíkból

Kacsa
2011-01-21, 15:01
azt a csáklyával kellett volna

Zsó
2011-01-21, 17:19
hiába azzal sem sikerült , próbáltam én mindent de csak az ugrással tudtam megindítani a magot és kinyitni a második ajtót

Kacsa
2011-01-21, 20:24
LOL nagy mázlista lehetsz xD nem is hallottam erről. nekiugrottál, és megindlut a mag? és akkor az ajtó is kinyílt?:eek:

Michele
2011-02-20, 20:34
Tud valaki Fly Tool-t az 1.0-s verzióhoz? Keresgéltem... a legtöbb találat a TRF ezzel foglalkozó topicjába vezet, de már rég nem lehet letölteni. :rolleyes:
Mutatni akarok valamit, amit régen az egyik pályán kívül találtam. :D

Roli
2011-02-20, 21:44
Azt hiszem, hogy ez az: http://www.filecrop.com/2823884/index.html
:D

Michele
2011-02-21, 15:46
Sajnos hiába kapcsolom be, nem működik. Mi lehet a gond? :(
Pedig régen sose volt ezzel problémám. :o

YzaaA
2011-02-21, 18:05
nekem is van ezzel problémám
nekem sem inditja el nem tudom miért de még az asztalra sem tudom lemásolni csak a trainereket tudom használni:angry:

juhééj
2011-03-10, 23:08
Eljutottam ahhoz a részhez, amikor visszatárünk Bolíviába a karddal, átmegyünk Amandához a kötélen csúszva, csap egyet mindenki földön fekszik :D majd mikor megkapjuk az irányítást kilép, hogy hiba miatt leáll...azóta a főmenü se jön be...kezdővideó után hiba miatt leáll :S:S:S mi lehet a probléma?? :S segítésget köszi :rolleyes:

Kacsa
2011-03-11, 14:25
uramatyám O.o na ilyet se láttam.... sztem csak egy mód lehet, az az ominózus újratelepítés:( és akkor újra kellene kezdened, DE! a TRS.hu-n van fönt egy Mentéscsomag a Legendhez, és úgy nem kell újrakezdened, úgyis a végén voltál már. csak az a gond, hgy akkor minden titkos hely, és Reward (amiért bónusz tartalmakat lehet a játékban feloldani) már meglesz, így nem kell azokat megkeresned.

juhééj
2011-03-12, 13:33
sajnos újratelepítéssel se jó...pedig direkt kimásoltam a mentéseim, full-ra letakarítottam vissza...direkt le se magyarítom és így se jó :/ de feladtam. így járt, megy az Anniversary ;) azért köszi. :)

Kacsa
2011-03-12, 14:26
sztem a gépedeel volt valami, ilyen hibár még nem láttam a Legendben.

Michele
2011-03-12, 15:49
Ha letöltött, akkor esetleg lehet, hogy pont a játék a ludas.

Michele
2011-04-11, 19:51
Hmm... Töröltem, visszaraktam. Az 1.2-es patch crackje meg kavarja itt nekem a... Szóval annyi, hogy látszódik az egerem játék közben. Annnnnnyira élvezetes. :rolleyes: Nem tudom, mi a manó miatt van, hisz legutóbb működött. Ahh. :D

CrashHungarian98
2011-04-12, 21:21
Valaki tud egy normális TRL SCU letöltése. Találtam rengeteget, és sokat letöltöttem már, de ezt írja mindnél hogy:A TR7_SCU.exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségért elnézését kérjük.

Michele
2011-04-13, 14:42
1.2-es patch fent van? Szükséges.

Scoobykah
2011-04-13, 16:36
én patcheltem.és úgyse működött.az egész játék meghalt tőle a saját crack fájlal tudtam rendbehozni.a lényeg sztem fontos h eredeti játék legyen.nem biztos...

Kacsa
2011-04-13, 17:06
.nem biztos...

dehogynem. jól mondtad, csak eredetivel működik - csak úgy, mint az Underwolrd SCU.

Michele
2011-04-13, 17:07
^Uuuuugyan máááár! :D Hi-hi-hi!

Yuriita
2011-05-14, 15:45
Sziasztok! Nagyon sokszor próbáltam már a Ghána pályán Rutlandot kinyírni de nem megy.:angry: nem sikerül csáklyázni, hiába nyomom a megfelelő gombot. De van olyan amikor sikerül, csak nem tudom lebontani azokta a kőemelvényeket. Valaki leírná nekem pontosan hogy kell lebontani azt a 4 kővalamit, amire felugrál a fickó? Előre is köszönöm:)

Ting
2011-05-14, 15:48
Nézd meg Roli videójában. :) (1:27-től van)

http://www.youtube.com/watch?v=oU4OneFUHgA (http://www.youtube.com/watch?v=oU4OneFUHgA#t=1m27s)

Roli
2011-05-14, 15:55
Szia Yuriita,

Ting már posztolta a videómat, (köszi! :hug:) tehát a lényeg az, amikor Rutland dobja a gránátjait Rád, akkor abban a pillanatban kezd el Te is dobálni őt, így hamar "meghal" :D

Yuriita
2011-05-14, 16:30
Köszi Ting a tippet, megnéztem a videót!:) És győzelem!:yahoo:Sikerült 1-2 próbálkozás után mennyországba küldeni:) (bár nem biztos h Rutland a mennyországba került, inkább a pokolba XD)
Roli, tényleg nagy segítség volt a videód. Nem gondoltam erre a megoldásra, pedig milyen könnyű lett volna így. Most újra kedvet kaptam TRezni. :joy:(a sok sikertelen próbálkozás után több hónapot kihagytam, most újra bele kell lendülni:)) Még1x köszi:)

YzaaA
2011-05-16, 18:31
ezt a fajta ölési modszert még én sem gondoltam volna:eek:
akárhányszor megdobigáltam mindig elfutott!!!:rolleyes:

Kacsa
2012-02-01, 17:16
miért van az, hogy még az 1.2-es patch után is ilyen sokszor lefagy a játék NextGenben? kazahsztánt meg konkrétan el sem indítja NextGenben. :angry:
Intel Dual-Core 2,6 Ghz
2 GB RAM
ATI Sapphire HD6570, 2 GB DDR3

namivanmar
2012-02-02, 14:07
miért van az, hogy még az 1.2-es patch után is ilyen sokszor lefagy a játék NextGenben? kazahsztánt meg konkrétan el sem indítja NextGenben. :angry:
Intel Dual-Core 2,6 Ghz
2 GB RAM
ATI Sapphire HD6570, 2 GB DDR3

játssz boxon

Kacsa
2012-02-02, 14:55
játssz boxon

:D cöhh. :D kössz. xD
de boxomra nincs meg. :D xD

Stranger
2012-02-02, 17:05
játssz boxon
Ott nincs nextgen. :p
Amúgy rákerestem és azt mondogatják, hogy ez a hiba nem lett kijavítva. O:

CrashHungarian98
2012-02-02, 18:30
Ott nincs nextgen. :p
Amúgy rákerestem és azt mondogatják, hogy ez a hiba nem lett kijavítva. O:

XBoxon csak next gen :D http://www.youtube.com/watch?v=QWoGXbqesNs.

namivanmar
2012-02-02, 20:20
:D cöhh. :D kössz. xD
de boxomra nincs meg. :D xD

vaterán van 4ér jo állapotú. amugy nem hiszem hogy konfig baja lenne, inkább program hiba

Gegooo
2012-05-30, 09:52
Tud valaki olyan helyet ahonnan tudnék letöteni teljes magyarítást a játékra?Teljes alatt azt értem hogy a játékban levő movikat és a Lara/Zip/Alister dumálásokat is magyarítja
Előre is köszönöm!

Roli
2012-05-30, 10:37
Tessék. (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=821&Itemid=115)

Gegooo
2012-06-01, 13:52
Oké köszi már csak egy kérdés.Hogy a fenébe tudom rendesen használni?

LaraFan61
2013-03-07, 19:55
Hogy kell megölni a bolivia reduxban a szörnyet?(ha eltelür akkor felkel és visszamegy az élete akárhányszor próbálom akkor is)

Dope
2013-03-08, 16:37
Hogy kell megölni a bolivia reduxban a szörnyet?(ha eltelür akkor felkel és visszamegy az élete akárhányszor próbálom akkor is)

ha le esik ill elterul akkor szaladj oda hozza. ekkor a kardod nyomd bele :) es vagy 3X ismetelni kell.

LaraFan61
2013-03-17, 19:36
Köszi!
Amúgy végigvittem a játékot és nem kaptam meg az összes feloldott ruhát.
Ezeket Kaptam meg:
legend ,evening ripped ,winter. winter no coat, biker

Matie
2013-03-17, 19:41
Grat! :) A pályákon vannak elrejtve bronz, ezüst és arany kincsek, ha ezeket megtalálod, akkor kapod meg a feloldható tartalmakat, pl. ruhákat. (Ha van kedved, van is lehetőség újrajátszani a pályákat, és összegyűjteni, amiket korábban nem találtál meg, így akár megszerezheted az összes ruhát is.) :)

LaraFan61
2013-03-18, 14:51
Jah!
már értem!
köszi:o;)

kacsa91
2013-05-22, 18:33
Oké köszi már csak egy kérdés.Hogy a fenébe tudom rendesen használni?

Gegooo Is kérdezte már és nekem is ugyan ez lenne a problémám.

Fent van a Legend, az 1.2-t is feltettem hozzá, meg van minden követelmény, de kérem segítsen valaki! HOgy a manóba kell használni? Mert eddig nem jöttem rá. Kitömörítem egy mappába, abba van egy csomó szöveges dokumentum, meg XML dokumentumok, plusz egy TRTR nevű fájl. De ha azt elindítom, akkor ezt írja ki:
"Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000135). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra."

Valaki, segítsen. Régebben játszottam és valahogy sikerült anno betennem. De most nagyon elakadtam. :/

kacsa91
2013-05-22, 18:53
Gegooo Is kérdezte már és nekem is ugyan ez lenne a problémám.

Fent van a Legend, az 1.2-t is feltettem hozzá, meg van minden követelmény, de kérem segítsen valaki! HOgy a manóba kell használni? Mert eddig nem jöttem rá. Kitömörítem egy mappába, abba van egy csomó szöveges dokumentum, meg XML dokumentumok, plusz egy TRTR nevű fájl. De ha azt elindítom, akkor ezt írja ki:
"Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000135). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra."

Valaki, segítsen. Régebben játszottam és valahogy sikerült anno betennem. De most nagyon elakadtam. :/

Okés, Rájöttem! Annyiszor telepítettem újra a gépet, hogy már nem voltam tisztában azzal, hogy mit tettem fel és mit nem. Hiányzott a keretrendszer.
Szóval Gegooo, ajánlom neked is, hogy tedd fel Te is! Azután futnia kell a magyarításnak! :)

Scoobykah
2013-05-28, 10:58
nem hittem volna,de megkérdezem:
a hétvégén kipörgettem time trialokkal egyetemben a Legendet.
vannak a csalások....ebből a shotguné meg a mini smg(?) nem működik.miért van ez?
(megjegyzem,megvolt eredetiben is,hivatalosan fizetve letöltve is,warez utján is,de mindenhol ugyanez volt.a shotgunt sose tudtam használni.)

bdsrstnt
2013-07-01, 23:07
Kazahsztánban amikor le kellene ugranom a pálya legelején a játék hibaüzenettel kilép. Eddig a játék során nem volt ilyen probléma. Nem tudtok erre valami megoldást? :(

Meg úgy általában nem stimmel valami. Először Lara egy ilyen kabát féleségben volt, majd mikor másodszor beléptem a pályába, ruhát váltott :D

--------------

Na a maximumról levettem nullára a grafikai beállításokat az ugrás erejéig, és így nem fagyott le. A földetérés után gondoltam visszaveszek mindent, és jött a szokásos fagyás. Nem tudjátok véletlenül, hogy melyik grafikai paraméterre érzékeny a játék ennyire?

Matie
2013-07-02, 10:11
Kazahsztán mindig lefagy, ha be van kapcsolva a nextgen grafika. Ez valamiért hibás ennél a pályánál, úgyhogy itt ki kell kapcsolni a "Next Generation Content" beállítást, úgy lehet továbbjutni. Később vissza lehet majd kapcsolni, nem fog lefagyni. :) Csak ez a pálya nem bírja valahogy.

bdsrstnt
2013-07-04, 22:34
Akkor Nepálban is ezt kell? Az is bugos.

Matie
2013-07-04, 22:54
Igen, sajnos ott is ez a helyzet. :( Van, akinél az angliás pálya is hibás, szerencsére akkor legalább azon sikerült túljutni hibaüzenet nélkül.

bdsrstnt
2013-07-05, 14:52
A kapu áttörésére van valami módszer? Van hogy a harmadik suhintásra áttörik, most meg 1 percig hadonásztan mire átjutottam. :D

Sveby
2013-07-05, 16:00
Nahát, ezt nem is tudtam. Most mivel 1 év után visszakaptam a Legend-emet a kölcsönadásból (persze összetört tokkal bocsánat nélkül) ezért újra végig kell játszanom mert nagyon hiányzott. :)

Łaau
2013-07-09, 22:09
Sziasztok!
A Kazahsztánban tudjátok, van a végén, az a nagy szörny(Ami Paraísoban megölte Lara barátjait, és majdnem Amandát is) na, azt a videó szerint csináltam, de ott a gépbe valami sehogy se működik.. Nem látom meg a karddarabot. Vagyis, beleülök abba a szerkezetbe, lövöldözöm azokat.. a.. "sziklagolyókat" se semmi. Mi lehet a baj?
Köszönöm előre is!

OSZRichard
2013-07-10, 10:06
Azt a négy golyót hiába lövöd nem alakul ki az az elektromos burok? Lehet, hogy a játéknak a hibája próbáld lejjebb venni a grafikát előfordul, hogy az akasztja meg a dolgokat, ha így sem megy le lehet tölteni mentéseket amiket beszerkesztve a játékba átugorhatod azt a részt.

Sveby
2013-07-10, 11:47
Lövöd a 4 golyót addig amíg mind beleng és energiaburkot alkot, akkor gyorsan kipattansz és nyomsz egy Q-t (ami a csáklya.). Ennyi az egész.

TR87
2013-07-29, 20:53
Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Olyan gondom van a TR - Legendbe ,a Kazahsztáni pályán konkrétan mikor elkezdeném az ottani első tenni valót vagyis le kéne ugrani a hegyről mindig kilép a játékból és valamit hibát észlel. Hozzáteszem eredeti a játék és a DVD se karcos. Valami ötlet? Patch is fent van már.

Roli
2013-07-30, 08:13
Szia! :) Itt a válasz (http://tombraiders.hu/forum/showthread.php?20-Elakad%E1sok-seg%EDts%E9gek&p=34024&viewfull=1#post34024). :)

Łaau
2013-08-05, 16:52
Sziasztok!
Mostanában gyűjtögetem a rewardokat, de a Kazakhstan pályánál ott akadtam meg, ahol fel kéne húzni a vasállványt a görbe vason(vagy hol) hogy meg tudjam szerezni az arany rewardot. Ezzel próbálkozom, de nem megy, mindig megakad:angry:

OSZRichard
2013-08-06, 10:15
Amikor odahúzod a fémszerkezetet a helyére még egyek kettőt rá kel lőni az elektromos ágyúval hogy közelebb csússzon a falhoz próbáld a felfogatási pontra irányítani a fegyvert,[ görgő sín ]
ha nem megy elég közel a falhoz nem tudsz átugorni róla a platformra.
A célzással ( "Y" vagy "Z" gomb alapvetően) akár megcsáklyázva is megszerezheted.

http://www.youtube.com/watch?v=6i_fkp8z1lo

Łaau
2013-08-06, 15:30
Köszönöm,i igaz, nem teljesen úgy csináltam, ahogy mondtad, de sikerült!:yahoo:

OSZRichard
2013-08-07, 10:12
Az a lényeg :D.

scooby02
2013-09-02, 13:34
Sziasztok. Én az english mapon akadtamel. A hidrával lenne problémám. A végigjátszásban elolvastam hogy kell, videót néztem róla, de bármit csinálok nekem soha nem akar a harang felé nézni... Lövöm azt a teves harangot de rá se hederít csak én érdeklem így nem tom azt a valamit a fejére rántani... segítsetek kérlek, mert már kezdtem az egész Tomb Raider mitológiát megunni az a kötsög miatt :angry::angry::angry:

OSZRichard
2013-09-02, 17:56
Valóban nem egyszerű a téma de Elég közel mész a harangokhoz?; Sűrű sorozatokat adsz le a harangokra?; aszt javasolnám, hogy próbáld mozgásban tartani a Hydrát, amikor kijön a vízből azonnal kezd lőni a harangot.

scooby02
2013-09-05, 10:32
Sikerült meg oldanom a problémát... az volt a gond hogy nem mentem elég közel a harangokhoz. :/ Mivel a Story meg van az összes reward össze gyűjtve így meg van a 100% most arra hajtok hogy minden extrát unlockoljak, még az utolsó két pálya van hátra és time trialban is meg van. A kérdésem annyi lenne, hogy mivel erre csak utalást találtam és konkrétan nem vált számomra teljesen világossá a dolog, hogy az összes extra csak akkor nyilík meg ha mind a 3 nehézégi szinten végig játszom? mert jó kis élvezetes játék így elhatároztam hogy addig játszok vele ameddig van miért. :D nekem nagyn bejött bár az irányítás felvet némi problémát, ami Time trialban nagyon frusztráló tud lenni.... :/

OSZRichard
2013-09-05, 17:22
Szerintem nem kell mind a három nehézségi szinten elég csak az összes Reward mag a Time Trial mindegyik pályához.

Sveby
2013-09-08, 20:27
Nekem is nehéz volt átszokni a régi TR-ek irányításáról a Legend-stílusra.

mimi
2013-10-29, 07:39
Miért van az amikor beteszem a legend cd-t és rakattintanék a play-re akkor nem csinál semmit?!Pedig régen nagyon sokat játszottam vele!És hozzátenném EREDETI a lemez. :/ Kérem aki tud segíteni az válaszoljon.!ELőre is köszönöm!!!!!!

OBig
2013-10-29, 08:05
Egy tipp: Esetleg ha van tűzfalad, Zone Alarm, akkor lehet hogy nem engedi ki az exe-t. Engedélyezni kell, hogy kimenjen.
Van ZoneAlarm-od?

zsolt
2013-10-29, 09:42
Miért van az amikor beteszem a legend cd-t és rakattintanék a play-re akkor nem csinál semmit?!Pedig régen nagyon sokat játszottam vele!És hozzátenném EREDETI a lemez. :/ Kérem aki tud segíteni az válaszoljon.!ELőre is köszönöm!!!!!!

Ha más lemezt se játszik le automatikusan:

Az automatikus futtatási szolgáltatás letiltása Windows rendszerben
http://support.microsoft.com/kb/967715/hu
Kb. a lap harmadánál van infó, hogy hogyan lehet kikapcsolni, a bekapcsolás is gondolom ugyanaz.

Scoobykah
2014-06-01, 22:02
Sziasztok!

Előre szólok,ez se nem segítség kérés,se nem elakadás,de a csavar itt jön.
A játék hülyesége miatt toporgok most. :D

A szituáció.
Ma délután rámtört az érzés,hogy nyúzzam a Legendet,így fel varázsolódott a merevlemezemre.New Game-Fokozat Hard.
Tokio.Az egész átkozott pályán EGYETLEN EGY elsősegély csomagot kaptam,s most Takamotónál küzdök.Azt,az egyetlen csomagot el kellett használnom a lézercsapda előtti teremben,mert akkorra már eléggé elfogyott az életerőm a nagy TV-s szobában, hála shotgun-os bácsiknak.
Na a probléma az,hogy megóvjam az eü csomagot,ahhoz meg kellett volna halnom,de sajnos vitt a lendület tovább,olyannyira,hogy mikor lifteztem,akkor esett le,hogy gáz van.Mindegy,nem számít.
Általában,mikor Takamotóhoz érek,fokozattól függetlenül 3 eü csomag van,így a két taktikám közül választhatok.Ezek:
-A megfontolt: a géppuskával szépen megáldom,majd miután kiürült a tár,a pisztollyal kicsit puffogtatok,aztán csókolom. (sebesülés mindig van,de kevés,mert néha ha a kövek úgy érzik,akkor átengedik a zöldet.)
-A vakmerő: igazából fogócska Takamotóval és folyamatosan elugrálsz a nyalábok elől,így akár csak a pisztolyok is elegendőek.(általában ezt csinálom,szóval mindenképp szükséges az eü csomag,mert néha nem reagál Lara a fegyver eltételre,így van,hogy nem hajlandó guggolni)

a valódi probléma: Az van,hogy most nem vadulhatok,mert kétszer eltalál az öreg és meghalok. Szóval szép lassan,fedezéket használva,de mint említettem,ezek a kedves szobrok,nem mindig védenek meg,így mire elfogy az én életem fele,s nagy nehezen Takamotóét is lehúzom félig,tökmindegy melyik szobornál vagyok,akkor automatikusan átengedi a nyalábot,aztán lehet újra kezdeni.(mondjuk nem annyira gond a dolog,mert elvagyok vele így is)

Szóval...elképzelhető,hogy a játékban van kötelező sérülés?

Caroline
2014-06-02, 10:53
Az lehet, hogy egy bug miatt van sajna.
Nekem olyan volt egyszer hogy nem akarta felvenni a medit mármint gyógyítani a földön lévővel pedig az életerő se volt tele. Így egyet el kellett használnom, meg ahol a nagy tv van és a szekrényt kell kirobbantani a secret miatt dobálom a gránáttal és semmi.
Meg a hidránál nem akarta megcsáklyázni a kalitka letekerő kart.

UI. Takamotot sérülés nélkül még nem bírtam elintézni én sem, mindig a fejére ugráltam. :)

rDAVE
2014-07-31, 11:50
Keresgéltem, de nem találtam ennek a játéknak a magyarításával foglalkozó témáját, szóval remélem nem baj, ha itt kérdezem. Végülis elakadtam valami hibán és segítséget kérnék. :D
Amikor elinditom az exe fájlt elindul, de nem lehet kiválasztani a játékot és minden gomb inaktív rajta. Steames a játék. A 2013-asnál is volt gondom, de ott írt hibát és vegül a game.xml megoldotta, itt nincs valami ilyen?

Szerk.: Próbáltam legalább hússzor, minden féle módon... Rendszergazdaként, kompatibilitást állítva, újra kitömöríteni... 21. alkalomra meggondolta magát és jó lett. Köszönöm a magyarítást!

zsolt
2014-07-31, 11:58
Keresgéltem, de nem találtam ennek a játéknak a magyarításával foglalkozó témáját, szóval remélem nem baj, ha itt kérdezem. Végülis elakadtam valami hibán és segítséget kérnék. :D
Amikor elinditom az exe fájlt elindul, de nem lehet kiválasztani a játékot és minden gomb inaktív rajta. Steames a játék. A 2013-asnál is volt gondom, de ott írt hibát és vegül a game.xml megoldotta, itt nincs valami ilyen?

Szia,

bonyolultabb a dolog egy kicsit :)

A programban a TR2013 megjelenése után került bele ez az xml-es dolog, mivel még akkoriban, mikor a Legend/Anniversary fordítás készült még nem volt a játéknak Steam-es verziója.

A napokban kezdtem el a programot átírni úgy, hogy a Legenddel, Anniversary-val is működjön (már nagyjából kész, de a fontkészlet csere még nincs visszakötve).

PM-ben megírom az e-mail címemet és megoldjuk este felé, ha neked is jó. Eredendően az a cél, hogy eredeti játék fordításához ne kelljen kerülőutakon járni.

rDAVE
2014-07-31, 13:38
Szia,
Köszönöm, de sokadjára sikerült telepíteni. Nálam mehetett valami zavar. Gyors leszedem az Anniversary-t, az is jó. (Tegnap nagy bevásárlást tartottam Tomb Raider epizódokból, konkrétan az utolsó 4 részt. :) )

Amanda
2016-06-10, 20:57
A Soul Reaver kard az micsoda és hogy szerezhetem meg?

Matie
2016-06-11, 01:06
A Soul Reavert utalásnak szánták a Legacy of Kain játékhoz, amit szintén a Crystal Dynamics készített. Úgy működik, mint az Exkalibur, de ahhoz, hogy megszerezhesd, 100%-osra teljesítened kell a játékot, akkor válik elérhetővé csalás formájában. A menüben a Specials részben találod a kódokat, de van róluk egy összefoglaló itt (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=104&Itemid=16) is. Csak akkor aktiválhatod a csalásokat, ha már megszerezted őket, tehát teljesíteni kell az összes Time Trialt is. :)

Amanda
2016-08-19, 14:03
letöltöttem a magyarítást hottá és kibontottam a Legend mappájába és megnyitottam a TRTR.exe file-t és ott ugye kiadta hogy a tomb raider legend-et akarom lefordítani és a kiválasztott nyelv angol, meg a kiválasztott felirat nyelve is és mikor arra kattintok hogy fordítsa le kiadja hogy hibatörtént(remélem többnyire érthetően fogalmazok).. valamit rosszul csináltam?

OBig
2016-08-20, 09:29
így csináltad? http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=821&Itemid=115#trltra
A keretrendszert is megoldottad?

Amanda
2016-08-22, 17:09
nem tudom hogy 32 vagy 64 bites az operációs rendszer :/

Matie
2016-08-22, 17:13
Számítógép - jobb klikk - Tulajdonságok, és a rendszerinformációknál kiírja, hogy hány bites az op rendszered :)