PDA

Teljes verzió megtekintése : Tomb Raider - Hunt for the Easter Eggs



Crash82
2011-04-21, 14:29
Most így húsvét alkalmából hozni fogok nektek egy húsvéti kis "rövidke" és egyszerű pályát,bár elsősorban kisgyermekeknek ajánlom,ellenség nem lesz a pályában,bonyolult mozdulatok sem viszont szétlőhető tárgyak igen :)
Ismét Lara házánál barangolhatsz(Nyugi nem classic ház megint xD)

Story:
Lara anyjának az egyik barátnője megkérte Larát hogy keresse meg a tojásokat a háza körül amiket a húsvéti nyuszi hagyott el

Húsvéti Pálya

Letöltés:
http://trle.net/sc/levelfeatures.php?lid=2413

Ting
2011-04-21, 15:32
Remélem, hogy ezt a pályát nem fogod abbahagyni. :)

wdavid
2011-04-21, 15:50
részemről egy húsvéti pályát nem pár nappal húsvét előtt kezdtem volna el, de azért én kíváncsi vagyok rá :thumb: :D

OBig
2011-04-22, 05:47
Én is csak remélni tudom, hogy nem egy újabb felesleges topic született. :)

Crash82
2011-04-22, 08:27
Nyugi nem XD és úgylátszik hogy már csak a kamerák hiányoznak a ajtóknak :D És néhány helyre világítás mert nem hosszú pálya :D

OBig
2011-04-25, 08:15
Nagy kár, hogy elkapkodtad ezt a pályát is.
Itt viszont már nemérvényes az "elsőpályás" megítélés.
A világítás, a fények rendben vannak, abban javultál, de a többi.......
Nincs egy érdemleges feladat benne, egyszerűen nem lehet elakadni, így kint még topicja sem lesz. 8 perc alatt végiglehet sétálni a pályán. Írtó rövid.
A kert telezsúfolva mindennel, több gomba terem ott, mint az erdőkben. :)
A megkeresendő tojások szinte az útba akadnak, még egy bokor sem rejti őket.
És nagyon súlyos hiba, hogy a tojásokat sem számolja a játék.

Fogd fel már végre! Nem lehet pár nap, hét alatt ÉRDEMLEGES pályát készíteni.
Javaslom nézz meg pár húsvéti pályát, és meglátod a különbséget.
http://treditor.hu/kids.htm

wdavid
2011-04-25, 12:15
most játszottam vele és pár dolgot ki emelnék ha nembaj :)

- a világítás javult de csak egy szobában láttam azt h Larára hatással is van. (kicsit fényesebb és csillogóbb Lara), a többiben semmi.:) a sötét szoba az viszont jó volt :D

- ha vizet használsz a pályán (medence, tó stb.) ügyelj rá h legyen egy kis perem körülötte. az életben ha így lenne kifolyna a víz a medencéből. ez itt a játékon sokat ronthat. itt nincs fizika de te egyszerűen megcsinálhatod mintha lenne ;)

- ahogy OBig is mondta a tojások nagyon szem előtt vannak. ráteszel egy bokrot ami eltakarja, egy emelvényre felteszel egy szétlőhető vázát és abba rakod bele stb., és máris ennyivel több dolga van a játékosnak :D

- a külső terek nagyon jók de ha befejeznéd őket még jobb lenne. (ha pl látszana a ház teteje egy kéménnyel) meg persze nem attól lesz jó egy soba ha tele van pakolva mindennel, legyen kevesebb, de oda illő dolog ami jól elvan helyezve :D

összességében nem rossz, de legközelebb előbb kezdj el dolgozni rajta és kicsit mássz bele a részletekbe is ;):D

SZERK.: hallgass csak OBigra, nem a levegőbe beszél;)...tudom hisz mikor én kezdtem olyan pályát küldtem neki ami el sem indult, és most annál milliószor különbet tudok csinálni :o:D segíteni akar csak hidd el :D

Kacsa
2011-04-25, 13:22
most tényleg, OBig már nagyon régóta van a TRLE "szakmájában", ő tudja, mit beszél. :):):)
_____
SZERK.: játszottam a pályával :D tetszettek a hangok, a színeket is jól választottad meg. a hangulattal sztem nem volt gond :) kisgyerekeknek azért nagyon jó pálya ez. :) biztos sokat dolgoztál rajta. :)
következő pályádnál több feladatot, ha lehet. most sztem vághatsz nagyobb fába is, egy könnyebb egyiptomi pályát, mondjuk? :D

Crash82
2011-04-25, 18:00
KACSA!!!!!! :D
Kérésed számomra parancs :D Nyárra előrukkolok egy kisebb egyiptomival szerintem :D

OBig:
Nagyon köszönöm,persze tudom hogy igazad van
Köszönöm hogy őszinte vagy ezt leírtam neked PÜ ben is :)

DÁVID XD:
NAgyon köszönöm :)

YzaaA
2011-04-25, 18:04
nekem is teccet bár bevallom én is hiányoltam a jo kis logikákat hogy most hol is van az a tojás:D
a hangok jok a fényekre csak azt mondom hogy jo mert még nem tökéletes:D
de mit is pofázok én:vlol:nem is értek a TRLE-hez még 1 pályát sem csináltamxD
csak 1 szobátxD:vlol:

wdavid
2011-04-25, 18:18
szívesen :D próbáltam építő jellegű tanácsokat adni :)
várjuk azt az egyiptomi pályát :D előtte játssz végig párat aminek 8as feletti értékelése van abból már lehet jó ötleteket is szerezni plusz nagyjából ad egy képet, hogy milyen is legyen az az egyiptomi pálya ;):D

Crash82
2011-04-25, 18:51
nekem is teccet bár bevallom én is hiányoltam a jo kis logikákat hogy most hol is van az a tojás:D
a hangok jok a fényekre csak azt mondom hogy jo mert még nem tökéletes:D
de mit is pofázok én:vlol:nem is értek a TRLE-hez még 1 pályát sem csináltamxD
csak 1 szobátxD:vlol:
YzaaA:
Komolyan mondom:
Nagyon szépen köszönöm :) Akkor is igenis sokat jelent hiába hogy nem csináltál még egyet sem
KÖSZÖNÖM :D
Wdavid: Most gondoltam csak gyakorlás képpen csinálok egy Artúr királyos pályát :D De az csak egy "látvány" pálya lesz Artúr király sírja,excalibur :D
:jumper::jumper: És Mellesleg.....Roli AOD os ruháját fogom használni valószínű :D E pillanatban amúgy a trle t töltöm megint mert kell az eredeti script XD

Michele
2011-04-25, 19:01
Crash82, ha már szóba kerültek a terveid... :)
Nos, te, mint a TRLE-sek ifjabb generációjából származó emberke, számba vehetnél olyan helyszíneket/eseményeket, amik még nem voltak. :o
És ez egy kicsit szól a többi TRLE-shez is, de nem bántásból mondom. Kicsit már uncsi, hogy mindig eddigi TR-kből van minden. :o Hisz annyi hely van még ezen a bolygón... :o
Szóval az "újoncok" előrukkolhatnának valamivel.
...
Na jó, én elbújtam. Meg leszek kövezve. :vlol:

wdavid
2011-04-25, 19:01
trsearch-en fent van az eredeti TR4 script :D

Michele: igazad van :D vannak olyan helyszínek amiken nagyon kevés vagy egyáltalán nem is játszódik TR pálya :) Cambodia, Mexicó stb :D

OBig
2011-04-25, 20:25
Keresd meg Attila kardját. :)

Mondjuk köbö Vajdahunyadvár alatt. :)

Crash82
2011-04-25, 20:54
...
Michele: Na jó, én elbújtam. Meg leszek kövezve.
Nem épp ellenkezőleg igazad van....de csináltak már artúr királyos pályát ? XD Mondjuk csak gyakorlás képpen csinálom de ha akartok képeket mondjátok IGEN XD mert nem hiszem hogy kiadom normális pályának

wdavid
2011-04-25, 21:18
kimondottad Artúr királyos pálya ha jól tudom csak készülőben van, de angliai témájú már van :D

Robbie
2011-04-26, 09:37
Magyarország !!!! olyan aszem csak 1 van :D

Kacsa
2011-04-26, 09:56
Magyarország !!!! olyan aszem csak 1 van :D

xO tényleg!

Roli
2011-04-26, 09:59
Jaja :D

Amúgy eddig 6.25-nél állnak az értékelések :) Jobb, mint az előző pályánál.

Crash82
2011-04-26, 10:30
Igen tudom Roli :D ^^

Robbie
2011-04-26, 12:34
Jesszusom :D ez nagyon cuki játék xD :thumb:

(Énis akarok egy pályát xD)

Crash82
2011-04-26, 12:38
Ó Tenk júúúúúúú :D lol (thank you)