PDA

Teljes verzió megtekintése : Tomb Raider 4 - The Last Revelation + The Times Level



Roli
2011-01-18, 17:04
Minden a Tomb Raider 4-ről és a Times level kiegészítőjéről :)

Kacsa
2011-03-26, 11:02
lemértem a betöltési időt: KEREKEN 54.6 másodperc.
egyszerűen nem megy, pedig most lett újratelepítve az XP, azt hittem, így már menni. fog :angry:
patch nélkül ennyi idő.
patch nélkül - de Win95-ös kompi móddal - is ennyi.
a "trupdate"-tel nem működik. (el sem indul)
a "trupdate"-tel, Win95-ös kompi móddal sem indul el.
már kezdem teljesen feladni:(
pedig annyira ki akarom játszani, ez az egyetlen TRrész, amit még nem játszottam ki. (és nem azért, mert rajtam múlott)
shit, nem tud valaki valami másmilyen patchet amivel teljesen működik?:(
mert már nagyon sok patchet kipróbáltam, nem csak a "trupdate"-et.
(a "trupdate" az a patch, aminek az inkonja egy vörös napszemüveges TR4-es Lara, ugyebár)
ez az egyetlen klasszikus rész, amivel problémám van.

Stranger
2011-03-28, 20:34
Sztem fuss neki mégegyszer. Am régebben nekem is rossz volt, sőt a videókat sem tudta bejátszani, ha nagyobb felbontást választottam ki. Most újratelepítettem és az FMV-k is működnek és a pálya is betölt kb. 10 mp alatt. o.O De azért a patch nekem is lenyomja vagy 3mp-re.
Na szóval szedd le ezt:
http://i754.photobucket.com/albums/xx184/TheScure/WinXPPatch.jpg

Kitörömöríted a Tomb Raider 4-hez tartozó exe-t és bemásolod a játék könyvtárába. (nem mintha nem tudnád, de azért leírom :D)
Jah amúgy nem is az alapértelmezett könyvtárba tettem a játékot és ígyis jó volt.

Ezután CD-ről indítsd el az autorun exet azután setup. És maxold ki a játékot. :D
http://i754.photobucket.com/albums/xx184/TheScure/max.jpg
És ha már itt vagy, leglent belehet állítani a hangkártyát. Ha mindezek után nem lesz jó, legközelebb úgy indíts, hogy ki van pipálva a Disable. Nem lesz hang, de hátha ettől elindul....
Windows 95 és egyéb kompatibilitási átváltoztatást szedd ki az összes exe-ről. (CD-s exek, telepített könyvtárbeli.) Mivel XP-s patchet leszedni és 98-ra állítani eléggé paradox. :D

Ha az FMV-k nem mennének nagyobb felbontásban szedd le a "Tomb Raider 4 The Last Revelation video patch"-t.

Kacsa
2011-03-28, 20:43
huhh nagyon köszi, azonnal megpróbálom. ha ígyse jó, akkor menjen a TR4 a büdös p'csába, már nagyon sokszor felidegesedtem rajta.:mad:
ígysem jó -.- azt írja, hogy a játék hibát észlelt, ezért leáll. a kellemetlenségekért elnézését kérjük.
.
bizony bizony, a tipikus szöveg.

Stranger
2011-03-28, 21:08
De kár. :( Xp-d milyen? Nekem Service Pack 3-as van. Esetleg még lehet, hogy neked nem mindegy, hogy CD-ről vagy a játék könyvtárából indítod. Vagy már rögtön az Intro-val van a gond. Ahoz hogy ne legyen intro, jelöld be a setup-ban, hogy "no FMV". Ha ezek után sem jó, én is feladom. :angry:

Kacsa
2011-03-28, 21:11
betölt odáig, hogy intró, aztán megindul a csík, és lefagy.
nekem is SP3-mam van.:(

Stranger
2011-03-28, 21:13
Nekem voltak tárolások és amikor loadolni akartam őket nem működtek, a végén lefagyott a csík, ugyan úgy mint neked. De New game-el működött. :angry:

Kacsa
2011-03-28, 21:15
hát ez van. úgy tűnik sose fogom tudni kijátszani. nah elég is volt mára.:mad:

OBig
2011-03-29, 07:04
Ha peccselted, mindenképpen a könyvtárból kell indítani. A CD-n maradt az eredeti exe, onnan hiába indítod.
Próbálj meg még egyet, ha nem jó:
A könyvtárban jobb klikk a tomb4.exe-re -- Tulajdonságok -- Kompatibilitás -- Futtatás a következő üzemmódban (pipa a kis ablakba) -- Válaszd ki a win98-at a legördülő menüben.

Kacsa
2011-03-29, 13:42
hát hogyne, a kompatibilitás. ezzel kezdtem.
na, most már tényleg nem is akarok játszani vele, olyan, mintha már az Isten se akrná, hogy játsszak vele.
na, azért kössz mindenkinek.

OBig
2011-03-29, 20:19
Oké, akkor nem mondom tovább. :)

Kacsa
2011-03-29, 20:41
már te is annyit segítettél, főleg az előző fórumon a TR4-gyel kapcsolatban.... :(
ott is mindent kipróbáltunk.

Kacsa
2011-06-25, 16:53
na neeee -.-
végre elkezdtem vele játszani, PSX emulátorral.
betöltési idő: 5 másodperc!!4 :jumper::jumper::jumper:
erre, most ott vagyok a KÁVÉ5-ös pályán (xD KV5) és nem bírok leszállni a kocsiról. pedig megvárom, amíg a kocsi telejsen megáll, sima felületen áll, és lenyomom az UGRÁS gombot, meg a BALRA gombot, semmi sem történik, nem bírok leszállni:angry:
amúgy emlékszetek még, amikor március végén azt mondatm, hogy az Isten se akarja, hogy játsszak vele? na, nagyon úgy tűnik.:mad:
hjaaaaajjjj.... megjegyzem, az emulátoron külön kell hozzárendelni minden PSX kontrolleres gombot a billentyűzet gombjaihoz, de megnéztem, nálam az UGRÁS gomb sehol sem szerepel többször, szóval nem ez lehet a gond.
nyomtam már JOBBRA is.
semmi ötlet...:mad:

Petya a Lara Fan
2011-06-26, 12:58
na neeee -.-
végre elkezdtem vele játszani, PSX emulátorral.
betöltési idő: 5 másodperc!!4 :jumper::jumper::jumper:
erre, most ott vagyok a KÁVÉ5-ös pályán (xD KV5) és nem bírok leszállni a kocsiról. pedig megvárom, amíg a kocsi telejsen megáll, sima felületen áll, és lenyomom az UGRÁS gombot, meg a BALRA gombot, semmi sem történik, nem bírok leszállni:angry:
amúgy emlékszetek még, amikor március végén azt mondatm, hogy az Isten se akarja, hogy játsszak vele? na, nagyon úgy tűnik.:mad:
hjaaaaajjjj.... megjegyzem, az emulátoron külön kell hozzárendelni minden PSX kontrolleres gombot a billentyűzet gombjaihoz, de megnéztem, nálam az UGRÁS gomb sehol sem szerepel többször, szóval nem ez lehet a gond.
nyomtam már JOBBRA is.
semmi ötlet...:mad:

A vetődés gombját, azaz Ps -en alapesetben a kör gombját kell lenyomni (Ha jól állítottad be a joystick -odat persze..) és a bal irány megnyomni, ekkor Lara kiszáll.

Kacsa
2011-06-26, 13:40
A vetődés gombját, azaz Ps -en alapesetben a kör gombját kell lenyomni (Ha jól állítottad be a joystick -odat persze..) és a bal irány megnyomni, ekkor Lara kiszáll.

vetődés? ami a ROLL angolul? asszem ezt nem próbáltam ki.... mindjárt megpróbálom:)
SZERk: ÁLDJON MEG A JÓ ISTEN, PETYA BARÁTOMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jumper: :hug:

Petya a Lara Fan
2011-06-26, 13:58
vetődés? ami a ROLL angolul? asszem ezt nem próbáltam ki.... mindjárt megpróbálom:)
SZERk: ÁLDJON MEG A JÓ ISTEN, PETYA BARÁTOMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jumper: :hug:

Aha, az. :D Örülök, hogy sikerült. ;) :hug:

Kacsa
2011-06-26, 15:55
Aha, az. :D Örülök, hogy sikerült. ;) :hug:

már annál a Hypostele-nél vagyok, tök izgi:Dimádom a TR4-et mostantól xDDDDDDD:clown:

CrashHungarian98
2011-06-26, 18:11
Én is szeretem a TR4-et <3:D

Petya a Lara Fan
2011-06-26, 19:02
már annál a Hypostele-nél vagyok, tök izgi:Dimádom a TR4-et mostantól xDDDDDDD:clown:

Nagyszerű, Én is épp játszom vele, Alexandriában vagyok, a The Temple of Poseidon -nál. Utálom azokat a tetű csontváz harcosokat... :D

CrashHungarian98
2011-06-27, 14:50
Én a Lost Libray elején vagyok XD

YzaaA
2011-06-27, 15:11
hjééé sokan rákattantatok a TR4-re:D:jumper::jumper:
nekem az a kedvenc TR-m annyira joo!!!<3:jumper::jumper::jumper:
sok sikert és élvezzétek ki mert én már megtettemXDDDDDD

CrashHungarian98
2011-06-27, 15:14
Nekem eddig a Catacombs volt a kedvencem <3 Csak azok a csontvázak meg szellemek idegesítőek voltak:angry::D

Petya a Lara Fan
2011-06-27, 16:14
Én már kijátszottam tavaly, nem tudom hányadjára, nemrég kezdtem el újból, egyszerűen annyira megfog a hangulata, olyan gyönyörűek a helyszínek, hogy valami hihetetlen. Vétek kihagyni ezt a részt (is). (Hja, melyik régi részt nem vétek kihagyni? :D )

Most járok itt: kFY5cdZfgr8 (4:49 -től)

Előbb kellett volna ezt csinálni, de Én fordítva csináltam, amúgy igazából mindegy. Ez egy idegesítő rész, és itt jönnek szellemek is, amiket csak a vízbe ugorva, a kis lyukba a kereszthez odamenve lehet csak eltüntetni.

YzaaA
2011-06-27, 16:25
igen úgy van ahogy mondod a szellemeket utálom de a csontvázakat méginkább!!!:mad:

Petya a Lara Fan
2011-06-27, 16:30
igen úgy van ahogy mondod a szellemeket utálom de a csontvázakat méginkább!!!:mad:

:) De legalább a csontvázakat el tudod tenni láb alól "könnyen". Fogod a számszeríjat, persze robbanó nyíllal használva. Ezekkel könnyen ki tudod csinálni Őket, ám robbanó töltettel nem halmoz el bőségesen a játék, így könnyen lehet, hogy fogyóban van a cucc, ekkor a shotgun az utolsó eltávolítási eszköz. Én azt szoktam shotival, hogy fogom, megvárom, míg a csontváz úgy helyezkedik el, hogy "lyuk" - avagy szakadék, vagy víz, mindegy, a lényeg, hogy bele tudjon esni - és belelövök párat shotival, így elfekszik, és jó eséllyel beleesik a lyukba, vízbe, akárhová, és a dolog érdekessége az, hogy ahova beleesik, ott már nem lesz ott, azaz megsemmisül. :)

Ja, és ha sokan vannak, akkor ne foglalkozz velük, ha nincs robbanó nyilad, akkor inkább fuss. ;)

Michele
2011-06-27, 16:37
Én csak egyetlen egyszer vittem végig tisztességesen, többé-kevésbé folyamatosan. De az már nem most volt. Akkor még elég ügyetlen voltam, végigjátszáshoz is nyúltam. Hát mai fejjel egész más lenne. :D Csomó dologra nem is emlékszek belőle. :rolleyes:
Azt viszont tudom, mennyire izgalmas volt. A történet is magával sodort, hiába a rossz vég... :privateeye:
Azóta csak az éppen tetszetős pályáival játszottam. Talán egyszer megint neki állok az egésznek. :cool:

CrashHungarian98
2011-06-27, 17:00
Én a Lost Libray-ban a lovasnál járok most :jumper:

Kacsa
2011-06-27, 17:06
Én a Lost Libray-ban a lovasnál járok most :jumper:

én a Desert Railroadon.:D Alexandira legalső pályájánál hagytam abba legutóbb, onnantól teljesen új lesz.
Amúgy tök jók PS-en ezek a lábnyomos effektek a homokban, már tök sokat játszottam velük. mondhatni "rajzoltam" a homokba,:clown::D

Roli
2011-06-27, 18:42
Esküszöm én is nekikezdek megint, meghoztátok a kedvem :D

Petya a Lara Fan
2011-06-27, 18:50
Én csak egyetlen egyszer vittem végig tisztességesen, többé-kevésbé folyamatosan. De az már nem most volt. Akkor még elég ügyetlen voltam, végigjátszáshoz is nyúltam. Hát mai fejjel egész más lenne. :D Csomó dologra nem is emlékszek belőle. :rolleyes:
Azt viszont tudom, mennyire izgalmas volt. A történet is magával sodort, hiába a rossz vég... :privateeye:
Azóta csak az éppen tetszetős pályáival játszottam. Talán egyszer megint neki állok az egésznek. :cool:

Akkor kezd el, mondjuk...ööö...most! :D


Esküszöm én is nekikezdek megint, meghoztátok a kedvem :D

Na, akkor irány TR 4 -ezni! :D

Michele
2011-06-27, 19:04
Akkor kezd el, mondjuk...ööö...most! :D

Igen is! :vlol: Már telepítem. :D
Kacsa, ezt a hullámot te indítottad el? :eek:

CrashHungarian98
2011-06-27, 19:15
Ugye tudjátok, hogy a csontváznak le lehet lőni a fejét? :D Aztán őrülten szaladgál fejvesztve XD

YzaaA
2011-06-27, 19:28
hjajj én is nekifogok emberek annyira megjött a kedvem hozzá!!!:jumper::jumper::jumper:
kedvenc TR-m midjárt jövök!!!:jumper::jumper:

CrashHungarian98
2011-06-27, 19:57
Na már a City of the Death-nél járok!:jumper::jumper::jumper: Beindult a fórumon a TR4 láz. :D

YzaaA
2011-06-27, 20:10
jaj az a kedvenc részem:jumper::jumper::jumper:

Öcsí
2011-06-27, 21:10
Úúú én is !!!:D:D:D:D

CrashHungarian98
2011-06-27, 21:28
Na akkor már 7en vagyunk. :jumper:

Kacsa
2011-06-27, 21:31
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :vlol:
igen Michele, én voltam.:vlol::vlol::vlol:
azért hihetetlen, nem?
Istenemre esküszöm, feladtam a reményt, hogy valaha is kijátszom a TR4-et.
Aztán megfordult a kocka, a PSX emulátorral, amivel tökéletesen működik + ott vannak az exkluzív PSX dolgok rajta.
Hát...... akkor jó játékot MINDENKINEK, mást nem is tudok mondani xDDD

YzaaA
2011-06-27, 21:35
én se mondok mást minthogy GOOD GAME PEOPLES!!!!!!!XD
hihetetlen Kacsa egy igazi TR4 feketerlyukat hozott létreXDDDDDD:vlol:

Kacsa
2011-06-27, 21:36
hihetetlen Kacsa egy igazi TR4 feketerlyukat hozott létreXDDDDDD:vlol:

hihetetlen! mindekit beszippantott TR4-láz! :D

Petya a Lara Fan
2011-06-27, 21:41
Igen is! :vlol: Már telepítem. :D


Helyes! :D

Hja gondolom lézer célzóval + számszeríj kombóval le lehet szedni a fejüket. :D

CrashHungarian98
2011-06-27, 21:47
Helyes! :D

Hja gondolom lézer célzóval + számszeríj kombóval le lehet szedni a fejüket. :D

Jaja :D:D:D

OBig
2011-06-28, 05:30
Revolver+lézercélzó.

Petya a Lara Fan
2011-06-28, 11:32
Revolver+lézercélzó.

Vagy az, de mindegy, a hatás ugyan az.

YzaaA
2011-06-28, 12:00
végre elértem Alexandriáig:jumper::jumper::jumper:

Roli
2011-06-28, 13:02
Feszítővassal nem lehet lőni, csak ajtókat feszíteni.:D

Kacsa
2011-06-28, 13:02
végre elértem Alexandriáig:jumper::jumper::jumper:

én pont most fejeztem be:Dvagyis... a pálya Alexandriát, a fejezet címe nálam is Alexandria.
kicsivel az eleje előtt, a Coastal Ruinson vagyok, és pont mst jöttek elő a csontik. még egyszer sem bántottak, mindig csak szaladok előlük.:)
ráadásul egy szoborból (amit eltoltam egy kőre) kijött egy gonosz szellemféle, én meg elszaladtam, és a sprint hevében nem vettem észre, hogy egy szakadék felé rohanok. nem fékeztem be, és Lara meg: Áííííííííííííííííííí... nyekk. jaaj dé régen volt az, hogy ennyire excited voltam, pláne egy TR miatt!! :D

CrashHungarian98
2011-06-28, 13:13
Én már a Citadelnél járok :D

YzaaA
2011-06-28, 13:44
végre elértem Alexandriáig:jumper::jumper::jumper:

téves nem alexandria hanem KarnakXDDD:jumper:
mind1 alexandriához közeledek már:D

CrashHungarian98
2011-06-28, 16:42
Nah Temple of Horus! :jumper:

horus
2011-06-28, 17:06
Nah Temple of Horus! :jumper:

Ideje már hogy elátogatsz a templomomba! :D :vlol:

Kacsa
2011-06-28, 17:50
Ideje már hogy elátogatsz a templomomba! :D :vlol:

ROFL:vlol: xDDD

CrashHungarian98
2011-06-28, 18:03
:vlol: Már a Seth bossnál vok :D

YzaaA
2011-06-28, 18:12
majd az én látogatásomra is számits horus!!!
aztán süntsz sütit?????XDDDDD:vlol::vlol::vlol::vlol:

CrashHungarian98
2011-06-28, 18:28
VÉÉÉÉGEEE! :) Majd küldök egy statisztikát :D Itt is van :( http://kepfeltoltes.hu/view/110628/Statics_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kacsa
2011-06-28, 18:55
VÉÉÉÉGEEE! :) Majd küldök egy statisztikát :D Itt is van :( http://kepfeltoltes.hu/view/110628/Statics_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ügyes vagy!:D

YzaaA
2011-06-28, 19:28
jaj de jooh ügyes vagy:D
én még miondig alexanrián tökölök ajj nem kapok explosive crossbow ammot:angry::angry:
nahh Lost library:jumper::jumper::jumper:

Petya a Lara Fan
2011-06-29, 18:14
Én is most vagyok a Lost Library -nál, most kell húzogatnom azokat a bolygókat...Aztán ha megvan, akkor Hall of Demetrius, utána pedig Temple of Isis (Ami egy nagyon szép, egzotikus hely, de ugyanakkor néha roppant idegesítő..) :D

YzaaA
2011-06-29, 18:36
nah akkor mindenki halad:D
én még mindig a lost librarynál vok de hamar odaérek a hall of demetrius-hoz:D

Kacsa
2011-06-29, 18:46
én most vagyok annál a helynél, aminél Petya volt, a bolygókat kell tologatni. de csak egy Golden Starom van, :(és nem tudom, hogy mit kell csinálni, mert olyna nagy a helyszín:(van egy kesztyűszerűségem, dehát...:(azt sem tudom, hol kell használni.
és akkora területet kellene bejárnom, ráadásul ott vannak a kib@szott szellemek is:angry:legalább 20 nagymedit használtam már el miattuk, ez már milyen szemétség, hogy nem lehet őket eltüntetni!:angry:a fehérről beszélek, a tüzes szellemeket és a vízbe vezettem és ott megszűntek létezni.

OBig
2011-06-29, 19:39
A fehér szellemeknél van mindig a közelben egy kis kereszt. Rohanj oda, és guggolj le elé, vagy mögé, és a szellem szétpukkad. :)

Kacsa
2011-06-29, 20:22
A fehér szellemeknél van mindig a közelben egy kis kereszt. Rohanj oda, és guggolj le elé, vagy mögé, és a szellem szétpukkad. :)

juuuuuj azokat már észrevettem, de nem tudtam, mit kell velük csinálni!!!
JUUUUUJ OBIG KÖSZÖNÖÖÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumper::jumper:: jumper:

Petya a Lara Fan
2011-06-29, 22:06
én most vagyok annál a helynél, aminél Petya volt, a bolygókat kell tologatni. de csak egy Golden Starom van, :(és nem tudom, hogy mit kell csinálni, mert olyna nagy a helyszín:(van egy kesztyűszerűségem, dehát...:(azt sem tudom, hol kell használni.
és akkora területet kellene bejárnom, ráadásul ott vannak a kib@szott szellemek is:angry:legalább 20 nagymedit használtam már el miattuk, ez már milyen szemétség, hogy nem lehet őket eltüntetni!:angry:a fehérről beszélek, a tüzes szellemeket és a vízbe vezettem és ott megszűntek létezni.

Úgy kell ahogy OBig leírta, bárt azt hiszem Én is írtam feljebb. Egyszerűen odamész valamelyik kereszthez (Ennek a pályának az elején van 2 váza, 1 - 1 jobb és bal oldalon, szétlövöd mind a kettőt, és már látod is a két keresztet) vársz egy picit, és "pukkannak" a szellemek.

YzaaA
2011-06-29, 22:09
én úgy láttam hogy a Lost librarrynál nincsenek szellemek -.-*:rolleyes:

Petya a Lara Fan
2011-06-29, 22:12
én úgy láttam hogy a Lost librarrynál nincsenek szellemek -.-*:rolleyes:

De, vannak, még a pálya legelején. (Jó, ott kifejezetten a bolygóknál nincs.) Meg majd abban a teremben lesz, ahol (asszem) kígyó szobrok vannak, mindegyik hátoldalán egy karral, amiket gyorsan körbemenve kell meghúzni, ezután lesz egy fehér szellem. Meg az egyik ajtónál (Ez még a szobrok előtt van) vannak ilyen tüzes szellemek, de azokat tényleg hamar el lehet tüntetni.

YzaaA
2011-06-29, 22:23
Meg majd abban a teremben lesz, ahol (asszem) kígyó szobrok vannak, mindegyik hátoldalán egy karral, amiket gyorsan körbemenve kell meghúzni, ezután lesz egy fehér szellem.

hát nekem ott egyátalán nem jött elö fehér szellemO.O:confused:
...................................
ááááá 2 napi munkám veszett oda a lefagyás miatt:(-.-*
most újra kellet telepítenem a játékot:mad:

Petya a Lara Fan
2011-06-29, 23:05
hát nekem ott egyátalán nem jött elö fehér szellemO.O:confused:
...................................
ááááá 2 napi munkám veszett oda a lefagyás miatt:(-.-*
most újra kellet telepítenem a játékot:mad:

:( Hát az bosszantó tud lenni. :mad:

Kacsa
2011-06-30, 08:26
ááááá 2 napi munkám veszett oda a lefagyás miatt:(-.-*
most újra kellet telepítenem a játékot:mad:

miért, nem volt mentésed? hova lett a mentésed? végső esetben használhatod az oldal nyújtotta mentést is.:)

YzaaA
2011-06-30, 17:14
nem a mentéssel van baj hanem a játékkal!!!
nem akar elindulni!!!!:mad:
szerk: most már helyrejött nem kellet ujratelepítenem mindenem megvan de örülök:jumper:
nah City of the death!!!!:jumper::jumper:
a kedvenc pályám<3:jumper::jumper::jumper:

CrashHungarian98
2011-06-30, 22:43
Na akkor jó ;)

Petya a Lara Fan
2011-06-30, 23:06
nem a mentéssel van baj hanem a játékkal!!!
nem akar elindulni!!!!:mad:
szerk: most már helyrejött nem kellet ujratelepítenem mindenem megvan de örülök:jumper:
nah City of the death!!!!:jumper::jumper:
a kedvenc pályám<3:jumper::jumper::jumper:

Gyors vagy. :D Na jó, Én délelőtt egy olyan másfél órát tolom kb, utána PS2. :D Na de holnap belehúzok. :D Én a Temple of Isis elején járok. :)

Öcsí
2011-06-30, 23:13
Nah már Citadel Gate-nél vagyok :D:D az ez előtti kettő pályát rühellem a legjobban :D

YzaaA
2011-06-30, 23:32
én már a Trenches-nél járok:D:jumper::jumper:
én holnap egy kicsi szünetet fogok tartani kicsit túlzok ezzel a TR-vel:p
de annyira imádom játszani<3:jumper:

Kacsa
2011-07-01, 10:54
áhh nektek már sikerült kijátszani, nekem ez az első végigjátszásom! én mindig elakadok, minden old gen részben:(
az összes old gen részt végigjátszással játszottam ki, szinte mindig elakadok:(most is elakadtam a Lost Libraryben, egyszerűen nem találom a továbbvezető utat) egészen pontosan a lovas katonát legyűztem, és beleraktam a szívét helyettsít zöldeskék drágakövet a foglalatába, és most nem tudom, hol van az a vízalatti ajtó, amit mutat.
áhh, nem értek én ehhez. azért elszomorít, hogy ilyen béna vagyok.
mindig azt hiszem, hogy a korábbi pályáknál hiányzik valamim, ezért már bejártam az egész Alexandriai pályákat, ahol voltam, de sehol sem találtam semmit.:angry:

Petya a Lara Fan
2011-07-01, 11:00
áhh nektek már sikerült kijátszani, nekem ez az első végigjátszásom! én mindig elakadok, minden old gen részben:(
az összes old gen részt végigjátszással játszottam ki, szinte mindig elakadok:(most is elakadtam a Lost Libraryben, egyszerűen nem találom a továbbvezető utat) egészen pontosan a lovas katonát legyűztem, és beleraktam a szívét helyettsít zöldeskék drágakövet a foglalatába, és most nem tudom, hol van az a vízalatti ajtó, amit mutat.
áhh, nem értek én ehhez. azért elszomorít, hogy ilyen béna vagyok.
mindig azt hiszem, hogy a korábbi pályáknál hiányzik valamim, ezért már bejártam az egész Alexandriai pályákat, ahol voltam, de sehol sem találtam semmit.:angry:

Ez a varázsa a régi TR -nek, nem mindig egyértelmű, és nem segít mindig. Ilyenkor használd a végigjátszás videókat, elvégre erre vannak. ;)

Kacsa
2011-07-01, 11:01
Ilyenkor használd a végigjátszás videókat, elvégre erre vannak. ;)

jójó de én olyan Chell-es típus vagyok: abnormálisan sosem adom fel:angry:

Petya a Lara Fan
2011-07-01, 11:23
jójó de én olyan Chell-es típus vagyok: abnormálisan sosem adom fel:angry:

Hát ne is add fel, addig gondolkozz, míg bírsz, de a végigjátszás videó, első végigjátszásra szerintem egyáltalán nem bűn. :)

YzaaA
2011-07-01, 12:22
így van, mivel én most is kellet végigjatszáshoz nyuljak mert nem tudtam mi't hova vagy mit kell csinálni ezzel s ijenek:D
rég játszottam ki ezért mindenre nem emlékezhetek;)
szoval lehet végigjátszást nézni elöször én is így vittem végig:D
(mint pl:az eggyik szerki pályánál is használtam végigjátszást mer egyszerüen nem tudtam hogy mit merre s hova;))

Kacsa
2011-07-01, 12:48
első végigjátszásra szerintem egyáltalán nem bűn. :)

jójó, akkor ha ma sem sikerül, rákukkantok:D

horus
2011-07-01, 12:59
Neeeee használj végigjátszást, addig csináld mig nem sikerül és aztán hatalmas sikerélményed lessz :nut:
Végigjátszás NEEEEM jó :)

Michele
2011-07-01, 13:55
Én is használtam végigjátszást, mikor elsőre vittem ki. De akkor olyan türelmetlen voltam, ahogy megakadtam, nyúltam a segítségért. Pedig nem is voltam mindig ilyen. :rolleyes: Most meg még inkább nem.
Aztán ha kivittem, az egész végigjátszást megnézem, hogy minden helyről legyen tudomásom, és amikor legközelebb játszok vele, már egyedül is boldogulhassak. Jó érzés utána, hogy semmit nem hagyok ki.
Nem lehet minden játékra éveket szánni, hogy egymagam elérhessem a 100%-t. :D

Kacsa
2011-07-01, 14:39
Én is használtam végigjátszást, mikor elsőre vittem ki. De akkor olyan türelmetlen voltam, ahogy megakadtam, nyúltam a segítségért. Pedig nem is voltam mindig ilyen. :rolleyes: Most meg még inkább nem. :D

nem tudd meg, én is addig kitartok, ameddig csak lehet.:)


Nem lehet minden játékra éveket szánni, hogy egymagam elérhessem a 100%-t. :D

ez nagyon igaz :D

Öcsí
2011-07-02, 11:28
Na kivégezve :D :P Ismét nagyon jó érzés volt végigvinni és tényleg megint élvezetes volt kivéve Cairo-t na azt az egész részt úgy ahogy van még mindig rühellem :D De mellette ott van Giza és Karnak amik szerintem a legélvezetesebb részek :D:D Nagyon tetszett ismét a játék de a TR2 örök kedvenc :P:D De azért egy szálka maradt bennem azáltal,hogy a Core itt véget vetett Lara pályafutásának,ez nagyon rosszulesik na mindegy szerencsére még nincs vége :P:P

Hmm kedvet kaptam a TR2-höz!:P:D

Petya a Lara Fan
2011-07-02, 11:51
Na kivégezve :D :P Ismét nagyon jó érzés volt végigvinni és tényleg megint élvezetes volt kivéve Cairo-t na azt az egész részt úgy ahogy van még mindig rühellem :D De mellette ott van Giza és Karnak amik szerintem a legélvezetesebb részek :D:D Nagyon tetszett ismét a játék de a TR2 örök kedvenc :P:D De azért egy szálka maradt bennem azáltal,hogy a Core itt véget vetett Lara pályafutásának,ez nagyon rosszulesik na mindegy szerencsére még nincs vége :P:P

Hmm kedvet kaptam a TR2-höz!:P:D

Ez amúgy roppant érdekes, mert egyáltalán nem tudhatjuk be biztosnak, hogy Lara meghalt. Emlékezzünk vissza a TR5 -re (Azt hiszem abba volt), amikor megtalálták Lara táskáját, Larát viszont sehol. Tehát felvetődik a kérdés, hogy hol van Lara? Hm, jó lenne egy TR4 folytatás. :D

Öcsí
2011-07-02, 11:53
Hát ez igaz de ha jól tudom akkor ez volt betervezve,hogy vége lesz a Tr sorozatnak,javítsatok ha tévedek :D

Petya a Lara Fan
2011-07-02, 11:56
Hát ez igaz de ha jól tudom akkor ez volt betervezve,hogy vége lesz a Tr sorozatnak,javítsatok ha tévedek :D

Valami ilyesmi volt igen, de azért mégse fejezték be Larát. :D

horus
2011-07-02, 12:31
A könyvekben le van irva hogy menekült meg, AOD2be akarták belerakni azt hogy hogy élte túl....

Kacsa
2011-07-02, 12:46
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ most kicsit berágtam a játékra. :angry:
belenéztem a végigjátszásba. egy mondat erejéig. fel kellett nyitni egy ajtót, egy olyan padlón lévő ajtót. erre kiderül, hogy én azt már próbáltam kinyitni, csak éppen nem a jó pixelen álltam.:angry:jaaaaaaaaaaaj:angry::angry::angry: a háló alapú rendszert útálom.

OBig
2011-07-02, 13:28
Hát erre figyelni kell Kacsa! :)
A TR4-ben sok mozgás változás van az előbbi részekhez képest. Mindenképp nézd meg a mozgás-irányítást. :)
Szerinted tökmindeggy, hogy egy csatornafedelet, miképp, honnan állva, és hogyan emelsz fel?
Nem. Nem mindegy.
Semmi sem mindegy.

Tudjátok az a baj veletek, hogy nagyon kevés szerkipályát láttatok, játszottatok végig. :)
De drukkolok neketeknek. :)

Kacsa
2011-07-02, 14:40
Tudjátok az a baj veletek, hogy nagyon kevés szerkipályát láttatok, játszottatok végig. :)


ez igaz, én anno játzottam párral, de mostanában nem szoktam.
hozzátsezem, egy kezemen meg tudom számolni, hány szerkipályát fejeztem be.
a legtöbbe belekezdtem, de az elején abbahagytam:o

Petya a Lara Fan
2011-07-02, 14:58
A könyvekben le van irva hogy menekült meg, AOD2be akarták belerakni azt hogy hogy élte túl....

Hát akkor Lara nem halt meg, és ez a lényeg. Az, hogy könyvekben le van írva, meg vajmi kevés, játékra kéne vinni a dolgot. :)

Michele
2011-07-07, 13:57
The Upper Catacombs
Kilőttem a szemben lévő vázákat, erre alám teszi a lőszert (puskához, piros). o.O Még jó, hogy nem hagytam ott.
(A képek megvannak normál méretben is.)

http://i56.tinypic.com/2lqt8p.png

YzaaA
2011-07-07, 14:16
hjaja nálam is volt már ijen!!:D

Kacsa
2011-07-07, 14:56
The Upper Catacombs

jaaj előjöttek a pár napos gyerekkori édes emlékeim XDDDDD
amúgy nekem is volt már iylen, pont ott, ahol te mutattad. csak én leugrottam a szakadékba (khm.... leestem), és egy csonti a kardjával szétzúzott egy vázát, és amit Lara földet ért (és kitörte a nyakát), alárakta a lőszert a játék O___o

Petya a Lara Fan
2011-07-07, 15:06
The Upper Catacombs
Kilőttem a szemben lévő vázákat, erre alám teszi a lőszert (puskához, piros). o.O Még jó, hogy nem hagytam ott.
(A képek megvannak normál méretben is.)

http://i56.tinypic.com/2lqt8p.png

LOL. Ilyet nem láttam még, igaz, Én ps -en nyomom. :D

Kacsa
2011-07-07, 15:15
LOL. Ilyet nem láttam még, igaz, Én ps -en nyomom. :D

én meg PSX emuval:Dés hallod, előjött ott is a bug :D

YzaaA
2011-07-07, 20:33
én meg pc-n:p
de letöröltem mert már megint kérte a CD-t:angry:
lehet hogy újra visszarakom:)

Michele
2011-07-13, 18:00
Öcsém... :vlol: Felfedeztem, hogy lehet végtelen számú titkoshelyet elérni. :D Én speciel a Cleopatra's Palaces-nél vettem észre. Bemész a titkoshelyre; futi vissza előző "pályára"; gyere megint a titkoshelyhez; voilá, megint beszámolta. :D Cuccok is itt vannak... bár sajna felszedni nem lehet őket. :rolleyes:

http://i54.tinypic.com/6zv4o7.png

Kacsa
2011-07-13, 18:03
ezt azonnal be kell rakni a bugos oldalra!:eek::) ha kell, továbbra is tolmácsként szolgálok:D azaz fordítóként.

Michele
2011-07-13, 18:06
El akarom küldeni, csak még friss az élmény. Muszáj volt megosztani. :vlol:

Kacsa
2011-07-13, 18:08
El akarom küldeni, csak még friss az élmény. Muszáj volt megosztani. :vlol:

akkor számítok a prividre.:D
már hallom, ahogy kopogtatsz: Szomszéd, hoztam még egy adagot!:vlol:

Kacsa
2011-08-01, 20:34
cuki pici szellemek is vannak(fehérek)

azok cukik? :vlol: fujj de gyűlölöm őket XDDDD csak OBig-tól tudtam meg, hogy a kereszthez odamenve szétdurrannak :) de azelőtt majdnem mentem az ideggyógyiba :D

YzaaA
2011-08-01, 20:45
azok cukik? :vlol: fujj de gyűlölöm őket XDDDD csak OBig-tól tudtam meg, hogy a kereszthez odamenve szétdurrannak :) de azelőtt majdnem mentem az ideggyógyiba :D

hjaj azokat én sem bírtam tök idegesítöek voltak!!:angry::rolleyes:

CrashHungarian98
2011-08-02, 19:14
Énis utálom őket, meg a csontikat is! :angry::)

YzaaA
2011-09-01, 20:02
nem bírtam ellenálni a csábításnak és megint nekifogtam ennek a részne!!XD:D
annyira szeretem hogy az már beteges!!:vlol:
de komolyan ez a kedvenc TR-m s végig akarom vinni megint!!^^:D
Alexandria-Catacombs^^ott vok most:p

Öcsí
2011-09-01, 21:24
Én is neki kezdtem megint,de abba hagytam mert most inkább a TR5-höz van kedvem :D

YzaaA
2011-09-03, 17:30
na végre!!:jumper::jumper:
Citadel's Gate^^
haladok haladok:naughty:
jo kis unalomüzö játék:D

Nami
2011-09-07, 17:02
Sziasztok!
Tegnap töltöttem le a játékot, szóval eléggé kezdetleges. Végigolvastam a pálya leírását, ami nem megy (sehogy sem bírom lefutni azt a pasit a második pályán...), de soha nem tudok továbbmenni.
Nektek hányadikra sikerült anno először ? :D Valami tipp esetleg a leírtakon kívül?
Már kezdem feladni.

Petya a Lara Fan
2011-09-07, 17:56
Sziasztok!
Tegnap töltöttem le a játékot, szóval eléggé kezdetleges. Végigolvastam a pálya leírását, ami nem megy (sehogy sem bírom lefutni azt a pasit a második pályán...), de soha nem tudok továbbmenni.
Nektek hányadikra sikerült anno először ? :D Valami tipp esetleg a leírtakon kívül?
Már kezdem feladni.

Nem feltétlen kell lefutni.
Ha lefutod, akkor kicsit más lesz a végkifejlet, de ennyi. Ha meg nem futod le, akkor is kicsit más lesz. Mindkettő esetben megy tovább a játék. :)
Amúgy kicsit be kell gyakorolni, ha le akarod futni, de nem mondanám, hogy olyan nehéz. Különben futós pálya is két féle van. Ha összeszeded az összes arany koponyát, akkor Von Croy egy másik ajtót nyit ki, ahol kicsit más a terem, és a futós pálya is más lesz. (Kicsit nehezebb lesz)
Ha nem szeded össze az összes koponyát akkor a másik ajtót nyitja, ahol a terem ugyanaz csak van egy kis vízzel telt medence is, valamint a futós pálya is könnyebb lesz. :) (A könnyedség - nehézség az nézőpont kérdése persze)

YzaaA
2011-09-07, 19:20
****ki ezt nem is tudtam!!:eek:
mind csodálkoztam hogy miért nem visz ahoz a vizes részhez:vlol:
jó ezt tudni:D
de ha futni akarsz arra ot van az a sprint gonb de ajánlom hogy elöször gyakorold ki magad velle mert ez így nehéz lessz:D
de ne aggódj hamar belejössz!!!:D;)
Na kész kivittem a The Last Revelation-t!!!^^
imádtam!:D
nagyón jó game^^
most nekifogok a TR3-nak ha a gépem is támogatja!!:D

Nami
2011-09-08, 16:19
Köszi a válaszokat! Még nem próbáltam azóta, mert tök sok dolgom volt, de sztem ma éjjel nyomatni fogom. :D rengetegszer meg kell nézni a gameplay videot, ebben látom a megoldást. ;)

Nami
2011-09-08, 17:33
Hát komolyan nem tudom továbbvinni :eek:
csak egy utat találok, sehol más kaput... futok a férfi után, de egy hídon átkelve ő is az ajtónak fut, elakad.
Találkoztatok már ilyen problémával? Tanácstalan vagyok.

CrashHungarian98
2011-09-08, 17:39
Hát komolyan nem tudom továbbvinni :eek:
csak egy utat találok, sehol más kaput... futok a férfi után, de egy hídon átkelve ő is az ajtónak fut, elakad.
Találkoztatok már ilyen problémával? Tanácstalan vagyok.

Ott oldalt a kapu vagy mi mellet van 1 kar azt meg kell húzni

Nami
2011-09-08, 18:05
Nem látok ott kart, az a baj.
De amúgy is másképp indul a pálya, mert a videon, amit néztem itt, egy sarokban, kisebb ajtón kell elkezdeni futni. Játékban pedig előre felé kell haladni, és csak egy irányt találok (pedig már többször, lassan is körbenéztem), és ugyan oda jutok el. Egy széles, hosszú hídhoz, csukott ajtóval. Szóval nem értem. Lehet magas nekem a játék :D

Stranger
2011-09-08, 19:22
Úgy tudom, hogy a PS és PC verzióban vannak eltérések az első pályánál, szóval nézz meg más videót. :D

OBig
2011-09-08, 20:03
Két út van. Egy nehezebb, és egy könnyebb:

"A lépcs&#245;n a két oroszlán közötti kapukhoz menjünk el&#245;ször, ha a kés&#245;bbiekben a könnyebb versenypályát szeretnénk megkapni. Ha a nehezebb versenypályát szeretnénk majd megkapni, akkor a lépcs&#245;re való lépés el&#245;tt menjünk el jobbra a korlát mögé az aranykoponyáért. "

Nami
2011-09-22, 21:55
Feladtam... :D elkezdtem játszani az 5-össel, és jobban megy. Leszámítva hogy eséskor folyton kitöröm a nyakam... :D

YzaaA
2011-11-01, 13:02
Elkeztem megint a TR4-etXD
Lehet hogy meg vagyok buggyanva, de nagyon tetszik ez a TR4!!:D
------------------

Von Croy milyen békésen mászkál oda lentXDMeg se lovi, hogy én fent vagyok:vlol:
http://i39.tinypic.com/muybsj.png

CrashHungarian98
2011-11-01, 13:36
Elkeztem megint a TR4-etXD
Lehet hogy meg vagyok buggyanva, de nagyon tetszik ez a TR4!!:D
------------------

Von Croy milyen békésen mászkál oda lentXDMeg se lovi, hogy én fent vagyok:vlol:
http://i39.tinypic.com/muybsj.png

Hogy került le? :eek: Én meg a TR5öt kezdtem újra xD A bázis végefele vagyok

Stranger
2011-11-01, 15:17
Elkeztem megint a TR4-etXD
Lehet hogy meg vagyok buggyanva, de nagyon tetszik ez a TR4!!:D
------------------
Von Croy milyen békésen mászkál oda lentXDMeg se lovi, hogy én fent vagyok:vlol:

És min játszol, hogy ilyen csúnyácska és bugos? :p :D

YzaaA
2011-11-01, 15:41
PC-nXD:D
lehet h azé lett ijen csúf, mert megnagyobítottam a képet, mert kicsibe rakta:D
CrashH: én nem tom ahelyett hogy arrafele szökött volna, mint ahogyan szokott,(az a rész, amikor a nagy ugrást mutatja be) megfordúlt és a másik irányba ugrottXD
majd a lejtön lemet, és alattam körözöttXD:vlol:

CrashHungarian98
2011-11-01, 16:33
PC-nXD:D
lehet h azé lett ijen csúf, mert megnagyobítottam a képet, mert kicsibe rakta:D
CrashH: én nem tom ahelyett hogy arrafele szökött volna, mint ahogyan szokott,(az a rész, amikor a nagy ugrást mutatja be) megfordúlt és a másik irányba ugrottXD
majd a lejtön lemet, és alattam körözöttXD:vlol:

xD Érdekes. A TRLE-s Angkor Watnál VC csak utánam jön és nem nyita ki a kapukat -.-" xd

CrashHungarian98
2011-11-05, 16:18
Nah feltettem, már a Burial Chambersnél járok :D

Stranger
2011-11-11, 13:44
Érdekes lett a TR4-es cikk sok mindent meglehet tudni belőle... Elemlámpát kár, hogy kivették, főleg ha fegyverekre is fellehetett volna csatlakoztatni. Pedig még az egyik FMV-ben is benne maradt. Tök jó lett volna elemeket gyűjteni hozzá és a limitált ideig tartó fáklya is jól hangzik.
Nem véletlenül ez a kedvenc részem, ha sok mindent nem is valósítottak meg, sok új dolgot tettek bele és grafikailag is kihoztak a motorból mindent.

Kacsa
2011-11-11, 15:32
nagyon jó lett a cikk, nagyon érdekes dolgok derültek ki :)

YzaaA
2011-11-12, 11:36
Áááá....nem hiába imádom ezt a részt, hiszen ezzel is sokat kaszáltak!!:jumper:
Nem shemmi 5 millió.:rolleyes:
Amugy meg jó lett volna a lámpa, kár, hogy kivették.
De viszont a beta Lost Library nagyon tetszik:DMaradhatot volna, de ezzel a véglegessel kifejleszve;)
Nem is tudtam, hogy revolverrel ki lehet löni a csontik fejét*.*

CrashHungarian98
2012-03-26, 21:10
Nah mostmár újra lassan tölt be nekem is a TR4 :angry: Szerk: megoldódott :D

Kacsa
2012-03-27, 14:04
Nah mostmár újra lassan tölt be nekem is a TR4 :angry: Szerk: megoldódott :D

és hogy oldottad meg? :)

CrashHungarian98
2012-03-27, 15:35
Windows XP Patch. :D

tommygold
2012-04-24, 17:26
Sziasztok! Az idők szavára hallgatva én is elkezdtem újrajátszani a játékot (pc-n) jó néhány év elteltével. A problémám az, hogy nagyon sötét a kép, és már nem emlékszem, hogyan lehet világosabbá tenni. A segítséget előre is köszönöm!

Petya a Lara Fan
2012-04-24, 17:44
Sziasztok! Az idők szavára hallgatva én is elkezdtem újrajátszani a játékot (pc-n) jó néhány év elteltével. A problémám az, hogy nagyon sötét a kép, és már nem emlékszem, hogyan lehet világosabbá tenni. A segítséget előre is köszönöm!

Nyomd fel a fényerőt :D Viccelek csak. :) Milyen op. rendszeren játszasz?
Itt találsz segítséget: http://www.tombraiders.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=480&Itemid=21

Telepíts eszerint, és elvileg működnie kell, rendesen! :) ;)

tommygold
2012-04-24, 19:15
Nyomd fel a fényerőt :D Viccelek csak. :) Milyen op. rendszeren játszasz?
Itt találsz segítséget: http://www.tombraiders.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=480&Itemid=21

Telepíts eszerint, és elvileg működnie kell, rendesen! :) ;)


Köszi szépen, de időközben rájöttem a hibára. A texture 32-re volt állítva 16 helyett.

Petya a Lara Fan
2012-04-24, 20:20
Köszi szépen, de időközben rájöttem a hibára. A texture 32-re volt állítva 16 helyett.

Örülök hogy megoldódott! :)

CrashHungarian98
2012-04-24, 20:36
Jó játékot ez a kedvenc TRem :jumper:

YzaaA
2012-04-24, 21:17
Nekem is a kedvencem♥♥♥
Kijátszanám, de sajnos nem megy, mert ha lenyomok 1 billentyüt, pl a jobbra iránygombot, akkor elkezd jobbra forogni és megsem áll.....Plussz ki sem tudok lépni belölle:(

tombraidermaster1996
2012-07-14, 17:24
Csak egy kérdés, a demóját a TR4-nek hogy a jó francban lehet elindítani xp-n? Fekete képernyő, bekressel, peccset is használtam hozzá, semmi... :(:(:(:( Pedig kicsi koromban tökre szerettem, de ez csak win98-on ment nekem anno... Pedig annyira különbözik a végleges Lost Library-tól. :) Annyira jó és félelmetes, de még az objektumokat sem tudom kinyerni belőle... Pedig azt a lila gyémántot meg az owl piec-et kiakarom nyerni, emlékszem ezekre még nagyon. mások a termek is, az nagyajtónál meg láthatatlan fal van, sokminden van benne, csak sajna hamar véget ér a demó.... azt nem lehet kiütni? Kivi lennék mindenre benne. :)
Ja meg se a wadmerger nem nyitja meg, sem pedig a Roli által küldött retrofit alfa sem... :(:(:(:(

OBig
2012-07-15, 22:07
NNa nálam sem ment a demo. Fel kellett telepítenem a Tr4-et cd-ről, és utána már megy a demo. Hogy ez miért van? Nemtom:)
De a megfelelő demo-t szedd le. Van külön xp-re, és van vistára is.
http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=21

tombraidermaster1996
2012-07-16, 11:03
Hiába szedtem le az xp demót, csak annyi, hogy bejön vmi. kiírja, hogy the last revelation az ablakban és ott megáll a tudomány... Csak úgy van aztán meg altf4-gyel kell kilépnem és lefagy a gépem... Kompatibilitási módban futtattam, semmi... :( Pedig ez a demó a kedvencem, sok olyan dolgot tartalmaz, amit a végleges nem. És ezt a demóra mondom jó értelemben. :) Kár hogy kivágták a véglegesből... :(

OBig
2012-07-16, 12:03
Nem figyeltél, hogy mit kell csinálni.
Csak lafatyolsz, nem írod meg mi a baj.
Nemtok segíteni rajtad. :)

tombraidermaster1996
2012-07-16, 13:13
Belépne a játékba és egy ablakot mutat amin kíván írva hogy the last revelation és se a betöltőképernyő se semmi nem jön be... Se zene se semmi nincs, altf4gyel kell kilépnem belőle mert semmit nem csinál, a TR4 meg nincs meg, csak régi fhos vírusos telepítős valamim van, ami nem működik, meg nem akarom leszedni a TR4et azért hogy menjen az a hülye demo.... Sok idő mire letöltené, drágább a leves, mint a hús, annyit meg nem ér. Legalább a Chronicles megy rendesen. :)

OBig
2012-07-17, 12:52
Én is bánom, hogy ezzel eltöltöttem pár órát Roli-val együtt, hogy összehozzuk.
Ígérem, többet nem, fordul elő.

tombraidermaster1996
2012-07-17, 13:46
Egyébként köszönöm a segítségeteket, de olvastam valahol olyat, hogy xp-n nem nagyon lehet működésre bírni, mert olyan dolgok voltak a demóban anno, amikor kiadták, hogy csak win 95 és 98-on menjen.... És hogy ezt a funkcióját a programnak kiiktatták kiadásra. Nos ez a TR5-nél valósult meg, itt nem... Anno nekem csak a win98-on ment... :( Pedig olyan jó kis demó lenne.:) Emlékszem, hogy a csontiktól mindig féltem aztán mindig belementem a tüskés gödörbe. XD Nagyon sok olyan dolog volt benne, ami a végleges Lost Library-ból kimaradt. :( A többi demó meg játék mondegyik megy hibátlanul, a TRU szaggat, dee megy az is, csak a TR4-et nem szereti az xp. De majd valamit kitalálok.

Stranger
2012-07-17, 15:16
Sztem csináld meg úgy, ahogy Obig-nek sikerült. Már rég kész lennél...

tombraidermaster1996
2012-07-17, 15:31
De nincs TR4-em, letölteni meg nem akarok, mert alig van netem, meg lassú is. Majd vmikor.

OBig
2012-07-17, 20:20
Semmi baj tombraidermaster1996
Én csak azt a pár órát sajnálom, amit Rolival azzal töltöttünk el, hogy megoldást találjunk a problémádra.
De nem fordul elő többet, ígérem.

tombraidermaster1996
2012-07-18, 06:28
Köszönöm a segítségeteket, de ez nem akaródzik menni, még esetleg megpróbálom win95-módban futtatni, hátha úgy menne, utána feladom. Sajnálom azt a pár órát, amit feleslegesen töltöttetek el miattam, tök feleslegesen.

Roli
2012-07-19, 10:57
Nézzétek már, hogy mit találtam :eek:

http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/tr4_yl.jpg

http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/tr4_yl2.jpg

http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/tr4_yl3.jpg

A copfok is más pozícióban vannak, a terem is máshogy néz ki, Laránál pedig fáklya... oh yeah!

Kacsa
2012-07-19, 12:13
ezt meg hol? :D

tombraidermaster1996
2012-07-19, 12:53
This is an early beta őr alpha version of Tomb Raider 4. :D Psx vagy pc?

Roli
2012-07-19, 13:03
PSX, egy újságban voltak benne a képek.

tombraidermaster1996
2012-07-19, 13:09
Jaaaa, azaz nem publikus és nem letölthető rom fájl... Pedig ebben a kicsi Laru jobban néz ki.

CrashHungarian98
2012-07-19, 13:39
Szerinetm a mostani kicsi Lara jobb ... :D

OBig
2012-07-31, 11:58
Nna véget ért a TR4 telepítési problémája a Gog.com-os változattal. Az minden oprendszerre jó, nem lassú a betöltés. És benne van a TR5, és a TR5 2. cd-jén levő, eredeti TRLE program is

tombraidermaster1996
2012-07-31, 12:21
:) Az tök jó. :)

BobaFett
2012-07-31, 21:40
Nna véget ért a TR4 telepítési problémája a Gog.com-os változattal. Az minden oprendszerre jó, nem lassú a betöltés. És benne van a TR5, és a TR5 2. cd-jén levő, eredeti TRLE program is

a GOG-os verziókra fel lehet tenni a magyarításokat ?

CrashHungarian98
2012-07-31, 21:50
a GOG-os verziókra fel lehet tenni a magyarításokat ?

Én fel tudtam, de nem volt zene onnantól ha nyomtam Inventorit...

Kacsa
2013-04-18, 20:29
Aztamindenit, hát le a kalappal a TR rajongók előtt... több, mint egy évtizednél is öregebb játékhoz patchet kreálnak. :) Nem semmi.

BobaFett
2013-05-04, 11:00
Jó ez a widescreen patch amit pár napja postoltatok. És külön meglepetés volt, hogy megy a steam-es verziommal is, pedig annak más az exe-je, nem gondoltam volna. Épp jókor jött, mert most kezdtem el újrajátszani.

Caroline
2014-03-09, 09:36
én még el se kezdtem pedig meg van eredetiben :)

OBig
2014-03-09, 11:57
Én kérek elnézést.
Komelom, hogy olyanok mondanak véleményt az új TR játékokról, akik a régiket nem is ismerik.
Borzalmas.
Csak sajnálni tudom ezeket az usereket. A véleményük egyenlő a nullával.

Caroline
2014-03-09, 16:46
Tudom akinek nem inge...,Miért ne ismerném, a régiek közül csak a kiegészítőkkel azaz a goldokkal no meg az első résszel nem játszottam PC re meg csak most sikerült beszereznem hogy újra vihessem őket.

Akkor rosszul fogalmaztam, a PC-s változatát nem kezdtem még el, de már játszottam vele és ismerem csak mostanra sikeredett megszerezni pc re mert anno ps1 en megvolt csak tönkre ment. Ebben egyiptomos pályák vannak a kicsi Lara az első pályán Ankor Wat, Von Croy kiséretében. Ebben a részbe tűnik el Lara a legvégén.

amúgy meg ismerem a 2. ban tőrt kell megszerezni abban van a sárkány is. és Velence persze a Kínai nagy fal (bár csak demo val játszottam legalább is a lemezen csak az első pálya volt rajta de azé valamennyire tudom miről szól)
képzeld játszottam a 3. résszel is abba vannak a dínók a mocsaras rész jungles pályák közt a síva szobrok én annak nevezem. 51. körzet, Londonos pályák

az 5. részt is kijátszottam nem is egyszer abban van a végzett lándzsája, a fekete sziget nevű pálya a lovassal

aztán van az aod amit nem rég kezdtem el. Abban van a Louve a lézereken kell átjutni ami megszivatott az öt obscura festmények Echart és a monstrum gyilkosságok


szerintem azért valamicskét ismerem a régieket! Ezért miért ne alkothatnék véleményt az újról

OBig
2014-03-10, 07:01
Lehet, rosszul fogalmaztam. Nincs azzal semmi baj, ha valaki véleményt mondd az új TR-ről.
Azzal van csak bajom, aki összehasonlítja a régiekkel, holott a régieket nem is ismeri.

Scoobykah
2014-03-10, 08:07
Én teljesen értettem amit mondtál...mindegy :)

Egy kis technikai segítség kellene:)
hogy a csudába tudom rávenni a játékot,hogy ne mutassa a ködöket?
(azaz nem a horizontköddel van bajom,hanem a fogbulbokkal,amik egy csomó helyen annyira erősek,hogy nem látok semmit)
A kérdés tudom,egyszerű a setup beállításait változtassam meg...igenám,de hiába változtatom,csak a felbontást hajlandó megváltoztatni,hiába veszem ki a pipát,úgy marad

Caroline
2014-03-10, 08:17
Lehet, rosszul fogalmaztam. Nincs azzal semmi baj, ha valaki véleményt mondd az új TR-ről.
Azzal van csak bajom, aki összehasonlítja a régiekkel, holott a régieket nem is ismeri.


(Aha akkor én félre értettelek) Viszont ez igaz nem lehet a régit az újjal összehasonlítani mert az új merőben más

bokorember
2014-05-15, 14:58
Sziasztok!
Egy kis problémám van, és hátha valaki tudja rá a megoldást. Win 8 alatt játszom a Last Revelationnal. Van egy elég zavaró tulajdonsága a játéknak: teljes képernyős üzemmódban is van egy sárga kerete, úgy képzeljétek el, mint egy Windowsos program keretét, épp csak az x hiányzik a jobb felső sarokból. A sárga keret felül vastagabb és bele van írva a játék neve. Elég idegesítő, szinte világít, meg feleslegesen rontja a hangulatot. Nem tudja valaki, hogy ezt hogy lehet eltűntetni? Köszi szépen. Patchokat még nem raktam fel eddig, most találtam ide, nem tudom, hogy win 8 alá érdemes-e olyat, ami 7esre való... köszi

Roli
2014-05-15, 15:32
Szia, üdv. a fórumon! :)

Habár nem nagyon hallottam még ilyen hibáról, de találtam egy progit, ami eltüntetni, ha minden igaz:
http://community.pcgamingwiki.com/files/file/82-tomb-raider-series-fullscreen-border-fix/

Légyszi szólj, ha működik vagy sem, mert akkor felrakom az oldalra is!

Köszi! :)

bokorember
2014-05-17, 16:45
Áh, köszi szépen! ki fogom próbálni és visszajelzek! De igéretesnek hangzik!

bokorember
2014-06-14, 11:57
Szia, üdv. a fórumon! :)

Habár nem nagyon hallottam még ilyen hibáról, de találtam egy progit, ami eltüntetni, ha minden igaz:
http://community.pcgamingwiki.com/files/file/82-tomb-raider-series-fullscreen-border-fix/

Légyszi szólj, ha működik vagy sem, mert akkor felrakom az oldalra is!

Köszi! :)

Sziasztok, köszönöm segítséget, elnézést, hogy csak most reagálok, de volt egy kis süznet. Most a Chroniclest raktam fel, ott is jelentkezett a keret hiba és ez a patch szépen kijavította. KÖSZI! Kezdem is játszani!

Mephizto12
2014-10-16, 18:44
Én csupán olyan felől érdeklődnék, hogy van arról valami bővebb info, hogy a TR 4 et megakarják csinálni HD remaster változatba?

OBig
2015-01-09, 07:21
Nagy meló volt a videóvégigjátszás, köszönjük. :) http://treditor.hu/images/smileys/leborul.gif

Roli
2015-01-09, 11:09
Megszenvedtem vele rendesen, az biztos! :) Remélem, hogy az írott mellett ez is hasznos lesz! :)

Mitzy
2015-01-09, 15:59
Gratulálok a videókhoz! :) :flowers:

Mephizto! A TR4 HD Remaster már kijött. :D :jumper:

Caroline
2015-01-09, 20:14
Hol találom a hd patchet?

Mitzy
2015-01-09, 20:40
http://www.core-design.com/community_tr4thelastrevelationhd.html
:)

Michele
2015-01-09, 20:55
De hát az igazi még csak most készül. Tessék kivárni. :D

Roli
2015-01-09, 21:09
^Ámen! :D

És ez még nem is csak HD vagy remaster... ez csak egy szimpla tárgycsere, semmi több... :zzZ:

Mitzy
2015-01-10, 14:27
Jó,jó a leintést elfogadtam.
Félreértelmeztem,azt hittem az ideiglenest keresi.

roman
2015-01-30, 23:02
sziasztok

20 fpssel megy a 6 magos amd procival felszerelt pcmen a tr4
patchet toltottem le hozza ugyanugy akad

segitsetek legyszi

Roli
2015-01-30, 23:17
Szia!
Ati vagy Nvidia kártyád van? Mondjuk mindegy, annyi a lényeg, hogy a beállitásánál keresd meg az energiagazdálkodást és MAX teljesítményre kell állítani a kártyát.
(Köszi Kaslerka a tippet! :))

Atinál:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf-JAVA/Doc/images/992/c02851158.png
A powerplay-nél kell maxra állítani.

Nvidiánál:
http://m.cdn.blog.hu/al/allplan/image/2012-2/0510_nvidia.PNG
A piros felett az energiagazdálkodási mód: NEM jó az adaptív, hanem MAX kell.

roman
2015-02-01, 14:24
amd radeon hd 6670 vgam van
koszi

roman
2015-02-10, 03:05
underneath the sphinx palyan amikor a hieroglifakkal kell kinyitni az ajtot es teljesen mind1 hogy milyen kombinaciot rakok ugyanugy a csapda ajto nyilik fol azt hogy lehet megoldani?
szerintem ez bug
mit tudok csinalni?csak egy mentesem van ami azelott tart hogy hasznalnam valamelyik gombot meg hogy folvennem a cetlit
kosz

Roli
2015-02-10, 15:22
Valamelyik csak segíteni fog a kettő közül :)

http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=66&Itemid=21#underneath

roman
2015-02-12, 02:09
nagyon kosz
megvan oldva a problema

bl2008
2016-06-05, 19:29
Sziasztok!
Az alábbi pályán 6:12-él elakadtam. Nem tudok átugrani a következő platformra? Mit tanácsoltok? Melyik gombbal érhető el, hogy sikerüljön átugranom a szemközti területre?
https://www.youtube.com/watch?list=PLC9F8E067F719F291?fs=1&v=F8CsSgDxSLo&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
Válaszotokat köszönöm szépen előre is.

OBig
2016-06-05, 20:11
Szia
Menj ki a platform szélére, majd ugrás hátra, ez pontosan három lépést jelent visszafelé. Utána futás előre, és ugrás. A kapaszkodást, a CTRL-t csak az utolsó pillanatban nyomd le, ne tartsd folyamatosan lenyomva, mert akkor kisebbet ugrik.

Neria
2016-08-31, 13:27
Sziasztok!
(lenne 2 kérdésem a játékkal kapcsolatban....)
kijátszottam a tr4-et es a demóját is, és az lenne a kérdésem, hogy miért más a demo, mint az eredeti játék
(pl. "The Lost Library" pálya más a demóban, más ajtókat kell kinyitni). és a második kérdés: melyik pályán van
az a seth szobor, ami előtt van egy híd es átmegy rajta Lara(a menüben lehet látni, a játék indítása előtt)

drlecter
2016-08-31, 18:41
Sziasztok!
(lenne 2 kérdésem a játékkal kapcsolatban....)
kijátszottam a tr4-et es a demóját is, és az lenne a kérdésem, hogy miért más a demo, mint az eredeti játék
(pl. "The Lost Library" pálya más a demóban, más ajtókat kell kinyitni). és a második kérdés: melyik pályán van
az a seth szobor, ami előtt van egy híd es átmegy rajta Lara(a menüben lehet látni, a játék indítása előtt)

Szia!

A demo az amolyan előzetes kedvcsináló. Rendszerint az nem a végleges játékot tükrözi, hanem csak egy körülbelüli ízelítőt ad az egészből és a hangulatból. Illetve nagyjából le tudod tesztelni, hogy hogyan fogja vinni a géped a kész játékot.
Ha jól emlékszem, akkor az a szobor a kiegészítőben van: http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=450&Itemid=21.